logo

Barva pro šedé vlasy - jak si vybrat, pořadí nejlepších barev

Problém "kovu" v pramenech je známo každému z vás, protože mnoho z poctivého sexu se zdá docela brzy. Ale nebojte se - nejlepší barva pro šedé vlasy vám umožní skrýt problém.

Jak si vybrat dobrou barvu?

Při výběru nástroje pro šedé vlasy nezapomeňte zvážit tyto důležité body:

 • Zastavte trvalé barvy. Vzhledem ke specifickým vlastnostem šedých vlasů měkké prostředky nemohou dělat;
 • Dbejte na účinnost plnění šedých vlasů, která je uvedena na obalu (60, 70, 100%);
 • Vyhněte se příliš světlým nebo příliš tmavým barvám - opírajte se o stíny vašich přirozených vlasů;
 • Upřednostněte barvy s pečujícími se složkami.

Tip! Pokud máte pochybnosti o kvalitě laku nebo úspěchu celého postupu, obraťte se na velitele. To platí i pro majitele poškozených vlasů.

Procházet populární značky

Co je nejlepší barvivo na vlasy? Abychom odpověděli na tuto otázku, rozhodli jsme se vytvořit hodnocení nejúčinnějších prostředků. Zahrnuje poměrně velký počet barviv - od domácnosti až po levné a drahé a profesionální.

Odolný profesionální barvivo ruský výrobce s malým množstvím amoniaku. Je složen z přírodních látek, včetně kakaového másla, které vyživují vlasy zevnitř a dělají prameny lesklé a měkké. Disponuje různorodou paletou - 100 krásných odstínů + 6 barevných zesilovačů. To dává vlasům hladký a bohatý odstín. Mezi mínusy lze zaznamenat rychlou ztrátu lesku.

"Loreal Professionnel Color Supreme"

Tento nástroj bude stát velmi vážnou částku, ale věřte mi, že nákup je plně odůvodněn. Účinnost této barvy je na velmi vysoké úrovni - funguje i v případech, kdy šedé vlasy postihly více než 80% vlasů. "Loreal Professionnel Color Supreme" obsahuje Densilium-R, speciální látku, která posiluje kořeny, kompaktuje prameny a obnovuje jejich strukturu.

Profesionální barvivo pro šedé vlasy vyvinuté v Holandsku je rozděleno na 3 poddruhy - trvalé, šetrné a pro SPA barvení. Paleta "Keune" je velmi velká - 107 různých tónů (80 základních a 5 mextonů). Co je důležité, konečný výsledek vždy odpovídá, jak je uvedeno na obalu. Barva má nenápadný zápach, nedráždí pokožku a obsahuje bílkoviny z hedvábí, které činí prameny měkčí.

Trvalá smetanová barva "Palet" - další populární a cenově výhodná možnost. Dobře masky šedé vlasy, má jedinečný komplex ochrany barev, poskytuje stabilní výsledek po dobu 2 měsíců. Obsahuje 32 různých tónů, ze kterých můžete snadno vybrat to, co potřebujete. Existují tři typy barviv v paletě - pro lehké, polostálné a trvalé barvení.

Pokud jde o nedostatky, zahrnují nepřítomnost balzámu, silný zápach a negativní účinek složení na vlasy - stává se křehkou a nadsladkou. Abyste se vyhnuli těmto momentům, pečujte o své vlasy pomocí speciální kosmetiky - masky, balzámy, sérum. Všimněte si skutečnosti, že jedna trubice často nestačí natřít celou délku.

Přednostní recitál L'Oreal

Velmi kvalitní barva, jejíž cena je asi 250 rublů. Za tyto peníze získáváte nejen jednotné zabarvení, ale také komplexní péči během celého postupu. Po natírání se vlasy stávají živými a lesklými.

"Estel De Luxe" od "Unicosmetics"

Jedná se o profesionální ruskou značku, která dokázala během krátké doby své existence získat miliony fanoušků. Dobře maskuje šedé vlasy, stará se o vlasy a nabízí výběr z velmi velké palety. Dává barvené zámky lesk, jas a hedvábnost. "Estel" má krémovou strukturu - nerozšíří se a rovnoměrně se rozprostírá po celé délce. Jsme také spokojeni s jedinečnou kompozicí - v barvivech je třpytivý pigment a výživná emulze na bázi chitosanu, vitamínů a gaštanového extraktu. Mezi mínusy patří nepříjemný zápach amoniaku a schopnost silně uschnout vlasy.

Dobrá barva francouzského původu, patřící do jemné linie. Má jedinečný vzorec - minimální chemikálie + přírodní složky, které vytvářejí na prameny neviditelný ochranný obal. Barevná řada obsahuje 66 módních barev - od přírodních po exkluzivní.

Profesionální barvivo vyráběné v Německu určené pro trvalé barvení šedivých vlasů. Díky zvláštní formulaci se vůbec nerozšiřuje a rovnoměrně proniká po celé délce, a proto je ideální pro malování domů. Počet tónů "Igora Royal" má první místa. Přítomnost směsí, která umožňují vytvářet jedinečné kombinace, je také povzbudivá. Barva má příjemnou ovocnou vůni - není vůbec žádný ostrý zápach. Obsahuje příznivé vitamíny a jiné pečující látky.

"Wella Koleston Perfect"

Toto perzistentní barvivo může být bez nadsázky nazýváno ztělesněním bezchybné německé kvality. Zvláštní řada pro bílé vlasy preferují jak profesionální stylisté, tak běžné ženy. V paletě najdete přírodní a neobvyklé odstíny. Barva bez amoniaku "Wella Koleston Perfect" nevyschává vlasy a dodává mu bohatý lesk. Bohužel, některé tóny mírně nudné v průběhu času.

"Rowan" z "Acme Color"

Trvalá barva s výfukovým kabátem může být nazývána nejvhodnějším. Jeho průměrná cena je 100 rublů, ale výsledek bude bohatý, jasný a neuvěřitelně odolný. Paleta obsahuje 30 různých tónů. Jedinou nevýhodou "Rowanu" je silný zápach čpavku, který během celé barvení nedrží.

Matrix SoColor je trvanlivé šedé vlasové barvivo vyráběné v Americe, jehož hlavní výhodou je patentovaná technologie ColorGrip. Má velkou popularitu, dává hlavu vlasů jasný a intenzivní odstín. Vytváří velmi snadno, rovnoměrně impregnuje celou délku, dlouhodobě chrání barvu, přizpůsobuje se pigmentu pramenů a poskytuje vynikající výsledek. Formula barva obsahuje výživné složky, které obnovují poškozenou strukturu. Nevýhody - mírně suché špičky, obsahuje amoniak.

Profesionální amoniakální barva slavné italské značky zaručuje plné zbarvení ve 100 krásných barvách. Jeho nespornou výhodou je vysoká odolnost. V kompozici najdete výživné složky, které strukturu porézních vláken. Bohužel, konzistence tohoto nástroje není příliš silná.

"Londa Color Permanent"

Nevíte, jakou barvu vlasů je lepší vybrat pro šedé vlasy? Dávejte pozor na salonový krémový krém z "Londa Color" (Německo). Barva se nevymyje asi 8 týdnů a oxidační emulze má pozitivní vliv na jednotnost kompozice a poskytuje vynikající výsledek. Barva tóny šedivých vlasů a léčí vlasy. Obsahuje lipidy a přírodní vosk, poskytující vysoce kvalitní péči a neutralizační účinky chemie. Důležitou výhodou "Londa Color" je přijatelná cena. Naopak - malý výběr odstínů.

Oblíbené barvivo s bohatou paletou (35 stylových barev) vyvinuté v nejlepších tradicích nano-molekulárních technologií. Obsahuje vitamíny H, E, A a B3, které poskytují silnou ochranu proti negativním vlivům. Maluje velmi jemně, což jistě potěší majitele citlivé pokožky. Trochu suché prameny, má ostrý zápach.

Tipy, které vám pomohou vybrat barvivo pro šedé vlasy:

Jaké profesionální barvivo na vlasy nejlépe lakuje šedé vlasy? Dobří majitelé rádi doporučují barviva Farmavita - tato italská značka je v kadeřnickém prostředí velmi oblíbená. Vytvořeny na základě výtažků z rostlin, výživných olejů a léčivých bylin, jemně barví vlasy v přirozených a hlubokých barvách. "Farmavita" má krémovou strukturu, vůbec neteče a rovnoměrně impregnuje celou délku.

Mezi výhody patří demokratická cena a nízké procento čpavku. Mezi mínusem zaznamenáváme efekt sušení a rychlé ztráty barvy.

Ruský stálý s nízkým obsahem amoniaku. Paleta barev se skládá ze 80 základních tónů, 6 barev a 12 odstínů pro blondýnky. To dává velmi trvanlivé barvy, ale vysychá prameny trochu a neobsahuje další pečující přísady.

Dobrá tekutá barva francouzské produkce. Poskytuje velmi trvalý účinek, 100% maskuje šedé vlasy, potěší různými barvami (45 skutečných odstínů). Obsahuje balzám na bázi přírodních ingrediencí, které obnovují poškozenou strukturu. Přednostní barva Loreal má silnou konzistenci, ale vůně je velmi nepříjemná.

"Garnier Color Naturals"

Velmi kvalitní produkt založený na třech složkách - olivový olej, avokádový olej a bambucké máslo. Díky tlusté konzistenci Garnier Color Naturals neteče a je snadno aplikovatelný. Vůně je velmi hezká, dává jasné odstíny bez zbytečné žloutky. Barva se zcela setkává se zvlhčováním.

Světlá barva od společnosti SchwarzkopfHenkel (Německo) je určena k nezávislému použití. Obsahuje přírodní přísady, které mají pozitivní vliv na zdraví vlasů. Jedná se o pšeničné bílkoviny, vitamíny skupiny B a aloe vera. V paletě je 20 tónů.

Pozor! "Syoss" lze aplikovat pouze na nenasycené starší šedé vlasy.

Produkt rusko-francouzské spolupráce pomůže změnit obraz bez poškození vlasů. Plně v souladu s uvedenou paletou. Má dobrou trvanlivost, dlouhou dobu se nehnevá a nevyplachuje, dokonale maskuje šedé vlasy. Obsahuje aktivní přísady (argininový a amalový olej), díky nimž se prameny stávají neuvěřitelně měkkými. A co je nejdůležitější, Faberlic Krasa postrádá PDD, škodlivou chemickou látku, která často vede k alergiím. Bohužel barva má silný zápach a její trubka není příliš pohodlná.

Odlévání Creme Gloss L'Oreal

Jedinečný vzorec barviva bez čpavku zcela eliminuje šedou barvu, nezakrývá kůži a nezpůsobuje podráždění. Paleta má 28 barev. Vůně je příjemná, struktura je dostatečně tlustá, aby poskytla snadné použití. V balení je balzám, vytvořený na bázi královského želé. Strávil se mírně - jedna trubka je více než dostatečná pro průměrnou délku vlasů. Barva se získává třpytem.

Může se pochlubit širokou škálou barev, což umožňuje provádět nejdokonalejší experimenty. Má šetrný účinek, dává vlasům krásný odstín, zachovává jejich strukturu, dodává lesku a lesk. Vůně je lehká a příjemná.

Je to důležité! Přírodní odstíny někdy dávají zelenou subtón, takže je velmi důležité správně promíchat pigmenty.

Možná je to jedna z nejlepších barev pro šedé vlasy. Nový vývoj francouzské společnosti L'Oreal má patentovaný vzorec tvořený molekulou Incel, systémem Revel Color a mikrokationickým polymerem Ionen G. Díky tomu barvivo neroztrhne strukturu a dlouho se nevymaže. Krémová struktura poskytuje pohodlnou aplikaci bez šmouh. V paletě jsou jasné i omezené tóny.

Profesionální francouzská barva bez amoniaku od světově proslulé značky Loreal nemá silný zápach a obsahuje paletu luxusních odstínů. Je založen na monoethanolaminu, jedinečné barvivo, které vám umožňuje nanášet šedé vlasy a dokonce i celkový tón. "Inoa" neporušuje lipidovou rovnováhu a nedrží nadměrné osušky. Mezi složky barvy patří ochranné látky, které zabraňují rozvoj alergií a podráždění pokožky.

Tento finský nástroj je velmi běžný v oboru. Účinně se vyrovnává se šedivými vlasy, které poskytují nejen kvalitní zbarvení, ale i intenzivní péči. Vosky (včelí vosk a arktické brusinky), které tvoří základ produktu, dodávají pleťovému mléku lesk a vyživují je zevnitř.

Je to důležité! V Cutriinu není amoniak, silikony ani konzervační látky.

Slavná japonská barva má opravdu jedinečné vlastnosti - zároveň chrání vlasy a zajišťuje jejich jednotné zbarvení. "Lebel Materia" obsahuje malou dávku peroxidu a amoniaku, což mu nezabránilo stát se jedním z nejlepších pro barvení šedých vlasů. Obsahuje lipidy a fytosteroly, které se podílejí na hluboké obnově struktury pramenů, stejně jako značný počet barevných pigmentů, které přispívají k trvalému barvení.

Bohužel v paletě neexistují žádné hotové odstíny - musíte míchat základní barvy. Z tohoto důvodu není "Lebel Materia" vhodná pro domácí použití.

"Anthocyanin Second Edition"

Profesionální barviva pro barvení šedých pramenů se nedají bez Anthocyanin Second Edition, nové barvy s neuvěřitelně jasnou paletou a vrstveným efektem. Základem tohoto kosmetického přípravku jsou rostlinné výtažky, které podporují hluboké barvení. Prostředky jsou příjemné s lehkou vůní a dodávají lesku zámkům. Bohužel je obtížné omyt pokožku.

Toto hodnocení je uzavřeno iontovým nátěrem bez amoniaku amerického původu. Její paleta se skládá z mědi, jasu a přírodních barev. V kompozici není amoniak - postup probíhá za účasti vlny dlouhého infračerveného spektra, které zvedne váhy a nechává v nich pigment.

Pravidla pro zbarvení šedých vlasů

Chcete-li barvu používat bez poškození vlasů, nezapomeňte na tato několik pravidel:

 • Určete počet šedých pramenů. Pokud je více než 50%, musíte zvolit poměr v poměru 1: 1,5 (kyslík / barva). Při 70% rozměrů šedé vlasy jsou rozděleny v poměru 1: 1;
 • Analyzujte jejich distribuci. Pokud se šedé vlasy rovnoměrně rozkládají a nepřesahují 50%, můžete používat barvy označené "pro malování až 50%". Pokud se objeví ostrůvky, použijte prostředky bez amoniaku;
 • Nastavte charakter šedých vlasů a tuhost pramenu. Pro barvení skelných vláken jsou poměry 2: 1. Ženy s jemnou hlavou vlasů se mohou zastavit v poměru 1: 1. Potřebují vzít barvivo na tón lehčí, než je požadováno;
 • Postup barvení musí být zahájen zezadu hlavy - v této zóně je nejnižší teplota;
 • Několik dní před zahájením léčby nepoužívejte šampon a kondicionér;
 • Rozhodněte se o barvě. Nejtěžší je namalovat šedé vlasy na tmavých vlasech, protože mají hustší strukturu. To je důvod, proč hnědovlasé ženy a brunetky by si měli zvolit odstíny z přirozeného rozsahu (v blízkosti původní barvy). V téměř všech barvách jsou označena číslem - 0, 4,0, 5,0 atd. Pro ty, kteří chtějí změnit barvu, musíte zvolit tóny, které jsou umístěny ve směru hodinových ručiček. V tomto případě se budete chránit před nepředvídatelnými výsledky.

Při dodržování těchto doporučení se nikdy nesetkáte s otázkou: "Proč barva nedrží šedé vlasy?".

Viz také: Jak barvit šedivé vlasy doma (video)

Recenze: Barva vlasů Palette - Odolná, barvy na šedých vlasech, ale barva NEBUDE odpovídat uvedeným. Výsledek není možné předvídat.

Existuje nejednoznačný názor na tuto barvu, má spoustu výhod a jediný MINUS pro mnohé bude velmi významný. Fotografie výsledků dvou barviv ve stejném tónu budou na konci přehledu. Pro některé je tato barva vhodná, ale někdo se jí nelíbí z důvodu nepředvídatelného výsledku.

Takže odolná krémová barva Intenzivní barva, č. 5 tmavě blond 6-0.

Náklady na tuto kvalitu jsou poměrně demokratické, kolem 115 rublů.

Používám pouze hennu pro barvení vlasů, za určitých podmínek dokonale maluje šedé vlasy. Paleta získala za matku, dva balíčky se stejným tónem. Barvu vlasů mám už déle než 5 let, mnoho barviv bylo vyzkoušeno, takže je něco, co srovnávat. Dospěli jsme k závěru, že Palette cream-paint je nejlepší volbou.

Mal jsem doma dvakrát doma, v různých časech. Konečná barva, která byla výsledkem barvení, byla odlišná a v obou případech se lišila od uvedeného tónu na obalu.

Rozsah odolnosti, tato krémová barva má hodnotu 3 body - poskytuje stabilní zbarvení.

V balení je uvedeno následující.

V návodu k použití je vše podrobně popsáno s obrázky.

Příprava Je velmi důležité, aby se vaše vlasy nezmačkaly 1-2 dny před barvením.

Expozice je 30 minut. Ale pro jasné odstíny (jsou uvedeny na fotografii níže), doba expozice může být zvýšena až na 45 minut, v závislosti na požadované barvě.

Tipy pro použití, zde jsou důležité nuance při barvení vlasů během chemických perm a právě poškozené. Celková doba expozice barvy je snížena. Je velmi důležité, aby vaše vlasy s touto barvou nebyly barveny 2 týdny před a po perm nebo řezbářství.

Na každém nástroji obsaženém v sadě pro barvení jsou uvedeny informace.

Zesvětlující emulze 6%.

Barva krém, preventivní opatření.

Péče o masku se aplikuje po dobu 2 minut.

Pokyny neuvádějí podrobně, jak umýt barvivo z vlasů, tolik lidí udělalo chybu pomocí šamponu. To by se nemělo dělat, prostě je třeba důkladně opláchnout vlasy teplou vodou, vytlačit je a aplikovat masku.
A nabarvené oblasti kůže (uši, krk, čelo) se otírají žínkou s mýdlem.

Takže pokračujte k barvení. Vytlačte krémovou barvu a světlejší emulzi do keramické misky z trubek. Můžete použít jakékoliv sklo, ale nikoli kov.

Smíchejte na hladkou konzistenci. Je důležité okamžitě začít s barvením po smíchání nátěru. Existují speciální kartáče pro barvení, ale obvykle používám starou zubní kartáček.

Vůně této směsi je velmi ostrá a nepříjemná.

Předchozí barvení bylo před třemi měsíci před použitím Palette krémové barvy. Použité barvivo na vlasy jiné značky, které se velmi rychle vymyje bez stopy.

Máma je důchodce, má hodně šedivých vlasů a ne všechny prostředky pro zbarvení jsou dobré po dlouhou dobu k malování přes šedé vlasy.
Zde je to, co máme.

Foto před barvením (připomínám vám, že byste neměli omyvat hlavu na barvení několik dní).

Naneste barvu z kořenů po celé délce, čas od času spusťte vlasy hřebenem s řídkými zuby.

Konzistence nátěru je optimální, jako je hustá smetana. Krémová barva se nanáší snadno a neteče.

Skalp po vylepšení aplikace, ale docela snášitelný. Předpokládám, že jasné odstíny budou spálit mnohem silněji. Takže pro majitele citlivé barvy na pokožce nebude fungovat.

Vložili jsme plastovou tašku na hlavu, můžeme ohřívat čepici a označit čas.

Po 10 minutách začíná tmavá barva.

Po 30 minutách vypláchněte barvu teplou vodou, naneste balzám po dobu 2 minut a opláchněte.

Po vysušení vlasů máme tento výsledek. Dovolte mi připomenout, že deklarovaný tón je tmavě blondýna.

Foto PO barvení.

Vlasy jsou velmi dobře a rovnoměrně barvené, včetně šedých vlasů. Objevil se velmi krásný lesk, vlasy začaly vypadat velmi dobře upravené.

ALE! Je to tmavá blond barva? Je to spíše kaštan, velmi jasně viditelný červený odstín.

Ale barva se ukázala jako přirozená, přirozená, od přírody.

Máma žije daleko od nás, ve vesnici často neexistuje žádná možnost.

Příště jsme viděli o měsíc později, když procházela naše město. Kořeny vlasů rostly někde v rozměrech 1-1,5 cm a barvené vlasy se trochu rozjasnily. Ale současně se rovnoměrně rozjasňovaly, včetně šedých vlasů, které zůstaly namačkané. Fotografování nebylo možné.

A teď, po prvním obarvení s paletou odolnou krémovou barvou, uplynulo 4,5 měsíců, přišla na nás matka.

Část barvených vlasů byla odříznuta, barva byla značně vybledlá, červená. Zároveň však šedé vlasy zůstaly natřeny. A po tak dlouhém čase se paleta barev, na rozdíl od mnoha dalších, udržovala na vlasu.

Barva byla opravdu velmi mocná.

Fotografie před zbarvením.

Vzhledem k tomu, že jsem okamžitě koupil dvě krabice palety č. 9, tmavě blond, jsem podruhé natřásl stejným tónem.

Ale výsledek barvení byl překvapením, stín byl odlišný od prvního v podobném tónu, ačkoli expozice byla udržována po dobu 30 minut.

Fotografie po obarvení.

Znovu namalované vše je v pořádku a rovnoměrně, včetně šedých vlasů. Vlasy krásně lesknou.

ALE! Nejen, že barva opět neodpovídá deklarované tmavě blond, ale také se stala jiným odstínem.

Vzpomínám si, že po prvním zbarvení se tón objevil s jasnou RYŽINOU a tentokrát to už bylo nějaké malinové-baklažánové (modro-růžově-fialové).

To je nejlépe vidět na fotografii s bleskem, barva třpytí na slunci.

Barva je samozřejmě zajímavá, ale není naprosto přirozené, takové vlasy se nestávají samy o sobě. Tato barva rozhodně nemá nic společného s deklarovanou tmavou blondou, ale máma to ráda.

Zůstává mi tajemstvím, proč se při obarvení se stejným tónem ve stejné osobě v obou případech liší.
Při prvním zbarvení je přirozená barva přirozená, ale nikoliv druhá. Současně v obou případech neodpovídá barvě tmavé barvě na obalu.

Možná to bylo fakt, že před prvním barvením nebyla hlava 3 dny promyta a před posledním barvením matka jednou předtím umyl hlavu. Ale koneckonců, pokyny ukazují, že si můžete umýt hlavu den před malováním, to je minimum nutné.

Shrnutí, všimnu si všech výhod a nevýhod.

-vynikající trvanlivost.
-Jemné barvy na šedé vlasy.
-jednotné barvení.
-po barvení vlasů vypadají dobře upravené a lesklé.
-Balíček obsahuje balzám pro péči.
-dostupnost je snadno dostupná v prodeji.
-demokratické ceny.
-Včetně rukavic.
-optimální konzistence, barva se nezkracuje.

-barva neodpovídá uvedenému.
-nepředvídatelný výsledek, nádech po barvení může být překvapením.
-velmi nepříjemný zápach (amoniak).
- nepohodlí, zatímco barvení a odhalování pokožky hlavy (pro citlivou pleť není volba).

Jak můžete vidět, existuje mnohem více plusů. Ve skutečnosti ne každé barvení vlasů má tolik výhod.

A o nepředvídatelnosti výsledků, v obou případech byla barva tmavá, pouze odstíny jsou odlišné. Moje máma měla oba výsledky rád. Koneckonců, vlasy nejsou zelené, ne modré a ne červené, vše je docela spokojené, zvláště odolnost a dobré šedé vlasy. Jen příště budeme vyzkoušet jiné odstíny, možná střední blond nebo kaštan.

Ale pro mnohé by se takový výsledek zbarvení, zvláště jako podruhé, stal skutečnou tragédií, zejména pro mladé dívky a ženy.
Byl bych velmi rozrušený, protože dávám přednost barvě vlasů blízké přírodním. Nepřirozené odstíny, které nejsou charakteristické pro vlasy z přírody (lilek, řepa a švestka) Nemohu obstát. Podle mého názoru to okamžitě znamená, že vlasy jsou zbarveny, ale každý má jiný vkus a preference.

Doporučuji tuto barvu, je velmi užitečné ji používat. Ale s rezervací doporučuji více pro ty, pro které není odstín příliš důležitý, ale potřebujete pouze trvalé jednotné barvení vlasů se šedými vlasy. Koneckonců, není tak snadné najít rozpočtový nástroj, který dobře a dlouho ochladí šedé vlasy.
Ale pro ty, kteří nemají rádi překvapení a raději dostanou přesně slíbený výsledek, a ne "kočka v tašce", je lepší hledat něco jiného.

Byl bych rád, kdyby vám vaše recenze bylo pro vás užitečné. Přeji vám jen úspěšné a výnosné nákupy!

Paleta pro barvení vlasů (paleta). Barevná paleta, fotografie na vlasy, recenze, cena

Barva na vlasy Paleta: paleta barev, fotografie a charakteristiky různých čar pomůže s výběrem dokonalého odstínu vlasů. Paletové výrobky se na ruském trhu objevily před více než 10 lety a okamžitě získaly srdce poctivého sexu.

Složení

Mezi další barvy vlasů se paleta vymyká přírodnímu složení. Esenciální oleje (mandle, pomeranč, kakao) a léčivé byliny působí jako přirozené barvicí pigmenty, dodávají kudrlinky život a lesk. V některých liniích je v kompozici přítomen amoniak, ale jeho vůně je sotva vnímatelná.

Díky jedinečnému složení a struktuře se barva snadno aplikuje doma. Výrobky jsou vyráběny na nejnovějších zařízeních s využitím pokročilých a inovativních technologií.

Výhody před ostatními kosmetickými výrobky

Jaký druh barvy je lepší, Pallet nebo Garnier, můžete se ptát při výběru kosmetického přípravku.

Palát má mnoho výhod:

 • hlavní výhodou je cena, krásné vlasy jsou nyní cenově dostupné pro každou dívku;
 • Kromě ceny se tato značka může pochlubit vynikající kvalitou;
 • Jednou z hlavních výhod je rozmanitá paleta barev;
 • snadné použití;
 • nové textury a vzorce;
 • pravítka, která úplně maluje přes šedé vlasy;
 • různé úrovně vytrvalosti;
 • přírodních součástí, které jsou součástí.

Navzdory četným výhodám dívky upozorňují na následující nevýhody:

 • v některých liniích dochází k silnému zápachu amoniaku;
 • Výsledek se může lišit od obrázku na obalu barvy.

Řešení těchto problémů je snadné. V sestavě vyberte řadu bez amoniaku. Výsledný odstín kadeří závisí na tom, jak přesně dodržovat pokyny zaznamenané v návodu, na struktuře a tónu původních vlasů.

Tipy pro výběr barev

Odstíny barvy palety jsou mnohostranné, dokonce i ta nejnáročnější móda si bude moci vybrat vlastní barvu pro sebe.

A pro správnou volbu vám pomohou následující tipy:

 1. Pokud si nejste jisti, zda je barva vhodná, doporučujeme nejprve použít světlé, nestabilní laky. Tato metoda není vhodná pro vlastníky šedých vlasů.
 2. Při výběru barvy nemusíte mít na fotografii 100% jistotu, která je uvedena na obalu, protože je nepravděpodobné, že byste získali takovou barvu. Odstín musí být vybrán ve zvláštním katalogu.
 3. Při výběru barvy vlasů je třeba začít s tónem pokožky, může být teplo nebo studené. Pro teplý tón se vyznačuje zelená barva žil a studená modrá. Pro dívky patřící do první kategorie jsou zlaté, bronzové, karamelové odstíny ideální. Druhý - popel, hnědý, černý, blond.
 4. Červená barva vlasů je vhodná pouze pro majitele růžové tóny pleti nebo velmi bledé.
 5. Dívky, které přirozeně mají gaštanově zbarvené vlasy, nebudou s největší pravděpodobností ošetřeny blond kudrlinami, protože tento odstín způsobí, že obličejové rysy nebudou výrazné. V tomto případě můžete vyzkoušet zvýraznění.
 6. Pokud jsou na vlasy šedivé vlasy, může to zablokovat pouze odolná barva.

Pokyny pro domácí barvení

I přes velký počet různých odstínů je žádoucí odstín vlasů od prvního okamžiku téměř nemožné dosáhnout. Výsledek závisí na struktuře vlasů. Například tenké vlasy pohlcují více pigmentu, barva je živější.

 1. Před samotným postupem smíchejte všechny potřebné prostředky ve skleněné misce, protože směs je uložena na krátkou dobu. Dobře promíchejte.
 2. Aplikujte směs na suché vlasy, počínaje od kořenů, po několika minutách čekání, postupně klesá na špičky.
 3. Chraňte barvu na vlasy asi 30 minut. Při osvětlení - 35 minut. Parederzhavská barva, kudrlinky se mohou zhoršit a výsledek bude zcela neočekávaný.

Před použitím je důležité zkontrolovat trvanlivost výrobku. Vyzkoušejte také alergickou reakci použitím malého nátěru na zápěstí.

Vzhledem k velmi jemné kůži se alergie okamžitě projeví. Použijte barvu striktně v rukavicích. Majitelé dlouhých, silných vlasů budou potřebovat více než jeden balíček.

Několik nuancí:

 1. Aby nedošlo k barvení pokožky během barvení vlasů, je třeba na ni aplikovat mastný krém.
 2. Pokyny uvádějí čas, kolik je nutné udržet barvu na vlasu, ale je stále nutné vzít v úvahu strukturu vlasů. Při přítomnosti jemných vlasů se doporučuje tento čas zkrátit.
 3. Pokud je kůže stále barvená, odstraňte nátěr, pomůže vám speciální nástroj, který se prodává v odděleních s profesionální barvou.
 4. Malované kadeře vyžadují zvláštní péči. Je třeba je umýt studenou vodou, pomocí šampónu, balzámu a masky určené pro barevné vlasy. Snažte se nevystavovat kudrlinky účinkům tepelných efektů, opustit vysoušeč vlasů, žehlit, kadeřníky na vlasy. Pokládání se provádí pomocí vosku nebo modelovací pasty.

Tato značka má 3 stupně barvení:

 1. Snadné zbarvení. Toto zbarvení je pro vlasy považováno za neškodné. Barvivo neprochází strukturou vlasů, jen klesne na horní vrstvu, mírně mění stín. Barva není nasycená a zcela vymizí po 5-7 praní vlasů. Skvělá volba pro ty, kteří rádi experimentují s kudrlinky. Můžete si zvolit svůj vlastní odstín v paletě gélů Palette Instant Color gels.
 2. Semi-barvení. Barva zůstává po celý měsíc nasycená. Barva kudrlin se změní na pár tónů. Tento výsledek lze získat použitím barvy z palety Palette Color. Lesk.
 3. Trvalé zbarvení. S touto sérií barev můžete obrázek výrazně změnit. Barvicí pigment proniká do hluboké struktury vlasů, barva zůstává po dlouhou dobu. Je potřeba pouze zbarvovat vlasové kořeny, jak rostou. Všechny ostatní palety jsou odolné barvy.

Paint Palette "Golden Coffee" pomůže radikálně změnit obraz, 100% šedou barvou.

Chcete-li najít vhodnou volbu pro sebe, musíte zvážit všechny řádky podrobně.

Paletový barevný gel

Gel je vhodný pro dočasné barvení, aby zjistil, zda je vhodný odstín vlasů. Pigment barviva neprochází hluboko do vlasů, ale pouze zdůrazňuje svůj přirozený odstín, osvěží a vytváří krásné přetečení. Sortiment neobsahuje amoniak a peroxid, obsahuje oranžový olej, který dodává zvláštní lesk a bohatou barvu.

Linka pro pečlivé zbarvení představuje 10 různých odstínů:

 • pro blondýnky jsou prezentovány 2 odstíny: matná a slunná blond, očíslovaná 0,02;
 • Nejvíce v sestavě přírodních barev: od středního kaštanu až po modro-černé;
 • pro světlé rusovlasé krásy jsou 3 odstíny: granátové jablko, červené kaštany, tmavé třešně.

Smetanová paleta Fitoliniya

Přes jméno, toto pravítko je pro odolné barvení. Kompozice obsahuje amoniak v malých množstvích, jeho vůně je sotva vnímatelná. Linie má silné nutriční vlastnosti, protože je součástí řady rostlinných olejů, vlasy po barvení budou lepší.

Další funkce linky:

 1. Jako součást řady olejů, které se aktivně starají o prameny. Například extrakt z aloe neumožňuje odpaření vlhkosti z vlasů během barvení.
 2. Stálobarevnost a plná šedá barva.
 3. 1 balení stačí k barvení dlouhých kadeř.
 4. Souprava obsahuje kondicionér s argonovým olejem, který dokonale obnovuje a vyživuje vlasy. Dobrá volba pro suché vlasy.
 5. Nový vzorec emulze.

V řádku 27 odstínů:

 • 14 přirozených odstínů: od světlé až po černé;
 • line pro blonďavé krásy, sestávající ze 6 barev: od skandinávské po zlatou blond;
 • Linie pro rusovlasé dívky obsahuje 6 odstínů: od rubínově červené až po fialovou čokoládu.

Speciální sbírka "Oriental Dreams" sestávající ze 3 tónů:

 • 868 - Čokoládový kaštan;
 • 560 - muškátová oříška;
 • 390 - lehká měď.

Paleta barev "Pearl Blond" dodá vašim vlasům dokonale bílý odstín, bez žloutnutí. Ti, kteří si přejí zesvětlit vlasy, doporučujeme nejprve využít tento odstín.

Pallet Deluxe Series produkty

Paleta barev: barvy (paleta vlasů, skládající se ze 22 odstínů) pro úplnou změnu obrazu. Tato série je vhodná pro zásadní změnu v odstínu kudrlin, protože v ní je obsažen čpavek, odstín je velmi výrazný. Nedoporučuje se používat na bezduché, suché kadeře.

Řada barev:

 • 4 tóny pro vyjasnění: od extra světle hnědého až po bílé zlato;
 • 11 přírodních barev: obsahuje velmi krásné odstíny, například zlatý třpytku skořice, zlatý karamel, okouzlující gaštan a černý mahagon;
 • Na řádku jsou zobrazeny 7 červených odstínů: pro milovníky jasu, jen pro bohoslužbu - od intenzivně červenofialové až po luxusní rubínově černé.

Souprava obsahuje speciální masku s bílkovinami perly a kašmíru. Dává vlasům oslnivý lesk a měkkost. Barva se postupně odstraňuje, takže při rozhodování o růstu přirozené barvy bude prameny vypadat slušně.

Paleta barevných lesků

V této sérii nesplňují odstíny pro blondýnky, protože složení je velmi měkké, bez chemických prvků, s vysokým obsahem vitamínů a přírodních složek. Vhodné pro osoby s citlivou kůží.

Pravítko průměrné trvanlivosti, 18 odstínů:

 • 14 přirozených odstínů: od lesklého karamelu na čísle 6-0 až po malinový cukr na čísle 5-68.
 • Červené a fialové odstíny: pikantní skořice, jahodový džem, červený rybíz, fialová třešeň.

Barva bude trvat asi 4 týdny.

Paleta barvy salónu barvy

Barva je velmi úsporná, 1 balení je dostatečné pro dlouhé vlasy.

Paleta barev barev vlasů Barva salónu palet

Série obsahuje 16 různých odstínů:

 • 10 přirozených odstínů: od světle zlaté až světle hnědé až po černé;
 • v sérii pro blondýnky, skládající se ze 3 odstínů, pigment nebude schopen malovat přes šedé vlasy, může pouze aktualizovat stávající blond barvu;
 • červené a červené tóny: lehká měď, červená a fialová, tmavě syté červená.

Paleta barev Palette Fitoliniya

Paleta, barvení vlasů, - paleta barev s počtem módních odstínů:

Zbývající čísla v tomto řádku odkazují na přirozené barvení. Aby bylo možné zcela natřít šedé kudrlinky a získat viditelný efekt, je nutné barvu smíchat ze dvou částí. Chcete-li získat krásnou, vyrovnanou barvu vlasů, měla by být první množství barev stejná.

Malovaná pěnová paleta

Charakteristické rysy série:

 1. Příjemná vůně bobulí.
 2. Stálost
 3. Nepoužívejte dodatečnou kapacitu, můžete všechny součásti balení míchat.
 4. Vysoká odolnost.
 5. Mousse silná konzistence, která neteče do zbytečných míst.
 6. Šedé vlasy jsou kompletně natřeny.

Série 14 módních trendových barev:

 • 10 barev přirozené tonality: od nugátu až po zlatohnědou barvu.
 • Červené tóny: 668 - červené kaštany, 368 tmavě červené.
 • Pro blondínky jsou určeny 2 odstíny, ultra blond číslo 2000 a super blond číslo 1000.

Recenze

Barva na vlasy Paleta - recenze online převážně pozitivní, lidé upozorňují na následující výhody a nevýhody:

Výhody:

 • hlavní výhodou - cena, kterou barvivo na vlasy může dovolit dívce s nějakým příjmem;
 • lidé oslavují velkou paletu odstínů;
 • dobrá kvalita za rozpočet;
 • jasná shoda výsledného odstínu s tabulkou barev;
 • po dlouhodobém užívání zůstává kvalita vlasů stejná;
 • odolnost;
 • šedé vlasy jsou kompletně malované;
 • Balení obsahuje standardní sadu: barvivo, emulze pro vývoj barvy, kondicionér po barvení, jednorázové rukavice, instrukce;

Nevýhody:

 • vůně barvy okamžitě nezmizí, zůstává na vlasu po dlouhou dobu;
 • silný pach amoniaku;
 • suší vlasy.

Přibližné náklady

Náklady na barvu palety se pohybují od 70 do 300 rublů, v závislosti na zvolené lince. Například paleta "Pearl Blonde" stojí 90 rublů.

Mezi tak velkým množstvím vládců je snadné se zmást, ale v hloubce a vyřešené v každé sérii můžete nyní udělat správnou volbu. Nemusíte být profesionálním kadeřníkem, můžete dosáhnout krásného stínu vlasů na vlastní pěst. To pomůže paletě barvy vlasů (barevná paleta), fotky a recenze dívek, které už barvu používají.

Návrh článku: Vladimír velký

Palette Hair Dye Review - Jak udělat správnou volbu

Různé barvy vlasů na regálech obchodů vylučují při výběru slušné možnosti. Krásné krabice, slibné slogany, široký výběr i v jedné linii - zásluhy slavných výrobců. Všechno je děláno zaujmout kupujícího. Barva na vlasy Paleta - žádná výjimka. Známá značka nabízí spoustu zajímavých možností, vždy s důvěrou spotřebitelů.

O výrobci

Značka Palette, která existuje od roku 1967, byla vytvořena k výrobě produktů pro vlasy s vlastním barvivem s širokým spektrem spotřebitelů. Výrobky jsou určeny speciálně pro amatéry, které nemají kadeřnické dovednosti. Během 50 let své existence se značka pevně zakořenila a neustále potvrzuje vysokou kvalitu vlasových produktů.

Pallet je uveden jako součást největšího německého koncernu Schwarzkopf Henkel, což značně zvyšuje důvěryhodnost produktů. Rozsáhlá výzkumná základna Schwarzkopf, pečlivě vybrané komponenty, zavedení pokročilého vývoje, zkušení zaměstnanci - klíč k úspěchu značky.

Prodejní geografie společnosti je rozsáhlá: přibližně 50 zemí světa. Od roku 1997 vyrábějí výrobky Pallet zákazníky na ruském trhu. Stálé důvěru zákazníků pomáhá pokračovat v úspěšném vývoji, rozšiřování, zlepšování navrhovaného sortimentu nástrojů.

Funkce produktu

Barvy jsou určeny pro hromadné spotřebitele. Průměrná cena obalů činí 200 rublů. Dostupnost nemá vliv na kvalitu. Barvy zaručují vynikající výsledky:

 • odolná barva;
 • sto procent šedé barvy;
 • respekt k vlasům.

Dávejte pozor! Rozsáhlá nabídka odstínů Palety umožňuje určit výběr blonďat, brunet, hnědovlasých, červených, šedovlasých zákazníků jakéhokoli věku a bohatství. Různé produktové řady splňují potřeby všech: objevuje se možnost volby odstínu a ultra-odolného zbarvení.

Obecné uznání, důvěra ve značku potvrzují řada ocenění, které byly přiděleny produktům Pallet. Mezi výhody koncových uživatelů patří:

 • jednotné rozdělení barev;
 • úspěšné malování šedých vlasů;
 • pohodlné použití.

V negativních recenzích produktů se zmiňují obtížnost výběru požadované barvy (často je zde nesoulad s uvedeným), zhoršení vlasů po barvení.

Popis populárních vládců

Pallet nabízí výrobky pro každou volbu. V různých řadách nástrojů existují možnosti, které se v některých parametrech liší. Hlavní věcí je vybrat správnou barvu. V každém obchodě můžete vidět katalog, zvolit si ten nejvhodnější tón, podle čísel, a to iv případě, že je prezentována novinka.

Fytolynie

Důležitou vlastností barev linky: vysoký obsah výživných olejů. Vzhledem k minimální přítomnosti amoniaku jsou přírodní složky vlasů minimálně poškozeny. Po barvení s pravítkem zůstávají kadeře měkké a hedvábné. Vlasy získávají jas, lesk.

Barva má příjemnou texturu, jemnou vůni. Linka Fitline je prezentována v 24 tónech. Nejoblíbenější jsou odstíny: tmavá blondýna (500), střední blond (400), světlá blondýnka (300), skandinávská blondýnka (stín 100), tmavohnědý (850), zlatý kaštan (750). K dosažení příliš chytlavých možností, jako je švestka, nebude fungovat.

Perfektní péče o barvu

Řada barev bez amoniaku, maximální šetří zdraví vlasů. Technologie vícevrstvého barvení Perfect Care Colour umožňuje dlouhotrvající barvu bez umytí vlasů. Hedvábná podložka Perfect se jemně stará o kudrlinky a dodává jim lesk a měkkost. Široká paleta nabízí oblíbené odstíny: práškové (120), platinová blond (219), studená střední blond (218), horká čokoláda (800).

Saloncolors

Barva barvy se liší v hloubce. Výsledné odstíny jsou hluboké, nasycené a stanovená doba je bezpečně zachována. Keratiny v SalonColors snižují riziko poškození vlasů. Minimalizuje poškození způsobené barvivem, koncentrovaným výživným kondicionérem. Pomáhá vlasům rychleji se zotavovat, poskytuje lesk a hedvábnost.

Rozmanitá paleta řady obsahuje oblíbené odstíny: blond (N7), zlatá káva (WN3), perla a10, jasně blond c9, stříbrná blond (C10), kakao (G4), kaštan (R4), mahagon (R2). Použití e20 zesvětlující barvy pomůže zbarvení vlákna.

Deluxe

Trvalé barvy v sortimentu Deluxe mají pečující vzorec. Jemná, krémová struktura pomůcek pomáhá při rovnoměrném rozložení. Díky tomu je barva překvapivě vyrovnaná. Řada laku Deluxe efektivně lakuje šedé vlasy. Použití nutriční masky ze soupravy zlepšuje stav zámků, které prošly agresivním postupem.

Odstíny linky jsou nasycené: černá (900), lilku (880), zlatý karamel (555), rubínově červená (678), stříbrná blond (218). Populární čokoládové odstíny.

Barevná pěna

Vzduchová základna pracuje na principu třepačky: výrobek je protřepáván a mění se na pěnu. Základním uplatněním principu šamponu je práce s barvivem. Následné použití kondicionéru dodává potravu, posiluje, primární restaurování.

Paleta linky Color Mousse se skládá z 12 šťavnatých odstínů, které poskytují okouzlující lesk: tmavý kaštan (300), tmavá čokoláda (465), červená kaštan (668), zlatá hnědá (850).

Domácí použití

Paletová barva je zřídka obtížná. Dokonce i začátečníci lze snadno pochopit podle pokynů. Hlavní obtížnost: správný výběr vhodného odstínu. Amatéři často dělají chyby. I když jsou pokyny pro tento nástroj podrobně popsány podrobně.

Před zahájením léčby se ujistěte, že testujete alergie. K tomu dochází k malému množství finančních prostředků na pokožku lokte (dlaň v oblasti zápěstí). Neexistence nečekaných projevů signalizuje možnost úplného použití produktu.

Začátek postupu je vyznačen přípravou. Vyžaduje se shromažďování potřebné sady nástrojů (kapacita pro složení, kartáč, rukavice). Doporučujeme se starat o šaty (změnit oblečení pro staré nebo použít plášť). Barva se doporučuje nanášet na špinavé kadeře (ne mytí po dobu delší než jeden den). Je žádoucí rozmazat kůži kolem ošetřovací oblasti tukovou vrstvou krému.

Pokrok v hlavním procesu je následující:

 1. Ve skleněné (umělohmotné, keramické) misce smíchejte komponenty podle principu uvedeného v návodu k nátěru. Anotace je třeba pečlivě prozkoumat před použitím nástroje. Při práci s přísadami je zakázáno používat kovové nástroje.
 2. Připravená směs je rozdělena na suché prameny: oblast vlivu je rozdělena pomocí kolmých děr na 4 stejné části. Barva je aplikována na přijaté části na prameny, začínající od krku. Přední a časové zóny jsou ošetřeny poslední.
 3. Barvivo se udržuje v průměru 35-40 minut (hlavní věcí je správné spočítání toho, kolik má být kompozice na hlavě vlasů jednotlivě), hřeben vlasů hřebenem s častými zuby, počkejte 10 minut.
 4. Pramínky jsou důkladně omyty, balzám nebo masku se aplikuje ze soupravy po dobu 10-15 minut, výplachy se opláchnou.

Všechny barvy jsou zcela připraveny k použití. Pro použití je nutné pouze smíchat součásti, jak je uvedeno v návodu. Dodatečné přísady (oleje, džusy) není nutné. To může změnit běžný průběh procesu barvení pomocí produktů palet. Stížnosti na nevhodné barvy jsou často o tom.

Způsoby neutralizace barvy

Existují situace, kdy se výsledek liší od požadovaného výsledku. Je možné čekat na postupné omytí nátěru Palat pouze při použití tónování. Trvalé sloučeniny se nakonec stanou méně znatelné, ale nebudou se úplně umyt. Je užitečné vědět, zda odstraníte barvu z vlasů.

S pomocí lidových receptů je možné jen mírně umýt intenzitu barvy paletových výrobků. Použijte různé prostředky. Nejvíce neškodná (užitečná pro kudrliny) metodu - olejové zábaly.

Při ohřátí ve vodní lázni (na mírnou teplotu) se na prameny aplikuje vhodný základní olej (lopuch, kolečko, olivový olej) a pečlivě se třepe do vlasů. Kudrny zabalené ve filmu, izolované.

Je možné omýt strukturu za 1-8 hodin. Ti, kteří netrpí mastnými vlasy, mohou pravidelně provádět takové procedury.

Sůl se sodou se používá k odstranění intenzity odstínu palety. Na 2 lžících složek doplňte teplou vodou před vytvořením kaše. Nástroj se nanáší na kadeře po hodinu, pečlivě omyje šamponem.

Nejlepší způsob, jak eliminovat nežádoucí barvu: používejte profesionální odstraňovač. Chemikálie zesvětlí prameny o několik tónů. Pokud výsledek není splněn, po 2-4 týdnech se postup opakuje.

Důležitý bod! Časté používání mycího prostředku může značně poškodit kudrlinky.

Péče po barvení

Moderní paletové produkty obsahují spoustu užitečných ingrediencí. Vliv na vlasy je jemný, nedochází k významným škodám. Při malování dodržujte doporučení výrobce, postup pro dokončení použití balzám (masku).

Potřeba dodatečné péče závisí na typu vlasů, počátečním stavu kudrlin. Vysvětlené, suché prameny vyžadují větší pozornost. Nutné zvlhčování, výživu vlasů. V některých případech je žádoucí provést procedury opravy salonu.

Chcete-li zachovat sytost barvy po použití palety, zajistěte minimální péči pravidelně používat kosmetiku pro barevné vlasy. Péče bude doplněna domácími maskami nebo profesionálními prostředky pro domácí použití.

Paletová barva je volbou mnoha žen pro jasný a moderní vzhled. Nástroj má přijatelnou cenu, vysokou kvalitu. Široká škála odstínů, pohodlné použití umožňuje paletové barvě zůstat v horní části vyhledávaných výrobků společně s dobře známými výrobky Garnier, L'real.

Jaké další barvy jsou oblíbené pro barvení vlasů doma:

Užitečná videa

Natalya prokáže, jak barvit vlasy doma s barvou Palette RF3 Red Garnet.

Palette krémová barva recenze Intenzivní barva odstínu N3 "kaštan".

Pro Více Informací O Suché Vlasy