logo

Perfectil Trichodolic: složení, účinek, farmakologické parametry

Na moderním farmaceutickém trhu nabízejí velké množství různých multivitamínů. Ale v jejich pozadí vyniknou fondy, jejichž složení je vyvážené tak, aby vyřešilo jakýkoli specifický problém, například chronickou únavu, časté katarální infekce, emoční nadměrné zatížení. Mezi ženami jsou léky zaměřené na zlepšení stavu kůže, hřebíků a vlasů nejvíce žádané. Jedním z těchto léků je Perfectil Tricholodic. Jak je oprávněné a bezpečné jeho použití?

Hlavní výhodou nástroje je bohatá vyvážená kompozice. Není přehnané tvrdit, že na trhu neexistuje žádná jiná taková droga. Každá kapsle obsahuje celou řadu biologicky aktivních látek nezbytných pro normální rychlý růst a zdravé kadeře.

Takže složení každé kapsle Perfectil (Tricology) zahrnuje následující složky:

Čištěný extrahovaný hydrolyzovaný mořský kolagen (66,7 mg)

Tato látka je poněkud podobná běžné želatině, která se získává po zpracování kostí a kloubů skotu. Nicméně, při vytváření kapslí Perfectil, používají mořský kolagen vyrobený z jejich skořápky měkkýšů a korýšů. Tato sloučenina má menší velikost částic, což poskytuje lepší průnik do tkání a buněk.

Kyselina listová nebo vitamin B9 (133,3 mg)

Má zásadní význam v procesu dělení buněk, tvorbě krve. Sloučenina zajišťuje normální fungování imunitního, trávicího a endokrinního systému. Vitamin B9 také zlepšuje mikrocirkulaci a redoxní procesy, které zabraňují vzniku patologií kardiovaskulárního systému. Kyselina listová ovlivňuje také aktivitu melanocytů. Adekvátní výroba barvivového pigmentu ve vlasech melaninu zabraňuje vypadávání starých šedých vlasů a pomáhá udržovat bohatý přirozený odstín vlasů.

Aminokyseliny

L-methionin (16,7 mg) a L-cystin (33,33 mg) se podílejí na tvorbě hlavního strukturního prvku vlasového keratinu kvůli vysokému obsahu síry. Keratinocyty tvoří krycí vrstvu, která chrání kudrny před jakýmkoliv vnějším vlivem. Lesk vlasů, hedvábnost, nasycení vlhkostí a živinami závisí na jejich stavu. Dokonce i při normální aktivitě vlasových folikulů a rychlém růstu vlasů, nedostatek L-methioninu a L-cystinu vede k deštiření pramenů, zlomenin a dalších podobných problémů.

Vitamín B8 nebo inositol (30,0 mg)

V těle je tato látka nezbytná k udržení normálních hladin cholesterolu a regulaci metabolismu lipidů. Současně inositol přispívá k aktivaci průtoku krve, ovlivňuje syntézu aminokyselin, regeneraci buněk. Díky vitamínu B8 pomáhá Perfectil nasytit každý vlasový folikul živinami nezbytnými pro jeho vývoj.

Další vitamíny B

Thiamin nebo vitamin B1 (3,3 mg) je poměrně účinný antioxidant. Jeho činnost je však zaměřena hlavně na oběhový systém hlavy. Uvnitř je často předepsáno zlepšení krevního oběhu mozku, zvýšení schopnosti soustředit se a učit se. Současně však thiamin dodává k vlasovým folikulům kyslík a další biologicky aktivní sloučeniny.

Vitamin B2 nebo riboflavin (2,67 mg) stimulují všechny metabolické procesy v těle. Ale hraje zvláštní roli při přepravě kyslíku. Vlastností riboflavinu je stimulace absorpce kyslíku buňkami kůže a vlasů.

Vitamin B6 nebo pyridoxin (3,3 mg) také ovlivňují různé typy metabolismu. Podporuje produkci aminokyselin, čímž zabraňuje vzniku včasných projevů stárnutí. Podílí se na tvorbě krve, udržování hladiny hemoglobinu.

Vitamín B12 nebo kyanokobalamin (6,67 mg) ovlivňují buněčné dělení v regenerovaných tkáních, které zahrnují vlasy, protože jejich růst je způsoben replikací buněk v matrici vlasových folikulů. Navíc, při orálním podání, kyanokobalamin podporuje funkční aktivitu imunitního systému, stav slizničního epitelu zažívacího traktu.

Vitamín B5 nebo kyselina pantothenová (15,0 mg) se po sérii enzymatických reakcí převede na koenzym A, který zastaví procesy peroxidace a zabraňuje předčasnému stárnutí. Kromě toho se podílí na metabolismu lipidů, podporuje vstřebávání dalších vitamínů.

Niacin nebo vitamín PP (12,0 mg)

Dalším, ne méně známým názvem pro tuto látku je kyselina nikotinová. Podle lékařů nemá při stimulaci průtoku krve stejnou míru. Díky vitaminu PP se zvyšuje průtok krve do vlasového folikulu, procesy buněčného dělení se urychlují. Niacin je také velmi důležitý pro prevenci aterosklerózy. Kyselina nikotinová reguluje nejen hladiny cholesterolu, ale také ovlivňuje koncentraci aterogenních lipoproteinů s nízkou hustotou. Jedná se o jeden z mála vitamínů, které doporučují lékaři (ve formě ampulí nebo tablet) a trichologové (ve formě speciálních plastových jednorázových lahví pro aplikaci na pokožku hlavy).

Beta karoten nebo vitamin A (1,0 mg)

Má schopnost urychlit regeneraci tkání, a proto je široce používán v kosmetologii. Ale je to také nezbytné pro rychlý růst vlasů. Vitamin A ovlivňuje také proces syntézy bílkovin a aminokyselin, má antikarcinogenní účinek a má pozitivní vliv na vidění. Jeho použití má příznivý účinek na práci trávicího a imunitního systému.

Vitamin E nebo tokoferol (20,0 mg)

Je to jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů, které chrání krevní cévy před toxickými end-produkty metabolismu a posilují endotel. Navíc tokoferol podporuje regeneraci tkání a buněk, chrání vlasy před škodlivými účinky ultrafialového záření. Při požití je výborná profylaktika proti tvorbě maligních nádorů, zvyšuje obranyschopnost těla. Vitamín E se také podílí na syntéze hormonů a řady enzymů.

Vitamín C nebo kyselina askorbová (20,0 mg)

Výhodou této sloučeniny pro vlasy je stimulovat průtok krve v cévách, které přivádějí vlasové folikuly, a aktivovat produkci kolagenu. Ale v složení kapslí Perfectil Tricholic zvyšuje kyselinu askorbovou odolnost těla proti různým virovým a infekčním chorobám, podílí se na syntéze některých hormonů, zlepšuje stav muskuloskeletálního systému.

Vitamín D3 nebo cholekalciferol (6,66 μg)

Tato látka reguluje endokrinní činnost reprodukčního systému, která zabraňuje brzkému vypadávání vlasů a výskytu šedých pramenů. Navíc, bez cholekalciferolu, nemožno asimilovat řadu minerálů, plnohodnotnou práci imunitního systému a tvorbu tkáně chrupavky.

Vitamin H nebo biotin (0,5 mg)

Zabraňuje předčasnému stárnutí, udržuje správnou hladinu melaninu, což pomáhá zachovat přirozený odstín kadeří po dlouhou dobu. Také bez biotinu není možné asimilovat další složku kapslí Perfectil pro vlasy - kyselinu askorbovou.

Přírodní proanthocyanidiny odvozené z extraktu z hroznů z hroznů (1,7 mg)

Tato organická sloučenina se začala používat v kosmetologii poměrně nedávno. Proanthokyanidiny mají ochranné vlastnosti a primárně chrání vlasy před ultrafialovým zářením. Kromě toho přispívají k normalizaci procesů dělení buněk. Při požití ve formě kapslí tato látka normalizuje práci téměř všech orgánů a systémů. A nedávný výzkum vědců prokázal protinádorovou aktivitu proantokyanidinů.

Minerální látky

Zinek (5,0 mg) je součástí prakticky všech enzymů a hormonů, a proto má komplexní komplexní účinek na tělo. Je důležité nejen udržovat reprodukční systém u mužů. Zinek je nezbytný pro tvorbu nových buněk, ovlivňuje činnost imunitního, nervového a oběhového systému. Zinek také reguluje mazové žlázy, které jsou užitečné pro mastné vlasy.

Hořčík (16,7 mg) se podílí na obnově tkáně chrupavky, které je nezbytné pro nervový, močový a endokrinní systém. Ale u vlasů je prospěšná jeho schopnost rozšířit krevní cévy a zlepšit spotřebu kyslíku v buňkách.

Železo (4,66 mg) ovlivňuje redoxní procesy. Bez něho je nemožný plnohodnotný přenos kyslíku do buněk. To je důvod, proč je tak důležitý pro vlasy a kůži. Navíc železo zvyšuje aktivitu vitaminů B, pomáhá očistit tělo toxinů.

Účinek mědi (0,33 mg) je plně popsán v kombinaci s kyselinou askorbovou a železem. Tento komplex aktivně rozšiřuje krevní cévy, slouží jako spolehlivá prevence kyslíkového hladování tkání a vyživuje buňky vlasového folikulu.

Mangan (0,66 mg) kromě účasti na všech typech metabolismu poskytuje tento prvek regenerační procesy a zpomaluje stárnutí těla. To také ovlivňuje vstřebávání jiných vitamínů a minerálů.

Selén (0,5 mg) má antioxidační vlastnosti, což má pozitivní účinek nejen na stav vlasů, ale také na pokožku. Kromě toho je minerální látka nezbytná pro výrobu téměř všech enzymů a hormonů, zvyšuje obranyschopnost těla. Selén je také známý pro svůj proti-toxický a protinádorový účinek.

Chromium (0,167 mg) je nezbytný pro úplnou konstrukci řetězce DNA a dělení buněk. Podporuje funkci štítné žlázy, reguluje metabolismus tuků.

Hlavní funkcí jódu (0,5 mg) je účast na syntéze hormonů štítné žlázy. To zase reguluje rovnováhu gonád, metabolismus sacharidů. Nedostatek jódu se projevuje v podobě křehkosti, nevýrazného stínu vlasů, zvýšené ztráty a pomalého růstu.

Silikon (20 mg) je známý svou schopností zpomalit stárnutí, vyživovat si vlasy, nehty a pokožku. Má anti-aterosklerotické vlastnosti, reguluje vstřebávání většiny ostatních vitamínů a minerálů.

Perfectil Trichodolic

Perfectil Trichodolic: návod k použití a recenze

Latinský název: Perfectil Tricologic

Aktivní složka: multivitamíny (multivitamíny) + minerály (multiminerální)

Výrobce: Vitabiotiks, Ltd. (Vitabiotics, Ltd.) (UK)

Aktualizace popisu a fotografie: 04.06.2018

Ceny v lékárnách: od 1608 rublů.

Perfectil Trikholodik - výživový doplněk (BAA) pro potraviny, používaný jako dodatečný zdroj vitamínů C, D, E, skupiny B, makro- a mikroelementů (železo, zinek, mangan, chrom, měď, selen, antioxidanty. Speciálně navržený přípravek obsahuje celou řadu živin potřebných pro udržení růstu a zdraví vlasů, stejně jako pro komplexní regeneraci těla.

Forma uvolnění a složení

Doplněk stravy se vyrábí ve formě tablet o hmotnosti 986,0 ± 99,0 mg (v blistrech po 15 tabletách, 4 blistry v kartonu, na kterých jsou vytištěny pokyny pro použití Perfecit Tricology).

Účinné látky ve složení 1 tablety:

 • mořský kolagen (hydrokalamer) - 66,7 mg;
 • extrakt z hroznového semene - 1,67 mg;
 • L-cystin - 33,3 mg;
 • L-methionin - 16,7 mg;
 • přírodní karoteny - 1 mg;
 • vitamín b1 (thiamin) 3,3 mg;
 • vitamín b2 (riboflavin) - 2,67 mg;
 • vitamín b3 (niacin) - 12 mg;
 • vitamín b5 (kyselina pantothenová) - 15 mg;
 • vitamín b6 (pyridoxin) - 3,3 mg;
 • vitamín b7 (biotin) - 0,05 mg;
 • vitamín b8 (inositol) - 30 mg;
 • vitamín b9 (kyselina listová) - 0,1333 mg;
 • vitamín b12 (kyanokobalamin) - 0,00667 mg;
 • vitamín d3 (cholekalciferol) - 0,00666 mg;
 • vitamin E - 20 mg;
 • vitamin C (ve formě rozpustného višňového extraktu aceroly) - 20 mg;
 • železo - 4,66 mg;
 • jod - 0,05 mg;
 • křemík - 20 mg;
 • hořčík - 16,7 mg;
 • mangan - 0,6 mg;
 • měď - 0,3 mg;
 • selen - 0,05 mg;
 • chróm, 0,0167 mg;
 • Zinek - 5 mg.

Pomocné složky v přípravku Perfectil Trichocnic: mikrokrystalická celulóza, akáciová guma, maltodextrin, oxid křemičitý, kyselina stearová, triglyceridy kyseliny kaprylové, stearát hořečnatý.

Farmakologické vlastnosti

Díky speciálně vybraným složkám Perfectil Tricholodic komplexně působí na tělo a shrnuje účinky jeho složek:

 • extrakt z hroznů - přírodní antioxidant, který chrání pokožku hlavy a vlasy před škodlivými účinky volných radikálů, zabraňuje předčasnému stárnutí;
 • hydrocallamer (mořský kolagen) - bílkovina, která poskytuje sílu a pružnost vlasů;
 • L-cystin (cystinový dimer) je důležitá vyměnitelná nekódující aminokyselina, antioxidant nezbytný pro tvorbu disulfidových vazeb, který chrání před ničivým vlivem volných radikálů folikulární buňky;
 • L-methionin je esenciální aminokyselina nezbytná pro syntézu proteinů, včetně kolagenu. Je hlavním dodavatelem síry, který zabraňuje onemocnění nehtů a kůže a podporuje růst vlasů;
 • přírodní karoteny - prekurzory vitaminu A, potřebné pro antioxidační ochranu těla;
 • vitamín b1 (thiamin) - ve vodě rozpustný vitamin, který hraje významnou roli v buněčných metabolických procesech a produkci energie v buňkách;
 • vitamín b2 (riboflavin) je jedním z nejdůležitějších vitamínů rozpustných ve vodě. Je nezbytná v metabolismu bílkovin a energie, podílí se na tvorbě zdravých vlasů, nehtů a kůže;
 • vitamín b3 (Niacin) je ve vodě rozpustný vitamín, snadno absorbovaný v těle, důležitý pro metabolismus uhlohydrátů a mikrocirkulaci. Zlepšuje dodávky látek do orgánů a tkání;
 • vitamín b5 (Kyselina pantothenová) je ve vodě rozpustný vitamin, jehož hlavní roli je účast na výrobě energie v buňce. Vyhlazuje účinky stresu, podílí se na syntéze hormonů a tvorbě protilátek; podporuje funkci kůže;
 • vitamín b6 (pyridoxin) - skupina vitaminů, které jsou úzce příbuzné a interagují (pyridoxin, pyridoxin a pyridoxamin). Hraje důležitou roli při tvorbě protilátek, účastní se procesů humorální a buněčné imunity. Vyžaduje se při rozdělení červených krvinek a syntéze imunoglobulinů, zlepšuje metabolismus serotoninu a dopaminu;
 • vitamín b7 (Biotin) je ve vodě rozpustný vitamín, který podporuje buněčný růst. Podstatné pro zdravou kůži a vlasy, nervové tkáně, potní žlázy a kostní dřeň;
 • vitamín b8 (Inositol) je látka podobná vitamínu, kterou může organismus syntetizovat. Podílí se na tvorbě buněčných membrán v kompozici lecitinu, podporuje růst a rozdělení buněk epidermis keratinocytů a zachovává přirozenou barvu vlasů. Při nedostatku inositolu dochází ke ztrátě vlasů a ekzematózním změnám kůže;
 • vitamín b9 (kyselina listová) je ve vodě rozpustný vitamín nezbytný pro tvorbu červených krvinek, včetně těch, které dodávají vlasové folikuly, které zajišťují zdravý růst vlasů kyslíkem. Podílí se na vývoji nukleových kyselin. Nedostatek kyseliny listové přispívá k plešatosti a časnému šednutí vlasů;
 • vitamín b12 (kobalamin nebo kyanokobalamin) je ve vodě rozpustný vitamin obsahující základní minerální prvky (především kobalt a zinek). Podílí se na vývoji nukleových kyselin; úzce souvisí s fungováním vitaminu b9 (kyselina listová);
 • vitamín d3 (cholekalciferol) je vitamín rozpustný v tucích, který podporuje vstřebávání vápníku, který udržuje pozitivní rovnováhu u žen, zejména v postmenopauzálním období. Je nezbytná pro normální funkci pokožky a dalších tkání, je zodpovědná za integritu zubů a kostí;
 • Vitamín E (tokoferol) je vitamín rozpustný v tucích s významnými antioxidačními a radioprotektivními účinky, podporující regeneraci pokožky;
 • Vitamín C (kyselina askorbová) ve formě rozpustného višňového extraktu z akeroly - podílí se na syntéze vláknitých struktur pokožky, absorpci železa, tvorbě červených krvinek, a tím pozitivně ovlivňuje pokožku kyslíkem. Požadováno pro tvorbu kolagenu a normální vaskulární funkci;
 • že železo je stopový prvek, který je nezbytný pro tvorbu hemoglobinu z červených krvinek, který se podílí na přepravě kyslíku do tkání a orgánů;
 • jód je stopový prvek nezbytný pro syntézu thyroidních hormonů a regulaci rychlosti metabolismu;
 • Silikon - stopový prvek, který posiluje stěny cév, vytváří epiteliální a pojivové tkáně a zajišťuje jejich pružnost a pevnost. Účastní se procesu tvorby kostí, biosyntézy kolagenu, podporuje zdravý vzhled pokožky, vlasů a nehtů;
 • hořčík je makro prvek nezbytný pro syntézu y-linolenové kyseliny, řadu metabolických procesů a asimilaci vitaminů B;
 • Mangan - stopový prvek, který aktivuje řadu enzymů nezbytných pro absorpci kyseliny askorbové, biotinu a thiaminu. Účast na regulaci mnoha procesů v tkáních, včetně syntézy pohlavních hormonů;
 • měď je stopový prvek, který podporuje urychlení absorpce železa tím, že podporuje tvorbu červených krvinek a hemoglobinu. Podílí se na regulaci metabolických procesů v tkáních, zejména při syntéze elastinu, pomáhá udržovat pružnost pokožky;
 • selen - stopový prvek, přirozený antioxidant, který zachovává elasticitu tkání a zabraňuje oxidaci polynenasycených mastných kyselin;
 • Chrom je stopový prvek, který normalizuje krevní tlak, který hraje klíčovou roli v metabolismu uhlohydrátů.
 • Zinek je stopový prvek, který reguluje metabolismus proteinů a sacharidů, stimuluje reprodukční funkci a obnovuje kostní tkáň, zlepšuje strukturu pokožky. Obsahuje mnoho enzymů.

Indikace pro použití

Perfectil Tricholické tablety se používají jako bioaktivní přísady - další zdroj vitamínů a minerálů.

Přípravek se doporučuje také u žen s nedostatečným růstem vlasů, zvýšenou ztrátou vlasů, zvýšenou křehkostí a suchostí a v případě ztráty vlasů po těhotenství.

Komplex vitamínů, mikro- a makronutrientů, přírodních složek obsažených v percectilu Tricholodžik má tyto účinky:

 • zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst zdravých vlasů;
 • přispívá k ochraně přirozené barvy vlasů, brání vzhledu šedivých vlasů;
 • poskytuje tělu živiny potřebné k výživě vlasů.

Kontraindikace

 • období těhotenství a laktace;
 • věk dětí do 14 let;
 • stavů / onemocnění, u kterých jsou kontraindikovány drogy obsahující jód;
 • přecitlivělost na ryby a mořské plody;
 • zvýšená individuální citlivost na kteroukoli složku přípravku Perfectil Tricholodzhik.

Perfectil Trichodolic, návod k použití: metoda a dávkování

Perfectil Tricholické tablety se užívají perorálně, bez žvýkání, sklenicí vody nebo jiné neutrální studené tekutiny s hlavním jídlem.

Doporučené dávkování: dospělí a děti starší 14 let - 1 tableta denně. Nepřekračujte stanovenou dávku.

Doba trvání kurzu - 1 měsíc. Pokud je potřeba, po konzultaci s lékařem se může opakovat příjem přípravku Perfectil Tricholodik.

Nežádoucí účinky

Možné nežádoucí účinky: žaludeční nevolnost, nevolnost, kožní vyrážka, alergické reakce.

Předávkování

Hlavní příznaky: nevolnost, závratě, zvracení.

Zvláštní instrukce

Lék Perfectil Tricholodžik není.

Než začnete užívat, doporučujeme konzultovat s odborníkem.

Používejte během těhotenství a kojení

Perfectil Trichokologie během těhotenství / laktace není přijata.

Použití v dětství

Pacientům mladším 14 let se nedoporučuje používat doplňky stravy.

Léková interakce

Je nezbytné, abyste přípravek Perfectil Tricholzhik spolu s přípravky na bázi jodu přijali s opatrností.

Kombinované použití s ​​jinými komplexy vitamínů se nedoporučuje.

Analogy

Analogy přípravku Perfectil Tricolodic jsou HAIL, SKIN A NAIL, zlepšená formulace; Pro vlasy VITAFAST; Pro vlasy AMINOFAST; Pro vlasy mužský vzorec; ALFAVIT Kosmetika; Amiton-Formula Beauty; Imedeen Shine svěžest a další.

Podmínky ukládání

Uchovávejte mimo dosah dětí v suchu, mimo dosah světla, při teplotách do 25 ° C.

Doba použitelnosti - 3 roky.

Podmínky prodeje lékáren

Prodává se bez předpisu.

Recenze Perfectil Tricologic

Většinou tento nástroj využívají ženy k tomu, aby zlepšily strukturu a zlepšily růst vlasů. Zanechávají poměrně rozmanité recenze Perfectil Tricholodic. Někteří jsou spokojeni s účinkem doplňků, přičemž poznamenávají, že výsledek je patrný po 2-3 týdnech příjmu. V jiných případech označte nedostatek léčebného účinku nebo jeho nepřítomnost. Tam jsou také připomínky k vývoji výrazných nežádoucích účinků.

Cena Perfectil Tricology v lékárnách

Orientační cena za Perfect Trichologic (60 tablet) je 1686-1924 rublů.

Vitamíny Perfectil Tricolodic

Každá žena se neustále snaží být atraktivní, svěží a krásná. Často vnější krása je přímo závislá na vnitřním zdraví. Docela často je možné tento stav zlepšit pouze úpravou výživy a užíváním specializovaných vitamínových sloučenin. Pro všechny ženy, které usilují o krásný vzhled, jsou vytvářeny vitamíny Perfectil Tricholodzhik. Celá řada součástí obsažených v přípravku je zaměřena na zlepšení a obnovu hřebíků, vlasů, kůže, urychluje jejich růst a kvalitu a také zlepšuje stav celého těla.

Složení léku

Tento komplex se skládá z řady rostlinných výtažků, minerálů a stopových prvků. Vitamín C, betakaroten, vitamín E poskytují antioxidační účinek: slouží jako zbroj od negativních vnějších faktorů, přispívají k obnově růstu vlasů. B vitamíny nasycené tělem železem a transportním kyslíkem do buněk. Jejich úkolem je obnovit metabolismus, stav pokožky hlavy, krevní oběh v povrchových kapilárách. Rostlinné výtažky ze zeleného čaje, lopuchu, borové kůry mohou léčit rany a zlepšit vzhled nehtů a vlasů. Zrychlení metabolismu v pojivových tkáních v zinku a křemíku. Jsou schopni dát vlasům a nehtům sílu a zdraví.

Indikace pro použití

Léčba, ochrana dermis, antioxidační funkce - to jsou hlavní úkoly Perfectil Tricolodic. V tomto ohledu se doporučuje užívat vitamíny v případě hojného vypadávání vlasů, aby se urychlil jejich růst. Kromě toho výrobci uvádějí, že vitamíny jsou dobré po dodání. V tomto období je tělo ženy ve stresujícím stavu, v důsledku čehož jsou postiženy nehty a vlasy.

Další indikace pro použití drogy jsou:

 • případy plešatosti;
 • pokud je pokožka hlavy velmi suchá;
 • psoriáza;
 • zlepšit kvalitu obalů obecně;
 • v případě onemocnění kůže;
 • poškození dermis;
 • odstranit problém suchých vlasů;
 • dermatitis;
 • nehty rostou velmi pomalu a exfoliují;
 • seborrhea;
 • těžké křehké nehty;
 • akné;
 • prodloužit mládí těla.

Návod k použití

Pokud máte obavy z výše uvedených problémů, pak droga vám určitě vyhovuje. Avšak samoléčba může mít nepříznivý vliv na celkové zdraví. Proto před nákupem nástroje konzultujte s odborníkem, pokud je tato léčba pro vás vhodná.

Lék působí na úrovni buněk, rychle proniká do krve a absorbuje tím, že splňuje svůj účel, a pak jde přímo do folikulů. Z tohoto důvodu začínají plně jíst a být aktualizováni. Výsledkem je zrychlení růstu vlasů, které se stává silným a lesklým a také zlepšuje vzhled a stav nehtů.

Postup léčby vitamíny za měsíc. Lék je předepsán na pít jednu kapsli denně. Povinnou podmínkou je plný žaludek. V tomto ohledu je nejlepším časem užívání drogy pozdní snídaně nebo oběd. Kapsule můžete vypít s jídlem nebo ihned po něm. Je to proto, že živiny jsou lépe absorbovány spolu s jídlem. Lék není žvýkaný, jen polkni. Užívání pilulky na prázdný žaludek nebo několik hodin po jídle může mít negativní důsledky.

Po ukončení léčby je nutné provést přezkoumání a v případě potřeby na doporučení lékaře zopakovat příjem.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Léčbu se nedoporučuje užívat, jestliže existuje riziko alergické reakce na určité složky, a také v případě individuální nesnášenlivosti vůči látkám. Droga by také neměla pít na osoby alergické na mořské plody. Také se nedoporučuje kombinovat Perfectil Tricholodic s jinými vitamínovými přípravky.

Složení je zakázáno:

 • děti do 14 let;
 • ženy během laktace;
 • Ti, kteří nemohou používat směs jódu.

Nežádoucí účinky spojené s užíváním léku jsou zpravidla založeny na předávkování. V tomto případě jsou časté příznaky:

 • závratě;
 • nevolnost;
 • žaludeční nepohodlí;
 • zvracení;
 • alergie;
 • kožní vyrážky.

V případě jednoho nebo více příznaků z tohoto seznamu se doporučuje provést symptomatickou léčbu.

Formulář uvolnění a náklady

Balíček Perfectil Tricologic obsahuje 60 tobolek. Lék je považován za drahý kvůli bohaté kompozici, vitamínům a makronutrientům. V průměru se cena pohybuje od 950 do 1700 rublů. Realizováno bez vitaminů.

Jak uložit?

Doba použitelnosti přípravku Perfectil Tricholodic je tři roky. Kapsule by měly být skladovány při teplotách až + 25 ° C na tmavém chladném místě, aby se drželi daleko od dětí.

Analogy

Analogy drogy jsou komplexy vitamínů. Jejich akce jsou velmi podobné Perfectil TriChologic. Jediné rozdíly jsou složení a cena.

Recenze

Většina spotřebitelů, kteří zkoušeli vitamíny na sebe, byli spokojeni s výsledkem. Všimnou si výrazné svěžesti pokožky, stejně jako zrychlení růstu zdravých a silných vlasů. Navíc již 15 dní po začátku komplexu vitamínů dochází ke zlepšení vzhledu nehtů a vlasů a o měsíc později získávají sílu a sílu. Droga se osvědčila jako léčba po popáleninách. Směs je nejlepší volbou pro rychlé uzdravení bolestí.

Často je problém ztráty vlasů nebo zhoršení jejich stavu nesprávný. Snažíme se o zacházení s vnějšími prostředky a zapomínáme, že všechny zlé pocházejí zevnitř. Perfectil Tricholcine je vynikajícím prostředkem nejen ke zlepšení stavu vlasů a nehtů, ale také k celkovému posilování těla. Hlavní věc je zapamatovat si konzultovat s odborníkem, který provede správný léčebný režim.

Vitamíny "Perfectil Trikholodzhik": recenze, složení, návod k použití, výrobce

Každá žena dělá spoustu úsilí, aby zůstala atraktivní a mladá co nejdéle. Nicméně i ty nejdražší drogy, které působí venku, nemají dlouhý viditelný účinek. Profesionální péče potřebuje soubor opatření, která ovlivňují buňky zevnitř. Pro tyto účely byla vytvořena perfekttilová příprava. Pomáhá zlepšovat nejen stav pokožky, ale také nehty a vlasy, protože obsahuje všechny potřebné živiny.

Mechanismus účinku léku

Aminokyseliny, vitamíny B a C, rostlinné výtažky, minerály a tokoferol-acetát jsou přítomny v této kombinované léčbě. Má hojivé, dermatoprotektivní a antioxidační vlastnosti "Perfectil Tricology". Výrobcem tohoto vitamin-minerálního komplexu pro vlasy je Vitabiotiks. Tato farmaceutická továrna se nachází ve Velké Británii.

Zvážené pilulky přispívají k:

 • zvýšené hladiny hemoglobinu;
 • urychlit obnovu buněk;
 • normalizace metabolismu;
 • zlepšit krevní oběh.

Pomáhají chránit tkáně a buňky před nepříznivými účinky ultrafialových paprsků, volných radikálů a dalších negativních faktorů.

Vitamíny "Perfectil" se podílejí na produkci kolagenu a urychlují vylučování toxických látek z těla. Při jejich systematickém užití zlepšuje stav malých cév a krevní zásobení kůže. Kromě toho výtažky rostlin ve složení léku zrychlují proces hojení ran.

"Perfectil Tricolodic": před a po

Existuje takový komplex vitamínů pro vlasy na úrovni buněk. Všechny živiny s krví spadají do hypodermis přímo do vlasových folikulů. Buňky těla, které dostávají potřebné minerály a vitamíny, se regenerují a obnovují správný proces životně důležité činnosti. V důsledku toho začnou vlasy růst rychleji a přestanou vypadávat.

Při přípravě léku "Perfectil" vzal v úvahu výsledky nedávného vědeckého a lékařského výzkumu v oblasti farmakologie, dermatologie a kosmetologie. Tablety jsou vyvážené, takže živiny v nich jsou kvalitativně a rychle absorbovány kvůli správně zvolenému obsahu komponent. Tato vlastnost je odlišuje od ostatních komplexů vitamínů.

Proto při vývoji drogy nebyly přidány některé důležité prvky, mezi nimiž byl vápník. Taková výjimka umožňuje ostatním komponentům účinněji jednat. Velké množství pacientů poznamenalo, že předtím, než začnou užívat tyto vitamíny, vypadají vlasy špatně. Nicméně, po průběhu léčby, kadeře se staly pružnější a silnější. Proto můžeme bezpečně říci, že tyto vitamíny jsou vyvážený komplex, který poskytuje tělo maximální ochranu.

Odrůdy "Perfektní"

Soudě podle četných recenzí spokojených žen má tento lék pozitivní vliv na stav kůže a vlasů. Jak již bylo známé, obsahuje minerály, výtažky léčivých rostlin a vitamíny. "Perfectil Tricolodic" pro muže a ženy se skládá z hořčíku, kyseliny listové a zinku. Právě tyto komponenty činí vlasy silnější a silnější. Takové vitamíny jsou dostupné v několika verzích.

Lék "Perfectil Plus" je určen ke zlepšení růstu vlasů. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny. V kombinaci s ostatními součástmi, které jsou součástí nástroje, léčí pokožku hlavy, vlasy a nehty. Po podání pilulek je pokožka nasycena vlhkostí a zlepšuje metabolismus. Tento typ léku je doporučován užívat těm, kteří mají kůži a vlasy velmi suchý. Lykopen a koenzymy přítomné v přípravku Perfect Plus vyhlazují stávající vrásky, zvlhčují pokožku zevnitř a zpomalují stárnutí. Komplex se skládá z kapslí.

"Perfectil Classic" je multivitaminový komplex, který má tonizující účinek. Lék se chová jako standardní léčba vitamíny. Prodáno v balení po 28 ks.

„Perfectil Triholodzhik“, jejíž složení může zlepšit strukturu kadeře podávaného v různých situacích, v rozmezí od šeru vlasů a končící s jejich ztrátou. Dostupný výrobek v balení po 30 a 60 kapslích.

Můžete také najít "Perfectil Platinum" v prodeji. Tyto vitamíny mají hojivý a posilující účinek na celé tělo. Kromě toho urychlují metabolismus v buňkách. Jej hlavní výhodou je jedinečná kompozice, která umožňuje použití agens jako imunostimulantu. Tablety k prodeji v krabicích o 30 nebo 60 kusů.

Jaké jsou složky přípravku na vlasy?

Díky minerálům, vitamínům a rostlinným extraktům má nástroj široké spektrum účinku. "Perfectil Tricology", jehož kompozice je vyvážená, zahrnuje:

 • Kyselina listová
 • Vitamíny B1, B2, B5, B6, B12, E, D3 a C.
 • Niacin.
 • Biotin.
 • Extrakt ze semen hroznů.
 • L-methionin.
 • Mořský kolagen.
 • Cystin.
 • Inositol.
 • Přírodní karotenoidy.
 • Mangan, měď, křemík, zinek, jod, hořčík, chrom, železo a selen.

Tokoferol a kyselina askorbová mají výrazný antioxidační účinek. Tyto látky chrání epidermis před účinky negativních faktorů. Zvláště jsou nezbytné pro zdravé vlasy, protože zabraňují časné plešatosti a urychlují jejich růst.

Do výroby hemoglobinu se podílí thiamin, kyselina pantothenová, riboflavin a železo. Normalizují metabolismus a zlepšují výživu pokožky hlavy. Tyto komponenty stále podporují urychlení mikrocirkulace v nádobách.

Zinek a křemík, přítomný v přípravku Perfectil Tricolodic, ovlivňují metabolismus v pojivových tkáních. Tyto prvky posilují pleť a vlasy.

V tomto komplexu vitamínů je měď, která je zodpovědná za normální pigmentaci vlasů, stejně jako biotin a selen - zrychluje jejich růst. Tyto biologicky účinné látky v přípravku pronikají do folikulů systémovou cirkulací.

Vitamíny B6, B9 a B12 ovlivňují tvorbu červených krvinek, zvyšují přístup kyslíku k vlasovým kořínkům. Také folikuly potřebují nukleové kyseliny pro růst zdravých kadeří, které se syntetizují kyselinou listovou a kobalaminem. S nedostatkem vitamínu B9 dochází k vypadávání vlasů, navíc se začínají předčasně zbarvovat šedě.

"Perfect Tricology Woman" obsahuje mořský kolagen (hydrocollamer). Tato forma kolagenových vláken se skládá z aminokyselin: hydroxyprolinu a L-prolinu. Je to díky tomu, že vlasy jsou intenzivně zvlhčené.

Hydrocollamer ovlivňuje stav zámků a kůže. S dostatečným množstvím kolagenu zůstávají vlasy pružné a silné. Je třeba si uvědomit, že po 25 letech začíná její úroveň klesat o cca 1,5% ročně, což způsobuje, že prameny jsou nudné a tenké. Proto je důležité užívat různé léky, které obsahují tuto složku. Aminokyseliny podílející se na výrobě vlastního kolagenu pomohou zastavit proces stárnutí.

V tomto komplexu vitaminu je L-cystin. Tato aminokyselina působí jako dimér cystinu, který je nezbytný pro tvorbu disulfidových vazeb. Je to antioxidant, který chrání buňky folikulů před ničivým působením volných radikálů.

I v formulace obsahuje inositol, který je součástí lecitinu, tvořící buněčné membrány, podporuje rozdělení keratinocytů a růst vlasů, udržování svou přirozenou barvu. Při nedostatku takové látky v těle se mohou vyskytnout ekzémové změny v kůži a alopecie.

V přípravku stále existuje látka, jako je L-methionin, obsahující síru. Udržuje normální strukturu nehtové desky, vlasů a pokožky. Riboflavin, thiamin a niacin, jsou součástí „Perfecta Triholodzhik“ současně se zbytkem z vitaminů skupiny hrají důležitou roli při tvorbě energie v buňkách, a také v cyklu trikarboxylových kyselin a kyseliny citrónové.

Extrakt z hroznového semene pomáhá chránit vlasy a vlasovou pokožku před volnými radikály, čímž zastaví jejich předčasné stárnutí.

Jaké problémy jsou předepsány vitamíny pro vlasy?

"Perfectil Trikholodik", jehož návod k použití je v balení, je předepsán ve většině případů s plešatostí u žen ve spojení s komplexní terapií. Navíc jsou užívány vitamíny, které odstraňují suchou pokožku a vlasy. Mnoho žen je používá v boji proti prvním známkám stárnutí a při prevenci podzimní a jarní hypovitaminózy. Muži také užívají drogu k zpomalení procesu plešatosti.

Tablety "Perfect Trichologic" díky přírodním složkám obsaženým v jejich složení, vitamínům, makro- a mikronutrientům mají tyto účinky:

 • Saturace těla esenciálními živinami;
 • Zamezte výskytu šedých vlasů;
 • Zachovat přírodní barvu kudrlin;
 • Zastavte ztrátu vlasů a stimulujte jejich růst.

Je třeba si uvědomit, že takové vitamínové komplexy v jakémkoli poměru by měly být užívány, protože obsahují živiny užitečné pro lidské tělo.

Mnoho žen má zájem o správné užívání přípravku "Perfectil Tricolodic". Návod k použití k léčivému přípravku obsahuje všechny potřebné informace. Uvádí, že tobolka by měla být užívána jednou denně, protože obsahuje celou denní dávku vitamínů a minerálů pro dospělé. Někdy v obtížných případech tricholog doporučuje užívat 2 tablety denně.

Nápoj vitaminových doplňků s výhodou během nebo po jídle, aby se zabránilo výskytu těchto nepříjemných příznaků, jako jsou žaludeční potíže a nevolnost. Pokud nastane bolest břicha při užívání kapsle ráno, je lepší převést léčbu na oběd.

Podle pokynů, „Perfectil Triholodzhik“ není nutné kombinovat s dalšími vitamíny, jinak hrozí nebezpečí vzniku hypervitaminózy a předávkování. Dále je lék užíván s opatrností spolu s činidly obsahujícími jod.

Výrobce doporučuje užívat vitamíny na vlasy po dobu 1-3 měsíců. To by mělo být opakováno každých šest měsíců. Navzdory skutečnosti, že neexistují žádné specifické kontraindikace pro delší léčbu, je lepší konzultovat s lékařem při užívání kapslí po dobu delší než tři měsíce.

Patologie, ve kterých je užívání drogy zakázáno

Tento komplex vlasů je hypoalergenní a bezpečný pro lidské tělo. To je důvod, proč zástupci slabšího pohlaví preferují vitamíny Perfectil Tricolodic. Kontraindikace k nim jsou také k dispozici, například by neměly být brány v procesu nošení dítěte. Než dáte drogu dětem, měli byste také poradit se svým lékařem.

Tento nástroj nemůžete použít pro vlasy, které trpí:

 • Autoimunitní onemocnění.
 • Radikulitida
 • Selhání ledvin.
 • Pomůcky.
 • Nemoci trávicího traktu.
 • Hepatitida.

Je kontraindikován v případě individuální nesnášenlivosti k těmto složkám.

Užívání tablet "Perfectil", pokud je povoleno kojení, protože jim chybí retinol, který ve velkém množství může dítě zle postihnout. Ale před takovou léčbou byste měli určitě navštívit lékaře.

Negativní účinky po podání léku

V některých případech, po konzumaci takových vitaminů, se vyskytují vedlejší účinky u žen. Z tohoto důvodu je lepší nejprve konzultovat s odborníkem předtím, než rozhodnete o podání přípravku Perfectil Tricolodic. Vitamíny pro vlasy mohou způsobit:

 • nepohodlí v žaludku;
 • nervové nadměrné vyšetření;
 • alergie;
 • nevolnost a dokonce i zvracení;
 • zvýšení krevního tlaku.

Břišní nepohodlí je obvykle způsobeno přítomností železa v přípravku. Navíc u některých žen po užití kapslí dochází k urychlení růstu vlasů na nohou, rukou a tváři.

Interakce s jinými vitamíny

"Perfectil Trikholodzhik", recenze potvrzují toto, je velice žádoucí. Nekombinujte je však s některými nástroji. Zvláště pokud jde o vitamínové komplexy, což je droga. Je třeba si uvědomit, že v tabletách "Perfectil" je vitamin D, jehož absorpce může být snížena použitím laxativních přípravků na bázi rostlinných olejů. Totéž platí pro použití barbiturátů.

Železo a zinek v těchto vitaminech jsou špatně absorbovány vápníkem. Pokud je lékař stále předepisuje, pak interval mezi jejich dávkami by měl být alespoň 2 hodiny. Kyselina listová v komplexu snižuje účinnost hormonální antikoncepce.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že jod je součástí Perfectil Tricholic vitamínů. Přebytky takové složky v těle mohou mít negativní důsledky, proto je nemožné je kombinovat s léky obsahujícími jód. Nepoužívejte současně kapsle na vlasy s jinými komplexy vitamínů. Taková kombinace léků může vést k intoxikaci a těžké hypervitaminóze.

Mimochodem, pro zlepšení účinku vitamínů byste měli dodržovat správnou výživu. Do vaší stravy byste měli přidat ořechy, mléko, tučné ryby, vejce, zeleninu, sýr a drůbež. V těchto výrobcích existuje mnoho užitečných látek, které zlepšují stav vlasů. Dále můžete používat oleje a různé masky v péči o kadeře.

Vitamíny s podobným složením

Pokud z nějakého důvodu nemůžete vzít "Perfectil Tricholodik", analogy mu pomohou nahradit:

Všechny uvedené komplexy mají podobné spektrum účinků na tělo a podobné složení.

"Perfectil Trikholodzhik": recenze

Před užitím těchto vitaminů byste měli pečlivě prostudovat návod k použití. Nezapomeňte, že je nutné drogu užívat pouze na břiše. Pokud se stále objevuje potíže v žaludku během užívání tobolek, stojí za to se jim snažit vypít během svačiny. Prášky umyjte teplou vodou.

Vitamíny „Perfectil Triholodzhik“ názory jsou většinou dobré, jak mnoho žen poznamenat, že při pravidelném užívání nehty se staly silnější vlasy - lesklý a silný, a kůže - hladká.

Samozřejmě existují negativní recenze o "Perfect Trikholodzhik", ale jejich počet je minimální. Jsou především spojeny s výskytem nežádoucích účinků, které tělu nepoškodí. Nejčastěji se objevují, když komplex není správně užíván, když je lék kombinován s jinými vitamínovými doplňky.

Lékaři také doporučili, aby takovýto prostředek obnovili rychlejší pokožku po ekzémě a popálení.

Perfectil Trichocolic vitamíny pro vlasy. Složení, pokyny, indikace k použití, analogy, cena

Podle trichologů často příčiny špatného stavu vlasů spočívají v nedostatku stopových prvků. Existuje mnoho komplexních léků zaměřených na vyřešení problému. Perfectil Tricholodzhik pomáhá zachovat přirozené krásy vlasů a nehtů.

Jedná se o speciálně vyvinutý komplexní léčivý přípravek používaný při hypovitaminóze. Recepty na lék popisují, že vitaminy a minerální složky obsažené ve vzorci pomáhají posílit vlasové folikuly a nehty.

Chemické složení

Přípravky vitamínů a minerálů obsahují asi 30 druhů živin:

 • vitamin B 12 (kyanokobalamin) - 0,007 mg;
 • D3 (cholekalciferol) - 0,007;
 • biotin (B7) - 0,06;
 • chróm - 0,017;
 • selen - 0,06;
 • jod - 0,06;
 • kyselina listová (B9) - 0,134;
 • měď - 0,4;
 • mangan - 0,7;
 • přírodní karoten - 0,9;
 • výtažky z hroznových zrn - 1,65;
 • Riboflavin (B2) - 2,65;
 • thiamin (B1) - 3,2;
 • pyridoxin (B6) - 3,5;
 • železo - 4,7;
 • zinek - 4,9;
 • Niacin (B3) - 12,1;
 • Kyselina pantothenová (B5) - 14,9;
 • L-methionin - 16,5;
 • hořčík - 16,8;
 • křemík - 19,9;
 • vitamin C (kyselina askorbová) - 20;
 • vitamin E - 20,5;
 • Inositol (B8) - 30,2;
 • L-cystin - 33,5;
 • mořský kolagen nebo hydrokalémie - 66,5 mg.
Perfectil Trikholodik - vitamin-minerální komplex obsahující 26 užitečných látek.

Další složky obsažené v komplexu vitaminu:

 • triglycerid kyseliny kaprylové;
 • mikrokrystalická celulóza;
 • maltodextrin;
 • stearát hořečnatý;
 • silikagel;
 • akáciová guma;
 • kyselina stearová.

Výrobní forma

Perfectil Trichologic je vyráběn ve formě pilulky. 4 blistrové balení po 15 kusů a aplikační příručka jsou uzavřeny v kartonovém obalu.

Farmakologické vlastnosti

Složky kombinovaného léčiva mají dopad na tělo v agregátu, což umožňuje krátkou dobu, aby se zajistily změny stavu nehtových destiček a vlasů k lepšímu. Vliv každého prvku je shrnut.

Vlastnosti komponent:

 1. Přírodní antioxidant, který je extraktem hroznů z hroznů, má ochranný účinek proti volným radikálům, bojuje proti předčasnému stárnutí.
 2. Kolagen v dostatečném množství dává vlasům pružnost, pevnost a pevnost.
 3. L-methionin je aminokyselina, která pomáhá při tvorbě kolagenu a dalších proteinů. Je to dodavatel síry - prvek, který podporuje růst vlasů. Snižuje riziko onemocnění nehtových destiček a pokožky.
 4. L-cystin - aminokyselina a antioxidant má ochrannou funkci folikulů z ničivého vlivu volných radikálů.
 5. Předchůdce retinolu (skupina vitaminu A) - přírodní karoten chrání tělo před nadměrnou oxidací a působí jako antioxidanty.
 6. Thiamin (B1) umožňuje buňkám produkovat energii a je potřeba pro metabolické intracelulární procesy.
 7. Riboflavin (B2) hraje důležitou roli při tvorbě silných nehtových desek a kadeří a je také důležitý pro normální intracelulární metabolismus bílkovin. Je považován za jeden z nejdůležitějších vitamínů této skupiny pro tělo.
 8. Niacin je dobře absorbován tělem, má velkou hodnotu při přepravě prospěšných prvků do buněk. B3 podporuje mikrocirkulaci krve a metabolismus intracelulárních sacharidů.
 9. Hlavním úkolem kyseliny pantothenové je napomáhat při výrobě buněčné energie. Podporuje funkčnost pokožky, snižuje účinky stresových faktorů, podporuje syntézu hormonů a tvorbu protilátek uvnitř buněk.
 10. Pyridoxin (B6) je kombinace několika vitaminů (pyridoxin, pyridoxamin a pyridoxin), které mají blízký vztah a interakci. B6 se podílí na tvorbě protilátek, které jsou nezbytné k ochraně buněk a těla před patogenní expozicí. Je zapotřebí, když se rozdělí krevní buňky (erytrocyty) a při této účasti se syntetizuje imunoglobulin. Pyridoxin je také nezbytný pro zlepšení metabolických procesů dopaminu a serotoninu.
 11. Buněčný růst vyvolává biotin (B7). Příjem zboží v požadovaných dávkách činí vlasy, kůži, nehty a zuby zdravými. Podporuje hojení nervových vláken, kostní dřeně.
 12. Inositol lze syntetizovat v těle, vytváří podmínky pro zachování přirozeného stínu vlasů, podporuje růst a vývoj kožních buněk. Akutní nedostatečnost látky (B8) se projevuje v plazivých vlasech.
 13. Kyselina listová je nutná pro transport kyslíku do vlasových folikulů. Bez vitamínu B9 rozpustného ve vodě se zpomaluje tvorba červených krvinek. Kyselina listová je významným prvkem pro tvorbu nukleových kyselin. S nedostatkem vitamínových zámků se předčasně zbarví do šedé, křehké, existuje riziko plešatosti.
 14. Cobalomin nebo kyanokobalin obsahuje mnoho podstatných prvků ve svém složení. Hlavní dodavatel zinku a kobaltu. Během tvorby nukleových kyselin nelze vyměnit. Má úzký vztah s působením kyseliny listové.
 15. Vitamín D3 je nezbytný pro absorpci vápníku. Pomáhá posilovat kosti, zabraňuje ztrátě zubů a poškození.
 16. Vitamin E má antioxidační účinek, regenerační funkci.
 17. Vitamin C přispívá k obohacení kožních buněk kyslíkem, je důležitý pro práci v krvi, podílí se na tvorbě kolagenu.
 18. Jód reguluje metabolický proces v těle, podílí se na syntéze hormonů štítné žlázy.
 19. Železo pomáhá při tvorbě krevních buněk, přispívá k obohacení jejich kyslíku.
 20. Křemík poskytuje elasticitu tkání, posiluje krevní cévy, jeden z důležitých prvků syntézy kolagenu.
 21. Selén je antioxidant, který činí nádoby pružnými.
 22. Měď přispívá k urychlené absorpci železa v těle, udržuje elasticitu pokožky, podílí se na buněčném metabolismu.
 23. Mangan podporuje úplnou absorpci vitaminů B1 a B7, C.
 24. Hořčík se podílí na absorpci vitamínů skupiny B v toku metabolických procesů v těle.
 25. Zinek je součástí mnoha enzymů, podílí se na regulaci metabolismu sacharidů intracelulárním a proteinovým, přispívá k obnově kostní tkáně.
 26. Chróm je nutný pro metabolismus sacharidů, normalizaci krevního tlaku.

Vápník chybí z doplňků stravy. To je způsobeno skutečností, že některé minerální látky nejsou absorbovány v správném množství tělem, pokud se užívají společně s vápníkem.

Farmakodynamika

Perfectil Tricholodik - BAA a nepatří do kategorie léků. Na tomto základě nejsou v pokynech uvedeny informace o farmakodynamice.

Farmakokinetika

Informace o farmakokinetice v pokynech k léčivému přípravku nejsou poskytovány. Lékaři tvrdí, že složky doplňku stravy jsou tělem zcela absorbovány. Játra, ledviny a další vnitřní orgány a systémy, pokud je pozorována dávka a nejsou žádné kontraindikace, nejsou negativně ovlivněny.

Indikace pro použití vitamínů pro vlasy

Perfectil Trichologic (instrukce pro nástroj je popsán později v článku) je někdy předepsán pro léčbu beriberi a zvyšování imunity u chronických onemocnění.

Hlavní příznaky užívání doplňků stravy jsou však příznaky:

 • špatný růst nebo zastavení vlasů;
 • vysoká křehkost a suchost kudrlin;
 • nadměrná ztráta vypadávání vlasů;
 • zvýšený obsah tuku;
 • silně rozdělené tipy;
 • intenzivní ztráta kudrlin po porodu dítěte, porodu a laktaci;
 • brzy šedé vlasy.

Droga se doporučuje používat s chemickým permem a častým zbarvením vlasů (zejména bleskem). Předepsané léky nejen pro ženy, ale i pro muže se zvýšenou ztrátou vlasů, což vede k plešatosti.

Kontraindikace

Existuje řada omezení pro užívání drogy:

 • selhání ledvin;
 • těhotenství;
 • hepatitida;
 • věk dětí do 14 let;
 • patologie trávicího systému;
 • radikulitida;
 • vysoká citlivost na mořské ryby a ryby;
 • Pomůcky;
 • nemoci, u kterých je jód a drogy, které ho obsahují, zakázány;
 • autoimunitní onemocnění;
 • vysoká individuální intolerance (přecitlivělost) na kteroukoli složku léčiva;
 • hypervitaminóza.

Během kojení je přípravek Perfectil Tricholodik konzumován kvůli nepřítomnosti retinolu (vitaminu A). Pokud je akutní potřeba užívání komplexu během laktace, doporučuje se poradit se svým lékařem a přísně dodržovat doporučené dávkování.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky jsou velmi vzácné. Možné projevy negativních reakcí z gastrointestinálního traktu - nevolnost, žaludeční těžkosti a kožní vyrážky. Nejčastěji se vyskytuje alergická dermatitida.

Ve vzácných případech může použití přípravku Perfectil Tricholodzhik způsobit zrychlení růstu vlasů po celém těle, včetně obličeje. To se může stát při dlouhodobém užívání léku (více než 30 dní po sobě) ve zvýšené dávce.

Perfectil Trichodolic: instrukce, dávkování

Perfectil Tricholodik, jehož instrukce hovoří o potřebě uvést ho dovnitř, se užívá jednou denně po snídani nebo po obědě. Žvýkat pilulku není nutné, stačí ji vypít sklenicí studené vody. Před přijetím léku se doporučuje jíst potraviny, které obklopují stěny žaludku (kaše, bramborová kaše).

Přípustná dávka u dospívajících starších 14 let a dospělých je 1 tableta denně.

Zvýšení dávky uvedené v pokynech je přípustné pouze na doporučení lékaře. Doporučená doba užívání léku je 30 dní. Opakovaná léčba je možná 1x za 3 měsíce. Další kurz bez přerušení je možný pouze v případě potřeby a po konzultaci s lékařem.

Předávkování

Výrobce zajišťuje, že během studií doplňků stravy nebyly zjištěny žádné příznaky předávkování.

Lékaři však tvrdí, že v případě překročení přípustné dávky tablet jsou možné následující příznaky:

 • výskyt alergií, zejména červené kožní vyrážky a svědění;
 • nevolnost, zvracení;
 • tlakový nárůst;
 • nervózní nadměrné vyšetření.

Pokud se vyskytnou příznaky předávkování, doporučuje se přestat užívat lék. Pití aktivní uhlí, Enterosgel, Polysorb, Lacto Filtrum nebo jakýkoli jiný lék ze skupiny sorbentů. Pokud nedojde ke zlepšení stavu, musíte se podívat na lékaře.

Interakce

Perfectil Trihologik (pokyny k léčbě, říká o možnosti kombinovat doplňky stravy s jinými léky) lze kombinovat s téměř všemi léky. Výjimkou jsou alternativní vitamín-minerální komplexy, protože existuje riziko předávkování.

Přípravek Perfectil by měl být používán s opatrností u osob, které jsou léčeny léčivými přípravky obsahujícími jód. Doporučuje se konzultovat s lékařem, než začnete používat doplňky stravy nebo je změnit na jiné prostředky s nízkým obsahem mikroelementu nebo jeho nepřítomností.

Barbituráty a laxativní přípravky na bázi rostlinného oleje by měly být také omezeny nebo lépe vyloučeny při užívání přípravku Perfectil. Sníží absorpci cholekalciferolu (vitaminu D3). Kyselina listová (vitamin B9) snižuje účinnost hormonální antikoncepce.

Abyste se vyvarovali nežádoucího těhotenství během užívání přípravku Perfectil, musíte použít další ochranné prostředky. Zinek a železo, které jsou součástí léčivého přípravku, jsou při paralelním užívání vápníku špatně absorbovány. Pokud je potřeba užívat obě léky, interval mezi absorpcí tablet by měl být alespoň 2 hodiny.

Podmínky prodeje

Prodej léku Perfectil TriChologic se provádí bez předpisu v jakékoli lékárně.

Skladování

Doba trvanlivosti léku vyprší po 3 letech od data výroby uvedeného na obalu doplňku stravy. Store Perfectil Tricology je nutná při teplotě nepřevyšující 25 ° C, na suchém a tmavém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Cena v lékárnách v Moskvě, Petrohrad, regiony

Perfectil Tricholodzhik instrukce vyžaduje dlouhou cestu. Jedná se o poměrně drahý vitamin-minerální komplex, který lze připsat nevýhodám prostředků. Náklady závisí na výrobci a oblasti prodeje.

Pro Více Informací O Suché Vlasy