logo

Náplasť pro vší hlavě Sprej "Pedikulen Ultra" - recenze

Hodnocení vašeho hodnocení

SLOŽENÍ:

Anýzový olej, isopropylalkohol (nebo ethyl), funkční přísady.

POUŽITÍ:

Vlasy hlavy nebo chlupaté části těla (s pubikální pedikulózou) hojně zvlhčují prostředkem lehce třením do kůže. 30 minut po aplikaci opláchněte s tekoucí vodou z ošetřených částí těla a poté je umyjte obvyklým způsobem. Skalpujte vlasy na hlavě častým hřebenem, abyste odstranili mrtvý hmyz. Míra spotřeby finančních prostředků se pohybuje od 10 do 60 ml, v závislosti na napadení hmyzem, délce a tloušťce vlasů.

Recenze Pediculen Ultra Spray

5 - 0

4 - 0

3 - 0

2: 0

1: 0

Dokonce i jako dítě jsem nikdy neměl vši, ale minulý týden mi začala strašně hlava, myslela jsem, že to je lupy. Ale měl pocit, že se na hlavě něco plazí. Lékař řekl, že je to vaše a doporučil Pedeculen Ultra Spray.

Myslel jsem, že bych je nikdy neměl, ale jak se ukázalo, nikdo z toho není imunní. Mohou se objevit, protože jsme všichni na veřejných místech.

Ale s pomocí tohoto nástroje jsem se mohl zbavit nepohodlí během několika dní. Sprej musí být aplikován po celou délku vlasů a ponechat po dobu půl hodiny. Potom je odstraňte hřebenem. A umyjte si vlasy šamponem. Pokud je třeba opakovat ještě několik dní. Ale já jsem byl vyléčen v jednom.

 • náklady
 • neškodný pro pokožku hlavy
 • efektivní
 • rychlý efekt
 • vůně

Moje sestra nějak šla do nemocnice a starala se o svého tříletého syna. Musel jsem ho odvézt do mateřské školy a pak celý týden trvat celý měsíc. Samotná mateřská škola byla v Petrohradě a odvezla jsem dítě z Pushkinu po dobu 2 hodin tam a zpět, ale to, co se nedalo dělat kvůli mé milované sestře. Obvykle se zeptala její matky, ale ta, kterou jsme měli na dovolené. Ano, v zásadě jsem nebyl v kostech, dítě bylo poslušné a klidné.

Ale jakmile jsem si všiml, že se začal chovat podivně - začal být rozmarný a dokonce začal pokoušet dokonce maličkost, myslel jsem si, že kluk právě zachytil zima a navíc začal chybět své matce.

Ukázalo se, že jeho stav nebyl vůbec chladný, zavolali jsme doktora do domu, přišla a řekla, že chlapec měl takovou reakci, protože měl vši. Je světlý a vlasy nejsou viditelné. Já jsem si je našel s našim hřebenem! Terapeut mi řekl, abych jel a koupil Pedikulen spray v lékárně, protože byl vhodný pro malé děti.

Koupil jsem nejen sprej, ale i hřeben, protože jsem ty staré vyhodil. Byl jsem ohromen, jak jsme tuto infekci nepřijali. Dítě mělo nyní samostatný hřeben.

Pediculen se vyrábí nejen ve formě spreje, ale také jako sprej na šampony, krémy a kondicionéry. Cena není vysoká ve srovnání se zahraničními protějšky.

Je zapotřebí aktivně navlhčit hlavu postřikem a půl hodiny nechat činidlo na hlavě, poté ji opláchnout vodou. Hygienické výrobky, jako jsou ručníky, hřebeny, musí být nutně oddělené, aby se nedostaly hlavy a všichni ostatní členové rodiny. Neměl jsem rád vůni, trochu páchnoucí, dokonce musel po proceduře vysílat pokoj.

Nejdůležitější věcí pro dítě bylo toto léčení, zachránil jsem ho před všemi ve třech týdnech. Sprej má velmi dobré složení.

Když jsem řekla své sestře všechno, požádala její dítě, aby nebylo vedeno do mateřské školy. Poté ji přenesla do jiného, ​​podle systému Montessori. Pokud máte také náhlé problémy se všemi, věnujte pozornost levnému a velmi účinnému prostředku - Pediculen Ultra Spray. Všechno zdraví!

 1. tolerantní zápach
 2. pracuje s 1 aplikací

V létě mě navštěvoval můj synovec na kole. On doslova žije na tom. U stolu jsem občas škrábal hlavu a najednou mi všickni vyšli všichni na čele! No, obecně to není dobré! Chtěli si ostnat všechny vlasy na plešatých hlavách, ale chlapec se vzbouřil. Musel jsem jít do lékárny, tam byl doporučen přípravek Pediculen, který je nejúčinnějším prostředkem pro vší a vši.
Zahrnut byl hřeben s kovovými zuby pro česání těchto plazů.

Aplikuje se sprej, masíruje se do hlavy a vlasů a po 30 minutách se promyje pravidelným šamponem. Je tam pach, ale ne silný, a pamatoval jsem si na lék z dětství Nitifor. Z čehož plavaly hvězdy v očích :)

Po šamponu si vzali hřeben a vyčesali všechny živé bytosti. Skutečně pracuje s 1 aplikací. Trvanlivost je velká, takže dokonce i za pár let.

Nedávno se můj neteř vrátil ze sanatoria a co bylo naše překvapení, když přišla ne samotná, ale s těmito strašnými všemi. A nejzajímavější je, že v sanatoriu museli pozorovat nějakou hygienu, nebo dokonce častěji, aby děti zkontrolovali přítomnost těchto parazitů. Jen jsme to neopustili, ale šli do tohoto sanatoria a udělali takový škandál, že hradby hromily. Doufáme, že nyní pozorněji sledují děti a kontrolují vlasy za přítomnost této špíny.

Ale přesto jsme se přirozeně museli vypořádat s tím všemi, rozhodli jsme se vyhledat lékaře a byl to on, kdo nás radil tímto ultra-rozprachem. Nejvíce jsem byl přitahován svým přirozeným složením, takže je bezpečně používán jak pro dospělé, tak pro děti, a rozhodně neškodí jejich tělu.

Bylo to velmi snadné a jednoduché použití, a samozřejmě, téměř okamžitě výsledek byl znatelný, a když jsme se zbavili těchto vší, byli jsme zpravidla jen šťastní. Takže mu můžu poradit všem, kteří to potřebují.

 1. Cena
 2. Efekt

Když jsem byl ve škole, zvedl jsem tuhle živou bytost na hlavě, nevím, jak se to může stát, ale hřeším, že můj sako visí vedle někoho a vši se pohybují na límci. Moje hlava byla strašně svědivá a já jsem požádala moji matku, aby zkontrolovala, z čeho je tak svědivá. Ukázalo se, že osadníci napadají mé vlasy.

Kamarádka tuto drogu poradila, poslouchali ji, protože je pediatr. Tento sprej je asi 500 rublů. Byl jsem spokojen s přírodním složením a bez chemie. Hlavní účinnou látkou je anýzový olej a alkohol. Způsobují paralýzu a smrt parazitů, stejně jako působí na larvy, které jsou ve skořápce.

Pokyny říkají, že sprej eliminuje parazity po 1 aplikaci. Tato droga byla testována dermatology a více než 1 milion lidí prokázalo účinnost léku. Balíček je dodáván s hřebenem, který odstraní všechny vší a vši.

Má:

 1. kovové zuby
 2. nepoškozuje vlasy
 3. vám umožní pokládat všechny vlasy, dlouhé i krátké
Aplikoval jsem tento sprej po dobu 30 minut a vtlačil se do pokožky hlavy a pak ho vypláchl vodou. Pak mýdlem myjte jako obvykle. Nakonec je třeba vyčistit zbytky mrtvých vší a nití od kořenů vlasů k základně. Pokaždé, když je důležité vyčistit hřeben a hřeben znovu a znovu, dokud se je zcela zbavíte.

Sprej má své vlastní vedlejší účinky a kontraindikace. Alkohol suší kůži a anýzový olej může způsobit alergie.

Mezi kontraindikace patří:

 • citlivost na součásti
 • děti do 5 let
 • těhotenství a kojení
 • poranění kůže v oblasti aplikace
Tento sprej velmi pomohl zbavit se vši a nití na hlavě, po jednom použití, hlava se zastavila a poškrábal se hřeben ze sady. Poradím všem [nos]

Pediculicidní činidla "Pediculen® Ultra"

Tam je v každé lékárně

Tam je v každé lékárně

Vyvinut společně s Výzkumným ústavem dezinfekce Rospotrebnadzor

Pedikulen Ultra - prostředek č. 1
proti všem a všem! * *
Po dobu 5 let se v lékárnách prodalo více než 2,5 milionu balení pedikulicidů z nejnebezpečnějších vši.

Pokyny pro detekci vší a výronů

Jak rozpoznat. Známky a příznaky.

bělavé nitky na kořenech vlasů, nejčastěji za ušima a kolem krku

prázdné kokony spojené s vlasy v určité vzdálenosti od kořene

dospělé parazity na pokožce hlavy

vyrážka na zadní straně krku způsobená všemi

Je vhodnější zkontrolovat přítomnost vší a nití na suchých vlasech.

Postupujte takto:

 • Nejprve si hřečte vlasy pravidelným hřebenem.
 • Poté hřebejte vlasy na partiích, věnujte pozornost pokožce hlavy
 • Udržujte hřeben od vlasových kořenů až po konce, zkoušejte vlasy a hřeben pro škůdce a vši
 • Věnujte zvláštní pozornost oblastem za ušima a ve spodní části šíje - nejoblíbenější místa pro vší.
 • Pro důkladnější kontrolu použijte lupu.

Proč se musíte zbavit vší co nejdříve.

 • Existuje riziko přilnutí bakteriální infekce kožními lézemi.
 • Při prodloužených vši se serózně purulentní výplně lepí vlasy, vytvářejí rohože, které budou muset být odříznuty.
 • Stále svědění, po 2,5-3 týdnech po infekci, zbavuje odpočinku. Děti se nemohou soustředit na hodiny, stanou se náladové a špatně spí.
 • Osoba s vší hlavičkou je nakažlivá vůči ostatním.

Video instrukce

Jak se zbavit vši a nití 1krát doma.

Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vši
Odvozujeme vši
Uplatňování finančních prostředků

Plná řada produktů Pediculen Ultra

Chcete-li se zbavit vší a vši v jedné aplikaci. *

Sprej a pleťové mléko pro vši. Pedikulen Ultra

Zničí HORSE a GNE při jedné léčbě! *

Nejnovější generace proti vši a příšerám

Neobsahuje toxické látky a insekticidy.

Klinicky ověřená účinnost!

Pro dospělé a děti od 5 let

Lotion Pedikulen Ultra

Sprej Pedikulen Ultra

Při práci s nástrojem musíte používat gumové rukavice a dodržovat pravidla osobní hygieny. Neužívejte děti mladší 5 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním a zraněním chlupatých částí těla a hlavy, stejně jako osoby s projevy zvýšené citlivosti na součásti nástroje.

Abyste zabránili tomu, aby se produkt dostal na sliznice očí a nasofaryngu, před ošetřením vlasů byste měli spojit bavlněný pás kolem hlavy (pod vlasy), který by se měl srolovat pomocí lana. Pokud pacient používá kontaktní čočky, je třeba je před použitím produktu odstranit. Pro ochranu sliznic genitálních orgánů a konečníku by měla být použita gáza nebo bavlněné tampony.

Pokud se objeví svědění, podráždění nebo kožní vyrážka, okamžitě je opláchněte. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

V případě náhodného kontaktu se sliznicemi očí, nosu a dalších orgánů je třeba důkladně opláchnout velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění sliznicových očí, odkapávejte 20% nebo 30% roztoku sodné soli kyseliny sulfakylové.

Místnost, kde se provádí hromadná léčba lidí, postižených vši, musí být pravidelně vysílána.

V případě otravy dýchacím aparátem okamžitě odstraňte postiženého na čerstvý vzduch, opláchněte ústa vodou nebo 2% roztokem sody. Konzultujte s lékařem.

Při náhodném požití vypláchnout žaludek vodou nebo 2% roztokem sódy na pečení, vyvolat zvracení a poté přidávat adsorbent do 1-2 sklenic vody.

Pedikulen Ultra (sprej)

Ultra - dezinsekční prostředek Pediculen, určený k použití ke zničení hlavy a vejcovnic a jejich vajec (nits) u dospělých a dětí od pěti let.

Složení a formulář pro uvolnění
účinná látka: anýzový olej 6%;
pomocné látky: isopropyl (nebo ethyl) alkohol 78%, funkční přísady - až do 100%.

Má akutní pedikulicidní účinek, poskytuje paralýzu a pak smrt vši, má ovicidní účinek na vajíčka z vajíček (nits).


Způsob použití:
Vlasy hlavy nebo chlupaté části těla (s pubikální pedikulózou) jsou hojně zvlhčené pomocí PEDICULEN ULTRA a lehce se třejí do kůže. 30 minut po aplikaci opláchněte s tekoucí vodou z ošetřených částí těla a poté je umyjte obvyklým způsobem. Skalpujte vlasy na hlavě častým hřebenem, abyste odstranili mrtvý hmyz.
V případě opakované infekce opakujte léčbu.

Kontraindikace
Přecitlivělost na součásti nástroje, děti do 5 let, těhotenství a kojení, nemoci a poškození chlupatých částí těla a hlavy.
Při práci s nástrojem musíte používat gumové rukavice. Pokud pacient používá kontaktní čočky, je třeba je před použitím produktu odstranit.

Zahrnut je hřeben na česání, podobně jako Liceguard, z kovu a plastu, bez řezů.

Julia Ulyashina, Moskva

Aplikace jsem se velmi líbil. držela se 30 minut, pak se omývala běžným šamponem a za použití speciálního hřebenu všechny špinavé nitky a česané chlupy. Stále uvolněte a vyhlaďte všechny oděvy, veškeré povlečení, ručníky. Jedna léčba mi stačila zbavit vši.

Neznámá. Pohodlí: 5. Účinky: 5. Bezpečnost: 5.

Pomohlo nám to poprvé. Šampon pedikulinu byl doporučen, aby tento odpad odvedl ze školy. Hlavním úkolem je zpracovat vše na cestě - oblečení, spodní prádlo.

Špatný lék. Moje dcera měla nits, ale žádné vši. Tahle utrpení byla pro mou dceru, skoro vykřikla. Silná vůně, nepohodlí. Když si ponechali peníze, stěžovala si, že stále drží, zvláště na krku a za uchem, kde měla jizvu. Když umyly dalších 15 minut, krk jí ztuhlo. Hlavní věc však zůstává, že zůstávají. Byly tam samozřejmě mrtví, ale někteří byli naživu, ale ani nebyli vyčesáni. A lékárna uvedla, že je to nejlepší lék proti všem a všem. Neodpovídám jednoznačně.

Koupil a sprej a šampon - nulový efekt

Před dvěma lety byla pro prevenci použita buď toto léčení, nebo Paranit v trojúhelníkovém balíčku dříve. Po nanesení do lázně se do lázně promyje polovina a možná více vlasů. Vlasy se nikdy neobnovily (((.

Podíváte se na složení šamponu pedikúrie: vazelínu! Vaseline pro 600 rublů. V takovém rozsahu se výrobce pokouší oklamat lidi. A lidé kupují, protože v takovém šoku jsou připraveni koupit alespoň něco, jen aby se zbavili takové neštěstí.

Kick! Mám 30 let, můj syn mě napadl! Oholela jsem si hlavu, ale rozhodně se nepohneme plešatý!) Obecně mi tento nástroj nepomohl, zítra budu chodit do lékárny, budu si koupit něco jiného a poradím blbému šamponu pro zvířata.

Lékárna doporučila Pedikulen Ultra (lotion jednou šampon po dobu jednoho měsíce, nebyl žádný sprej). Po jediném ošetření lotionem je výsledkem následující: vši jsou méně aktivní a nits se uvolní; Všechny jsou dobře pečené s pečlivým přístupem.
ALE! další den, při česání (bez léčby), bylo nalezeno 40-50 živých nití a o den později byla chycena živá maličkost (buď nedokončená, nebo se jen narodila.). S šamponem jsem samozřejmě umyl, ale takový výsledek mě odradil.
Proto 3 dny po začátku samočinné léčby jsem musel jít do sanitární místnosti. Tato instituce, kde můžete dostat hygienu od parazitů, je postup zdarma; Hlavním kontingent návštěvníků je bezdomovec, takže musíte být velmi opatrní, pokud jde o vaši vlastní hygienu (tam samozřejmě je vše zacházeno a oni vás dokonce mohou vzít odděleně, pokud se vás to zeptáte, ale zajistění nebude bolet). Používají výrobky, které nejsou prodávány v lékárnách; zajišťují, že není nutné opakované zpracování, protože silné akce. V mém případě po zpracování v sanitární inspekční místnosti po dobu 2,5-3 týdnů nebyly zjištěny živé nitky a vši vizuálně ani na hřebenu. Kromě toho jsem během tohoto období používal Pediculen Morning šampon pro zajištění 2-3 krát během tohoto období (od té doby jsem už koupil). Co se stane dál - uvidíme.

Tento nástroj pomáhá velmi dobře. Po první aplikaci všechno zmizelo. Jeho cena je 800r, ale efekt je výborný. Jeho jediná a obrovská mínus je strašný zápach. Hlava se umývala desetkrát za pár dní, i tak zůstávala vůně

Moje dcera před dvěma lety odvedla vši, byla vyděšená, její hlava byla pokryta nitkami. a tyto parazity byly nalezeny v polovině třídy. Začali léčbu: šampon Veda - žádný účinek, živé všize vyskočily po podání žádosti, nemělo co říct o nits, Nuda znamená to samé, prakticky nakonec trpěly tři měsíce. Také jsem si koupil olej z čajovníku, namazal jsem za dceru svou dceru, takže vši v hlavě od ostatních dětí se ve škole neskočili. V důsledku toho Pedikulen koupil Ultra. Vůně je určitě drsná, ale nemohu to říct nepříjemně. Zpracoval poprvé, vši zemřeli, podruhé po sedmi dnech, opakovali. Po tom, všechno šlo, doporučuji tento nástroj. Teď neustále kontroluji hlavu mé dcery a. oh horor Znovu se zranil o dva roky později a znovu na začátku jara, zřejmě epidemie ve škole (((Nenašla jsem vši, jenom dva nity, dnes chodila do lékárny, prostředky, které nám pomohly tak dlouho, pro 400. 2 lahve s vodou, doufám, že se nebudeme množit hodně, zažijeme.

Sofia, Naberezhnye Chelny

Ahoj všem, synovec ze školy přinesl vši. Pozorovali pozdě. Koupil jsem "Pedikulen", ale ne sprej, ale kapalinu, který si třel svého synovce za 197 rublů a on neseděl po dobu 20 minut, jeho hlava byla velmi horká, umyla se a vši zemřeli poprvé. To pro mě nefungovalo. Seděl hodinu a nejvíc zemřel, ale ne všechny.

Lena Lunina, Moskva

koupili ji za 500 rublů a odhodili ho, protože ta hrozná, špinavá vůbec nepomohla. Smradovitá vůně nezmizí, mytí hlavy 10krát za 2 dny nepomůže.

Pomohlo to po první aplikaci. Je snadno odmyt, ale vůně anýzy zůstává dlouhou dobu (po dobu jednoho měsíce). Příjemný, velmi jemný zápach.

jeden den, když jsem chtěl chodit do školy v jedné směně, pppa řekla, že vstávám dcera a řekla jsem ne, stále jsem měla mrzutou hlavu Nevím proč potom jsem vstávala Šla jsem do školy a mrkla, přišla a škrábala a mrkla Lékaři řekli lékaři, že se bojí o komptera a to je to, co říkala. Lu přišel ze školy poškrábaný a poškrábal maminka koupila pedikulen promývá 1 krát nepomůže 2 dny vyprané nepomohlo. a mimochodem, někdo, kdo má vši nebo nitky, může zkazit vzhled a vši a nitky po velmi dlouhou dobu NE pro-xo-dna

Koupil jsem si sadu přítele Pedikulen Ulra. Dítě ve věku 6,5 roku přineslo vši vši vši. Sprej je vhodný k postřiku, zápach je ostrý, ale není špinavý. A to navzdory skutečnosti, že moje dítě je alergické a velmi citlivé na veškerou chemii, nebylo nikdo udušením nebo kašláním. Všechno jsme zpracovali podle pokynů, umyli jsme za půl hodiny. Hřeben je skvělý přírůstek, je velmi pohodlné vyčesat mrtvé vši a nitky! Lupa byla užitečná pouze na konci, dívala se na oblasti za ušima a na zadní straně hlavy. Všichni a všichni zabili Pedikulena poprvé! To je obzvláště potěšitelné, nechci opakovat tento postup mnohokrát.

Zatímco jsem se v koupelně zpracovával, všechna okna byla doma otevřená, dítě ještě 2,5 g dýchalo, silné zvracení se nezastavilo. Pokud budou zapsány pouze další bezpečnostní opatření. Čaj mýdlo neprodává.

Neznámá. Pohodlí: 3. Účinky: 5. Bezpečnost: 4.

Ošetřila svou dceru tímto prostředkem. Za poslední dva týdny máme čistou hlavu. A to je hlavní věc. Před Pedikulenem se pokusil Medifox, Paraplus, ocot. Žádný nástroj nedal požadovaný výsledek. Z mínusů - velmi štiplavý, dráždivý pro oči a ústa. Během zpracování dcery měla všechna okna otevřená. Ale vůně anýzu zůstala v našem domě ještě další týden. a vlasy stále voní, když jsou mokré. Nejdůležitější věc, kterou je třeba vykrást. Dokonce i když nenajdete nits na hřebenu, nezastavujte! Až do 200% se ujistěte, že jste odstranili všechny parazity! Chtěla bych se co nejrychleji zotavit na všechny, kteří mají "štěstí", aby se setkali se všemi!

Pomohlo to. Pohodlí: 5. Účinky: 4. Bezpečnost: 5.

Koupil jsem si sadu. Pediculen, lupa a hřeben. Hněvivě rozhořčeně. Tiskněte tento měsíc již třetí. To, co jsem odvodil říci, nebude drahé a nepomůže. Pedikulenom vedl poprvé. Mezi nevýhody patří pach anýzy. Jinak doporučuji tento lék.

Nástroj nepomohl, možná kvůli tlusté hlavě vlasů, zkusím staromódní prachové mýdlo.

vůně je ostrý, ale lék je okamžitě vynikající, všichni všichni umírají u dítěte. Bez vymývání produktu z hlavy jsme pečlivě česali vlasy hřebenem, abychom vydrželi správný čas. Kombinace pokaždé omyté hřebenu, pak vyprchání vysušené a česané znovu, ale to pro vytahování vši vši už byly česané a omyty po 3 a pak 4 dny všechny opakovány pro prevenci.

vůně je velmi ostrá a velmi škodlivá, nedoporučuji

Pomohlo to. Pohodlí: 4. Účinky: 5. Bezpečnost: 5.

Koupil v lékárně. Silný pach anýzy. Jak jsem pochopil, alkohol a anýz jsou hlavními složkami, takže z hlediska přirozenosti je vše v pořádku. Pomohlo to poprvé. Zahrnuty byly lupy a hřeben. Pohodlně.

A ve formě pleťové vody Pedikulen pomáhá velmi dobře v jedné aplikaci. A to stojí asi 165 rublů.

Nepomohlo. Pohodlí: 4. Účinky: 2. Bezpečnost: 2.

To nepomohlo, používalo to dva dny se smlouvou. Ačkoli to bylo psáno podle pokynů, to pomáhá poprvé. Vlasy se neumývají, ale i další den.

Nástroj není opravdu levný a zbytečný. S jeho pomocí se raději otravujete, vůně je velmi ostrý, stříkáme je na balkon a nepomáháme, kašláním. Myslím, že je vhodnější koupit ve formě šamponu spíše než sprej..

Nepomohlo. Pohodlí: 4. Účinky: 3. Bezpečnost: 3.

Naše rodina nikdy neměla vší hlavě. Vyhýbali se mě jako dítě, ale moje malá sestra není. Obecně každý člen rodiny měl vši. Šel jsem k dermatologovi. Byl jsem předepsán pedikulenovým lékem, je vhodné ho aplikovat (na sprej), je to pravděpodobně jeho jediný plus. Vůně je ostrý, když jsem se zacházel se všemi našimi hrdly, bylo to hrozné a kašlal. Vůně je ostře anizická a alkoholická. Poprvé jsem držel instrukce po dobu 30 minut, podruhé, po třech dnech jsme ji drželi o hodinu déle, abych tak řekl, aby se zvýšil účinek. Avšak vši nepodlehli, i když to bylo napsáno na samotném nástroji, které pomáhá zbavit se vši a NID v jedné aplikaci. Objem produktu je velký (150 ml), ale bohužel bezosý. Jeho cena není malá 460 rublů. Obecně o něm neříkám.

Pedikulen ultra: recenze, návod k použití

Značka Pediculen Ultra se skládá z řady léků používaných k léčbě pedikulózy: sprej, šampon a lotion. Tyto léky jsou určeny pro použití na pokožce hlavy a v oblasti svalů jak pro dospělé, tak pro děti od pěti let věku. Co z tohoto materiálu se dozvíte o Pediculen Ultra: recenze, jak používat drogu, jaké indikace a kontraindikace existují, stejně jako tipy pro použití.

Popis léčiv

Hlavním aktivním prvkem všech produktů Pediculen Ultra, který umožňuje paralyzovat a ničit vší, je anýzový olej (6%). Jeho působení usnadňuje zbavování se dospělých parazitů a jejich vajec (nits) pomocí hřebenů stejné společnosti. Výrobci uplatňují následující výhody tohoto výrobku:

 • kompletní léčba vši;
 • používání neškodných složek při výrobě a složení léčiva, a tedy i jeho bezpečnosti pro lidské zdraví;
 • použitelnost;
 • Aplikace pro opakované použití je k dispozici.

Cena léku je poměrně cenově dostupná pro efekt slibovaný výrobci:

 1. Kompletní sada bez lotion (šampon, sprej, hřeben a lupa) bude stát asi tisíc rublů.
 2. Sada spreje, lupa a hřeben bude stát přibližně 500 rublů.
 3. 200 ml šampon - 500 rublů.
 4. Pediculen Ultra Spray 150 ml - asi 500 rublů.
 5. Hřebenatka - 200 rublů.

Pedikulen Ultra návod k použití

Tyto produkty lze použít samostatně, aby produkt měl co největší účinnost, je třeba aplikovat přípravky komplexně a správně, dodržovat všechna doporučení uvedená v návodu a také sledovat trvanlivost použitých výrobků. Pedikulen Ultra návod k použití:

 1. První lék, který bude nutné použít k léčbě vší hlavě, je sprej. Aplikujte dostatečné množství spreje na pokožku hlavy, aby pokryla celou oblast léze a maste ji do kůže jemnými pohyby.
 2. Doba trvání tohoto léku je 30 minut. Během času musí být nástroj vypláchnut pod tekoucí vodou se šamponem od téže firmy.
 3. Po těchto postupech byste měli používat hřeben, který je součástí balení této sady Pediculen Ultra, abyste se zbavili nití a vši.
 4. Dlouhé vlasy by měly být rozděleny do několika částí pro důkladnější česání. Po každém zpracovaném pramenu je nutné vyčistit mušle ručníkem nebo jednorázovým hadříkem.
 5. Po každé kartáčování jednotlivých pramenů se doporučuje provést postup po celé ploše vlasů.

Takový integrovaný přístup poskytuje úplnou úlevu od problému. Sprej zničí vši a šupinům, šampon toto působí a hřeben se vzdáleností 0,9 mm mezi zuby umožňuje holistické čištění vlasů. U těžkých případů onemocnění a velkého počtu parazitů lze postup opakovat, ale ne méně než týden po prvním užívání léků a ne více než dvakrát měsíčně.

Bezpečnostní pravidla a kontraindikace

Aby si výrobek udržel svou účinnost, je nutné ho uchovávat za správných podmínek. Pokyny uváděly dvouletou trvanlivost a skladovací teplota by neměla překročit 30 ° C. Existují ještě další bezpečnostní pravidla pro používání této poměrně agresivní drogy:

 1. Použijte sprej pouze v dobře větraném nebo větraném prostoru.
 2. Zabraňte vnikání kapaliny do dýchacích cest a vnitřních dutin těla. Lék je určen výhradně k použití na vnějším místě!
 3. Před použitím přípravku Pediculen Ultra Shampoo je třeba nejdříve zvážit pokyny pro použití. Totéž platí pro jiné produkty v řadě.
 4. Před zahájením léčby je třeba zkontrolovat přítomnost alergické reakce. K tomu použijte nástroj na kůži na lokte a počkejte několik minut. Není-li v průběhu času na místě aplikace svědění, zarudnutí nebo odlupování, může být přípravek použit k určenému účelu.
 5. Před aplikací aktivní tekutiny se doporučuje nosit rukavice a masku, která ochrání dýchací cesty. Pokud se v procesu účastní dvě osoby, obojí by mělo být vybaveno ochranným vybavením.
 6. Během působení léku je nosit plastovou čepičku na hlavě, aby byla chráněna zdravá kůže a oděv od drogy. Také kolem hlavy, můžete vázat šátek.
 7. V případě kontaktu s očima nebo sliznicemi nosu je nutné oblast umýt velkým množstvím vody. Oči lze také nasávat roztokem sodíku (20-30%). Také, když nosíte kontaktní čočky, doporučujeme je před zahájením procedury odstranit.
 8. Pokud se látka dostane do dýchacího ústrojí, je nutné propláchnout ústa vodou přidáním sody a také vyhledat odbornou pomoc. Také, odborná rada je potřeba, když aktivní tekutina vstupuje do žaludku. Před příjezdem sanitky se doporučuje očistit žaludek a způsobit zvracení. K tomu musí oběť pít velké množství vody přidáním lžíce sodovky na litr kapaliny.

Nepoužívejte tento přípravek v následujících případech:

 • těhotenství;
 • kojení;
 • děti do 5 let;
 • alergie na aktivní složky;
 • dermatologické choroby v oblasti aplikace;
 • nedávné užívání podobných léků pro vši.

V ostatních případech, za přítomnosti vší, výrůstků nebo vyrážky vyvolané aktivitou hmyzu, neodkládá použití přípravku Pediculen Ultra: recenze týkající se užívání této drogy potvrzují její účinnost s integrovaným přístupem k problému.

Pedikulen Ultra: recenze

Komplexní využití produktů řady vždy přináší pozitivní výsledek, ale ne každý si může dovolit koupit všechny finanční prostředky této společnosti. Individuálně drogy také ukazují svou účinnost, ale nejsou dostatečně spokojené recenze. Pokud používáte přípravek Pedikulen Ultra (šampon), recenze jsou převážně následující:

"Často jsem slyšela příběhy o tom, jak děti přinášejí vši z mateřských škol, škol a táborů, ale nikdy jsem si nemyslela, že bychom museli čelit takovému problému. Před týdnem začala v hustých vlasech svých sedmiletých bílé pelety v kořenech. Podíval se na internet, že by to mohlo být, ukázalo se to. Bylo štěstí, že hnedé vší byly zaznamenány ihned a bylo málo vajec. Na stejném místě jsem našel doporučení pro použití šampónu Pediculen Ultra proti vši. Koupili si a další den umyl hlavy. Používá se striktně podle pokynů testovaných na alergickou reakci, i když moje dcera není naprosto alergická. Byl jsem velmi nervózní, ptal jsem se na její zdraví každou půl hodiny, ale nebylo to žádné spálení a bolest. Šampon udržujte pod plastovým uzávěrem asi tři hodiny. Po vymytí jsem vyčesal všechny nitky se zvláštním hřebenem a nikdy jsem si nevšiml vši. Teď po použití, několik dní uplynulo, každý den jsem si zkontroloval hlavu, ale nevšiml jsem si žádné novinky. Závěrím, že nám to pomohlo poprvé, doporučuji. "

Můžete také použít pouze pedikúlní ultra sprej, jejichž recenze jsou:

"Mám dvě děti. Nejstarší 11letý syn přinesl ze školy školu a okamžitě nakazil sestru, která se před měsícem obrátila před 9 měsíci. Oba měli vtipky a vši a rozhodli se použít sprej, protože podle recenzí je účinnější než šampon. Než si koupíte výrobek, buďte připraveni na to, že jeho vůně není příjemná. Otevřeli jsme všechna okna a obrátili jsme se na kapuci, ale silný zápach se stále cítil. Také na konci akce její dcera začala trochu spálit kůži, takže bylo zapotřebí umyt výrobek o několik minut dříve, i když to neovlivnilo výsledek. Zbavili jsme se všech vší úspěšnosti (ve spreji dochází k paralýze v první a zabíjí druhou), jedna postřikovací láhev byla dostatečná pro dvě děti a více než polovina zůstala. U malých dětí ve věku 5-6 let bych jej nedoporučoval používat, po všem rozstříknutí je velmi štiplavý, stejně jako jeho vůně. "
Natalia

Pedikulen Ultra

Popis k 13. prosinci 2016

 • Latinský název: Pedikulin Ultra
 • ATX kód: P03AC
 • Aktivní složka: Anýz obyčejný olej (Anisi vulgaris semenis oleum)
 • Výrobce: R. Kosmetik (Rusko), Vitacapital Ltd. (Rusko)

Složení

 • Lotion - anýzový olej 6%, ethylalkohol 78%.
 • Rozprašovací olej, alkohol, kyselina kaprinová, voda.
 • Šampon - vazelína, propylenglykol, laurethsulfát, sorbitanoleát, jasmínový olej, antioxidant, konzervační látka.

Formulář uvolnění

Šampon v lahvičkách o objemu 200 ml.

Nastříkejte do 150 ml lahví.

Lotion v lahvičkách o objemu 50 ml.

Farmakologický účinek

Farmakodynamika a farmakokinetika

Farmakodynamika

Pediculen Ultra je léky proti pedikúru, které se dodávají ve formě pleťové vody, spreje a šamponu, které mají mírně odlišné složení, ale účinná látka je 6% anýzového oleje. Má neuroparalytický účinek na parazity. Způsobuje smrt dospělých parazitů. Olej proniká dobře přes chitinový plášť a do dýchacího traktu. Alkohol v tomto případě urychluje tento proces.

Navíc, anýzový olej zničí lepkavé nití, s nimiž jsou připevněny k vlasům, takže je snadněji česání. Je důležité, aby anýzový olej byl pro dítě netoxický a to je jeho výhoda oproti chemikáliím obsahujícím chemikálie. Také neexistuje žádný odpor proti parazitům, takže účinnost není ztracena.

Šampon obsahuje vazelínu, která obklopuje parazity a blokuje přístup kyslíku. Má vůni jasmínu.

Léčba začíná lotionem, sprejem nebo šamponem - záleží na preferencích a není účinný.

Při dodržení doby expozice dospělí a nymfy umírají a ztrácejí stabilitu. Postup je doplněn mícháním mrtvých parazitů a nití s ​​hřebenem, který má pro tuto optimální vzdálenost mezi zuby - 0,9 mm. Po postupech můžete aplikovat stříkací kondicionér. Umožňuje česání, uklidňuje pokožku hlavy (obsahuje jojobový olej), obnovuje ztrátu vlasů a pružnost vlasů.

Farmakokinetika

Data nejsou zobrazena.

Indikace pro použití

Navrženy tak, aby zničily hlavu a všední vši, stejně jako jejich larvy (nits). Může být použit u dětí od 5 let a dospělých a šampon u dětí od 3 let.

Kontraindikace

 • hypersenzitivita;
 • věk do 5 let (pro sprej a lotion);
 • věk do 3 let (u šamponu);
 • těhotenství a kojení.

Nežádoucí účinky

To může způsobit svědění a podráždění na pokožce hlavy. Okamžitě vypláchněte. Pokud během léčby dochází k závratí, musíte postup zastavit, opláchnout nástroj a poskytnout člověku vzduch.

Návod k použití Pedikulen Ultra (metoda a dávkování)

Šampon Pedikulen Ultra, návod k použití

Před použitím je vlas dobře zvlhčen. Naneste šampon tak, aby pěna byla dobře pokryta celou hlavu. Poté se na hlavu umístí polyethylenová čepička (nebo taška). Doba expozice - 3 hodiny. Hřebínky a nití s ​​hřebenem, opláchněte čistou vodou, můžete si vlasy pravidelně umýt pravidelným šamponem.

Pediculen Ultra Spray stříká po celé délce a vždy přímo na kořenech vlasů. Je nutné, aby se to snažilo rovnoměrně a dobře zvlhčovat vlasy. Také noste klobouk a počkejte 30 minut. Poté si vlasy umyjte obvyklým způsobem.

Lotion hojně navlhčete vlasy několik minut, protřepte pokožku hlavy a nechte 30 minut na vlasy, pak se umyjte hlavou obvyklým způsobem.

Můžete použít libovolnou formu tohoto nástroje, který je pro vás vhodný, ale po postupech je třeba vyhlazovat i mokré vlasy s hustým hřebenem. Při česání hřebene je třeba neustále otírat ručníkem. Je nutné, aby se po zpracovávání i nadále pokrývaly hřebeny s hřebenem, který odstraňuje i ty nejmenší, což je nemožné vytvořit hřeben.

V případě potřeby můžete po 7 dnech znovu zpracovat. Nezapomeňte však, že postup pro zničení vši může být prováděn nejvýše dvakrát měsíčně.

Při používání kontaktních čoček je třeba je před léčbou odstranit. Pod vlasovou částí vytvořte obvaz z bavlněné tkaniny (šátek) tak, aby látka nepadla do očí. Při styku se sliznicí úst, nosu nebo očí vypláchněte vodou. Doporučuje se zajistit ruce gumovými rukavicemi.

Při léčbě všedních vší je nutné zabránit tomu, aby se agent dostal do genitálií a konečníku. K tomu můžete použít tampony z vaty.

Předávkování

Nebyly hlášeny případy předávkování. V případě náhodného požití do žaludku je nutné ho umyt 2% roztokem sody, vyvolat zvracení. Poté pít několik sklenic vody s adsorbent (aktivní uhlí, polyphepan).

Interakce

Žádné údaje nejsou k dispozici.

Podmínky prodeje

Prodává se bez předpisu.

Podmínky skladování

Teplota do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Analogy

Recenze Pedikulen Ultra

Z celé řady výrobků je nejoblíbenějším výrobkem šampon Pediculen Ultra, jehož zpětná vazba je často pozitivní. Zaznamenává se pohodlnost jeho použití (používá se jako běžný šampon), nepřítomnost žíravých pachů, účinnost a přiměřená cena s tímto objemem.

Pokud jde o účinnost, názory byly rozděleny: někdo pomáhal drogu poprvé (pravděpodobně došlo k mírné infekci a důkladné denní česání po léčbě), a někdo musel opakovaně používat. Zpracování stále stojí za to opakovat, protože s jednou pečlivě nevykonanou léčbou zůstávají nits, které pak projdou celým vývojovým cyklem.

Také existují případy, kdy droga nezničí dospělé kvůli nerovnoměrnému rozložení. Z nepříjemných okamžiků použití tohoto nástroje je vůně (více se týká vody a spreje), které zůstávají na vlasu další týden, a na rukou, pokud nepoužíváte rukavice.

 • "... koupili jsme lotion. Vůně je prostě netolerovatelná - silná a velmi ostrá. Dítě nemohlo sednout za 30 minut. Kvůli alkoholu složenému z pokožky jeho dcery se zbledla. "
 • "... Nástroj je účinný, ale vůně se mu nelíbilo - není moc příjemné. Obecně jsou s drogou spokojeni, pomohli nám zbavit se všic. "
 • "... Rozstřik je strašidelný, hoří nesnesitelně, vydrží jen 20 minut. A co děti?
 • "... použitý sprej. Po proceduře kvůli vůni musíte vysílat pokoj. Ale - hlavní věc, která pomáhá. "
 • "... Sprej je vhodný pro použití, opravdu dost pro 20 aplikací, ale vůně je horká a strašná."
 • "... ze spreje se děti prostě ucpaly, sotva přežily přidělený čas."
 • "... Spotřeba šampónu je malá, méně než polovina láhve se používá na dlouhé vlasy. Šampon má příjemnou vůni. "
 • "... Koupeno v sadě - tak výnosné. Šampon, kondicionér, lupa a hřeben byly zahrnuty. Spokojen. "
 • "... Šampon nám pomohl při jedné léčbě. Nyní je to osvědčený nástroj. Pravdu je třeba po dlouhou dobu držet na vlasu. "
 • "... je přesvědčen, že kompozice je bez chemie! Vůně šamponu není žíravá. "
 • "... mohu říci, že sprej je účinný proti vši a neroztrhne nits o 100%. Potřebujete pečlivé česání a opětovné použití. Současně je to hospodárné, pohodlné a vlasy nezkazují. "
 • "... Podle mých pozorování nejsou odstraněny všechny nitky. Proto jsme po 2 týdnech zopakovali zpracování a důkladné česání. "
 • "... Pokud nechcete používat chemikálie se všemi, můžete ji použít. Všichni pomáhají při jednom či dvou použití. "

Pokud jde o zničení nits, téměř všechny nástroje dostupné na farmaceutickém trhu se s nimi nemohou vyrovnat. Nits má ochrannou skořápku, která nedovoluje, aby léky pronikly dovnitř. Proto je několikrát nutné použít prostředky k zničení nově vznikajících potomků. Účinnějším způsobem, jak bojovat s nití, je česání vlasů.

Cena Pedikulen Ultra kde koupit

V lékárničce je celá řada tohoto léku proti pedikulosu široce zastoupena a může být zakoupena v jakékoli lékárně. Cena šamponu je 573-740 rublů, sprej - 291-345 rublů, lotion - 180-185 rublů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy