logo

8 náplastí pro krátké vlasy

Obdivujete příběh dlouhých copů přítelkyně a povzdechnete si v tajnosti? Nemějte strach, je tu spousta drátků a pro krátké vlasy! Postarali jsme se o vás a rozhodli jsme se Vám nabídnout 8 super nápadů! Po zvládnutí několika vazeb můžete na pokožce vytvořit různé účesy pokaždé.

Pigtail - "stuha"

1. Oddělte pramen těsně nad uchem, pokládejte pravidelný pigtail.
2. Na druhé straně dělení spusťte druhý pigtail, nejprve jej připojte k prvnímu. To je nutné, pokud nemáte dostatek délky vlasů.
3. Zatlačte prýmku a upevněte jej sponkami na zadní straně hlavy. Opakujte stejné kroky, začínající od druhé strany.

Microcosy

Pokud máte velmi krátké vlasy, pak tato možnost může vyřešit váš problém! Ozdobte mini-francouzský proužek v jednom chrámu, takže určitě vystupujete! Mimochodem, mikroskopy vypadají skvěle dokonce i na velmi krátkých vlasech, několikrát se vám to podařilo, rozhodně si položíte ruku.

8 náplastí pro krátké vlasy: francouzské omotávky

Na jedné straně můžete opletovat francouzskou stuhou stejně jako v předchozí verzi, po celé své hlavě, zdola, shora... Představte si, věřte, délka vlasů vás neomezuje!
Nezapomeňte ošetřit vlasy stylovou pěnou tak, aby nepoškrábaly a neudržovaly šňůru lépe.

Holandský pletený krátký vlas

Holandský braid se nazývá francouzština naopak, musíte také pokládat nové prameny pokaždé, jen je tkát dovnitř. Můžete udělat jedno i dvě tkaní, hodit ji nebo bodnout zezadu. Krása holandského pleteného plátna, která může být postavena na jakoukoliv délku vlasů, použijte ji!

8 náplastí pro krátké vlasy: macrame

Tyto prýmky mohou zdobit i celou hlavu! Vypadá neuvěřitelně obtížně a velmi krásně, a můžete takhle splétat do třikrát jednoduchých kroků.
1. Zakryjte obvyklou opletení.
2. Na konci tkaní zvýrazněte pramen, který uprostřed opletu a extrémní se spojují. Držte středový pramen a trochu si trochu vytahujte zbytek vlasů, jako by klouzal podél pramene. Uvidíte, jak se pigtail na očích změní na tkaní "macrame".
3. Zajistěte stealth nebo gumový pás "macrame".

Myšlenky na krátké vlasy: zvýrazněte bangy

Můžete spléknout tenký oplet a dát ho pod třesk, nebo tkají všechny vaše vlasy do prýmku s čelem a položíte jej na jednu stranu. Věř mi, délka vlasů ti stačí!

Fishtail pro krátké vlasy

Přidejte do svého účesu trochu kouzla, poplete jednoduchý rybík, nesnažte se být čistý! Dokonce i prameny, které vystupují z pigtails, vypadají atraktivně.

8 náplastí pro krátké vlasy: kované řetězy

Rostliny nesourodé vlasy "na řetězu"! Chcete-li to provést, oddělte oba prameny a začněte je svázat v jednoduchém uzlu. Nepokoušejte se uklidnit, jinak "řetězec" nebude fungovat. Pokaždé přidávejte nové prameny, jako při tkaní francouzského proužku, a přesto je přitiskněte.

Abyste nepochybovali o tom, že krátké vlasy mohou být také zdobeny různými způsoby tkaní, vybrali jsme pro Vás nejlepší možnosti podle našeho názoru. Získejte inspiraci!

Možnosti tkaní pro krátké vlasy

Někdy je tu touha nezávisle naplnit si šikovné šňůry, rozšiřovat jejich vzhled a přinášet do nich něco nového a jasného. Není však vždy možné, abyste si poprvé udělali prošití, pokud dívka takové věci nikdy předtím neučinila. A pletení pro krátké vlasy není snadný proces, zvláště pro ty, kteří se právě začínají ovládat touto technikou. Nicméně věci nejsou tak obtížné. Potřebujete pouze pochopit specifika každé ze stávajících technik, můžete také prohlížet video tutoriály pro začátečníky. Video tutoriály demonstrují vlastnosti každé z těchto technik tkaní opletení.

Pletené pletené vlasy na krátké vlasy - fotografie krok za krokem pro začátečníky

Převážná většina ženské poloviny má tak smutný názor, že dívky s krátkými vlasy nemají schopnost vytvořit jasný a nezapomenutelný styl, zejména pokud jde o pletení, což samo o sobě znamená, že je třeba mít alespoň průměrnou délku pramenů. Nicméně takové rozšířené přesvědčení, že tkaní krátkých vlasů na pletence není možné provádět, je chybné.

Existuje mnoho jasných a zajímavých možností pro tento druh stohování s tkaní, mnoho druhů, které budou demonstrovány níže.

Francouzský oplet

Uvažovaná varianta tkaní je považována za jeden z nejmódnějších a atraktivnějších vzhledů. Vytvoření tohoto účesu na krátkých kadeřích není doprovázeno zvýšenou mírou složitosti. Potřebujete pouze dodržovat jednoduchá prováděcí pravidla.

Nejprve byste měli pečlivě česat vlasy. Spit bude na boku nebo na zadní straně hlavy. Dále se oddělí pramen požadované šířky. Je rozdělen na tři části. Pak je obvyklé pletené tkaniny. Levá strana vývrtu se nachází uprostřed. K tomu je přidán pramen, který je převzat z části volných vlasů. Stejné akce jsou prováděny s opačným směrem. Tkaní pokračuje až do konce. Špička musí být svázána, ne příliš nápadná pryžová páska.

U krátkých vlasů opletení tohoto typu může být poněkud odlišné. Další kreativní možnost není určena pro nerozhodné lidi.

Krátkým krokem vám pomohou vytvořit tento účes. Zde je důležité udělat bouffant tak, aby oplet vypadá více objemné. Pravidelné plátky, které se pohybují od chrámu k zadní části hlavy, pomohou shromažďovat boční krátké prameny.

Vodopád pro krátké vlasy

Chcete-li vytvořit tento účes, budete potřebovat hřeben nebo elastický pás, který je v souladu s barvou vlasů. Vlasy česané. Po kroutí s kleštěmi. Pokud nejsou k dispozici, můžete použít speciální žehličku nebo vysoušeč vlasů. Vodopád na kudrnaté vlasy vypadá neuvěřitelně působivě. Dále, vezměte tenký pramen, který se nachází v časové části a je rozdělen na tři části. Proces tkaní obyčejných copánků začíná. Jen pár okamžiků byste měli jít vytvořit vodopád - horní část zůstane na dně. Je nahrazen prameny umístěnými níže. Splétání pleteniny pokračuje tím, že se uvolní jeden prvek a vyberou jiný. Chcete-li experimentovat a diverzifikovat dokončenou verzi, můžete vytvořit útlík od ucha až na konec jiného. Kromě toho můžete přidat do středu a dokončit. Získaný výsledek je fixován vlákenným nebo gumovým pásem. Podrobná fotka zobrazuje krok za krokem celý proces vytváření vodopádu.

Tento účes je oblíbený u mladých žen a dívek.

Můžete diverzifikovat spleťní vodopád květiny z vlasů. Chcete-li to provést, na samém konci tkaní, splétte oplet a otočte ji spirálou ve formě růžice.

Šipka s paprskem

V této verzi se spojily dva nejmódnější trendy, paprsek a oplet. Kudrlinky jsou česané a zvlněné curlingem nebo žehlení, jejichž použití činí tkaní více bujné a objemné. Dále jsou vlasy rozděleny do tří částí. Ze střední části paprsku je vytvořena, zatímco můžete použít bagel. Pásky umístěné po stranách, splétané do dvou františkánů (začínající od čela a směrem k základně nosníku). Vytvořený účes je fixován gumovým pásem nebo neviditelný. Chcete-li vytvořit efekt lehké nedbalosti, můžete uvolnit několik tenkých pramenů z výsledného tkaní.

Vláknový hrot pro krátké prameny

Spikelet dokáže dokonale vypadat nejen na dlouhých vlasech, ale i na krátkých kadeřích. Vzor její tkaní je poměrně jednoduchý: malá část nití vyčnívá v oblasti čela, pak začíná tkaní třířádkového pigtace, když se nové tkaní provádí ze dvou stran, přidávají se tenké prameny (jeden po druhém). Když je hrot dokončen, je upevněn elastickým páskem.

Pokud chce dívka diverzifikovat navrhovaný účes, můžete použít takové zajímavé detaily: vytvořte jeden středník nebo dva po stranách, můžete tkát kudrlinky tam a zpět nebo pomocí pásky. Bude to velmi elegantní a atraktivní účes.

Braid se pletením kolem hlavy

Krátké vlasy lze zajímavým způsobem sbírat tím, že vytvoříte účes na hlavě z opletky ve formě koše. Tkaní pro tento styl, můžete si vybrat libovolné. Mělo by se to dělat pomocí uchopovacích pramenů, začínat od chrámu a jít kolem hlavy, shromažďovat všechny prameny.

Nebo můžete vytvořit podobný styl z dvou copánků. Podrobná fotka vám řekne, jak vytvořit takovou vazbu dvou copánků na krátké vlasy.

Vytvořený účes je fixován pomocí barretů. Hroty musí být skryty uvnitř, aby nedošlo ke zničení vzhledu účesu, což je pozoruhodné jeho přesnosti, zdokonalení, která nesnáší uvolněné, ostře vystupující vlasy.

Plivněte na třesky

Tato volba stylových bangů v podobě sponky je velmi harmonická pro dívky, které mají krátké vlasy.

Chcete-li tento účes dokončit, musíte provést následující kroky: Oddělte třesk od hlavních pramenů (rozdělí se na tři části). Poté začíná proces tkaní tříprvkového šlehačky. Dále, zastavit tkaní tříprvého spitu doslova po několika laloků, jeden by měl pokračovat ke vzniku spikelet. Dokončené proužky by měly být připevněny k uchu pomocí elegantního uzávěru, luku nebo vlasce. Skvělá možnost účesu pro dívky s krátkými vlasy, vhodné pro studium a aktivní každodenní život.

Bezel

Vlasy jsou odděleny od temporální části a na čele. Vlákna zbývající ve volném stavu by měla být upevněna na zadní straně hlavy pomocí svorky. Kudrlinky u chrámů by měly být rozděleny do tří částí. Dále francouzský oplet (jeho princip - tkaní "naopak") pletence. Vlasy jsou samy o sobě, po kterých se na pravé a levé straně přidávají nové kadeře (měly by být tenké).

Práce na kosu pokračuje až do dosažení dalšího okraje. Když se dostanete do ucha, musíte dokončit tkaní obvyklého opletu a fixovat jeho špičku elastickým páskem.

Doporučuje se posypat vlasy, které byly vyřazeny z celkového stylového plátna lakem, skryté prameny uvnitř, pomocí silné neviditelné vlásenky. Chcete-li dosáhnout většího objemu, vytvořte účinek pompání, musíte jemně natáhnout smyčky.

Část vlasů, která zůstala nevyužita v procesu vytváření účesů, je navíjena na curlingu. Pod zvlněnými kadeřemi a špičkou ráfku budou skryty.

Boční vazba nebo oholený efekt chrámu

Tento asymetrický účes s tkaničkami v časové oblasti může být proveden absolutně na každé délce vlasů, včetně krátkých. Vypadá velmi stylově a vytváří pocit oholeného chrámu, který byl nedávno považován za módní prvek v účesu. Pro ty, kteří se rozhodli o tak odvážném kroku, se mohou pokusit provést takové tkaní na boku hlavy. Aby bylo zajištěno spolehlivost kadeří po dlouhý den, můžete před stylováním použít speciální pěnu.

Po zachycení pramene v chrámu můžete začít s tkaním malých pigtailů nebo několika úplety obvyklým způsobem s uchopením. Nepotřebujeme do konce tkát až do středu pramene. Poté zpevněte barety barretou nebo pryžovou páskou a zakryjte místo, kde jsou opletení fixovány vlasy. Výsledkem je žádoucí posypat lakem.

Prezentované myšlenky stylování s tkaničkami na krátkých vlasech jsou příjemně překvapeni různorodostí a odlišností jednoho k druhému. Jeden si musí vybrat ten, který se mu líbil a zvládl techniku ​​svého stvoření. Vytvořte účesy sami a buďte neodolatelný!

Podívejte se, jak zde můžete uspořádat krásné copánky s cannacalonem.

Účesy s kosou pro krátké vlasy (popisy s fotografiemi)

Každá dáma má touhu změnit. Jakékoli krátké účesy mohou být nudné. A problém s atraktivitou vzhledu vznikají, když kadeře chtějí růst. Počkejte chvíli, abyste pomohli vlasům s kosou pro krátké vlasy.

Vlasy rychle neroste a beztvarý styl vždy ztrácí celý obraz. Stejně jako oni přijdou k záchraně, protože vytvářejí přesnost a krásu na hlavě. Je zajímavé, že účesy s kosou pro krátké vlasy mohou být vyrobeny v různých variantách. To je další přínos, pokud jde o schopnost často měnit obraz.

Účesy s kosou na účesy pomohou transformovat, diverzifikovat vzhled.

Někteří mohou pochybovat o tom, že krátká délka opletu není proveditelná. Ve skutečnosti to není tak - existuje mnoho účesů. A když se na ně podíváte, pak vypadají nádherně a s nepřítomností dlouhých kudrlin je to okamžitě.

POZOR! Vytvořte si vlastní krásné copánky na ozdobené vlasy s nejrůznějšími metodami popsanými níže, jestliže jejich délka není menší než 10 cm. V opačném případě se podšívka pro vlasy dostane na záchranu.

Jednoduché způsoby

Existuje dostatek metod pro vytvoření účesů s kosou na účesy. Některé z nich vyžadují velké investice času a dovedností, zatímco jiné nejsou tak obtížné.

Snadné účesy s kosou se snadno provádějí, proto netrvají dlouho. Proto je můžete vzít na vědomí v situacích, kdy je musíte uložit.

Účesy s kosou na základě "Spike opačného"

Foto spirálka obruba vyrobená na krátké délce dvou copánků.

Nejvíce obyčejný účes s kosou pro krátké vlasy ve formě spikelet (to je také voláno francouzština). Na základě této techniky se vytváří velmi krásný styl, který mnohokrát změní znuděný obraz. Zvláště zajímavá je "špička naopak" nebo jiným způsobem - holandské tkaní.

POZNÁMKA! Účesy s prýmky, kde jsou použity tenké prvky, jsou vhodné pro mladé dívky a objemnější techniky s tlustými prameny budou vyhovovat starším ženám. Mělo by být zapotřebí mít na paměti, že ta druhá udávají objem pokládky a tenčí - vypadají ještě čistěji.

Schéma tkaní obruby. Může se brát jako základ.

Schéma tkaní "obruba" na účes zahrnuje následující kroky krok za krokem:

 1. Nejvyšší vrstva je rozdělena na 3 ekvivalentní části.
 2. Mezi těmito dvěma prameny je nejdřív zastrčena.
 3. Pak mezi druhou a první je umístěna třetina.
 4. Druhý by měl být umístěn mezi dalšími dvěma (také uvnitř).
 5. Po přidání kusu vlasů z jednoho z okrajů.
 6. Dále, vnitřní opletení zvládne pigtail střídavě připojením částí doprava a doleva.
 7. Zbývající krátké konce vlasů jsou fixovány tak, aby byly nepostřehnutelné (v závislosti na verzi účesu s kosou).

Foto účes s kosou od hrotu naopak.

Můžete si představit, že na účesy s pomocí obruby může být libovolné číslo. Jediná věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je, že při takové délce vlasů není směr zvolen striktně svisle, ale vodorovně, diagonálně, cikcak nebo šikmo. Například na výše uvedené fotografii můžete vidět, že "spikelet naopak", tkaný kolem obvodu hlavy, vypadá skvěle.

Boho stylu krátké copánky

Vlasy s kosou, vytvořené ve stylu boho.

Boho je trendový směr, který přišel do každodenní módy z show businessu a Hollywoodu, je určen kombinací stylů:

 • grunge;
 • folklór;
 • roční trendy;
 • hippie;
 • Cikánské a etnické trendy.

Zdůrazňuje přirozenost, individualitu, šikovnost. Dává obraz romantismu.

Důležitou roli v tomto směru mají příslušné doplňky a bezděky. Obvykle je jedna nebo několik z nich kombinováno s různými odstíny a rozměry, s peřími vzácných ptáků nebo vlasovými vlasy ve formě květin. Ve stylu boho účesu s kosou vyrobenou jakoukoli metodou, kterou si můžete vybrat.

Můžete také na obvodu hlavy, obléknout rámeček jakýmkoli způsobem a obsahovat v něm flagelum v etnickém stylu. Nebude to trvat ani 10 minut, ale efekt bude úžasný. Tento trend je charakteristický pro lidi, kteří jsou unaveni kouzlem a preferují jedinečnou přirozenost.

Postroje

Účes s kosou na základě tkaní.

Flagellate spit je velmi jednoduché provést na účesy. Do starodávného Řecka přichází do dnešního stylu, kde s ní pomáhali krásní představitelé šlechty.

Postup krok za krokem vytváření účesů s kosou na základě tkaní s postroji.

Nejjednodušší účes s kosou pro krátké vlasy je postupně propletený následovně:

 1. 2 ekvivalentní zámky jsou odděleny shora (těsně nad chrámem).
 2. Dále je každý z nich zkroucen v opačném směru.
 3. Pak by měly být mezi sebou zkrouceny napnutou šňůrou.
 4. Vlákna jsou postupně přidávána k získanému svazku na obou stranách, stejně jako v technice spikelet. V tomto případě musíte zapamatovat, že se budete dále otáčet hlavním opletením.
 5. Je nutné se pohybovat diagonálně od chrámu k zadní části hlavy.
 6. Pak se stejná manipulace opakují na druhé straně hlavy.
 7. Po připojení 2 opletek na zadní straně a oprava vybraného příslušenství.
 8. Pokud to délka dovolí, pak jsou doporučené zbývající tipy pro vytvoření krásného paprsku.
zpět do indexu ↑

Bangs

Účes s kosou na třesích.

Každý majitel bang se někdy chce na chvíli zbavit. To platí obzvláště při růstu. Aby se tento rušivý prvek nepřipojoval běžným způsobem, je navrženo jej odstranit do stylového opletu.

Účesy s pletenými šikmými třeskymi.

Podobné účesy s kosou jsou nyní jen v módě. Jeden z nich je rychlý a snadný:

 1. Bangs (vhodnější, pokud je diagonálně) je rozdělen na 3 rovnoběžné prameny.
 2. Voskujte špičku tím, že postupně přidáváte část hlavního množství nárazů.
 3. Připojené tipy mohou být skryty za ucho pod prameny.

POZNÁMKA! Making pigtailu v tresku je možné nejen metodou "špice", ale i jinými metodami. Hlavním úkolem je to pečlivě a potom vlasy s kosou vyjdou krásné, stylové, módní.

"Fishtail"

Mikrokrosy vypadají nejlépe, když se dělají pomocí rybího tkaniva.

Přemýšlejte o tom, jak napodobovat nezralé vlasy, můžete zastavit pozornost na technikách rybího chvosta. Tato technika získala neobvyklé jméno kvůli získání kosy podobné vzhledu k rybí kostře. Dává účes se skloněnou lehkostí a vypadá vzdušně, romanticky, čistě.

Podobný účes s ocasem rybího ocasu může být vyroben na střední délce.

Je důležité, aby pomocí srážek bylo snadné vytvořit obrovskou rozmanitost nejen v podobě věnců nebo krásných vzorků. Můžete také vyrobit nejrůznější stylové mikrokosmy, které pomohou krásně vyzdvihnout některé oblasti na hlavě. Tím pomohou realizovat nejvíce nepředstavitelné módní copánky na krátkých vlasech.

Mikrokosmy pomáhají zvýraznit všechny oblasti krátkých vlasů.

TIP! Chcete-li získat perfektní výsledek, než začnete vytvářet tento účes s kosou, doporučujeme narovnat prameny. Tím bude kresba hladká, čistá a čistá.

Složitější způsoby

Tyto možnosti fungují déle, protože technika jejich vytváření je obtížnější. Ale to je kompenzováno atraktivnějším a elegantnějším vzhledem.

"Vodopád"

Takové tkaní, které mají velmi neobvyklý, atraktivní vzhled, lze provádět nejen na podlouhlých, ale i na krátkých účesích. V tomto případě mohou být kudrlinky jak kudrnaté, tak rovné. Navíc takové proužky vypadají skvěle na tenké a vzácné struktuře, protože dávají dobrý objem.

Příklady účesů pro krátké vlasy, vyrobené pomocí vodítka "vodopádu".

Variace tkaní podle typu vodopádu jsou mnohé. Například se ukázalo být docela zajímavé, pokud je směr uskutečňován z jednoho chrámu na druhou stranu, dokončení pigtailu nebo zakroucení konce do tvaru květů (nevhodné pro velmi krátkou délku).

Vypadá to docela zajímavé, když na obou stranách spletete 2 copánky a spojte je do jednoho uprostřed. Nebo můžete vytvořit skvělý dvouvrstvý vzor, ​​který splétá jeden prvek pod jiný.

Na zkrácené účesy vypadají dokonce i prostě spadající prameny v této technice velmi zajímavé, jak je vidět na dolní fotce. S takovou technikou tkaní vypadá také zajímavý účes s krátkými vlasy s bradavkami.

Střední obtíž vlasy s kosou založenou na "vodopádu".

POZNÁMKA! Vytvoření účesu s kosou pro krátké vlasy pomocí této techniky není vždy časově náročné. Je totožný s francouzskou metodou, s výjimkou toho, že jeden z prokládaných pramenů zůstává viset. Namísto toho je z celkové hmotnosti vybrána další zvlnění. Složitost však závisí na požadovaném konečném výsledku. Například mohou být hroty dodatečně shromažďovány v složitých nosnících.

Otevřené opletky

Příklad tkaní na krátkých vlasech.

Otevřený pletenek na krátké vlasy vypadá stejně elegantně a stylově, stejně jako na dlouhou dobu. Umístění s ním vytváří efekt složitosti a všestrannosti.

Zvláštnost vytváření takového výplně je protahování spojů. To je nezbytné, aby jim bylo lehké a vzdušné.

Pro účes s kosou pro krátké vlasy s tkacím otvorem by se špičky měly dostat k ramenům. Můžete například vytvořit 2 otevřené opletky (foto připojené níže) následujícím způsobem:

 1. Celou hmotnost rozdělte na 2 části diagonálně.
 2. Jedna z částí, která se má opravit. Pro tyto účely použijte gumu, barety a jiné podobné vlasové doplňky.
 3. V horním sektoru je normální francouzský oplet nebo špička vyklenutá venku.
 4. Opláchněte oplet v diagonálním směru a spojte zbývající ocas s pružinou.
 5. Druhá část je podobně spletená pod první.
 6. Z výsledného opletení postupně protáhnete prameny a vytvoříte vzorek a malý objem.
 7. Zkombinujte 2 chvosty v jedné pomocí gumového pásku nebo barrette.
 8. Nakonec otočte konce a leželo krásně. Nebo mohou být ukryty pomocí vláken pod splétáním.

Varianty komplexního tkaní na krátké délce vlasů.

U zvláštního případu můžete nabídnout spletení komplexní verze štíhlého štítku jako vodopád. Účesy s krátkými vlasy pro krátké vlasy se dělají takto:

 1. Tkaní začíná zleva doprava. Současně jsou čtyři prameny odděleny od šepotu, z nichž jeden bude trochu tenčí než všechny ostatní.
 2. První zvlnění je uzavřeno pod druhým a nad třetím (třetí zakřivení bude tenké).
 3. Dále čtvrtá křivka přechází přes první a pak je uzavřena pod třetím (tenký).
 4. V důsledku toho je z volné části vlasů vybráno vlákno ze shora a kombinuje se s druhým zvlněním.
 5. Druhé číslo je zastrčeno pod čtvrtou a pak je umístěno na třetí.
 6. První zvlnění se uvolní, aby se vytvořil efekt vodopádu, a zůstane v volné pozici.
 7. Místo toho je uvolněný pramen oddělen od spodního zakřivení a je umístěn nad druhým a pod třetím pramenem.
 8. Zhora se páska celkové hmotnosti spojuje se čtvrtým zvlněním.
 9. Toto zhuštěné zakřivení je uzavřeno pod prvním prutkem (připomínáme, že se uvolnilo dolů a namísto toho se zvlnění oddělí od dolní části) a je umístěno na třetí část.
 10. Druhá vlna je uvolněna (pokračuje vodopád). Místo toho je zámek odebrán ze spodní části. To se hodí na čtvrtý a třetí prvek.
 11. Pak se spojí s první částí vlasů shora a pak se položí pod druhou a nad třetí část.
 12. Všechny akce by měly pokračovat střídavě ve stejném pořadí, dokud nebudou zapletené všechny potřebné krátké úseky na hlavě.
 13. Chcete-li vytvořit efekt otevřeného okraje, jsou hrany pigtails vytaženy shora a níže.
 14. Konec opletu je zdoben krásnou záchytkou nebo skrytý pod tkaným vzorem neviditelného.

Schématické znázornění procesu tkaní opletení ze 4 pramenů.

Závěr

Všechny výše uvedené typy pletenin tkát podléhají nejvíce neuvěřitelně složité styling a účesy. Shrnutí, lze poznamenat, že při krátkých účesích s nimi můžete:

 • tkát různé vzory v podobě květin;
 • vytvářet věnce a koruny;
 • tkát pleteniny diagonálně a svisle;
 • dělat pletence tenké a tlusté;
 • tkát po stranách nebo překročit dva navzájem;
 • kombinovat se všemi druhy trámů, ocasů;
 • kombinovat několik druhů opletení do jednoho účesu, zdobí je různými dekorativními zařízeními.

Aby bylo dosaženo lepšího výsledku, měla by přípravná fáze zahrnovat umývání hlavy. Ale jelikož po tomto postupu se krátké prameny stanou nezbedným, je nutné, než se vlasy s kosou vyrobí, aby se jejich zpracování hodilo pro typ stylingových nástrojů.

Opraví krátkou délku a nedovolí jí, aby se tlačila. Navíc účes s kosou zůstane v původní podobě. Použití laku na hotovém tkaní také přispěje k tomu.

Jsme rádi, že se čtenáři naučili trochu nových a zajímavých věcí z tohoto tématu. Bude nám vděčni za veškeré rady, připomínky nebo dodatky, které zůstaly v komentáři k tomuto materiálu. Pro větší jasnost můžete také sledovat video tutoriály o tom, jak provádět některé varianty účesů s pigtails pro krátké vlasy.

Jak provést skvrny na krátké vlasy?

Diverzifikujte stylové krátké vlasy a módní stylové tkaní není tak obtížné. Člověk má jen věnovat pozornost doporučení profesionálů - a velkolepý účes je připraven!

Spit často spojená s krásnými dlouhými vlasy. A to není překvapující, protože dívky s dlouhými vlasy jsou mnohem jednodušší, aby na svých vlasech vytvářely spleť jakékoliv složitosti. Nicméně majitelé krátkých vlasů by neměli zoufat: stylisté vám nedovolí zůstat bez krásného účesu!

Vlastnosti tkaní pro krátké vlasy

Krátké účesové odrůdy jsou v každodenním životě velmi pohodlné: jsou snadno zabalené, nevyžadují mnoho času před zrcadlem. Dívky s krátkými vlasy mohou vytvořit netradiční styl s tkaní pomocí různých stylingových nástrojů.

Krátké oplety

Vázané na krátké vlasy, popsané níže, dnes patří mezi nejoblíbenější a vyhledávané.

Vodopád krátkých vlasů

Tento nádherný účes vypadá skvěle na krátkých zvlněných vlasech. Existuje několik možností pro umístění pigtails v této instalaci: zkosený oplet; oplet, obalená hlava a pigtail, pokrytý prameny vlasů. Nabízíme Vám vyzkoušení první možnosti.

Chcete-li vytvořit tento styling, budete potřebovat tenký hřeben a malý elastik, aby odpovídaly vašim vlasům.

Pokyny pro vytvoření vodopádu:

 1. Chraňte vlasy dobře.
 2. Pokud jste majitelem přímých kudrlin, trochu je otočte ironingem nebo curlingem.
 3. Oddělte malou část vlasů u chrámu, rozdělte jej na dvě poloviny.
 4. Nejprve, blíž k obličeji, otočte druhou. Oddělte nový prvek od koruny a umístěte jej na vrchní část pramenu v blízkosti tváře.
 5. Vytáhněte přední konec směrem k sobě a zvedněte znovu část vlasů na koruně. Zakryjte ji středním pramenem. Nechte konec tohoto řetězce viset: tímto způsobem jste dostali první kapek vodopádu.
 6. Stejným principem pokračujte v další vazbě.
 7. Když se dostanete na krk, můžete pokračovat v tkaní na druhou stranu hlavy nebo začít obvyklé třívrstvé tkaní, upevnit konec elastickým páskem a pomocí vlasových vláken skrýt špičku pod šok vlasů.

Bangs

Majitelé dlouhého třesku mohou vyzkoušet neobvyklý okraj, který může za pár minut přeměnit běžný styl stylový účes.

Jak se obepíat rámeček:

 1. Chraňte vlasy důkladně.
 2. Oddělte několik kroků od dočasných a čelních zón, zajistěte zbývající vlasy pomocí klipu, abyste nezasahovali.
 3. U chrámu začněte tkát francouzský proužek naopak - zvedněte zámky pro sebe, házíte nové střídavě vlevo nebo vpravo.
 4. Po dosažení ucha z opačné strany začněte tkát obyčejný oplet.
 5. Chcete-li vytvořit větší objem opletení, jemně protáhněte smyčky.
 6. Rozdělené vlasy se lehce zvlňují.

Francouzský pletenek na krátké vlasy

Jeden z nejoblíbenějších copánků je snadné provádět nejen na dlouhých vlasech.

Neméně působivý tento styl vypadá na krátkých kadeřích, což dodává vzhledu jemnosti a femininity dívky.

Podrobné pokyny pro vytvoření františkálu na krátké vlasy:

 1. Pročhněte si vlasy. Pomocí ostrého konce hřebenu označte začátek tkaní - na zadní straně hlavy nebo na boku, pokud chcete, aby to bylo na straně.
 2. Oddělte pramen požadované šířky, rozdělte ji na tři stejné části.
 3. Zakryjte středový pramen pravou.
 4. Umístěte levou část také na centrální stranu a přidávejte tenký pramen z volné části vlasů.
 5. Opakujte to na druhé straně. Opakujte postup, dokud nezískáte šňůru požadované délky.

Pigtail

Mezi dvěma nejoblíbenějšími trendy tohoto jara patří nedbalá partička a různé varianty opletů. Proč je nekombinovat v jednom hezkém a všestranném balíčku?

Pokyny k vytvoření kroku s kosou krok za krokem:

 1. Broušené vlasy se natáhnou do světlých kadeřů s kroucením nebo žehlení. Pak rozdělit kudrlinky na tři části.
 2. Ze střední části vytvořte balíček jakýmkoli způsobem, který se vám líbí.
 3. Prolamujte boční zámky do dvou františkánů z čela ke spodní části svazku.
 4. Upevněte konce kudrlin s pryžovými pásy a zabijte je stealth.
 5. Chcete-li vytvořit módní efekt nedbalosti, pečlivě uvolněte pár pramenů z opletení.

"Had"

Pigtail-had je vhodný pro špinavé mladé dámy, připravené na každodenní experimenty se svým vzhledem. Účes vypadá opravdu hravě, ale zároveň by byl vhodný pro každou akci kdykoliv během dne.

Jak vytvořit hadí oplety:

 1. Oddělte horní pás ze strany a rozdělte jej na tři stejné části.
 2. Vytvoření jednoduchého francouzského proužku s přidáním horních pramenů provádějte postup tkaní na šikmé ploše.
 3. Dostanete se do chrámu, otočte oplet a pokračujte v tkaní.
 4. Při tkaní spodku uchopte vlasy. Špičky mohou být ponechány volný nebo zajištěny gumovým pásem.

"Bow"

Tento okouzlující a hezký účes je jednou z možností, jak zdobit již hotový klasický pigtail. Je velmi snadné jej vytvořit: splétá obvyklý trojlistový oplet a zanechává vedle něj malou volnou větev. Po upevnění opletení ohneme volnou nití, vytvoříme smyčku a pomocí čepu vložíme do opletení. Po dokončení posypte stylingový lak.

Plnicí stuha

Snadno vytvářený a roztomilý vzhled je vhodný jak pro podnikání, tak i pro výlety na volný čas, nebo pro setkání s přáteli. Vytvoření takového opletu je poměrně jednoduché:

 1. S každým chrámem, oddělíme středně velké rozměry těsně nad uchem, začneme tkát obyčejný oplet.
 2. Po přiložení opletu na špičku, přitiskněte sponky nebo krásnou velkou vlásenku.
 3. Pokud je to požadováno, volné kadeře se mohou lehce zvlnit nebo vytvářet vodorovné vlny.

Jak můžete vidět, vytvoření stylu s tkaní na krátké hlavě vlasů je docela realistické. Vyzkoušejte možnosti, které nabízíme, a získáte mnoho komplimentů z opačného pohlaví!

Vázání na krátké vlasy (38 fotek): 5 módních doplňků s podrobným popisem

Několik let se všechny druhy pigtails vrátily do módy. Nyní mohou stejně vyzdobit malé dívky, stejně jako přísnou obchodní ženu nebo mladou nevěstu. Pletené prameny vždy dávají obraz jemnosti a ženskosti, navíc jsou takové účesy pohodlné a praktické.

Rozmanitost moderních typů tkaní je opravdu úžasná, tím spíše, že krátké prameny mohou být také splétány do hezkého pigtailu. S takovým účesem, samozřejmě, není tak velký výběr možností, jako pro dlouhé kadeře. Ale nebuďte smutní, může být vždy originální styl.

Jemný styl s otevřenou kosou

Zajímavé fakty

Dlouhý oplet - dívčí krása!

Za starých časů v Rusku byly dívky s dlouhým opaskem považovány za nejzdravější a nejsilnější. Nesvolené dívky musely splétat vlasy do jednoho opletu a zdobily je stuhou. Ženice, které se oženili, dali kudrlinky jiným způsobem: vnášely se do dvou copánků a zabalily se kolem hlavy v podobě rolky.

Možnosti tkaní pro krátké vlasy

Podívejme se, jak krásně, elegantně a efektivně splétat krátké vlasy. Pokud vaše krátké kadeře dosáhnou ramen, pak můžete tkát spoustu různých drátků.

Francouzský oplet

Tento opletek zaostává tři prameny, trochu praxe, můžete si snadno udělat elegantní účes.

Existuje poměrně málo odrůd francouzských copánků:

 • Šmítka "naopak" nebo obruba hrot pro krátké vlasy je tkaný stejným principem jako obvyklý francouzský oplet, s jediným rozdílem, že při křížení, prameny nejsou kladeny na vrchol, ale jsou odvráceny tkaní. Chcete-li vytvořit objemný oplet, je nutné uvolnit a lehce prodloužit boční prameny z opletení.

Otevřené tkaní na krátkých vlasech

 • Pokládací cikcak vypadá velmi hezky a slavnostně. Část na boku a začne tkát třívrstvý oplet na jeho kratší straně, zatímco popadne jen ty prameny, které jsou umístěny na vrcholu hlavy. Když se dostanete na opačnou stranu hlavy, otočte práci přesně o 90 stupňů a pokračujte, takže budete mít cikcak.

Elegantní krátký cikcak účes

 • Pletené v kruhu v podobě věnce.

Tip! Vždy splét čisté, čerstvě umyté kadeře. Váš styl v hotové podobě bude vypadat obzvláště luxusní a velkolepý.

Pokyny pro tkaní:

 1. Dobře vyčistěte čisté suché kudrlinky s masážním kartáčem.
 2. Chyťte kus vlasů z čela a dejte je do tří identických pramenů.
 3. Začněte střídavě vázat střední a pravé a levé prameny. Zároveň pokaždé uchopte a přidávejte volný pramen.
 4. Propleťte tímto způsobem všechny kudrlinky a zajistěte gumičkou. Pokud pro ni není dostatečná délka, můžete pomocí obou neviditelných žen fixovat oplet.

Tip! Krátké prameny jsou velmi často rychle vyrazeny z vlasů, aby se tomu zabránilo a aby krása byla vytvořena o něco déle, postříkejte hotový styling světelným fixátem.

Krásné tkát krátké vlasy kolem hlavy

Vodopád na krátké kadeře

Okouzlující pletené vlasy: pro krátké vlasy, jak vidíte, můžete také přijít s zajímavými možnostmi

Pokud chcete, aby váš účes s tkacím "vodopádem" vypadal stejně skvěle jako na fotografii, budete potřebovat určité dovednosti v tomto oboru a pak snadno vytvoříte takovou krásu vlastním rukama.

Tento účes stojí hodně pozornosti, protože vypadá stejně působivě jak na zvlněných, tak na rovných pramenech. Vázání "vodopádu" s částečně uvolněnými kadeřemi není obtížné.

Fáze původního tkaní v technice "vodopádu"

Začněte tkát "vodopád" stejným způsobem jako běžný prapor - ze tří pramenů. Zvláštnost zde spočívá v tom, že dolní páska zaostává za vazbou a zůstává volně viset, připomínající klesající proud vody v vodopádu (to je důvod, proč tento název). Místo toho musíme vzít další prvek z celkové hmotnosti vlasů. To je celé tajemství!

Spikelet přešel přes ucho

Jednoduché účesy pro krátké vlasy s tkaním přes ucho

Dokonce i nezkušené dívky mohou vytvořit takový účes. Začněte tkát špičku na boku své strany. Jak vázat spikelet, můžete vidět z níže uvedené fotky:

Schéma tkaní konvenční spikelet

Vertikální účes

Stylové účesy s tkaničky pro krátké vlasy

Pro takové vlasy jsou vlasy rozděleny do stejných zón, pak je špička tkaná ve svislém směru. K sousedním pramenům se nedotýkejte, je vhodné je bodnout svorkami.

Pigtaily jsou schopny zdůraznit femininní účesy

Zajímavá řešení pro krátké vlasy

Africké prýmky

Mohou být splétány, pokud délka kudrlin dosahuje 10 nebo více centimetrů. Celý povrch hlavy je rozdělen na stejné čtverečky a začne se tkát jako těsnější pigtails jak je to možné, tkaní vlákna kanecalon. Cena v salonech pro takové tkaní je poměrně vysoká, protože to je velmi namáhavá práce, která může trvat několik hodin.

Kreativní a pozitivní africké pigtaily

Dívky s krátkými účesy mohou často změnit svůj obraz, vhodné pro každý konkrétní případ a náladu, díky široké škále dostupných účesů z pletených vlasů (zde se dozvíte, jak si vyrobit pleteniny pro krátké vlasy).

Také naše video v tomto článku bude obsahovat toto téma podrobněji.

Způsoby tkát pleteniny pro krátké vlasy a styling možnosti založené na nich

Pokud si myslíte, že vlasy s prýmky mohou zdobit jen hlavy dlouhosrstých krás, pak se velice mýlíte. Moderní stylisté vynalezli poměrně málo schémat, pomocí kterých můžete vytvořit krásné copánky pro krátké vlasy. Seznamte se s některými z nich v našich mistrovských kurzech, můžete také nezávisle vytvářet stylový styl s tkaničkou z vašich krátkých vlasů nebo požádat mistra o pomoc s předem připraveným nápadem účesu.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Spikelet

Základem pro většinu účesů z pletenin na krátkých pramenech je tkaní "kužel". Jeho hlavním rysem je, že ke každému novému proužku šňůry se postupně přidávají kudrlinky, které rozšiřují počáteční prameny a umožňují krásné tkaní na krátkých vlasech.

Práce se provádějí následovně:

Oddělte malý pramen z celkové hmotnosti vlasů. Rozdělte jej na tři stejné části a začněte vytvářet klasický trojvrstvý oplet.

Začněte od druhého kola a udělejte háčky, to znamená, že na každé z vazeb vpravo a vlevo přiložte pletence s malou vlnou.

Pokračujte v práci, dokud všechny prameny vpravo a vlevo nebudou vtaženy do pigtailu.

Tento účes je schopen po celý den poskytnout dívce elegantní a krásný styl. Pokud se obáváte, že během dne budou kudrlinky nevolné, použijte před stylováním na vlasy trochu stylové pěny nebo gelu. To vám pomůže udržet účes nezměněný déle, stejně jako usnadnit práci, pokud máte příliš zlobí kadeře.

Jak navázat spikelet na krátké prameny je zobrazen ve videu.

Použitím tkaní na základě vzorku spikeletů na krátkých vlasech můžete vytvořit široký výběr stylů.

Pigtaily mohou být opletené v kruhu ve tvaru koruny nebo účesu. To vytváří elegantní styl, který drží řemínky bezpečně.

Tkaní na krátkých vlasech lze provést ve spirále nebo diagonále.

Vypadá velmi zajímavě v kombinaci s krátkým účesem "draka". Jedná se o několik pletenin, vzájemně pletené paralelně nebo v jakémkoli jiném pořadí. Vše závisí na představivosti mistra. Základem těchto malých copánků je totéž princip tkaní vlasů spikeletů.

Takové účesy jsou obzvláště oblíbené u dívek. Umožňují matce splétat dívčí ošacení v mateřské škole a nemá strach, že její vlasy budou během dne poškozeny.

V pigtailu můžete splétat dlouhý třesk, který také umožňuje udělat zajímavý módní styl krátkých vlasů.

Jak navázat krátký vlasový mistr ze zajímavého účesu na hlemýžď ​​a slyšet hodně užitečných tipů z videa.

Vodopád

Toto je originální tkaní, které je vhodné jak pro hladké, tak pro vlnité vlasy. Kombinuje elegantní vzory vazby a přítomnost volně klesajících kadeřů.

Práce se provádějí následovně:

 • Chraňte vlasy dobře. Pokud jsou zlobí, ošetřte je stylingovým agentem.
 • Oddělte malý pramen z přední strany vlasů.
 • Začněte tkát obvyklý francouzský pletenek.
 • Hlavním rysem vodopádu je, že když je vytvořen, jedno vlákno je ponecháno volné při každém novém otočení. Na jejím místě je vzat další prvek volného, ​​ještě se nepodílel na tkaní vlasů.

Na základě tohoto střihu můžete vytvořit různé styly. Můžete jej splétat hladce, diagonálně nebo ve formě "malvinki".

Můžete vidět, jak můžete vytvořit účes z vodopádu z krátkých vlasů na videu.

Exotická afrokozika

Kreativní styl z Afro-copánků lze také vytvořit na krátkých pramenech. Za tímto účelem stačí mít alespoň 5 cm vlastních vlasů. Technologie tkaní takových prýmků je poměrně jednoduchá: kudrlinky jsou děleny dělením na tenké proužky a vtaženy do těsných malých copánků. Jako ornament v Afro-prýmkách můžete použít vícebarevné nitě pro výšivky.

Vytvoření takového složitého stylu trvá hodně času, kromě toho, že je sami je téměř nemožné. Budete potřebovat pomoc velitele, ale výsledek stojí za to.

Takové účesy vyžadují zvláštní péči o vlasy, ale nemusíte se starat o svůj styl po delší dobu, dokud kořeny nebudou růst.

Jak afrokosichki trailing lze vidět na videu.

Kadeřnictví

Pokud budete chtít všemi způsoby pokrýt elegantní volumetrické plátno a nemusíte prodloužit vlasy déle, můžete vždy používat horní nitě, které odpovídají barvě vlasů. Jsou připevněny co nejvíce k vlasovým kořenům pomocí svorek, vláken, stužek atd. Příchytné body jsou maskované vlastními vlákny. A pokud jsou falešné kudrlinky dobře vybrány, pak nikdo nikdy nebude schopen odhadnout, jaké je vaše tajemství.

Na prodej můžete také najít falešné vlasy, které již jsou splétány v šikovných pletencích. Vše, co je od vás vyžadováno, je prostě je bezpečně zachytit.

Jak vidíte, tkaní krátkých vlasů na splétání není tak fantastický nápad, jak se zdá na první pohled. Hlavní věc je mít touhu, trochu obratnosti a volný let imaginace.

Krátké vlasy

Dámské účesy s copánky, krásné prýmky vždy vypadají originální a stylové. Krásné copánky dokážou v neobyčejném účesu nasadit i ty nejodvážnější vlasy a zdůraznit veškerou krásu ženského obličeje. Obvykle se splétají majitelé dlouhých kudrlin, protože To není absolutně obtížné. Ti, kteří mají krátký účes, obtížněji splétá pásy, ale existují některé typy vazeb, které jsou ideální pro krátké délky. Když nemáte čas navštívit kadeřníky a salóny, můžete si obléknout pigtails a udělat krásné účesy doma. Tkaní holí na krátké účesy není obtížné. Tento článek poskytuje několik originálních účesů založených na oplechování, technikách, tkaní, které neposkytují potíže.

Účesy založené na francouzském střihu

Nejoblíbenějším účesem zůstává francouzský oplet. Dokonce si můžete pokrýt krátké vlasy. Chcete-li to provést, musíte se rozhodnout, kde ji začnete tkát. Francouzský pruh by měl být spuštěn ze zadní části hlavy nebo ze strany. Tkaní začínají jako u obvyklých copánků. Potom je levý pramen umístěn uprostřed a do něj je přidán pramen volných kudr. Stejný postup se opakuje s pravým pramenem. Při postupném střídání dochází k dokončení opletení. Připravený pletenec může být složen v různých účesů. Můžete uspořádat v podobě ráfku nebo sestavit do původního svazku na zadní straně hlavy.

Francouzský oplet může být základem pro vlasy - vodopád. Chcete-li vytvořit účes, musíte pečlivě pokořit vlasy. Můžete vytvořit malé kudrlinky, protože na vlnitých vlasech účes vypadá originálnější. V chrámu je oddělen tenký pramen, který je rozdělen na tři části. Tkaní začíná jako normální prýmka a pak začíná formovat vodopád. Chcete-li to provést, horní lano zůstane na dně, nahrazeno novým vlasem. Tak jsou všechny vlasy tkané: jeden pramen je spuštěn a druhý je vybrán. Vodopád může být spleten v celé hlavě, stejně jako uprostřed. Omotávka je připevněna buď k vlákenním nebo gumovým páskem.

Můžete dokonce podpatku hrot pro krátký účes. Pro tkaní spikelet, všechny vlasy, včetně třesků, je česaná zpět. Jsou vybrány tytéž prameny, obvyklé tkaní opletení začíná přidáním nových pramenů.

Jeden typ francouzského opletu je řecký oplet. To je také tkané jako francouzština, ale jeho charakteristický rys je, že je spletené po celé hlavě. Tkaní mohou začít z chrámu nebo z čela. Vhodná volba může být zvolena na základě tvaru obličeje.

Účesy založené na paprsku

Kombinace paprsku a streameru je v současnosti považována za nejmódnější variantu. Chcete-li styl vypadat bujivější, mohou být prameny zvlněné. Prameny jsou rozděleny do tří částí, z nichž střední část je tvořena svazkem. Boční prameny mohou být splétány do francouzských drátků od čela až po začátek nosníku. Můžete udělat příležitostné účes, klepání několik pramenů z tkaní.

Variace paprsku je rámeček. Také stejně jako hnůj pomáhá položit maximální množství vlasů. Pro vytvoření ráfku jsou vlasy odděleny v chrámech a na čele od linie růstu. V chrámu jsou vlasy rozděleny do tří částí, po kterých začínají tkát v opačném francouzském proužku. Pramene jsou ohromeny samy o sobě a na levé i pravé straně jsou přidány nové prameny. Francouzský oplet je upleten do uší a pak končí jako obyčejný opletek. Na konci je připevněn gumičkou. Pro dosažení objemu ráfku může být jeho prameny mírně nataženy. Volné chloupky mohou být stříkány lakem nebo skryty malými vlasy nebo neviditelnými vlasy. Zbývající prameny mohou být zkroucené.


Pokud chcete maximálně shromáždit vlasy v copách, pak takový populární účes jako afrokosichki. Pro tkaní afrokosichek dostatek vlasů, aby měli minimální délku, můžete také použít režii. Tkaní takových prýmků je elementární - vlasy jsou rozděleny na několik pramenů a pak je každý pramen tkaný do pigtailů, do kterých jsou pak tkané vícebarevné nitě.

Použijte režijní prameny k vytváření účesů.

Nadzemní prameny se prodávají téměř všude. Mohou se nalézt ve specializovaných prodejnách nebo obchodech. Materiál pramenů může být jak přirozený, tak umělý. Pásky jsou připevněny různými způsoby, v závislosti na tloušťce vlasů a délce. Pro krátké vlasy jsou prameny nejlépe připojeny v specializovaném salonu.

Vytváření účesů s patchovými prameny není obtížné. Je třeba pokládat jak vlastní vlasy, tak falešné vlasy. Pásky jsou přiloženy k vlasům nebo stužkám. Drátěné prameny jsou také nutné jako obvykle. Nejdůležitější věcí není příliš tahat prameny, nikoli přetáhnout prýmku.

Některá doporučení ohledně pletení pro krátké vlasy

Někdy, aby styl vypadal krásně a dobře upravený, doporučujeme dodržovat několik doporučení. Patří sem:

 1. Omotávka bude špinavá a neomylná, pokud je spléta na špinavé nebo špatně česané vlasy.
 2. Pokud jsou vaše vlasy zvlněné (od přírody nebo v důsledku permutu), pak před tkaní je nejlepší aplikovat pěnu nebo zvlhčující sprej na ně.
 3. Při tkaní se nedoporučuje silně utáhnout vlasy. To může poškodit vlasy a také způsobit bolesti hlavy.
 4. Pokud chcete, aby vaše vlasy více objemu, pak může být přeměněna s dalšími vlasy, ráfiky nebo stuhy.
 5. Tkaní pleteniny se nejlépe začínají od samého začátku, což dodá vašim vlasům další pomp a objem.

Pletené pleteniny pro krátké vlasy

Účesy s krásným tkaní vypadají elegantně a romanticky, odhalují krásu ženského obličeje a zdůrazňují individualitu své milenky. Ale je-li dívka s dlouhými prameny opletení spleť jakékoliv složitosti je naprosto jednoduchá, pak zpravidla způsobuje spoustu problémů. Nebojte se, naši odborníci na webové stránky vám nedovolí zůstat bez stylového stylingu. S pomocí našich workshopů se dozvíte, jak vázat různé pigtaily i na velmi krátké vlasy.

Francouzský prošívaný krátký účes

Francouzský oplet patří mezi nejpopulárnější a nejkrásnější tkaní. Běh na krátké vlasy není tak obtížné.

 1. Hřebíme prameny hřebenem a označujeme začátek františkálu - na boku, na zadní straně hlavy nebo na zadní straně hlavy.
 2. Oddělujeme pramen šířky, kterou potřebujete, a rozdělíme ji na tři stejné části.
 3. Začínáme tkat obvyklý pigtail.
 4. Položíme levou část do středu a přidáme do ní tenký pramen volných vlasů.
 5. Stejně jako pravý pramen.
 6. Stále pokračujeme v tkaní opletení do konce. Propojte špičku s tenkým elastickým páskem.

Tento opletení může být umístěn tak, jak se vám líbí - podívejte se na fotky a uvidíte sami.

Vodopád krátkých vlasů

Chcete-li vytvořit tento nádherný styl, budete potřebovat tenký hřeben a rezinochku stejné barvy jako vaše vlasy.

1. Opatrně pokořte hlavu hřebenem.

2. Zakrouťte je kleštěmi, žehlete nebo vytváříte kudrlinky s vysoušečem vlasů s kruhovou tryskou (difuzor). Na vinutých pramenech vodopádu vypadá působivější.

3. Oddělte tenký pramen vlasů na časové části a dejte je do tří identických částí.

4. Začneme tkat obyčejné copánky.

5. Po několika centimetrech pokračujeme k vytvoření vodopádu - ponecháme horní část níže a nahradíme ji novými vlasy, které se nacházejí níže.

6. Pokračujeme ve splétání vlasů, uvolněním jednoho vlákna a zvednutím dalšího. Pokud je to požadováno, může být vodopád pletený od ucha k uchu a tkaní můžete přinést pouze uprostřed hlavy a připevnit oplet pružným páskem nebo krásnou vlásenkou. Případně můžete vytvořit dvě taková prýmky, které se vzájemně setkávají, kombinovat dva vodopády.

Tkaní pleteniny pro krátké vlasy zajišťují přítomnost různých možností. Než budete nejvíce kombinovat dva módní trendy najednou - paprsek a oplet.

 1. Hřebeneme vlasy hřebenem a zvlníme je v kudrlích s kroucením nebo žehlení. To bude naše tkaní textury a svěží.
 2. Rozdělíme vlasy na tři stejné části.
 3. Ze středu tvoříme banda jakýmkoli způsobem, který se vám líbí.
 4. Boční prameny jsou splétány do dvou františkánů od čela ke spodní části svazku.
 5. Vázané špičky pásů spojujeme tenkými pryžovými pásky a připojíme je dvěma neviditelnými.
 6. Pokud chcete, aby vaše vlasy trochu nedbalé, uvolněte pár tenkých kudrlin z tkaní.

Kadeřník na vlasy

Toto tkaní se provádí velmi rychle a okamžitě přemění obyčejnou dívku do stylové mladé dámy.

Krok 1. Kombinace pramenců.

Krok 2. Oddělte vlasy u chrámů a na čele rovnoběžně s řadou jejich růstu. Přikládáme zbytek vlasů na zadní straně hlavy svorkou.

Krok 3. Rozdělíme vlasy na chrám na tři identické prameny.

Krok 4. Naopak začínáme tkát francouzský oplet - přetahujeme prameny pod sebe a přidáme nové tenké prameny buď vpravo nebo vlevo.

Krok 5. Pokračujte v tkaní na opačný okraj. Došli jsme k uchu a dokončili tkaní obyčejného pigtailu, jehož hrot je upevněn elastickým pásem.

Krok 6. Postříkejte volné chloupky lakem a skryjte dovnitř pomocí neviditelné.

Krok 7. Pro vytvoření objemnějšího okraje vlasů jemně vytáhněte smyčky.

Krok 7. Otočte volnou část nití na curlingu a skryjte špičku ráfku pod kudrnatými zámky.

Bang s dvojitým pletením

Na první pohled toto tkaní vypadá obtížně, ale není. Zkuste to sami, postupujte podle našich pokynů.

1. Opatrně pokořte vlasy a omotávejte je fénem, ​​žehličkou nebo curlingem. Pro fixaci kudrlin můžete použít pěnu nebo pěnu.

2. Oddělte vlasy u uší a zabíjte je neviditelnými. Zbytek vlasů se k sobě navzájem otáčí a fixují čepy.

3. Pokračujeme k tkaní opletů z těch pramenů, které jsme bodli. Rozdělíme je vodorovně na stejné části a tkvíme dvě třířadé pásy.

4. Slepte špičky tenkým elastickým páskem, otočte a připevněte záda pomocí čepů a stealth.

5. Postříkejte hotový stylingový lak. Kroucené vlasy mohou být rozpuštěny a můžete je nechat.

Myslíte si, že pouze majitelé dlouhých vlasů si mohou dovolit takový účes? A ne! S krátkým účesem, přikryjte hrot stále ještě!

1. V oblasti čela vyberte malý pramen vlasů.

2. Začínáme tkát třílistý oplet.

3. Při každé nové vazbě přidejte na každé straně jeden jemný pramen. Páčíme špičku na konec a špičku fixujeme elastickým pásem. Můžete napodobit jednu špičku uprostřed, nebo si můžete vytvořit celou "kytici" dvou, tří, nebo dokonce čtyřicích spikeletů.

Pro vytvoření takového vazu musí délka pramenů dosáhnout úrovně ramen (klasická péče).

Krok 1. Chraňte vlasy hřebenem a rozdělte ho na dvě stejné části vodorovně.

Krok 2. Z první části tkvíme francouzský pletenek naopak. Ti, kteří se pravidelně dívají na stránky našeho webu, již vědí, jak to udělat. Slepte plenku tenkým elastickým páskem.

Krok 3. Udělejte to stejné s druhou částí vlasů.

Krok 4. Kolem hlavy položíme oba pásy a fixujeme pokládku pomocí čepů. Konce se jistě skryjí uvnitř.

U dívek s krátkým účesem je toto tkaní velmi harmonicky ohromeno.

1. Opatrně oddělte třesk od zbytku vlasů a rozdělte je na tři stejné prameny.

2. Začínáme tkát třílistý oplet.

3. Po několika plátcích jít do implementace špice.

4. Přiložené pletené věci připevněte k uchu krásným hřebcem, lukem nebo baretem.

Chignony a horní prameny byly vždy relevantní. 2014 není výjimkou z pravidla. Tkané šňůry s horním povrchem vypadají stejně krásně jako prýmka z přírodních vlasů.

Chignons se prodávají ve specializovaných prodejnách a obchodech. Ceny za podobné výrobky mohou být velmi odlišné - a to jak nízkonákladové, tak báječně drahé. Náklady na režijní prameny závisí na materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Přírodní vlasy jsou mnohem dražší, ale můžete bezpečně hřeben, barvit a kroutit. Ale při nákupu umělého chignonu stojí za to věnovat pozornost jeho stínu. Nejmenší nesrovnalost s vaší barvou může hrát špatný vtip, a je již nemožné natřít takové prameny.

Jak tkát pleteniny s horním povrchem?

 1. Opatrně si vyčesat vlasy a uklidit nad hlavou.
 2. Chinon připojte pomocí pásku, kolíků, vláken nebo kapslí.
 3. Klesněte do tkaní. Snažte se tahat vlasy a nemusíte splétání.

Tipy pro tkaní pletenek

Chcete-li bez námahy překonat krásný pigtail, naslouchejte našim užitečným tipům:

 • Nepokoušejte se tkát na špinavé nebo nerozbitné vlasy. Spit bude neplodná a nebude moc bujná.
 • Ti, kteří mají vlasy zvrásněné v důsledku chemie nebo přírody, musí na ně aplikovat hydratační pěnu. Jako alternativu navlhčete hřeben v horké vodě a několikrát kráčte po hlavě vlasů.
 • Pro extra hlasitost zdobí styling stuhou, květinou, lemem nebo barretou.
 • Neprotahujte vlasy moc - způsobuje jim neopravitelné poškození a může způsobit bolesti hlavy.

Vázání a opletení pro krátké vlasy vám umožní zůstat vždy na hřeben módní vlny.

Pro Více Informací O Suché Vlasy