logo

Miluji tento šampon

Šampony hlavy Plece se dobře používám po dlouhou dobu. Jednou předtím byly ještě pokusy vyzkoušet něco nového, ale jiné šampony se ukázaly jako vždycky horší. Nemyslím si, že vlasy zvyknou na nějaký šampon, a proto se musí změnit. Hlava Plece mi vyhovují ve všech ohledech po mnoho let, tak proč experimentovat s něčím jiným?

S tímto šamponem není dokonce třeba používat klimatizaci. Vlasy budou vypadat stále zdravé a lesklé. Když přijdu k babičce v Mirgorodu, používám pouze jeden šampon, protože voda je tam měkká a vlasy po kombinaci Head Plece s touto vodou jsou překvapivě měkké. Ve svém vlastním městě, přes všechny výhody šampónu hlavy a ramen "Apple Freshness", je stále vhodné používat klimatizaci.

Zpravidla vezmu svůj oblíbený šampon do jednoho z obchodních řetězců ("Watsons", "EVA") pro zásoby a několik lahví najednou. Pro moje vlasy to perfektně padne!

Šamponová šamponová šamponová maska

Čerstvé vlasy, vůně lahodné, ale suché, křehké a těžko se roztrhají

Dobrý den, roztomilé holky! Dnes vám řeknu o šampónu zeleného jablka HeadShoulders. Tento šampon je velmi odlišný od šamponů proti křehkosti a uklidňující pokožce hlavy. Co je s ní špatné?

Šampon má pěknou barvu (módní mátou) a úžasnou čerstvou jablkovou chuť. To je místo, kde se jeho pluses končí. Promývaje vlasy, dokud nehroutí, natolik, že vlasy jsou tak suché, že je těžké se ohnout. 100% bude muset použít balzám. Čistý vzhled a svěžest po dlouhou dobu? Také pochybné. Vlasy necítí jako jablka, rychle rostou tuky.

Zachovává to lupy? Zjevně. Ale nemám lupy. Nebudu kupovat šampon už přes příjemnou barvu a chladnou vůni zeleného jablka. Jenom proto jsem dal dvě hvězdy a nikdy ji nekoupil.

Přehled šampónů:

 • Superdrug osvěžující zelené jablko Čajový strom
 • Hřbet hlavy s eukalyptovým extraktem
 • HeadShoulders proti ztrátě vlasů
 • Avon Naturals Violet a hrozny
 • Oriflame Nettle a Lemon
 • Fructis grapefruitový tonik
 • Garnier Ultra Doux Soft Clay a Lemon
 • Garnier Ultra Doux Power 5 rostlin
 • L'OREAL Elseve Argininová síla
 • L'OREAL Elseve Nutri Gloss Cristal
 • SYOSS Glossing Shine-Seal

Nádherné vlasy! Úžasná jablková chuť!

Mám rád šampony HeadShoulders (HS) velmi, ale jen zřídka se snažím je použít, aby mé vlasy příliš zvykli. Nedávno získala HS Apple Freshness Shampoo. Objem - 400 mil. Cena - 220 rublů s penny.

První věc, kterou potěšilo - skvělá jablková chuť! Ano, voní rovnou šťavnaté zelené jablko! Konzistence šamponu je silná, má namodralý nazelenalý odstín. Aplikovatelná na vlasy dokonale, spotřebovaná velmi ekonomicky. Perfektně pěna, dokonale umývá vlasy. Umyjte se snadno, bez velkého úsilí. Můžete jej použít bez balzámu, protože vlasy po použití tohoto šamponu jsou velmi jemné a hladké, perfektně česané, lesk, snadno se hodí, obecně vypadá nádherně, stejně jako v reklamě! A jak úžasný pach.

Obecně platí, že mé vlasy jsou mírně náchylné na tuk (moje každé dva dny) a s tímto šamponem zůstávají lehké a čerstvé delší - je to skvělé! S lupinami neexistují žádné zvláštní problémy, používám tyto šampony více za účelem prevence.

Mohu říci, že šampon HS "Apple Freshness" byl pro moje vlasy ideální! Doporučuji zkusit to i vy!

Jsem nadšený, upřímně. (FOTOGRAFIE uvnitř)

Moje vlasy mají tendenci tlouci. Jako já, většina: mytí vlasů každých 1-2 dní, nebo dokonce častěji, neustálé testování slibných nových produktů.... Řeknu vám tajemství, tím více na to nebudu. Jen nevěřte. Zvykl jsem na svou zvláštnost: dobře, musíte si vlasy spláchnout poměrně často a nechat to být Nechte

Tak proč jsem koupil tento šampon? Nebudeš věřit...
Mnozí z nás jsou obeznámeni s knihou "Twilight", a zde jsou řady o oblíbeném jablkovém šampónu hlavní postavy... Takže jsem chtěl jablečný šampon na vlasy! Nevěřte tomu! Hledám! Ale nějak se v obchodech nesetkal. Protože jsem tuto novinu splnil, koupil jsem ji bez váhání. Ano, účinek čerstvosti, v pořádku.
Samozřejmě, šampon se nezbavil tuku a lupů. Ano, a nemělo by to být, to není lék, ale běžný šampon. Ale osvěžuje a čistí vlasy skvěle, dává velmi příjemnou jablkovou chuť s ovocnými tóny. Líbilo se mi to.

Struktura šamponu, stejně jako všechny hlavy hlavy, je silná, což je poměrně úsporné. Barva je viditelná na fotografii.

Upozornění: šampon je stále pro mastné vlasy, a pokud máte slabé vlasy, doporučuji vám použít váš oblíbený balzám nebo vlasový krém. Přesto nikdy nevíte...

Takže doporučuji šampon, samozřejmě, že vůně opravdu skvělá a dobře promyšlená. Proč to nezkoušíte?

Běžel jsem po městě za tajemnou vůni po dlouhou dobu + fotku

Tato sada se objevila v poště pro testování.(Ach, jak miluji freebies!) Šampon a balzám byly malé (200 a 180 ml), viděl jsem v obchodě 400 ml šamponu, ale to mi stačilo. Cena malých láhví 110 a 100 rublů budu hned promluvit o šampónu a balzámu, protože jsem nepoužil žádnou z nich samostatně, jenom společně.

HeadShoulders vypadají: láhev bílé s modrým víčkem. Víčko se neodšroubuje, ale otevírá se.

Nejprve řeknu o šampónu. Barva je světle zelená, vůně jako jablka, ale docela málo.

Konzistence je tlustá, dobře pěna i z malého množství, je rovnoměrně rozložena přes vlasy. Jako součást některých nebezpečí, ale nezastaví mě

Nyní o balzám. Bílá, podobná smetanové nebo zakysané smetaně.

Téměř žádný zápach, zejména necítí jablka. Snadná aplikace, vyžaduje trochu.

ale doporučuji propláchnout ho velkým množstvím vody, proč to vysvětlím níže. Složení samozřejmě nesvítí žádnou přirozeností.

ale mé vlasy reagovaly normálně, staly se měkké, poslušné, lesklé a bez lupin.

Ačkoli jsem přišel dostat sadu zdarma, stále jsem chtěl hledat něco pro mé vlasy, protože se mé hlavě nelíbila "ekologie" šamponu Yves Rocher. A ona mi "potěšila" lupinami, ale ne tak jednoduchá, ale podobná vločkám.

A tady a šampon s lupinami přišel.

Snažil jsem se to, líbil jsem se, neusil jsem hlavu, ráno to samo vysušilo. Natáhl jsem si vlasy a přitiskl jsem je k běžnému neopatrnému uzlu. Uprostřed dne byly vlasy trošku rozkrojené a nechal jsem si vlasy. A začala cítit nějaký světlý, sladký zápach, který se mi opravdu líbil. Pak jsem šla do autobusu a myslela jsem si, že to voní v kabině nebo od jiných lidí. Následujícího rána mě tento pach opět pronikl, ať jsem kdekoli, a já jsem ho našel. Ale nemohla, dokud jsem neotevřela oči své přítelkyně. Začala jsem se ptát, jaký druh parfému jsem měl, a když začala pletení vlasů, uvědomila jsem si, že mi voní vlasy. Takže jsem našel své tajemné aroma cukrovinek a jablek. Vlasy voní skvěle, ale ne okamžitě po mytí, ale na suché vlasy.

Se souborem lupů se okamžitě vyrovná, ale to není droga a kosmetika. Takže to nezbavuje úplně lupy, ale pokud musíte jít ven a mít sněhové vločky na hlavě, HeadShoulders jistě pomůže.Po promývání na mokré vlasy, jsem okamžitě aplikoval balzám a držel po dobu 5-10 minut.Vymyjte velkým množstvím vody když jsem umyt balzám není dost dobrý, vlasy se velmi rychle stávají mastnými, doslova na stezce. den A tak si každou chvíli umyji hlavu nebo po 2 dnech a tady šampon pomáhá dobře. Přesto mohu říci, že to je moje chyba. Zpočátku jsem použil sadu na dlouhé vlasy (do středu zad), pak jsem je odřízl (až do ramen) a aplikoval jsem spoustu balzámu (možná ze zvyku), včera jsem vzal malý balzám, zatímco vlasy byly čisté.

Pak pravděpodobně nebudu koupit takovou soupravu, raději bych se pokoušel zacházet s vlasy. Ale pro mimořádné situace a pro lahodné vůni svěžesti ve vlasech je ideální. Odstranil jsem skóre pro škodlivé složení a špatnou schopnost omyvatelnosti balzámu.

Napsal jsem příliš mnoho. Doufám, že jste zvládli všechno a našli jste pro sebe něco užitečného. Děkuji, že jste se zastavili!

Čerstvé vlasy, vůně lahodné, ale suché, křehké a těžko se roztrhají

Dobrý den, roztomilé holky! Dnes vám řeknu o šampónu zeleného jablka HeadShoulders. Tento šampon je velmi odlišný od šamponů proti křehkosti a uklidňující pokožce hlavy. Co je s ní špatné?

Šampon má pěknou barvu (módní mátou) a úžasnou čerstvou jablkovou chuť. To je místo, kde se jeho pluses končí. Promývaje vlasy, dokud nehroutí, natolik, že vlasy jsou tak suché, že je těžké se ohnout. 100% bude muset použít balzám. Čistý vzhled a svěžest po dlouhou dobu? Také pochybné. Vlasy necítí jako jablka, rychle rostou tuky.

Zachovává to lupy? Zjevně. Ale nemám lupy. Nebudu kupovat šampon už přes příjemnou barvu a chladnou vůni zeleného jablka. Jenom proto jsem dal dvě hvězdy a nikdy ji nekoupil.

Přehled šamponů šamponů hlavy

Péče o kosmetiku - recenze šamponů šamponů HeadShoulders Apple Freshness Series

Recenze

Opět jsem přesvědčen, že potíže s pokožkou hlavy nebo obličeje je třeba řešit a ošetřovat profesionálními prostředky, nikoliv šampony. Šampon šamponů proti lupům řady "Apple Freshness" - přímé potvrzení tohoto. Šampon dobrý - nic neřekneš - vlasy se promývají na písek, balzám...

Když jsem znovu věřila o reklamě, rozhodla jsem se koupit tento šampon (bez balzámu), čekala jsem od šamponu a vlasů nádherný zápach, ale namísto obvyklého pachu (nebyla mě dojem) a navíc zmizí asi za 30 minut. on, ale následující den se stali tlustými.

Strašná kvalita tohoto produktu v reklamě není zobrazena. A marně. Nejdřív to bylo nutné říct o tom. )))) A ne o nádherné vůni a neuvěřitelné svěžesti. To vůbec není. To je solidní podvod a podvod. Lidé, nekupujte tento šampon, nehazujte 45 hřiven do větru, protože...

Zkoušel jsem různé typy tohoto šamponu. A nikdo se nelíbil. Nejprve: velmi rychle se hlava dostala na tuky (ačkoliv dvakrát to bylo mýdlo), za druhé: jak byla lupina tak zůstala. třetí: pocit není z vlasů omyt. Jeden plus dobrá, nenáviděná vůně a dlouhá doba, která je ekonomická...

vlasy se neumývají, způsobují svědění a lupy, neumývají, hodně chemie v kompozici

Nikdy jsem koupil tento šampon, mám za to, že všechny šampony této značky, pravděpodobně proti lupům, to jen vytvářejí! Nevím proč, ale jsem přesně takový Moje vlasy jsou kudrnaté...

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

AŽ 100% SVOBODU PROTI DUNČI? * Doporučeno Ruskou společností dermatologů ** * viditelné lupy s pravidelným používáním; při použití šamponu a balzámové oplachovací hlavy ramena; ** Ruská veřejná organizace "Ruská společnost dermatovenerologů a kosmetologů" Šampon šamponů hlavy Plece Apple čerstvosti. Čistá a svěží vůně po dlouhou dobu: - lehké, svěží a dobře upravené vlasy od kořene až po špičku - naše osvědčená formulace Actizinc nejenže účinně zabývá příčiny lupů, ale také udržuje rovnováhu pokožky hlavy a krásných vlasů.

Účel kosmetiky:

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Recenze šampónu Apple Freshness Lupa - hlava ramena jablko čerstvé

objednané 600 ml
Pojďte s nezapojeným štítkem. Kapacita oproti nakupovanému obchodu je obecně odlišná. na konzistenci perfektně odlišného šamponu ve srovnání s hlavou, kterou jsem koupil po celý svůj život.
Fake 100 procent. Velmi zklamán. I když za takové peníze takový objem - co jsem očekával!

Ravshana, v našem obchodě jsou prezentovány pouze originální produkty. Pracujeme na ukrajinském trhu dlouhodobě a spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli. Garantujeme nejvyšší kvalitu předloženého zboží. Výrobce produktů si vyhrazuje právo provádět úpravy výroby bez předchozího upozornění. Možná proto existují mezi nimi rozdíly. Bohužel se nám nepodařilo identifikovat vaše číslo objednávky, abychom mohli podrobně posoudit vaše odvolání. Požádáme vás, abyste ponechali kontaktní telefonní číslo, na kterém vás můžeme kontaktovat nebo vaše číslo objednávky.

HeadShoulders Šampon pro čerstvé jablko a vlasový balzám. Zpětná vazba

Od výrobce: HeadShoulders Šampon a vlasový balzám Apple Freshness vám rychle ulehčí z lupů a vaše vlasy jsou měkké a hedvábné. Šampon ActiZinc poskytuje spolehlivou ochranu proti lupům a technologie ProClean si zachovává pocit svěžesti ranní sprchy po celý den. Balzámový kondicionér zlepšuje hojivé vlastnosti šamponu a dodává vlasům zvláštní jemnost. Vlasy se znečišťují méně a umyjí méně často.

Moje dojmy: Přiznávám, že problém lupů mi není znám (pah-pah). Ale naprosto vím, kolik prachu a nečistot se usazuje na obyvatele megalopolis (a na jeho vlasy) za den. Prezentace řady HeadShoulders Apple Freshness ukázala několik klipů o čisticích vlastnostech šamponu a tento aspekt mě zaujal především.

Samozřejmě, že první věc, kterou cítíte při otevírání láhve šamponu, je vůně zeleného jablka... s kovovou pachuť (pravděpodobně zmíněná výše). Vůně je nenápadná, lehká, což způsobí, že proces mytí hlavy je dvakrát příjemnější.

Šampon dokonale čistí a zanechává pocit lehkosti. Vlasy se přidávají v objemu, stávají se drobnější a lehčí, je to lehké, pravděpodobně kvůli tomu, že silikony jsou ve složení až 10, nikoliv 3, což se často jedná o masové šampony, které dávají okamžitý účinek. Mám rád skutečnost, že šampon je dobrý samo o sobě, bez balzámu, vlasy se nezamonají a nesvítí. Ale zvláštní věc je konzistence šamponu, má nějakou podobnost jako nugát, která v zásadě nemá vliv na jeho vlastnosti. Ale neobvyklé. Pro mě.

Balzámový kondicionér - dobře, jen pohádka. Vlasy se stávají jako hedvábí, tok, lesk a špičky nejsou štětiny v různých směrech, dokonce i šlehané. Pokud se nemýlím, je to první balzám na bázi kondicionéru v sestavě HeadShoulders a rozhodně byl úspěšný pro 5+!

Obecně jsem byl velmi potěšen série "Apple Freshness" HeadShoulders, chtěl bych dokonce koupit druhou lahev, ale dobře, mám 2 tak!

Produkt je určen k testování oddělení PR společnosti HeadShoulders

Šamponová hlava lupy Plece Apple Freshness, 600 ml

Popis produktu

Až 100% svoboda proti lupům! * Tento šampon pomáhá zbavit se lupin až o 100% * a aroma jablek dává dlouhou dobu pocit svěžesti.

Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s kondicionérem Apple Balsam Conditioner. Jemný vzorec vhodný pro každodenní použití. * viditelné lupy s pravidelným používáním Výrobek je certifikován.

Podobné produkty

Bubchen Šampon pro vlasy a tělo Mishkin malina pro děti 230 ml

KeraSys kondicionér pro opravu špatně poškozených vlasů, 470 ml

Další informace

Lupy, čistící, osvěžující, měkké vlasy

Před použitím dobře protřepat. Naneste na mokré vlasy, pěnu, opláchněte.

Aqua, laurylsulfát sodný, distearát glykolu, uhličitan zinečnatý, chlorid sodný, xylensulfonát sodný, pyrithion zinečnatý, kokamidopropylbetain, dimethikon, parfum, guarhydroxypropyly, Idhl, Ibrahma, Zim Carbon Dusičnan, polynaftalensulfonát sodný, methylchlorisothiazolinon, CI 42090, CI 19140, chlorid hořečnatý, methylisothiazolinon.

Zpětná vazba na kondicionér HeadShoulders Apple Čerstvý proti lupům

Chlapec
24. května 2016 v 02:24

Konečně Head a Sholders sundával něco moderního - nejenom z lupů, ale aromatických, hojivých, saturujících suchých vlasů. Obvykle jsem ošetřovala jejich hlavu pouze pro lupy a pak jsem ji začal považovat za skutečnou alternativu k maskám. Samozřejmě, to nemůže nahradit masku olejem a živinami, ale vlasy po tom, co je mnohem měkčí a vonnější, než když se nepoužívá, ale není to zjevným ukazatelem účinnosti? Budu používat alespoň jednou týdně. Jen nekupujte, že se jedná o slavnou značku, složení tady je stejné jako složení levného balzámu, vzhled - voda, alkohol a jiné typické složky masky jsou levnější než stovky rublů.

Moje recenze hlavy šamponu Ramena Citrusová čerstvost

Dívky, dnes budu mluvit o šampónu číslo jedna z lupin, no, rozumíte tomu, co myslím)))
Používal jsem ji dlouho a pokaždé, když se snažím koupit různé vonné látky, protože mají jednu akci - uvolňují lupy, a teď už jsou mé vlasy tak zvyklé na tuto značku, že prostě nevidí žádný jiný šampon, okamžitě se stávají tenkými a lupinami. Sami rozumějí - to není příliš příjemný pohled, a také pocity nejsou příliš.

Objem tohoto šampónu o objemu 400 ml jsem koupil různé objemy a od té doby se cena za to zvýšila, musíte koupit ne, když to potřebujete, ale když tam je zásoby.
Můj manžel také šampon přišel. miloval ho a také nevěděl, kromě něho.
Je to o této vůni - je to bohatá citrusová vůně, není to nic, co se nazývá "Citrus Freshness", barva je mírně žlutý šampon, spíše tlustý, takže malé množství stačí k umytí hlavy. česání je také docela dobrá, bez zamotání.
Takže doporučuji zkusit, možná to bude vyhovovat i vám.

Pro Více Informací O Suché Vlasy