logo

Leštička na vlasy - jak si vybrat, jak používat

Broušení poškozených a čepovaných špiček je neuvěřitelná kadeřnická procedura, která vám umožňuje ušetřit délku a odstranit přebytečné. Pro jeho použití je použita speciální tryska pro leštění vlasů pro stroj. Toto zařízení je univerzální a je vhodné pro téměř každé řezné zařízení.

Výstavba

Existuje mnoho různých trysek. Jedná se o různé regulátory délky, tloušťky a ztenčujícího obložení pod trimem (např. Pro vous). Jsou to malé hřebenatky se speciálním držákem. Při práci vymezte určitou část pramenů a opravte je. Zrušovací zařízení způsobené vibracemi a pohybem nožů řeže zvlnění.

Nejpozoruhodnější je však příloha pro stroj na leštění vlasů. Na rozdíl od regulátorů délky nemají výrazné hřebeny. Místo toho se skládají z několika plochých tlakových desek vybavených výčnělky. Tyto výčnělky jsou zámky.

Druhy zařízení na materiálech:

 • Plastové. Nejoblíbenější a snadné použití. Jsou vyrobeny ze speciálního ergonomického plastu, který je pro lidské tělo naprosto bezpečný. Také díky tomuto materiálu jsou tato zařízení velmi lehká, ale odolná. Výhodou je minimální negativní dopad na kadeře, z nedostatků je třeba zdůraznit složitost čištění a relativní křehkost;
 • Kovové. Vyrobeno z legované oceli (doplněné titanem, niklem nebo mědí) a nerez. Mají vysokou upínací schopnost, díky které vlasy pevněji fixují. Mohou však poškodit strukturu kudrlin, což je během leštění křehčí;
 • Kombinované. V těchto případech se používá jak kov, tak plast.

Pro větší bezpečnost vlasů někteří výrobci také vyrábějí nože pro leštění. Tato řezná zařízení se nosí po hlavních nožičkách stroje, když jsou pokryty plastovou nebo kovovou západkou. Jejich konstrukce umožňuje, aby kudrlinky procházely zuby jako celku, aniž by se obávali, že budou přebytečné.

Stroj na leštění vlasů s nožem

Princip trysek

Univerzální hlavový hřeb funguje velmi jednoduše: vybere se požadovaná délka zubů, po které se stroj s podložkou natáhne proti pokožce hlavy. Výsledkem je, že pouze část vlasu, která zůstává mimo hřeben, je ozdobena. Leštící podložka pro stroje funguje trochu jinak.

Technologie je následující: malý pramen se oddělí od vlasů - jeho šířka by neměla přesáhnout 3 centimetry. Poté se tryska otevře a zámek se vloží do ní. Horní kryt je zavřený a stroj s podložkou se pohybuje mezi vlasy až do okamžiku vzniku poškození. Nejčastěji se tato oblast nachází blíže ke středu nebo končí.

Při procesu upínání se vlasy několikrát ohýbají samotnou tryskou, což ve spojení s fixací prsty umožňuje vytváření potřebného napětí. Teprve po tomto začne proces leštění vlasů. Zvláštní plochý design jim umožňuje zachovat hlavní část vlasů a uvolnit pouze plochy poškozených špiček pro zpracování stroje.

Jak vybrat trysku - přehled

Názory se liší mezi kadeřníky o tom, jak si vybrat správnou leštitou vazbu: někteří lidé říkají, že je to vše o psacím stroji, jiní mají tendenci si myslet, že materiál a značka podšívky jsou nejdůležitější věcí. Kromě toho hrají i její technické vlastnosti velkou roli. Zvažujeme několik nejslavnějších modelů.

Hladké vlasy Polishen (hladké vlasy Polishen) - tzv. Ideální hlava pro stroj na leštění vlasů doma. Vhodné pro profesionály a začátečníky. Kromě ní se také prodávají speciální nože pro broušení špiček. Překrytí je vyrobeno z nárazuvzdorného plastu, který je odolný vůči vysokým teplotám. Může být použit pro všechny stroje, u kterých je blok nože v rozmezí 45-46 mm. Jedná se o velkou část strojů Philips (Philips), Moser (zejména Moser 1873-0055 Vario Cut), Oster (Oster) a další.

Hladké vlasy polish

HG Polishen - nejoblíbenější a podle recenzí zákazníků nejlepší tryska pro vysoce kvalitní leštící vlasy. Samotné jméno vyjadřuje účinnost zařízení. Vypadá stylově a draho, nemá barevné části, je vyroben výhradně z vysoce kvalitního plastu. Lehký, odolný a ergonomický. Speciální konstrukce rozváděčů umožňuje jemné uchopení správného množství vlasů a jemné oddělení poškozených konců od celkové hmotnosti. Šířka pracovní jednotky stroje by neměla být menší než 45 mm, i když nebude fungovat u mnoha modelů s takovou pracovní plochou (například na Remington HC5600 a Panasonic). Maximální velikost nože 47. Vhodné pro použití na modelech BaByliss PRO (BabyLiss), matce a dalších profesionálních modelech.

Split Razor (Split & Rayzor) - relativně levné, ale poměrně kvalitní tryska. Díky designu je obtížné ho zaměnit s jiným: je namalován v původním bílo-zeleném rozsahu. Výrobce tvrdí, že je vhodný pro všechny profesionální a poloprofesionální stroje, jejichž šířka pracovní jednotky není menší než 45 mm. Zejména jsou to Moser, WAHL (Wahl), Ermila (Ermila).

Pohled Keep - jediná tryska v pořadí, která je vhodná výhradně pro psací stroje 46 mm. To je její většina pánů doporučit pro domácí použití. Vzhledem k poměrně široké pracovní části může tato tryska snadno nahradit pravidelné stříhání špiček, postupy při hoření a obnovení vlasů. Můžete si je koupit v různých centrech (zejména tento model nabízí koupit Hitek a Shinestyle).

Jak používat leštičku na vlasy

Po ukončení procedury je důležité věnovat pozornost prevenci rozštěpených konců. Chcete-li to provést, musíte si vlasy opláchnout znovu a ošetřit ochrannými nebo regeneračními prostředky. Za tímto účelem jsou vhodné odborné kompozice, stejně jako organické, například oleje nebo profesionální komplexy (zdravé vlasy a další).

Jak používat leštičku na vlasy

Postupné pokyny pro správné leštění vlasů pomocí trysky doma:

 1. Postup je nezbytně prováděn na čistých a suchých vlasech, bez spékání, balzámů a dalších produktů, které mohou nalepit váhy poškozených špiček;
 2. Chcete-li zahájit relaci, musíte na stroji nosit trysku. Udělejte to sami, je to velmi jednoduché. Je nutné převzít zařízení a připojit ho k pracovní části stroje a poté jej zatlačit, dokud se nezastaví. Je-li podložka dodatečně vybavena noži, musíte je nejprve položit, a pak - plastovou pojistkou;
 3. Všechny vlasy jsou rozděleny do dvou částí, z nichž každá je vázána gumovou páskou nebo zaskočena do vlasce. Po oddělení jednoho pásu od jednoho stohu vertikálním dělením. Na tom je vyhledáno místo začátku sekce - odtud bude provedeno zpracování. Stroj je umístěn na této části pramenu a pohybuje se dolů nebo nahoru (v závislosti na účesu a potřebách);
 4. Pro práci speciální trysky je důležité pozorovat napětí navíjení. Vlasy by měly být v úhlu asi 45 stupňů vzhledem k řezacímu povrchu, a tak se dodatečně natlačují prsty;
 5. Po kadeřích znovu umýt a skládat, ale tentokrát s ochrannými a vyrovnávacími prostředky.

Náklady na leštění vlasů v salonu se pohybují od 30 do 100 dolarů v závislosti na délce a slávě kadeřníka. Úspory při nákupu trysky, která je několikrát levnější než samotná sezení - je to obrovské.

Video: Leštící vlasy s tryskou HG polishen

Podmínky péče o trysku po použití:

 • Bezprostředně po ukončení procesu broušení musí být podložka čištěna štětcem nebo houbičkou. K tomu je ze stroje odstraněn a opatrně se se suchým kartáčem pro čištění plastů nebo jiných dostupných prostředků;
 • Při použití pro několik lidí, po každém zasedání, musí být navíc ošetřena sterilizačním prostředkem. Chcete-li vybrat správný výrobek, přečtěte si pokyny výrobce.
 • Při přítomnosti nejmenších prasklin nebo štěpení musí být zařízení zlikvidováno. V opačném případě během leštění budou zdravé kadeře poškozeny a řezány. To může také vyvolat exacerbaci úseku.

Nezapomeňte, že plast má tendenci se časem opotřebovávat. Průměrná doba životnosti překryvů s intenzivním použitím je 6-10 měsíců. Po uplynutí této doby je lepší vyměnit pracovní nástroj.

Dole s rozdělenými konci! Obsahuje lešticí trysku na vlasy HG Polishen

Leštění vlasů lze provést pomocí speciálního upevnění na střihač nebo jiné chemické složení.

Tryska HG Polishen vstoupila na ruský trh již dávno, ale již se zamilovala do mnoha žen.

Leštící vlasy s tryskou HG Polishen

Postup leštění zkracuje konce chloupků na vlasy po celé délce nebo pouze na špičkách.

Výhody a nevýhody

Každý postup má své výhody a nevýhody. Leštění vlasů pomocí speciální trysky se provádí nejen v podmínkách kosmetických salónů, ale i doma. Před nákupem trysky, jejíž cena je 1500 rublů, stojí za to zvážit všechny nuance.

Doplňuje tipy pro leštění vlasů HG Polishen:

 1. Postup trvá od 20 do 60 minut v závislosti na tloušťce vlasů. Tryska může zpracovávat pouze jeden tenký pramen, který neumožňuje odříznout velké množství vlasů.
 2. Malé falešné věci (lze je snadno najít). Tryska se objevila na trhu relativně nedávno (2014) a prodává se na určitých místech a na několika místech.
 3. Až 95% všech rozdělených a poškozených konců je odstraněno.
 4. Nízká cena. Cena za 1 leštění je od 400 do 1000 rublů (v závislosti na kvalifikaci velitele). Trysku lze také zakoupit pro domácí použití. Vyplatí se za 1-3 účesy.
 5. Neodstraní délku. Příchytka je určena k řezání pouze špiček vlasů.
 6. Vyrobeno z odolného vysoce kvalitního materiálu (krystalický polycytalový plast - polyformaldehyd). Krystalová struktura zabraňuje tvorbě hub na povrchu plastu.
 7. 6 oddělovačů drátu bezpečně zajistěte, čímž můžete rovnoměrně řezat hroty.
 8. Nedrží vlasy, nezasadí se v nich, netáhne.
 9. Vhodný pro všechny typy vlasů.

Nevýhody:

 1. Tryska má určitou šířku a je vhodná pouze pro stroje s čepelí 45-46 mm.
 2. Pokud používáte trysku s tupými noži psací stroj, může dojít k poškození vlasů.
 3. Falzifikáty a protipóly (výrobek, který není výrobcem brusky na vlasy) mohou mít špatnou kvalitu.

Stroje, kterým zařízení vyhovuje:

 • WAHL (1872, 4212, 1854),
 • OSTER (606, 916, 616, 97),
 • MOSER (1400, 1854, 1230, 1871, 1884, 1170, primát),
 • Wella,
 • Vitek,
 • Yaguar
 • Selecline
 • Andis,
 • Pritech,
 • Panasonic,
 • BaByLiss
 • Ga.Ma Itálie,
 • Atlanta,
 • Broun
 • Maxwell.

Čepel standardního nože stroje, který má být použit jako leštidlo, by měl být 45-46 mm. Pokud je více či méně, zařízení nebude schopno správně opravit.

Návod k použití

Před zasedáním se doporučuje umyt vlasy a vyléčit.

Nejčastěji se používají vyhlazující výživné masky, laminace doma, keratin (regenerace, narovnání), stínění a různé séra.

Leštění:

 1. Všechny kudrlinky pečlivě česané.
 2. Vyrovnejte prameny žehlení. To platí zejména o koncích a silně poškozené části kudrlin.
 3. Chcete-li eliminovat nadměrnou elektrifikaci, můžete lehce otřít každou smyčku smetanou nebo voskem.
 4. Nasaďte střihač vlasů. Vlasy jsou rozděleny na dvě části přímým dělením. Potom rozdělte každou část vodorovně.
 5. Z jedné části oddělujte malý pramen (3-4 cm). Vlasy stejné délky jsou leštěné v horní poloze, pokud jsou různé délky (kaskádové) - dole. Zkontrolujte strukturu chloupků po celé délce, určte místo začátku sekce.
 6. Upevněte pramen mezi indexem a středními prsty těsně nad začátkem poškozené oblasti. Začněte od spodního rohu, položte vlasy do trysky a zavřete ji.
 7. Umístěte ukazováček na spodní část HG Polishen na úroveň přední desky, střední část podél spodní hrany, velká část podél stroje na víku, prstenec prstu a malý prst držet rukojeť ("obejmout ji").
 8. Udržujte stroj nahoru nebo dolů po prameni až na samotný konec (směr - od kořene k konci). Zpracování musí být provedeno na obou stranách.
 9. Vezměme si ošetřené vlákno. Je-li to potřeba, můžete jej znovu projít zařízením nebo zpracovat selektivně místa.

Pro maximalizaci zachování délky vlasů na konci průchodu pramenů musí být tryska uvolněna.

Účinnost

Na internetu najdete s pomocí HG Polishen mnoho různých hodnocení leštění. Na to není jediný názor.

Výsledky jsou čistě individuální a závisí na dovednosti kadeřníka, originalitě použité trysky, na přání zákazníka a frekvenci postupu.

Oficiální webové stránky slibují, že se zbaví všech rozdělených cílů, dlouhého účinku, okamžité přeměny kudrlin v nejkratší době (20 minut), extrémní popularitu slabšího pohlaví a možnost leštění po jakémkoli salonu.

Podle výrobce je nutné odstranit poškozené vlasy 1 po 25 až 30 dnech.

Výrobce profesionálního vybavení Stroj na vlasy výrazně propaguje tento postup, což naznačuje jako hlavní výhodu odstranění části s minimální ztrátou délky (ne více než 3 centimetry).

Ve skutečnosti se ukázalo, že leštění provádí každý měsíc po dobu 3-4 měsíců dává zuření vlasů na koncích. Ženy používající tuto službu doporučují leštění nejvýše 1 krát za 3 měsíce. Takže tipy nebudou mít čas ztrácet jejich hlasitost.

Leštění vlasů a odstranění dělených konců tryskou HG Polishen z brusky na vlasy poskytuje vynikající výsledky bez výrazné ztráty délky. Postup je bezbolestný, bezpečný a proveden co nejdříve. Pro domácí použití je třeba zakoupit pouze originální zařízení.

Trysky pro leštění vlasů, TOP 7 nejlepší podle odborníků

Pokud jste unavení z bičovaných konců, které doslova každým dnem stále víc a více rozkládají a štětinují, takže hladkost vlasů je neestézní, pak potřebujete použít speciální hubici pro leštění vlasů, můžete si je sami koupit a použít s vlasovým řezacím strojem. Ale my vám řekneme, jak zvolit trysku, která je pro vás vhodná v našem článku.

Co je to

Tryska je speciální odnímatelný prvek, který je vhodný pro běžné vlasy. Charakteristickým znakem takových nástrojů ze zařízení pro úpravu délky je absence jasně definovaných hřebenů a přítomnost dvou tlakových desek, do kterých jsou nastaveny vybrané prameny.

Použitím speciálních trysek pro řezání dělených konců je k dispozici:

 • zvýraznění přilepení vlasů a jejich stříhání;
 • hladké odstranění špiček vlasů na libovolnou délku, můžete dokonce i několik milimetrů;
 • zachování délky kudrlin a oděvních účesů;
 • rychlejší ošetření celého povrchu vlasů (15-30 minut v závislosti na délce);
 • dlouhotrvající účinek a v symbióze s vitaminovými koktejly, maskami a oleji jsou ošetřovány kadeře.

Princip fungování je poměrně jednoduchý. Master vybere malou objednávku o tloušťce asi 3 cm. Otvor se otevře a do něj se vloží zámek. Po zasunutí horního krytu na místo se zařízení vytáhne zhora dolů, zatímco poškozené chloupky se uvolní a současně odříznou.

Rada Majitelé složitých odstupňovaných účesů, první procedura pro odstranění rozkrojených kadeří je lepší strávit v salonu. Pokud nesprávně vyberete pramen a vložíte ho do trysky, můžete značně poškodit délku. Při ztrátě vlasů a jejich nadměrné slabosti by měl být lešticí postup zrušen.

Druhy trysek

Dnes na trhu budete schopni splnit zařízení vyrobená z ergonomického plastu. Jsou velmi lehké. Mají šetrný vliv na vaše kudrlinky, protože jsou antistatické. Mezi nedostatky těchto zařízení, čarodějové zdůrazňují jejich křehkost, obzvláště v případě, že vynaloží nadměrné úsilí k upevnění upevnění v hardwaru strojů. Tam je potíže s čištěním.

K dispozici jsou také kovové trysky vyrobené z legované oceli. Mohou se pochlubit vysokou závratností, ale mohou poškodit vaše kadeře, což jim způsobí mechanické poškození.

Na trhu najdete speciální nože určené k zajištění bezpečnosti při broušení. Řezací zařízení jsou umístěna nad pracovní plochou stroje. Upevnění se provádí pomocí plastové nebo kovové západky.

HG Polishen a HG Polishen 2

HG Polishen je speciální tryska, která spojuje standardní stroj na stříhání vlasů. Projíždí pramenem kudrlin, které tvoří ohyb. Díky této jednoduché manipulaci se uvolňují vyčnívající chloupky, jejichž konce spadají na čepel agregátu. Rychlost otáčení trysky je 50-150 vibrací, což zajišťuje nejvíce rovnoměrné ořezávání.

Leštění vlasů s hlavičkou hg polishen získalo mnoho pozitivních recenzí. Vlasy začaly vypadat lépe a nepříjemná "pavučina", která vznikla kvůli nadměrné vlhkosti prostředí, byla odstraněna.

HG Polishen 2 je zdokonalená verze předchozí trysky. Je vybaven jednodílnými letadly a vzácným hřbetem. S tímto konstruktem můžete zachytit pramen z jakékoliv tloušťky a provést jeho pečlivé zpracování. Vhodné pro profesionální nůžky s nožovou základnou 46 mm, ale také pro nože o tloušťce 4 a 5 mm. Náklady na trysku jsou 1700 rublů.

Vezměte prosím na vědomí, že výrobce odhaduje účinnost trysky 1,5-2 krát vyšší, než je výkon zařízení z předchozích sérií.

Uživatelské recenze o leštění vlasů s hg polishen attachment téměř vždy jít pozitivně. Jedinou nevýhodou je, že tento nástroj není vhodný pro takové známé stroje, jako jsou Remington a Panasonic. Ale pro společnost BaByliss PRO a matku - je to správné.

Je třeba poznamenat, že výrobce Grinder doporučuje používat zařízení každých 30 dní. V tomto ohledu se uživatelské recenze výrazně liší, protože s častým používáním zařízení bylo zjištěno ztenčení konců vlasů. Aby se předešlo takovým potížím, je při přiblížení ke koncům nutné uvolnit fixaci pramene v trysce a také postupovat nejdříve jednou za 3 měsíce.

Omezte hřeben

Levnější možností pro obrábění pramenů se strojem je Limit Comb. Země původu je Čína, ale náklady na 500 rublů potěší mnoho uživatelů. Vyrovnává svou funkci a eliminuje až 70% dělených špiček.

Univerzální leštička

Leštička univerzální je analogová pro HG Polishen, která může být namontována na strojích s tloušťkou čepele 45-50 cm. Má malý počet děliček vybavených bočními nárazníky. Cena zařízení vyráběného v Rusku činí 1 400 až 1 500 rublů.

Split Razor

Tryska má pěknou bílou barvu. Je vhodný pro profesionální i poloprofesionální stroje, jejichž šířka listu nepřesahuje 45 mm (např. WAHL, Moser, Ermila). Cena zařízení je 1400 rublů.

Zdravé vlasy

Má vyztužený držák, který nedovolí, aby se tryska v průběhu procesu otevřela, nicméně pramen se sklouzne perfektně uvnitř stroje. Vhodné pro stroje s nožovou základnou - 45-46 mm. Po dobu 25 minut se eliminuje asi 90% dělených konců.

Cena jednotky je 1500 rublů.

Hladké vlasy polish

Zařízení je považováno za ideální pro broušení kudrlin doma. Tryska na stroji pro leštění hladkých vlasů je vyrobena z nárazuvzdorného plastu, který také vykazuje vysokou odolnost proti teplotním extrémům. Vhodné pro zařízení s čepelí 45-46 mm (například Philips, Moser, Oster). Souprava také nabízí nože pro broušení dělených konců.

Kolik stojí toto zařízení? Můžete ho koupit za 1500 rublů prostřednictvím zprostředkovatelů. Není k dispozici v širokém rozmezí, protože jde do Ruska přes Ukrajinu.

Zobrazit pohled

Tato tryska se používá pouze u zařízení s podstavou 46 mm. Vzhledem ke speciálnímu širokému pracovnímu dílu perfektně odřízne špičky, provádí hoření a přináší účes do správného vzhledu. Doporučeno pro domácí použití.

Je třeba poznamenat, že procedura leštění salonů vás bude stát 1700-6000 rublů. Jeho cena je ovlivněna délkou vlasů a prestiž kadeřníka. Cena samotné hubice dosahuje spodní hranice rozsahu, takže vám bude prospěšné koupit takové zařízení.

Vlastnosti použití

Bohužel existují jistá opatření při provádění postupu broušení. Například pokud máte kudrnaté kudrlinky, které byly nedávno zkroucené, žádný zkušený mistr nezabere leštění. Faktem je, že kudrnaté vlasy mohou být odříznuty, není absolutně to, co potřebujete. Proto, pokud se chcete zbavit otravné propíchnutí, musí se vlnité prameny vyrovnat.

Další kontraindikace je příliš krátké účesy a přítomnost houby na pokožce hlavy.

Dokud nedojde k rozřezání dělených konců, kompetentní velitel posuzuje stupeň "zanedbání" a zpravidla rozděluje hlavu vlasů na zóny pro účely usnadnění při identifikaci malých pramenů. Stroj musí být udržován v úhlu 90 stupňů, aby nedošlo k poškození kudrlin.

Před zahájením procedury je třeba si vlasy dobře umýt a uvolnit kudrlinky z stylových výrobků.

Důležitý bod! Nemá smysl leštit na mokré kudrlinky, protože jsou namočeny vodou. Takové vážení nedovolí, aby se do pracovního prostoru stroje dostaly křehké chloupky.

Fotografie před a po

Pořadí leštění

Chcete-li oříznout oříznuté tipy pomocí lešticí přílohy, postupujte podle těchto pokynů:

 1. Dobře pokořte. Žehlička můžete použít k narovnání kudrnatých pramenů.
 2. Rozdělte celou hlavu vlasů na zóny - oblast krku, koruny, chrámy. Zastavte ploty se speciálními vlasy nebo je spojte s ponytails.
 3. Nyní vložte trysku do svého psacího stroje. Manipulace je poměrně jednoduchá: zařízení je umístěno na pracovní plochu a pohybuje se k základně, dokud nezaklapne. Pokud jste zakoupili zařízení vybavené dodatečnými talíři na noži, pak je nejprve položte a poté vložte do zámku.
 4. Vyberte samostatný prvek o tloušťce několika centimetrů. Poté, co ji zkontrolujete, určete místo začátku oddílu, od začátku kterého budete provádět zpracování.
 5. Spřádání se vkládá do stroje na úrovni začátku sekce (zpravidla je 15-20 cm od kořenové zóny). Potřebujete prostřední prst, abyste podpírali pramen těsně nad umístěním stroje. Vložte kudrlinky do otvoru a zavřete lištu. Zařízení je taženo po celé délce pramene ze shora dolů.
 6. Podobné manipulace se dělají se všemi dalšími kudrlinami. Po každém stroji je vhodné zkontrolovat výsledek. Pokud nejste s tímto efektem spokojeni, znovu zasuňte vyčnívající špičky každého pramene.
 7. Poté musíte vlasy umyt, použijete balzámový kondicionér a aplikujte výživnou masku.

Během provozu zařízení s tryskou pro dělené konce je důležité pozorovat napětí navíjení. To je důvod, proč zkušení řemeslníci mají řezací zařízení pod úhlem 45 stupňů k povrchu vlasů, stisknutím vybraného pramene prsty. Jak si vyrobit vlastní leštění, proč potřebujete, přečtěte si na našich webových stránkách.

Je to důležité! Pokud potřebujete trimovat vlasy stejné délky, použijte pozici "nahoru". Pro účesy kaskádové nebo žebříky doporučujeme instalovat opačné umístění.

Leštící účinek

Použití brousících strojů je nejlepší způsob, jak se zbavit dělených konců, které byly získány v důsledku nesprávného mechanického působení, spálení kadeří s barvivy, produktů tepelného tvarování a škodlivého účinku slunečních paprsků.

Vysoušeč vlasů:

 • poskytuje rovný řez každého vlasu;
 • odstraňte 70-90% dělených konců (samozřejmě, pokud jsou používány správně);
 • naprosto nevypálí kudrlinky a neodvádí z nich vlhkost, jak se to stane při práci s termo-nůžkami;
 • vytváří hladký a lesklý povrch navíjení;
 • při použití dalších produktů péče o vlasy je účinek zpožděn o půl roku.

Správně pečujte o vlasy a trysku

Pokud chcete, aby lešticí stroj na konce ušpinění byl vždy v provozním stavu, začněte se o něj pečlivě starat:

 • Po každém postupu jej očistěte od zbytků střihaných vlasů kartáčem.
 • Pokud používáte náhlavní soupravu pro několik lidí, nezapomeňte ji sterilizovat (léčba alkoholem, párou, - ale přečtěte si pokyny výrobce).
 • V případě prasklin a štěpení se doporučuje, aby byl přístroj odložen.
 • Pokud často používáte plastovou trysku o rok později, kvůli vysokému opotřebení materiálu byste si měli koupit nový.

Tipy na péči o vlasy po proceduře:

 • Ujistěte se, že používáte kondicionéry, které dodávají jemnost a snadné čištění vlasů;
 • hřeben by měl být vybrán dřevěnou nebo s přírodní hromadou, aby nedošlo k žádné statické interakci;
 • Zabraňte mechanickému poškození kadeřnic, například netřete je na ručníku při sušení nebo drhnutí, když jsou vlasy ještě mokré;
 • chránit korunu s kloboukem v zimě a v létě;
 • nepoužívejte stylingové produkty (pěny, laky, pěny, gely);
 • v ojedinělých případech používejte vysoušeč vlasů, snažíte se kudrlinky přirozeně vysušit;
 • nejméně jednou týdně masky založené na lopuchovém oleji, medu, žloutku, kefír. Připravili jsme pro vás také přehled nejlepších profesionálních masek pro obnovu vlasů.

Přiložení stroje k leštění vlasů je tedy skvělým způsobem, jak eliminovat uštěpené konce a udržet délku kudrlin. Přístroje jsou vhodné pro většinu modelů strojů pro odstraňování chloupků. Jsou snadno použitelné a umožňují rovnoměrné ořezávání a rychle odstraní až 90% průřezu.

Posiluje a obnovuje vlasy doma pomůže dobré výrobky péče:

Užitečná videa

Práce s leštičem trysek zblízka.

Celá pravda o leštění "stříhání" vlasů se speciálními tipy na psacím stroji. Vartan Bolotov.

Tryska pro leštění vlasů na Aliexpressu

Každé dívce sní o krásných, silných a zdravých vlasech, jako na fotografii v časopise. Tento účinek můžete dosáhnout v kosmetickém salonu návštěvou procedury nazvané "leštění vlasů".

Tryska a zařízení pro leštění vlasů na Aliexpressu

Prodejci na populárních čínských webových stránkách jsou vždy aktuální s nejnovějšími trendy, doslova den po módních přehlídkách, už můžete najít podobné šaty, co říci o kosmetickém průmyslu, který také nehybně stojí. Jednou z nejnovějších inovací je leštění vlasů.

Přístroj Miracle vám umožňuje zbavit se rozštěpených konců, které dávají vlasům chlupatost nejen na koncích, ale po celé délce vlasů. Jako výsledek, prameny vypadají perfektně, jako na obrázku v lesklém časopise. Použití nůžek pro dosažení tohoto efektu je mnohem obtížnější, protože musíte skutečně projít každým vlasem a stylingové nástroje ne vždy umožňují vypořádat se s neposlušnými prameny.

Na Aliexpressu jsou lešticí přístroje prezentovány v kategorii péče o vlasy, dále pak Styling Tools, Trimery. Stránka obsahuje různé zařízení, které umožňují vyřešit problém dělených konců.

Zařízení zaměřená na boj s rozdělenými konci

Rozpětené konce poskytují neuspěchaný a poněkud neuspokojivý pohled i na nejzdravější vlasy. To vysvětluje počet zařízení a pojmů zaměřených na řešení tohoto problému:

 1. Nůžky - nejstarší a nejspolehlivější nástroj, kvalita práce závisí na dobré víře pána, který prochází každým pramenem, čímž odstraňuje další rozštěpené vlasy. Páska je zkroucená do vlajky, vyčnívající konce jsou oříznuté.
 2. Nůžky se mohou lépe vyrovnat s rozdělenými vlasy, ale často po takovém postupu si ženy stěžují na snížení objemu vlasů. Řezané konce jsou pájeny při vysokých teplotách, což vám umožňuje udržovat dobře upravený vzhled déle.
 3. Různé balzámy, masky a výrobky pro péči mohou zlepšit pouze strukturu vlasů, ale nemohou vás zachránit před stávajícími rozštěpenými konci, ale v menší či menší míře mají všichni rozdělené konce.
 4. Řezací nože, které řezávají vyčnívající dělené hrany po celé své délce, jsou zcela neškodné a bezpečné.

Tryska a zařízení pro leštění vlasů, jak koupit Aliexpress?

Chcete-li si objednat položku, která se vám líbí, musíte provést následující:

 1. Přihlaste se a získejte účet na Aliexpressu, pokud ho nemáte
 2. Stejný produkt vložený do košíku
 3. Opět pečlivě přečtěte všechny vlastnosti produktu, ujistěte se, že je správně označena barva, typ zástrčky (konektor EU, konektor USA, zástrčka AU) a další parametry
 4. Zkontrolujte způsob doručení, v případě potřeby změňte.
 5. Stiskněte tlačítko "Pokladna"
 6. Proveďte příjemnou platbu
 7. Po obdržení oznámení vyzvedněte objednávku z pošty
 8. Zkontrolujte úplnost a integritu a potvrďte příjem nebo otevřete spor

Jak používat leštičku na vlasy?

Před prvním použitím znovu ujistěte se, že tryska během přepravy není poškozena, umyjte dezinfekčním prostředkem a utřete suchým hadříkem. Další leštění se provádí suchým, čistým a vlasem narovnaným železem:

 • vyčesat vlasy a rozložit je do zón pro snadné leštění
 • nasaďte klipsu a zapojte zařízení
 • vyzdvihnete malý pramen vlasů, zastrčíte je do trysky na samém podstavci a pojedete po celé délce, stroj řeže rozdělené konce
 • Projděte všechny tyto prameny tímto způsobem

Nozzle leštící vlasy Hg Polishen s Aliexpress

Známá firma Hg Polishen je oficiálním dodavatelem vlasových prodloužení. Dokonce i čínští mistři ještě neodvážili nabízet levnější kopii. Náklady na tryskou na oficiálních stránkách jsou 1500 rublů, samozřejmě takový nákup je velmi prospěšný pro salony krásy, protože náklady budou pokryty 1-2 postupy, to znamená za pár dní. Dále tato tryska přináší pouze zisk.

Vzhled analogu na Aliexpress je otázkou času, dříve či později se objeví. Také mezi analogy jsou známé firmy Moser a Honma Tokyo, které nabízejí zákazníkům tipy na leštění.

Podle recenzí odběratelů se po proceduře vlasy stávají měkkými, hladkými, mnohem jednoduššími na hřeben a fit.

Stojí také za zvážení:

 • při leštění nebudete ztratit v délce, ale pokud rozdělení končí většinu vlasů, celkový objem se samozřejmě sníží
 • účinek bude trvat déle, pokud po ukončení procedury použijete oleje a vlasové vitamíny
 • není žádoucí provést leštění bezprostředně po barvení, aby nedošlo k poškození vlasů
 • vyrovnání a leštění jsou různé postupy, po leštění vlasů si zachová svou přirozenou strukturu, pokud budou zvlněné, zůstanou tak

Ženská pohoda závisí na tom, jak vypadá. Leštění vlasů je poměrně nenákladná procedura, díky níž vypadají vlasy mnohem lépe. Poté, co jste se zbavili rozštěpených konců, můžete experimentovat se všemi účesy a stylingem. Samozřejmě je to jen jeden z prostředků, ale proč se to nepokusí, najednou to bude vyhovovat vašim vlasům?

Samolepé vlasy

Mnoho žen je inspirováno výsledky získanými v salonu po leštění vlasů a rozhodne se, že se mohou vyrovnat s výkonem tohoto krásu doma. Tento úkol je docela schopný zajistit, pokud přidáte pravidelný stroj na stříhání vlasů se speciální tryskou. Návod, který je k němu připojen a velké množství informací, které jsou volně k dispozici, pomohou vyrovnat se se samolepícími vlasy a vyléčit je. Před zakoupením nástavby byste měli s odborníky zkontrolovat nejvhodnější šířku nožového bloku pro typ vlasů, s nimiž budete muset pracovat.

Leštění vlasů doma může trvat déle než v salonu, což je vysvětleno nezkušeností. Tato okolnost by měla být brána v úvahu při výpočtu jejich času. Při získávání dovedností však postup nebude trvat déle než hodinu.

Leštění vlasů doma, stejně jako v salonu, začíná důkladným mytí vlasů, které se pak vysuší a česne. Pro oddělení tenkých pramenů se hodí hřeben, kterým je posílána do leštidla. Každá z nich vyžaduje nejméně pět průchodů. Při procesu leštění je nutné zajistit, aby nedošlo k poškození špiček, jinak by účinek provedeného postupu nebyl znatelný. V tomto případě byste neměli být příliš horliví a odstraňovat přebytečné vlasy. Pro úspěšné lešticí médium vlasy - optimální délka.

Na konci procedury byste se měli ujistit, že všechny kudrliny jsou zpracovávány tryskou. Po umytí vlasů šamponem se aplikuje olejová maska, která by je měla zcela zakrývat od kořenů až po konce. Po odstranění masky se vlasy vysuší a skladují.

Pokud první zkušenost domácích leštících vlasů neposkytla očekávaný výsledek, situaci je možné napravit pomocí olejových masek, které by měly být aplikovány pravidelně. Složky, které tvoří masku, vyživují vlasy potřebnými látkami a zvlhčují je, což zlepší jejich stav. Po uplynutí určitého času lze postup znovu provést s ohledem na chyby a nedostatky.

Péče o vlasy po proceduře

Účinnost leštění vlasů je srovnatelná s laminací, ale její cena je mnohem nižší. Pro prodloužení získaného výsledku je třeba dodržovat následující pravidla:

- Mytí vlasů by mělo být prováděno s nesulfátovými šampony.

- Po umytí vlasů by měl být aplikován výživný balzám.

- Je třeba ošetřit poškozené špičky s dostupnými produkty obsahujícími vitaminy A a B.

- Dvakrát týdně by měla být maska ​​aplikována na vlasy, která má složení podobnou tělu použitému při leštění.

- Je nutné provést preventivní oplachování vlasů odtučněním heřmánku.

 • K udržení vlasů budou užitečné vedle těchto aktivit i biologicky aktivní látky a vitamínové doplňky.

Integrovaný přístup k péči o vlasy zajišťuje zachování účinků leštění vlasů po dobu nejméně 3-4 měsíců. Podle odborníků by tento postup měl být prováděn nejméně dvakrát ročně.

Díky této inovativní technice se vlasy postupně léčí a rozdělené konce se stávají věcí minulosti. S minimem času a peněz získávají vlasy zdravý lesk a možnost vytvářet různé módní styly. Pokud je leštění prováděno nezávisle, pak bude časem vynaložení všech úsilí impozantní výsledky a vždy můžete být neodolatelný.

Móda - dívka je proměnlivá. Pochopme, co hledat v nové sezóně.

O tom, jak postavit kariéru módní legendy Alberta Ferreti - budeme říkat v tomto článku.

Jak měřit hrudník a určit velikost, učíte se z tohoto článku.

Podíval se na užitečné materiály?
Informujte své přátele o tomto časopise.

Leštění vlasů

Silné hedvábné vlasy, které odrážejí sluneční paprsky - sen mnoha žen a pýchu jejich majitelů. Navzdory skutečnosti, že ne všichni dostanou ideální kudrlinky od narození, neměli byste se zoufat. Chcete-li udělat krásné vlasy, které jsou schopny přilákat pozornost lidí kolem sebe se zdravým leskem, je to realita. Toho lze dosáhnout díky modernímu postupu - leštění vlasů.

Vlastnosti leštění vlasů

Pro ty, kteří o tomto postupu neví, přichází na vědomí, že během ní se aplikuje speciální produkt, který dává vlasům velmi atraktivní vzhled. Toto stanovisko je nesprávné a všechny akce jsou prováděny pomocí stříhání vlasů, které je vybaveno speciální tryskou.

Leštění zahrnuje oddělení úzkých pramenů a jejich zpracování pomocí lešticí trysky. Výsledkem je, že řezané tyče jsou vyhlazeny. Příchytka je schopna odstranit poškozené špičky a vyrovnat kudrlinky, což neovlivní celkovou délku vlasů. Po tomto postupu jsou vlasy ošetřeny výživnou maskou, která má olejovou základnu. Výsledkem takových manipulací je znatelné zlepšení zdraví vlasů a čisté kudrlinky, ve kterých nejsou poškozené hroty, které by rozdrtily účes.

Účel

Leštění - ideální pro ty, kteří se rozhodnou zbavit se zlomených konců vlasů bez účesu. Majitelé doporučují provedení tohoto postupu místo účesu v následujících případech:

- Po stárnutí, bělení vlasů, barvení čpavkovými barvami a dalšími postupy, které poškozují strukturu vlasů.

- Po některých aktivitách zaměřených na léčbu a obnovu vlasů.

- Pokud jsou vlasy pravidelně vystavovány účinkům tepelných účinků takových zařízení, jako jsou sušiče vlasů, žehličky a curlingy.

 • V případě, že příčina problému rozštěpených konců souvisí s jednotlivými charakteristikami těla.

Výhody leštění

Použití speciální trysky pro ošetření rozdělených vlasů umožňuje získat následující výsledky:

- Vlasy jsou dobře upravené a vypadají hladce, zatímco vlasy nejsou zmatené.

- Délka vlasů po postupu se nemění.

- Stratifikace vlasů se zastaví a efekt přetrvává po dlouhou dobu.

- Pro ty, kteří dávají přednost koncem vlasů, je lepší leštění, protože může být znovu provedeno nejdříve po 3-4 měsících.

 • Vlasy získávají zdravý lesk.

Výhody

Leštění vlasů, na rozdíl od některých sporných událostí, umožňuje eliminovat velkou část (až 90%) rozštěpených konců. Kromě toho se vlasy dostanou do tahu, stimulují jejich růst a jsou posíleny a vyrovnány. Postup je naprosto bezpečný, protože není doprovázen tepelným ošetřením vlasů.

Leštění vyžaduje přiměřený čas, který závisí na délce vlasů. Může trvat od 15 minut do hodiny a náklady jsou na přijatelné úrovni.

Nebojte se, že po leštění budou vlasy tlačeny a zamotané. Tento postup má trvalý účinek, který může trvat nejméně 3 měsíce.

Při procesu leštění se délka kadeřů snižuje o maximálně 15 mm, což nezasahuje do přání růstu dlouhých vlasů. Na trhu je k dispozici speciální tryska, takže postup může být prováděn nezávisle bez návštěvy kosmetického salonu.

Výsledkem leštění zpravidla překračuje všechny očekávání žen. Stávají se podobnými modelům, které se zabývají reklamními produkty péče o vlasy. Pruhy získávají lesk a krásně proudí, takže obraz je neodolatelný.

U žen se suchými, houževnatými a nepoddajnými vlasy je leštění nejlepším způsobem, jak uklidit nezbedné vlasy.

Nevýhody

Přes počet výhod leštění vlasů, v některých případech tento postup nelze doporučit odborníky. Leštění by mělo být odstraněno:

- pokud vlasové šachty vykazují značné škody po délce;

- ztenčující vlasy, které se staly křehkými;

- velmi kudrnaté vlasy.

Pokud nejsou tyto jevy pozorovány, pak leštění nemůže poškodit srst a způsobit změny v jejich struktuře. Během tohoto postupu dochází k jemnému ošetření vlasů, které není spojeno s použitím vysokoteplotních, agresivních látek a účinných látek.

Technika leštění

Na první pohled se tato procedura krásy neliší složitostí, ale její implementace vyžaduje určité množství dovedností a zkušeností.

Profesionální leštění se provádí na důkladně umyté vlasy. Tento stav musí být splněn, protože jinak se může určitý počet vystřižených špiček spojit s kožním tukem. To povede k tomu, že navzdory snahám pána se vlasy vytrží.

Leštění se provádí postupně. Vlasy před očima by měly být zarovnány. K tomu použijte vysoušeč vlasů a kruhový hřeb nebo žehličku. Pak jsou vlasy rozděleny na malé prameny, které jsou taženy hustým hřebenem. Velitelé často používají hřeben, který je vhodný pro vyplnění pramenů vlasů v brusce.

Pokud pán pracuje s vlasy, která má jednu délku, pak dosáhne většího efektu tím, že ji vytahuje. Tím se dosáhne maximální graduace. Pokud je textura strihu stoupána, prameny jsou vytaženy.

Pro každou čáru potřebujete strávit 3-4 minuty a proces leštění se provádí nejméně pětkrát. Současně jsou zdravé vlasy odříznuty s dělenými konci. To vysvětluje potřebu předběžného pečlivého vyrovnání kadeří zkušeného mistra.

Po dokončení mechanického ošetření vlasů se omyjí a suší. Poté se aplikují na olejovou masku, která nejčastěji obsahuje lopuch a ricinový olej. Na konci procedury se provádí styling vlasů.

Tryska pro leštění vlasů

Osvědčení lze použít od 19.1.2019 do 22.2.2019.

 • Certifikát vás opravňuje k slevám až do výše 83% na účesy mužů a žen, restaurování, Botox, šedá kamufláž, leštění vlasů s přísadou HG polishen a mnohem více v kosmetickém studiu "Christie":
 • Ženské nebo pánské účesy
  • Ženské účesy složitosti + mytí vlasů + Kaposový olej (obnovení + utěsnění špiček) + styling vlasů libovolné délky (Osvědčení 100 rublů a přirážka na místě 150 rubl místo 1000 rubl 75% sleva)
  • Dámská střihačka libovolné složitosti + Estel Otium Aqua Repairing Complex + kadeřnictví libovolné délky (Osvědčení pro 150 rublů a příplatek na místě 250 rublů místo 1500 rubles. 73% sleva)
   • Postup obnovy zahrnuje
    • mytí vlasů jemným šamponem, Estel Otium Aqua
    • balení vlasů Estel Otium Aqua hydro-maska ​​"Deep Moisturizing"
    • použití hydratačního séra Estel Otium Diamond
    • pomocí vyrovnávacího krému s tepelnou ochranou pro hladké a lesklé vlasy
    • účes ve tvaru účesu
  • Pánské účesy každé složitosti + mytí vlasů + masáž hlavy + kadeřnictví libovolné délky (Certifikát na 100 rublů a příplatek na místě 150 rublů místo 1500 rublů.
  • Pánská střihačka libovolné složitosti + mytí vlasů + korekce vousů a knírek (s hlavou stroje + nebezpečnou čepelí) (Certifikát na 120 rublů a přirážka na místě 180 rublů místo 1,200 rublů 75% sleva)
  • Pánské střihy libovolné složitosti + kapesní procedury proti lupům + kadeřnické úpravy libovolné délky (certifikát 100 rublů a přirážka na místě 200 rublů místo 1,400 rublů. 79% sleva)
   • Postup zahrnuje
    • šamponování
    • ampule proti lupům
    • mytí
    • sušení účesu
 • Barvení vlasů
  • Kompletní barvení Alfaparf dle Vašeho výběru + ořezávání konců jedním řezem + skleněná hedvábná kaurální sklenička + toning s Ollin anti-žlutým šamponem + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 385 rublů a přirážka na místě 715 rubl místo 6,900 rublů.
   • Postup zahrnuje
    • Obtížné barvení z čeho vybírat
     • ombre
     • balayad
     • rezervace
     • barevné roztahování
     • 3D
     • 7D
    • Hedvábné zasklení
     • mytí vlasů bez síranového šamponu
     • aplikací celé délky vlasů
     • aplikace hedvábné masky
     • hedvábný sérový potah
     • vysoušeč vlasů
     • styling
  • Zvýraznění vlasů Alfaparf + glazura z hedvábí Kaaral + tónování s Ollin anti-žlutým šamponem + styling vlasů libovolné délky (Certifikát 350 rublů a příplatek 650 rublů místo 4000 rublů 75% sleva)
   • V hedvábném skle je zahrnuto
    • mytí vlasů bez síranového šamponu
    • aplikací celé délky vlasů
    • aplikace hedvábné masky
    • hedvábný sérový potah
    • vysoušeč vlasů
    • styling
  • Obarvení vlasů v jednom tónu Alfaparf + kapousová maska ​​+ Kapousový olej + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 215 rublů a příplatek za místo 405 rublů místo 2800 rublů. Sleva 78%)
  • Tónovací úprava pro blondýnky: Estel tónování s barvou + anti-žlutá kondicionér C: ehko + anti-žlutá maska ​​+ sérum pro tipy + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 190 rublů a příplatek na místě 360 rubl místo 1900 rublů.
  • Obarvení vlasů v jednom tónu Alfaparf + Alfaparf SOS restaurování + styling všech stylů (Certifikát na 315 rublů a přirážka na místě 585 rublů místo 4,800 rublů. 81% sleva)
   • SOS obnovení zahrnuje
    • šamponování a balzamování intenzivní hydratační regeneraci SOS
    • aplikace masky (nutriční nebo keratin), expozice 15-20 min.
    • mytí
    • styling vlasů
  • Dekapitace (odstraňovač barvy) Alfaparf + kapousová maska ​​+ Kapousový olej + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 215 rublů a příplatek 410 rublů místo 3 000 rublů 79% sleva)
   • Příplatky
    • Pro postup odkapávání se používá blond a ne-čpavkové (kyselé) prádlo s práškem, v závislosti na barvě a typu vlasů. Při provádění postupu pro odstranění působení se odstraňuje odstraňovací prostředek 1 krát. Pokud to nestačí, dodatečné použití prádla se platí ve výši: 200 rublů / 150 g. složení
  • Barevné kořeny v jednom tónu (kořeny až 2 cm bez šedé srsti) Estel Haute Couture + aqua gel pro zmírnění podráždění + Eplex Estel Haute Couture (sprej + maska ​​+ olej) + stínění Q3 Therapy Estel + a místní přirážka 360 rublů místo 2 000 rublů (73% sleva)
   • Screeningové kroky
    • šamponování pro hluboké čištění
    • čerpání dvoufázového intenzivního kondicionéru Q3
    • uvedení oleje Q3 Therapy
    • použití oleje Q3 Luxury gloss
    • vlasový styling každé délky vysoušeče vlasů
  • Estel Haute Couture NewTone SPA tonizační program (certifikát 100 rublů a příplatku na místě 250 rublů místo 1500 rublů. Sleva 77%)
   • Program tónování zahrnuje
    • holičská konzultace
    • výběr barev
     • 10/73 blond blond golden brown
     • 10/45 světlo blond měděná červená
     • 9/65 blond fialová-červená
     • 8/76 světle hnědá-fialová
     • 7/44 blond měď intenzivní
     • 7/75 hnědá hnědá-červená
     • 0/00 neutrální
    • hloubkové čištění vlasů se speciálním šamponem podle typu vlasů, sušení vlasů
    • aplikace zapouzdřeného pigmentu z kořene do špičky, ve věku 10-20 minut, v závislosti na požadované nasycení výsledku
    • používání výživné masky Estel Couture
    • stříkání pro snadné česání
    • pomocí tepelného stříkání
    • sušení účesu
 • Rekonstrukce vlasů
  • Laminace vlasů účinkem Botox Concept + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 85 rublů a příplatek na místě 155 rublů místo 1 600 rublů.
   • Stupně laminace
    • šamponování podle typu vlasů
    • aplikace horké fáze, 20 min.
    • odstraňovač teplé vody
    • aplikace studené fáze, 20 min.
    • odstraňovač teplé vody
  • Estel vlasové stínění + leštění vlasů (odstranění dělených konců) s HG polishen tryskou + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 150 rublů a příplatek na místě 260 rublů místo 8,700 rubl 95% sleva)
   • Screeningové kroky
    • šamponování pro hluboké čištění
    • čerpání dvoufázového intenzivního kondicionéru Q3
    • uvedení oleje Q3 Therapy
    • použití oleje Q3 Luxury gloss
    • vlasový styling každé délky vysoušeče vlasů
  • Estel keratinové vlasy obnovení + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 100 rublů a příplatek na místě 150 rublů místo 1500 rublů. 83% sleva)
   • Zahrnuto obnovení keratinu
    • šamponování
    • použití reenaktoru kondicionéru
    • použití rekonstrukční masky
    • udržujeme pod tepelným čidlem
    • mytí
    • použití balzámu
    • mytí
    • sérový rekonstruktor
    • sušení účesu
    • pomocí oleje pro utěsnění špiček
  • Postup pro stimulaci růstu vlasů Ollin Full Force + vlasový styling libovolné délky (Certifikát pro 100 rublů a příplatku na místě 200 rublů místo 1 300 rublů Sleva 77%)
   • Postup zahrnuje
    • peeling na mokré vlasy s extraktem z bambusu a lehkou masáží
    • šampon proti vypadávání vlasů s výtažkem ženšenu
    • šamponování
    • maska ​​pro ztrátu vlasů
    • klimatizace
    • šamponování a sušení
    • rozprašovací sprej ke stimulaci růstu vlasů
  • Postup pro obnovu barvených, suchých a pórovitých vlasů Ollin Megapolis + styling vlasů libovolné délky (Osvědčení na 100 rublů a příplatek na místě 200 rublů, místo 1 300 rublů Sleva 77%)
   • Postup zahrnuje
    • šamponování s aktivním komplexem
    • aktivní komplexní aplikace
    • aplikace aktivního komplexu + masky-závoje na bázi černé rýže
    • topení
    • sprej keratinový sprej plus
  • Bionizování vlasů Ollin Bionika si vybíráte z stylových vlasů libovolné délky (Osvědčení o 150 rublů a příplatku na místě 300 rublů, místo 2 000 rublů Sleva 78%)
   • Směr, který si vyberete
    • rekonstrukce vlasů
    • hustota vlasů
    • rovnováha od kořenu ke špičce.
   • Postup zahrnuje
    • mytí šamponů
    • aplikace energetického séra
    • aplikace masky
    • použití rekonstrukční pěny
  • Anti-lupičský postup z Kapousu + styl vlasů libovolné délky (Certifikát na 100 rublů a příplatek na místě 300 rublů místo 1,400 rublů. 71% sleva)
   • Postup zahrnuje
    • šamponování
    • ampule proti lupům
    • mytí
    • sušení účesu
  • Revitalizační procedura pro vlasy Olaplex + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 280 rublů a příplatek na místě 520 rublů místo 3 000 rublů. 73% sleva)
   • Postup zahrnuje
    • mytí vlasů s šamponem pro hluboké čištění
    • aplikace nátěrového multiplikátoru Olaplex (ochranného koncentrátu)
    • extrakt, 5 min.
    • kreslení Bond Perfector (koktejlový fixátor)
    • expozice, 10-20 minut
    • odstraňovač kompozice
    • vitamínový sprej s keratinem a Aksee kolagenem
    • sušení a styling vlasů
   • Doba trvání procedury od 1 hodiny do 3 hodin (v závislosti na poškození, tloušťce a délce vlasů)
  • Termokeratinová výživa Estel Termokeratin + vlasový styling libovolné délky (Osvědčení 100 rublů a přirážka na místě 200 rublů místo 1.200 rublů. 75% sleva)
   • Etapy termokeratinové výživy
    • vlasové šampony hluboké čištění Estel Thermokeratin
    • aplikace keratinové vlasové masky Estel Thermokeratin
    • použití tepelného aktivátoru Estel Thermokeratin
    • sprejová keratinová voda pro vlasy Estel Thermokeratin
  • Postup při restaurování vlasů během barvení / zvýraznění X-Plex Ollin (certifikát pro 100 rublů a příplatku na místě 200 rublů, místo 1 000 rublů, 70% sleva)
   • Postup obnovy zahrnuje
    • přidání Ollin X-Plex č. 1 "Aktivátor vazeb" na barvení nebo prášek pro bělení
    • šamponování s šamponem Ollin
    • použití Ollin X-Plex č. 2 "lepicího prostředku" na vysušené vlasy ve věku 15 min.
    • použití masky Ollin X-Plex №3 Fixační maska, extrakt 15 min.
    • styling vlasů
    • vlasový sprej Ollin
  • Procedura thalassoterapie pro vlasy Otium Thalasso Therapy + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 100 rublů a příplatek na místě 200 rublů místo 1000 rublů. 70% sleva)
   • V thalassoterapii je zahrnuto
    • šamponování
    • hliníková maska, 7-10 min.
    • mytí vlasů (bez šamponu)
    • masáž hlavy, 10 min.
 • Tvorba bazálního objemu, rovnání keratinu, Botox
  • Botox pro Omega Zero Plnicí vlasy s narovnáním nebo obnovením si můžete vybrat z + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 350 rublů a příplatek na místě 650 rublů místo 4 500 rublů. Sleva 77%)
   • Botox je součástí balení
    • šamponování vlasů
    • sušení vlasů
    • aplikuje složení na vlasy a drží 30 minut.
    • odstranění chloupků
    • sušení teplým vzduchem
    • žehlení každé vlákno vlasů
    • styling
  • Postup při vytváření bazálního objemu Zvýšení objemu + regenerace keratin vlasů Kapous + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 330 rublů a příplatek na místě 620 rublů místo 6 350 rublů Sleva 85%)
   • Etapy postupu
    • šamponování
    • sušení vlasů
    • vytvářející prameny pro další zpracování
    • krok č. 1 Lotion boost volume na vybraných pramenech
    • použití neutralizačního kroku 2
    • šamponování
    • styling vlasů
   • Obnovení vlasů zahrnuje
    • přípravná fáze: šampon z ovocných kyselin
    • aktivní fáze: kondicionér keratinu
    • použití směsi složené ze směsi 2 produktů: Keratinové ošetřující mléko s keratinem, panthenolem, vitamínem E + masky
    • obnovující fáze: restrukturalizační sérum
    • aplikace tekutiny na poškozené špičky arganovým olejem
  • Restaura Botox na vlasy + styling vlasů libovolné délky (certifikát pro 575 rublů a přirážku za 1075 rublů místo 7000 rublů. Sleva 76%)
   • Postup zahrnuje
    • šamponování s šamponem K1
    • použití keratinového lotionu intenzivního K2
    • složení extraktu
    • mytí vodou
    • aplikace revitalizační syrovátky (krém s mandlemi, bambucké máslo a arganový olej K3)
    • složení extraktu
    • mytí vodou
    • aplikace hedvábného fixačního séra
    • sušička
    • styling vlasů
  • Brazílie Blowout rovnání vlasů a obnovení vlasů + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 560 rublů a přirážku v místě 1040 rublů místo 8000 rublů 80% sleva)
   • Keratin rovnání zahrnuje
    • šamponování se speciálním šamponem pro hluboké čištění, 5-10 min.
    • profesionální aplikace, 20 min.
    • sušení foukáním a vyrovnávání vlasů se železnou směsí, 40 min.
    • mytí zbytků
    • pomocí vyhlazovací masky, 5 min.
    • vysoušeč vlasů
  • Botox pro vlasy Okra Botox by Felps + styling vlasů libovolné délky (Certifikát na 420 rublů a příplatek na místo 780 rublů místo 4 500 rublů. 73% sleva)
   • Botox je součástí balení
    • šamponování vlasů
    • sušení vlasů
    • aplikuje složení na vlasy a drží 30 minut.
    • odstranění chloupků
    • sušení teplým vzduchem
    • žehlení každé vlákno vlasů
    • styling
  • Brazillian Blowout keratinové utěsnění dělených konců + styling vlasů libovolné délky (certifikát pro 150 rublů a příplatek na místě 250 rublů místo 3 000 rublů. 87% sleva)
   • Vkládá tipy pro utěsnění
    • šamponování se speciálním šamponem pro hluboké čištění, 5-10 min.
    • profesionální aplikace, 20 min.
    • sušení foukáním a vyrovnávání vlasů se železnou směsí, 40 min.
    • mytí zbytků
    • pomocí vyhlazovací masky, 5 min.
    • vysoušeč vlasů
  • Postup při vytváření bazálního objemu Boost up Volumeizer + styling vlasů libovolné délky (Certifikát pro 280 rublů a příplatek na místě 520 rublů místo 5350 rublů. 85% sleva)
   • Etapy postupu
    • šamponování
    • sušení vlasů
    • vytvářející prameny pro další zpracování
    • krok č. 1 Lotion boost volume na vybraných pramenech
    • použití neutralizačního kroku 2
    • šamponování
    • styling vlasů
  • Keratínová regenerace vlasů Kapous + kadeřnictví libovolné délky (Certifikát 100 rublů a příplatek 200 rublů místo 1000 rublů 70% sleva)
   • Obnovení vlasů zahrnuje
    • přípravná fáze: šampon z ovocných kyselin
    • aktivní fáze: kondicionér keratinu
    • použití směsi složené ze směsi 2 produktů: Keratinové ošetřující mléko s keratinem, panthenolem, vitamínem E + masky
    • obnovující fáze: restrukturalizační sérum
    • aplikace tekutiny na poškozené špičky arganovým olejem
  • Lisoplastické nonformaldehytické nanoplasty + vlasové styling libovolné délky (Certifikát na 630 rublů a příplatek na místě 1 170 rubl místo 8000 rublů. Sleva 78%)
   • V nanoplastu zahrnuje
    • šamponování se speciálním šamponem Sorbet Detox pro hluboké čištění (2-3 krát)
    • profesionální aplikace
    • extrakční kompozice, 25-50 min.
    • odstraňovač kompozice
    • vysoušení a vyrovnávání vlasů se železem, 40 min.
    • vysoušeč vlasů
 • Bonusy!
  • Manikúra + gelový lak na nehty - 500 rub.
  • Vytvoření + obarvení obočí - 200 rublů.
  • Roztrhaná oblast bikin - 500 rublů.
 • Pozor! Certifikát - záloha z celkových nákladů. Zbývající náklady musí být uhrazeny na místě.
 • Propagace platí pro vlasy jakékoliv délky a tloušťky
 • Propagace je platná pouze pro nové zákazníky.
 • Jeden certifikát platí pro jednu službu pro jednu osobu.
 • Pro každou pozici této promo akce můžete použít jeden certifikát.
 • Neomezený počet certifikátů můžete zakoupit jako dárek.
 • Předběžná registrace je vyžadována telefonicky:
  • +7 (922) 174-36-33
 • Nezapomeňte uvést tištěný nebo elektronický certifikát z mobilní verze / aplikace nebo čísla certifikátu
 • Sleva se neskládá s dalšími speciálními nabídkami studia.

Pro Více Informací O Suché Vlasy