logo

Pediculicidní činidla "Pediculen® Ultra"

Tam je v každé lékárně

Tam je v každé lékárně

Vyvinut společně s Výzkumným ústavem dezinfekce Rospotrebnadzor

Pedikulen Ultra - prostředek č. 1
proti všem a všem! * *
Po dobu 5 let se v lékárnách prodalo více než 2,5 milionu balení pedikulicidů z nejnebezpečnějších vši.

Pokyny pro detekci vší a výronů

Jak rozpoznat. Známky a příznaky.

bělavé nitky na kořenech vlasů, nejčastěji za ušima a kolem krku

prázdné kokony spojené s vlasy v určité vzdálenosti od kořene

dospělé parazity na pokožce hlavy

vyrážka na zadní straně krku způsobená všemi

Je vhodnější zkontrolovat přítomnost vší a nití na suchých vlasech.

Postupujte takto:

 • Nejprve si hřečte vlasy pravidelným hřebenem.
 • Poté hřebejte vlasy na partiích, věnujte pozornost pokožce hlavy
 • Udržujte hřeben od vlasových kořenů až po konce, zkoušejte vlasy a hřeben pro škůdce a vši
 • Věnujte zvláštní pozornost oblastem za ušima a ve spodní části šíje - nejoblíbenější místa pro vší.
 • Pro důkladnější kontrolu použijte lupu.

Proč se musíte zbavit vší co nejdříve.

 • Existuje riziko přilnutí bakteriální infekce kožními lézemi.
 • Při prodloužených vši se serózně purulentní výplně lepí vlasy, vytvářejí rohože, které budou muset být odříznuty.
 • Stále svědění, po 2,5-3 týdnech po infekci, zbavuje odpočinku. Děti se nemohou soustředit na hodiny, stanou se náladové a špatně spí.
 • Osoba s vší hlavičkou je nakažlivá vůči ostatním.

Video instrukce

Jak se zbavit vši a nití 1krát doma.

Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vši
Odvozujeme vši
Uplatňování finančních prostředků

Plná řada produktů Pediculen Ultra

Chcete-li se zbavit vší a vši v jedné aplikaci. *

Sprej a pleťové mléko pro vši. Pedikulen Ultra

Zničí HORSE a GNE při jedné léčbě! *

Nejnovější generace proti vši a příšerám

Neobsahuje toxické látky a insekticidy.

Klinicky ověřená účinnost!

Pro dospělé a děti od 5 let

Lotion Pedikulen Ultra

Sprej Pedikulen Ultra

Při práci s nástrojem musíte používat gumové rukavice a dodržovat pravidla osobní hygieny. Neužívejte děti mladší 5 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním a zraněním chlupatých částí těla a hlavy, stejně jako osoby s projevy zvýšené citlivosti na součásti nástroje.

Abyste zabránili tomu, aby se produkt dostal na sliznice očí a nasofaryngu, před ošetřením vlasů byste měli spojit bavlněný pás kolem hlavy (pod vlasy), který by se měl srolovat pomocí lana. Pokud pacient používá kontaktní čočky, je třeba je před použitím produktu odstranit. Pro ochranu sliznic genitálních orgánů a konečníku by měla být použita gáza nebo bavlněné tampony.

Pokud se objeví svědění, podráždění nebo kožní vyrážka, okamžitě je opláchněte. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

V případě náhodného kontaktu se sliznicemi očí, nosu a dalších orgánů je třeba důkladně opláchnout velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění sliznicových očí, odkapávejte 20% nebo 30% roztoku sodné soli kyseliny sulfakylové.

Místnost, kde se provádí hromadná léčba lidí, postižených vši, musí být pravidelně vysílána.

V případě otravy dýchacím aparátem okamžitě odstraňte postiženého na čerstvý vzduch, opláchněte ústa vodou nebo 2% roztokem sody. Konzultujte s lékařem.

Při náhodném požití vypláchnout žaludek vodou nebo 2% roztokem sódy na pečení, vyvolat zvracení a poté přidávat adsorbent do 1-2 sklenic vody.

Jak používat šampon Pediculen Ultra Lice

Existuje mylný názor, že infekce s vší hlavěmi se mohou vyskytovat pouze v antisociálních vrstvách populace. Ve skutečnosti tomu tak není. Každá rodina může být ohrožena. Navíc bylo prokázáno, že dochází k infekci všemi se sníženou imunitou, častými stresy. K dnešnímu dni existuje mnoho nástrojů, které vám umožní vyřešit tento problém během několika málo dní. Mezi nimi šampon Pediculen Ultra zaujímá hodné místo.

Obecné informace

Pedikulen Ultra je lék vyráběný v Rusku firmou R. Kosmetické. Protivopedikuleznuyu nástroj je k dispozici v sérii, která nabízí integrovaný přístup k nemoci. Výrobce tvrdí, že s tímto přístupem se můžete zbavit parazitů najednou.

Při sdílení všech složek série je možné zničit dospělé a jejich larvy. Kromě toho hřebenatka a lupa připojená ke sérii umožňují zkoumat zničený hmyz na vlasy a vyčistit jej bez dráždění postižené kůže.

Složení a funkce

Aktivní složkou řady Pediculen Ultra je anýzový olej, který je zastoupen v poměru 6%. Tato látka není výrobcem zvolena náhodou. Jeho agresivní působení proti škodlivému hmyzu v lidové medicíně je už dlouho známo. Poskytuje kompletní paralýzu pro dospělé parazity. Šampon neopouští na kůži hlavy, bez vlasů, kde by se mohli uchýlit. Po paralýze vší začne hromadnou otravu.

Kromě toho působení anýzu vede k oslabení adhezní složky, pomocí níž jsou nity upevněny po celé délce vlasů. To velmi usnadňuje česání larv. Anýz je známý svou jedinečnou činností - odstranění toxinů z kůže hlavy způsobené poločasem produktů vši a jejich sekreci.

Pediculen Ultra Shampoo obsahuje jedinečnou látku allantoin, jejíž zdrojem jsou rostlinné přísady. Tato složka má antialergický účinek, snižuje svědění, podráždění způsobené kousnutím parazitů. Jeho terapeutický účinek snižuje zánět, má antimikrobiální účinek.

Výrobce šamponu zahrnoval D-Panthenol, známý pro své příznivé účinky na pokožku hlavy a struktury vlasů. Léčí zranění a škrábance, obnovuje kudrlinky poškozené parazity. D-Panthenol navíc vyživuje vysušený epitel s komplexem vitamínů.

Jasmínový olej poskytuje nejen vůni pracího prostředku, ale také má analgetický účinek z kousnutí parazitů, snižuje citlivost pokožky. Zvyšuje elasticitu epitelu. Podporuje stylové kadeře, usnadňuje česání vlasů po celé délce.

Pozornost, šampon Pediculen Ultra je založen na tekutém parafínu. Po aplikaci to vede k obalovému efektu. V důsledku toho parazita blokuje přístup vzduchu, všichni brzy zemřou z udušení.

Tento nástroj je k dispozici v objemu 200 ml, který v případě potřeby umožňuje ošetření celé rodiny. To výrazně šetří rodinný rozpočet.

Jak požádat

Návod k použití

Před aplikací šampónu Pediculen Ultra Anti-pediculosal byste měli důkladně navlhčit hlavu. Pokud osoba používá kontaktní čočky, musí být před zahájením léčby nejprve odstraněna.

Pro ochranu očí doporučujeme použít bavlněné bandáže, například běžnou šatku. Pokud se během léčby hlavy dostala lék do úst, nosu, očí, musíte co nejdříve opláchnout.

Postup je následující:

 • mokré vlasy po celé délce;
 • aplikujte prací prostředek a vytvořte pěnu na hlavě. Je důležité zajistit, aby pěnová kompozice pokrývala vlasy po celé délce.
 • vložte na hlavu plastový sáček. Horní část je možné pokrýt kloboukem nebo šálkem, což vytváří skleníkový efekt.
 • Po skončení doby ošetření důkladně opláchněte pod tekoucí vodou.

Je žádoucí použít šampon s tenkými gumovými rukavicemi. Udržujte šampon doporučený po dobu 30 minut. Poté je nutné, aniž by se vlasy vysychaly, pokrýt mrtvé vši a nití se speciálním hřebenem. Dosažení požadovaného účinku obvyklého hřebene nebude fungovat. Abyste je mohli lépe zvážit, můžete použít lupy v sadě. Pokud existuje touha, pak po proceduře můžete umýt hlavu běžným šamponem.

Doporučujeme vám, abyste se seznámili s jemností česaných nití z vlasů na našich webových stránkách.

Rada Výrobce po použití šamponu doporučuje používat sprej Pediculen Ultra pro vlasy. Pak začněte česat vlasy. To nejen pomůže konsolidovat vytvořený efekt, ale také dá kudrlinky hedvábný lesk, usnadňují jejich česání.

Průběh léčby

Na otázku, kolikrát by měl být použit šampon Pediculen Ultra, výrobce tvrdí, že jediné použití stačí k úplnému odstranění parazitů. Pokud má člověk velký počet vší a nití, může být vyžadováno opětovné ošetření. Doporučuje se provádět po 7 dnech.

Dále je důležité si uvědomit, že aktivity proti pedikulóze by neměly být prováděny více než dvakrát měsíčně. Šampon lze použít současně s ostatními vši.

Pro informaci je po použití šampónu Pediculen Ultra řady zakázáno používat barvivo na vlasy a další agresivní přípravky po dobu jednoho týdne. Protože může vážně poškodit volné vlasy.

Chcete-li použít šampon k dosažení požadovaného výsledku, měli byste současně zpracovat osobní předměty dezinfekcí. Lůžka a spodní prádlo by měly být myté mycím prostředkem. Pak se ujistěte, že provádíte tepelné zpracování železem. To je nezbytné pro zničení nití. Vzhledem k tomu, že vši larvy jsou schopny žít bez kontaktu s osobou po dobu jednoho týdne.

Bezpečnostní opatření

Kompletní bezpečnost před použitím šampónu je zaručena pouze tehdy, jsou-li přijata všechna bezpečnostní opatření:

 • lék musí být nanesen před použitím gumových rukavic;
 • neumožňují požití;
 • zabraňuje průniku sliznice nosu, očí;
 • v přítomnosti kontaktních čoček je třeba před použitím šamponu odstranit;
 • jestliže jsou známky podráždění, hoření, co nejdříve umyjte;
 • pokud dojde k podráždění očí, je třeba provést instilaci roztoku Sulfacyl Sodium 20%;
 • místnost, kde byla léčba prováděna, musí být dobře větrána;
 • je nutné používat pouze produkt s prodlouženou trvanlivostí;
 • nemůžete vydržet prací prostředek na hlavě víc než přidělený čas, protože to může způsobit podráždění a suchost pokožky;
 • pokud by člověk náhodou polknul drogu, pak je nutné provést výplach žaludku s pečenou sódu, aby způsobil emetický reflex. Pijte 1 litr vody a vezměte Aktivovaný uhlík, Polyphepan.

Rada Pokud po aplikaci šamponu Pediculen Ultra pocit pálení trvá 2-3 dny, měli byste se poradit se svým lékařem.

Kontraindikace

Výrobce šamponů Pediculen Ultra tvrdí, že tento výrobek je kontraindikován pro:

 • děti do 5 let;
 • lidé trpící přecitlivělostí na tuto drogu;
 • těhotné ženy;
 • kojící ženy;
 • osoby trpící kožními patologiemi hlavy.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky z užívání léku se objevují jako:

Navíc, jestliže existuje přecitlivělá kůže, může dojít ke ztrátě vlasů. Některé jsou odpuzovány ostrou jasmínovou vůní, která trvá několik dní.

Náklady na

Pediculen Ultra Shampoo by měl být skladován na tmavém místě, jehož teplota by neměla překročit 30 stupňů. Doba použitelnosti by neměla přesáhnout 2 roky od data výroby. Na konci data exspirace je zakázáno užívání jakýchkoli léků proti pedikúru. Protože mohou způsobit negativní dopad na kůži hlavy.

Celý řady Pedikulen Ultra lze zakoupit jak v internetovém obchodě, tak v lékárně. Cenový rozsah se liší od místa nákupu. Průměrná cena šamponu v Rusku v internetových obchodech je asi 490 stran. Lékárny se pohybují od 550 do 610 p. Přibližná cena kompletní sady je v rozmezí 960 stran.

Výhody a nevýhody

Výhodou šamponu Pediculen Ultra je:

 • dvojí účinek ve vztahu jak k dospělým, tak k larvám;
 • úplná bezpečnost dětské pokožky;
 • odstranění chemických složek anízového oleje;
 • krátké trvání léčby;
 • snadné použití;
 • přítomnost přírodních složek;
 • možnost léčby dětí a dospělých;
 • schopnost současně obnovit strukturu pokožky a srsti;
 • snadné dávkování léčiva;
 • Není potřeba chovných fondů.

Navíc k pozitivním vlastnostem má použití nástroje i některé nevýhody, které se vztahují na všechny léky proti pedikulóze. Patří sem:

 • neschopnost použití pro děti do 3 let;
 • potíže s užíváním alergiků;
 • potřeba povinného česání housenka.

Pediculen Ultra Shampoo je moderní prostředek boje s pedikulózou, schopným ničit dospělé jedince a jejich larvy.

Recenze Pedumulen ultra šampon proti vši

Přípravky "Pediculen Ultra" jsou řada nejúčinnějších a nejmodernějších prostředků bojových vší.

Všichni potvrdili výsledek kvality při laboratorním výzkumu, což je nejoblíbenější šampon vyrobený pod touto značkou.

Droga působí na parazity takto:

 1. Kompletní zničení nejen vajíček. Vysoká účinnost a pozitivní účinek je důsledkem obsahu šamponu anýzového oleje, který je již dlouho znám svou destruktivní vlastností nejen ve vztahu k těmto parazitům, ale také mnoha dalším druhům hmyzu. Jedná se o jednu z hlavních výhod tohoto nástroje, protože většina analogů ničí pouze dospělé jedince, ale neposkytují boj proti nim, kvůli kterým se mohou objevit vady.
 2. Vzhledem k složení šamponu pro každého jednotlivce vytváří individuální obalovou obálku, po chvíli začne psát vůně kyslíku pro dýchání a zemřou na udušení.
 3. Pouze jedno použití produktu stačí k úplnému zbavení všech stávajících parazitů a jejich vajec.

Složení

Složení zdravotního šamponu z větší části zahrnuje pouze přírodní ingredience, takže je bezpečné a může být použito k odstranění vši v hlavě u dětí, což je další významná výhoda.

Pokud uvážíme jednotlivé komponenty podrobněji, pak přípravek obsahuje:

 1. Anýzový olej 6% je hlavním prvkem, který poskytuje vysokou účinnost v boji proti všem a všem.
 2. Vazelínový olej přispívá k tvorbě membrán kolem parazitů, které narušují jejich normální dýchání.
 3. Chemické sloučeniny, jako jsou povrchově aktivní látky.
 4. Množství přísad.
 5. Isopropyl nebo ethylalkohol.
 6. D-Panthenol, který přispívá k urychlenému hojení malých ran a odřenin, které se vyskytují v místě uhryznutí.
 7. Allontoin, který pomáhá zmírnit svědění parazitů a zabraňuje poškrábání poškozených oblastí.

Formy uvolnění

Pod značkou "Pedikulen ultra" jsou k dispozici různé nástroje, které pomáhají v boji proti všem.

Tento řádek k dnešnímu dni zahrnuje následující typy terapeutických léků:

 1. Šampon, který je k dispozici v nádobách o objemu 200 ml. Balení je dostatečné po dlouhou dobu, protože nástroj je používán pouze jednou a rychlost aplikace je 10-60 ml. V závislosti na stupni poškození a délce vlasů. Může se použít k ničení parazitů na pokožce hlavy a pohlavních orgánů.
 2. Sprej je určen také k zabíjení vši a dospělých u dospělých a dětí starších 5 let. Kompozice je zcela podobná této značce šamponu, uvolnění se provádí v plechovkách o objemu 150 ml.
 3. Lotion má podobný účinek a složení, je k dispozici v nádobách o objemu 50 ml, což vám umožňuje strávit lék na jedno použití.
 4. Hřeben je určen k pokoření vlasů poté, co byly ošetřeny jedním z přípravků Pediculen Ultra, což umožňuje vyčesávání mrtvých parazitů a hnisů z hlavy. Přístroj je určen k opakovanému použití, má speciální design, který umožňuje odstranit nejmenší vší a nepoškozuje povrch hlavy. Po každém použití potřebuje péči, která se skládá z praní a utírání čistou utěrkou.

Návod k použití

Abyste dosáhli pozitivního účinku při použití šamponu, musíte postupovat podle pokynů pro jeho použití, které jsou uvedeny níže:

 1. Dříve se doporučuje používat gumové rukavice, které chrání ruce při tření. Pokud se používají kontaktní čočky, je třeba je během léčby hlavy odstranit tímto šamponem.
 2. Čisté vlasy by měly být dobře navlhčené šamponem, opatrně je protřepat do kůže, ale nečesat.
 3. Při určování množství konzumovaného šamponu se zaměřte na délku vlasů, celý povrch by měl být bohatě zvlhčen.
 4. Počkejte asi půl hodiny, poté opláchněte pedikulární ultrašampon teplou vodou.
 5. Umyjte si vlasy standardním šamponováním.
 6. Po 3 hodinách po ošetření pečlivě česněte vlasy a použijte hřeben stejné značky, který byl speciálně vytvořen a určen k odstranění mrtvých parazitů.

Poskytuje rovněž několik doporučení ohledně užívání drogy, které jsou také povinné pro implementaci:

 1. Je lepší spojit šálu kolem hlavy bavlněných odrůd materiálu, čímž se zabrání náhodnému požití přípravku v ústech, očích nebo jiných sliznicích.
 2. Pokud se z jakéhokoli důvodu vyskytne jakýkoli kontakt se sliznicemi, musí být prostředek odstraněn jejich mytí velkým množstvím čisté vody. Pokud je zapotřebí podráždění, zarudnutí nebo popálení očí, je třeba použít kapky, vhodný je roztok sodné soli sulfacyl 20% nebo 30%.
 3. Použití bavlněných tamponů nebo gázových dresingů pomůže zamezit pronikání peněz a podráždění sliznic na genitáliích nebo konečníku.
 4. Pokud během léčby dochází k nežádoucím účinkům, které mohou navodit zčervenání na pokožce, různé vyrážky a jiné podráždění, musí se okamžitě zastavit a opláchnout.
 5. Pokud se do dýchacího ústrojí dostává značné množství léčiva, je nutné okamžitě odstranit osobu na místo, kde bude mít přístup k čerstvému ​​vzduchu, a nechá mu opláchnout ústa roztokem sody nebo čistou vodou. Poté se doporučuje objevit odborníkovi.
 6. Pokud dojde k náhodnému spolknutí jakékoliv dávky léku, je zapotřebí výplach žaludku, pro tento účel se používá čistá voda nebo roztok sody 2%. Je také nutné vyvolat zvracení, aby se z těla odstranil prostředek, po němž se vypije několik sklenic vody, do které se adsorbent přidává.
 7. Po dokončení léčby se doporučuje větrání místnosti.
 8. Pokud se vyskytnou jakékoliv vedlejší účinky, které nelze samy odstranit, je nutné naléhavě vyhledat odbornou lékařskou pomoc.

Kontraindikace

Přes přírodní složení a téměř úplnou bezpečnost je tento šampon v některých případech přísně zakázán.

Mezi hlavní kontraindikace patří:

 1. Jakýkoli termín těhotenství.
 2. Kojení novorozeného dítěte.
 3. Děti, které ještě dosáhly věku 5 let.
 4. Individuální intolerance jednotlivých složek, které drogu tvoří.
 5. Při výskytu alergické reakce se doporučuje předem zkontrolovat vnímání tohoto šamponu tělem, což mu způsobí malé množství na rameni a pohlíží na reakci po dobu 30-40 minut.
 6. Zvýšená citlivost pokožky.
 7. Přítomnost dermatologických onemocnění.
 8. Přítomnost otevřených ran nebo hlubokých řezů na ošetřované ploše.

Ceny za léky série "Pedikulen ultra":

 1. Šampon lze zakoupit v lékárnách nebo přes internet, v závislosti na místě nákupu cena za 450-500 rublů.
 2. Stříkač a stříkací kondicionér dosahuje průměru 350 rublů.
 3. Lotion z této série stojí asi 180-200 rublů.
 4. Hřeben pro česání po ošetření vlasů má cenu asi 200 rublů.
 5. K dnešnímu dni existuje několik speciálních nabídek, které sestávají z prodeje sad drog a zařízení značky Pedikulen Ultra. Sada stříkacího, speciálního hřebenu a lupy, určená ke studiu vlasů a hledání zbývajících malých parazitů, stojí asi 420 rublů. K dispozici je také sada, která obsahuje kompletní sadu všech dostupných léků, zvětšovací sklo a hřeben, taková akvizice bude stát 950-1000 rublů.

Hodnocení nástrojů

Mnoho lidí se již v boji proti všem a šupinám pokusilo o použití šamponu a dalších prostředků značky Pedikulen Ultra, jejich názory na tyto drogy jsou uvedeny níže:

 1. Alexandra: "Moje dcera je 11 let, přinesla vši ze školy. Šel jsem do lékárny o radu a byl mi doporučen pedikulínový ultrašampon. Vzal jsem to, protože bylo řečeno, že je vhodná pro děti od 5 let. Pomohlo to po první aplikaci, nezpracovávaly hlavu tak dlouho, dokud ji vyřezali a pak odstranili mrtvý hmyz. Teď také zpracováváme oděvy, aby tyto parazity nezačali znovu. "
 2. Margarita: "Nalezl jsem synovce v mém synu, nebyly tam žádné živé vši, s největší pravděpodobností jsem si ve škole udělal špínu. Po prozkoumání celé řady antiparazitických přípravků se zastavila u "Pediculen Ultra". Léčba přinesla nepohodlí, zejména roztřepení krku a uší, musel jsem šampon okamžitě omyt, ale tyto místa hořely dalších 10-15 minut. Nevím, s čím souvisí, zřejmě s nesnášenlivostí nebo alergickou reakcí, ale rozhodli se, že experiment nezopakují, zítra ráno půjdu po další medicíně vši. "
 3. Galina: "Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl dostat vši, zvedl ty parazity od mého syna. Jeho manžel se oholil tím nejlepším a nejúčinnějším prostředkem, ale tento způsob boje s parazity mi nevyhovuje. Koupil jsem šampon Pedikulen Ultra, ošetřil jsem hlavu a dlouhou dobu jsem odstranil mrtvý hmyz. Výsledek je dobrý, ale po chvíli se znovu objevili, menší a ne tak obrovské množství, zdálo se, že ne všechny se jim podařilo vyvést poprvé. Opakované ošetření vlasů tímto lékem se zdá, že problém zcela vyřešil. "
 4. Nikolay: "Můj syn měl vši, okamžitě koupil celý soubor, který kromě finančních prostředků od parazitů obsahuje hřeben na česání a lupu, z něhož je vhodnější hledat malý nits. Není to poprvé za měsíc, kdy odstraníme vši, dítě je kvůli tomu nervózní, ale co můžete udělat. Předchozí produkty vůbec nepomohly, i když byly drahé, pozitivní účinek šamponu Pediculine Ultra byl okamžitě znatelný. Doufám, že tentokrát budou vši nakonec poraženi a nebude nutná žádná další léčba. "
 5. Oksana: "Velmi dobrý a účinný lék, pomohl mi odstranit vši, manžela a dvě děti. Nevyskytly žádné vedlejší účinky, je pouze jeden nedostatek šamponu - to je velmi ostrá a prudká vůně anýzu, ne každý se bude líbit, ale nezjistil jsem žádné jiné negativní vlastnosti produktu. Pomohlo to poprvé, ale jen v případě, že procházela celá rodina a další preventivní léčba. "

Pokyny pro použití šamponu a sprejů Pedikulen Ultra

Mnoho lidí narazilo na nemoc, jako jsou vši, zejména rodiny s dětmi. Jsou hlavní nosiči onemocnění. Existují případy, kdy dospělí trpí pedikulózou.

Chcete-li se zbavit pedikulózy, využijte terapii, která zahrnuje dezinfekci pokožky hlavy a vlasů pomocí speciálního šamponu nebo spreje. Sortiment lékárenských výrobků se lišil od různých výrobců a různých cenových rozpětí. Co si vybrat, šampon nebo sprej? Která společnost dává přednost?

Prostředky Pediculen - charakteristika uvolnění

Pediculen Ultra je celá řada produktů, které představují lotion, sprej, hřeben s častými jemnými zuby a lupou. Série je určena k dezinfekci a přispívá k eliminaci parazitů, jejich vajec a larv. Série léků vyráběných domácími farmakologickými společnostmi. Téměř vždy k dispozici v každé lékárně nebo lékárně.

Šampon a sprej jsou k dispozici v lahvích o objemu 200 ml a 150 ml. Lotion v lékárnách je dodáván v injekční lahvičce o objemu 50 ml.

Základem "Pedikulen Ultra" je vazelínový olej. Plus jsou doplňky:

 • výživový doplněk E 1520;
 • laurylsulfát sodný;
 • sorbitol oleát;
 • jasmínový olej;
 • antioxidant;
 • konzervační látky.

Složení spreje je hlavní složkou anýzového oleje. Dalšími složkami jsou alkohol, kyselina kaprinová a voda. Lotion je anýzový olej a ethylalkohol.

Farmakologický účinek

Anýzový olej, který je součástí protipanikulárního spreje, paralyzuje vší a ničí dospělé jedince. Nity připevňují k vlasům zvláštní složení lepidla a anýzový olej ho zničí. Tato okolnost usnadňuje postup při česání nití. Používání více než jednou, anýzový olej neumožňuje parazitům přizpůsobit se droze, takže je vždy efektivní.

Použití šamponu, jak je předepsáno pravidly a jmenování specialistů, zaručuje ztrátu dospělých vší a ztrátu stability nití. Po zákroku jsou mrtví parazité vyčesáni hřebenem, který je vždy při nákupu darem.

Pedikulen Ultra - indikace k použití

Řada léků vyráběných ruskou společností "BIOFARMRUS" přispívá ke zničení pubiků a hlavních parazitů, stejně jako jejich larv.

U dětí ve věku od 3 let předepisuje lékař šampon a po dosažení 5 let můžete také použít sprej. Dospělí užívají hlavně lék, uvolněný ve formě aerosolové nádoby.

Je škodlivé pro lidi?

Výrobky řady Pediculen nepředstavují ohrožení lidského zdraví, ale pro 100% záruku, že se zbaví vši, doporučujeme konzultovat s dermatologem. Lékař vám poradí o době trvání léčby, množství dezinfekčního prostředku a době expozice oplachování.

Kontraindikace

Stejně jako u všech léků, přípravky řady Pediculen Ultra mají kontraindikace pro použití:

 • přecitlivělost na některé složky léčiva;
 • postřik a krém by neměly být aplikovány na děti do pěti let;
 • děti do tří let;
 • bez použití u žen, které nesou dítě a kojily.

Existují případy individuální nesnášenlivosti těchto fondů, po aplikaci se objeví svědění a podráždění kůže. Postup je třeba přerušit, přípravek se má rychle vypláchnout. Existuje jen málo případů závratí, zpracování se zastaví.

Pokyny pro použití šamponu

Ošetření hlavy začíná smáčením vlasů vodou. Aplikuje se ve velkých množstvích, pěna by měla úplně pokrýt celou hlavu. Dalším krokem je zabalit hlavu plastovým obalem nebo nasadit speciální uzávěr z podobného materiálu. Doba expozice je 3 hodiny.

Konečným stupněm dezinfekce je vyčistit zničené parazity, opláchnout hlavu vodou. Můžete si umyt vlasy pravidelným šamponem, neublíží to.

Spray Pedikulen Ultra - podmínky použití

Bezprostředně před použitím se aerosol třepe, postříká po celé délce vlasů, nezapomíná na to, že zpracovává své kořeny. Doporučuje se rozstřikovat rovnoměrně a důkladně navlhčit vlasy. Stejně jako po nanesení je nutné obalit hlavu polyethylenem nebo položit na klobouk. Ve srovnání s šamponem se doba expozice sníží na půl hodiny. Mrtví paraziti a jejich larvy - hřeben hřebenů. Po dezinfekci umyjte vlasy pravidelným mytí vlasů.

Interakce s jinými prostředky

Údaje o interakci s jinými léky nejsou k dispozici.

Je léčba všemi účinná?

Výroba společnosti "BIOFARMRUS", zejména linka Pedikulen Ultra, rychle a účinně zničí škůdce. Společnost zaručuje 100% smrt parazitů při dodržování všech pravidel pro užívání drogy. Případy, kdy prostředky nepomáhají, velmi vzácné, což naznačuje potřebu použití analogů nebo stanovení jiné metody léčby pedikulózy.

Pedikulen Ultra - cena

Cenová kategorie je k dispozici téměř všem, jak říkají: "Pro každý vkus a peněženku." V průměru se náklady na drogy liší od 450 do 600 rublů. Například v on-line lékárnách s objemem 200 ml stojí 528 rublů, vlasový produkt ze stejné řady s objemem 50 ml se prodává za 144 rublů. Můžete si zakoupit sadu šamponů, které stojí 880 rublů.

Recenze skutečných kupujících

Největší poptávka z celé řady výrobků "Pedikulen Ultra" používá šampon. Především si lidé uvědomují pohodlí jeho použití, nepřítomnost otravné vůně, poměr ceny a objemu.

Sprej není oblíbený kvůli jantaru, který se po dezinfekci po dobu asi sedmi dnů neroztrhá ze vlasů.

Zde jsou některé skutečné recenze zákazníků:

 1. Sprej Pedikulen nám pomáhá zbavit se parazitů po jednom použití. Ale jeho velkým mínusem je vůně, která přímo pokožkuje na pokožku a dlouho neprochází. Pokud chcete překonat zaručenou pedikulózu, pak by okolnost neměla v žádném případě ovlivnit volbu léku. Agent byl zpravidla spokojen a doporučujeme ho dalším lidem, kteří trpí podobnou nemocí.
 2. Sprej se snadno používá a opravdu opravdu pomáhá zabít všechny vší. Avšak jeho vůně, která mu vyzařuje, je hrozná, můj syn se už téměř půl hodiny posadil. Aerosol pomohl poprvé.
 3. Všichni našli v dětství vši, byli vystrašeni a běželi do lékárny. Tam jsme byli doporučeni Pediculen Ultra. Všichni zemřeli bezprostředně po první léčbě, ale zbytky zůstaly. O týden později, znovu způsobil, pomohl. Z pedikulózy se zbavil. Náprava je dobrá, ale jedna minus - doba expozice je tři hodiny, u dětí je velmi obtížné sedět.
 4. Koupila soupravu Pedikulen Ultra: šampon, kondicionér a hřeben pro česání. Všude a larvy zemřely po prvním použití. Doporučujeme, aby ostatní okamžitě zakoupili komplex.
 5. Líbí se mi šampon, protože neobsahuje žádné chemikálie. Přiměřená cena a snadné použití. Pomohl dvakrát.
 6. Dítě bylo v nemocnici, po vypuštění nalezlo vši, výsledek - celá rodina se ochladila. Pro dítě koupil v lékárně šampon, pro nás, dospělí - sprej. Měl účinek podruhé, sprej - okamžitě zničil parazity. Aby bylo dosaženo výsledku, může se vůně vydržet.

Doporučujeme číst: jak rychle vyléčit drozd (kandidóza) v ústech dětí - příznaky, příčiny, metody terapie.

Jak se trvale zbavit parazitární choroby klonorchózy - příznaky, způsoby infekce a metody eliminace. Podívejte se na všechny informace zde.

Při čtení recenzí zákazníků se zdá, že přípravky pomáhají zbavit se, především poprvé, pouze od dospělých. Ale to není překvapující, protože nitky jsou obklopeny ochranným pláštěm, které neumožňuje terapeutickým činitelům, aby zcela pronikly. Opakované použití zničí plášť a nity zemřou. Chcete-li dosáhnout plného účinku nití, je třeba hřeben.

Podívejte se na video o hlavě vši - Pediculen Ultra:

Pediculen: Pokyny pro použití šampónu, spreje a krému

Country Expert

Prostředky Pediculen neobsahují insekticidy, toxické látky. Doporučují se pro použití dospělými a dětmi od 3 let. Drogy mohou být používány pro zbavování se vši a nití a jako preventivní opatření. Výrobky byly certifikovány: dokumenty potvrzující tyto informace jsou zveřejněny na oficiálních stránkách výrobce.

Pro zničení vší u lidí mají speciální nástroje

Formy uvolňování a složení

Účinná látka produktů pod značkou Pedikulen - 6% anýzový olej. Pomáhá zbavit se parazitů, což je pro ně obtížné jíst a dýchat. Alkohol, který je součástí drogy, urychluje smrt hmyzu. Komponenty zničí lepivou látku, s níž jsou nity na kudrlíky, takže vyšívání jde rychleji.

Anýzový olej má antiseptické vlastnosti, má příznivý účinek na pokožku hlavy a vlasy:

 • eliminuje svědění a podráždění;
 • inhibuje vývoj hub a bakterií;
 • snižuje množství lupů;
 • čistí póry;
 • normalizuje hladinu vylučovaného podkožního tuku;
 • posiluje prameny zevnitř, zrychluje jejich růst.

Výrobce nabízí 3 typy výrobků, které se liší v dávkování účinné látky a přítomnosti pomocných prvků. Pacienti mají možnost zakoupit si každé lék odděleně nebo si koupit kitu. Druhá možnost je levnější. Například cena sady 200 ml šamponu, 150 ml kondicionér-sprej, hřeben a lupa začíná od 1.100 rublů.

K účinnému léčení pedikulózy se podívejte na video:

Šampon Pedikulen ultra

Návod k použití ukázal, že je přípravek kontraindikován pro děti do 5 let. Těhotné, kojící ženy by se měly poradit se svým lékařem. Kompozice kromě výše uvedené účinné látky zahrnuje alantoin.

Použití šamponu Pedikulen Ultra pozorně přečtěte instrukce.

Komponenta má příznivý účinek na pokožku:

Přečtěte si téma:

Složení a pokyny pro použití prostředků pro vší paranitu

Jak se rychle zbavit pedikulózy doma

 • změkčuje horní vrstvu pokožky;
 • léčí otěže, rány;
 • zmírňuje podráždění způsobené všemi kousnutími;
 • inhibuje růst bakterií;
 • eliminuje pocit napjatosti.

Výrobce přidal D-Panthenol, který obnovuje vlasy poškozené parazity a jasmínový olej, který dodává vůni hygienickým výrobkům.

Nejdříve namočte prameny po celé délce. Použijte šampon, pěnu. Je důležité zajistit, aby pěna pokrývala všechny vlasy. Pokryjte místo aplikace plastovým pytlíkem, kravatu s ručníkem nebo klobouk. Po 30 minutách opláchněte pod tekoucí vodou. Suché kadeře a hřeben je se speciální hřeben.

Šampon se uvolňuje s objemem 200 ml, což umožňuje léčbu parazitů současně všem členům rodiny. To stojí od 534 rublů.

Kondicionér Spray Pedikulen

Musí být aplikován na kořeny a rovnoměrně rozložen po celé délce vlasů. Počkejte 30 minut. Pásky by měly být pečlivě vyčesány s hřebenem Ultra Pediculen. V pokynech k použití spreje pro efektivní léčbu se doporučuje použít šampon stejné značky. Droga usnadňuje česání nití a mrtvých vší.

K dispozici jsou nástroje, které kromě zabíjení všic se starají o vlasy a pokožku hlavy.

Jeho základní složky obnovují pokožku hlavy po léčbě jakýmkoli prostředkem proti pedikúru. Jojobový olej obohacuje kompozici o další vlastnosti:

 • regeneruje pokožku;
 • dává kadeřům pružnost;
 • vrací přirozený lesk na prameny;
 • posiluje kudrlinky;
 • vyživuje žárovky.

Lék je vhodný pro děti od 3 let a dospělé. Jeho spotřeba závisí na délce a tloušťce vlasů. Cena kondicionéru - od 334 rublů.

Lotion a sprej

Lotion 50 ml je určen pro krátké / středně dlouhé vlasy, sprej 150 ml - pro dlouhé a silné vlasy. Prostředky lze používat pro děti od 5 let a dospělé.

Lotion a sprej proti vši pomohou rychle se zbavit parazitů

Kompozice zahrnuje vodu, anýzový olej, alkohol a kyselinu kaprinovou, která má antibakteriální, protizánětlivé vlastnosti. Kyselina zvyšuje saturaci buněk pokožky kyslíkem. Zabraňuje ztrátě vody, hydratuje a vyživuje.

Přípravky se aplikují na suché vlasy od kořene k špičce. Počkejte 30 minut. Umyté pod teplou tekoucí vodou s pravidelným šamponem. Vysušte a vyčistěte prameny mrtvých vší a hřebenů s hřebenem.

Náklady na lotion 50 ml začíná od 173 rublů, sprej 150 ml - od 466.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Pediculen se zbavil vši a šupin. Lék se nedoporučuje osobám trpícím alergií a nesnášenlivostí jednotlivých složek. Při výskytu kožních onemocnění se poraďte s lékařem.

Bezpečnost produktu může být zaručena pouze tehdy, jsou-li přijata tato opatření:

 1. Nástroj by měl být aplikován v gumových rukavicích.
 2. Nedovolte šampon, sprej ani pleťové vody uvnitř sliznic.
 3. Je zakázáno vydrží léky na kůži více než přidělený čas.
 4. Zpracujte nejméně 7 dní.

Nežádoucí účinky jsou velmi vzácné. Po výskytu svědění nebo podráždění je nutné oplachovat použitý prostředek teplou vodou. V případě náhodného spolknutí vypláchněte žaludek 2% roztokem sódy a vyvarujte se zvracení a poté vypijte několik adsorbentů.

Nebyly hlášeny případy předávkování léky.

Recenze Pedikulene

Cena pedikulového spreje je vysoká. Téměř 500 rublů... Ale jako dárek jsme dostali hřeben a lupu (nepoužili jsme je). Navíc je vůně velmi nepříjemná. To však neovlivnilo účinnost. Zbavili jsme se vši, pravděpodobně den po 4. Stříkali jsme jednou. A v příštích dnech prostě česali parazity. Situace není příjemná, ale každý může čelit. Doporučuje se proto nástroj.

Slyšel jsem, že děti nejčastěji trpí pedikulózou. Ukázalo se však, že vši a všichni mám vší hlavě vši. Je dobré, že naše malé děti byly v této chvíli u tchyně. Lékárna poradila Pedikulenovi a okamžitě si udělala set. Cena balíčku asi 1000 rublů. Ale vše, co potřebujete najednou v náručí. Nástroj nám pomohl zbavit se parazitů. Potřeboval jsem si znovu umyt vlasy a zpracovat své dlouhé vlasy. Manžel dostal 1 čas.

Kolik pokynů k prostředkům pedikulózy jsme četli. Chtěli jsme vybrat něco bez obsahu insekticidů. Volba byla zastavena na šampónu s kondicionérem a šamponem Pedikulen. Jsou potěšeni skutečností, že mohou být použity k prevenci. Koneckonců, máme někde jenom jedno dítě. Je škoda, že si to pamatuju, protože doma je vždy čistá, sprchujeme 2-3x týdně.

Vnučky přišly ke mně s "darem". Musel jsem jednat rychle. V lékárně bylo pouze šampon Pediculen Ultra. Nástroj se ukázal být skutečně efektivní, nebylo nutné ho znovu použít. Samozřejmě jsem strávil 6 hodin pro česání parazitů. Ale po dvou dnech mé děti už mohly bezpečně hrát s ostatními na dvoře.

Pedikulen Ultra

Popis k 13. prosinci 2016

 • Latinský název: Pedikulin Ultra
 • ATX kód: P03AC
 • Aktivní složka: Anýz obyčejný olej (Anisi vulgaris semenis oleum)
 • Výrobce: R. Kosmetik (Rusko), Vitacapital Ltd. (Rusko)

Složení

 • Lotion - anýzový olej 6%, ethylalkohol 78%.
 • Rozprašovací olej, alkohol, kyselina kaprinová, voda.
 • Šampon - vazelína, propylenglykol, laurethsulfát, sorbitanoleát, jasmínový olej, antioxidant, konzervační látka.

Formulář uvolnění

Šampon v lahvičkách o objemu 200 ml.

Nastříkejte do 150 ml lahví.

Lotion v lahvičkách o objemu 50 ml.

Farmakologický účinek

Farmakodynamika a farmakokinetika

Farmakodynamika

Pediculen Ultra je léky proti pedikúru, které se dodávají ve formě pleťové vody, spreje a šamponu, které mají mírně odlišné složení, ale účinná látka je 6% anýzového oleje. Má neuroparalytický účinek na parazity. Způsobuje smrt dospělých parazitů. Olej proniká dobře přes chitinový plášť a do dýchacího traktu. Alkohol v tomto případě urychluje tento proces.

Navíc, anýzový olej zničí lepkavé nití, s nimiž jsou připevněny k vlasům, takže je snadněji česání. Je důležité, aby anýzový olej byl pro dítě netoxický a to je jeho výhoda oproti chemikáliím obsahujícím chemikálie. Také neexistuje žádný odpor proti parazitům, takže účinnost není ztracena.

Šampon obsahuje vazelínu, která obklopuje parazity a blokuje přístup kyslíku. Má vůni jasmínu.

Léčba začíná lotionem, sprejem nebo šamponem - záleží na preferencích a není účinný.

Při dodržení doby expozice dospělí a nymfy umírají a ztrácejí stabilitu. Postup je doplněn mícháním mrtvých parazitů a nití s ​​hřebenem, který má pro tuto optimální vzdálenost mezi zuby - 0,9 mm. Po postupech můžete aplikovat stříkací kondicionér. Umožňuje česání, uklidňuje pokožku hlavy (obsahuje jojobový olej), obnovuje ztrátu vlasů a pružnost vlasů.

Farmakokinetika

Data nejsou zobrazena.

Indikace pro použití

Navrženy tak, aby zničily hlavu a všední vši, stejně jako jejich larvy (nits). Může být použit u dětí od 5 let a dospělých a šampon u dětí od 3 let.

Kontraindikace

 • hypersenzitivita;
 • věk do 5 let (pro sprej a lotion);
 • věk do 3 let (u šamponu);
 • těhotenství a kojení.

Nežádoucí účinky

To může způsobit svědění a podráždění na pokožce hlavy. Okamžitě vypláchněte. Pokud během léčby dochází k závratí, musíte postup zastavit, opláchnout nástroj a poskytnout člověku vzduch.

Návod k použití Pedikulen Ultra (metoda a dávkování)

Šampon Pedikulen Ultra, návod k použití

Před použitím je vlas dobře zvlhčen. Naneste šampon tak, aby pěna byla dobře pokryta celou hlavu. Poté se na hlavu umístí polyethylenová čepička (nebo taška). Doba expozice - 3 hodiny. Hřebínky a nití s ​​hřebenem, opláchněte čistou vodou, můžete si vlasy pravidelně umýt pravidelným šamponem.

Pediculen Ultra Spray stříká po celé délce a vždy přímo na kořenech vlasů. Je nutné, aby se to snažilo rovnoměrně a dobře zvlhčovat vlasy. Také noste klobouk a počkejte 30 minut. Poté si vlasy umyjte obvyklým způsobem.

Lotion hojně navlhčete vlasy několik minut, protřepte pokožku hlavy a nechte 30 minut na vlasy, pak se umyjte hlavou obvyklým způsobem.

Můžete použít libovolnou formu tohoto nástroje, který je pro vás vhodný, ale po postupech je třeba vyhlazovat i mokré vlasy s hustým hřebenem. Při česání hřebene je třeba neustále otírat ručníkem. Je nutné, aby se po zpracovávání i nadále pokrývaly hřebeny s hřebenem, který odstraňuje i ty nejmenší, což je nemožné vytvořit hřeben.

V případě potřeby můžete po 7 dnech znovu zpracovat. Nezapomeňte však, že postup pro zničení vši může být prováděn nejvýše dvakrát měsíčně.

Při používání kontaktních čoček je třeba je před léčbou odstranit. Pod vlasovou částí vytvořte obvaz z bavlněné tkaniny (šátek) tak, aby látka nepadla do očí. Při styku se sliznicí úst, nosu nebo očí vypláchněte vodou. Doporučuje se zajistit ruce gumovými rukavicemi.

Při léčbě všedních vší je nutné zabránit tomu, aby se agent dostal do genitálií a konečníku. K tomu můžete použít tampony z vaty.

Předávkování

Nebyly hlášeny případy předávkování. V případě náhodného požití do žaludku je nutné ho umyt 2% roztokem sody, vyvolat zvracení. Poté pít několik sklenic vody s adsorbent (aktivní uhlí, polyphepan).

Interakce

Žádné údaje nejsou k dispozici.

Podmínky prodeje

Prodává se bez předpisu.

Podmínky skladování

Teplota do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Analogy

Recenze Pedikulen Ultra

Z celé řady výrobků je nejoblíbenějším výrobkem šampon Pediculen Ultra, jehož zpětná vazba je často pozitivní. Zaznamenává se pohodlnost jeho použití (používá se jako běžný šampon), nepřítomnost žíravých pachů, účinnost a přiměřená cena s tímto objemem.

Pokud jde o účinnost, názory byly rozděleny: někdo pomáhal drogu poprvé (pravděpodobně došlo k mírné infekci a důkladné denní česání po léčbě), a někdo musel opakovaně používat. Zpracování stále stojí za to opakovat, protože s jednou pečlivě nevykonanou léčbou zůstávají nits, které pak projdou celým vývojovým cyklem.

Také existují případy, kdy droga nezničí dospělé kvůli nerovnoměrnému rozložení. Z nepříjemných okamžiků použití tohoto nástroje je vůně (více se týká vody a spreje), které zůstávají na vlasu další týden, a na rukou, pokud nepoužíváte rukavice.

 • "... koupili jsme lotion. Vůně je prostě netolerovatelná - silná a velmi ostrá. Dítě nemohlo sednout za 30 minut. Kvůli alkoholu složenému z pokožky jeho dcery se zbledla. "
 • "... Nástroj je účinný, ale vůně se mu nelíbilo - není moc příjemné. Obecně jsou s drogou spokojeni, pomohli nám zbavit se všic. "
 • "... Rozstřik je strašidelný, hoří nesnesitelně, vydrží jen 20 minut. A co děti?
 • "... použitý sprej. Po proceduře kvůli vůni musíte vysílat pokoj. Ale - hlavní věc, která pomáhá. "
 • "... Sprej je vhodný pro použití, opravdu dost pro 20 aplikací, ale vůně je horká a strašná."
 • "... ze spreje se děti prostě ucpaly, sotva přežily přidělený čas."
 • "... Spotřeba šampónu je malá, méně než polovina láhve se používá na dlouhé vlasy. Šampon má příjemnou vůni. "
 • "... Koupeno v sadě - tak výnosné. Šampon, kondicionér, lupa a hřeben byly zahrnuty. Spokojen. "
 • "... Šampon nám pomohl při jedné léčbě. Nyní je to osvědčený nástroj. Pravdu je třeba po dlouhou dobu držet na vlasu. "
 • "... je přesvědčen, že kompozice je bez chemie! Vůně šamponu není žíravá. "
 • "... mohu říci, že sprej je účinný proti vši a neroztrhne nits o 100%. Potřebujete pečlivé česání a opětovné použití. Současně je to hospodárné, pohodlné a vlasy nezkazují. "
 • "... Podle mých pozorování nejsou odstraněny všechny nitky. Proto jsme po 2 týdnech zopakovali zpracování a důkladné česání. "
 • "... Pokud nechcete používat chemikálie se všemi, můžete ji použít. Všichni pomáhají při jednom či dvou použití. "

Pokud jde o zničení nits, téměř všechny nástroje dostupné na farmaceutickém trhu se s nimi nemohou vyrovnat. Nits má ochrannou skořápku, která nedovoluje, aby léky pronikly dovnitř. Proto je několikrát nutné použít prostředky k zničení nově vznikajících potomků. Účinnějším způsobem, jak bojovat s nití, je česání vlasů.

Cena Pedikulen Ultra kde koupit

V lékárničce je celá řada tohoto léku proti pedikulosu široce zastoupena a může být zakoupena v jakékoli lékárně. Cena šamponu je 573-740 rublů, sprej - 291-345 rublů, lotion - 180-185 rublů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy