logo

Drimtim.ru

Příjemné a užitečné

Plasmoterapie vlasů: indikace, postup a účinnost

Denní stres, nezdravá strava a špatná ekologie - to jsou skutečnosti, kterým čelí každý moderní člověk. Každý z těchto faktorů se odráží nejen ve vnějším, ale i ve vnitřním stavu vlasů.

Slabá, rozštěpená a ztráta hustoty - postrádají domácí péči. Nejlepším řešením by byla plazma terapie vlasů. Jedná se o inovativní kosmetickou technologii, která vám umožní vypořádat se s mnoha problémy.

Indikace pro plazmové zvedání

Základem plazmatické léčby pokožky hlavy je injekce krevní plazmy. V plazmové části jsou trombocyty a užitečné látky, které se podílejí na všech regeneračních procesech.

 • vypadávání vlasů
 • tip,
 • ztenčení a tahání kudrlin,
 • lupy
 • seborrhea,
 • vážné poškození a vyčerpání.

Hlavní výhodou plazmatické terapie je použití krve spíše než syntetizované léky. To vše minimalizuje pravděpodobnost vzniku alergií a je naprosto bezpečné pro zdraví.

Pořadí zasedání

Před plazmovou terapií vlasů je nutné provést kompletní krevní test, aby byly zajištěny optimální ukazatele výkonnosti. Obvykle je postup naplánován na ranní čas. Na jedno zasedání stačí 10 ml krve. Lékař jej umístí do centrifugy, kde se uvolní plazma pod rotací.

Z 10 ml krve je možné získat asi 5 ml plazmy, která se shromáždí v injekční stříkačce. Pro injekci použitých mikročoček, což snižuje bolest. Na žádost pacienta však může být anestezie.

Jehlu se vkládá jen do vzdálenosti 1 mm do různých bodů pokožky hlavy. Během postupu tricholog nahrazuje jehly asi 4-5 krát. Během jednoho zasedání odborný lékař produkuje nejméně 60 injekcí. V některých případech se do plazmy přidávají vitaminy, aby se zvýšil účinek.

Účinnost postupu

Plazmová terapie úspěšně zvládne hlavní problémy vlasů: otupělost, ztenčení, křehkost. Po proceduře se vaše kudrlinky opět stanou lesklé, měkké a hedvábné, konce se přestanou rozdělit a vypadat zdravě.

Plasmolifting pokožky hlavy

Pro ty, kteří se zajímají o zdraví pokožky hlavy, vyvinuli vědci postup, jako je plazmové zvedání. Terapie vykazuje dobré výsledky v boji proti plešatosti. Plazmové zvedání pomáhá omlazovat pokožku hlavy a regenerovat poškozené vlasy.

Co je plazmové zvedání

Tato injekční technika je skvělý způsob, jak zlepšit stav a omlazovat pokožku hlavy. Zavedením materiálu založeného na vlastní plazmě pacienta získávají buňky v problémových oblastech "nový život", čímž pomáhají zdravým a silným vlasům. Získané destičky dodávají proteinové sloučeniny na poškozená místa pomocí injekcí. Jsou nezbytné pro výrobu energie, která aktivuje růst vlasů. Plasmolifting pokožky hlavy je účinná omlazující procedura, kterou podporuje řada ruských a zahraničních hvězd.

Co je užitečná terapie plazmy pro vlasy

Lidská plazma produkovaná z krve centrifugací působí jako druh aktivátoru růstu vlasů. Obsahuje vitamíny, hormony, esenciální bílkoviny. Plazma zpomaluje proces umírání vlasových folikulů a převrací ji, čímž se dostává do růstové fáze. Nakonec se buněčný metabolismus zvyšuje a zvyšuje imunita kůže. Lékaři považují postup plasmoliftingu za prospěšný pro zdraví kvůli jeho přirozenosti - používá se pouze krev pacienta. Jako účinek můžete očekávat:

 • získání vlasové elasticity a zdravého lesku;
 • schopnost stimulovat růst vlasů;
 • odstranění lupů;
 • normalizace funkcí mazových žláz;
 • posilující folikuly;
 • snížení plešatosti.

Indikace

Plasmolifting vlasů se doporučuje těm lidem, kteří mají problémy s pokožkou hlavy. Důvody pro kontakt s lékařem mohou být mnoho. Před zahájením léčby byste měli vyšetřit u trichológa příčinu křehkosti a vypadávání vlasů. Například, jestliže to je genetický nebo dědičný jev, plazmové zvedání jen zmírní problémy na chvíli. Pokud věk nebo jiný faktor hraje roli, výsledek kosmetické chirurgie může trvat až rok. V takových případech se doporučuje plazmolifing hlavy:

 • přítomnost lupů nebo seborrhy;
 • řídké vlasy;
 • plešatost;
 • slabé vlasy.

Kontraindikace

Stejně jako u jakéhokoli kosmetického postupu má plastické zvedání pokožky hlavy i řadu kontraindikací. Navzdory přirozenosti a úplné organickosti metody, na rozdíl od mezoterapie, byste měli stále konzultovat s lékařem o omezeních. Postup se neprovádí v takových případech:

 • onkologické nemoci;
 • alergické reakce;
 • chronické onemocnění kůže;
 • různé duševní poruchy;
 • těhotenství a kojení;
 • menstruační cyklus;
 • infekční nemoci;
 • přítomnost hematomů a poškození skalpu;
 • nemoci autoimunitní povahy.

Jak je plazmová zvedací hlava

Než začnete s procesem plazmového zvedání, měli byste provést řadu doporučení předběžných opatření:

 1. Několik dní před kosmetickou operací vylučujte tučné potraviny a alkohol z jídelníčku.
 2. Postupujte na prázdném žaludku, ale tekutiny mohou být spotřebovány neomezeně.
 3. Vyvarujte se mytí hlavy během prvních 2-3 dnů.
 4. Omezte přímé sluneční světlo na pokožce hlavy po terapii plazmou.

Postup plazmoliface pokožky hlavy se provádí následujícím způsobem:

 1. V přípravné fázi se pacientova krev odebírá k analýze.
 2. Po vyloučení různých onemocnění je malé množství krve sebráno ve speciální trubici, která neumožňuje zvlnění.
 3. Banka se umístí do centrifugy, kde se uvolní plazma nasycená destičkami.
 4. Autoplasma se podává injekčně subkutánně formou injekcí s předchozím použitím léků proti bolesti (hloubka injekcí není větší než jeden milimetr).
 5. Kosmetická chirurgie trvá 40-60 minut.

Kolik jsou injekce pro růst vlasů

Plazmolififikační procedura - operace není levná a cena se liší v závislosti na zdravotnických zařízeních. Nebojte se však - náklady ospravedlňují očekávání. Průměrná cena jedné terapie je od šesti do osmi tisíc rublů. Aby bylo dosaženo pozitivního účinku, je třeba provést alespoň čtyři operace. V komplikovaných situacích lékaři předepisují kurz šesti nebo více procedur. V důsledku toho, aby se dosáhlo významného účinku, budete muset část s částkou rovnající se 24-30 tisíc rublů.

Video: terapie vlasových plazmů

Recenze

Olga, 45 let: V poslední době začala používat takovou kosmetickou klinickou službu jako plazmové zvedání. Před zahájením léčby byly vlasy křehké, mastné, nemohl jsem se zbavit sebóry. V poslední době se všechno změnilo - po čtyřech plazmoterapeutických postupech přestala pokrývka hlavy být problémovou oblastí. Radím všem!

Sergey, 51: Taková nepříjemnost, jako vypadávání vlasů, se začala projevovat ve věku třicítky. Nevěsta doporučuje plazmolifting - výborná profylaktika proti plešatosti. Lékař předepsal kurz šesti zasedání. O čtyři měsíce později se objevily první výsledky. Vlasy přestaly vypadávat a přestavovat v růstovém režimu. Jsem velmi potěšen.

Natalia 31: V loňském roce jsem poškodila vlasy s perím, staly se křehké a suché. Rozhodla jsem se udělat krátký účes, ale situace se i nadále zhoršovala. Pak jsem se rozhodl pro plazmové zvedání a byl jsem potěšen. Postup sám o sobě je mírně bolestivý, ale za to stojí nepohodlí: moje vlasy jsou silnější, začínají růst rychleji a získávají zdravou barvu a lesk.

Plazmové zvedání vlasů

Obsah článku

Plazmové vlastnosti

Není divu, že říkají, že všechno nové je dobře zapomenuto staré. Totéž platí pro plazmatickou terapii, která je založena na autohemoterapii. Pro terapeutické účely by pacienti měli dostat intramuskulární injekci, která byla předtím převzata z žíly a krev byla zkoušena na začátku minulého století. Tak německý lékař August Beer urychlil hojení zlomenin. Hematom vytvořený vedle úrazu přispěl k aktivaci regeneračních procesů tkáně.

V současné době se nejedná o krev používanou k léčebným účelům, ale plazma pacientů bohatá na destičky. Významně aktivuje procesy regenerace a přispívá k obnově buněk a tkání v problematické oblasti.

Současně nepřítomnost červených krvinek urychluje resorpci vstřikovaného biomateriálu a v místě vpichu se nevytvářejí modřiny.

Indikace

Problémy s vlasy dnes nejsou neobvyklé. Jejich stav závisí na mnoha vnějších a vnitřních faktorech. Špatná ekologie, špatná kvalita a nepravidelná výživa, nedostatek spánku a stresu, různé choroby vnitřních orgánů, nesprávné česání a péče mohou vést k silnému oslabení a dokonce k intenzivnímu vypadávání vlasů.

Pomocí plazmové terapie je možné podávat a posilovat vlasové folikuly. Odborníci proto doporučují podrobit se postupům pro rychlé řešení těchto problémů:

 • suché a nehybné vlasy:
 • jejich těžké ztenčení a zlomení;
 • vzhled brzy šedých vlasů;
 • svědění a odlupování kůže;
 • nadměrná sekrece kožního mazu;
 • suchost a oddělení hrotu;
 • počáteční stadia alopecie.

Některé z výše uvedených problémů jsou okamžitě vyřešeny, jiné vyžadují i ​​opakovaný průběh sestávající z 5-6 procedur. Ve většině případů jsou pozitivní změny viditelné pouhým okem po 2-3 týdnech od okamžiku zahájení léčby.

Výhody a nevýhody

Plasmolifting se stále častěji používá jako účinný prostředek k zastavení procesu pletení a posilování vlasů. Někteří odborníci se domnívají, že je užitečnější než hardwarové techniky nebo mezoterapie, protože má řadu výhod:

 • Bez bolesti - pacient bude muset zažívat jen mírné nepohodlí z injekcí.
 • Hypoalergenní - pod kůži se injektuje vlastní plazma pacienta, což prakticky eliminuje riziko alergií.
 • Bezpečnost - žádné jizvy a jizvy, pokožka zůstává prakticky neporušená.
 • Místní anestezie - pacienti často pacient snadno tolerují i ​​bez ní.
 • Nedostatek rehabilitace - bezprostředně po skončení procedury může pacient vést normální život, jen pár dní jsou uložena malá omezení.
 • Dlouhodobý výsledek - protože jsou aktivovány procesy přirozené regenerace, jejich vysoká rychlost přetrvává po určitou dobu po ukončení léčby.

Hlavní nevýhodou jsou vysoké náklady na postup. Cena za jedno zasedání v salonech hlavního města dosahuje 5-6 tisíc rublů. Podle toho bude muset být stanoveno až 30-40 tisíc za celý kurz, který si každý nemůže dovolit.

Ve vzácných případech dochází k alergické reakci na léky, které snižují srážení krve nebo léky proti bolesti. S genetickou náchylností k autoimunitním onemocněním může být terapie plazmou spouštěcí aktivací.

Příprava a chování

Ačkoli plazmolifting pro vlasy sám je nekomplikované kosmetické procedury, to vyžaduje trochu přípravu předem a měl by být prováděn s přísným dodržováním sterility a bezpečnosti při práci s krevními výrobky.

Příprava

Obvykle doporučuje tricholog, aby na pokožce hlavy zvedl plazmu, aby posílil vlasové folikuly a zlepšil stav vlasů. Snaží se zjistit, zda má pacient kontraindikaci k postupu.

Druhým stupněm předběžné přípravy je laboratorní krevní test. Je nutné nejen stanovit počáteční koncentraci krevních destiček a vypočítat, kolik krve by mělo být použito pro postup. Dosavadní testy odhalují přítomnost latentních zánětlivých procesů nebo přítomnost aktivních virů a infekcí v těle.

Dva až tři týdny před prvním zasedáním je nutné úplně přestat užívat antikoagulancia a perorální antikoncepci. Je také užitečné postarat se o kvalitu krve, pro kterou je žádoucí:

 • odmítnout tučné a smažené potraviny;
 • pít nejméně 2 litry tekutiny denně;
 • nekuřte a nepijte alkohol;
 • omezte na 1-2 šálky kávy denně;
 • spát nejméně 7-8 hodin denně;
 • snížit fyzickou námahu.

V den procedury byste měli vlasy dobře umýt, ale nepoužívejte balzámy a kožní masky. Plazmové zvedání se doporučuje ráno - krev se užívá na prázdný žaludek.

Výkonnostní technika

Před zahájením terapie plazmatem je pacient vyzván na kosmetický stůl. Nad ohybem lokte se aplikuje krkovička a sebere venózní krev. Obvykle stačí pouze 10-15 ml. Krev se nalije do speciální nádoby, která pracuje na principu odstředivky a odděluje červené krvinky od plazmy.

Během výměny plazmy se na pokožku hlavy nanese aplikace anestetika. Snižuje citlivost nervových zakončení a injekce jsou téměř nepostřehnutelné. Ošetřená plazma se čerpá do vzduchové pistole nebo konvenční stříkačky s jemnou jehlou.

Chlupatá část hlavy je odříznuta po celé ploše nebo pouze v problémových oblastech čtvercami o straně 1-1,5 cm.

Rehabilitace

Okamžitě po skončení procedury může pacient jít domů. Na místě injekcí dochází k mírnému zčervenalí, které již po 2-3 dny úplně zmizí. Někdy vidíte mírné otoky nebo modřiny vzniklé při poškození kapilár.

Mikrokanály, do kterých byla plazma vstřikována, byly plně uzavřeny během 48 hodin. Během tohoto období nemůžete:

 • umyjte si vlasy;
 • solárium;
 • pára v sauně;
 • plavat v bazénu;
 • koupni se.

Raději se ruce nedotýkejte rány a jemně jemně kartáčte hlavou měkkým štětcem s přírodními štětinami.

Kontraindikace

Tato technika má bohužel řadu kontraindikací. Plasmolifing je přísně zakázáno, pokud:

 • těhotenství a kojení;
 • onkologie a autoimunitní onemocnění;
 • aktivní viry a infekce v krvi;
 • selhání jater a ledvin;
 • diabetes;
 • výrazně snížená imunita;
 • exacerbace onemocnění vnitřních orgánů;
 • duševní poruchy, epilepsie;
 • jakékoli krevní choroby.

Nemůžete dělat plazmovou terapii pro narkomany a lidi s alkoholovou závislostí. Ti, kteří utrpěli zima nebo ulovili ARVI, budou muset počkat další dva týdny od okamžiku úplného zotavení. Tento postup se neprovádí u pacientů mladších 18 let a starších 60 let.

Shrnutí

Podle odborníků plazmolifting zaujímá jedno z vedoucích míst v hodnocení nejbezpečnějších a nejúčinnějších postupů pro boj s plešatostí. Střídání s mezoterapií - subkutánní podání speciálně vyvinutého multivitamínového koktejlu pomáhá urychlit růst vlasů ještě více.

Podle hodnocení pacienta se po dokončení kurzu skutečně zvyšuje hustota vlasů v důsledku probuzení spících vlasových folikulů. Cibule se stávají silnějšími - při česání celé ruce nezůstávají celé. Vlasy se stanou hedvábným, krásným leskem a hustší strukturou. To je snadné vidět na fotografii pořízené před a po léčbě plazmy.

Podrobné informace o způsobu, jakým jsou relace prováděny, lze zobrazit na nahraných videích. Často se postup kombinuje s liftingem, omlazením dekoltu nebo krku. To umožňuje jedinou návštěvu kosmetičky k vyřešení řady problémů a výraznému zlepšení vzhledu. Ano a sleva na komplexní terapii je snadnější. Proto pacient vyhraje v čase a penězích.

Jak se plazma zvedá pro vypadávání vlasů

Moderní trh nabízí mnoho produktů pro péči o vlasy. Mohou to být všechny druhy masky, šampony, stejně jako specializované procedury. Plazmolifting pro vlasy patří mezi druhé. Postup vám umožňuje obnovit krásu kadeří a zlepšit stav vlasů na hlavě.

Co je

Plasmolifting je kosmetický postup zahrnující injekci vlastní plazmy přímo do kůže na hlavě. Tato technika se používá ke stimulaci procesů odpovědných za regeneraci tkání.

Postup vyžaduje žilní krve, která je převzata od osoby, která má na hlavě problémy s vlasy. Plazma bohatá plazma se uvolňuje z kapaliny otáčením materiálu v odstředivce.

Mimochodem! Neexistují přesné informace o místě vynálezu této technologie. Předpokládá se, že plazma pro obnovu vlasů se poprvé začala používat v Japonsku. Také se věří, že tento postup vynalezli evropští kosmetologové.

Existuje několik typů plazmového zvedání, které se liší v přístupu a technologii provádění:

 • Regen Lab;
 • PRP terapie;
 • plazma terapie a další.

Izolace plazmy z krve umožňuje zvýšit aktivitu krevních destiček, které jsou zodpovědné za práci mnoha procesů v těle, 5-10 krát. Tento efekt zabraňuje vypadávání vlasů. Navíc plazma zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus krve, zvyšuje lokální imunitu, ničí patogenní mikroorganismy. Výsledkem je, že vlasy začínají růst rychleji.

Plazmatické injekce se provádějí pomocí lékařské stříkačky. První výsledky z působení látky se stanou patrnými téměř okamžitě. Vlasy po plazmoliftingu jsou silné.

Indikace pro

Hlavní indikace pro plazmolifting:

 • alopecie (alopecie) jiné povahy;
 • intenzivní ztráta vlasů způsobená vrozenými nebo získanými faktory;
 • ředění vlasů;
 • ztenčení vlasů způsobené chemickým poškozením;
 • lupy;
 • mastnou pokožku na pokožce hlavy.

Dávejte pozor! Technologie plazmového zvedání minimalizuje pravděpodobnost infekce těla patogenními bakteriemi.

Postup umožňuje dosáhnout následujících výsledků:

 • pozastavit smrt vlasových folikulů;
 • snížit intenzitu ztráty vlasů;
 • posilují vlasové folikuly;
 • zvyšuje pružnost a hustotu vlasů;
 • obnovit mazové žlázy, čímž eliminuje lupy.

Zvedání plazmy poskytuje trvalý účinek. Opakovaná sada postupů bude vyžadována po 2 letech.

Doporučení ohledně výběru kosmetičky

Plazmové zvedání se provádí v kosmetologických místnostech. Nejlepší recenze jsou metropolitní centra. Při výběru salonu doporučujeme věnovat pozornost následujícím faktorům:

 • druh použitého zařízení;
 • dostupnost osvědčení o školení od zaměstnanců salonu;
 • charakteru hodnocení.

S takovou příležitostí byste měli také věnovat pozornost tomu, jak odborníci pracují. Je důležité, aby kosmetika používala jednorázové stříkačky. Navíc odborníci musí zpracovat nástroje po každém postupu.

Příprava na postup

Před zahájením léčby je nutné podstoupit vyšetření trichologem a dalšími lékaři, aby se zjistily kontraindikace na plazmatické zvedání. Je také nutné po dobu 2-3 dnů:

 • odmítnout alkohol, smažené, kořeněné a mastné potraviny;
 • konzumují více tekutiny a ovoce;
 • neužívejte ředidla pro krev (aspirin a další antikoagulancia).

V den procedury je možné vypít sklenici vody. Před plazmoliftingom si musíte umyt vlasy.

Etapy

Procedura plasmolifingu vlasů se provádí v několika fázích:

 1. Odběr vzorků žilní krve. Kosmetolog shromažďuje až 8-16 ml kapaliny najednou. Krev se umístí do centrifugy, s níž se uvolní plazma. Přístroj kvůli otáčení kapaliny snižuje počet bílých krvinek a červených krvinek, ale zvyšuje koncentraci krevních destiček.
 2. Léčba antiseptické kompozice na pokožce hlavy. Tato metoda vylučuje pravděpodobnost přilnutí patogenních mikroorganismů.
 3. Plazma se injektuje pod kůži po celé ploše hlavy injekční stříkačkou. V tomto okamžiku reaguje tělo na příjem látek, což zvyšuje tvorbu kolagenu. První zpracované čelo. Pak se plazma zavede do pravé a levé části hlavy a nakonec do okcipitalu.

Je to důležité! Injekce v každé části hlavy jsou zavedeny novou jehlou.

Pro dokončení všech manipulací trvá v průměru asi jedna hodina. Další relace se koná po 10-14 dnech (datum je zvoleno individuálně). První výsledky plazmolifování se projevují po 3-4 postupech. Pro rok lze provádět maximálně 2 až 6 zasedání.

Intenzita bolesti, ke které dochází během postupu, závisí na stupni citlivosti pokožky a oblasti ošetření. Pokud je to nutné, na pokožku hlavy je aplikována anestetická kompozice.

Po každém postupu se doporučuje dodržovat následující pravidla:

 • neprajejte vlasy 1-2 dny;
 • vyhnout se přímému slunečnímu světlu;
 • odmítnout návštěvu lázně, sauny, bazénu a masáže hlavy po dobu tří dnů;
 • po dobu 5 dnů nevytvářejte masky na vlasy.

Aby se zvýšil účinek, doporučuje se kromě plazmového zvedání pravidelně užívat vitamíny typu B, jodomarin a látky proti onemocnění, které způsobují ztrátu vlasů.

Náklady na plazmové zvedání závisí na druhu zařízení, počtu použitých spotřebních materiálů, době trvání léčby (počtu zasedání) a salonku krásy. Také cena postupu je ovlivněna tím, jaká plazma se používá: obohacená nebo normální.

V hlavním městě, v průměru 3 sezení požádat o 9-10 tisíc rublů.

Bezpečnostní opatření

Vzhledem k tomu, že injekce využívá krev osoby, která má problémy s růstem vlasů, postup má málo kontraindikací. V některých případech se však nedoporučuje uchýlit se k plazmovému zvedání. Metoda obnovy vlasů se nevztahuje, pokud jsou odhaleny následující okolnosti:

 • rakovinová patologie;
 • krevní onemocnění;
 • chronické nemoci v akutní fázi;
 • infekčních onemocnění, jako je SARS nebo herpes;
 • autoimunitní onemocnění;
 • hypersenzitivita těla na účinky antikoagulancií (používaných k prevenci srážení krve).

Plazmatické zvedání je kontraindikováno u žen během těhotenství, laktace nebo menstruace.

Pozor! Po zákroku se pokožka na místech, kde byla jehla vložena, zvětšila a zvětšila. Tento efekt přetrvává 1-2 dny.

Pokud kosmetička nedodržuje pravidla pro ukládání a používání zařízení nezbytných pro postup, po relaci je možné připojit patogenní mikroorganismy, které způsobují zánět tkáně. Kromě toho může plazmatické zvedání způsobit exacerbaci chronických onemocnění kůže.

Zvedání plazmy a mezoterapie: což je lepší

Plasmolifting a mezoterapie se mezi sebou liší podle druhu látek používaných k obnově vlasů. V prvním případě se používá plazma a ve druhé - léková kompozice, která často způsobuje alergické reakce.

Mezoterapie je efektivnější, pokud jde o rychlost dosažení viditelného výsledku. Tento postup však umožňuje dosáhnout krátkodobého účinku. Opakovaný průběh zvedání plazmy se provádí po dvou nebo více letech. Mezoterapie se uchýlí po 6-12 měsících.

Plazmolifing je účinný způsob obnovy vlasů na hlavě. Postup pomáhá eliminovat plešatost a zvládat lupy během několika zasedání. V tomto případě metoda pomáhá obnovit přibližně 70% zámků.

Užitečná videa

Plasmolifting vlasů. Postup při ztrátě vlasů.

Tricholog, kosmetolog Ivan Baranov hovoří o vlastnostech držení a o účinku plazmového zvedání při vypadávání vlasů.

Plazmové zvedání vlasů. Recenze, klady a zápory z plazmového zvedání

Nejprve jsem se rozhodl pro takový "postup". Již téměř dva roky jsem se potýkal (v pravém slova smyslu) se ztrátou vlasů. Jaké metody, zařízení, drogy pomohly (pokles ztráty), což není. A všechny moje vlasy mi pomalu, ale jistě zanechaly hlavu. Po procházení všech možných lékařů, zjištění některých diagnóz, zahájení léčby (v podstatě jsem se dostal do gastroenterology).

Během léčby (agresivní antibiotika a jiné léky) jsem nic nezasáhl, s výjimkou vnějších prostředků (maska, sérum), vlasy začaly padat ještě intenzivněji a pak jsem se rozhodl vyzkoušet zvedání plazmy.

Co je plazmolifting na vlasy?

Plasmolifing je způsob stimulace regenerace tkáně lokální injekcí injekční formy autoplazmy bohaté na destičky.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Plasmolifting - léčba a obnovení vlasů injekcí. Funkcí plazmového zvedání je to, že postup má vlastní krev. Krev se odebírá z žíly a poté se nalije do vakuové trubice a umístí se do odstředivky, kde se krev zpracovává a vyčistí, když se krev rychle otáčí kolem své osy. V odstředivce se z ní uvolní plazma bohatá na krevní destičky. Aktivita krevních destiček se zvyšuje z 5 až 10krát, protože krevní destičky urychlují a posilují všechny procesy, které se vyskytují v našem těle. Pak se plazma shromáždí v injekční stříkačce a mikroskopické injekce se provádějí ve vlasové části hlavy.

Plazma vstřikovaná do pokožky pacienta zabraňuje vypadávání vlasových folikulů a "přepíná" je z fáze spádu do fáze růstu. V důsledku plazmatické expozice se zlepšuje mikrocirkulace a buněčný metabolismus, zvyšuje se lokální imunita pokožky hlavy, potlačuje se patogenní flóra a živí se výživně.

Indikace pro plazmoliftinga pokožky hlavy

 • Intenzivní vypadávání vlasů.
 • Alopecie (difuzní, fokální, telogenní a dokonce androgenní).
 • Vyčerpané, křehké a oddělené vlasy.
 • Ředění vlasů.
 • Lupiny (seborrhea), mastná skalp.
 • Poškozené barvení vlasů, chemie, rovnání keratinu.

Tato metoda je považována za bezpečnou z hlediska infekce virem, bakterií, protože postup má vlastní krev. Ale předtím, než provedete tento postup, musíte znát a kontraindikace.

Kontraindikace pro zvedání plazmy

 • Onkologické onemocnění.
 • Poruchy krve.
 • Exacerbace chronických onemocnění.
 • Infekční onemocnění (ARVI, herpes).
 • Autoimunitní onemocnění.
 • Alergie k antikoagulanci (jsou ve zkumavce, kde je pacientova krev přenesena, aby se zabránilo jejímu srážení).
 • Těhotenství a období kojení.
 • Menstruační cyklus.

Výsledky použití plazmového zvedání vlasů

 • Proces odumírání vlasových folikulů se zastaví.
 • Snížená ztráta vlasů (účinnost ve více než 70% případů).
 • Vlasy jsou posilovány (vlasy začínají růst rychle, někde po druhém postupu)
 • Stimuluje růst nových vlasů (nové vlasy jsou silné a zdravé).
 • Křehkost a průřez vlasů se snižují kvůli zlepšení kvality samotného vlasového hřídele (živé a elastické vlasy).
 • Zvyšuje hustotu a průměr vlasů (zvyšuje hustotu vlasů).
 • Práce mazových žláz je normalizována, lupy jsou eliminovány (doslova po prvním zasedání).
 • Vlasy jsou obnoveny a získávají přirozený lesk.
 • Má dlouhodobý účinek (výsledek trvá dva roky a v případě potřeby může být opakován).

Plazmolifting: moje recenze

Na recepci začíná tricholožník, který říká, že provede krevní test, jestliže je v normální uličce, můžete zahájit léčbu.

Doporučení před postupem:

- dva dny, aby se ze stravy odstranily všechny mastné, smažené, uzené, čokolády, káva, sladkosti, alkohol;

- vypijte alespoň dva litry vody, jíst více ovoce a zeleniny (za dva dny);

- V den procedury nejezte nic, můžete vypít sklenici vody. Proto je lepší udělat ráno plazmové zvedání;

- před zahájením procedury umyjte vlasy.

A tak na recepci ležete na gauči a doktor trvá asi 10 ml krve z žíly, stačí to na jeden postup. Každou chvíli můžete vzít krev a můžete si ji vzít několikrát najednou a zmrazit (zvolila jsem první možnost, vždy čerstvou). Pak se tato krev nalije z injekční stříkačky do speciální trubičky a umístí se do odstředivky, kde se krev otáčí vysokou rychlostí bez tlaku a plazma nasycená krevními destičkami se z ní vylučuje. A leukocyty a erytrocyty se vyskytují díky použití speciálního fixačního gelu (v době, kdy je to asi 15 minut). Tato plazma obsahuje vitaminy, bílkoviny, mikroelementy, hormony a růstové faktory, které zvyšují buněčný metabolismus a imunitu pokožky, která odvádí vlasy od ztrátové fáze do fáze růstu. Dále se tato plazma shromažďuje v normální stříkačce, ukáže se to asi 4,5-5 mililitrů, pak lékař nahradil obvyklou jehlu malou injekční stříkačkou pro mikroinjekce.

Postup zahájil ošetřením pokožky hlavy antiseptikem. Tricholožka mě odrazila od anestezie a ujišťovala mě, že to neublíží, protože jehla se během postupu změní 4-5krát a lokální anestetika jsou v tomto případě neúčinná.

Za prvé, ležet na zadní straně propíchnul čelní část pokožky hlavy (od čela směrem k temachku), do hloubky ne více než milimetr, všechno se stane příliš rychle, mikroinjekce se injektují v malých porcích. Dále musíte ležet na žaludku a směřovat k boku. Lékař změní jehlu a začne propíchnout levou stranu pokožky hlavy, poté znovu vymění jehlu, vstříkne ji správným směrem a na konci zadní část hlavy (změna jehly). Relativně řečeno, chlupatá část pokožky hlavy je rozdělena do čtyř zón. Lékař změní jehlu na každou zónu, takže se bolest sníží. Celý proces vstřikování probíhá od okraje do středu pokožky hlavy.

Všechny zóny byly propíchnuty, doktor ještě udělal čtyři injekce v koruně, mnohem hlouběji než ostatní, nazývají se "DEPOT", tedy po určitou dobu po postupu, výživa pro pokožku hlavy a vlasy se od nich odchyluje.

Tricholog řekl, že plazma začíná působit hned po jejím vstupu. Na buněčné úrovni aktivují metabolické procesy, které zvyšují a obnovují buněčnou aktivitu. Všechny živiny z plazmy, které jsou nezbytné pro růst zdravých vlasů, okamžitě směřují přímo do vlasových folikulů.

Nyní o samotné bolestí v čelní zóně se téměř necítí, bylo to pro mne bolestivé, když to bylo provedeno u chrámů a na zadní straně hlavy. Ale bolest je přijatelná i pro mě, i když se velmi bojím injekcí a to byl hlavním důvodem, proč jsem se dlouhou dobu neodvážil plazmové zvedání (dokonce bylo těžké si představit, že mi bude dáno více než 40 injekcí). Po třetím postupu se bolest stala znatelnější, téměř ve všech oblastech, ale přijatelná. A přesto, na třetím zasedání, lékař přidal biotin-vitamín B skupina do plazmy (můžete přidat další vitamíny a smoothies), takže to okamžitě okamžitě jde do vlasových kořenů. Tricholožka to vysvětlovala tímto způsobem: i když pijeme spoustu různých vitaminů, neznamená to, že okamžitě jdou do vlasů, tělo je odešle nejprve k důležitějším orgánům a oni jdou na vlasy naposledy. V jednom zasedání udělá lékař více než 60 snímků.

Po prvním plazmovém zvedání jsem se po dalších dvou týdnech přestal téměř měsíc.

Moje dojmy. Po prvním postupu jsem v zásadě neviděl nic, žádné zlepšení: vlasy mi vypadly a vypadly, nebyly tam žádné změny v struktuře vlasů, obsah tuku v pokožce byl takový, jaký byl (každý den).

Po druhém postupu se něco zvláštního nestalo, až na to, že vlasy vypadaly živější, ale oba vypadly a vypadly (občas se mi dokonce zdálo, že to bylo víc než před plazmovým zvedáním).

Po třetím postupu jsem udělala účes a můj pán řekl, že mám na hlavě velké množství malých vlasů (tricholožka to říkala na třetím zasedání), dokonce i na hlavě. Jiný mistr poznamenal, že mé vlasy svítí jako po laminování nebo dokonce tonizování (to je na světle hnědé vlasy), barva se stala nasycenou. O týden později jsem si sám začal všimnout těch malých chloupků (i když rostli a nevypadali), ale vůbec nebylo mnoho z nich. A po šamponování v koupelně bylo méně vlasů, jestliže předtím jsem si umyla vlasy šamponem, pak jsem si vybrala vlasy z odtoku (protože voda už netekla), pak si odmyla masku a znovu vyčistila odtok, teď to dělám až po masky. Vlasy nepřestávaly vypadat, ale spadl méně.

Prošel již čtvrtým postupem. Všechno je standardní, stejně jako všechny předchozí, ale tentokrát byla bolest nesnesitelná, tricholožka to vysvětlila tím, že brzy jsem měla menstruační období, takže kůže je velmi citlivá. Tentokrát bylo hodně injekcí, více než 60, a přidala další směs minerálů do plazmy (zinek, hořčík, vápník...). V prvních dnech se dokonce zdálo, že vlasy klesají mnohem méně, ale nebylo to tam, týden po plazmovém zvedání vlasy padaly ještě víc, možná to bylo ještě jaro, sezónní vypadávání vlasů, takže jsem byl rozrušen a prick skupiny B vitamíny (10 výstřelů). Obecně platí, že na hlavě je spousta malých vlasů, ale to mi nezachrání délku (musím to rozřezat, 10 centimetrů), vlasy samy roste jako "bláznivé", trochu zarostlé vlasy, malé vlasy. Vlasy vypadají naživu, nerozdělují se jako v minulosti (mám suché kudrnaté vlasy), mají nádherný přirozený lesk, ale stále vypadají, takže k dosažení hlavního cíle plazmového zvedání - ke snížení vypadávání vlasů, stále nemůžu.

Pátý postup byl naplánován po šesti týdnech. Pocity po pátém postupu jsou stejné jako po předchozích. Vlasy vypadají naživu, rychle rostou, ale stále vypadají.

Šestý postup. Poslední postup byl předepsán za měsíc, pouze jedna plazma bez přísad byla píchána. Již od posledního postupu uplynulo více než dva týdny, ztráta vlasů se trochu snížila, ale přesto se neobjevila obvyklá rychlost (20-30 vlasů).

Závěrem řeknu, že plazmové zvedání je spíše zajímavým postupem pro vlasy, což vám pomůže uvést to v pořádku, ale pokud jde o ztrátu, nepočítejte se o 100% výsledek, takže tam nebudete řečeni. Nikdy jsem nenalezl svůj důvod pro vypadávání vlasů, ačkoli jsem navštívil čtyři lékaře (tricholog, gynekolog, gastroenterolog, neuropatolog), prošel jsem spoustu testů a všechno je normální a nikdo nemůže pochopit, proč vypadnou.

Po celou dobu jsem také vypil vitamíny (medobiotin, askotsin), totem (jednou za tři dny a pak jednou týdně), propichoval průběh vitamínů skupiny B (nehrál jsem do tablet), jodomarin a také glycid měsíců). Nepil jsem všechno najednou, doktor si naplánoval celý postup léčby ve skupinách. A také si vzal masáž.

Po tomto postupu lékař dal pokyny, co se má vyhnout po plazmovém zvedání:

 1. Nepoužívejte si vlasy na jeden den, ale spíše dva.
 2. Vyhněte se slunečnímu záření.
 3. Tři dny nemají návštěvu sauny, koupelny a bazénu.
 4. Několik dní masírujte pokožku hlavy.
 5. Dny 5 nedělají masky na pokožku hlavy s dráždivými přísadami (tinktury chilli papriček, hořčice...).
 6. V den procedury se pokuste, aby se vlasy vůbec nekombinovaly nebo se vůbec nedotýkaly.

Počet postupů plasmolifingu se stanoví individuálně, v závislosti na stavu vlasů. V průměru se doporučuje provést 2 až 6 procedur s intervalem od 10 dní do měsíce.

Plazmolifting je široce používán v péči o pokožku (omlazení pleti, prevence stárnutí pokožky, léčba akné a po akné, hyperpigmentace a léčba celulitidy).

Plasmolifting pro vlasy a pokožku hlavy

Plasmolifting pokožky hlavy je moderní a efektivní postup pro prevenci plešatosti a návrat vlasů k původní hustotě. Má také výhody pro pokožku, na které jsou vždy stopy času. Používá se k oživení začátečních vlasových folikulů.

Podstata plazmového zvedání

Vynálezci této metody prohlašují, že vlasy z ní budou lepší, jejich ztráta zmizí a mikroflóra chlupatých oblastí hlavy se vrátí k normálu - nebudou ohroženi houbami a lupinami. Zároveň se plazmatická terapie sotva může nazývat zákrokem v těle, protože během této procedury je pod pokožku pacienta injekčně podána pouze jeho vlastní krevní plazma. Proto před zahájením procedury člověk bere část své krve, aby z něj získal plazmu. Pak se tato plazma vstříkne do všech částí chlupaté části hlavy.

V hlubokých vrstvách plazmy přispívá k tvorbě látek, které zlepšují stav vlasových folikulů. Tyto prvky jsou kolagen a elastin. Kůže je méně náchylná k suchu a lupy na ní se zastaví. To vše se děje přirozeně - díky nasycení kožních buněk kyslíkem.

Kontraindikace pro

Stejně jako u jakéhokoli léčebného postupu má plazmové zvedání kontraindikace, které musíte určitě znát. Mezi ně patří:

 • poruchy krve;
 • akutní nebo chronické kožní choroby;
 • onkologické nemoci;
 • alergické reakce;
 • poškození pokožky hlavy;
 • infekční nemoci;
 • stav těhotenství;
 • období laktace;
 • duševní poruchy.

V případech rakoviny a krevních onemocnění neexistuje záruka pozitivního účinku tohoto postupu. Je způsobena nejednoznačným stavem plazmy extrahované z takové krve. Co se týče kožních onemocnění, musí se nejprve zbavit, než začne plazma terapie. Některé chronické onemocnění však nezahrnují kontraindikace (například seborrhea). Lékař, který provede plazmovou terapii vlasů, by měl v každém případě seznámit s úplným klinickým obrazem kontraindikací.

Co je užitečná plazma terapie

Plazma produkovaná z krve slouží jako aktivátor růstu. Obsahuje nezbytné bílkoviny, hormony, vitamíny. To vše spolu zlepšuje imunitu kůže, buněčný metabolismus a zpomaluje proces vlasových folikulů. Vlasy pak nejčastěji vstupují do fáze růstu. Přirozenost plazmatické terapie je klíčem k jeho přínosům, protože se používají pouze složky krve pacienta. Mezi pozitivní účinky plazmového zvedání se obvykle vyskytují:

 • pružnost vlasů a zdravý lesk;
 • snížení plešatosti a stimulace růstu vlasů;
 • normalizace funkce mazových žláz;
 • zbavit se lupů;
 • posílení folikulů.

Před zahájením plazmatické terapie se doporučuje zjistit příčiny příznaků, které vedly k přemýšlení o tomto postupu. Například s křehkostí a ztrátou vlasů - možná je to signál z těla, varování před hlubší nemocí.

Pokud jde o možné poškození zdraví, doposud nebylo zjištěno. Tato operace se postupně stává oblíbenou, což není překvapující - nemá žádné analogie ani z hlediska efektivity ani bezpečnosti.

Příprava a kroky postupu

Před zahájením plasmoliftuce pokožky hlavy a v intervalech mezi jejími sedmi by měla být provedena řada doporučených akcí. Kromě standardního darování krve pro obecnou analýzu a vyšetření lékaře na stav vlasů a pokožky hlavy patří:

 • několik dní před operací přestat jíst tučné potraviny;
 • vyvarujte se jíst přímo před zahájením procedury, ale neomezujte se na používání tekutiny;
 • ne méně než tři dny od začátku postupu - vyvarujte se mytí hlavy;
 • po léčbě plazmou omezte množství slunečního záření na pokožku hlavy.

Stejný kosmetický postup, pokud pacient nemá žádné kontraindikace, se provádí v několika fázích:

 1. Pacient bere malé množství jeho krve. Je umístěn ve speciální zkušební trubici, jejímž cílem je zabránit jejímu válcování;
 2. Banka s krví pacienta je odeslána do odstředivky, kde se z ní uvolňuje plazma bohatá na destičky;
 3. Oblasti pokožky, kde se provádí plazmatické zvedání, se anestetizují injekcemi se speciálními prostředky. Hloubka takových injekcí není větší než jeden milimetr;
 4. Autoplazma je zavedena do chlupaté části pokožky.

Tato kosmetická operace trvá zpravidla 40-60 minut. Podrobné doporučení po jeho podání lékařem.

Hodnocení pacientů

Vedle teorie má smysl seznámit se zkušenostmi těch, kteří v praxi vyzkoušeli terapii plazmou. Jejich zpětná vazba může přidat důvěru a rozhodnout se o kroku k operaci.

Minulý rok mě označil poškozením vlasů kvůli permu. Poté se staly suchými a křehkými. Abych nějak zachránil situaci, napadlo mi to udělat krátký účes, ale vzhled se i nadále zhoršoval. Pak jsem se rozhodl jít na plazmové zvedání. Byla jsem potěšena. To vše je trochu bolestivé, ale nepohodlí stojí za to. Moje vlasy získaly zdravou barvu, začaly růst silněji a rostly rychleji.

První známky vypadávání vlasů se začaly objevovat, když mi bylo ještě třicet let. Žena se snažila věnovat pozornost plazmovému zvedání, říká, snad je to účinný nástroj prevence plešatosti. Lékař mi přiřadil šest setkání a první výsledky se objevily po čtyřech měsících. Ztráta vlasů se zastavila, než jsem velmi potěšen.

Nedávno jsem začal používat službu zvedání plazmy v kosmetické klinice. Před začátkem všech procedur byly vlasy křehké, mastné. Nemohla jsem se zbavit seborózy. Ale od okamžiku, kdy jsem věnoval pozornost plazmové terapii, se všechno změnilo. Po čtyřech ošetřeních není pokožka hlavy problémovou oblastí. Radím jí všem!

Vzhledem k recenzím cizinců, hlavní věc - pamatovat si, že všichni postupovali, není ten stejný doktor. To znamená, že existují faktory závislé na odbornosti specialisty a mohou existovat jak spokojení, tak zklamaní pacienti. Každý má své vlastní očekávání plazmových zvedacích hlav a jejich vlastní indikace pro tuto operaci. A nakonec každá individuální charakteristika organismu, čímž reaguje na proceduru svým vlastním způsobem.

Plasmoterapie pokožky hlavy: vše, co potřebujete vědět o postupu

Z tohoto článku se dozvíte:

Jaký je postup plazmatické léčby pokožky hlavy a komu je zobrazena

Existují nějaké kontraindikace pro plazmatickou léčbu pokožky hlavy

Co způsobuje účinnost plazmové terapie pokožky hlavy a jaké jsou recenze těch, kteří se pokusili o postup

Jedním z ukazatelů zdraví a zdraví jeho těla je stav vlasů. Aby naše vlasy vypadaly dobře upravené, nestačí, abyste navštívili kadeřníka, vytvořili stylové vlasy a účesy. Moderní kosmetické kliniky vědí, jak skvěle obnovit zdraví a krásu vašich vlasů. Tato plazmatická terapie pokožky hlavy. Řekněme si o tomto postupu podrobněji.

Plasmoterapie pokožky hlavy - co to je

Plasmoterapie (plazmatické zvedání) je postup, který působí přímo na pokožku hlavy. Lékaři-trichologové a kosmetologové začali nabízet svým klientům ne tak dávno. Plasmolifting se vyrovná s plešatostí, problémem vypadávání vlasů, dalšími chorobami pokožky hlavy.

Jedná se o invazivní lékařskou proceduru, která zahrnuje injekci krve pacienta, která je ošetřována pouze zvláštním způsobem. Krev prochází centrifugou, plazma se uvolní a vstříkne pod pokožku hlavy. Průběh takových postupů přispěje k revitalizaci kmenových buněk ak normalizaci kůže. Tato metoda může pomoci při řešení velkého počtu problémů v oblasti trichologie, která nebyla vyloučena jinými metodami.

Plasmoterapie není bolestivý postup, jak se může zdát na první pohled. Zkušení lékaři redukují nepříjemné pocity na minimum, zejména proto, že výsledný účinek je působivý. Injekce na pokožce hlavy, kdy se plazmové zvedání provádí bodově, na místech, kde je nejsilnější plešatost.

Postup bude ovlivňovat pouze živé vlasové folikuly, stimulující jejich práci, ale nezastaví další ztrátu už mrtvých vlasů. Z probuzených žárovek vzniknou nové vlasy, díky nimž budou vlasy silnější a silnější.

Plasmolifing se provádí podle kursů, počet procedur předepisuje tricholožka. Protože terapie rychle přináší pozitivní výsledek, postačí pouze čtyři až pět relací. Pak se zotavte po deseti až patnácti dnech. Během této doby má pokožka na hlavě čas zotavení z injekcí, podávaná lék je zcela absorbován.

Doporučené články na téma:

Co je užitečná terapie plazmy pro vlasy

Plazma, kterou používají specialisté na léčbu pokožky hlavy, je unikátní léčivo, které urychluje růst vlasů, zastavuje atrofii a revitalizuje vlasové folikuly. Plazma obsahuje vodu a minerální a organické látky rozpuštěné v ní: bílkoviny, tuky, hormony a enzymy, aminokyseliny, glukózu atd. Obliba plazmové kosmetické procedury se vysvětluje prostě: má příznivý účinek na zdraví pacienta, protože podávaný lék je 100% přirozený.

Vliv plazmatické léčby pokožky hlavy:

 • Ukončení smrti folikulů.
 • Snížení počtu ztracených vlasů (pozitivní výsledek je zaznamenán u 70% pacientů).
 • Posílení kořenů, intenzivní růst vlasů na pokožce hlavy po druhé relaci.
 • Vznik silných, zdravých nových chloupků.
 • Zmizení průřezu a křehkost. Vlasy jsou živé a pružné.
 • Struktura vlasů se stává hustá, její průměr se zvětšuje, změní se tloušťka hlavy.
 • V jednom nebo dvou zasedáních se funkce mazových žláz vrátí do normálu a lupy zmizí.
 • Vlasy ožijí a získávají zdravý lesk.

Plasmolifting pokožky hlavy poskytuje vynikající výsledek. Vaše vlasy budete mít radost dva roky a déle.

Kdo je zobrazen plazmatickou terapií pokožky hlavy

Plasmolifing je předepsán pouze lékařem a pouze těmi pacienty, kteří mají problémy s kůží hlavy. Před zahájením injekce je nutné konzultovat s tricholožkou a zjistit, co je důvodem pro nevyhovující stav srsti a kůže. Pokud je problém špatná dědičnost, plazmové zvedání nebude pacientovi dlouhodobě pomáhat. Když se problém stárne nebo doktor zjistí jiné negentické poruchy, účinek zvedání plazmy bude trvat déle než rok. Odborník doporučuje plazmatickou léčbu, pokud má pacient:

 • nekontrolovatelné a intenzivní vypadávání vlasů;
 • vypadávání vlasů je pozorováno na určité části dermis hlavy (fokální alopecie);
 • lupy, mastné nebo nadměrně suché a křehké vlasy;
 • vředy a vředy na pokožce hlavy;
 • podráždění, pálení, nadměrná citlivost pokožky hlavy;
 • dermatitida kůže hlavy;
 • nadměrná mastnost vlasů a kořenů;
 • mikrobiálních a houbových onemocnění.

Přečtěte si materiál na téma: Carving

Kdo je kontraindikovaná plazma terapie pokožky hlavy

Jakýkoli léčebný postup, zvláště invazivní, by se měl provádět pouze po konzultaci se specialistou. Plazmolifing, navzdory přirozenosti vstřikovaného léčiva a absolutní organickosti techniky, má své vlastní kontraindikace. Tato metoda je zakázána, pokud má osoba:

 • identifikovaných benigních nebo maligních nádorů;
 • náchylnost k alergiím;
 • chronické kožní nemoci;
 • mentální změny a poruchy chování;
 • období těhotenství a laktace;
 • měsíčně;
 • infekční nemoci;
 • podlitiny a poškození pokožky hlavy;
 • poruchy imunitního systému.

Jak se připravit na postup plazmatické terapie pokožky hlavy

Po konzultaci s tricholožkou a testováním biochemie se doporučuje pacientovi:

 • dva dny před plazmovým zvedáním zkuste minimalizovat spotřebu smažených, slaných, mastných a uzených potravin, cukru a alkoholických nápojů. Jezte více zeleniny a ovoce a vypijte nejméně dva litry vody denně;
 • plazmové zvedání se provádí na prázdném žaludku. Před zasedáním byste měli vypít 200-300 gramů čisté ne-uhličité vody;
 • důkladně si umyjte vlasy;
 • provádět plazmolifting před obědem, nejlépe ráno.

Aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku terapie, čištění krve a odstranění patogenů, doporučujeme podstoupit několik postupů intravenózních infuzí s použitím ozonu před zahájením injekcí.

Jak je plazma terapie pokožky hlavy

Krok 1. Od pacienta odeberte 20 až 100 ml krve a umístěte do speciální trubičky. Jedná se o obvyklý a bezbolestný postup pro odběr krve z žíly.

Krok 2. Krev pacienta je umístěna ve speciálním přístroji. V odstředivce se krev rozdělí na tři frakce:

 • plazma s malým množstvím krevních destiček;
 • plazma bohatá na destičky;
 • červených krvinek.

Plazma bohatá na trombocyty se používá pro injekce. Jeden miligram tohoto roztoku obsahuje od 900 do 1500 destiček. Proces centrifugace se provádí automaticky a trvá nejdéle patnáct minut.

Stupeň 3. Injekce plazmy.

Oddělená část krve se injektuje do pokožky hlavy podle konkrétní schématu. K dosažení stabilního výsledku je nezbytný postup. V době, kdy jedna návštěva trvá přibližně hodinu. Anestezie se obvykle nevyžaduje, ale lokální anestezie může být nabízena pacientům s nízkým prahem bolesti.

Plazma získaná z vlastní krve klienta nezpůsobí alergickou reakci a odmítnutí. Je také vyloučena možnost infekce infekčními chorobami, což není zaručeno při použití plazmy izolované z krve dárce.

Jaká opatření je nutno dodržovat po postupu plazmatické léčby pokožky hlavy

Na konci plazmového zvedání se nevyžaduje speciální rehabilitace, pacienti po tři až čtyři dny se budou muset řídit pouze jednoduchými doporučeními trichlóga:

 • během dne není možné vlasy pokořit masážním kartáčem a dotknout se pokožky hlavy;
 • vlasy by neměly být omyty po dobu dvou dnů;
 • Nevystavujte vlasy slunečnímu záření;
 • nepoužívejte masky pro dermis, které zahrnují prvky způsobující bolest (organické kyseliny, sůl, soda atd.);
 • masírujte pokožku hlavy;
 • po dobu tří nebo čtyř dnů byste měli odmítnout navštívit solárium, vanu, saunu, vířivku, bazén.

Cena plazmatické léčby pokožky hlavy

Plazmový zdvih je poměrně nákladný postup. Jeho cena bude záviset na úrovni kosmetického salonu nebo lékařské ordinace, na kterou se rozhodnete aplikovat. Průměrné náklady na jednu injekci se pohybují od 6 do 8 tisíc rublů. Nicméně tato částka odůvodňuje všechny očekávání a dává konkrétní hmatatelný účinek.

Konzultace s trichologem bude také zaplacena. Odborník by měl vyšetřit pokožku hlavy, pokožku, diagnostikovat, zjistit, zda je u pacienta prokázáno, že používá plazmatické postupy, a předepíše pouze léčbu.

Kolik postupů vyžaduje plazmatickou léčbu pokožky hlavy

Pro dosažení stabilního výsledku z plazmového zvedání:

 • vypadávání vlasů se zastaví pro dva postupy;
 • v pět nebo šesti zasedáních se změní stav pokožky hlavy, obnoví se struktura a hustota pokožky hlavy, objeví se nové vlasy (délka až šest centimetrů za měsíc);
 • ohniskovou plešatost je vyloučena v dvanácti zasedáních. Růst vlasů z důvodu jejich silné ztráty pokračuje, celá pokrývka vlasů se stává silnější a silnější.

Plasmoterapie pokožky hlavy během androgenetické alopecie

Nejslavnější a nejčastější příčinou vypadávání vlasů u lidí je androgenetická alopecie. Obvykle se tato nemoc vyskytuje u mužů, ale často jsou postiženy i ženy.

Plasmolifting pokožky hlavy je nejúčinnější způsob léčby androgenetické alopecie. Nepoškozuje kůži hlavy, je neškodná a docela jednoduchá. Metoda plazmového zvedání byla od roku 2009 úspěšně používána kosmetology.

Krev je odebrána od pacienta, zpracována v odstředivce a získává se autoplazma trombocytů, obohacená bílkovinami, hormony a vitamíny. Výsledná látka se používá k léčbě plešatosti metodou zavedení na požadované místo na pokožce hlavy.

Postup není nebezpečný - injekce obsahují pouze biologický materiál pacienta. V důsledku toho neexistuje riziko alergických reakcí, pravděpodobnost infekce virem a infekcí je zanedbatelná. Při plazmovém zvedání tedy na tělo nedochází k žádnému škodlivému účinku, postup je netraumatický a zaměřuje se přesně na postiženou oblast pokožky hlavy, která potřebuje léčbu.

Terapeutický účinek plasmoliftingu s ohniskovou plešatostí může trvat osm měsíců až rok. Bude vyžadována léčba sestávající ze čtyř až šesti postupů. Bude nutné navštívit kosmetologa jednou nebo dvakrát měsíčně.

Plasmoterapie pokožky hlavy: fotografie před a po

Plasma Scalp Video

Hodnocení postupu plazmatické léčby pokožky hlavy

Plasmolifting - nejmodernější a nejúčinnější metoda v boji proti plešatosti. Je považován za nejlepší způsob léčby alopecie. Přibližně polovina klientů zaznamenává viditelné zlepšení po prvním postupu a na konci kurzu bude mít skvělý výsledek.

 • po prvním zasedání vlasy přestanou vypadat;
 • vlasové žárovky se zesílí, jejich umírání se zastaví;
 • v prvním měsíci je pozorován aktivní růst vlasů, objevují se nové vlasy z oživujících folikulů;
 • po ukončení léčby se celkový stav vlasů zlepší, stane se tlustší a hedvábnější, křehkost a třpytivost zmizí. Na tenkých oblastech hlavy rostou nové, zdravé a husté vlasy.

Podle pacientů jsou nevýhody plazmového zvedání vysoké náklady a bolest.

Plasmolifting je nové slovo v léčbě vlasů a dermis hlavy, protože tento postup je založen na použití vnitřních zdrojů lidského těla. Obnovení pokožky hlavy nastává při použití samotného pacienta při injekci plazmy.

Odborníci poznamenávají, že plazmové zvedání je jemný a netraumatický postup, který má téměř žádné nežádoucí důsledky. Výsledek použití terapie, která ovlivňuje pokožku hlavy, je vyhodnocena lékařem buď pozitivně nebo neutrálně. Vše bude záviset na příčině alopecie, charakteristikách lidského těla, zejména na poměru hladin hormonů.

Plazmolifting postup má rozpoznání a důvěru pacientů. To dokazují jejich pozitivní recenze. Přemýšlejte o terapii plazmou, měli byste pečlivě zvážit výběr kosmetické klinice. Musí mít povolení k lékařským činnostem, stejně jako personál se speciálními dovednostmi a znalostmi.

Je vhodné najít na internetu zpětnou vazbu od zákazníků, kteří již obdrželi podobnou službu v centru. Nezapomeňte, že je lepší trávit čas výběrem stálé instituce, než házet peníze do kanalizace.

Poté, co se rozhodla zlepšit stav pokožky hlavy a pokožky hlavy, nejprve navštívit trichologa, provést potřebné testy a projít celou projekcí těla. Teprve poté, co tento odborník bude schopen určit příčinu vypadávání vlasů a předepsat plazmové zvedání.

Nabízíme možnost požádat o pomoc skutečné profesionály - v centru města pro krásu a zdraví "Veronika Herba", vybavené efektivním a moderním vybavením. V Moskvě jsou dvě takové střediska najednou - u m. Timiryazevskaya a m. Otradnoe.

Proč si zákazníci zvolí zdravotní a kosmetické centrum Veronika Herba:

 • Jedná se o kosmetické centrum, kde můžete provádět proceduru plazmové terapie pokožky hlavy za mírné ceny, zatímco vaše vlasy budou řešeny jedním z nejlepších trichologů v Moskvě. Jedná se o úplně jinou a vyšší úroveň služeb!
 • Zvláštní pomoc můžete kdykoliv pomoci vám. Kosmetické centrum je otevřeno od 9:00 do 21:00 bez dnů volna. Hlavní věcí je předem dohodnout s lékařem datum a čas přijetí.

Přihlaste se k odborné konzultaci po telefonu 8 (495) 995-15-13 a uvidíte sami!

Pro Více Informací O Suché Vlasy