logo

Kuličková kolečka Ziver 110

Ahoj přátelé! Dnes je moje recenze věnována curlingu řas Ziver. Jednou v holičství mi bylo nabídnuto, že udělám chemické permové řasy. Souhlasil jsem s pokusem a spokojen s výsledkem. Ale přes veškerou krásu jsem se rozhodl, že tento postup neprovede, protože jsem nechtěl zkazit řasy se silnými chemickými reakčními činidly a toto potěšení není levná. A když jsem zjistil, že doma existují curlingové řasy, doma jsem se rozhodl koupit. Poté jsem začal uvažovat o různých modelech, které se nakonec dohodly na značce zařízení Ziver, která je objednána z internetového obchodu. Teď bych chtěl hovořit o tomto kroucení podrobněji.

Přidání: nový model je uvolněn - Ziver 120, v následujících recenzích budu testovat.

Můj přehled zubního kolečka Ziver

Vzhled natáčení řas

Tato řasa je velmi kompaktní, její rozměry jsou 13 x 4 x 1,3 cm. Puzdro je růžovo-fialové a je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu. Přístroj je velmi jednoduchý, je to pero, na jehož konci je mechanismus pro zachycení řas, vybaven silikonovou vložkou. Na přední straně pouzdra je malé kontrolní světlo, které svítí v okamžiku, kdy je kadeřník připraven k práci. Na straně je posuvník, který zařízení zapíná a vypíná. Přístroj byl zabalen do blistru.

Princip činnosti řasovače řas Zeiver

Tento kroužek na řasy pracuje bez použití chemikálií, takže je naprosto neškodný. Naklání oční řasy pomocí jemných mechanických a tepelných účinků. Kulička je vybavena termostatem, který udržuje optimální teplotu ohřevu, stejně jako měkká silikonová podložka, která zajišťuje hladké ohýbání a chrání vlasy před odlomením a dalšími poškozením.

To vše činí Ziver curling iron bezpečný a velmi efektivní. S jeho pomocí za pár vteřin můžete svým řasám dát nádherný tvar, který bude trvat celý den.
Zařízení pracuje na dvou bateriích AA, které jsou umístěny ve speciálním oddělení ve spodní části pouzdra.

Jak používat křivé železo

Curling řasy pomocí tohoto zařízení je jednoduchý a velmi rychlý, takže mám čas to udělat i ráno před prací.

Postupuji následujícím způsobem:

 • Zapněte kolečko posunutím jezdce.
 • Čekám, až se rozsvítí kontrolka na pouzdru. To znamená, že kadeřník je dostatečně teplý a připraven k použití.
 • Přinesu zařízení do obličeje a popadl řasy na základně speciálního mechanismu.
 • Po několika vteřinách uvolním vlasy.
 • Opakuji stejné kroky s řasami na druhém oku.
 • Po dokončení práce vypněte kroucení.

Použití klešťáku Ziver je velmi výhodné, rukojeť je vyrobena tak, aby se hodila velmi dobře do ruky a přilnavost řas je hladká a velmi čistá. Celý postup trvá méně než minutu a nezpůsobuje bolesti ani nepohodlí.

Toto zařízení je tak snadné, že s ním může pracovat každý. Můžete každodenně omotávat řasy nebo je nechat pro zvláštní příležitosti.

Potřebujete znát několik pravidel:

 1. Před natáčením řas je třeba je vyčistit z kosmetiky.
 2. Před zahájením procedury musíte odstranit kontaktní čočky.
 3. Nemůžete použít kadeřník na řasy za přítomnosti očních onemocnění.

Výsledek takového permu je také velmi dobrý. Po tom, moje cibule získává krásný ohyb a vypadá déle a objemněji, což dělá vzhled otevřenější a atraktivnější. Pokud po zakroucení zakryje řasy s dekorativní maskary, efekt se zvětší ještě více.

Mohu také říci, že curling je pro řasy neškodný. Používám toto zařízení poměrně často a nevšiml si křehkých vlasů nebo jiných změn, což je velmi důležité. Ale kromě toho používám nástroj pro růst řas pro zlepšení jejich stavu a rychlého růstu.

Celkově jsem byl velmi potěšen Ziverovým kadeřníkem pro řasy. Předtím jsem se ani nemohla domnívat, že bych mohl natáčet řasy doma tak rychle a jednoduše a získat tak působivý výsledek.

Výhody:

 • lehké a kompaktní;
 • rychle se zahřívá;
 • pohodlné použití;
 • v několika sekundách kadeří řasy;
 • nepoškozuje vlasy v důsledku termostatu a silikonové ochranné vložky;
 • výsledek je udržován po celý den.

Pokud si také chcete koupit zařízení pro curling řas, doporučuji zvolit toto zařízení. Koupit curling curler Ziver řasy mohou být tlačítko na spodní straně osvědčeného a cenově dostupného obchodu. Zanechte svou zpětnou vazbu! Pozor! Nyní přišel nový model Ziver, nezapomeňte se otestovat v následujících recenzích.

Electric Eyelash Curler: Vše, co potřebujete pro moderní fashionisty

Všechny moderní módní ženy se snaží zdůraznit krásu svých očí a za tímto účelem využívají oblíbenou kosmetiku. Pokud se v minulosti používaly obyčejné pinzety s gumovými podložkami, termálními kleštěmi, přípravky na vlasy s biologickým povrchem, které daly elegantní ohyb, nyní se proslavila vlnitá žehlička na řasy.

Je kosmetika bezpečná?

Podle experimentů vývojářů nemá curlingová struktura nepříznivě vliv na strukturu řasenky, a to i tehdy, pokud máte v úmyslu je zvlnit 24 hodin denně. Pracovní plocha přístroje se ohřeje na teplotu, která nezkazí, nevysuší ani nespáje vlasy. Kromě toho, pokud opřete přístroj i proti nejjemnější pokožce, nebude docházet k popálení.

Pokud je stejná biologická zástava zakázána pro dívky, které nosí kontaktní čočky, je curling curler na míse absolutně bezpečné.

Jak vypadá přenosné zařízení?

Curlingová žehlička má vnější podobu s konvenční inkoustovou trubičkou. Ale pouze externí. Namísto standardního stříkacího kartáče má zařízení trysku s takzvanými žebry, která chrání oči a oční víčka. Je to ta část, která při zahřátí vytváří stylový okouzlující ohyb.

Samotné curlingové žehličky lze nosit v kabelkách žen váží poměrně málo. Může být použita kdekoli: v práci, na večírku, v obchodě s kování - jen pár minut stačí k tomu, aby se cibule staly požadovaným tvarem.

Přenosné zařízení napájené bateriemi. Doba ohřevu pracovní plochy je 15-20 sekund. Když je clona připravena k curlingu, příslušný indikátor se rozsvítí na těle. Na konci postupu se aplikátor rychle ochladí. Teplota, kterou zařízení může dosáhnout, je pouze 40 stupňů. Takže si spálíš ruku nebo vypálíš kabelku, nemůže to. Mělo by se také poznamenat, že tlačítko napájení na všech kosmetických prostředcích je pod ochranným krytem, ​​takže je vyloučeno náhodné stlačování.

Tipy, které vám pomohou použít elektrickou kolečko pro úpravu řas:

Naučte se používat elektrické zařízení

Bohužel se někteří výrobci neobtěžovali investovat instrukce k curlingu do ruštiny. Proto, abychom předešli nedorozuměním v budoucnu, pojďme nyní zjistit, jak používat kolečko pro úpravu řas.

 • vyjměte uzávěr z curlingu,
 • stiskněte tlačítko napájení a počkejte, až se jednotka zahřeje (ne více než 20 sekund). Kontrolka indikuje, že kadeřník je připraven k simulaci tvaru řas,
 • aplikujeme s aplikátorem na řasy od základny až po špičky, jako kdybychom používali maskaru,
 • zastavení na každém místě po dobu 5-7 sekund, aby se vytvořil mírný ohyb.

Pozor! "Měkčí" ohyb, tím přirozenější jsou vaše řasy. Nezapomeňte na to při používání kosmetického zařízení. Pokud je úhel sklonu příliš ostrý, vlhkte vlasy vodou a opakujte proceduru po vysušení.

 • i nadále se tvoří po celé ploše řas. Mějte na paměti, že správný ohyb je vytvořen po celé délce vlasů,
 • po vyvolání krásy zařízení vypněte a vložte ochranný kryt.

Náklady na elektrické ploek

Cena za zařízení závisí na výrobci. Jen málo známých společností implementuje zařízení pro 600-1200 rublů. Ty značky, které jsou proslulé svou zaručenou výkonností a dlouhou životností, stanovují náklady na ployki od 2 000 do 3 500 rublů.

Pozor! Zařízení je samozřejmě z teoretického hlediska věrohodné, ale pochopit, jaké slabosti má, můžete přečíst skutečné uživatelské recenze.

Recenze

Julia, 31 let Chelyabinsk:
Před pár týdny jsem získala oponu na řasy a jsem stále v příjemném potěšení z nákupu. To opravdu nehoří kůži a téměř okamžitě dělá ohyb na chlupy. Je příliš brzy na to, abych posoudil její neškodnost - příliš málo času uplynulo, ale zatím jsem si nevšiml křehkosti a nadměrné ztráty řas.

Inna, 40 let, Verkhniy Aysk:
Dlouho nechtěla kupovat takový kadeř, protože že to bylo plýtvání penězi. Ale nedávno při práci s kolegy si všimla, že její řasy získaly krásný tvar. Zeptala se, jak se jí podařilo (původně si myslela, že to nedokáže bez biopaliv), a nechala mě vyzkoušet kadeřník řas. Byl jsem překvapen, jak rychle se mé oči změnily - trvalo mi méně než pět minut, než jsem získal požadovaný výsledek. Dnes budu jít kupovat stejné zařízení. A já vám doporučuji!

Valentina, 29 let, Adler:
Moje vlasy nejsou od přírody příliš silné, takže řasy se neliší ani v objemu. Abych se zaměřil na oči, musím hledat jatečně upravená těla tři v jednom. Nedávno jsem se rozhodl koupit kousek řas. Cena je směšná - jen 600 rublů, ale efekt, jak slíbil, bude úžasný. Nic takového. Pokud nejsou vaše řasy, curling je nepřidá. A efekt je poměrně krátký. Při špatném počasí můžete zapomenout na eleganci řas.

Margarita, 38 let, Petrohrad:
Než elektrický kousek řas narazil na můj dům, četl jsem několik milionů recenzí a všichni se protiřečili. Obecně jsem se rozhodl vyzkoušet to pro sebe. Výhody: opravdu opravdu ohýbá řasy velmi rychle, nespaluje je a je snadno použitelný. Z mínusů: od nejmenšího kontaktu s očima kapiček vody - ať už je to déšť, sprej z fontány nebo vlastní slzy - efekt zmizí. V zásadě, za takovou symbolickou cenu a příjemný výsledek, můžete takovou věc koupit. Stačí ji použít často k udržení krásy.

Katerina, 25 let, Orsk:
Křivka velmi rychle vytváří načechrané a atraktivní řasy, zatímco je nezkazí. Souhlasím s tím, že vysoká vlhkost může zkrátit dobu života vašeho ohybu, ale návrat do původního stavu je snadný a jednoduchý. Malá, přenosná curlingová žehlička dokonale zapadá do samičí spojky, takže se domnívám, že nemá žádné vady. Ideální pro ty, kteří chtějí vždy vypadat atraktivně.

Viz také: Jak používat elektrický kadeřník pro řasy (video)

Klíče na řasy. Jak si vybrat, jak používat a cena řas

Která z dívek nemá sen o svůdném a romantickém vzhledu? O tomto vzhledu, který je schopen člověka zasáhnout úplně, jen s jedním úderem řas?

Okouzlí je ohybem a neuvěřitelnou délkou? Opravdu v každém make-up hrají obrovskou roli oči, které jsou často zdůrazňovány a odlišovány různými metodami.

Pokud o tom snoubíte jenom, musíte si rychle uvědomit sen a pomoct vám v tomto prokrvení řas. Ano, ano, ty, které jsou známy od nepaměti. Dnes, samozřejmě, mají mírně upravené, rostly v kvalitě a designu.

Jak si vybrat kolečka na řasy?

Při výběru kleští je třeba nejprve věnovat pozornost jejich kvalitě a výrobci. Samozřejmě, že je lepší vybrat kovový model než plastový, některé jsou.

Plastové kleště jsou trochu odlišné od kovových, ale princip curlingu je téměř stejný. Mimochodem, velmi často se nabízejí pinzety na baterii prstů, která umožňuje ohřívat prvky přístroje.

Kromě toho je důležitým prvkem pryžová vrstva mezi konzolami. Podívejte se dobře: kaučuk musí být pevně přilepený, bez vad a různých trhlin.

Pokud se vrstva gumy neodpovídá, riskujete, že zůstane bez řas, jestliže náhle padnou mezi dvě kovové spony.

Navíc je žádoucí, aby dásně byla docela hustá, zvláště pokud jste majitelem silných a silných řas. Souprava musí také přejít na další gumové mezivrstvy, věnujte pozornost tomu.

Vyzkoušejte curlingové řasy v akci, otočte je do rukou, přístroj by měl být snadno použitelný. V prodeji jsou kleště s pružinou, která upevňují sílu, se kterou můžete stlačit řapíky. V takovém případě je vaše volba, podívejte se na kleště s pružinou a bez ní.

Existuje další moderní typ kleště - elektrický. Jsou také nazývány natáčky řas nebo elektrické natáčky. Tato zařízení vypadají opravdu jako skutečná curlingová žehlička, pouze miniaturní.

Má několik stupňů ohřevu, můžete otáčet jak horní, tak dolní řasí, zařízení se snadno zapadne do kosmetického vaku. Dokonce se říká, že po použití takové kudrlinky řasy začínají růst rychleji a silnější a lesklé.

Jak používat řasy?

Důležitým aspektem je, že trvá dlouhá chvíle, kdy se řasy natáhnou, pokud je nemáte, je nejlepší, abyste nezahájili proceduru. A ještě jeden ne méně důležitý nuance - perm je vyroben před aplikací řasenky na řasy.

Než začnete kroucení, je lepší zahřívat gumové podložky horkou vodou nebo vysoušečem vlasů. Ale nepřehánějte je, kleště by neměly být horké. Nyní je nejdůležitějším okamžikem to, jak zkrotit řasy pomocí kleští, aniž byste ztratili řasy samotné.

Klipy je třeba přesně napravit u kořenů řas, držet a držet 10-15 vteřin. Opatrně postupujte opatrně, aby nedošlo k poškození kůže očního víčka a k roztržení vlasů.

Dalším krokem je curling očních řas, ale blíže ke středu. Dělejte několik kudrlin, postupně se přiblížíte ke svým tipům. Existuje šanci, že půjdete příliš daleko na zvlnění, ale doslova po prvním nebo druhém čase pochopíte přesně to, co potřebujete.

Existuje několik tipů, jak zkrotit řasy pomocí kleští, pokud máte krátké. Stylisté doporučují, aby je neupoutávaly na délku, ale několikrát u kořenů. Teď, když jsou oční řasy zkroucené, můžete je vytvořit. Opravte tedy výsledek:

- pro zkroucení řas trvá nějaký čas a trpělivost;

- perm na suché řasy;

- po krolingu by se měly vytvořit řasy;

- Před použitím by měla být kleště mírně zahřátá.

Nezapomeňte sledovat kleště a starat se o ně:

- vyčistěte kleště od prachu a nečistot;

- zkontrolujte gumové proužky;

- u nejmenšího trhliny - je třeba pásy změnit.

Kleště na řasy poškozují

To je jen tehdy, když nejste dodrženi některá základní pravidla pro curling řasy, pak je můžete ublížit. O žalostných výsledcích použití řas na fotografii lze vidět v různých formách.

Kromě toho samozřejmě zasahujete do "kuchyně" přírody, která vytváří řasy tak, jak jsou. Při provádění tohoto postupu proto buďte velmi opatrní.

Nespěchejte, nenechávejte staré kleště s poškozenými pryžovými mezivrstvy, nedělejte často, ale pouze při příležitosti slavnostních okamžiků.

Dbejte nejen na kleště, ale také na samotné vlasy. Aplikujte ricinový olej před spaním - posílí to řasy a uklidní je.

Cena a recenze na řasy

Tyčinky řas lze zakoupit v každém kosmetickém obchodě, můžete také porovnávat ceny v internetových obchodech a salonech.

V průměru, nejjednodušší a nejlevnější pinzeta bude stát 190 rublů, plast může být nalezeno za sto rublů, a elektrický kalený řas bude stát 300-400 rublů.

Mějte na paměti, že cena kleští na řasy závisí na mnoha faktorech: oblast prodeje, kvalita materiálu, výrobce, typ zařízení.

Stojí za to říkat, že recenze na kroužky jsou poněkud rozporuplné. Nicméně je vše individuální a závisí pouze na kvalitě řas a kvalitě postupu.

Diana, Moskva, toto zařízení nebude vyhovovat všem. Mám například velmi tenké řasy a vylézt v různých směrech, kolik je nehoupalo - je to zbytečné. Pouze u řasenky se ukázalo, že je trochu hýčkat a položit na něco.

Tori, Nizhny Novgorod, neustále používám pinzetu každé ráno, ale nejde o nejlepší variantu pro řasy, ale bez nich už nemohu, bez pinzet, myslím.

Kateřina, Krasnodar, používám je pouze, zkroucení těl nepomůže. Ale musíte být velice opatrní, první polovina řas na pinzetách zůstala, pak byla aplikována.

- používejte přístroj velmi pečlivě;

- nepoužívejte jej příliš často;

- sledovat stav pinzety;

- starat se o cibulky;

- Zkraťte suché, čisté řasy;

- Zvolte kvalitní produkt, strávte nějaký "testovací disk".

Elektrické natáčení řas: výhody použití

Tam je tajemství okamžité přeměny řasy bez rizika pro jejich hustotu a zdraví. A proto není nutné zvyšovat umělé chloupky. Kolečko pro řasy působí divně. Toto elektrické zařízení je analogické s obvyklými kovovými pinzety. S pomocí speciálního nástroje je proces mnohem rychlejší, lepší, příjemnější, bez rizika přetrvávání vlasů.

Co je to curling řasy

Nástroj má tvar trubice na maskaru, ale místo hřebenu pro barvení je na konci pevný aplikátor. Podél okrajů jsou umístěny žebra k ochraně očních víček před popáleninami. Zařízení je zcela bezpečné a lze jej snadno přepravovat v kosmetickém sáčku.

Všechny curlingové kudrlinky a přeměny řas mají stejné technické vlastnosti, pouze vzhled může být odlišný. Doba zahřátí - asi 20 sekund. Zvláštní indikátor vás informuje o zahájení postupu.

Výhody:

 • dlouhodobý účinek;
 • vysoká rychlost získávání výsledků;
 • vhodné pro ženy náchylné k alergickým reakcím;
 • bezpečnost;
 • ochrana před poškozením a ztrátou.

Výhody pleyok od různých výrobců

Výroba elektrických curling řas je velmi populární a mnoho značek, které vyrábějí kosmetiku a materiály pro laminování, rozšíření a péči, rozšířily své linie s tímto užitečným zařízením.

Oblíbené modely:

 • Bradex kalení řas. Jedná se o pohodlné pinzety pro ohýbání přirozených a prodloužených chloupků. Výsledek je uložen po celý den. Během postupu struktura netrpí, a proto se nemějte bát ztráty a křehkosti. Teplota ohřevu není schopna opustit popáleniny na pokožce.
 • Touchbeauty. Elegantní zařízení a jeho krásná barva ponechávají uživatelům příjemný dojem. Pouze jeden pohyb s tlačítkem a po několika vteřinách můžete začít kroutit. Díky speciální ochraně před popáleninami můžete být klidní na jemné kůži kolem očí a sliznic. Efekt trvá celý den a nedělá se ani pod hmotnost několika vrstev inkoustu.
 • Molekula profesionální. Vysoce kvalitní výrobek od známé značky. Díky praktickému ukazateli na špičce přístroje se nemůžete dotýkat topného tělesa rukama, ale postupujte bezprostředně po oznámení s barvou. Chcete-li vytvořit ohyb, stačí pomalu držet štětec podél chloupků jednou a lehce stisknout na konci. Ohyb vás poteší před prvním mytí a nebude se vyrovnávat ani pod vlivem vlhkosti.
 • Sefora. Ideální pro rovné a těžké řasenky. Vhodné pro sdílení s dekorativní kosmetikou. Dává krásné ohyb po dlouhou dobu. Pravidelné používání nezhoršuje stav chloupků a nezpůsobuje jejich ztenčení.

Doporučujeme číst:

Každý z těchto produktů si zaslouží zvláštní pozornost. Jejich chválu nechávají nejen obyčejní lidé, ale i stavitelé a specialisté na laminování, kteří denně používají tato zařízení k vytváření makeupu pro své klienty.

Návod k použití

V některých ploykách neexistuje žádná výuka v ruštině, ale vědět, že je to nezbytné, aby se správně prováděly všechny manipulace bez poškození očí.

 1. Stiskněte tlačítko napájení a počkejte, až se rozsvítí kontrolka na pouzdře. V průměru to trvá 20 sekund.
 2. Opatrně začněte vést od základů řas až ke špičkám, jako by byly namalovány maskary.
 3. Chcete-li vytvořit ohyb, zůstaňte na jedné sekci po dobu 10-15 sekund.
 4. Pokračujte v pohybu.
 5. Vypněte zařízení a pracovní plochu uzavřete speciálním krytem.

Jak dlouho trvá účinek?

Výsledkem curlingu elektrické clony je 12 hodin. Tento indikátor přímo závisí na struktuře přirozených chloupků. Jsou-li pevné a přímočaré, pak může být po 5-6 až druhém postupu vyžadováno.

Chcete-li upevnit zvlnění, použijte zkroucenou řasenku. Vyhněte se vysoké vlhkosti a vysokým teplotám.

Bezpečnostní opatření pro použití

Přístroj je naprosto bezpečný pro použití v domácnosti a nemůže poškodit zdraví a krásu. Existují však některé body, které je třeba zvážit.

 1. Při čekání na vytápění se nedotýkejte topného tělesa rukama tak, aby se na něj nedostaly vlákna a nečistoty, které by mohly dráždit oči.
 2. Nedržte přístroj příliš dlouhou dobu na řasách, jinak byste se mohli ošklivě ohnout.
 3. Po ukončení procedury uzavřete uzávěr bezpečně, aby nedošlo k nechtěnému zapnutí kolečka.

Krásné ohýbání vlasů na očních víčkách už není sen, ale přístupná realita. Nezneužívejte se chemickými permičky a nevynakládejte peníze na drahé laminování a prodlužování, ale pokuste se zvlnit vlasy elektrickým kadeřníkem a můžete snadno změnit svůj vzhled tím, že dáte zajímavý přízvuk. Cena za zařízení je 500-1500 rublů, v závislosti na značce.

Přehled řasu Curler řas Curl nebo jak rychle změnit řasy?

Velkolepý fascinující vzhled - základ každého makeupu. Pokud nevyzdvihnete oči, obličej vypadá unaveně. Dívky vědí, že pomocí expresivního vzhledu můžete okouzlit nějakého prince.

Koupit na oficiálních stránkách

To je důvod, proč existuje mnoho kosmetických procedur, nástrojů a přístrojů, aby se řasy natolik zvlněné, vizuálně prodlužovaly.

Co je kadeřník?

Rozšíření a biolaminace není vhodná pro všechny. Muži navíc dávají přednost přirozenosti. A takové triky dávají vzhled loutkového vzhledu. Většina dívek preferuje koupi řas Curl, místo aby zkazila jejich přirozené krásy.

Moderní technologie nehybně stojí. Zastaralé metody - náplast a kypřičky byly nahrazeny novým přípravkem. Zařízení na zakřivení řas vizuálně prodlužuje řasy a otáčí je. Žádná řasenka takový efekt nedosáhne!

Specifikace: design, režimy a princip činnosti

Při použití jsou curlingové řasy naprosto bezpečné. Zakroucení řas a jejich fixace v této poloze je důsledkem topných těles, které jsou bezpečně skryty a nemohou poškodit vaše oči a kůži. Je naprosto nemožné vypálit nebo poškodit řasy. Během používání nebudete ani cítit žádné nepohodlí.

Princip fungování je stejný jako u rovnačky na vlasy. K dispozici jsou dva režimy teploty - normální nebo maximální. Po zapnutí přístroje se teprve několik sekund zahřívá.

Tvar připomíná obyčejnou trubku na maskaru. Krásný lesklý černý povrch, elegantní design - Eyelash Curl snadno zapadne do jakékoliv kosmetické tašky. Navíc zařízení pracuje z běžných baterií typu prstů, takže si můžete vzít s sebou, ať jste kdekoli.

Výhody

Výhody jiných prostředků jsou zřejmé:

 • Curlingové kleště nepoškozují řasy
 • Výstavba nezahrnuje použití chemického lepidla, které může způsobit alergie nebo popáleniny sítnice
 • Curl řasy levné! Procedura biolaminace v salonech je drahá a ne všechny salony vědí, jak to dobře fungovat.

Ve všech těchto případech je namísto očekávaného účinku snadné zklamat. Co se s tímto univerzálním gadgetem nikdy nestane!

Jak používat

Toto zařízení je velmi snadné. V důsledku jednoduchých manipulací získáte perfektně zkroucené řasy, které po celý den potěší.

 1. Proveďte make-up očí, jak obvykle používají maskara.
 2. Zapněte zařízení a počkejte několik sekund, než se zařízení zahřeje.
 3. Začínáme od základů řas, vířte nahoru a opatrně jej přitlačujte k řasám.
 4. Opravte po dobu 10 - 15 sekund v jedné poloze a pokračujte v pohybu k hrotu
 5. Poté opakujte předchozí kroky s progresivními pohyby, dokud nezískáte požadovaný výsledek.

Nabízíme sledování videa, které podrobně ukazuje, jak používat modul gadget

Výsledky aplikací

Účinek použití kroužení je okamžitě viditelný. Po použití se objeví krásný ohyb. Řasy se vizuálně stávají delšími. Oči vypadají větší a pohled je výraznější, otevřený. A v kombinaci s černými řasami vytváří efekt falešných řas. Na fotografii je jasně vidět rozdíl mezi tím, co bylo před aplikací a výsledkem.

Kde je nejlépe koupit?

Pokud se zajímáte, kde najdete Islesh Kurl, pak jste si všimli, že ho nenajdete v běžném obchodě. Ve skutečnosti je to možné objednat pouze na oficiálních stránkách.

Koupit Curling curling na oficiálních stránkách

Nekupujte zboží od neověřených prodejců v sociálních sítích, existuje mnoho padělků! Zvláště na místě nyní stojí jen 1590 rublů! Cena snížena o více než 50%. Kromě toho je zboží zaplaceno pouze po obdržení. A dodávka probíhá ve všech regionech Ruska!

Hodnocení zákazníků

Elena, 22 let, Tula

Po dokončení stavby jsem sotva obnovil řasy. Bylo strašidelné dokonce i malování s obyčejnou řasenkou, ne jako kadeření s kleštěmi nebo jiným předmětem. Přítelka sotva přesvědčila, aby zkusila zvlnění řas. Dívky, je to opravdu cesta ven! Maskara plus curling - a efekt je stejný jako při budování. V tomto případě byly řasy jako před použitím zbylé.

Olga, 25 let, Tyumen

Poprvé v mém životě jsem věřil reklamám z internetu a nemám lítost. Je lepší objednat si to jednou, než házet peníze za drahé salonní procedury každý měsíc. Výsledek není horší, věř mi. A cena zboží je mnohem nižší!

Anya, 18 let, Moskva

Sestra dala narozeniny. Opravdu velmi cool věc! Kuličkové kleště mi vůbec nepomohly. Každopádně, když namalujete maskarem, řasy se narovnávají. A s Eyelash se natáčí jako hvězda!

Jak používat kuličky řas a co si vybrat

Řidič řas je doplněk pro zvýšení objemu vlasů pro další zbarvení řasenky. Tento nástroj změní vzhled kterékoli ženy: udělá to expresivní, vizuálně zvětší oči. Abyste se nemuseli mýlit, kupte si kvalitní gadget, který bude trvat dlouhou dobu, stojí za to znát nuance, které se při provozu pinzety potýkají s každou ženou.

Proč používejte kolečko pro úpravu řas

Dlouhé řasy s jasným ohybem přitahují pozornost ostatních k majiteli. Předtím dívky vyhřívaly lžičku a aplikovaly ji na řasy zvláštním způsobem, aby dosáhly požadovaného ohýbání a narovnání chloupků.

Tyto metody mají řadu výhod a nevýhod:

 • vysoké náklady;
 • omezená doba působení;
 • potřeba opravy;
 • alergické reakce na složky lepidla / léku.

Mnoho žen slyšelo a používalo kolečka na řasy, ale z nějakého důvodu se příslušenství nedostalo do kosmetické tašky. Pokud po nanesení vysoce kvalitního těla, zvládnutí objemu a prodlužování vlasů zkroutí vlasy pomocí kleští, můžete dosáhnout dramatického atraktivního vzhledu.
Mechanické zkroucení řas s kvalitními pinzety se změní i v řídkých, krátkých, přilepených chlupách.

Jak používat kleště

Koncovka řas je nůžkovitý přístroj, jehož konce jsou místo řezných nožů vybaveny okrajem se silikonovými válečky. Válečky pevně přitisknou řapík, natočí a dávají jim mírný ohyb. Několik světelných lisů s rukojetí zařízení způsobí, že se chloupky zvednou z růstové linie, mění směr, po kterém je dosažený výsledek fixován maskarem. Zařízení se jednoduše zapadá do kosmetického vaku nebo kabelky, v případě potřeby může být postup kroucení opakován po celý den.

Životní hacknutí je nezbytný pro krásy, které mají na očních víčkách hrubé a neslušné vlasy. Pokud se mierně zahřátá mechanická pinzeta nedokáže vyrovnat s pružným keratinem řas, věnujte pozornost elektrickému galoše. Takové zařízení bude po celý den uklidnit tvrdé vlasy.

Pomocí tohoto zařízení můžete dosáhnout následujícího účinku:

 1. Zvětšujte vizuálně vlasy změnou směru růstu.
 2. Zvětšete vlasy z růstové linie.
 3. Je lepší namalovat ciliární řadu po celé délce chloupků.
 4. Podívejte se na přirozené a ženské.

Pokyny pro curling vlasů

Ne všechny pinzety jsou bezpečné a účinné. Můžete pochopit rozsah cen v obchodech. První kritérium, kterým je třeba zařízení vyhodnotit a vybrat jej v obchodě: pohodlí rukojeti. Všechny ženy jsou různé, všechny mají prsty různé délky a plnosti, musíte si vybrat kleště, aby byly pohodlné. Druhým kritériem, které stojí za to věnovat pozornost při nákupu, je pružnost silikonové vložky. Podložka okraje by měla být elastická, aby tvar kudrlinky dosáhl hladkého, hladkého zakřivení řas bez záhybů.

Levné kleště nejsou vybaveny gumovými podložkami, chlupy jsou upnuty kovovými deskami. Taková zařízení poškozují strukturu chloupků, poškozují žárovku vlasů, z nákupu levné pinzety by měly být opuštěny. Při správné pinzetě s maximálním tlakem se podložka nedotýká až do konce a je plná roztrhaných a poškozených řas.

Hladkost zdvihu rukojeti kleště je dalším kritériem pro výběr vhodného příslušenství. Rukojeti by se měly pohybovat hladce, aby nedošlo k odtrhávání nebo zranění ciliární řady náhodným upnutím mezi okraji. Ostrost pohybu při použití pinzety hovoří o špatné kvalitě výrobku. Zodpovědný výrobce zajišťuje, že vyrobené mechanismy jsou bezpečné a snadno ovladatelné.

Vhodná velikost svorek je dalším kritériem, které byste měli věnovat pozornost při výběru a nákupu zařízení. Všechny ženy mají různé klíny v tloušťce, délce, poslušnosti, hustotě. Při výběru kleští by měl být zohledněn tvar zvlněného válce. Dlouhé řasy se hodí do velké kadeře, krátké - jemné.

Někteří výrobci používají pinzety s náhradním válečkem, což je nepochybná výhoda, ale ne všechny to dělají. Poté, co se podložka dostala do havarijního stavu, nedostatek vyměnitelných obložení pro prodej nutí kupce, aby se vyhnuli novým pinzetám, a to navzdory skutečnosti, že předchozí z nich zůstávají v dobrém stavu, protože opotřebované byly pouze silikonové podložky.

U některých výrobců jsou pinzety navrženy tak, aby umožnily, aby se řetízky co nejvíce zkroucily k základně, aby byly dodatečně milimetry délky bez přitlačování kůže. Taková malá, ale plus, zvláště pro oči s visícím nebo asijským víčkem, hraje významnou roli při výběru zařízení. Je obtížné určit schopnosti kleští před operací, stojí za to spoléhat na zkušenosti.

Klouby s krátkou pracovní plochou, na které jsou umístěny pouze poloviny řas, jsou pro použití a prodloužení zkroucení nepohodlné. Pro standardní oko je zapotřebí dlouhá podložka, na níž je umístěn celý řádek. V ideálním případě ohnutí válečku opakuje vlasovou čáru po celé délce očního víčka.

Obyčejné kleště na řasy nejsou vhodné, protože pro ně výrobci vyvinuli speciální provedení s kartáčem. Doporučujeme, aby nejlepší z nich dokázali zvládnout, kteří dokončili postup sestavování.

Po získání správného zařízení, curling řasy s pohodlnými kleštěmi netrvá dlouho ve fázích:

 • umyjte make-up z očí, odmasťujte ciliární řadu micellární vodou;
 • suché a hřebenové vlasy se speciální štětkou;
 • ohřejte pracovní plochu mechanismu v horké vodě / horkém vzduchu z vysoušeče vlasů;
 • s měkkými, hladkými pohyby několikrát uchopte řasy od základny až po špičky. Stojí za zmínku: několik klipů po dobu 15-20 sekund je mnohem efektivnější než jeden po dlouhou dobu;
 • v závislosti na tloušťce několikrát pracujte na vlasy a věnujte zvláštní pozornost řasám na vnějším okraji oka;
 • použijte řasenku. Je třeba poznamenat, že vysoce kvalitní řasenka v krásném zvlnění hraje roli jen pinzety, měla by být pečlivě zvednutá;
 • dezinfikujte gadget s peroxidem vodíku, chlorhexidinem.

Přehled populárních curlingových žehliček

Pro sestavení objektivního přezkoumání klešťových kleští byly několik vzorků vybráno z levných až známých a drahých. Vzorky byly testovány a testovány krok za krokem podle kritérií - pohodlí v ruce, kvalita silikonových podložek a oblouků, hladkost posuvu kleště, ohýbání válečku pro zvlnění, přítomnost vyměnitelných podložky, maximální uchopení řas v kořenech, šířka pracovního povrchu.

Jak si vybrat a používat kolečka s řasami?

Twisted cilia dělají oči krásnější a vypadají výraznější. Chcete-li vytvořit tento efekt, můžete použít speciální příslušenství pro curling řas. Ale ne všechny dívky vědí, jak používat míčky na řasy, aby dlouho udržely výsledek.

Jak utahovat řemeny doma?

Když ženy přijdou do obchodu, ženy jsou obvykle požádány, aby jim ukázaly klip na řasy nebo curlingové řasy. Mnoho dám vědí, že tento nástroj je správně nazýván kadeřníkem.

Příslušenství pro curlingové řapíky jsou různé typy. Jsou odlišné v designu, mechanismu působení a samozřejmě ceně.

 1. Klip na řasy mechanicky. Přístroj se skládá ze dvou desek, které upínacím úhlem zakrývají kořeny. Toto příslušenství je považováno za nejjednodušší. Při správném použití bude výsledek trvat celý den. Je to levný nástroj ve srovnání s jinými zařízeními pro curling cilia. Jednoduchý design vám umožňuje rychle se naučit používat kleště podle svého zamýšleného účelu.
 2. Elektrické spotřebiče. Takový nástroj je v zásadě podobný mechanické svorce, ale jeho desky se zahřívají. Toto zařízení umožní fixaci výsledku delší dobu než mechanické kleště. Nevýhodou tohoto zařízení je schopnost poškození řas s dlouhými upínacími vlasy. Pokud čas nesprávně vypočítáte, můžete zůstat bez řas. Přístroj také pracuje ze sítě, což znemožňuje jeho použití mimo domov. Navzdory zjevným nedostatkům si mnoho žen zvolí tuto možnost kleště. Samozřejmě, že cena takového nástroje je mnohem vyšší než cena jednoduché svorky.
 3. Klip na cibule na bateriích. Toto zařízení se skládá ze dvou desek, jako je obvyklá mechanická svorka. Baterie se však vkládají do plastového pouzdra, pomocí něhož se kovové povrchy zahřívají. To je skutečně vynikající vynález. Je to velmi jednoduché použití a vzhledem k nízké teplotě vytápění je také bezpečné. S takovým zařízením můžete dokonce zkroutí rozšíření vlasů.
 4. Curling curler ribbons. Toto zařízení se objevilo na trhu poměrně nedávno, ale již se mu podařilo vydělat značné množství dámských srdcí. Tyto kulaté kleště se nazývají curling iron. Přístroj vypadá jako trubka z řasenky. Ale místo štětce na konci přístroje je tvrdý hrot s příčnými žebry k ochraně pokožky. Nástroj je napájen baterií, která umožňuje zahřátí hrotu až na 40 ° C. Zařízení je bezpečné a snadno se používá. Na trhu existuje mnoho názvů tohoto typu produktu od různých výrobců.

Každá žena si zvolí curlingové žehličky v závislosti na preferencích a vlastnostech řas.

Vlastnosti výběru nástrojů

Abyste dosáhli co nejlepšího efektu zakřivených řas, musíte zvolit správný nástroj. Hodně závisí na výrobci. Zvláštnosti volby, popsané níže, budou užitečné pro každou ženu.

 • Při výběru mechanické klipu je třeba ji položit na prsty a pokusit se provést několik pohybů. Desky by měly chodit snadno, bez chrastítka.
 • Upínací deska a silikonová podložka by se měly dobře připevňovat bez jakýchkoliv deformací. Je dobré, když se s kleštěmi prodává náhradní podložka. Tím to změníte jako opotřebení.
 • Nejlepší mechanické pinzety - s kovovou konstrukcí. Takový produkt bude trvat mnohem déle.
 • Elektrické kleště by měly být vybrány pomocí regulátoru teploty. To vám umožní zvolit optimální vytápění pro každý typ řasenky a bezpečně používat zařízení.
 • Elektrické příslušenství potřebuje zkontrolovat stav desek, krytu, kabelu. Při nákupu musíte zjistit dostupnost záruční karty.
 • Při výběru kadeřníku pro řasy je lepší věřit výrobcům známých výrobců. Před zakoupením výrobku si také přečtěte specifikace a provozní podmínky.
 • Při výběru mechanického natáčení řas je třeba dbát na poloměr ohybu desek. Odpovědní výrobci to vždy ukazují na výrobek. Číslo je zapsáno v milimetrech. Kruhovým oko, tím větší je nutnost ohýbat desky. Pokud jsou desky příliš ploché nebo dlouhé, kleště nebudou schopny zvlnit vlasy kolem okrajů oka.

Správná volba nejlepších kleští umožní curling cilia bez negativních důsledků.

Jak utahovat kuličku?

Chcete-li získat dlouhý a efektivní výsledek, musíte se naučit, jak používat různé natáčky řas.

Nejlehčí vlnité řasy prováděné mechanickým upínáním. Pro lepší efekt lze pinzetu lehce vyhřívat pomocí vysoušeče vlasů. Nemusíte se však přehřívat, protože silikonová podšívka může být poškozena a oční víčka se mohou spálit. Po zahřátí se cibule jemně umístí mezi destičky u kořene chloupků a sevřou.

Tato metoda curlingu vám umožňuje zvedat chloupky u kořene, vytvářet krásné ohyby. Při řádném provedení postupu bude výsledek trvat celý den.

Po curlingu si můžete na cibulky položit malou řasenku. To vám dá oči ještě výraznější efekt.

Než budete curling s elektrickými kleštěmi, musíte nastavit požadovanou teplotu. Pokud se poprvé objeví perm, bude stačit 40 ° C. Takové kleště mají speciální bariéry, které neumožní spáleninu pokožky očního víčka.

Postup provádění je stejný jako u mechanické svorky. Držte jej 10-15 vteřin. To je dostatečné pro to, aby ohyb odolný.

Curling curling - proces je snadný a pohodlný. Nejprve musíte zařízení zapnout a počkat, až se zahřeje. Musíte počkat 20-30 sekund. Poté přiložte aplikátor na řapíky a proveďte pohyby, jako by byly namalovány maskarem. Pouze toto by mělo být děláno pomaleji, což zpomaluje pohyb. Je nutné zajistit, aby ohyb byl krásný, bez vrásek.

Znalost při použití klipsů na řasy zpravidla přichází po dvou nebo třech postupech. Hlavní věc v tomto případě - přesnost a smysl pro poměr. Neohýbejte příliš strmě.

Potřebujete se zvlnit v dobrém světle, abyste viděli všechny vlasy. Při špatném osvětlení můžete ohýbat tvar ohybu.

Twist potřebují suchou řasu. Vlhké chloupky, po vysušení, budou mít původní podobu.

A co je nejdůležitější, nemůžete používat vyhřívané kleště, když řasy mají řasenku nebo jinou kosmetiku. V opačném případě můžete ztrácet náboje vůbec.

Výhody a nevýhody

Dívky pomocí pinzety poukazují na výhody a nevýhody tohoto postupu.

 • Mechanické kleště jsou bezpečnější než perm.
 • Postup nezpůsobuje alergické reakce.
 • Výsledek lze vidět okamžitě.
 • Klip, ve srovnání s chemickou vlnou, méně ničí strukturu vlasů.
 • Postup mávání mechanické spony nemá prakticky žádné kontraindikace.
 • Klipy nebo kuličky řas jsou velmi jednoduché a jednoduché.
 • Curlingové kleště budou ve vlhkém počasí zbytečné. Ohyb zmizí během několika minut.
 • Při použití elektrických kleští musíte přijmout zvláštní opatření k prevenci popálenin.
 • Denní postup. Curlingové vlasy by měly být prováděny každý den.

Při zakroucení řas pomocí speciálních pinzet jsou pluses mnohem větší.

To je důvod, proč mnoho žen zvolí tento způsob curling jejich řasy.

Řízka řas "E-MASIA"

Doprava zdarma od 2700 ₽ nebo ve výši rubu

Po mnoho staletí se krásná polovina lidstva, aby přitáhla pozornost k sobě samému, se snaží vyjádřit svůj názor výrazněji. Ženy proto zkroucují řasy, protože když jsou řasy vztyčené a zvlněné, zvětšují oči vizuálně. K dosažení tohoto účinku existují různé způsoby: kleště, biowave, laminace, prodlužování řas atd. Ano, samozřejmě pomocí výše uvedených zařízení a metod získáme výsledek, ale, bohužel, také způsobíme značné škody. Například, řasy řasy vážně poškodit vlasové folikuly, mechanické pinzety, řasy natáčky jsou také škodlivé, protože během procedury můžeme nechtěně vyvolat náhlé pohyby a odtrhnout trsy cilií, termosky přiléhat k suchým řasám, po kterém se stanou křehkými a křehkými.

Tak jak se vám omotáte řasy, aniž byste ubližovali? Nyní je to velmi snadné!

Představujeme Vám jedinečnou pomůcku - Curler na řasy "E-MASIA", s níž zkroutí řasy během jedné minuty a váš vzhled bude hluboký a expresivní. Kromě toho mají řasené řasy řadu užitečných vlastností.

Řízka řas "E-MASIA", výhody :

 • Účinně se kudrlí za pouhých 1 minutu bez poškození;
 • Vzhledem k horké masáži víček se obnoví poškozené řasy a jejich růst se zlepší;
 • Zvyšuje průtok krve a mikrocirkulaci krevních cév v okolí očí;
 • Díky určité mikro-tepelné magnetizaci nedehyguje ani nespaluje řasy;
 • Eliminuje tmavé kruhy a vaky pod očima;
 • Podporuje nejlepší absorpci krémů a pleťových vod v očních víčkách a koříncích řas;
 • Bilaterální aplikátor určený pro spodní a horní řasy;
 • Vyrobeno z ekologického a netoxického materiálu;
 • Napájena jednou baterií, která je dostatečná pro každodenní používání po dobu dvou minut po celý měsíc.
 • Nejužitečnější a nejdůležitější dárek pro ženu.

Jak používat curling řasy ?

Pro curling :

 • Zapněte přístroj 10-15 minut před použitím;
 • Použijte malé množství řasenky;
 • Stiskněte curling ke kořenům řas a pomalu, zkroucení tahu na konce, se zpožděním na pravém místě až na deset sekund.
 • V případě potřeby můžete znovu aplikovat maskaru a opakovat postup.

Dávejte pozor který přímo závisí na čase a rychlosti kroucení na tloušťce řasenky.

Zlepšení růstu řas :

 • Před masáží zapněte kolečko po dobu 7-8 minut;
 • Masírujte řasy z kořenů ve směru jejich růstu po dobu 3-5 minut;
 • Pro nejlepší efekt opakujte postup až 3krát denně.

Bezpečnostní opatření :

 • Neumývajte přístroj vodou;
 • Chcete-li odstranit zbytky jatečně upravených těl nebo jiných kosmetických přípravků, musí být curlingové žehličky vypnuty a otřeny vlhkým hadříkem;
 • Nepoužívejte u dětí mladších dvanácti.

Technické specifikace :

 • Model: E-masia;
 • Typ: elektrický kolečko na řasy;
 • Materiál: PC + ABS + potravinový silikon;
 • Barva: tmavě modrá s bílými skvrnami;
 • Napájení: 1 baterie AAA (není součástí balení);
 • Rozměry (viz): 10,6 x 1,5;
 • Hmotnost: 34 gramů;
 • Výrobce: Gujhui

Pokud po kliknutí na tlačítko "Koupit" není žádný přechod k objednávce, ale stejná stránka se otevře, pak musíte vybrat možnost v horní části (přímo pod cenou)!

Podrobné informace o způsobu platby a dodání tohoto produktu.

(Metoda, cena a doba dodání zboží se mohou lišit, proto doporučujeme přečíst si informace na kartě Odeslání a platba v každém produktu, který vás zajímá)

DODÁVÁNÍ

Způsob doručení: Ruská pošta FSUE

(doručení do jiných zemí poštovní službou země, která bude uvedena v objednávce)

Náklady na dopravu:

180 rublů - přes Rusko do jakéhokoli regionu;

250 rublů - do zemí SNS a v zahraničí.

(Pokud je vybrána jiná měna, částka bude automaticky přepočítána směnným kurzem na rubl)

Volné doručení je platné při objednávání více než 2 700 rublů, nebo při směnném kurzu vůči rublu ve vybrané měně.

Dodací lhůta: 10 až 30 pracovních dnů (v závislosti na poštovních službách)

PLATBA

Platba se provádí okamžitě při příjezdu nebo do 3 pracovních dnů po objednání.

Pokud není možné platbu objednávky zadat v určeném čase, musíte kontaktovat operátora na webu (on-line konzultant) a uvést datum, kdy můžete platbu provést.

Dávejte pozor! S hotovostí na dobírku jsme víc nefunguje od února 2016. Další důvod k odmítnutí takového způsobu platby je popsán v horní části stránky na kartě Dodávka.

METODY PLATBY

 • "Bankovní karta" (Visa, MasterCard, Maestro a další pro obyvatele Ruské federace) - 0% provize
 • YANDEX Money (e-wallet) - 0% provize
 • "QIWI peněženka" (přímý převod na jinou peněženku Qiwi) - 0% provize
 • Sberbank Ruské federace (online platba prostřednictvím bankomatu nebo v hotovosti v pobočce banky) - 1% provize
 • "Bankovní karta" (Visa, MasterCard, Maestro atd. pro obyvatele zemí SNS a blízké zahraniční) - 10% provize
 • Peňaženka QIWI (prostřednictvím platebního systému Robokassa) - 10% provize
 • "Svyaznoy" (platba v hotovosti) - 10% provize
 • Euroset (hotovostní platba) - 10% provize
 • "Z účtu mobilního telefonu" (Beeline, MTS, Tele2) - poplatek závisí na operátorovi.
 • "Platební terminál" (platba v hotovosti v každém terminálu) - provize od 0% do 5% (v závislosti na terminálu)

Platba prostřednictvím peněženky Qiwi je vhodnou cestou pro kupující žijící v SNS a poblíž zahraničí (je možné zvolit jinou měnu).

OBJEDNÁVÁNÍ

Aktivace objednávky do 3 dnů. Dále bude objednávka zrušena.

Chcete-li prodloužit platnost objednávky, musíte kontaktovat operátora na webu (on-line konzultant) a určit datum, kdy můžete zaplatit.

PLEASANT VÁM OBCHOD!

Napište recenzi

Vaše hodnocení: Poznámka: Označení HTML není podporováno! Použijte prostý text.

Řízka řas od 189 do 2010 ruble: co je lepší?

Pro přesně polovinu života používám kolečka na řasy - téměř 18 let. Vzpomínám si, že jsem viděl, jak spolubydlící (to byl v hostelu v prvním roce uni) produkuje nepochopitelné manipulace s podivným zařízením, evokující vzpomínky na mučící nástroje španělské inkvizice. Ne, určitě jsem věděl, že takové věci existují a někdo je dokonce používá, ale upřímně nechápal proč - PROČ? - tak se posmívejte?

A pak jsem se snažil sám omotat řasy. Tento bod zlomu rozdělil můj život na "před" a "po". Protože to pomohlo obrátit mé tvrdé a díval se dolů na tyčové barevné tělo YSL, které je zřetelně viditelné, do nádherně skládaného rámového očního ventilátoru. Kolem toho času jsem si uvědomil, že výraz "dělat oči" ve skutečnosti znamená "dovedně klapit se zakřivenými, jak se má, oční řasy". A v takové interpretaci je to zatraceně účinná metoda! :)

Od té doby jsem měl v ruce mnoho kleští. A tady máte pocit šoku - jsou VŠÍ jiní! I když se zdá, že rozdíly - nulové celky, nula desetin - to je klamavé. Důkladně jsem studoval sedm:

 • legenda - Shu Uemura;
 • Prof. - MAS;
 • luxusní - Shiseido;
 • Střed - Sephora;
 • rozpočet prof - Singer;
 • Masses - De.Co. ;
 • velmi maso Žádné jméno.

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Shu uemura

Ira: "Už jsem popsal hlavní rysy těchto kleští: elastická silikonová podložka, hladký běh, vhodný pro mě velikost svorky. Ale vzrušila se, když říkala, že se neliší od MAS a Shiseido. Rozdíl. Ale tento malý rozdíl můžete pochopit jen tehdy, když je celé trio na dosah ruky. "Japonské" podložky jsou ještě trochu měkčí než MAS. Proto by měl být tlak hladký a řízený, jinak existuje šance, že místo řas se dostane místo na řasy. Ale u Shu Uemury nejpohodlnější forma kroužků rukojeti. Jedná se o nenápadné zlomky milimetru, ale když držíte kleště, okamžitě si uvědomíte, že jsou v ruce jiné. Pokud jsou prsty tenké, tato nuance není kritická, pokud je více, zvolte Shu Uemura. "

Ira: "Byl to můj první podmíněně drahý kadeřník řas (v té době to bylo 650 rublů), používám je už mnoho let. Jsou dobré: velmi husté, i tvrdé podložky - záhyby na řasy neohrožují. Ovšem dusí - a ztrácí svou elasticitu - i rychleji než mírnější. Je těžké říci, za jakou přesnost (tři měsíce nebo rok) se to stane - záleží na tom, kdo využívá způsob. K dispozici je náhradní (jako všichni v této sbírce), ale také není věčný. V důsledku toho se kleště stanou nepoužitelnými. Ačkoli jsou jinak prakticky nevyčerpatelné: mnohokrát jsem se propadl a nic. Jednou jsem se zeptal konzultantů v rohu MAC, proč tyto podložky neuvolňovat odděleně - balení po pěti, řekněme? V odpovědi jen pokrčily rameny :). Zjevně je výhodnější, když zakoupím nové kleště pokaždé, ne výměnné podložky. "

Cena: 1900 rub. v rohách a internetovém obchodě MAS.

Shiseido

Ira: "Vyrazil na to - a našel. Je pravda, že ne na první pokus - v některých obchodních řetězcích konzultanti odmítli věřit, že Shiseido má obecně pinzetu :)). Jsou velmi podobné Shu Uemura kromě dvou věcí. První je pera. Podívejte se na fotku - nejsou kulaté, ale jako kapičky. A to není zvlášť výhodné.

Abych vysvětlil druhý rozdíl v detailech, obávám se, že budete muset vyfouknout svůj mozek :) Proto se nepokusím to popsat v duchu "věc A je připojena k části B tak, že...". Stačí říct, že tyto kleště jsou vyrobeny tak, aby umožňovaly zachytit řasy od většiny kořenů. Je to jen pár milimetrů a půl, ale když se snažím dostat co nejblíže k ostatním, mohu to trsat důsledně. A Shiseido můžu zkroutit - nebo spíše dokonce dát řasy vertikálně tak, že se opírají o oční víčko. A pokud se jedná o víčko visící, je to velmi cool možnost: umožňuje nejen, aby vaše řasy krásné, ale otevírá vaše oči. "

Cena: 2010 rub. v "Rive Gauche".

Sephora

Ira: "Polštář je mnohem objemnější a dokonce tvrdší než polštář MAS, takže je dobré kudrlat dlouhé a měkké řasy, pohybující se v několika krocích od kořenů až po špičky. Tvrdohlavý, stejně jako moje, jsou také přístupné, ale je nutné správně tlačit a pokaždé se půl sekundy držet. (Nebojte se, stejně se nevrátí.) Sephora má několik výhod: silikonové vložky na rukojeti, které jemně sedí v ruce, neklouzávají a nevyjíždějí; dvě, nikoli jedna vyměnitelná podložka; a nakonec jsou k dispozici v veselé růžové barvě a # my milujeme krásné. Ale nestaly se mými oblíbenci - měkčí MAC mi dává stejný výsledek rychleji. "

Cena: 1090 rub. na slevy v "Ile de Bote".

Zinger

Ira: "Zingerova výroba, kterou zkoumala Yana Z., byla dlouho vybavena klipsemi na řasy a nehty a nůžky. Nedávno je však značka znovu vydala - a nyní existují ve dvou verzích. Jeden má standardní formu, přesně to samé jako MAS, a Sephora a Shu Uemura (zdůrazňuji - mluvíme o formě, viděl jsem je pouze na fotografii, nedržel jsem je v rukou). Zdá se, že tyto subjekty mají nárok na status know-how.

Mají další ohyby pracovní části - to, co zachycuje řasy. Jsou méně konvexní vzhledem ke svislé rovině obličeje - to znamená, že oči "na roli" mohou být nepohodlné. Ale amplituda klipy, na které jsou položeny řasy, je více než ostatní. Pokud dáte všechny kleště v řadě (škoda, že to nestojí za to, jinak bychom rozhodně udělali takovou fotku :), Zinger se bude zdát jako Everest na pozadí Elbrusu. Nevím, na základě toho, jaká měřítka byla vypočítána, ale je jednou na jedné opakující se čára růstu řas. A se Zingerem poprvé jsem se dozvěděl, že se vám to podaří: nejprve připevněte kleště k vnitřnímu rohu a pak upravte vnější kleště nebo naopak. No, pokud velikost klipu padne, ale pokud je perfektní a jeho tvar je prostě úžasný! Mějte však na paměti: s nízkým obočím, visícím obočím, hlubokými očima, nejspíše skončíte v oční zásuvce, než se dostanete do kořenů vašich řas s tímto Everestem. "

Cena: asi 400 rublů. v obchodním centru "Mega", "London Mall", "Ohta", "Europolis" (Petrohrad).

Ira: "Když jsem porovnal velikost kulatého tvaru obyčejných pera, zdá se, že je to řešení! Ale - obr. Držte tyto kleště v ruce - pátrání. Palce je stále nějak slabá! - upevněný ve vybrání na držadle. Ale když začnete uvolňovat jaro (ano, je to v tomto designu!), Aby se zajistily správné řasy - index se posune dolů a kleště se plazí. Můžete nějak stabilizovat přístroj v ruce, pokud ho zachytite celou pěstí. Ale manipulace je ještě více připomínající mučení - držte ji dolů, nedržte ji, přitiskněte víčko, nehýbejte ho, vytáhněte řasy - vytáhněte ji :). S čistým svědomím, posílám je do koše, i když jsou jinak standardní. Případ, kdy se touha stát se od ostatních se ukázala jako boční. "

Žádné jméno

Ira: "Nejdřív jsem nechtěl tyto kleště převzít do recenze - koupil jsem to před třemi lety v nějakém profesionálním obchodě, který se často nachází ve velkých nákupních centrech v různých koutcích. Stálo to 400-450 rublů, co bylo napsáno na balíčku - nevzpomínám si, že by to mělo být prázdné. Ale oni jsou hlavní outsider a já jsem se rozhodl proč proč. Chcete-li ušetřit čas, peníze a opatrnost proti hloupým pokusům. Takže jsou strašně křehké, klip je kratší než ostatní - pro oči mini formátu. Hlavní věc však spočívá v tom, že podložka je tak měkká, že s minimálním úsilím je přinucena až do konce. Vytahování pár lahodných řas, když je curling malý. V koši - po De.Co. (Překvapuje mě, že jsem ji ještě nevyhodil - očividně čekám na možnost veřejně promluvit :)). Nepřestávejte k neznámým značkám pro kleště, jděte k těm, o kterých někde někde něco slyšelo. "

Závěr: Proč neexistují žádné zkušební vzorky kleští v obchodech? Necháhnte řasy přímo, ale alespoň držte nástroj v ruce, zkontrolujte křehkost, pružnost podložky, zhodnoťte čáru ohybu klipy? To vše jsou důležité parametry, které ovlivňují provoz a výsledek. Existuje opravdu spousta nuancí.

Po testovacím jízdě se Zinger stal pro mě ideální. Často používám MAC nebo Shu Uemura - zvyk, občas jsem si vybral Shiseido (obvykle když je čas na to, aby se rozsypal s řasenkou - to je neskutečné natřít řasy rozptýlené jako ventilátor přímo přes víčka a ne skvrnit to). A mimochodem, správná řasenka je polovina úspěchu v boji za krásný zákrok. Ale je tu ještě více nuance než s kleštěmi :) "

Pro Více Informací O Suché Vlasy