logo

Po protahování vlasů vlasy

První věcí je určit, co se právě děje.

Vysychají se chloupky z kapslí nebo zámky vypadají společně s kapslí?

 1. S. Je spád, nikoliv spád.

Situace číslo 1: vlasy vylézou z kapslí (vaše nebo vaše rozšíření)

Důvod č. 1

Možná, že mistr je špatně zajištěná kapsle. Špatná vlasová kapsulace může být způsobena ztrátou vlasů. A není nutné se toho bojíš, není to vaše vlasy, které se vylézou, ale rozšíření vlasů. Co by mohlo být: velitel špatně upínal kapsulu mikroskopickým prodloužením (rukama nebo kleštěm - to není důležité). Jen volně fixovaný, takže pramen neudržuje vaše vlasy a neustále klouže.

Důvod č. 2

Nosíte si vlasy na chvíli, řekněme měsíc, a za měsíc a půl začnou stoupat! Důvodem může být nesprávný šampon. Znamená to, že mistr vás pravděpodobně varoval, abyste na kapsle nebo obzvláště na pásku nedali nasadit masku nebo balzám? Vždycky to říkám svým klientům, pokud přišli poprvé. Takže musíte mít šampon pro normální vlasy, ale ne pro rozdělené a suché vlasy. Od Tyto šampóny obsahují velmi zvlhčující přísady, ale neměly by být na kapslích nebo pásech! Pokud jsou vaše vlasy suché, sušené, zvlhčují je masky a balzámy, držte je na vlasy po dobu 5-7 minut - a budete rádi! A nepoužívejte masku v kořenech, zvláště je třepte - za prvé, vlasy z toho budou okamžitě mastné a za druhé, vlasové masky nebyly vynalezeny pro kořeny vůbec!

Situace №2 Vlasy vypadají s kapslí - co dělat?

Podívejme se na důvody: může to být slabé upevnění kapsle a právě to vypadne z vlasů, druhý důvod: vaše vlasy nezůstanou kvůli těžké hmotnosti prodloužení nebo nesprávně vzatých pramenů vlasů.

Abych mohl přesně říct, co je důvodem, podívej se na tvůj pramen (který vypadl s kapslí). Máte vlasy na špičce kapsle? Pokud se vyskytnou 3-4 chlupy, není důvod panice! A pokud zjistíte, že všechny vaše vlasy zůstaly uvnitř této kapsle a vyčnívají 4-5 mm od ní (asi 15-30 vlasů) - to znamená, že vaše vlasy nemohly vydržet "tlak", abych tak řekl. ALE, to neznamená, že byste měli okamžitě vyvodit závěry, že vám stavba nevyhovuje. Může to být jakékoliv rozšíření: kapsulární a ultrazvuk. Velmi často klienti přijíždí ke mně a vidím, že mistr nesprávně vypočítal počet vašich chloupků, na kterých bylo "vysazeno" rozšíření. To znamená, že pán dostal příliš málo vlasů a oni prostě nemohli obstát, a proto spadli. V takovém případě byste měli změnit velitele kapacity, a ne pokoušet osudu dále a vůbec neztratit vlasy. Pokud ale vidím, že pramen se provádí správně, ale pramen vypadne, raději bych doporučil jiný typ rozšíření, zvolím pro váš typ vlasů bezpečnější a vhodnější typ. A mimochodem, v sekci Fotografie je spousta možností a jakýchkoli prodlužovacích technik, můžete jasně vidět, jaká rozšíření se děje a proč a proč)

P.S. ztráta 5 až 10 vláken v důsledku nedbalé manipulace s vlasy je považována za normu: silně vytáhli, vytáhli tobolky (i když se drží velmi těsně), dostali se do boje (dobře, náhodou se to stalo) nebo začaly hýbat příliš zamotané vlasy, aniž byste je drželi v dolní části. Mimochodem, budu psát samostatný článek na téma správné česání vlasů, zvláště pro vás - protože je to velmi důležité!

Doufám, že můj článek byl užitečný!

Budou tam problémy - volejte!

"Přírodní vlasy" Ekaterinburg. Tel. 8 (908) 870 4474

Jaké následky mohou mít po rozšíření vlasů a jak se s nimi vypořádat?

Žena chce být krásná - to je její ženská přirozenost. Dlouhé vlasy jsou považovány za standard ženské krásy téměř ve všech zemích světa, ale vyžaduje to spoustu času, péče a trpělivosti. Ne každá žena se může pochlubit zdravými a dlouhými vlasy - časté zbarvení, módní účesy, vystavení účinkům teplot a srážek, hormonální nerovnováha a řada dalších důvodů neprispievají k růstu krásných vlasů.

V těchto případech krása průmyslu přišel s východem - umělé rozšíření vlasů. Na pár hodin čaroděje se váš vzhled může změnit bez uznání, ale tato umělá krása má nevýhodu.

Jaký typ postupu je škodlivější?

Před vytvořením kudrlin je nutné objektivně zhodnotit stav vlasů. Rozšíření se provádí různými způsoby, ale bez ohledu na techniku ​​má jeden důležitý důsledek - prameny se stávají zdrojem nadváhy, které musí být udržovány vlasovými folikuly. Pokud přirozeně vaše vlasy nemají dostatečnou sílu, postup pro zajištění dodatečných pramenů může být katastrofou - vlasy od závažnosti začnou vypadávat nebo se rozpadnou. Navíc vlasové folikuly pod váhy dalších kadeří nedostávají dostatek výživy a kyslíku. Souhlasíte, takový test není vhodný pro tenké nebo slabé vlasy a málo příznivých výhod z takových manipulací.

Existuje názor, který kadeřníci aktivně distribuují, že výsledkem budovy je bezpečné, hlavním důvodem je vybrat odborného specialistu a pak se vyhnout negativním důsledkům. Ale i kdyby pán použije nejnovější technologii postupu, v každém případě budete mít pocit nepohodlí při nošení prodloužených pramenů.

Dnes existuje mnoho způsobů, jak zvýšit kudrlinky a všechny je možné rozdělit na takzvané "studené" a "horké".

 • Prodloužení se stuhami - pro tento studený typ postupu se aplikuje speciální páska s prameny vlasů, na které se na obou stranách aplikuje lepivá lepící kompozice, díky které je páska fixována na vlasy. Metoda je poměrně jednoduchá - pásek se snadno připevní a může se také snadno odstranit, pokud působíte na lepicí vrstvu pomocí speciálních prostředků, které zničí kompozici lepidla.
 • Rozšíření kapslí - tento postup lze provést jak studeným, tak horkým. Chladnou technikou je, že umělé prameny jsou fixovány na vlasy pomocí speciálních kovových svorek ve formě malé kapsle. Při horké metodě je pramen spojen s vyhřívaným lepidlem - používá se také v malém množství ve formě kapsle.
 • Stlačování je studený způsob upevnění umělých nebo přirozených vlasových pramenů. Plátky jsou proužky ve formě tenké šňůry, do které jsou tkané vlasy. Způsob upevnění kravat je zcela originální - na zadní straně hlavy je pletenina spletená ve vodorovném směru, ke kterému jsou švy spojené se speciálními trvanlivými nitěmi.

Při posuzování poškození vlastních vlasů musíte pochopit, že jakákoli metoda - studená nebo horká - na tom nezáleží, je škodlivá. Vyberte si nejškodlivější způsob budování je téměř nemožné z jednoho důvodu - jsou všichni bez výjimky jsou škodlivé. Vlasy jsou nejen fyzickým zatížením z hmotnosti přídavných pramenů, ale také chemické - z použití fixačních nebo odstraňujících lepidla, stejně jako tepelné - v době jejich fixace.

Nemyslete si, že s novým objemem a délkou vlasů můžete nosit širokou škálu účesů. Takové kudrlinky vypadají slušně, jen když jsou opotřebené. Nebudete schopni je sestavit do složité struktury, protože místa, kde jsou vlasy dárce přiděleny, budou viditelné ostatním, a takový pohled, jak vidíte, není nejvíce estetický.

O měsíc později bude celá stavba vyžadovat opravu, což znamená, že vaše kudrlinky budou znovu podrobeny serióznímu testování - část pramenů bude muset být odstraněna a opětovně zajištěna nebo všechny prameny musí být uvolněny a uspořádány o něco výš. Další prameny mají tendenci se zamotat v rohožích - obzvláště umělé materiály jsou předmětem tohoto. Chcete-li odhalit takové kudrlinky, budete muset vynaložit mnoho úsilí a času, zatímco vážně poškodíte vlasy.

Vaše vlasy kazí a jak tomu zabránit?

Nechtějí strávit dlouhou dobu, peníze a úsilí na růst svých vlastních luxusních vlasů, některé dámy se uchýlí k jejich prodloužení, nicméně není možné nosit umělé vlákna na vlasy po celou dobu. Nezáleží na tom, jak univerzální metody konsolidace, ale přichází čas, kdy existuje potřeba nebo potřeba rozdělit umělé kudrlinky. Dlouhé nošení i těch nejkrásnějších rozšíření vlasů způsobuje nejen únavu, ale také negativní vliv na nervový systém. Rozhodněte se pro sebe - každý den zažijete pocit těžkosti a podráždění z přiložení vlasů dárce na vaši hlavu. Bez ohledu na to, jaký materiál a jak je tato montáž vyrobena - ať už jsou to lepící pásky, kousky nebo kapsle vyrobené z kovu nebo keramiky, během nočního odpočinku jistě pocítíte nepříjemné a někdy bolestné účinky cizích předmětů na pokožku hlavy.

Během spánku jsou vlasy náchylné k zamotání, takže je musíte splétat před spaním - nemusí to být vždy pro vás výhodné a vlasy samy o sobě nezůstávají. Během česání také očekáváte potíže - nebude možné rychle projít hřebenem vlasů, aby byly v pořádku. Postup bude vyžadovat mnohem víc času a trpělivosti, než se připevnit na upevňovací body. Ale to není všechno. Proces mytí hlavy se také stane poměrně obtížným úkolem - aby bylo možné dobře opláchnout a nezaměnit vlasy v jednom velkém koltunu, bude to vyžadovat určité množství dovedností, stejně jako čas a trpělivost.

Pokud přijmete myšlenku rozloučení s kadeřnicemi, buďte připraveni na to, že stav vašeho vlastního účesu vás zklamá. Po odstranění rozšíření vaše vlasy vypadají bez života. Zjistíte, že mnoho z nich vypadlo a na některých místech se vytvářely plešaté plechy, prameny se zhoršily, staly se tenké, lehké, když česaly vlasy "stoupat" a vypadaly ve velkém množství. K těmto změnám došlo, protože ty vaše prameny, které držely extra vlasy natažené kvůli hmotnosti materiálu kapsle nebo lepidla a hmotnosti samotných vlasů, protože čím déle trvá dárce, tím těžší je váha. Při procesu nošení v důsledku konstantního zatížení je vlasová hřídel poškozena, stává se nestabilní a samotné folikuly začínají být zraněny a zmenšovány kvůli nedostatku výživy.

Často ženy, po dlouhých nosičích dárců, zjistí, že jejich hlava je značně plešatá. Bledá skvrna se objeví v oblastech, kde dochází k nadměrnému napětí vlastních vlasů pod nadměrnou hmotností. Často příčinou ztráty kudrlin a stává se alergickou reakcí na pryskyřici, lepidlo a dokonce i kov, ze kterého jsou kapsle vyrobeny. K zabránění takových důsledků existuje pouze jeden způsob - opuštění myšlenky prodlužování vlasů nebo použití jednorázových horních pramenů, které se používají při některých zvláštních příležitostech a používají se během dne, po kterém jsou bez poškození zdraví pokožky hlavy a vlasů odpojeny.

Top10 "horké" mýty o rozšířeních vlasů, shromážděné v různých fórech na internetu.

Top10 "horké" mýty o rozšířeních vlasů, shromážděné v různých fórech na internetu.

Navzdory skutečnosti, že postup prodlužování vlasů existuje již dlouhou dobu, je obklopen velkým množstvím mýtů. Zkusme to vyřešit.

Mýtus číslo 1. Na moři, pod vlivem slunce, mohou keratinové kapsle tavit. Pod vlivem slunce se keratinové kapsle nemohou roztavit, protože keratin začíná měknout při teplotě 70 stupňů a tání 180-200 stupňů.

Mýtus číslo 2. Keratinové kapsle jsou velmi hmatové a vypadají jako nits. Keratinové kapsle jsou velmi malé a téměř nepostřehnutelné na dotek, mistři je buď průhledné, nebo v barvě vlasů vlasů.

Mýtus číslo 3. Na moři se vlasy změní na obrovský koltun. Na moři je stále silný vítr, slaná voda, písek, na kterém se mokré hlavy otřásají, to vše nám může zmást naše vlasy, takže je nemožné je později odhalit. Proto, jak s prodlouženími vlasů, tak s příbuznými, je nejlepší, když je polepíte do střihu a opláchnete sladkou vodou po pláži. Pak nebude žádný vítr a přírodní prostředí pro ně hrozné.

Mýtus číslo 4. Po rozšíření vlasů se vlasy změní na rohožky, vytvoří se plešatá, kapsle sklouznou. Hodně závisí na pánovi a kvalitě vlasů. Ale často samy dívky nemají řádnou péči o prodlužování vlasů. Musíte správně pokrýt vlasy přírodním štětinovým hřebenem, používat masky a balzámy a nezapomeňte, že v žádném případě by neměly být do kapslí vloženy živiny. Dodržujte všechny tipy a doporučení, které poskytl mistr během prodloužení vlasů.

Mýtus číslo 5. Prodloužení vlasů z těl.
Stejně jako mistři pijí krev dětí, kvílejí na měsíc a jsou v klubu anonymních patologů a v noci rozřezávají vlasy panen. Vtip Vlasy pro stavbu se shromažďují v Rusku, na Ukrajině, je to nejkvalitnější vlasy - slovanské a jihočeské. Také na trhu jsou evropské vlasy a Číňané - vlasy se shromažďují v Indii, Asii a Číně. Jsou to levné a nekvalitní suroviny. Je třeba poznamenat, že vlasy jsou řezány a prodávány po vzájemné dohodě stran.

Mýtus číslo 6. S rozšířeními vlasů to bolí spát, kapsle narazí do hlavy a hlava se neustále vznáší.
Neukládejte na prodloužení vlasů. Kompetentní mistr dělá to kapsle malé a téměř nepostřehnutelné, takže během spánku by neměly narazit do hlavy. Skalp může svědit z nedodržení pravidel hlavního doplňku pro vlasy. V prvních dnech může dojít k mírnému stavu nepohodlí na hlavě, ale jak se vlasy zvyknou a zvyknou na ně, tyto pocity zmizí.

Mýtus číslo 7. Po stavbě rychle plešatý. Při opravách mistr vyškrábal obrovské kousky vlasů a vylézl v různých směrech.
S rozšířeními vlasů je třeba provést opravu každé 2-3 měsíce. Až 100 vlasů může vypadat v normálním rozmezí za den. Nyní počítáme, kolik vlasů budete mít během doby, kdy budete nosit prodloužené prameny po dobu tří měsíců. Ukazuje se více než 6000 vlasů. Ale nevypadají z kapsle. Proto, když pán odstraní prameny, si propletl vlasy, které podle definice musely vypadnout.

Mýtus číslo 8. Prodloužené vlasy jsou vyčesané a vylezené, takže může zůstat "korejský" ocas pro opravu.
Tam je velmi malé procento ztráty vlasů, a to je zanedbatelné. Vlasy se mohou dostat silně pouze tehdy, pokud velitel nedokáže dostatečně zajistit kapsli. V tomto případě by měl velitel musela změnit postup pro rozšíření vlasů.

Mýtus číslo 9. S prodlužováním vlasů nelze použít stylované vlasy, jak vidíte v kapslích. Musíte chodit s volnými vlasy.
Při rozšířeních o vlasy se mistr vždy ptá, zda máte na sobě vysoké chvosty a s jakým rozdělením jdete, záleží na tom, jak uspořádá zámky. Kapsule jsou téměř neviditelné, takže můžete udělat jakýkoli styl, stačí se ujistit, že kapsle jsou pokryté malým množstvím vlasů.

Mýtus číslo 10. Vzhledem k prodlužování vlasů není možné pečovat o vlasy.
Při prodlužování vlasů je věnována zvláštní pozornost srsti. Koupit lepší šampon, který umýváte, včetně vlasů nativní. Masky také spadnou na konce vlasů, které vždy potřebují zvláštní péči, aby se nerozdělily. Vezměte vitamíny ke zlepšení stavu vlasů není kontraindikací pro prodlužování vlasů.

Postup při prodlužování vlasů by měl být zodpovědný zodpovědně, protože nakonec jste zodpovědný za zdraví vašich vlasů. A ani ten nejlepší pán na světě není schopen vám dát absolutní záruku na vlasy, pokud nebudete dodržovat jednoduchá pravidla péče o prodloužení vlasů.

Proč vylézt rozšíření vlasů?

Někdy se vyskytují potíže a na hřebenu vidíme velké množství vlasů. Po tom mnoho lidí, aniž by o tom přemýšlelo, začalo obviňovat vlasy a / nebo páni. Neměli byste však učinit urychlené závěry, aniž byste si přečetli všechno níže.

1. Vlasy na kartáč na vlasy se nezvyšují vždy (velmi často se plazí vlastní a existuje mnoho důvodů, od osvětlení až po nedostatek vitamínů)

2. Pokud jsme se rozhodli, že právě toto je rozšíření, pak musíme zjistit důvod před spuštěním a poskvrněním velitele.

3. Příčiny:
- "špatný" šampon (všechny šampony z nejbližšího obchodu, dokonce i jedli na nich říká "o" nejsou takové). Z kardiostimulátoru podmíněné hlavy se nanáší keratinová kapsle po prvním praní. To platí pro všechny levné šampony proti lupům.
- Náhodně (nebo nevědomky) položte masku / olej / balzám na kořeny (kapsle)
- Pokud jste si zakoupili vlasy na stavbu již na keratinové tobolce, pak to může být prostě nejkvalitnější materiál (to vůbec není vzácné)
- Pokud jste udělali střih a jste zapouzdřeni pánem (nikoliv ten, který postavil), mohl by použít špatný materiál

4. Velitel kapslí neuložil, toto se také stává velmi často (kapsle není utěsněna na vlasy), a proto se vlasy začnou plazit.

5. Banal beriberi může také způsobit vypadávání vlasů.

Obecně řečeno, předtím, než budete pokoušet ostatní, že máte rozšířené vlasy, zkuste tento problém vyřešit (můžete to jednoduše ukázat hlavnímu a společně určit příčinu a opravit ji).

Proč se prodlužují vlasy?

= Proč se rozšířené vlasy plazily a proč se kapsle sklouznou dolů? =

Pokud máte kapsulární nebo páskové prodloužení vlasů, pak je povoleno určité neurální vylučování (asi 5-20 vlasů), což znamená, že koupelnový odtok a polštář a dokonce podlaha vašeho bytu musí být čistá. Pokud zjistíte, že vaše rozšíření vypadnou, doporučujeme vám kontaktovat svého pána. Existuje několik důvodů:

Za prvé, mohli by kapsule příliš odříznout (mnoho majstrů řezané tobolky při stavbě), nebo přijímají příliš málo keratinu pro stavbu, když jsou zapouzdřeny,

za druhé, nemohli tavit keratin - nestačí to zahřát (všichni pánové vědí, že keratinová kapsle musí být velmi dobře roztavena, pak bude lepení pramenů silnější a nebude se prolévat, ale často ve spěchu nedávají tomuto momentu náležitou pozornost).

A za třetí, pokud byly vlasy naneseny před prodloužením (vyjmuté z pramenů), pak je vina výrobcem možná, jestliže v době zapouzdření není pozorován úhel napnutí nebo jsou vlasy zapouzdřeny po silikonové úpravě nebo ředění

Pokud narostlé prameny jednoduše sklouznou, pak možná dáme na kořeny balzám nebo olej, což se nedoporučuje. Pokud kapsle sklouznete a uvidíte kořeny vašich vlasů v nich, možná jste byli uneseni při česání, nebo by mohli vypadnout, pokud by nebylo silné zatížení (to znamená, když si vezmou velmi tenký zákaznický pramen a zvyšují jeho váhu a objem, často sám zákazník, když požádá o to, aby rostl co nejvíce pramenů a pán je nucen přerušit technologii, aby zvýšil prameny většího objemu a nedodržoval řádky. V takovém případě doporučujeme odstranit rozšíření vlasů a obnovit jejich vlastní.

Ve spravedlnosti by však mělo být poznamenáno, že každý den, ze zřejmých důvodů, má vypadat malé množství vlasů (přirozená obnova). Každý den jsme si toho nevšimla, a v případě, že vlasy je uzavřena v kapsli, nebudou vypadnout a zůstat v něm a při odstraňování proizhodit klienta je hrůza v očích počet klesl volosin. Nebojte se, jen nezapomeňte, že tato částka klesla za 2-3 měsíce. Všechno by mělo být v rozumných mezích, pokud máte nějaké otázky v procesu ponožek, je lepší konzultovat s mistrem včas, zejména pokud je to vaše první stavba.
autor Pavlova Yu.S.

V případě kopírování článku existuje obrovský požadavek zachovat autorství, respektovat práci ostatních =)

Rozšíření vlasů vypadnou

Prodlužovací vlasy vypadnou - příčiny a řešení

Ahoj všichni! S tebou znovu, já, Catherine, mistrovské rozšíření vlasů. Podívejme se tedy na velmi důležité téma týkající se ztráty vlasů, které jste vyrostli. Často jsem se touto otázkou obrátil a požádal jsem o opětovné uspořádání vlasů, které zvýšil "nešťastní mistři". Ale uvidíme, proč se to může stát, jaký je problém a jak to napravit?

Proč vypadají vlasy?

První věcí je určit, co se právě děje.

Vysychají se chloupky z kapslí nebo zámky vypadají společně s kapslí?

P. S. Je to spád, nikoliv spád. =)

Situace číslo 1: vlasy vylézou z kapslí (vaše nebo vaše rozšíření)

Důvod č. 1

Možná, že mistr je špatně zajištěná kapsle. Špatná vlasová kapsulace může být způsobena ztrátou vlasů. A není nutné se toho bojíš, není to vaše vlasy, které se vylézou, ale rozšíření vlasů. Co by mohlo být: velitel špatně upínal kapsulu mikroskopickým prodloužením (rukama nebo kleštěm - to není důležité). Jen volně fixovaný, takže pramen neudržuje vaše vlasy a neustále klouže.

Důvod č. 2

Nosíte si vlasy na chvíli, řekněme měsíc, a za měsíc a půl začnou stoupat! Důvodem může být nesprávný šampon. Znamená to, že mistr vás pravděpodobně varoval, abyste na kapsle nebo obzvláště na pásku nedali nasadit masku nebo balzám? Vždycky to říkám svým klientům, pokud přišli poprvé. Takže musíte mít šampon pro normální vlasy, ale ne pro rozdělené a suché vlasy. Od Tyto šampóny obsahují velmi zvlhčující přísady, ale neměly by být na kapslích nebo pásech! Pokud jsou vaše vlasy suché, sušené, zvlhčují je masky a balzámy, držte je na vlasy po dobu 5-7 minut - a budete rádi! A nepoužívejte masku v kořenech, zvláště je třepte - za prvé, vlasy z toho budou okamžitě mastné a za druhé, vlasové masky nebyly vynalezeny pro kořeny vůbec!

Situace №2 Vlasy vypadají s kapslí - co dělat?

Podívejme se na důvody: může to být slabé upevnění kapsle a právě to vypadne z vlasů, druhý důvod: vaše vlasy nezůstanou kvůli těžké hmotnosti prodloužení nebo nesprávně vzatých pramenů vlasů.

Abych mohl přesně říct, co je důvodem, podívej se na tvůj pramen (který vypadl s kapslí). Máte vlasy na špičce kapsle? Pokud se vyskytnou 3-4 chlupy, není důvod panice! A pokud zjistíte, že všechny vaše vlasy zůstaly uvnitř této kapsle a vyčnívají 4-5 mm od ní (asi 15-30 vlasů) - to znamená, že vaše vlasy nemohly vydržet "tlak", abych tak řekl. ALE, to neznamená, že byste měli okamžitě vyvodit závěry, že vám stavba nevyhovuje. Může to být jakékoliv rozšíření: kapsulární a ultrazvuk. Velmi často klienti přijíždí ke mně a vidím, že mistr nesprávně vypočítal počet vašich chloupků, na kterých bylo "vysazeno" rozšíření. To znamená, že pán dostal příliš málo vlasů a oni prostě nemohli obstát, a proto spadli. V takovém případě byste měli změnit velitele kapacity, a ne pokoušet osudu dále a vůbec neztratit vlasy. Pokud ale vidím, že pramen se provádí správně, ale pramen vypadne, raději bych doporučil jiný typ rozšíření, zvolím pro váš typ vlasů bezpečnější a vhodnější typ. A mimochodem, v sekci Fotografie je spousta možností a jakýchkoli prodlužovacích technik, můžete jasně vidět, jaká rozšíření se děje a proč a proč)

P.S. ztráta 5 až 10 vláken v důsledku nedbalé manipulace s vlasy je považována za normu: silně vytáhli, vytáhli tobolky (i když se drží velmi těsně), dostali se do boje (dobře, náhodou se to stalo) nebo začaly hýbat příliš zamotané vlasy, aniž byste je drželi v dolní části. Mimochodem, budu psát samostatný článek na téma správné česání vlasů, zvláště pro vás - protože je to velmi důležité!

Doufám, že můj článek byl užitečný! Budou tam problémy - volejte! 8 (968) 846-81-39 Katya

Měl bych stavět vlasy

Rozšíření vlasů si mohou dovolit všechny. Postup je opravdu schopen změnit obraz dívky. Kudrliny se stávají dlouhými a získávají objem. Pokud hovoříme o nebezpečích postupu, lze jej nazvat relativní, ale přesto existuje řada kontraindikací.

Pozitivní a negativní strany rozšíření vlasů

Během postupu vlasy nemají chemický účinek, který již může být nazván pozitivní stranou. Při vytváření kapsulární metody dochází k tepelnému zpracování. Takový dopad je škodlivý pro tenké a slabé vlasy.

Pokud ignorujete pravidla péče a opravy, vlasy trpí v procesu nošení. Pokud nosíte prodlužování vlasů příliš dlouho, stane se zmatená a poškozuje přírodní prameny.

Je důležité připravit se z psychologického hlediska. Po odstranění rozšíření vlasů se mohou přirozené vypadat slabé a tenké.

Pro zvýšení vlasů se doporučuje používat přírodní materiál i barvu. Při budování první se nedoporučuje vytvářet příliš dlouhé vlasy. Celková délka by měla být asi 45 centimetrů.

Postup zahrnuje pravidelnou korekci vlasů; Odstranění a připojení nových pramenů. Během korekce může délka vlasů klesnout o několik centimetrů.

Péče o vlasy neobsahuje složité procedury. Pro každodenní péči se doporučuje umyt vlasy šamponem. Nečistěte vlhké prameny. Použijte hřeben s měkkými zuby. Pak jsou vlasy položeny pomocí vysoušeče vlasů nebo žehlení. Před spaním jsou vlasy splétány do pigtailu, aby se nezamotávaly.

Existují případy, kdy je lepší odmítnout stavbu. Udělejte to lépe, když:

 • vlasy příliš krátké, méně než 10 centimetrů;
 • pokud vlasy neustále klesají;
 • dívka je mladší 16 let;
 • během těhotenství;
 • klimatické změny;
 • s tendencí k alergickým reakcím.

Rozsáhlé vlasy opravdu vypadají krásně, nicméně před zahájením procedury je třeba zvážit, zda postupovat nebo ne. Je důležité vybrat správnou technologii, která nepoškozuje vlasy. Ve skutečnosti je v této celé situaci důležité zachovat zdraví přirozených vlasů, v opačném případě pak postup nepomůže.

Top10 "horké" mýty o rozšířeních vlasů, shromážděné v různých fórech na internetu.

Top10 "horké" mýty o rozšířeních vlasů, shromážděné v různých fórech na internetu.

Navzdory skutečnosti, že postup prodlužování vlasů existuje již dlouhou dobu, je obklopen velkým množstvím mýtů. Zkusme to vyřešit.

Mýtus číslo 1. Na moři, pod vlivem slunce, mohou keratinové kapsle tavit. Pod vlivem slunce se keratinové kapsle nemohou roztavit, protože keratin začíná měknout při teplotě 70 stupňů a tání 180-200 stupňů.

Mýtus číslo 2. Keratinové kapsle jsou velmi hmatové a vypadají jako nits. Keratinové kapsle jsou velmi malé a téměř nepostřehnutelné na dotek, mistři je buď průhledné, nebo v barvě vlasů vlasů.

Mýtus číslo 3. Na moři se vlasy změní na obrovský koltun. Na moři je stále silný vítr, slaná voda, písek, na kterém se mokré hlavy otřásají, to vše nám může zmást naše vlasy, takže je nemožné je později odhalit. Proto, jak s prodlouženími vlasů, tak s příbuznými, je nejlepší, když je polepíte do střihu a opláchnete sladkou vodou po pláži. Pak nebude žádný vítr a přírodní prostředí pro ně hrozné.

Mýtus číslo 4. Po rozšíření vlasů se vlasy změní na rohožky, vytvoří se plešatá, kapsle sklouznou. Hodně závisí na pánovi a kvalitě vlasů. Ale často samy dívky nemají řádnou péči o prodlužování vlasů. Musíte správně pokrýt vlasy přírodním štětinovým hřebenem, používat masky a balzámy a nezapomeňte, že v žádném případě by neměly být do kapslí vloženy živiny. Dodržujte všechny tipy a doporučení, které poskytl mistr během prodloužení vlasů.

Mýtus číslo 5. Prodloužení vlasů z těl.
Stejně jako mistři pijí krev dětí, kvílejí na měsíc a jsou v klubu anonymních patologů a v noci rozřezávají vlasy panen. Vtip Vlasy pro stavbu se shromažďují v Rusku, na Ukrajině, je to nejkvalitnější vlasy - slovanské a jihočeské. Také na trhu jsou evropské vlasy a Číňané - vlasy se shromažďují v Indii, Asii a Číně. Jsou to levné a nekvalitní suroviny. Je třeba poznamenat, že vlasy jsou řezány a prodávány po vzájemné dohodě stran.

Mýtus číslo 6. S rozšířeními vlasů to bolí spát, kapsle narazí do hlavy a hlava se neustále vznáší.
Neukládejte na prodloužení vlasů. Kompetentní mistr dělá to kapsle malé a téměř nepostřehnutelné, takže během spánku by neměly narazit do hlavy. Skalp může svědit z nedodržení pravidel hlavního doplňku pro vlasy. V prvních dnech může dojít k mírnému stavu nepohodlí na hlavě, ale jak se vlasy zvyknou a zvyknou na ně, tyto pocity zmizí.

Mýtus číslo 7. Po stavbě rychle plešatý. Při opravách mistr vyškrábal obrovské kousky vlasů a vylézl v různých směrech.
S rozšířeními vlasů je třeba provést opravu každé 2-3 měsíce. Až 100 vlasů může vypadat v normálním rozmezí za den. Nyní počítáme, kolik vlasů budete mít během doby, kdy budete nosit prodloužené prameny po dobu tří měsíců. Ukazuje se více než 6000 vlasů. Ale nevypadají z kapsle. Proto, když pán odstraní prameny, si propletl vlasy, které podle definice musely vypadnout.

Mýtus číslo 8. Prodloužené vlasy jsou vyčesané a vylezené, takže může zůstat "korejský" ocas pro opravu.
Tam je velmi malé procento ztráty vlasů, a to je zanedbatelné. Vlasy se mohou dostat silně pouze tehdy, pokud velitel nedokáže dostatečně zajistit kapsli. V tomto případě by měl velitel musela změnit postup pro rozšíření vlasů.

Mýtus číslo 9. S prodlužováním vlasů nelze použít stylované vlasy, jak vidíte v kapslích. Musíte chodit s volnými vlasy.
Při rozšířeních o vlasy se mistr vždy ptá, zda máte na sobě vysoké chvosty a s jakým rozdělením jdete, záleží na tom, jak uspořádá zámky. Kapsule jsou téměř neviditelné, takže můžete udělat jakýkoli styl, stačí se ujistit, že kapsle jsou pokryté malým množstvím vlasů.

Mýtus číslo 10. Vzhledem k prodlužování vlasů není možné pečovat o vlasy.
Při prodlužování vlasů je věnována zvláštní pozornost srsti. Koupit lepší šampon, který umýváte, včetně vlasů nativní. Masky také spadnou na konce vlasů, které vždy potřebují zvláštní péči, aby se nerozdělily. Vezměte vitamíny ke zlepšení stavu vlasů není kontraindikací pro prodlužování vlasů.

Postup při prodlužování vlasů by měl být zodpovědný zodpovědně, protože nakonec jste zodpovědný za zdraví vašich vlasů. A ani ten nejlepší pán na světě není schopen vám dát absolutní záruku na vlasy, pokud nebudete dodržovat jednoduchá pravidla péče o prodloužení vlasů.

Jak obnovit vlasy po prodloužení: korekční postupy a tipy od profesionálů

Dnes se stále více žen přibližuje k rozšíření vlasů, aby se rychle zvětšil objem, tloušťka a délka vlasů. Ale každý takový postup má své vedlejší účinky. A umělé prodlužování pramenů není výjimkou.

Jaké postupy jsou potřebné po rozšíření vlasů, péče o prodloužení vlasů, kolik stačí, jak obnovit vlasy a vyřešit vzniklé problémy, se dozvíte z tohoto článku.

Oprava

S rozšířeními vlasů odborníky je nutná korekce. Pravidelně se provádí jednou za několik měsíců (s výjimkou páskové metody, při které se vyžaduje jednou za 4-6 týdnů).

V tomto postupu je připojený pramen odstraněn z kadeří, zbytky adhezní kompozice nebo kapslí jsou odstraněny a budova se opakuje za použití vhodných materiálů.

Obvykle je to při korekci vlasů po prodloužení, ženy čelí skutečnosti, že jejich rodné prameny začnou intenzivně klesat.

Jaký je důvod pro to? Může to být několik důvodů a podrobně o nich budeme hovořit níže.

Mimochodem, profesionální mistři nedoporučují klientům, aby po odstranění okamžitě prodloužili vlasy.

Doporučuje se, aby vaše vlastní prameny odpočinuly od 3 do 10 dnů. V opačném případě může i nejjemnější metoda výrazně zhoršit kvalitu vlasů.

Hlavní věc, kterou si žena pamatuje, je správná volba vlasů pro prodloužení vlasů a potřebu systematické péče o umělé kadeře.

Jsou rychlejší než přírodní prameny, ztrácejí svůj lesk a vitalitu, takže je důležité vyhnout se jejich nedbalosti.

Základní pravidla péče jsou následující:

 • pravidelně hýbat kudrlinky, neumožňují vytvářet splety v upevňovacích bodech pramenů;
 • pokud jsou vlasy tenké a uvolněné, je lepší, aby se na dlouhou dobu neoblékaly falešné prameny;
 • pokud vaše kadeře začaly těžce klesat - se odkazuje na průvodce, aby odstranil prameny, na vašich vlastních vláknech je příliš mnoho zatížení;
 • berte vitamíny pro posílení a růst vlasů;
 • pravidelně krmí falešné zámky s oleji a maskami, aniž by se dostali na místo, kde se připojí;
 • použijte balzám po každém šamponování;
 • V noci si vezměte vlasy do opletení.

Odstranění chloupků

Postup odstraňování kordů nad hlavou je obvykle poměrně jednoduchý. Většina bude muset drobet s mikro-kroužky a přiloženou kůží.

Keratinové kapsle jsou dostatečně snadné k odběru doma, jako jsou pásky, mikrokapsle a lepidlo. Ve většině případů se pro tento postup používá speciální kapalina - remuver, který změkčuje nebo zcela rozpouští materiál, který upevňuje prameny.

Zvláštní rys remuveru je však bohužel tak silný, že může silně vysušit kudrlinky kvůli jeho složkám. Na místě připevnění při odstraňování pramenů aplikují odstraňovač, pak jej splétají nebo rozdrtí kapslí se speciálními kleštěmi.

Zbytky lepidla se odstraňují vlasovým olejem nebo hřebenem. Ve většině případů rozšíření vlasů odstraňují falešné kudrlinky doma.

Možné problémy

Bohužel, často po odstranění všech vláken od žen zmizí. Obvykle se takové obtíže vyskytují po odstranění kapacity pásky.

Výsledkem je, že v chrámech (kde jsou jejich vlastní kudrlinky nejjemnější a nejjemnější, a pokud hmotnost korpusu není správně rozložena, může trpět), často se vytvářejí ošklivé plešovité skvrny.

Vypadávání vlasů

Po odstranění rozšíření zpravidla vypadají vlasy - tento problém většinou zneklidňuje ženu a děsí ji. Mýtus, že postup je pro vlasy špatný.

Ve skutečnosti tomu tak není. Neodstraňování pramenů způsobuje značné ztráty kudrlin. Když budete nosit vlastní vlasy a kořeny mají zvýšené zatížení, v důsledku čeho by se chloupky mohly začít aktivněji rozpadávat.

Zůstanou na místě připevnění a tvoří chlupatý "šlehák". Také vlasy, které vypadnou přirozeně (od 40 do 60 kusů denně pro kteroukoli osobu) také nikam nechodí a zůstanou v kapsli.

Zdá se tedy, že skutečné "vlasy" začaly. Ve skutečnosti se obvykle po 3-4 dnech po odstranění pramenů zastaví.

Pokud jsou vlasy tenké a do nich je přidáno velké množství pramenů, ztráta vlasů může být způsobena nadměrným zatížením kořenů.

Před a po odstranění

Obvykle, těsně před odstraněním pramenů vypadají vlasy velmi nepředstavitelně. Na místech uchycení se mohou vytvořit rohože, které vytvářejí neestézní účinek účesu a jsou docela znatelné.

Po odstranění vlasů vypadat nudně, bez objemu a bez života. To platí zejména pro dívky s tenkými a křehkými prameny, které po prodloužení vyžadují obnovu vlasů a pečlivě je vyživují.

Majitelé tlustých a tvrdých vlasů jsou většinou růžší a po odstranění hlavových pramenů jejich vlastní hlava netrpí.

Po odstranění rozšíření dáte zámkům odpočinek od 2 týdnů do jednoho měsíce. Pečlivě se o ně starat, živit, obnovit celou délku pomocí domácích nebo salónních nástrojů, aby se zabránilo takovým vlasům po odstranění rozšíření, jejichž fotografie jsou uvedeny níže.

Poté rychle získávají svůj zdravý vzhled a pružnost.

Fotografie vlasů po odstranění

Jak obnovit kudrlinky?

Pokud jste naštvaný při pohledu do zrcadla po odstranění nadzemních pramenů, pak je čas obnovit vlastní vlasy. Pro tento účel budou vhodné jak salonové, tak domácí metody, z nichž nejúčinnější jsou uvedeny níže.

Profesní pomoc

Optimální postupy pro hluboké restaurování a výživu kadeří - péče o salon. Nejlépe osvědčené:

 • hluboké regenerace keratinu,
 • laminace,
 • zotavení ampule,
 • stříhání s horkými nůžkami;
 • leštěné vlasy.

Nejlepší je, aby tyto postupy byly komplexní. Za prvé, udělejte účes s horkými nůžkami, potom vyleštěte vlasy, také kudrnaté, pak použijte hlubokou péči v salonu nebo restaurování keratin (působí na molekulární úrovni a obnoví i velmi poškozené prameny) a nakonec - laminování.

Po všech těchto manipulacích bude mnoho žen záviset na vašich ženách, protože se k nim vrátí krása, lesk a síla a prameny budou zdravé a dobře upravené.

Podívejte se na ošetření keratinových vlasů na níže uvedeném videu.

Domácí opravné prostředky

Domácí léky na výživu a obnovení kadeří také hodně pomohou. Zvláště účinné v boji za krásu účesových olejů - kosmetických a nezbytných. Ale dobrá profesionální kosmetika na vlasy neublíží.

Výživný šampon, hluboce zvlhčující maska ​​a ošetřující sprej, který obnoví vlasy keratinem během pár dní, změní svůj účes a vrací zdravé a krásné vzhledy.

Následující domácí masky se doporučují pro výživu a regeneraci:

 • maska ​​olivového oleje;
 • lopuchový olej s rozmarýnem a esencií levandule;
 • mandlový olej se skořicovým olejem a hřebíčkovými listy;
 • výživná maska ​​s medem a zakysanou smetanou;
 • masky cibulové šťávy na kořeny a délku - kurz 6 až 8 masky.

Tyto nástroje jsou velmi účinné, levné a umožňují vám rychle přenášet vlasy v dobře upraveném stavu.

Po odstranění prodloužených pramenů začíná doba intenzivní péče. Doporučujeme, abyste se nepokoušeli znovu stavět, přičemž zohledněte všechny klady a zápory této akce.

Dejte vlasům odpočinek, obnovte zdraví a sílu. Krásné lesklé prameny zdobí každou ženu, bez ohledu na délku.

Jak obnovit vlasy po rozšíření, dozvíte se z našeho videa.

Po protahování vlasů vlasy

Autor

dívky, dostala si vlasy, začala měsíc bez problémů, ale pak se začaly strašně plížit, česat se a na hřebeně spousta prodloužených vlasů. Proč by to mohlo být. všechny kapsle jsou na místě, kapsal žádné, spadl, ale samotné vlasy jsou stejně hrozné, jak oni vyjdou ((

Nejlepší odpovědi účastníků

- Je to jen výbuch, bez jejich vlastního? Pak se zlomte. Možná se kvalita zvyšuje špatně.

- Hlavní překvapení leží před sebou: když vyjedete rozšíření, zůstanete bez poloviny vlasů, bohužel...

- Jakou technologii jste vyvíjel?

- Mám totéž, ze 150 gramů vlasů za měsíc a půl měl krysa ocas. Příště zvýším tlak.

- špatně kvalitní keratin, nevstává na vlasy, nebo ji znovu opravit, nebo si ho odložit: za týden bude žalostný ocas

- Už jsem se stavěla a vícekrát jsem si vzala vlasy a já jsem měl všechno na místě, nebyly žádné zvláštní problémy, ale tady jsem šel k jinému pánovi a tady je to... Hot building na keratinových kapslích, tam bylo 150 pramenů, teď je polovina vlasů pryč... Noční můry dívky! Vaše vlasy nevyšdou, všechno je na místě, vylézt jen na prodloužení. Je to kvůli špatné kvalitě keratinu?

- Zapomněl jsem psát, vlasy samy se nerozpadaly. jsou dobré, vystupují správně, jak to chápu z kapslí... Strávím hřeben skrz vlasy a chomáček prodloužení vlasů.. trochu kratší!

- Ahoj Anya, mám stejnou věc, nevím, jaký je problém, budu se vyvíjet za týden, zeptám se svého pána, já ti odpovězu)) *

- děkuji Počkám na odpověď! Také jsem slyšel, že je nemožné umýt vlasy výživnými šampony, zničí kapsle a já jsem použil toto mýdlo (což je pro křehké vlasy) kvůli tomuto...

- K tomu dochází, když velitel nevypočítá průměr kapsle, špatně jej upevní a použije balzám z kořenů. Také jsem se vyšplhal, pak si mistr prostě uvědomil svou chybu a začal je svázán svazky.

- Také jsem stoupal ((((je to lepší pro stresování, můžete se přidat a nic nevyjde, a tak, ztráta peněz na vlasy, 2 balení už vyčerpali...

- tentýž problém TÝDEN NEPŘEKLADAL, začali se vylézt, znovu přišla k pánovi, znova mi nazhimovala něco, ale stále šplhají. Jsem připraven vrátit vlasy zpět!

- MÁM TAK JSME ZÁBAVNÉ ((MÁM PROBLÉM MASTERU A KERATINU VIDIT.

- Bliiin (((týden ani neprošel, ale vlasy začaly stoupat, a zítra jsem šel k moři, pán říkal, že to je špatná keratin, musíte to udělat znovu, ale změnu to až po 4 dnech (((Myslíte si, vyskočí?

- Stoupání vlasů, protože jsou ošetřeny silikonem. Vlasy vypadají krásně, dokonce dokonale. Obvykle se jedná o Čínu zpracovaná, často se zvyšuje pod rouškou Slavyanky. Vy jste značka, která nechodí na vlasy, zeptejte se, zkontrolujte. Vezměte si pramen do ruky a svou druhou rukou vytáhněte vlasy, proto zkontrolujte, kolik vlasů. Obvykle lépe prolézává vlasy z kapsle. http://vkontakte.ru/club13494309 moje skupina

- Před pár dny jsem jezdil. Také strašně vylezl a zmátl. Díky bohu, že jsem na místě))) budu s nimi zacházet))

- Kapsule, 70 cm a jako mistr říkala 200 pramenů, ale vypadalo to, že tam byl bůh 100. Po 3 dnech začali bezbolestně stoupat. Vzal jsem opravu keratinu, ale ani to nepomohlo. že jsem se vrátil do kanceláře prokurátorů, federální služby, ober, všude neúspěchy, protože neexistují žádné důkazy.Protože to není důvod, postavený doma a ani kontrola, ani dokument není. Ukázalo se, že mistr nemá licenci Certifikát dazhe..chto neznayu.Vozmozhno to muset nějak vrátit alespoň polovina peněz? Poradit, kde stále můžete jít?

- Bohužel vám nikdo peníze nevrátí. přesně situaci

- bohužel to je vše (

- Slovanská žena koupila 100 vlasů vlasů - ona jim dala 8 000, ona se zahřála, další den začali stoupat, šplhali přímo z kapslí, šplhali strašně, když si vzali jednu věc a srovnali ji s tím, co to bylo před tím, než si ji postavíš, okamžitě vidíš, polovina vlasů vypadla, trvalo to jen 5 dní a vlasy stále lezou ((((dal jsem pro všech 10 tisíc.Jsem velmi líto, že nevím, co dělat s vlasy

- stejná situace: ((((Vyrostl jsem před měsícem, všechno bylo super (dlouhé, hladké, husté vlasy)) a nyní krysa ocasu, nemůžu je ani rozpustit, protože nevypadají přirozeně. Po týdenní výstavbě Všimla jsem si to poprvé, obrátila se na mistra, ona je údajně lépe upřesnila, první 2-3 dny nevyšely, a teď je výsledek jeho fixace HORROR.

- Chodím už po dvou týdnech s vlasy.. Také jsem šplhal, mistr skzaal, že se zlomí... no, nemusím se pokárat, že všechno bude běhat, hlavním je to, že nemám dost na to říct s kapslemi, dobrá horká stavba stojí 15.000 a více co děláme, jsou všechny odpadky... a kvalita vlasů je špatná a keratin. Myslím, že po první opravě musíte koupit více vlasů, abyste získali objem, a je nemožné předat rok takovým ((

- Její vlasy se rozlévaly již 1. června, polovina už byla. V prvních dnech byly všechny supey, a pak hrůza právě zasáhla. Neexistuje žádnou touhu budovat navždy.

- A mám stejné problémy... rozšíření vlasů 4 krát s jedním pánem. Prvních 3krát bylo vše super, ale naposledy jsem to zvýšil, hrůza prochází jako... zdá se mi, že už 60% takhle vylezlo... je také zajímavé, jaký důvod... mistr vypadá jako dokázaný.

- Také mám takovou situaci, jsem v naprosté neuspořádanosti (((... (... (... (...) jsem roztáhl vlasy v horké italštině a o týden později jsem začal hrůzostřehnout, když můj manžel přísahá, že mé vlasy jsou po celém mém bytě. co je problém, který mistr nedokáže vysvětlit, omlouvám se za peníze dali 16 tisíc za vlasy a 4 tisíce za práci... master zkontroloval, všichni přátelé se zvětšují o více než 2 roky... nikdo nikdy neměl žádné problémy....... Jsem jen v šoku ! (

- ahoj Dívky, dělám rozšíření vlasů už šestý rok, ale nedávno jsem se setkal s podobnými potížemi! moje dívky nikdy neměly vlasy vytáhnuté, všichni byli vždy šťastní, ale tři dívky mi přišly nedávno, na doporučení mého klienta jsem je vyrostla, všechno bylo jako obvykle, ale... to je hrozné, volají a hlásí, že vlasy šplhají.. Jsem jen šokován, jsem zkušený mistr a poprvé nevím, co se děje, keratin koupil jako obvykle, vlasy se také zvětšily jako obvykle... a tady (((((Měl jsem podezření, že keratin může být kované, protože Nedokážu se stavět 5 let dobře a najednou se rozbíjím! Jsem velmi znepokojen, nepříjemný před klienty ((..

- Dobrý den jsem také mistrem se zkušeností sedmi let, přidávám vlasy a všichni byli vždy spokojeni a teď jsem se potýkal s nepříjemným problémem, po poslední opravě mé holčičky vypadaly z mých vlasů (kerotin byl průhledný granulát) Jsem také v šoku. Stručně řečeno, falešné kerotiny... protože když byl kerotin ploché kapsle, nikdo se z čeho nic nedostal a nyní tyto granule nenajdete všude :(

- I já jsem také zvýšila 120 pramenů, probíhala asi měsíc a všechno, jen začali stoupat, nakonec hodili peníze za kočku pod ocasem. jaký je důvod, proč jsem nikdy nevěděl. Samozřejmě mistr říkal, že to byla moje chyba, i když všechno od hřebenu a končící postřikem, okamžitě jsem koupil. A dělala všechno podle instrukcí ((((tak smutně, je dobré, že alespoň ty jsou na místě.) Dívky se nezvyšují! Kupte si kožešiny s přírodními chlupy na vlasy, ale já jsem přeplatku a odešel bez vlasů.

- Mám také potíže. Za prvé, vlasy nevycházejí, teď se vylézají do ženských klientů.
Keratin byl opravdu špatný.
No, nebo moje ruce z mého prdele začaly růst. Jedna ze dvou věcí!

- Jsem pán, stavím asi 8 let. Problémy s odchodem se objevily ne tak dávno, a to nejen pro mě, ale i pro mé kolegy. Nemůže být, že v jediném okamžiku narostly všechny ruce zadku. Musíme pochopit, co se děje.

- Rozsypané vlasy před dvěma dny (hot build-up). druhý den se vlasy začaly hromadit. velmi zklamáním. Říkám pánu, říká, že jsem prvním klientem s takovým problémem. říká, že možná tohle rozšíření mi nemusí vyhovovat. a co teď dělat. polovina vlasů je pryč, ale je to jen dva dny...

- Anya a Lana! Dokonalý pán by vám měl vysvětlit příčinu ztráty vlasů. Může to být způsobeno špatně zkroucenou kapslí (padající vzduch a vlasy vypadnou jeden po druhém) nebo byly velmi těžce ošetřeny vlasy (zjistili, že jsou příliš hladké?) odkaz, viz http: //vk.com/album151911845_145386733 Podívejte se na práci, položte si otázky, které vás zajímají))))

- někde jsem tam neodpověděl)))))))), ale jděte na odkaz stejně)))))) http://vk.com/album151911845_145386733

- Dívky, prodlužování vlasů stoupají jen kvůli tomu, že špatný keratin, nedrží vlasy v prameni a dokonce se mohou stát kapslemi lepivými. Dělal jsem si vlasy po dobu 7 let a řekněte svému pánu, aby nekoupil keratin, který vypadá jako rýže, vlasy se vždy vylézou z něj, keratin by měl být buď talíř nebo vitamin vzhledu a doporučuje se položit 2 kusy na jedno vlákno vlasů nebude jen z přírodních vlasů.

- Dívky zvětšily vlasy a téměř ztratila mysl. Za prvé, od hrozné bolesti hlavy, za druhé, jak se tyto zázračné vlasy stoupají, a za třetí, kolik to zaplatilo a co obdrželo.

- Otočila jsem se k pánovi doslova každý druhý den a žádala o pomoc. Na pokožce se objevilo hrozné zarudnutí, svědění, bolest hlavy. Požádal jsem o odstranění vlasů, o vynaložení peněz na práci (sestavení, odstranění), o opuštění ocasu pro pozdější budovu a návrat rozdílů. Takže mě nejen slyšeli, ale i mě urazili co nejvíce.

- Ahoj dívky, nedávno jsem se stavěla a také jsem čelil stejnému problému, moji klienti také dostali lichotivé vlasy (to je z jiné dávky keratinu), protože by to mělo vypadat normálně.

- Zdá se, že nebudete chápat, jak by normální vypadalo...

- dívky, 2 roky, jsem si na jednom místě vzal vlasy a keratinu, nikdy jsem neměl žádné problémy.. ale naposledy jsem to vzal, zbavil jsem se klientů o 3 metry, o týden později začali stříhat pramen vlasů KOSHMAR. Jsem šokován, že s keratinem? Fake china.a o Itálii

- Podobný problém, jsem mistr se zkušenostmi a předtím nebyly žádné problémy, nyní volaly dvě dívky a řekly, že se vlasy stoupají, skoro jsem ztratil mysl, nevím, co si myslím, zdánlivě čínští začali uvolňovat tobolky.

- Mám podobný problém, stejně jako všichni ostatní... (prošel jsem druhý týden s trpaslíky, blondýnka, 70 cm... prostě ztrácím vlasy... ((Ale já jsem našel cestu ven, používám šampon a balzám pro laminované vlasy (obvykle Estel Blue)) - dva dny bez ztráty Nevím, jaký je problém, ale jsem s výsledkem spokojen... :)

- Zvýšené vlasy. Již po prvním praní začalo vypadat. Ihned jsem napsala svému pánovi, proč šplhá, a pokud se vůbec nedostanou ven, odpověděla jsem, že to je normální, samozřejmě jsem se uklidnila, ale ne na dlouhou dobu, když byla jen málo z nich a znovu napsala dívce, která se na mě postavila, odpověď mi udeřila. Co nevěděl, proč se jí to líbí, a když jsem jí začala říkat, že to moc neví a co by měla vědět, řekla mi, že to není její srst a odkud ví, co se s ní stane Tady nám takové pánové vlasů rostou, vysvětlil jsem jí později, proč se dostali ven může po čtení na internetu.

- Dívky, ahoj! Jsem také mistr. Vyrostl jsem pět let! Po dobu pěti let existovaly jen dva problémy, při kterých se dívčí vlasy vyšplhaly! Dva z nich jsem redidoval práci, extrahoval chyby! První hlava se vyšplhala, když dívka koupila levnou slovanskou ženu a vlasy z kapslí se strašně vyděsily a druhá proto, že zkoušela černý keratin! Pracoval jsem na svých chybách! Vždy se zvyšuje na kapkách keratin belii! To není levný keratin, ale nikdy se nepodařilo! Před týdnem mi přišel klient ke korekci vlasů od jiného pána, koupili keratin belli kapky jako obvykle! Včera zvoní vlasy! Ale všechny kapsle jsou na místě! Když jsou vlasy mokré a procházejí vlasy, vůbec ne vyšplhají! Když jsou vlasy suché a procházejí vlasy, zůstává v rukách jen jeden vlas. Ale pracuje a má pod ní bílou dlaždici a spoustu vlasů! Nerozumím klukům! Proč neleze, když si ruce vytáhne vlasy, ale najednou vypadne současně! Kapsule se svědomitě, jistě, ještě méně zvyčajně dělají kapsle. Už ji pozvala, aby odstranila vlasy a opravila, jinak ztratí všechny! Před rozšíření jsme barvili vlasy, testovali jsme keratin. Co je mou chybou? Velmi nepříjemné před ní. Mistři, pomoc.

- Jsem také zapojen do budování, stále mám podezření na vlasy sám, s největší pravděpodobností jsou pokryty silikonem, na kterém se jen keratin neudržuje. koupit vysoce kvalitní vlasy

- Před dvěma týdny vlasy slovanské ženy rostly o 50 cm s horkými rozšířeními, jelikož 200 věcí bylo dohodnuto, ale to se ukázalo jako 150, muselo být počítáno, ona zapouzdřila vlasy a vlasy se začaly hnědit hned, v prvních dnech jsem nepřikládala žádný význam, pak jsem si uvědomil,, Napsal jsem pánovi, že mi přinesla spoustu argumentů, že jsem to byla moje chyba, že jsem se nemusel starat o to, že jsem se necítil dobře během doby, kdy jsme vyrostli vlasy, dny žen a možná, že mé tělo může odmítnout tento keratin! Vysvětlil jsem jí, že to nemůže být, no, ona je zkušenější, odpověď byla dána a to, co jsem četl na internetu, je všechno nesmysl! Odmítl jsem vrátit peníze, souhlasil s tím, že včera mi napsala, že je nemocná a nemohla ji přijmout, shromáždil jsem ji na jih, už jsem koupil dalších 50 tobolek a 20 gramů keratinu, jelikož jít na jiného pána není menší než 5 tisíc, její vlasy jsou dražší než litinový most! Je škoda, že i tak podvod kolem mnohem víc a dívka navzájem vyřezala ven!

- Dobrý den! Narostya 250 pramenů, slovaanki na keratinu! Dokonce ani jeden měsíc neprošel, ale pocit, že zbývá 50 kapslí, byl hektický ocas! Navíc, všechny kapsle na místě, vlasy jen plazí strapce. Jsem jen v šoku.

- Mám prodlužovací pásku a při hoblování se rozpadají, řekněte mi, co dělat, krmím se olejem, vybral jsem si hřeben pro rozšíření.

- Nata Mám pásky, které se při pokoření rozpadají, řekni mi, co dělat, krmit s olejem, vybral jsem hřeben pro rozšíření.
Vyzkoušejte sérii Angel, použijte masku a olej, uložte mé druhé sestavení.
První z nich pravděpodobně nebyla příliš úspěšná, po měsíci vypadaly vlasy slušně, rozdělily se a zlomily (((
Nedoporučuje se nasazovat masku na kaplusy, ale na chlupách ji držím asi 10 minut. Perfektně vyhladí a činí lesk skutečný! ).

- dívky mi řeknou, co dělat rozšíření vlasů velmi suché, přestože jsem 2 krát týdně, na radu pána, jsem škrábat olivový olej na noc. A když sušení a česání stoupat strašně?

- Je to spíše problém vlasů samotných a kapslí, ve kterých se nacházejí. Špatně kvalitní kapsle a budou stoupat. Velmi často se to děje s čínským výrobcem. Vyzkoušejte dobré rozšíření vlasů. Například jsem pracoval s vlasy před 24 lety - je to přirozené slovanské vlasy, s velmi dobrou volbou, strukturou, barvou, délkou. http://www.volosy24.ru/

- Nebo když stavíte pána, špatně fixujte kapsle na vlasy a vzduch se tam dostal. buď už jste použili některé masky, které kapsule poškodily, nebo špatný keratin

- dívky Já sám jsem mistr kapacity, řeknu tohle:
1. Kvalita keratinu, nestojí za záchranu a trh je plný odpadků
2. Vlasy před prodloužením by měly být řádně vyplány z jakýchkoli výrobků pro péči, nejlépe v předvečer jejich nepoužívání po dobu několika dní, co je váš pán povinen vás varovat. No, bezprostředně před zahájením procedury, šampon umýt hluboké čištění.
3. Věnujte pozornost výrobkům, které používáte, je vhodné konzultovat s vaším pánem nebo vyjasnit, co doporučuje - bez fanatismu není potřeba speciální superfood. Obecně věnujte pozornost tomu, co používá.
4. VLASOVÁNÍ! pokud máte vlasy, které jste si připravili k vytvoření rovného lesku, jako na obrázku z časopisu - ujistěte se, že je nebudete trvat dlouho a budete stoupat, jsou zpracováváni 100%. Vše, co je aplikováno, se vypláchne a objeví se mezera v kapslích. a vlasy se často stávají houbou. Při výběru věnujte pozornost! - vaše vlasy by měly vypadat jako lidé - není to jiné)
Pokud vám mohu pomoci, nyní jsou z Ukrajiny dobří dodavatelé, a obecně se ujistěte, že se podíváte na klienty čarodějů, v jakém stavu se dostanou ke korekci a tak dále, je-li to možné, samozřejmě. Zde handicap každý salon dá sociální. síť - lze s klienty odepsat.
Byl bych rád, kdyby to pomohlo.

- Dobrý den, prosím, řekněte mi dobré dodavatele. Je velmi obtížné najít kvalitní vlasy (((Pokud máte v osobním účtu [email protected]
Byl bych vám velmi vděčný)

- A abyste neměli lezení, musíte si vzít dobrou, vysoce kvalitní vlasy a správně navázat. To znamená, že moc závisí také na pánovi. Stavím slovanské vlasy od výrobce, Hair24, po dobu šesti měsíců s nimi, zatím jsem velmi potěšen.

- dívky Já sám jsem mistr kapacity, říkám toto: 1. Kvalita keratinu, nestojí za záchranu a odpadky na trhu full2. Vlasy před prodloužením by měly být dobře omyty z jakýchkoli produktů péče, nejlépe v předvečer jejich nepoužívání po dobu několika dní o tom, co je váš pán povinen vás varovat. No, těsně před tím, než se šamponem promyje hluboké čištění. Věnujte pozornost výrobkům, které používáte, je vhodné konzultovat s vaším pánem nebo objasnit, co doporučuje - bez fanatismu není potřeba speciální superfood. Obecně věnujte pozornost tomu, co sama má. Vlasy! pokud máte vlasy, které jste si připravili k vytvoření rovného lesku, jako na obrázku z časopisu - ujistěte se, že je nebudete trvat dlouho a budete stoupat, jsou zpracováváni 100%. Vše, co je aplikováno, se vypláchne a objeví se mezera v kapslích. a vlasy se často stávají houbou. Při výběru věnujte pozornost! - vaše vlasy by měly být podobné lidem - nemůžeme to říkat jinak) Pokud vám mohu pomoci, nyní existují kvalitní dodavatelé z Ukrajiny, ale obecně se musíte podívat na klienty čarodějů, za jakých podmínek přijdou na opravu a tak dále, samozřejmě pokud je to možné. Zde handicap každý salon dá sociální. síť - zde můžete psát s klienty. Budu rád, kdybych pomohl.
Elena, neříkáte dodavatelům, protože máme malé městečko a žádné normální vlasy ((((děkuji moc v předstihu

- Problém je ve vlasech a ne v keratinu! Také se potýkala s takovým problémem, vždycky dělám stejný keratin, zvýšil klientovy vlasy Tipo Slovyanka, vylezl do hrůzy. Pak jsem si koupil slovanské vlasy 3800 UAH. 100 gramů perfektní bez silikonu a vyrobil jsem si stejný keratin, všechno je nádherné, nikdo se nedostal ven! Pak se rozhodla přidat délku 70 cm levně, vylézt, protože není jasné, co! A všechny tyto experimenty se uskutečnily pod stejným keratinem s jedním balíčkem!

- Je nutné zvýšit normální mistrovství. Současně používejte výrobce kvality, který je zodpovědný za váš výrobek. Budu budovat Slovan z Hairy24 volosy24.com již 4 roky, nikdy nebyly žádné vážné problémy. Srst silná, není zmatená, kapsle jsou plné a samozřejmě nejsou sypytsya.

- Dobrý den, po uplynutí týdne uplynul týden, upadají kapsle, kvůli čemu to může být? Dodržuji všechna pravidla týkající se péče.

- Vybudoval jsi sebe nebo pána? jakým způsobem? velmi závisí na pánovi, na jeho zkušenostech. Důležitá je také kvalita vlasů, kolik dobrých kapslí. Obecně platí, že hodně závisí na výrobě.

- Mám totéž. Toto se nazývá "kvalitní". Zde je důvod pro kapsle. Přesněji jako keratin, z něhož jsou složeny. Poprvé, co jsem před rokem stavěla, byla stále v mé vlasti na Ukrajině. A podruhé jsem si koupil, zapouzdřil a vzal jsem vlasy už v Moskvě, kde jsem se přestěhoval do trvalého bydliště. Musím přiznat, že v měsíci ponožky jsem již vyčesala asi 40 procent vlasů v nejlepším případě. Zdá se mi, že jsem podšal Asijské vlasy pod rouškou Slovana, takže je obtížné jej obléknout, i přes veškeré mé úsilí a péči, a proto se vyčesává spousta dárcovských vlasů. Poprvé nebyla žádná taková noční můra - (
Hlavní věc je, že nativní vlasy nejsou špatně ovlivněny.

- Měl jsem podobný problém s vlasy. Vyčesala jsem 50% vlasů za měsíc, ne-li více. Běžela k salónu krásy pánovi a ona mi řekla, že to jsou takové vlasy a kreatin (pak se vlasy zvýšily slovanskou ženou). A všechno, s čím mi může pomoci pán, je, abych si vzal vlasy a postavil je znovu. No, souhlasil jsem jen s tím, že to odnesu. Když mi byly odstraněny vlasy, to, co jsem viděla, mě hodila do šoku ((((((moje vlasy utrpěly tolik, že to bylo hrozné, takže jsem se po dlouhém čase neodvážil stavět to, ale šest měsíců později Vrátil jsem se do salonu a zvětšil jsem vlasy, ale slovanská žena se otočila na zvonek a šla k jinému pánovi, chodil jsem s vlasy už více než rok, stále ještě nejsou žádné problémy, takže je lepší stavět vysoce kvalitní vlasy, nešetřit na kreatin a vybrat dobrý pán.

- Špatný růst vlasů znamená špatné vlasy. Kupil jsem si belikapel předtím, nikdy jsem neuspěl v kvalitě, ale teď jejich ceny byly vždy vysoké a slevy jsou poměrně malé, ani to necítí. Pravděpodobně proto přešla na Hair24, volosy24.ru. Zde není kvalita horší, možná ještě lepší. Kromě toho jsou ceny a slevy mnohem flexibilnější a ohleduplnější.

- Kolik let jsem užíval slavu v "Hair24", budu budu vlasy a pro klienty - ani jeden z nich nikdy neměl takové problémy. Mají keratinovou kvalitu, italské, vše je drahé a vysoce kvalitní. Ale kolik jste byli povýšeni, je jiná věc. Zakřivené ruce jsou hodně schopné.

- Mohu říct jednu věc, přidám tři roky vlasům a nic se neleskne ani nevypadne. a když opravuje, když vlasy vzlétnou, všechno na svém místě, vyraste pouze. Záleží na dívce na pánovi a na materiálech, které používá, jmenovitě keratinové kapsle (pro které jsou vlasy zapouzdřené) a samotné vlasy. Nebudu postavit slovanskou ženu, ale jih Rusové, jsou levné, ale mám ve výborném stavu. Podařilo se mi je nosit 3-4 krát. a před korekcí, opotřebení po dobu 3-4 měsíců a maximálně vypadnout trochu vlasy, jak obvykle zůstává na hřebenu. Samozřejmě je důležité věnovat náležitou péči, sledovat složení šamponu a nepoužívat balzám na kořeny! A o pánovi je to první fakt! Při první výstavbě jsem narazil do mistra plechovky, ze kterého se vlasy začaly v průběhu týdne plazit a kroutit jako houba (ačkoli vlasy byly prohlášeny za slovanské, obecně jsem byl rozvedený z nezkušenosti a nevědomosti.) A teď, když jsem našel svého pána, aby opravil hrůzu Hned jsem pochopil, co je dobrý pán. Zkušený majster a prodloužení vlasů za 2 hodiny, nikoliv 4, a rodí všechny řádky rovnoměrně a rovnoměrně, protože někteří lidé stále mají vlasy, protože těžký pramen vlasů a jejich vlasy se nezvedají.

- Takže s tebou souhlasím) Zakřivené ruce) Dobří mistři, jejich klienti, nemají takové problémy s česáním.

- Špatná keratinová nebo špatně fixovaná srst v kapsli nebo již zakoupená špatně fixovaná.

- A neříkej mi dobrý dodavatel? Mám také problém ((((téměř 70% klientů se začalo stěžovat, že vlasy jsou vypouštěny z kapslí ((

Pro Více Informací O Suché Vlasy