logo

Paranit od vši a nití - co si vybrat

Vší hlavičky jsou poměrně časté a nepříjemné parazitické onemocnění u dětí i dospělých. Je způsobena kolonizací vlasů na hlavě endoparazity všemi.

Naštěstí je v současné době k dispozici mnoho léků pro potírání tohoto hmyzu, což způsobuje, že tato choroba je celkově snadno ošetřitelná. Jedním z nejoblíbenějších drog je Paranit. Přichází ve formě šampónu, spreje, vody a repelentu.

Paranit

Šampon

Je to viskózní tekutina, bílá s nažloutlým odstínem, na bázi komplexu olejů (anýzu, kokosový ořech, ylang-ylangový olej); má příjemnou vůni. Aktivní účinná složka je clearol. Účinkem šamponu je dehydratace a zablokování respiračního systému parazitů, v důsledku čehož zemřou.

Průměrná cena v Moskvě je 968 rublů, v Petrohradě - 942 rublů.

Paranit sprej, krém

Prezentováno ve formě průhledné, bezbarvé nebo nažloutlé olejovité, olejovité kapaliny bez zápachu. Vyrobeno na bázi minerálního oleje izopar, aktivní složkou je dimethikon 4,0%. Akce je zaměřena na larvy a dospělé vši.

Kontraindikace: doba těhotenství a laktace, dětský věk do 3 let, poškozené oblasti pokožky hlavy, individuální intolerance ke složkám léku.

Stříkat průměrnou cenu v Moskvě - 829 rublů, v Petrohradě - 808 rublů.

Průměrná cena lotion v Moskvě - 435 rublů, v Petrohradě - 411 rublů.

Návod k použití

 1. Naneste šampon s masážními pohyby na kořenech vlasů a rozšiřte je po celé délce.
 2. Vlhké vlasy navlhčete vodou a pěnute pěnu.
 3. Držte 10 minut a poté jemně opláchněte pokožku hlavy a vlasy vodou.
 4. Pomocí speciálního hřebene pečlivě vyčistěte parazity z mokrých vlasů, aniž byste museli vynechat jediný úsek hlavy.
 5. O týden později opakujte postup.

Příliš silné a dlouhé vlasy se doporučují rozdělit na prameny a střídavě zpracovávat každý.

 1. Aplikujte / rozstříkejte (ve vzdálenosti 10 cm) produkt na suché vlasy, dokud není zcela zvlhčen. Výrobek pečlivě protřete na pokožku hlavy.
 2. Namočte na hlavu po dobu 15 minut a pak si umyjte vlasy šamponem.
 3. Hřbetky a nití se speciálním hřebenem s mokrými vlasy.
 4. Po vyčesání každého pramene je třeba hřeben vyčistit bavlněnou vložkou.
 5. Opakujte léčbu v případě potřeby po 7-10 dnech.

Bezpečnostní opatření

 • Před použitím se doporučuje nosit na čele těsný obvaz, aby se zabránilo vniknutí léku do očí.
 • Během zpracování je zakázáno kouřit, pít a jíst jídlo.
 • Při použití lotion / sprej používejte ochranné rukavice.

Pro prevenci šíření pedikulózy se doporučuje parní lůžkoviny a čalounění.

Paranit sprejové vši a nitky: recenze

Stejně jako nejstarší syn, mladší člověk dokázal ve škole zachytit ovčáku a vši. Ale kdyby měl rychle kuřata, nepozoroval vši okamžitě a zahájil léčbu, když už bylo mnoho z nich. Byl jsem v panice - celá rodina, nejstarší syn a můj manžel a já se mu podařilo dostat infekci. Obecně jsem si koupil spray od paranitových vší, který se soudí podle recenzí bez jedů. Ve srovnání s některými prostředky je to jistě slabší - okamžitě zabíjí vši, ale nejsou tam žádné šupiny. Proto je třeba počítat s nejméně dvěma způsoby léčby. Ale z toho není žádná alergie a balíček obsahuje speciální hřeben.

Je dobré, že ty časy už prošly, když nám všeskevní všímačky téměř vedly k hysterii. Byla jsem velice překvapená, když moje vnučky přinesly z tábora celou řadu vší. Jejich vlasy jsou velmi dlouhé, a tak jsem je nechtěl nakonec ukončit. Moje dcera koupila paranitový šampon v lékárně. Abych byl upřímný, způsobil mi velké pochybnosti, protože nebylo pozorováno ani pocení pálení, ani štiplavý zápach. Někteří tito parazité musí zemřít, pokud se nezabudnou. Dcera začala umývat a hýbat absolutně nehybné vši. O týden později, jak se očekávalo, opakovali léčbu a byli velmi spokojeni s výsledkem.

Pair Lotion je dobrá, levné, velmi snadno použitelná. Jeden problém - to velmi špatně vypláchlo, vlasy se masily na další týden, což samozřejmě nevypadalo moc dobře. Pro něj je speciální šampon a kondicionér, marně to nevzal do lékárny. Ale hlavní věc, která se zbavila vši. Nikdy bych si nenapadlo, že bych předcházel tak nechutnému

Paranit Sensitiv

Paranit Sensitiv je bílá kapalina s mírným specifickým zápachem. Přípravek obsahuje komplex oxyftyrinu, jehož hlavní účinnou látkou je dimethikon spolu se synergickými složkami.

Lék vede k udušení a vysušení parazitů, zbavuje je normální dýchání. Na rozdíl od jiných léků, Paranit Sensitiv neobsahuje insekticidní látky; Může být použita během těhotenství a laktace u dětí od 1 roku.

Kontraindikace: děti do 1 roku věku, individuální intolerance ke složkám léku.

Průměrná cena v Moskvě je 1048 rublů, v Petrohradě - 1020 rublů.

Návod k použití

Je žádoucí provádět zpracování hlavy v prvních dnech po detekci vší, jinak bude těžší je odstranit později kvůli rychlému rozmnožování.

 1. Pečlivě česněte suché vlasy.
 2. Před aplikací lahvičky s nástrojem musí být otřásána po dobu 15 sekund.
 3. Aplikujte výrobek na vlasy a masírujte pokožku hlavy. Roztírajte po celou délku vlasů až do úplného zvlhčení.
 4. Produkt nechte na vlasy po dobu 8 hodin, nejlépe přes noc.
 5. Nemusíte nosit klobouk, můžete položit ručník na polštář.
 6. Umyjte šamponem.
 7. Chraňte vlasy speciálními hřebeny, dokud mrtví paraziti a jejich vejce nebudou zcela odstraněna.
 8. Opakujte zpracování po 7-10 dnech, je-li to nutné

Bezpečnostní opatření

 • Při provádění léčby se doporučuje nosit na čele obvaz, který chrání oči a nos před požitím drogy.
 • Během zpracování zakázáno kouření a jídlo.

Pokud dojde k svědění nebo kožní vyrážce, léčivo by mělo být ihned vymyt.

Paranit Sensitiv vši: recenze

Produkt je velmi účinný a měkký. Zachytil jsem pedikulózu, když jsem byl v pozici, můj manžel se mnou infikoval. Zachytili jsme hlavy společně, nechali jsme je na noc, zabalila jsem vlasy do ručníku a můj manžel položil na polštář ručník. Nástroj neznečistí. Ráno vyčesali mrtvé vši hřebenem, který byl na výrobku připojen. Paraziti rychle vyvedli, nic komplikovaného. Handling podruhé nemusel.

Bezpečný a účinný prostředek, věřím. A zbav se nechtěných hostů a vlasy netrpěli. Koupil jsem Paranit citlivou, když moje dcera z tábora mi přinesla vši, tehdy jsem byla těhotná. Společně a zpracované vlasy. Silně nemusel vyčesat, ukázalo se to trochu nits. Vlasy a pokožka hlavy nejsou poškozeny.

Pracuji v mateřské škole, máme pravidelný problém s pedikulózou - jeden přinesl a všichni byli nakaženi. Denně kontrolujeme dětské vlasy, abychom si všimli včas. Doporučuji tento prostředek rodičům, protože to opravdu pomáhá poprvé. Více než jednou se kontroluje, každý je vždy šťastný.

Paranit repelent

Prostředky ve formě spreje se používají k prevenci vší vůně. Hlavní účinnou složkou je IR 3535 (ethylbutylacetylaminopropionát), který má odrazující účinek na krk hlavy. Přítomnost čirolu zvyšuje účinek hlavní aktivní složky.

Lék neobsahuje neurotoxické složky, a proto nevytváří toleranci u hmyzu.

Léčivo se doporučuje používat k prevenci infekce hlavou vši během vypuknutí onemocnění, nepříznivé situace nebo k prevenci reinfekce po předchozí léčbě hlavy.

Kontraindikace: věk dětí do 3 let, těhotenství a laktace, individuální intolerance ke složkám léku.

Průměrná cena v Moskvě je 751 rublů, v Petrohradě - 829 rublů.

Návod k použití

 1. Důkladně omyjte vlasy a pokožku hlavy.
 2. Důkladně osušte a hřebte vlasy.
 3. Stříkat drogu z kořenů a celou délku vlasů ve vzdálenosti 20 cm.
 4. Ošetřete odděleně oblasti se zvýšeným hromaděním parazitů - oblasti za ušima a na zadní straně hlavy.
 5. Ošetřené vlasy se vysychají, lék nemusí být omyt. Používání vysoušeče vlasů je zakázáno.
 6. Ošetřená srst se doporučuje provést přes speciální hřeben.
 7. V případě potřeby vypláchněte lék, použijte šampon nebo mýdlo.

Při aplikaci drogy se na vlasy vytváří určitý lesklý film - tak se objevují ropné složky drogy. Pro každodenní působení drogy není třeba vypláchnout.

Preventivní opatření: stejné jako u spreje a paranitu.

Recenze

V mateřské škole začala epidemie pedikulózy a bylo nám doporučeno, abychom dítě nezvedli. Ale pracuji, nenechám to s nikým, žádné možnosti. Rozhodla jsem se hledat nějaké prostředky na ochranu, našla odpuzující Paranit. Recenze na internetu vyvolávají důvěru v drogu. Koupil jsem ji, dal mi to na vlasy a vzal to do mateřské školy. Od té epidemie uplynulo měsíc, ale můj syn nebyl nakažený, protože jsme každý den ráno ošetřovali jeho hlavu. Doporučuji dobrou ochranu.

Koupila paranitu syna, když jeden z jeho spolužáků našel vši. Nevím, jestli tento lék pomohl, nebo jsme se tímto útokem jednoduše vyhnuli, ale syn se nedostal do infekce, ačkoli bylo ve škole dost infekce. Ve všech případech pokračujeme v zpracování každé ráno.

Třikrát už drogu užívala, když jeden z mých přátel vzal pedikulózu. Pokud se domníváme, že jsme neinfikovali, pak můžeme říci, že droga funguje. Je velmi snadné aplikovat, láhev je docela prostorná, bylo to pro nás trošku už dlouho. Cena je také docela přijatelná, zvláště pokud se domníváte, že pokud infikujete peníze, bude to trvat mnohem víc.

Závěr

Jak se ukázalo, problém s pedikulózou lze snadno zvládnout. Stačí si vybrat drogu podle svého vkusu a přísně dodržovat pokyny.

Užitečné video

Jak se zbavit vši v níže uvedeném videu.

Pro vąe: šampon paronitidy, sprej, repelent - přehled a popis produktů

Dobrý den! Někdy se stydím, když přiznám, že jsem jednou svého dítě neviděl.

Nic vážného se nestalo, ale dovolil jsem všem, aby se objevily na hlavě dítěte. Přiznám se, moje chyba. Ale v této situaci jsem nebyl překvapen.

Ve skutečnosti šla do nemocnice, aby ověřila, že to není problém. A předtím jsem použil Paronit pro vší, který se ukázal z nejlepší strany. Chci vám podrobně říct, moji přátelé, o tomto nástroji. Najednou vám pomůže vyřešit stejný problém.

Paranit proti všem a všem dětem od tří let - přehled prostředků a návodů k použití

V dřívějších dobách byly přípravky na vši a nitky založeny na tradičních insekticidách (permethrin). Ale časem tyto fondy začaly ztrácet svou účinnost, protože paraziti se jim vyvinuli proti odporu (odporu).

Všechny finanční prostředky od vši a nits PARANIT pracují na principu dvojího fyzického nárazu - zbavují parazity vzduchu a vlhkosti.

Dalším nepopiratelným plusem fyzického vlivu je to, že PARANIT nezpůsobuje odolnost vůči účinným látkám v hmyzu. Dokáže zničit i ty viry, které již vyvinuly odpor proti jiným prostředkům, které jste dříve používali doma.

Pro dosažení maximálního účinku správně vypočtejte množství použitého produktu, které závisí na tloušťce a délce vlasů. Po aplikaci domácího prostředku pro vší a výronky důkladně vyčistěte vlasy, abyste odstranili mrtvé po ošetření parazitů.

S PARANIT znamená, že vždycky víte, jak se poprvé zbavit otravného hmyzu.

Šampon

Šampon pro vši a nitky PARANIT má vzorec dvojího působení. Prostředky dehydratují a dusí dospělého hmyzu, stejně jako jejich vajíčka a larvy. Je velmi snadné používat šampon proti všem. Nyní se zbavit otravných parazitů je stejně jednoduché jako mytí hlavy.

Každá lahvička PARANIT Shampoo je spojena s hřebenem a návodem k použití. Před použitím si je pečlivě přečtěte.

Zkontrolujte, zda jsou vši ve vlasech. Chcete-li zajistit přítomnost hmyzu, jednoduše zkontrolujte vlasy dítěte nebo dospělé osoby. Použijte pro tento speciální hřeben, který je dodáván s PARANIT šamponem pro vši a nitky:

 1. rozdělit vlasy na prameny;
 2. hřeben každý hřeben několikrát;
 3. otřete hřeben na čistou bílou látku po každém česání.

Jsou-li dospělí ve vlasech nebo vejcích, které jsou položeny, pak oba budou jasně viditelné na ubrousku. Věnujte zvláštní pozornost vyšetření vlasů za ušima a v zadní části hlavy - to jsou oblíbené místa parazitů.

LÉČEBNÝ PROSTŘEDÍ Z LESÍ JE NUTNÉ POUŽÍVAT JEN TAK, KDE JSOU DETEKOVÁNI LICE NEBO NITAL! Pro prevenci použijte odpuzující prostředek PARANIT "Ochrana proti vši".

 • Aplikujte přípravek na suché vlasy
 • Podle pravidel je nutné aplikovat přípravek na suché vlasy. Kolik peněz je zapotřebí závisí na délce a tloušťce vlasů. Hlavním úkolem je ošetřit pokožku hlavy a každou čáru zcela od kořene až po špičku, a věnovat zvláštní pozornost oblastem za ušima a zadní části hlavy.
 • Chcete-li šampon pro vąe a nity pro děti fungovat co nejúčinněji, nechte to na vlasu po dobu 10 minut.
 • Důkladně opláchněte vlasy

10 minut po aplikaci vlasy navlhčete potřebným množstvím teplé tekoucí vody a šlehačkou nanášejte pěnu. Chcete-li výrobek úplně opláchnout, důkladně opláchněte vlasy.

 • Odstraňte mrtvý hmyz z vlasů
 • Chcete-li tak učinit, vezměte hřeben a pečlivě napněte každý pramen z kořene na špičku. Vysušte si vlasy ručníkem nebo vysoušečem vlasů.
 • Re-zpracovat po 7-10 dnech
 • Chcete-li dosáhnout maximální účinnosti, použijte šampon pedikulózy pro děti znovu po 7-10 dnech. Faktem je, že některé vlasy mohou přežít ve vlasech, z nichž larva vylítá za týden a půl

  Opětovné zpracování zničí parazity, které se objeví dříve, než položí vajíčka znovu.

  Používejte pouze externě! Použijte přísně k cíli!

  • nástroj se nedoporučuje používat pro děti do 3 let, osoby s individuální nesnášenlivostí ke složkám nástroje, stejně jako během těhotenství a laktace;
  • vyjměte čočky před použitím;
  • Nedovolte, aby se produkt dostal do nosní a hltanové sliznice a očí
  • Pokud se šampon dostane do očí nebo na sliznice nosohltanu, důkladně je opláchněte pod tekoucí vodou. Pokud přetrvávají nepříjemné příznaky, poraďte se s lékařem.

  Podmínky skladování Sledujte skladovací podmínky pečlivě! Produkt nenechávejte na přímém slunečním světle, v blízkosti jídla nebo na místech přístupných dětem. Nezahřívejte! Skladovací teplota - od 0 ° C do + 25 ° C.

  1. Bílý minerální olej (Clearol) - 69%
  2. pěnidla - 30%
  3. parfémová kompozice - 1%.

  Sprej

  PARANIT Spray pro vši a nitky má dvojčinný vzorec. Suší a dehydruje hmyz a jejich vejce, což dává vynikající výsledek po prvním použití.

  Lék byl testován, potvrzoval jeho účinnost. Každá lahvička PARANIT obsahuje všechny pokyny pro použití.

  LÉČEBNÝ PROSTŘEDÍ Z LESÍ JE NUTNÉ POUŽÍVAT JEN TAK, KDE JSOU DETEKOVÁNI LICE NEBO NITAL!

  Zkontrolujte, zda jsou vši a nože na vlasy. Infekce s pedikulózou nastává, když se lidé dotýkají vlasů. Protože je velmi důležité provést kontrolu všech členů rodiny.

  Po vyčesání každého pramene utřete hřeben na bílou ubrousek. Takže vám bude snazší nalézt živé vši. V tentýž den je důležité ošetřit vlasy všech členů rodiny, kteří mají pedikulózu. Toto opatření zabrání opakované infekci.

  • Stříkat na suché vlasy
  • Rozdělte vlasy na prameny a rozstříkejte je z kořene na špičku. Při stříkání držte láhev asi 10 cm od vlasů. Masáž PARANITE Spray na vlasy a pokožku hlavy. Je důležité, aby vlasy a celý povrch hlavy byly dobře navlhčeny výrobkem.
  • Nástroj namočte na vlasy po dobu 15 minut. Během této doby by měly vši, jejich larvy a nitky zemřít.
  • Po 15 minutách opláchněte vlasy

  Pro účinné ničení parazitů PARANIT Spray obsahuje vysokou koncentraci minerálního oleje, takže může být špatně promyt vlasy. K tomu použijte speciální šampon PARANIT "Péče po ošetření". Pokud je to nutné, několikrát umyjte hlavu. Kondicionér šamponů v budoucnosti může být použit jako běžný nástroj pro praní vlasů.

  Je-li to nutné, znovu zpracujte po 7-10 dnech. K zajištění smrti všech druhů hmyzu po týdnu a půl znovu zkontrolujte vlasy. Je-li to nutné, upravte je PARENT Spray. Opakované užívání drogy nepoškodí zdraví.

  Po zničení vší a nití existuje riziko opakované infekce od jiných lidí, například ve škole. Pokud k tomu dojde, doporučujeme znovu použít PARANIT Spray. Při opakovaném použití zůstává účinnost nástroje stejná vysoká.

  1. Používejte výhradně pro svůj určený účel! Používejte pouze externě!
  2. Nedoporučuje se dětem mladším 3 let, ženám během těhotenství a laktace, stejně jako osobám s individuální nesnášenlivostí ke složkám léčiva.
  3. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi nosohltanu.
  4. Před použitím odstraňte kontaktní čočky.
  5. Pokud se nástroj náhodně dostává do očí nebo na sliznici nosohltanu, důkladně opláchněte velkým množstvím čisté vody. Pokud podráždění nebo svědění přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc.

  Podmínky skladování Udržujte nástroj mimo dosah dětského suchého místa, odděleného od potravin. Skladovací teplota od 0 ° C do + 25 ° C Výrobek nevyhřívejte, chráňte před přímým slunečním světlem.

  Složení nástroje. Dimethicone - 4%, minerální olej (Isopar) - 96%.

  Lotion

  PARANIT Lotion má dvojčinný vzorec, který "vysušuje a utírá" vši a zbavuje jim přístup k vlhkosti a kyslíku. Tento přístup v boji proti všem všem - poskytuje výsledek z první aplikace. Účinnost přípravku PARANIT Lotion byla potvrzena výzkumem.

  Vzhledem k nepřítomnosti neurotoxických insekticidů v přípravku nedochází k parazitům odolnosti vůči činidlu ani při opakovaném použití.

  Před zpracováním pečlivě přečtěte pravidla uvedená v návodu PARENT Lotion.

  • Zničí vši a nits
  • 100% účinek za 15 minut
  • Bez insekticidů
  • Děti od 3 let

  Způsob použití. Aplikujte přípravek na suché vlasy. Před ošetřením vlasů protřepete láhev. Poté naneste jeho obsah na suché vlasy po celé délce, včetně kořenů a špiček. Rovnoměrně rozdělte pleťové mléko po celé ploše pokožky hlavy a vlasů a provádíte masážní pohyby.

  Pokud vy nebo vaše dítě máte střední nebo dlouhé vlasy, oddělte je na prameny. Proveďte postupně každé vlákno. Ujistěte se, že je povrch hlavy i vlasů dobře zvlhčen výrobkem.

  Proto používejte speciální šampon PARANIT "Péče po ošetření". V případě potřeby dvakrát umyjte vlasy.

  Pomocí častého hřebenu odstraňte mrtvé vši. Po ošetření má PARANIT Lotion ještě mokré vlasy s dobrým speciálním hřebenem. Takže můžete odstranit zničené parazity. Prohněte tlusté a dlouhé vlasy odděleně. Každou dobu vyčistěte hřeben, než budete pokládat další pramen.

  V případě potřeby opakujte léčbu po 7-10 dnech. Po 7-10 dnech znovu zkontrolujte vlasy. Pokud jsou parazity zjištěny, opakujte léčbu. PARANIT Lotion lze opakovaně aplikovat bez poškození zdraví.

  Po zničení vší a nití existuje riziko opakované infekce od jiných lidí, například ve škole. Pokud k tomu dojde, doporučujeme znovu použít PARANT Lotion. Při opakovaném použití zůstává účinnost nástroje stejná vysoká.

  • Používejte pouze externě a přísně k určenému účelu!
  • Nedoporučuje se používat přípravek na ošetření vlasů u dětí do 3 let, těhotných žen a kojících matek, stejně jako v případě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek drogy.
  • Nedovolte, aby lék vstoupil do očí a sliznic nosohltanu.
  • Před použitím odstraňte kontaktní čočky.
  • V případě náhodného požití léku v očích nebo na povrchu sliznice nosohltanu je důkladně opláchněte velkým množstvím čisté teplé vody. Pokud podráždění nadále ruší, poraďte se s lékařem.

  Podmínky skladování: PARANIT Lotion musí být skladován odděleně od potravin, mimo dosah dětí při teplotě od 0 ° C do + 25 ° C. Nenechávejte lahvičku na přímém slunečním světle, nedovolte, aby se ohřívala.

  Složení přípravku: Dimethicone - 4%, Minerální olej (Isopar) - 96%.

  Prevence s odpuzujícím přípravkem PARENT

  Tato otázka se týká všech rodičů. Myšlenka, že dítě může dostat vší hlavě, přivádí většinu rodičů do panice. Proto je někdy prevence infekce všemi pro mnohé otce a matky - úkol, který má mimořádný význam.

  Prevence vší u dětí je primárně v povědomí rodičů. Připomínáme, že napadení parazity není spojeno s hygienou, ale dochází přímým kontaktem "od hlavy k hlavě".

  Individuální prevence vši a nití doma snižuje šíření vši v dětských skupinách.

  Základní principy prevence:

  1. Pravidelná prohlídka dítěte všemi všemi
  2. Včasné informování o životním prostředí
  3. Úhledné účesy a pleteniny pro dlouhé vlasy
  4. Aplikace PARANIT Repelent "Ochrana proti vši"

  Paranit Respellent "Ochrana proti vši" - prevence vši doma:

  • Bezpečné pro denní použití
  • Doporučeno v období výskytu ohnisek vši
  • Povoleno pro děti od 3 let

  Princip činnosti. PARANIT Repelent obsahuje IR3535 - syntetickou látku, která odpuzuje vši a nedovoluje jim položit nové vejce, i když hmyz padl na vlasy. Na anténách hmyzu jsou zvláštní orgány pachu. S jejich pomocí mohou dospělí cítit a reagovat na vůně třetích stran.

  • Aplikujte výrobek na vlasy, vysušené a česané.
  • Stříkat celý povrch vlasů ze vzdálenosti asi 20 cm.
  • Opatrně opatrně ošetřete zátylku a oblast za ušima.
  • Doporučený počet sprejů - 20-25, v závislosti na tloušťce a délce vlasů.
  • Po aplikaci nechte vlasy přirozeně vyschnout. Nepoužívejte vysoušeč vlasů.
  • Každý den a po každém šamponování znovu ošetřete vlasy odpuzujícím PARANIT "Ochrana proti vši".
  • POUŽÍVEJTE POUZE EXTERNÍ A STRICTNÍ PŘÍSTUP!
  • Nepoužívejte u dětí mladších tří let, během těhotenství a během kojení, stejně jako v případě individuální intolerance ke složkám léčiva a k různým onemocněním kůže.
  • Aplikujte lék jednou denně, léčba dětských vlasů by měla být prováděna pod dohledem dospělých.
  • Nepoužívejte na poškozenou pokožku.
  • Vyhněte se kontaktu se sliznicemi nosohltanu a očima, pro které před ošetřením pokryjte obličej ubrouskem nebo ochranným krytem.
  • Před použitím odstraňte kontaktní čočky.
  • Během aplikace je zakázáno kouřit, jíst a pít.
  • Po ošetření si dobře umyjte ruce mýdlem.

  Podmínky skladování: Hořlavý prostředek! Uchovávejte při teplotě od 0 ° C do + 25 ° C, mimo dosah dětí. Nenechávejte na slunci a blízko jídla.

  Šampon Paranit - oficiální návod k použití

  Návod byl vyvinut Výzkumným ústavem dezinfekce Rospotrebnadzor a zkušebním centrem PESTICID FSUE "VNIIHSZR". Autoři: A. I. Frolová, T. 3. Rysina, V.M. Lubošhniková.

  Obecné informace

  Pediculicidní přípravek "Paranit® Shampoo" je čirá, bezbarvá až žlutá kapalina s lehkým parfémovým zápachem připravená k použití, která obsahuje jako účinnou látku bílý minerální olej (Klearol) - 69%, nadouvadla - 30% složení -1%.

  Nástroj je vysoce účinný ve vztahu k imago larvám a všedím v 10 minutách od kontaktu s nástrojem.

  Prostředek "Paraiten® Shampoo" způsobuje parametry akutní toxicity při vstřiku do žaludku a aplikované na kůži v souladu s klasifikací nebezpečnosti GOST 12.1.007-76 patří ke čtvrté třídě sloučenin s nízkým nebezpečím. V doporučeném způsobu aplikace nemá senzibilizující, dráždivý a kožní resorpční účinek.

  Nástroj je určen k externímu použití s ​​cílem zničit vši a dospívající hlavy u dospělých a dětí od 3 let v praktické lékařské kontrole proti škůdcům a obyvatelstvu v každodenním životě.

  Standardní balení: plastové lahve o objemu 200 ml doplněné o hřeben pro česání vši a nití.

  Způsob použití

  Kontrola vši:

  • Zkontrolujte přítomnost vší a výhonků všem členům rodiny se speciálním hřebenem, který je součástí sady.
  • Vyzkoušet lépe na suché vlasy s dobrým osvětlením.
  • Nejprve si hřečte vlasy a pak se prozkoumejte, zda se vši dělají prameny.
  • Pečlivě zkontrolujte kořeny vlasů v oblastech nejčastějšího uspořádání vší a nití - za ušima a v dolní části stehna.
  • Po každém použití důkladně omyjte hřeben, abyste zabránili kontaminaci.
  • Všichni členové rodiny, kteří mají vši, musí být léčeni ve stejný den, aby se zabránilo reinfekci.

  Použijte "Paranit šampon". Naneste požadované množství šamponu Paranit® na suché vlasy. Spread Paranit Šampon po celé délce vlasů od kořene až po špičku.

  Ujistěte se, že šampon Paranit je aplikován rovnoměrně na pokožku hlavy a celou délku vlasů. Masírovat vlasy a pokožku hlavy, zejména v oblastech za ušima a na zadní straně hlavy. Zanechte paranitový šampon na vlasy po dobu 10 minut.

  Odstraňte vąechny a vši. Před vysušením vlasů odstraňte vši a nití se speciální hřebenem, který je součástí balení Paranit® Shampoo:

  1. Rozdělte vlasy do 4 částí: od čela ke spodní části krku a od jednoho ucha k druhému. V případě dlouhých vlasů upevněte jednotlivé úseky nebo je opletení v opletení.
  2. Konzistentně zpracovávejte všechny vybrané sekce. Chcete-li to provést, rozdělte úsek na oddělené malé prameny, aby byla skalp jasně viditelná.
  3. Každé pramen vlasů hřebete zvláštním hřebenem a začněte hřeben pokrývat co nejblíže k pokožce hlavy. Vždy háčkněte každý pramen z kořene na špičku vlasů.
  4. Použijte speciální hřeben ", abyste odstranili všecky nalezené vší.
  5. Přemístěte všechny vlákna vlasů zkontrolované a odstraněné z vší a nití na druhou stranu netestovaných pramenů.
  6. Abyste se vyhnuli reinfekci, vyčistěte hřeben po zčesání každého pramene bavlněnými nebo bavlněnými kuličkami.

  Opakujte léčbu po 7 dnech. V případě potřeby znovu naneste šampon Paranit po 7 dnech a opakujte všechny položky.

  Opakování postupu zaručuje účinnost léčby. Dokonce i když po prvním postupu nits náhodně zůstanou na hlavě, pokud se postup ošetření opakuje, vši vylupěni z zbývajících nits budou zničeni dříve, než budou mít čas odložit nové nits.

  Míra spotřeby prostředků "Paranit šampon." Lahvička může být použita až do 8 ošetření v závislosti na stupni napadení hmyzem, délce a tloušťce vlasů.

  Bezpečnostní opatření

  Prostředky k striktní aplikaci. Nedoporučuje se léčit děti do tří let, těhotné a kojící ženy, stejně jako osoby s různými onemocněními hlavy a s individuální nesnášenlivostí ke složkám přípravku.

  Aby se před ošetřením vlasů zabránilo kontaktu se sliznicemi očí a nosohltanu, měl by se kolem hlavy (pod vlasy) zavázat bavlněný obvaz.

  Dodržujte pravidla osobní hygieny: nepijte, nekuřte a nejedzte během práce. Po práci umyjte ruce. Při používání kontaktních čoček je doporučeno je před použitím produktu odstranit.

  Místnost, kde se provádí hromadná léčba lidí, postižených vši, musí být pravidelně vysílána.

  Výrobek uchovávejte na suchém místě, které je pro děti nepřístupné při teplotě od 0 ° C do + 25 ° C od otevřeného plamene, zdrojů tepla a slunečního světla a odděleně od potravin.

  Opatření první pomoci

  Zabraňte kontaktu se sliznicemi úst, nosu a očí.

  V případě kontaktu s kůží a sliznicemi (oči a nos) je třeba je důkladně opláchnout teplou vodou.

  V případě kontaktu s očima je opláchněte velkým množstvím vody nebo 2% roztokem sody. Pokud dojde k podráždění sliznicových očí, odkapávejte 20% nebo 30% roztok sulfosylu sodného a při bolesti 2% roztok novokainu. V případě potřeby se poraďte s lékařem.

  Pokud se objeví svědění, podráždění nebo kožní vyrážka, okamžitě je opláchněte. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

  Podmínky skladování a přepravy, ochrana životního prostředí

  Skladujte v suchém, uzavřeném prostoru skladování při teplotách od 0 ° C do + 25 ° C od otevřeného ohně, zdrojů tepla a slunečního světla a mimo dosah jídla, mimo dosah dětí.
  Záruční doba skladování - 3 roky.

  V případě havárie v případě úniku média jej naplňte sorbčním materiálem (písek, zemina, silikagel) a pak jej zaveďte do kontejneru pro následnou likvidaci. Kontaminované místo omyjte mýdlem a roztokem sodíku (50 g sody a 20 g mýdla na 1 litr vody).

  Použití a cena šamponu "Paranit", recenze o tom

  Vši - velmi nepříjemný problém, který může čelit téměř všem. A jak odstranit vši a neškodit jejich zdraví? Můžete použít šampón "Paranit".

  Složení

  Složení tohoto nástroje neobsahuje žádné chemické nebo agresivní látky, které by mohly poškodit lidské zdraví. Bezpečnost je potvrzena jak recenzemi, tak testy.

  Také ve složení tohoto nástroje patří nadouvadla a parfémová kompozice. Insekticidy, které jsou obsaženy v jiných prostředcích proti škůdcům a všicím, neexistují.

  Je třeba říci, že přírodní kosmetika by měla být používána nejen v extrémních případech, ale i pro každodenní použití.

  Většina moderních detergentních kosmetických značek má mnoho škodlivých přísad, jako je laurylsulfát sodný nebo chlorid sodný. Tyto látky jsou extrémně agresivní povahy a mohou bolestně ovlivnit vlasy a pokožku hlavy. Pečlivě si přečtěte složení, abyste se vyvarovali podráždění a vážnějších onemocnění.

  Mulsan Kosmetické výrobky mají velmi krátkou trvanlivost, což svědčí o nepřítomnosti konzervačních látek a úplné přirozenosti produktu. Jejich linie balzámů a šamponů je bohatá na užitečné rostlinné výtažky, vitamíny a oleje.

  Akce

  Jak funguje lék? Ihned je třeba poznamenat, že látky, které tvoří tuto látku, nemají na parazity žádné toxické účinky, a to mnohem méně na lidské tělo, což do určité míry vysvětluje poměrně vysokou cenu šamponu.

  Ale olej zablokuje respirační systém vši a nití, a také provokuje jejich dehydratace. V důsledku toho všichni dospělí zemřou.

  Mimochodem, vývoj rezistence proti parazitům na složky léčiva je nemožný, protože se ukázalo, že to není toxické nebo chemické účinky (je známo, že některé hmyz a mikroorganismy si mohou zvyknout na jedy a přizpůsobit se), ale mechanické.

  Indikace

  Návod k použití nástroje obsahuje informace, že jedinou indikací pro jeho použití je ničení nití a vší, které žijí na povrchu hlavy. Nedoporučuje se léčit jiné oblasti těla nebo povrchu.

  Kontraindikace

  Šampon "Paranit" má některé kontraindikace k použití:

  • období laktace;
  • těhotenství;
  • děti do 3 let;
  • poškození kůže v ošetřované oblasti;
  • individuální nesnášenlivost komponentů.

  Jediný pravděpodobný vedlejší účinek je alergická reakce. Může se projevit jako zarudnutí, pálení, vyrážka, svědění a další nepříjemné příznaky.

  Jak používat?

  Návod k použití nástroje obsahuje informace, že aplikace musí dodržovat určitá pravidla a konzistence. Hlavní etapy použití:

  Nejprve byste měli vyšetřit všechny členy rodiny a určit, kdo má vši. Je nutné ošetřit všechny infikované v jednom dni, aby se zabránilo reinfekci. Paraziti se mohou pohybovat po poměrně dlouhých vzdálenostech, a pokud jeden člen rodiny eliminuje všechny jednotlivce, nové se mohou přesunout z hlavy jiného člena, který je také nositelem.

  Nyní můžete začít používat. Otevřete šampon "Paranit", aplikujte požadované množství na dlani a rozdělte složení na celou délku vlasů, stejně jako na celý povrch pokožky hlavy. Zajistěte, aby byl celý povrch hlavy a všechny vlasy důkladně ošetřeny.

  Před použitím mokré nebo mycí vlasy není nutné, naopak pramínky musí být zcela suché. Chcete-li zvýšit účinek na hlavu, můžete nosit plastovou krytku nebo běžnou plastovou tašku.

  Ponechte agenta na hlavě 10 minut, toto množství času stačí k zabití nits a vši. Po deseti minutách si prostě umyjte vlasy, jako obvykle. Opláchněte vlasy důkladně, abyste šampon zcela vyprali.

  Začněte s jednou částí, zajistěte zbytek tak, aby nedocházelo k rušení. Oddělte prameny a každému z nich připravte speciální hřeben, který je na výrobku připevněn. Začněte s pokožkou hlavy a přesuňte se na konce vlasů.

  Po zpracování jedné části umyjte hřeben nebo jej otřete bavlněnou vložkou a pokračujte k další části. Vysušte si vlasy.

  Dezinfikujte důkladným praním oděvů a vymývání všech potřebných předmětů. Voda by měla být horká (nad 60 stupňů), stejně jako u teplých nití a vši nezemřou.

  Šampon "Paranit" je obvykle umístěn v plastových lahvích o objemu 200 mililitrů. K nástroji je připevněn speciální hřeben, který umožňuje odstranění všech mrtvých nití a vší z vlasů.

  Náklady na

  Cena tohoto nástroje je velmi vysoká a je asi 500-700 rublů. Tento nástroj si můžete koupit v lékárně.

  Názory

  Přehledy nástroje "Paranit" jsou různé. Pomáhá některým, nikoli jiným. Mnozí nejsou spokojeni s vysokou cenou, malým objemem a ne ekonomicky nejvýhodnějšími náklady.

  Nabízíme Vám některé recenze pomocí šamponu:

  "Vulu z tábora přinesla dcera. Rozhodla jsem se koupit "Paranit" a následovat pokyny. Devět dní po opakovaném použití jsem našel živé exempláře. Možná jsem je netroufl důkladně. "

  "Přivedl jsem vši na dceru. Cena šamponu je poměrně vysoká, ale stále jsem ji koupil. A nelituju. Vyčesal jsem vši a všichni byli mrtví. Provedl dva postupy podle doporučení. Jediná věc, která se jí nelíbila, bylo, že výrobek nebyl velmi snadno vymytý. "

  "Vrátil jsem se z dovolené a našel jsem vši na hlavě. Okamžitě jsem šla do lékárny a koupil Paranit, doporučoval lékárník. Všichni vši umírali poprvé, ale proceduru opakuji. Cena je samozřejmě vysoká. A hřeben není nejvhodnější. Ale obecně jsem potěšen. "

  Paranit návod k použití

  Forma uvolnění - Lotion, šampon, sprej

  • Lotion
   Dimethicone - 4%.
   Minerální olej (isopar) - 96%.
  • Šampon:
   • bílý minerální olej (Clearol) - 69%,
   • pěnidla - 30%,
   • parfémová kompozice - 1%.
  • Paranit Sensiti - Oxyphthyrin / Oxyphthirin, obsahující jako účinnou látku Dimethicone 4,0% a látky se synergickým účinkem, které zvyšují pedikulicidní účinek přípravku Dimethicone.
  • Sprej - unikátní vzorec obsahuje komplex přírodních olejů z kokosu, anýzu, ylang-ylangu.
  • Lotion - láhev 100 ml.
  • Citlivá - 150 ml.
  • Šampon - 200 ml.
  • Sprej - láhev 100 ml a hřeben.
  1. Byly provedeny studie, které potvrdily jeho účinnost.
  2. Má dvojí akční vzorec: dusí a dehydruje vši a šupiny.
  3. Neobsahuje insekticidy, proto odolnost proti všem se nevyvíjí.

  Indikace pro použití:

  • Paranit lotion, šampon, sprej - Zničení vší hlavy u dospělých a dětí od 3 let.
  • Paranit Sensitiv - ničení hlavních vší, jejich larv a výhonů u dospělých, včetně těhotných a kojících žen a dětí od 1 roku.

  Kontraindikace: Nedoporučuje se léčit osoby s individuální nesnášenlivostí součástí nástroje.

  Dávkování a podání. Pouze pro externí použití.

  Zkontrolujte, zda jsou vši a nits. Než nástroj použijete v jasném světle, zkontrolujte přítomnost vši a vši všemi členy rodiny pomocí speciálního hřebene. Všichni členové rodiny, kteří mají vši, jsou léčeni ve stejný den. Testujte lépe na suché vlasy.

  Paranit lotion. Před použitím protřepeme láhev paranitu a pak naneste paranitu přes celý povrch suchých vlasů z kořenů na špičky až do úplného zvlhčení. Dlouhé a husté vlasy by měly být ošetřovány prameny.

  Ujistěte se, že Paranit Lotion je aplikován rovnoměrně na pokožku hlavy a celou délku vlasů. Nechte výrobek Paranit lotion na vlasy po dobu 15 minut. Tentokrát stačí zabít vši a vši.

  Míra spotřeby znamená Paranit lotion: 1 lahvičku lze použít až do 4 aplikací, v závislosti na stupni infekce hmyzem, délce a tloušťce vlasů.

  Paranit Spray. Postřikujte produkt po celém povrchu suchých vlasů, dokud není zcela zvlhčen. Dlouhé a velmi husté vlasy by měly být zpracovány prameny.

  Opatrně protřete nástroj do vlasových kořenů a nechte 15 minut. Prohněte vlasy hřebenem s častými kovovými zuby, abyste odstranili mrtvé vši a vlasy.

  Umyjte si vlasy mýdlem nebo šamponem. V případě potřeby opakujte léčbu po 7-10 dnech. V závislosti na délce a tloušťce vlasů jedné lahve postřik sprej bude trvat 2-8 aplikací.

  Ujistěte se, že šampon Paranit je aplikován rovnoměrně na pokožku hlavy a celou délku vlasů. Masírovat vlasy a pokožku hlavy, zejména v oblastech za ušima a na zadní straně hlavy. Zanechte ošetřujícímu přípravku Parite šampon na vlasy po dobu 10 minut. Tentokrát stačí zabít vši a vši.

  Lahvička může být použita až do 8 ošetření, v závislosti na stupni infekce hmyzem, délce a tloušťce vlasů. Po 10 minutách přidejte do vlasů potřebné množství vody a pěnu pěstujte. Důkladně opláchněte pěnu vodou a opláchněte vlasy. Ujistěte se, že produkt je zcela vymyt vlasy a pokožku hlavy.

  Odstranění vší a nití:

  • Kombinujte mokré vlasy se speciálním hřebenem.
  • Rozdělte vlasy na 4 části od čela ke spodní části krku a od jednoho ucha k druhému.
  • V případě dlouhých vlasů upevněte jednotlivé úseky nebo je opletení v opletení.
  • Konzistentně zpracovávejte všechny vybrané sekce. Chcete-li to provést, rozdělte úsek na oddělené malé prameny, aby byla skalp jasně viditelná.
  • Každé vlákno vlasů hřebete hřebenem, abyste odstranili vši a šupiny, a začaly hřebeny pramenů co nejblíže k pokožce hlavy. Vždy háčkněte každý pramen z kořene na špičku vlasů.
  • Použijte hřeben, abyste odstranili všechny nalezené vąe a šupiny.
  • Přemístěte všechny vlákna vlasů zkontrolované a odstraněné z vší a nití na druhou stranu netestovaných pramenů.
  • Hřeben vyčistěte po zčesání každého pramene bavlněnou nebo bavlněnou koulí.
  • V případě potřeby opakujte léčbu po 7-10 dnech.

  Použití během těhotenství a kojení:

  1. Paranit lotion, šampon, sprej - Kontraindikace během laktace, během těhotenství.
  2. Paranit Sensitiv - Použití přípravku během těhotenství a laktace je povoleno.

  Zvláštní instrukce. Hořlavý. V případě náhodného rozlití vypláchněte kontaminovanou plochu detergenty. Aby se před ošetřením vlasů zabránilo kontaktu se sliznicemi očí a nosohltanu, měl by se okolo hlavy (pod vlasy) položit bavlněný pás.

  V případě náhodného kontaktu se sliznicemi očí a nasofaryngu by měly být důkladně opláchnuty proudem teplé vody. Pokud podráždění přetrvává, obraťte se na lékaře. Při používání kontaktních čoček je doporučeno je před použitím produktu odstranit.

  Po zničení vší a hmyzu existuje riziko opětovného napadení všemi lidmi (například ve škole). Pokud k tomu dojde, doporučujeme znovu použít Paranit.

  Při opětovném použití je účinnost přípravku stejně vysoká. Vzhledem k tomu, že přípravek Paranit má nechemickou metodu účinku, proto se vši nevyvíjejí rezistence k přípravku Paranit ani po opakovaném použití.

  Podmínky skladování Skladovat v suchu při teplotě od 0 ° C do 25 ° C, mimo otevřený plamen, zdroje tepla a slunečního světla, odděleně od potravin. Datum vypršení platnosti. 3 roky.

  Paranit (sprej) - recenze

  Anya, Taganrog: Četl jsem recenze, ona sama také není šťastná! Po nanesení vlasy zůstaly mastné, každý den se omývaly šamponem, nic nepomohlo, byl čas na druhé použití, stále nevím, jak umýt vlasy, chodím s takovými vlasy už skoro dva týdny, vlasy jsou dlouhé a husté, stydí se, že chodím do školy.

  Eugene, Jekaterinburg: Lidé. Radím vám. Paranit pomáhá. A pokud se nezbavíte těchto odpadků z vlasů a téměř jako olej pomůžete EASILY silné solné roztok! Ujišťuji vás! 5krát jsem si umyla vlasy šamponem, žloutkem a spoustou věcí. Ale pak se rozhodl pro silný roztok soli. To opravdu pomohlo. Všechno je super! Ale nepoužívám paranitu

  Anna, Belgorod: Žádný lék, ale úplný závan! Váháte se umyt! Neztrácejte peníze - vyberte si jiný nástroj! Nevím o účinnosti, snažil jsem se o profylaxi. Ale obecně, kteří mají vši, koupte hřeben "Antiv" z internetu od své dcery tím, že je vyseknete celým svým vlastním hřebenem a zapomenete na ně.

  Aidana, Shymkent: Used spray, HELPED! A ti, kdo píšou, nepomohli, nekombinují se! A vy budete muset pečlivě vyčesat všechny! Sami jsme česali až 20 minut po dobu až 20 let. Ale je třeba trpělivě pokrýt to tak, že ani lupy nezůstanou v hlavě a MUSÍ se opakovat po týdnu!

  Natalya, Moskva: Vybírám si pro všechny dívky všecky způsoby vši a často se potýkám s recenzemi "NEPOSKYTUJE", co to znamená? Všichni pokračují v jízdě po hlavě po léčebných prostředcích nebo klepnutím?

  Takže jsem nebyl příliš líný, abych se zmátl a zavolal do Institutu vědeckého výzkumu dezinfekce, například jak se zabývají všemi, štěnicimi atd. A to je to, co mi řekli: ukazuje se, že pokud NITS CLICK, to NEUKÁZÁ, že jsou naživu - zárodky v nich mohou zemřít. Ukazuje se, že NEZKLAČUJÍ POUZE PRÁZDNÉ KUKONY, ze kterých se larvy vylily!

  Byl jsem také doporučen, abych všechno dělal podle pokynů. Je-li zapsáno do hřebenu - znamená to hřeben, pokud se má opakovaně zpracovávat - znamená to udělat. Udělám to, doufám, že se zbavím své dcery vši na první pokus!

  Použití šamponu Paranit pro sprej a vlasy

  Šampon a sprej Paranit patří mezi nejoblíbenější výrobky proti vši. Jsou nejen vysoce účinné, ale také bezpečné, což je pro mnohé nejdůležitějším kritériem při výběru insekticidů. Paranit je obzvláště vhodný proto, že je nabízen v různých formách uvolňování. Každý má tedy možnost si vybrat sám sobě nejvhodnější volbu.

  Šampon a sprej Paranit patří mezi nejoblíbenější výrobky proti vši.

  Paranit je nezávislý lék na léčbu pedikulózy u lidí různého věku. Chcete-li dosáhnout lepší a rychlejší efektivnosti, můžete navíc používat vysoce kvalitní hřeben proti vším.

  Vlastnosti přípravku Paranit ve formě šamponu

  Tento nástroj je hustá kapalina, která se aplikuje na vlasy, infikované všemi hlavičkami, jako pravidelný šampon. Ale je to stále jedovaté, takže při použití přípravku Paranita je třeba dbát na to, aby se insekticid nedostal na sliznici očí, nosu a úst. Pokud k takové situaci dojde, musíte okamžitě propláchnout sliznici tekoucí vodou.

  Taková opatření nebudou nadbytečná, a to ani tehdy, když vezmeme v úvahu, že v naší době je Paranit jednou z nejbezpečnějších léků na léčbu vší. Komponenty s vysokým stupněm škodlivosti pro lidské tělo zde nejsou, ale Paranite by se měl používat s mimořádnou opatrností. To platí zejména pro zbavování se pedikulózy malých dětí.

  Pokyny ukazují, že léčba přípravkem Paranit je povolena i během nošení dítěte. Jedná se o nespornou výhodu šamponu, kterou lze také použít k odstranění pedikulózy velmi malých dětí. Mladé matky, které se kojily, se nemusí tento nástroj bát. Účinné látky šamponu nepronikují do krve, takže zcela neovlivňují laktaci a kvalitu mléka.

  Paranit pro umývání hlavy je považován za jeden z nejlepších a nejoblíbenějších prostředků pro léčbu vši. Má obrovský počet výhod a nejdůležitější věcí je bezpečnost, pokud porovnáme tento nástroj s jeho analogy.

  Navíc účinné látky šamponu mají dvojí účinek na parazity. Proto vši prostě nemají šanci na přežití. Vzhledem k jeho jedinečnému složení nabízí společnost Paranit příležitost získat rychlé výsledky.

  Velkou výhodou tohoto šamponu je to, že odstraňuje nejen hmyz a čistí vlasy, ale také je činí silnějšími a brilantnějšími. Paranit ve formě šamponu má velmi příjemnou vůni. To je také nepopiratelná výhoda, protože mnoho insekticidních látek cítit, aby po jejich použití nebylo možné jít ven.

  Podle hodnocení šamponu Paranit vlasy poté, co se stane hladkou, krásnou a svěží. Jsou snadno hřebeny, jako po použití drahé masky. Tato výhoda umožňuje použít hřeben pro česání nití tak, jak je to možné, bezbolestně a efektivně.

  Navzdory skutečnosti, že tento nástroj přichází v několika formách, je to zvlášť populární šampon. S ním můžete eliminovat vši, dokonce i na velmi dlouhých vlasech. Tento nástroj není levný, ale v soupravě je již zahrnut hřeben, který je sám o sobě poměrně drahý. Díky tomu můžete efektivně odstranit nits. Takže při použití celého komplexu mohou být vši odstraněni po prvním použití.

  Na rozdíl od mnoha dalších léčiv, aktivní složky Paranity neovlivňují nervový systém parazitů ani důležitých orgánů. Zde je mechanická destrukce vši. Látky pronikají do dýchacího systému, zanesou, po kterém nastane udušení. To je další přínos tohoto léku, protože parazité prostě nemůžou vyvinout imunitu vůči takové látce.

  Léčba pedikulózy (video)

  Typy šamponu Paranit

  Tento nástroj lze zakoupit ve třech různých verzích. Jsou odlišné v cenách a stupni dopadu na vlasy. Nicméně každý šampon může stejně dobře zbavit člověka vši.

  V lékárnách a specializovaných prodejnách si můžete zakoupit takové výrobky pro péči o vlasy, jako je Paranit-šampon, Parnit-šampon-kondicionér a Sensitive pro citlivou pokožku hlavy. Všechny z nich mají příznivý účinek na vlasy, takže kudrlinky jsou lesklé a hedvábné. A co je nejdůležitější, šampony Paranite se rychle zbavují parazitů.

  Stojí za zmínku, že lék na citlivou pokožku hlavy má jeden další plus. Vůbec se nečistí, takže po použití nebudete muset umýt věci, pokud dostanou šamponové kapky. Dokonce i ručník, který uschne vlasy, zůstane zcela čistý.

  Paranit je nezávislý lék na léčbu pedikulózy u lidí různého věku.

  Podmínky užívání drogy

  Paranit ve formě kapaliny pro mytí hlavy může být použit k odstranění hmyzu z vlasů, a to i u dětí od 1 roku. Tento nástroj je považován za bezpečný, ale často ovlivňuje jeho účinnost. Například se silnou infekcí všemi a dlouhými kudrlinami může být nutná další léčba. Tento postup lze opakovat 10 dní po prvním použití.

  Používání šamponu je velmi jednoduché. Nelíbí se od umývání hlavy běžnou kosmetikou. Je však třeba mít na paměti, že jde o slabý jed, ale jeho využití by proto mělo být co nejdůkladnější. Šampon pěny na vlasy, a pak budete muset počkat 15 minut na to, aby produkt fungoval. To by mělo stačit k tomu, aby se všichni dostali venku. Odborníci doporučují další zpracování za 10-12 dní.

  Lék Paranit ve formě spreje

  V této podobě je tento nástroj méně účinný a pro mnohé je také velmi výhodný. Nákupem Paranit-Spray získá kupující lék, který je v aerosolové nádobě. Po lehkém stisknutí speciálního tlačítka dochází k uvolnění kapaliny, která je škodlivá pro parazity, ale je podmíněně bezpečná pro lidi.

  Účinnost postřiku není menší než při použití stejné šampony. Ve spreji může být nažloutlá tekutina, kterou stačí stříkat na kadeře a rozložit ji po celé délce vlasů. Stejně jako v případě šamponu obsahuje balicí sprej hřeben. Je to velmi pohodlné a umožňuje kvalitní hřebenitky, na kterých účinná látka drogy nekonají.

  Pokud jde o takové prostředky jako paranitový sprej, pokyny k použití obsahují informace, že léčivo obsahuje jedovaté všesměsíce dimethicone a isopair, což je přírodní minerální olej. Oba prvky jsou vzájemně propojeny a poskytují příležitost získat nejlepší výsledek. Jak jedna, tak druhá jsou podmíněně bezpečná pro zdravé tělo. Nevyvolávají nežádoucí účinky, a co je nejdůležitější - nejsou absorbovány do krve. Proto může být sprej použit i pro budoucí a kojící matky. Minimální věková hranice v tomto případě je však 3 roky. To je způsobeno tím, že bezpečné používání spreje není možné, pokud jde o velmi malé děti.

  Před použitím léku stojí za vyšetření těla alergické reakce na složky tohoto přípravku. Za tímto účelem je na krk nebo loket aplikováno malé množství produktu. Pokud po 10 až 15 minutách nedojde k významným změnám, nezjistí se zarudnutí a svědění, pak můžete použít sprej na odstranění parazitů.

  Moderní léčba pedikulózy (video)

  Podmínky použití paranity ve formě aerosolu

  Tento nástroj je považován za podmíněně bezpečný. Existuje však řada přípravných činností, které jsou pro tento případ závazné. Za prvé stojí za zmínku, že složky Paranity jsou relativně bezpečné. To neznamená, že nástroj může být použit bez bezpečnostních opatření. Zvláště důležitá je přesnost při manipulaci s sprejem, pokud se používá k léčbě dětí.

  Před použitím přípravku Paranita je nutné provést test, který potvrdí absenci alergické reakce. Pak byste měli ošetřenou pokožku zkontrolovat na zranění, poškrábání a další poškození. Dále osoba, která provádí léčbu, musí nosit rukavice.

  Přehledy spreje Paranite naznačují, že použití nástroje je velmi jednoduché. Před postřikem protřepeme láhev, jednu kadeřinu a posypeme z kořene na špičku. Držte postřikovač ve vzdálenosti asi 10 cm od hlavy. Po zpracování každého pramene potřebujete sbírat a skrýt vlasy pod plastovým uzávěrem na jedno použití. Po 20 minutách můžete vypláchnout. Ačkoli zkušení uživatelé říkají, že pro větší účinnost můžete nástroj držet a 40 minut. Hlavní věc spočívá v tom, že takové dlouhé používání spreje nezpůsobuje alergickou reakci.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy