logo

Pediculicidní činidla "Pediculen® Ultra"

Tam je v každé lékárně

Tam je v každé lékárně

Vyvinut společně s Výzkumným ústavem dezinfekce Rospotrebnadzor

Pedikulen Ultra - prostředek č. 1
proti všem a všem! * *
Po dobu 5 let se v lékárnách prodalo více než 2,5 milionu balení pedikulicidů z nejnebezpečnějších vši.

Pokyny pro detekci vší a výronů

Jak rozpoznat. Známky a příznaky.

bělavé nitky na kořenech vlasů, nejčastěji za ušima a kolem krku

prázdné kokony spojené s vlasy v určité vzdálenosti od kořene

dospělé parazity na pokožce hlavy

vyrážka na zadní straně krku způsobená všemi

Je vhodnější zkontrolovat přítomnost vší a nití na suchých vlasech.

Postupujte takto:

 • Nejprve si hřečte vlasy pravidelným hřebenem.
 • Poté hřebejte vlasy na partiích, věnujte pozornost pokožce hlavy
 • Udržujte hřeben od vlasových kořenů až po konce, zkoušejte vlasy a hřeben pro škůdce a vši
 • Věnujte zvláštní pozornost oblastem za ušima a ve spodní části šíje - nejoblíbenější místa pro vší.
 • Pro důkladnější kontrolu použijte lupu.

Proč se musíte zbavit vší co nejdříve.

 • Existuje riziko přilnutí bakteriální infekce kožními lézemi.
 • Při prodloužených vši se serózně purulentní výplně lepí vlasy, vytvářejí rohože, které budou muset být odříznuty.
 • Stále svědění, po 2,5-3 týdnech po infekci, zbavuje odpočinku. Děti se nemohou soustředit na hodiny, stanou se náladové a špatně spí.
 • Osoba s vší hlavičkou je nakažlivá vůči ostatním.

Video instrukce

Jak se zbavit vši a nití 1krát doma.

Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vąe a vši
Odvozujeme vši
Odvozujeme vši
Uplatňování finančních prostředků

Plná řada produktů Pediculen Ultra

Chcete-li se zbavit vší a vši v jedné aplikaci. *

Sprej a pleťové mléko pro vši. Pedikulen Ultra

Zničí HORSE a GNE při jedné léčbě! *

Nejnovější generace proti vši a příšerám

Neobsahuje toxické látky a insekticidy.

Klinicky ověřená účinnost!

Pro dospělé a děti od 5 let

Lotion Pedikulen Ultra

Sprej Pedikulen Ultra

Při práci s nástrojem musíte používat gumové rukavice a dodržovat pravidla osobní hygieny. Neužívejte děti mladší 5 let, těhotné a kojící ženy, osoby s onemocněním a zraněním chlupatých částí těla a hlavy, stejně jako osoby s projevy zvýšené citlivosti na součásti nástroje.

Abyste zabránili tomu, aby se produkt dostal na sliznice očí a nasofaryngu, před ošetřením vlasů byste měli spojit bavlněný pás kolem hlavy (pod vlasy), který by se měl srolovat pomocí lana. Pokud pacient používá kontaktní čočky, je třeba je před použitím produktu odstranit. Pro ochranu sliznic genitálních orgánů a konečníku by měla být použita gáza nebo bavlněné tampony.

Pokud se objeví svědění, podráždění nebo kožní vyrážka, okamžitě je opláchněte. V případě potřeby vyhledejte lékařskou pomoc.

V případě náhodného kontaktu se sliznicemi očí, nosu a dalších orgánů je třeba důkladně opláchnout velkým množstvím vody. Pokud dojde k podráždění sliznicových očí, odkapávejte 20% nebo 30% roztoku sodné soli kyseliny sulfakylové.

Místnost, kde se provádí hromadná léčba lidí, postižených vši, musí být pravidelně vysílána.

V případě otravy dýchacím aparátem okamžitě odstraňte postiženého na čerstvý vzduch, opláchněte ústa vodou nebo 2% roztokem sody. Konzultujte s lékařem.

Při náhodném požití vypláchnout žaludek vodou nebo 2% roztokem sódy na pečení, vyvolat zvracení a poté přidávat adsorbent do 1-2 sklenic vody.

Pokyny pro použití šamponu a sprejů Pedikulen Ultra

Mnoho lidí narazilo na nemoc, jako jsou vši, zejména rodiny s dětmi. Jsou hlavní nosiči onemocnění. Existují případy, kdy dospělí trpí pedikulózou.

Chcete-li se zbavit pedikulózy, využijte terapii, která zahrnuje dezinfekci pokožky hlavy a vlasů pomocí speciálního šamponu nebo spreje. Sortiment lékárenských výrobků se lišil od různých výrobců a různých cenových rozpětí. Co si vybrat, šampon nebo sprej? Která společnost dává přednost?

Prostředky Pediculen - charakteristika uvolnění

Pediculen Ultra je celá řada produktů, které představují lotion, sprej, hřeben s častými jemnými zuby a lupou. Série je určena k dezinfekci a přispívá k eliminaci parazitů, jejich vajec a larv. Série léků vyráběných domácími farmakologickými společnostmi. Téměř vždy k dispozici v každé lékárně nebo lékárně.

Šampon a sprej jsou k dispozici v lahvích o objemu 200 ml a 150 ml. Lotion v lékárnách je dodáván v injekční lahvičce o objemu 50 ml.

Základem "Pedikulen Ultra" je vazelínový olej. Plus jsou doplňky:

 • výživový doplněk E 1520;
 • laurylsulfát sodný;
 • sorbitol oleát;
 • jasmínový olej;
 • antioxidant;
 • konzervační látky.

Složení spreje je hlavní složkou anýzového oleje. Dalšími složkami jsou alkohol, kyselina kaprinová a voda. Lotion je anýzový olej a ethylalkohol.

Farmakologický účinek

Anýzový olej, který je součástí protipanikulárního spreje, paralyzuje vší a ničí dospělé jedince. Nity připevňují k vlasům zvláštní složení lepidla a anýzový olej ho zničí. Tato okolnost usnadňuje postup při česání nití. Používání více než jednou, anýzový olej neumožňuje parazitům přizpůsobit se droze, takže je vždy efektivní.

Použití šamponu, jak je předepsáno pravidly a jmenování specialistů, zaručuje ztrátu dospělých vší a ztrátu stability nití. Po zákroku jsou mrtví parazité vyčesáni hřebenem, který je vždy při nákupu darem.

Pedikulen Ultra - indikace k použití

Řada léků vyráběných ruskou společností "BIOFARMRUS" přispívá ke zničení pubiků a hlavních parazitů, stejně jako jejich larv.

U dětí ve věku od 3 let předepisuje lékař šampon a po dosažení 5 let můžete také použít sprej. Dospělí užívají hlavně lék, uvolněný ve formě aerosolové nádoby.

Je škodlivé pro lidi?

Výrobky řady Pediculen nepředstavují ohrožení lidského zdraví, ale pro 100% záruku, že se zbaví vši, doporučujeme konzultovat s dermatologem. Lékař vám poradí o době trvání léčby, množství dezinfekčního prostředku a době expozice oplachování.

Kontraindikace

Stejně jako u všech léků, přípravky řady Pediculen Ultra mají kontraindikace pro použití:

 • přecitlivělost na některé složky léčiva;
 • postřik a krém by neměly být aplikovány na děti do pěti let;
 • děti do tří let;
 • bez použití u žen, které nesou dítě a kojily.

Existují případy individuální nesnášenlivosti těchto fondů, po aplikaci se objeví svědění a podráždění kůže. Postup je třeba přerušit, přípravek se má rychle vypláchnout. Existuje jen málo případů závratí, zpracování se zastaví.

Pokyny pro použití šamponu

Ošetření hlavy začíná smáčením vlasů vodou. Aplikuje se ve velkých množstvích, pěna by měla úplně pokrýt celou hlavu. Dalším krokem je zabalit hlavu plastovým obalem nebo nasadit speciální uzávěr z podobného materiálu. Doba expozice je 3 hodiny.

Konečným stupněm dezinfekce je vyčistit zničené parazity, opláchnout hlavu vodou. Můžete si umyt vlasy pravidelným šamponem, neublíží to.

Spray Pedikulen Ultra - podmínky použití

Bezprostředně před použitím se aerosol třepe, postříká po celé délce vlasů, nezapomíná na to, že zpracovává své kořeny. Doporučuje se rozstřikovat rovnoměrně a důkladně navlhčit vlasy. Stejně jako po nanesení je nutné obalit hlavu polyethylenem nebo položit na klobouk. Ve srovnání s šamponem se doba expozice sníží na půl hodiny. Mrtví paraziti a jejich larvy - hřeben hřebenů. Po dezinfekci umyjte vlasy pravidelným mytí vlasů.

Interakce s jinými prostředky

Údaje o interakci s jinými léky nejsou k dispozici.

Je léčba všemi účinná?

Výroba společnosti "BIOFARMRUS", zejména linka Pedikulen Ultra, rychle a účinně zničí škůdce. Společnost zaručuje 100% smrt parazitů při dodržování všech pravidel pro užívání drogy. Případy, kdy prostředky nepomáhají, velmi vzácné, což naznačuje potřebu použití analogů nebo stanovení jiné metody léčby pedikulózy.

Pedikulen Ultra - cena

Cenová kategorie je k dispozici téměř všem, jak říkají: "Pro každý vkus a peněženku." V průměru se náklady na drogy liší od 450 do 600 rublů. Například v on-line lékárnách s objemem 200 ml stojí 528 rublů, vlasový produkt ze stejné řady s objemem 50 ml se prodává za 144 rublů. Můžete si zakoupit sadu šamponů, které stojí 880 rublů.

Recenze skutečných kupujících

Největší poptávka z celé řady výrobků "Pedikulen Ultra" používá šampon. Především si lidé uvědomují pohodlí jeho použití, nepřítomnost otravné vůně, poměr ceny a objemu.

Sprej není oblíbený kvůli jantaru, který se po dezinfekci po dobu asi sedmi dnů neroztrhá ze vlasů.

Zde jsou některé skutečné recenze zákazníků:

 1. Sprej Pedikulen nám pomáhá zbavit se parazitů po jednom použití. Ale jeho velkým mínusem je vůně, která přímo pokožkuje na pokožku a dlouho neprochází. Pokud chcete překonat zaručenou pedikulózu, pak by okolnost neměla v žádném případě ovlivnit volbu léku. Agent byl zpravidla spokojen a doporučujeme ho dalším lidem, kteří trpí podobnou nemocí.
 2. Sprej se snadno používá a opravdu opravdu pomáhá zabít všechny vší. Avšak jeho vůně, která mu vyzařuje, je hrozná, můj syn se už téměř půl hodiny posadil. Aerosol pomohl poprvé.
 3. Všichni našli v dětství vši, byli vystrašeni a běželi do lékárny. Tam jsme byli doporučeni Pediculen Ultra. Všichni zemřeli bezprostředně po první léčbě, ale zbytky zůstaly. O týden později, znovu způsobil, pomohl. Z pedikulózy se zbavil. Náprava je dobrá, ale jedna minus - doba expozice je tři hodiny, u dětí je velmi obtížné sedět.
 4. Koupila soupravu Pedikulen Ultra: šampon, kondicionér a hřeben pro česání. Všude a larvy zemřely po prvním použití. Doporučujeme, aby ostatní okamžitě zakoupili komplex.
 5. Líbí se mi šampon, protože neobsahuje žádné chemikálie. Přiměřená cena a snadné použití. Pomohl dvakrát.
 6. Dítě bylo v nemocnici, po vypuštění nalezlo vši, výsledek - celá rodina se ochladila. Pro dítě koupil v lékárně šampon, pro nás, dospělí - sprej. Měl účinek podruhé, sprej - okamžitě zničil parazity. Aby bylo dosaženo výsledku, může se vůně vydržet.

Doporučujeme číst: jak rychle vyléčit drozd (kandidóza) v ústech dětí - příznaky, příčiny, metody terapie.

Jak se trvale zbavit parazitární choroby klonorchózy - příznaky, způsoby infekce a metody eliminace. Podívejte se na všechny informace zde.

Při čtení recenzí zákazníků se zdá, že přípravky pomáhají zbavit se, především poprvé, pouze od dospělých. Ale to není překvapující, protože nitky jsou obklopeny ochranným pláštěm, které neumožňuje terapeutickým činitelům, aby zcela pronikly. Opakované použití zničí plášť a nity zemřou. Chcete-li dosáhnout plného účinku nití, je třeba hřeben.

Podívejte se na video o hlavě vši - Pediculen Ultra:

Použití aerosolových pedikúlenských vší

Pediculóza je rozšířené dermatologické a trichologické onemocnění, které postihuje jak děti, tak dospělé. Naštěstí dnes na regálech lékárny najdete spoustu léků, které mohou účinně a rychle zničit vši a jejich larvy. Jedním z nejoblíbenějších produktů této skupiny je Pedikulen Ultra Spray, vyvinutý ruskými lékárnami.

Složení a mechanismus působení spreje

Hlavní aktivní složkou aerosolu je anýzový olej. Výsledky výzkumu dokazují, že vůně této sloučeniny vylučuje parazity a látky v jejím složení paralyzují jejich vnitřní orgány a přispívají k vývoji dalších poruch, které jsou neslučitelné se životem ve fungování jejich nervového systému. Kromě anýzového oleje obsahuje sprej izopropylalkohol, kyselinu kaprinovou a vodu.

Procházející parazitním chitinem, součásti Pediculen Ultra paralyzují práci jeho respiračního systému. Výsledkem je, že i dospělí i jejich larvy umírají z udušení. Sprej je stejně účinný při léčbě všech forem vší (včetně pubiků). Navíc se velmi často používá jako součást komplexní terapie seboroické dermatitidy, demodikózy a dalších trichologických onemocnění.

Rozstřik je k dispozici ve 150 ml lahvičkách s postřikovači. Speciální hřeben pro česání mrtvých vší a nití, lupu a instrukce lze vložit do obalu s přípravkem.

Použití aerosolu

Pedikulární aerosol je velmi snadné použití. Aby bylo dosaženo stabilního terapeutického účinku jeho použití, je nezbytné:

 • hřebenový hřeben s častými zuby;
 • mokré prameny s vodou;
 • zpracovávejte kudrlinky z injekční lahvičky a brouste tak, aby se na jejich povrchu objevila bílá pěna;
 • umístěte plastovou čepičku na hlavu;
 • počkejte 10-13 minut;
 • prostředek vypláchněte teplou vodou;
 • umyjte si vlasy šamponem (v případě potřeby několikrát);
 • vyčistit všechny mrtvé parazity a jejich vejce z vlasů.

Při aplikaci aerosolu je velmi důležité dodržovat následující pravidla:

 • ujistěte se, že aerosol nespadá na slizniční membrány nebo do očí pacienta;
 • zrušit lék v případě jakýchkoli příznaků alergických reakcí (svědění, vyrážka, podráždění, pálení atd.).

Je zakázáno kombinovat Pediculen s jinými léky určenými k boji proti pedikulóze.

Tip! Pokud se lék dostane do očí nebo sliznic, vypláchněte postiženou oblast teplou vodou.

Profylaktické sprejové aplikace

Aerosol Pediculen může být použit jako profylaktický prostředek ke snížení pravděpodobnosti:

 • primární infekce u jedinců, kteří jsou nuceni kontaktovat pacienty;
 • opakované infekce u lidí, kteří již podstoupili léčbu.

Preventivní ošetření vlasů a pokožky hlavy pomocí spreje zaručuje stabilní ochranu před infekcí všemi všemi. Účinky léku se uchovávají déle než jeden týden.

Kontraindikace k použití aerosolu

Pedikulen stejně jako ostatní antiparazitika má kontraindikace. Důvody pro nepoužití této drogy:

 • období laktace a těhotenství;
 • věk do 5 let;
 • dermatologické onemocnění, které se projevují v oblastech pokožky ošetřované sprejem;
 • individuální nesnášenlivost anizového oleje, alkoholu, kyseliny kaprinové.

Nežádoucí účinky na aerosol se vyskytují velmi vzácně. Ve výjimečných případech mohou pacienti, kteří podstoupili léčbu tímto přípravkem, stěžovat na svědění, pálení, vyrážky a podráždění kůže v ošetřených oblastech.

Tip! Pokud dojde k nežádoucím reakcím, je nutné přestat používat aerosol a konzultovat s lékařem.

Náklady na léčbu Pedikulenom

Průměrná cena jednoho balení Pediculenu je 450 rublů. Na různých místech prodeje však mohou být náklady na léčivo vyšší nebo nižší, než je uvedeno. Cena může být ovlivněna nejen místem prodeje, ale také cenovou politikou přijatou v konkrétním léčebném řetězci.

Výhody a nevýhody postřiku

Pediculen - silný lék, který má řadu výhod oproti kolegům. Tento sprej:

 • pomáhá i při běhu forem vši;
 • zabíjí nejen dospělé vši, ale nitky;
 • umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků po první aplikaci;
 • snižuje riziko seboroické dermatitidy, demodikózy a dalších dermatologických a trichologických onemocnění.

Nicméně, Pediculen - je toxické lék, který může vyvolat vývoj nežádoucích účinků. Proto může být použita pouze při absenci kontraindikací a po testování citlivosti pokožky na její složky.

Jak aplikovat Pediculen Ultra proti opatřením proti všem

Pedikulóza je považována za chorobu chudých, avšak hmyz si svou prosperitu nevybírá. Někdy se mohou paraziti objevovat mezi dobře upravenými lidmi, kteří sami sebe sledují. Moderní léčivé přípravky vyrábějí léky bojující proti vši s poměrně šetrným složením, ale jejich účinnost proti všem a nitkám je na velmi vysoké úrovni. Řada výrobků Pediculen Ultra je jen jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod bojů proti nežádoucímu hmyzu. Jak tento lék užívat a jaké bezpečnostní opatření byste měli dodržovat, dozvíte se dále v našem článku.

Obecné charakteristiky

Pediculen Ultra je řada produktů, které byly vyvinuty domácími lékárníky, konkrétně k boji proti všem a všem na vlasové části hlavy. Nástroj je účinný při použití pubických ploshchit.

Souprava obsahuje:

Prostředky se prodávají jak v obecné sadě, tak odděleně od sebe.

Hlavní účinnou složkou celé série je anýzový olej, který většina hmyzu netoleruje. Pomocnými látkami lotionu a šamponu je vazelína, díky které se každý parazit nachází v oddělené tobolce. Hlavní látka paralýzuje pohyb najednou a pak dýchá, pak nastane smrt.

Sprejový kondicionér pomáhá po ošetření, jeho formulace usnadní česání a neutralizaci škodlivého účinku účinných látek na strukturu vlasů.

Tlustý hřeben pomůže zbavit se mrtvého hmyzu a škůdců. Výrobek je vyroben z přírodních silně hypoalergenních materiálů, takže jeho použití je povoleno i pro novorozence. Hřeben má hustou strukturu zubů, skrze kterou nebude žádný parazit pronikat.

Doporučujeme číst: TOP 5 nejlepších vrcholů vši.

Lupa nemá ve struktuře žádné prvky, ale s pomocí jí bude vyšetření vlasů pacienta důkladnější.

Nejčastěji používaný pleťový krém Pedikulen ultra, je umístěn ve stejné řadě se šamponem. Účinnost obou léčiv bude přibližně stejná a použití lotionu bude jednodušší. Lék je čirá nažloutlá tekutina, která po otevření a aplikaci silně voní z anýzového oleje. To je způsobeno složením léku:

 • 6% tvoří anýzový olej;
 • 78% je ethylalkohol;
 • zbytek je přidělen pro funkční doplňky.

Lotion je dostupný v lahvičkách o objemu 50 ml, vnáší se do něj bavlněné tampóny. Anýzový olej neutralizuje parazity, alkohol urychluje proces paralýzy, aditiva změkčují negativní vliv na strukturu vlasů.

Pediculen Ultra Spray není nijak náročnější, díky čemuž je proces žehlení snadnější a rychlejší. Navíc tento nástroj odstraňuje negativní vliv antiperspirantních léků ze série, obnovuje přirozenou strukturu vlasů, uklidňuje pokožku hlavy, zmírňuje zánět. Uvolněte sprej v rozprašovacích nádobách o objemu 150 ml. Nástroj má příjemnou vůni vanilky.

Tip! Aplikujte sprej je volitelný pouze po nanesení šamponu nebo pleťového mléka. Nástroj je docela účinný, aby se aplikoval na vlasy před vyčesáváním mrtvých parazitů nebo škůdců.

Návod k použití

Nejčastěji pro odstraňování parazitů z vlasů hlavy a dalších částí těla používalo krém a sprej Pediculen Ultra v tandemu. Tyto léky se dokonale doplňují, ale mohou se zbavit parazitů a sólo.

Pediculen Ultra Lotion se používá k tomu, aby se zbavil jak vší hlavičky, tak všedních ploshchit, způsob aplikace bude přibližně stejný s malým rozdílem. Odstranění pubických parazitů vypadá takto:

 • znamená bohatě umístit na wadded tampon;
 • velice mačte celou oblast léze, s přihlédnutím k pokožce a vlasům;
 • počkejte 20-30 minut;
 • umyjte teplou vodou a mycím prádlem.

Ujistěte se, že nástroj nespadá na sliznice.

Pediculóza na hlavě je ošetřena lotionem následujícím způsobem:

 • před zahájením procedury je důležité vlasy dobře hřebovat;
 • bavlněný tampón nebo kotouč navlhčený velkým množstvím prostředků;
 • aplikujte krém na hlavu, počínaje pokožkou a dále po celé délce vlasů;
 • nasaďte na polyethylenový sáček nebo šatku stejné kvality, pevně jej připevněte;
 • nechte půl hodiny;
 • umyjte aplikovanou látku teplou vodou;
 • ujistěte se, že provádíte proces česání.

Nástroj přímo ovlivňuje vší a ploshchity, jejich larvy zůstávají naživu. Vzhledem k tomu, že na nich působí anýzový olej, je výrazně snížena přilnavost kapsle k vlasům. Proces žehlení je mnohem snazší, nity nejsou tak pevně drží chloupky.

Sprejový kondicionér se obvykle aplikuje po aplikaci krému nebo šamponu, pro děti do pěti let, může být aplikován před každým česnutím. Účinnost znamená potvrzené recenze na internetu.

Nástroj velmi usnadňuje proces česání vlasů po vymytí léku proti pedikultu, jojobový olej obnovuje strukturu pokožky a vlasů po tomto typu výrobku. Aplikujte sprej takto:

 • rozstřikujte s dobrými prostředky;
 • stříkání se provádí ve vzdálenosti nejméně 25 cm;
 • vlasy jsou většinou ošetřeny;
 • Provést postup česání;
 • Poté doporučujeme vypít výrobek teplou vodou a pravidelným šamponem.

Tip! Kombinace se provádí speciálním hrubým hřebenem, pravidelný hřeben zde nepomůže.

Bezpečnostní opatření

Prostředky řady Pediculen Ultra nejsou toxické, ale stále se musíte chránit:

 • není žádoucí provádět proceduru s nechráněnými rukama, používat gumové rukavice;
 • po všech stupních umyjte ruce mýdlem a vodou;
 • tak, aby se výrobky nedostaly do nosu, úst nebo očí, vyrobily speciální ochranný obvaz z jakéhokoliv bavlněného šátku nebo řezané tkaniny, zrolovaly se a upevnily trochu pod vlasy;
 • pacienta s čočkami doporučeným k jejich odstranění;
 • při zpracování perineu je nutné přísně zajistit, aby nástroj nespadl na genitálie a konečník, jsou pokryty bandážemi z bavlněné tkaniny nebo tampony stejného materiálu;
 • pokud se produkt dostal na sliznice, je nutné okamžitě opláchnout místo vstupu;
 • když se prostředek dostane do žaludku, je nutné provést mytí s roztokem sody a poté pacientovi aktivovaný uhlík.

Během zákroku se mohou objevit závratě a nevolnost, tyto příznaky mohou naznačovat individuální intoleranci léku. V této situaci je léčba zcela zastavena, prostředky jsou vymyty a osoba je vyvezena na čerstvý vzduch.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Ve většině případů je užívání léku pacientům normálně tolerováno, pouze malá frakce trpí alergickými reakcemi. Nicméně, ne každý může použít komplex anti-pediculosis, je přísně zakázáno používat pro:

 • děti mladší 5 let (kromě hřebenů);
 • během těhotenství a kojení. Přečtěte si více o bezpečných prostředcích vši během těhotenství a laktace, přečtěte si naše webové stránky;
 • osoby s individuální nesnášenlivostí k jednotlivým komponentům nástroje;
 • pacienti s poškozenou kůží vlasové části;
 • pro kožní onemocnění jiné než pedikulózu.

Před použitím jakékoli drogy ze série Pediculen Ultra proveďte test citlivosti. Chcete-li to provést, aplikujte zvolenou nápravu do oblasti za ucho a držte jej nejméně půl hodiny. Pak opláchněte vodou a důkladně prohlédněte místo, pokud tam nenastaly žádné změny, pak je droga pro vás to pravé.

Neexistují žádné informace o interakci s jinými léky, ale je lepší se vyhnout těmto situacím.

Mezi vedlejšími účinky je třeba poznamenat závratě, nevolnost, zřídka zvracet pouze v případě, že z nedbalosti droga spadla do zažívacího traktu. Co dělat v tomto případě, už jsme to řekli. Nebyly pozorovány žádné další příznaky.

Cena a analogy

Prostředky řady Pediculen Ultra patří k lékům průměrné cenové kategorie, jejich cena na ruském trhu:

 • pro celou řadu lékárníků si vyžádá 880 až 960 rublů;
 • lotion je obvykle dodáván s kloboukem, chtějí od 170 do 260 rublů;
 • stříkací kondicionér stojí 520-540 rublů.

Z toho vyplývá, že nástroj je poměrně cenově dostupný a účinný v boji proti parazitům. Obvykle postačí k eliminaci použití parazita, ale je lepší provádět přepracování k prevenci ne dříve než příští týden.

Je to důležité! Použití drogy nemůže být více než dvakrát měsíčně.

Pokud z nějakého důvodu tato droga nevyhovuje vám, pak můžete vzít v úvahu její analogy: Pair Plus, Permethrin, Spregal, A-Par.

Výhody a nevýhody finančních prostředků

Na základě vlastností postřiku a lotionu můžeme bezpečně říci, že je lepší použít lotion pro úplné zničení vší. Nástroj nejen paralyzuje živého jedince, ale také snižuje lepivost kapslí s nití, čímž velmi usnadňuje jejich česání od vlasů.

Samotný sprej nezabírá parazity, používá se jako pomocný nástroj ke zlepšení práce s hřebenem. Sprcha navíc zlepšuje stav vlasů po aplikaci lotion, což je důležité pro zdraví.

Je lepší používat oba produkty v tandemu, tímto způsobem se bude možné zbavit parazitů a významně snížit účinek léků na vlasy pacienta.

Pediculen Ultra jako prostředek proti vši: návod k použití

Pediculóza je časté nepříjemné onemocnění, které může postihnout jakoukoli osobu, bez ohledu na věk. Pro léčbu potřebujete lék, který by byl pro člověka bezpečný, ale toxický pro vši. Takový lék zůstává Pedikulen ultra.

Popis léčiv

Aktivní složky přípravku Pediculen Ultra zničí vši a jejich vejce. Složení je bezpečné pro lidské zdraví, takže celý postup, jak se zbavit vší a nití, je rychlý a bezbolestný. Účinnost léčby pedikulózy je určována četností postupů.

Formulář pro uvolňování léku

Pedikulen Ultra uvolněte v následujících typech:

 • šampon - 200 ml;
 • sprej 150 ml;
 • lotion - 50 ml.

Mechanismus účinku

Pediculen Ultra je protivopedikulezny lék, který je vyráběn v různých verzích: šampon, lotion, sprej. Složení těchto produktů je mírně odlišné, ale účinnou složkou je 6% anýzového oleje. To, že ovlivňuje parazity, způsobuje v nich paralýzu. Olej proniká přes chitinový obal a do dýchacího traktu. Alkohol, který je součástí drogy, urychluje proces smrti parazitů. Anýzový olej má ničivý účinek na lepivou hmotu nití, díky níž drží vlasy těsně. Proces žehlení je proto mnohem jednodušší.

Anýzový olej je pro dítě zcela bezpečný a to je jeho hlavní výhoda oproti výrobků obsahujícím chemické složky. Navíc se nevyvíjí návyková vši, a proto účinnost není ztracena.

Ve složení šamponu je vazelínový olej. Má obalující účinek, čímž blokuje kyslík parazity. Vazelínový olej má lehkou jasmínovou vůni. Můžete zahájit léčbu jakýmkoliv lékem - šamponem, sprejem nebo lotionem. Vše závisí na osobních preferencích osoby a nemá vliv na účinnost výsledku.

Indikace pro použití

Pediculen je ultra-farmacie lék určený k rychle se zbavit dospělé a dítě vši a příznaky, které vyplývají z parazitů.

Prvým příznakem pedikulózy je svrbení pokožky hlavy. Pokud se vyskytuje pravidelně, je nutné vyšetřit hlavu a zjistit, zda se vyskytují následující příznaky vši:

 1. Prázdné nebo plné kokony, které jsou umístěny ze kořene vlasů 1-2 cm.
 2. Mají živou dospělou vnučku.
 3. Tvorba vyrážky na krku. Tento příznak poukazuje na přítomnost alergie těla na odpadní produkty parazitů.

Pozor! Pokud zjistíte nejméně jednu nits nebo vši, musíte okamžitě začít léčbu přípravkem Pediculen Ultra a dezinfikovat oblečení. Pokud se tak nestane, parazité se začnou množit, přenášejí se na zbytek rodiny a lidi kolem nich, což vede k rozvoji epidemie pedikulózy.

Jak nebezpečná je droga pro lidi

Pokud se přípravek Pediculen Ultra používá iracionálně a nesprávně, může se objevit alergická reakce, která se vyznačuje následujícími příznaky:

 • svědění v místě aplikace;
 • vyrážka;
 • zčervenání kůže;
 • pocit pálení.

Je to důležité! Pokud se v průběhu aplikace nápravných nežádoucích účinků začnou vyskytovat, musíte okamžitě zrušit léčbu a konzultovat s lékařem, aby byl předepsán další léčivý přípravek.

Způsob použití

Způsob použití drogy se stanoví na základě typu vybraného činidla - šampon, sprej, lotion.

Šampon

Tento nástroj lze použít k potírání parazitů u dětí od 3 let a dospělých. Šampon je zcela bezpečný a netoxický. Jeho aktivní složky zničí všechny živé parazity, stejně jako jejich vejce. Kromě toho produkt nevyvolává závislost nebo odmítnutí tělem. Výjimkou jsou lidé, kteří jsou alergičtí na aktivní složky šamponu.

Pro potírání parazitů a výronů musíte dodržovat následující opatření:

  Navlhčete vlasy, naneste šampon a pěnu. Ujistěte se, že pěna pokrývá všechny prameny.

Ohříváme hlavu plastovým vakem a chodíme po dobu 30 minut.

 • Po uplynutí stanovené doby umyjte vlasy teplou vodou.
 • Po nanesení šamponu můžete pokračovat do další fáze léčby, přičemž použijete zbývající produkty obsažené v sadě.
 • Sprej

  Tato forma Pediculen Ultra není jen lékem, ale také kondicionérem. Sprej má podobný účinek jako šampon, takže jej můžete aplikovat samostatně. Jediné mínus léku ve vysokém průtoku. Pokud jsou vlasy dlouhé, pak se zbavit vši potřebují 2 lahve.

  Sprej lze použít dvěma způsoby:

  1. Pro léčbu. Naneste sprej Pediculen Ultra na prameny a podržte jej 30-40 minut. Umyjte lék teplou vodou.
  2. Pro prevenci. Po použití šamponu rozstříkejte prameny sprejem a pokračujte v česání. Produkt dodá vašim vlasům lesk, lesk, hedvábnost a dokonce usnadňuje proces česání.

  Jak se připravit na užívání drogy

  Před aplikací přípravku Pediculen Ultra musíte vyšetřit alergie. Chcete-li to provést, vložte malé peníze na vnitřní stranu paže (mezi loktem a zápěstí) a počkejte 20 minut. Pokud se neobjeví svědění, zarudnutí a vyrážka, může být droga dále aplikována.

  Bezpečnostní opatření

  Pediculen Ultra obsahuje pouze bezpečné účinné složky, ale existuje řada excipientů, které mohou mít mírný negativní účinek.

  Při zohlednění těchto faktorů je při užívání léku třeba dodržovat následující preventivní opatření:

  1. Použijte nástroj pouze externě.
  2. Pro ošetření hlavy chráňte ruce gumovými rukavicemi.
  3. Zavřete oči, ústa a nos během aplikace.
  4. Pokud jsou kontaktní čočky přítomné, odstraňte je před zpracováním přípravku Pedikulenom.
  5. Po ukončení procedury boje proti všem hlavám a šupinám důkladně vysušte prostor.
  6. Pokud se prostředek náhodně dostává do očí, pak je naléhavě kapající síranem sodným (20-30%).
  7. Pokud osoba vdechla nápravu, zastavte proceduru a jděte na čerstvý vzduch a nechte tam 10-15 minut. Po vycházce opláchněte roztokem sody a navštivte lékaře k vyšetření.
  8. Když se droga dostala do trávicího systému, je nutné provést výplach žaludku. A pro to musíte vypít sodíkový roztok (10 g na sklenici vody). To způsobí zvracení. Abyste zabránili dehydratacím, musíte užít 1,5-2 litrů čištěné vody a dalších 1 tablet s aktivním uhlím na 10 kg tělesné hmotnosti.

  Kontraindikace

  Pediculen head lice lékařství je kontraindikováno v následujících případech:

  • alergická na složky léčiva;
  • děti do 5 let;
  • kožní onemocnění a zranění hlavy;
  • těhotenství a kojení.

  Výhody a nevýhody Pedikulen Ultra

  Mohou být zvýrazněny následující výhody:

  • očištění vlasů od nejmenších parazitů a jejich vajec;
  • bezpečné složení;
  • pozitivní výsledek po první aplikaci;
  • Pediculen lze používat jak pro léčbu, tak pro prevenci;
  • mohou být použity dětmi po 5 letech.

  Mezi nedostatky lze konstatovat kontraindikaci během těhotenství a laktace, stejně jako vysoké náklady (900 rublů na sadu).

  Pediculen - je jedinečná droga, která bojuje proti všem a všem. Již po prvním použití zemřou parazité a vlasy a pokožka hlavy se léčí. Ačkoliv složení výrobku je bezpečné, je při jeho aplikaci nutné dodržovat základní opatření.

  Pedikulen Ultra

  Popis k 13. prosinci 2016

  • Latinský název: Pedikulin Ultra
  • ATX kód: P03AC
  • Aktivní složka: Anýz obyčejný olej (Anisi vulgaris semenis oleum)
  • Výrobce: R. Kosmetik (Rusko), Vitacapital Ltd. (Rusko)

  Složení

  • Lotion - anýzový olej 6%, ethylalkohol 78%.
  • Rozprašovací olej, alkohol, kyselina kaprinová, voda.
  • Šampon - vazelína, propylenglykol, laurethsulfát, sorbitanoleát, jasmínový olej, antioxidant, konzervační látka.

  Formulář uvolnění

  Šampon v lahvičkách o objemu 200 ml.

  Nastříkejte do 150 ml lahví.

  Lotion v lahvičkách o objemu 50 ml.

  Farmakologický účinek

  Farmakodynamika a farmakokinetika

  Farmakodynamika

  Pediculen Ultra je léky proti pedikúru, které se dodávají ve formě pleťové vody, spreje a šamponu, které mají mírně odlišné složení, ale účinná látka je 6% anýzového oleje. Má neuroparalytický účinek na parazity. Způsobuje smrt dospělých parazitů. Olej proniká dobře přes chitinový plášť a do dýchacího traktu. Alkohol v tomto případě urychluje tento proces.

  Navíc, anýzový olej zničí lepkavé nití, s nimiž jsou připevněny k vlasům, takže je snadněji česání. Je důležité, aby anýzový olej byl pro dítě netoxický a to je jeho výhoda oproti chemikáliím obsahujícím chemikálie. Také neexistuje žádný odpor proti parazitům, takže účinnost není ztracena.

  Šampon obsahuje vazelínu, která obklopuje parazity a blokuje přístup kyslíku. Má vůni jasmínu.

  Léčba začíná lotionem, sprejem nebo šamponem - záleží na preferencích a není účinný.

  Při dodržení doby expozice dospělí a nymfy umírají a ztrácejí stabilitu. Postup je doplněn mícháním mrtvých parazitů a nití s ​​hřebenem, který má pro tuto optimální vzdálenost mezi zuby - 0,9 mm. Po postupech můžete aplikovat stříkací kondicionér. Umožňuje česání, uklidňuje pokožku hlavy (obsahuje jojobový olej), obnovuje ztrátu vlasů a pružnost vlasů.

  Farmakokinetika

  Data nejsou zobrazena.

  Indikace pro použití

  Navrženy tak, aby zničily hlavu a všední vši, stejně jako jejich larvy (nits). Může být použit u dětí od 5 let a dospělých a šampon u dětí od 3 let.

  Kontraindikace

  • hypersenzitivita;
  • věk do 5 let (pro sprej a lotion);
  • věk do 3 let (u šamponu);
  • těhotenství a kojení.

  Nežádoucí účinky

  To může způsobit svědění a podráždění na pokožce hlavy. Okamžitě vypláchněte. Pokud během léčby dochází k závratí, musíte postup zastavit, opláchnout nástroj a poskytnout člověku vzduch.

  Návod k použití Pedikulen Ultra (metoda a dávkování)

  Šampon Pedikulen Ultra, návod k použití

  Před použitím je vlas dobře zvlhčen. Naneste šampon tak, aby pěna byla dobře pokryta celou hlavu. Poté se na hlavu umístí polyethylenová čepička (nebo taška). Doba expozice - 3 hodiny. Hřebínky a nití s ​​hřebenem, opláchněte čistou vodou, můžete si vlasy pravidelně umýt pravidelným šamponem.

  Pediculen Ultra Spray stříká po celé délce a vždy přímo na kořenech vlasů. Je nutné, aby se to snažilo rovnoměrně a dobře zvlhčovat vlasy. Také noste klobouk a počkejte 30 minut. Poté si vlasy umyjte obvyklým způsobem.

  Lotion hojně navlhčete vlasy několik minut, protřepte pokožku hlavy a nechte 30 minut na vlasy, pak se umyjte hlavou obvyklým způsobem.

  Můžete použít libovolnou formu tohoto nástroje, který je pro vás vhodný, ale po postupech je třeba vyhlazovat i mokré vlasy s hustým hřebenem. Při česání hřebene je třeba neustále otírat ručníkem. Je nutné, aby se po zpracovávání i nadále pokrývaly hřebeny s hřebenem, který odstraňuje i ty nejmenší, což je nemožné vytvořit hřeben.

  V případě potřeby můžete po 7 dnech znovu zpracovat. Nezapomeňte však, že postup pro zničení vši může být prováděn nejvýše dvakrát měsíčně.

  Při používání kontaktních čoček je třeba je před léčbou odstranit. Pod vlasovou částí vytvořte obvaz z bavlněné tkaniny (šátek) tak, aby látka nepadla do očí. Při styku se sliznicí úst, nosu nebo očí vypláchněte vodou. Doporučuje se zajistit ruce gumovými rukavicemi.

  Při léčbě všedních vší je nutné zabránit tomu, aby se agent dostal do genitálií a konečníku. K tomu můžete použít tampony z vaty.

  Předávkování

  Nebyly hlášeny případy předávkování. V případě náhodného požití do žaludku je nutné ho umyt 2% roztokem sody, vyvolat zvracení. Poté pít několik sklenic vody s adsorbent (aktivní uhlí, polyphepan).

  Interakce

  Žádné údaje nejsou k dispozici.

  Podmínky prodeje

  Prodává se bez předpisu.

  Podmínky skladování

  Teplota do 25 ° C.

  Doba použitelnosti

  Analogy

  Recenze Pedikulen Ultra

  Z celé řady výrobků je nejoblíbenějším výrobkem šampon Pediculen Ultra, jehož zpětná vazba je často pozitivní. Zaznamenává se pohodlnost jeho použití (používá se jako běžný šampon), nepřítomnost žíravých pachů, účinnost a přiměřená cena s tímto objemem.

  Pokud jde o účinnost, názory byly rozděleny: někdo pomáhal drogu poprvé (pravděpodobně došlo k mírné infekci a důkladné denní česání po léčbě), a někdo musel opakovaně používat. Zpracování stále stojí za to opakovat, protože s jednou pečlivě nevykonanou léčbou zůstávají nits, které pak projdou celým vývojovým cyklem.

  Také existují případy, kdy droga nezničí dospělé kvůli nerovnoměrnému rozložení. Z nepříjemných okamžiků použití tohoto nástroje je vůně (více se týká vody a spreje), které zůstávají na vlasu další týden, a na rukou, pokud nepoužíváte rukavice.

  • "... koupili jsme lotion. Vůně je prostě netolerovatelná - silná a velmi ostrá. Dítě nemohlo sednout za 30 minut. Kvůli alkoholu složenému z pokožky jeho dcery se zbledla. "
  • "... Nástroj je účinný, ale vůně se mu nelíbilo - není moc příjemné. Obecně jsou s drogou spokojeni, pomohli nám zbavit se všic. "
  • "... Rozstřik je strašidelný, hoří nesnesitelně, vydrží jen 20 minut. A co děti?
  • "... použitý sprej. Po proceduře kvůli vůni musíte vysílat pokoj. Ale - hlavní věc, která pomáhá. "
  • "... Sprej je vhodný pro použití, opravdu dost pro 20 aplikací, ale vůně je horká a strašná."
  • "... ze spreje se děti prostě ucpaly, sotva přežily přidělený čas."
  • "... Spotřeba šampónu je malá, méně než polovina láhve se používá na dlouhé vlasy. Šampon má příjemnou vůni. "
  • "... Koupeno v sadě - tak výnosné. Šampon, kondicionér, lupa a hřeben byly zahrnuty. Spokojen. "
  • "... Šampon nám pomohl při jedné léčbě. Nyní je to osvědčený nástroj. Pravdu je třeba po dlouhou dobu držet na vlasu. "
  • "... je přesvědčen, že kompozice je bez chemie! Vůně šamponu není žíravá. "
  • "... mohu říci, že sprej je účinný proti vši a neroztrhne nits o 100%. Potřebujete pečlivé česání a opětovné použití. Současně je to hospodárné, pohodlné a vlasy nezkazují. "
  • "... Podle mých pozorování nejsou odstraněny všechny nitky. Proto jsme po 2 týdnech zopakovali zpracování a důkladné česání. "
  • "... Pokud nechcete používat chemikálie se všemi, můžete ji použít. Všichni pomáhají při jednom či dvou použití. "

  Pokud jde o zničení nits, téměř všechny nástroje dostupné na farmaceutickém trhu se s nimi nemohou vyrovnat. Nits má ochrannou skořápku, která nedovoluje, aby léky pronikly dovnitř. Proto je několikrát nutné použít prostředky k zničení nově vznikajících potomků. Účinnějším způsobem, jak bojovat s nití, je česání vlasů.

  Cena Pedikulen Ultra kde koupit

  V lékárničce je celá řada tohoto léku proti pedikulosu široce zastoupena a může být zakoupena v jakékoli lékárně. Cena šamponu je 573-740 rublů, sprej - 291-345 rublů, lotion - 180-185 rublů.

  Účinnost a způsob použití u pedikliniky Pedikulen Ultra

  Pediculen Ultra - jeden z nejpopulárnějších léků v lékárnách proti pedikulóze.

  Jeho hlavní výhodou je, že kit obsahuje speciální hřeben pro vyčesávání parazitů a lupu pro podrobnější vyšetření pokožky hlavy.

  Současně je to relativně levné, kontraindikace a vedlejší účinky - přinejmenším.

  Současně je hlavní přírodní látka přírodní olej, který má jedovatý účinek na parazity. Jak používat Pediculen Ultra správně? Může být použita pro děti?

  Obecné informace a složení přípravku Pediculen Ultra

  Pediculen Ultra je zařízení certifikované Ministerstvem zdravotnictví a jeho účinnost byla prokázána a testována v praxi. K dispozici ve formě pleti na ošetření vlasů. V poslední době produkuje výrobce podobné složení a více šamponů, vlasové kondicionéry, ale pro ošetření můžete udělat s lotionem.

  Hlavní součástí nástroje jsou:

  • anýzový olej;
  • kyselina kapronová;
  • alkohol (isopropyl nebo ethyl);
  • vyčištěná voda.

  K dispozici v plastových lahvích o objemu 50 mililitrů. To stačí na 2-3 ošetření proti vši (v závislosti na délce vlasů). Stává se také ve spreji, velmi vhodná je jako sprej.

  A díky přidání kyseliny kaprinové do kompozice se zvyšuje propustnost ochranné membrány kokosů, resp. Také zemřou.

  Téměř 90% anýzového oleje se skládá z anetolu, v důsledku čehož vši doslova do 20-30 minut po ošetření vlasů. Ve většině případů je jeden takový, aby se zcela zbavil pedikulózy.

  Pediculen Ultra je povoleno používat nejen k vyhlazení vši hlavy a všedních vší.

  Jak používat?

  Podle oficiálních pokynů, abyste se zbavili vši, musíte:

  1. důkladně navlhčete vlasy lotionem bez předchozího praní;
  2. je lepší začít od zadní části hlavy, vyčesat každý zvlnění a namočit ji do mléka měkkou houbou;
  3. po ošetření vlasů - zvlhčuje pokožku hlavy lehkými masážními pohyby;
  4. po 25-30 minutách - opláchněte pleťovou vodu čistou tekoucí vodou;
  5. pak si omyjte vlasy obvyklým způsobem (nejlépe s domácím nebo dětským netolikovým mýdlem);
  6. nechte vlasy suché;
  7. vyčistěte s pomocí hřebenu, který se spojuje s mrtvými parazity a nitmi, které zůstávají na vlasu.

  Při použití lotionu se vyhněte kontaktu s očima, nasofaryngeální sliznice. Vdechnutí výparů anýzu a oleje v žádném případě neublíží.

  Pokud jde o dávkování, doporučuje výrobce udržovat následující rychlost:

  • pro krátké vlasy - 10 ml;
  • pro střední vlasy - 20-30 ml;
  • pro dlouhé vlasy - 40-60 ml.

  Jak doplnit léčbu?

  Léčba může být doplněna profylaktickou úpravou vlasů mýdlovým mýdlem 1-2 dny po Pediculenu. Dokonce i v případě, že existuje několik nits, jistě zemřou. A pokud je nelze vyčistit, pak je povoleno používat roztok octu (1 díl octa a 3 díly vody), což rozpustí adhezivní základnu, s níž jsou připojeny k vlasům.

  Doba trvání kurzu

  Doporučený průběh léčby je 1 ošetření vlasů. Recyklace Pediculen Ultra je povolena po dobu nejméně 4 dnů. Neexistují žádná omezení pro použití jiných insekticidů, které neobsahují anýzový olej.

  Inkubační doba pro nits je 14 dní. Teoreticky po této době může na vlasu tvořit další kolonie parazitů. V této době je tedy pokožka hlavy pozorně kontrolována nejméně jednou denně.

  Kontraindikace a vedlejší účinky

  Kontraindikace pro použití přípravku Pediculen Ultra jsou:

  1. těhotenství nebo kojení;
  2. věk do 5 let;
  3. přítomnost kožních onemocnění pokožky hlavy;
  4. alergický na aktivní složky drogy.

  Ale vedlejší účinky jeho použití nedochází. Ve velmi vzácných případech může dojít k okamžitému olupování a mírnému svědění.

  Total Pediculen Ultra - účinný proti vši a nits, a zároveň má přirozenou kompozici. Jeho základem je anýzový olej, alkohol, kyselina kaprinová. Jedno ošetření vlasů bude stačit k odstranění parazitů. To je jen lotion není používán během těhotenství nebo kojení, a to není předepsáno pro malé děti.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy