logo

Vytváření kadeřnic pro vlasy s vlastními rukama: jak vyrobit papilotky?

Mává vlasy papilotki - jeden z nejstarších způsobů stylingu.

Je znám již několik století.

Dnes kadeřníky-papilotky lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě, ale pokud je to žádoucí, mohou být vyrobeny nezávisle na improvizovaných prostředcích.

V tomto článku budeme hovořit o tom, jak si s papillonem vyrobit vlastní ruce a jak si s pomocí pomoci vytvořit módní účesy.

Jaké materiály mohu použít?

První papilotky se podle některých údajů objevily ve starověkém Egyptě. Byly vyrobeny z husté hmoty. Následně byla tato technologie perm velmi oblíbená ve Francii v renesanci. Tehdy se tradice zvlněných kadeří do malých kusů látky nebo papíru dostala do módy a rozšířila se po celém světě.

Dnes, abyste vytvořili improvizované soubory, můžete použít stejné materiály jako před mnoha staletími. To je především tkanina a papír. Pokud máte rádi pečicí papír, vyberte si poměrně hustý materiál. Silné listy s obrázky nebo kreslící papír jsou pro tento účel vhodné. Můžete použít obvyklé listy, roztrhané ze školního notebooku.

Kromě papírových listů lze papilotky vyrobit z látky. Lněné nebo bavlněné hadry jsou pro tento účel vhodné. Aby nedošlo k vynaložení peněz na nákup tkanin, můžete vyrobit papilotky, například ze starého listu nebo polštáře. Můžete také zkrátit na obyčejné proužky lékárnickou bandáž.

Nejdůležitější je použití látek z přírodních materiálů bez syntetických přísad. Nedoporučujeme vám, abyste používali pletené tkaniny s přidáním elastanu pro takové kadeře. Hedvábí a jiné podobné hladké látky, které nebudou mít silný uzel, nebudou fungovat.

Jak udělat papilotky s vlastními rukama?

Takže, jak dělat primitivní papilloky se svými vlastními rukama? Je to velmi jednoduché. Technologie vytváření takových koleček závisí na použitém materiálu. Zvažte dva nejčastější případy:

  Papírové tkaniny mohou být vyrobeny během několika minut. Provedete to bavlnou tkaninou na pásy o délce přibližně 10-15 cm.

Na šířku mohou být různé, hlavní věc není dělat pásy příliš tenké, jinak bude s nimi obtížné pracovat.

Počet nezbytných papillotoků závisí na objemu a tloušťce vlasů, stejně jako na velikosti kudrlin, které chcete dostat. Pravidelně, vlasy střední tloušťky vyžadují 20 až 30 proužků.

Bude vhodnější připravit předem mnoho takových koleček pro další jedno použití. Papírové papillo je také velmi snadné.

Chcete-li to provést, vezměte listy A4 nebo jiné libovolné velikosti (ale ne příliš malé).

Papilotka byla poměrně silná, ale nemusela být vyrobena z jedné vrstvy papíru, ale z listu zkrouceného do trubky nebo několikakrát složených. Pokud je to požadováno, můžete také vytvořit kombinovaný typ kuliček, a to jak textilií, tak i papíru najednou.

Chcete-li to provést, nasaďte dlouhé proužky hadříku do trubek z bílého papíru.

Budete mít poměrně silný papírový soubor s lany na koncích, což bude velmi pohodlné navázat.

Všechny tyto metody jsou dobré pro jeho jednoduchost a cenovou dostupnost. Takové papilotky prakticky nic, a výsledek jejich použití lze porovnat s drahým salon perm.

Vítáme vlasy na peřích

Curl vlasy na domácí papilotki snadné, pro toto musíte důsledně provádět následující kroky:

 1. Umyjte a osušte vlasy. Perm se může provádět jak na zcela suchých pramenech, tak i na mokrém povlaku, avšak v žádném případě jej nepokračujte okamžitě po umytí.
 2. Chraňte vlasy důkladně. Pokud je to potřeba, aplikujte styling na stylování.
 3. Rozdělte vlasy na několik pramenů pomocí svorek nebo jiného příslušenství.
 4. Alternativně zachyťte každé vlákno, natočte jej na povrch pilníku a poté spojte lano nebo papírové konce kolečka na uzlu nebo luk.

Proto by měly být ošetřeny všechny vlasy. Pokud jste udělali všechno správně, dostanete čisté kudrlinky, bezpečně fixované uzly papillotok.

Závěry

Závěrem jsme opět poznamenali, že papilotky jsou jednou z nejstarších technologií curlingu. I přes svůj působivý věk dnes tato technika neztratila svou popularitu. To je stále používáno dívkami po celém světě, aby získaly velkolepé kudrlinky.

Důvodem tohoto úspěchu je snadné použití, dostupnost souborů a vynikající výsledek, který lze dosáhnout tímto typem curlingu.

Jak vyrobit pečivo doma - krásná a snadná instalace bez poškození zdraví

Domácí kadeřníky jsou vyrobeny z pěny, papíru, tkaniny a fólie. Dostupnost materiálů je činí nezbytnými pro vytvoření jednoduchého, romantického obrazu. Vytváření kuliček s vlastními rukama je snadné a levné, skoro nic. Domácí spotřebiče nezapadají do vlasů, dávají jim dýchat. Po jednorázovém použití je možné opakovaně používat. Jak si vyrobit pečivo doma bude dále diskutováno v článku.

V jakých případech se používá

Různé stylingové prostředky ovlivňují strukturu, zejména tepelné zpracování. Zkroucení na domácí papilotky po dlouhou dobu, ale nepoškozujte váhy vlasů. Výsledkem je krásná a snadná instalace bez poškození zdraví.

Výhody použití

 1. Vždy po ruce. Tkanina, papír, fólie lze nalézt v každém domově. Doba produkce je asi 15 minut.
 2. Rychlost použití. U hromadných velkých kadeří bude trvat maximálně 10-20 minut. na utahování.
 3. Použijte na noc. Když spíte, účes je v procesu vývoje. Ráno můžete spát trochu déle, protože položení je téměř hotové. Odstraňte domácí kuličky ještě jednodušší než šroubování.

V žádném případě po odvíjení kudrlin neškrobte vlasy hřebenem. Kudrliny ztratí svůj tvar a množí se. Romantický obraz se změní podobně jako pudl. Pečlivě narovnejte kudrnaté ruce a rozdělte je na několik malých kadeř. Velké kudrlinky se obecně lépe nedotýkají - samy o sobě krásně leží.

Tipy pro aplikaci

 1. Domácí pečivo na vlasy jsou často používány pro curling vlasů dětí. Nevyžadují dodatečné finanční prostředky ve formě laků a gelů. Malé dámy jsou bláznivé na krásné malé kudrlinky. Maminka není večer těžké vítat vlasy své dcery a dít dítě spát. Pro dlouhé dětské vlasy (pro malé kudrlinky) budete potřebovat 30-40 papillotoků. Naučte se, jak poškozovat vaše dítě, bez poškození na našich webových stránkách.
 2. Aby ženy daly lehkost a vzdušnost, používají ženy domácí kolečka o velkém průměru. Malé kudrlinky nebudou vyhovovat všem. Můžete zkroutí dlouhé vlasy pomocí 10-15 kuliček. Rychle, snadno, s minimem zbytečného času a úsilí. Pokud potřebujete malé kudrlinky, nedělejte je bez vnější pomoci.
 3. Je třeba pečlivě zvlnit vlasy v blízkosti obličeje. Tyto kudrlinky nastaví tón pro celý účes. Kudrnaté bude spadnout a krásně ležet na vlastní pěst. Odstraňte kolečka na spodek kadeřů, které se nacházejí blíže k uším a zadní části hlavy. Tak malé malé kudrlinky nebudou zmatené.
 4. Pokud kudrlinky nedrží, použijte kosmetický vosk. Nemusíte se zmást s gelem! Pro dlouhý, silný účes bude dost objemu s hráškem. Nepletuje vlasy, účes bude naživu. Kudrnaté vlasy zůstanou beze změny během dne. Sklenice trvají 1-2 roky.

Je to důležité! Lak nebo vosk je třeba aplikovat před vytvořením jednotlivých zakřivení zvlášť. Stylové výrobky rychle vysuší (zejména lak). Lepené vlasy se těžko rozebírají na prameny. Přečtěte si více o nástrojích pro vytváření a upevňování kudrlin, přečtěte si na našich webových stránkách.

Jak vyrobit a používat

Vytvářením kuliček doma můžete nastavit průměr budoucích kadeřnic. Produkce trvá asi 15 minut. Můžete použít až 20krát. Je možné vítr večer a jít spát v klidu. Mnoho tipů, jak v noci vítat mokré vlasy, najdete na našich webových stránkách.

Z tkaniny

Je nutné:

Fabric Proveďte neklouzání, blíž k x / b. Uzel ze syntetické tkaniny se snadno uvolní a zvlnění se rozpadne. Nepoužívejte pásky, jejich uzly se snadno oddělí. Ráno se probouzí bez dvojice dokončených kadeří bude urážlivé.

Tkaninu jsme narezali na pásy o délce 25-35 cm a šířce 1-2 cm.

Sekvence:

Umístěte konec pramene uprostřed látky a zkroutí vlasy, dokud se nezastaví. Upevněte pramen vázáním konců tkaniny na uzel.

Z papíru a látky

Pomocí papírových a textilních kadeřníků získáváme měkké, lehké kudrlinky.

Je nutné:

 1. Fabric Stejně tak, aby protiskluz, s výhodou x / b. No, pokud se tkanina táhne. Staré, nepotřebné měkké pletené tričko.
 2. Papír Noviny zanechávají stopy na lehkých pramenech. Je třeba používat notebooky (čisté) nebo kancelářský papír.

Střihli jsme tkaniny na pásy o délce 25-30 cm a šířce 1-2 cm. Řezali jsme papír formátu A4 nebo list papíru o délce 5-7 cm širokých (kudrnaté), 9-13 cm (velké kudrlinky). Pruhy sklopte na polovinu. Papír zabalíme do středu tkaniny. Pro kadeře z papíru 3 cm potřebujete několik vrstev.

Je to důležité! Po spřádání kudrlin nepoužívejte fixační prostředky. Vlhkost oslabí pružnost kadeří (malé a velké) a účes se zhorší.

Při prvním použití by měl být papír mírně navlhčen vodou, zatlačte dolů a nechte vyschnout. Bude měkčí, přestane se odvíjet. Tím se zjednoduší proces curling vlasů, papír je tuhý a měkké vlasy se rozpadnou. Při opakovaném použití nepoužívejte papír navlhčete.

Sekvence:

Prohněte vlasy na vnitřní straně. Pro kudrliny po celé délce - vítr od špiček do zastávky. Držte prst na základně, vytáhněte látku, spojte uzel.

Jsou-li potřebné měkké vlny, vytváříme slabé prameny, vyhýbáme se tažení.

Fólie

Je nutné:

Obdélníkové fólie se stranami od 8 do 18 cm. Uvnitř umístěte vatovou bavlnu zkroucenou šňůrkou. Tato volitelná kolečka se snadno používají.

Věnujte pozornost tomu, aby se perforace pomocí koleček z fólie rychleji než z tkaniny. Nevyžadují řetězec, který je komprimován.

Sekvence:

Umístěte střed ve středu. Nechte 5 cm a začněte s navíjením. První 5 cm kolem fólie. Poté otočte fólii samotnou a vyklopte budoucí kudrlinky. Zajistěte prameny stlačením fólie. Chcete-li získat velké kudrlinky, potřebujete velké množství bavlny.

Z pěnové pryže

Řezná pěnová guma na pásy o rozměrech 20-25 cm. Silná pěnová pryž (od 4 cm) - velké prameny, tenké (až 2 cm) - křupavé malé kudrlinky. Pro dlouhé tlusté vlasy budete potřebovat asi 10-12 pásem.

Sekvence:

Ve středu pásky větrujeme 5 cm vybraného pramene. Vysuňte pod dno zbývajících vlasů. Držte prst a vytvořte uzel.

Pěnové zámky - spirálové zakřivení

Je nutné:

Pro dlouhé prameny je délka pásky 18-20 cm. Průměr kadeřin závisí na šířce pásky. Šířka 2-4 cm - malé kudrlinky, 5-7 cm - velké prameny. Je nutné odřezat pás a řezat podél délky, neříznout na okraji 2-3 cm.

Sekvence:

Při použití kořene musí být vlasy spuštěny, aby nedošlo k větráním od konců pramenů, ale blíž k kořenům. Dostaneme se do řezu. Rovnoměrně se zabalte po celé délce. Hrot je upevněn elastickým. Kudrlinky, zvlněné ve spirále, vypadají nádherně na různých délkách vlasů.

Udělejte nádherný účes, přes domácí kadeře, může každý hosteska. Výsledek v podobě pružných pramenů potěší oko. Chcete-li vytvořit jedinečný obraz odvážné "Curly Sue" nebo romantické Jennifer Lopez, už nemusíte chodit do salonů a strávit spoustu peněz na styling.

Další informace o kroucení vlasů doma díky následujícím článkům:

Jak zvlhčovat vlasy na látce a papilotky

Způsoby, jak oklamat přírodu tím, že rovné vlasy přemění na kudrnaté, působivé množství. Curlingové žehličky, mnoho typů kadeřníků, žehliček a dalších stylů. Existuje dokonce způsob, jak dostat vynikající kočárovníky s nejjednoduššími prostředky po ruce.

Naše babičky vědí, jak se doma pokrývají vlasy na hadřích. Vezměte si své tajemství.

První papilotka (svazek papíru a látky) získala popularitu i ve starověkém Egyptě a později ve Francii. Odtud se papilotka potulovala ze země do země. Kudrnaté vlasy byly pak výsadou nejen žen. Dokonce i muži najali holínky pro curling vlasů. Lidé s mírným bohatstvím dělali papilok z tvrdé příze, používali oblečení a hadry.

Dnes jsou ženy tak rozmazané různými kolečky, že zcela zapomněli, jak si na vlasy natřít vlasy.

 • jemné curling;
 • pohodlné spaní s kolečky;
 • 100% záruka hladkých a silných kudrlin;
 • alternativa k elektrotechnice a kadeřnictví;
 • některé účesy (např. retro vlna) nelze provést doma jiným způsobem;
 • správně svázané domácí papilotky zaručují, že vlasy nebudou v noci rozcuchány;
 • hadry jsou velmi snadno odstranitelné;
 • Tato metoda mávání je jednoduchá a levná.

Jak si vyrobit papilotky

Bavlněná tkanina se rozřezá na stuhy o rozměrech 10 × 2 (15 × 3) cm, papír se rozřezá na čtverce o rozměrech 5 × 5 cm, papír položíme na papír tak, aby okraje tkaniny vyčnívaly za hranice papíru.

Budou to naše struny. Tubička papíru. Objevuje se papír, na jehož stranách vypadají stejné části tkaniny.

Tip: pro menší kadeře z papíru lze upustit.

Technologická opatření na hadřících

1. Curling se provádí pouze na čistých a suchých vlasech. Nesmějí se zmýlit s curlingovými vlasy na kadeřnicích, které používají mokré vlasy.

2. Opatrně pokořte každý pramen.

Zajímavé: vinutí vlajky může být alternativou hladkého pramene. Jednoduše otočte vlajku z pramene a v této podobě ji natočte na kolečko.

3. Všechny vlasy jsou rozděleny vodorovně na části. Počet dílů a tloušťka použitých pramenů závisí na vašich cílech. Více kudrlin, které chcete nakonec získat. Více vrstev by mělo být zvýrazněno. Tloušťka pramene ovlivní průměr kudrlin.

4. Naše curling se pohybuje shora dolů, pak vám nebude chybět jediný vlas. Přecházíme z vrstvy na vrstvu a nepletujeme nálepky náhodně.

5. Vlákno lehce navlhčete vodou. Používáme sprej (nedovolíme příliš zvlnit zvlnění). Vytáhněte pramen a začněte podvádět na hadru. Vložte špičku vlasů do středu a upevněte jej uzlem.

6. Každá zvlněná obruba se spodním okrajem. Cívky mohou být spirálovité nebo rovné.

7. Před vázáním konců papilotky. Ujistěte se, že se od vás neunavil žádný prvek a že vaše vlasy jsou zkroucené a těsné.

8. Používáme noční čas k curlingu s použitím utěrek, protože vlasy na látce je možné navíjet na ne méně než 6 hodin.

9. Chcete-li odstranit kolečka, jednoduše odtrhněte hadry.

Tip: Pokud obalíte hlavu šátek na hlavě, pak připravené kadeře vydrží déle.

Video: technologie perm na 1 rag.

Jak dlouho trvají vlny

Podle zkušeností budou kudrlinky potěšeny přesně tak dlouho, dokud jejich curling pokračuje.

Pokud je touha prodloužit jejich život, pak namísto vody pro zvlhčení, můžete použít cukrovou vodu (prostou nebo s přidáním citrusové šťávy), čajové listy, pivo, želatinu nebo kosmetické pěny a pěny. Opravte hotový výsledek lakem na vlasy.

Použijte hotové papilotky

Pokud nechcete oklamat hlavu a dělat ruční práce papírem a látkou, můžete si koupit hotový papillo. Kuličky vyrobené ve formě svazku jsou zcela analogické s látkovými kolečky.

Papilotki - pečivo na vlasy z měkké pěny na bázi pružného plastu. Snadno se připevňují na vlasy jakékoliv délky a tloušťky. Jejich flexibilita jim umožňuje upevnit různé tvary a udržovat vlasy pevně.

1. Papilotky se mění v průměru. Z toho bude záviset na vzhledu vašich vozů.

2. Dále se postup prakticky neliší od mávání na hadřích.

3. Čistěte trochu navlhčené vodou (jinými prostředky), aby se papilotky našroubovaly. Připojte kolečka do středu pramene. Šroubujte vlasy od špičky ke středu kolem kuliček. Zbytek cesty, jak je třeba jít curling spolu s papilotkoy.

 • to trvá hodně času;
 • od prvního okamžiku si zřídka získáte perfektní účes;
 • domácí papilotky je třeba provést jednou za rok.

Video: jak zvlnit vlasy na papilotkách.

P.S. Moderní ženy se o sebe pečlivě starají a mají k tomu potřebné informace. Nezapomeňte však na zkušenosti starších generací.

Dnes jsme se naučili, jak správně zkroucit vlasy na papilotkách. Kdo ví, jaké užitečné rady o kráse budeme moci zítra zírat!

Domácí pečivo na vlasy

Navzdory obrovskému množství moderních technologií pro styling jsou kolečka stále považována za nejpopulárnější a nejjednodušší způsob, jak vytvořit elegantní kudrlinky. Dnes výrobci nabízejí poměrně širokou škálu těchto zařízení. Touha dělat účes jedinečný někdy odmítá všechny možnosti továrny. Když chcete něco neobvyklého, je čas začít doma vyrábět pečivo. Zvláště proto, že k tomu můžete použít různé materiály.

Domácí pečivo může úspěšně vyměnit továrnu. Další výhodou: nezaměňují prameny a nepoškozují strukturu vlasů. Takže, podívejme se, jak a odkud si vyrobíte pece s vlastními rukama.

Domácí kondom

Chcete-li přesně rozhodnout, co vám vyhovuje, zvážit, jaký druh koleček s vlastními rukama můžete udělat doma. Ve většině případů však budete muset vyzkoušet všechny stávající. Koneckonců délka vlasů a jejich struktura jsou individuální pro každého z nás.

Použití dostupných nástrojů

Při použití některého z výše zmíněných koleček je třeba vzít v úvahu hlavní podmínku: zda jsou domácí výrobky vhodné pro délku vlasů. Střední majitelé nemají co dělat starosti - s nimi můžete něco udělat. Ale přijít s něčím s krátkým účesem bude o něco těžší.

Po jasném vymezení způsobu, jak vytvořit doma kudrlinky, pokračujte v vytváření vlastního zařízení pro kadeřnictví. Všimněte si, že domácí papilotky a další zařízení musí být udržovány na hlavě po dlouhou dobu. Pouze v tomto případě vydrží dlouhé vlny nebo malé kudrlinky.

Nejlepším řešením je zvlnění kudrlin v noci, aby byly vlasy v pořádku na další den.

Stylová pěna, předem nanesená na prameny, vám pomůže získat trvalejší výsledek. Ale nezapomeňte, že jeho množství by mělo být velmi mírné.

Co dělat kuličky

Naše babičky dokázaly udělat kudrnaté kudrlinky s pomocí zdánlivě zcela nesouvisejících věcí před mnoha desetiletími. Dnes existuje mnoho různých zařízení, která pomáhají zvlhčovat vlasy, například curlingové žehličky, kleště, šlehače. Použití domácích výrobků je však i nadále oblíbeným způsobem vytváření kudrlin.

Nejprve se objeví kuličky vyrobené z hadrů a papíru. Neobyčejně jednoduchá tkanina, obyčejný papír a nůžky umožňují snadné vytváření velmi roztomilých kudrlin.

Papilotki lze vyrobit i z jedné látky. Materiál pro ně může také sloužit jako fólie, pěnová pryž a koktejlové trubičky.

Rozprávíme o nejslavnějších a nejúčinnějších způsobech výroby improvizovaných kadeřníků. Pro přehlednost uvádíme postupnost kroků krok za krokem.

Papír

Papírové papírky pomáhají vytvářet poměrně pružné kadeře různých velikostí. Co budou (malé nebo velké) - závisí na tloušťce pramenů.

Chcete-li vyrobit takové kolečka, vezměte hustý nepromokavý papír (noviny nejsou vhodné) a nakrájejte je na obdélníkové proužky. Každou z nich rolovat vhodným průměrem. Uvnitř trubky projděte úzkou látku (je lepší použít šňůrky) a vytáhněte její konce. Jsou zapotřebí, aby spojili konce papillotoku.

Umyjte si vlasy a naneste stylovou pěnu na mokré vlasy. Pak rozdělte celou hlavu vlasů na prameny stejné tloušťky. Nasaďte je na papírové kolečka, nezapomínejte na správné upevnění. Spusťte zvlnění od zadní části hlavy, postupně se pohybujte směrem k čele. Pro noc je žádoucí spojit šátek na hlavě tak, aby papiloty neklouzaly.

Fólie

Pro výrobu tohoto typu kadeřníků budete potřebovat fólii (hliník, pro pečení) a vatovou bavlnu.

Vystřihněte 8 x 18 cm obdélníků z fólie. V centru každého z nich, pro objem, vložte vatovou vatu předem zkroucenou vlajkou a přetáhněte ji.

Všimněte si, že k tomu, aby perm s pomocí fólie kolíků je mnohem rychlejší než z hadru. Čas ušetří nepřítomnost nutnosti spojit je. Fixace nastává pomocí komprese.

Střed nitě fóliové trubky. Nechte asi 5 cm vlasů a pokračujte v kroucení. Nejprve vteřte 5 cm kolem trubice. Potom otočte zařízení do kořenové zóny. Je to velmi snadné opravit - stačí stisknout fólii prsty.

Důležitý bod: kolečka pro velké kadeře vyžadují značné množství vlny.

Sáčky

Nejprve musíte vyzvednout látku. Nehodí se. Potřebujete absolutně bavlnu nebo v její blízkosti. Hlavní věc není sklouznout. Koneckonců, pokud se pokoušíte svázat syntetický uzel, rychle se rozjede. V důsledku toho riskujete chybějící pár kadeř. Ze stejných důvodů se také nedoporučuje používat pásky.

Chcete-li vyrobit hadřík, je třeba odřezat kus látky do pásů. Každá tkanina by měla mít délku 25-35 cm a šířku 1-2 cm.

Umístěte špičku pramene ve středu pásku a snažte se natáhnout vlasy až na kořeny. Upevněte popruhy pevně - uzavřete konce pásů. Vzhledem k tomu, že kuličky jsou měkké, můžete v nich strávit celou noc bez potíží.

Bandáž (obruč)

S plátěnou čelenkou nebo pravidelným zábalem můžete také vytvořit velmi krásnou vlnu.

Nejprve rozdělte celou hlavu vlasů s rozdělenými partiemi na samostatné prameny. Teď každý z nich vítá na bandáži nebo na obrubě, pak se bezpečně ukotví. Ti, kteří jsou již obeznámeni s řeckým stylem, se s touto činností rychleji vyrovnají.

Chcete-li účes vypadat čistě, doporučuje se spojit hlavu s tenkým šátkem. Chcete dosáhnout většího trvání? Poté si před spaním pokrčte vlasy, předtím lehce navlhčete a po několika minutách osušte ji vysoušečem vlasů.

Pěnová pryž (loxes)

Pro výrobu kordů budete potřebovat následující materiály:

Pokud jste majitelem dlouhých vlasů, délka každého pěnového pásu by měla být asi 18-20 cm, ale jeho šířka bude mít přímý vliv na průměr budoucích kadeří. Od 2 do 4 cm - dostat malé prameny. Od 5 do 7 cm Ndash volumetrické kadeře vycházejí. Řezte všechny pásy na délku, ale ne úplně, ale tak, aby na okraji bylo přibližně 2-3 cm.

Začněte vítat vlasy na loktech ne od konce pramenu, ale naopak od kořenů. K tomu je třeba umístit do připraveného řezu a rovnoměrně zabalit celou délku pěnového pásku. Upevněte špičky gumovým pásem. Po odstranění kořene získáte krásné svislé kudrlinky ve formě spirál.

Trubky

Kdo by si myslel, že plastové trubky pro použití koktejlů a džusů mohou nahradit kolečka! A docela úspěšně. Chcete-li se s nimi pokrčit vlasy, budete potřebovat:

 • koktejlové tubuly;
 • vlásenka neviditelná.

Především je potřeba posypat vlasy vodou. Pak postupujte k oddělení pramenů a navíjejte je na připravené trubičky. Toto by mělo být provedeno následovně. Umístěte trubku pod pramen poblíž kořenů a otočte ji směrem ke špičkám. Vlasy by měly být mírně natažené. Koktejlová sláma musí být neviditelná.

Odolnost proti takovým kadeřníkům vyžaduje alespoň hodinu. Poté můžete z vlasů odstranit všechny cizí předměty. Pečlivě oddělte prsty dlouhými kadeřemi a mírně zvedněte vlasy v blízkosti kořenů. Nezapomeňte posypat lakem.

Ponožka

Koktejlové vany nejsou nejúžasnější typ domácích kadeřníků. Tento čestný "status" oprávněně obdrží ponožku. Společná bavlněná ponožka s vysokým vrcholem (nazývá se také dlouhá). Nedoporučujeme používat syntetický výrobek k curlingu. Silně elektrizuje vlasy.

Jak vyrobit z něj kolečko? Nejprve si odložte prsty z ponožky. Měla by to být dutá trubka. Pak jej vezměte ve tvaru koblihu. Umyté a mírně vlhké vlasy se shromažďují v koni a připojí je elastickým páskem. Vezměte to až do konce a projděte ho přes ponožku ponožky. Zalomte několik centimetrů od konce ocasu kolem ponožky a přitiskněte ji na hlavu. Ujistěte se, že konstrukce zůstává na místě a není uvolněná.

Po vysušení lze ponožku odstranit. Jemně narovnejte vlasy, dostanete účinek pláže vlny.

Kadeřnictví

Elegantní spirálovité kudrlinky, stejně jako stránky módního časopisu, a neúmyslné větrné kudrlinky byly vždy a s největší pravděpodobností po velmi dlouhou dobu budou oblíbeným doplňkem k obrazu pro mnoho žen.

Dnes je vše v trendu, v blízkosti přírodních. Mírně neopatrně zkroucené zámky proto vypadají mnohem harmoničtěji než dokonalé kadeře stejné velikosti. Ale spirálovité kudrlinky dodávají obrazu dotek romantiky a okouzlující ženskosti.

Vlnovité spirálovité zvlnění - univerzální typ stylingu. To vyhovuje téměř všem tvarům tváře. A vytváření takových kudrlinků trvá velmi málo času.

Zvažte jiné formy curlingu a zjistěte, která zařízení se nejlépe používají pro různé délky vlasů.

Intenzita kroužení

Většina vlasů doma už víme. Dalším stupněm obtížnosti je naučit se vytvářet kadeře různé intenzity. Existují některé z nejběžnějších možností.

 1. Pěkné kudrlinky. Abyste získali dobře definovanou spirálu, je nutné před krolingem zpracovat každý prvek stylovou pěnou. Pak si vezměte pečivo a od samých špiček větrujte prameny až do kořenové zóny. Ujistěte se, že každá papilotka úzce spočívá na pokožce hlavy. To je důležité. Mohou být odstraněny až po úplném vyschnutí vlasů.
 2. Hollywood styling. Velké kudrlinky, plynoucí hladké vlny, by měly být prováděny s pomocí velkých kuliček. Jejich průměr by měl být nejméně 4 cm. Zařízení z fólie a pěnové gumy (loxes) budou fungovat dobře. Čisté vlhké vlasy by měly být navinuty s úzkými kadeřemi. Pokud se rozhodnete používat vyhřívané vlasy na vlasy, mějte na paměti, že je potřeba po hodině odstranit.
 3. Velké vlny. Pro takové perm je doporučeno loxes. Pěna pro ně by měla být vybrána pouze vysoce kvalitní, aby udržovala tvar, i přes sílu jeho komprese. Délka pěnových proužků je druhá důležitá nuance. Čím déle bude papilotka, tím víc se budete zvlnit. Pokládka je krásná, když všechny prameny mají stejnou tloušťku.

Délka vlasů

Jak již bylo zmíněno na začátku, volba typu kadeřníků závisí především na délce vlasů. Ale to vůbec neznamená, že můžete používat pouze jeden druh po celou dobu. V zájmu experimentu je vhodné vyzkoušet všechny známé a určit pro sebe několik optimálních možností.

Pro krátké vlasy je lepší vzít nejtenší vlasy na vlasy (papírové, hadrové, fóliové nebo koktejlové trubky). Pokud nic nefunguje, zapněte vysoušeč vlasů. Aplikujte stylingový prostředek na čisté, mokré vlasy. Poté suche pramínky sušičem vlasů a obalíme je kolem hřebene.

Kolečka jakéhokoli typu a kadeře jakékoliv intenzity jsou vhodné pro střední vlasy.

Pro dlouhé vlasy je vše stejné jako u středních. Přidat do seznamu nástrojů pro perm možné s výjimkou tkacích spletek. Ačkoli to není domácí papír nebo ponožkové zařízení, může to úspěšně nahradit.

Užitečná doporučení

Curling vlasy na ruční papilotki - dlouhý proces, ale v bezpečí. Výsledkem je lehký, elegantní styl bez poškození zdraví kadeřnictví.

Co jiného chcete vědět, pokud máte v plánu udělat doma:

 1. Chcete, aby váš obraz byl vzdušný a světlý? Použijte velké kolečka.
 2. Vlasy, rámování obličeje, je třeba velmi opatrně kroutit. Tyto kudrlinky nastavují tón pro celý účes.
 3. Prvním krokem je odstranění koleček z dolních kadeřů, které jsou blíže k zadní části hlavy a uší. Takže se můžete vyhnout nepříjemnému zmatku.
 4. Pokud kadeře drží velmi málo času, použijte kosmetický vosk. Vlasy se neležou dohromady, ale kudrlinky si budou udržovat svůj tvar během dne.
 5. Nikdy nečistěte kadeře po vyjmutí koleček. Ztrati svůj tvar a chmýří. Namísto očekávaného romantického obrazu získáte podobnost s pudlem. Pečlivě narovnejte kudrlinky prsty a rozdělte je na několik malých kadeř.

Vyrobte z odřezků plnohodnotné vlasy a s jejich pomocí - každá žena může udělat velkolepý styling.

Elastické spirály nebo neopatrné vlny vytvořené vlastními silami nepochybně zlepší vzhled a přinesou spoustu pozitivních emocí. A taková "vyšívání" šetří čas i peníze. Koneckonců, nyní, abyste se obrátili na Curly Sue nebo jste jako Jennifer Lopez, nemusíte běžet do salonu a platit za styling, což je navíc nepravděpodobné.

Jak používat kadeřníky vlasů

Každá dívka ráda z času na čas mění svůj obraz. Změna nejčastěji začíná vlasy. Někteří majitelé dlouhých vlasů s nimi za účelem stylového účesu, někteří z nich v jasných barvách. Jiní jednoduše vítrují rovnou kudrlinku na kadeře nebo kadeřnicích, aby jim nabídli nový vzhled. Existuje poměrně málo zařízení pro curling. Níže se dozvíte, jak používat kadeřníky a jaké jsou.

Co je papilotka

Tento druh kadeřníků, jak papilotka byla známá v dávných dobách, přesný čas svého vynálezu, bohužel, není znám. Kdysi to byl malý papírový nebo textilní oplet, na němž by mohly být zkroucené kudrlinky.

Zvláště populární papilotky byly ve středověku. Poté byla móda v celé Evropě běžná. Dokud nevymýšleli tvrdé natáčky, oba muži a ženy si s jejich pomocí zakřivili vlasy. Ve skutečnosti v té době byly svěží kadeřavé vlasy nedílnou součástí obrazu představitelů vysoké společnosti. Ale móda se rozšířila k obyčejným lidem. Pozoruhodné osoby používaly služby holičství, zatímco jiné dělaly takové přístroje vlastním rukama na základě tvrdých nití nebo záplat starého oblečení.

Výhody a nevýhody

V naší době, papilotky není jediný způsob, jak dělat roviny vlnitý. Koneckonců existují i ​​jiné typy trysek pro vysoušeč vlasů nebo curling. Jsou však dobré, protože jsou levné. Moderní zařízení jsou vyráběna na bázi kaučuku nebo pěnové pryže, která je zcela neškodná. Mnozí se zajímají o to, jak používat vlasy papilotkami, a potřebují tyto dodatečné prostředky na styling. Záleží na struktuře vašich kadeří. Pokud jsou měkké, pak je můžete jen částečně zabalit na noc, to je vše. Výsledek následujícího dne vás příjemně překvapí, a co je nejdůležitější, nebude vyžadovat mnoho úsilí.

Takže výhody těchto stylingových produktů jsou:

 • snadné použití;
 • jemný postoj k vlasům.

A pokud chcete, aby výsledek byl delší, můžete trochu pokropit kadeřemi s lakem.

Jak již bylo řečeno, takové kolečka mohou být v noci navinuté kudrlinky a nezpůsobí vám nepohodlí, protože pěnová guma není vůbec těžká.

Ale mají také své nevýhody, které stojí za zmínku také:

 • styling nebude příliš dlouhý;
 • pokud nevíte, jak používat papillo curlers, je nutné předběžné školení;
 • pokud by byly vytvořeny nezávisle, budou muset být provedeny znovu pro každou instalaci.

Jak utahovat kolečko-papilotki

Na první pohled se může zdát, že všechno je velmi jednoduché: kudrnaté kudrlinky na pěnových válečcích a jít do postele a ráno budete mít perfektní účes na vaší hlavě. Ale ve skutečnosti tomu tak není.

Abyste byli ráno přirozeni a krásní, musíte se řídit určitými pravidly.

Zejména není možné používat taková zařízení, pokud není hlava umyta, protože když trochu navlhčíte vlasy, veškerý mast vzroste z kořenů a bude rozložen po celé délce. Vlasy, samozřejmě, budou vypadat nezajímavě.

Algoritmus akce je následující:

 • umyjte si vlasy a rozdělte všechny vlasy na několik pramenů;
 • Zajistěte každý prvek pomocí speciální svorky, aby se nespletli později. Nedoporučuje se okamžitě zvlnit velké kudrlinky.

Je nutné vzít malý pramen a našroubovat ho na pěnovou gumu. Je třeba fixovat papillu na kořeny, takže ráno má účes slušný vzhled, zatímco je třeba jej ohýbat. Každá papilotka je ohnutá kvůli tomu, že v každém kusu pěnové gumy je speciální ohybový drát. Pokud není takový drát, pak je pěnová guma spojena s lukem. V takové situaci však musí být zvlnění velmi pečlivě odvíjeno, aby při úniku nepoškodily všechny vlasy.

Vlastnosti použití doma

Aby vše fungovalo správně, je třeba vzít v úvahu řadu nuancí:

 • předem vypočítat, kolik papilotok je požadováno;
 • nedržte kudrlinky v ráně po dobu kratší než šest hodin, jinak bude výsledek nulový;
 • Chcete-li výsledek lépe, aplikujte některé fixační prostředky na prameny;
 • vítr kudrlinky musí začít s čelem a pak se pohybovat ve směru chrámu. Přinejmenším vraťte záda vašich vlasů.

Jak si vyrobit pečivo-papilotki s vlastními rukama

Pokud je situace nouzová situace a musíte se naléhavě dostat do pořádku a současně nemáte možnost zakoupit si složku, můžete je vyřídit sami.

Pro výrobu můžete vzít látku nebo papír. Pokud se tedy rozhodnete vyrábět papírové koberečky, budete muset připravit několik listů papíru, které nemusí mít nejlepší kvalitu. A čím tvrdší je papír, tím lépe. Dále musíte nůžky převzít a rozřezat papír na kusy. Všechny pásky budou muset být zkroucené, aby soubory nakonec vyšly. Větrná srst na nich a jděte do postele.

Kuličky na bázi látky jsou těžší. Vezměte látku a odřízněte náplasti na proužky, jako v případě papíru. Textilní obroučky mohou být používány více než jednou. K okrajím se netvoří okraj, je třeba zamést. Jak můžete vidět, můžete vypadat skvěle a nešetřit velké peníze na finanční prostředky pro perm.

Můžu se kadeřit papilotkami krátkými vlasy

Mnoho majitelů krátkých vlasů si stěžuje, že nemohou normálně zkroucit pece. Ale nejde o papilotky, mohou být úspěšně aplikovány na krátké vlasy. Ale v tomto případě je velmi důležité, aby se to nepřehnulo. Pokud je pevně a pevně přišroubujete, skončíte s "jehněčími vlasy".

Krátké vlasy se vinou stejným principem jako dlouhé vlasy. Postup v tomto případě se liší tím, že po vyjmutí vlasových koleček z hlavy, budete muset bič vlasy s rukama a aplikovat fixační prostředek na nich v malém množství.

Nyní jsme zjistili, jak správně zvlnit kudrlinky na kolečkách a zda je to možné pro začátečníky, kteří se s takovými zařízeními dříve nestali.

Tipy mistři

Mává vlasy papilotki - jeden z nejstarších způsobů stylingu. Je znám již několik století. Takže, jak dělat primitivní papilloky se svými vlastními rukama? Je to velmi jednoduché. Technologie vytváření takových koleček závisí na použité technologii.

Jak si vyrobit papilotky: pokyny pro vytváření vlastních rukou, způsoby, jak se točit kadeřníky

Mává vlasy papilotki - jeden z nejstarších způsobů stylingu.

Je znám již několik století.

Dnes kadeřníky-papilotky lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě, ale pokud je to žádoucí, mohou být vyrobeny nezávisle na improvizovaných prostředcích.

V tomto článku budeme hovořit o tom, jak si s papillonem vyrobit vlastní ruce a jak si s pomocí pomoci vytvořit módní účesy.

Jaké materiály mohu použít?

První papilotky se podle některých údajů objevily ve starověkém Egyptě. Byly vyrobeny z husté hmoty. Následně byla tato technologie perm velmi oblíbená ve Francii v renesanci. Tehdy se tradice zvlněných kadeří do malých kusů látky nebo papíru dostala do módy a rozšířila se po celém světě.

Dnes, abyste vytvořili improvizované soubory, můžete použít stejné materiály jako před mnoha staletími. To je především tkanina a papír. Pokud máte rádi pečicí papír, vyberte si poměrně hustý materiál. Silné listy s obrázky nebo kreslící papír jsou pro tento účel vhodné. Můžete použít obvyklé listy, roztrhané ze školního notebooku.

POZOR! Pro vytváření souborů se nedoporučuje používat barevný papír, listy novin nebo časopisy. Tyto materiály mohou zašpinit vaše vlasy při curlingu s barevnými barvivy. Abyste předešli takovému nepříjemnému výsledku, používejte pouze pokovený bílý papír, který není určen k lakování.

Kromě papírových listů lze papilotky vyrobit z látky. Lněné nebo bavlněné hadry jsou pro tento účel vhodné. Aby nedošlo k vynaložení peněz na nákup tkanin, můžete vyrobit papilotky, například ze starého listu nebo polštáře. Můžete také zkrátit na obyčejné proužky lékárnickou bandáž.

Nejdůležitější je použití látek z přírodních materiálů bez syntetických přísad. Nedoporučujeme vám, abyste používali pletené tkaniny s přidáním elastanu pro takové kadeře. Hedvábí a jiné podobné hladké látky, které nebudou mít silný uzel, nebudou fungovat.

Jak udělat papilotky s vlastními rukama?

Takže, jak dělat primitivní papilloky se svými vlastními rukama? Je to velmi jednoduché. Technologie vytváření takových koleček závisí na použitém materiálu. Zvažte dva nejčastější případy:

  Papírové tkaniny mohou být vyrobeny během několika minut. Provedete to bavlnou tkaninou na pásy o délce přibližně 10-15 cm.

Na šířku mohou být různé, hlavní věc není dělat pásy příliš tenké, jinak bude s nimi obtížné pracovat.

Počet nezbytných papillotoků závisí na objemu a tloušťce vlasů, stejně jako na velikosti kudrlin, které chcete dostat. Pravidelně, vlasy střední tloušťky vyžadují 20 až 30 proužků.

Bude vhodnější připravit předem mnoho takových koleček pro další jedno použití.

Papírové papillo je také velmi snadné.

Chcete-li to provést, vezměte listy A4 nebo jiné libovolné velikosti (ale ne příliš malé).

Papilotka byla poměrně silná, ale nemusela být vyrobena z jedné vrstvy papíru, ale z listu zkrouceného do trubky nebo několikakrát složených.

Pokud je to požadováno, můžete také vytvořit kombinovaný typ kuliček, a to jak textilií, tak i papíru najednou.

Chcete-li to provést, nasaďte dlouhé proužky hadříku do trubek z bílého papíru.

Budete mít poměrně silný papírový soubor s lany na koncích, což bude velmi pohodlné navázat.

Všechny tyto metody jsou dobré pro jeho jednoduchost a cenovou dostupnost. Takové papilotky prakticky nic, a výsledek jejich použití lze porovnat s drahým salon perm.

Vítáme vlasy na peřích

Curl vlasy na domácí papilotki snadné, pro toto musíte důsledně provádět následující kroky:

 1. Umyjte a osušte vlasy. Perm se může provádět jak na zcela suchých pramenech, tak i na mokrém povlaku, avšak v žádném případě jej nepokračujte okamžitě po umytí.
 2. Chraňte vlasy důkladně. Pokud je to potřeba, aplikujte styling na stylování.
 3. Rozdělte vlasy na několik pramenů pomocí svorek nebo jiného příslušenství.
 4. Alternativně zachyťte každé vlákno, natočte jej na povrch pilníku a poté spojte lano nebo papírové konce kolečka na uzlu nebo luk.

Proto by měly být ošetřeny všechny vlasy. Pokud jste udělali všechno správně, dostanete čisté kudrlinky, bezpečně fixované uzly papillotok.

Můžete si s nimi bezpečně jít do postele nebo dělat domácí práce bez obav z poškození kudrlin. Následujícího rána (nebo po několika hodinách) uvolněte uzly a odstraňte papilotky z hlavy. Výsledný fixační sprej na vlasy.

Závěry

Závěrem jsme opět poznamenali, že papilotky jsou jednou z nejstarších technologií curlingu. I přes svůj působivý věk dnes tato technika neztratila svou popularitu. To je stále používáno dívkami po celém světě, aby získaly velkolepé kudrlinky.

Důvodem tohoto úspěchu je snadné použití, dostupnost souborů a vynikající výsledek, který lze dosáhnout tímto typem curlingu.

Jak si vyrobit papilotky. Bavlněná tkanina se rozřezá na stuhy o rozměrech 10 × 2 (15 × 3), viz papír. Video: jak zvlnit vlasy na papilotkách. P. S. Moderní ženy se o sebe hodně starají a mají k tomu potřebné informace.

Jak zvlhčovat vlasy na hadřích

Způsoby, jak oklamat přírodu tím, že rovné vlasy přemění na kudrnaté, působivé množství. Curlingové žehličky, mnoho typů kadeřníků, žehliček a dalších stylů. Existuje dokonce způsob, jak dostat vynikající kočárovníky s nejjednoduššími prostředky po ruce.

Naše babičky vědí, jak se doma pokrývají vlasy na hadřích. Vezměte si své tajemství.

První papilotka (svazek papíru a látky) získala popularitu i ve starověkém Egyptě a později ve Francii. Odtud se papilotka potulovala ze země do země. Kudrnaté vlasy byly pak výsadou nejen žen. Dokonce i muži najali holínky pro curling vlasů. Lidé s mírným bohatstvím dělali papilok z tvrdé příze, používali oblečení a hadry.

Dnes jsou ženy tak rozmazané různými kolečky, že zcela zapomněli, jak si na vlasy natřít vlasy.

 • jemné curling;
 • pohodlné spaní s kolečky;
 • 100% záruka hladkých a silných kudrlin;
 • alternativa k elektrotechnice a kadeřnictví;
 • některé účesy (např. retro vlna) nelze provést doma jiným způsobem;
 • správně svázané domácí papilotky zaručují, že vlasy nebudou v noci rozcuchány;
 • hadry jsou velmi snadno odstranitelné;
 • Tato metoda mávání je jednoduchá a levná.

Bavlněná tkanina se rozřezá na stuhy o rozměrech 10 × 2 (15 × 3) cm, papír se rozřezá na čtverce o rozměrech 5 × 5 cm, papír položíme na papír tak, aby okraje tkaniny vyčnívaly za hranice papíru.

Budou to naše struny. Tubička papíru. Objevuje se papír, na jehož stranách vypadají stejné části tkaniny.

Tip: pro menší kadeře z papíru lze upustit.

Technologická opatření na hadřících

1. Curling se provádí pouze na čistých a suchých vlasech. Nesmějí se zmýlit s curlingovými vlasy na kadeřnicích, které používají mokré vlasy.

2. Opatrně pokořte každý pramen.

Zajímavé: vinutí vlajky může být alternativou hladkého pramene. Jednoduše otočte vlajku z pramene a v této podobě ji natočte na kolečko.

3. Všechny vlasy jsou rozděleny vodorovně na části. Počet dílů a tloušťka použitých pramenů závisí na vašich cílech. Více kudrlin, které chcete nakonec získat. Více vrstev by mělo být zvýrazněno. Tloušťka pramene ovlivní průměr kudrlin.

4. Naše curling se pohybuje shora dolů, pak vám nebude chybět jediný vlas. Přecházíme z vrstvy na vrstvu a nepletujeme nálepky náhodně.

5. Vlákno lehce navlhčete vodou. Používáme sprej (nedovolíme příliš zvlnit zvlnění). Vytáhněte pramen a začněte podvádět na hadru. Vložte špičku vlasů do středu a upevněte jej uzlem.

6. Každá zvlněná obruba se spodním okrajem. Cívky mohou být spirálovité nebo rovné.

7. Před vázáním konců papilotky. Ujistěte se, že se od vás neunavil žádný prvek a že vaše vlasy jsou zkroucené a těsné.

8. Používáme noční čas k curlingu s použitím utěrek, protože vlasy na látce je možné navíjet na ne méně než 6 hodin.

9. Chcete-li odstranit kolečka, jednoduše odtrhněte hadry.

Tip: Pokud obalíte hlavu šátek na hlavě, pak připravené kadeře vydrží déle.

Video: technologie perm na 1 rag.

Jak dlouho trvají vlny

Podle zkušeností budou kudrlinky potěšeny přesně tak dlouho, dokud jejich curling pokračuje.

Pokud je touha prodloužit jejich život, pak namísto vody pro zvlhčení, můžete použít cukrovou vodu (prostou nebo s přidáním citrusové šťávy), čajové listy, pivo, želatinu nebo kosmetické pěny a pěny. Opravte hotový výsledek lakem na vlasy.

Použijte hotové papilotky

Pokud nechcete oklamat hlavu a dělat ruční práce papírem a látkou, můžete si koupit hotový papillo. Kuličky vyrobené ve formě svazku jsou zcela analogické s látkovými kolečky.

Papilotki - pečivo na vlasy z měkké pěny na bázi pružného plastu. Snadno se připevňují na vlasy jakékoliv délky a tloušťky. Jejich flexibilita jim umožňuje upevnit různé tvary a udržovat vlasy pevně.

1. Papilotky se mění v průměru. Z toho bude záviset na vzhledu vašich vozů.

2. Dále se postup prakticky neliší od mávání na hadřích.

3. Čistěte trochu navlhčené vodou (jinými prostředky), aby se papilotky našroubovaly. Připojte kolečka do středu pramene. Šroubujte vlasy od špičky ke středu kolem kuliček. Zbytek cesty, jak je třeba jít curling spolu s papilotkoy.

 • to trvá hodně času;
 • od prvního okamžiku si zřídka získáte perfektní účes;
 • domácí papilotky je třeba provést jednou za rok.

Video: jak zvlnit vlasy na papilotkách.

P.S. Moderní ženy se o sebe pečlivě starají a mají k tomu potřebné informace. Nezapomeňte však na zkušenosti starších generací.

Dnes jsme se naučili, jak správně zkroucit vlasy na papilotkách. Kdo ví, jaké užitečné rady o kráse budeme moci zítra zírat!

Po jednorázovém použití je možné opakovaně používat. Jak si vyrobit pečivo doma bude dále diskutováno v článku. Zkroucení na domácí papilotky po dlouhou dobu, ale nepoškozujte váhy vlasů.

Jak si vyrobit pečivo s vlastními rukama doma, co můžete nahradit: od hadrů a papíru, loxů, pěnové gumy, jak používat improvizované kolečka z improvizovaných prostředků pro malé a velké kudrlinky

Domácí kadeřníky jsou vyrobeny z pěny, papíru, tkaniny a fólie. Dostupnost materiálů je činí nezbytnými pro vytvoření jednoduchého, romantického obrazu. Vytváření kuliček s vlastními rukama je snadné a levné, skoro nic. Domácí spotřebiče nezapadají do vlasů, dávají jim dýchat. Po jednorázovém použití je možné opakovaně používat. Jak si vyrobit pečivo doma bude dále diskutováno v článku.

V jakých případech se používá

Různé stylingové prostředky ovlivňují strukturu, zejména tepelné zpracování. Zkroucení na domácí papilotky po dlouhou dobu, ale nepoškozujte váhy vlasů. Výsledkem je krásná a snadná instalace bez poškození zdraví.

Výhody použití

 1. Vždy po ruce. Tkanina, papír, fólie lze nalézt v každém domově. Doba produkce je asi 15 minut.
 2. Rychlost použití. U hromadných velkých kadeří bude trvat maximálně 10-20 minut. na utahování.
 3. Použijte na noc. Když spíte, účes je v procesu vývoje. Ráno můžete spát trochu déle, protože položení je téměř hotové. Odstraňte domácí kuličky ještě jednodušší než šroubování.

V žádném případě po odvíjení kudrlin neškrobte vlasy hřebenem. Kudrliny ztratí svůj tvar a množí se. Romantický obraz se změní podobně jako pudl. Pečlivě narovnejte kudrnaté ruce a rozdělte je na několik malých kadeř. Velké kudrlinky se obecně lépe nedotýkají - samy o sobě krásně leží.

Doporučujeme si přečíst: jak a co vítat vlasy bez peří a curlingu.

Tipy pro aplikaci

 1. Domácí pečivo na vlasy jsou často používány pro curling vlasů dětí. Nevyžadují dodatečné finanční prostředky ve formě laků a gelů. Malé dámy jsou bláznivé na krásné malé kudrlinky. Maminka není večer těžké vítat vlasy své dcery a dít dítě spát. Pro dlouhé dětské vlasy (pro malé kudrlinky) budete potřebovat 30-40 papillotoků. Naučte se, jak poškozovat vaše dítě, bez poškození na našich webových stránkách.
 2. Aby ženy daly lehkost a vzdušnost, používají ženy domácí kolečka o velkém průměru. Malé kudrlinky nebudou vyhovovat všem. Můžete zkroutí dlouhé vlasy pomocí 10-15 kuliček. Rychle, snadno, s minimem zbytečného času a úsilí. Pokud potřebujete malé kudrlinky, nedělejte je bez vnější pomoci.
 3. Je třeba pečlivě zvlnit vlasy v blízkosti obličeje. Tyto kudrlinky nastaví tón pro celý účes. Kudrnaté bude spadnout a krásně ležet na vlastní pěst. Odstraňte kolečka na spodek kadeřů, které se nacházejí blíže k uším a zadní části hlavy. Tak malé malé kudrlinky nebudou zmatené.
 4. Pokud kudrlinky nedrží, použijte kosmetický vosk. Nemusíte se zmást s gelem! Pro dlouhý, silný účes bude dost objemu s hráškem. Nepletuje vlasy, účes bude naživu. Kudrnaté vlasy zůstanou beze změny během dne. Sklenice trvají 1-2 roky.

Je to důležité! Lak nebo vosk je třeba aplikovat před vytvořením jednotlivých zakřivení zvlášť. Stylové výrobky rychle vysuší (zejména lak). Lepené vlasy se těžko rozebírají na prameny. Přečtěte si více o nástrojích pro vytváření a upevňování kudrlin, přečtěte si na našich webových stránkách.

Jak vyrobit a používat

Vytvářením kuliček doma můžete nastavit průměr budoucích kadeřnic. Produkce trvá asi 15 minut. Můžete použít až 20krát. Je možné vítr večer a jít spát v klidu. Mnoho tipů, jak v noci vítat mokré vlasy, najdete na našich webových stránkách.

Z tkaniny

Je nutné:

Fabric Proveďte neklouzání, blíž k x / b. Uzel ze syntetické tkaniny se snadno uvolní a zvlnění se rozpadne. Nepoužívejte pásky, jejich uzly se snadno oddělí. Ráno se probouzí bez dvojice dokončených kadeří bude urážlivé.

Tkaninu jsme narezali na pásy o délce 25-35 cm a šířce 1-2 cm.

Sekvence:

Umístěte konec pramene uprostřed látky a zkroutí vlasy, dokud se nezastaví. Upevněte pramen vázáním konců tkaniny na uzel.

Z papíru a látky

Pomocí papírových a textilních kadeřníků získáváme měkké, lehké kudrlinky.

Je nutné:

 1. Fabric Stejně tak, aby protiskluz, s výhodou x / b. No, pokud se tkanina táhne. Staré, nepotřebné měkké pletené tričko.
 2. Papír Noviny zanechávají stopy na lehkých pramenech. Je třeba používat notebooky (čisté) nebo kancelářský papír.

Střihli jsme tkaniny na pásy o délce 25-30 cm a šířce 1-2 cm. Řezali jsme papír formátu A4 nebo list papíru o délce 5-7 cm širokých (kudrnaté), 9-13 cm (velké kudrlinky). Pruhy sklopte na polovinu. Papír zabalíme do středu tkaniny. Pro kadeře z papíru 3 cm potřebujete několik vrstev.

Je to důležité! Po spřádání kudrlin nepoužívejte fixační prostředky. Vlhkost oslabí pružnost kadeří (malé a velké) a účes se zhorší.

Při prvním použití by měl být papír mírně navlhčen vodou, zatlačte dolů a nechte vyschnout. Bude měkčí, přestane se odvíjet. Tím se zjednoduší proces curling vlasů, papír je tuhý a měkké vlasy se rozpadnou. Při opakovaném použití nepoužívejte papír navlhčete.

Sekvence:

Prohněte vlasy na vnitřní straně. Pro kudrliny po celé délce - vítr od špiček do zastávky. Držte prst na základně, vytáhněte látku, spojte uzel.

Jsou-li potřebné měkké vlny, vytváříme slabé prameny, vyhýbáme se tažení.

Fólie

Je nutné:

Obdélníkové fólie se stranami od 8 do 18 cm. Uvnitř umístěte vatovou bavlnu zkroucenou šňůrkou. Tato volitelná kolečka se snadno používají.

Věnujte pozornost tomu, aby se perforace pomocí koleček z fólie rychleji než z tkaniny. Nevyžadují řetězec, který je komprimován.

Sekvence:

Umístěte střed ve středu. Nechte 5 cm a začněte s navíjením. První 5 cm kolem fólie. Poté otočte fólii samotnou a vyklopte budoucí kudrlinky. Zajistěte prameny stlačením fólie. Chcete-li získat velké kudrlinky, potřebujete velké množství bavlny.

Z pěnové pryže

Řezná pěnová guma na pásy o rozměrech 20-25 cm. Silná pěnová pryž (od 4 cm) - velké prameny, tenké (až 2 cm) - křupavé malé kudrlinky. Pro dlouhé tlusté vlasy budete potřebovat asi 10-12 pásem.

Sekvence:

Ve středu pásky větrujeme 5 cm vybraného pramene. Vysuňte pod dno zbývajících vlasů. Držte prst a vytvořte uzel.

Pěnové zámky - spirálové zakřivení

Je nutné:

Pro dlouhé prameny je délka pásky 18-20 cm. Průměr kadeřin závisí na šířce pásky. Šířka 2-4 cm - malé kudrlinky, 5-7 cm - velké prameny. Je nutné odřezat pás a řezat podél délky, neříznout na okraji 2-3 cm.

Sekvence:

Při použití kořene musí být vlasy spuštěny, aby nedošlo k větráním od konců pramenů, ale blíž k kořenům. Dostaneme se do řezu. Rovnoměrně se zabalte po celé délce. Hrot je upevněn elastickým. Kudrlinky, zvlněné ve spirále, vypadají nádherně na různých délkách vlasů.

Doporučujeme číst: jak vytvořit domovní spirály (vertikální).

Udělejte nádherný účes, přes domácí kadeře, může každý hosteska. Výsledek v podobě pružných pramenů potěší oko. Chcete-li vytvořit jedinečný obraz odvážné "Curly Sue" nebo romantické Jennifer Lopez, už nemusíte chodit do salonů a strávit spoustu peněz na styling.

Další informace o kroucení vlasů doma díky následujícím článkům:

Pro Více Informací O Suché Vlasy