logo

Proč se vajíčko přidává k pivu?

Proč přidat surové vejce do piva?

Pravděpodobně stojí za to, že někdy "poslouží" staromódní způsoby, jak zpomalit intoxikaci a dostat se z tohoto stavu.

Jen surové vejce je "zázračný elixír", který pomáhá v těžkých časech.

Abyste zpomalili intoxikaci, je třeba vypít surové vejce v intervalu mezi příjmem alkoholu.

No, pokud jde o ranní kocovinu, pak bude surové vejce jen tak.

Pokud se budete řídit slovem "proč jste nemocní a dobře se ujmete", pak kocovina piva dokáže zlepšit "nemocný" zdravotní stav a ve směsi se syrovým vejcem bude tento proces rychlejší a pohodlnější.

Pravděpodobně takový recept "pivo s vejcem" by měl být testován na sebe.

Surové vaječné pivo pro potence

Vlastnosti křepelčích vajec

Proč jsou křepelky vejce tak neuvěřitelně populární u mužů? Oni mají mnohem bohatší složení vitamínů, spíše než kuřecí maso, v bílkovinách obsahuje významné množství bílkovin, které jsou důležité pro tělo člověka. Konkrétně se jedná o základní složky aminokyselin, mezi nimiž lze rozlišit kyselinu propionovou, histidin, vitamín PP, lysin a threonin, jejichž úloha je snížena na plné zajištění androgenní rovnováhy v těle. V proteinu jsou přítomny různé druhy interferonu, který je schopen poskytnout úplnou ochranu před různými zánětlivými reakcemi v těle a významně urychlit proces hojení způsobený poraněním, který byl dříve vyvolán.

Je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že pokud se křepelčí vejce používají jako výhradně profylaktická, denní dávka tohoto produktu by neměla překročit 1 vejce denně. Je-li nutné zajistit použití přípravku k ošetření, může být jeho množství zvýšeno až na 3 až 5 kusů, a to v závislosti na dohodě s ošetřujícím lékařem a při zohlednění všech možných rizik pro tělo.

Je důležité si uvědomit, že vaječné žloutky obsahují značné množství vitamínů, které jsou pro lidské tělo výhodné, včetně retinolu, karotenu, riboflavinu, thiaminu, dokonce i kalciferolu a dalších. Pokud srovnáváme příznivé vlastnosti stejných křepelčích vajec v souladu s kuřecím masem, zaznamenáváme jejich vysokou užitečnost z důvodu, že obsahují největší počet aktivních látek, které jsou prostě nezbytné pro organismus moderního člověka. Navíc křepelčí vejce také obsahují dostatečné množství užitečných látek, jako je měď, mangan, kobalt, fosfor, zinek a železo, jsou schopny udržet tělo a sílu mužů ve formě.

Užitečné vlastnosti vajec

Lékaři doporučují všem lidem, aby ve své stravě zajistili přítomnost křepelčích vajec, což je způsobeno tím, že jsou schopni zajistit příjem všech nezbytných a základních složek a živin. Zejména denní příjem těchto potravin může pomoci:

 • Poruchy přímo spojené s onemocněním gastrointestinálního traktu, vznikem gastritidy a vředů
 • Ne podle metabolismu v lidském těle
 • Pneumonie, tuberkulóza, různé jiné plicní onemocnění, které vedou k vážným následkům v lidském těle
 • Četné poruchy trávení, patologické stavy srdečního vývoje, tlakové rázy v cévách
 • Rozbitý stav lidských zrakových orgánů
 • Když je anemie, problémy s žlučníkem, což způsobuje naléhavou potřebu konzumovat křepelčí vejce, aby se zbavili možných problémů s toxiny v těle

Nakonec nejdůležitějším faktorem je, že křepelčí a kuřecí vejce pro účinnost budou vykazovat vynikající výsledky a pomůže se zbavit tohoto problému v co nejkratším čase a za nejpříznivějších podmínek. Pokud vezmeme v úvahu, že v kompozici jsou aminokyseliny, produkt je schopen prakticky zabránit následnému násobení patogenní mikroflóry a současně odstranit z těla řadu radionuklidů.

Je třeba poznamenat, že křepelčí vejce patří do kategorie hypoalergenních přípravků a jejich následné použití nebude mít za následek žádné reakce ani u dětí, což není případ vejce jiné drůbeže. Existuje názor, že přípravek obsahuje jeden alergen, ovomucoid, proto není prostě nutné takovéto vejce nadměrně používat.

Dokonce i oficiální medicína uznává příznivé vlastnosti křepelčích vajec, zejména zdůrazňuje, že produkt má pozitivní vliv na strukturu a vývoj muskuloskeletálního systému. Je vhodnější jíst vejce syrové, v tomto případě mají terapeutický účinek na tělo. Nedoporučuje se je používat ve smažené nebo vařené formě, pak po dlouhém tepelném ošetření může být zničena obrovská škála vitaminů a užitečných složek produktu.

Účinky křepelčích vajec na účinnost

Jak ovlivňují vajíčka potencí? Podle analytických studií jsou jejich účinky na tělo mnohem účinnější než reklamní stimulanty a stimulanty. Pravidelná konzumace křepelčích vajec vede k dalšímu intenzivnímu prokrvení v genitální oblasti. Ti muži, kteří vědí, že vejce obsahují velké množství cholesterolu, se vždy pokoušejí pravidelně konzumovat tento produkt, což do jisté míry není zcela správné. Především je třeba poznamenat, že z těla zbývajícího přebytku cholesterolu se odstraňují křepelčí vejce a za druhé, cholesterol je pro muže nezbytný pro následnou produkci hormonového testosteronu, jehož nedostatek vede k výraznému snížení sexuální touhy a dokonce i k slabší erekci.

Jablečné vejce samotné obsahují velké množství dobrého cholesterolu (každé vejce obsahuje asi 75 mg). Z tohoto důvodu se vejce tohoto ptáka obvykle připisují počtu dietních produktů, což zvyšuje sexuální vytrvalost a sexuální přitažlivost bez následných nežádoucích účinků. Chcete-li používat křepelčí vejce k dlouho očekávaným účinkům, je nutné jíst je po dlouhou dobu, nejméně po dobu čtyř měsíců.

Křepelčí vejce mají poměrně příznivý účinek na prostatickou žlázu a dále ji saturují všemi nezbytnými látkami a složkami. Jsou velmi účinné proti tvorbě adenomu, dále zpomalují a ejakulují a stávají se praktickým řešením tohoto problému u řady mužů.

Vzhledem k přítomnosti množiny mikroelementů a jednotlivých vitamínů výrazně narůstá inervace kvality přenosu nervových impulzů na tělo, což způsobuje mírné zvýšení sexuální touhy, orgasmus se stává ještě akutnější a jasnější. Absence takových prvků může vést k porušení syntetických androgenních procesů, které negativně ovlivňují sexuální schopnosti moderního člověka. Upozornění jíst vejce a vývoj a tvorbu aterosklerotických komplikací přímo na stěnách krevních cév, které mohou narušit průtok krve, což zhoršuje plnění penisu krví, tedy i úroveň kvality samotné erekce. Přítomnost takového produktu ve stravě brání vzniku různých erektilních problémů aterosklerotického původu.

Pravidelná konzumace křepelčích vajec má pozitivní vliv na dobu zotavení mezi sexuálními kontakty a také přispívá ke zvýšení doby trvání erekce. Všechny tyto pozitivní momenty v agregátu pomohou zvýšit sexuální touhu, stejně jako normalizaci mužských sexuálních schopností, množství a kvality erekce.

Jak jíst vejce

V současné době bylo zvažováno několik původních způsobů použití křepelčích vajec, které se provádějí pro obecně zlepšující účely zdraví, zejména pro následné zlepšení stavu účinnosti. Sexologové se specializují na toto téma aktivně vyvinuli několik receptů založených na tomto produktu:

 • Stačí si během jednoho dne pít až čtyři vejce, abyste mohli zajistit stabilní výsledek, budete muset konzumovat alespoň 60 vajec křepelčů;
 • Spotřebujte ve svých vlastních vlastnostech koktejl "Věčné mládí". K tomu je třeba smíchat asi 100 mililitrů minerální vody, přidat dvě křepelčí vejce a kus medu, citrónovou šťávu. V některých případech se doporučuje přidat dalších 20 ml brandy, podobný nápoj se doporučuje denně konzumovat, takže můžete počítat s určitým druhem výsledku;
 • Je poměrně efektivní použít nejjednodušší metodu - konzumace čtyř křepelčích vajec najednou a následné promývání tinktury příček ze zpracovaného ořechu, které byly předem zředěny ve vodě na požadovanou koncentraci.

Složení křepelčích vajec

 • Protein - 13 g;
 • sacharidy - 0,5 g;
 • lipidy - 11 g;
 • nasycené mastné kyseliny - 3,6 g;
 • mononenasycené mastné kyseliny - 4,3 g;
 • polynenasycené mastné kyseliny - 1,3 g;
 • voda - 74,4 g;
 • cholesterol - 0,1 mg;
 • sodík - 141 mg;
 • vápník - 64 mg;
 • fosfor - 226 mg;
 • železo - 3,7 mg;
 • draslík - 132 mg;
 • hořčík - 13 mg;
 • Vitamin A - 0,09 mg;
 • Vitamin B12 - 1,6 mikrogramů.

Kalorie v 100 g produktu - 153 kcal. Energetická hodnota - 168 kcal, 702 kJ.

Nutriční hodnota na 100 g produktu:

 • proteiny - 11,9 g;
 • tuky - 13,1 g;
 • sacharidy - 0,6 g

Víte? Ve střední Asii se křepelky označují jako bojující ptáci. Z tohoto důvodu jsou uchovávány ve speciálních buňkách. Před zápasem si majitelé sázejí.

Výhody pro muže, nebo Jak zvýšit sexuální touhu

Můžete také odolat stresu s aromaterapií.
Křepelky vejce jsou užitečné pro všechny, protože mohou zlepšit paměť, aby se tělo méně citlivé na stres.

Navíc mají příznivý účinek na mužskou moc.

 1. Vitaminy obsažené ve vejcích mají příznivý účinek na hormony mužů, oběhový systém a svalovou kostru. Pokud tělo pravidelně přijímá potřebný komplex vitamínů, bude odolnější vůči infekcím, omlazuje se.
 2. Nasycení bílkovin z vajec je důležitým prvkem denní stravy pro uchovávání potřebného množství energie při konzumaci minimálního množství sacharidů a tuků. Tyto proteiny se rychle vstřebávají v těle a obnovují buňky.
 3. Řada mikro a makroekonomických prvků je součástí úspěšné syntézy hormonů a enzymů. Jsou potřebné pro normální fungování endokrinního systému, aktivní krevní oběh orgánů, včetně pohlavních orgánů.
 4. Aminokyseliny, jako je lysin, glycerin, kyselina nikotinová a další, se také aktivně podílejí na tvorbě hormonů a na procesu tvorby krve. Kontrolujte množství cholesterolu v krvi. Zachovat ochrannou funkci těla a zlepšit přenos nervových impulzů.

Následující účinky mají také příznivý účinek na endokrinní systém: běh, rumunské tahy s činky, hatha jóga, kontrastní sprcha, ayurvedská masáž, "Birch" póza, prstová jóga a cvičení "břišní zámek".

Proč existuje tak příznivý účinek na mužské tělo, zvláště na síle? Je to velmi jednoduché.
Důležité: Aby přípravek přinesl prospěch mužům, doporučuje se užívat denně, syrový ráno a na prázdný žaludek v množství 2-3 kusů.
Vajíčka činí tělo odolnější vůči infekcím, což znamená, že riziko snížení nějaké sexuální nebo jiné infekce, které mohou ovlivnit hormony, je sníženo.

S vylepšenou vaskulární vodivostí a zvýšeným krevním oběhem se do organismu přenáší více živin, včetně důležitého orgánu. V důsledku toho se zlepšuje erekce. Vedle křepelčích vajec je zdravé pro muže také příznivě ovlivněno: tvaroh, třešeň, senin, kozinaki, grapefruit, bílá kapusta, podzemní včelí, vlašský ořech, rajčatová šťáva, pálená kopřiva, dýně, pohanka a medvěd tuk.
Dobře koordinovaná práce nervového systému umožňuje rychlejší a přesnější přenos nervových impulzů, což znamená, že citlivost těla se zvyšuje a v důsledku toho silnější vzrušení.

Normální metabolismus, nedostatek cholesterolu činí člověka silnější a silnější. Extra kilogramy se nehromadí. Ve zdravém těle dochází k normální produkci hormonů, která příznivě ovlivňuje sexuální touhu.

Často jsou problémy s erekcí spojeny s psychologickým nadměrným zatížením. Použití křepelčích vajec činí tělo odolnější vůči vnějším stimulům. Výsledkem je obnovení sexuální touhy.

Víte, že ve starobylém egyptském písmu jsou křepelky zobrazeny písmena "in" a "y".

Výhody magického varlat pro mužskou potenci

Studie potvrzují, že užívání křepelčích vajec přináší více výhod při normalizaci účinnosti než syntetické excitační léky.

Obrovská sada stopových prvků a vitamínů rychle obnoví sílu, pozitivně ovlivňuje touhu člověka a erekci.

Kontraindikace pro léčivé stravovací varlata trochu, ale jsou. Nedoporučují se u mužů postižených játry.

Zvyšující se účinnost doma je reálná, pokud v chladničce existují krabice s křepelčími vejci.

Za prvé, recept na nejvíce líný: ze dvou až čtyř surových varlat jíst denně. Praxe ukázala, že trvalé výsledky nejsou dřív o měsíc později.

Recepty pro ty, kteří nejsou líní, zpočátku - nealkoholické

 • Koktejl křepelčích vajec, rajčatové šťávy a mléka.
  Půl litru teplého mléka, dvě syrové vejce, 20 gramů šťávy, soli a pepře na špičce nože. Směs se mísí. Nápoj je připraven!
 • Celoročně můžete zvýšit sílu, ochutnáte si koktejly s plody a ovocem. Existuje mnoho lidí. Co všechny tyto nápoje spojuje, je, že jsou vyráběny na bázi mléka.
 • Zde jsou některé z nich: 200 ml mléka, čtyři vejce, cukr na chuť, hrst bobulí. Změneme pouze plniva a množství přidaného cukru. Může to být jahoda, černý rybíz, borůvka, jahoda, banán, malina, kiwi, broskve nebo meruňka, třešeň, sladká třešeň.
 • Užijte si nezapomenutelný koktejl s čerstvými fíky (fíkovník, fíky). Můžete udělat koktejl se sušenými fíky, těsně předtím, než ho porazíte v mixéru nebo mixéru, musíte ho držet v horkém mléce nebo jen ve vařící vodě.
 • Mléko protřepe křepelčí vejce, aby se zvýšila účinnost medu. 4 vejce, 200 ml mléka a pár polévkových lžiček medu. Potenciál se zvýší, bude se ujistit. Med je součástí řady receptů na nápoje, které ho vylepšují.
 • Smoothies s džusem na křepelčích vejcích jsou připraveny s lehkostí. Smíchejte sklenici pomerančového džusu se 4 vejci. Snadnější si můžete představit!

Koktejly s alkoholem

 • Směs: 3 surové vejce, 150 ml Coca-Cola, brandy (30 ml), 2 lžíce cukru, citrón na chuť a 30 ml minerální vody. Nápoj posiluje!
 • Koktejl s vodkou a křepelčím vejcem Vodka, pomerančové a citrónové šťávy jsou smíšené (50, 30 a 20 ml), čtyři křepelčí vejce, čajová lžička granulovaného cukru. Míchá se do třepačky přidáním ledu. Muži to rádi!

Koktejl s koňakem a křepelčími vejci

 • Koňak, likér a pomerančový džus se užívají stejně, 50 gramů, trochu cukru (2 lžíce), ledu. Tento nápoj by měl být opilý spolu!
 • Koktejl s koňakem, portským vínem a přepychovými vejci.
  Smíšená brandy s portálem v poměru dva na jeden, čtyři vejce, muškátový oříšek na koření. Všechno je šlehané a přidává se led.
 • Koktejl s grappa a křepelčími vejci.
  Smíchejte a porazte čtyři vejce s 30 ml grappy (italské moonshine). Takový koktejl pro účinnost je také vhodný.

Trochu historie používání vajec

Recepty na použití syrových vajec pro zvýšení mužské moci mají historii, která se datuje staletí. Léčitelé antického východu o nich psali, starí římští autoři psali o účinku tohoto výrobku na sexuální touhu, vzrušivost a schopnost udržovat sexuální aktivitu během dlouhých nočních lásky. Starověký indický pojednání "Kama Sutra" také obsahuje odkaz na surové vejce jako mocný zdroj rostoucí mužské moci. Starověké recepty jsou rozmanité - uvádějí nejen kuřecí vejce, ale i křepelky, a dokonce i projíždějící. Doporučuje se používat jak vejce, tak vaječný žloutek. Častou kombinací jsou vejce s cibulí pro sílu, a pokud Arabové preferují žloutek se smaženou cibulí, potom Římané smíchají vejce s cibulí v surové formě. Tyto recepty na použití vajec pro sílu dosáhly našich dnů, přerušení věků, právě proto, že opravdu pomohly mužům získat sílu a důvěru v jejich sexuální život.

Složení a užitečné vlastnosti

Vejce je prakticky jediný produkt, který je téměř zcela absorbován lidským tělem, 97-98%. Chemické složení obsahuje velké množství živin, které jsou nezbytné pro udržení normálního života. Mezi ně patří:

 1. Squirrels. Představuje hlavně albumin, který je tělem snadno absorbován. Obsahuje hlavně ve vaječné bílé.
 2. Tuk Jedná se především o nasycené a nenasycené mastné kyseliny. Nenasycené kyseliny chrání cévy před tvorbou plaků cholesterolu, mají kardioprotektivní účinek.
 3. Sacharidy.
 4. Vitamíny. Jsou součástí výrobku 14. Většina obsahu vitaminu E (tokoferol), vitamínů skupiny B - kyseliny pantothenové B5, cholinu B4, riboflavinu B2, pyridoxinu B6, vitamínů A a PP (kyseliny nikotinové). Vitamin D se podílí na procesu absorpce vápníku v těle, pomáhá posilovat kostní tkáň.
 5. Makroelementy. Fosfor, síra, chlor, draslík, sodík, vápník a hořčík jsou mezi nimi.
 6. Stopové prvky Z deseti nalezených stopových prvků je nejhojnější železo, zinek a měď.
 7. Lecitin. Tato látka může zlepšit dodávky krve do mozku a práce s mozkovými buňkami. Rozpustí již vytvořené aterosklerotické plaky v cévách.
 8. Cholesterol. Obsahuje se ve žloutku, považuje se za nejméně škodlivé, protože je kompenzováno lecitinem a podle výsledků výzkumu nezvyšuje hladinu cholesterolu v krevní plazmě.
 9. Lutein. Tato látka je nezbytná k udržení normální funkce oka.

Doporučení a kontraindikace k použití

Odborníci se shodují, že syrové vejce jsou dobré pro účinnost. Aby vejce mohla mít vliv na účinnost, doporučuje se jíst denně jeden surový. Kromě kuřat můžete jíst křepelčí vejce a věří se, že je lepší, aby se zvýšila účinnost. Jsou lepší než kuřecí maso téměř ve všech výhodných složkách, zejména v obsahu aminokyselin vitamínů A, B1, B2, draslíku, železa, lysinu a cystinu.

Samozřejmě, než začnete jíst syrové kuřecí vejce pro sílu, musíte vědět, že existují omezení. Především by neměla k tomuto produktu docházet k potravinové alergii. Salmonelová infekce může být velmi nebezpečná. Doporučuje se zakoupit výrobky, které prošly hygienickou a veterinární kontrolou.

Je to důležité! Abyste se chránili, produkt musí být konzumován čerstvý, skladován maximálně 7 dní a pouze v chladničce. Před rozbitím skořápky je třeba důkladně umýt, můžete s mýdlem, sodou nebo solí. Pokud je vejce prasklé, nemůže být použito syrové.

Použití vajec pro účinnost

Surové vejce pomáhají účinku díky skutečnosti, že mají ve svém složení velké množství užitečných látek pro tělo, které jsou navíc téměř téměř absorbovány. Jako produkt bohatý na bílkoviny jsou schopni zvýšit mužskou fertilitu. Účinek vajíček na účinnost lze vysvětlit následujícími látkami, které jsou jejich součástí:

 • díky vitamínům B, které posilují kardiovaskulární a nervové systémy a podílejí se na tkáňovém metabolismu, tyto systémy regulují produkci spermií aktivněji;
 • tokoferol, který posiluje cévy, aktivuje spermatogenezi a zvyšuje plodnost;
 • kyselina askorbová zvyšuje imunitu a podílí se na syntéze hormonů, včetně testosteronu, stejně jako hormonů odpovědných za náladu a potěšení;
 • cholesterol je základní látkou pro syntézu mužského pohlavního hormonu - testosteronu;
 • vitamíny C, B skupiny, aminokyseliny se podílejí na syntéze el-carnitinu v těle. Jedná se o látku, která má stimulující účinek na zvýšení procesů účinnosti a spermatogeneze;
 • aminokyseliny obsažené ve vaječném proteinu jsou nezbytné pro normální fungování všech orgánů a systémů, včetně urogenitálního systému;
 • díky vitaminu A se aktivují metabolické procesy, zpomaluje se stárnutí těla;
 • Vitamin PP, působící příznivě na aktivitu mozku a oběhového systému, ovlivňuje sexuální funkci;
 • zinek - stopový prvek, který ovlivňuje normální funkci prostaty;
 • Lecitin reguluje cholesterol v krvi, zabraňuje ateroskleróze, která negativně ovlivňuje účinnost.

Operace rozšíření penisu

Obecně platí, že soubor chemikálií obsažený v tomto produktu má stimulační účinek na syntézu hormonů, produkci semenného materiálu a zlepšení jeho kvality a na udržování erektilní funkce. Ale nejen to je účinek syrových vajec na sílu. Ovlivňují tělo člověka jako celek a mají příznivý vliv na imunitu, srdeční činnost, oběhový systém a metabolismus tuků. Revitalizace těla, zvyšování vytrvalosti, fyzická síla, normalizace práce nervového systému, syrové vejce ovlivňují účinnost.

Aminokyseliny, které jsou mnoho ve složení vaječných bílkovin, jsou nezbytné pro tvorbu svalové hmoty, získání dobrého fyzického tvaru. To dává člověku důvěru ve své schopnosti, zvyšuje sexuální sebeúctu. Použití vajíček tedy ovlivňuje sílu a psychologicky.

Jak jíst syrové vejce pro sílu

Produkt se s výhodou konzumuje v surové formě, protože obsahuje více užitečných složek. Tepelné zpracování vede k denaturaci bílkovin, klesá jejich výživová hodnota a v důsledku toho i příznivé vlastnosti kuřecích vajec ošetřených účinností na teplotu. Konečně tělo nepotřebuje enzymy trávicího systému k trávení produktu v surovém stavu. V surovém vejci jsou přítomny všechny látky, které jsou nutné k rozpadu bílkovin a sacharidů. Absorpce živin ze surového produktu je pro tělo levnější, je dokončena, takže syrové vejce jsou pro účinnost užitečnější. Nicméně mnoho živin v nich zůstane po vaření. Nechte v menším rozsahu, ale vařené vajce pro sílu budou užitečné, a smažené a míchané vejce. Je lepší je vařit, protože v tomto případě je doba tepelného ošetření menší a mírně ovlivňuje žloutek.

Nejlepší recepty vaječných koktejlů na potencích

Existuje mnoho receptů na přípravu syrových vajec pro účinnost. Doporučuje se použít směs čerstvých vajec a zakysané smetany pro účinnost. Potřebujete porazit jedno kuřecí vejce a pak ho smíchat s políčkou zakysané smetany. Pokud je to požadováno, může být část zdvojnásobena. Ale musíme si uvědomit, že směs vajec se zakysanou smetanou pro účinnost je velmi vysoká v kaloriích, takže příliš často byste ji neměli používat. V tomto koktejlu můžete přidat všechny zeleniny - bazalka, petržel, koriandr, kopr. Účinek vajíček a kysané smetany na účinnost lze porovnat s účinkem chvění bílkovin. Zvýšená vytrvalost, zlepšuje krevní oběh, což pozitivně ovlivní kvalitu sexuálního styku.

Pro účinnost je také použito pivo se syrovým vejcem. Sklenici nefiltrovaného piva se smíchá s jedním z kuřecího vejce nebo třemi křepelky a pol sklenicí zakysané smetany. Vhodná konzumace vejce s pivem nebo koktejl se zakysanou smetanou se provádí 2-3 hodiny před sexuálním kontaktem. Pivo ve velkém množství a pravidelná spotřeba bude mít negativní vliv na účinnost. Pravidelné používání směsi piva a vajec pro účinnost zvýší krevní oběh, zlepší erekci a sexuální funkce.

Existuje několik možností pro přípravu koktejlu vajec pro účinnost:

 • mixujte minerální vodu (poloviční sklenici) s citrónovou šťávou, medem a brandy (1-2 polévkové lžíce), přidejte pár křepelčích vajec, promícháme v mixéru;
 • smíchejte sklenici kefíru do mixéru se dvěma křepelčími vejci a lžící medu;
 • vyjměte z jablek středně velké kosti, nakrájejte je v mixéru se syrovou mrkví, přidejte kuřecí vejce (nebo 2-3 křepelky), lžíci medu, citrónovou šťávu a znovu zopakujte.

Tento ovocný a zeleninový koktejl může být během dne nahrazen jedním z občerstvení. Bude povzbuzovat během dne a bude mít příznivý vliv na sílu bližší k noci.

Jak zisk má vliv na sílu mužů?

Lékařské recenze

Lékaři jsou toho názoru, že účinnost je zvýšena tím, že se konzumují kuřecí vejce, zejména v surové formě. Většina věří, že křepelky mají ještě větší dopad na posílení sexuální funkce a potence. Obecně podle lékařů má tento produkt pozitivní vliv na mužské tělo. Hlavní rady, které mohou poskytnout muži, kteří budou používat vajíčka ke zvýšení účinnosti, není zneužít množství a dodržovat pravidla, která budou chránit před možnou infekcí.

Vaječné pivo: dobré nebo špatné?

Napadlo vás někdy, že pivo může být konzumováno se syrovými vejci? S největší pravděpodobností vás taková myšlenka nenavštěvovala. Koneckonců je naprosto nepochopitelné, proč pijí pivo s vejcem. Mezitím existuje několik důvodů, proč zoufalí lidé pít pivo se surovým vejcem. Navzdory možným důsledkům (sedět v malé místnosti, po přijetí takového koktejlu) je tento podivný nápoj opilý a chválí. Ačkoli někteří používají koktejl těchto ingrediencí jen proto, že mají rád chuť. No, no, "chuť a barva".

Proč se míchat

Surové vejce piva se nejčastěji konzumují následující ráno po zábavné a bezohledné oslavě. S kým se nestane tak, že ráno trpíte drsným stavem kocoviny? V tuto chvíli jsem připraven pít a jíst cokoli, jen abych trochu nechal. Je čas se těšit na nádherný nástroj ve formě sklenky piva a syrových vajec. Pokud důsledky sdílení těchto produktů vás nestřeší, pak dodržujte recepturu. Kdo ví, najednou a někdy budete muset vyzkoušet tento elixír na sebe.

Koktejl "Red Eyes"

Vaječné pivo - recept je příliš jednoduchý, proto pro jemnější chuť, přidejte malou rajčatovou šťávu. Šťáva obsahuje užitečné stopové prvky, které po včerejšku přispějí k pohodlnějšímu zotavení. Je nutné pít směs ihned po probuzení. Hlavní věc je, že máte v chladničce všechny potřebné přísady v správném množství:

 • sklenici piva;
 • 200 mililitrů rajčatové šťávy;
 • 1 žloutek surové kuřecí vejce.

Způsob přípravy antipolovského elixíru

V ochucené rajčatové šťávě přidejte pivo s vajíčkem, přesněji s vaječným žloutkem. V žádném případě nemíchejte výslednou látku! Můžete podávat takový živý koktejl se slanými krekry. Pokud krekery nejsou v domě, posypte solí nahoru. Odborníci tvrdí, že tento nástroj je velkou pomocí. Neměli bychom však zapomenout na individuální a někdy nepředvídatelnou reakci organismu. Najednou je to vaše pomsta za takové střízlivé křeče střeva a jiné "kouzlo".

Chcete-li zvýšit potence?

Představte si, že někteří lidé dnes věří v tento staromódní způsob, jak zvýšit mužskou moc. Jaký je důvod, proč je pivo s vejci široce propagováno mezi lidmi jako účinný afrodiziakum? Za prvé, vejce je skutečně schopné do jisté míry prodloužit erekci. Tato vlastnost není překvapující, jelikož každý ví, že vejce je velmi výživné. Dobře krmený člověk, přirozeně bude plnější energie.

Objektivně, vaječné pivo nelze považovat za afrodiziakum. Je známo, že pivo není tak užitečné, jak to někdy říkají fanoušci tohoto pěnivého nápoje. Moderní nápoj navíc není vždy složen z přírodních složek. Alkohol je škodlivý, každý to ví a jeho použití pro takové účely je zcela nežádoucí. Představte si, některé rodiny (dnes!) Věřte, že pivo v kombinaci se surovým vejcem zvyšuje motilitu spermií. Na druhé straně tato skutečnost údajně přispívá k pravděpodobnějšímu pojetí dítěte. A začíná konstantní příjem "plodného" koktejlu, což není zcela normální a dokonce ani kategoricky nežádoucí. Dítě koncipované (je-li šťastné) ve stavu alespoň trochu alkoholické intoxikace, může v budoucnu zaostávat ve vývoji svých vrstevníků. Bylo by hezké hledat zdravější způsoby, jak zlepšit účinnost a zvýšit pohyblivost spermií.

Vytvořte sval?

Jaký temný čas žijeme. Existují dokonce i lidé, kteří pevně věří na kole, že pivo se syrovými vejci může pomoci při budování požadované svalové hmoty. No, co mohu říct? Tito "sportovci" jsou z "litrobolu", chtějí mít zdravý životní styl, ale nechtějí se rozdělit se svým oblíbeným pěnivým nápojem. Nepotřebné pivo nezlepšuje vzhled a celkový stav těla a ani surové vejce nejsou schopny pomoci v tomto případě. Možná bychom měli hledat zdravější produkty pro budování svalů?

Chcete-li pít nebo ne pít pivo míchané se surovými kuřecími (nebo křepelky) vejci - každý rozhodne sám za sebe. Dnes ve světě a v naší zemi existuje mnohem více moderních a bezpečných prostředků, které pomáhají dostat se z kocoviny, koncipovat dítě nebo zvýšit svalovou hmotu.

Surové vejce pro sílu

Vejce jsou jedinečné produkty. Používá se k přípravě většiny pokrmů. Kuřecí a křepelčí vejce mají vysokou energetickou hodnotu, obsahují mnoho užitečných látek. Ale pro muže, pro jejich plný sexuální život, jsou obzvláště důležité. Surové vejce pro účinnost - účinný a cenově dostupný způsob, jak zlepšit kvalitu sexuálního styku.

Článek nám řekne:

Surové vejce: složení a vlastnost

Obsah vitamínů je nepopiratelným předností pro křepelčí vejce, což výrazně zvyšuje jejich nutriční hodnotu.

Kuřecí a křepelčí vejce mají jedinečnou kompozici. Obsahují velké množství vitamínů a minerálů:

 • beta-karoten;
 • vitamíny A a E;
 • vitamíny B1, B2 a B12;
 • kyselina nikotinová;
 • magnesium;
 • železo;
 • zinek;
 • mangan;
 • chróm;
 • folacin;
 • jod;
 • měď;
 • fosfor;
 • draslík;
 • fluoru;
 • biotin.

Pravidelná konzumace syrových vajec má pozitivní vliv na urogenitální systém u mužů, posiluje imunitní systém, obnovuje sílu a energii, zlepšuje kvalitu a trvání sexuálního styku. Nemají výrazné excitační vlastnosti, nemají přímý účinek na sílu. Proto by neměl být očekáván okamžitý výsledek po jejich použití. Mají příznivý účinek na celé tělo jako celek, lze říci, že zvyšující účinnost je vedlejším účinkem.

Vajíčka snižují hladinu cholesterolu, než zabraňují vzniku aterosklerózy. K udržení účinnosti je důležité ideální stav cév a srdce. Řezané vejce mají pozitivní vliv na jejich práci.

Můžete zlepšit sílu člověka tím, že jíte býčí vejce. Jsou také bohaté na stopové prvky a biologicky aktivní látky, které zvyšují imunitu a mužskou sílu. Ale daleko od všech, kvůli náročnosti nebo z jiných důvodů, nemůže konzumovat býčí vejce. Při vaření této pochoutky je většina živin zničena a ve své surové formě jsou nebezpečné pro zdraví. Proto jsou kuřecí a křepelčí vejce vynikající alternativou, nikoliv horší, pokud jde o jejich pozitivní účinky na sílu a celé mužské tělo.

Vliv surových vajec na erektilní funkci

Jedení syrových vajec má pozitivní vliv na erekci. A také zvyšuje trvání orgasmu.

Problémy s potencí mohou také nastat v důsledku sedavého životního stylu, špatné výživy, alkoholu a zneužívání tabáku. Nejčastěji dochází k erektilní dysfunkci v důsledku únavy, stresu, zážitků, psychologických problémů. Látky tvořící syrové vejce přispívají k rychlé regeneraci těla. Muži je užívají každý den, liší se vytrvalostí, velkým množstvím energie, což má dobrý vliv na kvalitu sexuálního života.

Při pravidelném používání surových vajec lze pozorovat:

 1. Zvýšení počtu ejakulací díky bílkovině obsažené v jejich složení.
 2. Lutein, umístěný v žloutkách, přispívá k jemnému vylučování toxinů a strusků.
 3. Rychlé využití energie během cvičení.
 4. Odstranění únavy a stresu.
 5. Saturace těla vitamíny a mikroelementy.
 6. Zklidňující účinek na tělo, který zabraňuje rozvoj deprese a výskytu problémů se spánkem.
 7. Zřízení metabolismu, které přispívá ke snížení hmotnosti.

Surové vejce ovlivňují potence.

Recepty na zvýšení síly

Vejce pro účinnost mohou být konzumovány syrové jako samostatná miska. Existuje mnoho možností k výrobě koktejlů, které je kombinují s různými druhy potravin.

Koktejl "Mládež"

Bulharští vědci tvrdí, že křepelčí syrové vejce pro účinnost se ve svých účincích mohou stát vážnými konkurenty známého léku "Viagra". Jsou bezpečné, schopné probudit mužskou sílu a přispívat ke snížení nadváhy. V Bulharsku se vyrábí koktejl "Mládež", který obsahuje fosfor, železo, vitamíny a stopové prvky.

Surové vaječné pivo pro potence

Po mnoho let neúspěšně bojovat s prostatií a energií?

Vedoucí ústavu: "Budete se divit, jak snadné je léčit prostatitidu užívanou každý den.

Úroveň mužské síly je přibližně určena některými vnějšími znaky. Zástupci silnějšího pohlaví, kteří netrpí problémy s účinností, mají střední výšku a normální váhu, jasnou kůži a tak charakteristické rysy jako vous a knír. Jsou silní, sebevědomí, intelektuálně rozvinutí. Squeaky hlas a obezita, podrážděnost a malichernost indikují problémy se sexuální funkcí.

Pro zvýšení potence úspěšně používají čtenáři M-16. Když vidíme popularitu tohoto nástroje, rozhodli jsme se ho nabídnout.
Přečtěte si více zde...

K vyrovnání s poklesem síly bude možné použít surové vejce. Byly používány vždy v denní stravě. Ve starých knihách byl recept, který doporučuje jíst jeden žloutkový žalud na prázdný žaludek. Bylo nutné zlepšit kvalitu intimního života. Zkušení znalci erotické kuchyně doporučili kombinaci surových vajec s cibulí.

Umění arabské lásky také obsahovalo doporučení. Novomanželům bylo doporučeno, aby dodržovali dietu, která byla založena na žloutkách vajec a smažené cibuli. V noci smyslné lásky Kama Sutra doporučila směs rýže vařené v mléce se smaženou cibulí, medem a kolemjdoucími vejci. Římský básník Ovid také poznamenal zajímavý fakt na toto téma: cibule a surové vejce, používané v kombinaci, pomohou výrazně zvýšit sexuální touhu.

Výše uvedené recepty nikdo neodmítl. Takové kombinace produktů mají pozitivní vliv na účinnost. Každý člověk může zkoušet vliv surových vajec na sebe. V různých zemích byl tento produkt používán podle chutí a tradic. Bulharové upřednostňovali tinkturu dvou vajec, kola, minerální vody a plátků citrónu, c brandy a cukru. Němci měli jednodušší recept: vypili čtyři syrové vejce denně. V Kyjevské Rusě bylo třikrát gramů mléka smícháno s medem a pivovarskými kvasnicemi, poté bylo přidáno kuřecí vejce. Tento nástroj umožnil nejen zlepšit erekci, ale také odstranit nahromaděnou únavu a plně obnovit pevnost.

Užitečné vlastnosti

Surové vejce obsahují různé minerály a lecitin, bílkoviny a mastné kyseliny, vitamín B6, E a A. K udržení normální erekce stačí, aby člověk užíval jeden takový výrobek denně. Je pravda, že je třeba si uvědomit, že v žloutku je hodně cholesterolu. Tato látka je pevně připojena k cévám. Není-li včas na to, aby odolal tomuto procesu, dochází k arterioskleróze. Proto by použití žloutek mělo být mírné. Množství bílkovin není omezeno.

Surové vejce jsou pro muže užitečné, a to nejen pro zvýšení účinnosti. Tento unikátní produkt posiluje imunitní systém, pomáhá odolávat alergiím, úspěšně léčí nachlazení a minimalizuje nedostatek vitamínů.

Surové vejce obsahují aminokyseliny, které nejsou lidským tělem syntetizovány. S jejich nedostatkem narušila rychlost syntézy testosteronu. Proto jsou pro zástupce silnějšího pohlaví nezbytná vejce, aby byla zachována jejich pracovní kapacita, zdraví a přitažlivost pro krásnou polovinu lidstva po dlouhou dobu. Není-li možné tento výrobek používat každý den, je možné přijmout omezení. Tři vejce týdně budou dost na to, aby naplnili užitečné prvky v těle. Tento produkt musíte používat každý druhý den. To nepochybně bude mít pozitivní vliv na stav těla člověka.

V kuřecích syrových vejcích je hodně železa, fosforu, zinku a draslíku. Proto je tento produkt považován za nepostradatelný ve stravě moderního člověka. Tyto prvky mají pozitivní vliv na paměť a pozornost člověka. Systematické používání syrových vajec bude odolávat i expozici záření.

V současné době existuje mnoho diskusí o výhodách tohoto produktu. Křepelčí vejce si zaslouží zvláštní pozornost. Jsou použitelné pro pneumonii, tuberkulózu, bronchiální astma; gastritida, pankreatitida, hepatitida, žaludeční a střevní vředy. Křepelčí vejce se používají při onemocněních srdce, krevních cév. Jako součást produktu existuje řada užitečných látek, které nejsou ve slepičích vejcích. Mezi ně patří histidin, trionin, glycin a další aminokyseliny, které se podílejí na metabolických procesech těla. Například lysin, uvolňuje a uklidňuje. Trionin zlepšuje imunitu, má pozitivní vliv na játra, normalizuje rovnováhu bílkovin. Díky kyselině nikotinové se sníží hladina cholesterolu v krvi.

Tento produkt umožní muži zlepšit trávení, stabilizovat krevní tlak, zvýšit hemoglobin a obnovit potence.

Produkt Harm

I přes širokou škálu užitečných vlastností jsou surové vejce a několik negativních bodů. A jedním z nich je salmonelóza. Aby se zabránilo infekci, slepičí vejce by měla být skladována výhradně v chladničce. Je nepřijatelné používat výrobek s trhliny nebo ne první svěžest. Před rozbitím skořápky je opláchněte pod tekoucí vodou. Neexistuje však žádný takový nedostatek v křepelčích vejcích. Křepelka je vylíhne při teplotě, která neumožňuje vývoj salmonely. Proto může být tento výrobek bezpečně spotřebován surový.

Někteří lidé mají pocit znechucení a někdy dokonce i gag reflex při užívání vajíček. Surový produkt není pro každého příjemný, ale postupně prochází. Koneckonců, chuť vajíček je zvláštní, specifická. Jedinou kontraindikací k použití tohoto přípravku je přítomnost alergií.

Přidáním syrových vajec do každodenní stravy můžete skutečně zlepšit počet erekcí a dokonce zvýšit jejich kvalitu. Nezapomeňte na riziko infekce salmonelou. Proto je třeba před použitím důkladně umýt vajíčka, ještě lépe s mýdlem.

Důležité je také vědět, kdy přestat. Koneckonců, vejce nejsou zbaveny cholesterolu a to je skutečné nebezpečí pro tělo. Jeden takový produkt denně je tedy bezpečný maximální. K problémům s erekcí nevznikla, musíte přehodnotit dietu a životní styl. Zdravá a vyvážená strava pomůže člověku udržet sílu po mnoho let.

Pro zvýšení potence úspěšně používají čtenáři M-16. Když vidíme popularitu tohoto nástroje, rozhodli jsme se ho nabídnout.
Přečtěte si více zde...

Pivo s vejcem pro co

No, kamarádka Globeson, pište, co si myslíte, že tricyuické pivo?

No, co říct?
Včera shromáždili pivo a, jako vždy, pistácie, "ryby", vejce.
A najednou se objevila standardní alkoholická myšlenka: čím víc - tím lépe.
Naben ajna tři vejce.
A co si myslíš?

HU-E-TA!
Eggnog, kurva, s nešťastným tenkým!
A říkám to - milenec surových vajec!
Máte rádi syrové vejce?
S pivem?
Pouze O D N O!

Nápoje s pivem a vejcem

Několik receptů na nápoje na bázi piva, které obsahují i ​​surové kuřecí vejce, se může někomu někomu zdát neobvyklé. A vy to zkusíte - najednou se vám to líbí. Pak můžete své přátele překvapit a dát jim radost z něčeho nového.

Koktejl s pivem a mlékem.

Smíchejte surové kuřecí vejce, 1-2 polévkové lžíce práškového cukru, půl šálku mléka a 20 ml tmavého piva v mixéru.

Ohřejte až 70 stupňů směs lehkého piva, 60-70 gramů granulovaného cukru s kousek škorice kůry. Po zahřátí kůry skořice odstraněny. Proveďte 4 surové kuřecí vejce a okamžitě je nalijte do vyhřívaného piva spolu s polovičním šálkem rumu s kontinuálním mícháním.

Pivo se zakysanou smetanou pro zvýšení účinnosti: recept a návod k použití

Směs piva a kysané smetany je opravdu jedinečným energetickým koktejlem, který dokonale vyživuje tělo a obnovuje sílu. Navíc má příznivý účinek na reprodukční funkci.

Populární metoda zvyšování potence získává popularitu, její výhody jsou zřejmé - příjemná chuť a dobrý dlouhotrvající výsledek. Nástroj je téměř neškodný, má drobné kontraindikace a omezení. Pivo a zakysaná smetana pro účinnost jsou považovány za nejsilnější afrodiziakum.

Ale pokud pijete hodně opojného nápoje, který není obohacen zakysanou smetanou, není dosaženo požadovaného výsledku. Naopak, muž s pravidelnou spotřebou piva sníží sílu ještě více.

Výhody piva a zakysané smetany

Kombinace piva se zakysanou smetanou je velmi nečekaná, unikátní a téměř přirozený koktejl dává nárůst síly a energie. Při častém používání energetického nápoje má příznivý účinek na celé tělo, obecný tón se zvyšuje, imunita je posílena.

Přítomnost účinných látek pomáhá zlepšovat kvalitu spermií, stimuluje jeho produkci. Muž zvyšuje trvání a kvalitu sexuálního styku, zvyšuje vzrušení.

Tím, že se zlepší krevní oběh v pohlavních orgánech a pánvi, zabrání se přetížení a účinnost se zvýší. Přírodní protein rostlinného a živočišného původu, který je součástí koktejlu, je nepostradatelným stavebním materiálem pro buňky těla.

Je pozoruhodné, že recept na pivo se zakysanou smetanou se účinně používá k získání svalové hmoty a obnovuje oslabené tělo po:

 1. dlouhodobé onemocnění;
 2. silná fyzická námaha;
 3. operace.

Lékaři varují, že pivo obohacené zakysanou smetanou, doporučuje se konzumovat s omezenou schopností. Zneužívání nápoje způsobí rychlý přírůstek hmotnosti.

Mezi užitečné složky piva patří vitaminy B, H, K, askorbové, kyselina listová a kyselina nikotinová. Obsahuje hodně síry, vápníku, draslíku, hořčíku. Pravidelná konzumace nápoje má pozitivní vliv na metabolismus, fungování trávicího a kardiovaskulárního systému.

Alkoholová složka směsi pomůže člověku uvolnit se, získat důvěru ve své schopnosti, což se dobře projevuje v jeho sexuální aktivitě. Smetaně je přidělena sekundární role. Stává se zdrojem prospěšných složek, které zlepšují metabolismus. Někteří dávají přednost přidání některých surových vajec do koktejlu.

Smetana obsahuje biotin a karoten, které:

 • stimulovat tvorbu sekrecí v pohlavních žlázách;
 • obnovení normálního toku lymfy;
 • normalizovat krevní oběh v pánvi.

Vitamíny B, A, C podporují adekvátní trávení, vysoce kvalitní absorpci lipidů, syntézu hormonu testosteronu. Díky tokoferolu a retinolu dochází k normálnímu působení kardiovaskulárního systému, posilují se stěny cév.

Vitamin E pomáhá zvýšit průtok krve v oblasti svalů, vyživuje tkáň. Vápník posiluje kostní kost, zlepšuje hormony, pomáhá zlepšovat trofickou prostatu. Přítomnost zinku je důležitá pro produkci požadovaného množství testosteronu.

Recenze zakysané smetany a piva pro účinnost jsou velmi pozitivní.

Jak používat

Koktejl

Koktejlové recepty daly očekávaný a požadovaný účinek, je lepší dodržovat některá pravidla. Příprava nevyžaduje vynaložení úsilí a času, může být doplněna klasická verze nástroje. Níže jsou nejúčinnější recepty pro kysanou smetanu a pivo pro potence.

Vzrušující a povzbuzující nápoj je vyroben výhradně z přírodního živého piva, jeho trvanlivost by neměla přesáhnout 14 dní. Pivo, které lze skladovat po dlouhou dobu, není vhodné na pití. Muž bude spotřebovat spoustu kalorií, ale to neovlivní účinnost.

Důležité je také zvolit správnou kyselou smetanu. No, pokud je to domácí produkt, tlustý a velmi tučný. Pokud není možnost zakoupit kyselou smetanu, musíte si vybrat s minimálním trvanlivostí a maximálním obsahem tuku.

Nejdříve se polovina piva nalije do velkého kontejneru, do něj se postupně zavádí zakysaná smetana. Smíchejte směs se směšovačem nebo konvenčním šlehacím strojem. Jakmile se hmota stane homogenní a hustá, nalijte zbytek piva.

Obvykle, když je recept pozorován, koktejl má jasnou výraznou chuť. Je třeba si uvědomit, že omámný nápoj je užitečný pouze v malé dávce.

Pokud člověk nezachycuje množství opilého mixu, získá opačný výsledek.

Pivní polévka se zakysanou smetanou

Fanoušci exotických pokrmů se mohou pokoušet vařit neobvyklé pokrmy - pivní polévku. Pro něj si vezměte půl litru piva, dvě sklenice zakysané smetany, tři žloutky a lžíci másla. K ochutnání přidejte krutony, sůl, cukr a černý pepř.

Nejprve přiveďte pivo k varu, v samostatné nádobě s pomocí vidlice, porazíte sůl, cukr a žloutek.

Směs se jemně přidává do pěnivého nápoje, intenzivně se mísí, aby se zabránilo koagulaci žloutku.

Hmota musí být vařena na nízké teplotě až do hustoty. Hotová jídlo se nalije do turné, podávané ke stolu spolu s krekry.

Vaječný koktejl

Pro tuto verzi pijte lehké pšeničné pivo (300 gramů), tučný krém (200 g), surové kuřecí žloutky (3 kusy). Smetana se smíchá s žloutkami, aby se dosáhlo homogenní hmoty. Pak se postupně zavádí do piva.

Případně můžete přidat trochu zelené cibule, petrželku, koriandru. Také v moderování ve složení obsahují vlašské ořechy.

Použití nástroje je povoleno maximálně dvakrát týdně. Denní používání je zakázáno, protože způsobuje negativní účinky. Mezitím může člověk regulovat trvání "kurzu" nezávisle na základě svých pocitů.

Obecně platí, že zpětná vazba týkající se předpisu je pozitivní, zvyšuje se účinnost téměř u všech pacientů.

Kontraindikace a omezení

Energetický nápoj z pomalé erekce nemá žádné závažné kontraindikace. Nicméně lékaři jej nedoporučují muži, kteří jsou náchylní k plnosti a různé stupně obezity. Zákaz je způsoben extrémně vysokými kaloriemi. Ale s nedostatkem hmotnosti, koktejl bude jen bohoslužba.

Další omezení - přítomnost individuální nesnášenlivosti, vážné nemoci, chronický alkoholismus. Je třeba poznamenat, že nealkoholické pivo nebude mít výraznou účinnost při léčbě erektilní dysfunkce organické geneze.

Nadměrná spotřeba piva vyvolává takzvaný pivní alkoholismus, jeho důsledky jsou zvýšené zatížení krevních cév, další zátěž na srdeční sval.

Chmel má uklidňující účinek, ale při neustálém vstřebávání do těla se ztrácí schopnost normálně odpočívat bez něj.

Pít pivo s vejci

K horkému pivu s kořením z Kyjeva Yaroslav Sokolov, 23, přidává kuřecí vejce. Nemůžete je slyšet v nápoji, ale jsou to husté, jako kvalitní víno.

- V smaltované nádobě nalijte litr piva, hodí 150 gramů cukru, špetku soli a pásku skořice. Šedě zahřejte na nízké teplotě, dokud se cukr nerozpálí. Musíte se míchat. V jiné hrnce se směšovačem porazíte čtyři vejce a nalijte na 250 gramů rumu. Jednou rukou pokračuji v porážce směsi s rumem a s druhým postupně nalévám vyhřívané pivo. Abych zabránil tomu, aby se vajíčka zrolovaly, zdvihnu pivo vysoko. Pak vylévá tenký proud a ochladí.

Pít studený. Před nalitím do brýlí dobře protřepejte, aby nedošlo ke srážení cukru.

- Můžete pít pivo s vejci horkou. Ale bez proteinů. Dva žloutky roztřepou dvě lžíce cukru. Přidejte poloviční lžičku zemního kořene zázvoru a 20 gramů ginu a rumu. Pak do něj nalijte tři sklenice horkého piva. Nezáleží na tom, zda je světlo nebo tma. Hlavní věc není vařit. Protože ztrácí chuť a vejce se valí.

Pro Více Informací O Suché Vlasy