logo

Účesy pro střední vlasy s vlastními rukama

Průměrná délka vlasů a obzvláště oblíbená v roce 2013. Od té doby se tato délka zamilovala do mnoha žen, na pódium a na ulici. V roce 2015 je tato délka také v módě. Jednoduché a krásné účesy pro střední vlasy, umožňují ženě vždy zůstat dobře upravené a stylové. Stylové účesy pro střední vlasy pomáhají udržet elegantní vzhled. Chcete-li zjistit průměrnou délku, můžete provést tento test navržený stylisty. Střední délka vlasů se rozkládá na ramena nebo tři prsty pod rameny. Cokoli nižší je dlouhé vlasy.
[toc]

U takových vlasů vypadá téměř každý účes a styl. Jedná se zejména o světlé vlny a kudrlinky, mírně rozcuchané vlasy ve stylu "opustil dům a nečesal si vlasy". Ale pokud potřebujete účes na svatbu s vlastními rukama, nebude to ani problém.

Krásné a jednoduché účesy pro střední vlasy, které lze provést za pár minut. Jedná se o babetu, pigtail s hromadou a několik variant svazků. Jedná se o účesy pro střední vlasy lekce na jejich provedení, tyto účesy pro střední vlasy doma může být provedeno za pár minut. Co je dělá skvělou volbou, pokud hledáte účes pro každý den. A tak, účesy pro každý den s vlastními rukama na střední vlasy fotky krok za krokem.

Stylový a sváteční oplet

Chcete-li vytvořit tento účes, potřebujete: stylový sprej, hřeben s ostrým držadlem, elastický, sprej na vlasy.

Nízký elegantní ocas

Chvost může vypadat velmi elegantně a slavnostně, hlavně je to shromažďovat neobvyklým způsobem. Vše, co potřebujete, je jedna dásně a pár neviditelných.

Neobvyklý špičatý hrot pro vlasy střední délky

Spikelet je účes dětství, takový účes máma je často spletený ke svým dcerám ve škole. Ale pro dospělou ženu se spikelet může také stát oblíbeným účesem. Nabízíme zajímavou možnost spikelet.

Chcete-li tento účes potřebovat tenké elastické pásky. Samozřejmě, že bude trvat nějaký čas, aby se takový spikelet stal, ale nejdůležitější je, že účes zachová svůj originální vzhled po celý den.

Vysoký účes pro střední a dlouhé vlasy

Sváteční vysoké vlasy - ideální pro aktivní dovolenou. Vlasy jsou dobře sbírány a nezasahují. V takovém případě se může stát, že takové vlasy může nějaká žena.

Krok 1. Uvedení vlasů do vysokého ocasu. Čím vyšší je ocas, tím vyšší je účes. Pokud si přejete, můžete vlasy vyrobit níže.

Krok 2. Upevněte ocas neviditelný na vlasy. Zatlačte jej zpět a nanášejte lak.

Krok 3. Otočíme ocas do válečku a upevníme neviditelné na vlasy.

Krok 4. Opatrně roztáhněte výsledný svazek po stranách.

Krok 5. Upevněte okraje nosníku s vlasovými vlasy.

Krok 6. Ozdobte vlasy krásnou vlásenkou nebo hřebenem.

Budete mít perfektní účes pro večerní procházku nebo výlet do restaurace.

Elegantní účes s pletením: jednoduchý a krásný

Krásný účes vhodný pro denní vzhled a slavnostní příležitost. Základem účesu je opletení, díky čemuž se tento účes snadno daří, a to i přes zjevnou složitost.

Jak rychle sbírat střední vlasy ve vlasech

Pokud není absolutně žádný čas a potřebujete sbírat vlasy, tento elegantní účes pro středně dlouhé vlasy přijde na záchranu.

Pokud chcete elegantní, ale velmi rychlý účes, zkuste tuto možnost. Dva vlasové kravaty a pár vlasů vám pomohou.

Ženské účes, který můžete udělat sami, je skvělá volba pro slavnostní večer.

Body braid: Francouzské dlouhé vlasy

Velmi krásný a elegantní účes - francouzský oplet nebo spikelet. Různé tkaní vlasů v módě je dobrým důvodem pro zvládnutí takového krásného účesu.

Rychle vybírejte vlasy z obličeje

Pokud potřebujete odstranit vlasy z obličeje, zatímco zbývající část vlasů zůstane volná, můžete tuto možnost vyzkoušet. Krásné a jednoduché.

Je to jednoduché - oddělit prameny od čela a chrámu a přitisknout je do opletení. Poté přejděte výsledný opletek na zadní stranu hlavy a zajistěte kolíky nebo utajení.

Další možností je podobný účes.

V tomto případě musí být prameny z obličeje zkrouceny do svazku a získané svazky by měly být spojeny dohromady na zadní straně hlavy a zajištěny sponou. Poté tkněte z tohoto pramene pigtail.

Ženské a krásné účesy

Je to docela jednoduchý účes, to může být provedeno za 20 minut, v závislosti na délce vlasů. Bude mít kadeřnické kleště, hřeben s řídkými zuby, pár vlasů nebo neviditelné vlasy. Oddělte malou část vlasů na vrchní část hlavy a nechte ji česat, a pak jemně s hřebenem, vložte ji zpět. Oddělte malé prameny a zakrouťte je na kadeře a pečlivě odstraňte vlasy z kleští a přidržujte je tak, aby se úplně ochlazovaly. Když všechny kadeře ochladí, pečlivě je načistěte hřebenem.

Šunka a přeslička na střední srsti

Stylový účes pro mladé a aktivní ženy. Pokud jedete na aktivní dovolenou nebo na procházku, pokuste se udělat tento zajímavý účes.

Chcete-li začít, oddělte tři prameny od čela a začněte vázat pigtail. Postupně přidávejte pramínky na pletené boky. Tento hrot musí tkát na zádech. Potom ze zbývajících vlasů musíte splétat vysoký ocas. Poté vyberte pramen ocasu a obalte ho kolem elastického materiálu, aby se skryl.

Nízká elegantní buřička

Pokud je svazek pro vás obtížný, zkuste tuto možnost. Velmi krásná, elegantní a ženská. Bude to trvat jednu gumu, která by spojila ocas, pár knoflíků a neviditelnou.

Jak vytvořit kudrnatý difuzér na vlasy: pro vlasy s délkou ramen

Pokud máte vlnité vlasy z přírody, pak vám tento účes dokonale vyhovuje. Nejprve si umyjte vlasy a opláchněte je studenou vodou. Vysušte si vlasy ručníkem, nanášejte vlasy na vlasy, pokud se vejdou do dlaně, rozdělte je na hřeben s řídkými zuby na vlasy.

Oheň hlavu a začněte foukat vlasy pomocí difuzoru a provádět kruhové pohyby, dokud nejsou vlasy suché. Po tomto nastříkejte vlasy lakem.

Sváteční účes s kudrlinky pro střední vlasy

Vše, co potřebujete, je kadeřník a pár Invisibles pro barvu vlasů. Umyjte si vlasy, osušte a aplikujte styl s tepelnou ochranou. Proveďte boční dělení a zkroutí vlasů pomocí kleští. Pak oddělte vlasy od jedné strany obličeje a otočte ji do svazku, který se připevní na zadní stranu hlavy.

Pletené vlasy

Rychle vytvoříte krásné vlasy, můžete použít tři gumové kapely a několik neviditelných žen. Rozdělíme vlasy na 3 části a splétame 3 z nich. Nakreslete výsledné pigtails do svazků a zajistěte je neviditelné.

Světelné vlny na středním vlasu pomocí žehlení

Účes pro každý den, vlnité vlasy jsou ideální pro relaxaci, chůzi, kromě toho, aby vaše vlasy snadno a rychle.

1. Rozdělte vlasy na 2 díly, aplikujte stylový sprej na vlasy.

2. Pak si opláchněte vlasy v pigtails, ale ne těsně.

3. Rolovat opletení do svazku a ohřát ho pomocí horkého železa po celé délce, to provedete druhým opletením.

4. Počkejte, dokud nejsou vlasy zcela vychladné, a odtrhněte opletení, jemně je rozstříkejte lakem.

Účesy od vlašských až po střední vlasy

Pokud potřebujete sbírat vlasy až k ramenům, můžete udělat tento účes. Vlasy by měly být rozděleny do zón, zase každá zóna, aby se otočila do flagellum, a pak zkroucení výsledného flagellum do bunny a upevnit.

Účesy pro střední vlasy s vlastními rukama - video lekce

Další účesy pro střední vlasy - podrobné pokyny

Zajímavý a velmi ženský účes pro střední vlasy s kudrlinky. Takový retro účes je skvělá volba pro slavnostní večer.

Docela zajímavé a jednoduché účesy pro střední vlasy, které lze provést doma sami.

Jednoduché účesy pro sebe pro střední vlasy

Vlasy - závazek ženskosti. Jedna příroda nelitovala luxusním pramenům, jiní musí vynaložit úsilí na požadovanou krásu. Naštěstí není nutné mít důstojnost jako Rapunzel, přemoci ostatní. Univerzální střední vlasy poskytují příležitosti pro různé experimenty, které obzvlášť neobtěžují jejich majitele. Jednoduché účesy pro střední vlasy vám pomohou najít svůj vlastní styl a současně sladit módní trendy. Poslání "být ženskou" je docela možné.

Nový pohled na klasiku

Je těžké uvěřit, že jednoduché účesy pro střední vlasy doma jsou k dispozici všem. Jsou jednoduché? Tuto možnost můžete snadno ověřit na několika příkladech.

Obrovský konský ocas

Účes pro ty, kteří chtějí prodloužit obvyklý konopí a dát jim další objem. Je třeba provést horizontální dělení, dělení vlasů na dvě stejné části. Nahoře upevněte ocas. Zbývající nižší opakování je stejné, takže spodní ocas byl těsně pod vrcholem. Pročhněte si vlasy.

"Starožitné" účes

Stín staré řecké kultury v každodenním životě 21. století - to, co potřebujeme! "Úžasný" detail - tenký obruč. Dáváme si to na hlavu, my jsme si jej kartáčovali na zádech, zabalili prameny z obruče a tvořili jakousi hůlku. Dali jsme také boční prameny pod obrubníky. Účes v řeckém stylu je připraven.

Star účesy

Ukazuje se, že se v našich životech opakuje veškerá moudrost celebrit. Podívejme se, jak jednoduché účesy na středních vlasech se svými vlastními rukama lze provést tak, že ukážeme příklad z idolů.

Legendární obrácený styl dává "hvězdě" i ty nejobvyklejší vlasy. Zdůrazňuje obrys krku, může se pochlubit náušnicemi a zapadá téměř do tvaru obličeje. Jak vypnout tipy? Stačí je odvrátit od tváře pomocí vysoušeče vlasů a plochého kartáče. Fixujte lak. Hollywoodský efekt je dosažen!

Francouzský oplet

Dva francouzské prýmky proudí do jednoho ze zátylku. Brilantní v jeho jednoduchosti. No, s výjimkou, že nezbedné vlasy mohou zasahovat do přesnosti tohoto účesu. V tomto případě vám vlasový balzám po umytí hlavy pomůže.

Pro tento účes byste neměli vlasy zcela uschnout! To je celé tajemství. Opláchněte mokré vlasy ve splicích na noc. Ráno rozkládáme a hýbeme se. Obrysy hlasitosti a světla - zde je to požadovaný výsledek.

Hladké kudrlinky

Účes pro ty, kteří upřednostňují neklidné kadeře a dokonalou hladkost. Efekt je velmi snadno dosažitelný. Suché vlhké vlasy s vysoušečem vlasů, dělící vlasy na malé prameny. Po použití žehličky a připevněte rovné vlasy.

Vlny

Elegance vln je dosažena pomocí šikmé dělení, položené na stranu vlasů a zkroucené špičky. To je jednoduché, vytváří jemný obraz, hvězdný účes.

Shorn "žebřík" pramenů vlasů v obličeji může být položen s kulatým kartáčem, směrem od obličeje. Ukazuje to módní a originální!

Retro chic

Polovička dostane originální vzhled se stínem "retro". Stačí vázat horní vlasy na ocas a přidat nějaký objem!

Dokonalý ocas

Podstata tohoto ženského účesu v luxusním ocásku. Nejprve pevně zalepíme ocas, pak mu dáváme objem, mírně uvolňujeme dásně. Konečná akce - curling vlasy s curling nebo žehlení.

Postroje

Nápad na příliš rovné vlasy, které nemohou být stylizované. V noci připojíme vlasy do svazků a ráno získáme ženský účes.

Volné rovné vlasy a na špičce - jeden jediný zvlnění. To je celý bod elegantního účesu. Všechno geniální je úžasně jednoduché!

Originální jednoduché účesy pro střední vlasy

Chcete-li zapamatovat nejzajímavější možnosti, podívejte se na krok za krokem fotky jednoduchých účesů pro střední vlasy.

Krajky na boku:

1. Rozdělte vlasy na dvě části.

2. Jeden upevněte ocas.

3. Od druhého dělají tři části.

4. Od prvního otočte kabel, přemístěte ho na druhou stranu (směrem k ocasu) a obklopte ho kolem elastického pásku.

5. Vytvořte další dvě řetězce.

6. Připojte je k ocasu a zajistěte gumovým pásem.

7. Ozdobte lukem nebo ostřikem.

Účes vysokých paprsků:

1. Vlasy jsou rozděleny do tří částí. Boční hole drží.

2. Střední část shromažďujeme ve vysokém ocasu.

3. Vezmeme si válec a pomocí vlasových vláken ji ukryjeme pod vlasy ze střední části a tvoříme spoustu.

4. Pod základnou válečku vytvoříme ocas malým gumovým pásem.

5. Na jedné straně zakryjte hroty bočních vláken.

6. Na druhou stranu děláme totéž.

7. Namontujte šrouby.

8. Pokud si přejete, můžete před spánky nechat malé prameny, aniž byste je ukláněli pod hrnce a zdobili je již vytvořený účes.

9. Zůstaňte na svazku mini-náhrdelníku.

Večerní účes s tkaní:

1. Rozdělíme vlasy na tři části.

2. Z centrálního tkacího spikeletu, začínajícího od vrcholu. Na zadní straně hlavy je upevněna gumová páska.

3. Boční vlasy na levé straně malých pramenů vtažené do pigtailu mezi otvory na stejné levé straně. Na pravé straně je podobná. Takže všechny boční vlasy by měly "zmizet".

4. Na zadní straně hlavy vytvořte tenký svazek zbývajících pramenů.

5. Odstraňujeme prýmku. V dolní části upevňujeme tenký gumový pás.

Naštěstí existují jednoduché účesy pro průměrné vlasy za každý den, což usnadňuje život módních návrhářů a poskytuje stylové, originální snímky bez zbytečných potíží.

Účesy po dobu 5 minut na střední vlasy s vlastními rukama doma. Foto

Středně dlouhé vlasy mohou být umístěny do střihu ne více než 5 minut - skvělé řešení pro ty, kteří rádi spí delší nebo raději si umyjí vlasy od večera.

U některých stylů není vůbec nutné, aby byly vlasy čisté: suchý šampon, elastická dásně a dvojice neviditelných žen vám pomohou vytvořit vlastní nebo ruční vzhled.

Denní účesy pro střední vlasy za 5 minut

Majitelé středně dlouhých vlasů jsou zpravidla aktivní dívky, které oceňují svůj čas. Tato délka vypadá o nic méně ženská než kadeře pod rameny, ale je mnohem jednodušší péče a styling také. Možnosti pro každodenní účesy jsou tak rozmanité, že se nebudou nudit během celého pracovního týdne.

Spousta copánků

Proveďte toto:

 1. Prohněte si vlasy štětcem a rozdělte se na rovnou část.
 2. Na obou stranách rozdělení použijte dva opletky. Mohou to být cokoli: klasika, rybačka, francouzština, nejdůležitější - ne příliš těsná.

Existuje celá řada účesů po dobu 5 minut na střední srsti. Spousta copánků - jedna z nejoblíbenějších.

 • Vytáhněte žebra z opletení, které jim dávají rozcuchaný vzhled a strukturu.
 • Přejeďte pleteniny v zadní části hlavy a položte je do pečiva a upevněte je pomocí čepů.
 • Uvolněte jednotlivé prameny z obličeje a vítrte je do curlingu.
 • Spousta 2 chvostů

  Technika:

  1. Čisté rovné vlasy rozdělené na rovný rozchod.
  2. Zhotovte dvě vysoké ocasy v zadní části hlavy nebo o něco vyšší. Každý z nich zajistěte gumovým pásem.
  3. Opatrně položte jeden chvost kolem podstavce druhého a trochu zkroutí pramen prstů. Zajistěte špičku neviditelného.
  4. Opakujte stejné s druhým ocasem a vytvořte oválný paprsek.
  5. Lehce tousle prameny paprsku prsty, dávat objem.

  Hromadný balíček

  Technika:

  1. Udělejte ocas na koruně a snažte se, aby se vlasy nezmělily v kořenech.
  2. Na spodku ocasu nosí gumu "bagel", prochází přes volné konce vlasů.
  3. Pomocí středního kartáče rovnoměrně rozdělte prameny na povrch "koblihy".
  4. Konce vlasů zabalte základnu, aby zakryla dásně a upevněte malou neviditelnou.
  5. Můžete přidávat vzduch do vlasů na středně dlouhé vlasy a strukturu za 5 minut, jemně přitahovat prameny prsty stylovým voskem.

  Chvost s vlasy

  Technika:

  1. Horizontální dělení pro oddělení korunové oblasti od okcipitalu.
  2. Na špičce vybírají nejvyšší ocas. Bezpečné bezbarvé gumy.
  3. Zbytek procesního suchého šamponu nebo prášku pro kořeny. Tato položka je volitelná pro majitele silných, suchých, kudrnatých vlasů.
  4. Vlasy přední části by měly být rozděleny do řad paralelních s původním dělením a měly by mít kořeny husté.
  5. Hladký hotový bouffant se snaží udržet hlasitost. Vytvoření druhého ocasu z něj, ale ne opravit.
  6. Hroty druhého ocasu zabírají základnu prvního. Zajistěte pár neviditelných, posypeme barvou stříkáním.

  Neobvyklé splétky, mohutné postroje a elegantní mušle vypadají tak elegantně, jako kdyby se jejich majitel právě vytratil z drahého kadeřnictví.

  Hřbet a uzel

  Technika:

  1. Celá hmota vlasů se převracela zpátky. Oddělujte plochu od obličeje o šířce 5 cm horizontálním dělením.
  2. Zbylá hmota se shromažďuje v těsném ocasu na zadní straně hlavy, zajišťuje nenápadnou gumičku.
  3. Položte vlasy na obličej na známém oddělení, vytáhněte konce dozadu a přitiskněte uzel na spodní část ocasu.
  4. Skryjte špičky uzlu pod pryžovým pásem a upevněte jej malou silikonovou gumovou páskou nebo neviditelnou.

  Řecký účes pro střední vlasy

  Technika:

  1. Čisté vysušené vlasy ošetřené solným sprejem. Obléknout obruč, hustý elastický pás nebo okraj tónu, který je v kontrastu s barvou vlasů.
  2. Počínaje prameny obličeje střídavě zastrčte kudrlinky pod obruč. Konce vlasů se schovávají uvnitř.
  3. V zadní části hlavy, v oblasti s největší délkou a objemem, mohou být vlasy utěsněny silikonovým kaučukem. Hroty se také skrývají pod obrubou.
  4. Pro uvolnění několika asymetrických pramenů v chrámech. Upevněte vlasy stříkáním.

  Spit - ocas

  Technika:

  1. Oddělte přední část hlavy podkovy. Zbytek vlasů je dočasně odstraněn zpět do ocasu.
  2. Začněte tkát a zvedněte prameny střídavě vlevo a vpravo. Tkaní je vybráno podle vkusu a dovedností: francouzské splétání, plátky, rybačka, twist, spikelet. Také v této fázi můžete skrýt rostoucí bangy.
  3. Dokončete tkaní na korunu, aniž byste dosáhli konce. Všechny volné vlasy v ocasu opatrně vyhlazují okcipitální oblast štětcem. Zajistěte elastickou gumu.
  4. Oddělte se od šířky ocasního pramene v ukazováku a odtáhněte z něj jednoduchý široký pigtail.
  5. Zacvakněte gumu z pigtailu a zajistěte její špičku neviditelnou u spodní části ocasu.

  Boční pásky

  Technika:

  1. Demontujte vlasy na boční nebo boční části obvyklým způsobem.
  2. Začněte tkát s širší oblastí od rozdělení. Oddělte tři prsteny do prstů silné a procházejte je po sobě, tkát klasický oplet.
  3. Od druhého spojení kosy začněte sbírat prameny z obličeje. Propletení se provádí pouze na jedné straně.
  4. V zóně ušního ústrojí dokončete popruhy nití z hlavy a dokončete splétání malého opletení zbývajících pramenů na konec. Zabezpečte průhlednou silikonovou gumovou páskou.
  5. Volná hmota vlasů by měla být kartáčována na straně tkaní a společně s tenkým plátnem ji tkát do běžného bordelu.
  6. Pokud je boční oplet příliš krátký kvůli nedostatečné délce vlasů, může být jeho špička otočena směrem dovnitř ve formě pláště.

  Pěkný účes za 5 minut

  Romantické účesy za 5 minut na střední srsti jsou stejně snadné jako každodenní. Neobvyklé splétky, mohutné postroje a elegantní mušle vypadají tak elegantně, jako kdyby se jejich majitel právě vytratil z drahého kadeřnictví.

  Zalomený oplet

  Technika:

  1. Vezmeme-li tři velké prameny z čela, začnou tkát oplet.
  2. Alternativně křížové nitě, střídavě splétá všechny vlasy na obou stranách pleteniny.
  3. Upevněte špičku elastickým páskem a vložte ho a zajistěte stealth v zadní části hlavy.

  Twist (double a single)

  Zvrat je neopatrně zkroucený balíček.

  Postupujte takto:

  1. Pro jediný zkroucení vlasy vyčesněte z čela. Odstraňte volné konce na jedné straně.
  2. Na opačné straně vyberte velký úsek nad uchem a otočte ho do volné turničky.
  3. Vytahujte další pásy na postroj, přesuňte se na zadní stranu hlavy.
  4. Ve středu nosu shromažďujte všechny volné vlasy, otočte je do velkého pletence.
  5. Našroubujte postroj na okraji dlaně a vytvořte plášť. Bezpečné s čepy.
  6. Pro dvojí zkroucení je princip akce stejný, ale vlasy jsou rozděleny na rovnou část a zkroucené na každé straně oddělení. Získávají se dva svazky s nízkými nedbalostmi.

  Malvina se spoustou

  Postupujte takto:

  1. Chcete-li provést horizontální dělení od ucha k uchu, bodněte horní část vlasů.
  2. Spodní část posypeme texturním sprejem na kadeře nebo procházíme železem pro rovné vlasy.
  3. Horní část pryžového pásku se shromažďuje ve vysokém ocasu, s prsty je žádoucí zvlhčit tekutým lakem nebo gelem. Na poslední zatáčce vysuňte ocas až na konec a nechte "kichku".
  4. Kichka, aby jí dělala tvar paprsku. Elastický obal zahalte volnými vlasy.
  5. Přidejte hlasitost do oblasti čela, aniž byste zcela vytahovali prameny z nosníku. Fixujte lak.

  Elegantní plášť pro střední vlasy

  Postupujte takto:

  1. Hřebenit vlasy a vytvářet obrovský vrchol. Volné konce k hřebenu.
  2. "Stitch" okcipitální zónu s neviditelnými kolmými liniemi occiputu.
  3. Omotat volné konce v malém válci v opačném směru, skrývat základ neviditelné bytosti.
  4. Upevněte účes do rámu stealth vlasů pomocí několika malých kolíků.
  5. Uvolněte přírodní prameny z obličeje, fixujte tekutým lakem.

  Různé ocasy pro střední vlasy

  Nejčastějším účesem za 5 minut pro průměrnou délku vlasů je ocas koně. Dívky často sbírají, když není čas na umytí vlasů.

  Avšak odrůdy tohoto účesu, vyrobené na čistých vlasech, vytvářejí diskrétní, reprezentativní obraz, který dá pocit důvěry jak na pracovním setkání, tak na první zkoušce.

  Kůň

  Postupujte takto:

  1. Ujistěte se, že v oblasti obličeje je snadná bouffant, opravte lakem.
  2. Sestavte ocas 3-4 cm pod nejvyšším bodem hlavy.
  3. Zajistěte bezbarvou pryžovou pásku a skryjte ji obalením tenkého pramene. Tip je pevný.
  4. Prsty, namočené v gelu nebo vosku, chodí kolem obvodu vlasů a vyhlazují načechrané vlasy.

  Twisted

  Postupujte takto:

  1. Demontujte vlasy v obvyklém rozkroku nebo hřeben bez oddělení.
  2. S pomocí elastické gumy shromažďovat nízký ocas na zádech.
  3. Nad pryžovým pásem zatlačte základnu ocasu v různých směrech. Prostřednictvím výsledného otvoru protáhněte volné konce vlasů.
  4. Chyťte ocas, fixujte celý účes lakem.

  Twisted

  Postupujte takto:

  1. Použijte štětec a gel na vlasy, abyste získali hladký ocas mírně pod korunou. Zajistěte gumovou páskou.
  2. Demontujte ocas na dvě části, každá z nich je dobře česaná a vyhlazená gelem.
  3. Vytvarujte dva prameny a otočte každým pramenem ve směru hodinových ručiček prsty. Nepevněte a pevně držte, abyste se nerozvinuli.
  4. Chcete-li posunout postroje mezi sebou navzájem, případně i případně otáčet.
  5. Zajistěte špičku silikonovým kaučukem.

  Nejčastějším účesem za 5 minut pro průměrnou délku vlasů je ocas koně.

  Otevřená práce

  Technika:

  1. Prohněte vlasy ve středním ocásku, upevněte páskou nebo barretou.
  2. Vyberte z ocasu dva pruty tlusté jako malý prst a přitiskněte je do tenkého pigtailu.
  3. Omotat ocas, střídavě je přecházet ze spodu, pak od vrcholu.
  4. Upevněte špičky bezbarvou pryžovou páskou. Posypeme lakem.

  Dvakrát

  Technika:

  1. Oddělte oblast hlavy podkovy.
  2. Dno hřebenu se shromažďuje v ocasu ve střední okcipitální zóně.
  3. Žehříme horní část štětcem a sestavte ji do ocasu takovým způsobem, že pokrývá základnu spodního ocasu.
  4. Pročtěte si vlasy dohromady, rozprašujte pomocí rozprašovače pro objem.

  Kombinované účesy

  Dívky, které mají málo zkušeností s vytvářením účesů, mohou během 5 minut na středně dlouhé vlasy provádět složitější prvky: tkaní, luky, květiny. Malé dovednosti a stylové nástroje - a neobvyklý účes pro návštěvu divadla, výstavy nebo v kavárně s přáteli je připraven.

  Romantický luk

  Technika:

  1. V nejvyšším bodě hlavy se ocasem, během posledního průchodu elastickým, závitování vlasů není zcela přes. Nechte volný prostor alespoň 5 cm.
  2. Pomocí prstů nebo gelu nebo vosku rozdělte výsledný svazek na polovinu a vytvořte žebra luku.
  3. Vyhněte volné konce žehličkou, rozstříkejte stříkačkou pro lesk a zabalte do tvaru jádrového jádra. Stabbed neviditelný uvnitř.

  "Fishtail" na straně

  Technika:

  1. Hřebte si vlasy, nastavte směr dozadu a stranou, hodte všechny konce na rameno.
  2. Rozdělte volnou délku na dvě části.
  3. Alternativně oddělujte tenké prameny od jedné nebo druhé části a přemístěte je na protilehlé strany.
  4. Pokračujte v tkaní až do konce, zajistěte silikonovou gumou.
  5. Ruce protahují okraje výsledného pláště, čímž jsou plochější.

  Květina pro střední vlasy

  Postupujte takto:

  1. Prvním krokem je rozhodnout, kde bude květina umístěna. Může to být nad uchem, na zadní straně hlavy, na boku nebo na samotné koruně.
  2. Na místě budoucího květu vytvoříte těsný ocas a zajistěte jej průhledným pryžovým pásem.
  3. Chráňte ocasní chlupy v zadní opletení. Chcete-li to provést, rozdělte ocas na tři části a tkát, střídavě vedoucí k extrémním pramenům pod a mezi dalšími dvěma.
  4. Držte špičku rukama, opatrně vytáhněte každou hranu vývrtu pouze z pravé strany a snažte se zachovat její celistvost.
  5. Výsledkem je plochá páska, jejíž špička musí být upevněna gumovým pásem.
  6. Omotat pigtail kolem pryžového pásku a šířit jeho okraje jako okvětní lístky. Skrýt špičku pod květinou a bodnout neviditelnou.
  7. Posypte hotovou květinu lakem. Jádro může být zdobeno kolíkem s perlami nebo velkým kamenem.

  Malá dovednost a styling prostředky - a neobvyklý účes za 5 minut pro střední vlasy jít do divadla, na výstavu nebo do kavárny s přáteli je připraven.

  Kombinace ocasu a švestek

  Technika:

  1. Určete umístění tkaní. Může to být malá oblast třesku nebo celý vrchní část hlavy.
  2. Je třeba oddělit široký pramen čelem, prsty a rozdělit jej na tři stejné části.
  3. Ve zvoleném směru začínáte tkát klasický spikelet, střídavě přenášet extrémní prameny mezi další dvě. V procesu tkaní vyzvednout vlasy na okraji, střídavě s jedním nebo druhým.
  4. Dokončete tkaní v místě, kde se má ocas vyrábět. Zbývající vlasy jsou česané a shromažďovány.
  5. Zajistěte ocas gumovým páskem. Objem vazby na vazbu, rozložení prsty a stříkání lakem.

  Různé účesy pro střední vlasy, jejichž základy jsou prováděny za 5 minut, jsou nekonečné. Kadeřníkům doporučujeme, abyste zvolili 2-3 možnosti a přinesli jejich výkon stroje - to vám umožní rychle se setkat jak pro práci, tak pro náhlou schůzku.

  Hlavní prvky účesů: pleteniny, pleteniny, chvosty, tkaní, vzájemné kombinování, vytvářejí nekonečný počet nových snímků. A použití stylingových nástrojů vám umožňuje upravovat stejný účes, dává mu objem, hladkost nebo texturu.

  V závislosti na požadovaném efektu může každá dívka, která nechce strávit spoustu času na stylingu, vyzdvihnout svůj styl: mladý student, matka malého dítěte nebo aktivní obchodní žena.

  Denní rychlé účesy:

  Účesy po dobu 5 minut na střední srsti:

  Účesy pro střední vlasy s vlastními rukama

  Středně dlouhé vlasy jsou optimálním prostředím pro každodenní praxi vytváření stylových a jedinečných obrazů bez opuštění vašeho domova. Prámiky, kadeře a další prvky ve vlasech od středních vlasů vypadají velmi hezky. Začátečníky jsou s takovými vlasy mnohem jednodušší než s dlouhými. Zvažujeme vlasové médium, jehož špičky jsou v rozmezí od ramen až po střední část zad.

  Snadné účesy z pletenin doma

  Takový rozšířený prvek jako opletení umožňuje rychle vyrábět krásné a rychlé účesy pro střední vlasy.

  Koš pěti pruhů

  1 Rozdělíme vlasy na 5 stejných částí: dvě - zhora, tři - zespodu.

  1. Upevňujeme prameny zhora a necháme až do konce spodního prvku a my všemi třemi spodními prýmky se zaplétáme do opletení.
  2. Zahalte koš z těchto prýmků a opravte je neviditelnými. Umístění a propletení mezi sebou mohou být různě, jak se bude fantazii řídit, dokud bude výsledek příjemný.
  3. Z horních pramenů tkát, rámování hlavy dvěma netknutými prýmky, s nimiž kreativně dokončujeme účes, a položíme je kolem koše tak, aby vyšla krásná kompozice. Pokud je to žádoucí, doplníme je o vlasy zdobené špendlíky nebo květy.

  Dutch Spit s volumetrickým paprskem

  1. Oddělíme vlasy ze strany (1/4-1 / 3 z celé svazky) a tkvíme opačné francouzské (holandské) opletky, vázáme je elastickým pásem.
  2. Zbytek děláme spodní chvost.
  3. Z toho budeme sestavovat balíček s pomocí "koblihy" nebo ponožky.
  4. Zůstává volnou částí opletení, která obaluje paprsek a upevní čepy nebo je neviditelný.

  Spit vodopád

  1. Vezmeme si některé vlasy, odkud začínáme spláchnout vodopád.
  2. První prvek je rozdělen na tři a tkát francouzskou stuhou po celém obvodu hlavy. Při zachycení horního pramene v každém prvku tkaní jej přeskočíme a ponecháme jej volný: je to "vodopád pramínek", pak následuje další prvek pod kosou a tak dále.
  3. Přiložíme hotový oplet na opačnou stranu.

  Pokud se budete ohýbat velké kudrlinky, můžete výrazně usnadnit proces vytváření vlasů.

  Svazky a vlasy ze středních vlasů doma

  Velmi mnoho jednoduchých účesů se provádí na základě paprsku. Může být svázán různými způsoby: například umístěn na horní části hlavy, na zadní straně hlavy nebo koketně na boku. Každodenní chléb může být trochu rozcuchaný a na cestě vyvážený a hladký, můžete ho ozdobit pigtails a kudrlinky.

  Takový prvek jako špatnost, která je v rozporu s obecnou vírou, není vůbec zastaralá a vypadá velmi feministicky a elegantně.

  Nesrovnatelná Babette

  Světle lehký účes s fleecem, který se díky herečce Brigitte Bardotu stal neuvěřitelně populární, se vrátil do našeho dne z minulého století, ale neztrácel jejich význam. Klasická babeta se dělá takto:

  1. Vyčistěte vlasy vázané ve vysokém těsném ocasu na koruně, vyhlaďte všechny chyby. Kudrnaté kudrlinky musí přizpůsobit kadeřnictví.
  2. Rozdělte ocas vodorovně na dvě poloviny. Horní část je stále odstraněna.
  3. Druhý jsme hřeben, natáhneme válečkem a fixujeme vlasy a vlasy.
  4. Zachycujeme horní vlasy pryžovým páskem, abychom zajistili špičku a rovnoměrně ji rozdělili na válec, zatímco zakryjeme špičku pod válečkem, fixujeme babette s vlasy a lakem.
  5. Design můžete zdobit stuhami, květy, vlasy.

  Velký svazek středně dlouhých vlasů

  1. Husté vlasy, aby jim daly lehce zvlněný objem.
  2. Vytváříme vysoký ocas a zachyťme tenkou gumičku. Před posledním navléknutím vlasů do žvýkačky je nevytahujte až do konce a nechte malou partii a volné špičky.
  3. Opravte balíček luxusněji od okraje k okraji.
  4. Volné konce vlasů jsou zkroucené do svazku a obaleny kolem svazku.
  5. Složení dokončujeme neviditelnými nebo kolíky a dokončíme je lakem.

  Pásový opasek

  1. Dobře pokořte vlasy a rozdělte je na 3 stejné části. Ze středu pomocí tenkého elastického činí spodní ocas.
  2. Potom jsme tkali 3 prýmky, na konci navazujícími tenkými pryžovými pásky.
  3. Tyto prýmky jsou tvořivě položeny ve formě paprsku pomocí čepů nebo stealth.

  Twisted Tail Bundle

  1. Nejprve uděláme ocas.
  2. Pak trochu dásně dolů, rozdělte vlasy na polovinu a vytvořte díru s prsty. Předběžně válcovaný ocas prochází tímto otvorem shora dolů.
  3. Pak můžete přesně přeskočit chvost tímto způsobem několikrát, dokud není u konce, naplňte tipy na dásně.
  4. Hotové účesy opravují vlasy a neviditelné.

  Další možností je, že opletujeme z ocasu šňůru z rybího pásu, obepínáme ho gumovým páskem a mírně protáhneme prameny, čímž je větší objem. Zvedněte jeho špičku nahoru, skryjte ji na spodní straně ocasu a připojte jej kolíky.

  Jednoduché možnosti pro rychlé složení středních vlasů

  Podle těchto schémat, doslova 5 minut před odchodem z domu, účesy mohou být vyrobeny na střední vlasy na vlastní pěst.

  Účesy v řeckém stylu

  To je nepochybně oblíbený pro rychlý a elegantní styl pro středně dlouhé vlasy. Výhodou je, že je snadné provést doma. Úspěšně vypadat řecký účes s obvazy nebo elastické pásky, ráfky.

  1. Připravujeme bandáž. Může se jednat o dvojici širokoúhlých stužků navzájem zkroucených nebo o speciální elastický pás.
  2. Předkrouste kudrlinky, opravte lak, položte obvaz.
  3. Oddělte první vlákno, otočte volnou vlajkou a obalte obvaz po požadovaném počtu, nechte špičku až do volného. Děláme totéž se všemi ostatními volnými prameny.
  4. Opravujeme výsledný účes, pak sbíráme volné vlasy v hrnci.
  5. Upevneme ji přes obvaz a ukryjeme ji pod kadeřnictvím pomocí vláken.

  Jednoduchý účes s pleteninami kolem hlavy

  Ve střední výšce oddělujeme malé prameny na obou stranách obličeje a tkvíme dva jednoduché pásky nebo "spikelety". Zbytek vlasů je uvolněný. Pak roztáhneme první šňůrku zleva doprava, druhá - zprava doleva, skryjeme špičku každého opletku pod základnou opačného opletení a upevníme je kolíky. Máme krásný rám na vlasy.

  Jednoduché věci

  Na základě hromady je prvek průměrné tloušťky na zátylku zkroucen do svazku a tvoří svazek. Dále vydejte další prvek blíže k čele, abyste úplně zakryli výsledný svazek a hněte jej. Vlasy jsme dali zpět a mírně pokrývali špičku. Zvolte prameny v chrámech, upevněte je neviditelné za hromadou a posypte lakem.

  Nahé vlasy s okrajem copánků

  Děláme plněné za sebou co nejvíce a upevníme. Vlasy po stranách jsou rozděleny na polovinu a tkaniva nejsou příliš těsné. Protivěme je na opačné straně a upevněte za ušima. Přidání vlasů může být květina.

  Banda koblihy nebo ponožky

  Rychlý způsob, jak vytvořit domov, je stylový a praktický účes. Den po umytí hlavy se ukázalo být opatrnější, protože vlasy ležely lépe a ne elektrizovaly.

  1. Udělejte ocas, kde chceme uspořádat paprsek.
  2. Vážíme ocas do speciální "bagel" (můžete válec vykroutit ze zdobené ponožky) asi na polovinu. Rovnoměrně rozdělíme vlasy na "koblihu" tak, aby byla zcela uzavřená, skryjeme tipy.
  3. Jemně naviňte ocas na "koblihu", dokud nedosáhne dna. Rozdělte vlasy na bagel a opravte lak. Je vhodný pro střední vlasy, protože s minimálními otáčkami jsou dobře pevné a úhledně vypadají. Další doplňky (šály, vlasy, korálky) způsobí, že účes bude neobvyklý a slavnostní.

  To jsou jen některé příklady, na jejichž základě můžete vyzbrojit hřebenem, vlasy a inspirací, můžete si vytvořit vlastní účes pro střední vlasy s vlastními rukama.

  Účesy pro střední vlasy: fotografie, videa, workshopy

  Moderní dívky často experimentují s vlasy a snaží se držet krok s módou. Proto se nyní stávají zvlášť důležité účesy pro střední vlasy, protože s pomocí nich můžete vyniknout a zdůraznit svou individualitu.

  Objemový svazek na střední srsti

  Bundle pomocí koblihy nebo ponožky

  Takový svazek je vhodný pro každý den a 5 minut stačí na to, aby to bylo.

  Krok 1. Chraňte vlasy a ocas se ocitnete v místě, kde bude umístěn budoucí balíček.
  Krok 2. Vezměte "bagel" a projděte jeho vlasy asi na polovinu.
  Krok 3. Začněte otáčet "bagel" otočením vlasů na něj, dokud nedosáhnete na základnu ocasu.
  Krok 4. V případě potřeby fixujte vlasy lakem.

  Krok 1. Stejně jako v prvním případě udělejte vysoký ocas a zajistěte gumovým pásem.
  Krok 2. Při této metodě by měl být "bagel" nebo ponožka umístěn na spodní straně ocasu, takže vlasy projdou celou cestou.
  Krok 3. Rozložte vlasy rovnoměrně nad "bagel" tak, aby nebyl viditelný.
  Krok 4. Pomocí tenkého elastického pásku zajistěte vlasy v takové poloze a nechte volné vlasy.
  Krok 5. Rozdělit zbývající vlasy na stejné části a tkát pleteniny z nich, pak jsme se otočit svazek kolem a upevnit jej s vlasy.
  Krok 6. Podle potřeby ozdobte vlasové doplňky.

  Elegantní paprsek s prýmky

  Kudrnatý svazek vlasů

  Hollywoodské vlny - účes pro střední vlasy

  Legrační kadeře s vlajkou

  Braid Waterfall - účes udělejte sami pro střední vlasy

  Jednoduchý účes s copánky na střední srsti

  Zpětná vazba s balíčkem

  Volumetrický oplet s tekoucími vlasy

  Účes je velmi jednoduchý a nevyžaduje přesnost, lehká nedbalost, naopak, dá účes lehkost. Tento účes je vhodný pro objemné a husté vlasy.

  Začínáme tkát francouzský oplet z jedné strany čela, pohybující se opačným směrem k zadní části hlavy. Uchopte prameny z čela, aby nedošlo k uvolnění vlasů. Neopírejte oplet, měl by být volný. Do zadní části hlavy můžete přidat oplet do jisté polohy a zajistěte je barretou, opotřebením ocasu opletení nebo úplným opletením.

  Košík pletenin na středních vlasech

  Krok 1. Rozdělte vlasy na 5 částí, přičemž vrchní část vlasů musí být rozdělena na 2 části a dole na 3.
  Krok 2-4. Zpevneme horní prameny a ještě se je nedotýkejte a z každé části tkát pravidelné splétání dolů.
  Krok 5. Vytvoříme koš trojích šňůrek a upevníme je stealth. Pryskyřice mohou být zkroucené, navzájem překrývají, hlavním úkolem je vytvořit krásné propletené opletení.
  Krok 6-9. Nyní se budeme zabývat horními prameny, z nichž musíme také splétat pletence, musí být volnější. Potřeba vazby ve směru krku. Rovněž zdobíme účes s hotovou stuhou. Stejné manipulace provádíme u druhého horního pramene.

  Zpevňujeme dokončený účes s neviditelnými, pokud chcete, můžete do vlasů přidat vlasy nebo doplňky.

  Jednoduchý účes s hromadou za 5 minut

  Oddělíme průměrnou tloušťku pramene na zadní straně hlavy, otočíme ji do šňůry a vytvoříme svazek, což bude základem naší hromady.

  Nyní se vezměte blíže k čele a promícháme. Musí úplně zavřít paprsek. Umístěte jej zpět a trochu ho troubte nahoře.

  Zvolte prameny v chrámech a zajistěte je zezadu pod hromadou pomocí stealth ramen. Nastříkejte hotové vlasy lakem a můžete jít na procházku.

  Bouffant s braidovým okrajem

  Uveďte boufant co nejvyšší a vlasy upevněte vzadu. Zbývající vlasy jsou rozděleny na dvě stejné části a nespojují příliš těsné pigtails.

  Na druhé straně hodíme jeden pigtail a zajistíme za ucho. Stejně jako druhý pigtail. V případě potřeby dekorujte vlasy květinou.

  Elegantní účes s fleecem

  Chcete-li vytvořit takový účes bude trvat hodně času, ale výsledek stojí za to. Tento účes může být proveden na promoci nebo jiné oslavě.

  Krok 1. Rozdělte vlasy na dvě části na zadní straně hlavy. Připevněte horní část na chvíli s baret, aby nedošlo k rušení. A ze spodku udělej ocas.
  Krok 2. Oškrábejte horní část ocasu a stříkněte jej lakem.
  Krok 3. Zkroutit vlasy kolem hromady, aby byl hladký.
  Krok 4. Zakryjte malý pramen svazku tak, aby byl pevně uchycen.
  Krok 5. Z vrcholu vlasů oddělte další malý pramen a odtrhněte ho z něj.
  Krok 6. Nyní míchat vlasy, které byly ponechány nahoře a jemně položit na bunnu.
  Krok 7. Vytáhněte šňůrku a položte ji kolem hlavy, skryjte špičku pod vrchní část vlasů.
  Krok 8. Zacvakněte zbytek vlasů do svazku a obtékajte balík a zajistěte jej neviditelným.
  Krok 9. Styl vlasového vlasu.

  S ocasem

  Účesy pro střední vlasy s bandáží

  Takové účesy se také nazývají v řeckém stylu. Účes s obvazem je vhodný pro téměř každého a je ideální pro středně dlouhé vlasy. Jeho popularita dosahuje svého vrcholu v létě, kdy už je horko chodit s volnými vlasy, ale chci vypadat krásně.

  Chcete-li provést tento účes, stačí vzít obvaz, položit jej na hlavu přes vlasy a pak se přikrčit vlasy kolem obvazu.

  Nabízíme několik fotografií lekcí podobných účesů:

  Účesy pro střední vlasy v retro stylu

  Účesy v retro stylu mohou dát obraz pikantní, ale takové účesy jsou nepravděpodobné, že se vejde každý den. Obvykle je tento retro účes vhodný pro tématickou party nebo jako doplněk k večernímu vzhledu.

  Chcete-li tento účes udělat sami, musíte ho cvičit, protože retro účes často obsahuje složité prvky.

  Účesy pro střední vlasy s vlastními rukama. Podrobné pokyny pro jednoduché účesy za 5 minut doma

  To je snadné vypadat stylově a atraktivně pomocí různých způsobů styling střední vlasy. Proces vytváření módního účesu lze umístit nejen na stylistu, ale i na vlastní ruce. Je možné, že budete postupovat krok za krokem krok za krokem a hlavní třídy.

  Nízký ocas

  Během několika minut můžete vytvořit vzduch, lakovaný, s dělením, volumetrickým nebo rovným nízkým ocasem.

  Etapy:

  1. Chcete-li to provést, použijte pryžovou pásku, abyste upevnili vlasy na vyšší úroveň než hrdlo a zamaskujte je kroucením.
  2. Samotný prvek musí být zajištěn na konci čepů.

  Elegantní boční ocas

  Neméně zajímavé rozhodnutí - oplet ocas na jeho straně. Takový elegantní účes je vhodný vždy a všude a bude zdůrazňovat ženskost jeho majitele. Vlnité nebo rovné vlasy nejsou tak důležité - můžete to udělat náladou.

  To se děje takto:

  • Je nutné oddělit vlasy v úhlu diagonálně a sbírat je z jakékoliv vhodné strany.
  • Pak se navázané vlasy volně zavěšují gumovou páskou, aniž by došlo k přetahování.
  • Stuha, šátek nebo vlásenka pouze vyzdobí účes.

  Velký ocas

  Volumetrický ocas je vytvořen podobně jako nízký. Úroveň složitosti vlasů závisí pouze na fantazii.

  Objem pomoci:

  • Volné prameny obličeje. Whisky musí být ponechána hladce připoutaná.
  • Lehce česaný ocas zevnitř s vyzdobenými kadeřemi. Můžete také použít třpytky ve formě spreje.
  • Omotal ocas oddělené části vlasů. Skrýt ho pod dásní. Kvůli elegantnímu vzhledu by stealth měl být zkroucený koncem pramenu, připevněným kolíkem na spodku ocasu.
  • Utažení a zajištění ocasu přes baret na spodku čepů.

  Boční uzel

  Chcete-li vytvořit účes pro střední vlasy s vlastními rukama, potřebujete:

  • V bočních směrech shromažďujte všechny vlasy. Vytvoření ocasu za uchem.
  • Twist to, jako by vázal uzel a zajistil stealth.
  • Opatrně vytáhněte vlasy ze středu uzlu a upevněte ho na konci lakem.

  Šunka a přeslička na střední srsti

  V návaznosti na třídu krok za krokem můžete udělat stylový účes pro střední vlasy s vlastními rukama. Například, prasátko opletení by bylo vhodné na večírku a pro každý den.

  Postupné kroky:

  • Kadeřníkům doporučujeme začít s bočním oddělením.
  • Dále na straně většího množství vlasů, měli byste splétat františkánskou stužku a trochu ji roztáhnout prsty.
  • Poté je nutné shromáždit celý šok vlasů v ocasu a vázat je pomocí elastického pásku.
  • Na konci účesu oddělují tenký pramen a otočí ho kolem elastického pásku tak, aby byl neviditelný.

  Módní obraz je připraven.

  Neobvyklý spit-kužel

  Účes vypadá neobvyklý a originální. Bude muset čelit jak žákům, tak dospělým.

  Taková koska připomíná "Fishtail" nebo "Spike", ale tkaní je zcela odlišné:

  • Nejprve je třeba sbírat vlasy v bočním ocásku a rozdělit je na polovinu.
  • Poté musíte oddělit tenký pramen z levé strany vlasů a dát ho nahoře. Poté je třeba zabalit pravou polovinu ocasu a přivést ji pod levici. Potom přiložte střídavě malé prameny z každé části vlasů, aniž byste přerušili hlavní tkaní.
  • Zbývající prameny okamžitě stojí za fixování gumového pásu pod síťovinou.

  Slavnostní svištění

  • Nejprve je třeba zvolit pár pramenů v chrámech a přitisknout je nejjednodušší malý pás. Dále je nutné je propojit pomocí pružného pásku, který je pevněji utažen. Tímto způsobem se přiblíží k pokožce hlavy.
  • Poté, co většinu vlasů pod již připravené pigtails, rozdělit to na dva prameny. Pokračujte v tkaní hlavního opletu, kde třetí částí budou špičky přidružených bočních pásů.
  • Dále je nutné při tkaní hlavního opletu zbavit zbývajících volných vlasů tenké boční prameny střídavě "vpravo-vlevo". A tak je přidávejte každý pár vazeb hlavního opletu.
  • Po dokončení tkaní pletenců zavírají zámky malým gumovým pásem.

  Svátky jsou připraveny.

  Twist Spit

  • Pokud jste se rozložili diagonálně nebo rovnoměrně, měli byste hřebeny kudrlat na zadní straně hlavy. Vlasy v přední části, musíte nejprve trochu zvlnit, pomocí velkého kroutí.
  • Dále, když jste na jedné straně hodili všechny vlasy, vyberte na prameni rozkroku pramen a rozdělte jej na polovinu.
  • Pak se otočte zpět a uzavřete prameny mezi sebou.
  • Tím, že popadnou kus nevyužitých vlasů, přidávají se k zadnímu pramenu. A zkroutí kudrlinky tak, aby se vzdálený pramen otočil o 180 stupňů.
  • Poté musíte vzít nový zvlnění a hodit ho na přední stranu. Znovu přejděte na vlasy. Ale tentokrát se naplno otočí.
  • Tkaní tak pokračuje, dokud se všechny vlasy netknou do opletení. Poté, co jste to udělali, měli byste mezi sebou přetočit oba prameny.
  • Můžete ruměkovat vlasy kořeny vlasů rukama.
  • Na konci procesu musíte prsty uvolnit prsty: vytáhněte kadeře z vazby nahoru, ale jen trochu, nebo uvolněte pár kadeřů po stranách.

  Vlasy jsou fixovány lakem.

  Spit - vodopád

  Splétání vodního pásu na středně dlouhé vlasy s vlastními rukama je jednoduché, aniž byste museli věnovat mnoho času a úsilí. Vytvoření účesu je možné pouze za přítomnosti velkých kudrlin. Pokud jsou vlasy rovně z přírody, je nutné je otáčet na velkých kadeřnicích.

  Další:

  • Pruhy vlasů jsou odděleny od strany, kde bude vodopád plivat a rozdělen na tři stejné části.
  • Je nutné tkát francouzskou stužku, popadat pramen vlasů zespodu s prvek tkaní, ve kterém se kudrna snižuje, pak zůstává volná. Získejte efekt "trickle falls".
  • Poté musíte pod sponou vzít nový prvek.
  • A tak pokračuje tkaní, dokud nedosáhne opačného okraje.

  Na konci by měla být fixována opletení.

  Košík pletenin

  Košík pletenin je originální vzhled a jednoduchý design. Zvláštní schopnosti pro tkaní tohoto účesu se nevyžadují. Vlasy stylů:

  1. Vlasy jsou rozděleny na 5 částí, z nichž dvě musí být nahoře a tři - na dně.
  2. Několik pramenů nahoře, dokud by nemělo být zajištěno a odešlo. Každá dolní část vlasu je opletená trojitými opletkami.
  3. Nyní je nutné vytvořit koš trojích šňůrek a zajistit je neviditelnými. Propojit je je nutné pro sebe mezi sebou, ukládat jeden nad druhým.
  4. Poté byste měli pokračovat do horních pramenů. Podobně, nižší, pokračujte v tkaní páru pletenin nahoře, jen volněji a ve směru krku. S připravenými pigtails, oni dělají to také v zádech, zabezpečit je s neviditelnými stehy. Všechny druhy příslušenství ve tvaru vlasů, květiny jsou podtrhovány vítězným způsobem.

  Tento účes bude čelit téměř všem děvčatům, s výjimkou majitelů kulaté tváře.

  Zpětná vazba s balíčkem

  Na základě názvu účesu můžeme usoudit, že sponka ze spodní části krku je spletená nahoru takto:

  • Zahněte a začněte tkát zezadu hlavy. Nejprve je třeba opletovat pigmenty z tenkých pramenů. Poté je nutné rozdělit tlustou část vlasů na 3 identické prameny a začít se opletovat francouzskou stuhou z nich. Alternativně by měly být přes středové části vlasů překryty tenké boční prameny ze dvou stran. Když se blížíte k horní části hlavy, musíte tkat hustší prameny.
  • Poté je třeba shromáždit všechny vlasy na koruně a vytvořit ocas koně a zajistit ho pružným pásem. Jeden jednoduchý pletený pletený je z něj a zkroucený do pečiva nebo kukuřice.
  • Výsledný paprsek je upevněn kolíky nebo stealth.
  • Po zdobení punčochy s vlasy s kamenem, doplňky v podobě květin, přeměňují obyčejný účes na slavnostní.

  Ve stylu Gatsby

  Stylové účesy Gatsby vytvářejí šlechtický a elegantní vzhled.

  Stylisti radí:

  • Používejte profesionální stylingové nástroje.
  • Udělat tento druh ručního stylingu pouze na dříve omyté a suché vlasy se speciálními ochrannými prostředky proti agresivním stylingovým nástrojům po celé délce vlasů.
  • Kulička by měla být použita, když je zcela suchá.
  • Chcete-li vytvořit jasnější vzhled, stylisté doporučují barvit vlasy světlem odrážejícími barvivy.
  • Průměrná délka vlasů je ideální pro vytváření takových účesů. Jak s pomocí odborníků, tak s vlastními rukama, můžete snadno zdobit hladké vlny a kudrlinky s různými dresingy, rhinestones a peřím.

  Účesy v tomto stylu budou tváří dívkám jasné, jisté.

  Řecké vlasy

  Řecký účes pro střední vlasy, který můžete udělat s vlastními rukama, je jedním z nejrychlejších stylů.

  Aby to bylo nutné:

  • Vezměte tenký rámeček, pásku nebo gumičku. Nasaďte na hlavu některou z výše uvedených. Poté budete muset lehce zkombinovat prameny v zadní části hlavy.
  • Pak byste měli vlasy zatahovat ze spodní části a přitisknout je pod obruč. Výsledkem je, že by měl vypadat něco jako svazek. Konec strany pryadoku je také nutné odstranit pod rámečkem.
  • Doporučuje se lehce táhnout prameny na zadní straně hlavy pomocí špičaté rukojeti.

  Malvinka

  Účes pro střední vlasy "Malvinka" je snadné vytvořit s vlastními rukama. Přidá k eleganci obraz a bude vhodný jak pro každodenní nošení, tak pro slavnostní události.

  Sekvence akcí:

  • Doporučuje se nejprve aplikovat profesionální stylingový produkt na umývané vlasy, který zvyšuje objem a pak vlasy vyschnou. Stejně efektivní účes bude vypadat rovnoměrně a na kudrnaté vlasy.
  • Po výběru velkého pramene z vrcholu hlavy byste měli udělat malý bouffant a položit prameny ve tvaru vlny nebo půlkruhu, který je upevní horizontálně pomocí dvou neviditelných žen.
  • Potom musíte zvolit malou část vlasů nalevo od obličeje, posunout ji doprava, takže horní část je pod ním a nezapomeňte jej opravit neviditelnou.
  • Podobně přiložte pramen vlasů vpravo a přemístěte je na levou stranu.
  • Je třeba vytvářet takové oplety 2-3.
  • Přidejte další hlasitost a efekt trochu nepořádek může být vlasy chlupy prsty. Fixační lak je volitelný.

  Kadeřnictví s vysoušečem vlasů

  Účinek osvětlení světla lze snadno dosáhnout pomocí vysoušeče vlasů s tryskou difuzoru, s malou námahou.

  Účes s kudrlinky na střední srsti, vyrobené ručně pomocí vysoušeče vlasů-difuzoru, je lepší držet, pokud používáte pěnu

  Postupujte takto:

  • Měl by být aplikován na vlasy speciálního termoprášku, který se šíří po celé délce vlasů.
  • Poté musíte rozdělit vlasy na tenké prameny a otočit jejich vlajku v jednom směru, což zajistí potřebnou fixaci kudrlin.
  • Pomocí trysky difuzoru by se měla sušit vysoušeč vlasů. Hroty se vloží do trysky a zvednou se.
  • V případě, že chcete mít účes s lehce příležitostným vzhledem, neměli byste používat lak na fixaci.

  Leštění světlými vlnami

  Účesy s vlnami vypadají úžasně. Kromě toho je tato instalace velmi populární mezi opravdovým sexem. Dívky, které mají kadeře z přírody, se také často rozhodují ve prospěch pokládání vln.

  Kadeřníkům se doporučuje, aby odložily část vlasů a uchopily je železem a upevnily konce rukama.

  Poté musíte obalit kolem desek a držet, až se vlasy zahřejí. Po několika minutách byste se měli pečlivě uvolnit.

  Nezapomeňte na fixaci laku.

  Obdobně opakujte postup se zbývajícími vlasy, oddělenými rukama.

  Vzduchové kroužky

  Pro párty nebo jen pro každý den budou letecké kudrlinky výhodnou volbou.

  Zjednodušte styling. Existuje nespočet možností pro vytvoření tohoto účesu, jeden z nich:

  • Nejprve se aplikuje postřik čistý na čistě vyprané jemně usušené vlasy. Díky tomu se kudrlinky stanou objemnými, lesklými a nebudou se rozpadat.
  • Rozdělte vlasy na prameny a vysušte je vysoušečem vlasů. Stojí za to použít kulatý hřeben a zvedání vlasů u kořenů.
  • Když jsou vlasy suché, musíte zvolit centrální část a vytáhnout ji nahoru. Objem a tuhost zaručené kadeře.
  • Pokud existuje touha dostat široké kadeře, stejně jako účes po dlouhou dobu, pak byste měli zkroucit prameny na velkých kolečkách v jednom směru.

  Další možností pro vytvoření kudrlin je natočit prameny na plastových tyčinkách, které jsou připevněny elastickým na mokré vlasy, předem ošetřeny pěnou nebo pěnou. S jejich velikostí můžete bezpečně experimentovat a získávat výstupní kadeře různých průměrů.

  Můžete také zkroutí vlasy přes noc, pomocí vlasových bumerang krojáčků, které jsou dráty zabalené do pěnové gumy. Ráno je nutné je odstranit a posypat lakem.

  Nikdo nezrušil a tepelné válce. S jejich pomocí je možné získat krásné kudrlinky. Ale zapojit se do takových agresivních způsobů pokládání by nemělo být. Ujistěte se, že používáte termoprotektivní prostředky.

  Kadeřnické postroje

  Měl by být rozdělen navlhčené a mírně vlhké vlasy na stejné části. Pokud chcete získat velké a objemné kudrlinky, budete potřebovat 2 - 3 tlusté prameny, malé - hodně tenké.

  Dále by měla být každá část vlasů zkroucena šňůrkou a tvořena svazkem. Nejlepší výsledek bude ráno. Během noci budou mokré kadeře mít čas uschnout. Nádherný účes s kudrlinkami za předpokladu.

  Nízká elegantní buřička

  • Nejprve se doporučuje dávat vlasům objem v zadní části hlavy, vybírat velké prameny ze stran a zevnitř.
  • Dalším krokem je pokořit vlasy na základně a nastříkat je lakem.
  • Poté musíte na kořeny pokrýt vlasy.
  • Jakmile se nepoužívané prameny s pružným páskem shromáždily, je nutné je rozdělit na tři části stejné tloušťky. Zatlačte prostřední pás s pramenem a vyberte z něj pramen, kterým se má svazek roztahovat.
  • Výstupem bude malá partička. Je upevněn pomocí čepů.
  • Totéž se děje s ostatními dvěma částmi ocasu. Ujistěte se, že boční nosníky jsou fixovány v occiputu a střed - dolů.
  • Invisibles rozdělují paprsek na malé části, fixují se vlasy.

  Pokud dáte svobodu fantazie, můžete vytvořit kytici ve formě květiny.

  Dálkové světlo s kroucením

  • Potřebujete si vlasy na kořeny. Poté je nutné distribuovat prameny tak, aby horní část byla součástí větší velikosti, pod - menší.
  • Připevnění části vlasů nahoře barretou je dolní část vytvořena ve formě svazku na boku, která má zachytit ocas spodních vlasů pomocí elastického pásku u ucha a zkroutí malou čistou parta. Opravte šrouby.
  • Horní lano by mělo být zkroucené kolem nosníku ve směru hodinových ručiček a skrývat špičky pod vlasy.
  • Obraz lehkosti a romantismu dá svobodný pramen vlasů, jako by se náhodně vynechal z kávy.

  Spousta kudrlin

  S vlastními rukama, dělat spoustu kudrlin je jen účes. Potřebujete jen zkroucit střední vlasy na malé curlingové žehličky a ruce oddělit vlasy. Musí jít o luxusní kudrlinky. Vázáním ocasu na boku v zadní části hlavy tak, aby měl trochu neupravený vzhled, vytvářejí rozcuchaný svazek. V této žvýkačku by neměly být viditelné, používejte malé a nenápadné.

  Svazek musí být zajištěn kolíky a nepoužívané vlasy musí být česané zpět. Odcházíte několik pryadokových obličejů a přidáte další kouzlo vlasů.

  Bundle s "bagel"

  1. metoda

  S pomocí koblihy můžete splétat každodenní účes. Tento svazek je snadný a strávil jen 5 minut.

  Chcete-li to udělat, stačí k pokoření vlasů a kravat je v ocase. Kde přesně se můžete rozhodnout sami. Bude to vypadat velkolepě jako vysoký ocas a na nízké, boční a středové. Poté je třeba vložit "vlasy" do středu a zkroutí ocas. Tak pokračujte ke spodní části ocasu.

  Fixujte vlasy pomocí laku.

  2. metoda

  Na bázi ocasu, vysoko svázané a zajištěné elastickým páskem, musíte nosit bagel. Dále rozdělte vlasy tak, aby se skryly.

  Pak byste měli vlasy utěsit tenkým elastickým páskem a tkát zbývající volné prameny pod pytlíkem do pletenin. Otočí paprsek. Ujistěte se, že jste upevnili šrouby.

  Doplňky budou skvělou dekorací účesu.

  Jednoduchý chignon

  Alternativní pokládání v řeckém stylu, pokud není ráfek po ruce, je jednoduchý chignon. Vytvoří se tenký elastický pás. Kroky pro vytvoření vlasů:

  • Je třeba rozdělit vlasy na boky na malé prameny o stejné tloušťce (2 - 2,5 cm). Pak byste měli od nich odtrhnout postroje směrem k occiputu a vázat je pomocí volných vlasů v ocasu pomocí tenké elastické pásky.
  • Poté musíte prodloužit konec ocasu přes pryžovou pásku, dokud se nehodí k ní.
  • Měl by skrýt konce vlasů pod gumou a narovnat hotový svazek.

  Semi - Babette

  Half-Babette - účes Bridget Bardot. Tento trendový styl z 60. let je uznáván dnes.

  A tak si můžete udělat tento účes. Konvenční způsob stylingu je ideální pro střední vlasy a přímý tlustý třesk doplňuje obraz. Kroky vlasů:

  • Čisté a česané vlasy by měly být rozděleny do poloviny vodorovně od jednoho ucha k druhému.
  • Po rozstřikování lakem je třeba hřeben vyčesat. To dá objem a "semi-babetta" získá nějakou eleganci.
  • Zaschnuté vlasy by měly být umístěny na válečku a měly by být neviditelné.
  • Potom rozdělte horní část válečku tak, aby měl tvar polokruhu.
  • Zbytek vlasů se uvolnil na ramenou.
  • Kompletní příslušenství pro vlasy.

  Účes "Nest"

  Chcete-li vytvořit "hnízdo" účes s vlastními rukama, musíte rozdělit střední vlasy na 3 části stejné tloušťky a poté pokračovat k dalším akcím.

  3 fáze vytváření účesů:

  • První prvek musí být zkroucen do volného vleku, zabaleného do hlemýže, pomocí čepů. Pak proveďte podobnou manipulaci se zbývajícími dvěma částmi vlasů.
  • Konce objednávky nemají cenu skrývat, protože obraz by měl být snadný a nedbalý.
  • Květina nebo baret bude originální výzdobou.

  Shell

  Coiffure účes je skvělá volba pro každodenní styling.

  Nebude to trvat dlouho:

  • Mírně vyčesané střední vlasy by měly být shromažďovány téměř po konci.
  • Poté je třeba vložit dvě tyče a zkroucit prameny.
  • Vystřihněte kolík, pak vytáhněte tyče.

  Účes s hromadou za 5 minut

  Chcete-li vytvořit jednoduchý účes, doporučujeme zvolit proužek průměrné tloušťky na zadní straně hlavy, který by pak měl být zkroucený do svazku a tvořit svazek. Bude sloužit jako základ pro bouffant.

  Poté, když jste si vybrali a česali část vlasů v blízkosti čela, je nutné ji položit zpět tak, aby se úplně uzavřela trsy. Ze shora je nutné hřeben trochu hřebenit.

  Poté musí být boční prameny v chrámech vytaženy zpět a připevněny ke spodku pod svazkem. Střih vlasů opravte vlasy a sprej na vlasy.

  Tento účes bude testován.

  Bouffant s braidovým okrajem

  • Nejprve je třeba pokládat prameny a opravit je na zadní straně.
  • Poté se zbývající vlasy rozdělí na polovinu a splétají se dva slabé pletence.
  • Pak je střídavě přeneste na opačnou stranu a upevněte je neviditelnými bytostmi za uchem.
  • Účes dostanou originální vzhled, zda je má přidat do vlasů v podobě květiny nebo jiných ozdob.

  Účes s bandáží

  Vlasy s bandáží na středních vlasech jsou často srovnávány s stylingem v řeckém stylu. Chcete-li to udělat sami, jen si na obličej položte obvaz a zabalte si kolem ní vlasy.

  Zvláště důležité bude tento účes horkým letním večerem. Bude to čelit majitelům vlasů střední délky.

  Retro stylu

  Účesy v retro stylu přidají nějakou kůži, představují neštandardní. Nicméně, dělat takový styl jako každodenní nestojí za to. Ale kvůli tematické večírku nebo slavnostní události to učiní.

  S vlastními rukama můžete takový styling udělat, ale nemůžete bez tréninku. Charakteristické rysy účesů v retro stylu jsou hladké vlny a kudrlinky, stejně jako váleček vlasů v parietální oblasti.

  Jak udělat střih na střední vlasy to udělat sami: video instrukce

  Pokyny, jak udělat střih na střední vlasy, to sami doma:

  První video obsahuje 6 pokynů, jak vytvořit účes pro střední vlasy s vlastními rukama:

  Jakýkoli styling je pole experimentování. Můžete vyzdvihnout, pokud zdobíte středně dlouhé vlasy s barretou nebo necháte pár bočních pramenů po stranách, zkroutí je kolečkem nebo žehličkou.

  Vždycky jsem měl rád účes na pletené spleti, ale teď mám to jen jednou a pak náhodou Možná, že potřebuješ něco zpracovat, co víš?

  Pro Více Informací O Suché Vlasy