logo

Vitamíny Perfectil - recenze

Hořčík, zinek a křemík jsou nezbytné pro zdravou strukturu nehtů.
Vitamín C, beta-karoten a selén také podporují imunitní systém a posilují ochranné funkce těla. Kyselina pantothenová, vitamíny B1, B3 stimulují tvorbu energie a udržují vitalitu během tělesného a psychického stresu. Hořčík, vitamíny B6, B12 normalizují činnost nervového systému, pomáhají v boji proti stresu a poskytují dobrou náladu.

Indikace pro použití:
Perfectil Original může lékař doporučit jako další zdroj vitamínů, minerálů a rostlinných výtažků, aby se vytvořily optimální nutriční podmínky pro fungování pokožky, vlasů a nehtů; zlepšit metabolické procesy v kůži (s dermatitidou, psoriázou, akné atd.); k urychlení regenerace kožních lézí; podporovat růst a sílu nehtů s křehkostí, delaminací; přispívat k obnově růstu vlasů (s alopécií různého původu, difuzní ztrátou vlasů apod.); při změně struktury vlasů (křehkost, otupělost, ředění, vysoký obsah tuku nebo suchost); stejně jako hypovitaminózy různého původu, během tělesného a psychického stresu ke zlepšení funkčního stavu těla.

Způsob použití:
Dospělí Perfectil Original užívá jednu tabletu denně po jídle nebo během jídla sklenicí vody.
Před použitím se doporučuje konzultovat s lékařem.
Nepřekračujte stanovenou částku pro denní spotřebu.
Použijte termín: 1 měsíc, další doba užívání by měla být koordinována s lékařem.

Kontraindikace:
Kontraindikací je užívání přípravku Perfectil Original v případě přecitlivělosti na jednotlivé složky přípravku.

Těhotenství:
Perfectil Original se nedoporučuje ženám během těhotenství a kojení bez předchozí konzultace s lékařem.

Podmínky skladování:
Přípravek Perfektil Original by měl být uchováván na suchém místě při teplotě nejvýše 25 ° C.

Formulář uvolnění:
Perfectil Original - tablety.
Balení: 30 tablet.

Složení:
1 tableta Perfectil Originální obsahuje:
Přírodní směsné karotenoidy 2 mg
Vitamin D 3 5 mikrogramů
Vitamin E 10 mg
Thiamin (vitamín B 1) 1,4 mg
Riboflavin (vitamin B 2) 1,6 mg
Vitamin B 6 2 mg
Vitamin B 12 2 mcg
Folacin (kyselina listová) 200 mikrogramů
Biotin 45 mikrogramů
Niacin (vitamin B 3) 17 mg
Vitamin C 60 mg
Kyselina pantothenová 6 mg
Železo 9 mg
Zinek 15 mg
Hořčík 75 mg
Mangan 2,7 mg
Jód 150 mikrogramů
Měď 1,2 mg
Silikon 3 mg
Selen 50 mikrogramů
Chrome 25 mikrogramů
Extrakt z hroznových semen 15 mg
Pomocné látky: maltodextrin; proti kotle; mikrokrystalická celulóza, koloidní oxid křemičitý, stearát hořečnatý; stabilizátor; kyselina stearová; zahušťovadla: hydroxypropylmethylcelulóza, hydroxypropylcelulóza; bílý pigment oxid titaničitý; Kaprylový griglycerid; barviva: oxidy železa (žlutá, černá, červená).

Perfectil Vitamin Series pro vlasy, kůži a nehty

Je dobře známo, že nepříjemné důsledky nedostatku mnoha vitaminů a minerálů zahrnují různé kožní onemocnění, problémy s vlasy a nehty. Často jsou tyto nedostatky živin hlavní příčinou závažné dermatitidy. Abychom zabránili takovým patologickým stavům, je v mnoha případech nutno vzít komplexy vitamin-minerální, které tělu dodávají dostatečné množství životně důležitých složek. A jeden z velmi populárních specializovaných komplexů pro udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů v naší zemi jsou vitamíny Perfectil, o kterých budeme hovořit podrobněji později.

Perfectil je vitamin-minerální komplex s přídavkem rostlinných výtažků, určených pro komplexní prevenci hypovitaminózy, různých dermatologických onemocnění, pro ochranu proti vypadávání vlasů a zhoršení jejich struktury. Léčivo obsahuje složky, které se přímo podílejí na práci a regeneraci kožních buněk, v procesu vytváření nových vlasových folikulů, růstu vlasů a nehtů, výživy vlasů a kůže a poskytování kyslíku.

Množství recenzí o Perfektním obecně ukazuje, že tento nástroj opravdu pomáhá mnoha ženám udržovat zdraví a dobrý stav vlasů a pokožky v obdobích, kdy je tato podpora obzvláště důležitá. A proto i přes poměrně vysokou cenu je nástroj velmi populární dnes.

Vitamíny Perfectil vyrobené anglickou firmou "Ltd. Vitabiotics "a v současné době již nejsou jediné drogy, ale řada produktů, z nichž každá má svou specifickou a specifickou oblast působnosti. Všechny výrobky řady jsou prodávány v Rusku a jejich cena se poněkud liší.

Zjistíme, jaké jsou vitamíny Perfectil ve všech vyráběných formách, jaký vliv mají na tělo a jak jsou efektivní v praxi.

"Dokončím první kurz Perfectil. Velmi se bála vedlejších účinků, každou sekundu o nich hovoří. Ale byl jsem nesen přátelským způsobem. Obecně žaludek nereaguje na tyto kapsle. A výsledek je zřejmý nebo spíše na obličeji: ve třech týdnech se nám podařilo zbavit se neustále suché pokožky a seborrhy na obočí, kůže se zřejmě stala pružnější, vrásky nejsou tak nápadné. Obecně jsem zcela a zcela spokojen. "

Řada léčiv Perfectil

Vlajkovým produktem linky je vitamin-minerální komplex Perfectil Original (Perfectil Original) - nejuniverzálnější a nejdelší na trhu. Lze jej předepisovat nejen prevenci různých hypovitaminóz, ale i komplexní léčbě dermatitidy, alopecie a jiných trichologických onemocnění a při použití s ​​jinými prostředky - pro normalizaci kůže a nehtů.

Jiné léky z řady jsou:

  Perfectil Plus. Má složení, která se mírně liší od souboru komponentů hlavního komplexu Perfectil. Léčivo obsahuje zejména koenzym Q10, omega-3 polynenasycené mastné kyseliny a lykopen, kvůli kterému deklaruje dodatečný fyziologický účinek na tělo;

Perfectil Platinum, která má ještě celou strukturu, včetně obsahu mnoha rostlinných extraktů, ale umístěné v návodu k použití nejen jako vitamíny pro vlasy a kůži, ale jako potravinový doplněk pro společné zásobování těla pestrá paleta stopových prvků;

 • Perfectil Tricholodzhik - specializované vitamíny pro vlasy.
 • Hlavní lék Perfectil Platinum a Trichologic jsou k dispozici v kapslích a Perfectil Plus v kapslích a tabletách.

  Perfectil Platinum je možné zakoupit v baleních po 30 a 60 tabletách (cena je asi 1 200 a 1 700 rublů), přípravek Perfectil je prodáván v balení po 30 tabletách (cena je asi 700 rublů), přípravek Perfectil Tricolodic je balen v 60 tabletách - asi 2000 rublů) a Perfectil Plus - v balení 28 tablet a 28 tobolek (cena - asi 900 rublů).

  Jelikož složení všech těchto léků je jiné, mají různé účinky na tělo.

  "Saw Vitamins Perfectil Tricholodzhik. Dobré kapsle, výsledek je viditelný a poměrně rychle. Ale kurz jsem nedokázal dokončit. Velmi nemocní z nich, a bez ohledu na to, že s jídlem přijata, bez jídla, opilý nebo ne. Pět tobolek nedokončilo, přešlo na Ladysův vzorec. Nevím, jestli bude výsledek stejný, ale normální trávení je pro mě důležitější. Podle hodnocení všechny typy Perfectilu hřeší - někdy jsou lidé nemocní. "

  Ira, z korespondence na fóru

  Co je součástí složení léčiv Perfectil a jaký je rozdíl mezi nimi?

  V následující tabulce jsou uvedeny složky různých vitamín-minerálních komplexů přípravku Perfectil, které udávají množství každé látky v jedné tabletě nebo tobolce:

  Perfectil. Kůže, vlasy a nehty /

  Stejně jako vitamíny a dostatečně těžké

  Vynikající vitamíny

  Kouzelná lopucha a růžová echinacea fungují divy

  Vitamíny Perfectil - kdo o nich neví? Pravděpodobně jen ti, kteří nikdy nehledali způsoby, jak zachovat svou krásu, ale osobně jsem je vyzkoušel jen před dvěma měsíci - moje sestra si koupila dva balíčky a rozhodla se mi "zacházet". Vitamíny padly do předmětu. A ve skutečnosti není taková dívka, která by byla spokojená se stavem vlasů, nehtů a kůže. Kdo to nechá - někdo by byl takový užitečný dárek nadšen. Vitamíny Perfectil jdou v kapslích, jedna balení obsahuje dvě desky po 15 kusech - přesně pro průběh podávání. Potřebujete pít 1 kapsli denně - po dobu jednoho měsíce.

  Jedna tobolka obsahuje mnoho užitečných přísad - vitamíny B, C, D, E, kyselina listová, železo, zinek, jód a další. Zajímavým objevem byla přítomnost lopuchu a echinacea v extraktu. Echinacea je nejhorším nepřítelem chřipky, prostupu. Ropa - pomocný metabolismus, krevní cévy, žaludek, ledviny. Zvyšuje metabolismus.

  Před konzumací vitamínů si musíte pečlivě přečíst pokyny - říká se, že si můžete užívat tobolku až po jídle, nejlépe tučné, a vypít velkou vodu. Stejně jako ostatní vitamíny se Perfectil lépe vstřebává ráno. Vzal jsem si kurz - a neváhejte a podělte se o své dojmy.

  Především jsem byl potěšen absencí vedlejších účinků - bez problémů s gastrointestinálním traktem, bez slabosti během dne. Naopak, ospalost je pryč.
  Za druhé jsem byl spokojený a nadále potěšil stav mé pokožky - stal se čistší a hladší, malé vyrážky, mastný lesk zmizel.
  Zatřetí, nehty a vlasy, zdá se mi, rostou rychleji a silněji. Moje sestra má také pozitivní dynamiku. Takže Perfectil skutečně funguje - a budete souhlasit, viditelný efekt není zdaleka viditelný z každého vitamínu. Doporučuji to svým přítelkám.

  Perfectil: charakteristika vitamínů a recenzí trichologů

  Krásné a husté vlasy jsou nejlepší dekorací pro všechny dívky. Ale ne všichni dostáváme takový dárek z přírody, proto mnoho dívek používá různé způsoby při snaze o nádherné vlasy: masky, oleje, spreje. Nesmíme však zapomínat, že hlavní péče o vlasy nezačíná venku, ale uvnitř.

  Pokud vaše vlasy postrádají vitamíny a minerály, použití prostředků pro péči přinese jen velmi krátký účinek. Proto by se péče o vlasy zevnitř měla začínat správnou výživou a výběrem vhodných vitaminů pro vás.

  Popis vitamínů Perfectil

  Vitamíny Perfectil - je prostředkem ke zlepšení stavu vlasů, kůže a nehtů. Vitamíny byly vyvinuty v Anglii a nyní jsou vyráběny farmaceutickou společností Vitabiotiks ve Velké Británii.

  Složení vitamínů

  Perfectil obsahuje 25 základních vitaminů a stopových prvků, které udržují vaši krásu. Struktura zahrnuje:

  • vitamín D;
  • Vitamíny B (B1, B2, B3, B5, B6, B12);
  • vitamín C;
  • vitamín E;
  • kyselina listová;
  • biotin;
  • jod;

 • chróm;
 • železo;
 • měď;
 • zinek;
 • magnesium;
 • selen;
 • mangan;
 • křemík;
 • rajčatový extrakt;
 • extrakt echinacea;
 • beta-karoten.
 • Všechny tyto látky jsou pro naše tělo nesmírně důležité. V kombinaci pomáhají zastavit vypadávání vlasů, zlepšují stav kůže, zlepšují krevní oběh, obnovují metabolismus těla.

  Perfectil je k dispozici ve formě tobolek. Uvnitř každé kapsle je speciální prášek. V jednom balení 30 kapslí. Cena jednoho balíčku Perfectil je asi 700-900 rublů. V různých lékárnách se mohou náklady na vitamíny výrazně lišit.

  Analogy Perfectil

  Sirup "Dr. Theiss Gerovital" lze přičíst více rozpočtovým analogům těchto vitaminů. Vyrábí se v Německu, průměrná cena je 250 rublů. Dalším analogem je sirup Doppelgerz Energotonik. Tento nástroj je k dispozici také v Německu, průměrná cena je 400 rublů. Složení analogů je téměř úplně podobné složení vitamínů Perfectil.

  Účinek vitamínů na vlasy

  Vitamíny dokonale posilují strukturu vlasů, ztráta je výrazně snížena, objevují se nové folikuly a jejich růst je velmi zrychlen. Také vlasy získávají zdravý přirozený lesk, stávají se hustšími a méně časté. Mezi další výhody patří zlepšení pokožky a zpevnění nehtů.

  Chcete koupit vysavač na vlasy, ale nemůžete si vybrat? Přečtěte si článek, pomůžeme vám.

  Perfectil: návod k použití

  Perfectil se doporučuje užívat jednou denně po jídle denně. Průběh léčby je jeden měsíc, jen 1 balíček. Vitamíny musí být vypláchnuty sklenicí vody. Neexistují alternativní způsoby použití těchto vitaminů. Pokud nedodržíte pokyny a neužívejte vitamíny na prázdný žaludek, může dojít k nevolnosti, zvracení, bolesti žaludku a problémům s stolicí.

  Kontraindikace:

  • hepatitida;

 • selhání ledvin;
 • Pomůcky;
 • autoimunitní onemocnění;
 • tendence k hypertonicitě dělohy u těhotných žen starších 35 let;
 • hypervitaminóza;
 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • věk dětí.
 • Nežádoucí účinky

  Nežádoucí účinky léku zahrnují alergickou reakci, bolest v žaludku, nevolnost, zvracení, zvýšený krevní tlak, nervové agitace. Bolest žaludku se obvykle vyskytuje v důsledku přítomnosti železa v komplexu vitamínů. Dalším významným vedlejším účinkem je nárůst růstu vlasů u některých lidí, a to nejen na hlavě, ale také na pažích, nohách a dokonce i na obličeji.

  Jak zvýšit účinek užívání vitamínů

  Chcete-li zvýšit účinek užívání vitamínů, musíte udělat jídlo, které zlepší stav vašich vlasů. Například. Doporučuje se jíst tučné ryby, ořechy, vejce, drůbež, mléčné výrobky, sýry, zelenou zeleninu. Obsahují mnoho příznivých látek, které zlepšují stav vlasů. Můžete také používat oleje v péči o vlasy, aplikovat různé domácí a nákupní masky. Pít další vitaminový komplex v kombinaci s perfectil rozhodně nestojí za to, protože můžete mít přebytek vitamínů.

  Perfectil původní recenze

  RinaMarmeladova.com je můj inspirační blog. Blog o životě, práci, cestování, knihách, filmech a různých akcích. O všem, co nám přináší inspiraci.

  VITAMINS BEAUTY PERFECTIL

  Jaro je čas krásy a sebevylepšení :) A přesně před měsícem jsem se rozhodl zlepšit stav mého kůže, vlasů a nehtů. Při hledání dobrých vitaminů se zastavila na přípravku Perfectil Original, který obsahuje komplex vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů a bez chemie.

  Nyní o výsledcích:

  Stav kůže se zlepšil - to jsem si všiml po dvou týdnech užívání vitamínů. Kůže se stala pružnější a čistější. Obrovský plus je, že zinek, který je v složení vitamínů Perfectil normalizuje práci mazových žláz, resp. Je méně vyrážky na kůži. Vitamin E pomáhá vypořádat se s problémem odlupování pokožky (zejména na jaře). Mikrocirkulace v kožních buňkách a její regenerace je stimulována kyselinou listovou, vitamíny B a železem. Dokonce iv složení vitaminů je biotin, je to ten, který má pozitivní vliv na strukturu pokožky a činí ji pružnou. Vitamín C a extrakt z hroznového semene také chrání kolagenová vlákna před poškozením. Zvláštní pozornost je nyní věnována ochraně pokožky před negativními účinky UV záření, proto v tomto komplexu vitamínů beta-karoten a selen aktivně provádí svou práci, která chrání kůži před zářením. Takže výsledky účinků vitamínů Perfectil na kůži jsem byl spokojen se 100%.

  Stav nehtů - zdálo se mi, že nehty opravdu začaly růst rychleji. To je způsobeno tím, že vitamín B12, železo a opět kyselina listová urychlují transport živin do buněk. Nemohu určit, kolik mi nehty posílily, protože dělá Shellacovou manikúru celý tento měsíc (možná proto se nezlomili :)) Ale biotin je zodpovědný za sílu nehtové desky, hořčíku, křemíku a zinku pro zdravou strukturu hřebíku.

  Stav vlasů - vzhledem k tomu, že tento měsíc můj nový účes znamenal dramatickou změnu délky :), oceňuji účinek vitamínů na celkový stav vlasů. Začaly klesat a vypadat zdravěji. Pokud vezmeme v úvahu složení vitaminů Perfectil, pak za dobrý stav růstu vlasů a lesk odpovědné biotin, zinek, železo, vitaminy B a měď.

  A já jsem měl více energie a méně spánku (například v posilovně :) Dokonce i vitamíny Perfectil Původní normalizovat nervový systém a poskytuje dobrou náladu. Ale s tím je všechno v pořádku se mnou a tak dále :) Z vlastní zkušenosti jsem zkontroloval vitamín a doporučil to!

  Všechny jarní inspirace! Buďte zdraví. Buďte krásní: *)

  PERFECT

  15 ks. - obaly obrysových buněk (2) - kartonové obaly.

  Kombinované léky, jejichž působení je způsobeno vitaminem, minerály a rostlinnými extrakty.

  Beta-karoten, vitamín C, E, s antioxidační aktivitou, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, UV záření a faktory prostředí.

  B vitaminy a železa se podílejí na tvorbě hemoglobinu, zlepšují krevní oběh, transportují živiny do kůže a urychlují regenerační procesy (s těžkou suchou kůží, trhliny na rty, vředy ústní sliznice). Vitamin B3 zlepšuje mikrocirkulaci v povrchových cévách pokožky.

  Zinek a křemík se podílejí na metabolismu pojivové tkáně, normalizují stav kůže a nehtů. Bylinné extrakty echinacea a lopucha mají léčivé vlastnosti.

  - výrazný nedostatek vitamínů a stopových prvků při kožních chorobách;

  - dermatitida, včetně ekzémů;

  - suchá kůže;

  - poškození kůže (popáleniny, řezy, škrábance);

  - zvýšené křehké nehty;

  - změnit strukturu vlasů.

  - přecitlivělost na léčivo;

  Během léčby může být pozorováno fekální zbarvení v černé barvě (kvůli přítomnosti železa); To není důvod, proč droga zrušit. Ve vysokých dávkách je moč zbarvená jasně žlutá (kvůli přítomnosti riboflavinu v přípravku).

  Kyselina askorbová ovlivňuje výsledky stanovení glukózy, kyseliny močové, kreatininu a anorganických fosfátů v krvi a moči kolorimetrickou metodou (několik dní předtím, než tyto analýzy přestanou užívat lék).

  ">" content_to_web ":" Piju v druhém kurzu Perfectil Tricholodik, výsledek mě překvapil natolik, že ani recenze nebylo příliš líné, aby napsal tyto vitamíny). Trikolog doporučil Vitamins, výroba je v Británii. Jako součást množství užitečných stopových prvků, které jsou maximálně užitečné pro vlasy. Mořské kolagen a další rostlinné výtažky jsou zvláště dobré pro vlasy. Zastaví se ztráta vlasů, zdá se, že vlasy jsou vzkříšeny, obecně je to efekt, který potřebujeme! Navíc pro vitamíny a já jim doporučuji, aby ji dostali! "," Parent_reply ": null," created_at ":<"rfc3339":"2017-09-20T11:57:22+03:00","display":"20 сентября 2017, 11:57">,"href": "/ komentáře / permalink / 17711/2133 /">,<"complaints_cnt":"-100","depth_level":1,"forum_proxy_url":"/comments/proxy/","answers_cnt":0,"is_hidden":false,"id":2130,"permissions":null,"author":<"nick":"Татьяна Ананьина","is_banned":false,"email":"[email protected]","src":"https://cp-filin.mail.ru/pic?d=ESWXkC8WJ6qi2sYdc8nfjxfZGFY07F5oxzlfOLmKLGRftl_4YQVf3ck6PY24n3aj1G9lmjlrN2_vFJ90WEbcAHdZLrVgYXuk2nT4tH1lcoFWcG5b5QT5AQzPHgvb0bxHmwDO7lHkqVpbAUGST_dIJeQQbuUf88ol9MSG0ApK9tVZHTMeNd1wALQO2l7Q6HOp2XE-W_c

  ">" content_to_web ":" Kvůli mé problémové kůži jsem si sám prohlédl vitamíny perfectil. Byl jsem úplatkem složení, obrovské množství vitaminů + rostlinných výtažků. Neustále trpěla kožními problémy, vyrážkami, pupínky a samotná barva byla nějaký šedý. Po měsíci užívání vitamínů byla kůže prostě nerozpoznatelná, čerstvá, hladká, s příjemným růžovým nádechem, jako rozkošný prasátko))) Téměř všechny pupínky zmizely a už dlouho jsem mě vůbec neviděl. Vranové nohy, které se právě narodily, zmizely. Shrnuto, jejich účinek je super-duper a změny jsou opravdu patrné po měsíci příjmu. Za šest měsíců určitě udělám další kurz! "," Parent_reply ": null," created_at ":<"rfc3339":"2017-09-16T14:07:22+03:00","display":"16 сентября 2017, 14:07">,"href": "/ komentáře / permalink / 17711/2130 /">,<"complaints_cnt":"-100","depth_level":1,"forum_proxy_url":"/comments/proxy/","answers_cnt":0,"is_hidden":false,"id":2116,"permissions":null,"author":<"nick":"ольга филимонова","is_banned":false,"email":"[email protected]","src":"https://cp-filin.mail.ru/pic?d=q6BsphVwS7PeDzb1M3Y_nrvFyLtQPO5ZS0L-XOPbBzyyytE9dQLFyHFinO2l598_yLtGMatLtTIQEQNONJESkXIP9lyNHvESvdX_GFc48P4uQSmjMzvu_XfdBx8LSgqcW_jy7aR9CmrsOwm_WIeNe4snKW0cOlaAa7njEOWSi6VfTB-CCMJZzVxPxuIH4lhP-lK88rtjk2MyBw

  ">" content_to_web ":" Dobrý komplex vitamínů. Obecně si myslím, že vitamíny by měly být užívány podle věku, na základě kterého se v organizmu objevují různé změny spojené s věkem. Na sebe jsem zažil Perfectil Plus, určený pro lidi starší 30 let. Obsahuje mnoho přírodních extraktů, minerálů a vitaminů, Omega3 a koenzym Q10. Po měsíčním příjmu se výsledek objevil jako tónovaná pleť, rovnoměrná pleť a malé vrásky kolem očí se staly méně nápadné. Jsem potěšen výsledkem! "," Parent_reply ": null," created_at ":<"rfc3339":"2017-09-04T22:13:39+03:00","display":"4 сентября 2017, 22:13">,"href": "/ comments / permalink / 17711/2116 /">], "uživatel": null >>> ">

  Perfectil Recenze

  Forma uvolnění: kapsle

  Analogy Perfectil

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 598 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 0 rublů. Analogově levnější o 598 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 7 rublů. Analogově levnější o 591 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 23 rublů. Analogově levnější o 575 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 25 rublů. Analogově levnější o 573 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 27 rublů. Analogově levnější o 571 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 27 rublů. Analogově levnější o 571 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 29 rublů. Analogově levnější o 569 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 34 rublů. Analogově levnější o 564 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 39 rublů. Analogově levnější o 559 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 50 rublů. Analogově levnější o 548 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 76 rublů. Analogově levnější o 522 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 94 rublů. Analogově levnější o 504 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 110 rublů. Analogově levnější o 488 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 114 rublů. Analog je levnější o 484 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 114 rublů. Analog je levnější o 484 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 139 rublů. Analogově levnější o 459 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 175 rublů. Analogově levnější o 423 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 182 rublů. Analogově levnější o 416 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 197 rublů. Analogově levnější o 401 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 205 rublů. Analogově levnější o 393 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 210 rublů. Analogově levnější o 388 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 213 rublů. Analogově levnější o 385 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 226 rublů. Analogově levnější o 372 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 233 rublů. Analogově levnější o 365 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 248 rublů. Analogově levnější o 350 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 273 rublů. Analogově levnější o 325 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 276 rublů. Analogově levnější o 322 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 293 rublů. Analogově levnější o 305 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 307 rublů. Analogově levnější o 291 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 315 rublů. Analogově levnější o 283 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 318 rublů. Analogově levnější o 280 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 344 rublů. Analogově levnější o 254 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 354 rublů. Analogově levnější o 244 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 355 rublů. Analogově levnější o 243 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 382 rublů. Analogově levnější o 216 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 424 rublů. Analogově levnější o 174 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 427 rublů. Analogově levnější o 171 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 452 rublů. Analogově levnější 146 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 455 rublů. Analogově levnější 143 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 540 rublů. Analogově levnější o 58 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 560 rublů. Analog je levnější o 38 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 589 rublů. Analog je levnější o 9 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 620 rublů. Analogově dražší o 22 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 845 rublů. Analog je dražší na 247 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 978 rublů. Analog je dražší na 380 rublů

  Shoduje se podle indikace

  Cena od 14560 rublů. Analog je dražší na 13962 rublech

  Pokyny pro použití s ​​perfectil

  Registrační číslo:

  Obchodní název: Perfectil

  Dávkovací forma - tobolky.

  Složení:

  Pomocné látky: želatina 81,0166 mg, oxid titaničitý 0,49 mg, červený oxid železa 1,7334 mg, černý oxid železa 1,0388 mg, přečištěná voda 13,72 mg.

  Popis
  Hnědá tvrdé želatinové tobolky velikosti "0" s bílými logami "Vitabiotics" s označením "Ω" na víku tobolky a "Perfectil" ® na těle kapsle. Obsah kapslí je směs jemně granulovaného prášku ze žlutavě hnědé až hnědé barvy, rozptýlená granulemi bílé, světle hnědé a načervenalé barvy se specifickým zápachem.

  Farmakoterapeutická skupina - multivitamin + jiné léky

  ATH kód: A11AA04

  FARMAKOLOGICKÉ VLASTNOSTI

  Farmakodynamika
  Kombinované léky, jejichž působení je způsobeno vitaminem, minerály a rostlinnými extrakty.

  Beta-karoten, vitamín C, E, které mají antioxidační aktivitu, chrání pokožku před škodlivými účinky volných radikálů, UV záření a faktory prostředí. B vitaminy a železa se podílejí na tvorbě hemoglobinu, zlepšují krevní oběh, transportují živiny do kůže a urychlují regenerační procesy (s těžkou suchou kůží, trhliny na rty, vředy ústní sliznice). Vitamin VZ zlepšuje mikrocirkulaci v povrchových cévách pokožky. Zinek a křemík se podílejí na metabolismu pojivové tkáně, normalizují stav kůže a nehtů. Bylinné extrakty echinacea a lopucha mají léčivé vlastnosti.

  Indikace pro použití
  Výrazný nedostatek vitamínů a mikroelementů pro kožní onemocnění:


  • dermatitida, včetně ekzematózní;
  • psoriáza;
  • alopecie.
  • suchá kůže;
  • kožní léze (popáleniny, řezy, škrábance);
  • zvýšené křehké nehty;
  • změna struktury vlasů;

  Kontraindikace
  Přecitlivělost na složky léčiva, hypervitaminóza.

  Dávkování a podání
  Uvnitř 1 kapsle 1x denně, během nebo po jídle, se sklenicí vody. Pro lepší absorpci se doporučuje užívat perfectil po jídle. Léčba 30 dní po konzultaci s lékařem může být opakována.

  Nežádoucí účinky
  Alergické reakce na složky léku.

  Předávkování
  Žádné informace o předávkování léky.

  Interakce s jinými léky, jiné typy interakce - Není popsáno.

  Zvláštní instrukce
  Během léčby může být pozorováno fekální zbarvení v černé barvě (kvůli přítomnosti železa); To není důvod, proč je droga zrušena. Ve vysokých dávkách je moč zbarvená jasně žlutá (kvůli přítomnosti riboflavinu v přípravku). Kyselina askorbová ovlivňuje výsledky stanovení glukózy, kyseliny močové, kreatininu a anorganických fosfátů v krvi a moči kolorimetrickou metodou (několik dnů před provedením těchto analýz přestávejte užívat drogu.

  Používejte během těhotenství a kojení
  Užívání léku není během těhotenství a kojení kontraindikováno.

  Doba použitelnosti
  3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti.

  Podmínky skladování
  Skladovat při teplotě nejvýše 25 ° C, v místech nepřístupných pro děti.

  Formulář uvolnění
  15 tobolek v blistru v balení po 30 kapslích (2 blistry) v kartonovém svazku s návodem k použití

  Podmínky prodeje lékáren
  Přes pult.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy