logo

Výrobky na vlasy s keratinem: přehled

Jsou vaše vlasy suché a bez života? Možná byste měli změnit své výrobky pro péči o vlasy a věnovat pozornost kouzelnému keratinu! Rozhodli jsme se, že vám řekneme o produktech keratinových vlasů, že si zasloužíte krásné vlasy!

Keratinový vzdělávací program

Naše kadeře pro 80-90% se skládají z keratinu, je to složitý protein (protein), bez kterého není možné "stavět" zuby, kosti a vlasy. Na povrchu vlasů můžeme pozorovat již zmrzačené buňky keratinu, které jsou vytlačovány novými, čímž vzniká určitá ochranná vrstva.

Barvení, slunce, mořská voda, láska k horkému vzhledu, prodlužování vlasů, časté šamponování tenké keratinové kůžičky, takže můžete litovat ztráty lesku a pružnosti vlasů. Můžete maskovat vlasy s obnovením šamponů a masky, nalít balzámy a oleje na ně, ale nevidíte výsledek. A to vše proto, že bez keratinu není možné obnovit poškozenou kůžičku. Keratin ve výrobcích na vlasy naplňuje poškozené oblasti, pokožka se stává hladká a hladká, což činí kadeře silnými a lesklými.

V médiích můžete splňovat dva typy bílkovin: přírodní a syntetické. Vedoucí odborníci doporučují věnovat pozornost výrobkům s nehydrolyzovanými bílkovinami, vyplňují dutiny v kutikulích a současně posilují vlasovou šachtu.

Výrobky na vlasy s keratinem: vyberte to nejlepší

Šampon Pro-Keratin Refill, L'Oreal Professionel

Chcete-li obnovit vlasy, začněte správným mytím hlavy! Tento šampon je ideální pro bezvládné kudrlinky, jemně je brousí a vytváří neviditelnou ochranu na povrchu každého vlasu. To nejenom snižuje negativní vliv škodlivých faktorů na vlasy, ale také pomáhá je hladké a hedvábné. Mimochodem, odborníci v obzvláště zanedbávaných případech doporučují opakovat postup hlavové masy ještě dvakrát!

Šampon Maraes Color Výživný, Kaaral

Pokud jsou vaše vlasy z důvodu častého barvení oslabeny, vyberte tento výrobek od italské značky. Nejen, že zaplní nedostatek bílkovin, ale také vyživuje kudrlinky kokosovým olejem s květinami Tiare. Mimochodem, tento šampon neobsahuje škodlivé silikony a parabeny, takže se může pyšnit na poličku, pokud jste příznivcem přirozené péče!

Keratin pro vlasy: kondicionér Advanced Keratin Repair, Pantene Pro-V

I přes poměrně nízké náklady na balzám, váš účinek vás ohromí. Během několika minut získá vaše kadeře elasticitu a potřebnou sílu. Produkt je vytvořen v duchu nejlepších švýcarských tradic, určitě se Vám bude líbit!

Klimatizace SM Frizzdom, Revlon Professional

Úžasný nástroj vhodný pro poškozené vlasy a po rovnání keratin (takže výrazně prodlužujete účinek postupu). Nástroj nejen vytváří neviditelný rám na vlasy, ale také chrání při sušení pomocí vysoušeče vlasů.

Keratine Thermique, Kerastase

Nemůžete si představit svůj život bez vysoušeče vlasů a žehlení? Pak tento produkt je pro vás! On nejenže zastaví "keratinový hlad", ale také ochrání vlasy při stylingu. Mimochodem, Keratine Thermique dokonale vyhlazuje kadeře, takže potřeba žehlení může vypadnout!

Pěna pro pokládku K-Pac, Joico

Jedna z nejlepších možností saturace vlasů s bílkovinami během stylingu! Je pravda, že keratinový film se při šamponování hlavy zbaví, ale jako pomocný přípravek pro obnovu vlasů je pěna prostě nenahraditelná.

Sprej Kera Labo, Yanagiya

Japonská značka, kterou prostě nemůžeme ignorovat! Snadné stříkání bez silikonu doslova na oči opravuje poškozené vlasy! Keratin je ve dvou formách a je doplněn všemi druhy olejů, extraktů z řas a dalších složek.

© Autor článku: Tatiana Ebel

Keratinové prostředky pro obnovu vlasů

Pro obnovu a vyhlazení pramenů se dnes často používají oblíbené vlasové výrobky s keratinem. Syntetizovaný protein přítomný v jejich složení slouží jako druh stavebního materiálu pro vlasové šachty, vyplňuje prázdné prostory a dodává vlasům lesk a pohodu. Mnoho léků lze použít doma. Podrobně vysvětlíme pravidla pro výběr keratinových léků a popíšeme nejžádanější zástupce této kategorie.

Zásady výběru

Keratin je součástí vlasových vah, které pokrývají kadeřnictví. Hlavním cílem tohoto proteinu je chránit vlasy před různými poškozením: chladem, přehřátím, solí a chlorovanou vodou, slunečním světlem, chemickými složkami atd. Zjistěte více o tom, co je keratin.

Stává se, že prameny začnou ztrácet přirozený keratin. Výsledkem je špatná ekologie, nevhodná péče o vlasy, stres, špatná výživa a některé další faktory.

Nedostatek keratinu může být vyplněn podobnou látkou získanou z ovčí vlny. Syntetizovaný keratin je zabudován do struktury vlasů, vracející se hladkost, hedvábnost a lesk. Vzhledem k tomu, že se tyto vláknité vlákna stanou elastickými a pružnými, snadněji se hřebují a podléhají pokládce. Ochranná funkce pokožky je také obnovena.

Aby byl výrobek co nejúčinnější, zvolte láhve, kde je indikováno: hydrolyzovaný keratin v kompozici. Jeho molekuly jsou menší, což znamená, že je snazší dostat se do struktury vlasů. Kromě toho se po hydrolýze stávají rozpustnými ve vodě. Normální protein se v této vlastnostech nijak neliší, takže se může jednoduše držet na povrchu kudrlin, čímž je těžší a nepřináší všechny výhody.

Zkontrolujte složení a škodlivé přísady. Nejnebezpečnější z nich je formaldehyd. Předpokládá se, že množství této složky v přípravku by nemělo přesáhnout 2%. Obvykle se zavádí do prostředků určených pro narovnání vlasů. Naughty, kudrnaté a kudrnaté vlasy jsou hladké pod vlivem formaldehydu a vyhřívaného železa. V regenerační a kosmetické péči, která neovlivňuje strukturu pramenů, není potřeba jedovatá složka.

Pozor! Vyrovnání bez keratinu je také možné. Takové výrobky vyrábí mnoho profesionálních firem, například Kerarganic, Inoar atd. Ale účinek po postupu trvá méně.

Jako součást prostředků pro regeneraci keratinu často existují oleje, rostlinné výtažky, vitamíny, aminokyseliny, bílkoviny. To je významný přínos. Při pronikání do struktury vlasů užitečné komponenty vyživují, zvlhčují a rekonstruují prameny po celé délce. Je žádoucí, aby se tyto látky objevily na láhvi s léčivem v první polovině seznamu složek, jinak by z nich bylo málo.

Keratinové prostředky jsou často padělané. Koupit zboží od důvěryhodných prodejců a vyhnout se pochybným místům, které nabízejí levný keratin pro vlasy. V tomto případě nejmenší cena nejčastěji znamená špatnou kvalitu.

Tekuté keratiny

Chcete-li obnovit poškozené vlasy, obohatit je o užitečné komponenty a zlepšit strukturu pramenů, použijte nejúčinnější formu keratinu lék - kapalina. Jedná se o syntetický protein, doplněný aminokyselinami, minerály a vitamíny. Tento nástroj se liší od keratinových šamponů, balzámů a dalších podobných výrobků, u kterých je keratin pouze jednou ze složek a často není hlavní.

Vzhledem k mikroskopické velikosti molekul, látka proniká do každé vlasy, utěsňuje mikrotrhlinky a dává kadeřům pružnost, hedvábnost a lesk. Obal vlasů ochrannou fólií, keratin redukuje riziko poškození pramenů při ohřátí (sušení foukáním, styling s curlingem a žehlení), působení chemických složek (barvení, perm).

Tekutý protein se obvykle používá k obnovení vlasů v salonu, ale můžete tuto péči doma cvičit. Profesionální nástroj se prodává ve formě spreje, v ampulích a lahvích s dávkovačem. Zjistěte, jaká forma uvolnění je lepší a úspornější, stejně jako co jiného potřebujete procházet při výběru kapalného keratinu na našich webových stránkách.

Schwarzkopf Professional Supreme Keratin

Německá firma vyrábí celou řadu léků pro rekonstrukci kadeř. Kromě čištění a vyhlazování šamponů je mléko, maska ​​a arganový olej. Pro větší efektivitu by to mělo být aplikováno v komplexu, přísně podle pokynů. Správně provedený postup poskytne dlouhodobý výsledek - až 3 měsíce. Keratin, glycerin, dimetikon a další syntetické složky pomáhají obnovit poškozené vlasy a vyhlazovat nepodložené kudrlinky.

Řekneme vám, jaké jsou nevýhody této kompozice a kdo by se měl zdržet používání linky Schwarzkopf.

Keratin DNC dvojčata

Přípravu pro posilování a rekonstrukci vlasů ocení příznivci přirozenosti. Je obohacen výtažky z několika rostlin: heřmánek, tansy, kobylka, plantejník, kopřivka a další. Spolu s keratinem a kyselinou hyaluronovou se všechny tyto látky starají o poškozené vlasy na špičky. Kudrliny získávají sílu, pružnost a lesk. Je velmi jednoduché použít keratin DNC dvojčata: pro vyhlazení vlasů nepotřebujete ploché žehličky a vysoušeč vlasů - podle vůle. Dozvíte se o dalších funkcích drogy z našeho podrobného přehledu.

Perfektní vlasy Wella

Nástroj je k dispozici ve formě pěny. Kompozice není příliš rozmanitá, ale užitečná a výživná: keratin, aminokyseliny, B5 a pšeničné bílkoviny. Po nanesení pěny na vlasy není odmyt - ošetřené prameny lze umístit libovolně. Vlasy se okamžitě stanou bujnějšími a objemnějšími a kudrlinky budou vypadat zdravěji. Během každé instalace však nástroj nepoužívejte.

Řekneme vám, proč byste měli udělat přestávky při aplikaci pěny Vella a podrobně analyzovat výhody a nevýhody tohoto produktu.

Helso

Helso sera neobsahuje nic jiného než keratin a vodu. Mohou být přidávány do šamponů, balzámů, pleťových vody pro poškozené vlasy. Koncentrace séra závisí na tom, co potřebujete: obnovit prameny hluboko, poskytnout jim pomoc v nouzi nebo použít prostředek k prevenci. Přerušení dávkování se nedoporučuje. Použití séra ve své čisté formě může být nejvýše 2 krát týdně.

Zjistěte, jaké názory a recenze shromažďuje Helso keratin, a jak ovlivňuje stav vlasů.

Keratin bodyton

Droga má široké spektrum účinku - díky ní bude možné nejen kudrlinky, ale i řasy a nehty. Účinek bude patrný po 2 týdnech pravidelného používání. Bodyton se přidává do šamponů, mask a balzámů na vlasy, řasenky. Pro každou metodu - vlastní proporce a pravidla použití. Stejně jako ostatní podobné léky má řadu kontraindikací.

Budeme říkat, kdo nemůže obnovit vlasy pomocí Bodyton, a kolik je tento nástroj v Rusku.

Keratínová voda Estel keratin

Výrobce tohoto keratinového prostředku tvrdí, že sprej má deset vlastností najednou: zvlhčuje, zesvětluje a vyhlazuje vlasy, dodává objem, fixuje původní barvu, chrání před ultrafialovým zářením a vysokou teplotou, má antistatický efekt a spáry rozděluje konce a také má vlastnosti keratinizačních pramenů.

Tento salonní přípravek lze použít doma. Řekneme vám, jak postupovat správně a jaké výsledky by se od něj měly očekávat.

Keratinové výrobky

Mnoho výrobců zahájilo výrobu sady, které obsahují různé přípravky na bázi keratinu: šampony, masky, balzámy, sérum atd. Obecně platí, že kompletní sada stojí hodně. Jeho použití však zvyšuje účinek jednotlivých léků a zvyšuje účinnost linie. Podle recenzí mohou produkty ze stejné sady způsobit různé zobrazení. Například, šampon přišel až k vlasům, ale maska ​​s keratinem ne. Můžete střídavě nakupovat finanční prostředky z jedné série a zjistit, jak ovlivňují vaše vlasy. Navíc tento přístup zajistí, že na složky kompozice nedojde k žádné alergii.

Pozor! Výrobci varují: pokud používáte specializovanou řadu výrobků s léčivy z jiných sérií a značek, snižuje účinnost keratinových léků.

L'Oreal Professionnel Pro-Keratin Doplněk

Sada je určena pro majitele oslabených, nudných, nehybných kudrlin, náchylných k pádu a rozdělení na špičky. K dispozici je šampon, balzám a keratinová maska. Vzhledem k tomu, že kosmetika L'Oreal je považována za profesionální, stojí drahá: od 650 do 1300 rublů za jednu láhev z linky. Mnoho dívek se v žádném spěchu nedostává takových částek na produkty, které shromažďují konfliktní recenze.

Kompletní přehled řady Lorealevskaya se všemi pozitivními a negativními vlastnostmi léků na vás čeká v našem tematickém materiálu.

Aktivní komplex keratinu z komplimentu

Kromě keratinu jsou produkty tohoto komplexu obohaceny argininem, panthenolem, biotinem a aminokyselinami. Živné složení obnovuje vlasy a pozitivně ovlivňuje pokožku hlavy, eliminuje suchost, odlupování a zpevnění vlasových folikulů. Pro tento účel byl do ampulí určených pro péči o pokožku přidán antiseptický asparagin. V sadě je také šampon, balzámový oplach a sérový sprej.

Budeme vysvětlovat, jak správně používat každý produkt, a ukáže vám, jaké problémy keratinové léky z komplimentu pomohou vyrovnat se.

Kapous Magic Keratin Series

Jedna z nejucelenějších linií, ve kterých je šampon, krém, maska, sérum a dokonce i krémová barva. Všechny přípravky jsou nasyceny keratinovými molekulami a dalšími užitečnými přísadami, které změkčují a zvlhčují vlasy, chrání je před účinky negativních faktorů, dodávají vlasům lesk, sílu a hladkost. Příliš časté používání keratinu však může negativně ovlivnit stav kudrlin. Glutinní protein způsobuje vážení vlákna.

Zjistěte, jak často mohou být produkty Kapus použity a kolik keratinových krémových barev vyvinula domácí značka.

Belita Vitex

Keratinová sada od běloruského výrobce zahrnuje šampon, masku, olej, dvoufázový roztok a sérum. Prostředky obnovují suché a poškozené vlasy, poskytují zdravý lesk na kudrlinky, zjednodušují česání a stylování, chrání vlasy před rozleskem počasí a dalšími nežádoucími faktory.

Zvláštností linky Belita Vitex jsou náklady na rozpočet ve srovnání s jinými podobnými léky. Řekneme vám, proč byste měli zvolit běloruské výrobky s keratinem pro péči o vlasy a co se o těchto produktech nelíbí.

Keratin Chi

Šampon, kondicionéry (z nichž jedno je nesmazatelné), tekuté hedvábí, laky a další výrobky série pomáhají dělat prameny silné, silné, zdravé. Kromě keratinu obsahují arganové a jojobové oleje, hedvábné bílkoviny. Pro transformaci vlasů musíte ze soupravy koupit alespoň 3 léky. Pokud nejsou prameny příliš poškozené, stačí jeden kapalný hedváb.

Náklady na produkty s keratinem jsou poměrně vysoké, ale je to pravděpodobně hlavní mínus linky. Přečtěte si o našich výhodách a účinnosti v naší recenzi.

Cadweg Keratin (cadiveu brasil cacau)

Brazilské výrobky s keratinem jsou považovány za jednu z nejkvalitnějších. To je potvrzeno hodnocením různých vlasových produktů. Značka Cadiveu vyrábí šampony, masky a tekuté keratiny pro majitele všech typů kadeří: křehké, barevné, dělené atd. Protein, který je součástí prostředků, je co nejblíže tomu, co je přítomno v lidských vlasech. Také výrobce zaručuje, že produkt Cadiveu s keratinem obsahuje pouze přírodní složky.

Budeme popsat, jak proces aktualizace pásů v kabině a kolik bude tento postup stát.

Keramické vlasové šampony

Keramické šampony jemně čistí pokožku hlavy a vlasy před nečistotami. Přidávají lesk a hedvábnost na kudrlinky, obalují prameny filmem, který je chrání před negativním vlivem prostředí. Využití finančních prostředků nevyžaduje dodržování zvláštních pokynů. Hlavní podmínkou je okamžitě opláchnout mýdlovou hlavu, ale po 6-8 minutách, aby keratin pronikl do struktury vlasových šachet a nadále ovlivňoval prameny i po vyprání šamponu.

Přípravy v této kategorii jsou dva druhy: pro hluboké čištění před regenerací keratinu a pro každodenní péči. Náklady na profesionální produkty jsou poměrně vysoké, ale rychleji se vyrovnávají s šampony na masovém trhu. Při výběru výrobku pro šamponování je třeba upřednostnit skutečnost, že neobsahuje silikon, parabeny a hlavně sulfáty, které přispívají k vyluhování bílkovin ze struktury vlasů. Je zvláště špatné, pokud jsou škodlivé složky uvedeny v seznamu na láhvi - účinnost takového šamponu bude nízká.

Estel keratin

Výhodou tohoto nástroje je jeho všestrannost. Nemá téměř žádné kontraindikace. Nicméně kvůli velkému množství syntetických látek může šampon způsobit sucho hlavy a jiné alergické reakce. Estel Keratin proto lépe nepoužíváte, pokud máte citlivou pokožku hlavy. Droga zvlhčuje a vyživuje vlasy, vytváří laminační účinek, usnadňuje česání. To vše však bude relevantní pouze při neustálém využívání finančních prostředků.

Chcete-li zhodnotit další výhody a nevýhody šetrného keratinového šamponu od společnosti Estelle, pomůže nám náš přehled.

Shauma Keratin Power

Ekonomický a cenově dostupný keratinový šampon od značky Schaum usnadňuje česání, dává vlasům zdravý lesk a chrání prameny před poškozením. Také v této sérii je balzám a maska. Současné používání všech nástrojů ze soupravy účinněji než použití šamponu samotného.

A ačkoliv produkty Schaume mají výrazný pozitivní účinek na vlasy, neměli byste s jejich pomocí spoléhat na kompletní obnovu kudrlin. Abychom lépe porozuměli vlastnostem tohoto nástroje, podrobně rozložili složení šamponu Keratin Power a podrobně popsali jeho výhody a nevýhody.

Keratin Gold Silk

Šampon je vhodný k péči o poškozené vlasy, které potřebují regenerační péči. Může být použita denně. Kromě toho řada značky obsahuje také balzám, sprej a masku. Každý přípravek je obohacen keratinem, panthenolem, kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem. Pro dosažení maximálních výsledků je nutné použít všechny prostředky najednou.

Kromě všech výhod setu bude stát velmi rozpočet - asi 700 rublů. Naučte se správně používat šampony a jiné přípravky z řady a co je plné nedodržení pokynů výrobce.

Keratinové oleje

Kromě tradičních produktů péče o vlasy - šampony, balzámy, kondicionéry, masky atd. - výrobci vyrábějí oleje obsahující molekuly keratinu. Jeho účinnost můžete okamžitě vyhodnotit. Konzistence oleje obklopuje všechny vlasy, okamžitě vyhlazuje prameny a dá jim lesk. To vše je možné díky keratinu a dalším složkám: vitamínům, extraktům léčivých rostlin, aminokyselinám atd.

Při pravidelném používání bude možné hodnotit další pozitivní vlastnosti olejů. Obnovují strukturu pramenů, chrání je před poškozením. Některé produkty této kategorie mohou být aplikovány na kořeny, což příznivě ovlivňuje pokožku hlavy a vlasové folikuly. Vybrali jsme si 3 nejoblíbenější keratinové oleje, které vám řeknou o jejich vlastnostech, nákladech a pravidlech aplikace.

Keratinové barvy

Díky produktům z této kategorie je možné nejen změnit barvu vlasů, ale také zajistit dlouhou péči a obnovu vlasů. Složení keratinových nátěrů nezahrnuje škodlivé složky, z nichž hlavní je amoniak. Ale zde jsou užitečné látky, které dělají kudrlinky zdravé a dobře upravené. Kromě keratinu mohou být rostlinné výtažky, bílkoviny atd.

Paleta těchto barev je velmi rozsáhlá. Ale to není jediná výhoda prostředků. Na příkladu výrobků ze 3 populárních značek vám řekneme, jaké jsou pro a proti keratinovým vlasovým barvivem a kdo by neměl používat tyto jemné přípravky.

Keratin s aliexpress

Mohu koupit keratín na Aliexpressu a který z nich je lepší vybrat v našem článku.

Užitečná videa

Namísto keratinového vyrovnání vlasů: Tresemme Keratin Smooth šampon.

Keratinové vlasové rovnání od INOAR, složení marocké vlasové keratiny.

Keratin pro vlasy, jak to ovlivňuje vlasy, jaké vlastnosti má, výhody a nevýhody

Co je keratin a proč je to?

Keratin je speciální bílkovina, jejíž hlavní funkcí je chránit kudrliny před mechanickým poškozením, poškozením, ztrátou. Při normálním fungování těla se tato látka vyrábí v těle v takovém množství, které činí vlákna silnými, lesklými, hedvábnými. Uměle ji obdržíte z ovčí vlny.

Je to důležité! Poškozené vlasy potřebují další výživu, proto je třeba je posílit keratinovými výrobky.

Chcete-li zjistit, jaké složení má, musíte vědět, že v přírodě existují dva typy této látky: beta a alfa keratin (tvrdé a měkké). Více než 80% vlasů tvoří měkký keratin. Mezi hlavní součásti obsažené v něm jsou:

 • Protein;
 • Aminokyseliny;
 • Alanin;
 • Cystin;
 • Aminokyselina obsahující síru;
 • Glycin;
 • Cystein

Chcete-li zlepšit proces absorpce analytu uvnitř chloupků, musíte vyplnit tělo různými stopovými prvky, které jsou ve zvířecím proteinu.

Jak to ovlivňuje vlasy?

Jeho hlavní funkcí je obnovení poškozených pramenů zevnitř. Tento výsledek je dosažen díky hlubokému pronikání do středu chloupků a vyplnění mezer a mikrotrhlin, které se předtím vytvořily, což činí kadeře elastické, odolné a hedvábné.

Keratin je nepostradatelný při ošetřování vlasů. Je schopen vrátit chybějící vlhkost do suchých oblastí, aby se zbavil problému rozštěpených konců.

Podívejte se, co se stalo hlavou vlasů poté, co keratin může být na fotografii "před" a "po." Výsledek není příliš dlouhý. Chcete-li to provést, stačí jen jeden postup.

Pozor! Lékaři trichologové říkají, že použití keratinu v jeho čisté formě může být ne více než jednou za dva až tři měsíce.

Druhy kosmetiky pro vlasy s keratinem

Keratinový šampon

Široce zastoupen na trhu. Rozlišuje se v objemu, složení. Náklady také hrají důležitou roli, protože levné výrobci nemohou poskytnout dostatečnou ochranu vlasů, pokud možno co nejlépe je posílit. V době získání prostředků, které se vám líbí, podívejte se na složení, množství keratinu v něm. Tyto nástroje můžete používat pouze jednou týdně.

Je to důležité! Velké procento keratinu (více než 5%) je nebezpečným indikátorem zdraví.

Maska na vlasy s keratinem

Lze aplikovat na vlasy více než jednou týdně. Doba trvání těchto obnovovacích pramenů by neměla překročit 7 nebo 10 zasedání. Signálem ukončení procedur bude hojná ztráta vlasů (je to kvůli jejich vážení). Pro terapeutické účely nakupují výrobky, které okamžitě produkují výsledky (ale obsahují formaldehydy) nebo připravují masku doma ze všech přírodních složek.

Tekutý keratin pro vlasy

Je prezentován v obchodech ve dvou typech:

 1. Stříkat jako sprej na vlasy. Používá se při česání, stylingu, vytváření vhodného účesu. Je to nehospodárné, protože není možné upravit spotřebu látky;
 2. Olej se prodává ve formě ampulí ve výši jednoho kusu najednou. Příliš mnoho přípravku by nemělo být aplikováno na vlasy, protože se stane mastnou, rychle se znečistí. Pokud jste ampuli nepoužívali až do konce okamžitě, pak její obsah není předmětem skladování a bude muset být vyhodit.

Léčba hlavy kapalným keratinem by během sedmi dnů neměla překročit dvakrát.

Balzám

Doporučuje se aplikovat na čisté vlasy, které se omyjí keratinovým šamponem. Balzám se aplikuje 1 krát za 7 dní v malém množství a jemně je roztírá po celé délce pramenů. Nechejte 5 - 7 minut a pak se umyjte teplou vodou.

Průzkum: používáte keratinovou kosmetiku?

Celkem hlasů: 36. Celkem členů: 36.

Výhody a kontraindikace

Před použitím jakékoli kosmetiky je nutné zkoumat její pozitivní a negativní vlastnosti.

Pros

 1. Obnova poškozených pramenů;
 2. Poskytování síly, lesku;
 3. Vytvoření pocitu měkkosti, hedvábnosti;
 4. Pomáhá zbavit se zvýšené elektrifikace vlasů;
 5. Eliminuje nadměrné sušení po barvení;
 6. Účinně narovnává.

Nevýhody

 1. Váha vlasů, což vede ke ztrátě, a proto není vhodné pro jemné vlasy;
 2. Pramínky se rychle stávají mastnými, špinavými;
 3. Formaldehyd je přítomen ve všech produktech s keratinem, který negativně ovlivňuje celé tělo;
 4. Je striktně kontraindikován během těhotenství, kojení, s problémy s pokožkou hlavy, během alergií;
 5. Během získání tohoto nástroje je třeba věnovat pozornost tomu, kolik této látky je obsaženo v injekční lahvičce;
 6. Existují případy, kdy po zákroku měly ženy závratě, nevolnost, bolest v hrudi, krku, krvácení z nosu;
 7. Vlasy ztrácejí barvu rychleji.

Pozor! Maximální povolené množství keratinu v kosmetice je 0,2%. Někteří bezohlední výrobci toto číslo zvyšují na 10,5%.

Pomoc! Postup keratinizace je považován za škodlivý ve Spojených státech av mnoha evropských zemích a je proto přísně zakázán.

Co je lepší pro vlasy: botox nebo keratin

Oba postupy jsou zaměřeny na zlepšení stavu poškozených kadeří, ale každá z nich má své vlastní rozdíly. Botoxová léčba se skládá z hlubokého proniknutí každého vlasu, zbaveného elektrifikace. Významným plus botoxem je nedostatek formaldehydu v něm. Mezi nedostatky upozorňujeme na křehkost drogy (ne více než tři měsíce), na neexistenci účinku nápravy.

Keratin má za cíl udělat vlasy poslušný, měkký, lesklý, hedvábný. Perfektně narovná kudrlinky. Hlavní nevýhodou keratinu je přítomnost nezdravých formaldehydů. Příliš časté používání vede k těžším vlasům a jejich následné ztrátě.

Keratin pro vlasy doma

Šampony, balzámy, masky, kapalný keratin ve formě spreje, oleje jsou vhodné pro domácí použití.

Jak používat

Aplikujte keratinizované činidlo striktně na kadeře. V žádném případě by látka nespadla na pokožku hlavy. V opačném případě může způsobit podráždění, alergické reakce, loupání.

Suché ošetřené vlasy by měly být extrémně studeným vzduchem, aniž by se sklonil hlavou dolů. Takže účinek tohoto postupu bude lépe stanoven a nepoškozuje tělo.

Pozor! Zahříváním vlasů ošetřených keratinem vyvoláte uvolňování toxických látek obsažených v složení kosmetických prostředků. Vzhledem k expozici studenému vzduchu se do ovzduší neuvolňují škodlivé páry a nebudou schopny vyvolat otravu.

Domácí recepty na keratinové masky jsou vyrobeny z přírodních složek: aloe šťáva, rozmarýnový olej, citrónová šťáva. Například můžete míchat želatinu zředěnou vodou, přidat do ní jablečný ocet a rozmarýnový olej. Účinnost tohoto nástroje nebude okamžitě vidět, ale nikdy nezpůsobí poškození vlasů.

Jak se umýt

Opláchněte ho teplou vodou. Šampon musí být bez síranu. K dalšímu posílení pramenů se po mytí doporučuje použít domácí nebo získané zvlhčující, vyživující masky na hlavě.

Jak se starat o vlasy?

Účinky postupu lze co nejvíce stanovit podle těchto doporučení:

 • Nepouštějte vlasy po dobu 3 dnů;
 • Postup barvení by měl být proveden před keratinizací;
 • Používejte šampony, které neobsahují sírany;
 • Nefouchejte vlasy;
 • Nechoďte do koupelny, do sauny, protože horký vzduch ničí prostředky, které se na prameny používají.
Nezůstávejte dlouho pod žhavým sluncem

Když po postupu můžete barvit vlasy

Pokud jste neměli čas na barvení vlasů v požadované barvě a ošetření pramenů keratinem, bude možné barvit vlasy až po 14 dnech. Nedodržení této podmínky povede ke skutečnosti, že kudrlinky nejsou posíleny a budou opět bez života.

Proč nemáte keratin na vlasy?

Pokud keratinizace probíhá bezprostředně po zafarbení, výsledek nebude nikdy možný. Neměli bychom zapomínat, že vysoušení vlasů horkým vzduchem vede ke skládání výrobku a zastaví jeho ochranný účinek.

Keratin Hair Products

Šampon Capus

Šumivý keratinový šampon je prostředek, který čistí prameny špíny. Připravuje je pro následnou aplikaci masky, balzámy, posiluje, obnovuje poškozené chloupky a činí je lesklé a silné. Pro lepší informaci o vlastnostech keratinu doporučuje výrobce, aby během šamponování dvakrát šampón naneste, udržujte ho pod polyethylenem po dobu až 5 minut a opláchněte teplou vodou.

Šampon Liebriderm

Šampon Librederm Keratin je vhodný pro všechny typy vlasů. Jemně čistí, vyživuje prameny, nezpůsobuje rychlou kontaminaci, významně zvyšuje objem vlasů. Nepůsobí příliš mnoho pěny kvůli minimálnímu množství síranů ve svém složení.

Estelle šampon

Estel ruský přípravek je určen pro ženy s oslabenými, poškozenými vlasy. Po jejím použití jsou vlasy snadno hřebeny, prameny se nezmění, méně vypadnou. Výrobce tvrdí, že šampon může být během mytí jednou aplikován na hlavu.

Globální keratinový šampon

Global KeratinNež se vyrovnává s problémem vyrovnání zamotaných, elektrizujících vlasů. Je hojně aplikován na hlavu a je distribuován s masážními pohyby na celém povrchu. Vhodný pro každodenní použití.

Vhodné pro suché, poškozené vlasy. Podle recenzí, silně závaží kudrlinky, dělá je těžké. Po použití nezapomeňte nanášet hydratační masku nebo olej na prameny.

Šampon Shauma

Vlasy jsou měkké, poslušné, lesklé. Dokonale hydratuje prameny, takže nepotřebuje další kosmetiku. Svědění, alergie, peeling neznamená.

Šampon Nexxt (nekst)

Obsahuje extrakt z kaštanu, který zabraňuje ztrátě, podporuje rychlý růst pramenů. Plně obnovuje, vyhlazuje vlasy. Množství keratinu v jedné láhvi je pro tělo naprosto bezpečné.

Vlasy po keratinu

Postup pro hojení vlasů s keratinem je docela populární. To se vysvětluje skutečností, že prameny okamžitě změní vzhled k lepšímu. Tento výsledek však lze dosáhnout pouze tehdy, když jsou všechna opatření prováděna striktně v souladu s pokyny výrobce.

Po použití keratin vlasy jsou stále živější, měkké, lesklé, hedvábné. Existuje pocit dodatečné hustoty, gravitace. Navzdory všem těmto výhodám je součástí produktu produkt formaldehyd. Před zahájením procedury nezapomeňte zkontrolovat dostupné recenze. Nezapomeňte se poradit se svým lékařem, který vám může říci o možných rizikách pro vaše zdraví.

Top 5 keratinových vlasových výrobků z lékárny. Cena, funkce aplikace

Hlavním ukazatelem zdraví a přitažlivosti ženy je její luxusní srst, i když faktory, které ničí jejich strukturu, jsou obrovské. Nesprávná strava, nedostatek vitamínů, stresující situace, změny teploty a nošení klobouků mají škodlivý vliv na stav vlasů.

Nejpopulárnějším způsobem, jak je obnovit, je keratin, jehož použití jim pomůže poskytnout pružnost, měkkost a hedvábnost.

Keratin pro vlasy: jaký vliv má

Keratin je bílkovinná látka, která se skládá z množství aminokyselin, které mají příznivý vliv na kvalitu srsti. Kosmetické postupy s jeho použitím mají léčivé vlastnosti a regenerační účinek.

Co je to keratin pro vlasy, koupit v lékárně, cena tohoto nástroje - otázky zájmu mnoha žen a dívek. Ve skutečnosti je to velmi důležitá látka pro vlasy a jejich zdraví a krásu.

Podle kosmetologů, na rozdíl od jiných profesionálních výrobků, použití keratinu nepřispívá ke zničení struktury, ale je to populární způsob, jak je zlepšit.

Negativní dopad vnějších a vnitřních faktorů vede k tomu, že vlasy periodicky ztrácejí keratin. Výsledkem je, že příliš dlouhé prameny nemohou naplnit potřebné množství bílkovin, a proto jsou křehké a suché.

Provádění procesu obnovy zahrnuje použití určitých nástrojů, které mají v jejich složení keratinové molekuly, které pronikají do vlasů a vyplňují všechny praskliny a prázdné prostory.

Keratinový povlak povrchu nití vede k odpaření speciální rozpustné látky a polymerace.

Po intenzivní léčbě přestanou vlasy zvlnit, narovnat, zesílit sílu a lesknout. Pod vlivem výparů se vytváří vrstva, která chrání před vnějšími vlivy. V průběhu času se keratin vymyje.

Který vlas je keratin potřebný

Plány vlasů pokrývají první vnímání potíží spojených s tělem, takže jejich stav je možné zjistit o lidském zdraví. Často zneužívání vysoušečů vlasů, curlingů a žehliček značně poškozuje kadeře.

Struktura vlasové šachty je poškozena, což vede k jejímu rozštěpení. Výsledkem je, že tupé a neomylné prameny vedou ke špatné náladě a pohodě.

Tekutý keratin snadno proniká do zničených míst, pomáhá vlasům posilovat a zdravě vypadat.

Nezávisle na nákladech, keratin pro vlasy zakoupené v lékárně je ideální pro jakoukoli škodu a v některých případech je nezbytný při léčbě. Nástroj musí být aplikován mírně maximálně dvakrát týdně. Nadměrné zásobování může vést k mastným vlasům.

Postup obnovy se doporučuje, pokud jsou prameny zvýrazněny hrubou, porézní strukturou a jsou charakteristické pro poškození po barvení a dalších vnějších vlivech.

Nadměrné zbarvení a použití rovnačky vede ke změně tvaru účesu. Kudrlinky současně získávají tuhost a nelze je bez styku s kosmetikou.

V takové situaci je nemožné bez látky s aminokyselinovou kompozicí, která vám umožní vrátit do vlasů bohatý a zdravý vzhled.

Keratin pro vlasy: přehled oblíbených produktů

Keratin pro vlasy koupit v lékárně, jehož cena bude odpovídat vysoce kvalitní a efektivní vyrovnání vlasů není snadné. Kreatin rovnání rychle získává popularitu mezi dívkami, které chtějí vyhlazovat nezbedné a těsné kudrlinky.

Není divu, že většina společností zabývajících se výrobou kosmetiky obsahuje keratínové kadeřnické kadeřnické soupravy v seznamu výrobků. Jaké značky dnes dávají přednost spravedlivému sexu?

Vysoce koncentrované keratinové přípravky DNC

Hydrolyzáty obsažené v kompozici doplňují poraněné oblasti v plášti a pomáhají předcházet nedostatku konstrukčních prvků. V důsledku toho vlasy posilují a zvyšují objem.

Keratinový přípravek podporuje tvorbu koloidů, které chrání před škodlivými chemickými složkami během barvení. Bylinné přísady zvyšují keratinové regenerační vlastnosti a kyselina hyaluronová harmonicky upravuje vodní rovnováhu vlasových folikulů a pokožky hlavy.

Aplikace nezpůsobuje problémy: je nutné symetricky aplikovat na celý povrch vlhkých vlasů. Pak chvíli stát, starostlivě hřeben a vyschnout vlasy. Vypláchnutí nástroje není nutné.

Lék je malá láhev o objemu 20 ml, která je dostačující pro 5-7 aplikací a prodává se téměř v jakémkoli online obchodě s profesionální kosmetikou.

Dnes keratinu na vlasy lze zakoupit v lékárně, cena se pohybuje od 200 do 300 rublů. Objednat můžete v online lékárně.

Tekutý kosmetický keratin Helso

Syrovátková bílkovina se tradičně používá jako profylaktická látka: vyživuje vlasové folikuly, vytváří ochrannou vrstvu a vrací vitální energii a přírodní bílkovina dává přirozenou záři.

Použití přípravku Helso eliminuje průřez a suchost a poskytuje ochranný účinek při chemických postupech. Po nanesení je barva pevná a vyrovnání se stává efektivnějším.

Helso Keratin je plechovka 60 ml bez dávkovače a 250 ml s dávkovačem pumpy. Konzistence: tenká a mírně lepkavá.

Objednat můžete v online lékárně. Cena se pohybuje od 800 do 1000 rublů. pro velkou láhev a 500 rublů. pro 60 ml.

Kosmetické Keratin Vitarino

Vitarino keratin je kvalitní produkt, který se skládá z přírodních bílkovin, které díky rychlému pronikajícímu účinku obklopují prameny a obnovují poškozené oblasti. Vlasy současně získávají atraktivní, zdravý vzhled a pokožku hlavy je obohacena o důležité minerály.

Přirozený přípravek vlasy nestíhá a nezhustuje, ale vede k původnímu stavu.

Nezaměňujte prostředky pro narovnání vlasů s přípravkem obsahujícím přírodní bílkoviny. Vlastnosti kreatinu zahrnují plnění vlasů živinami a ochrannou formulací, spíše než narovnávání. Vložit kosmetické přípravky do vlasů.

Keratin pro nákup vlasů v lékárně, jehož cena se počítá v ampulích, je poměrně jednoduchá. V podstatě je kosmetický přípravek vyroben v krabičce po 5 ampulkách, přičemž obsah každého z nich je 9 ml keratinové látky.

Cena léku se pohybuje od 250 do 1000 rublů. v závislosti na počtu ampulí a 1400-1600 rublů. v lahvičce.

Tekutý keratin Kativa KERATINA

Výborný přípravek se speciální formulací vrací vlasy na svůj bývalý zdravý vzhled a jemný lesk. Přítomnost ceramidů a přírodních bílkovin vám umožní obnovit strukturu jak uvnitř, tak i venku, předstírající prameny hedvábnosti.

Správné používání výrobku zabraňuje suchu a poskytuje spolehlivou ochranu před vnějšími faktory, což usnadňuje instalaci.

Droga musí být aplikována na vysušené vlasy v množství několika kapek po celé délce, zejména na poškozené oblasti a špičky. Majitelé slabých vlasů se doporučují používat před barvením.

Láhev o objemu 60 ml si můžete objednat on-line za cenu 700 až 800 rublů.

MCY Tekutý Keratin

Kompaktní, úsporná láhev o objemu 60 ml je díky dávkovacímu zařízení efektivní. Konzistence produktu je podobná kosmetickému oleji s příjemnou citrusovou vůní.

Hydratační a hluboká regenerace pomáhá chránit vlasy před tepelnými účinky, revitalizuje strukturu a poskytuje elasticitu. Složení spolu s vitamíny a minerály zahrnuje aminokyseliny, cysteinové a biopolymerní materiály.

Během aplikace přidejte do šamponu 2 kapky produktu, promícháme a aplikujeme po celé délce. Po chvíli vypláchněte. Creatine MCY se používá v kombinaci se všemi kosmetiky.

Než si můžete objednat kreatin na vlasy v lékárně za přijatelnou cenu, měli byste vyloučit možnost obsahovat agresivně působící složky, které mohou zničit bílkoviny.

Doporučujeme používat přednostně pouze osvědčenou a přírodní kosmetiku.

Koupit kapalný keratin MCY může být na internetových stránkách kosmetických přípravků pro 390 rublů. s doručením do libovolného města.

Jak používat kreatin pro vlasy doma

Salonní procedury mohou být nahrazeny doma s kompetentním přístupem. Chcete-li to provést, objednejte keratinový přípravek nebo jej zakoupit v lékárně. Skvělý výsledek pomůže dosáhnout masky s použitím nástrojů, esenciálních olejů a rostlinné šťávy. Nezávislý kosmetický postup se provádí v několika fázích:

Před aplikací keratinu na vlasy důkladně omyjte vlasy speciálním čisticím šamponem.

 • Podle doporučení a vhodného složení keratinu pro vlasy k nákupu v lékárně. Cena léku je odlišná, ale účinek je téměř stejný.
 • Důkladné šamponování se speciálním čisticím šamponem nebo balzámem. Zbytky a nahromaděné nečistoty musí být zcela odstraněny.
 • Pramínky jsou zcela vysušeny ručníkem.
 • Pod typem vlasu je vybrán vhodný keratinový prostředek, který bude aplikován rovnoměrně štětcem.
 • Maska rozložená po celém povrchu musí být namočená po dobu uvedenou v pokynech zakoupeného přípravku.
 • Pramínky jsou důkladně vysušeny vysoušečem vlasů, současně narovnané kulatým hřebenem.
 • Pro fixaci keratinu by měly být vlasy rozděleny do několika částí a pak pomocí rovnačky.

Keratin pro vlasy: jaký výsledek očekáváte

Výsledkem použití keratinu je zlepšení vzhledu a kvality vlasů, objevuje se výrazný lesk. Účinnost populárního nástroje bude patrná po první aplikaci a narovnání. Výsledek bude záviset na typu vlasů a frekvenci jejich praní:

 • na povrchu vlasů se vytváří tenký film, který chrání před vnějšími nežádoucími účinky;
 • prameny získají dobře upravený a zdravý vzhled;
 • účes přináší jakýkoli styl, a snadné česání;
 • rozdělené konce a suchost zmizí;
 • kompetentní opuštění umožní zachovat účinnost do 7 měsíců.

Je třeba mít na paměti, že výsledek může být nejen pozitivní, ale i negativní.

Keratin vlas vyrovnání: dělat nebo ne?

Všechny salony a kadeřnické salony nabízejí kouzelnou léčbu vlasů. Jeden z nich - narovnání keratiny. Majitelé slibují obnovit strukturu vlasů a dokonce i jejich léčbu. Co je to - další marketingový balíček nebo opravdu zázračný lék? Z tohoto článku se dozvíte, jaký je keratin a zda je škodlivé provádět takové postupy.

Hladký a poslušný

Keratin - látka, která se nachází ve velkých množstvích v pokožce, na vlasy a na nehty, je zodpovědná za jejich sílu. Barvení, tepelné účinky na prameny zničí jejich strukturu, výsledkem čehož jsou vlasy porézní a prázdné.

Keratinizace vlasů je ošetření vlasů speciálními látkami. Rovnací zvlnění je způsobeno formaldehydem a aldehydy, které jsou součástí drogy. Během tepelného ošetření zničí disulfidové vazby ve vlasech, které jsou zodpovědné za zakřivení. A tak na místo zničených mostů přicházejí keratin se silikonem a vyplňují vytvořené dutiny.

Ve skutečnosti je keratin jedním z typů bílkovin, které se při vystavení působení teploty rozšiřují, rekonstruují strukturu vlasů a spájejí vystupující váhy. Silikony dodávají vlasům hladkost a lesk.

Keratin rovnání: mýty a realita

Výrobci slibují zdravé, hedvábné vlasy po proceduře, jako v reklamě. Ale řeknou nám celou pravdu:

 1. 1. Neškodnost. Většina mistrů zajišťuje dívkám bezpečnost procedury. Ale pochopit, že je to lež, stačí studovat složení drogy. Formaldehydy patří k jedům první třídy nebezpečnosti, která má vliv na buněčnou strukturu (přemýšlejte o zničených disulfidových mostích). Toxický jed má karcinogenní a mutagenní vlastnosti. To vede k nedostatku ATP molekul v mozku a sítnici. Ovlivňuje nervový systém, ledviny, játra, může způsobit alergické reakce. Silikony tvoří hustý film na pokožce hlavy a vlasů, což přirozeně brání zdravé výměně vzduchu v epidermis: kůže a kořeny nedostávají potřebnou výživu zvenčí. Dokonce ani ve vodě nerozpustné silikony nejsou vymyty, hromadí se v kůře. Po čase se lesk a hladkost ponoří do zapomnění a zanechávají za sebou nudné, křehké, bez života.
 2. 2. Léčba. Chcete-li pochopit, že jde o podvod, musíte si vzpomenout na anatomický průběh školy. Vlasy se skládají z keratinizovaných a mrtvých vloček žárovky, která se nachází ve skalpě. To je žárovka, která musí být živena a opevněna, protože to způsobuje rozdělení jejích buněk, tedy růst vlasů. Vzhledem k tomu, že kompozice pro vyrovnávání keratinu se aplikují pouze na délku, ustupující od kořenů 5-10 cm, pak o jakém druhu léčby můžeme mluvit? A jak můžete zacházet s mrtvou depozicí? No, nezapomeňte na složení léčiva - zjevně nejsou pozorovány žádné terapeutické vlastnosti.
 3. 3. Vhodný pro všechny. Další podvod. Prostředky pro narovnání keratinu lze aplikovat pouze na zdravé vlasy. Hlava vlasů poškozená barvivy a pravidelné tepelné ošetření není zdravá. Keratin, který se dostává do takových vlasů, se změní na sklo. To dělá kadeře křehké a křehké.

V důsledku toho máme postup péče, který dává pouze vnější dočasný účinek způsobený zničením vlasů.

Závěr

Většina mistrů obezřetně ignoruje informace o složení a jeho škodu, zveličuje možnosti postupu. Dokonce i když budete mít jistotu, že v kompozici není žádný formaldehyd, znamená to, že přípravek obsahuje aldehyd v jiné formě nebo kyseliny obsahující aldehyd. Tyto látky během procesu vstupují do chemické reakce, v důsledku čehož vzniká formaldehyd. Keratinizace uměle mění strukturu vlasů bez fixace a obnovení disulfidové vazby. To porušuje strukturu vlasů a jejich integritu.

Top 10 Keratin Hair Products

Překrásané kudrlinky a dělené konce jsou problémem, kterým čelí každá druhá dívka v podzimním a zimním období. Nejčastěji je to kvůli nedostatečnému množství keratinu ve vlasech a můžete zkrotit nejen keratinu, ale i speciální péči.

Keratin je vláknitý protein, z čehož přibližně 85% struktury vlasů. Obsahuje velké množství zinkových aminokyselin, které dodávají vlasům pružnost, sílu a zdravý lesk. Zeleninové proteiny keratin mohou získat některé potraviny, jako je libové maso, drůbež, mléko, sýr, jablka, hrušky a ananas. Je užitečné vědět, že tělo potřebuje pro zlepšení stravitelnosti bílkovin vitamín B6, který je bohatý na ořechy a játra.

Mějte však na paměti, že ani nejbohatší dieta bohatá na keratin nemůže dát účinek, který kosmetika s keratinem v kompozici dokáže. Vybrali jsme deset nejlepších keratinových výrobků pro oslabení vlasů.

Mist Infra Keratin, CHI

Mísa - nebo osvěžující sprej - je nepostradatelným produktem pro obličej, zvláště pokud jde o letní teplo nebo suchou kancelář. Nicméně, myst, nasycený keratinem, nebude méně vhodný pro vlasy během větrných a mrazivých období. Kondicionér pro vlasy Infra Keratin od americké značky CHI provádí několik důležitých funkcí najednou: eliminuje nadměrnou pórovitost vlasů, činí je silnými a poslušnými, dává přirozený lesk a velmi usnadňuje proces česání. Mimochodem, dostatečné množství živin ve složení vás může ušetřit v tom, že musíte zakoupit speciální produkt proti elektrizujícímu vlasu.

Pěna pro pokládku K-Pac, Joico

Pokud jde o keratinovou kosmetiku, zkušené mladé ženy okamžitě připomínají americkou značku profesionální kosmetiky pro vlasy Joico. Jejich řada K-Pac se skládá z celé řady keratinových výrobků včetně šamponů a balzámů, masky a kondicionéry, spreje a krémy, omyvatelná a nesmazatelná ochrana. Stylová pěna K-Pac je jednou z nejzajímavějších možností, která saturační vlasy s keratinem v procesu stylingu a přesně, dokud jste produkt z kadeř. Kromě toho neviditelná pěna s průměrným stupněm fixace na vlasy chrání strukturu vlasů před teplotními změnami a agresivitou prostředí a současně jim dodává lesk a dodatečný objem.

Sprej Kera Labo, Yanagiya

V poslední době se japonská kosmetika, která následovala po korejštině, stává stále populárnější u evropských dívek. Mezi japonské oblíbené je Yanagiya, kosmetická společnost, která ve svých vzorcích používá tradiční formulace a přírodní ingredience. Keratinový sprej bez silikonu Kera Labo z Yanagiya slibuje, že doslova "opraví" poškozené kadeře. Již po první aplikaci se vlasy stávají tlustšími a hustšími, stávají se hladkými a hedvábnými, aniž by byly váhy. Hlavní účinnou látkou spreje je keratin, který je zde zastoupen ve dvou podobách najednou (hydrolyzovaný a přirozený), doplněný přírodními vosky, oleji, aminokyselinami a extraktem řas.

Šampon Pro-Keratin Refill, L'Oreal Professionel

Pro-Keratin Refill, péče o oslabený vlasový šampon, je součástí profesionální produktové řady L'Oreal a je navržena tak, aby jemně vyčistila vlasy, takže je měkká a zvládnutelná. Vzorec je založen na inovační technologii komplexů Pro-Keratin a Incell. Kompenzuje ztrátu vnitřní hmoty vlasů a obnovuje ochrannou kostru na svém povrchu a zabraňuje vystavení agresivním faktorům prostředí. V obtížných případech doporučují specialisté společnosti L'Oreal Professionel opakování mytí až třikrát v jednom postupu, stejně jako použití šamponu v kombinaci s mycím prostředkem a omyvatelnou maskou.

Klimatizace SM Frizzdom, Revlon Professional

Kondicionér SM Frizzdom od firmy Revlon Professional je určen jak k denní péči, tak k fixačnímu efektu po ošetření keratinem (pak jej musíte aplikovat 2-3x týdně). Nástroj živí vlasy živinami a obnovuje je, a navíc chrání vlasy před škodlivými účinky vysokých teplot během horkého stylu. Kondicionér obsahuje akrylátový kopolymer VPDMAPA, který na povrchu vlasů vytváří voděodolný film, který chrání před vlhkostí, pomáhá udržet vlasy a dlouhodobě dodává měkkost. Je důležité, aby byl tento film snadno promyta šamponem.

Keratine Thermique, Kerastase

Hlavní funkce ochranného mléka pro pokožku a hladkost nepoddajných vlasů Keratine Thermique z Kerastase - ovládá tvorbu kadeřnic a intenzivní ochranu před vlhkostí. Technologie tepelného utěsnění vyhlazuje vlasový materiál, dodává mu lesk a usnadňuje styling a vyhlazující polymery okamžitě pokrývají kudrlinky se speciálním hydrofobním filmem. Složení produktu lze nalézt a keratinový komplex Morpho-Kératine, který obnovuje jednotnost struktury vlasů a dává mu pružnost. Nástroj se doporučuje používat po celé délce vlasů, věnujte zvláštní pozornost špičkám a bez vyprání postupujte do obvyklého stylu.

Šampon Maraes Color Výživný, Kaaral

Vzorec výživného šampónu Maraes Color od italské značky Kaaral obsahuje nejen přírodní keratin, který živí vlasy, ale také olej z Monoya de Tahiti (květiny Tiare naplněné kokosovým olejem), který intenzivně vyživuje a obnovuje vlasy. Vytvořeno speciálně pro barvené vlasy, Maraes šampon udržuje kosmetickou barvu vlasů na dlouhou dobu a má příjemnou vůni gardénie. Pěkný bonus pro fanoušky organické kosmetiky: produkt neobsahuje silikony a parabeny, má mezinárodní ekologický certifikát Ecocert a je umístěn v biologicky odbouratelném obalu.

Balzámový kondicionér Advanced Keratin Repair, Pantene Pro-V

Balzámový kondicionér Pantene Pro-V Advanced Keratin Repair je součástí prémiové řady produktů Expert Collection, vytvořených na základě kosmetických tradic Švýcarska. Speciální vzorec, který obsahuje tři aktivní živiny, obklopuje každou srst a vytváří ochranný film, který navrací hladkost a zdravý vzhled kudrlin. "Opravte dva roky poškození za dvě minuty," vyzývají odborníci v laboratořích Pantene Pro-V. A vzhledem k demokratickým nákladům na linii stojí za to vyjít.

Šampon s vysokým obsahem keratinu, Librederm

Šampon "Keratin" od firmy Librederm je vhodný pro všechny typy vlasů, obnovuje poškození a obnovuje přirozenou hladkost a lesk. Mezi hlavní výhody složení přípravku patří vysoký obsah keratinu (až 5%), panthenol, zklidnění pokožky hlavy a zpevnění kořenů, nepřítomnost silikonů a parabenů v přípravku. Keratin obaluje každý vlas, zabraňuje vymývání bílkovin z bílkovinných řetězců a obnovuje usazení kutikuly na vlasovou šachtu. To vše bude mít příznivý účinek na vzhled kudrlin po 2-3 aplikacích.

Keratinová voda na vlasy, Estel

Voda Estel Termokeratin z ruské značky Estel je inovativní, ale velmi pohodlný způsob použití. Na jedné straně je keratinová voda určena pro závěrečnou fázi postupu rovnání keratinů v salonech a na druhé straně pro profesionální péči o vlasy. Voda pomáhá zlepšit stav oslabených vlasů (i po chemické expozici), vypořádat se s dělenými konci, vytvořit kudrlinky poslušný a také je chránit před vystavením vysokým teplotám během stylingu a UV záření. Každý produkt Estel Termokeratin může být použit samostatně, ale nejlepší výsledek je dosažen kombinovaným použitím šamponu, masky a keratinové vody.

Pro Více Informací O Suché Vlasy