logo

Houby a pemzy pro odstranění chloupků (abrazivní depilace)

Ve škole jsme měli uniformu: dívky musely nosit punčochy a sukně. Upřednostňoval jsem těsné kalhotové hadice, abych neoholil nohy, když vlasy na nich začaly růst. V místech, kde bylo dosaženo maximálního tření punčoch na kůži, se vlasy stávaly křehké a řídké - a některé tuhé stále tam rostou. Toto pozorování je založeno na lidovém způsobu odstraňování pemzy (s mýdlem) a komerčních zázračných hubách.

Nádherná houba pro depilaci končetin

Jakmile jsou vlasy odstraněny poprvé, můžete si pravděpodobně uhodnout: povrch nádherných houb z jemně porézního polymerního materiálu jednoduše vymaže vlasy, které vyčnívají nad kůží (tření je silnější vedle povrchu pokožky, takže se prostě rozbije). Přibližně, jako kdybyste si práskli vlasy. Rozdíl spočívá v tom, že při broušení se nevytváří pichlavý "pahýl", jako když se holí a provádí olupování kůže, což brání růstu vlasů pod kůži.

Vlastně růst vlasů, jak slibují někteří výrobci, vůbec nezbývá. V žádném případě jsem nenašel jediný (nikoli jeden, Karl!) Zkontrolovat, že v průběhu času začaly vlasy růst tenčí a pomalejší. Ale temnota zklamaných recenzí o tom, jak dlouho to je, kolik je kůže poškozena a jak rychle roste vlasy (1-3 dny). Z obecných úvah je zřejmé, že "vymazání" keratinózní části vlasů - to je ona, která stojí pod kůží - nemůže ovlivnit růst vlasů. Naopak, tření zlepšuje krevní oběh, takže efekt by měl být právě naopak. (Účinek punčochy nezávisí na skutečné punčochové kalhoty: kořen vlasů se deformuje na lýtku, protože sedí noha na noze, což na tomto místě narušuje výživu pokožky.)

Poškození kůže během abrazivní depilace bude přímo souvisí s tím, co tam budete vlnit. Na trhu jsou stovky nabídek: od jemných japonských čelistí ve tvaru srdce až po špičkové brusné papírky. V níže uvedeném videu ukazuje japonský kluk proces odstraňování chloupků pomocí houby Kenassy (300-800 rublů / kus): v tomto případě je abrazivní látka nejmenší, proto je odstranění nejpomalejší a nejbezpečnější pro pokožku.

Opět ukázka na chlupaté bolesti; Tentokrát používají Hladké nohy (přibližně 400 rub set):

Celkový výsledek: časově náročná metoda depilace, která se liší od holicího strojku v tom, že trvá více času, ale je méně pravděpodobné, že roste do vlasů.

Další na téma:

Klíčová témata:

Při selektivním uvádění materiálů z webu nezapomeňte označit zdroj: bylo zjištěno, že lidé, kteří tak neučiní, se začínají přemisťovat se zvířecí kůží. Plné kopírování článků je zakázáno.

"Chlupatá otázka" nenahradí svého lékaře, proto se můj názor a moje zkušenosti podařilo s určitým skepticismem: vaše tělo je vaše genetická charakteristika a kombinace získaných nemocí.

Je možné pemza odstranit vlasy trvale a jak to udělat

Nechtěná vegetace na těle obtěžuje všechny ženy. Zvláště mnoho potíží přinášejí vlasy v oblasti bikin a nohou. V kurzu jsou různé prostředky k čištění pokožky nenáviděných chloupků. Všechny z nich jsou výrazně odlišné z hlediska techniky, pocitů při jejich realizaci a konečného výsledku. Bohužel, ne všichni dávají požadovaný výsledek, přitom způsobují bolest a nepohodlí.

Jedním z nejobvyklejších způsobů je odstranění pemzy. Stejně tak udělali Římané a Egypťané, kteří byli známí svou schopností péče o sebe. Po přečtení recenzí o tom, jak dochází k odstranění pemzového vypadávání vlasů, mnozí lidé pochybují, zda je vhodné tuto techniku ​​vyzkoušet. Abychom našli správné řešení, podívejme se na specifika tohoto postupu.

Účinnost metody

Stejně jako u jakékoli metody odstraňování chloupků, tento postup má i fanoušky a oponenty. Zatímco některé ženy rozpoznávají pouze tento způsob jednání s vlasy, jiné jsou zcela proti němu. Mnoho lidí to odmítá, protože to považují za docela bolestivé a neúčinné.

Problémem je, že nevědí, jak odstranit vlasy z pemzy a zranit se. Těm ženám, kteří pochopili specifika provádění peelingu tímto kamenem, je krásná a hladká kůže.

Fanoušci metody tvrdí, že neexistuje účinnější způsob, jak bojovat proti vegetaci těla než odstranění vlasů pemzou.

Po dlouhou dobu byla tato abrazivní metoda použita k odstranění vlasů a mrtvých buněk pokožky. V současnosti neztratil svůj význam. Navzdory skutečnosti, že není vhodná pro jemnou pokožku a je docela agresivní, neztrácela ani dnes svůj význam.

Implementační technologie je poměrně jednoduchá. Kůže s pokožkou hlavy je vystavena tření. V důsledku této akce se vegetace stává tenkou, slabou a postupně se zhroutí. Po ošetření pemzou se chloupky se slabými folikuly úplně zastaví. Ženy používající tuto metodu zaznamenávají, jak se jejich kůže postupně odstraňuje a jejich vlasy přestanou růst. Recenze lidí také potvrzují možnost pemzového odstraňování vlasů navždy.

Nejlepší je použít tuto metodu pro ošetření nohou a pro další části těla hledat jiné způsoby. Ze zkušenosti cvičení lidí bylo zjištěno, že po několika měsících pravidelných procedur vlasové folikuly zmrazí. Ale to neznamená, že musíte každodenně pletět nohou pemzou, protože může vyvolat podráždění a poškození kůže. Úspěšné odstraňování vegetace je dosaženo systematickým.

Opakované odstranění chloupků může být nejdříve tři dny.

Hlavní výhody postupu jsou:

 • vysoká účinnost;
 • rozpočet;
 • prevence růstu vlasů a pomalejší růst nových vlasů;
 • vlasová měkkost

Použití pemzy pro zpracování oblasti bikin, včetně hluboké, se nedoporučuje. Protože na těchto částech těla je kůže velmi jemná a vlasy jsou tvrdé a pro její čištění z vegetace je lepší zvolit měkčí cestu. Ale pokud byla zvolena taková metoda pro oblast bikin, pak musíte být velmi opatrní a opatrní. Pokud dojde k nějakému nepohodlí, postup je okamžitě ukončen.

Postup řízení

Předem se musíte postarat o pemzu, kterou lze zakoupit v lékárně nebo v kosmetickém obchodě. Nejlepší je vybrat kameny se zaoblenými hranami, které budou pohodlnější a nepoškozují pokožku. Můžete použít pouze speciální kameny, které jsou určeny pro péči o tělo. Jsou šetrné k životnímu prostředí a zdraví bezpečné.

Před samotným postupem je třeba pracovní prostor dobře očistit sprchovým gelem nebo mýdlem. Pro změkčení používejte křoviny a masáže. V opačném případě, pokud se používají abrazivní metody pro neošetřenou pokožku, je možné infekci infikovat pomocí mikrotrauma na kůži.

Po vyčištění páry a navlhčené oblasti ošetření. Nejlepší je zacházet s pemzy během vodních procedur, když je kůže nasycena vlhkostí a vlasy jsou měkké a pružné.

Změkčujte třením dětský olej, sprchový gel a jiné mazivo. Použití peroxidu vodíku také zvýší účinnost postupu. Je nutné aplikovat mazivo, protože v případě, že chybí, bude během tření na těle škrábance.

Všechny kamenné manipulace musí být ostré a velmi čisté. Lehké kruhové pohyby, které třejí pokožku hlavy. Zpracování se provádí ve směru hodinových ručiček a pak v opačném směru. Pokud byla kůže zraněna, je nutné okamžitě ukončit léčbu. Za žádných okolností nesmí být tření aplikováno nahoru a dolů kvůli vysokému riziku zranění. Aby se rovnoměrně odstranila veškerá vegetace, je nutné začít s třením kámen s jedním okrajem a postupně pokračovat.

Po epilaci se ošetřená oblast promyje čistou vodou a na ni se aplikuje zvlhčovač. To je nezbytné pro zklidnění podráždění a zabránění sušení. V žádném případě nesmí používat ochucené výrobky, které mohou vyvolat ještě větší podráždění.

Pečlivé olupování kůže s pemzokem účinně vyčistí kůži a zabraňuje růstu vlasů. Ženy si uvědomují, že po zákroku se jejich nohy staly jemnější a jemnější na dotek. To vše je způsobeno tím, že byly odstraněny nejen chloupky, ale také horní vrstva mrtvých kožních buněk.

Po postupu se kámen umyje pod tekoucí vodou a čistí se vlasy a částice kůže štětcem.

Pravidla péče o pleť po skončení procedury

Většina žen dělá stejnou chybu. Věří, že po ošetření pemzou není třeba dělat nic víc. Ale to je jejich hlavní mylná představa. Protože během této doby potřebuje jejich kůže zvláštní pozornost a péči.

Abrazivní činidlo poškozuje pokožku a její nesprávná manipulace může vést k tak nepříjemným následkům, jako je:

 • pigmentace;
 • zánětlivé procesy;
 • zvětšení vlasů

Zánětlivé procesy vyvolávají bakterie. Proto je pro vlastní bezpečnost nezbytné odstranit patogeny.

Někteří lidé potřebují ošetřit pokožku po holení. Tento lék zklidňuje podráždění a neutralizuje bakterie. Jiné dámy používají prášek, ale odborníci nedoporučují, aby tak ucpali póry. Pro dezinfekci lze použít také peroxid vodíku a alkohol.

Někdy dochází během léčby k podráždění. V takových případech je třeba bezprostředně po epilaci použít antiseptické masti (Boro plus, Malavit, Solcoseryl). Rychle odstranit podráždění, zničit bakterie a obnovit strukturu pokožky pomáhat Panthenol-based mast.

Aby nedocházelo k častému odstranění chloupků, měla by být pokožka ošetřena speciálními prostředky k zpomalení růstu vlasů. Při pravidelném používání takových nástrojů bude odstraňování chloupků vyžadováno mnohem méně často.

Během dne po ošetření pemz, nemůžete používat kosmetiku pro péči o tělo a jiné ochucené výrobky. Několik dní se na slunci nemůže opalovat kvůli vysokému riziku pigmentace pokožky. Musíte pravidelně hydratovat pokožku. Poprvé se doporučuje zdržet se nošení těsných punčoch a kalhot, které mohou zvýšit podráždění pokožky.

Závěr

Lze konstatovat, že pemza odstraňuje. Ale každý, kdo si zvolil tuto rozpočtovou volbu, musí být trpělivý a musí být připraven na skutečnost, že očistění pokožky nastane postupně. Od prvního úplného zbavit se nežádoucí vegetace na vašem těle nebude fungovat.

Bude to trvat několik týdnů, než si všimnete prvního výsledku. Pro úplné odstranění vlasů to bude trvat déle než jeden měsíc.

Způsoby odstranění nechtěných vlasů

MYZOL (Mila) - dobré výsledky

Myzol (mýdlo + popel) je alkalické médium.

Naše kůže funguje normálně v neutrální nebo mírně kyselé reakci a alkalické prostředí má škodlivý účinek na pokožku a vlasový folikul.

..Jak je vhodnější použít popel, rozpustit a trvat na domácím mýdle nebo teplé vodě? "

Mýdlo (pouze domácnost) a popel jednat samostatně. Ash má větší účinek než mýdlo. "Soyuz" Myzol se narodil, aby usnadnil aplikaci popela a zvolený poměr popílku a mýdla je optimální z hlediska konzistence a alkality.
Recept:

15g (1 polévková lžíce s "sklíčkem") strouhaného mýdla + 40g (dvě lžíce "sklíčka") vložte do malty a rozemlejte na homogenní prášek. Přidejte 1 polévkovou lžíci vroucí vody a rychle promíchejte až do husté pasty. Ukazuje se velmi alkalické prostředí (asi PH 10-11 a domácí mýdlo není nutné!). V Myzolu se vytváří nejen NaOH, ale také ve vodném roztoku sody, ale také v množství zásad: KOH, Ca (OH)2, Mg (OH)2 et al., proto spektrum účinku je širší.

Ve svém receptu můžete vzít jakékoli mýdlo, nejen ekonomické. Potřebná zásaditost pasty, kterou získáte na úkor popela, a nikoliv na úkor mýdla.

Myzol lze okamžitě aplikovat, můžete jej umístit do "plochých koláčů" nebo do forem pro sušení a poté použít jako mýdlo. Kolik to má být? Kdo ví? Snažíme se. Hlavní věc je neškodit. Myslím - na pocity - jestliže tělo říká: "přestat mě mučit!" Musíte poslouchat. Právě jsem umyla (železo) pro-epilaci místa s touto sloučeninou jednou denně, držím asi 10-15 min.

Je to efekt! Za prvé, rostou tenké, slabé vlasy, které se snadno a bezbolestně vytrhnou pinzety. Postupně se vlasy také ztenčují. Pokračuje experiment!
UPOZORNĚNÍ:


 1. Opakuji, že pasta má alkalické prostředí, které negativně ovlivňuje naši kůži a nehty přirozeně, a proto "pracuje" s rukavicemi !

 2. Po vymytí přípravku Myzoli musí být ošetřená kůže neutralizována z alkalických zbytků, protože normální prostředí pokožky je neutrální nebo mírně kyselé. Proto je po všech procedurách s mauzoleem užitečné vyčistit kůži vodou přidáním citronové šťávy nebo několika kapek kyseliny octové!
  (Poté můžete maznat výživnou smetanou, abyste se cítili líp po kůži) :)

 3. Nepoužívejte kovové a smaltované nádobí pro vaření a skladování Myzoli, jelikož je možná nežádoucí reakce a pak budete muset nádobí vyhazovat!

^ Získávání a skladování popela : Toto téma bylo velmi aktivně diskutováno na fóru (kdo je v tom hodně). Popel lze získat úplným spálením jakýchkoli skořápků nebo suchého dřeva (keře, tráva). Mnoho to dělá v grilování nebo v ohni. Znamením úplného spalování je to, že bychom měli dostat šedý prášek (popel), ne černé uhlí. Pokud se uhlí tvoří, je to neúplné spalování. Podle toho, co bylo spáleno, barva popelu může mít různé odstíny, jelikož různé popel obsahuje oxidy různých kovů. Měl jsem obecně popel z letního domu z letního ohně (ze sušených malinových a rybích větví) :). Popelník se prodává v květináčích. Použití tohoto popela ovšem znamená 100% jistotu u těch, kteří jej obdrželi a zabalili. Použijte popel, který je 100% žádné produkty spalování žádné chemie!

Suchý, hermeticky uzavřený popel nemá žádnou skladovatelnost, nic se s ním nemůže stát. Může být uložen v libovolném světle. Pokud však reaguje s vodou a vytvoří alkalický materiál, potom se "účinnost, kterou potřebujeme" bude časem oslabovat, protože alkalická látka reaguje s oxidem uhličitým (je plná vzduchu) a vytváří sůl (bílý kvet).

^ Skladování Myzoli. Mystic Paste může být uložen v uzavřené lahvičce (myslím, že ne více než 2 měsíce). Pokud během této doby něco reaguje s oxidem uhličitým, pak 1) koncentrace alkalických látek se nemění hodně, neboť stejně, pasta je silně alkalická, 2) vzniklá sůl během této doby není škodlivá.

Proto se na povrchu Myzoli může bílé květy soli tvořit s časem (jako na mýdlovém prádle), ale v Mezolích nebude méně alkalické.

Z mazolové pasty můžete také zalévat malé koule (hrach), trochu je uschnout a uložit je do uzavřené nádoby pod krémem. Možná se časem objeví bílé květy (soli), ale to není děsivé :).
POZOR: Dodatečné vytápění zrychluje jakoukoli reakci, ale jen málo si to může dovolit. Proto použití teplého Myzoli nebo jeho aplikace na duženou pokožku může způsobit vážné podráždění u některých lidí, zvláště po epilaci! Je nemožné uchovávat Mazzol na pokožce po dlouhou dobu - kůže z toho je silně vysušená a podrážděná.
^ Babu: DALŠÍ RECEPT AKUTY: Popel přes síto uvnitř vaku (pak popel neplati), to je, dát popel do síta a dát to všechno do sáčku a zavřete jej, prosákněte, potom popíchejte popel s vroucí vodou a vše promíchejte v tekutém mýdle. Ukazuje se, že je mazolová pasta, kterou je vhodné vzít a namizolivat :) Rozmazávám jak epilovanou pokožku, tak i vlasy
Nut: Teď chci hlásit výsledky! Takže jsem zkusila tinkturu borovicových oříšků na nohách, pomáhá, ale. z nějakého důvodu jsem nezaznamenala plešatění nebo ztenčení vlasů, snad se jim pomalu rozrůstá a to je všechno. A druhý den jsem četl o schránce, o které jste zde napsali. Udělal jsem to, podržel jsem to pod filmy hodinu a půl, pak jsem ji umyla a víš co? Pokud vytáhnete vlasy, půjdou do kořene bez bolesti. Dnes jsem dostal epileptický, nohy až po koleno bez slz, poprvé za rok (ve smyslu žádné slzy)) A teď jsem je znovu otřel.
Tanita: I já jsem s pemzou a mýdlem a naposledy jsem také podal žádost z žuly, ve stopách Baby. Udělal jsem to na epilovaných místech na pažích, nohách a nafouknutých po dobu 3 dní v řadě, pouze na bikinách, přímo na linu. Pravda mírně změnila recept myzolny, byl jsem velmi mýdlový hostitel. mýdlo a nahoře jen popel a všechno se třelo. Po dobu 2 až 3 hodin. Co se týče výsledku, mohu říci jen jednu věc za týden: výsledek je dobrý, ale pomalu začínají růst. A kolik rostou nebo nebudou růst, budou viditelné. s popelem :) A teď na téma: Můj kůň netrpěl popolem nebo ze skutečnosti, že jsem s ní strávil noc, ale od chvíle, kdy začali růst, jen spousta vrozených, ačkoli jsem si vyčistil a dokonce jsem si pletl pemzu. Tady v těchto místech existuje mnoho zranění z pěstování, a teď jsou tu místa. A navíc trpím jen bikiny, experiment byl úspěšný na zadní straně úst, od poslední popravy jsem tam nebyl, tam jsou 5 vlasy ve třech řadách.

Tanita: a rozhodl se, že ještě o mých zkušenostech píši. Experiment byl proveden následujícím způsobem: na kozeginu byl den vynesen ze srdce (s výjimkou bikiny) a okamžitě mýdla domácnosti. s mýdlem a rovně, ruka rozmazala popel z vrcholu (popel spáleného ořechu). Zavolejte aplikaci, uchovávejte 2 až 3 nebo více hodin, a tak 3 dny za sebou. Třetí den jsem spojil pemzu, pimsu jako příležitostně, jak to vždycky dělá, v tom smyslu, že ne každý den. Okamžitě bylo všechno v pořádku, týden všech chiki, ale někde před 5 dny jsem si začal všimnout, že vlasy nezrůstají jako obvykle. Obvykle pro mě teď, když pokaždé tam roste méně a méně vlasů, a tady to je více. Dotek je špičatý, zdánlivě černý. Takže dívky jdou, popadám popel do popelnice a teď, po tom receptě s loučem, mě nic nepřekvapuje. Ale! Stále neztratím víru, abych se zbavila vlasů, budu i nadále vyrábět tinktury a také pěsnicí + hostitelskou. mýdlo. Tento recept mě kontroluje a z toho je pozitivní výsledek.
(Komentář Babu): Zdá se mi, že to ještě není mausoleum. Jak ukázala "analýza letů" (jak uznává Tanita), neudělala alkalické látky, ale okamžitě nalila popel a rozmazala ji přes mýdlovou kůži. Zdá se, že je tomu tak: (

XXX: v Altai. Nalepal jsem nohu špatně. Ošetřeno vodkou. Pak ta stará žena, s níž jsme žili, mi řekla, abych jel a vyzdvihl ze stromu nějakou pryskyřici. Smažil jsem ze srdce. stále tak dobrá plešatost na noze. Uplynulo 15 let
Babu: Namazala, chůze v lese, malý kousek na ruce borovicovou pryskyřicí, pokrytý kusem papíru. O den později vyrazil s vlasy. Zatímco na těchto stránkách nezdá se, že růst.


 • Pumice + mýdlo na praní - dobré výsledky s jemným ošetřením vlastní kůže 

"Na nohou jsem se zbavila přebytečných vlasů na nohách: nohy by měly být mýdlem mýdlem, je dobré pěnu a dlouhou dobu (jako předtím) pourovat kožní kůži před začervenalím, pravidelně přidávat mýdlové pěny, což by mělo být prováděno denně, asi po týdnu se zjemní. Chcete-li zachovat hladkost, zopakujte postup asi 1-2krát za měsíc. "
LENOK: (11.2005) Dívky. O pemzce !! Já, jak jste si toho všimli, na fóru od samého začátku jsem jen zřídka psát, ale četl jsem téměř každý den! Takže moje babička byla v minulosti velmi slavným filmovým režisérem, omlouvám se, neudělám její jméno a filmy, ale každý je zná. Takže osobně jsem o této metodě nepsal, protože jsem tomu nevěřil! přečtěte si anonymní o pemzce. ale to je přesně to, co mi babička radila! Tvrdí, že se jí zbavila vlasů na nohou! Chtěl jsem jenom všechno najednou, a já jsem ji přehnal silou a jen jsem si odtrhl kůži pemzou. ona se dlouho uzdravila, takže jsem se samozřejmě vzdal této činnosti! ale anonymní recept mě inspiroval vzpomínkami - nebo to může stát za to.
^ Mila. o pemzce - obsahuje velké množství oxidů K a Na, které při reakci s vodou vytvářejí zásadité prostředí.
TANITA: O pemzce to znamená, že mokré nohy, mýdlo vaší domácnosti. S mýdlem si vezmete pemzu a pomalu v kruhových pohybech, které budete otírat bez zvěrstva, jako kdyby jste žehli. Jsem velmi spokojen s výsledkem z pemzy :) Ideální pro nohy. Nejprve, pemza zabraňuje zvětšení vlasů. Za druhé, takové tření může udržovat nohy slušným způsobem, až do další epilace. V každém případě se mi to podařilo a já dokonce nosím sukni, ale pro mě je to velmi velký pokrok ve srovnání s tím, co se stalo před mým setkáním s tímto fórem.
^ Cedar Kužel: A vaše nohy třepat mýdlem, pečlivě. Mimochodem, po mýdlu není nutné, přinejmenším okamžitě tinkturní alkohol. A pak jezdíme tam alkalické, pak s alkoholem a jako by nebylo nic! Jsem biolog, ale Mila potvrdil můj závěr.
Manyunya: Z nejnovějších úspěchů: pemza + domácí mýdlo opravdu pomáhá (zpracovávám si ruce), celý výsledek mýdla - řeknu to určitě!

věc je mýdlo! Měl jsem někdy něco s glycerinem něco, obecně "jemné". A výsledek poté, co je kompletní NULY. A pak v koši spíže našel staré, děsivé a páchnoucí. Po 5 dnech používání se mé ruce staly "balder" o 20-30%, pro mě to je velmi dobrý výsledek. Takže pokračujte se sovětským mýdlem! )))))))))
XXX: Dívky, slyšela jsem o pemzce, ale sama jsem to nezkusila. Ale pak, takřka v dětství, měla na sobě boty, které se jí pohodlně hodily na holení, ale od té doby jsou na nohách dva malé plešatiny, její vlasy zde nevyrůstaly.
Tinka: Napsala jsem, že pemza vyzařuje zvláštní látky, které působí na vlasy, napsal o tom asi měsíc nebo dřív, je to samotná pemza. Dívky s mýdlem se k tomu již přidaly.
^ BABKA Z TRHU: (12.2005) Teď budu psát o mém experimentu. Dívky! Přinesl jsem tak další slovo, což vysvětluje, proč je s námi něco nemožné. V pořádku. Dokonce i před Francií jsem si třikrát paži a oblast na noze 4krát pemzy. Po několika dnech zůstala. Všiml jsem si: ano, třecí vlasy na mé ruce se staly o něco méně než na druhé straně, kterou jsem neotřásla, ale na noze, protože týdenní štětiny by jasně dokázaly, že vlasy mají čas, aby stárly každý den. Všiml jsem si, že jsem je umyl, a pak znovu měli černé kořeny. A na ruce, myslím, že totéž, prostě ne tak nápadné, těžké vidět. Ale když jsme celkově - asi 2,5 týdnů po plavbě letěli na letadlu domů, náhle jsem si vzpomněl na své experimenty a podíval se na mé ruce, ruce se mi zvedly. Nemohl jsem uvěřit svým očím. Zeptala se její milenky, která ruka měla méně vlasů. Okamžitě odpověděl, že je po jeho levici (nevěděl, že jsem vůbec třela). To znamená, že za 2,5 týdnů nejsou vlasy v průmyslu, alespoň natolik silné, jak byly původně. Během příštího měsíce po svém příjezdu jsem si znovu probral ruku 5 až 6krát a ne za 5 minut jsem se kroutil s kruhovým pohybem po dobu maximálně 2 minut a rozmazal si ruku tekutým mýdlem, to je všechno. Teď má pravá ruka vypadá velmi odporně ve srovnání s levým - krásným, čímž se každým hadrem stává čím dál krásnější. Chlupy na něm samozřejmě jsou stále tam, trochu jsem si trošku, trošku trošku třepala, ale staly se tenčí, zřídka se zvětšily, rozjasnily (!), Ale s konopím jsem sotva pozoroval. Z pohledu ruky se cítí jako taková, že je tak přirozená, téměř s nepostradatelnou dvojicí vlasů, přirozeností. Druhá ruka, ve srovnání s druhou jako hacha, i když jsem si nikdy nekoupila vlasy, byly jiné části těla dost. A tady začíná nejzajímavější. Koneckonců, nikdy jsem si nevyhazoval vlasy, nevytrhl jsem to a zdálo se mi, že to je důvod, proč pomáhá pemza. A to nepomáhá na nohou, protože neustále oholeme a trháme vlasy, zavádíme do těla neviditelnou páku, která ovlivňuje růst našich vlasů. Holíme - musí se vrátit zpět k původní délce, zotavit se jako ocas ještěrka. Tělo přiděluje prostředky k tomu, vlasy roste, holíme znovu, tělo se ztuhne ještě víc, jako rezervu začne zvětšovat tloušťku vlasů tak, aby se stala trvalejší a bojovala s prvky, abych tak řekl. Stále rostou! Bláznivé tempo! A nikdo se mi nedotýkal vlasů na ruce a mají normální životní rychlost, tato páka se v nich nestlačí a všechno je v pořádku. Pomalu je smazávám, ale tělo nic nezaznamená, nezačíná naléhavým způsobem. Zde je moje axiom: pemza pomáhá pouze na neporaněných holičkách, voscích a epilátorech těla. U ostatních - selhání v systému. Kdo přidá něco? Mimochodem, jdu do tělocvičny a často se podívám na mé ruce tam (dobře, například v přestávkách mezi cvičením na simulátorech) a stává mi to divné. Takhle někdo vypadá a myslí si, že je to jedna z mých normálních paží a druhá je tak chlupatá :)). Nemyslím si, že by někdo dokonce mohl nastat, že oba jsou. A MCH se neustále zeptá, proč s druhou rukou neudělám to samé. No, nedokáže pochopit, že jsem kurva inspirován, když srovnám, jak to bylo a jak se to stalo, tím více se rozdíly zvyšují. Eh..
NATA: a já jsem si probral a probral. - (červená v pohmožděných nohách) No, nezoufal jsem, trvalo jsem, nic jsem neudělal, teď už jen chodím s červenými nohama. "
Je škoda, že má být svléknuto: - (((
Mariasha: Proč se všichni tak zamilují? Teď jen počkejte, až se uzdraví. Opatrně umyjte, smetanový krém. No, musíte být opatrní! Na první půl minuty se třepe, na další den, pokud je to normální, na okamžik. A tak dále A pak můžete okamžitě odstranit pokožku vlasy, která je tam :) Stejně.
Turmeric (také známý jako indický SHAFRAN nebo TURMERIC) - dobré výsledky

kurkuma - žlutý koření, velmi běžný v zemích východu, prodávaný v obchodě "produkty" nebo na trhu
^ Kurkuma rozpustíme teplou vodou až do konzistence zakysané smetany, aplikujeme na kůži (odstraňte vlasy), zakryjeme fólií a přidržíme 20 minut. (Nepamatuji se, kdo ho poslal jako první :)
Světlo :. Provedl jsem epilaci s voskem a okamžitě jsem rozmazal toto místo s kurkerem (prášek se nalial téměř s vroucí vodou a silným "krémem"), pak vytrháte další kus vlasů a znovu je okamžitě rozmazáváte. a tak dále Pak obtočila všechny nohy tenkým filmem a nechala rodinu povzbuzovat. Hodina 2 prostě neodešla. Mimochodem, udělal jsem poslední den mého období, všechno je stejně dobré jako polovina. A teď budou brzy 2 měsíce a bude vidět efekt. Obvykle byste si měli každý měsíc vosit vlasy, ale ukázalo se, že po 10 dnech bude docházet k menstruačním obdobím a prostě budu odstraňovat chloupky. ačkoli PERRENT 20-25 VLASY Z JEHO TOHO BĚHEM!
UmmAyka: Mám skromné ​​potvrzení účinnosti kurkumu. Můj manžel pochází z teplé země, kde je plná koření, jsem mu dlouhou dobu vysvětlil, co přesně potřebuji, protože Tam je spousta druhů koření, a když říkala, že je žluto-červená, byla špinavá a teoreticky měla oslabit vlasy, řekl: "Ano, vím, rozmačkáme na ni děti, aby její vlasy zbytečně zbyly na těle!"
Manyunya: Používám to asi 4-5 měsíců. Jedinou výhodou je to, že okamžitě přerušuje podráždění, ale už dlouho nemohu omyt žlutý. Doufám, že někomu pomůže!
^ Arina: Mám dobrý výřez z turquoise bikiny
Irena: Díky Arině za kurkuma, vy jste to přišel. Moje bikiny už nevyšly. Trochu jsem ho rozmazal a už ho nepotřeboval, ale stále ho mám na nohách. Po epilaci jsem to udělala. A pokryty potravinové filmy. Asi 3 hodiny (možná víc) seděla. Bude to již asi 2 měsíce (jak napsala Arina okamžitě). O den později, rozmazaný, se stalo třikrát. Myslela jsem, že počkám a až se vrátí, aby se pokusili, ale nevyšly. A na nohou (všechno jsem udělal) stále je mám, ale jsou velmi vzácné, můžete se dokonce ani holit, ale můžete to cítit rukama a pokračuji v experimentu

Smích: ale mám takové pozorování. V oblasti bikin, kde kurkuma padá na tenké vlasy, se stane následující. Vlasy musí být opatrně vytaženy pinzety, protože jsou velmi křehké a mohou se zlomit, pokud nepočítáte svorku pinzety, a kořen, stejně jako předtím, byl vytržen krví, sedí tak pevně. Na síle hustých chloupků, "protokolů", se tato turmerická obruba v žádném případě neodráží. Ačkoli nemohu s jistotou říci, že z kurkuma nebo cedru odvar, protože používám obě témata. Teprve až začala rozmazávat kurkuma, to si nevšimlo. Pokračuji po dobu alespoň půl hodiny, dokud není úplně suchá.

1) Svařte 150 g trávového roztoku, běžného v 1 litru vody, abyste získali silný vývar. Chlupatou pokožku namažte bavlněným tamponem ponořeným do vývaru
2) semena na mlýnku na kávy důkladně brousí. Nalejte hodně vodky na konzistenci husté smetany. Trvejte 3 týdny. V případě potřeby namažte. A před mazáním vlasů vytahujte. (Natik S. Girls, nicméně jsem zveřejnil recept, ale nezapomeňte, že droga je jedovatá rostlina.
Dívky, mluvím znovu o DURMANovi. No, ty nevěříš. Odstranil jsem depilaci v oblasti bikin a pak 11 dní v řadě jsem vyrobil komprese z tinktury semen. A co mám je - VÝZNAMNÉ kousky, kde není žádný vlas. A všechno je velmi hladké. Kde kořen není zničen, vlasy roste. Ale udělám to znovu. Jsem si jistý, že téměř 100% toho, co se děje - stejný příběh je na nohou, jen jsem to před 1,5 lety. Tam jsou obrovské části kůže, kde není žádné vlasy.
XXX. Před týdnem jsem si objednal infuzi drogy obyčejné na internetu, kdysi jsem tu informoval, říká, že říkají z nežádoucích vlasů. Tak přišla. Po třech dnech jsem už rozmazal a zdá se, že se tam objevují, některé chloupky začínají vypadávat, tj. Zde můžete mokrým rukama prohlédnout vlasy a některé, dobře, značné množství zůstane na ruce, ještě jsem to neviděla, některé jsou snadno rukama rukama, ale nevytahuji se - nechte je vypadnout :) Samozřejmě, že je příliš brzy na to, abychom mluvili o skvělých výsledcích, ale vzít naději se inspiruje :)).
Aziza: Dívky, infuze dudových běžných děl! Napsal jsem jej na internetu, vařil a rozmazal po dobu 3 týdnů. Mám tmavé vlasy, těžké. nyní neroste. nebo velmi tenké a bezbarvé :-))) Zlepšil jsem ale metodu. Nejprve jsem odstranil vlasy pomocí mechanického depilátoru Brown, což je zřejmé! Přeji všem hladké nohy jako já! :-))
Rebel: Používám vývar drogy (napsal nějaký druh nějak). Tak tady. Od samého začátku předcházejícího měsíce jsem právě začal odstraňovat vlasy (nezůstal jsem sama předtím, protože jsme ještě měli zimu a nikdo se nepokázal chodit na sukně), ale bohužel jsme zvládli jen jednu nohu. Ano, a odešel. Je to noha léčena antivolosomem. Pak, když se vlasy na této noze vzpamatovaly, bylo tam 2 krát méně než na druhé (není epilace). Příští měsíc, myslím poslední, jsem se rozhodla epilovat obě nohy a bříško! a jednou jsem to rozmazal s odvarem drogy (kdo by věděl, jak tato pekelná směs smradí - myslím, že to voní lépe na nádraží). Takže větve těch chloupků, které jsem vytáhl z kořene (nemůžu pomalu a pečlivě pracovat s epilátorem - to bolí příliš) a také trochu bílý a krátký. A na té noze, kterou jsem před měsícem epilovala, byly vlasy opět méně než dvakrát než na druhé a jen ty, které se neztratily - asi 10 z nich - mi divoce rostly (musel jsem vidět, co se stalo dříve toto).

Arina: trochu o citronové šťávě. Jednou jako experiment byl jeden výpot rozmazaný citronem po epilaci. nepoškozený. A teď se podívám, už je to už dva měsíce, podpaží rozmazané s citronem je výrazně líp než jeho pár. Kdo napsal o másle s citronem.
Velryba: mix citronu a olivového oleje 50 až 50 a rozmazání nohou na úkor oleje, citrón pronikne hluboko do pokožky a kůže je pružná a je napsaná z nežádoucích vlasů, které pomáhají, už dva týdny jsem byl rozmazaný - alespoň to je v pohodě a tam je naděje a olej tak tučné, že se všechno rychle vstřebává
Kudrik: Když ještě nebyla pro mě připravena tinktáze, protože mi chyběly jiné prostředky, také jsem si po epilaci natřela nohy s citronem, vlasy se zvětšovaly mnohem pomaleji a zdálo se mi to méně často
^ Babu: Pomohlo mi to i na citrón. Natřel jsem nohy, žaludek a podpaží. Bude nutné pokračovat.


 • Zelené hrozny

Šťáva nezralých hroznů, abyste si utěšili místo s nechtěnými vlasy. (Nepamatuji se, kdo první poslal :)
PEAR: Dívky, narazil jsem na to na internetu. "Chci dát radu, abyste se zbavili vlasů na ruce a nohou pro ty ženy, které nepomohly na ořech, musíte třepat vlasy pokryté šťávou ze zeleného hroznu, uvidíš výsledek!" Nadezhda Gulijeva, 39800, Poltavská oblast, město Komsomolsk, ulice Lenin 51, apt. 8 "

Dobrá cesta je v knize Malakhovská "Moderní rostlinná medicína", str. 180. Oni berou semenu (celá rostlina) je spálena do popelu a vtírá do těch míst na těle, kde chtějí odstranit vlasy. Jak je uvedeno v knize, vlasy již neroste. (Recept odeslaný Laya)

Vytvořte roztok manganistanu draselného ve vodě a sedněte v něm místo, ze kterého chcete odstranit vlasy po dobu 20 minut. Nepřehánějte ho množstvím manganistanu draselného. Pokud se tento postup provádí pravidelně po určitou dobu, žárovka bude spála manganistanem draselným a vlasy budou trvale vypadávat. Můžete se okouzlit manganem draselným, pak se vaše vlasy postupně rozpadnou. Jen buďte opatrní! Nedopusťte vodu na obličej ani na hlavu. (Recept odeslaný Laya)
XXX: Tento nástroj mi řekl lékař, používá ji a je velmi potěšen. Chcete-li se zbavit srsti, můžete vytvořit koupelnu a přidávat manganistan draselný (není to slabé řešení a není příliš silný), sedět asi 30 minut a pak jít. Chcete-li se zbavit vlasů "na stejném místě", nalijte horkou vodu do nádoby s velkou vodou, odložte manganistan draselný (ne příliš silný) a posaďte se 20 minut. Tento postup každý den a vlasy nakonec spadnou z kořene a nebudou růst. Hlavní věc, že ​​se hlava vůbec nedostala! Protože ztráta vlasů buet! ALE BŮH používá tento nástroj na hlavu, ale TOO SLABÝ, SLEVNĚ RUČNÍ VODA, propláchne si vlasy, aby odstranila tuk, a je méně pravděpodobné, že si umyje hlavu, když se odstraní tuk. ALE, neměli byste to dělat svou hlavou, protože i z velmi slabého řešení mohu také trochu vypadnout, ale mohou. Proto se nejlépe používá pro tělo. Udělal jsem to pro toto místo (zadní část, nohy) a mé vlasy tam byly velmi tenké. A co je nejdůležitější, lze to udělat co nejvíce. Účinek bude z opakovaného použití, ale nezapomeňte, přestávky, vlasy propadnou kořeny rovně.
XXX: Co je to, znova 25, nerozmazáváte manganem, nebo si o něm všimnete pozorně všude - věc je nebezpečná. Nemluvím o slabých sotva růžových řešeních, která vedou k dezinfekci. Ale pokud je silnější a ze slabých vlasů nikdo jiný nevypadl, může se to stát och. Pts není dobré Kromě toho, stárnutí pokožky je daleko od nejnebezpečnějšího výsledku, můžete se jen otravovat, tak myslete na svou hlavu (nikoho neprinucuji, jen velmi dobře, nelíbí se mi to), kromě toho, odkud jste to dostal bude vypadat? A opět, pokud existuje malá šance (nevím o tom), pak se přinejmenším rozhodněte, co je pro vás důležitější a zda toulá hladká kůže stojí za významné poškození vašeho zdraví?
poselství jedné ženy, která napsala toto: "O manganu draslíku, slyšel jsem to poprvé - má silný oxidační účinek, a proto hořím vydělal - pár trivia, já vím z vlastní zkušenosti." A pak - když používá manganistan draselný na předměty, jemně zrnité manganové sraženiny obrovská schopnost vzniku nádorů "
Ksiusha: Nedávno jsem četl o tom, jak se zbavit vlasů a rozhodl se zkusit, už víc než měsíc jsem koukal s manganem draselným, moje vlasy vypadají jen s kořeny a víte, že nejlepším je to, že nevyrůstají a stará cystitida je pryč. Obecně platí, super-sretsvo! Sedněte každý den! Během menstruace nepotřebujete horkou směs. A přestože vroucí voda je alespoň teplá, obecně sedněte 20 minut!
SHELEN: Čtu a experimentuji už měsíc. Pokusil jsem se manganistan draselný (po epilaci jsem se koupala 10 dní). Výsledek: až do lázně, kterou vezmete vlasy neroste, a po skončení - násilné barvy

Lidé s poruchou funkce štítné žlázy nemůže naneste jód.
Smíchejte 35 g alkoholu, 5 g čpavku, 1,5 g jódu, 5 g ricinového oleje a 2 x denně rozmrštěte. Po několika dnech vypadnou vlasy bezbolestně. Léčba vždy začíná nenápadnými místy a naposledy se aplikuje na obličej, ruce a nohy. (Recept zaslaný společností Nusia)
LAYA: Starožitný a velmi účinný nástroj pro odstranění chloupků: 5 dílů ALCOHOL + 5 dílů CYPIDAR + 30 dílů IODINE + 5 dílů CASTER OIL. Tato tekutina rozmazává místa růstu vlasů nezbytně 2krát denně. Po asi 5 dnech začnou vypadat vlasy.
^ Pine Cone: Opilil jsem bikiny s alkoholem s jódem po dobu 2 měsíců - a teď můžu bezpečně říct: nedělejte to, jako já, prosím! Jódu už nepovažuji - po epilaci se může spálit, byly velmi špatné a velmi špatné!
Sada: a všechny tyto věci s jódem - jednou jsem spálil svou kůži, takže všechno spálilo ohněm - nevěděl jsem, kam jít
10872 17. února 2006 11:39:39 Natka
Dívky 1 Pozhaluuuuuuuuuuuuuuuystva, přečtěte si mé poselství a pomozte někomu s dobrými radami. Věřím, že takový bude tady. Obecně platí, že až do té doby jsem četl vaše fórum po dlouhou dobu, protože se také zajímám o tuto otázku vlasů. Něco už experimentovalo, například pemza, ale nevyhovuje mě, možná proto, že se třela bez mýdla. Ale

Nic strašidelného, ​​jizvy na nohou, přežiji. Ale v úterý jsem se rozhodl pro jód! Kdo by od dětství, zdánlivě neškodné tekutiny, přemýšlel o tak známém vědomí, přinesl mi tolik utrpení za tyto 3 dny. Udělal jsem všechno podle receptů, už si nepamatuji někoho, můj žaludek byl nakloněn pinzety... a hojně nalial jód (

jejich osvětlení) Sakra, mé bílé břicho.... Samozřejmě jsem se otočil na hnědou a reakce šla - neuvěřitelná, nepopsatelná pocit pálení, jako by byla spláchnuta jehlami. A díky bolesti jsem tak radostná, že říkají, že čím bolestnější, tím lepší je účinek, a ani já nedám sám sebe tuto vroucí lávu. A tak jsem ležel na zádech na noc, protože to bylo nemožné převrátit, tak tooooo bolelo. A dál

ráno... holky... horor! Všechny červené, ani se nedotýkejte - hoří. Spěchal jsem se studovat a nedělal s tím nic. A druhý den jsem se rozhodl rozmazlovat Boropluse, už nevím, co jiného můžete. Celou noc jsem spala trubičkou z té smetany, všechno bylo rozmazané... rozmazané... Teď ti píšu a já nemůžu, hrudník se mi zvedá, můj oči jsou mokré a slzy proudí dolů.. Nemyslíš, že to vůbec nezvýším. Je to pro mě opravdu těžké, protože to všechno držím v sobě a nechci nikomu říkat. A něco je třeba udělat, protože oblast pod pupkem je moje jediná nepřetržitá jizva, jako po spálení. Teď se obávám 1 problému, jak se ho zbavit. Doufám, že tato otázka není prázdná a někdo bude reagovat. Jediná naděje je vy, holky... A čím dříve, tím lepší. Nemám tušení, jak s tím mohu i nadále žít, možná víte nějaké prostředky k odstranění jizev,

Chci sdílet recept, který jsem jednou četl v jednom z časopisů. Zažil jsem to před mnoha lety a na některých místech mé vlasy nezrůstaly déle než 10 let. Proč jen na těch místech? Jen zaměstnání je velmi zdlouhavé a dlouhé. A já neměl jen trochu k dosažení plného účinku. Další problémy začaly a musel jsem přestat. A vlasy, kde jsou žárovky silnější, se zotavují. Ale s velkou trpělivostí je účinek 100%. Možná někdo přijme. Takže vezměte 15% roztok hydroperitů (nebo zředte 3 tablety v malém množství vody) a 15-20 kapek čpavku. Bavlněný tampon navlhčený v p-re a rozmazání chlupaté části. Když bílý kvet vysuší a tvoří, proveďte stejný postup přes vrchol. A tak - 3-4 krát. A jděte tak dlouho, jak chcete - 20 minut, 1 hodina, nechte přes noc. Co je to citlivá kůže? Ale je lepší nosit rukavice na ruce, protože prsty, zejména pod hřebíky, se zvedají skvěle. Moje nohy (rozmazané nohy) jsem necítila, jestli tam nebyly žádné rány nebo řezy. Snažil jsem se rozmazat a bikiny - také normální. Opláchněte hladkou teplou vodou a poté můžete krém smést, pokud se bojíte uschnout pokožku na nohou. Tento postup jsem však udělal po dlouhou dobu a kůže netrpěla.
Babu. ^ Před mnoha lety jsem se snažil objasnit s hydroperit - dostal jsem hrozné podráždění za pouhé 2-3 minuty, okamžitě jsem si ho vymyl a pak jsem ho ošetřil pro spálení. Pečlivě zkontrolujte malou oblast pokožky, pokud máte alergickou reakci na tuto látku (peroxid vodíku ze stejné řady, ale slabší).
Heather: Mám dobré výsledky po peroxidu, nepřidala jsem žádný další hydroperit, koupil jsem v lékárně láhev. Aplikoval jsem ji třikrát hned po epilaci a 3-4 dny více, 1-2 krát denně. Z nějakého důvodu je výsledek lepší na puky.
Marusya: Chci mluvit o svých činnostech - nohách (až po koleno po epilátoru) a mělkém bikinách (po pinzetách) rozmazaný peroxid + čpavek (abych byl upřímný, zastavil jsem se na tuto metodu jen kvůli jednoduchosti receptury). Jsem dokonce překvapen výsledkem. Vlasy se zvětšily mnohem méně! zvláště pokud si myslíte, že bikiny jsou vždy depilovány touto smetanou (a po tom, všechno roste v den 2). takže po dobu 10 dní na bikinách v epilovaných místech nic nevyrostlo. a na nohou jsem trochu vzrostl, ale teď jsou prakticky bezbolestně odtrhávány epilátorem bez bolesti. Obecně se tato metoda pokusí dále. pohled :-)))

Infúze semen z kopřivy v oleji. Na jednom fóru. Ta dívka napsala: "Na jaře a v létě, pálit se semena z kopřivy, nalijte sklenici rostlinného oleje, trváte na týden, rozetřete nohy. Vypadá to jako fotoepilace, ale ne okamžitě a po pár týdnech vypadnou vlasy a rok se necítí. Píše, že dělá to jednou za rok a pomáhá jí hodně, i když vlasy na nohou jsou silné a husté (recept zaslaný Laya)
Yulia: "na jaře a v létě, pálit se semena z kopřivy, nalít sklenici rostlinného oleje, trvat na týden, rozmazávat nohy. Chová se jako fotoepilace, ale ne okamžitě, ale po pár týdnech vlasy vypadnou a rok se necítí."
JARO: Nalezené poměry: 40 g drcené kopřivy nasycených 100 g slunečnicového oleje, infuze po dobu 8 týdnů, deformace a mazání problémových oblastí

Vezměte 1 lžičku lžíce chlebové sody se šoupátkem na 1 šálek vařící vody, promíchejte až do úplného rozpuštění a ochlaďte na 36 stupňů. Pak vezměte hadřík a navlhčete jej roztokem. Místo, kde se nacházejí vlasy, umyjte mýdlem, utřete a položte tuto látku po dobu 12 hodin v noci. Odstraňte gázu ráno, ale nemyjte. Večer opakujte - položte látku ponořenou do vyhřívaného roztoku. Takže 3 dny. Pokud to nepomůže třikrát dělat dvanáctkrát (recept zaslaný Kuzyou)
Enzymy

Neviditelná: Během této doby jsme podle našeho programu kozích kůží pouze raz epilaci s enzymem. Vzal atsidin-pepsin, přilepil na jednom podpaží komprese, druhý ošetřil citrónovou šťávou. (Lemon se blábolí jako dítě!) Dokud držela komprese, nezaspala a ráno našla pleť na podlaze u postele. Na druhé epilaci jsem neměl ani sílu, ani čas na gadgety, prostě jsem dezinfikoval. Takže tady je výsledek: na podpaží s lotion, velmi slabé šedivé vlasy mají proklyulyas, a tam je jen 40% z nich. (A to v době.) Po citronu - množství vlasů se nezměnilo a ve srovnání s "enzymem" vypadají mnohem více.

^ Cedar Cone: Varuji vás, experiment Invisible Man-Nastya s enzymy není zdaleka jedinečný. Na podpažích, kde se nacházejí lymfatické uzliny, bych vůbec nic nevyhladil. O důsledcích, které nevíme nic. Nechoďte tedy vedeni a zůstaňte jen WITNESSES.

POUŽITÍ JEDNOTLIVÝCH RECEPT V SOUVISLOSTI

Cherry: Po mém mučení můžu říci následující. Každodenní střídání tření nohou křovím nebo pemzou s mýdlem a celá věc, kterou jsem si namíchala. Rozvinuté vlasy asi tři týdny. Včera jsem si vyčistil a šplhal pemzou a rozhodl se epilaci Brownových nohou. Ukázalo se, že se vlasy neotáčejí a přestanou. Závěrím, že je nutné zvolit střední úroveň. Nebo si promíchejte nohy pemzou a nátěrem s tinkturou, lasičkou atd. Nebo jen škrábejte a vytahujte vlasy epilátorem a pak jej rozetřete tinkturami. Vlasy po pemzce jsou tak vyčerpané, že se prostě netrpí, ale se zlomí. Chci říci, že to všechno je účinné! Pouze musíte vybrat ty správné akce pro sebe! Teď se budu snažit růst, škrábat, epil. celá věc a tinktura skvrna. Tinktura opravdu zpomaluje růst vlasů, dnes si kosmetička také všimla!)) Děkuji za poslech. Za poslední tři dny jsem si otíral nohy citrónovou šťávou, zpočátku je pocit pichlavý a není moc příjemný. Ale po vstřebání se barva nohou vyrovná, kůže se stává hladká a mimochodem černé tečky z vrozených chloupků jsou bělené. Ale jedna citronová šťáva není vhodná pro všechny, může to být podráždění

Nicky: Přidali jste finanční prostředky do vašeho arzenálu boje. Používám tinkturu na příčkách jednou denně, po sprchování na nohou a na bikinách. Mimochodem, s dvojicí pinzet, udělal jsem obrovské úsilí, abych vztáhl rozkrok a záhyb u nohou, blížil jsem se k rozkroku, ale nevím, jestli je dostatek ducha, aby to vytáhl))). Přidala jsem kurkuma do arzenálu - včera jsem ho smíchala s horkou vodou a přidala k ní čajovou lžičku. Pak si ji položila na bikiny a rozkroky, zabalila ji přilnavým filmem a přiložila si krátké šortky. Šla jako půl hodiny. Dívky, super. Za prvé, téměř veškerý zánět z vytažení se zvedl a za druhé se zahřál tak chladně, bylo to příjemné. Existuje podezření, že se s ním může léčit cystitida - i tam se ošetřuje zahříváním. Poté, co jsem je vypil, dlouho jsem se zasmál - teď mám bikiny jemného oranžového stínu.

(asi o měsíc později): Pokračuji v boji s vlasy metodou nastavení na oddíly a komprese s kurkerem. Bikiny a hluboké rozkroky. Ohhh, zvlášť šťastný! Jak jsem psal, odstranila jsem všechny vlasy pinzety, vylila jsem je z kurkuma a pak ji rozmazala tinkturou. Mimochodem, jestliže po kurkuma vyčistit kůži bavlněným tamponem s tinktury, žlutá barva jde velmi dobře. VÝSLEDEK: Po měsíci čekání jsou vlasy dvakrát méně a dvakrát tenčí. Přes bikiny a rozkroky. Takže naposledy bylo možné pracovat s epilátorem, aniž by zároveň umíralo z bolestivých pocitů))) Nohy a ruce. Stejné postupy EFFECT TAKO_ZHE! Obecně - pomalu, ale jistě, vlasy vyprchávají a stávají se menšími. Přeji všem trpělivost a štěstí!

Anestézie před a po

1. Lidokain, Menovazin - mazněte nebo ošetřete postřikem před 15 minutami

2. Napijte 30 gramů koňaku nebo náhradníka  15 minut před, stejně jako během a po 

3. Těleso páry BEFORE

4. Tak to je o anestezii. Protože absolutně nepiji, lidokain nemůže stát. Přišel jsem s touto metodou. Během popravy jsem dal CD s tibetským tranceovým krkem zpěvem. Opravdu bolest méně. Možná někdo uklidní Michael Jackson a někdo Dima Bilan. A pod Verkou Serdyuchkou nebo Cikáni budou pravděpodobně horlivě přitisknout vlasy vůbec)))))))).

^ 5. Vložil jsem Beethovenovu disketu - také anestetizuje - to je Beethoven (mimochodem, pomáhá s migrénami)

PO: 1. acetyl-salicylové masti (Lassar pasta)

^ 2. Decoction / Juice / Plantain Tincture

3. Tinktura oddílů nebo piniových ořechů. Všechny bylinky, které mají hojivý a uklidňující - dezinfekční účinek (heřmánek, bílá kapusta, mrkev, rostlina a tak dále - podle představ a možností)

^ Z RŮSTU VLASŮ PO EPILACI


 1. Tělovité tělo a oděrujte tvrdým žínkem

 2. Skrab od spací kávy, medu (pokud je to možné, těla a financí) a rostlinného oleje

 3. Bílá: Mimochodem, od koho jsou body z epilátoru červené na nohách - skoro jsem se uzdravil, mohu vám poradit masti - a pak jsem trpěl 2 roky, teď budu konečně chodit v sukně! Dvěkrát denně - diprogentní masť (lepší krém a ne mast, protože masť je mastná a neabsorbovaná, jí půda oblečení, ale nemohla ji najít ve formě krému). Výsledky se staly pozoruhodnými po první noci.

 4. Lyalya: po epilaci jezdejte ONCE jódem. (pomáhá mi to, je to velmi šťastné, protože to trvá jen málo času a někdy je to banální, není dostatek času ani energie na křoviny) POZOR: 1. Můžeme lubrikovat jen velmi malou oblast pokožky jodem nebo udělat jódový retikulum na velké ploše, spálenina, která není ošetřena doma jen 2. jód může dát alergie: ti, kteří neznají jejich reakci na jód, musí nejdříve zkusit na malé ploše

 5. Nastik: metody ošetřování samotných vrozených chlupů: 1. Namažte kyselinu salicylovou dvakrát denně, nebo připravte pastu rozdrceného aspirinu a glycerinu a nanášejte na zvětšenou srst. Malý způsob odlupování kůže na vrcholu vlasů. 2. Nanášejte omítku s tamatovou masti na místo vpichu. Má tahový účinek a přitáhne vlasy blíže k povrchu. Poté je snazší vytahovat vlasy s odprášenou jehlou jako tříska. A po namazání rány nějakým "záchranářem".

 6. Nastik: o způsobech léčby bodů, které zůstávají po odstranění chloupků (především metody pro nohy, ale mohou být upraveny pro jiné části těla) 1. Aplikujte ichthyolovou masti na místa (lépe než 10%, s 20% dívky, ) a zabalte nohy přilnavým filmem, nechte přes noc. Do čtyřdenní přestávky. O den později oškubněte nohy. Jedná se o originální recept, ale jak ukázala praxe, je lepší to udělat v režimech 2 až 2 a velmi pečlivě je odstraňovat, protože kůže je velmi citlivá. 2. Jedna dívka napsala, že pomáhala jí mast Troxevasin. Zkoušel jsem to ještě, takže jsem to neověřil. 3. Vyčistěte gelové skvrny s badaga po dobu půl hodiny, poté opláchněte vodou. Pro silnější efekt rozpusťte přírodní bady s vodou a naneste na skvrny po dobu 10-15 minut, ale poté, co se tato místa začnou odlupovat, nemůžete opalovat, namazat tato místa krémy a namočit vodou, dokud se peeling nezastaví. Badyaga zvyšuje průtok krve do skvrn a způsobuje jejich rychlé uzdravení. No, to je vše, co jsme sestavili. Myslím poměrně užitečné informace

Glamour: komentáře o bodyagi v sekci OD RŮSTU VLASŮ Nedoporučuji. Bodyagus je známý jako stimulátor růstu vlasů, správně jste naznačili, že podporuje krevní oběh, a proto se zlepšuje výživa vlasového folikulu a vlasy tak rostou lépe. Bodyaga působí stejně jako síra. Tyto dva prostředky jsou pro nás KONTEROVÁNY.
^ TEA OLEJ - používá se mnoho dívek s dobrými výsledky po epilaci. Mnoho psát pozitivní recenze, ale nemohl jsem to najít podrobně (podrobně to bylo na jaře 2006 - příspěvky ve Stirlitzi). Jenom rozmazaně, po kontrole kožní reakce na to. Myslím, že více se nachází v místech věnované olejům nebo konkrétně při hledání oleje z čajovníku.

Závěry za srpen 2006 :


 1. Nejlepší je použít tinkturu oddělovacích stěn ořechů nebo piniových ořechů, stejně jako borovicové skořápky, můžete spolu s kusy hrud, ale použít nevářené ořechy.

 2. Jemný vývar (tinktury) borovicových kuželů a / nebo borovicových skořápek, stejně jako skořápky z vlašských ořechů, funguje dobře.

 3. Zelený ořech funguje dobře, jak s džusem, tak s čerstvým vlašským ořechem. Existuje myšlenka udělat z tinktury tinktury, ale je to experiment.

 4. To funguje dobře SOAP (mýdlový popel nebo popel mýdlo), a to zejména ve spojení s tinkturami.

 5. Položky 1-4 pracují nejlépe na epilovaných vlasů.

 6. Jod, manganistan draselný a soda byly z experimentu odstraněny jako neopodstatněné - je to škodlivé, vysušuje kůži, hoří a tak dále.

 7. Pumice funguje, ale potřebujete spoustu času a trpělivosti. A hodně něžné ve vztahu k jejich kůži.

 8. Turmeric - funguje dobře, zejména v oblasti bikin

 9. Datura - podle vzácných recenzí to funguje dobře, ale je to jedovaté!

 10. Gidroperit - dráždí kůži, neposkytuje výrazné výsledky

 11. Zelené hrozny - nedostatečné informace

 12. Mac Cay - žádné informace

 13. Ash Ash - viz MYSSOL

 14. Zelenka - malé množství pozitivní zpětné vazby

 15. MYZOL - v experimentální fázi, ale recenze jsou pozitivní

 16. Lemon - malé množství pozitivní zpětné vazby

 17. Pryskyřice sibiřského cedru - málo informací, ale je to pozitivní.

 18. Experiment s obyčejnými borovicovými kužely - výsledek je negativní

KOŘENÍ VLASY

************ Nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem se dřepěl (velmi vztyčen s mými zády ke dveřím) na podlaze na záchodě a rozmazal čerstvě navržené tahy s kurkurovou pastou. Má tak jasně žlutou barvu a vhodnou konzistenci. Udělal jsem všechno "je" (všechno je tak krásně ošlehané se mnou na látkové plátno) a v té chvíli můj přítel přišel na toaletu. Měl šok horší, než když vstoupil do koupelny, kde "plaval" a pouze můj fyziognomie s maskou čerstvých jahod, která byla z pěny vytlačena))))))) Naši muži Je třeba dát památník, který není vyroben rukama. Pro hrdinství)))))))
*************** A kdysi to byl vtipný případ (ačkoli to nemá nic společného s epilací). Moje matka a já jsme opustili dům... a pak bang, sukně spadne z ní.. hee hee.. A obrázek, matka stojí bez sukně, sukně je na chodníku, máme ticho pauzu. Maminka ji spíše začala chytat a oblékat si oblečení, to bylo smích, dlouho jsme se zasmáli, stále si pamatuji, je mi to legrační :)) Ale nechápali, proč se zip na sukně roztáhl. zde..

Pro Více Informací O Suché Vlasy