logo

Lék "Pentovit" pro růst vlasů, jak užívat a jaké vitaminy obsahuje?

"Spit - dívčí krása!" - To říká ze starého času. Zdravé, husté, lesklé vlasy jsou ornamentem, a to nejen pro ženy, ale i pro muže. K udržení krásy zdravých vlasů stačí použít šampony, balzámy a masky vhodné pro jejich typ.

Ale co vypadají ty, které mají vlasy, oddělí se a pomalu rostou? Je třeba si uvědomit, že vlasy se přivádějí pouze přes žárovku, všechny potřebné látky se přivádějí do žárovky pouze s průtokem krve. Používání pouze externích prostředků je proto absolutně neúčinné v případě problémů se zdravím vlasů.

Vitamíny "Pentovit" pro růst vlasů, obecný popis

V současné době existuje mnoho vitamínových komplexů zaměřených na hojení a růst vlasů. Všichni jsou sjednoceni obsahem vitaminů skupiny B. Prvky této skupiny jsou důležité pro obnovu a růst vlasů.

Pouze cena těchto vitaminových komplexů se liší. Není nutné, aby byla vysoká cena léčiva
ukazatele kvality a efektivity. Existuje mnoho levných, ale ne méně účinných komplexů.

Jedním z těchto léků je Pentovit. Jedná se o cenově dostupný komplex vitaminů, který lze koupit v každé lékárně bez lékařského předpisu.

Odborníci prokázali účinnost použití přípravku "Pentovita" ke zlepšení stavu a růstu srsti u žen i mužů.

Věděli jste, že s některými postupy můžete urychlit růst pramenů, jako je mezoterapie a masáž hlavy. Také velmi důležité, aby správně hřeben.

Co je součástí drogy?

Komplex "Pentovit" zahrnuje vitaminy skupiny B a kyselinu nikotinovou. Bohatství těchto vitaminů v těle zajišťuje růst a zdraví vlasů.

Další informace o složení "Pentovita":

 1. Vitamin B1 (thiamin) - poskytuje vlasové folikuly živin a energie pro růst.
 2. Vitamín B6 (pyridoxin) je důležitý pro plnou realizaci výměny tuků, sacharidů a bílkovin. Nedostatek pyridoxinu v těle vede ke ztrátě vlasů. Je účinný při léčbě seborrhy.
 3. Vitamín B12 (kyanokobalamin) - poskytuje vlasům kyslík.
 4. Vitamín B9 (kyselina listová) - známka nedostatku tohoto vitaminu je brzy šedivá.
 5. Vitamin PP (kyselina nikotinová) - poskytuje tkáňové dýchání, reguluje výměnu lipidů a sacharidů. Poskytuje ochranu pleti a vytváří vlasové folikuly.

Forma uvolnění "Pentovita" - potahované tablety v balení po 50 a 100 kusů.

Požadovaná denní dávka vitamínů skupiny "B" v mg v 1 tabulce. Pentovita:

 • B1 50,0 10,0;
 • B6 50,0 5,0;
 • B12 100 ug 50,0 ug;
 • B9 1000 mcg 400 mcg;
 • PP 250,0 20,0.

Odborníci - dermatokosmetologové a trichologové doporučují používat tento komplex ke stimulaci růstu vlasů a léčbě alopecie.

Způsob použití "Pentovita" pro růst vlasů

Jak přípravek Pentovit užívat pro růst vlasů? Komplex je určen k užívání 2-4 tablet 3krát denně po jídle a pití velkého množství vody.

Doba trvání léčby nejméně 3 týdny. Pak se přeruší příjem na 2-3 týdny a kurz se opakuje.

Trvalý účinek užívání tohoto léčiva je patrný po 2-3 cyklech. Studie ukazují, že Pentovit díky přítomnosti dostatečného množství vitaminu B12 v komplexu zvyšuje růst vlasů až na 4 cm měsíčně.

Na našem webu se můžete seznámit s obrovským množstvím receptů na domácí masky pro růst vlasů: kyselinu nikotinovou, kávové zrno, vodku nebo brandy, hořčici a med, aloe, želatinu, zázvor, hennu, chléb, s kefírem, se skořicí, vejcem a cibulí.

Kontraindikace

Hlavními kontraindikacemi užívání přípravku "Pentovita" je věk dětí do 12 let, těhotenství a laktace.

Je třeba mít na paměti, že konzumace alkoholu výrazně snižuje vstřebatelnost vitaminu B1 (thiamin). Použití perorálních kontraceptiv přispívá ke snížení absorpce vitaminu B6 (pyridoxinu).

Tablety jsou potaženy cukrem, který je třeba vzít v úvahu u pacientů s diabetem.

Během příjmu přípravku "Pentovita" by se neměly užívat další vitamínové komplexy obsahující vitaminy skupiny B, aby se předešlo předávkování.

Přípravek Pentovit nemá nepříznivý vliv na schopnost řídit motorová vozidla a stroje.

Užitečné materiály

Přečtěte si další články o růstu vlasů:

 • Tipy, jak růst kudrlinky po čtverci nebo jiném krátkém účesu, vrátit přirozenou barvu po barvení, urychlit růst po chemoterapii.
 • Lunární kalendář účesy a jak často potřebujete, aby vaše vlasy při růstu?
 • Hlavní důvody, proč prameny rostou špatně, jaké hormony jsou zodpovědné za jejich růst a jaké potraviny ovlivňují dobrý růst?
 • Jak rychle roste vlasy za rok nebo měsíc?
 • Prostředky, které vám pomohou růst: efektivní sérum pro růst vlasů, zejména značka Andrea; Produkty Estel a Alerana; vodu cemerica a různé lotiony; Šampon a olej na koně; stejně jako další růstové šampony, zejména šampon Golden Silk activator.
 • Pro odpůrce tradičních prostředků můžeme nabídnout lidi: mumii, různé bylinky, tipy na používání hořčice a jablečného octa, stejně jako recepty na výrobu domácího šamponu.
 • Vitamíny jsou velmi důležité pro zdraví vlasů: přečtěte si přehled nejlepších léčebných komplexů, zejména léků Aevit. Další informace o vlastnostech používání vitamínů skupiny B, zejména B6 a B12.
 • Dozvíte se o různých přípravách na zvýšení růstu ampulí a tablet.
 • Věděli jste, že prostředky ve formě sprejů mají příznivý vliv na růst kudrlin? Nabízíme Vám přehled účinných sprejů, stejně jako pokyny pro vaření doma.

Moderní rytmus života často neumožňuje jíst zdravé a vyvážené potraviny, aby nasákly tělo všemi potřebnými vitamíny a minerály.

Proto je použití vitaminových komplexů již součástí našeho života, denní potřeby těla zůstat energické a zdravé.

Zvláště nutný přísun vitamínů v zimním a jarním období, kdy tělo cítí jejich nedostatek a reaguje na ně tím, že kazí, křehká a zpomaluje růst vlasů. Je třeba podporovat vlasové folikuly a dávat jim energii během této doby, kdy dochází k zásobování vitamíny a minerály v létě v těle. Recepce "Pentovita" bude schopna udržet vaše vlasy zdravé, lesklé, hedvábné a podnítit jejich aktivní růst.

Pentovit

Formy uvolnění

Recenze lékařů o pentovite

Dostatečně vysoce kvalitní přípravek obsahující vitaminy skupiny B tiše nahrazuje dražší a široce inzerované importované multivitamínové komplexy, je možné prodloužené podávání, lze jej použít před přípravou na těhotenství.

Jednotlivé alergické reakce jsou možné.

Zřídka se používá v mé praxi.

Složení vitaminů je poměrně malé, ale to nezmenšuje jeho pozitivní účinek v případě nervových příznaků (úzkost, stres, TBI, duševní poruchy atd.). Více cenově výhodnější než ostatní protějšky.

Před použitím je lepší poradit se s lékařem. Recepční kursy.

Ve srovnání s dražšími léky této série se nijak neliší a někdy pomáhá ještě lépe.

Jemně aplikujte s onemocněními žaludku a dvanácterníku.

Pentovit má široké spektrum působení. Předepisuji to pro nedostatek vitamínu, oslabení těla, stres, traumatické poranění mozku, bolestivé syndromy. Doporučuje se absolvovat kurz 1 měsíc dvakrát ročně.

Recenze pacienta ohledně pentovitu

Přijměte "Pentovit" každé tři měsíce, jako vitamíny pro vlasy, během roku. Slyšela jsem mnoho přátel nad touto drogou. Moje vlasy pomalu roste, dokonce bych řekl, že se nezvětší, neustále hledám nějaký druh všeléka. Po kurzu nevidím žádné zvláštní změny, ale pokračuji v pití pro profylaxi. Také jsem vzal drahé vitamíny, také žádný účinek, myslím, že problém je ve mně. Ale obecně je pokožka hlavy lepší a lupy jsou pryč a tvář vypadá čistší.

Podle mého názoru je poměrně dobrá a vysoce kvalitní droga. Průběh aplikace není tak velký, a tyto vitamíny jsou skutečně snadno použitelné. Přijala jsem je již 2 týdny, zdá se, že existuje nějaký výsledek, ale myslím, že je to ještě lepší. Doporučuji to všem! Moc se mi to líbí, budu pokračovat v obnově.

Poslední stav zdravotního stavu zanechal hodně žádoucí, neustálou únavu, ospalost. Přátelé doporučili Pentovit a po dvou týdnech se můj stav výrazně zlepšil.

Velmi dobré vitaminy ze skupiny B. Lékaři mi předepsali problém na pokožce hlavy, vypadla lupina a vlasy. Vzal jsem je asi 3 měsíce. Zpočátku nebyl výsledek znatelný, ale po nějaké době bylo vše obnoveno. Koupil jsem plátky 50 kusů za 150 rublů. Vitamíny jsou levné a efektivní.

Pentovitida je již dlouho obeznámená s tím, že v době, kdy byl největší ze všech problémů růst vlasů. S růstem vlasů, ačkoli ne zvládnout, ale vyřešen problém suché kůže a křehké nehty. Ale s časem, věkem a sedavou prací začala osteochondróza. Začal vzít znovu a překvapivě pustil. Proto pijím kurz, nyní 2krát ročně, na podzim a na jaře. Kromě toho se manžel zabývá boxem a začal se ve svém spánku škubnout. Trenér řekl, že potřebuje vypít vitamín B. Manžel byl skeptický vůči všem druhům vitamínů a nevěřil, že by droga pomohla. Ale s pomocí svých přesvědčení pil pentovit a tady se mu podařilo. Manžel spal dětský spánek. O pentovitech mohu říci jen dobré věci a ne jen ospravedlnit.

Je zajímavé, že jsem z těchto standardů nepřicházel k těmto vitamínům. Po přečtení recenze na jednom místě, že Pentovit je neuvěřitelný nástroj pro růst vlasů, jsem vypil dvě kousky těchto vitaminů. Samozřejmě, nebyl žádný růst vlasů, ale jaký klidný a vyvážený člověk jsem se stal, zvláště můj manžel si všiml! A jako kancelářský plankton, pěstovaný společně se židlí, přestal jsem trpět bolesti hlavy a bolesti zad. Samotný blistr má 50 tablet, aplikujte podle pokynů 2-4 tablety 3krát denně. Není příliš ekonomické, ani za týden nestačí. Nicméně, nádherný nástroj se silným složením, který v některých pozicích dokonce překonává známou neuromuskulitidu v dávkování. Dávám dokonce desetiletému dítěti lepší stálost. Jedna z mála ruských léků, ve které jsem byla v mé vlastní kůži přesvědčena. Pít uprostřed pracovního hlášení, stresu a bolesti hlavy.

"Pentovit" koupil, aby ušetřil místo neuromulvititis. Nelze uložit. Po zahájení léčby jsem si okamžitě uvědomil, že neexistuje žádný správný účinek. Ano, a v žaludku není moc hezké. O několik dní později se celkový nevolnost po podání pilulky. V důsledku toho z "Pentovit" obecně musel být opuštěn. Zbožná podoba cizího protějšku s hrozivě nízkým obsahem vitamínů, vedlejšími účinky a dalšími potížemi. Marně vyčerpané peníze. Již ji nepovažuje za alternativu. Je nemožné zacházet s nimi. Pouze jako profylaktický nápoj. A pak, pokud jsou žaludek a střeva zdravé.

V mé rodině je dobrá praxe - nečkat na chorobu, ale starat se o své zdraví předem. Proto nejsme v přátelských podmínkách s léky. A pro prevenci, používáme jen několik vitaminů, mezi které patří pentovit. Někdo doporučuje jeho pití kurs, ale osobně jej vždy užívám (vždy ve spojení s vitamínem C). Pentovit má mnoho výhod: zlepšuje růst nehtů a vlasů, je snazší udržet nervy pod kontrolou a mozek funguje velmi dobře, dokonce i bez konzumace hořčíku. A je zvláště dobře možné vysledovat efekt pentovit s vysokým fyzickým a psychickým stresem. Obecně doporučuji přidat pentovit do seznamu základních vitaminů. Pravděpodobně je to jedna z mála farmaceutických přípravků, které by měly být v domácnosti.

"Pentovit" začal trvat před dvěma měsíci, protože můj chrbát moc bolel a na internetu jsem si přečetl recenzi od dívky, že po užívání této drogy, její záda neublíží, nálada je každý den báječná a její obočí ztmavne. No, tak jsem se také rozhodla pít. Nemůžu říct, že moje záda je pryč, ne, ne, ale připomíná to sama, nemůžu říct o obočí, že se staly temnějšími, obecně jsem možná narazil na falešný, ale moc mi nepomohli. I když je ještě piji.

Dvakrát za rok - na jaře a na podzim trvám pentovit. Stejně jako jeho dostupnost. Efekt je také patrný. Vlasy a nehty rostou mnohem rychleji. Je pravda, že kvalita se výrazně neodráží. Vitaminy skupiny B jsou také předepsány pro mnoho nervových poruch. Nemám s tím žádný problém, ale fakt, že jsem začal spát lépe a moje nálada je vždy dobrá, je pravděpodobně zásluhou těchto vitaminů. Slyšel jsem verzi, že naše domácí vitamíny mají špatný stupeň čištění a zpracování, což ovlivňuje kvalitu. Nevím, ale pro mě je účinek pentovit stejný jako účinek drahých analogových příprav.

Vitamíny Pentovit - recenze

Nahrávání navigace

10 recenzí "Vitamíny Pentovit - recenze"

Začal jsem pít s potěšením, doufal, že se zbavím závratí, vypadávání vlasů a bolesti zad - 2 tuny 3krát denně. Druhý den se objevila slabost, ospalost, svědění kůže! Ne, to vůbec nepotřebuji na úplné štěstí - před Pentovitem jsem se cítil mnohem lépe. Buďte opatrní s ním!

Neměl jsem rád vitamíny.

Za prvé, ztráta vlasů od nich se vůbec nezmenšila - jak padala, tak i padající

Za druhé jsem se necítil klid

Za třetí jsem začal přidávat váhu - zřetelně a rychle, pak jsem ji musel opustit stejně rychle.

Tak co mi to Pentovit dal? Zero výsledek a zotavený zadek.

Morální: Koupit vitamíny podle lékařského předpisu, a ne z plešatosti, krásy atd.

Samozřejmě nedoporučuji Pentovit na vlasy, nervy a jako "jeme kyselinu listovou". Buďte zdraví a krásní!

Dobrý den! Dívky a chlapci nikdy nic nekupují bez konzultace s lékařem. Odečet se na internetu o zázraku vitamínů, ve stejný den nařídil manžela. Nebyly tak levné, že takový standardní manžel dal 110 rublů. Začal jsem jim užívat dvě tablety třikrát denně. O týden později začal bolet bolest. Po kerf standard byl silný zpoždění měsíční až 10 dní. Možná jen náhoda. A výsledek, který jsem čekal, nebyl. Vlasy vypadly a nadále vypadaly. Potom manžel řekl, že bez lékařského předpisu by nikdy nezískal ani jediný vitamín. A má pravdu, nezničte své zdraví. Je lepší jít nejprve u lékaře a vzít si testy, které nemáte dost vitamínů. Přebytek také nevede k ničemu dobrému. Postarejte se o sebe!

Četl jsem recenze o zázraku vitamínů "Pentovit", údajně o růstech vlasů a nehty, to všechno je nesmysl. Nejprve v záložce 50 desky. to stojí 110 r, to je v nejlevnější lékárně, musíte vypít 2 t x 3 p. Za druhé, tyto 50 kusů trvat jen 6 dní, a pít kurz na nejméně jeden měsíc! vypočítat, kolik peněz je vynaloženo! Za třetí, pít ráno odpoledne a večer, měli byste si vždycky pamatovat, že je budete pít, obecně to není moc výhodné!

Ahoj, drahé dámy.

Dnes budeme hovořit o nádherných a "nádherných" vitamínách "Pentovit". Bezprostředně si uvědomuji, že tyto vitamíny se používají ve dvou přístupech. Oba cíle byly stejné:

Zastavte ztrátu vlasů.

Zlepšete stav vlasů.

Zvětšete délku vlasů.

Ale výsledky byly zcela odlišné a ne podobné. V prvním případě se ukázalo, že:

Vlasy se opravdu zlepšily.

Nehty začaly růst neuvěřitelnou rychlostí, ale jak se zesílilo, bylo možné jen o těchto nehtích snít.

Moje nálada se změnila rychlostí světla. Odpusť mi ty dívky, které měly na 7 nebe pentovickou náladu a nemohly si to vzít, ale v mém případě to bylo na pokraji "hysterického štěstí". Nevím, proč mi tento zázrak pilulek ovlivnil, ale můj vnitřní stát jim neřekl.

Růst chloupků, zvládnu to odděleně od prvního bodu, protože růst nebyl jen růst, ale obrovský růst. Za měsíc příjmu vlasy vzrostly o 5 cm, pro některé je tato postava tak velká, ale pro mě, jehož vlasy utrpěly po barvení v červeno-červené barvě, tato postava právě bombardovala.

Tak jsem vzal vitamín po dobu jednoho měsíce, ne hodně, ani trochu, souhlasím. Ale rozhodl jsem se, že nic nemůžu zhoršit můj obecný stav, takže jsem se musel přestat, i když bych upřímně řekla, že je velmi obtížné odmítnout tyto zázračné pilulky, a to je mierně. Ale chválu k nebesům, zdravý rozum převzal a došlo k přestávce, ve které se mimochodem vůbec nezdrželo, ale použily jiné vitamíny.

Ale teď, po půl roce, jsem učinil jasné a vyvážené rozhodnutí: "Pokračuji v recepci společnosti Pentovit, ať už mě stojí cokoliv." Kde jsem měl mozek v té chvíli stále nerozumí. Ale já jsem holka, což znamená, že jsem to chtěla, udělal jsem to a je jedno, zda lituji nebo ne. Tak jsem šel do lékárny a vědec koupil 4 blistry najednou s konzumací pilulek a nakonec jsem použil jeden a půl. Proč ano? A teď vám řeknu, drahá, proč.

Pentovit mě vrátil. Ano, ale ti, kteří říkají, že tyto pilulky jsou naprosto bezpečné a můžete je vzít bez konzultace s lékařem a testy, které se nelíbí. Pentovit není jen vitamin pro vlasy, ale je určen, že je úplně jiný, mohu dokonce poukázat na to jinak, TENTO JSOU TABLETY NA LÉČE. Prevence na špatné hlavě, která se ukázala jako moje, tedy nestojí za to. Rozhodně to nestojí za to. Postarejte se o vaše dívky se zdravím. Řeknu vám o trošce později.

Druhýkrát nebyl žádný výsledek. Ano, vím, že po jednom a půl blistrech se nezobrazí hromada vlasů, ale bylo to pro mě horší, abych se vzal, můj stav byl na pokraji nemocných šílenství a užívání těchto vitaminů by bylo ještě více šílenství.

A teď víc o zádech.

slabost v celém těle

začalo rozbít všechny klouby a ráno se zdálo, že je prostě nemožné vstát

alergie (obličejová a dekoltní oblast byla postříkaná děsivě, a je to v pořádku, jestliže jen pimples vyskočil, takže ne, to byly strašně šupinaté puchýře)

porušení koordinace (tady chodím podél chodby domu, ale najednou mě potřáslo stranou a je dobré, že to bylo doma a tam byla zeď, na kterou bys se mohl opřít, a kdyby se to stalo na ulici, kdo by mě zachytil? ).

necitlivost (stalo se to, že jsem vůbec necítila prsty a bylo to děsivé)

A je dobré, že se nedostala dál a myslím, že dokončím léčbu. Proč se to stalo? Odpověď je velmi jednoduchá

předávkování vitaminů skupiny B.

V té době jsem nevěděl, že všechno v mém těle bylo normální s vitamínem B, takže jsem se rozhodl, abych byl upřímný, v tuhle chvíli jsem o tom vůbec nemyslel, ale přemýšlel jsem o tom, když jsem už čelil takovým problémům.

Neužívejte přípravek Pentovit bez testování a bez konzultace s lékařem

. Dokonce i když opravdu chcete dlouhé, krásné a hedvábné vlasy, nezničte své zdraví.

Po pití těchto vitaminů po dobu 20 dnů jsem neviděl žádný zvláštní účinek na vlasy, kůži, nehty. Ale pro mě jsem cítil nejdůležitější akci, začal jsem spát zdravě (po utrpení žalu, skoro jsem nespal, a pokud to bylo možné, nebyl to sen, ale úzkost). S recepcí pentovity jsem usnul, jakmile se mi hlava dotkla polštáře. Usnul jsem jemně, klidně. Jediná věc, která mě nejprve vyděsila, byla nedostatek snů, ať už nejsou, nebo si je nepamatuji. Ale pro mě se to stalo skvělým nálezem.

Rychle jsem vstala, rychle, odpočívala. Stala se méně nervózní a zvedla se. Po prvotním, úzkostném spánku a depresivních myšlenkách se vrátil, takže budu i nadále užívat pentovitidu a spát dobře. Koneckonců, zdravý spánek - záruka zdraví!

Ahoj všichni! Chci mluvit o mém špatném známosti s vitamíny

. Obecně jsem zvedl vitamíny pro mé nehty. Protože po porodu se jejich stav zhoršil. Během těhotenství mi nehty rostly skoky a vždycky jsem chodil s krásnou manikourou.. ale po porodu byly nehty velmi rozmazané, nevyrůstaly, exfoliovaly.. vlasy vypadly, ale problém jsem vyřešil všemi druhy lidových masek s lopuchovým olejem a křepelky vejce a další.. ale s nehty je stále problém.. Ano, a obecný stav zdraví je lame teď - nedostatek spánku s malým dítětem, a já se cítím jako lisovaný citrón..

Četl jsem recenze na našich oblíbených stránkách irecommend a rozhodl se koupit

. Navíc jsem koupil jiné vitamíny s ženšenem, ale zatím jsem je nezkoušel.

Pentovit potřebuje 2 tablety 3krát denně. Poprvé jsem pil

pilulky na noc. Necítila jsem nic špatného, ​​jen jsem se bolela hlavou. Ale nemusí to být z pentovity. Následujícího dne jsem je ráno vypil, hlavu jsem znovu bolela, ale znovu jsem o pentovitě nepřemýšlel. A odpoledne jsem měl záležitosti, bylo třeba jít na přítelkyni. Připravil jsem se, jedl a těsně před výjezdem jsem pil 2 pilulky. Šel jsem ven, dostal se do minibusu, jedl jsem a cítil jsem, že to pro mě není dobré.. Je dobré, že jsem se mnou vzal minerální vodu. Vyjdu z autobusu a cítím, že země vystupuje pod nohama.. A musel jsem jít do metra. Sotva jsem to dostal, hlavu se točila a já to nechápu se mnou.. V metru byly sedadla, seděla jsem a nemohla jsem se pohybovat.. Zdálo se mi to ještě jedno hnutí a padám. Nevím, jaká je tato podmínka, ale byl jsem uchopen strachem.. Najednou bych padl někam jinam a já bych lhal a nikdo by nepomohl = (Navíc jsem měl v hlavě nějakou kaši. Zavolal jsem svého manžela a je dobré, že nebyl v práci, že přišel za mnou.. Lhal jsem celý den, odjel jsem večer.. Nechápal jsem, co to bylo se mnou dnes odpoledne a vůbec jsem si nemyslel

, myslel jsem, že to bylo z přepracování. Ačkoli přepracování, nedostatek spánku - ale ne tak do stejné míry, že země šla přímo pod nohama.

Večer ve stejný den, poslední 2 tablety

Nepil jsem, protože jsem zapomněl. Ráno a odpoledne druhý den nepil, protože jsem zapomněl znovu. A večer jsem si vzpomněl - ach, úplně jsem zapomněl na vitamíny! a vypili 2 tablety na noc..

A opět se to stalo

, Cítil jsem se špatný Nemohl jsem ani sedět s dítětem.. A pak jsem pochopil, co je důvodem pro mé nepochopitelné zdravotní stav byl.. To byly vedlejší účinky, které jsem měl z tohoto léku.. Četl jsem na internetu na některých místech to je napsáno -

Nežádoucí účinky - nebyly zjištěny

. Ne - to, co by mohlo být závratě, ztrátou vědomí a podobně, není napsáno tam.

Od okamžiku, kdy přestala pít

Trvalo asi týden, možná víc,

Nepiju to a cítím se dobře

, jako dříve. Dnes začali pít jiné vitamíny, jsou dobře snášeny. Pak, jakmile jsem strávil celý kurz - a já jsem pochopil, pomohli mi v plné síle, nebo bych napsat recenzi.

Nemůžu to říci

špatné vitamíny, myslím, že jsou to naprosto opačné.

Prostě mi to nevadilo

. A tak jsem si četla, že hodně dívek je šťastné. Jen můj

- nepijte je dříve, než budete muset někam jít, ale spíše pijete, když víte, že budete doma. Pak je vypijete, a pokud stojíte dobře, můžete je odvážně pít.

Po nějakou dobu (dva nebo tři roky) neustále kupuji Pentovit. Jedná se o cenově dostupné (60-70 rublů na 50 kusů) a účinné vitamíny.

Začal je koupit po převodu "Zdravý život". Někdo se jí moc nelíbí a občas se podívám, jestli je téma pro mě zajímavé. V tomto programu se jednalo o ICP. Ženy a dívky dobře vědí, co to je. Předtím jsem měl před bolestí těžké bolesti břicha. Zbavil jsem se z nich kvůli tomu, že jsem vzal Pentovitu, komplex vitaminů B. Vezměte vitamíny B do přenosu a doporučuji E. V. Malyshevu.

Snažil jsem se a zapomněl jsem na "bolest žaludku". Potřebujete vypít vitamíny 5 dní před předpokládaným měsíčním.

Kromě toho, že bolest zmizela, stal jsem se mnohem klidnější. Začal jsem doporučovat tyto vitamíny známým ženám - děvčatům, protože nejsem jediný, kdo trpí PMS.

Doporučuji vám, moji přátelé, zkuste to.

Mimochodem, je dobré jíst banány v těžké době.

Je dobré vzít "Pentovit" v případě, že vypadnou vlasy a oslabují. Není to nic, co výrobci přidávají vitamín B6 do šamponů.

Mám rád tuto drogu, jak v akci, tak ve složení a v ceně. Už jsem napsal o Neuromultivitis a můj objev drogy Pentovit.

Složení těchto léků je téměř stejné, ale jejich cena je několikrát odlišná.

Neuromultivitis stojí asi 180 rublů na balení a Pentovit stojí asi 50 rublů za stejný počet tablet. Jediným rozdílem je, že přípravek Pentovit nesmí užívat jednu tabletu a dvě tablety najednou, aby získal denní dávku vitamínů B.

Pentovit nejen zlepšuje nehty, ale také zlepšuje celkové zdraví.

Dobrý den, milé dámy posedlé nehty a pruhy! Chtěl bych s vámi podělit o svůj nález! Tablety Pentavit obsahují mnoho vitamínů, které mají dobrý účinek na stav vlasů, nehtů a kůže. To je sovětský analog levnějších vitaminových komplexů.

V balení 50 kusů. Vzal jsem je 2 tablety 3krát denně. Je třeba pít hřiště na měsíc, můžete a půl. A udělejte stejné množství odpočinku bez vitamínů, abyste nezabírali tělo.

Po Pentavitu vám vaše vlasy, nehty a kůže poděkují!

Pentovit /

fiktivní

Pentovit - levné a nezbytné vitamíny

Po nějakou dobu (dva nebo tři roky) neustále kupuji Pentovit. Jedná se o cenově dostupné (60-70 rublů na 50 kusů) a účinné vitamíny.

Začal je koupit po převodu "Zdravý život". Někdo se jí moc nelíbí a občas se podívám, jestli je téma pro mě zajímavé. V tomto programu se jednalo o ICP. Ženy a dívky dobře vědí, co to je. Předtím jsem měl před bolestí těžké bolesti břicha. Zbavil jsem se po tom, co jsem vzal Pentovitu, komplex vitaminů B. Užívejte vitamin B v přenosu a doporučil E. V. Malyshevu.
Snažil jsem se a zapomněl jsem na "bolest žaludku". Potřebujete vypít vitamíny 5 dní před předpokládaným měsíčním.

Kromě toho, že bolest zmizela, stal jsem se mnohem klidnější. Začal jsem doporučovat tyto vitamíny známým ženám - děvčatům, protože nejsem jediný, kdo trpí PMS.
Doporučuji vám, moji přátelé, zkuste to.
Mimochodem, je dobré jíst banány v těžké době.

Je dobré vzít "Pentovit" v případě, že vypadnou vlasy a oslabují. Není to nic, co výrobci přidávají vitamín B6 do šamponů.

Vitamíny Pentovit - recenze

Negativní recenze

Začal jsem pít s potěšením, doufal, že se zbavím závratí, vypadávání vlasů a bolesti zad - 2 tuny 3krát denně. Druhý den se objevila slabost, ospalost, svědění kůže! Ne, to vůbec nepotřebuji na úplné štěstí - před Pentovitem jsem se cítil mnohem lépe. Buďte opatrní s ním!

Neměl jsem rád vitamíny.

Za prvé, ztráta vlasů od nich se vůbec nezmenšila - jak padala, tak i padající

Za druhé jsem se necítil klid

Za třetí jsem začal přidávat váhu - zřetelně a rychle, pak jsem ji musel opustit stejně rychle.

Tak co mi to Pentovit dal? Zero výsledek a zotavený zadek.

Morální: Koupit vitamíny podle lékařského předpisu, a ne z plešatosti, krásy atd.

Já samozřejmě Pentovit na vlasy, nervy a jako "jeme kyselinu listovou," nedoporučuji. Buďte zdraví a krásní!

Dobrý den! Dívky a chlapci nikdy nic nekupují bez konzultace s lékařem. Odečet se na internetu o zázraku vitamínů, ve stejný den nařídil manžela. Nebyly tak levné, že takový standardní manžel dal 110 rublů. Začal jsem jim užívat dvě tablety třikrát denně. O týden později začal bolet bolest. Po kerf standard byl silný zpoždění měsíční až 10 dní. Možná jen náhoda. A výsledek, který jsem čekal, nebyl. Vlasy vypadly a nadále vypadaly. Potom manžel řekl, že bez lékařského předpisu by nikdy nezískal ani jediný vitamín. A má pravdu, nezničte své zdraví. Je lepší jít nejprve u lékaře a vzít si testy, které nemáte dost vitamínů. Přebytek také nevede k ničemu dobrému. Postarejte se o sebe!

Četl jsem recenze o zázraku vitamínů Pentovit, údajně o růstu vlasů a nehty, to všechno je nesmysl. Nejprve v záložce 50 desky. to stojí 110 r, to je v nejlevnější lékárně, musíte vypít 2 t x 3 p. Za druhé, tyto 50 kusů trvat jen 6 dní, a pít kurz na nejméně jeden měsíc! vypočítat, kolik peněz je vynaloženo! Za třetí, pít ráno odpoledne a večer, měli byste si vždycky pamatovat, že je budete pít, obecně to není moc výhodné!

Napiji pentovit pár měsíců. Předepsal lékař (plán B), pravděpodobně se zlepšuje jakost vajíčka. K vlasům, modřinám a nervům je všechno na místě)))) nebo spíše vypadají vlasy a vypadnou. Ty modřiny byly stále tam. A nervózní jako předtím.

Neutrální recenze

Ahoj, drahé dámy.

Dnes budeme hovořit o nádherných a "nádherných" vitamínách "Pentovit". Bezprostředně si uvědomuji, že tyto vitamíny se používají ve dvou přístupech. Oba cíle byly stejné:

Zastavte ztrátu vlasů.

Zlepšete stav vlasů.

Zvětšete délku vlasů.

Ale výsledky byly zcela odlišné a ne podobné. V prvním případě se ukázalo, že:

Vlasy se opravdu zlepšily.

Nehty začaly růst neuvěřitelnou rychlostí, ale jak se zesílilo, bylo možné jen o těchto nehtích snít.

Moje nálada se změnila rychlostí světla. Odpusť mi ty dívky, které měly na 7 nebe pentovskou náladu a nemohly si to vzít, ale v mém případě to bylo na pokraji "hysterického štěstí". Nevím, proč mi tento zázrak pilulek ovlivnil, ale můj vnitřní stát jim neřekl.

Růst chloupků, zvládnu to odděleně od prvního bodu, protože růst nebyl jen růst, ale obrovský růst. Za měsíc příjmu vlasy vzrostly o 5 cm, pro některé je tato postava tak velká, ale pro mě, jehož vlasy utrpěly po barvení v červeno-červené barvě, tato postava právě bombardovala.

Tak jsem vzal vitamín po dobu jednoho měsíce, ne hodně, ani trochu, souhlasím. Ale rozhodl jsem se, že nic nemůžu zhoršit můj obecný stav, takže jsem se musel přestat, i když bych upřímně řekla, že je velmi obtížné odmítnout tyto zázračné pilulky, a to je mierně. Ale chválu k nebesům, zdravý rozum převzal a došlo k přestávce, ve které se mimochodem vůbec nezdrželo, ale použily jiné vitamíny.

Ale teď, po půl roce, jsem učinil jasné a vyvážené rozhodnutí: "Pokračuju v recepci Pentovitova, proč by mě to nepřišlo." Kde jsem měl mozek v té chvíli stále nerozumí. Ale já jsem holka, což znamená, že jsem to chtěla, udělal jsem to a je jedno, zda lituji nebo ne. Tak jsem šel do lékárny a vědec koupil 4 blistry najednou s konzumací pilulek a nakonec jsem použil jeden a půl. Proč ano? A teď vám řeknu, drahá, proč.

Pentovit mě vrátil. Ano, ale ti, kteří říkají, že tyto pilulky jsou naprosto bezpečné a můžete je vzít bez konzultace s lékařem a testy, které se nelíbí. Pentovit není jen vitamin pro vlasy, ale je určen, že je úplně jiný, dokonce si všimnu jinak, to jsou tablety na ošetření. Prevence na špatné hlavě, která se ukázala jako moje, tedy nestojí za to. Rozhodně to nestojí za to. Postarejte se o vaše dívky se zdravím. Řeknu vám o trošce později.

Druhýkrát nebyl žádný výsledek. Ano, vím, že po jednom a půl blistrech se nezobrazí hromada vlasů, ale bylo to pro mě horší, abych se vzal, můj stav byl na pokraji nemocných šílenství a užívání těchto vitaminů by bylo ještě více šílenství.

A teď víc o zádech.

slabost v celém těle

začalo rozbít všechny klouby a ráno se zdálo, že je prostě nemožné vstát

alergie (obličejová a dekoltní oblast byla postříkaná děsivě, a je to v pořádku, jestliže jen pimples vyskočil, takže ne, to byly strašně šupinaté puchýře)

porušení koordinace (tady chodím podél chodby domu, ale najednou mě potřáslo stranou a je dobré, že to bylo doma a tam byla zeď, na kterou bys se mohl opřít, a kdyby se to stalo na ulici, kdo by mě zachytil? ).

necitlivost (stalo se to, že jsem vůbec necítila prsty a bylo to děsivé)

A je dobré, že se nedostala dál a myslím, že dokončím léčbu. Proč se to stalo? Odpověď je velmi jednoduchá

předávkování vitaminů skupiny B.

V té době jsem nevěděl, že všechno v mém těle bylo normální s vitamínem B, takže jsem se rozhodl, abych byl upřímný, v tuhle chvíli jsem o tom vůbec nemyslel, ale přemýšlel jsem o tom, když jsem už čelil takovým problémům.

Neužívejte přípravek Pentovit bez testování a bez konzultace s lékařem

. Dokonce i když opravdu chcete dlouhé, krásné a hedvábné vlasy, nezničte své zdraví.

Po pití těchto vitaminů po dobu 20 dnů jsem neviděl žádný zvláštní účinek na vlasy, kůži, nehty. Ale pro mě jsem cítil nejdůležitější akci, začal jsem spát zdravě (po utrpení žalu, skoro jsem nespal, a pokud to bylo možné, nebyl to sen, ale úzkost). S recepcí pentovity jsem usnul, jakmile se mi hlava dotkla polštáře. Usnul jsem jemně, klidně. Jediná věc, která mě nejprve vyděsila, byla nedostatek snů, ať už nejsou, nebo si je nepamatuji. Ale pro mě se to stalo skvělým nálezem.

Rychle jsem vstala, rychle, odpočívala. Stala se méně nervózní a zvedla se. Po prvotním, úzkostném spánku a depresivních myšlenkách se vrátil, takže budu i nadále užívat pentovitidu a spát dobře. Koneckonců, zdravý spánek - záruka zdraví!

Ahoj všichni! Chci mluvit o mém špatném známosti s vitamíny

. Obecně jsem zvedl vitamíny pro mé nehty. Protože po porodu se jejich stav zhoršil. Během těhotenství mi nehty rostly skoky a vždycky jsem chodil s krásnou manikourou.. ale po porodu byly nehty velmi rozmazané, nevyrůstaly, exfoliovaly.. vlasy vypadly, ale problém jsem vyřešil všemi druhy lidových masek s lopuchovým olejem a křepelky vejce a další.. ale s nehty je stále problém.. Ano, a obecný stav zdraví je lame teď - nedostatek spánku s malým dítětem, a já se cítím jako lisovaný citrón..

Četl jsem recenze na našich oblíbených stránkách irecommend a rozhodl se koupit

. Navíc jsem koupil jiné vitamíny s ženšenem, ale zatím jsem je nezkoušel.

Pentovit potřebuje 2 tablety 3krát denně. Poprvé jsem pil

pilulky na noc. Necítila jsem nic špatného, ​​jen jsem se bolela hlavou. Ale nemusí to být z pentovity. Následujícího dne jsem je ráno vypil, hlavu jsem znovu bolela, ale znovu jsem o pentovitě nepřemýšlel. A odpoledne jsem měl záležitosti, bylo třeba jít na přítelkyni. Připravil jsem se, jedl a těsně před výjezdem jsem pil 2 pilulky. Šel jsem ven, dostal se do minibusu, jedl jsem a cítil jsem, že to pro mě není dobré.. Je dobré, že jsem se mnou vzal minerální vodu. Vyjdu z autobusu a cítím, že země vystupuje pod nohama.. A musel jsem jít do metra. Sotva jsem to dostal, hlavu se točila a já to nechápu se mnou.. V metru byly sedadla, seděla jsem a nemohla jsem se pohybovat.. Zdálo se mi to ještě jedno hnutí a padám. Nevím, jaká je tato podmínka, ale byl jsem uchopen strachem.. Najednou bych padl někam jinam a já bych lhal a nikdo by nepomohl = (Navíc jsem měl v hlavě nějakou kaši. Zavolal jsem svého manžela a je dobré, že nebyl v práci, že přišel za mnou.. Lhal jsem celý den, odjel jsem večer.. Nechápal jsem, co to bylo se mnou dnes odpoledne a vůbec jsem si nemyslel

, myslel jsem, že to bylo z přepracování. Ačkoli přepracování, nedostatek spánku - ale ne tak do stejné míry, že země šla přímo pod nohama.

Večer ve stejný den, poslední 2 tablety

Nepil jsem, protože jsem zapomněl. Ráno a odpoledne druhý den nepil, protože jsem zapomněl znovu. A večer jsem si vzpomněl - ach, úplně jsem zapomněl na vitamíny! a vypili 2 tablety na noc..

A opět se to stalo

, Cítil jsem se špatný Nemohl jsem ani sedět s dítětem.. A pak jsem pochopil, co je důvodem pro mé nepochopitelné zdravotní stav byl.. To byly vedlejší účinky, které jsem měl z tohoto léku.. Četl jsem na internetu na některých místech to je napsáno -

Nežádoucí účinky - nebyly zjištěny

. Ne - to, co by mohlo být závratě, ztrátou vědomí a podobně, není napsáno tam.

Od okamžiku, kdy přestala pít

Trvalo asi týden, možná víc,

Nepiju to a cítím se dobře

, jako dříve. Dnes začali pít jiné vitamíny, jsou dobře snášeny. Pak, jakmile jsem strávil celý kurz - a já jsem pochopil, pomohli mi v plné síle, nebo bych napsat recenzi.

Nemůžu to říci

špatné vitamíny, myslím, že jsou to naprosto opačné.

Prostě mi to nevadilo

. A tak jsem si četla, že hodně dívek je šťastné. Jen můj

- nepijte je dříve, než budete muset někam jít, ale spíte, když víte, že budete doma. Pak je vypijete, a pokud stojíte dobře, můžete je odvážně pít.

Cena jednoho balíčku je asi 160 rublů. Pravidelně užívaly 1-2 tablety 2-3krát denně. Všechny výše uvedené problémy v podobě silně vypadajících vlasů, nervózního stavu v mé přítomnosti. Problémy s muskuloskeletálním systémem jsou také k dispozici.

Pozitivní účinek nepřišel po prvním balení. Nepřišel po druhém. Třetí už jsem nekoupil. Bylo samozřejmě naděje, že by došlo k nějakému kumulativnímu účinku a viděl jsem výsledek, že jsem po nějaké době vzal Pentovita. Ale moje očekávání nebyla opodstatněná.

Cena také nezpůsobuje potěšení, protože jako by pít Pentovit v plném proudu se ukázalo, že to není dost rozpočtu. Potřebujete nejméně 3 balení. A pokud je 4, pak cena není nižší než Neuromultivit na kurzu. Takže jsem nerozuměl nadšení z drogy. Vitamíny skupiny B užitečné. V mém případě a nezbytné. Viděl jsem je nejen pro "krásu". Další problémy stačí. V mém případě je účinek nulový.

Pozitivní recenze

Po nějakou dobu (dva nebo tři roky) neustále kupuji Pentovit. Jedná se o cenově dostupné (60-70 rublů na 50 kusů) a účinné vitamíny.

Začal je koupit po převodu "Zdravý život". Někdo se jí moc nelíbí a občas se podívám, jestli je téma pro mě zajímavé. V tomto programu se jednalo o ICP. Ženy a dívky dobře vědí, co to je. Předtím jsem měl před bolestí těžké bolesti břicha. Zbavil jsem se po tom, co jsem vzal Pentovitu, komplex vitaminů B. Užívejte vitamin B v přenosu a doporučil E. V. Malyshevu.

Snažil jsem se a zapomněl jsem na "bolest žaludku". Potřebujete vypít vitamíny 5 dní před předpokládaným měsíčním.

Kromě toho, že bolest zmizela, stal jsem se mnohem klidnější. Začal jsem doporučovat tyto vitamíny známým ženám - děvčatům, protože nejsem jediný, kdo trpí PMS.

Doporučuji vám, moji přátelé, zkuste to.

Mimochodem, je dobré jíst banány v těžké době.

Je dobré vzít "Pentovit" v případě, že vypadnou vlasy a oslabují. Není to nic, co výrobci přidávají vitamín B6 do šamponů.

Mám rád tuto drogu, jak v akci, tak ve složení a v ceně. Už jsem napsal o Neuromultivitis a můj objev drogy Pentovit.

Složení těchto léků je téměř stejné, ale jejich cena je několikrát odlišná.

Neuromultivitis stojí asi 180 rublů na balení a Pentovit stojí asi 50 rublů za stejný počet tablet. Jediným rozdílem je, že přípravek Pentovit nesmí užívat jednu tabletu a dvě tablety najednou, aby získal denní dávku vitamínů B.

Pentovit nejen zlepšuje nehty, ale také zlepšuje celkové zdraví.

Dobrý den, milé dámy posedlé nehty a pruhy! Chtěl bych s vámi podělit o svůj nález! Tablety Pentavit obsahují mnoho vitamínů, které mají dobrý účinek na stav vlasů, nehtů a kůže. To je sovětský analog levnějších vitaminových komplexů.

V balení 50 kusů. Vzal jsem je 2 tablety 3krát denně. Je třeba pít hřiště na měsíc, můžete a půl. A udělejte stejné množství odpočinku bez vitamínů, abyste nezabírali tělo.

Po Pentavitu vám vaše vlasy, nehty a kůže poděkují!

Stojte levně, efekt se stal okamžitě znatelným! Mám velmi nervózní a tvrdou práci. Nervové po nich se staly mnohem méně, začaly spát dříve a spát dobře, dlouho jsem si toho nevšiml. Změny ve vlasech se projevily po dvou týdnech. Nemůžu říct o kůži, a pokud jde o nehty - byly vždy ve velmi dobrém stavu, netrpěly křehkostí a pomalým růstem, ale teď tyč je tak, abych to každý týden rozřezal! Přijal jsem je už víc než měsíc. Máme hrozivou epidemii ve městě, všichni jsou nemocní. V práci polovina lidí v nemocnici, dokonce i těch, s nimiž často komunikuji. Ale pah-pah je zdravý, zatímco já nepiji nic pro imunitu, dospěl jsem k závěru, že všechno je způsobeno vitamíny.

Recenze Pentovit

5 - 1

4 - 0

3 - 0

2: 0

1: 0

Dobrý den, milé dámy posedlé nehty a pruhy! Chtěl bych s vámi podělit o svůj nález! Pilulky Pentavit Obsahují mnoho vitamínů, které říkají dobré věci o vlasu, nehty a pokožce. To je sovětský analog levnějších vitaminových komplexů.
V balení 50 kusů. Vzal jsem je 2 tablety 3krát denně. Je třeba pít hřiště na měsíc, můžete a půl. A udělejte stejné množství odpočinku bez vitamínů, abyste nezabírali tělo.
Po Pentavita vaše vlasy, nehty a kůže vám děkuji!

B vitamíny byly vždy přítomny ve své první pomoci, protože vím, jak užitečný je tento prvek pro krásu vlasů, růst nehtů a udržení nervového systému ve správném stavu.
Ale kupoval jsem dražší drogy a ani jsem si neuvědomil, že je to skvělý ekvivalent, dokud jsem nezkoušel Pentovita.

Nedal jsem jim pozor, protože nejsou inzerovány a balení je nejobvyklejší. Ale jejich efekt mě příjemně překvapil.
V balení po 50 tabletách bílé barvy.

Vzal jsem je 2 tablety 2x denně, v kurzu.
Tablety jsou kulaté, snadno se polykají, chutnají sladce.

Už po týdnu příjmu jsem viděl efekt, po měsíci příjmu mi vlasy a nehty hodně potěšily, staly se silnějšími, dobře upravovanými, pleť byla vyrovnána, vyrážky zmizely a život se opravdu zlepšil.

Tyto vitamíny jsem použil po dobu jednoho měsíce.
Po použití této drogy jsem si od prvních dnů všiml, že po umytí vlasů došlo k výraznému snížení vlasů. Vlasy jsou silné. O měsíc později zmizel ztráta vlasů. Byl jsem velmi šťastný a současně šokován takovými výsledky.
Také jsem si všiml, že moje nehty začaly lépe odrážet světlo, předtím, než byly poněkud zmatené.
Po projednání s lékařem řekl, že to byl známka zdravého člověka, zatímco jsem byl velmi šťastný.

Co se týče aplikace, kachna pro průchod jednoho kurzu, musíte si koupit spoustu takových balíčků, protože tyto tablety je třeba užívat tři tablety třikrát denně.

Samozřejmě, že nejsou drahé, ale při jejich neustálém používání musí být zakoupeny několik balení najednou.

Pití tyto vitamíny asi 3 roky v kurzech.
Přípravek mi pomohl naplnit nedostatek vitamínů skupiny B v těle po silné nemoci a dlouhodobé léčbě antibiotiky.

Kvůli nedostatku těchto vitaminů začaly bolest v bederní oblasti a krku, vlasy začaly stoupat, exfoliované nehty, slabost a ospalost.
Na radu praktického lékaře okamžitě zahájila první léčbu - užívala 3 tablety 3krát denně, jak říká návod k použití, po dobu jednoho měsíce. Během tohoto krátkého období jsem se zbavil téměř všech problémů, ale trvalo to více času na obnovení vlasů. Nehty se zpevnily, přestaly se odlupovat, bolest v zádech postupně zmizela, vlasy začaly vypadávat méně. O dva měsíce později, opakovat kurz, po kterém se vlasy přešťastný - začaly růst po posledním účesem ještě jeden průřez vlasy (dříve nastříhané „Průřez“ každý měsíc) výrazně rychleji, vlasy začaly „live“, měkké a hebké.

Přijala jsem po dobu 3 až 4 týdnů, každé tři měsíce po dobu 3 let. Nyní jsou všechny problémy vlasů a nehtů malé a jsou vyloučeny prostředky péče.
Mimochodem, cena drogy je nízká. Koupím 30 až 60 rublů, v každé lékárně různými způsoby. V tabletě 100 tablet. Komplex obsahuje: vitaminy B1, B6, B12, kyselinu listovou, vitamín PP.

Vitamíny PENTOVIT

Koupil jsem si balíček, pil pár dní... Z tohoto důvodu, jen "vysrážené", půjdu si koupit dalších 10 balení. (+ fotka)

Ahoj všem, kteří se zajímají o zázračné vitamíny skupiny B s názvem "Pentovit". Tato recenze se netýká super-rychlého růstu vlasů a kamenných hřebíků, zde je řečeno dost, bude to otázka vážnějších věcí souvisejících se zdravím.

Můj drahý čtenář, varuji tě, moje recenze budou obrovské. Pravděpodobně to nebude ani recenze, ale celý článek. Ale důrazně vám doporučuji, abyste si od začátku až do konce přečetli všechno (zvláště pokud je můj čtenář děvčátko). Pentovit vytváří prostě nepředstavitelné věci s lidským tělem. Zdá se, že po ní se celý svět rozpadá před vámi a staví se nový, ideální svět.

A JAKÉHO JSOU, PRO VÁS MUSÍTE VYŠŠÍ ZÁVAZNOU ŽÁDOST PO ČTENÍ MŮJ FEEDBACK. MUSÍTE ČTOVAT NEJVYHODNĚJŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ Z DŮVODU VAŠICH KATASTROFŮ S NÍZKAMI, VLASÍM, NERVY A VÁŠEM PODMÍNKEM VŠEOBECNĚ MŮŽE BÝT JINAK

Co budu psát, nebudete nikde číst a nikdy. Vše podrobně popíšu, protože v tomto případě je to jen nutné. Vložím mé srdce do tohoto přehledu...

Koupil jsem Pentovit, sledoval jsem jediný cíl: k ulehčení tekoucí se mnou příznaky cervikální osteochondrózy.

Osteochondróza je dnes pravděpodobně nejčastějším onemocněním na světě. Ti, kdo nevědí, to řeknu není mu vůbec zacházeno. Ale je možné (a nezbytné.) Udělat vše pro to, aby nedošlo k pokroku.

Samozřejmě jsem ji vydělal asi před dvěma lety na mé oblíbené práci (stále tam pracuji dodnes). Jak jste pochopili, práce je sedět. A u lidí, kteří trpí chondrosou, tato nemoc probíhá různými způsoby a příznaky jsou také odlišné. Tady je to, co jsem měl.

- na samém začátku, kdy nemoc byla ve mně stále vzkvétající, ráno jsem se probudil s opuchnutou tváří

- pokud začnu pracovat v nepříliš pohodlné pozici (například když sedím u počítače a začnu psát, zatímco tělo je mírně nakloněno špatným směrem), pak mé ruce, nohy a obličej byly znecitlivělé. Všechno to začalo s malými husími hrboly (plazením) na prstech a nohou. Pak se přestěhovala do obličeje a jazyka. Na samém vrcholu to bylo pro mě dokonce obtížné mluvit. A když zákazník odešel a já jsem se opřel o židli, pak všechno prošlo.

- to se zhoršilo. Pokud se neohříváte každou půlhodinu v práci, pak záda začala bolet jako peklo. A kdybych seděl na židli a současně jsem se opřel o záda o židli, že bolest byla nesnesitelná. Takže jste musel sedět opřený o vlastní lokty. V tomto postavení by z nějakého důvodu mohl být pracovní den vyvíjen.

- hřbet a krk jsou stále drcené.

Obecně jsem v práci měl bolesti zad. Ale když mám prázdniny, to neublíží. No to je pochopitelné, tam se pohybuji víc.

Samozřejmě jsem na začátku běžel k lékařům. Bylo to spousta věcí: bolestivé injekce (celý zadek z nich byl zatažený, ale tam byl malý zmatek), masáž za 400 rublů na relaci (pomůže to jen tehdy, když to uděláš každý den. Po zrušení masáže vrátíte vše. ). Přišel jsem k bazénu, mimochodem, to vůbec nepomůže. . Vlastní zahřátí ráno a večer. O něco později doporučuje si koupit vodorovný pruh a mimochodem to pomáhá velmi dobře, jen na chvíli. Pomáhá, řekněme, "vložit" zpět na místo. Zachytil jsem příčník a visel na něm, dokud se mé ruce neztratily: DDD. Vrací se docela dobře (a při chondrosu je to velmi nutné). Vodorovný pruh mě zachránil před bolestí zad po dobu 3-4 hodin. Ale pak znovu začal znovu kývat záda.

Takže jsme se museli zachránit zahřátím a horizontálním pruhem, tiše trvající bolestí a milováním naší práce. Ale čas od času hledám na internetu různé možnosti pro řešení mého nemoci. Totéž, medicína a moderní technologie nehybně stojí.

A jeden nádherný den jsem na takovém zkoušku narazil

. Sedni si, myslel... Vitamín C Pít v šumivých tabletách, vitamín E vstupuje do mého těla s velkým dotekem olivového oleje z lahve ráno, ale skupina B........

Jednou jsem musel čelit velmi těžkému nedostatku vitaminů v této skupině. (v té době jsem si užíval vitamíny). A tato skutečnost se odrazila na mé tváři, byla to doslova zkroucená. Začal jsem pít Selmevit "intenzivní" a s časem všechno odešlo. Více o tom můžete přečíst (zde je také fotka tváře "před" a "po").... Toto kouzelné osvobození mě také trochu tlačilo, abych koupil další vitaminy ze skupiny B.

Ve skupině "Selmevita B", přestože je přítomen, ale dávkování pro jejich běžnou údržbu v těle zjevně nestačí. Má doporučený denní příjem 1 tabletu denně. Nemůžete pít víc, nemůžete vtipkovat s velkými dávkami vitamínů, vím o tom ne slyšet.

Tak jsem se rozhodl koupit vitamíny, kde je přítomna pouze skupina B. Otázka zůstává, které z nich? Google, aby mi pomohl. Zjistil jsem o Neuromultivitis a jeho analogologistovi Pentovitovi díky Ai Recommended (jak ho zbožňuji). Koupím (cena je asi 50 rublů) jako první 3 tablety spolkly po obědě (při snídani mám "Selmevit", ale není možné kombinovat vitamíny). Sedím v práci, bastard, čeká na to, aby mi bolela záda (v tomto okamžiku by měla přijít bolest) ALE NIKOLI SE NA ME. Byl jsem překvapen, dobře, no, sedím... Každopádně jsem během dne vypil 10 tablet (má dávku 10 až 12 tablet denně) A VŠEOBECNĚ SE NESMÍM ZPĚT. Právě jsem se z tohoto efektu vyvrátil. So jen šokoval, jak? Existuje nějaká penguitis penny, která mě zachránila před bolestí zad? ANO! A abych byl přesný, bolesti zad (Později jsem zjistil) konkrétně zbavit B1, B6 a B12. Jak se ukázalo, obnovují tkáně, které tvoří intervertebrální disky.

Od té doby ji denně piji a můj zády už mě neobtěžuje. A i když sedím na křesle trochu nerovnoměrně můj obličej není ani znecitlivělý a pocit plíží na mých rukou a nohou zmizel. Díky Pentavitu.

Ale to není konec zázraků.

Celkem je v Pentavitu 5 vitaminů: B1, B3, B6, B9 a B12. Nyní vám ukážeme, jaké druhy onemocnění může člověk čelit, pokud je nedostatek některého z nich. A zdůrazněte, co mě obtěžovalo

Zdůraznil jsem jeden bod RED, je to "sebepochybnost".... Jsem právě z této kategorie lidí. Ti, kteří to netrpěli a kteří mají vše se svým sebevědomím, máte velmi štěstí. A pokud můj čtenář má kvalitu "pochybností", pak mě pochopí.

Tento lidský nedostatek upřímně brání životu. "Neurčitost v sobě" se mi objevila ve věku 16 let (Jsem již 23 let). Vždycky jsem pokusila se snížit hlavu dolů, když šel někam. Shy (ještě strach) lidí. Snažil jsem se vždy mlčet, aby si mě nevšimli. Navíc, Ooooochchchchen jsem se zřídka usmála. Nebyla příliš společenská a snažila se izolovat od lidí. Nízká sebeúcta, i když jsem daleko od ošklivého. Naopak, mám velmi neobvyklý vzhled. Když jsem se podívala do zrcadla, uvědomila jsem si, že jsem krásná, ale sebevědomí stejně nevyšlo. Muži také oslavovali mou krásu a často mi dali komplimenty, ale vždy jsem odmítl, protože jsem se opravdu nemiloval.

Jeho oči byly smutné a nudné. Mám tam byl vždy vážný (dokonce trochu rozzlobený) výraz obličeje. Při chůzi po ulici a viděl jsem kamarády, vždycky zeptal: „Ty Th tak naštvaný,“ nebo „to je vážná Che“ (to je důvod, proč jsem se zaregistroval jsem se na této webové stránce pod „Nastya zla“ přezdívka). Ačkoli se v mém životě nestalo nic strašného, ​​bylo možné posoudit opak mým obličejem. Když jsem na ulici uviděl nějaké usměvavé lidi (zatímco oni jen někam jdou), vždycky jsem se zajímal: "Jak? No, jak to dělají. Proč si nemůžu přinutit, aby se takhle usmála. Jen proto, že všechno v mém životě je dobré? " A co je nejdůležitější, co mě doslova zabilopokud někdo v mém směru moc neříká, pak mi to ublížilo do hlubin duše. A pak jsem si dlouho myslel na slova jiných lidí nebo na nepřátelský výraz jiných lidí. A to ještě víc snížilo své sebevědomí.

Ale jakmile jsem začal vezmout Pentovita, V ME, JAK SE CELÝ SVĚT OTOČIL. Nemám tušení, proč skupina B mě tak ovlivnila ale změny v těle jsou jen globální: přestal jsem se bát lidí, nestarám se o názor někoho jiného z vysoké zvonice (i když to může být negativní) sebeúcta prostě přeběhne, nálada je na vrcholu celého dne a celé noci. Nakonec začal se usmívat (Začal jsem to dělat mnohem častěji), jen tak chci usmívat se, že všechno v mém životě je dobré a sedím na mé oblíbené práci (opravdu ji miluju), můj obličej je spokojený a šťastný, já být mnohem společensky. Začal jsem snadno přijímat pochvalu od mužů a mé oči hoří. Ta jiskra se objevila v nich, což by mělo být v očích jakékoliv dívky. A kvůli tomu jsem začal přijímat komplimenty mnohem častěji. Řeknu ti jeden případ. Jednou jsem šel domů po metru po práci. Pracovala 5 posunů za sebou po dobu 10 hodin, unavená, spala těchto 5 nocí po dobu 7-6,5 hodin. Ale navzdory tomu jsem měla v očích jiskru a trochu jsem se usmála (dílo "pentovity"). Sedí na samém konci auta. A ke mně přišel nějaký chlap (seděl uprostřed auta). Říká: "Ahoj, jak se máš, proč vypadáš tak unavená?". Sedím, dívám se na něj, jako, kdo je. Tenhle chlápek poprvé vidím a přišel, jako bychom se dlouho poznali (možná nějaký maniak: DD). Řekl jsem mu: "Já tě ani nevím, proč jsi se ke mně přiblížil?" A on: "Jen jsem chtěl říct, že máte velmi krásné oči a výrazné řasy" (opravdu mám dlouhé řasy, používám je s ricinovým olejem) a doslova okamžitě odchází na mou stanici. Samozřejmě, bylo to neuvěřitelně pěkné. Pokud by to však nebylo pro Pentovit, pak by v rámci výše uvedeného scénáře bych jezdil na metru takovým hrnek, jako kdyby zemřeli všichni moji příbuzní: DD. A v tomto případě, i za přítomnosti nádherných očí a nádherných řas, bych měl fík, který přišel, aby udělal komplimenty. Zde je malý důkaz, že "PENTOVIT LITES YOU"

A Začíná jednat velmi rychle, doslova 20 minut po užití prvního páru pilulek. Říkám vám o tom se 100% jistotou, protože já sám cítím, že po této době se zády zastaví kvílení a moje nálada stoupá.

Dalším velkým plusem, který jsem našel příštího rána. Od té doby jsem ji začal pít Bez ohledu na to, kolik hodin spím v noci, každé ráno vypadám úžasně. Před uvedením "Pentovit" na zachování krásy jsem viděl jen "Selmevit intenzivní" (výše, jsem zanechal odkaz na to). Při nepřítomnosti 8 hodin spánku (7 hodin se mi podaří spát, a to je maximum, někdy ještě méně), udělal mi loutku tváře. (to znamená, že spím 7 hodin, vypadám na 8). Ale on, řekněme, "vizuálně pokrýval jen jednu hodinu spánku na jeho obličeji". Pokud budu spát 6-5 hodin, tvář už není...

Ale po "Pentovit" ráno, po probuzení (7 hodin byla vynechána pro sen), podívám se do zrcadla a už se necítím jako královna krásy, ale jako "Královna krásy". Měla jsem takovou dokonalou tvář, jako kdybych spala všech 10 hodin.. Vzhledem k tomu, že se mě překvapuje, protože opravdu tak úžasné se podívám jen v případě, že spím více než 8 hodin. Byly chvíle s Pentovit, když jsem spal jen 5 a 4 hodiny. Ale tato skutečnost obecně nemá vliv na vzhled. Z toho vyvozujeme závěr: Pokud chcete vždy vypadat "EXCELLENT", za předpokladu, že máte spoustu času na spaní, vypijte Pentovit.. Mimochodem, skupina B se v těle vůbec neshromažďuje, ale je okamžitě zničena (a mnoho životních faktorů o tom budu podrobněji podrobněji psát). Takže mám tak podezření, že nedostatek spánku je "zničí" (výstupy), jinak jsem začal dostávat takový efekt od skupiny B. I když tyto informace na internetu jsem se nikdy nesetkal.

Recepce firmy Pentovit také měla pozitivní vliv na můj H. Vzhledem k tomu, že mám vždycky dobrou náladu (přestal jsem se vytratit, nervózní atd.) Nechci "provést jeho mozku." Drahé dámy, v této věci často "hřešíme", ale muži pak trpí ještě víc než my. Faktem je, že když začneme "krájet" nášho člověka, pak v tomto okamžiku chce, aby nám od nás utekl. Aby všechno, kdyby nebylo vedle nás v takových útocích "hysterických", prostě to nemohou nést. Proto toto chování pouze zhoršíme. Také jsem byl tak žárlivý (kvůli žárlivým útokům trpěl ještě více) a tady je tento pocit téměř "pryč". A moje libido se zvětšovalo... takže byl ještě více rád))

Nepochybně to všechno vedlo k horlivému potěšení. A začal jsem denně užívat doporučenou denní dávku přípravku Pentovita (opět to je 10 až 12 tablet denně, 3 tablety 3-4 krát denně, během jídla nebo po jídle). A bylo by mi docela dost, aby mi "vydal" v prvních dnech recepce. Ale zázraky pokračovaly...

Ačkoli jsem řekl, že to nebude o vlasy, ale je prostě nemožné mlčet o tom. Tak rychle a zcela přirozeně nikdy nevyrostly. Sami, moje vlasy dobře roste, oooocchchchchen pomalu. Pokud je nebudete nucen "uměle" růst, pak jejich přirozený růst je asi 1 mm za měsíc. Představte si, jak málo to je. Proto je "přinutil" k růstu s éterickými oleji. Špatně hořící a bolestivé (skořice) a chlazení (máta). To je přidalo "zhora" o délce několika milimetrů za měsíc. Sakra, příliš málo, ale alespoň něco. A jak "Pentovit ovlivňuje růst vlasů, ukážu vám na fotografii. Datum vytvoření této fotografie je 19. prosince

Tato fotografie byla pořízena dne 9. ledna.

. Pentovit jsem začal užívat od 27. prosince 2013. To znamená, že po 21 dnech (méně než měsíc) se mi od sebe zhroutily asi o 1 cm. To je příjemné překvapení.

Občas omezil počet černých skvrn a mastného lesku na obličeji.. Začal jsem mít problémy s mým obličejem od věku 14 let poté, co byly hormonální změny reorganizovány (doufám, že jsem to správně napsal). Moje kůže byla (před zavedením "Pentovita") "Super-mastná". Vyřešil jsem tento problém externě, koupil jsem kosmetiku právě pro tento typ kůže. A černé body byly prostě nezměněny... Na nos, na tvářích, na čele. Stáhl jsem je téměř každý den. Vím, že to není žádoucí, ale nemůžete je vytáhnout z něčeho jiného (sedí hluboko pod kůží). A "Prostřednictvím" dobrých matných krémů a prášků se mastné lesklo ještě objevilo, takže jste se museli uchýlit k používání matovacích ubrousků třikrát nebo čtyřikrát denně a pak opět práškovat. Ale Pentovit významně ovlivnil tento problém během několika dní. Nejprve jsem si všiml, že pro celý den není prakticky žádný mastný lesk. On samozřejmě prochází, ale jeho soooooo málo, a ne celou jeho tvář, jako obvykle, ale pouze v T-zóně. A začal jsem pokrývat obličej ubrouskem jen jednou po celý den. (a to pozdě odpoledne). A černé tečky se mnohokrát zmenšily. A ani je nevymačknu (protože v podstatě není nic, co by bylo možné tlačit.

Ale pak se začaly objevovat zvláštnosti...

Mé řasy a obočí se ztratily. Jak jsem se mi podařilo ztmavnout vlasy, nemám tušení. Protože předtím, než jsem se připojil k Pentovitovi, rozjasnil jsem je s 3% peroxidu vodíku z lékárny. Mám tmavé vlasy a chtěla jsem blondýnu. Zde je odkaz na toto hodnocení...

A pomalu tmavěly, takže jsem si to nejprve ani nevšiml. Uvědomil jsem si, že barva vlasů je jen tehdy, když dosáhli, řekněme, vrcholu jejich temnoty. Změny v barvě začaly nastat asi týden po vzhledu Pentovity v mém životě. Podíval jsem se do zrcadla, no, s barvou bylo něco špatně, zdálo se, že je lehčí. Ale možná, že osvětlení není takhle, atd. Ale ne, skutečně se staly mnohem temnějšími.. Vrhl jsem se k mému přehledu o blesku, pečlivě se podíval na fotku "před" a "po" a opět jsem byl přesvědčen o akci "Pentovity" na barvení vlasů. A moje přirozená barva vlasů je téměř černá.

Musel jsem jet do lékárny na láhev peroxidu, abych vrátil nádhernou barvu vlasů, kterou jsem hledala tak dlouho. Natřela si vlasy, ale nechala se po nárazu ne 40 minut, ale po celou noc, aby se co nejrychleji rozjasnila.

V tomto "nedorozumění", s největší pravděpodobností, vinit B3. s nedostatkem, může být pozorováno "bělení vlasů" (brzy šedivé vlasy). No, to neznamená, že se zrovna změní na šedou jako babička, ale je naprosto možné, že se vlasy mohou osvětlit (jako moje).

No, spolu s vlasy, růžové a obočí také ztemněly.

Dlouho jsem byl zvyklý na to, že mé přirozené obočí jsou pro mě prakticky neviditelné. Cibule jsou trochu tmavé jen u kořenů a na špičkách jsou lehké. Ale to pro mě není důležité. Obočí, které maji tužku, řasy s řasenkou, vůbec nechodím na ulici. Pro ty, kteří si mysleli, že jsem právě obarvená obočí s řasami se speciální barvou, řekl bych: před několika měsíci jsem si koupil dobrou a vysoce kvalitní barvu na obočí a řasy "Estel". Začal jsem ji používat, ale jen s cílem udělat to hezké podívat se na sebe v zrcadle, když jsem "bez make-upu". A bez kosmetiky mám pocit, že nemám ani jedno, ani druhé. Ale navzdory super kvalitě jsem ji za pár dní umyl. A to je proto, že používám velmi tvrdé umyvadla na obličej (musím se k tomu uchýlit kvůli velmi mastné kůži obličeje a přítomnosti akné). Umyje se mýdlem (někdy dokonce s domácím mýdlem), gely s obsahem kyseliny salicylové, pekelné peelingy, pleťové vody s obsahem alkoholu (a to vše mi opravdu pomáhá). A současně okamžitě odstraní barvu z obočí a řas. Proto brzy jsem bezpečně skóroval na barvu.

Obnovuje strukturu vlasů a zevnitř. Jakékoliv šmastické masky na obnovu vlasů fungují pouze na povrchu. "Pentovit" je to, co opravdu šetří vaše vlasy. Zpočátku jsem si všiml, že moje kudrliny na mé hlavě se rozdělují na "jednu dvě tři". Ačkoli se metoda instalace nezměnila. A styling celý den, jsem se držel (ve větší míře) kvůli tomu, že mé vlasy byly zkažené. Při česání se jich dotýkám a staly se více drobivými, měkkými, hladkými, rozštěpenými konci, které se objevily po vystavení působení peroxidu, přidaly lesk

Na fotografii je osvětlení odlišné, ale rozdíl v kvalitě vlasů je jasně viditelný.

Jeho příjem měl pozitivní vliv na práci mozku.. "Intelektuál" začal lépe pracovat s ním. Nové informace jsou zachyceny pouze za běhu. Práce se stala inteligentní a reagovala rychle.

A dokonce i navenek jsem začal vypadat mnohem mladší a mnohem lépe. Někde tam, kde se uhladily jemné vrásky.

Teď jste překvapeni, ale navzdory nízké ceně se jí to podařilo. Jednou jsem měl "štěstí", abych koupil dudlík. "Pentovit" vždy koupil ve stejné lékárně. Ale jedno jemné ráno jsem šel do práce na jiném místě a lékárna, kterou jsem často navštěvovala, nebyla na cestě, rozhodla jsem se jít do druhého. Udeřil blistr a vyjádřil cenu: 39 rublů "(a vždy jsem ji koupil za 59, jednou za 50 rublů). Zpočátku jsem byla taková nízká cena a já jsem přemýšlela, že se v této lékárně častěji snažím ušetřit peníze. V práci jsem je polkl v standardním dávkování, ale můj chrbát znovu zranil (teprve pozdě odpoledne, zdánlivě včerejší pilulky držely záda v denní době). Druhý den jsem se znovu živil 39 rublemi "Pentovit", dokonce mierně překročil dávku, ale vůbec nekonali. A měl jsem pocit, že se záda úplně rozpadla (zřejmě ztratili zvyk té bolesti). Pečlivě uvážím balíček, nenacházím nic podezřelého, a to ani výrobce výrobců je stejný. Ale nějak se mi cena za mě zatěžovala, bylo to bolestně levné. Dobře, nezlomím hlavu, po skončení práce půjdu do prověřené lékárny. Když jsem koupil nový balíček, požádal jsem lékárníka o otázku: "No, říkají, koupil jsem Pentovit, jen v jiné lékárně, ale vůbec nefunguje, s čím by to mohlo být spojeno?". Ukázal jí, že blýsek se špatnou hvězdou, srovnává je, nenalezne žádný rozdíl v balíčcích, ale zeptala se, kde je koupila. Mluvím "Standard pro lékárny" . (Farzevtová není mladá) a řekne mi, jak kdysi koupila jednu drogu, aby snížila některé hormony (zpočátku si také koupila "sama" a v "lékárnickém standardu" se ukázalo být mnohem levnějším). Ale když dokončila léčbu "jejich" drogou, prošla testy a její hormony se zvedly na předchozí úroveň. A tady mi bylo jasné, že lékárna je "hloupá", prodává si dudlíky a jejich "Pentovit" byla také cumlíka. Dávám vám fotografické srovnání originálu a figuríny

Ujistěte se, že jsou naprosto totožné. Abyste však nemohli narazit na "prázdný blistr", nakupujte zboží pouze v osvědčených lékárnách. Ale kromě toho, že můj chrbát bolel po tyhle dva dny, také se mi snížila nálada. Po návštěvě "normální" lékárny domů jsem přišel s "fikovanou malou náladou". Můj H. Hned to poznamenal. Přehazím 3 pilulky a piju je šťávou (právě s nimi by se měl v žaludku rozpustit nějaký vysokokalorický přípravek a ve večerních hodinách nejedu) a řeknu mému chlápkovi: "Počkejte 20 minut, kdy se tablety rozpustí, pak nebudou kruté. A ve skutečnosti to trvá 20-25 minut, moje záda bude peresetaet (ačkoli to mě trpí po dobu 2 dnů), nálada stoupá a my začneme žertovat a smát.

Mimochodem, ti, kteří tu píší, že Pentovit je vůbec neovlivní, se s největší pravděpodobností dostali do figuríny.

Mám pocit, že na Pentovitovi dlouho sedím, možná i víc než rok. Jak již bylo řečeno, skupina B se v těle nezhromažďuje (kromě B12, ale je zde přítomna ve velmi minimálním

). Skutečnost, že vitaminy této skupiny mohou být opilé po celá léta bez vedlejších účinků (ale pouze pokud je dávka pozorována) Vím z vlastní zkušenosti. Od 17 let sedím na "železné" přípravě "Fenuls" (tam je pouze skupina B). Piju to každý den, jak se ukázalo, asi 5 let. A pokud mi alespoň jeden den postrádám, prostě nemohu jít ven kvůli strašné slabosti. Mám jen pálčivou anémii a feny mi pomáhají žít. Pokud se skupina B v těle nezachovává každý den, zobrazí se doslova jeden den. Oni jsou také okamžitě zničeni různými faktory: alkohol, nervy, stres, špatná výživa, strava, zvýšená fyzická námaha. A příklady jejich zkázy, já vám dám:

- Samozřejmě jste si všimli, že po pití (ani velmi bouřlivé), ráno, vypadáte hrozně. Obličej je oteklý, vrásčitý, mozok nevaří.

A skuteční alkoholici vždy vypadají takto. Již dlouho je prokázáno, že alkoholici trpí katastrofickým nedostatkem skupiny B.

- Všimli jste si někdy, že pokud člověk (možná máte) má globální problémy v životě, kvůli kterému musíte být velmi nervózní (a ne jediný den), pak (v doslovném slova smyslu ) začíná stárnout těsně před našimi očima. Několik týdnů, jako by to bylo několik let. Vzhledem k častým namáháním se vrásky objevují brzy. Protože zničí skupinu B

- Přirozeně jste si také všimli: když se začnete omezovat na výživu, posaďte se na velmi tučnou stravu, jíst nízkokalorické a monotónní potraviny atd. Pak máte dobrou náladu...... (někdy ani nechcete žít...), Mám problémy s vlasy, nehty a začnete často vydělat.

Pentovit doporučuje každému zkusit (ale jen koupit v dobré lékárně). Samozřejmě se může stát, že vám to nebude vyhovovat. Ale asi jedna osoba ze 100 trpí individuální nesnášenlivostí k této droze. Jste-li jedním z nich, pocítíte to velmi rychle, právě ve stejný den od počátku jeho administrace.

POZOR NA VŠECH ČTENÁTORŮ

PŘEČTĚTE TENTO MUŽI

Doplním svou recenzi, abych ochránil svého čtenáře (který po přečtení bude spěchat do lékárny pro Pentovit) od velmi nepříjemných účinků nesprávného užívání těchto vitaminů.

NIKDY NEZVÝŠI? NIKDY NIKDY NERUJTE NA RYCHLÉM STOMACHU. Pokud je napsáno na obalu vitamínů, které se užívají po jídle nebo během jídla, dodržujte toto pravidlo. A AJ VŠECHNY, POKUD JEŠTĚTE VŠECHNY TENTO, A JEJTE V 10 NEBO 15 MINUTECH, NENECHÁVEJTE SI TO.

Kdo se stará o to, co se stane s vámi, pokud zanedbáte toto pravidlo, řeknu vám teď))

Samozřejmě, hlavní roli hrála vlastní hloupost. Rozhodla jsem se, že ráno pít Pentovit. Za prvních pár dní jsem ho pil s jogurtem a hodinu poté jsem měl plnou snídani. Ale jednou jsem se nestaral o zásobu jogurtu v ledničce a já jsem si myslel: "No, já je piju s čistou vodou, nic strašného se nestane." Poprvé se opravdu nestalo nic strašného a začal jsem se takhle každý ráno chovat. A někde na 3. den po takových pokusech začaly (z hlediska dobrých životních podmínek) začaly upřímné kecy: bolest hlavy, srdce tančilo (někdy to bolelo), nálada nevyšla (bez ohledu na to jak), bolest se objevila pod levou stranou, neustále chtěla spát, byla slabost v celém těle, nohy se zdály být těžké, moje zadní bolest, můj úsměv zmizel z mé tváře a mé oči přestaly hořet. Všechny tyto příznaky se objevily po jídle.

Obecně platí, že pokud ji vezmete do hladového žaludku, bude na vás přesně naopak. A to i kdybyste to udělali pouze jeden den po jednom (to znamená, že i když jste je vypili prázdným žaludkem ráno a vypili jste si zbytek dne po jídle nebo během jídla, BUDE BÝT VEŠKERÝ.)

Celý den jsem zemřel a myslel jsem si velmi špatně. Večer téměř skoro všechno prošlo, kromě srdce....

Už jsem se bála, myslela jsem si, že jsem předávkovala od své milované Pentovity a začala ji pít pouze ráno 1 tabletku (ale znovu, na prázdný žaludek). Ale nepomohlo. (i když už jsem už 5 tablet užíval, dávku jsem dávno snížil, zpočátku jsem měl 10-12 tablet)

Přemýšlel jsem, co dělám špatně? A pak požádala Google. "Co se stane, když vypijete vitamíny na prázdný žaludek? "Tak se ukázalo, že v tomto případě můžete vydělat si" syndrom dráždivého střeva ".

Četla jsem, jaká příznaky při této onemocnění vyrůstá a všechno se mnou shodovalo.

Přestal jsem se tak posmívat, teď ji pijím výhradně během jídla (nebo po něm). Cítím se 100 krát lépe a Pentovit působí na mě tak, jak tomu bylo dříve. Na hlad je už nehrozí EVER

JÁ ZNOVU ZVOLTE VAŠE ZPĚTNÉ ZPĚT, JSOU ZASTAVENY VŠECHNY Přečtěte si tento doplněk. JAKÝM MŮŽETE MUSÍTE A NEČISTÁTE (BEZ) TAKOVÝCHTO PROBLÉMŮ, ALE JSOU NĚKTERÉ NĚKTERÉ NĚKTERÉ ZNÁMÉ ANI RELATIVY S TĚmi ČÁSTI JSOU MOŽNÉ.

Čekala jsem 3,5 měsíce, než to napsala

Vyřadil mě z "ospalé paralýzy".

"Paralýza spánku" je to takový stav, pravděpodobně rovnocenný tomu, že jste v pekle. Vlastně tohle střeva je děsivé! Navštěvuje mě velmi, velmi dlouho, od dětství, systematicky, jednou nebo dvakrát měsíčně. Pokud trpíte takovou "diagnózou", pak opravdu nemáte závidění. A ve světě je poměrně velké procento lidí, kteří čelí této hrůze. Odkud pochází a proč to někteří lidé trpí a jiní ne, nikdo nemůže dát přesnou odpověď. Někdo si myslí, že jsou to mentální abnormality, někdo si myslí, že je to jakýsi "DÁRK" (aha !! samozřejmě! třást se ze strachu a hrůzy v posteli je nejkrásnějším talentem, který příroda může lidem dát)

Pro ty, kteří nevědí, co to je. "Paralýza spánku" u lidí, kteří trpí, je téměř stejná. Stává se mi to takhle: uprostřed noci se probudím a mám pocit, že v místnosti je někdo, ale "JE" nespadá do mého zorného pole (t.j. nevidím "tohle", když se to stane vždycky ležet na mém žaludku). Snažím se obrátit hlavu, přesunout své končetiny, nějak se posunout z místa, ale nic z toho není. Celé tělo se zdálo paralyzované a na jejím konci se rozlétly husáci. Když se snažíte otevřít ústa, je to jako když je šit. Když se snažíte křičet, zavolejte na pomoc toho, kdo spí blízko, ale znovu se nic nestane. V tuto chvíli můžete jen ležet s ochromeným tělem, s otevřenými, pohyblivými očima a současně zažijete velmi silný pocit strachu a bláznění. Když to skončí, vyskočím z postele, probudím svého mladého muže a řeknu mu s hrůzou, že mi tohle "odpadky" opět přišlo. A tato "paralýza" mě pronásledovala všude, kde jsem byla (přesněji, kde bych neudělala noc). Doma, v letních táborech, na dovolené, když jsem šla k babičce. A dokonce i teď, když jsme se přestěhovali do ECB a pronajali jsme si ubytování, byl vždycky se mnou. A kvůli němu jsem se bála temnoty také od dětství. To je ospravedlnitelné, když jsem byl dítětem. Ale když je DOSPĚLÍ DOSPĚLÍ ZAHRNUTO TARBU PŘI 23 LETECH, pravděpodobně to už zní směšně.

Mimochodem, já jsem věřící, a když se to stane (mysl ve stejnou dobu zůstane a člověk je schopen myslet) začnu modlit. ALE NEPOSKYTUJE. Jen budete mít takové pocity, jako kdyby jste navštívili s ďáblem pekla, a začnete se obrátit k Bohu.

To je to, co je paralýza spánku. Děsivé, že?

Za prvé, od začátku recepce Pentovity uplynul měsíc. A během tohoto prvního měsíce se mne nezúčastnila moje "oblíbená paralýza". Ve druhém měsíci přijetí je stejný. Myslím, že "už dávno přišel ke mně. A vtip je, že jakmile začnu o tom přemýšlet, přijde ke mně právě ten večer.

Trvalo to tři a půl měsíce, a to ještě nebylo. Ač teoreticky musel navštívit mne nejméně čtyřikrát. První myšlenkou je samozřejmě Pentovit, Pentovit. Bezpochyby nějak ovlivnil moje měsíční "noční dobrodružství", plná hrůzy a strachu.

Ale být jisti, že pouze spojují mezi sebou, tyto 2 faktory: zánik „spánkové obrny“ a vitaminů skupiny „B“.

Od té doby se myšlenka, „spánková obrna“ 100% lze přičíst faktoru duševní poruchou, protože se jedná o odhalení závady, a to není normální.

Rychle jsem našla odpověď na mou otázku. Kachna tady víme, že vitamíny skupina B Ošetřují nejen neurologická onemocnění, ale také oni jsou léčeni (nebo může být řečeno profylaktické) Neuropsychiatrické CHOROBY A DISORDERS.

Takže "spát ochrnutí „není obr ne ne“ DAR“, a nikoli vaši mrtví příbuzní, kteří přicházejí k vám v noci, a dokonce sám Satan, kteří se rozhodli, že dnes v noci vyděsit. Jedná se pouze o drobné psychologické nebo duševní poruchy, které se, jak se ukázalo, velmi snadno odstraní.

Ano, cesta, aby se zbavit „spánku ochrnutí“ dostatečně pít skupina „B“ (řekněme) pouze v dopoledních hodinách. Je třeba vypít alespoň 1 tabletu ve večerních hodinách (cca 7-8 hodin).

Teď dobře spím.

DALŠÍ kromě těch, kdo viděl, pití nebo jít pít tyto vitaminy a čeká na „zázrak zázraků“, ale začátek jejich přijetí se necítíte žádné pozitivní emoce, nebo jste začali pobochki Přečtěte si následující

Nemohu vám slíbit, že zažijete tytéž pocity, které jsem zažil. A nedokážu předpovědět, co se stane s tebou, jestliže začneš je vzít. Možná jsem měl jenom štěstí. Ale měl jsem štěstí, protože jsem měl sakra nedostatku vitamínů skupiny B, takže jsem se cítil plný výkon jejich účinky na tělo.

JÁ JSTE POPISUJEME, CO ČLÍM.

Mám zkusit Pentovit? Stojí za to........ Má cenu 50 rublů za balení, rozhodně nebudete litovat.

Nespadl? Dejte potřebným.

Jaká je nevýhoda? Jakmile přestanete přijímat všechny vedlejší účinky zmizí.

Stačí začít s tím, a pokud to nepomůže, pak jděte do další fáze.

Pokud se však budete PENTOVIT nefunguje, může dojít v jiných zemích. Většina příznaků nedostatku vitaminu B se shoduje s nedostatkem MAGNESI. Přečtěte si tuto recenzi zde... (když je to nedostatečné, stres, únava, poruchy spánku, problémy s vlasy a nehty mohou také nastat, ale to, co říkám, přečtěte si tento přehled....

Vidíte, většina příznaků je podobná.

Nebo snad nemáte dostatek jódu? HPřečtěte si recenzi o jeho nedostatku a opět podobné příznaky.

Jak zjistit, co přesně potřebujete? Můžete to udělat "kopí", nebo můžete prostě poradit s lékařem....

A právě kvůli zájmu si můžete přečíst o každém vitamínu z tohoto komplexu.

Pro Více Informací O Suché Vlasy