logo

Skutečné recenze vlasového produktu Platinus V

Platinus V je univerzální sprejová maska ​​pro obnovu vlasů. Výrobci tvrdí, že nástroj nejen obnovuje poškozené vlasy a zabraňuje vypadávání vlasů, ale také vyvolává růst nových vlasů. Maska se doporučuje i těm, kteří mají alopecii (patologická ztráta vlasů).

 1. zvýšení objemu a hustoty vlasů;
 2. zrychlení růstu;
 3. ukončení úseku a odtrhávání vlasů.

Přípravek obsahuje pouze přirozené komponenty, což je výhoda Platinusu B v porovnání s jinými kosmetologickými produkty. Mezi přísady patří:

 1. extrakt jehličnanů;
 2. ropový olej;
 3. humická kyselina;
 4. vitamíny a stopové prvky.

Je důležité, aby nedošlo k rozstříknutí žádných chemických složek, stejně jako alkoholu a silikonů, které nepříznivě ovlivňují pokožku hlavy a vlasy.

Je nutné použít masku nejméně dvakrát denně podle specifické instrukce obsažené v každém balení přípravku. Účinok lze pozorovat po prvním použití a po několika měsících se dosáhne maximálního výsledku.

Negativní recenze

Internet je plný úspěchů pro Platinus V. Ale je to tak dobré, jak říkají producenti? Nebo je to jen další figurína, která vám nepřinese žádný účinek? Chcete-li to pochopit, musíte udělat objektivní obraz o recenzích skutečných uživatelů o Platinusu V. Ti, kteří drogu skutečně užívali a mohli jim vyprávět o svých zkušenostech s používáním.

Proto vás žádáme, abyste nechali komentáře, aby je ostatní lidé četli a pochopili, zda stojí za to vynaložit peníze. Pokud jste vy nebo někdo blízký k vám použil tento lék na růst vlasů, řekněte nám o tom.

Krásné vlasy jsou pýchou každé ženy. Strávím spoustu peněz na vlasy, takže bez váhání jsem koupil Platinus V. Nicméně, moje vlasy nevyrůstaly z jeho použití na prsty. Celkově se tento sprej příliš neliší od jiných podobných výrobků pro péči o vlasy. Takže nevím, jestli si ji objednejte na internetu, pokud se v salonu dostane stejný výsledek.

Platinus V koupil můj manžel, který někde četl o výhodných vlastnostech. Moje vlasy začaly pomalu vypadávat z vrcholu hlavy a doufali jsme, že tato maska ​​pomůže zabránit plešatosti. Jak naivní jsme byli! Já, jak je uvedeno v pokynech, dvakrát dvakrát denně třela do pokožky hlavy. Zvláště vstával brzy, aby měl čas, aby postup do práce. Ztráta vlasů se zastavila (ale z prostředků to?), Ale nové nezrůstaly. Pravděpodobně ne proti věku.

Tento záznam obsahuje 11 komentářů.

Snezhana

Pokud se jedná o obvyklý lopuchový olej, který přidá chuť a několik vitamínů rozpustných v tucích. Vy sám můžete udělat takovou masku a bude vás stát 10krát levnější. Ale uvědomil jsem si, že je příliš pozdě, když jsem ji užíval po dobu asi tří měsíců a nezaznamenal to. Vylezl jsem na internet a viděl spoustu negativních recenzí o Platinovi V. To bylo, když jsem viděl světlo...

Líbí se mi sprej... Začal jsem ji používat po porodu, když se vlasy právě vyhynuly (porodí vědět, o čem to jde). Vůně je příjemná, není obtížná. O dva měsíce později se spad zastavil, vlasy se zesílily)

Tatyana

Chladný Po porodu, nejen s vlasy, ale také s hřebíky a zuby, začaly problémy. Už se hodně pokoušelo. Řekni mi, kde jste si objednal? Můžete sdílet odkaz?

Říkají, že dítě bere krásu matky... Objednal jsem na oficiálních stránkách, radím, služba je výborná a doručení je dost rychlé

Andrey

oohh... Četl jsem mnoho pozitivních recenzí a okamžitě jsem objednal dvě lahve. 1 - je to poměrně obtížné použít, jsou to i ty tančící s tamburíny - hodně času strávíte na den (a šampon!). 2 - bude to účinek, odpustil bych mu všechno! ale bohužel, bohužel... žádný smysl...

Irina

Tuto masku mi doporučil přítel. Pořád mám kladné emoce z aplikace. Ale neměl jsem problém s vypadáním, takže můžu jen mluvit o tom, jaký vliv má na vzhled vlasů. Takže se maska ​​opravdu potýká s vlasovou sekcí, takže je odolnější a hladší. Vlasy vypadají zdravěji!

costa rica

Chceš věčně chodit s mastnou hlavou? Wellcome - koupit tento sprej. Musí se používat MINIMUM dvakrát denně. To znamená, že použili tento tuk, rozmazali ho na hlavu, vypadali jako hodinu a pak se vymyli. Pokusili jste se omyt olej z vlasů? Lekce není snadná, říkám vám. Nakonec jsem byl jako měsíc se špinavou hlavou a opustil případ. Protože nebyl žádný účinek.

Prostředky pro růst vlasů Platinus V Professional

Stimulace růstu vlasů je úkol, který je většinou řešen ošetřením komplexních chemických sloučenin. Nový sprej na růst vlasů - inovační vývoj na přírodní bázi.

Je to nejen bezpečné, ale také užitečné pro vlasy, získání nové síly pod jeho vlivem. Platinus V - vynález ruského výrobce BioHimExpo.

BioHimExpo vyrábí profesionální kosmetiku a je známá pro svůj intenzivní výzkum a efektivní inovace.

Předchůdcem léčby byla protinádorová léčiva vyvinutá v roce 1983. Zjistili jedinečné vlastnosti, které ovlivňují růst vlasů a jejich zdraví.

Hlavními výhodami nového BioHimExpo jsou vysoká účinnost, přírodní složení, hypoalergenita.

Výhody

V důsledku použití stimulujícího roztoku - Sprej pro růst vlasů má následující účinky:

 • přidání hustoty;
 • ukončení ztráty;
 • obnovení zdravé struktury;
 • Zlepšení lesku, celková estetika.

Chcete-li získat očekávaný výsledek, musíte absolvovat kurz ve 4 týdnech. Změny k lepšímu jsou pozorovány ve 100% případů.

Bezpečnost výrobků je potvrzena příslušnými studiemi. Postřik pro růst vlasů obdržel certifikáty potvrzující jeho účinnost. Doporučuje se pro distribuci v zemích Ruska a SNS.

Mezi hlavní výhody léku ve srovnání s podobnými léky je třeba poznamenat:

 • nedostatek vážení vlasů;
 • nedostatečný účinek mastnoty;
 • barva se nemění;
 • odstraňuje elektrostatické napětí vlasů;
 • bojuje příčinou a účinkem lupů a seborrhy.

Efektivní léčba přípravku Platinus V za přítomnosti pruritu. Často se vyskytuje v důsledku:

 • alergická reakce (potraviny, chemické látky);
 • neurologické problémy;
 • barvení.

U 90% lidí, kteří používají řešení, se po týdnu projevují známky obnovy vlasů.

Efektivní recept

Výkon díla je výsledkem vyvážené kompozice. Jeho výjimečná užitečnost je také zajištěna přirozeným původem. Tekutina obsahuje prvky, které:

 • živí kořeny a vlasy, nasytí prvky potřebné pro vývoj;
 • aktivovat mechanismy, které dávají impuls produktivitě "spící" folikulů;
 • zlepšit krevní oběh;
 • podporují pronikání cenných živin do kořenů, které dodávají sílu.

Složení

 1. Huminová kyselina. Je izolován z rostlinného materiálu. Známý jako silný růstový stimulátor, používaný ke zlepšení vlastností vlasů.
 2. Generování gelu. Aktivuje regeneraci buněk. Zrychluje metabolické procesy na povrchu pokožky, posiluje vlasové folikuly.
 3. Výtažky z kůry a jehel. Mají baktericidní a antimikrobiální účinek. Přispívejte k revitalizaci folikulů.
 4. Pektin. Podílí se na vytváření zdravého rámu vlasové šachty. Má vysokou biologickou aktivitu při stimulaci buněčné obnovy.
 5. Vitamíny. Ozdobte cibuli s hodnotnými složkami nezbytnými pro aktivní vývoj. Zpevněte a léčí chloupky.
 6. Regulátor kyselosti. Neutralizuje účinek agresivních součástí. Normalizuje úroveň vlhkosti, udržuje rovnováhu pH.

Jako součást konzervačních látek, alkoholu, parabenů.

Návod k použití

Roztok je žlutohnědá aerosolová kapalina. Má neutrální vůni s lehkými dřevitými notami.

Před aplikací byste měli vlasy umyt teplou vodou a šamponem a vysušit.

Aplikujte sprej podle následujících pokynů:

 1. postříkejte sprej po celé ploše a délce chlupaté části;
 2. lehké masážní pohyby pro aktivaci absorpce směsi;
 3. opakujte postup 1-2 krát během dne ke konsolidaci výsledku.

Poté, co se postup nevyžaduje k opláchnutí směsi. Nezanechává mastnoty, nedává stín. Celý postup trvá asi pět minut denně. Zvýšení penetrace látek pomocí masážních zařízení vhodných pro masáž hlavy.

Frekvence návštěv závisí na hloubce problému.

 • Pokud jsou porušení méně závažné nebo pokud je léčivo používáno pro profylaktické účely. V tomto případě by měl být aplikován 1-2 krát denně.
 • Při alopécii se výrazně vyčerpává 4-8krát denně.

Pokud se maska ​​na vlasy používá spolu s aerosolem, provádí se s ním předběžné čištění. Po zpracování se stříká aerosoly. Maska na vlasy se aplikuje jednou týdně.

Doporučení

Zhoršení kvality vlasů je pozorováno v různých situacích:

 • hormonální změny (těhotenství, laktace);
 • stres;
 • operace, prodloužené onemocnění;
 • nevyvážená výživa.

Všechny tyto a jiné příčiny mohou způsobit různé nepříjemné příznaky. Pro rozstřikování vlasů se doporučuje použít:

 • se suchou a svědící skalpí;
 • lupy, onemocnění seborrhy;
 • vyšší než míra ztráty vlasů;
 • porušení struktury prutu (křehkost, suchost, dělení, otupělost).

Při použití dohromady obnoví roztok a masku na vlasy pomůže zbavit alopecie. Tato kombinace se doporučuje také při reakci na barvení.

Výrobek je doporučen pro muže i ženy. Hypoalergenní a přirozené umožňuje použití pro děti.

Platinus V se smí používat po vyjasnění. Neužívá se v kombinaci s prvky chemického vlivu.

Jak nakupovat

Prostředky na zlepšení růstu vlasů a ošetření seborey lze zakoupit na internetových stránkách výrobce.

Náklady na

Na oficiálních stránkách najdete slevu ve výši 50%:

 • cena za Rusko - 1390 rublů;
 • pro Ukrajinu - 358 UAH;
 • pro Bělorusko - 409 tisíc rublů;
 • pro Kazachstán - 6200 tenge.

Sprej Platinus V recenze

Kdo z nás nemá sen o krásných, silných a zdravých vlasech? Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, musíte pracovat tvrdě a to pomůže Platinus V, jedinečný výrobek na vlasy, který navrhli kosmetologové.

Po použití této drogy získává vlasy druhý život, přestane se lámat a vypadat, vypadá zdravě a krásně.

Nástroj prošel řadou testů. Doporučuje se používat, jak ženy, tak i muže, nemá kontraindikace pro děti.

Charakteristickou vlastností léku je to, že jeho základem jsou přirozené složky, díky nimž působí efektivně, jemně a rychle. Je vyroben z extraktu jehličnatých rostlin s přídavkem hojivého lopuchového oleje a generujícího gelu. V přípravku chybí alkohol a konzervační látky. To je další z jeho pozitivních vlastností.

Aplikace

Aplikujte na čisté a vysušené vlasy. Stříkají se po celé délce vlasů, poté jsou uzavřeny plastovým uzávěrem a suchým ručníkem nebo kapesníkem. Je vypláchnut ve 30-40 minutách.

Doporučuje se používat dvakrát týdně. Výsledek je patrný po několika aplikacích. Vlasy se stávají mastné a rychle se špiní, získávají lesk a zdravý vzhled.

Doktorská recenze

Real recenze

Přejděte na oficiální webové stránky a podávejte objednávku s 50% slevou

Aplikace vás nepodléhá nic! Můžete jednoduše získat bezplatnou konzultaci a výběr kurzu.

Recenze a komentáře 33

Měl jsem nějaké sezónní problémy s vlasy. Na podzim a zvláště na jaře se vlasy velmi rozpadaly. Řešení problému pomohlo tomuto spreji. A začnu používat až do konce zimy a na jaře všechny vlasy na místě.

S příchodem zimy se moje vlasy stávají suché, nudné a začínají silně vypadávat. Zkoušel jsem lidové metody, ale nic nepomohlo. Dozvěděl jsem se o tomto spreji od přítele, který ji používá už rok a vlasy vypadají nádherně! Rozhodla jsem se zkusit. Naštěstí může být sprej nalezen v každém obchodě a není nákladný. Používám ji už týden a mohu říci, že výsledek je opravdu viditelný!
Hřeben na vlasy zůstává mnohem menší a vlasy se obecně stávají měkčími, poddajnějšími. Vypadají zdravě, lesklé a dobře upravené. Budu nadále používat, opravdu se mi to líbí!

Platinus V osobně mi pomohl zbavit se křehkých vlasů. A ten efekt byl velmi rychlý. Nyní vlasy začaly vypadat přesně zdravě a krásně. Efekt je výborný.

Zřídkakdy píšu recenze, ale nemohl jsem tu odolat. Je to jednoduché: chci pomáhat stejně jako já: kdo má problémy se ztrátou vlasů. Co víme o nástrojích, které s tím pomáhají? Chemie nebo lidové prostředky, které potřebují používat více než jeden rok, a jít do práce po česneku nebo lopuchu je velmi problematická. Další věc je Platinus V... je vyrobena na přirozeném základě, ale je velmi jednoduché. Ale hlavní věc - účinek! Ano, vlasy nejsou vylézeny šílenou rychlostí, ale rozhodně je! A co je nejdůležitější, přestali vypadávat (už je to obrovský plus), ale také se začaly objevovat chloupky (doufám, počáteční fáze) v problémových oblastech. Ale já osobně jsem začal důvěřovat tomuto nástroji!

Sergey, osobně jsem se dozvěděl o tomto spreji od dívky na ženském fóru. Kdyby se nezajímala o své dojmy, pořád bych chodila s bez života. Stali se tak zbarvenými, aby odmítli tento postup, bohužel, nemohl jsem, protože šedé vlasy na hlavě jsou už dost. Ale neutralizovat špatné účinky, křehkost, ztrátu, bylo nutné něco udělat. To začalo zpracovávat vlasy platinus V. Rychle přestaly vypadávat na kousky, lesk, byla příjemně překvapena tímto výsledkem. Takže dobrý produkt by měl být inzerován, aby se ostatní mohli zbavit podobného problému.

Dobré odpoledne Začal jít plešatý po porodu. Dítě je už osm měsíců a její vlasy stále klesají, navzdory skutečnosti, že jsem pil vitamíny, vyráběla masky, chodila na všechny druhy procedur kosmetologům. Všechno marně, teď se rozhodl vzít tuto drogu. I když ji dlouho nepoužívám, poznamenal jsem si, že moje vlasy jsou silnější, ocas je silnější. Budu sledovat. A ti, kteří již kurzu dokončili, se chci zeptat, jak jsou výsledky?

Dobré odpoledne, Raisa.)) Mám stejnou situaci - po narození mého chlapce nejen znatelně ztratila váhu, ale naopak si uvědomila, že její vlasy se nejen zhoršily, ale také ztratily. Zvláště po umytí to bylo jen děsivý pohled, celé vlasy vyšly ven. Také jsem vypil různé vitamíny, použité oleje na radu kosmetičky, ale měsíce proběhly a jako byste neměli žádný výsledek. Používám Platinus V již půl roku. Výsledek se objevil po několika týdnech a po dvou měsících se vlasy změnily dramaticky - přestaly úplně vypadávat, staly se silné, lesklé a zdravé. Nyní používám trochu méně, jen abych si výsledek opravil. Úžasný nástroj, takže se nemusíte bát - i vy to určitě pomůže!)

Moje vlasy strašně padaly, zkoušela jsem mnoho různých drahých šamponů. Přátel doporučil Platinusovi "zázrak". Nástroj používám o málo méně než měsíc a výsledek je již znatelný - ztráta vlasů se zpomalila. Vlasy se staly lesklé, již elektrifikované a začaly růst mnohem rychleji a dokonce se zvětšovaly.

Jsem už věkem člověka. A když dříve jsem měl hustou hlavu vlasů, ale teď se mnohokrát snížila a mé vlasy se staly řídkou. A kromě toho začaly trochu klesat. Začalo mě rušit a já jsem začal hledat způsob, jak posílit vlasy a zjistil. Mohu říci dobrý účinek. Již po několika aplikacích během 3-4 dnů vlasy přestaly vypadávat a pocit, že se zvětšily a silněji.

Používal jsem spray po barvení vlasů "Blondex", opravdu jsem chtěl vrátit vlasy k přirozenému zdravému vzhledu. Po několika procedurách vypadají, že nejsou přeplněná jako předtím, zkusím to znovu, ačkoli je stále ještě nějaká barva, možná budete muset udělat pauzu v oživení. Už takové extrémní barvy už nepoužívám, správný efekt se dosáhne, nyní je potřeba jen zachovat. Takže za týden se vrátím k testování Platinus V, protože to trvá jen málo času a stačí to udělat dvakrát týdně. I když je šťastný a soudí podle recenzí, bude to tady. Pokud můžu, poradím mámu a přítelkyni.

Stres nevede k dobrému. Moje problémy s mým manželem (situace nebyla příjemná, přišlo k rozvodu) začaly vypadávat z vlasů. Zpočátku jsem na to nevěnoval pozornost, myslel jsem si, že je v pořádku, všichni by nevypadli. Ale když se objem vlasů snížil o polovinu, panikárila. O Platinusu si přečtěte na některém ženském fóru spray. Dívky s nadšením řekly, jak se jejich vlasy "právě objevily". Nevěřím v zázraky, ale Platinus stále nařídil. Používám ji zatím (již pět měsíců). Výsledky skutečně existují. Vzhled vlasů se zlepšil po třech týdnech, trvalo to dva měsíce, než se zastavila ztráta. Nyní vlasy, které začaly růst ze spánku folikulů, vzrostly asi o 5-6 cm, to znamená, že byl přidán kořenový objem. Rozhodně nezměním platinový sprej žádným jiným způsobem!

Můj manžel má 35 let a najednou jsem zjistil, že na koruně má mnohem méně vlasů. A nebudu říkat, že tento fenomén byl překvapením - jeho otec, podle příběhů, ve čtyřiceti letech měl už na hlavě holé místo! Byl jsem připraven, ale když jsem objevil začátek plešatosti, byl jsem tak rozrušený! Začala hledat různé informace, jak je překonat, až do transplantace vlasů. Ale to jsem byl samozřejmě v klidu... našel jsem tento sprej na internetu, četl jsem si o něm, přečetl si recenze a rozhodl se to zkusit. Výsledek je úžasný - existuje! Tvorba plešatosti se zpomalila, dokonce se zdá, že spot se snížil.

Platinus V sprej na vlasy opravdu funguje. Kořeny jsou méně tučné a suché špičky jsou vlhké. Samotné vlasy získaly hustotu a nyní se rozpadají méně.

V důsledku pravidelného barvení se vlasy staly matné, křehké, trochu bez života, uškrabané na konci. Koupil jsem tento sprej, stav vlasů se zlepšil po prvním použití a nyní o měsíc později se stal jednoduše luxusní - lesklý, hedvábný, elastický! Jsem velmi potěšen.

Stav mých vlasů se prudce zhoršil po těhotenství a porodu. Vlasy začaly vylazit jen k roztržení a zastavit tento proces vypadal neskutečně! Vlasy se staly tak vybledlé, bez života a velmi vzácné. Rozhodla jsem se zkusit vlasovou péči Platinus V, protože jsem o tom slyšela hodně pozitivních recenzí. A s volbou, kterou jsem se nemýlil, po aplikaci mi vlasy přestaly vypadávat a jejich růst se znatelně zrychlil. Během měsíce jsem měl hustou hlavu vlasů, která krásně třpytila ​​na slunci. A co je nejdůležitější, neudělal jsem nic komplikovaného, ​​jenom jsem postříkal vlasy po mytí a potom jsem je vypral po 30 minutách. No, účinek je samozřejmě všem patrný.

Vlasy začaly vypadat nedávno. Tento sprej doporučil přítel. Pravidelně je používal během měsíce. Ztráta se výrazně snížila. Zdálo se, že jeho vlasy ožívají, objevil se lesk.

Jsem blonďatá a nejen že si barvam vlasy, ale spíš lesk, to znamená, že jsem se specificky odlehčila, čímž se ztenčila a nebyla tak silná srst. Stručně řečeno, vlasy z neustálého osvětlení se staly velmi křehkými, obzvláště poté, co jsem se rozhodl vyčistit barvu žloutnutí. Vyráběla masky jak profesionální, tak i lidové, ale účinek byl slabý. Pouze vlasové spreje Platinus V opravdu pomohly. Při aplikaci je to nepohodlné, může být obtížné najít 40 minut denně k vycházce s polyethylenem na hlavě, ale stojí to za to. Účinek je patrný po několika takových postupech. Vlasy se zpevnily, méně zlomily, na štětce zůstaly méně pozůstatků a hlava začala být tlustší.

Nedávno, po mnoha barvách a curlingu s curlingem, mé vlasy začaly vypadat zcela bez života a nudné. Masky mi pomohou velmi slabě vyzkoušet sprej, aby obnovili Platinus V. Prostě jsem je stříkal na čisté vlasy a česal jsem je. Pak si zabalila do vaku plastový sáček a šel asi čtyřicet minut. Po prvním použití byl výsledek viditelný.

po dlouhou dobu bylo rozhodnuto objednat nebo ne objednat... V tuto chvíli řeknu, že jsem to nelitoval... Moje vlasy jsou suché, konce se rozštěpily a zlomily... Po první aplikaci jsem se podíval na mé vlasy.........

Nějaký druh neštěstí se stalo mým vlasům. Začali mi spadat z pramenů, přímo z kořene, a začal jsem vidět na mé hlavě pruhy skládající se z řídkých chloupků, které byly viditelné každý samostatně ve světle. Byla to tragédie. Zejména proto, že jsem si dobře nedokázala ani vyčesat vlasy, nefungovala dobře. A neustále jsem chodil s hladkým ocasem, který opravdu nechodím. Když jsem začal používat Platinus V sprej, cítil jsem, že se vlasy začaly oddělovat od hlavy méně, pak ještě méně, a začaly se objevovat nové. Teď má hlava přišla do božského stavu, ale nedopustím se.

Tento sprej používám po dobu šesti týdnů. Vzhled bazálního objemu! Mnoho nových vlasů. Ale problém se ztrátou se ještě nerozhodl... Možná, že čas ještě nepřijel? nebo něco špatného dělat.. I když všechny pokyny.

Efektivní náprava

Používám vlasový sprej Platinus V dva měsíce. Účinky na obličej, vlasy se staly živými, nevypadají s takovou silou.

Moje vlasy se staly živějšími a vůbec nebyly zmatené i přes teplo, ale také přestaly lámat a vypadávat. Jsem velmi potěšen!

Sprej funguje!

V poslední polovině roku jsem byl vyděšený tím, kolik vlasů začalo vypadávat. Po umytí dokonce přestala česat, protože pak spadly do svazků. To se prostě nesnažilo: a vitamíny, masky a lidové prostředky - nic nepomohlo. Už jsem se stala právě tím, co mám dělat, a najednou to pomůže. Tak jsem přišel do tohoto spreje, to může být řečeno, zázračně) Po několika použitích se vlasy staly silnějšími, tlustšími a téměř nic nevypadalo. Řekněme, že jsem šťastná, že neříkám nic. Problém se ztrátou je vyřešen!)

Pomohlo

Ona si barovala vlasy tolikrát, že dokonce ztratila počítání. A v uplynulém roce jsem se začal dobře, strašně vypadávat vlasy a můj rukama nad prameny mohly okamžitě vytáhnout 20 kusů. Upřímně jsem se strašně bál. Vitamíny nepomáhaly, masky a podobně. A snažím se zjistit, jak s tímto problémem řešit na internetu, narazil jsem na tento nástroj a objednal ho. A výsledek samozřejmě mě napadlo, po pár týdnech, kdy se vlasy zastavily. Mohu tuto drogu bezpečně doporučit, nyní podporuji vlasy s lidovými prostředky, ale láhev stojí jako tajná zbraň, pokud ztráta znovu začne.)

Používala jsem mnoho prostředků na posílení vlasů, zdálo se, že existují první výsledky, ale pocit bylo, že jsou všichni návykové. Pouze před měsícem jsem začal používat tento sprej. Co se mi líbí, je to, že to trvá jen málo času: jen 2 krát týdně, to znamená, že to trvá dlouho. Samozřejmě, to není nejdůležitější věc, protože po několika týdnech jsem si všimla změn, hlava vypadá vyzařovaněji, vlasy na hřebenu zůstávají stále méně a svítí jako v reklamě! Doufám, že to není dočasný výsledek. Mám v plánu pokračovat. Jeho cena je docela přijatelná!

Sprej je výborný, pomohl mi to rychle obnovit vlasy, po neúspěšném barvení jsem šťastný!

Moje vlasy, po stálém barvení, nevypadaly příliš podobně a během zimy nějak ztratily svou sílu. Dim a bez života. Rozhodla jsem se zkusit tento sprej, velmi hodně kolegovi. Výsledkem používání mě to inspirovalo - po několika aplikacích se objevila pozoruhodná tendence, vlasy začaly žít, přestaly se rozpadat, velmi potěšeny!

Platinus V je inteligentní nástroj, je mi velmi líto, že jsem ho předtím koupil. Je vhodné aplikovat sprej na vlasy, nemá nepříjemný zápach. Zavírám vlasy s plastovou jednorázovou uzávěrou a obalím ručník přes vrchol, takže lék je lépe absorbován do vlasů. Po týdnu pravidelného používání začaly vlasy vypadat mnohem lépe. Doporučuji.

Zpětná vazba ohledně použití spreje Platinus V

Vlasy, po použití spreje Platinus V, jsou hladké a zdravé. Používám ho několikrát týdně a po umytí ji aplikujte na suché vlasy. Vidím, že se vlasy mění. Část se zastavila, struktura se stala hustší. Objevil se lesk.

Aplikuji Platinus V sprej na vlasy po každém mytí, dodává lesk a dobře upravený vzhled. Při pravidelném používání také zlepšuje strukturu vlasů, stávají se silnějšími a zdravějšími.

Mám problém s vypadáním vlasů po druhém těhotenství. Po narození syna vypadaly vlasy velmi silně, bylo také nemožné vrátit se zpět, okamžitě se zlomily, rozštěpené konce se objevily. Je mi velice líto, že jsem předtím tuto drogu nekoupila, teď s problémy s vlasy. Po týdnu používání stříkacího lesku se vlasy změkčily.

Podle mého názoru, vynikající prostředek pro péči o vlasy, účinně posiluje, léčí, zastavuje ztrátu. Vzhledem k tomu, že je ve formě spreje, je velmi užitečné používat.

Platinus V pro růst vlasů

Platinus V Profesionální posilovač vlasů posiluje vaše vlasy a rozšiřuje je. Vhodné pro muže i ženy.

Cena: 990 rub

Popis

A ty, plešatý, po telefonu, na webu a na pár recenzí, které náš nástroj pomůže bez jakéhokoliv laseru zilch-zilch. Takže zkrátka, můžete reagovat na prostředky pro růst vlasů a jen pro vlasy Platinus. Problémy rané a ne příliš plešaté se potýkají s mnoha lidmi. Existují různé důvody, a to jak dědičnost, tak i nezdravá strava, špatná ekologie a různé nemoci.

V současné době jsou účinné pouze chirurgické metody, protože všechny druhy krémů a masky jsou schopné maxima, takže je to jen pro zlepšení toho, co zbylo ze starých vlasů. Platinusoví inzerenti však tvrdí, že za nějaký měsíc se můžete dostat do ztracených vlasů, pochopíme.

Rychlé výsledky, všechny přírodní, jednoduché a spousta spokojených zákazníků. Standardní sada. Vzhledem k tomu, že existuje milion spokojených zákazníků, mělo by existovat nejméně tisíce recenzí.

Je to opravdu? Podívejme se, jestli existují tyto klinické studie, a pokud ano, o čem mluví.

A začali hned s lžemi. Za prvé, klinické studie léku proti rakovině byly prováděny teprve v roce 2000 a to bylo po dlouhém období po zhroucení SSSR Za druhé, subjekty byly krysy a všichni zemřeli, jejich vlasy se nezhustily a nástroj ukázal, že je schopen mírně zpomalit vývoj plicních metastáz, ale nezastaví to a ještě více se nezhojí. Nikdo z nich se také nestal lepší a chlupatější. Nic nevynalezujeme, výzkumné zprávy jsou k dispozici zde a zde.

Výzkum a certifikáty

Toto je certifikát registrace ochranné známky Platinum. Přesnost můžete zkontrolovat zde. To ale nedokazuje, že nástroj nějak pomáhá vlasům.

To je velmi klinické hodnocení, ale pokud si to přečtete, bude jasné, co tam bylo testováno. A ověřili shodu regulační dokumentace pro tuto kategorii zboží. Jinými slovy, tento dokument dokazuje, že Platinus nezpůsobuje podráždění pokožky, ale neprokazuje, že to nějak ovlivňuje růst vlasů a jejich zdraví.

Existuje také osvědčení o celní unii, které říká pouze to, že lze prodávat na území Ruské federace a zemí celní unie. Rovněž neukazuje a neprokazuje účinnost Platina.

Výsledkem je, že nemáme jednu klinickou studii, která by dokázala, že Platinus má nějaký pozitivní účinek na zdraví vlasů nebo jejich růst. Reklama je lhát, zkrátka.

Pamatujte, že nám bylo řečeno o jednom milionu spokojených zákazníků? Podívejme se na jejich recenze.

Fotografie před a po

Fotografie člověka po transplantaci vlasů pomocí laseru. Odtrženo odtamtud.

Sam "Peter" je ukradena z místa módních pánských účesů. A jeho vlasy z místa indické kliniky, která se zabývá výhradně transplantací vlasů.

Obecně neexistuje žádná skutečná zpětná vazba. Možná byste je měli hledat na internetu?

Přehlídka videa dívky, která říká, že Platinus je prostě skvělý a neměl by se bát koupit. Je pravda, že my, stejně jako mnoho dalších lidí, které vidíme v komentáři na YouTube, si všimli jednoho z příznaků lži v osobě. Bliká velmi často, stane se to lidem, kteří záměrně lžou. Malá dívka má prozatím tréninkové zasedání, zdá se, že ještě není zatvrzelým podvodníkem, nemůže s lidmi přemýšlet silou myšlení a ne mrknout.

Výsledek

Platinus B nebo Platinus V Professional je podvod z výboje. Jedná se o obyčejnou, neznačitelnou masku na vlasy za super cenu. Nepomůže vrátit vlasy a nezpevňovat stávající vlasy. Nenechte se zmást falešnou reklamou.

Platinové recenze na vlasy

Lék Minoxidil pro růst vlasů Sprejový tekutý krystalový systém pro růst vlasů Hemoroidní roztok Platinus Gemo sprej na regeneraci vlasů Ultra Hair Chci vyzkoušet tento nástroj, moje vlasy nejsou tlusté a objemné. Slyšel jsem hodně pozitivní zpětné vazby.

Prostředky pro růst vlasů Platinus V Professional

Stimulace růstu vlasů je úkol, který je většinou řešen ošetřením komplexních chemických sloučenin. Nový sprej na růst vlasů - inovační vývoj na přírodní bázi.

Je to nejen bezpečné, ale také užitečné pro vlasy, získání nové síly pod jeho vlivem. Platinus V - vynález ruského výrobce BioHimExpo.

BioHimExpo vyrábí profesionální kosmetiku a je známá pro svůj intenzivní výzkum a efektivní inovace.

Předchůdcem léčby byla protinádorová léčiva vyvinutá v roce 1983. Zjistili jedinečné vlastnosti, které ovlivňují růst vlasů a jejich zdraví.

Hlavními výhodami nového BioHimExpo jsou vysoká účinnost, přírodní složení, hypoalergenita.

Výhody

V důsledku použití stimulujícího roztoku - Sprej pro růst vlasů má následující účinky:

 • přidání hustoty;
 • ukončení ztráty;
 • obnovení zdravé struktury;
 • Zlepšení lesku, celková estetika.

Chcete-li získat očekávaný výsledek, musíte absolvovat kurz ve 4 týdnech. Změny k lepšímu jsou pozorovány ve 100% případů.

Bezpečnost výrobků je potvrzena příslušnými studiemi. Postřik pro růst vlasů obdržel certifikáty potvrzující jeho účinnost. Doporučuje se pro distribuci v zemích Ruska a SNS.

Mezi hlavní výhody léku ve srovnání s podobnými léky je třeba poznamenat:

 • nedostatek vážení vlasů;
 • nedostatečný účinek mastnoty;
 • barva se nemění;
 • odstraňuje elektrostatické napětí vlasů;
 • bojuje příčinou a účinkem lupů a seborrhy.

Efektivní léčba přípravku Platinus V za přítomnosti pruritu. Často se vyskytuje v důsledku:

 • alergická reakce (potraviny, chemické látky);
 • neurologické problémy;
 • barvení.

U 90% lidí, kteří používají řešení, se po týdnu projevují známky obnovy vlasů.

Efektivní recept

Výkon díla je výsledkem vyvážené kompozice. Jeho výjimečná užitečnost je také zajištěna přirozeným původem. Tekutina obsahuje prvky, které:

 • živí kořeny a vlasy, nasytí prvky potřebné pro vývoj;
 • aktivovat mechanismy, které dávají impuls produktivitě "spící" folikulů;
 • zlepšit krevní oběh;
 • podporují pronikání cenných živin do kořenů, které dodávají sílu.

Složení

 1. Huminová kyselina. Je izolován z rostlinného materiálu. Známý jako silný růstový stimulátor, používaný ke zlepšení vlastností vlasů.
 2. Generování gelu. Aktivuje regeneraci buněk. Zrychluje metabolické procesy na povrchu pokožky, posiluje vlasové folikuly.
 3. Výtažky z kůry a jehel. Mají baktericidní a antimikrobiální účinek. Přispívejte k revitalizaci folikulů.
 4. Pektin. Podílí se na vytváření zdravého rámu vlasové šachty. Má vysokou biologickou aktivitu při stimulaci buněčné obnovy.
 5. Vitamíny. Ozdobte cibuli s hodnotnými složkami nezbytnými pro aktivní vývoj. Zpevněte a léčí chloupky.
 6. Regulátor kyselosti. Neutralizuje účinek agresivních součástí. Normalizuje úroveň vlhkosti, udržuje rovnováhu pH.

Jako součást konzervačních látek, alkoholu, parabenů.

Návod k použití

Roztok je žlutohnědá aerosolová kapalina. Má neutrální vůni s lehkými dřevitými notami.

Před aplikací byste měli vlasy umyt teplou vodou a šamponem a vysušit.

Aplikujte sprej podle následujících pokynů:

 1. postříkejte sprej po celé ploše a délce chlupaté části;
 2. lehké masážní pohyby pro aktivaci absorpce směsi;
 3. opakujte postup 1-2 krát během dne ke konsolidaci výsledku.

Poté, co se postup nevyžaduje k opláchnutí směsi. Nezanechává mastnoty, nedává stín. Celý postup trvá asi pět minut denně. Zvýšení penetrace látek pomocí masážních zařízení vhodných pro masáž hlavy.

Frekvence návštěv závisí na hloubce problému.

 • Pokud jsou porušení méně závažné nebo pokud je léčivo používáno pro profylaktické účely. V tomto případě by měl být aplikován 1-2 krát denně.
 • Při alopécii se výrazně vyčerpává 4-8krát denně.

Pokud se maska ​​na vlasy používá spolu s aerosolem, provádí se s ním předběžné čištění. Po zpracování se stříká aerosoly. Maska na vlasy se aplikuje jednou týdně.

Doporučení

Zhoršení kvality vlasů je pozorováno v různých situacích:

 • hormonální změny (těhotenství, laktace);
 • stres;
 • operace, prodloužené onemocnění;
 • nevyvážená výživa.

Všechny tyto a jiné příčiny mohou způsobit různé nepříjemné příznaky. Pro rozstřikování vlasů se doporučuje použít:

 • se suchou a svědící skalpí;
 • lupy, onemocnění seborrhy;
 • vyšší než míra ztráty vlasů;
 • porušení struktury prutu (křehkost, suchost, dělení, otupělost).

Při použití dohromady obnoví roztok a masku na vlasy pomůže zbavit alopecie. Tato kombinace se doporučuje také při reakci na barvení.

Výrobek je doporučen pro muže i ženy. Hypoalergenní a přirozené umožňuje použití pro děti.

Platinus V se smí používat po vyjasnění. Neužívá se v kombinaci s prvky chemického vlivu.

Jak nakupovat

Prostředky na zlepšení růstu vlasů a ošetření seborey lze zakoupit na internetových stránkách výrobce.

Náklady na

Na oficiálních stránkách najdete slevu ve výši 50%:

 • cena za Rusko - 1390 rublů;
 • pro Ukrajinu - 358 UAH;
 • pro Bělorusko - 409 tisíc rublů;
 • pro Kazachstán - 6200 tenge.

Recenze lidí, kteří používali vlasový sprej Platinus V. Před pár lety jsem se potýkal s nepříjemným jevem - náhlou ztrátou vlasů. Přišel k lékaři, ukázalo se, že problém je způsoben změnami hormonů.

Platinus V (Platinus B). Návody, recenze, cena, koupit

Chcete-li, aby vaše vlasy byly krásné a zdravé, měli byste se o ně postarat o nic méně než tvář a tělo. Proto je třeba věnovat pozornost výběru produktů, které jsou navrženy tak, aby zvyšovaly růst a zlepšily strukturu vlasů. Spray Platinus V vyvinutý firmou BioHimExpo od Saint-Petersburg se ukázal jako vynikající.

Podrobný popis spreje Platinus V

Pod vlivem nepříznivých faktorů může u mužů i žen docházet ke ztrátě vlasů. Důvody mohou být dědičnými nebo environmentálními faktory, zejména životním stylem a mnohem více.

Každý den člověk může ztratit asi sto vlasů. Tento jev je považován za normální, ale pro předvídání jeho dalšího vývoje je nutné pečlivě zvážit vypadané vlasy. Pokud je na své straně žárovka, jemně vytáhněte vlasy do chráničů a korunky. V případě, že na prstech bude až pět chloupků spadl, měli byste vážně přemýšlet o prevenci plešatosti.

Hair Spray Platinus B je schopen efektivně řešit problémy s vypadáváním vlasů. Tento nástroj je inovativní vývoj specialistů z Petrohradu a je ideální pro problematické vlasy - slabé, tenké a dělící, náchylné ke ztrátě.

Sprej má příznivý účinek:

 • poskytuje vysokou kvalitu výživy oslabeným vlasům;
 • má zpevňující účinek na vlasové folikuly;
 • obnoví poškozenou strukturu;
 • dává sílu vlasů;
 • uklidňuje kůži neurologickým a alergickým svěděním.

Díky své naprosto přirozenému složení je sprej Platinus V ideální pro časté používání, aniž by se projevilo nejmenší riziko pro zdraví.

Složení spreje Platinus B

Platinus V vysoce výkonný sprej na vlasy je založen na účinných látkách, které stimulují růst vlasů, posilují jejich vnitřní strukturu a také zabraňují jejich ztrátě.

Složení přípravku Platinus B obsahuje následující složky:

 • extrakt z měkkého dřeva;
 • humická kyselina;
 • vitamíny;
 • pektin;
 • regulátor kyselosti;
 • hypoalergenní generující gel.

Díky tomuto organickému hypoalergennímu složení lze tento nástroj použít nejen pro muže a ženy, ale i pro děti.

1. Dřevěné jehly - důležitá složka spreje, která je schopna neutralizovat nepříznivé účinky prostředí. Kromě toho jehličnatý extrakt zajišťuje ochranu vlasů proti poškození a nadměrnému vysoušení a také posiluje jejich strukturu, zvyšuje růst a odstraňuje lupy.

2. Huminová kyselina je známá svým posilujícím a vyživujícím účinkem na strukturu vlasů. Dává jim také zdravou a atraktivní záře.

3. Vitamíny a pektin, které se nacházejí v kompozici postřiku, přivádějí všechny vlasy zevnitř, což vede k významnému snížení rizika jejich ztráty a zničení.

4. Zvláštní generační gel, který je důležitou součástí spreje Platinus B, má antialergické a antimikrobiální účinky.

5. Aby se tomuto činidlu poskytla optimální hodnota pH, je v jeho složení přítomen speciální regulátor kyselosti.

Nástroj je dodáván v lahvičce s dávkovačem, který poskytuje maximální snadné použití.

Jak se rozstřikuje

Kompozice spreje Platinus V obsahuje optimální komplex přírodních vitamínů a minerálů, jejichž kombinovaný efekt má velmi pozitivní vliv na stav vlasů a kůže hlavy. Další důležitou funkcí tohoto nástroje je účinné odstranění škodlivých složek, které se často vyskytují v složení šamponů a jiných výrobků pro péči.

Pozitivní vlastností spreje Platinus B spočívá v tom, že jeho příznivé účinné složky jsou bezpečně uloženy ve struktuře vlasů, dokonce i po opláchnutí.

Podle záruky výrobců po měsíčním pravidelném používání této masky na sprchování vlasů dochází k pozitivním změnám, a to:

 • vnitřní struktura vlasů se stává silnější a silnější;
 • intenzivní zastavení vypadávání vlasů;
 • efekt je udržován po dlouhou dobu.

Pokyny pro použití spreje Platinus B

Aby vlasový sprej Platinus V přinesl maximální účinek na vlasy, měl by být aplikován v souladu s pokyny.

Doporučuje se používat tento nástroj dvakrát denně - ráno a večer. V případě, že jsou vlasy příliš slabé, stejně jako výrazná plešatost, je třeba frekvenci aplikace zvýšit až čtyřikrát až osmkrát denně.

Postup zahrnuje několik kroků:

1. Musíte nejprve umýt vlasy šamponem, který vyhovuje vašemu typu.

2. Poté je nutné vlasy mírně vyschnout masírováním měkkého utěrky.

3. Poté musí být celá délka vlasů aplikována rovnoměrně.

4. Pak masírujte prostředek, který se vtírá do pokožky.

5. Vypláchnout sprej není nutné.

Při provádění tohoto postupu dvakrát denně velmi brzy zaznamenáte pozitivní výsledky. V důsledku působení složek terapeutického spreje se aktivita vlasových folikulů stabilizuje a v důsledku toho se tendence k vlasům příliš rychle kontaminují a navíc se stanou silnějšími a pružnějšími.

Efektivní sprej Platinus V

Jednou z nejdůležitějších vlastností vlasového spreje Platinus B je jeho všestrannost. Je stejně vhodný jak pro ženy, tak pro muže, kteří mají problémy s vlasy.

Vysoká účinnost je demonstrována tímto prostředkem při řešení tak široce rozšířených problémů, jako je vypadávání vlasů, stejně jako lupy a svědění v oblasti pokožky hlavy.

V důsledku aplikace postřikovače se stává zdravější, silnější a krásnější.

Mezi četné příjemné změny patří:

 • zvýšení objemu a hustoty vlasů;
 • urychlení růstu vlasů;
 • regenerace buňky pokožky hlavy;
 • znatelné snížení křehkosti a úseku na špičkách vlasů;
 • regulace mazových žláz pokožky hlavy;
 • zmizení svědění, a řada dalších nepříjemných pocitů.

Použití spreje Platinus B přináší absolutní nepohodlí, protože:

 • má nenápadnou neutrální příchuť, a proto může být použita v kombinaci s libovolnými parfémovými prostředky;
 • mohou být aplikovány na bělené a barvené vlasy bez rizika změny barvy.

Sprej na vlasy Platinus B neobsahuje alkohol ani škodlivé konzervační látky, proto nepoškozují vlasy a pokožku hlavy. Hlavní účinnou látkou je extrakce jehličnatých stromů, což má příznivý účinek na stav vlasů obecně.

Sprej Platinus V je velmi snadné použití díky tomu, že nevyžaduje oplachování. Takže, v závislosti na problému, může být snadno používán dva až osmkrát denně.

Existují nějaké kontraindikace pro vlasový sprej Platinus B?

Jednou z nejdůležitějších výhod vlasového spreje Platinus V je jeho absolutně přirozená kompozice. Z tohoto důvodu nemá prakticky žádné kontraindikace a může být často používán. Jedinou překážkou pro použití tohoto spreje může být individuální intolerance k jedné nebo více jeho složkám. Proto před tím, než začnete užívat přípravek Platinus B, doporučujeme konzultovat s zkušenými trichology.

Recenze lidí, kteří používali vlasový sprej Platinus V

Tento nástroj používám dva měsíce. Po celou tuto dobu se vlasy staly méně křehké a křehké, jejich struktura se zpevnila. Teď, když jsem si ruku prohrál vlasy, nezaznamenávám tolik vlasů, které mi klesly na prsty jako předtím. Tento lék mi vyřešil problém.

Valentine, 29 let

Od té doby, co jsem ji začal používat, uplynulo tři měsíce. Opravdu pohodlné prostředky - postříkané na vlasy a zapomenuté, a to je v současné době platné. Na místech, kde byly předtím holé skvrny, začaly růst silné a husté vlasy. Jsem velmi spokojen s výsledkem a nyní doporučuji sprej mým přátelům, kterým je problém plešatosti také znám z první ruky.

Nejlepší přítel, který si všiml mého utrpení, doporučil úžasný spray Platinus V. Jak se ukázalo, je založeno na jehličnatých výtažcích. Dlouho jsem zbožňoval kosmetiku s obsahem jehel, takže jsem se rozhodl určitě zkusit tuto drogu.

Světlana, 40 let

Ve skutečnosti, jak říká výrobce, pozitivní efekt přišel velmi rychle - o měsíc později. Během mytí vlasů a česání všech vlasů na místě! Dokonce i pouhým okem je patrné, že mé vlasy jsou mnohem silnější, silnější a pružnější. Měli znovu zdravou záři - stejně jako ve starých dnech. Mohu s jistotou říci, že moje vlasy se plně uzdravily. Pokud máte podobný problém - koupit Platinus B, rozhodně vám pomůže!

Cena spreje Platinus V a kde koupit tento nástroj

V současné době existuje mnoho padělků na internetu oblíbené prostředky Platinus V. Jsou obvykle nabízeny za nízkou cenu, ale jsou naprosto zbytečné. Chcete-li zakoupit skutečně vysoce výkonný produkt, měli byste kontaktovat pouze spolehlivé a osvědčené dodavatele.

Při návštěvě oficiálních webových stránek si můžete zakoupit vlasový sprej za 1390 rublů. V takovém případě obdržíte všechny potřebné záruky.

K dnešnímu dni je Platinus V jedním z nejúčinnějších bylinných léků určených ke zvýšení růstu a zlepšení struktury vlasů. Když si ji koupíte, poskytnete své vlasy požadovanou krásu a zdraví.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte s přáteli jednoduše kliknutím na tlačítko ve své sociální síti nebo blogu:

Více z této sekce:

Přečtěte si recenze o masce pro vlasové princezny, jeden z nejlepších vlasových produktů. Lze ji považovat za terapeutickou drogu, která pomáhá i v těch nejvíce zanedbaných případech.

Platinus V pro vlasy: recenze, cena, instrukce, složení :: Fupi. D

Pro někoho není nic horšího než ztráta vlasů. Naneštěstí se dnes mnoho lidí může pochlubit nádhernou hlavou vlasů, která dává člověku individualitu a chuť. Nejčastěji se s tímto problémem setkávají muži, jejichž příčinou jsou geny a častý stres.

Mnoho manželů často zaznamenává, jak se jejich druhá polovina začíná chovat plešatě a v úplně jiném věku. Pro ženy, časté zbarvení vlasů, osvětlení, perm a špatná výživa mohou také vést k plešatosti a vypadávání vlasů. Tato situace mi je známá. Zvláštní maska ​​pro růst vlasů mi však pomohla překonat tuto obtíž.

"Platinus B" pro vlasy

Zkoušel jsem různé vlasové výrobky: lidové recepty, masky, zakoupené v lékárně a mnoho dalšího. Nikdo z nich mi nepomohl, a vlastní masky a koupele dokonce zhoršily můj obecný stav. O tom, co je platinus, jsem se od přítele dozvěděl. Její manžel, ve věku 31 let, začal být plešatý a tento lék rychle mu pomohl vrátit vlasy zpět.

Platinus V Professional je jedinečný v tom, že je stejně vhodný pro muže i ženy. Tato maska ​​pro růst a posilování vlasů a hustoty vykazuje vynikající výsledky za měsíc po použití. Jeho hlavní výhodou je, že prošla potřebnou certifikační a klinickou zkouškou, která byla provedena v roce 2011.

Platinus V je tedy nutný v takových případech:

 • Zrychlit růst nových vlasů.
 • S konstantní ztrátou vlasů.
 • Posílit kořeny a strukturu folikulu.
 • Aby vaše vlasy vypadaly zdravě a atraktivně.

Epilage pro odstranění chloupků

Existuje nádherný vosk pro depilaci zvaný Epilage http://fupiday.com/epilage.html Jednoduchý Epilage odstraňuje vlasy na nejtěžších místech a trvale. Chybějící houštiny po dobu 2 měsíců je zaručeno!

Složení

Platinus V Pro se skládá ze speciálních komponent, které vzájemně spolupracují, chrání člověka před ztrátou vlasů a plešatostí. Maska obsahuje:

 1. Výtažky ze dřeva a jehličnatých rostlin, které chrání vlasy před expozicí životního prostředí, škodlivým účinkům šamponů a také obnovují funkci folikulů.
 2. Huminová kyselina pomáhá dodat vlasům zvláštní objem, lesk a zrychluje jejich růst.
 3. Indická angrešt, která občas zvyšuje produkci keratinu, která je nezbytná pro aktivní růst silných vlasů.
 4. Generující gel VOM - antimikrobiální prostředky, které mají absorbující účinek.

Pokyn

Když jsem studoval složení masky a recenze z ní, uvědomil jsem si, že je to velmi dobrý nástroj a okamžitě se rozhodl koupit. Velmi spokojeni s jednoduchostí použití, protože jiné profesionální masky vyžadovaly dlouhou přípravu před aplikací a celý postup trvá asi tři hodiny.

Jak používat Platinus V Professional? Je to velmi jednoduché, protože jeho instrukce jsou k dispozici ve všech krocích:

 • Umyjte si vlasy pravidelným šamponem;
 • Trochu je osušte ručníkem;
 • Aplikujte Platinus V po celé délce a ve velkém množství tak, aby produkt pokrýval všechny vlasy;
 • Zakryjte si hlavu ručníkem nebo obalem;
 • Nechte masku na vlasu po dobu 30 minut;
 • Opláchněte vlasy teplou vodou.

Samozřejmě, první věc, která mě zajímala, byla cena Platina V. Nikdo nechce jít do salonů a platit za pochybný výsledek. To však není Platinus V. Je snadné zakoupit masku, prostě přejděte na oficiální webové stránky výrobce a objednejte. V Rusku to stojí 2780 rublů, a na Ukrajině - 720 UAH.

Velmi často Platinus V nabízí 50% slevu, díky které jsem ji koupil za poloviční cenu. Možná, že pro někoho je tato cena vysoká, ale tím, že jednou za měsíc dáváte takové peníze, můžete se zbavit vypadávání vlasů.

Platinus V: Rozvod nebo ne

Stejně jako ostatní kupující nejprve pochyboval před nákupem: co když je tento produkt na vlasy běžným podvodem? Odmítnutí všech negativních myšlenek mi pomohlo k reálným recenzím o Platinus V. Ukázalo se, že mnoho lidí je s tímto problémem obeznámeno a někteří dokonce sdílejí metody řešení plešatosti na internetu. Pokud ti ti lidé nemohou přesvědčit, a myšlenky "to je rozvod nebo ne," ještě zůstaňte, měli byste přečíst recenze trichologů o této droze.

Recenze trikologů

Recenze

Boris, 46 let
Vždy se bojí být plešatý. Můj otec začal ztratit vlasy dalších 40 let a můj dědeček si obecně pamatuje jen plešatý. Jakmile si moje žena všimla plešatiny na hlavě, rozhodla jsem se Platinovi V. Po 15 dnech užívání zmizely první známky plešatosti, jako by tam nebyly. Ale už to přestanu používat.

Anna, 27 let
Vypadávání vlasů - jen hrůza! Není divu, že mi bylo předtím zakázáno zesvětlovat vlasy. Do věku 25 let se změnily v žíravý žínku, dokonce i opletení nemohlo být pletené. Kolega mi poradil o Platinovi V. Nejprve jsem pochybovala, co kdyby to bylo jen další podvod a čerpání peněz? Naštěstí mi tento lék pomohl zachránit vlasy a vypadat zdravě.

Olga, 24 let
Velmi vděčný výrobcům Platinus V za tak úžasný nástroj. Nikdo nevěřil, že jsem začal chodit plešatý. Tato noční můra začala po porodu. Možná jsou na všechno vinit hormony. Žádné šampony, masky, oleje nepomohly a situace se denně zhoršovala. Poté, co jsem denně začal používat Platinus V na vlasy, se plešatost zastavila a teď vypadají vlasy ještě lépe než před narozením.

Alexander, 54 let
Když jsem byla mladá, měla jsem na čele velké plešatiny, ale nějak jsem na to neměl příliš velký důraz. Ale když začali růst a dosáhli vrcholu hlavy, celá rodina zazněla poplach. Naštěstí mi dcera dala Platinus V. Po měsíci užívání jsem jí řekl, že mi dala nejen masku, ale i krásné a svěží vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy