logo

Pokyny pro použití šamponu a sprejů Pedikulen Ultra

Mnoho lidí narazilo na nemoc, jako jsou vši, zejména rodiny s dětmi. Jsou hlavní nosiči onemocnění. Existují případy, kdy dospělí trpí pedikulózou.

Chcete-li se zbavit pedikulózy, využijte terapii, která zahrnuje dezinfekci pokožky hlavy a vlasů pomocí speciálního šamponu nebo spreje. Sortiment lékárenských výrobků se lišil od různých výrobců a různých cenových rozpětí. Co si vybrat, šampon nebo sprej? Která společnost dává přednost?

Prostředky Pediculen - charakteristika uvolnění

Pediculen Ultra je celá řada produktů, které představují lotion, sprej, hřeben s častými jemnými zuby a lupou. Série je určena k dezinfekci a přispívá k eliminaci parazitů, jejich vajec a larv. Série léků vyráběných domácími farmakologickými společnostmi. Téměř vždy k dispozici v každé lékárně nebo lékárně.

Šampon a sprej jsou k dispozici v lahvích o objemu 200 ml a 150 ml. Lotion v lékárnách je dodáván v injekční lahvičce o objemu 50 ml.

Základem "Pedikulen Ultra" je vazelínový olej. Plus jsou doplňky:

 • výživový doplněk E 1520;
 • laurylsulfát sodný;
 • sorbitol oleát;
 • jasmínový olej;
 • antioxidant;
 • konzervační látky.

Složení spreje je hlavní složkou anýzového oleje. Dalšími složkami jsou alkohol, kyselina kaprinová a voda. Lotion je anýzový olej a ethylalkohol.

Farmakologický účinek

Anýzový olej, který je součástí protipanikulárního spreje, paralyzuje vší a ničí dospělé jedince. Nity připevňují k vlasům zvláštní složení lepidla a anýzový olej ho zničí. Tato okolnost usnadňuje postup při česání nití. Používání více než jednou, anýzový olej neumožňuje parazitům přizpůsobit se droze, takže je vždy efektivní.

Použití šamponu, jak je předepsáno pravidly a jmenování specialistů, zaručuje ztrátu dospělých vší a ztrátu stability nití. Po zákroku jsou mrtví parazité vyčesáni hřebenem, který je vždy při nákupu darem.

Pedikulen Ultra - indikace k použití

Řada léků vyráběných ruskou společností "BIOFARMRUS" přispívá ke zničení pubiků a hlavních parazitů, stejně jako jejich larv.

U dětí ve věku od 3 let předepisuje lékař šampon a po dosažení 5 let můžete také použít sprej. Dospělí užívají hlavně lék, uvolněný ve formě aerosolové nádoby.

Je škodlivé pro lidi?

Výrobky řady Pediculen nepředstavují ohrožení lidského zdraví, ale pro 100% záruku, že se zbaví vši, doporučujeme konzultovat s dermatologem. Lékař vám poradí o době trvání léčby, množství dezinfekčního prostředku a době expozice oplachování.

Kontraindikace

Stejně jako u všech léků, přípravky řady Pediculen Ultra mají kontraindikace pro použití:

 • přecitlivělost na některé složky léčiva;
 • postřik a krém by neměly být aplikovány na děti do pěti let;
 • děti do tří let;
 • bez použití u žen, které nesou dítě a kojily.

Existují případy individuální nesnášenlivosti těchto fondů, po aplikaci se objeví svědění a podráždění kůže. Postup je třeba přerušit, přípravek se má rychle vypláchnout. Existuje jen málo případů závratí, zpracování se zastaví.

Pokyny pro použití šamponu

Ošetření hlavy začíná smáčením vlasů vodou. Aplikuje se ve velkých množstvích, pěna by měla úplně pokrýt celou hlavu. Dalším krokem je zabalit hlavu plastovým obalem nebo nasadit speciální uzávěr z podobného materiálu. Doba expozice je 3 hodiny.

Konečným stupněm dezinfekce je vyčistit zničené parazity, opláchnout hlavu vodou. Můžete si umyt vlasy pravidelným šamponem, neublíží to.

Spray Pedikulen Ultra - podmínky použití

Bezprostředně před použitím se aerosol třepe, postříká po celé délce vlasů, nezapomíná na to, že zpracovává své kořeny. Doporučuje se rozstřikovat rovnoměrně a důkladně navlhčit vlasy. Stejně jako po nanesení je nutné obalit hlavu polyethylenem nebo položit na klobouk. Ve srovnání s šamponem se doba expozice sníží na půl hodiny. Mrtví paraziti a jejich larvy - hřeben hřebenů. Po dezinfekci umyjte vlasy pravidelným mytí vlasů.

Interakce s jinými prostředky

Údaje o interakci s jinými léky nejsou k dispozici.

Je léčba všemi účinná?

Výroba společnosti "BIOFARMRUS", zejména linka Pedikulen Ultra, rychle a účinně zničí škůdce. Společnost zaručuje 100% smrt parazitů při dodržování všech pravidel pro užívání drogy. Případy, kdy prostředky nepomáhají, velmi vzácné, což naznačuje potřebu použití analogů nebo stanovení jiné metody léčby pedikulózy.

Pedikulen Ultra - cena

Cenová kategorie je k dispozici téměř všem, jak říkají: "Pro každý vkus a peněženku." V průměru se náklady na drogy liší od 450 do 600 rublů. Například v on-line lékárnách s objemem 200 ml stojí 528 rublů, vlasový produkt ze stejné řady s objemem 50 ml se prodává za 144 rublů. Můžete si zakoupit sadu šamponů, které stojí 880 rublů.

Recenze skutečných kupujících

Největší poptávka z celé řady výrobků "Pedikulen Ultra" používá šampon. Především si lidé uvědomují pohodlí jeho použití, nepřítomnost otravné vůně, poměr ceny a objemu.

Sprej není oblíbený kvůli jantaru, který se po dezinfekci po dobu asi sedmi dnů neroztrhá ze vlasů.

Zde jsou některé skutečné recenze zákazníků:

 1. Sprej Pedikulen nám pomáhá zbavit se parazitů po jednom použití. Ale jeho velkým mínusem je vůně, která přímo pokožkuje na pokožku a dlouho neprochází. Pokud chcete překonat zaručenou pedikulózu, pak by okolnost neměla v žádném případě ovlivnit volbu léku. Agent byl zpravidla spokojen a doporučujeme ho dalším lidem, kteří trpí podobnou nemocí.
 2. Sprej se snadno používá a opravdu opravdu pomáhá zabít všechny vší. Avšak jeho vůně, která mu vyzařuje, je hrozná, můj syn se už téměř půl hodiny posadil. Aerosol pomohl poprvé.
 3. Všichni našli v dětství vši, byli vystrašeni a běželi do lékárny. Tam jsme byli doporučeni Pediculen Ultra. Všichni zemřeli bezprostředně po první léčbě, ale zbytky zůstaly. O týden později, znovu způsobil, pomohl. Z pedikulózy se zbavil. Náprava je dobrá, ale jedna minus - doba expozice je tři hodiny, u dětí je velmi obtížné sedět.
 4. Koupila soupravu Pedikulen Ultra: šampon, kondicionér a hřeben pro česání. Všude a larvy zemřely po prvním použití. Doporučujeme, aby ostatní okamžitě zakoupili komplex.
 5. Líbí se mi šampon, protože neobsahuje žádné chemikálie. Přiměřená cena a snadné použití. Pomohl dvakrát.
 6. Dítě bylo v nemocnici, po vypuštění nalezlo vši, výsledek - celá rodina se ochladila. Pro dítě koupil v lékárně šampon, pro nás, dospělí - sprej. Měl účinek podruhé, sprej - okamžitě zničil parazity. Aby bylo dosaženo výsledku, může se vůně vydržet.

Doporučujeme číst: jak rychle vyléčit drozd (kandidóza) v ústech dětí - příznaky, příčiny, metody terapie.

Jak se trvale zbavit parazitární choroby klonorchózy - příznaky, způsoby infekce a metody eliminace. Podívejte se na všechny informace zde.

Při čtení recenzí zákazníků se zdá, že přípravky pomáhají zbavit se, především poprvé, pouze od dospělých. Ale to není překvapující, protože nitky jsou obklopeny ochranným pláštěm, které neumožňuje terapeutickým činitelům, aby zcela pronikly. Opakované použití zničí plášť a nity zemřou. Chcete-li dosáhnout plného účinku nití, je třeba hřeben.

Podívejte se na video o hlavě vši - Pediculen Ultra:

Pediculicidní činidla "Pediculen® Ultra"

Tam je v každé lékárně

Tam je v každé lékárně

Vyvinut společně s Výzkumným ústavem dezinfekce Rospotrebnadzor

Pedikulen Ultra - prostředek č. 1
proti všem a všem! * *
Po dobu 5 let se v lékárnách prodalo více než 2,5 milionu balení pedikulicidů z nejnebezpečnějších vši.

Pokyny pro detekci vší a výronů

Jak rozpoznat. Známky a příznaky.

bělavé nitky na kořenech vlasů, nejčastěji za ušima a kolem krku

prázdné kokony spojené s vlasy v určité vzdálenosti od kořene

dospělé parazity na pokožce hlavy

vyrážka na zadní straně krku způsobená všemi

Je vhodnější zkontrolovat přítomnost vší a nití na suchých vlasech.

Postupujte takto:

 • Nejprve si hřečte vlasy pravidelným hřebenem.
 • Poté hřebejte vlasy na partiích, věnujte pozornost pokožce hlavy
 • Udržujte hřeben od vlasových kořenů až po konce, zkoušejte vlasy a hřeben pro škůdce a vši
 • Věnujte zvláštní pozornost oblastem za ušima a ve spodní části šíje - nejoblíbenější místa pro vší.
 • Pro důkladnější kontrolu použijte lupu.

Proč se musíte zbavit vší co nejdříve.

 • Existuje riziko přilnutí bakteriální infekce kožními lézemi.
 • Při prodloužených vši se serózně purulentní výplně lepí vlasy, vytvářejí rohože, které budou muset být odříznuty.
 • Stále svědění, po 2,5-3 týdnech po infekci, zbavuje odpočinku. Děti se nemohou soustředit na hodiny, stanou se náladové a špatně spí.
 • Osoba s vší hlavičkou je nakažlivá vůči ostatním.

Video instrukce

Jak se zbavit vši a nití 1krát doma.

Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vši
Odvozujeme vši
Uplatňování finančních prostředků

Plná řada produktů Pediculen Ultra

Chcete-li se zbavit vší a vši v jedné aplikaci. *

Sprej a pleťové mléko pro vši. Pedikulen Ultra

Zničí HORSE a GNE při jedné léčbě! *

Nejnovější generace proti vši a příšerám

Neobsahuje toxické látky a insekticidy.

Klinicky ověřená účinnost!

Pro dospělé a děti od 5 let

Lotion Pedikulen Ultra

Sprej Pedikulen Ultra

Při práci s nástrojem musíte používat gumové rukavice a dodržovat pravidla osobní hygieny. Neužívejte děti mladší 5 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním a zraněním chlupatých částí těla a hlavy, stejně jako osoby s projevy zvýšené citlivosti na součásti nástroje.

Abyste zabránili tomu, aby se produkt dostal na sliznice očí a nasofaryngu, před ošetřením vlasů byste měli spojit bavlněný pás kolem hlavy (pod vlasy), který by se měl srolovat pomocí lana. Pokud pacient používá kontaktní čočky, je třeba je před použitím produktu odstranit. Pro ochranu sliznic genitálních orgánů a konečníku by měla být použita gáza nebo bavlněné tampony.

Pokud se objeví svědění, podráždění nebo kožní vyrážka, okamžitě je opláchněte. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

V případě náhodného kontaktu se sliznicemi očí, nosu a dalších orgánů je třeba důkladně opláchnout velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění sliznicových očí, odkapávejte 20% nebo 30% roztoku sodné soli kyseliny sulfakylové.

Místnost, kde se provádí hromadná léčba lidí, postižených vši, musí být pravidelně vysílána.

V případě otravy dýchacím aparátem okamžitě odstraňte postiženého na čerstvý vzduch, opláchněte ústa vodou nebo 2% roztokem sody. Konzultujte s lékařem.

Při náhodném požití vypláchnout žaludek vodou nebo 2% roztokem sódy na pečení, vyvolat zvracení a poté přidávat adsorbent do 1-2 sklenic vody.

Pediculen Ultra Lotion pro vši a nohy

Jak se říká - A opět ahoj (a jinými slovy - A opět pedikulóza ((Ale tentokrát se s ní starala o syna na dovolené v Izraeli... Ukázalo se, že vši jsou nejčastější vši a červy, kdo by si myslel) tam je.

Před dvěma týdny přišla mladší dcera z mateřské školy se všemi. Okamžitě jsem zkontroloval všechny ostatní členy rodiny - žádné vši. Informovala učitele v zahradě. A běžte do lékárny.

Složení: isopropylalkohol, demineralizovaná voda, anýzový olej, kyselina kapronová. Doba použitelnosti: 2 roky. Prehistorie Třetí rok po sobě se na radostné setkání léta přidává znepokojivý pocit, a čím bližší září je, tím silnější je - v.. Přečtěte si více »být!

Moje dcera má dlouhé a husté vlasy. Proto jsem byl šokován, když jsem spatřil její vous. Nicméně, ona pokračovala navštěvovat mateřskou školu. Bylo v létě, můžete hmyz chytit kdekoliv. Z farmy jsem zkusila pár šamponů a nepomohli... Čtěte více »

Dobrý den! Pediculóza je považována za sociální chorobu, která odráží stav společnosti. Materiální blahobyt lidí se zhoršuje, infekce se zvětšuje. Můj syn, osm let, viděl v hlavě vši. Byl jsem zachycen šokem, nikdo.. Čtěte více »ano, naše rodina se tomuto problému nestretla.

Můj syn přivezl zvířata z tábora, byl jsem šokován, nikdy jsem se s takovým problémem nesetkal! Běh do lékárny, volba padla na Pediculenovu lotion, stojí penny, objem je 50 ml - zdálo se mi to dost, protože můj syn má krátké vlasy, pak už.. Přečtěte si více »pochopil, že to bude stačit pro něj i pro průměrné

Jak aplikovat Pediculen Ultra proti opatřením proti všem

Pedikulóza je považována za chorobu chudých, avšak hmyz si svou prosperitu nevybírá. Někdy se mohou paraziti objevovat mezi dobře upravenými lidmi, kteří sami sebe sledují. Moderní léčivé přípravky vyrábějí léky bojující proti vši s poměrně šetrným složením, ale jejich účinnost proti všem a nitkám je na velmi vysoké úrovni. Řada výrobků Pediculen Ultra je jen jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod bojů proti nežádoucímu hmyzu. Jak tento lék užívat a jaké bezpečnostní opatření byste měli dodržovat, dozvíte se dále v našem článku.

Obecné charakteristiky

Pediculen Ultra je řada produktů, které byly vyvinuty domácími lékárníky, konkrétně k boji proti všem a všem na vlasové části hlavy. Nástroj je účinný při použití pubických ploshchit.

Souprava obsahuje:

Prostředky se prodávají jak v obecné sadě, tak odděleně od sebe.

Hlavní účinnou složkou celé série je anýzový olej, který většina hmyzu netoleruje. Pomocnými látkami lotionu a šamponu je vazelína, díky které se každý parazit nachází v oddělené tobolce. Hlavní látka paralýzuje pohyb najednou a pak dýchá, pak nastane smrt.

Sprejový kondicionér pomáhá po ošetření, jeho formulace usnadní česání a neutralizaci škodlivého účinku účinných látek na strukturu vlasů.

Tlustý hřeben pomůže zbavit se mrtvého hmyzu a škůdců. Výrobek je vyroben z přírodních silně hypoalergenních materiálů, takže jeho použití je povoleno i pro novorozence. Hřeben má hustou strukturu zubů, skrze kterou nebude žádný parazit pronikat.

Doporučujeme číst: TOP 5 nejlepších vrcholů vši.

Lupa nemá ve struktuře žádné prvky, ale s pomocí jí bude vyšetření vlasů pacienta důkladnější.

Nejčastěji používaný pleťový krém Pedikulen ultra, je umístěn ve stejné řadě se šamponem. Účinnost obou léčiv bude přibližně stejná a použití lotionu bude jednodušší. Lék je čirá nažloutlá tekutina, která po otevření a aplikaci silně voní z anýzového oleje. To je způsobeno složením léku:

 • 6% tvoří anýzový olej;
 • 78% je ethylalkohol;
 • zbytek je přidělen pro funkční doplňky.

Lotion je dostupný v lahvičkách o objemu 50 ml, vnáší se do něj bavlněné tampóny. Anýzový olej neutralizuje parazity, alkohol urychluje proces paralýzy, aditiva změkčují negativní vliv na strukturu vlasů.

Pediculen Ultra Spray není nijak náročnější, díky čemuž je proces žehlení snadnější a rychlejší. Navíc tento nástroj odstraňuje negativní vliv antiperspirantních léků ze série, obnovuje přirozenou strukturu vlasů, uklidňuje pokožku hlavy, zmírňuje zánět. Uvolněte sprej v rozprašovacích nádobách o objemu 150 ml. Nástroj má příjemnou vůni vanilky.

Tip! Aplikujte sprej je volitelný pouze po nanesení šamponu nebo pleťového mléka. Nástroj je docela účinný, aby se aplikoval na vlasy před vyčesáváním mrtvých parazitů nebo škůdců.

Návod k použití

Nejčastěji pro odstraňování parazitů z vlasů hlavy a dalších částí těla používalo krém a sprej Pediculen Ultra v tandemu. Tyto léky se dokonale doplňují, ale mohou se zbavit parazitů a sólo.

Pediculen Ultra Lotion se používá k tomu, aby se zbavil jak vší hlavičky, tak všedních ploshchit, způsob aplikace bude přibližně stejný s malým rozdílem. Odstranění pubických parazitů vypadá takto:

 • znamená bohatě umístit na wadded tampon;
 • velice mačte celou oblast léze, s přihlédnutím k pokožce a vlasům;
 • počkejte 20-30 minut;
 • umyjte teplou vodou a mycím prádlem.

Ujistěte se, že nástroj nespadá na sliznice.

Pediculóza na hlavě je ošetřena lotionem následujícím způsobem:

 • před zahájením procedury je důležité vlasy dobře hřebovat;
 • bavlněný tampón nebo kotouč navlhčený velkým množstvím prostředků;
 • aplikujte krém na hlavu, počínaje pokožkou a dále po celé délce vlasů;
 • nasaďte na polyethylenový sáček nebo šatku stejné kvality, pevně jej připevněte;
 • nechte půl hodiny;
 • umyjte aplikovanou látku teplou vodou;
 • ujistěte se, že provádíte proces česání.

Nástroj přímo ovlivňuje vší a ploshchity, jejich larvy zůstávají naživu. Vzhledem k tomu, že na nich působí anýzový olej, je výrazně snížena přilnavost kapsle k vlasům. Proces žehlení je mnohem snazší, nity nejsou tak pevně drží chloupky.

Sprejový kondicionér se obvykle aplikuje po aplikaci krému nebo šamponu, pro děti do pěti let, může být aplikován před každým česnutím. Účinnost znamená potvrzené recenze na internetu.

Nástroj velmi usnadňuje proces česání vlasů po vymytí léku proti pedikultu, jojobový olej obnovuje strukturu pokožky a vlasů po tomto typu výrobku. Aplikujte sprej takto:

 • rozstřikujte s dobrými prostředky;
 • stříkání se provádí ve vzdálenosti nejméně 25 cm;
 • vlasy jsou většinou ošetřeny;
 • Provést postup česání;
 • Poté doporučujeme vypít výrobek teplou vodou a pravidelným šamponem.

Tip! Kombinace se provádí speciálním hrubým hřebenem, pravidelný hřeben zde nepomůže.

Bezpečnostní opatření

Prostředky řady Pediculen Ultra nejsou toxické, ale stále se musíte chránit:

 • není žádoucí provádět proceduru s nechráněnými rukama, používat gumové rukavice;
 • po všech stupních umyjte ruce mýdlem a vodou;
 • tak, aby se výrobky nedostaly do nosu, úst nebo očí, vyrobily speciální ochranný obvaz z jakéhokoliv bavlněného šátku nebo řezané tkaniny, zrolovaly se a upevnily trochu pod vlasy;
 • pacienta s čočkami doporučeným k jejich odstranění;
 • při zpracování perineu je nutné přísně zajistit, aby nástroj nespadl na genitálie a konečník, jsou pokryty bandážemi z bavlněné tkaniny nebo tampony stejného materiálu;
 • pokud se produkt dostal na sliznice, je nutné okamžitě opláchnout místo vstupu;
 • když se prostředek dostane do žaludku, je nutné provést mytí s roztokem sody a poté pacientovi aktivovaný uhlík.

Během zákroku se mohou objevit závratě a nevolnost, tyto příznaky mohou naznačovat individuální intoleranci léku. V této situaci je léčba zcela zastavena, prostředky jsou vymyty a osoba je vyvezena na čerstvý vzduch.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Ve většině případů je užívání léku pacientům normálně tolerováno, pouze malá frakce trpí alergickými reakcemi. Nicméně, ne každý může použít komplex anti-pediculosis, je přísně zakázáno používat pro:

 • děti mladší 5 let (kromě hřebenů);
 • během těhotenství a kojení. Přečtěte si více o bezpečných prostředcích vši během těhotenství a laktace, přečtěte si naše webové stránky;
 • osoby s individuální nesnášenlivostí k jednotlivým komponentům nástroje;
 • pacienti s poškozenou kůží vlasové části;
 • pro kožní onemocnění jiné než pedikulózu.

Před použitím jakékoli drogy ze série Pediculen Ultra proveďte test citlivosti. Chcete-li to provést, aplikujte zvolenou nápravu do oblasti za ucho a držte jej nejméně půl hodiny. Pak opláchněte vodou a důkladně prohlédněte místo, pokud tam nenastaly žádné změny, pak je droga pro vás to pravé.

Neexistují žádné informace o interakci s jinými léky, ale je lepší se vyhnout těmto situacím.

Mezi vedlejšími účinky je třeba poznamenat závratě, nevolnost, zřídka zvracet pouze v případě, že z nedbalosti droga spadla do zažívacího traktu. Co dělat v tomto případě, už jsme to řekli. Nebyly pozorovány žádné další příznaky.

Cena a analogy

Prostředky řady Pediculen Ultra patří k lékům průměrné cenové kategorie, jejich cena na ruském trhu:

 • pro celou řadu lékárníků si vyžádá 880 až 960 rublů;
 • lotion je obvykle dodáván s kloboukem, chtějí od 170 do 260 rublů;
 • stříkací kondicionér stojí 520-540 rublů.

Z toho vyplývá, že nástroj je poměrně cenově dostupný a účinný v boji proti parazitům. Obvykle postačí k eliminaci použití parazita, ale je lepší provádět přepracování k prevenci ne dříve než příští týden.

Je to důležité! Použití drogy nemůže být více než dvakrát měsíčně.

Pokud z nějakého důvodu tato droga nevyhovuje vám, pak můžete vzít v úvahu její analogy: Pair Plus, Permethrin, Spregal, A-Par.

Výhody a nevýhody finančních prostředků

Na základě vlastností postřiku a lotionu můžeme bezpečně říci, že je lepší použít lotion pro úplné zničení vší. Nástroj nejen paralyzuje živého jedince, ale také snižuje lepivost kapslí s nití, čímž velmi usnadňuje jejich česání od vlasů.

Samotný sprej nezabírá parazity, používá se jako pomocný nástroj ke zlepšení práce s hřebenem. Sprcha navíc zlepšuje stav vlasů po aplikaci lotion, což je důležité pro zdraví.

Je lepší používat oba produkty v tandemu, tímto způsobem se bude možné zbavit parazitů a významně snížit účinek léků na vlasy pacienta.

Hodnocení: "Oksanochka." Na Pediculen Ultra Lotion pro lýky a Nits

Jméno: Oksanochka.. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 1,3 z 5 hvězdiček. 12-06-2018 08:32:05

* zápach je nepříjemný a trvá dlouho

Dobrý den!

Pediculóza je považována za sociální chorobu, která odráží stav společnosti. Materiální blahobyt lidí se zhoršuje, infekce se zvětšuje. Můj syn, osm let, viděl v hlavě vši. Byl jsem šokován, nikdy s tímto problémem se naše rodina nestretla. V lékárně lékárník doporučil Pediculen Ultra lotion. V krabičce byla vedle lotionu i čepice. Vázaný šátek zkroucený šňůrkou kolem hlavy k synovi, aby lék nedostal na kůži obličeje nebo Bůh zakázat v očích. Nasaďte si rukavice a začněte trochu příjemně. Začal jsem si aplikovat vlasy na vlasy (neměl jsem tilu do hlavy, ale prostě jsem si popral vlasy), objevil se pach anýzy a každou vteřinu se vůně stala nechutně drsnou a dusivou. Z vředu malého odsávače funguje to perfektně. Snažil jsem se aplikovat lotion velmi rychle a dýchat méně. (Pokuste se dýchat méně, jinak dojde k silnému kašlu) Rychle položte klobouk na hlavu, držte ji 30 minut a poté několikrát omyjte hlavu šamponem. Vůně krému na vlasy se po třech jediných šamponácích hlavy neuslyšila.

Během procedury měl syn pocit, že jeho hlava byla rozmazaná olejem. Když byla jeho hlava omítnutá, pořádně mě požádal, abych teď umyla hlavu a nečekala 30 minut. Měl horkou hlavu, ucítil pocit, že mu kousne, chtěl si škrábat hlavu. Prostřednictvím plastového víčka jsem viděla, že kůže na hlavě je červená. Po 15 minutách zmizelo nepohodlí na hlavě. Když si umyla hlavu, přitiskla se a rozzářila se.

Nejde o nejlepší dojem tohoto léku. Jak efektivní nerozumím. Napsaný na obalu ničí vši a jedy v jedné léčbě. Ale nits vyčistit ručně a používat hřeben.

Pediculen lotion reviews

NASTAVENÍ.
Pro zničení hlavy a pubiků a jejich vajíček u dospělých a dětí od 5 let

KOMPOZICE.
Anýzový olej 6%, isopropylalkohol (nebo ethyl) - 78%, funkční přísady - až 100%

POPIS.
Čirá kapalina z bezbarvé až světle žluté barvy; vůně - anýzu

MECHANISMOVÉ AKCE.
Akusace anýzy je známa již velmi dlouho.
Množství zdrojů naznačuje, že hmyz je zabit anýzem: vši, hmyz, můry, šváby, roztoče členovců.
Anýzový olej úplně paralyzuje členovce a tak je zabije.
Isopropylalkohol, který je součástí lotionu Pediculen Ultra, pomáhá přitahovat anýzový olej skrz skořápku nití a zničit všechny potomky

APLIKACE
Vlasy hlavy nebo chlupaté části těla (s pubikální pedikulózou) hojně zvlhčují prostředkem lehce třením do kůže. 30 minut po aplikaci opláchněte s tekoucí vodou z ošetřených částí těla a poté je umyjte obvyklým způsobem. Skalpujte vlasy na hlavě častým hřebenem, abyste odstranili mrtvý hmyz. Míra spotřeby finančních prostředků se pohybuje od 10 do 60 ml, v závislosti na infekci hmyzu, délce a tloušťce vlasů

 • - Popis a fotografie na kartách zboží se mohou lišit podle toho, co je uvedeno v lékárně. Před objednávkou zkontrolujte informace u operátorů.
 • - Tento produkt nelze vyměnit a vrátit na základě rozhodnutí 55 z 01/19/1998.

Velmi kvalitní a pohodlný prostředek proti vši! Pediculen Ultra Lotion neumožňuje, aby se proud zbavil vši na hlavě, ale pak můžete do něj nasáknout oblečení a ručníky se zbývajícím hmyzem (pokud se to opravdu stalo). Dříve jsem použil staromódní způsob, jak se zbavit vši anýzovým olejem, ale Pedikulen se ukázal být ještě účinnější.

Č. 2440 | 09/27/11 14:56 | Lenochka

Pedikulen Ultra - velmi vhodný sprej pro vší. Po sezóně dacha-táboru jsme jediní, kdo jsme zachráněni. Mám rád cenu a kvalitu - kompozice je přirozená (anýz je starým lidovým prostředkem proti vši).

2441 | 09/27/11 15:11 | Fiona

Když dcera přinesla z tábora vši, na radu lékárníka koupila Pedikulen. Super vrahové vší, najednou řešili náš problém a hlavně vše bez chemie.

Č. 4299 | 19.1.2012 02:29 | Ek17

Můj manžel a syn přinesli domovní vši z bazénu. Od takových hostů jsem se zbavil tohoto nástroje, pomohl jsem okamžitě, bez opětovného použití. Teď ho stále držím doma. Chlapci, jsou to taková, všecka špína v domě, protože je to někde na místě na veřejném místě.

№ 4308 | 19.3.2012 03:00 | Allá

A syn ze zahrady přivedl do hlavy i nové obyvatele, kteří nevěděli, co mají vyvést, šel jsem do lékárny, koupil jsem několik různých nástrojů a pomohl jim pouze Pedikulen, jakmile jsme myli my hlavy a to bylo, naše parazité zmizely. rychle se odvíjí, samozřejmě velmi účinná.

Č. 4350 | 03/21/12 17:50 | Světochka

Také jsem přinesl dceru své dceři, její vlasy byly dlouhé, bála jsem se, že budu muset oholit. Šel jsem do lékárny, Pedikulen byl také doporučován, koupil jsem tento sprej, musel jsem ho použít jednou a to bylo všechno. Líbilo se mi to.

4351 | 21.3.2012 17:54 | Irishka

Kompozice je opravdu dobrá, stalo se také, že někde ve vlaku jsem se pravděpodobně vybral sám. Ano, ve skutečnosti to nezáleží na tom, kde to je, hlavní věc, která se zvedla.. =))) Vlasy jsou také dlouhé, dobře, když dítě oholeno stále chodí, Nebylo by to pochopit s novým účesem v práci. =) V lékárně mi Pedikulen okamžitě poradil, vzal jsem si ji a česal mi pokožku hlavy, stejně jsem ji jednou umyl, ale problémy se nestaly.

Č. 4377 | 22.3.2012 17:50 | Světka

Já sám dávám přednost postřiku, ale když moje máma zvedla vši, jak se natáhla k lotionu, mohu s jistotou říci, že toto a ostatní prostředky jsou stejně účinné a rychle ulehčují parazity.

Č. 4378 | 22.2.2012 17:54 | Lapulya

Ale nemám tušení, kde jsem si všechny tyto případy shromáždil pro sebe, ale výsledek je jeden, potřebuji se ho zbavit. V lékárně bylo mimochodem i Pedikulenovi okamžitě doporučeno, podle všeho nejlépe podle uživatelské zpětné vazby.

№ 4407 | 24.3.2012 18:55 | Butterfly

Mému bratrovi bylo doporučeno, aby tento nápravný prostředek použil jako mandoři, kteří byli na dovolené. Přírodní složení, ideální pro řešení jeho problému, bezpečné. Takže to bylo pro jednu aplikaci.

Č. 4521 | 31.3.2012 00:36 | Chlapec

Dokonce jsem si nemyslel, že dnes je stále možné vybírat vši, ale nějak se to podařilo, možná někde v metru. Obecně, jeden výsledek, bylo nutné nějak nějak vyřešit problém, přišel do lékárny, zeptal se něčeho s méně chemickým složením, takže vlasy zůstanou na místě, bylo Pedikulenovi doporučeno. K mému překvapení se ukázalo, že je velmi efektivní, a jednou se umyje. Kompozice je výborná.

Č. 4532 | 04/01/12 17:25 | Alina

Syn ze školy přivezl, zpočátku jsem si myslel, že ho budu holit, a to bylo všechno, ale rozhodl jsem se, že se v lékárně bude ptát na lék, vzali Pedikulena a já jsem to okamžitě nehladil, pomohl jsem s jednou žádostí.

Č. 4533 | 04/01/12 17:27 | Yana

Líbilo se mi, že kompozice je přirozená a že je ve formě spreje velmi vhodná k použití.

Č. 4567 | 04/03/12 18:05 | anita

Já sám jsem tyto parazity zvedl někam, kde se o tom vůbec nezmýšlím. Šel jsem do lékárny v naději, že se mi bude doporučovat, abych udělala něco efektivního a příliš nezničila vlasy. přinesl všechny tyto nové nájemce z hlavy pouze v jedné aplikaci.

Č. 4641 | 04/07/12 01:41 AM Sofia

Moje dcera ze školy přinesla dlouhé vlasy, myslela si, že by bylo velmi obtížné se zbavit této špíny, ale ukázalo se, že všechno není tak špatné, Pedikulen nám v této věci hodně pomohl a především rychle.

Č. 4642 | 04/07/12 01:43 AM Cherie

Velmi dobrý lék pro tyto parazity, pro jedno použití odstraní všechny. A kompozice je výborná, nikoliv chemická.

4885 | 27.4.2012 16:43 | Mashutka

Výborná pomůcka, moje dcera mě přivedla z mateřské školy, koupila si pedikúl na radu lékárny, ukázalo se, že se vyplatila, okamžitě ji přinesla.

4886 | 4/27/12 4:46 PM Amélie

Nástroj je velmi dobrý, neměl jsem rád skutečnost, že měl přirozené složení, a proto se rozhodl koupit v lékárně. Vrátili se domů a opravdu si umyli hlavu a jednou se všichni zbavili tohoto problému.

4895 | 28.4.2012 17:32 | Zoe

No, tam z přírodního anýzového oleje, který předtím unikl z této pohromy.
Ano, najednou jsem přinesl svou dceru, jenom jsem si několik dní v řadě vyčesala dlouhé vlasy z nití pro vlastní klid.

№ 5363 | 06/01/12 01:03 AM Irga

To Pedikulenom uložil a pro jednu aplikaci. V balíčku byl také hřeben, který byl zvyklý na vykrajování nití. Ale nits byly prázdné a už ne, když klesly!

№ 5390 | 06/02/12 15:24 | Arina

Díky za doporučení, teď budu vědět, jestli něco, co ušetří z této pohromy!

5483 | 06.10.12 15:13 | Allá

Zde, díky, si vzpomněl na jméno! A myslela jsem, že jsem zmatená: Pedikulóza s Pedikulenom.
Samozřejmě Pedikulen. V balení jsme také koupili sprej a hřeben. Pomohl okamžitě.

5484 | 06.10.12 15:16 | Ingrid

Taková neštěstí se nám podařilo, dokonce to bylo škoda jít do lékárny.Nebyly žádné zkušenosti s vypořádáním se s těmito parazity.Pedikulen byl doporučen, následoval striktně pokyny a všechno se ukázalo rychle, jak slíbil.

Č. 5548 | 14.1.2012 12:08 Inga

Pokud někdo narazí na toto neštěstí, okamžitě koupí sadu Pediculen Ultra, je hřeben a lupa, velmi pohodlné.

Č. 5574 | 15.06.2012 17:18 | Tasha

Opravdu se mi to líbí ve formě spreje, podle mého názoru je to velmi výhodné, pomáhá v jedné aplikaci výborně a není drahé, kompozice je velmi dobrá a přirozená.

Č. 5733 | 21.2.2012 19:12 | Tanya

Moc se mi líbilo, jak rychle se můžeš zbavit parazitů s Pediculenem. Jednou jsem si umyla hlavu se všemi a všechno, problém zmizel jako ruka, kompozice je přirozená a vůbec není drahá.

Č. 5734 | 21. 1. 2012 19:16 | Alicia

Je velmi výhodné, že z těchto parazitů je sprej, který působí rychle a efektivně. Velice doporučuji každému, od něhož začínají nečekaní nájemci.

№ 5799 | 06/23/12 17:14 | Anita

V hrůze se hlava otřásla týden a nevzbudilo mi hlavu, že vši.. rady požádali přítelkyni, aby zkontrolovala hlavu a ty a moje vlasy byly ještě dlouhé. Zde budu vyzkoušet pedikulen a okamžitě jej koupit. Pak to řeknu. Znepokojivá situace.

Č. 6532 | 17.7.2012 16:37 | Olga

Lidé Napsal jsem již 17.8.12. SO ZDE! HELPED. Opravdu dost 1 hodinu jsem opravdu seděl po půl hodiny s balíčkem na hlavě a posypal na polštáře, povlečení, spodní prádlo a oblečení a pak samozřejmě jsem všechno umyl. UNIKÁTNÍ PROSTŘEDKY. PRVNÍ ČAS A VŠECHNY. Neškrábejte pokožku a vlasy kerosenem a chemickými odpadky. URA.

№ 6662 | 08.28.12 14:45 | Olga

Slíbila, že bude psát a psát po aplikaci spreje. Jednou jsem to udělal, nenalezl jsem více hmyzu, ale nerozumím nitsům, pokud jsou stále živí nebo mrtví. O den později, znovu pshiknula pro prevenci. V mateřské škole mi řekli, že za týden bych nevěděl, že by to ještě bylo ještě více času na prevenci. Ale až poté, co 1 aplikace pomohla.

№ 12127 | 10.25.13 09:43 | Anya

Skvělý výsledek! Pouze jedna léčba a žádný problém! Použitý pedikulární sprej. Má zápach ovoce z anýzy - není to příliš příjemné, ale přirozené, takže není ošklivé.

Č. 19717 | 07/09/16 7:36 PM Mayer

Není to drahé, pomáhá to poprvé a od vši a nits. Vůně není špinavá, stejně jako jiné takové nástroje. Vyčesal jsem pomocí hřebenů stejného výrobce.

Č. 19834 | 07/31/16 4:11 pm | Karině

dobře koupil jsem klimatizační sprej, zapadá do procesu žehlení a po ošetření usmrtí pokožku hlavy.

Č. 23013 | 10/07/17 23:59 | Katya

koupil sadu, je šampon a kondicionér-sprej, hřeben a lupa, pro dívku s dlouhými vlasy, tato sada je jen spása. Vši odstraněny jednou ošetřením

Č. 23097 | 10/20/17 14:18 | Nina

Koupili jste samostatně sprej a sprej s klimatizací. Pokud jsou potřebné dlouhé vlasy, je třeba provést stříkání vzduchu, a to po ošetření je snadné vyčistit.

№ 23230 | 11/04/17 10:17 | Irina

Koupila jsem pro mého syna sprej, když se s ním stala pedikulóza. Neurobil, pomohl poprvé a po něm nedošlo k lupům a vlasy zůstaly zdravé

Série produktů Pediculen Ultra vši

Popis

Pod názvem "Pediculen ultra lice" se připravuje řada preparátů, včetně lotionu, šamponu a spreje (lupa a hřeben mohou být součástí soupravy). Léčivá látka se používá k léčbě vší a vejcovodů a jejich vajíček u dospělých pacientů a dětí od 5 let.

Každý z nástrojů může být použit samostatně, ale pro větší účinnost by měly být použity ve spojení s příslušným příslušenstvím (hřebenem a lupou) a přísně dodržovat návod k použití.

Složení a akce

Složení složek v lotionu a spreji je podobné, hlavní aktivní složkou je anýzový olej (obsah - 6%), který způsobuje paralýzu a smrt u parazitů. Druhá složka, ethyl nebo isopropylalkohol (78%), zlepšuje distribuci účinné látky. Třetí složka, kapto-krylová kyselina, zvyšuje odolnost těla, současně eliminuje infekce způsobené mikroorganismy a houbami. Kompozice je doplněna demineralizovanou vodou.

Terapeutický účinek šamponu Pediculen Ultra je založen na použití vazelíny, které pokrývají povrch, zabraňují hmyzu přístup ke vzduchu, což vede k jejich smrti. Další přísady - jasmínový olej, antioxidanty a konzervační látky, laureth-3, sorbitanoleát a propylenglykol dodávají vlastnosti a vůni šamponu k léčbě.

Související příslušenství

Zvětšovací sklo s trojnásobným zvýšením umožňuje detekovat parazity a kontrolovat konečný výsledek léčby. Pro čištění vlasů od mrtvého hmyzu se používá speciálně navržený hřeben.

Zuby se zaoblenými hranami nepoškrábují pokožku hlavy a vzdálenost, která od sebe odděluje zuby od sebe (0,9 mm), je menší než vzdálenost standardního hřebene a pomáhá odstranit nejmenší parazity.

Instrukce Pedikulen ultra

Lotion a sprej

Skalp na hlavě nebo na infikovaném místě těla (s pubikální pedikulózou) je navlhčen pomocí použitého pedikule Ultra, který intenzivně masíruje povrch postižené oblasti.

O půl hodiny později se lék umyje teplou tekoucí vodou a vlasy se omyjí detergenty. Broušení vlasů s hřebenem s častými zuby, odstranění mrtvých parazitů.

Rychlost spotřeby léku (6 ml - 1 tisk):

 1. pro krátké vlasy, ml - od 15
 2. pro průměrnou délku vlasů, ml - od 30
 3. pro dlouhé vlasy, ml - od 60 let

Šampon

Lék se aplikuje na suché vlasy a vtírá do pokožky postižené oblasti na plnou vlhkost. S velkou délkou vlasů jsou rozděleny
jednotlivé prameny. Po uplynutí 3 hodin, vyčesávání vlasů s hřebenem se zuby těsně od sebe, odstranění mrtvých parazitů, ošetřete ošetřené plochy tekoucí vodou.

Recenze

Nikdy jsem si nemyslel, že by se mi to mohlo stát. Vždy se pyšní dlouhými vlnitými vlasy. Koneckonců vši jsou pouze v bezdomovcích. Vrátila se z cvičení vlakem, slušný muž seděl vedle něj, měl nějaký příliš mnoho lupů a občas škrábal hlavu. O týden později jsem náhodou objevil "toto" v sobě. Hledal jsem internet a našel jsem lék. Ukázalo se, že lotion "Pedikulen Ultra" se prodává v lékárně u domu a je levná. Vůně lotionu se ukázala být docela přijatelná, dělala všechno podle pokynů, teď je všechno v pořádku s mými vlasy. No, to rychle zjistilo. Domácí alarmy, ale nikdo neměl hlavu.

Často chodím do nočních klubů a tam jsou tance, partneři, pokaždé se liší. Jednoho rána se nikdy neprobudím, ale vždy používám ochranné prostředky. A z tohoto a okázalý importovaný nástroj nepomohl. Šel do sprchy a tam... Zkušený přítel doporučil sprej Pedikulen Ultra. Zpracoval jsem je podle pokynů, trochu hořel, ale to je z poškrábání. Všechny popílečky peremerli, jak slíbili v popisu, poprvé. Teď si zkrátím vlasy a budu nosit kapesník, jinak jsem už měla dno a říkají, že je možné ve všem transportu vybírat vši na hlavě.

Vnučka studuje v elitní škole. Nějak jsem často začal škrábat hlavu, zpočátku pomalu, pak se stále více a více začalo objevovat lupy na oblečení. Třídařka volala, ukazuje se, že všichni ve třídě nalezli vši. A to je v 21. století! Zároveň však doporučila šampon Pedikulen Ultra. Celá rodina byla léčena k prevenci. Po šamponu česal speciální hřeben. Pak všichni přes zvětšovací sklo pohlédl.
Zkoumala celou vnučku celý týden, nenalezla nic. Dobře přinejmenším spolehlivý přípravek pro všechny viry, které vyrábí naše léky.

Užitečné video

Šamponování Pediculen Ultra Head Vší

Efektivní přípravky "Pediculen-Ultra" z pedikulózy

Kdo se nesetkal s podivným pocitem spuštění tisíců chyb v těle s jediným slovem pediculóza. Všechny matky a otcové se třpytivou připomínají okamžik, kdy jejich rodina poprvé předstihla strašná potíže přinesená z tábora nebo přinesená z mateřské školy do vlasů svých milovaných potomků. V okamžiku, kdy se poprvé objevují tyto hrozné parazity s krevním sáním u dítěte, nejprve vede ke šoku, pak dojde k nejasnostem a teprve poté osvětlí každému jedinou otázku - co dělat?

Co je to pedikulóza?

Nebezpečí tohoto onemocnění spočívá v tom, že se neprojevuje okamžitě, ale po infekci. Člověk začíná škrábat neuvěřitelně hlavu, krk, uši. Poté se na místě tohoto svědění pozoruje červená kousnutí, která se při česání může nakazit a hnilit. Zdálo by se to jako malý hmyz a přináší tolik škod a potíží. Samotné lidské tělo se snaží bránit před všemi všímači. Jeho lymfatické uzliny za uší se zvětšují.

Ve větší míře jsou nejnebezpečnějšími a nebezpečnějšími nepřáteli pro lidi považováni za lněná lýza, která nesou tyfus - číst, odkud pocházejí vši. Při nejmenším podezření na přítomnost parazitů je lepší okamžitě léčit všechny přípravky proti pedikulóze a provádět úplnou dezinfekci věcí, pokud je to možné, a prostor. Neměli byste paniku a běhat kadeřník, abyste dostali účes, a tak bojoval proti pedikulóze během panování králů.

V našem moderním světě existuje mnoho účinných nástrojů, které vám pomohou zbavit se tohoto nebezpečného parazita bez velkých obtíží.

Prostředky pro boj s pedikulózou

Jedna z nejúčinnějších a nejbezpečnějších přípravků na pedikulózu je považována za Pediculen-Ultra, jejíž hodnocení s pozitivním množstvím potvrzuje jeho vysoký terapeutický přínos. Během tří let byla tato droga používána v zemích SNS a Ruské federaci. Termín je malý, ale během této doby Pedikulen-Ultra byl uznán jako nejlepší vedoucí lékaři a uživatelé.

Společnost Biofarmus, která se specializuje na výrobu zdravotnických prostředků, vyrábí Pedikulen-Ultra ve formě:

Každé z těchto léčivých přípravků je zdarma k dispozici jako speciální dárek, díky němuž můžete bez problémů zbavit reziduí parazitů. Hlavní účinnou látkou všech těchto léčiv je anýzový olej, který nejprve činí vší nepohyblivou a pak je zcela zabije.

Každý z těchto výrobků má certifikát kvality, který lze vidět na oficiálních stránkách tohoto výrobce.

Šampon "Pedikulen-Ultra"

Hlavní složkou tohoto léčiva je ropová vazelína, po povlékání úplně blokuje proud vzduchu do hmyzu. Šampon má jemnou vůni jasmínu.

Tento nástroj je určen k zabíjení vši na hlavě a pubis, spolu s jejich larvy (nits). Použití šamponu může být od 3 let.

Kontraindikace

Tento lék je kontraindikován u:

 1. hypersenzitivita;
 2. věk do 3 let;
 3. těhotenství a kojení.

Nežádoucí účinky

Mohou se objevit svědivé a podrážděné kožní příznaky. Při nejmenším z těchto příznaků by měl být přípravek okamžitě vymyt. Pokud se člověk začne stěžovat na závratě, měli byste také postup zastavit. Šampon by měl být okamžitě vymyt a osoba by měla být ihned opatřena proudem čistého vzduchu.

Návod k použití

Než začnete používat tento šampon, vlasy musí být dobře zvlhčené. Šampon vši se aplikuje na hlavu tak, aby vlasy byly zcela pokryty pěnou. Pak je na hlavu položen balíček nebo speciální čepička. Šampon by měl trvat 3 hodiny. Po uplynutí této doby jsou vlasy omyty teplou vodou, můžete použít obvyklý šampon av procesu, hnízdění vši a jejich larvy s hřebenem.
Recenze "Pedikulen-Ultra" jsou velmi odlišné. Ve větší míře šampon dokonale pomáhá všem zbavit se vši. Někteří se nedostali do své vůně, jiní na ni měli alergickou reakci. Ale více než 85% spotřebitelů hodnotilo "5" v pětibodové škále.

"Pedikulen-Ultra" lotion

Skládá se z anýzového oleje a isopropylalkoholu. Díky esenciálnímu oleji jsou parazité zničeny, zánět a podráždění pokožky je odstraněno. Navíc, díky formulaci tohoto léčiva se pokožka uklidňuje výrazně.

S pomocí isopropylalkoholu je dýchací systém parazitů zablokován, což způsobuje jejich smrt.

Jak aplikovat krém?

Stačí, když do vlasů rovnoměrně utřete 50 ml lotionu, abyste viděli její pozitivní výsledek. Doba trvání lotionu u parazitů je půl hodiny. Poté je hlava vypláchnuta běžným šamponem a mývaly vši jsou vyčesávány hřebenem.

Velká výhoda anýzového oleje spočívá v tom, že pomáhá rozbít adhezivní podložku, která drží nitky na vlasu. Tak je snadnější se je zbavit. Ačkoli mnoho recenzí Pedikulen-Ultra lotion říká, že je bezmocný proti nits. Příliš mnoho z nich zůstává po prvním použití drogy naživu.

Pediculen-Ultra Spray

Tento lék je jedním z nejvyhledávanějších z této série. S jeho pomocí, bez problémů, je možné vrátit hladkost vlasů, hedvábný lesk, předchozí lesk, které byly jasně viditelné před použitím šamponu nebo pleťové vody z této řady.

Jako součást tohoto nádherného spreje je jojobový olej, s jeho pomocí je kůže snadno uklidněna a její zánět je odstraněn. Navíc sprej voní dobrou vanilkou. Tento přípravek se používá po aplikaci lotionu nebo šamponu, pomáhá snadněji pokrýt již mrtvé nitky.

Kontraindikace

Sprej má některé kontraindikace, které je třeba vzít v úvahu.

Výrobce "Pedikulen-Ultra" nedoporučuje používat sprej, pokud:

 • individuální nesnášenlivost;
 • těhotenství;
 • laktace;
 • věk do 5 let;
 • kožní nemoci jiné než vši;
 • poškozená kůže.

Pro úplnou důvěru v bezpečnost léku je lepší provést test citlivosti před jeho aplikací. Pokud po uplynutí jedné hodiny po nanesení spreje, šamponu nebo krému na místo za uchem nedojde ke změnám na kůži, můžete pokračovat v léčbě.

Pediculen: Pokyny pro použití šampónu, spreje a krému

Country Expert

Prostředky Pediculen neobsahují insekticidy, toxické látky. Doporučují se pro použití dospělými a dětmi od 3 let. Drogy mohou být používány pro zbavování se vši a nití a jako preventivní opatření. Výrobky byly certifikovány: dokumenty potvrzující tyto informace jsou zveřejněny na oficiálních stránkách výrobce.

Pro zničení vší u lidí mají speciální nástroje

Formy uvolňování a složení

Účinná látka produktů pod značkou Pedikulen - 6% anýzový olej. Pomáhá zbavit se parazitů, což je pro ně obtížné jíst a dýchat. Alkohol, který je součástí drogy, urychluje smrt hmyzu. Komponenty zničí lepivou látku, s níž jsou nity na kudrlíky, takže vyšívání jde rychleji.

Anýzový olej má antiseptické vlastnosti, má příznivý účinek na pokožku hlavy a vlasy:

 • eliminuje svědění a podráždění;
 • inhibuje vývoj hub a bakterií;
 • snižuje množství lupů;
 • čistí póry;
 • normalizuje hladinu vylučovaného podkožního tuku;
 • posiluje prameny zevnitř, zrychluje jejich růst.

Výrobce nabízí 3 typy výrobků, které se liší v dávkování účinné látky a přítomnosti pomocných prvků. Pacienti mají možnost zakoupit si každé lék odděleně nebo si koupit kitu. Druhá možnost je levnější. Například cena sady 200 ml šamponu, 150 ml kondicionér-sprej, hřeben a lupa začíná od 1.100 rublů.

K účinnému léčení pedikulózy se podívejte na video:

Šampon Pedikulen ultra

Návod k použití ukázal, že je přípravek kontraindikován pro děti do 5 let. Těhotné, kojící ženy by se měly poradit se svým lékařem. Kompozice kromě výše uvedené účinné látky zahrnuje alantoin.

Použití šamponu Pedikulen Ultra pozorně přečtěte instrukce.

Komponenta má příznivý účinek na pokožku:

Přečtěte si téma:

Složení a pokyny pro použití prostředků pro vší paranitu

Jak se rychle zbavit pedikulózy doma

 • změkčuje horní vrstvu pokožky;
 • léčí otěže, rány;
 • zmírňuje podráždění způsobené všemi kousnutími;
 • inhibuje růst bakterií;
 • eliminuje pocit napjatosti.

Výrobce přidal D-Panthenol, který obnovuje vlasy poškozené parazity a jasmínový olej, který dodává vůni hygienickým výrobkům.

Nejdříve namočte prameny po celé délce. Použijte šampon, pěnu. Je důležité zajistit, aby pěna pokrývala všechny vlasy. Pokryjte místo aplikace plastovým pytlíkem, kravatu s ručníkem nebo klobouk. Po 30 minutách opláchněte pod tekoucí vodou. Suché kadeře a hřeben je se speciální hřeben.

Šampon se uvolňuje s objemem 200 ml, což umožňuje léčbu parazitů současně všem členům rodiny. To stojí od 534 rublů.

Kondicionér Spray Pedikulen

Musí být aplikován na kořeny a rovnoměrně rozložen po celé délce vlasů. Počkejte 30 minut. Pásky by měly být pečlivě vyčesány s hřebenem Ultra Pediculen. V pokynech k použití spreje pro efektivní léčbu se doporučuje použít šampon stejné značky. Droga usnadňuje česání nití a mrtvých vší.

K dispozici jsou nástroje, které kromě zabíjení všic se starají o vlasy a pokožku hlavy.

Jeho základní složky obnovují pokožku hlavy po léčbě jakýmkoli prostředkem proti pedikúru. Jojobový olej obohacuje kompozici o další vlastnosti:

 • regeneruje pokožku;
 • dává kadeřům pružnost;
 • vrací přirozený lesk na prameny;
 • posiluje kudrlinky;
 • vyživuje žárovky.

Lék je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Jeho spotřeba závisí na délce a tloušťce vlasů. Cena kondicionéru - od 334 rublů.

Lotion a sprej

Lotion 50 ml je určen pro krátké / středně dlouhé vlasy, sprej 150 ml - pro dlouhé a silné vlasy. Prostředky lze používat pro děti od 5 let a dospělé.

Lotion a sprej proti vši pomohou rychle se zbavit parazitů

Kompozice zahrnuje vodu, anýzový olej, alkohol a kyselinu kaprinovou, která má antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti. Kyselina zvyšuje saturaci buněk pokožky kyslíkem. Zabraňuje ztrátě vody, hydratuje a vyživuje.

Přípravky se aplikují na suché vlasy od kořene k špičce. Počkejte 30 minut. Umyté pod teplou tekoucí vodou s pravidelným šamponem. Vysušte a vyčistěte prameny mrtvých vší a hřebenů s hřebenem.

Náklady na lotion 50 ml začíná od 173 rublů, sprej 150 ml - od 466.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Pediculen se zbavil vši a šupin. Lék se nedoporučuje osobám trpícím alergií a nesnášenlivostí jednotlivých složek. Při výskytu kožních onemocnění se poraďte s lékařem.

Bezpečnost produktu může být zaručena pouze tehdy, jsou-li přijata tato opatření:

 1. Nástroj by měl být aplikován v gumových rukavicích.
 2. Nedovolte šampon, sprej ani pleťové vody uvnitř sliznic.
 3. Je zakázáno vydrží léky na kůži více než přidělený čas.
 4. Zpracujte nejméně 7 dní.

Nežádoucí účinky jsou velmi vzácné. Po výskytu svědění nebo podráždění je nutné oplachovat použitý prostředek teplou vodou. V případě náhodného spolknutí vypláchněte žaludek 2% roztokem sódy a vyvarujte se zvracení a poté vypijte několik adsorbentů.

Nebyly hlášeny případy předávkování léky.

Recenze Pedikulene

Cena pedikulového spreje je vysoká. Téměř 500 rublů... Ale jako dárek jsme dostali hřeben a lupu (nepoužili jsme je). Navíc je vůně velmi nepříjemná. To však neovlivnilo účinnost. Zbavili jsme se vši, pravděpodobně den po 4. Stříkali jsme jednou. A v příštích dnech prostě česali parazity. Situace není příjemná, ale každý může čelit. Doporučuje se proto nástroj.

Slyšel jsem, že děti nejčastěji trpí pedikulózou. Ukázalo se však, že vši a všichni mám vší hlavě vši. Je dobré, že naše malé děti byly v této chvíli u tchyně. Lékárna poradila Pedikulenovi a okamžitě si udělala set. Cena balíčku asi 1000 rublů. Ale vše, co potřebujete najednou v náručí. Nástroj nám pomohl zbavit se parazitů. Potřeboval jsem si znovu umyt vlasy a zpracovat své dlouhé vlasy. Manžel dostal 1 čas.

Kolik pokynů k prostředkům pedikulózy jsme četli. Chtěli jsme vybrat něco bez obsahu insekticidů. Volba byla zastavena na šampónu s kondicionérem a šamponem Pedikulen. Jsou potěšeni skutečností, že mohou být použity k prevenci. Koneckonců, máme někde jenom jedno dítě. Je škoda, že si to pamatuju, protože doma je vždy čistá, sprchujeme 2-3x týdně.

Vnučky přišly ke mně s "darem". Musel jsem jednat rychle. V lékárně bylo pouze šampon Pediculen Ultra. Nástroj se ukázal být skutečně efektivní, nebylo nutné ho znovu použít. Samozřejmě jsem strávil 6 hodin pro česání parazitů. Ale po dvou dnech mé děti už mohly bezpečně hrát s ostatními na dvoře.

Pro Více Informací O Suché Vlasy