logo

6 účinných způsobů, jak barvit vlasy z tmavého na světlo

Senujete o zásadní změně obrazu, ale bojíte se dosáhnout ošklivého výsledku? Dnes vám řekneme, jak barvení vlasů vychází z temnoty na světlo, a také vám dává několik důležitých tipů, s nimiž se můžete snadno vyrovnat s úkolem.

Populární metody reinkarnace

K dnešnímu dni existuje několik způsobů, jak barvit brunetku brunetku. Zvažte každého z nich.

Metoda 1. Zesvětlení

Pokud se rozhodnete rozloučit navždy do temných zámky, zkuste postup postupného objasnění podstaty, z nichž se aplikuje na vlasy postupně speciální vysvetlitelya (Zesvětlí 11 tónů). Tato metoda je velmi tvrdá, takže není vhodná pro majitele tenkých a poškozených vlasů. Ano, a zbytek dívky je také lepší zvolit si nejjemnější složení - zachová strukturu a přirozený lesk vlasů.

Postup postupného objasňování trvá spoustu času - od jednoho do několika měsíců. Není možné urychlit proces! Faktem je, že nesprávné použití světelných prostředků může velmi poškodit stav vlasů a přeměnit je na slámu s dělenými konci. Chcete-li se chránit před takovými potížemi, vyberte zjasňovač podle typu pramenů, jejich struktury a odstínu.

Tip! Pokud pochybujete o vaší volbě, obraťte se na odborníka. Samotný postup se také nejlépe provádí v kabině. A ještě jedna věc - některé dámy stále zesvětlují vlasy peroxidem vodíku, ale je to naprosto nemožné!

Měli byste také poznamenat, že jsou k dispozici kompozice, pomocí kterých můžete obrázek drasticky změnit pouze za 2 sezení. Nicméně takové prostředky jsou neuvěřitelně agresivní - hodně vyschnou a doslova spálí prameny. Tuto možnost lze použít pouze k zesvětlení špiček (například pro ombru). Jako poslední možnost mohou být vždy odříznuta.

Metoda 2. Zvýraznění

Chcete-li přebarvit prameny z tmavého na světlo, můžete zvýraznit. To je ideální způsob, jak zesvětlit vlasy - postupuje postupně, nepoškozuje strukturu pramenů a proto může být bezpečně nazýván bezpečným. Po dokončení 2-3 zasedání můžete použít některý z odstínů blond.

Zvýraznění může být provedeno jak v profesionálním salonu, tak doma - dalším důležitým plusem. Chcete-li to provést, budete potřebovat barvu požadované barvy, čisticího prostředku, kartáč, fólii nebo speciální čepičku s otvory, nádobu pro míchání směsi a pláštěnku. Pokud si přejete, můžete použít připravenou sadu pro zvýraznění (často se nacházejí v linii L'Oreal). A teď hlavní tajemství - během každého následujícího postupu se pokuste zachytit tolik temných zámků, jak je to možné. Tím se postupně zesvětlí celá hlava vlasů a pak se zjemní do požadovaného odstínu.

Je to důležité! Nezapomeňte, že postup zvýraznění nelze provést častěji než jednou za měsíc.

Metoda 3. Zbarvení

Osvětlení tmavých vlasů lze provést speciální barvou. Taková reinkarnace by se měla také provádět po etapách, kdykoli se použije lehčí stín. Chcete se stát blonďatým, stačí, abyste strávili asi 5 zasedání. Tento postup můžete provést nejen v kabině, ale také vlastním rukama. Pro lakování vhodné jako odolné amoniakové barvy a jemné pěny.

Tip! U domácích procedur vyberte oxidační činidlo, které není větší než 3%. 6, 9 nebo 12% bude mít nepříznivý vliv na zdraví vlasů a bude křehké, bez života a suché.

Metoda 4. Mytí nebo oddělení

Dalším oblíbeným způsobem, jak jít z tmavého odstínu do světlého odstínu, je dekapitace - speciální postup, při kterém se umělé barvivo vymyje z vlasů. Je pravda, že ve svých místech se vytvářejí prázdné prostory, takže vlas vypadá tenký a slabý. Opravte tyto nuance můžete opravit péči pomocí obnovovací a výživné kosmetiky.

Mytí je velmi efektivní, protože v jednom zasedání můžete osvětlit až 3-4 odstíny najednou. Pak mohou být prameny natřeny libovolnou blond barvou - barva padne rovnoměrně a dá velmi stylový tón.

Je to důležité! Praní bude zbytečné pro hennu, basma a další bylinné přísady. Zbývá jen počkat, dokud se prameny nevrátí zpět! Je třeba také poznamenat, že v některých případech je přirozená také omyta umělým pigmentem. Výsledkem je, že vlasy jsou neživé a zcela bezbarvé.

Je možné umýt prádlo sami? Samozřejmě můžete. Můžete použít jak průmyslové, tak domácí prostředky - pivo, rostlinný olej, kefír, heřmánkový nebo mycí prádlo. Mohou být použity jako masky a máchání. Zde jsou jen některé recepty.

Tipy, jak dekapovat tmavé vlasy:

Recept číslo 1. Heřmánek

 1. Nalijte 200 ml vroucí vody na 150 gramů vysušených heřmánek.
 2. Trvejte na víku po dobu 2 hodin.
 3. Filtr.
 4. Přidejte 60 gramů glycerinu.
 5. Natřete vlasy touto kompozicí.
 6. Vytvořte oteplovací víčko.
 7. Počkejte 2-3 hodiny a opláchněte teplou tekoucí vodou.
 1. Smíchejte 1 litr tuku s 1 polévkovou lžící. l rostlinný olej (olivový, slunečnicový nebo lopuch).
 2. Nalijte 1 polévková lžíce. l sůl.
 3. Dobře promíchejte a naneste na prameny.
 4. Vytvořte oteplovací víčko.
 5. Počkejte asi hodinu.
 6. Umyjte si vlasy šamponem.
 7. Opakujte ne více než dvakrát denně po dobu několika měsíců.
 1. Smíchejte 10 polévkových lžiček. l soda s 1 šálkem teplé vody.
 2. Dobře promíchejte.
 3. Přidejte 1 lžičku. sůl.
 4. Osušte vlasy touto kávou.
 5. Počkejte alespoň hodinu.
 6. Opláchněte s tekoucí vodou.

Recept číslo 4. Citronová šťáva

 1. Připojte 2 vejce se 100 ml tučného kefíru.
 2. Přidejte 2 polévkové lžíce. l citronová šťáva, 1 lžička. šampon a 4 polévkové lžíce. l vodka.
 3. Dobře promíchejte.
 4. Aplikujte kompozici po celou délku.
 5. Vytvořte oteplovací víčko.
 6. Nechte přes noc a ráno opláchněte tekoucí vodou a šamponem.
 7. Opakujte každý den po dobu jednoho týdne.
 1. Mix 40 g. růžová hlína s 200 ml kefír. Pokud jsou vlasy suché, vyměňte hlínu za stejné množství kvasnic.
 2. Použijte 20 minut.
 3. Omyjte vodou a šamponem.
 4. Opakujte každý den po dobu jednoho týdne.

Je to důležité! Složení výplachů obsahuje řadu nebezpečných a agresivních látek, které poškozují prameny a zničí strukturu. Proto je nutné při jejich používání důsledně dodržovat pokyny. Co se týče lidových léků, jsou dlouhodobější expozice. V tomto případě proces vyčištění trvá od 1 do 1,5 měsíce. Ale vlasy po jejich použití se stávají silnějšími, hladšími a hedvábnějšími.

Metoda 5. Pěstování vlasů

Pokud máte železnou trpělivost a nikam neponáhnete, zkuste růst přirozené barvy vlasů. Tato metoda samozřejmě funguje pouze na blond vlasy, jakmile jsou namalovány v tmavém odstínu. A je nejdelší (trvá pár let), ale také nejbezpečnější.

Tip! Pro urychlení procesu pravidelně používejte masky nebo tinktury z jednoduchých domácích prostředků (červená paprika, černý chléb, zakysaná smetana, přírodní med, atd.). Nejenže stimulují růst vlasů, ale také výrazně zlepšují jejich stav. Nebude nadbytečné pít kurs speciálních vitamínů a jednou za měsíc k řezání barevných konců.

Metoda 6. Zajímavá malba

Majitelé tmy na povaze vlasů neuvěřitelně šťastný - můžete snadno vytvořit velmi módní obraz, ve kterém jsou kořeny tmavé a vlasy jsou blond. Říká se jí ombra nebo převrácená blond. Tato technika má mnoho výhod, ale hlavní věcí je, že nemá vliv na kořeny a nevyžaduje pravidelné návštěvy salonu. Navíc, s jeho pomocí, můžete riskovat, že jsou nejmódnější a krásnější.

Další tipy

Pro ty, kteří se rozhodnou přejít z bruneta na blondýnu, doporučujeme vám vzít na vědomí některé důležité tipy.

Tip 1. Nepřerávejte k výsledku - je to obrovské napětí pro zdraví vlasů. Optimální počet postupů pro malování ve světle tónu - ne více než 5 zasedání.

Tip 2. Trávit zbarvení, praní nebo bělení pouze dobrých mistrů.

Tip 3. Barvení vlasů by mělo být prováděno s kvalitními nástroji od osvědčených výrobců. Při nákupu, které je lepší udělat ve specializovaných prodejnách, nezapomeňte zkontrolovat datum vypršení platnosti. Ale levné značky by měly být zcela vyloučeny. Věřte mi, že po jejich použití utratíte mnohem více peněz na obnovení struktury vlasů.

Tip 4. Dávejte pozor na složení zvoleného barviva. Je žádoucí, aby obsahoval výtažky léčivých rostlin, přírodních olejů, UV filtrů a dalších užitečných složek. Důležité je také procento okysličovadla obsažené v nátěru - čím vyšší je, tím větší je pravděpodobnost, že získáte požadovaný odstín.

Tip 5. Před barvením tmavých vlasů světlými barvami je třeba provést bělení. V opačném případě barva buď nebude trvat, nebo bude spadat ošklivé skvrny. Pro vyjasnění použijte práškové, olejovité nebo krémové směsi. Poslední dva obsahují speciální látky, které několikrát zvyšují účinek oxidačního činidla. Při použití prášku však existuje velké riziko spáleniny pokožky hlavy.

Tip 6. Před použitím jakýchkoli kosmetických prostředků byste měli testovat na přítomnost alergické reakce. Chcete-li to provést, naneste malé množství hotové směsi na kůži zápěstí nebo lokte, počkejte 15 minut a zkontrolujte výsledek. Pokud během této doby dochází k pocitu hoření, podráždění nebo zarudnutí, tento nástroj zlikvidujte.

Tip 7. Opravte vlasy ve světlých barvách, nezapomeňte zakoupit šampon, masku a balzám pro blond vlasy. Obsahují speciální přísady, které chrání barvu před spálením a vyluhováním.

Tip 8. Nezapomeňte pravidelně malovat rostoucí kořeny (pokud technologie neposkytuje opačný účinek).

Tip 9. Chcete-li zachovat čistotu a jas stínu, pravidelně tónujte prameny stříbrnou nebo purpurovou tonikou.

Tip 10. Při výběru barvy barvy nezapomeňte, že by měla být kombinována s vaším přirozeným typem barvy. Kontrast mezi vlasy a stínem očí a pokožky vypadá hrozně!

Je to důležité! Po barvení vlasů z tmavého na světlo, pečujte o správnou péči o vlasy. To vám pomůže maskovat průmyslovou a domácí výrobu.

Viz také: jak znovu zbarvit tmavé vlasy ve světle hnědé (video)

lllokony

o kráse a zdraví vlasů

  Domů »Barvení» Jak barvit vlasy 2 tóny světlejší

Jak barvit vlasy 2 tóny světlejší

Jak barvit tmavé vlasy v barvě světla

Mnoho žen ráda experimentuje s barvou vlasů. Je-li povaha vlasů světlá, pak malování zpravidla nezpůsobuje žádné problémy: barva padá plochá a odstín se příliš neliší od toho, co je na obalu. Tmavovlasí lidé mají trochu obtížnější, zvláště pokud chcete malovat v lehkém tónu.

Pokyn

 • Existují dva způsoby barvení tmavých vlasů v barvě světla. První z nich umožňuje dosažení požadovaného výsledku poměrně rychle, ale je také nebezpečný pro zdraví vlasů. Její podstatou spočívá v tom, že vlasy musí být nejprve zesvětleny. Za tímto účelem se nejčastěji používá peroxid vodíku. Při jeho používání musíte být velmi opatrní, protože můžete spálit vlasy. K dispozici jsou také speciální čističe. Obsahují také peroxid, ale působí poněkud měkčí. Díky těmto prostředkům můžete odstranit přirozený pigment vlasů, který jim dává tmavý odstín. Nezapomeňte, že někdy musíte provádět ne jeden, ale dva nebo dokonce tři procedury, protože v době, kdy můžete osvětlit až ne více než čtyři tóny. Pak můžete barvit vlasy světlou barvou.
 • Bezpečnější, ale dlouhá cesta - postupné objasnění. Abyste dosáhli požadovaného výsledku, stačí zvolit barvu pokaždé, když jeden nebo dva tóny jsou lehčí než předchozí. Nezapomeňte, že vaše vlasy nemůžeme barvit více než jednou za tři týdny, jinak byste je poškodili. Měli byste také vybrat barvu ze stejné palety jako požadovanou barvu.
 • Buďte připraveni na to, že po prvním a možná i druhém zbarvení se vám zdá, že barva se vůbec nezměnila. Ve skutečnosti vypadají vlasy lehceji. Buďte trpěliví: na dosažení požadovaného výsledku může trvat tři až čtyři měsíce.
 • Pokud nejste moc dobří při barvení vlasů nebo si nejste jisti, že najdete správné nástroje, nehrozíte a nepožádejte pomoc od zkušeného mistra v kadeřnictví. Nástroje, které jsou k dispozici, jsou mnohem lepší než ty, které lze zakoupit v obchodě. Kromě toho odborník ví, jak barvit tmavé vlasy ve světlé barvě.

Tip 1: Jak barvit světlé vlasy

K aktualizaci svého obrazu ženy musí pouze změnit svůj účes nebo barvit vlasy jinou barvou. Správně vybrané účesy a barva vlasů jsou docela schopné dělat mladší dáma a přitažlivější. Je samozřejmě mnohem snazší barvit blond vlasy než tmavé vlasy, nemusí být podrobeny stresovému vyčištění. Ale přesto, chcete-li změnit barvu, zvažte několik odstínů a tipů, které nyní dáváme.

Pokyn

 • Typ barvy. Zvolená barva by měla odpovídat typu barvy, ke kterému patříte. Pro ty, kteří mají teplé kožní odstíny, jsou karamel a bronz velmi vhodné, barva zlatého odstínu tmavých odstínů. Ti, kteří mají kód s chladným tónem, by se měli vyhýbat zlatým, měděným a kaštanovým tónům - poskytnou na kůži načervenalý odstín.
 • Barva kůže Dívky s růžovou kůží je lepší vybrat si jasné tóny a vyhýbat se platině a červené. Ti, kteří mají nažloutlý tón pleti, budou vyhovovat odstínům kaštanu, ale je třeba se vyhnout žlutým, zlatým a oranžovým odstínům.
 • Chcete-li zcela barvit nebo barvit? Pokud máte krátký účes správného geometrického tvaru, který má jasný obrys, pak jeho krása bude zdůrazňovat jednotné zbarvení všech vlasů. Pro ty, kteří mají nádherné luxusní vlasy nebo copánky, doporučujeme provést zbarvení v různých barvách, osvětlit prameny kolem obličeje a oživit její barvu.
 • Zatmavte. Majitelé blond vlasů a bledé kůže, aby se jejich vzhled výrazněji projevil, můžete barvit vlasy v tmavé nebo středně šedé barvě tmavších odstínů než přirozené, můžete je barvit prameny, takže část vlasů zůstane lehčí a část bude tmavější.
 • Udělejte to jasnější. Je-li vaše přirozené vlasy blond, pak byste měli spravedlivě přizpůsobit barvy "blond" a "blond blond", jen nastavte odstín v závislosti na barvě pleti a typu barvy.

Jak barvit vlasy jasným tónem

Zesvětlené vlasy jsou nyní módní. A blonďují (to je objasnění) nejen pomocí profesionálních barev, ale také pomocí různých domácích výrobků. Jedním z těchto způsobů je peroxid vodíku - takzvaný vzorec pro úspěch osvětlení vlasů.

Pokyn

 • Díky blondování můžete obnovit přirozené barvy vlasů nebo jim dát nějaký módní odstín. Můžete zesvětlit vaše vlasy o 2-4 tóny, připravit je pro následné zbarvení, je-li požadovaný tón řádově lehčí než originál.
 • Chcete-li provést tento postup doma, budete potřebovat starý ručník, hodinky, hřeben se širokými zuby, rukavice, stejně jako prostředky k zesvětlení vlasů s instrukcemi.
 • Nejprve připravte zjasňující směs. A pomůže vám v tomto pokynu, abyste lék odlehčili. Aplikujte 2/3 kapaliny rovnoměrně na neprázdené suché vlasy, pak po celé délce a také je ošetřete na koncích. Nedotýkejte se kořenové části. Nechte make-up na vlasy. Doba expozice závisí na stupni objasnění, který chcete dosáhnout (15 minut - nepatrné vyjasnění, 30 minut - silné).
 • Zbývající třetinu barvy aplikujte na ještě nezpracovanou kořenovou část vlasů. Rozložte kompozici rovnoměrně po celé délce. Nechte barvivo na vlasu po dobu 10-25 minut, poté jej důkladně opláchněte vodou, pak vlasy promyjte šamponem a opláchněte.
 • Reblubování se provádí přibližně po 4-6 týdnech. Během této doby se vlasy zvětšují o 1-2 cm. Kořeny vlasů se značně liší, takže je třeba znovu odbarvit.
 • Aplikujte výrobek rovnoměrně na neprázdené suché vlasy, ale pouze na jejich bazální část. Ponechte výrobek na vlasu 10-50 minut (vše závisí opět na požadovaném výsledku). Pak důkladně opláchněte vlasy vodou, pak použijte šampon a opláchněte si vlasy vodou.

Je pravda, že vlasy obarvené v holičství jsou vymyty a stávají se 1-2 světlejšími tóny?

Odpovědi:

Lyudmila

Barva se bude postupně vymyt, doba vyplachování závisí na kvalitě laku: od dvou "výplachů" a dalších. Neumývejte pouze barvy na bázi hydroperitů, které mění strukturu vlasů. A aby "zabila" rusovláska, požádejte kadeřnice, aby přidala větší podíl, podle mého názoru se používá fixační nebo ředící látka, pokud není pokožka hlavy velmi citlivá.

světlé * LANA ***

Anfisa

přinejmenším tam, kde je barva, jsou pořád promyta a po nějaké době ztrácejí jas

passion123

Obecně, bez ohledu na to, kde jsou vlasy barveny, je barva často omývána. Zesvětlí, stmívá se. Může dokonce dosáhnout nežádoucího odstínu - například červenější.

ZERKALNICA

"Igor" je odolná barva. Jakákoli barva se postupně omývá. Ale hodně závisí na charakteristice vlastních vlasů. V zásadě, po střední blondýně, blondýna jde nahoru.

Jak přebarvit z černé do hnědé barvy nebo zesvětlit 2-3 tóny s nejmenším poškozením vlasů?

Odpovědi:

Marula

Použijte pouze zesvětlující okysličovadlo jinak než z černé do hnědé nebude fungovat)
Nedělejte to sami, jděte do kadeřnictví, nebo budete spálit vaše vlasy a dostanete škaredá barva)

Angel

Jděte do kadeřnictví tam, kde udělají všechno! I když je jakákoli barva škodlivá

Mishel

jít do salonu tam může malovat nějaký druh "šetří" kraskoy.ya právě od salonu!

Omega

Nabízím lehké a velmi jemné upozornění. I když ne všechny vaše vlasy způsobí škody, ale budete lehčí.

Pán iluzí

jen koupit barvu a jednou týdně, malovat 2-3 světlejší barvy
jen dobré barvivo, které nezkazí vlasy
budou zvýrazněny
někde ve 3 skvrnkách se stanou lehké

Je malovaná dobrá společnost L `ooreal. Osvětlení vlasů s několika tónovými barvivy a barvivy současně. Existují různé odstíny

Irina

Nejprve použijte nástroj, který "umyje" (nezažije) barvu a pak si nabarví vlasy. V opačném případě nebude žádná barva černá.

Tip 1: Jak profesionálně barvit vlasy

Odstraňujte vlasy profesionálně doma je obtížné. To vyžaduje jisté dovednosti, s ohledem na stav vlasů v době barvení. Navíc šedé vlasy vyžadují jiný přístup k postupu než ty, které byly obarveny nebo nikdy nebyly barveny.

Pokyn

 • Rozhodněte o druhu barvení. Existuje několik různých způsobů provádění procedury, které zahrnují balayazh, tónování, zvýraznění, zbarvení, barvení vlasů s jejich předběžným osvětlením, bělení, osvětlení a zbarvení. Bělení, na rozdíl od osvětlení, zcela zničí pigment vlasů. Při tónování se změní odstín chloupků, aniž by došlo k ovlivnění vnitřní struktury. Pomocí zvýraznění se osvětlí prameny a barva znamená úplnou změnu barvy vlasů. Balayazh zahrnuje zvláštní techniku ​​barvení pouze konce vlasů, barvení je způsob, jak barvit prameny v různých odstínech.
 • Aplikujte nátěrové barvy po 10 dnech od data perm. Všimněte si, že během této doby musíte několikrát umýt vlasy. Odolná barva může být použita pouze po 2-3 týdnech. Není nutné provádět barvení během těhotenství, menstruace, pocitu nevolnosti, stresu.
 • Barvení vlasů ve stínu, blízké přirozené, musí být poskytnuto několik nuancí. Za prvé, vlasy u kořenů by měly být tmavší než na špičkách. Malovat horní prameny tón lehčí než ty nižší, hladký přechod tónu je důležitý.
 • Využijte barvení vlasů v jasných odstínech s pomocí blondovacích prostředků, pokud plánujete dosáhnout maximální bílé barvy. 1-2 tóny jsou vymazány o 6% vývojářů, o 3-4 tony - 12%.
 • Nepoužívejte barvení, pokud trpíte astmatem, bronchitidou nebo alergiemi. V posledně uvedeném případě je nutné provést zkoušku na ohybu kolena před barvením. Pokud během 12-24 hodin začne kůže červená, svědící, pak se na barvu objevila alergie.
 • Nečistěte vlasy před barvením, na pokožce se vytváří mastná vrstva, změkčte negativní účinek barviva. Zavřete oblečení, naneste krém na vlasovou čáru.
 • Smíchejte všechny komponenty nátěru velmi pečlivě, zvláště pokud kombinujete různé barvy. Rozdělte vlasy dvěma kolmými čarami procházejícími středem hlavy, aplikujte barvivo na částice, jděte na stranu hlavy. Zde je proces barvení pomalejší. Výjimkou je proces objasnění, kdy se barva musí nejprve aplikovat na ty oblasti, které by měly být lehčí než jiné, a na konci do oblasti chrámů a čela. Na těchto místech jsou vlasy tenké a barvení dochází velmi rychle.
 • Dye šedé vlasy, s ohledem na lokalizaci upravených vlasů, aplikovat barvy na místech, kde je mnoho šedých vlasů. Je-li odstín červený, aplikujte směs, ustupující 2 cm od kořenů, pod nimi můžete umístit vatový tampón. Pokud chcete zbarvit kořeny tmavší, můžete použít stejnou metodu. Poté mohou být kořeny zbarveny a ponechány po dobu expozice barvivu.
 • Aplikujte barvivo na kořeny a po 10 až 15 minutách po celé délce. To umožní, aby barva byla rovnoměrně rozložena a dokonce i barvu, pokud je nutné barvit kořeny.

Jak barvit vlasy tmavými rusy. ve světle ruštině, ale aby se zabránilo zkažení a jména barvy, řekni mi, co je dobré?

Odpovědi:

Z tmavého blondu je to možné pouze předběžným vysvětlením od osvědčeného mistra.

je lepší to udělat v kabině zkušeného mistra

Oksana

nejprve potřebujete zesvětlit vlasy, pak trochu počkat a musíte barvit... a barvu - je nutné zvolit čistě individuálně. Jsem vhodný bulharský a od německého lezení vlasů.... někdo má opak.

Agretta

nejlepší barva je lesk, ale je lepší se obrátit na odborníka, který určitě udělá přesně to, co chcete

Alenka

Obvykle se tmavé vlasy zesvětlí a poté se použije požadovaná barva světla, ale je lepší, aby to bylo v salonu.

Finexpert

Osobně jsem se pokořila z temnoty na světlo pomocí švýcarských barev a zesvětlovačů doma. Je to lepší a mnohem levnější než v kabině.
Nejprve
Zesvětlovač SanoTint určený pro jemné osvětlení vlasů o 2-3 tóny. Výtažky proso a pšeničných klíčků obsažené v sadě na osvětlení, stejně jako hedvábný prášek, poskytují péči o vlasy, posilují ji a dávají jí živý lesk.
Barevné vlasové barvivo bez amoniaku SanoTint 24 odstínů je určeno pro jemné barvení vlasů. Obsahuje extrakt z prosa bohatý na kyselinu křemičitou - vynikající ochranu vlasů, výtažky z březových a hroznových semen. ořechové skořápky. Araca SanoTint nejenže nezkazí vlasy, ale naopak - posiluje a obnovuje jejich strukturu.
Sanotintová barva se týká takzvaného polopřírodního, tj. Obsahuje minimální množství chemických barviv (méně než 0,1%). Nebyl zaznamenán žádný případ alergie na barvu SanoTint. Dye SanoTint se dobře hodí na blond a šedé vlasy, zatímco šedé vlasy se doporučují natírat tónem přirozených vlasů. Vzhledem k tomu, že barva Sanotint je určena pro jemné barvení vlasů (neobsahuje amoniak), může být použita k zesvětlení vlasů pouze o 1-2 tóny.
Pro barvení tmavých vlasů v světlejší barvě o 2-3 tóny doporučujeme použít Sanotint clarifier dříve. V tomto případě však tmavé vlasy nemohou být zcela lehké. To znamená, že barva světlých tónů není určena pro barvení tmavých vlasů (viz tabulka).
Barva Sanotint obsahuje proso smetanu. Tato obilovina je velmi bohatá na křemík, který vyživuje vlasové kořeny a podporuje jejich růst. Proto po použití barviva Sanotint se vlasy stávají zdravějšími, živějšími a příjemnějšími na dotek. Ale v každém případě se doporučuje aplikovat přiložený balzámový kondicionér po zbarvení vlasů. Posiluje vlasy a je hedvábný a lesklý.
Pro více informací o škále barev pro výběr barvy, kterou chcete, přečtěte si stručný návod k použití SanoTint barev, které malovat tabulka výběr je rovněž získat požadovanou barvu vlasů. Podívejte se zde
! V objednávce uveďte číslo barvy, které potřebujete.
01 černá
02 černé a hnědé
03 kaštan
04 lehký kaštan
05 zlatý kaštan
06 tmavý kaštan
07 jasan kaštan
08 mahagon
09 světle hnědá
10 světlá blondýna
11 med blond
12 zlatavě hnědých
13 švédská blond
14 tmavě blond
15 jaseňová blondýnka
16 měděně hnědé
17 modrá černá
18 min
19 blond blond
20 titian
21 borůvek
22 lesních bobulí
23 červených rybíz
24 červených třešní
.
SanoTint vlasový čistič můžete:
Zesvětlete vlasy o 1-3 tóny
Zesvětlete jednotlivé vlasy (zvýraznění) před hlavním barvením, abyste získali více syté a přirozené barvy vlasů
Zesvětlete přirozeně tmavé vlasy, abyste je mohli později barvit světlem SanoTint. Pokud chcete například barvit tmavé vlasy v barvách s červeným odstínem, měly by být předem vyčištěny, aby byly viditelné červené tóny.
Zesvětlete již barvené vlasy, abyste získali světlejší odstín, obnovte ztmavlou barvu nebo odstraňte předchozí barvu.
Dosažení požadovaného stupně vyjasnění můžete dosáhnout změnou doby, po kterou je lék vystaven účinkům vlasů.
Každé balení čističky obsahuje:
3 lahvičky aktivátoru, každá 15 ml
3 pytle rozjasňujícího prášku, vždy 7 g
1 sáček balzámu
1 pár jednorázových rukavic.

Jak obnovit tmavé vlasy ve světlejším odstínu?

Jak obnovit tmavé vlasy ve světlejším odstínu?

Nejtěžší věc, jak překonat brunetovou blondýnu.

Opravit tmavé vlasy v lehčí stínu, může být ve dvou fázích. K tomu musíte nejprve provést bělení vlasů. Tento postup má velmi negativní vliv na zdraví vlasů. Vlasy se stávají křehčími a suchými, zvláště pokud převádíte barvu vlasů. A pak namalujte vlasy v pravém stínu. Proto musíte pečlivě přemýšlet, zda jste připraveni změnit zdraví vlasů na požadovaný odstín.

Praní (například emulze pro odstranění perzistentních barviv od Estel Color Off vlasů) je vhodná pro ty, kteří mají barvené vlasy, které jsou tmavší než přirozená barva vlasů. Praní způsobí menší poškození vlasů než zbarvení. Po umytí laku na barvení vlasů.

Pokud potřebujete zbarvit vlasy o 1-2 tóny světlejší, pak můžete okamžitě natřít barvou, bez zbarvení a mytí.

Po barvení je třeba aplikovat masku a olej na vlasy tak, aby byly v dobrém stavu.

Vlastnosti barvení vlasů v jasných barvách

Blonďané krásy vždy přitahovaly pozornost. Jejich vlasy obvykle svítí na slunci, čímž jejich majitel je ženský a mladší. Dokonce i když zesvětlíte vlasy pouze o 2-3 tóny, efekt osvěžení bude již patrný. Ale pokud to uděláte špatně, lehce si prohněte vlasy a barva se může ukázat jako bezvýrazná.

Problémy s osvětlením

Barvení vlasů v jasných barvách je pro ně vždy stresem. Pro zesvětlení vlasů je nutné částečně nebo úplně neutralizovat přirozený barevný pigment uvnitř vlasové šachty. A proto je nutné, fyzikálně nebo chemicky, uvolnit horní vrstvu keratinu, která chrání vlasy před ztrátou vlhkosti a škodlivými účinky prostředí.

V důsledku toho ztrácejí vlasy lesk a sílu. A čím vyšší je stupeň zbarvení, tím větší je poškození. Pokud se jedna barva pokusí otočit od brunetky k blondýně, pak je výsledek pravděpodobně znepokojující. Na hlavě se dostanete bez života, což je nemožné správně položit a dokonce i hřebenit, aniž byste vytáhli slušnou trsy vlasů.

Ale to není jediný problém objasnění. Vlasy teplých tónů: kaštan, pšenice, červená, často se po této proceduře vyslovuje žlutý nádech, aby se zbavil toho doma, je téměř nemožné. Může být opravena odstínem balzámů nebo maskovaná pomocí trvalých barev zlatých tónů.

Možnosti barvení

Ale je stále nemožné barvit vlasy jasnou barvu bez poškození? Ano, stále neexistuje žádná dokonalá metoda bělení. Je třeba zvolit pouze mezi vážnými a slabými škodami.

Ale čím jemněji kompozice funguje, tím méně tónů bude možné "umýt" z hlavy vlasů s pomocí.

Bělící prostředky

Maximální účinek vyjasnění je dán odbarvovacími strukturami. Musí být také aplikovány před použitím odolných nátěrů, které jsou více než 2-3 tóny lehčí než původní barvy. Obecně platí, že když jde z temnoty na světlo na předem zbarvené vlasy, odborníci doporučují provést praní. Jinak nebude možné dosáhnout čistoty nového tónu.

Ve specializovaných prodejnách dnes můžete zakoupit:

 1. Rozjasňující prášek. Doporučeno pro profesionální použití. Obvykle obsahuje modrý nebo purpurový pigment, který umožňuje barvení vlasů ve světlých odstínech bez žloutnutí. Jeho hlavní výhodou je vysoká účinnost. To vám umožní zesvětlit vlasy i na 6-8 tónech. Ale dělat to hned se nedoporučuje. Nedodržení správného poměru při zředění prášku nebo nesprávné nastavení doby expozice (a profesionálové ji vyberte jednotlivě!) Vedou k silnému vysoušení vlasů.
 2. Rozjasňující gel. Moderní high-tech novinkou, s níž mohou být přirozené vlasy tmavě světlých a světlejších odstínů odlehčeny 1-2 tóny s téměř žádnou škodou. Gel neobsahuje amoniak a změní barvu vlasů pod vlivem peroxidu vodíku. Pomáhá urychlit vytápění (vysoušeč vlasů nebo pod slunečním světlem). Gel není účinný na barvené vlasy, protože takové vyčerení je fyzikální proces a nemůže ovlivnit injektované chemické pigmenty.
 3. Wash. Nejvíce neškodné ze všech objasňujících agentů. Obsahuje minimální koncentraci oxidačního činidla, díky čemuž příliš nevytváří keratinovou vrstvu. Vločky se otevírají dostatečně, aby bylo možné promývat dříve zavedený barevný pigment. U přírodních vláken tento nástroj téměř nefunguje. Ale je to velmi výhodné v těch případech, kdy po odbarvení stín vypadal příliš tmavý nebo vůbec neplní vaše očekávání. Nesprávná barva by měla být omyta a nikoli namalována jinými - doporučována zkušenými kadeřníky.

Doporučuje se zvolit bělící prostředek založený na struktuře a stavu vlasů. Pokud jsou vlasy tenké nebo silně poškozené permem nebo barvením, je lepší odmítnout použití jasného prášku.

Barva amoniaku

Chcete-li vytvořit původní odstín světlejší o 2-3 tóny, mohou být vynikající alternativy barvy odolné vůči amoniaku. Díky vrstvě amoniaku je keratinová vrstva aktivně uvolněna a pigment je vypláchnut.

Amoniaková barva ve skutečnosti provádí dvě akce najednou - rozjasní vlasy a pak nahradí přítomný pigment vybraným pigmentem.

Můžete postupně měnit barvu na lehčí i bez použití praní. Chcete-li to provést, při každém dalším barvení musíte koupit jeden tón lehčí než ten předchozí. Samozřejmě, taková transformace bude trvat až několik měsíců. Ale přechod bude hladký, bez ostré hrany u kořenů a vážné poškození vlasů.

Chcete-li přebarvit z tmavé barvy do barvy světla, budete muset rychle použít prášek nebo bělící prášek. Odstraní pigment, který byl předtím vstřikován, a pak může být použita nová barva.

Ale takový postup, zvláště prováděný ve stejný den, je nejsilnějším stresem pro vlasy a pak vyžaduje pečlivou péči a dlouhodobou regeneraci.

Tónovací balzámy

Princip jejich činnosti je založen na vytvoření kolem každého vlasu nejtenčího filmu, ve kterém je barevný pigment. Nezvolí se, ale naopak vyhladí vlasy. Výsledná barva se proto rychle vymyje a její odstín přímo závisí na původní barvě vlasů. Takže brunetky mohou dát svým vlasům červenavou nebo hnědou záři a majitelům hnědých vlasů - aby zvýšili zlaté reflexe na nich.

Pro malování tmavých vlasů v jasných barvách jsou barvy odstínu zcela zbytečné. Jediné, co mohou udělat, je lehce upravit odstín získaný silnějšími prostředky.

Ale jsou prostě nepostradatelné pro studené blond vlasy. Korekční "stříbrné" balzámy rychle neutralizují nepříjemnou žlutost, která se projevuje pod vlivem špatné kvality vody, kouření a ultrafialového záření.

Moderní technologie

Moderní techniky nerovnoměrného zbarvení vlasů, vytvořené na základě klasického zdůraznění, jsou považovány za jemný způsob osvětlení: balayaz, ombr, shatush a další. Umožňují viditelně rozjasnit střední a dlouhé vlasy a poškodit pouze jednotlivé vrstvy.

Tyto techniky mají mnoho výhod, protože všichni:

 • výrazně zvýšit vizuálně objem vlasů;
 • nevyžadují častou korekci;
 • umožňují zachránit neporušené kořeny;
 • dokonale maskují nevýznamné šedé vlasy;
 • obnovte obličej a oživte obraz;
 • stylový a moderní vzhled;
 • umožňují experimentovat s dalším tónováním.

Zkušený mistr vždy pro vás vždy vybere nejlepší malířskou techniku ​​a vhodné odstíny. Taková práce však není levná a je to možná jediné mínus moderních komplexních malířských technik.

V době, kdy může postup trvat až několik hodin, pokud jsou vlasy silné a v práci se používají tři nebo více odstínů.

Pro krátké a velmi kudrnaté vlasy je tato alternativa sotva vhodná. Chcete-li nerovnoměrné zbarvení vypadat krásně, přechody mezi tóny by měly být hladké. Na krátký účes pro tento nedostatek délky. A chladné kudrlinky se silně propojují a vytvářejí barevnou kakofonii na hlavě. V těchto případech je lepší zvolit jednotnou barvu v krásných světelných odstínech.

Lidová alternativa

Je možné barvit vlasy světlejším tónem doma bez velkého poškození struktury vlasů pomocí lidových metod. Samozřejmě, že nejsou plnohodnotnou alternativou k malování salonů, ale při správném použití dávají velmi dobré výsledky.

Zde jsou některé jednoduché časově testované recepty:

 1. Citronová šťáva. Je schopen výrazně urychlit pálení vlasů na slunci. V zimě můžete nahradit přirozené teplo běžným vysoušečem vlasů. Použijte čerstvě vymačkanou a vymačkanou citronovou šťávu zředěnou na polovinu vodou na čistě umyté vlhké vlasy. Posaďte se po dobu jedné hodiny na slunci s hlavou odkrytou (pokud není příliš horká!) Nebo zahřměte vlasy po dobu 15 minut při průměrné teplotě. Postup můžete opakovat 1-2x týdně, účinek se stává patrný po měsíci.
 2. Heřmánkový odvar. Krásný a zcela neškodný způsob, jak udělat blond vlasy ještě lehčí. Lžíce sušených květin nalít sklenici vařené vody, trvá několik hodin v thermos nebo vařit po dobu 20 minut ve vodní lázni, vypouštění. Výsledný vývar zředíme na půl litru vody a po každém mytí opláchněte vlasy. Osvětlení se stává viditelným po 8-10 aplikacích. Ovšem efekt je krátký. Pokud přestanete používat heřmánek, vrátí se původní barva.
 3. Kefírová maska. V něm je aktivní složkou kyselina mléčná. Mírně neutralizuje přirozený pigment, pronikající hluboko do vlasové šachty bez zničení vrstvy keratinu. Maska kefíru zároveň hydratuje a vyživuje pokožku a přidá-li med a skořici, aktivuje krevní oběh a přispívá k aktivitě vlasových folikulů. Kefír se nejprve aplikuje na kořeny (můžete jemně masírovat masku) a pak je rozložit po celé délce. Zakryjte vlasy celofánem, izolujte a podržte 1-2 hodiny. Opláchněte vlažnou vodou bez šamponu.

Existují i ​​jiné bezpečné způsoby, jak se doma osvětlovat, ale jsou vhodné pouze pro přirozené vlasy. Barvené vlasy nemohou lehčí. Pouze silnější chemie dokáže odolat moderní chemii.

Péče o domácí zvířata

Vzhledem k tomu, že jakékoli barvení ve světlých odstínech nějak poškozuje vlasy, poté by měla být věnována zvláštní pozornost jejich restaurování. Aby se vlasy zasáhly minimálně a rychle se vrátily do normálu, měli byste poslouchat rady odborníků:

 • aplikujte odlehčovací látky a barvy čpavku pouze na neprázdené vlasy;
 • pokud jsou vlasy silně poškozené - musí být ošetřeny před osvětlením;
 • Neodstraňujte vlasy více než 3-4 odstíny v jedné relaci;
 • po barvení s hennou nebo basma je možné zesvětlit vlasy s amoniakovými přípravky nejdříve za měsíc;
 • časté užívání toniků vlasy vysuší - dostatečně 3-4krát za měsíc;
 • po osvětlení hnědých vlasů je na nich vždy zrzka, proto je pro ně třeba zvolit teplé světlé odstíny;
 • použití světlejších kompozic červené vlasy mohou vytvořit jasně žlutou barvu, a to je třeba vzít v úvahu při výběru stínu;
 • čím tenčí jsou vlasy, tím jemnější světlá barva by měla být;
 • s velkým počtem bílých vlasů, měli byste zvolit pouze přirozené odstíny, které se snadno upravují tonikem;
 • nejméně dva týdny po lakování, je žádoucí opustit žehlení a curling a vysoušeč vlasů používat při minimálních teplotách;
 • alespoň jednou týdně je nutné hýčkat vlasy regeneračními maskami a po každém mytí používat klimatizaci;

Nezapomeňte, že špičky v průběhu světla trpí nejvíce, musí být krmeny speciálním olejem.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na tepelnou ochranu a spreje s UV filtrem. Neutralizují nepříznivé účinky prostředí a umožňují delší udržení vlasů naživu, lesklé a elastické.

Je možné zbarvení tmavé barvené barvy vlasů o 1 až 2 tóny lehčí?

Je možné odstínit (barvené barvy 6.0-7.0) vlasy a získat barvu 1-2 tóny světlejší?

Zpočátku to bylo černé barvy, před 2 lety to bylo vyprané (chtěl vrátit střední barvu na střední blond Ash) s estel wash (dokud to nebylo světle žluté a zbarveno to špatně, nevěděl, co dělat po promývání barvy 6 nebo 3 lehčí než požadované, se stal hnědovlasá žena po opláchnutí byla opotřebovaná s vyluhováním apod., měl jsem v oku červenohnědý nádech, proto jsem šel druhý rok se šesti barvami na čokoládu.) Po umytí a posledních 5-6krát bylo namalováno pouze 6,0 (L'oreal INOA) Je psáno, že tmavá šedá, ale na vlasy mi po mytí hlavy stále hnědá čokoláda h 10, umyté do tmavé blond (ale s červenou nádechovou čokoládou) 7.31 (L'oreal INOA) obarvené před 3 dny, ano6 se pokoušejí trochu zesvětlit nebo dát šedý odstín, ale barva je stejná jako 6hl předtím 6), ale kořeny nejsou přirozeně mnohem lehčí, ještě nejsou viditelné, možná se barva časem vymyje. Chci skutečně dosáhnout mé přirozené metody sestřihu. Je to přirozené jako na paletě (L'oreal INOA) mezi 8.31 a 7.31. Řekněte mi, jak získat barvu světlejší a více žluté a červené (někde v 1-2 tóny)?

kocakpaca.ru

účesy, účesy, péče o vlasy

Jak barvit vlasy 2 tóny světlejší

Jak obnovit černé vlasy 2 tóny světlejší bez zbarvení?

Odpovědi:

Irina Makarenko

Zkuste spláchnout a poté, co je zcela možné, namalovat barvu, kterou chcete. )))
A Bůh zakažte.

Eva Anna Paula Braun

Je-li srst přirozeně černá, pak bude bezbarvově vybarvena a pokud je barva černá, pak není zapotřebí žádného peroxidu ve složení zvoleného barviva. při mytí je možné připravit vlasy na barvení. a pak v jasných tónech je obsažen na každém peroxidu

Aferistka

v žádném případě. barva bude hrozně hrozná, jako kdyby byla vypálena. Radím vám, abyste se stále pokoušeli umýt a pak je malovat v požadované barvě (nejlépe v salonu) a po tom všem je to nějaký super duper výživný maska ​​na vlasy. musím vyklouznout. jinak bude výsledek velmi zklamáním.

Meruert Akzhigitová

pokud jsou vlasy krásné, jsou věci špatné, dokonce i nadhled nepomůže, je lepší růst, pak malovat a to nebude fungovat najednou. ale po re-malování samozřejmě v intervalech můžete dosáhnout výsledků! Radím Wellaton, určitě jsem se nehlásil, ale ověřil jsem si sám.

Sholpan * Fabulous * Delmanova

to je neskutečné! Zkoušel jsem to sama, barva se odebírá pouze na kořenech, kde přirozeně rostla její přirozená

maLinka

Pokud je to levné, pak jděte na nejbližší přechod a kupte si bílou henu, nejprve kořeny kůry a pak všechny vlasy. Pak opět v přechodu na stínicí šampon "Irida" pošpiní blond. Pak pokraste a pak se probudí žlutě. Jako kuře.

A tak, pokud nebudete litovat peníze a jistě jistě, jděte do salónu)

passion123

Dokonce i pro 2 tóny nemusí běžná jasná barva vzplanout. Barva se může mírně zesvětlit, ale nerovnoměrně a špinavě.
Malovat gaštan na černém obecně - "mrtvý obklady", jak říkají!
Kontaktujte salon, moji radu. A pak budete tónovat kořeny a to je ono!

Svetlana Kireeva

Snažil jsem se doma, umyt se a dvakrát jsem ji maloval v požadované barvě. dosáhl požadovaného výsledku.

Jak osvětlit barvené vlasy: nejúčinnější způsoby i pro spalování brunet

Výsledkem primárního zabarvení předtím barevných kadeří nás ne vždy uspokojí: tón je tmavší nebo s červenavým odstínem. Ale přesto můžeme dosáhnout požadované barvy, a tak se naučíme, jak zesvětlit vlasy tmavé barvy.

Profesionální poradenství vám pomůže dosáhnout požadovaného efektu.

Pokud budeme zarmouceni neočekávaně tmavou barvou, pak přírodní nebo chemické prostředky oslabí pigment na požadovaný tón. Odborníci navrhují, aby se umyli, postupně osvětlovali, rostli nebo zbarvovali prameny.

Změna barevného zbarvení a chemie jasu

Zesvětlení vlasů černé barvy se provádí v 3 až 5 etapách s týdenním intervalem: tímto způsobem budeme udržovat vlákna zdravé a jejich maximální barvy. Frekvence postupů je také dána skutečností, že černý pigment se postupně zesvětlí. Zvažte specifické metody objasnění.

Wash

Vyzkoušejte odstraňovač barvy.

 • Mytí barvy zahrnuje oxidaci pigmentu ve vlastních vlasech, proto je považováno za škodlivé, protože ničí jeho strukturu. Následné zotavení je dlouhé a drahé, protože cena lékařské kosmetiky je solidní.
 • Pro snadné vyjasnění a vymytí odolné barvy doporučují stylisté mytí s blonddoranem, oxidačním činidlem, vodou a šamponem. Tyto komponenty komprimují molekuly barvy a umyjí je přirozeným světlem.
 • Pokyn udává dobu trvání a úroveň vyjasnění původních tónů.
 • My dáváme prací na suché prameny, pak kontrolujeme proces objasnění a jejich stav.
 • Po šamponování neutralizujte oxidační prostředek metodami uvedenými v pokynech.

Šampon

Použijte hluboce čistící šampon.

Při získávání příliš tmavých vlasů z malby okamžitě myjeme hlubokým čistícím šamponem. Následné použití kondicionéru zvlhčí prameny ovlivněné sušením chemické chemie.

Tip! Přidáním běžného šamponu nebo balzámu s kyselinou citronovou zrychlíte odstranění barvy.

Peroxid

 • Leptání je krátkodobá oxidace s šetrnými látkami, ve které je odmaštěna ochranná vrstva chloupků. To zrychluje pronikání kyseliny přes nyní otevřené vlasové váhy.

Tradiční metodou je bělení s peroxidem vodíku.

 • Peroxid likviduje pigment a odstraňuje ho, takže je to také agresivní, škodlivý postup. Správná koncentrace a přesná doba expozice však ušetří spáleniny.
 • Koncentrace tohoto roztoku je vyšší u tmavě zbarvených pramenů než u lehkých.

Tabulka kvantitativního složení pro skupiny vlasů.

Tip! Za prvé, ulehčíme malý řád, vyhodnotíme výsledek a teprve potom pokryjeme všechny kudrlinky tímto řešením.

Malovat

Zesvětlete vlasy barvy.

 • Módní kompromisní řešení - trochu světlé prameny těsně kolem obličeje. Proto jsme se rozhodli, jak zesvětlit vlasy černé barvy, tento trend používáme.
 • Pomocí této metody je možné zesvětlit pouze 2-3 tóny než hlavní barva.
 • Aby nedošlo k spálení již rozjasněných pramenů, pak jsou pouze běžné kořeny bělené o 3 tóny lehčí než hlavní odstín. Takže se vyhneme odlomení a spadnutí vyhořelých chloupků a postupné dosažení požadované barvy.

Osvětlené lidovými prostředky

Přírodní čisticí prostředky nekonají tak rychle, ale jsou zcela neškodné. Ale i takové objasnění vlasů nabarvených doma vyžaduje jejich opláchnutí okyselenou vodou: lžíci citrónu nebo jablečného octa na litr vody. Z tohoto zvlnění ještě více světla a lesku.

Horký olej

Rostlinný olej neškodně odstraní přebytečný pigment.

 • Klimatizační zařízení z horkého oleje se rozděluje mezi prameny - a za 15 minut se kadeře trochu rozjasní.
 • Ohřívání během postupu s polyethylenem a ručníkem zlepší účinek.
 • Zesvětlení výsledku příliš tmavých vlasů poskytne léčebný lopuchový olej. Prostě je budeme protahovat ve večerních hodinách před spaním a ráno jej umyjeme spolu s tmavým pigmentem. Kromě toho budou kudrlinky silnější a silnější.
 • Když olejovité vlasy na oleji část citrónové šťávy, která zužuje mazové póry a snižuje uvolňování tuku.

Alkalické složky

Na fotografii: pečení sódy - šetřící bělící alkálie.

 • Z 2 lžiček sody a vody uděláme kašuli a my s nimi zamaskujeme zámky a snažíme se nekouřit pokožku: spálí!
 • Po 15 minutách se promyje vodou a opláchne se octem: půl lžíce octa na litr vody.
 • Pak změkte balzám a oživte mírně tupé a tvrdé vlasy.

Lemon

Připravte klasické zjasňovací kondicionér svým vlastním rukama.

 • Nejvýraznějším výsledkem bude citronový roztok s vodou (1: 3), odkapávání heřmánku (polovina balení lékárny ve sklenici vroucí vody) a 2 lžíce oleje: ricinový olej - pro mastnou pleť nebo olivový olej - pro suché. Tato dvouhodinová maska ​​zesvětlí kadeře bez poškození struktury.
 • S čistým džusem můžeme popíjet jen některé prameny pro nalezení zářivých modulací, které obohacují barikost.

Citrón však nadměrně vyschne netučné nebo tenké chlupy, takže je lepší je vyblednout kefír.

Kefír

Proveďte masku dvakrát týdně a lehce ulehčte.

 • Nutné kefírové masky byly vždy používány k zesvětlení barevných vlasů. Současně kefír urychluje růst, zlepšuje strukturu, normalizuje obsah tuku.
 • Posílejte jeho schopnosti citronem, urychlíte expozici brandy a chráňte vlasovou membránu žloutek.
 • Vezmeme 2 lžíce kefír a brandy, žloutek, džus z 1 citronu a půl lžičky šamponu. Porazte přísady, uložte tuto hmotu na suché a čisté zámky a zahřejte ručníkem na půl hodiny.

Heřmánek

Profesionálové doporučují, jak zesvětlit červené barvené vlasy.

 • Na půl litru vodky potřebujete 150 g heřmánek a trváte 2 týdny.
 • Do filtrované tinktury přidáme 3% peroxidu vodíku (50 ml).
 • Navlhčete tímto složením pramenů, sledujte stupeň vyčištění a omyjte šamponem.

Heřmánek pomůže zesvětlit vlasy

Závěr

Barevně odstraníme nátěr z tmavých kudrlin, 4-5 krát se speciálními kosmetickými zjasňovači: praní a blondýnka. Pak uděláme stín světelný odstín (zlatý nebo popel) a pravidelně jej zvlhčujeme, abychom odstranili sucho. Bohužel, dříve namalované kadeře po následném bělení se stávají křehkými a vyžadují zvlhčující masky pro ošetření.

Přírodní zjasňovače jsou univerzální: současně posilují kořeny, odstraňují lupy, zastavují ztenčení kudrlin. Barva se však omývá pomaleji: v 10-12 sezeních.

A video v tomto článku nám pomůže rozhodnout o volbě postupu.

Pokud barvíte své hnědé vlasy (všechny čokolády) 2 barvy lehčí než barvy, co se stane? Vezmete si barvu? Nebo ho potřebujete zesvětlit?

Odpovědi:

Přejděte do kadeřnictví, zvýrazněte a zjemněte v barvě, kterou si vyberete. Budeš vypadat jako Jennifer Lopez.

Sandra

Barva nátěru Nestříží!

* Diavolo *

Možná, že tato barva jen udělá vaše vlasy trochu lehčí, ale moc. Chcete-li dosáhnout výraznějšího výsledku, je lepší nejprve zesvětlit, pak se provede jakákoli barva.

Dame Tref

bude trvat, pouze barva nebude stejná jako na krabici, ale červenější

musíte nejprve objasnit. Kdysi jsem se snažil bez blesku, ale vlasy mi začaly být černé.

Elena Tarasová

Pokud jsou vlasy barevným kaštanem, musíte si umyt. Přírodní nátěr si můžete vyzvednout.

Elena

Snažil jsem se udělat hnědé vlasy poněkud lehčí - byl jsem mučen! V procesu zesvětlení, kaštanové barvy oparují vlasy znovu a výsledek je málo. Musíte jít do kadeřníka na praní. Bylo mi osmkrát osvěženo, dokud jsem dosáhl požadovaného výsledku (ačkoli jsem chtěl překonat od gaštanu až po velmi světlou blondýnku)

Barvení vlasů: technologie a přizpůsobení barev (foto)

Ženy si barovaly vlasy před naší dobou. Pak byly použity všechny dostupné prostředky. Ve starověkém Římě a starověkém Řecku byla vysoká úcta blond vlasy, které ženy módy obdržely hlavně s pomocí kyselého mléka, citronu a slunečních paprsků. V Indii a Egyptě černé vlasy symbolizovaly sílu a výsady, a proto byl tak milován šlechtickými dámami. Pro barvení vlasů v černé barvě, obyvatel Egypta a Indie použil basma a popel. Ale v Anglii byly červené vlasy považovány za vrchol módy. Všichni si pamatujeme obrazy středověkých anglických královen s jasnými vlasy. Existuje mnoho zajímavých a klíčových bodů v historii zbarvení vlasů, o kterých můžete číst v našem článku "Historie barvení vlasů".

Výběr barviva na vlasy

Moderní ženy mění barvu vlasů z několika důvodů: nejsou spokojeni s jejich přirozenou barvou, chtějí změnit, malovat přes šedé vlasy. V okamžiku, kdy se rozhodneme uchýlit se k barvení vlasů, čelíme obtížnému úkolu, totiž zvolit správnou barvu vlasů. Někdy nám může poradit pouze profesionál, který stín si vybrat. Pokud se však z nějakého důvodu rozhodnete barvit vlasy doma, pak si pečlivě přečtěte náš článek. MixFacts.ru vám pomůže zjistit, jak nedělat chyby při výběru barvy vlasů. Nezapomínejte na rady odborníků, protože špatný tón může dodat další roky, zdůraznit vrásky na obličeji a další vady.

Nejprve se rozhodněte pro to, co potřebujete pro barvení vlasů: změňte barvu přirozené barvy vlasů (rozsvítíte nebo zametete tmavšími barvami), nanášejte šedé vlasy, obnovte barevné vlasy, vyberte jednotlivé vlákna apod. Bude to záviset na tom, jaké barvy si vyberete. Existují tři typy barviv:

 1. Barviva 1. stupně - barviva;
 2. úroveň barviva 2 - barviva;
 3. barviva na úrovni vlasů 3 - odolná barviva.

Barvy 1. úrovně mají pouze tón vlasů, což jim dává požadovaný odstín. Barva vlasů se vymývá po 8. modřině. Tyto barviva neobsahují škodlivé složky, jako je čpavek a peroxid vodíku. Molekuly barviv neprocházejí vlasy, ale pouze obalují. Takové barvení vlasů je považováno za absolutně neškodné. Mezi tyto produkty pro barvení vlasů patří: kůže, balzámy a šampony. Kvůli nestabilitě těchto barviv můžete bezpečně experimentovat s barvou vlasů a můžete je použít k posílení přirozeného tónu.

Blondýny by však měly používat tyto barviva s opatrností. Na bělené vlasy vydrží déle, proto buďte opatrní při výběru barvy vlasů při nákupu barviva.

Barvy úrovně 2 jsou polostabilní barviva. Takové barvy obsahují malé množství peroxidu vodíku a jiných měkkých barviv. S jejich pomocí můžete barvit vlasy světlejší nebo tmavší než přirozená barva vlasů. Efekt trvá asi dva měsíce. Pololesklé barvy jsou poměrně šetrné, takže jsou vhodné pro suché, křehké a kudrnaté vlasy.

Barvy třetí úrovně poskytují perzistentní barvení kvůli velkému množství peroxidu vodíku (až 12%). Tato barviva se používají k nátěru šedých vlasů a radikální změně barvy vlasů. Během barvení vlasů se vločky otevřou a uvolní přirozený pigment. Na jejím místě se objevuje barvicí pigmentová barva. Poté se váhy opět uzavřou a poskytují trvalý účinek.

Výběr barvy vlasů

Než si vyberete barvivo na vlasy, podívejte se do zrcadla. Při výběru barvy vlasů je velmi důležité zvážit přirozené barvy vlasů, barvu očí, barvu pleti. Pokud je kůže často zapálená zarudnutím, je třeba se vyhnout červeným odstínům. Lehká kůže naopak jdou v teplých barvách.

Rovněž je důležité zvážit barvu očí. Teplá tóny (červená, červená, zlatá) jdou na lidi s hnědými a zelenými očima, ale studené a béžové tóny vypadají dobře u žen s modrými a šedými očima. Nezapomeňte, že všechny oči mají několik odstínů, například od jasně zelené nebo trávy až po bažiny. Z těchto nuancí také záleží na tom, zda se vám líbí nová barva vlasů, nebo ne. Přečtěte si o výběru barviva na vlasy v závislosti na barvě očí v předchozím článku "Výběr barvy vlasů podle vaší barvy očí".

Pro výběr barvy vlasů, založené na vzhledu osoby, byla vytvořena celá teorie nazývaná barva. V závislosti na typu barvy můžete patřit do skupiny: jaro, léto, podzim, zima.

Barvení vlasů: výběr barvy vlasů by měl být proveden podle typu barvy

Vybíráme barvu vlasů pro typ barvy Pružina

Dívky tohoto typu barvy mají světle modré, zelené nebo světle hnědé oči. Jaro přirozené barvy vlasů se mohou lišit od světla k tmavě hnědé. Pleť je také lehká, ale má teplý tón (žlutý nebo zlatý). Mezi celebrity se Lindsay Lohan, Karolina Kurková a Anna Kournikova nejlépe hodí na jaro. Ženy tohoto typu mohou bezpečně zvolit barvu blond s medem a zlatými odstíny, stejně jako tmavé teplé barvy (kaštanové, měděné a hnědé). Jediná věc, kterou potřebujete, abyste se vyhnuli jaro, jsou světle červené tóny, vaše tvář bude příliš bledá. Pokud jste přirozeně kaštanová jar nebo nechcete být blond, můžete barvit vlasy v teplých čokoládových tónech, vybrat světle hnědé barvy a dělat jednotlivé prameny zlaté. MixFacts.ru společně s odborníky doporučuje, aby se ženy z jarního barevného typu vyhnuly platinovým a pěnivým odstínům. Pružina není přírodou příliš kontrastována, takže studená barva vlasů bude útulná a studená. Neměli byste ustoupit daleko od své přirozené barvy vlasů, bylo by lepší, pokud barvíte vlasy o několik stínů světlejší nebo tmavší než přirozené.

Zvolíme barvu vlasů pro typ Barva Letní

Majitelé modrých a šedých očí s korektní kůží jsou vhodní pro tento typ barvy. Barva pleti má studený odstín. Přírodní vlasy ženy-léto mohou být jak světlé, tak temné. Maria Sharapova může být považována za pozoruhodný příklad léta. Taková dívka půjdou v chladných odstínech. Mohou si vybrat jasnou, platinovou, světle hnědou barvu vlasů a vypadají úžasně. Moucha opravdu není vhodná pro tmavé tóny. Při barvení vlasů je nejlepší vybrat světelné odstíny, které je třeba vybrat také v závislosti na typu barvy. pokud máte růžovou kůži s červenou a jasnými oči (zelená, modrá), pak odvážně vybíráte blond vlasy, ale vyhýbejte se růžovým mahagonovým odstínům - dodají tváři nezdravý ruměnec. Pokud máte nažloutlý pokožku, vyhněte se bohatým zlatým tónům.

Vybíráme barvu vlasů pro typ barvy Podzim

K barvě typu Podzim jsou dívky s lehkými a tmavými očima (modré, modré, zelené, hnědé) a tmavé vlasy od hnědovlasých až tmavovlasých. Podzimní kůže má teplý zlatý odstín. Jessica Alba a Jennifer Aniston patří k tomuto typu barvy. Podzimní dívky potřebují bohatou barvu vlasů (kaštan, čokoláda, hnědé, černé). Nejvíce vítězné barvy na podzim budou světle hnědé, zlaté, měděné.

Zvolíme barvu vlasů pro typ Zima

Zástupci zimy mohou mít světlé nebo tmavé oči, ale studené odstíny (modré, šedé, hnědé, černé). Kůže na obličeji má také chladný odstín, ale může být velmi lehká nebo velmi tmavá. Keanu Reeves a Penelope Cruzová - dvě stránky barevného typu Winter. Winters doporučil jasně tmavě světlovlasou barvu. Dokonce i když žena-Zima má velmi světlou pleť, měla by se vyhnout všem odstínům blond, stejně jako teplým, zlatým tónům. Nicméně pouze Winter může bezpečně nosit černé vlasy a současně vypadat velmi přirozeně a atraktivně. Ale nezapomeňte, že pokud se rozhodnete barvit vlasy černě, vaše kůže by měla být perfektní.

Fotky všech typů barev a doporučené odstíny vlasů pro každý z nich najdete v našem posledním článku "Vybíráme nejvhodnější barvu vlasů".

Rozhodli jste se pro barvu vlasů. Nyní promluvme o metodách barvení. V moderním kadeřnictví existuje asi sto technologií barvení vlasů. Který z nich si vyberete? MixFacts.ru vám nabízí stručný přehled současných trendů v barvení vlasů.

Typy zbarvení vlasů:

Tónování vlasů

Nikdy z módy barvení v přírodních barvách: černá, hnědá, blond a červená. Nicméně, odstíny těchto barev od sezóny k sezóně stále podstoupí některé změny.

Černá barva Móda pro černé vlasy je stejně stará jako svět. Získal popularitu už za vlády Kleopatry. Módní odstíny této sezóny jsou: vranové křídlo, modročerné a inkoust s odrazem fialové.

Modré odstíny černé: vranové křídlo, inkoust, stín černý

Světlá hnědá barva. Většina žen má tuto konkrétní barvu vlasů, od světlých až po tmavé. Majitelé blond vlasů mají nejširší příležitost oživit svůj obraz. Módní odstíny světle hnědých vlasů jsou uznávány: hořká čokoláda, tmavý karamel, krémová čokoláda, kaštan, tmavě blond a zlato.

Módní odstíny světle hnědé: krémová čokoláda, tmavý karamel, kaštan

Červená barva. Červená barva vlasů vám vždy pomůže vyniknout z davu. V módě všechny deriváty této barvy. Pokud práce vyžaduje, abyste dodržovali přísný kód oblečení, pak v tomto případě jsou dokonalé odstíny červené, jako je zlato a měď. Zvláště účinně vypadá červené vlasy na majitelé pihy.

Modré odstíny červené: měděné, klidné červené, jasně červené

Hnědá barva. Tato barva je různorodá paletou. V módě, téměř všechny odstíny hnědé: čokoláda, kaštan a ořech.

Trendové odstíny hnědé: ořech, čokoláda, kaštan

Blond Blond vlasy dávají obrazu lehkost, svěžest a naivitu. Následující odstíny jsou v módě: pšenice, bělený lněk, zlato, med, karamel.

Módní odstíny blond: pšenice, med, bělený lněný

Klasické zvýraznění

Podporuje tendenci k přirozenému zbarvení a zvýraznění vlasů. Klasické zvýraznění je postaveno na kontrastu dvou barev: tmavé a světlé. Tento způsob barvení vlasů se objevil již dávno, ale zatím se nesnídal z pódia. Módní domy v každé z jejich nových sbírek využívají tuto technologii, protože poskytují přirozený a zajímavý vzhled obrazu. Před klasickým zvýrazněním se nedoporučuje tónovat vlasy, takže budete vypadat mnohem přirozeněji. Po barvení vlasů tímto způsobem získáte účinek "vlasů spálených na slunci". Tento trend je tak populární mezi hvězdy domácí a zahraniční show business.

Módní barvení vlasů: klasické zvýraznění

Zvýrazněte jednotlivé prameny

Někdy dívky chtějí opustit tmavou barvu vlasů, ale současně přinášejí chuť k jejich obrazu, který jej osvěží a omlazuje. V tomto případě se můžete uchýlit k této metodě zbarvení vlasů, jako časté zvýraznění jednotlivých pramenů. Po střihu a stylingu se z obličeje oddělí samostatné vlákno vlasů a zbarví se kontrastním odstínem. Ukazuje se velmi zajímavý a moderní vzhled.

Módní barvení vlasů: zvýraznění jednotlivých pramenů

Zvýrazněte sůl a pepř

Tento způsob barvení vlasů je vhodný pouze pro velmi extravagantní dámy, které se nebojí chybět. A také pro ty, kteří chtějí skrýt šedé vlasy. Nejprve jsou vlasy zbarveny ashenovou barvou, po níž jednotlivé prameny jsou zbarveny pěnovou barvou o několik odstínů lehčí než hlavní. Důrazné a dvojznačné.

Módní barvení vlasů: zvýraznění soli a pepře

Ombre Hair Coloring

Ombre, nebo Kalifornie zvýraznění, porazí všechny rekordy v popularitě letos. Odvažujeme se naznačovat, že tendence k barvení vlasů ve stylu ombre bude trvat velmi dlouho. Hvězdné ankety podporovaly tento trend. Podstata módního ombra spočívá v hladkém přechodu z jedné barvy na druhou. Na koruně jsou zpravidla vlasy opatřeny tmavými barvami a bližší ke středu jsou barvy odlehčeny několika tóny. V letošním roce je obvyklé brát nejen blond, ale také koňak, kávu, béžové a medové tóny. Přečtěte si více o barvení vlasů ve stylu ombre, přečtěte si článek "Módní barvení: ombra na hvězdách".

Módní barvení vlasů: ombre

Bronzování vlasů

Gladdinok, jak nazývají ženy, malovanou touto technologií, je čím dál víc. Brondící je barvení vlasů v podobě klasického zvýraznění. Ale na rozdíl od druhého, rezervování hotelových pramenů nezačíná od vrcholu samotné hlavy, nýbrž v odstupu pár centimetrů. Tímto způsobem je velký plus. Při regeneraci vlasů nemusíte neustále zbarvovat kořeny. Barva vlasů po barvení vypadá velmi přirozeně. Pásky jsou zbarveny několika odstíny lehčí ze stejného rozsahu. Po barvení vlasů ve stylu brondirovanie získáte efekt "haldy". Vlasy vizuálně vypadají silněji a objevuje se módní "sluneční záření". Viz fotky brondinok v našem předchozím článku "Barvení vlasů ve stylu brondirovanie".

Módní barvení vlasů: brondirovanie

Barvení vlasů

Barvení je barvení jednotlivých pramenů ve světlých barvách. Dnes je to velmi módní barvení vlasů tenké prameny, tlusté prameny jsou věcí minulosti. Barva vlasů by měla kontrastovat s barevným pramenem. Pro blond doporučuji jasné syté barvy: tmavě purpurové prameny, světle purpurovou, bohaté růžové prameny. Pokud je primární barva tmavá, pak je pro barvení nutné jednotlivé světry zesvětlit a barvit je také v jasných barvách: například červená, žlutá, modrá a modrá.

Módní barvení vlasů: Barvení

Stojí za zmínku, že barvení je dvou typů: příčný a podélný. Při podélném zbarvení jsou vlasy částečně zbarveny podél délky pramenů, navíc šířka barevných pramenů se mění od tenkých po široké a barvy se volí kontrastně. A příčné zbarvení probíhá, když jsou vlasy barveny ve dvou kontrastních barvách, což vytváří efekt jasného přechodového ohraničení jedné barvy na druhou.

Barva vlasů styl elyuminirovanie

K dnešnímu dni je odstranění vlasů považováno za nejblitivnější barvicí postup. Složení barviva nezahrnuje amoniak a peroxid vodíku. Efekt barvy je založen na fyzických zákonech. Při pronikání do vlasové šachty molekuly barviva nejenom dokonale zbarvují, ale současně ji ošetřují. Po barvení vlasů je barva velmi bohatá a jasná. A objem se zvýší na 10%. Přečtěte si podrobně o módní barvení vlasů ve stylu elyuminirovanie v předchozím článku "Elyuminirovanie: barvení vlasů před a po."

Módní barvení vlasů: Eluce

Pokud se neodvažujete barvit vlasy výše popsanými způsoby kvůli strachu z poškození nebo nechcete drasticky změnit svůj obrázek, použijte následující tipy.

Barvení vlasů s pastelkami

Na módní párty nebo schůzce se chci poděkovat novým způsobem - není to problém. Barevné křídové stylisté ji používají pro tyto případy. Po události musíte prostě umyt vlasy a vy jste opět stejní. Pastelky pro barvení vlasů si můžete zakoupit v každém specializovaném obchodě nebo v uměleckém salonu. Paleta odstínů je velmi rozmanitá. Změňte barvu vlasů tak často, jak chcete. Podrobně si přečtěte o technice barvení v článku "Barvení vlasů barevnými pastelky".

Módní barvení vlasů: můžete změnit barvu vlasů pomocí pastelky

Péče o vlasy po barvení

Po barvení vlasy potřebuje zvláštní péči a léčbu. Jednou týdně používejte speciální šampon a balzám. Pokud si vyberete slavnou značku barvy, jistě, stejná společnost vyrábí prací prostředky. Nejlepší je koupit stejné šampony a kondicionéry, protože složky barvy a šamponu se navzájem doplňují a zvyšují účinek barvení vlasů.

Nepoužívejte však vlasy s restativními postupy více než jednou týdně.

Nevhodné pro barevné vlasy a výrobky s přírodními přísadami. Vymačou barvivo z vlasů. Chlorovaná voda a slunce jsou také nepřátelé pro barvu vlasů. V průběhu času je nutné regrowing kořeny tónovat, vybrat pro tuto vysoce kvalitní barvu. Nenechávejte obnovené kořeny na tmavých vlasech bez korekce, protože budou vypadat jako holé místo. Světlejší barvy jsou dobré, protože je poměrně snadné ztratit pomocí konvenčního barvení nebo reverzní pigmentace: barva je tmavší než přirozená barva smíchaná na polovinu s vodou (bez peroxidu) a nanesena na barvené prameny a pak s druhou vrstvou - stejnou barvou, ale s peroxid. Pokud zvolíte červenou barvu vlasů, pak buďte připraveni na zdokonalené akce k udržování a aktualizaci barvy, protože červené vlasy zůstávají dobře jen na nově zbarvených vlasech, zatímco jiné jsou vypláchnuty mnohem rychleji než jiné odstíny. Odborníci doporučují tuto barvu pouze majitelům zdravých a silných vlasů, ale ihned po procesu barvení vlasů je nutné použít ochranné a zvlhčující šampony, kondicionéry, posilovače barvy vlasů.

Jak umýt špatné barvy z vlasů

Někdy se stane, že radost z nadcházející změny obrazu je zastíněna nešťastnou barvou vlasů po barvení. Nezoufejte, jsou zde speciální šampony a gely, které odhalují vločky vlasů a vymývají barvicí pigment z vlasů. Tento postup lze provést v každém salonu krásy. Ale stojí za zmínku, že to není tak bezpečné, jak se může zdát. Pokud máte oslabené a poškozené vlasy, lépe používejte lidové recepty na vymývání neúspěšného barviva z vlasů, mezi ně patří masky kefír a rostlinné oleje. Dříve MixFacts.ru popsal tyto metody podrobně "Jak umyt neúspěšné barvivo ze vlasů?".

Pokud si stále myslíte, že je obtížné zvolit barvu vlasů, pak obnovte svou přirozenou barvu. Můžete experimentovat s barevnou schématem a barvit vlasy tónem nebo dvěma lehčími nebo tmavšími než originál. Nezapomeňte, je to přirozený vzhled, který dělá vaše vlasy módní a atraktivní.

Chcete-li barvit vlasy o dva tóny lehčí, je nutné úplně vyblednout vlasy?

Odpovědi:

Vysoké napětí

Ne nutně. téměř všechny barvy obsahují peroxid a čpavek, - mohou být vyrobeny z černé barvy bez předchozí bělení, jako součást běžných barev. hnědá.

Lyubov Tumanova

Je třeba odbarvit vlasy, ale je to malba, nepamatuji si, co to je, s zjasňovačem a barvivem, a tím lépe, že se dostanete do salonu pánovi, bude se dívat na vaše vlasy a dává doporučení na místě.

** Natali **

ne, ne nutně
oxidant (9 nebo 12%) + tón barvy, což je 2-3 tóny odlišné od vašeho.
Koupit nátěr a barvy v profesionálních prodejnách, nikoliv v obchodních centrech s potravinami.
tam budete vyzváni.

Daria Zinchenko

Pro tón dva můžete zesvětlit dříve nenosené vlasy bez bělení. Za to je 6% oxid vhodný na kořeny a 9% na délku (pokud se vezmete na profesorovi. Pokud vezmete do domácnosti, pak jaké oxidy budou tam)
Pokud jsou vlasy zabarveny, budete muset předblehnout.

Jak barvit vlasy?

Odpovědi:

VIVASAN - Moskva

Určete typ barvy.
Každý má své oblíbené barvy. Ale ty barvy a barvy, které se nám líbí, se ne vždy shodují s těmi, které se nám líbí.
Uvnitř palety barev člověk vypadá nejen elegantně, ale psychicky se cítí pohodlnější.
ZIMA - dramatický kontrast.
Jasné a studené barvy vzhledu jsou charakteristickým rysem žen zimního typu.
Kůže je bílá s odstíny růžového, průsvitného modrého a studeného porcelánu nebo s olivami. Řasy a obočí jsou tmavé. Mírně namodralá barva rtů. Pokud jsou pihy, mají šedý odstín.
Vlasy - tmavě blonďaté, tmavě hnědé, hnědo-černé nebo čistě černé, s leskem studeného popela. Pokud existuje touha zesvětlit vlasy tohoto typu barvy, poskytnou výrazný vzhled stříbrné, modré a modrofialové odstíny.
Oči se vyznačují jasnými veverkami a bohatou barvou duhovky, která může být šedá, průsvitná zelená, tmavě hnědá, černá.
Makeup - jasný kontrast v chladném pásmu.
JARO - "Dokonalý vzhled".
Barevná schéma je teplá, jemná, jasná, jasná, ale ne rozmazaná. Černá je kontraindikována.
Kůže je obvykle slonovinová, průsvitná bleda s měkkým zlatým odstínem, často pokryté jemným ruměnem, který má teplý broskvový tón. Frekvence jsou zlatavě hnědé. Řasy a obočí jsou zpravidla světle, tónové až vlasové nebo lehce tmavé.
Vlasy - zpravidla světlo: barvy od zlaté a světle načervenalé až po lněné, slámové, béžové, světlé-blonďaté. Při barvení vlasů je lepší zachovat průhlednost a teplo zlatého tónu.
Oči - téměř vždy lehké - jemné a šedo-modré, tyrkysové, šedozelené a světle zlatohnědé.
Makeup - jen zvýrazněte přirozené barvy. Vyhněte se silným barevným akcentům. Zde je vhodný make-up.
LÉTA - "Pastel, skrz opar."
Letní typ žen je charakterizován chladnějšími tóny.
Kůže - tři možnosti: bledá, rovnoměrně porcelánová; s tenkými, studenými růžovými barvami jasně viditelnými přes kůži; studený olivový stín. Rodné znaménka a pehy jsou vždy šedé nebo popevné. Ashy stín a obočí mají, a rty - studené růžové.
Vlasy jsou obvykle blond, od blond až po tmavý popel, s charakteristickým tónem stříbra. Pokud existuje touha změnit barvu vlasů, ideální volba může být považována za stříbrnou nebo lehkou platinovou barvu vlasů, stejně jako stříbrné barvy.
Oči - zpravidla jasně šedé, šedo-modré, zelené a tmavě modré. Obrys duhovky je obvykle tmavý nebo šedohnědý. Bílkoviny mají mléčný odstín a nejsou v kontrastu s duhovkou.
Makeup je studený gamma, barvy se hladce mění v barvu, používají se podobné barvy nebo odstíny jedné barvy.
AUTUMN - "Atraktivní chameleon".
Vlastní šťavnaté, ale mírně tlumené barvy podzimní přírody.
Kůže je obvykle dva odstíny: slonoviny a zlaté šampaňské. Pleť je obvykle jasně zlatavě béžová nebo broskvová. Pražec a krtek jsou zřetelně červené nebo nažloutlé hnědé. Obočí - barva očí nebo jeden tón je světlejší, oční řasy jsou často příliš světlé, což způsobuje, že oči jsou zbaveny chovatelské stanice.
Vlasy - tmavě červené, zlatožluté a kaštanové odstíny. Při zbarvení tohoto typu vlasů je lepší nechat se stříbrné a modré odstíny chladného světla - způsobí, že obličej bude příliš bledý.
Doporučuji: PAINT HAIR bez AMMIAK s terapeutickým účinkem SanoTint 24 odstínů švýcarské produkce.
Zesvětlovač, který je také přirozený, dokáže barvit tmavé vlasy světlejší barvou (2-3 tóny). Více: [odkaz se zobrazí po moderování]
Tuto barvu používám sám po dobu 4 let. Neexistují žádné problémy s nátěrem - šedé vlasy jsou namalovány od prvního okamžiku, trvá to 1,5 měsíce. Nepoškozuje pokožku, bez zápachu. Vlasy začaly růst 2 krát rychleji, hedvábné a silnější.

valya isak

CAMOI NI KAK LYCHSHE.
CHODI V CALON, A ESLI NET DENEG DO VYCHEBNUI CENTR

IGOR XXX

Brilantní, nová série, ultrafialová. bude super!

Tanya

Jak můžete poradit něco, pokud nevidí vaši tvář))

Pro Více Informací O Suché Vlasy