logo

Lupy "Amalgam Lux" Paste "Sulsena" - recenze

Pasta Sulsen je účinným prostředkem proti lupům. Odstraňuje lupy od pokožky hlavy a odstraňuje také příčiny jejího výskytu. Sulsen účinně ničí houbu, což je často primární příčina výskytu bílých vloček ve vlasech. Nástroj má vynikající antiseptické a antifungální vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukázaly, že Sulsena odstraňuje všechny možné příčiny lupů a jejich nepříjemných důsledků:

 1. Seboroická dermatitida.
 2. Psoriáza pokožky hlavy.
 3. Ohnisková ztráta vlasů.

Recenze Sulsenu nejčastěji pozitivní: lupy zmizí a vlasy přestávají vypadávat. Mnozí říkají, že nástroj pomáhá lépe drahým šamponům. Cena je nízká, dostupná všem. Aby byl efekt stabilní a co nejrychlejší, doporučujeme použít šampon stejné značky s pastou.

Obsah:

Jak funguje pasta Sulsena

Sulsenová pasta obsahuje disulfid selenu, díky čemuž má řadu užitečných vlastností:

 • Je vynikajícím terapeutickým a profylaktickým činidlem proti nadměrné tvorbě kožního mazu.
 • Pomáhá se zbavit tak nepříjemných jevů jako lupy a svědění.
 • Bojuje s tvorbou exogenních toxinů, které mají destruktivní účinek na kořenový aparát vlasů.
 • Příznivě působí na růst a posilování vlasů.
 • Zabraňuje vzniku destruktivních procesů v zóně růstu vlasů.
 • Účinně podporuje obnovu buněk pokožky hlavy.
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů.
 • Dává vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Redakční rada

V boji proti lupům je třeba věnovat zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Pro mnohé se objeví, že v rámci 94% šamponů, které vidíme v obchodě, jsou pro vlasy a pokožku hlavy velmi škodlivé chemické prvky. Jedná se o sírany, parabeny, silikony, barviva. Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy.

Štítky jsou předepsány jako laurylsulfát sodný, laurethsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat denní použití šamponů, které obsahují tyto komponenty. V poslední době naši kolegové zveřejnili hodnocení šamponů bez síranů a parabenů, kde se výrobek Mulsan Cosmetic vyznačoval výhodou.

Jediná ze všech společností, které zcela opustily škodlivé chemické suroviny a nahradily je přírodními složkami. Doporučujeme navštívit oficiální prodejnu mulsan. ru.

Důležitou vlastností, která odlišuje kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti. Vzhledem k použití velkého množství konzervačních látek mají výrobky ze supermarketu obvykle trvanlivost 3 roky, výrobce Mulsan Cosmetic má trvanlivost 10 měsíců.

Jak používat pastu Sulsen

Tento nástroj nemůžete nekontrolovatelně používat, protože obsahuje specifické chemikálie. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Nástroj musí být používán následovně:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle teplou vodou a šamponem.
 2. Opatrně protřejte pastu v kruhových masážních pohybech do vlasových kořenů.
 3. Pasta Sulsen by měla být na vlasy asi 10-15 minut. Některé z nich mají dostatek a 2-3 minuty, ale někdy pro viditelný účinek pasty musíte mít 15 minut. Je to individuální.
 4. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

Sulsen Paste 2% - se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům. Pasta Sulsen 1% - používá se pouze k prevenci.

Abyste zabránili potřebě užívat 1% Sulsenu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz by měl být opakován 1x za 6 měsíců.

Pro terapii seborey použijte 2% Sulsen dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinek bude viditelný po několika aplikacích pasty, nedoporučuje se však přestat používat. K trvalému účinku musíte dokončit kompletní léčbu.

Udržujte pastu v koupelně nemůže být, tam se zhorší. Držte ji někde v místnosti.

Pokud máte dlouhé vlasy, stačí jedna trubka 3-4krát. Pro krátké vlasy - to je 5 až 10 zasedání.

Nežádoucí účinky

Přípravek Sulsen Paste může způsobit některé nežádoucí účinky, které byste měli vědět:

 1. Alergické reakce:
  • vyrážka
  • svědění
  • dermatitida
  • ekzém
 2. Může změnit barvu vlasů.
 3. Dráždění pokožky hlavy.

Pokud jste zaznamenali takovou reakci v sobě, poraďte se s lékařem.

Pokud dojde k zasažení očí, opláchněte důkladně tekoucí vodou. Upozorňujeme, že ženy by neměly užívat sulsen během těhotenství a kojení. Tento nástroj je také zakázán používat osobám, které mají individuální nesnášenlivost komponentů pasty.

Krása za penny: recenze na pastu ze sulsenové vypadávání vlasů

Ahoj přátelé! Článek uvádí o tom, jaké recenze těch, kteří se pokusili řešit problém s jeho pomocí, říkají o sulsenové pastě ze ztráty vlasů. Tento levný jednoduchý nástroj je navržen speciálně pro léčbu různých problémů s vlasy, většinou lupů. To je věřil, že svědění skalp, křehkost a vypadávání vlasů se vyskytují nejčastěji kvůli své přítomnosti. Zvláště pokud to nejsou jen lupiny, ale seborrhea.

Sulsen obsahuje disulfid selenu, skořicový alkohol a řadu dalších příznivých látek, které přispívají ke zlepšení výživy a okysličování pokožky hlavy. Selenový disulfid eliminuje bílé šupiny na buněčné úrovni, ničí prostředí příznivé pro reprodukci hub, a tak nedává lupráce šanci na nový vzhled. Skořicový alkohol zlepšuje krevní oběh v pokožce hlavy a výživu vlasových folikulů, obnovuje růst a tón vlasů. Jak vidíte, již dvě složky pasty přispívají k regeneraci vlasů od kořene k špičce.

Jakí výrobci slibují

Produktová řada firmy Sulsen existovala asi čtyřicet let. Jak ukázala kontrola pasty na bázi síranu, byla to jediná účinná léčba pro jejich léčbu v Sovětském svazu, její účinnost byla uznána i v zahraničí. A dnes výrobci slibují, že nástroj pomůže s takovými problémy s vlasy, jako jsou:

 • Nadměrný obsah tuku
 • Fallout
 • Lupiny, seborrhea
 • Svrbená skalp.

Díky svým komponentům nástroj eliminuje hlavní problémy, zdravé kudrlinky rostou rychleji, zesílí, získávají sílu, lesknou.

To znamená, že má účinek, je důležité správně přistupovat k jeho výběru. Výrobci nabízejí dvě možnosti pro těstoviny - 1% a 2% disulfid selenu. První je poskytnut pro prevenci výše uvedených problémů nebo pro udržení již získaného terapeutického účinku po použití 2% pasty. Druhá je určena pro intenzivní léčbu seborrhy, alopecie, svědění pokožky hlavy.

Recenze Sulsen Pasta

Moje matka, jak si vzpomínám, vždy držel Sulsenův šampon a pastu doma. Když se moje vlasy začaly ztenčovat po narození, přivedla je ke mně. Stále mě překvapilo, kde vzala tento starodávný lék. Ukazuje se, že se stále prodává. Dvakrát týdně měsíčně jsem ji po umytí potřásl hlavou a všechny kudrlinky přestaly vypadávat, pokožka hlavy byla čistá a vlasy se leskly. Soudě podle skutečnosti, že vlasy jsou aktivně rostoucí, hustota se také vrátí. Výsledek překonal mé očekávání.

Zajímala jsem se o sulfensovou pastu na vlasy, našla jsem recenze na internetu, většinou pozitivní. S její pomocí jsem se rozhodla úplně vyléčit pokožku hlavy, protože jsem byla unavená v boji proti lupům a svědění. Když se prameny začaly prudce ztenčovat, sledovala Sulsen. Přiznávám, zpočátku jsem byl v šoku - po jeho použití se ještě zhoršili, myslel jsem, že zůstanu plešatý. Ale četla jsem, že je to slabé, co vypadne, pokračoval jsem v procedurách. Po 5 žádostech ztráta ztrácela a lupy zmizela od prvního.

Vždycky začínám s nástupem podzimu, začíná potíže - kůže vysušuje, lupiny na hlavě, vlasy vypadnou z pramenů. To je obvykle sezónní, ale našel jsem cestu ven - koupil jsem sulsen (těstoviny). Jednou za týden používám a od prvního okamžiku má čistá hlava. Myslím - ze všech neštěstí. Nikdy předtím jsem si nemyslel, že by pomáhal levný nástroj. Všichni přátelé nyní doporučují.

Přítel mi poradil, abych vyrobil sulsenovou pastu pro růst vlasů, našel jsem o tom recenze na internetu. Mnozí doporučují použití šamponu, takže jsem koupil oba výrobky najednou. Výsledek je již potěšen: žádný tuk, jako předtím, seborrhea pro dvě aplikace zmizela. Je pravda, že kadeře stále vypadají, ale ne tak moc. Zdá se, že tento problém brzy zmizí. Jsem potěšen.

Používám produkty Sulsen od sovětských časů. Ne vždy je samozřejmě lékařský výrobek. Takže - od sezóny k sezóně. Jaro a podzim. Protíná lupy, pro tři nebo čtyři aplikace eliminuje ztrátu (postupně). Na podzim (používám tři měsíce) se vlasy stávají tlustými, lesklými, jedním slovem - zdravými. Věřím, že ani jedna moderní chemie, ani ta nejmarkantnější a nejdražší, nestojí za jednu levnou trubicu sulseny.

Mám seborrheu, než jenom neléčené. Moje žena slyšela (nebo četla) někde o sulsen-pastu, koupila ji. Za prvé, po každém použití šamponu, nyní jednou nebo dvakrát měsíčně. Úplně se zbavil problému, jen pach specifického agenta. Zajímalo by mě, jak se nestanu.

Nikdy jsem si nemyslela, že by se mi husté vlasy jednou ztenčily. Šel jsem do lékárny, zeptal se něčeho velmi efektivního, ochotného dát kulatou částku, abych zachránil to, co mi zbylo na hlavě. Dali 2% Sulsenovi, přesvědčeni, že i přes cenu je velmi efektivní. Používá se třikrát - souhlasím se všemi dobrými recenzemi. Možná to není všelék pro všechny problémy s vlasy, ale skutečnost, že stimuluje růst nových vlasů je jistá.

Četl jsem recenze na Sulsen a byl překvapen. Proč ji všichni moc chválí? Zde jsem nepomohl. Ještě horší se to stalo - kůže se sušila, kadeřila i na lano. Horor jeden. Nevím, možná se hodí jen pro odvážné prameny. Moje vlastní jsou velmi suché a křehké.

Jsem nadšená Sulsenou. Lupiny se v zimě spadly jako sněh, mýdlil hlavou a kudrlinky se mýdlily den po umytí. Ano, oni sami nejsou silní, trpěli mnoho let. A pak dorazila babička a řekla, že v mládí použila takový nástroj. Okamžitě na internetu - je v prodeji. Díky Bohu, ať už je - objednáno prostřednictvím jednoho internetového obchodu, přinesl dva dny. Nyní bych na nic neobchodoval.

Jak můžete vidět, recenze léčebného léku Sulsen jsou převážně pozitivní. Odborníci (dermatologové a trichologové) se domnívají, že negativní zkušenost může být způsobena nepozorností při výběru prostředků a doporučeními k jejímu použití. Sulsena nepomůže, pokud je problém spojen s hormonálním narušením nebo dědičným rysem organismu.

Závěr

 1. Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, je důležité zakoupit správnou pastu. Pro profylaxi - 1%, pro léčbu - 2%.
 2. Musíte pečlivě prostudovat pokyny k vyloučení přítomnosti alergií na jakoukoli látku ve složení.
 3. Terapeutický a preventivní prostředek je bezmocný, pokud je problém způsoben vnitřními onemocněními nebo dědičným faktorem.

Sulsen Pasta na vlasy: recenze, využití, užitečné vlastnosti

Požadavky na vzhled se každým rokem zvyšují. Trendy jsou takové, že prezentovatelný a dobře upravený vzhled - to je klíč k úspěchu v kariéře. Dokonce i samotné dívky často chtějí vypadat o houževnatější než hvězdy z obalů časopisů. Jeden z prvních indikátorů "péče" je již dlouho považován za vlasy. Tento parametr se od starověku nezměnil, kdy by hustá hlava vlasů a dlouhý oplet mohly dokonce pomoci najít slušného ženicha. Módní účesy se neustále mění, ale husté vlasy vždy zůstaly v prospěch. Někdy se však problémy objevují náhle a mohou zkazit nejen náladu. Souhlaste s tím, že dokonce i na sobě úžasný kancelářský oblek, kontrola vašeho make-upu na poslední dotek a ujistěte se, že na roztomilých a přísných punčochách nejsou žádné šmouhy, může dívka ztratit polovinu své přitažlivosti kvůli lupům. Tento problém byl studován komplexně, kosmetické společnosti energicky nabízejí drahé šampony a balzámy, aby odstranily seboreu (jak je tento vědecky nazýván).

Nicméně je lepší přistupovat k problému z lékařského hlediska, takže dnes budeme mluvit o lékárně, známé našim matkám. Sulsen Pasta na vlasy - všechny výhody a nevýhody, stejně jako princip činnosti a účinnost aplikace v našem článku.

Sulsenová masť na vlasy - hlavní výhody

Unikátní a univerzální lék je už dávno oblíbený. Faktem je, že lupy mohou být způsobeny několika důvody:

 • Vysoušení pokožky (s častým používáním vysoušeče vlasů a kleště, stejně jako při sezónním ohřevu);
 • Infekce s houbovými mikroorganismy;
 • Výskyt psoriázy.

Těstoviny s obsahem sulfidu seleničitého (sulsen) pomáhají s jakýmkoli variantem, což je jeho hlavní výhoda.

Druhým "plusem" je jeho přijatelná cena (zejména ve srovnání s značkovými šampony podporovanými intruzivní reklamou).

Budeme dále informovat o složení sulseny a nyní bych se chtěl zabývat jejími užitečnými vlastnostmi:

 1. Za prvé, sulfensová pasta rychle zmírňuje jak lupy, tak svědění a nepohodlí způsobené houbou;
 2. Za druhé, léčí mazové žlázy a normalizuje produkci kožního mazu (který automaticky odstraňuje přebytečný tuk na pokožce hlavy);
 3. Za třetí obnovuje a vyživuje vlasové folikuly;
 4. Za čtvrté obnovuje kožní buňky pod pokožkou hlavy;
 5. Za páté, urychluje růst vlasů;
 6. Za šesté, zlepšuje strukturu vlasů a vrací je jemnost, lesk a zdraví;
 7. A konečně, hlavní bonus je nejlepší lék na vypadávání vlasů a jejich křehkost.

Díky této vynikající akci a vysokému výkonu je Sulsen na stejné úrovni s drahou kosmetikou. Možná je málo žen, které o ní neslyšely.

Existuje další zajímavá zdravotní skutečnost: houbové mikroorganismy se živí mazu a nutí ho vyrábět ve větších množstvích.

Když je cíl dosažen, kolonie hub se zvyšuje a začne aktivně absorbovat sebářské sekrety, současně produkovat toxické látky. Toxiny dráždí pokožku hlavy a tělo se je snaží zbavit, exfoliuje horní epidermis. Tak se objeví lupy. Bludný kruh: mazové vylučování = houba = ještě více sekrece, což vede k nervovému rozpadu majitele vlasů. Je dobré, pokud není příčinou psoriázy, lišejníků nebo ekzémů, protože tyto nemoci musí být léčen komplexně a léky.

Sulsenová pasta pro růst vlasů

Budeme rozumět mechanismu působení pasty. Dusičnan seleničitý je potřeba k potlačení životně důležité funkce houby a spolu s ním proniká do vlasového folikulu a posiluje ho. Z lékařského hlediska obsahuje droga tři odlišná opatření:

 • Fungicid - boj proti mikroorganismům, které způsobují tvorbu tuku ve zvýšené míře;
 • Cytostatika - blokuje nadměrnou tvorbu kožních buněk, následně i lupy;
 • Keraliticheskoe - rozpuštění horních buněk epidermis a v důsledku toho rychlé vizuální odstranění bílých kožovitých vloček.

Při odstranění vrchní mrtvé vrstvy pokožky podporuje pasta normální "dýchání" zbývající epidermis.

Kyslík napomáhá rozvíjení vlasů v "spících" vlasových folikulích, což přispívá k růstu nových vlasů. Sulsen pasta pro růst vlasů, stejně jako pro jejich krásný vzhled - první nástroj.

Uvolní se forma

Přípravek Sulsen může být použit jak pro léčbu, tak pro profylaxi. Tyto funkce jsou ovlivněny podílem účinné látky, která je uvedena na obalu.

 • Pokud čtete, že 2 procenta pasty - to je pro léčbu;
 • Pokud je jedno procento - pro prevenci.

Kromě pasty lze v lékárnách nalézt ještě tři dávkové formy sulseny:

Tyto čtyři léky jsou podobné léčivé látce, ale různé další složky, které tvoří. Podívejme se na to podrobněji.

 • Šampon Sulsena je vhodný kosmetický přípravek, který pěsti dobře. Při jeho použití není třeba kupovat drahé šampony na mytí hlavy. Účinek "čisté hlavy" trvá nejméně tři dny, protože během mytí jsou odstraněny všechny mrtvé kožní vločky. Šampon můžete kombinovat s pastou, to znamená, že si nejdříve umýt hlavu, aplikujete pastu a po 5-15 minutách umýt;
 • Sulsenový olej - ideální pro obnovu, růst a posilování vlasů. Další komponenty působí působivě na účinky vlasů:
 1. Oleje, oleje z ricinových a norkových olejů;
 2. Esenciální oleje z geranium, heřmánek a levandule;
 3. Výtažky z plodů rakovníka a červeného pepře (aktivní stimulanty tloušťky a růstu).
 • Sulsena krém - neobsahuje antifungální složku, ale má vizuální péči o kosmetiku. V důsledku použití se vlasy stávají:
 1. Zářící a lesklé;
 2. Poslušný k položení;
 3. Elastické;
 4. Fluffy;
 5. Bulk

Jako součást krému lze nalézt - keratin a panthenol, lipidy a cyklomethikon (druhá složka ovlivňuje "poslušnost" vlasů). Dívky samy mohou rozhodnout, který sulsen z vlasové ztráty použít a který k léčbě houby.

Aplikace Sulsen pasty

Dvě a jedno procento pasty se používá stejně. Proto zvolte procento pouze na základě okamžitých potřeb - pro léčbu nebo prevenci. Existuje určitý správný algoritmus použití, který poskytuje nejlepší výsledek.

 • Nejprve je třeba umýt vlasy (v ideálním případě, pokud budete umývat šamponem sulsen);
 • Za druhé, potřísněte dostatečné množství produktu do pokožky vlhkými vlasy;
 • Za třetí, počkejte nejméně 15 minut;
 • Umyjte pastu a nebojte se specifického pachu. Bohužel, to trvá dlouho, ale můžete cítit, že je velmi blízko k vlasům. (Takže můžete jít do práce bez obav o vůni, zaměstnanci tuto hranici těžko porušují, v souladu s pravidly slušnosti v kanceláři).

Existují doporučení ohledně frekvence použití:

 1. Dvě procenty sušené k léčbě - postup se opakuje dvakrát týdně, po dobu tří měsíců (to je požadovaný minimální průběh, i když je účinek patrný po druhém mytí hlavy);
 2. Jedna procenta a dvě procenta pasty na profylaktické účely - postup jednou týdně, po dobu jednoho nebo jednoho a půl měsíce.

Navzdory skutečnosti, že pro použití sulseny neexistuje věková hranice, existuje několik případů, kdy není nutné nástroj používat.

 • Pokud do složek pasty nebo jiného typu léku dochází k individuální alergické intoleranci;
 • Pokud je žena těhotná;
 • Pokud má žena laktační dobu a krmí dítě mateřským mlékem.

Několik dalších informací o droze Sulsen

Ti, kteří se náhodou nesetkali s tímto silným antimykotikem, by se měli dozvědět o názorech uživatelů. Takže, vlasy ztráty pasty recenze od skutečných lidí:

 • Ideální prostředek k odstranění hub, lupů a nadměrného obsahu tuku - 98 procent uživatelů souhlasí (o pastě);
 • Účinný prostředek proti lupům, svědění a vypadávání vlasů (jde o kombinaci šamponu a pasty) - 85 procent uživatelů;
 • Šikovný výsledek, zvýšená míra růstu vlasů a zvýšení jeho tloušťky (jde o sulsenový olej) - to je asi 83 procent;
 • Na smetanu sulsenu jsou názory stejně rozděleny. Někteří vyslovují svou účinnost, jiní jsou s tím nespokojeni. Negativní kontingent, mezi nedostatky, uvádí vysokou konzumaci krému v jednom postupu (měl by být aplikován nejen na kořeny, ale také po celé délce vlasů).

Krásné, načechrané, zdravé a lesklé kudrlinky - to je karta jakékoliv ženy. Levný domácí šampon a pasta dokáže obnovit důvěru ve vlastní neodolatelnost ve velmi krátké době, zatímco dostupná cena je jen extra bonus.

Lupy "Amalgam Lux" Paste "Sulsena" - recenze

Negativní recenze

Koupil jsem v lékárně sulsenovou pastu. Hrůza, která byla s mými vlasy. Možná jsem udělal něco špatného! (nemůže být používán při vysoké teplotě? jako ve vaně) Nevím, co jsem udělal špatně, ale po použití pasty jsem začal opláchávat vlasy a oni spadli v oděvech, JUST STAMPS DOPRAVIL VODOU. Nikdy jsem neměl takovou věc. Byl jsem šokován!

Tady se zajímám, jestli jsem jediný nebo někdo jiný.

Používala se pasta a šampon této značky. Navíc producenti ubírali jak ukrajinské, tak svatého Petrohradu. Lupiny se odstraní, ale poté se po přerušení objeví znovu. Vlasy začaly intenzivně klesat, ale myslela jsem si, že možná je to dočasný jev a pak se vše vrátilo do normálu. Kurz se rozhodl skončit, znovu se rozběhl a znovu se opakoval, jak je napsáno v pokynech, změna výrobce těstovin a šamponů. Šel jsem u lékaře - ukázalo se, že tento nástroj není vhodný pro všechny, vše závisí na příčině lupů. Ano, a těstoviny konzumovaly rychle. Takže i když je to lékárna, je lepší konzultovat před nákupem.

Ahoj, sní o dlouhých a krásných vlasech a moje sny mě vedly k léčebným metodám. První byla Pasta Sulsen.

Moje vlasy jsou mastné u kořenů a suché na špičkách. Použila jsem krásnou masku na vlasy a ona vykonala zázrak, mé kořeny začaly růst tlusté na třetí den po umytí, a my jsem si umyla vlasy ne každý druhý den, ale o dva dny později, a to bylo velmi dobré.

Rozhodla jsem se k výsledku s touto pastou. Koneckonců všichni říkají, že eliminuje tuky. Může být použita jako preventivní opatření proti lupům a normalizovat uvolňování podkožního tuku na hlavě.

Používá se k prevenci.

Kolik jsem se mýlil! Okamžitě říkám, že možná mám nějakou osobní nesnášenlivost, protože nemůžu být v pořádku, ale jsem z této pasty sám.

Koupil jsem vzácnou trubku v lékárně, pouze pro UAH 18 - 55 rublů.

Popisuje všechny doporučení pro použití a vlastnosti pasty, samotnou oranžovou pastu, krémovou konzistenci s výrazným charakteristickým zápachem síry.

Od první aplikace jsem neměl rád výsledek - koneckonců, mé vlasy doslova vyšel ráno po umývání. Řekl jsem, že jsem na ztrátě, nic říkat. Ale rozhodl jsem se. možná je to primární reakce a pokusil se znovu, a pak ještě dvakrát. znečištění

Teď musím každodenně umýt vlasy! Jsem rozrušená a panická, protože nevím, jak teď všechno opravit a alespoň jednou každý druhý den umýt vlasy.

Podívejte se na fotku - to jsou mé kořeny v den po umytí, nejen že jsou jako rampouchy, tak tam jsou i lupy, které tam nebyly!

Pokud to někdo může, napište mi osobní zprávu s tipy, protože je to pro mne a mé vlasy úzkost.

Zde je takový smutný příběh s prevencí.

Četla jsem hodně pozitivních recenzí o Sulsene a protože to stojí jen halíčky, rozhodli se zkusit, kromě toho mám v současné době malý problém se skalpem ve formě lupů, zvýšeného obsahu tuku a proto strašného svědění.
Byl jsem také přitahován přítomností malého daru připojeného k pastě ve formě dvou sond.

můj oblíbený krém na ruce téže společnosti.
Pasta má žlutý nádech a specifický zápach, který mě vůbec nedráždí, ačkoli vlasy vůbec vůbec nezhoršují až do dalšího praní.
Aplikoval jsem pastu, stejně jako všechno, po mytí hlavy, na pokožce hlavy, mírně třepáním, uchovávám 15 minut, striktně podle pokynů. Ale jaký šok způsobil, že mi množství vlasů umylo v koupelně? Noční můra! A při stylingu vlasy prostě vypadly! Výrobce mimochodem mlčel o tom! Myslím, že celá věc je v dostupných silikonech.
Stačí, abych použil přesně tři aplikace, jinak jsem riskovala pouze plešatost!
Proč potřebuji takové štěstí?
A tak je ztráta víc než norma už dlouhou dobu a nemohu ji žádným způsobem snížit, a pak po Sulseně padne nová vlna vlasů! Tin je jednoduchý!

Neumím si ani představit, jak by někdo mohl zastavit toto chování, pravděpodobně tito lidé mají jen štěstí. Všechno je pro mě přesně opak. Zdá se, že jsem cizinec a nic jiného. Jaký všelék pro ostatní je smrtí pro mě! Je to škoda.
Co se týče lupů a svědění, nedošlo v této situaci k žádnému zlepšení.
Hodila pozůstatky těstovin do odpadkového koše z cesty.
Mám rád pouze můj oblíbený krém na ruce. Ačkoli díky za to!
Jediný plus v těstovinách je elegantní kondicionační efekt! Vlasy jako hedvábí - lesk, lesk, objemné, snadné hřeben. Opět to vše díky obrovskému množství silikonů v kompozici.
To je můj příběh o poznání s touto "zázračnou" pastou.
Děkuji za zastavení, přeji všem dobrý den a dobrá nálada!

Poté, co jsem si přečetl tolik pozitivních recenzí o luprácích z lupy od Sulsena, rozhodl jsem se ji vyzkoušet, všichni ji velmi chválí, rozhodli se, že z první ruky vidí, jaký je to "zázrak". Šel jsem do nejbližší lékárny a koupil tuto pastu pouze za 45 rublů.

Když jsem se vrátil domů, četla jsem na tubě těstovin:

Pasta je účinná profylaktika proti nadměrnému vylučování kožního mazu, projevům lupů a nepříjemnému svědění, tvorbě exogenních toxinů, které ničí kořenový aparát vlasů, zabraňují ničivým procesům v oblasti růstu vlasů.

Mám dlouhé mastné vlasy a lupy. Skutečnost, že tato pasta je preventivní opatření Samozřejmě, tato skutečnost mě okamžitě zklamala, ale přesto jsem si myslel, že budu mít ještě méně lupin. Jinak jsem se opravdu líbil všem slibům výrobce, myslel jsem si, že bych posílil vlasy, tím menší budou pro mě tlusté.

A pak houpačka. Lupy na hlavě se po první aplikaci úplně nezmenšily (druhá nebyla dodržena). Zároveň byly mé vlasy strašně mastné, ne umyté, lepivé a velmi nepříjemné na dotek, pocit, že lak byl na hlavě, nebyl česaný ani špatně umýt, ačkoli jsem aplikoval pastu pouze na kořenech vlasů a velmi jemně si umyla vlasy vodou. psané, bez použití šamponu. Během následujícího dne jsem si musel umyt vlasy, s takovými vlasy jsem se styděl, že se lidé objeví.. I příští den nebylo možné tuto pastu úplně umyt a vrátit ji do vlasů. A ještě jedna skutečnost, která mě velice zklamala, namísto posílení vlasů, tato pasta naopak uvolnila moje vlasové folikuly a při mytí vlasů touto pastou začala velmi silně stoupat, i když obvykle při mytí vlasů jsem vycítila pár tři chlupy a pak vyšla celá řada. Nemluvím o vůni této pasty, vůně není zdaleka příjemná a když vlasy vysuší, smradí se nějakou zhnitou vodou.

Takže jsem šokován touto pastou, nedoporučuji to nikomu, pokud se nechcete stát ošumělým zkaženým kuřetem.

Pozitivní recenze

Dobrý den dnešní návštěvníci. Chci s vámi podělit o své výsledky léčby takové nepříjemné a problematické nemoci jako je seborrhea. Navštívila nás, nebo spíš svého syna po dlouhou dobu a bez ohledu na to, jak jsem to nemohla překonat. Zdá se, že problém je zcela vyřešitelný a prostředky, které nabízíme pouze, nejsou nabízeny reklamou, všechny prsty mizely na chvíli márně a pak se znovu objevily, jako by nikde nikam nešel.

Takže by to trvalo, kdybych jednoho dne nebyl doporučen Sulsenovi u kadeřníka.

Zpočátku jsme zkusili šampon - ukázalo se, že je slabý. Ano, lupy se staly méně, ale vůbec neodešla. Pak jsem narazil na pastu o 1%. Totéž bylo slabé, ale stále účinnější než šampon. Pak jsme se rozhodli vzít 2% těstovin. K ní jako dar byl také krém na ruce. Číst instrukce znovu, jen opatrněji. Ukázalo se, že doba léčby seborey je až tři měsíce, podléhají použití dvakrát týdně.

Toto se pro nás ukázalo jako největší problém, protože chlapci nemají rádi takové postupy (a jeho syn v té době byl 14 let) a musel chodit asi dvacet minut. Ale úsilí se vyplatilo, tři měsíce už na rameni není žádný "bílý sníh". Lékař vysvětlil, že to bylo kvůli přechodnému období u dospívajících, a já jsem stále překvapen, jak nikdo v rodině nedostal takový dárek.

Dobrý den všem! Chci mluvit o jednom ze spíše často používaných přípravků na péči o vlasy a pokožku hlavy.

Pasta Sulsen 2%.

Koupím přesně 2%, ačkoli 1% je také na prodej. Jejich rozdíl je v tom, že 2% je terapeutické činidlo a 1% více jako profylaktikum.

Můj známý s ní je starý. Asi před 8 lety trpěla lupinami, pak často změnila šampon - všichni mi nemohli najít ten nejvhodnější. Ale situace se stavem pokožky hlavy se při každém umytí zhoršovala. Pak jsem začal kupovat šampony nejen na masovém trhu, ale v lékárnách. Vyzkoušeli jsme všechny druhy drahého typu Nizoral a FreeDerm (mimochodem vzácné muk). Ale výsledek je nulový! Stěžovala si na svou matku, že jí doporučuje koupit Sulsenovu pastu. Šel jsem do lékárny (tato pasta se prodává nejen v lékárnách, ale i v mnoha obchodech, dokonce i v supermarketech pro potraviny). Nějak jsem nebyl moc spokojen s myšlenkou, že je třeba rozmazat a čekat 15 minut - chtěl jsem tolik, abych "něco umyla a všechno šlo". Ale z beznaděje, stále má trubku. Samozřejmě, v mém zanedbaném stavu jsem neměl okamžitý výsledek. Jediná věc, která se po prvním použití projevila, byla snížená svědění. Používá se podle pokynů připojených k tomuto nástroji. A pokaždé, když jsem si všiml, že množství lupů klesá a jeho ohniska se zmenšují.

Poté úplně zmizela až po téměř měsíčním použití (znovu opakuji - to bylo úplně zanedbané) A od té doby byla v koupelně vždy přítomna hadrová pasta Sulsen. Nyní používám těstoviny jako profylaktické činidlo dva nebo třikrát za měsíc. Navíc je velmi účinným nástrojem v boji proti lupům a poměrně nenákladné, posiluje a vyživuje vlasy samotné. Po nanesení vlasů je lesklý, příjemný na dotek. Pasta se snadno vypláchne jednoduchou tekoucí vodou. Jedinou nevýhodou je vůně. Samozřejmě si na to zvyknete, ale i ti kolem něj se cítí (pokud jsou blízko). Ačkoli si mezi výsledkem aplikace a vůní zvolíte výsledek!

Určitě doporučujeme všem!

Sulsen pasta 2% vždy pomáhá, po prvním použití je výsledek již, a po 2 - 3 úplně zmizí a je levná, nejdůležitější je, aby se přesně 2% nebral, ani slabý, jsou slabé

Nejlepší způsob, jak se starat o pokožku hlavy (řekněme)! Po použití této pasty si uvědomíte, že všechny šampony a jiné lupy mohou být zaslány do ohně! Snadno se nanáší, dlouho neudržuje, dobře umyté, výsledek je skvělý!

Takový nepříjemný pocit jako lupy je známý mnoha. Všichni bojují s ním svým vlastním způsobem.
Jednoduše nepoznám nejlepší lék na těstoviny Sulsen. To je poměrně jednoduché, ale zároveň velmi efektivní. Bojuje dobře s tímto problémem, je vhodný k použití, je poměrně cenově dostupný a můžete ho koupit téměř v každé lékárně.
Samotná těstovina má takový neobvyklý oranžový vzhled. Konzistence je silná a krémová. Použijte tuto pastu snadno, dokonale umýt. Agent nemá zvláštní pach. Pasta je v plastové trubce, která je zase v kartonové krabici. Na tubě a na krabičce jsou napsány informace od výrobce.

Taková pasta může být 2 typy: 1% a 2%. Toto procento udává koncentraci. Měl jsem malý problém a 1% peněz mi stačilo. Ve vzhledu se trubice neliší, je třeba se podívat na záznamy na obalu.
Tento nástroj mi pomohl v krátké době odstranit lupy. Zjistil jsem, že tato pasta eliminuje svědění na hlavě, stejně jako potíže s nadměrným vylučováním kožního mazu. Po použití jsem si všiml, že moje hlava není tak rychle znečištěná a že moje vlasy se nedostanou tak rychle.
Před nanesením této pasty se umyji hlavou běžným šamponem. Pak položte pastu na hlavu. V tomto okamžiku si můžete na vlasy přidat obvyklou masku na vlasy. Dále stojím 15 minut a umyj se.
Vložit "Sulsena" je vynikající lék na lupy, rozhodně doporučuji každému, kdo má takový problém.

Lupina byla pryč, svědění se neobtěžovalo

Znám tento lék už více než 10 let. Používám velmi aktivně. Naučil jsem se od kadeřníka, který při příštím účesu upoutal pozornost na lupy.
Poslouchala jsem ji a koupila tento nástroj v lékárně. Stojí to asi 25 hřiven na 75 mililitrové zkumavky.
Samozřejmě, před nákupem jsem prošel fórami a dalšími místy na internetu, abych se o této droze dozvěděl, protože jsem nikdy předtím slyšel takové jméno.
Ukázalo se, že tento nástroj existuje v pastě a šamponu a samozřejmě, aby se zvýšil účinek, je nutné ho aplikovat v komplexu.
Amalgam Lux "Sulsen", terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům, obsahuje 2% disulfidu selenu, což je sloučenina síry, díky níž se normalizuje funkce tukové sekrece pokožky, odstraňují se nepříjemné svědění a lupy.
Samozřejmě, že jsem byl pokoušen a koupil takový nástroj, a to je poměrně drahé.
Prostředky ve formě pasty, žluté barvy a velmi specifického zápachu pro amatéry. Bylo nutné je použít: postupujte do kořenů hlavy a uchovávejte asi 20 minut. Jelikož jsem už běžel, dělal jsem to každý týden po dobu 2 měsíců.

Co mohu říct? Skalp se opravdu nestal tak suchým, že to špatné svědění, které nedělalo odpočinek, bylo pryč, lupiny zmizely.
ALE! To je vždycky protiklad!
Za prvé, výrobce slibuje prodloužený boj proti lupům a zdravé vlasy. Osobně jsem si nevšiml. Po léčbě přípravkem Dandruff Amalgam Lux "Sulsen", 2% - po několika měsících se vše vrátilo na druhou.
Za druhé, musíte být připraveni na skutečnost, že tento nástroj je velmi tlustý vlas. Stalo se nutné je umýt mnohem častěji, jinak vypadají velmi mastné, mastné a nešikovné, doslovně druhý den.
Abych tedy shrnul, mohu to říci. Pokud jste trýzni lupy - vyzkoušejte tento nástroj stojí za to. Možná a hodí se. V mém případě - pomohlo, bohužel, na chvíli. Myslím, že je čas obrátit se na radikálnější prostředky a léčbu. Ale to, jak se říká, je další příběh.

Efektivní a levné

Měl jsem trvalé problémy s pokožkou hlavy. Peeling, svědění, lupy. Zapomněl jsem na ně navždy, když jsem objevil pro sebe "Sulsen", jehož použití, stačí vás zachránit před těmito problémy jednou za deset dní. Pouze je třeba si uvědomit, že "Sulsen" je preventivní agent a bude ho muset používat neustále.

Maska může být použita po aplikaci šamponu, změkčuje vlasy a dodává jim lesk a zabraňuje vypadávání vlasů.

Od dětství, bojující s lupinami, ale nic nepomohlo. Vyzkoušeli jsme spoustu různých nástrojů. Šampóny z obchodních regálů jen situaci zhoršily a v lékárně ne všechny šampony pomohly, ačkoli byly drahé, vlasy byly tuhé a bez života. Jen jsem snil o koupi nějakého šamponu, který by dodával vlasům měkkost a lesk, ale nemohl jsem, okamžitě jsem se dostal z lupů a silný. Vzal jsem těstoviny Sulsena do lékárny jednou. A byl jsem příjemně překvapen, že je to jediný lék, který mi pomohl a co je důležité, pasta změkčuje vlasy a svítí a vlasy nejsou slané a hlavní věc je, že lupiny zmizely.

pomáhá k lupům, je levný, velmi pozitivní účinek na vlasy sám

Na tomto webu jsem našel tento krém. Koupil jsem ho v lékárně (asi 140 rublů), snažil jsem se podle pokynů. Lupiny jsou po první aplikaci výrazně méně! Vlasy jsou měkké a poslušné. Dlouho "špinavá". Radím vám.

Makaron s maškarním ovocem

Lupiny - velmi malá věc, která může zničit náladu. V nejlepším případě to jen zkazí. Ale ona ještě může zkazit váš první dojem z vás, což je také velmi nepříjemné. A pokud si vzpomeneš, tato lupa se nestane na zdravých vlasech.

Mnoho kosmetických firem má léky proti lupům, ale osobně preferuji lékárnu. Proč Kosmetika prodávaná na regálech obchodů má nižší účinnost než speciální. Někdy se stane, že nástroj má velkou terapeutickou funkci, ale je to špatné - mytí. Nebo jen vysušte vlasy.

Sulsena - to zřejmě není název konkrétního produktu konkrétní společnosti, ale jednoduše název typu výrobku, protože jsem už viděl Sulsen z Mirolly. Radím vám, abyste ji vzali od Sulsena z Amalgámu, protože to opravdu funguje, na rozdíl od Mirolly.

Pasta je účinná profylaktika proti nadměrnému vylučování kožního mazu, výskytu lupů a nepříjemného svědění, tvorby exogenních toxinů, které zničí kořenový aparát vlasů, zabraňuje ničivým procesům v oblasti růstu vlasů.

Podporuje hojení kožních buněk pokožky hlavy, zlepšuje vitalitu vlasových folikulů, dává vlasům zdravý vzhled.

Výsledek: prevence lupů a nepříjemného svědění, nadměrná sekrece kožního mazu s prodlouženým účinkem.

Mohu říci, že při aplikaci jednou týdně nebo jednou týdně a půl jsem si nevšiml snížení uvolňování tuku. Naopak, se sršně mi vlasy jsou špinavější a špinavější. Ale s lupinami a svěděním opravdu bojuje dobře.

Aplikace: umyjte vlasy teplou vodou a šamponem, po kterém se dostatečné množství pasty potřísní kruhovým pohybem špiček prstů do pokožky hlavy kolem kořenů vlasů. Po tření držte 10-15 minut a opláchněte teplou tekoucí vodou.

Doporučení pro použití: pro profylaxi užívejte 2krát za 1 týden po dobu 1 měsíce. Frekvence - 1krát za půl roku.

Pro léčbu těžkých lupů musí trvat 2%. Mám 1%, na většině míst také 1%. Mohu říci, že 1% bojuje také s lupinami, ale s trochou - pokud jsou "vločky" malé a nejsou časté. Když se zdá, že hlava je pokryta velkým sněhem, musíte si vzít šampon a vložit 2%.

Léčba není určena.

Pouze pro prevenci, ačkoli lidé ji koupí k léčbě, a pomáhá. Co koupit - rozhodnete se)

Preventivní opatření: chránit oči před zasažením pasty. V případě kontaktu důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

Kontraindikace: nejsou identifikovány.

Pasta by se neměla používat s individuální nesnášenlivostí nebo s přecitlivělostí na jednotlivé složky.

Složení: voda, cetylalkohol, stearylalkohol, síran sodný cetearát, glycerin, fosforečnan cetearát draselný, disulfid selenu, parfém, skořicový alkohol, hydantoin DMDM, kyselina citronová.

Kompozice, kterou bych neříkal příliš drahé. Zde je fráze "levné a veselá" velmi vhodná, protože stojí 40 gramů 65 rublů. Je to docela rozpočet a kompozice bude jen levné a rozčilené. Nechtěla bych doporučit odpočinout si v Sulsene.

Aplikace

Jednou, po zimě, jsem našel sněhovou kouli na hlavě. Nebyla to sněhová koule z ulice, protože jsem nebyl na ulici - byla to sněhová koule mrtvé kůže. Není silný, ale byl.

Sulsenovi jsem byl představen svými rodiči, kteří ho v nulovém roce aktivně využívali a poradili všem, kteří se zajímají, takže jsem neměl žádné otázky, ale co koupit. Je téměř nemožné nalézt přesně Amalgam v lékárnách (v blízkosti mého domu jsem měl 10 lékáren a Mirrol mi byl nabídnut všude, jel jsem dál - i Mirolla. Šel jsem kolem 30 lékáren a všude Mirolla!), Na

také se ne vždy setká. V důsledku toho jste objednali s

spolu se šamponem.

Moje málo lupy mě opustila po druhé aplikaci pasty a šamponu, tedy po více než dvou týdnech. Nezaměřujte se na čas, zaměřte se na počet aplikací - pokud nejste tak líní jako já, pak vyčerpání bude trvat týden.

Jedna zkumavka o objemu 40 gramů stačí asi 3krát, pokud ji použijete velmi odvážně a nemáte zkušenosti s kořenovým povrchem, pak stačí 2.

  nejdříve olejovou masku na délce vlasů (

Teď je to Precious Amla), takže vyživuje vlasy a chrání je před šamponem. Funguje skvěle na kořenech, ale na délku - agresivní.

šampon, masáž na minutu a nechte na pokožce hlavy tři minuty. Neberte si žádné další riziko, vlasy vysuší.

Umyjem šampon, aplikuji Sulsen na kořeny a výživnou masku nebo balzám na délku

Marocké princezny a sedět ve vaně po dobu 15 minut.

Pokud aplikujete pastu bez šamponu, můžete to udělat bez masky - pasta, podivně, zvlhčí celou délku poměrně dobře. Pokud samozřejmě nemáte sušené šampony. Při použití

s šamponem Sulsen pasty pro zvlhčování nestačí.

Jak jsem řekla, pasta má mínus - mastné vlasy, které se znečišťují rychleji. Moje vlasy se jí nelíbí, když se na kořeny aplikuje něco, takže jsem dal všechny masky a balzámy, a to nejen 5 cm od kořenů, ale u všech 25) Proto jsem zřídkakdy to použil - hlava.

Jak vidíte, nedochází k lupům) vypadá normálně, vizuálně - zdravá. Z obrázků se zdá, že rozchod je příliš velký, protože osvětlení

Výsledek

Doporučuji pastu i šampon. Nebudu však kupovat tento pár už bez velké potřeby.) Pokud však máte problémy, které řeší Sulsena, radím jí nejprve - je to poměrně rozpočtové, ale zároveň účinné.

Pro Více Informací O Suché Vlasy