logo

Laserové odstranění chloupků na vlasy u domácích epilátorů

Každá žena je neustálým bojem s nežádoucími vlasy. To není jen pocta krásy, ale také touhy po pohodlí a pohodlí, proto existuje mnoho metod pro odstranění nadměrné vegetace. V konkrétních prioritních přístupech, které vám umožňují dlouhodobý výsledek kvality, a zde nepochybným vedoucím byl laserový odstranění chloupků. Dnes to není strašidelný a bolestivý postup v kabině, ale pohodlná metoda, která může být použita doma s pomocí laserových epilátorů pro domácnost.

Princip činnosti laserového epilátoru

Během dlouhých let své existence se laserový stroj na odstranění vlasů přeměnil na kompaktní zařízení, které lze dnes používat i doma. Hlavním účelem zařízení je odstranění nežádoucích vlasů, které vzniká destrukčním laserovým zářením. Přístroj vysílá energii směrového světla, která proniká do vlasového folikulu a je pod vlivem okamžitě nebo postupně zničena. Účinnost účinku je určena množstvím melaninového pigmentu: čím více, tím lépe jsou výsledky postupu. Z tohoto důvodu je dosaženo nejlepšího účinku při ošetření tmavých chloupků na světlé kůži.

Při každé provedené proceduře se vlasy na ošetřované ploše zmenšují, dokud přestanou růst vůbec (z toho obvykle stačí 5 až 10 zasedání). Pro práci s domácím zařízením nejsou potřebné žádné speciální dovednosti: řádná příprava a dodržování doporučení instrukcí - hladká pokožka se stane stálým společníkem.

To je široce věřil, že laserové odstranění chloupků je odstranění chloupků jednou provždy. Ve skutečnosti je to mýtus a ti, kteří to neznají, jsou překvapeni postupy - vlasy rostou stejně. Mělo by být zřejmé, že laser postihuje destruktivně pouze zralé vlasové folikuly a takový 20-30%. Zničené vlasy se neobjeví znovu, ale nové žárovky začnou dozrávají, ačkoli vlasy budou slabší a tenčí. Proto se pro stejnou oblast vyžaduje několik postupů a konečný výsledek bude záviset na individuálních charakteristikách - hormonální pozadí, celý cyklus obnovy vlasů apod. Obvykle po 4 letech epilace nevyrůstá přes laser více než 30% chloupků.

Výhody a nevýhody

Domácí laserové odstranění vlasů, stejně jako jakákoli jiná metoda odstraňování chloupků, má jak výhody, tak některé nevýhody. Mezi výhody tohoto postupu patří:

 • bez bolesti během postupu;
 • vysoká trvanlivost výsledku;
 • schopnost zvládat citlivé oblasti;
 • žádné riziko poškození kůže (v souladu s pravidly postupu);
 • absence vlasů po epilaci;
 • zachování vlákenných vláken potřebných pro termoregulaci a ochranu pokožky.

Při rozhodování o postupu je třeba vzít v úvahu jeho nevýhody:

 • efektivita není pro každého. Laser funguje kvůli zničení melaninového pigmentu ve vlasech, takže pokud to nestačí nebo ne, pak nebude mít světelný paprsek žádný praktický přínos. Světle a šedé vlasy nelze zničit a nelze je takto odstranit. Navíc nemůžete použít laser na tmavou pokožku, protože pigment bude zničen v obalu;
 • potřebu koupit epilátor;
 • žádný okamžitý výsledek;
 • trvání postupu. Zóna ošetření s domácím laserem je extrémně malá, některé modely ovlivňují pouze jeden vlas na každý záblesk, takže práce s místem může trvat hodně času;

Kontraindikace k postupu

Po zhodnocení všech výhod laserového odstraňování chloupků byste neměli okamžitě nakupovat. Významnou nevýhodou tohoto typu odstranění chloupků je přítomnost řady kontraindikací. Takže je nutné laserovou léčbu odmítnout, pokud:

 • akutní a chronické dermatologické choroby;
 • nemoci kardiovaskulárního systému včetně křečových žil;
 • onkologické nemoci;
 • stavy imunodeficience;
 • více vrstev v oblasti laseru;
 • sklon ke vzniku keloidů;
 • alergie v akutní fázi;
 • přítomnost kožních lézí v oblasti léčby;
 • těhotenství.

Laserové odstranění chloupků a jejich vlastnosti

Výrobci zajišťují, že domácí epilátor může být použit na všech oblastech pokožky, včetně:

 • na obličeji. Tato oblast trvá nejméně, protože oblasti s viditelnými vlasy, které vyžadují odstranění, jsou zde omezeny. Obvykle se zařízení používá k odstranění antény nad horním okrajem a chloupky na tvářích. Mělo by být zřejmé, že pokud růst vlasů má patologickou příčinu, například hormonální poruchy bez léčby hlavního problému, kosmetické zatajení vady nebude mít požadovanou účinnost;
 • v oblasti bikin. Pro účinné ošetření zóny na epilátoru by měla být tryska pro těžko přístupná místa. Zde byste měli být trpěliví - počet chloupků je velký, takže musíte věnovat spoustu času na jejich zpracování a postoj v procesu nebude nejvhodnější;
 • na nohách a pažích. Zřejmým rysem této zóny je velká oblast a zpracovávání bude trvat spoustu času;
 • podpaží a další oblasti. Laserový epilátor může být použit na jakékoli části těla, kde jsou vlasy vhodné pro potřeby přístroje - tmavé a ne tenké. Velkým plusem je, že zařízení má různé příslušenství pro snadné použití.

Etapy postupu

Laserové odstranění chloupků je bezpečné pouze v případě, že se provádí podle pravidel. Samotný postup pro ošetření kůže od nechtěných chloupků se provádí v několika fázích.

Příprava

Chcete-li postup odstranění epilace úspěšný, musíte se k ní řádně připravit. Chloupky by měly trochu růst a mít délku 2-4 mm. Během 3 dnů před zahájením léčby byste se měli vyvarovat opalování v místě, kde je plánováno odstranění chloupků (proto se během chladné sezóny provádí ošetření obličeje a dalších otevřených ploch). Kůže by měla být suchá a čistá a po posledním použití kosmetiky by měla trvat nejméně 3 hodiny.

Ve fázi přípravy je třeba zkontrolovat kožní reakci na expozici laseru. Chcete-li to provést, malá oblast pokožky je ošetřena zařízením a několik hodin počkat - pokud žádná negativní reakce ve formě výrazného zarudnutí, otoku nebo svědění došlo, pak se můžete uchýlit k postupu.

Můžete oholet nohy 5-7 dní před odstraněním chloupků, takže vlasy na nich rostou trochu a mají stejnou délku, asi 2-4 mm.

Provedení postupu

Samotný postup je co nejjednodušší a nevyžaduje zvláštní dovednosti. Během tohoto procesu je třeba provést pouze dvě akce: aplikujte přístroj na kůži a aktivujte blesk po přesunutí zařízení do další zóny. Je třeba si uvědomit důležité pravidlo - stejnou oblast pokožky nelze zpracovat dvakrát, takže je nutná maximální pozornost. Oblast zachycení paprsku z domácích spotřebičů je velmi malá, takže se budete muset pohybovat pomalu. Opakované zpracování grafu k opravě výsledku může být provedeno až po uplynutí 3 týdnů.

Pravidla po skončení procedury

Bezprostředně po podání by měla být pokožka ošetřena uklidňujícím krémem, například přípravkem Bepanten, a pokračovat v aplikaci denně po dobu 3-5 dní. Pokud by došlo k odstranění chloupků na obličeji, měli byste pečlivě zvážit dekorativní kosmetiku - kompozice nelze aplikovat na retinol a kyselinu glykolovou. Pro dobrý výsledek a minimalizaci škod byste měli dodržovat řadu podmínek:

 • chránit ošetřenou oblast před slunečním zářením nejméně po dobu 10 dnů;
 • aplikujte opalovací krém s ochranným faktorem nejméně 30 (použití ochranných krémů je zapotřebí 3 měsíce po skončení procedury);
 • ne navštívit solárium, vanu a saunu po dobu jednoho měsíce;
 • nepoužívejte dlouhou úpravu vody (nejméně 2 týdny);
 • opouštějí činnosti, které způsobují aktivní práci potních žláz, zejména z povolání v tělocvičně (termín je omezen na týden);
 • Nepoužívejte k ošetřované oblasti křoviny, kompozice s dráždivým účinkem (minimálně 2 týdny).

Kritéria pro výběr zařízení pro laserové odstranění chloupků doma

Když jste se rozhodli koupit laserový epilátor pro domácí použití, měli byste pochopit hlavní charakteristiky zařízení. Takže při výběru věnujte pozornost:

 • parametry záření. Během operace epilátor vytváří světelnou vlnu o určité délce, v jejímž rámci dochází k destruktivnímu účinku na vlasy. Optimální je považována za vlnovou délku nejméně 800 nm;
 • zdroj laserové kazety. V domácnosti se používají pouze diodové lasery a mnohé z nich mají datum vypršení platnosti. Je určen počtem bliknutí, které může vytvořit jedna kazeta (prostředek). Doporučuje se nakupovat modely s neomezeným zdrojem nebo okrajem nejméně 200-250 tisíc záblesků;
 • typ potraviny. Modely baterií jsou v porovnání se sítí pohyblivější a druhá mohou poskytovat dlouhou nepřetržitou operaci, což je důležité pro dlouhé odstranění epilačního laseru;
 • oblasti akce. Čím menší je oblast léčby, tím déle trvá postup. Existují dva typy expozice: jeden a skenování. Zařízení se systémem prvního typu jsou přístupnější, ale dokáží zachytit pouze jeden vlas na každý záblesk a skenovací stroje zpracovávají několik automaticky zjištěných chloupků, což je činí efektivnějšími;
 • náklady Lacné modely mají příliš nízký výkon, proto nejsou schopny kvalitativně odstranit chlupy. Při nákupu stojí za to spoléhat na průměrnou cenovou kategorii - 10-20 tisíc rublů;
 • přítomnost čidla pro určení tónu pleti. Funkce není přítomna u všech modelů epilátorů, je však z bezpečnostního hlediska velmi důležitá. Při kontaktu s pokožkou přístroj automaticky určí jeho tón a pokud je příliš tmavý, což je nepřijatelné pro laserové odstranění chloupků, přístroj nebude fungovat. Také funkce umožňuje nastavit nejpohodlnější a nejbezpečnější režim provozu.

Video: nuance laserového odstranění chloupků, které je užitečné znát

Nejlepší domácí laserové epilátory

Laserové epilátory, zejména ve srovnání s jinými zařízeními pro krásu, jsou prezentovány v poměrně malém sortimentu výrobců. Různé modely se liší podle základních parametrů a vzhledu.

Studie o hodnocení laserového epilátoru pro domácí použití: oblíbené modely a pravidla použití

Dobrý den, milí čtenáři!

Náš článek dnes hodnotí recenze ohledně laserových epilátorů domů. Také si prohlédneme 10 nejlepších modelů a snadno si vyberete nejvhodnější volbu pro sebe.

A pokud máte zájem dozvědět se o epilátorech pro bikini zónu, přečtěte si zde a o brazilském odstraňování chloupků v tomto článku.

Chcete vědět, jak tento nákup uspokojí vaše potřeby? Pak přečtěte dál.

Marina, 23 let, Saratov

Úložiště nemůže vždy přesně vysvětlit, jaké jsou kontraindikace laserového epilátoru. Zajímalo by mě, jak to ovlivňuje tělo v určitých bodech ženského života a jak se jeho účinnost snižuje?

Výhody a nevýhody domácí laserové odstranění chloupků

Každá žena, která má zájem o hladkost a krásu jejího těla, zajišťuje, že postup odstranění chloupků má dlouhodobý účinek a krátkou dobu užívání. Všichni se chceme zbavit nechtěných vlasů navždy pomocí přenosných zařízení, které jsou daleko od běžného holicího strojku.

Mnoho lidí se seznámí s různými zařízeními, přečte si recenze o nich a rozhodne se, že si koupí jeden z nich, například laserový epilátor, a použije je doma. Salony nejsou levné a já vždycky chci být krásná!

Stejně jako každý epilátor má laserová verze řadu závažných kontraindikací.

Kontraindikace

 • Kožní onemocnění;
 • Můry a bradavice;
 • Časté zhoršení chřipky a chřipky;
 • Křečové žíly;
 • Křehkost cév a kapilár;
 • Těhotenství a kojení;
 • Čerstvé popáleniny a jizvy;
 • Rany a škrábance;
 • Onkologické onemocnění;
 • Alergické reakce;
 • Diabetes;
 • Herpes;
 • Šedé vlasy;
 • Individuální nesnášenlivost.

Larisa, 33 let, Voronež

Moje vlasy byly vždy tenké a měkké. Může odstranit laserový epilátor?

Veronika, 24 let, Suzdal

Pokud domácí laserový epilátor dělá to samé jako salonní procedura, tak proč takový rozdíl v ceně?

Nevýhody

Kromě kontraindikací existují i ​​nevýhody použití. Laserový epilátor se špatně odstraňuje nebo vůbec neodstraní:

 • Vlasy na tmavé a opálené pokožce;
 • Fluff;
 • Šedé vlasy;
 • Červené vlasy.

Navzdory recenzím ve skutečnosti může laser doma způsobit nepohodlí, bolest a dokonce i popáleniny, pokud jsou nesprávně používány.

Léčba povrchu pokožky vlasy netrvá 60 minut, ale asi 1 až 2 hodiny.

Počet postupů se rovněž zvyšuje. Pokud je popsáno, že pro úplné odstranění se nevyžaduje více než 8-10 procedur za kurs, pak v životě se toto číslo zvyšuje na 16-20krát za kurs.

Zde salonní procedury vyhrají!

V salonech a kosmetických centrech si vždy můžete být jisti:

 • Vysoce kvalitní vybavení;
 • Kosmetička se zkušenostmi s klientem;
 • Počet procedur je menší;
 • Efekt je vyšší.

Existují samozřejmě všechny nevýhody a výhody laserového odstraňování vlasů doma.

Pros

 • Velikost a hmotnost epilátoru je menší a kompaktnější;
 • Cena pod salonní procedurou;
 • Odstranění vlasů se provádí na všech místech bez omezení;
 • Domácí podmínky, aniž byste chodili do salonu;
 • Pohodlné místo a čas;
 • Minimální projev alergických reakcí.

Než věříte v recenzi ostatních, zkontrolujte se sami! Přesně určit, který laserový epilátor potřebujete. Váš typ pokožky vám řekne.

 1. Bílá kůže nebo mírně načervenalé, bez spáleniny (rychle hoří ze slunce). Modré oči, blond vlasy.
 2. Skandinávský typ. Lehká kůže reaguje špatně na slunci, často pokrytý pihy a krtky. Barva vlasů je načervenalá. Oči od modré k zelené.
 3. Tmavá kůže. Slunce prakticky bez popálenin. Oči šedé až hnědé.
 4. Tmavá asijská kůže, světle žlutá. Výpal slunce funguje dobře. Oči jsou převážně hnědé.
 5. Africký typ pleti.

Vybíráme laserové zařízení pro typ pleti

Larisa, 33 let, Pskov

Ráda bych chtěla přesně pochopit, který epilátor si vyberete, až přijdete do obchodu. Já už vezmu druhou, ale neorazí vše. Zda je kvalita špatná nebo jsou vlasy příliš těsné.

Laserové epilátory se dodávají v několika formách. Hlavní věcí je vybrat si pro sebe!

Ruby

 1. 694 NM vlna;
 2. Pro spravedlivou pleť a tmavé vlasy;
 3. Rychlost 1 pulsu za sekundu;
 4. Bolestný.

Alexandrite

 1. Vlna 755 NM;
 2. Pro tmavou pleť a tmavé vlasy;
 3. Rychlost 3 - 1 0 pulsů za sekundu;
 4. Bez bolesti.

Dioda

 1. Vlna 800 - 940 NM;
 2. Pro vyčiněnou a tmavou pleť;
 3. Pro tmavé vlasy;
 4. Rychlost 2 pulsy za sekundu;
 5. Bezbolestně.

Neodym

 1. Vlna 1064 NM;
 2. Pro každou kůži a barvu vlasů;
 3. Rychlost 100 impulsů za sekundu;
 4. Bolestný.

Všechny druhy musí mít:

 • Nastavení parametrů;
 • Nastavitelné impulsy;
 • Indikátor nabíječky;
 • Design vhodný pro kupujícího (barva, tvar, vzor);
 • Praktická hmotnost a rozměry;
 • Senzor pro určení barvy pleti;
 • Bezpečnostní systém

Celá pravda o domácích epilátorech

Tatyana, 27 let, Gomel

Moje přítelkyně používala laserový epilátor, takže její vlasy vypadaly, že vypadnou po čase, ale pak se opět zvětšila! Znamená to, že nejsou natrvalo odstraněny, nebo je to její nová šarže na nohou? Slibují to navždy.

Hodnocení zákazníků nemusí vždy znamenat nejlepší domácí laserové zařízení. Přístup k produktu a jeho účinnost je pro každého jiný a je založen pouze na osobních preferencích. Proto než si tuto věc koupíte pro sebe, musíte vědět pravdu!

Pravda č. 1.

Nevynáší vlasy jednou a navždy! Navzdory skutečnosti, že vlasy změkčují a některé z nich chvíli zmizely, po takovém a takovém čase znovu začnou růst.

Pravda ne 2.

Epilace nezpůsobuje rakovinu! Ale je stále nemožné ho aplikovat na otevřené rány a záněty!

Pravda není 3.

Laserové odstranění chloupků a epilace fotografií, stejně jako rozdíl mezi odstraněním chloupků a odstraňováním chloupků - různé postupy.

Pravda ne 4.

Laserový epilátor způsobuje bolesti se špatným zařízením nebo zařízením. Dávejte pozor na padělky!

Pravda ne 5.

Neodstraní vlasy poprvé!

Počet laserových procedur pro úplné odstranění chloupků

Anna, 22 let, Reutov.

A kolik byste měli používat zařízení k úplnému vymizení vlasů? Není to poprvé odebráno?

Pokud jde o domácí použití tohoto typu epilátoru, bude počet procedur pro odlišnou oblast pokožky odlišný.

 1. Přední část - od 8 do 10 procedur;
 2. Axillary dutiny - od 10 do 15 procedur;
 3. Vlasy na rukou a nohou - od 8 do 10 procedur;
 4. Bikini - od 5 do 8 procedur.

Každý postup se provádí jednou za 3 až 4 týdny.

Před odstraněním laserem nelze opalovat a navštívit solárium. Doporučuje se kontrolovat volnou plochu pro alergickou reakci, i když je napsáno v pokynech, které nezpůsobují alergie. Délka vlasů by měla být nejméně 0,5 cm.

Jak již bylo popsáno, laserový epilátor nevidí světlé, červené a šedé vlasy.

Majitelé takového epilátoru na vlasy nepomůže správně a rychle odstranit vlasy.

Zhanna, 36 let, Krasnodar

Informujte normální zařízení tak, aby kvalita byla dobrá a cena není příliš vysoká.

Pokud si přečtete recenze, mezi uvedené značky najdete laserový epilátor pro domácí použití.

Přehled nejlepších modelů

Zařízení dokáže dokonale zvládnout svůj úkol! Oblíbená výrobní společnost vyrábí pouze vysoce kvalitní výrobky a je lídrem mezi konkurenty. Produkt vám ušetří nechtěné chloupky, a to i na nejnepřístupnějších místech.

Zvolené zařízení vám ušetří zbytečné vlasy, postup se uskuteční s pohodlí doma. Výrobce zaručuje, že po úplném postupu bude růst vlasů výrazně snížen. Produkt je bezdrátový. Před použitím musí být účtován. Poté můžete použít všude tam, kde potřebujete. Aplikátor nasměruje paprsek přesně, aniž by ovlivnil nechráněné oblasti. Náhradní kazety se nevyžadují. Intenzita světelného impulsu je nastavitelná.

Tento produkt vám pomůže dosáhnout výsledků doma, například po návštěvě kosmetického salonu. Společnost se již dlouho zabývá vydáváním podobných výrobků a dokázala se prokázat v očích kupujících. Přístroj vás trvale chrání před nežádoucími vlasy a ničí vlasový folikul. Produkt je velmi jednoduchý a používá se k odstranění vlasů i na obličeji. Směrový laserový paprsek ovlivňuje vybranou oblast a ničí vlasové kořeny. Nejlepší odstranění chloupků nastává během jejich aktivního růstu. K dosažení požadovaného účinku by měl být postup opakován nejméně jednou za měsíc po dobu šesti měsíců.

Nádherná ve svém akčním zařízení. Jak výrobce slibuje, ulevuje vás nejen z nežádoucích vlasů, ale také z akné a vrásek. Bezbolestná procedura bude vaši pokožku hladkou navždy. Výsledek bude patrný po 8 týdnech. Příznivě působí na pokožku, takže je sametová. Zlepšuje metabolické procesy, odstraňuje vrásky a osvěžuje pleť. Zařízení je poměrně všestranné a zajímavé.

Cena: 10918 - 13664 rub.

Jednodušší modely

Tento model se liší od ostatních za přítomnosti křemenné lampy vysoké úrovně pro pečlivější a účinnější odstraňování chloupků. A 5 úrovní světla vám pomůže pracovat podle typu pokožky. Přístroj se snadno vyrovná s jeho úkolem, a to i na těžko dostupných místech.

Cena: 6258 - 6459 rublů.

Kompaktní zařízení obsahuje brýle a dvě náhradní lampy. Epilace s takovým zařízením bude mnohem hezčí a účinnější, protože je velmi pohodlné. Chcete-li dosáhnout nejlepšího výsledku, musíte postup opakovat. Jeho stylový design přitahuje pozornost každé dívky.

Cena: 3981 - 7964 rub.

Produkt lze nastavit na manuální a automatický režim pro pohodlnější zpracování vybrané oblasti. Účinně se vyrovná s jeho úkolem, nemá negativní vliv na pokožku. Přístroj se dobře hodí do ruky, což usnadňuje odstraňování chloupků.

Cena: 1568 - 4732 rublů.

Výsledek z provozu tohoto zařízení je dlouhodobě zachován a postupy jsou zcela bezbolestné. Efekt se nesrovnává s pravidelným holením. Postupně se vlasy jednoduše zastaví. Kromě toho má pozitivní vliv na pokožku. Dává jí mládí, zlepšuje pleť. Má tři provozní režimy.

Kompaktní zařízení, ve kterém můžete použít světelný paprsek v pěti různých režimech, v závislosti na typu a barvě pokožky. Je ideální nejen pro zpracování velkých ploch, ale i pro menší plochy: podpaží a bikiny. Epilace je zcela bezbolestná, ale účinná.

Pohodlný výrobek se dvěma režimy provozu. Manuální režim je ideální pro zpracování malých ploch. Automatická komfort pro epilování nohou. Režim chlazení se speciální lampou po skončení procedury uklidní pokožku. Nejprve přístroj několikrát týdně používejte. Pak pro údržbu - jednou za měsíc.

Cena: 5630 - 6478 rub.

Další populární značky

 • Benus +;
 • Rio Beuty Planet Salon Laser;
 • NO! NO! Pro;
 • Babyliss;
 • Braun BD 5009;
 • Venus CW-808;
 • Panasonic ES - WH70;
 • Kemei;
 • BabyAnne;
 • Dezak RIO x60;
 • Beurer IPL 10000+;
 • Remington IPL;
 • Bellalit;
 • IPL SANITA S 100.

Kde koupit?

Dívky k nákupu tohoto výrobku, není třeba běhat kolem města hledat ho. Možná chcete vidět zařízení v životě, podívejte se na něj a porovnejte několik modelů. Pak můžete jít do nejbližšího obchodu s elektronikou. Rozsah tam nebude příliš velký. Ale s největší pravděpodobností najdete několik možností. Další věc je, že v akci nebude možné je kontrolovat v obchodě. Poté, zda si přeplatíte, pokud si můžete vybrat zařízení v osvědčeném online obchodu? Potřebujete přečíst si recenze a neváhejte objednat produkt.

Následující online obchody vám pomohou:

Výběr v nich je širší a ceny jsou mnohem nižší než ceny v obchodech vašeho města.

Před nákupem pečlivě zkontrolujte vlastnosti, kontraindikace a recenze produktu.

Závěr

 1. Vyberte svou mysl moudře. Vaše zdraví závisí na kvalitě přístroje!
 2. Oboznámte se s kontraindikacemi a nevýhodami zařízení a jeho aplikace, abyste nebyli zklamáni v práci a výsledcích!
 3. Vyberte epilátor podle typu pokožky a barvy vlasů;

Vzhledem k našim tipům a recenzím dívek můžete snadno zvolit domácí laserový epilátor a dosáhnout požadovaného výsledku. Vaše tělo bude hladké a atraktivní! Zbytečné a nenáviděné vlasy zmizí po dlouhou dobu a tento problém nemůžete přemýšlet.

Na tomto, drahí přátelé, článek skončil. Bude nám velmi vděčné, pokud kliknete na tlačítko pro sociální sítě níže. Takže pochopíme, že píšeme užitečný obsah a nadále vás potěší zajímavými články.

Naučte se používat laserový epilátor

Laserové odstranění chloupků je považováno za jeden z nejúčinnějších procedur salonu. Současně je to také neuvěřitelně drahé. Okamžitě stojí za to připravit se na deset nejlepších výletů na tuto akci a samozřejmě usnadnit peněženku v poměru k této částce. Reklama nám nabízí koupit laserový epilátor pro domácí použití, ale pomůže vám ušetřit spoustu nákladů? Stojí za to pochopit více.

Jak funguje podobné zařízení?

Laserové epilátory působí tímto způsobem: přístroj vytváří infračervené světlo, které během několika sekund ovlivňuje vlasy a ničí žárovku. Kůže není poškozena.

Profesionální model stojí báječné peníze (od $ 300) kvůli použití ruby, alexandrite a zafírové lasery v něm. Domácí laserový epilátor jednodušší - funguje na polovodičových krystalech. Tato okolnost ovlivňuje výkon zařízení - bude nižší (stejně jako oblast navrhované léčby). Proto byste se měli okamžitě připravit na to, že doma budete muset strávit tři procedury na stejném pozemku (a ne dva, jako v případech salonu).

Kontraindikace k použití

Při nákupu takového zařízení byste se měli řídit některými doporučeními. Je důležité, jakou barvu rostou vlasy. Laserový paprsek dobře zničí folikul pouze ve tmě. Tenké, husté, blonďaté chlupy se nemusí odstranit. Je také zbytečné ji používat na tmavé (a vyčiněné) kůži. Radiace se v tomto případě prostě rozptýlí po povrchu.

Před použitím nezapomeňte poradit se specialistou. Existují závažné kontraindikace pro takové postupy. Patří sem:

 • herpes;
 • ekzém;
 • psoriáza;
 • zhoubné novotvary;
 • diabetes mellitus;
 • těhotenství;
 • kožní onemocnění;
 • přítomnost velkého množství molů;
 • škrábance;
 • křečové žíly;
 • aktivní tuberkulóza;
 • kardiovaskulárních chorob.

Jak správně používat zařízení

Pokud dostanete povolení od lékaře, můžete zařízení začít používat. Nejprve se však musíte dozvědět, jak správně provozovat jednotku domácnosti. Měli byste se okamžitě připravit na to, že tento typ odstranění chloupků bude trvat spoustu času. To je také kvůli tomu, že vlasové žárovky ne vždy rostou v přesně definovaném pořadí a směru.

Na začátku stojí za to cvičit: obvykle zaútočíte pouze 2-3krát.

Aplikace vyžaduje dodržování následujících pravidel.

 1. Přečtěte si připojené pokyny, kde je vyznačen požadovaný nárazový výkon.
 2. Laserový epilátor má obvykle dvě kontaktní tlačítka - obě se musí dotýkat povrchu, jinak se technika nezahájí.
 3. Zkuste postup na malé ploše pokožky. Pak budete potřebovat den, abyste pozorovali účinky na ošetřené místo.
 4. Nejlepší je pracovat s délkou vlasu 1-3 mm. Samotná kůže musí být čistá a suchá. Před zahájením procedury nepoužívejte ochranné prostředky.
 5. Epilátor je zapnutý a přitlačován blízko k pokožce - během tohoto období se vyskytne záblesk. Současně nebude schopen pokrýt více než 3 čtvereční centimetry plochy. 4 sekundy jsou vynaloženy na jeden vlas (aby se zabránilo popáleninám).

 • Pak se zařízení může pomalu přesunout na jiné místo. Pro relaci nelze zpracovat stejnou oblast.
 • Vlasy v ošetřované oblasti začnou vypadávat během několika dní - stačí trpělivě.
 • Opakování samotného postupu může trvat pouze 2-3 týdny. Množství vlasů do té doby bude 40%. A během roku se stanou stále méně a méně.
 • Chcete-li odstranit nadměrnou vegetaci po celý život, musíte provést 2-3 takové postupy. Ale to není všechno - více bude muset opakovat událost každé tři měsíce v příštích třech letech.
 • Zóny zpracování - libovolné:

  Mimochodem, mnozí "zkušení" uživatelé doporučují používat modely skenování - Skenovací epilátory. Pomohou odstranit vlasy v obtížně přístupných oblastech a postihují plochu 60 metrů čtverečních. mm kůže.

  Na těch nejefektivnějších modelech by se mělo hovořit více.

  Výběr správného modelu

  Jak vybrat dobrý stroj? Mezi důležitá kritéria jsou uvedeny následující.

  1. Doba řízení - toto kritérium je nejdůležitější.
  2. Oblasti zpracování (obzvláště důležité pro modely s funkcemi skenování).
  3. Délka laserového paprsku - 808 nm je považována za optimální, při níž je folikul zničen. Při kratší délce hrozí nebezpečí popálení.
  4. Musíme si vybrat výrobce, který se stará o pohodlí uživatelů.
  5. Model diody nebo neodymu může ovlivnit i tmavou pleť. Blondes nejlépe zvolit variantu alexandrite.

  Na ruském trhu můžete hodnotit následující modely: Rio, Avance, Philips a HPlight. Například americká nabídka Rio Dezac x 60 Avance DM-4050DX může pracovat jak ve stavu Single, tak ve skenování. Režim skenování umožňuje současně odstranit 60 vlasů. Jeho vlnová délka je 808 nm (ale může být nastavena).

  Laserový epilátor RIO DEZAC X60

  Britský kadeřnický laser však tvrdí, že je to nejbezpečnější laserový epilátor. Je dobré, že každý model této značky má několik stupňů intenzity. Přístroje lze používat v otevřených prostorech. Výsledky jsou slíbené za 4-5 týdnů.

  Italský design Tria Precision BaByliss může odstranit obličejové vlasy. Další výhodou je kompaktnost, přenosný laserový epilátor se hodí i do malé kabelky. Má také vysokou úroveň bezpečnosti.

  Laserový epilátor Tria 4X Laser pro odstranění vlasů

  Nakonec je nejinteligentnější považována za intelektuální řadu Philips Tria Precision - určuje typ pokožky a délku vlasu. Je velmi výhodné, že na konci blesku vydá pípnutí. Je to však velmi drahé a není dostupné pro každého.

  Laserový epilátor Philips Lumea Precision Plus

  Která technika pro takové odstranění chloupků je lepší vybrat? Rozhodně je třeba věnovat pozornost tomu, co říkají uživatelé o tomto laserovém epilátoru pro domácí použití (není žádným tajemstvím, že recenze jsou pravdivější než reklama). Druhou položkou budou kritéria a charakteristiky zařízení.

  Laserový domácí epilátor pro domácí použití - nejlepší modely s funkcemi a cenami

  Laserové odstranění chloupků je považováno za nejspolehlivější moderní způsob odstranění nechtěných vlasů na těle a obličeji, ale pravidelné návštěvy kosmetických salonů jsou drahé. Chcete-li ušetřit peníze, můžete pro tento postup použít přenosné domácí spotřebiče.

  Vlastnosti a výhody

  Laserový epilátor vysílá paprsek s vlnou o určité frekvenci, která po několika sekundách má tepelný účinek na žárovku, rozpozná ji melaninem nebo hemoglobinem. Zpomalení růstu a odstranění vlasů nastává v důsledku zničení tyčinky a kořene. Efekt je viditelný po 5-15 dnech, ale při prodlouženém výsledku je zapotřebí úplný průběh 4-10 procedur - množství je individuální. Několik funkcí a důležitých výhod domácího laserového epilátoru:

  • Podpůrné sezení se budou muset konat jednou za rok nebo častěji - žádný epilátor nezastaví růst vlasů navždy.
  • Stupeň nepohodlí z postupu je individuální: u některých žen je jen lehký pocit pálení, u jiných dochází k bolesti při použití epilátoru.
  • Poškození kůže při ošetření laserem se nevyskytuje, takže tento způsob odstraňování nežádoucích vlasů je bezpečnější než použití holicího strojku nebo klasického epilátoru.
  • Přenosný laserový epilátor pro domácnost je méně účinný než jeden salon, takže je zapotřebí více procedur a jejich dokončení trvá déle.
  • Spotřebiče pro domácí použití nejsou určeny pro velmi světlé vlasy: kvůli nedostatku melaninu v nich (nebo malém množství) je potíže s rozpoznáním.

  Odrůdy

  Existuje několik klasifikací laserových epilátorů. Podle konstrukčních vlastností jsou tato zařízení rozdělena na:

  • alexandrit - doporučuje se majitelům slušné pokožky, ale tmavých vlasů, protože paprsek rozpoznává objekt odstranění (žárovka) melaninem;
  • Neodym - má nejdelší laserovou vlnu a vysokou účinnost nejen ve vztahu k pokožce hlavy, ale také na jizvy, jizvy;
  • rubín - mají nejmenší vlnovou délku, vytvářejí malou náplast, pracují pomalu, proto se používají v malých oblastech (na obličeji). Existuje riziko poškození kůže a bolesti při epilaci na velkých plochách, neúčinné na opálené nebo tmavé pokožce (riziko popálenin), na světlé vlasy (není rozpoznáno);
  • dioda - délka paprsku je blízká neodymovým laserům, ale průměr paprsku je velmi malý, což s sebou ztěžuje práci.

  Pro domácí použití se převážně vyrábějí epilátory Alexandrite a Neodymium, nejvíce levné a nejběžnější jsou diodové (polovodičové) epilátory. Pokud jde o funkčnost, jsou tato zařízení jednodušší než sedačky a jsou rozdělena do dvou skupin:

  • Skenování - modely s vysokým výkonem, schopnost pracovat s relativně velkými plochami. Pro 1 blesk se odstraní 60-200 vlasů. Mají funkci homing, rozpoznávají zóny epilace na úrovni melaninu.
  • Jeden - odstraňte jednotlivé vlasy zvlášť, protože velké plochy nejsou vhodné, ale rychlost jejich odstraňování je vyšší než u snímků.

  Jak používat laserový epilátor

  Před jeho přípravou je nutné:

  • Neotevírejte 2 týdny před epilací a přestanete užívat deodoranty na axilární zóně po dobu 7 dnů.
  • Použijte holící strojek, abyste odstranili všechny vlasy a počkejte, až narostou na 1-3 mm (by neměly být delší).
  • Nehýbejte se, voskováním, neodstraňujte vlasy pinzety.

  Domácí epilátor 2-3 hodiny před vyšetřením by měl být testován: zpracovávejte malý prostor a počkejte. Pokud nejsou žádné příznaky podráždění kůže, můžete pokračovat v práci:

  1. Udělejte sprchu, bez použití gelů a jiných čistících prostředků, osušte pokožku.
  2. Zapněte epilátor, přejděte na požadovanou oblast a pevně stiskněte. Držte se přísně vzpřímeně.
  3. Po 4 sekundách (standardní doba zpracování po blesku) přesuňte zařízení do další oblasti. Přibližná plocha zachycená paprskem je 3 metry čtvereční. viz

  Před zapnutím neodymového nebo alexandrického lasera, pokud jsou bez chladicího systému, můžete ošetřit pokožku lidokainem (gel nebo sprej). Pro maximální bezpečnost a účinnost před použitím epilátoru doma byste si měli pečlivě přečíst pokyny pro konkrétní přístroj a pamatovat si několik obecných pravidel:

  • Přerušení mezi zasedáními je 3-4 týdny.
  • Během postupu znovu zpracovat stejnou oblast nemůže.
  • Po odstranění chloupků po dobu 3 dnů o lázních, saunách a horkých lázních je třeba zapomenout.
  • Pro zvlhčení pokožky doporučujeme denní použití opalovacího krému.

  Modely

  Počet přenosných zařízení pro odstraňování vlasů na moderním trhu zboží je v desítkách. Nejpopulárnější jsou modely vyrobené v angličtině od společnosti Rio: Salon Laser X60 Dezac, Go LAHH. Kromě nich spotřebitelé rádi:

  • Philips SC 2007 (20000-22000 r.);
  • Philips Lumea Precision Plus 950 (25000-28000 stran);
  • Tria laser na odstranění vlasů 4X (22000-24000 r.);
  • Kemei KM 6812 (6000-8000 r.).

  Salon laserový systém pro odstranění chloupků

  V zahraničním hodnocení laserových zařízení pro domácí použití je tento model jeden z nejlepších a je považován za univerzální, protože vyhovuje lidem s jakoukoliv barvou pokožky a vlasů. Hlavní vlastnosti:

  • Maximální výkon blesku: 28 J / sq. viz
  • Typ laseru: polovodič, optická (dioda).
  • IR (infračervená) vlnová délka: nezměněná - 808 nm.
  • Provozní režim: impulsní.
  • Funkční: dioda Single-model, 5 režimů provozu (pro každý typ fotografie), automatické vypnutí.
  • Účinek: ztenčení nežádoucích vlasů na tělo a tvář, snížení rychlosti růstu, ale pouze s pravidelným používáním po dobu několika měsíců.
  • Výhody: dobře se vyrovnává s odstraněním blond vlasů, nízká cena, pohodlná v ruce, vhodná pro citlivou pokožku.
  • Nevýhody: zřídka jde o prodej - model není nový, proces odstraňování chloupků je dlouhý.
  • Cena: 10 000 - 12 000 s.

  Laserový epilátor X60 Rio System

  Při práci s velkými plochami (epilování bikin, nohou, paží) se doporučují modely skenování a jedním z nejoblíbenějších je systém X60 Rio, vzrušující 1,3 metru čtvereční. viz blikat. Klíčové vlastnosti:

  • Maximální výkon blesku: 50 J / cm. sq.
  • Typ laseru: polovodič, optická (dioda).
  • IR vlnová délka: 600 - 1100 nm.
  • Provozní režim: impulsní.
  • Funkční: 5 režimů napájení, automatický časovač vypnutí, 3 stupně ochrany (klíč, kód, kontakty), model pro snímání diod.
  • Účinek: zničení folikulů, zpomalení růstu tmavých vlasů na lehké pokožce.
  • Výhody: odstraňuje 60 chloupků na jeden záblesk, dává dlouhotrvající výsledek, životnost lampy není omezena.
  • Nevýhody: nevedou k silnému opálení, tmavé kůži, lehkým vlasům.
  • Cena: 20 000 až 21 000 rublů.

  Tanda mi chic

  Z ostatních modelů uvedených výše se epilátor Tanda Me Chic liší systémem práce. Jedná se o zařízení ELOS, které kombinuje laserové a elektromagnetické vlny. Klíčové vlastnosti:

  • Maximální výkon blesku: 9 J / cm. sq.
  • Typ laseru: elektrooptický (ELOS, fotoepilátor).
  • IR vlnová délka: 550-1200 nm.
  • Provozní režim: impuls + rádiová frekvence.
  • Funkční: 3 režimy výběru výkonu, kryogenní chlazení (v modelu 200 000 záblesků).
  • Účinek: odstranění hustých, tvrdých, tmavých vlasů, snížení rychlosti jejich růstu v 7-8 postupech.
  • Výhody: Životnost lampy je 120000 záblesků, což stačí několik let při domácím používání, model je vhodný pro všechny typy pleti, nezpůsobuje podráždění, nezpůsobuje vážné nepohodlí.
  • Nevýhody: ochranné brýle, pevná šňůra nejsou připojeny k epilátoru, výsledek není pro všechny uživatele stejný, lampa nelze vyměnit.
  • Cena: 12 000-14 000 s.

  Kontraindikace k použití

  Laserový paprsek domácí epilátorů má krátkou délku, takže neovlivní vnitřní orgány, nedojde k poškození těla, existují však kontraindikace postupu. Během těhotenství se při chřipce a jiných akutních respiračních virových infekcích nedoporučuje přítomnost šedivých vlasů. Pro druhou je to nebezpečné a neúčinné, protože postrádají melanin. Použití laserového epilátoru je přísně zakázáno osobám, které:

  • diabetes mellitus;
  • onkologie;
  • tuberkulóza (otevřená forma);
  • křečové žíly;
  • kožní onemocnění (ekzém, psoriáza);
  • zhoršený herpes;
  • onemocnění srdce;
  • velké množství krtků v oblasti navrhované epilace.

  Jak si vybrat

  Neodymové a diodové epilátory jsou považovány za univerzální a alexandrit je určen pro lehkou pleť, evropský fototyp. Chcete-li zvolit domácí laserový epilátor, zvažte následující body:

  • Vlnová délka: 808 nm nebo více pro vyjmutí žárovky - při nižších rychlostech bude laserový paprsek ovlivňovat pouze vlasy na povrchu kůže, postup bude neúčinný, riziko výbuchu se zvýší.
  • Oblast léčby: Čím vyšší je tato hodnota, tím méně času bude vyžadovat odvykání vlasů. Kritérium je relevantní pro modely skenování.
  • Rychlost posuvu impulsu: měla by mít také vysoké hodnoty - závisí na tom čas strávený epilací.
  • Dostupnost funkce chlazení: pomůže snížit nepříjemné pocity při používání laserového epilátoru. Nejběžnější systém je bezkontaktní a funguje povrchně: proudem studeného vzduchu nebo přívodem mrazící kapaliny. Kontakt přes safírovou trysku je účinnější (hluboké vrstvy pokožky jsou ochlazeny), ale v přenosných epilátorech je vzácné.
  • Možnost nastavení výkonu a režimů.

  Výběr laserového epilátoru pro domácí použití: pravidla výběru

  Pokud plánujete koupit laserový epilátor pro domácí použití, přezkoumají se recenze spolu s technickými vlastnostmi přístroje. Doporučuje se, abyste získali uživatele různých věkových skupin s odlišným vzhledem, protože se musíte pravidelně zabývat růstem nežádoucích vlasů v některých oblastech těla. Trh nabízí širokou škálu modelů takových technologií. Jsou odlišné v nákladech, které se tvoří na základě souboru parametrů a konstrukčních vlastností laserových epilátorů.

  Princip fungování zařízení

  Deštrukční účinek je charakterizován infračerveným zářením. Světelné vlny v tomto rozsahu nepříznivě ovlivňují vlasové folikuly. Několik vteřin stačí k dosažení požadovaného výsledku, ale doba trvání postupu je určena typem použitého nástroje. Infračervené záření proniká strukturou horní vrstvy pokožky a ničí vlasové folikuly v důsledku uvolnění tepelné energie. Kryty nejsou poškozeny, pokud jsou správně používány.

  Typy zařízení

  Laserový epilátor pro domácí použití má jednodušší design než profesionální protějšky, neobsahuje drahé předměty. To snižuje náklady na zařízení, ale současně zvyšuje doporučené trvání expozice vlasovým folikulům. Proto se počet procedur zvyšuje. Například, pokud profesionální technika používaná v kosmetických salonech, může odstranit nechtěné vlasy v 1-2 procedurách, doma, musíte udělat 3-4 přístupy.

  Laserové epilátory jsou rozděleny do typů založených na jejich funkčnosti:

  První z těchto možností je charakterizována vyšším výkonem, a proto je schopen odstranit nežádoucí vlasy z místa s relativně velkou plochou - až 60 mm². Takové epilátory mohou zničit 60 až 200 vlasů pod vlivem jediného záblesku. Navíc nezávisle rozpoznávají problematické oblasti melaninem. Při zohlednění získaných informací epilátor nastaví potřebné parametry. V důsledku toho se zvyšuje účinnost zařízení a počet chloupků je výrazně snížen.

  Epilátory, jako je Scan, se liší od analogů tím, že si uvědomují funkci skenování. Díky možnosti homingu je proces nežádoucího odstraňování chloupků zjednodušený a zrychlen. Náklady na takové vybavení jsou však mnohem vyšší.

  Pokud je uvažováno zařízení typu Single, pak jeho jménem lze odhadnout, že jeho akce je zaměřena pouze na jeden vlas. To je způsobeno tím, že oblast manipulátoru je malá. Navíc laserová technologie tohoto typu neimplementuje funkci homingu. Zařízení musí být doslova přeneseno na všechny vlasy.

  Rychlost postupu je výrazně zvýšena a účinnost je současně snížena, protože není vždy možné nasměrovat laserové záření na další vlasy. Náklady na tato zařízení jsou nižší, takže se často používají doma. Kromě toho jsou laserová zařízení rozdělena do skupin založených na konstrukčních vlastnostech:

  V domácích podmínkách se často používají první dvě možnosti. Diodový laser (polovodič) je charakterizován kompaktními rozměry, nevyžaduje použití spotřebního materiálu, je snadno použitelný. Mezi výhody patří nízké náklady. Délka paprsku se pohybuje v rozmezí 800 až 810 nm.

  Chcete-li zjistit, jaký typ laserového zařízení je nejúčinnější a bezpečnější, měli byste vědět, že vlnová délka světelného paprsku musí odpovídat hodnotě 808 nm.

  V tomto případě je riziko spálení krytu výrazně sníženo a úroveň účinnosti přístroje je poměrně vysoká, což umožňuje zničit viditelnou část vlasů i folikul. Proto je vhodným řešením diodový laser.

  Nevýhody této techniky zahrnují nízké rychlosti, kvůli malé hodnotě plochy manipulátoru. Kvalita zpracování vnějšího krytu také není nejlepší. Vzhledem k malému průměru paprsku světelných paprsků procházejí některé části kůže, zatímco jiné místa jsou naopak ovlivněny opakovaným impulsem. Navíc po ošetření diodovým laserovým vlasem po nějakou dobu drženou ve folikulích. Po několika ošetřeních dochází k úplnému odstranění.

  Alexandrite laserový epilátor se vyznačuje délkou paprsku 755 nm. Výhodou je schopnost léčit velkou plochu pokožky. U některých modelů je průměr paprsku světelného záření 18 mm. Rychlost této techniky je vysoká. Takže za 1 sekundu má laserové zařízení čas provést 2 záblesky. Výsledkem léčby jsou chlupy okamžitě odstraněny, protože jsou spáleny. Mezi výhody patří nízká pravděpodobnost, že chybí jednotlivé folikuly.

  Když je vystaven laserovému zařízení na bázi alexandritu, pacient netrpí tolik bolesti jako v případě analogů. Anestézie se provádí pomocí kryogenu, který se vstříkne předtím, než je vnější kůže postižena laserovým pulsem. Tato technologie chlazení pokožky je nejúčinnější. Pro srovnání, konstrukce diodového analogu poskytuje pouze trysku, jejíž teplota je mírně snížena.

  Nevýhody laserových zařízení značky alexandrite zahrnují vysoké náklady. Dále bude práce vyžadovat spotřební materiál - kryogen. Neodymový laser je považován za účinný, vyznačující se vlnovou délkou 1064 nm. Mezi nevýhody patří nízká rychlost a neúčinný systém anestézie vnějších krytek.

  Jak si vybrat laserový epilátor pro domácí použití?

  Aby nedocházelo k časté opravě zařízení, musí být nejen funkční, ale také kvalitní, dobré, ale které je lepší - mnoho zákazníků má zájem. Hlavní kritéria, která pomohou určit nejvhodnější model laserového zařízení:

  1. Vlnová délka Z toho bude záviset na účinnosti zařízení. Pokud je laser vyznačen vlnovou délkou nad doporučenou hodnotou (808 nm), paprsek světelných paprsků pronikne hlouběji, čímž přispěje k lepšímu odstranění chloupků a folikulů v struktuře kůže.
  2. Doba trvání postupu. Tento parametr je určen typem zařízení. Rychlejší než všechny, které se starají o laserový epilátor úloh typu alexandrite. Nicméně je to nejdražší. Na druhém místě je diodový analog. Neodymové zařízení pracuje mnohem pomaleji.
  3. Oblast zpracování Pokud plánujete zakoupit zařízení pro odstraňování chloupků z malých oblastí těla, např. V podpaží, udělá se jeden model. Ovlivní to jednotlivé folikuly. Doporučuje se zakoupit snímač Laser pro obsluhu širší oblasti vnějších částí. Průměr světelného paprsku může být jiný. Z oblasti péče o pleť závisí na rychlosti přístroje. Jednosměrné modely odstraňují chloupky mnohem déle.
  4. Napájecí impuls. Tento parametr také ovlivňuje intenzitu expozice laserem. Chcete-li získat zařízení, které funguje poměrně rychle, musíte zvážit modely, které slouží laserovým impulsům s frekvencí alespoň 2krát za sekundu.
  5. Typ chladicího systému. Epilátory jsou rozděleny do dvou skupin: těch, které ošetřují pokožku speciálními sloučeninami, stejně jako modely, které jsou vybaveny chladicími tryskami. Druhá možnost je méně vhodná, protože taková technika není schopna úplně zmírnit bolest.
  6. Resource laser device. Tento parametr závisí na frekvenci impulzů. Čím častěji se objevují záblesky, tím méně je použita technika.
  7. Provozní režimy. Více funkčních zařízení lze použít na různých částech těla. Aby byla zajištěna stejná úroveň účinnosti laseru při práci v oblasti bikin, na horních nebo dolních končetinách, je třeba změnit parametry zařízení. Ne všechny modely mají tuto funkci.

  Co hledat?

  Nejprve je třeba porovnat parametry laserového epilátoru a zdravotní stav uživatele. Zřejmé kontraindikace zahrnují:

  • kožní onemocnění (opar, ekzém, psoriáza);
  • zhoubné novotvary;
  • gestační období;
  • diabetes mellitus;
  • křečové žíly;
  • deformovaná kůže;
  • onemocnění kardiovaskulárního systému;
  • otevřená tuberkulóza.

  Navíc před nákupem byste měli věnovat pozornost externím údajům uživatele, protože laser je vybrán s přihlédnutím k přesné shodě s typem vnějších obalů a chloupků. Například polovodičové zařízení alexandrite je vhodné pro lehkou pleť (evropský fototyp). Neodymový analog je univerzální. Je vhodný pro různé fototypy, schopné odstranit chloupky, a to i u pacientů s tmavou kůží, Afroameričanů.

  Měla by také vzít v úvahu cenu služby, zejména se doporučuje zjistit, kolik bude spotřební materiál stát. Je také žádoucí zvážit modely zařízení těch společností, které mají oficiální zastoupení v zemi, kde má uživatel bydliště. To zajistí možnost opravy zařízení v budoucnu. Důležitým faktorem je pověst výrobce a úroveň spolehlivosti laserového zařízení, což často určuje cenu takového zařízení.

  Podmínky použití

  Neočekávejte rychlé výsledky okamžitě po zakoupení zařízení pro odstranění chloupků.

  Nejprve je potřeba sehnat používání tohoto zařízení. Faktem je, že vlasy ne vždy rostou ve správném pořadí, často mají jiný směr. Kromě toho laserový epilátor pro domácí použití může být škodlivý v případě chybného použití, který je primárně plný popálenin. Abyste se vyhnuli takovým účinkům, je třeba dodržovat některá pravidla pro ošetření vnějších krytů laserovými zařízeními:

  1. Především byste měli provádět experimentální proceduru v malé oblasti. Poté je třeba po celý den sledovat reakci vnějšího krytu. Pokud nedošlo k zarudnutí, můžete pokračovat v zpracování.
  2. Kontaktní tlačítka epilátoru by měly být v kontaktu s povrchem vnějších krytek. Není-li tato podmínka splněna, technika nebude fungovat.
  3. Kůže by neměla být mokrá. Laserové zařízení zajistí nejlepší výsledek při zpracování suchých vnějších krytek.
  4. Doporučená délka vlasů: 1 až 3 mm.
  5. Léčba by měla být prováděna za podmínky, že kůže je čistá.
  6. Je zakázáno aplikovat kosmetiku na vnější kůži před zahájením laserového ošetření.
  7. Nedoporučuje se tisknout zařízení na povrch pokožky déle než 4 sekundy.
  8. Laserové zařízení by nemělo dvakrát zpracovávat stejné oblasti.
  9. Postup opakujte nejdříve 2 týdny.

  Přehled laserových epilátorů pro domácí použití

  Při výběru vhodného modelu je třeba provést korelaci parametrů zařízení a úkolů, které budou implementovány. Přihlíží k ceně. Pokud se rozhodnete, jak si vybrat laserový epilátor pro domácí použití, měli byste být mezi prvními, kteří uvažují o těchto modelech:

  1. Rio ano laser lahc6. Je nabízena za průměrnou cenu 22 tisíc rublů. Jedná se o laserové zařízení s funkcí skenování. Vyráběné ve Velké Británii. Lampa nevyžaduje výměnu. Napájení - 50 J. Velikost okna lampy - 1,3 cm². Laserové zařízení tohoto modelu je vhodné pro různé typy fotografií (světle hnědé, hnědé, černé vlasy).
  2. Philips SC 2007. Průměrné náklady - 22 tisíc rublů. Toto zařízení je vyráběno v USA. Lampa nevyžaduje výměnu. Jeho kapacita činí 22 J. Velikost okna lampy je 1 cm². Laserové zařízení tohoto typu lze také použít k odstranění vlasů na obličeji. Je vhodný pro různé typy fotografií.
  3. Tria laserem laserová přesnost. Jedná se o dostupnější model (12 tisíc rublů). Vyrábí se v USA. Zařízení není určeno k odstraňování vlasů na obličeji. Velikost okna lampy - 1 cm². Tento konstrukční prvek nemá žádné provozní omezení. Napájení - 20 J. Přístroj může používat uživatelé s odlišným tónem pokožky.
  4. Rio x20 rio ​​lahs 3000. Nabízeno za průměrnou cenu 21 tisíc rublů. Konstrukce umožňuje přizpůsobit intenzitu záření. Velikost okna lampy - 1,3 cm². Laserové zařízení tohoto modelu je vhodné pro různé typy fotografií.
  5. Kemei km 6812. Zdroj lampy je omezen na 12 tisíc pulsů. Konstrukce umožňuje měnit intenzitu záření. Kapacita - 5 J. Průměrné náklady - 6 tisíc rublů. Takové laserové zařízení pracuje pomaleji než analogové.

  Recenze

  Galina, 34 let, Jaroslavl

  Laserový epilátor byl spásou, protože od dospívání trpěl zvýšenou srstí na obličeji, pažích, nohách. Rozhodla se, že před několika lety byla odstraněna, byly procedury poměrně dlouhé kvůli velké ploše ošetřené pokožky, ale všechno se mi líbilo. Nebylo to bez bolesti, ale kvůli výsledku to stálo za nepříjemné pocity.

  Alexandra, 23 let, Petrohrad

  Bylo nutné odstranit nechtěné vlasy přes horní ret. Aby se zabránilo tomu, že laserový epilátor bude stát v klidu, rozhodl jsem se později vyřídit ruce a nohy. Doma, to není snadné dělat, protože musíte nejdřív dostat pověsit, a to trvá hodně času. Výsledkem je, že vlasy zmizely a už se nestaly.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy