logo

Jak si vyrobit účes šneka sám

Hlemýžďový účes je volbou jak pro nevěsty, tak pro obchodní dámy, a obecně pro všechny dívky, které si chtějí vlasy nosit zvláštním způsobem. Tak to vypadá jako skořápka, což není jiný způsob, jak ji pojmenovat. To může být spletené různými způsoby: shell přes celou hlavu, nebo umístěný na jedné straně, nebo krásně přeložené flagella v svazku. Všechny možnosti vypadají velmi elegantně. Řekneme vám, jak vytvořit dvě verze tohoto účesu. Je snazší udělat si slimák ve svazku - dokonce i sám.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Co potřebujete pro vlasový šnek v paprsku?

 • 4 malé elastické přípravky na vlasy.
 • Neviditelné nebo knoflíky.
 • Šťastná fixace štěstí.

Usmíváme se, předvídáme, kolik kouzla přidáme k novému obrazu a pokračujeme.

Krok za krokem

Rozloučení, pokud nosíte dlouhý třesk, můžete to nechat. Na každou polovinu uprostřed hlavy spojte dvě ploché ocasy (první fotografie). Rozdělit výsledné ocasy na dvě části a tkát flagella.

Tip: Aby se vlajka pevně držela a neroztáhla, otáčejte prameny ve směru hodinových ručiček a pak je opřete a zajistěte gumovými pásy.

Chcete-li vytvořit pomp, použijte dobře známou techniku: spusťte prsty po celé délce vlajky, jako by je táhly podél okrajů. Bude vypadat čistší bez volných vlasů, tak jakmile si je všimnete - hladký a sprejový lak.

Flagella se musí zvláštním způsobem otočit. Podívejte se na fotku: dívka obtéká pravý flagellum kolem levé strany.

Pohyb je proti směru hodinových ručiček. Spirála je koncipována takovým způsobem, že maskuje neuspořádaný ocas. Připojte jej k neviditelným vlásenkovým / vlasovým vlasům a opravte lak na vlasy.

Snadné? Dalším krokem je také jednoduchý: zdvihněte druhý proužek podél středu, abyste vytvořili hlemýžď. Pokud je to požadováno, lehce navlhčete zvlněné spirály. A znovu zkusit lak.

Výsledek, jak vidíte na fotografii, je bezchybný.

Klasický slimák

Chcete-li splétat vlasy spirály po celé vaší hlavě, je lepší zavolat vaši přítelkyni. Celý příklad účesu je toto: opletení francouzským proužkem uprostřed, položením kolem, postupným vytvořením šneku po celé hlavě. Na fotografii je perfektní vlasový hlemýžď.

"Srdce" srst - kruh malého průměru vlasů vzadu. Tyto vlasy jsou rozděleny do čtyř pramenů. Opláchněte je francouzským opletením: střídavě mezi sebou, zachycovat se pouze zvenčí. Jsou zámky v centru? Pokračujte v tkaní, druhá cívka by měla být odsazena, pak bude "mezera" v horní části hlavy uzavřena. A když není nic, co by se mohlo tkát, dokončete tvorbu jednoduchým pigtalem, skryjte ho a zajistěte ho pružným pásem. Výsledkem je složitá skořápka.

Pro jaké případy je vhodný účes?

Vytvořte hlemýžď ​​pro práci nebo univerzitu - proč ne? Pravděpodobně nebudete přehlíženi. Jak jsme si všimli, "všichni šneci vypadají velmi elegantně" a jemně, klasický účes přidá více chic kvůli své složitosti. S ním můžete jít do divadla a na rande, dokonce i pro svatbu by bylo vhodné, pokud jej ozdobíte knoflíky s kamienky nebo malými pupeny, připojte elegantní vlásenku nebo tkát stuhy.

Jak vyrobit hlemýždě z vlasů (39 fotografií): řešení pro dospělé i děti

Hlemýžďové skořápky jsou velmi zajímavé konstrukce, dnes však nehovoříme o atraktivitě měkkýšů, ale o účesy, které mají podobnost s mušlemi. Pokusíme se zjistit, jak z vlasů vytáhnout hlemýžď.

Tento design vlasů může být opletený nebo vytvořen pomocí stealth a chmýří. Každá z navržených možností je svým způsobem atraktivní a vhodná pro konkrétní obraz.

Šneky pro každý vkus

Nejdříve zkuste nahrát fotografii a uvidíte, jak vypadá na vás

Profesionální služba pro výběr vlasů pro naše předplatitele zcela zdarma

Scythe hlemýžď

Aby proces přinášel radost a účes trval co nejdéle, je potřeba trénovat.

Připravte potřebné příslušenství

Vašimi spolehlivými asistenti budou:

 • hřeben s koncovým paprskem;
 • terry scrunchy;
 • silikonová guma;
 • několik svorek.

Začátek tvorby

 1. Na koruně oddělte pramen malého průměru. Nesnažte se dělat čisté oddělení vlasů, to není nutné. Krása takové skořápky je, že následující řádky se částečně překrývají s předchozími, pokrývající malé nedostatky.
 2. Pro pohodlí zachyťte středovou část froté gumovou páskou a přitiskněte si vlasy svorkami.

Jak napodobit hlemýždě z vlasů: oddělovací a zabezpečovací prameny

 1. Dřevo rozpusťte, vyberte oddělené vlákno ve čtvrtém segmentu a začněte tkát jemným uchopením pramenů.

Dávejte pozor!
Pásky musí být zachyceny výhradně zvenčí.
Obvyklý pletený bez palet je tkaný zevnitř.

Začátek tkaní "hlemýžďů"

Další kroky

 1. Oddělte vlákno v kruhu tak, aby se opletení dostalo do středu vlasů. V tomto případě zůstane začátek tkaní nepostřehnutelný. V opačném případě je pravděpodobné, že se dostane do centra nepříjemné málo plešaté místo.

Přejděte do druhého řádku

 1. "Po pochopení" vybraného pramene vyjměte svorku a vezměte subwoofer, čímž vytvoříte malou odchylku od výsledného dělení. Bude to druhá změna vašeho hlemýžďa. Čím menší jsou odsazení, tím více cívek bude ve účesu.

Tip!
Při tkaní druhé cívky je lepší vytvořit malou drážku, aby bylo možné bezpečně skrýt střed vazby.

Fotky správného umístění švestek s koncentrací ve středu

 1. Po dokončení druhého kola, které skrývá začátek tkaní, začněte tkát od středu. Chcete-li to provést, natahte tkaní nikoliv na druhou cívku, ale od ní k rozdělení. Indikátor prstu levé ruky by se měl sklouznout podél části předchozí cívky. Kvůli tomu bude pigtail uzavřít část a nebude "jít pryč" daleko.

Závěrečná fáze

 1. Pohybujete se a pokračujte v tkaní v kruhu. Nezapomeňte ovládat každou novou cívku, abyste zjistili, zda se váš hlemýžď ​​posunul na stranu. Toho lze snadno provést porovnáním vzdálenosti od uší k tkaní.

Dávejte pozor!
Účes byl úhledný a silný, nebral hlavu a spleť.
Nejprve určete umístění hlavního pramene a poté titulky.
Pečlivě je vyhlaďte prsty a položte ho přes širokou šňůru.

Pro neodvratné vlasy můžete použít malé množství gelu

 1. Dokončete vlasy lépe za ušima. Pokud si vyberete konec účesu levé ucho, splétá dno, pokud je vpravo - nahoře. Nejpohodlnější druhá volba pro její provedení při posledním otočení z pravého ucha odstraní všechny zbývající vlasy.
 2. Máte-li krátký třesk, můžete ho nechat nepoužívaný, mnohem lépe, než jej vklouznout do vlasů.
 3. Chvost, která byla vytvořena ze zbývajících vlasů, až do konce opletu v pigtailu a zajištěna malým gumovým pásem.
 1. Zbývá jen skrýt špičku. Chcete-li to provést, protáhněte ji pod prvních 3 řádky. Vzhledem k tomu, že jste vybrali kolíky pouze na jedné straně, do vlasů se formovaly zvláštní kapsy, které vám pomohou zakrýt špičku.

Jak vázat hlemýždě z vlasů: poslední fáze a "práce" na ocase

Tento oplet může být ozdoben sponami, ozdobnými kolíky nebo "kraby".

Klasický plášť

Vlasový šnek pro dlouhé vlasy může mít trochu jiný vzhled a je vhodný pro klasický vzhled, dáma v přísném obleku nebo luxusní večerní šaty.

Je snadné vytvořit takové mistrovské dílo s vlastními rukama, hlavní věcí je zásobit se dostatečným množstvím neviditelných a fixačních prostředků.

Pokyny pro vytváření skořápek

Lehce navlhčete kudrnky vodou, naneste pěnu nebo lehkou pěnu na vlasy. Poté hřejte a vysušte prameny. Pokuste se vlasy rovnoměrně zvlhčit, ale ne moc. V opačném případě musíte strávit spoustu času, než vyčkáte.

V oblasti tresek oddělte široký pramen a upevněte ho stealth. Velmi dobře kombinujte své vlasy, přemístěte je doleva a zajistěte je pomocí stealth ramen.

Twist balíček pramenů, směřující vlasy doprava. Abyste pevně zajistili kryt, upevněte jej kolíky. Bude to snadné, protože základna je již pevně neviditelná.

Tip!
Pokud máte husté vlasy a skořápku, která se ukáže být "těžká", obdařte ji lehkým, s malým fleecem na vrcholu hlavy.
Navíc, objemné účesy jsou nyní na vrcholu popularity!

Závěr

Vyzkoušejte různé možnosti: krásu v rozmanitosti.

Pouze na první pohled se zdá, že skořápky a šneci jsou složité struktury, ale ve skutečnosti můžete vytvořit takové mistrovské dílo. Cena krásného účesu je váš čas a úsilí a výsledkem jsou obdivné pohledy ostatních. No, je čas začít, a video v tomto článku se stane spolehlivým průvodcem do světa neobvyklých účesů.

Jak vyrobit účes hlemýžďů

Dnes si stylisté dokázali vyvinout obrovskou škálu krásných a stylových účesů pro ženy, z nichž jeden je hlemýžď. Tento styl je z hlediska výkonu jednoduchý, ale vypadá to nádherně. Zajistěte to s vlastními rukama bez pomoci odborníků. Conch je účes, který je skvělý jak pro dítě, tak pro dospělou ženu. Nemá věkovou hranici, takže bude schopen zdůraznit obraz skutečné slečny.

Popis

Hlemýžď ​​vlasů nosí spoustu jmen - skořápka, banán, zkroucení, francouzský buřet. Předtím bylo zamýšleno vytvořit večerní vzhled. Dnes, hlemýžď ​​začal aktivně provádět dívky doplňovat styl kanceláře. Účast se koná více než deset let, ale za tak dlouhou dobu neztratila svou popularitu.

Je možné provádět kadeřnickou kadeřnictví na průměrných a dlouhých vlasech. Zkrácení krátkých kadeří bude velmi problematické. Pokud jde o strukturu pramenů, zde nehrají žádnou roli. Hlemýžď ​​je skvělý pro rovnoměrné nebo kudrnaté vlasy. Navíc, shell - skutečná spása pro tenké a vzácné vlasy, protože díky svým vlasům získává objem a krásný vzhled. Francouzský svazek se velmi snadno mění z každodenního stylu na slavnostní. Chcete-li to provést, jednoduše zvolte příslušné příslušenství.

Komu

Nejdůležitější výhodou hlemýžď ​​je jeho všestrannost. Koktejl vypadá skvěle na vlasy různých délek. Textura pramenů také není důležitá. S pomocí francouzského paprsku je možné postavu postavit štíhlejším a vytáhnout krk. Dáma s takovým stylem vypadá ženský, elegantní a velmi stylový. Je vhodný pro večerní šaty nebo obchodní oblečení. Navíc může být zcela odlišně vyzdoben, vytváří originální a ohromující obrazy.

Na video účes hlemýžď

Technologie k vytvoření dospělého

Můžete vytvořit shell pro dospělou dívku různými způsoby. První metodou je použití speciálního vlnovce. Chcete-li to provést, jemně pokořte prameny, shromážděte do ocasu. Závit na prameny ve spodní části ocasu mezi trubkou a sponou. Vytáhněte ji, otočte kolečkem a zastrčte špičky směrem dovnitř. Chcete-li získat výsledný účes spolehlivost může být pomocí stealth.

Pokud máte rány a vlasy jsou řídké a tenké, měli byste se podívat na možnost s hromadou. Chcete-li to provést, zkraťte si vlasy a nechte své rany zdarma. Křivky, umístěné na levé straně, leželo vpravo a bylo zajištěno ve středu neviditelného. Vytvořte bouffantů a zajistěte je zpět. Proužky, soustředěné na pravé straně, zajištěné válečkem na prstu a pak ležet nahoře. Skrýt tipy uvnitř. Všechna bezpečná fixace na středním a středním laku.

Na video technice vytváření hlemýžďového účesu pro dospělé:

Technologie k vytvoření dítěte

Shell - to je skvělý účes pro dítě. S ní může vaše dívka chodit do školy na hodiny nebo na dovolenou. Zvažte dva nejoblíbenější techniky pro styling dítěte.

Klasický. Tato metoda vytváření shellu je považována za nejčastější. Nejdříve je třeba pokládat vlasy za vlasy, zpracovat je pěnou, aby je vyhlazovaly a poslouchaly je. Nalejte vlasy na dvě části s horizontálním dělením. Měl by projít přes zadní stranu hlavy. Zvedněte horní kadeře a zajistěte horní část neviditelného. Vytvoření fleece v dolní části hlavy, a po hřebeni s jemnými zuby. Když byly horní prameny upevněny, všechny zbývající prameny by měly být přeneseny na jednu stranu a vybudovat svazek, který bude umístěn na boku. Vytvořte plášť opulentní, pak použijte mono válec nebo twister. Upejte kukuřičku. Dolní horní kadeře spusťte, načistěte je ze strany pláště a lehce se pod ním ukryjte a zajistěte vlasy.

S plátky. Tento účes vypadá velmi elegantně. Vytvoření je velmi snadné, pokud praktikujete trochu. Základem účesu je spletený, jehož tvorba se objevuje ve spirále. Nejlepší je provést cestu k rovnému vlasu. Ale pokud má vaše dívka kudrnaté vlasy, můžete ji uklidnit pěnou. Začněte vyzdvihnout centrální část koruny a rozdělit ji na 2 části.

Provinuté kudrlinky se připevňují svorkami tak, aby nezasahovaly do procesu. Část vlasů, ve kterých jsou prameny menší, bude sloužit jako pigtail sám, ale z velké části budou přidány nové kudrlinky.

Na video účes hlemýžď, krok za krokem instrukce:

Splétání se provádí v kruhu, jehož průměr se vždy zvyšuje. Pásky se v procesu používají pouze na jedné straně hlavy. První kolo šňůrky se táhne těsně, protože se může vytvářet prázdná místa. Pokud jsou prameny tlusté, stačí jen tři otáčky. A pokud jsou vlasy tenké, pak by měly být cívky umístěny blízko sebe. Pokud dojde k třesku, nezasahuje do tkaní. V tomto případě mohou být třesy uvolněné nebo tkané do vlasů. Je nutné dokončit tkaní u ucha, upevnit získaný prvek silikonovým kaučukem. Chcete-li vlasy úplnost a originalitu, můžete ozdobit s krásnou hairpin.

Jaké účesy s pomocí koblihy na vlasy lze provést doma, můžete vidět na fotografii v tomto článku.

Ale jak se kukly s pomocí koblihu a jak těžké je provádět takový účes, můžete pochopit tím, že se podíváte na obsah článku.

Bude také zajímavé vidět, jak vypadá účes s vlasy na vlasy na fotografii: https://opricheske.com/pricheski/p-povsednevnye/s-bublikom-dlya-volos.html

Pro ty, kteří chtějí pochopit, jak si vyrobit bagel na vlasy, stojí za to sledovat video.

Technika samotného výkonu

Základ francouzského svazku je pravidelná spirála. Pokud dokážete zvládnout tuto techniku, je možné vytvořit sami klasickou verzi šneku. Začněte zpracovávat vlasy pěnou, abyste jí poslušnost dali. Hřebenové prameny se shromažďují v ocasu na zadní straně hlavy. Není však nutné ho fixovat elastickým pásem, ale zkroutí ho do těsného lana. I když všechno závisí na vaší touze zde. Pokud budete chtít, může být volný.

Z výsledného elementu do smyčky a skrytí špiček uvnitř paprsku. Použijte šrouby pro montáž. Pečlivě hřebejte lepené vlasy pomocí tenkého hřebene. Můžete je vyhladit pomocí gelu, ale výsledek opravit lakem.

Na videu, jak si udělat samotný šnekový účes:

Můžete se také zajímat o tom, jak používat páskové kravaty a jaké účesy můžete vytvořit s takovou gumičkou.

Ale jak udělat šálek na vlasy pomocí šišky a jak účinně vypadá tento účes, můžete vidět na fotografii v tomto článku.

Bude také zajímavé dozvědět se o tom, jak vypadá pečivo s válečkem.

Pro ty, kteří chtějí pochopit, jak udělat účes pro husté vlasy a jaký účes si můžete vybrat.

Bude také zajímavé vidět fotografie večerních účesů pro krátké vlasy. Postupujte podle tohoto odkazu.

Shell - to je zajímavý a stylový účes, který příznivě zdůrazňuje důstojnost dívky, dává siluetu milost a eleganci. Můžete vytvořit hlemýžď ​​na vlasy různé struktury a délky, takže vlasy mohou být bezpečně nazývány univerzálními. Existuje několik variant provádění, takže při výběru ideální volby pro sebe nebo dítě nebude žádné potíže.

Účes hlemýžď ​​- klasický, aktuální po celou dobu

K dnešnímu dni existuje obrovské množství různých stylů, počínaje jednoduchými účesy a končím mistrovskými díly kadeřnictví. Zvláštním místem mezi oblíbeným stylem je účes hlemýžďů. Tento účes je ztělesněním francouzského chicu minulého století a elegantní jednoduchostí, díky níž hlemýžď ​​organicky vypadá jak na obchodní schůzce, tak na slavnostním večere. Zvažte tedy hloubkový účes podrobněji.

Co je účes hlemýžďů

Účesní hlemýžď ​​nebo, jak se také nazývá, skořápka - je klasický styl vlasů shromážděných na zadní straně hlavy, který je znám z minulého století. Získalo jméno kvůli podobnosti se skořápkou. Hlavním rysem tohoto účesu - čisté hladké linie.

Slavné herečky si často vybraly účes hlemýžďů, aby vstoupily do koberce

Účes hlemýžď ​​nevychází z módy, díky svým nepopiratelným výhodám:

 • univerzálnost příležitostí - vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro večerní vyjížďky;
 • Pohodlí - pokud necháte volné vlasy a ocas a kůň koně jsou příliš jednoduché a nejsou dostatečně elegantní, je to vaše elegantní a ženský hlemýžď;
 • jednoduchost provedení - ukládání je snadné dělat na vlastní pěst, prostě musíte trénovat;
 • univerzálnost typů vlasů - vhodná pro všechny typy vlasů: rovná, zvlněná, tlustá a tenká. Jedinou výjimkou jsou kudrnaté vlasy, ale pro takovou hlavu vlasů můžete udělat hřebík účes, pokud jste to napřed předem.

Kdo je to účes?

Vlasový šnek je vhodný jak pro dívky, tak pro ženy ve věku dospělosti, majitele dlouhých kudrlin nebo vlasů střední délky (délka ramen). Na krátkých vlasech je lepší tento styling udělat, protože chloupky vypadnou z celkové kompozice. Co se týče typu člověka, měli byste při výběru stylové volby vzít v úvahu několik tipů:

 • majitelé okrouhlého obličeje by měli doplňovat vlasy tlustými třásněmi a na stranách by měli mít volné kadeře;
 • pro dívky se čtvercovou nebo trojúhelníkovou tváří je lepší vyrobit hlemýžď ​​asymetrického tvaru - otočit válec nikoli ve středu hlavy, ale posunout ho na stranu. Vynikající doplněk k účesu bude sloužit šikmému asymetrickému okraji.

Rozmanitost vlasového šneku

Existuje mnoho druhů šnekových účesů, které jsou vhodné pro každodenní nošení a pro zvláštní příležitosti: jednoduché (klasické) a složité, s tkaní a bez, s dekorativními prvky nebo bez dalšího příslušenství.

Klasický slimák

Klasický slimák vypadá poměrně jednoduše a současně dává image eleganci a milost.

Vlastnost klasického hlemýžďového účesu je hladká, úhledně uspořádaná vlákna, žádná nedbalost

K provedení tohoto stylingu budete potřebovat:

 • hřeben,
 • styling agent
 • knoflíky a stealth,
 • vlasový sprej
 1. Pečlivě si česněte vlasy a aplikujte styling agent na to.
 2. Prohněte vlasy zpět.
 3. Chcete-li oddělit malou část vlasů v oblasti čela, lehce jej zvedněte a upevněte ji na zadní straně hlavy pomocí neviditelných žen.
 4. Zbývající vlasy byly česané vlevo a bezpečně.
 5. Zatáhněte postroj z volných kadeřů a umístěte jej doprava, aby se špičky nacházely uvnitř "shellu".
 6. Opravit vlasové vlasy.
 7. Fixační lak.

Chcete-li získat sváteční účes založený na klasickém hlemýždě, nezakrývejte konce vlasů uvnitř válečku, ale nechte je venku, poté, co jste předtím zkroucili kadeřník. Můžete také nechat volné zkroucené prameny ve spánkové oblasti.

Video: jak si vyrobit hlemýžď ​​vlasy to udělat sami

Dvojitý hlemýžď

Je velmi krásné a ženské vypadat jako dvojitý hlemýžď ​​nebo, jak se také nazývá "skořápka", skládající se ze dvou identických částí - poloviny jednoho "skořápce".

Chcete-li stylovat své vlasy, musíte:

 1. Hřeben a distribuujte styl vlasů.
 2. Rozdělte vlasy na dvě stejné části.
 3. Twist vlasy do svazků směrem ke středu, skrýt hroty uvnitř vlasů.
 4. Zajistěte instalaci čepů a upevněte lak.

Video: Jak udělat vlasy dvojitý hlemýžď

Hlemýžď ​​s tkaní

Hlemýžďový účes s prvky tkaní vypadá velmi žensky a romanticky.

Weave dává klasickému účesu více originality

Chcete-li to provést, opletujte jeden nebo více drátků a pak sbírejte vlasy podle standardního schématu. Na bocích můžete vytvořit dva symetrické šňůry, nebo můžete zdobit účes pouze na jedné straně.

Video: Účes hlemýžď ​​s tkaní

Rybářský slimák

Vlasový šnek z rybího šlehače - originální a stylový styl, který dá váš vzhled vystupovat. Ve vzhledu se tento účes podobá tvaru mušle.

Rybí oplet vypadá neobvyklý a stylový, shromážděný na hlavě ve formě mořské skořápky

Abyste takovou pokládku vytvořili, musíte zvládnout techniku ​​tkaní rybího ocasu:

 1. Chraňte vlasy důkladně.
 2. Zvýrazněte pramen vlasů přes pravé ucho a rozdělte jej na 2 stejné části.
 3. Nyní, od pravé strany, oddělit tenký pramen a přenést jej do vnitřku vazby a připojit ji k levé straně.
 4. Podobně oddělte tenký pramen vlevo a otočte doprava.
 5. Současně přiložte kudrlinky z obou stran na prameny, které jsou převzaty z volných vlasů vlevo a vpravo, jako při tkaní spikeletu.
 6. Omotávka je tkaná ve směru od pravého ucha doleva.
 7. Když síť dosahuje střed horní okcipitální zóny hlavy, začněte provádět snímače napravo.
 8. Na levé straně nedělejte snímače, jen oddělujte tenké prameny pro tkaní ocasu.
 9. Když skončí všechny volné kudrlinky, přikryjte prýmku a vrhněte tenké prameny ze stran směrem dovnitř.
 10. Zajistěte oplet gumovým páskem.
 11. Zakryjte výsledný opletek ve formě pláště a zajistěte ho kolíky.

Video: jak splétat hřebíček

Fotogalerie: možnosti stylingu založené na vlasovém šneku

Hairstyle snail - nadčasové klasiky, které jsou vhodné pro každou příležitost. Přidá odrůdu do příležitostného vzhledu a bude z vás královna večera. Takový účes přinese dojemný, jemný, nevinný pohled na mladé dívky a královskou šlechtu a eleganci dámským. Ukázalo se, že večerní vlasy jsou doma pod každým. Hlavním úkolem je zapnout fantazii a mít trpělivost a všechno se ukáže.

Jak tkát vlasový hlemýždě z vlasů: pokyny krok za krokem

Mezi velkým počtem elegantních účesů stylisté a módní oděvníci často odlišují styl hlemýždění. Právě tato verze úhledně sbíraných vlasů na zadní straně hlavy vypadá harmonicky jak na obchodní schůzce, tak na slavnostní události. Účes ve tvaru šneku je vhodný pro všechny dívky a ženy, bez ohledu na věk. Stylový efekt nezávisí na struktuře vlasů, takže vlastník velmi silných pramenů může bezpečně udělat velký zvlnění, aby v tomto případě získal objem s pomocí příslušné hromady.

Vlastnosti a výhody účesu hlemýžďů

Pokládka ve tvaru šneku je považována za francouzskou verzi vlasů, kombinuje eleganci obchodního stylu a skutečných klasik. Podle technologie mohou být vlasy česané nejrůznějším způsobem: ideálně hladké, nedbalé nebo rozcuchané, ve formě svazku nebo původního tkaní, které zdobí nějaký stylový doplněk, například vlásenku.

Móda by měla vzít v úvahu, že takzvaný francouzský paprsek dělá krk, vystavuje jej, štíhlejší, vizuálně tenčí, čímž dává zvýraznění postavení žen. To je důvod, proč vytvořit elegantní ženský obraz na setkání nebo večer, mnoho lidí si vybrat hlemýžď ​​účes.

Zvláštností pokládky je přítomnost hladkých linií ve formě hlemýžďů. Hlavní výhody vlasů:

 • univerzálnost;
 • snadnost provádění;
 • pohodlí při nošení;
 • možnost provedení v několika verzích.

Jak již bylo uvedeno, styling je vhodný pro všechny typy vlasů. Stojí za zmínku, že kudrnaté vlasy, před sběrem v klasickém účesu, musí být narovnány. Ale pro složitější verzi kosu budou kudrnaté vlasy vypadat dokonce elegantně. Pro tento účes není vhodná krátká délka vlasů. Chunky dívky styling je doplnit tlusté třesky, na stranách je lepší udělat volně tekoucí prameny.

Dívky se čtvercovým nebo trojúhelníkovým typem obličeje se doporučují pro vytvoření asymetrického účesu: přesuňte svazek sbíraných vlasů na jednu stranu a doplňte obraz šikmými třesky. Pokládání se může provádět nezávisle, stačí jen cvičit.

Odrůdy výkonu

Účes je univerzální, proto jeho hlavní typy zahrnují:

 1. Klasický styl je poměrně elegantní volba, provedená na přímých pramenech. Pro rekreační styling oddělte boční kadeře, které se krouží.
 2. Dvojitý hlemýžď ​​ve formě zcela identických částí. Chloupky jsou zkroucené ve dvou pramenech uprostřed hlavy, hroty jsou skryty uvnitř takového účesu, fixovány vlasy, fixovány lakem.
 3. Možnost tkaní. Styl je velmi stylový. Než uděláte hlemýždě z vlasů, musíte splétat pleteniny. Můžete vytvořit asymetrii po stranách nebo zdobit styl na jedné straně.
 4. Účes z opletek nazývaný "fishtail". Tkaní se provádí z pravého ucha doleva. Páska je rozdělena na polovinu, opatrně vzata z každé strany v tenké kadeře a hodena do protilehlé části. Postupně přidejte vlasy na obou stranách (jako při tkaní spikeletu). Jakmile se dostanete do středu hlavy, počátky začínají jen napravo a pouze tenké prameny, které jsou potřebné pro ryby, jsou odděleny doleva. Opravte tkaní elastickým pásem. Twist hotového proužku ve formě hlemýžďa a zajistěte ho pomocí knoflíků.

Technika každého typu účesu není komplikovaná, ale vyžaduje určité dovednosti.

Jednoduchý styling

Nejvíce nekomplikovaný typ je klasický stylový hlemýžď, který se pokusíme zvážit postupné pokyny pro provedení. Nejprve je třeba připravit nástroje: masážní štětec, rovnátka na vlasy, hřeben s menšími zuby, vlasy, krásné stealth vlasy, upřednostňované vlasy, lak pro fixaci.

Kroky pro vytvoření vlasů:

 1. Vytvořte základnu a pečlivě česněte všechny prameny. Vlasy mohou být mírně navlhčené, aplikujte pěnu.
 2. Z ránu a z čela jsou prameny jemně zvednuty, fixovány pomocí neviditelných žen.
 3. Slepená na jedné straně, připevněná, aby měla hladkou základnu.
 4. Svaz je tvořen se spirálou nahoru, položenou na stealth, výsledný "hlemýžď" je fixován velkými čepy. Pro hladký účinek jemně držte podél pramenů hřebenem s jemnými zuby.
 5. Zbytek ocasu je zabalen uvnitř postroje, fixován lakem.

Klasický styl může být zdoben kamínky, mohutným vlásenkem, květinami.

Elegantní provedení ve tvaru paprsku

Dlouhé vlasy mohou být položeny v původním "hlemýžďu". Chcete-li to provést, napněte všechny prameny a vložte malé množství pěny. S pomocí horizontálního dělení se vlasy snižují o polovinu těsně nad okcipitální čáru.

Hřeben s jemnými zuby česal hlavně spodní část pramenů. Pak - horní část, zvedněte ji a dočasně upevněte s baret. Zbývající prameny jsou na jedné straně česané a na uchu se stávají housky. Pro pomp návrh, můžete použít twister. Udělal spoustu pinů. Teprve potom spodní horní část vlasů (ta, která byla dočasně připnutá), česání vlasů na chleba. Hroty pramenů jsou skryty pod nosníkem a zajišťují neviditelnost. Připravený účes jemně fixuje lak.

Na základě tkacích spližek

Trochu těžší na techniku ​​provedení stylu s kosou. Ale můžete to udělat zcela nezávisle, stačí jen cvičit. Pokyny krok za krokem:

 1. Vlasy česané, rozdělené do sektorů, produkují na koruně jeden kruh. Rozdělte ji na tři malé kudrlinky a začněte tkát s dobor (jako pro vytvoření spikelet). Kudrlinky jsou splétany pouze zvenku výsledného pigtailu.
 2. Postupně se postupně přibližujte k okrajům tak, aby byly všechny vlasy skryty v opletení.
 3. Špička vlasů je fixována tenkým elastickým pásem, skrytým pod vnějším obloukem vazby.
 4. Hotový hlemýžď ​​může být zdoben malými originálními vlasy.

Zkrácený účes na bázi tkaní je velmi účinný. Pro romantistický vzhled jsou boční prameny často spuštěny a mohou být navinuty.

Zkuste vytvořit nový obrázek pomocí účesu na hlemýžď. Pokládání bude vypadat skvěle pro každodenní podnikání, vhodné pro obchodní jednání, bude vaším upozorněním na romantický večer.

Účes sýra: Francouzské zdobení a praktická jednoduchost pro vaše vlasy

Pokud hledáte stylový, stručný, klamavě jednoduchý účes, ale s výrazným přitahujícím vzhledem a navíc jeden, který vypadá stejně dobře na rovných a zvlněných vlasech, tenkých a hustých, dlouhých nebo dlouhých, můžete předpokládat, že vaše vyhledávání jsou u konce. Pěkný hlemýžď ​​zcela odpovídá všem uvedeným požadavkům.

Charakteristika kladení hlemýžďů

Podle oficiální verze se tento složitý účes narodil před sto lety v zemi, která je již dlouho známá jako trendsetter - okouzlující Francie. Je pravda, že odborníci říkají, že i v minulém tisíciletí obyvatelé starověkého Řecka otočili kudrlinky podobným způsobem, ale fakt zůstává: francouzské dámy představovaly hlemýždě popularitu a slávu.

Popularita hlemýžďa je dána svou jednoduchostí a zdokonalením

Od té doby neustále se měnící, zarostlé novými variantami stylingu a názvy - francouzskými buchty, twist, skořápkou, banánem - vlasy triumfálně pronásledují svět, stejně často se objevují na hlavách obyčejných dívek, vlivných politiků a hvězd obrazovky. Ale za všech okolností, jeho složitá podoba, a opravdu vzdáleně připomínající mušlí, zůstává nedílnou součástí.

Kdo je účes?

Téměř všichni! Výstřednost kochleje nezávisí ani na tloušťce, na struktuře vlasů, ani na věku majitele:

 • vypadá dobře na zralých dámách;
 • dává mladým ženám ženský a půvabný vzhled;
 • doplněná o prvky tkaní a světlé vlasy, vypadá to zajímavě i pro holčičky;
 • hladké kudrlinky nestojí za nic, co by se stýkalo s klasickým, aristokratickým rafinovaným hlemýžďem;
 • kadeře - vložte do úmyslně nedbalé, "domácí" verze vlasů;
 • tenké prameny získávají díky vlasům pomp.

A také zvážit skutečnost, že francouzský paprsek zcela odhaluje krk, čímž je tenší a tenčí a zaměřuje se na postoj ženy.

Pro které případy je vhodné?

Opět, absolutně pro všechny. Kdysi, před téměř 100 lety byl hlemýžď ​​považován za účes ceremoniálních recepcí a velkých recepcí, nyní ho lze nalézt kdekoli.

 1. Úhledná, díky které si můžete udržovat kudrlinky v dokonalém pořádku po celý den, je shell vždy požadován mezi obchodními dámami, kteří se pohybují v reprezentativních kancelářích s přísným oblečením.
 2. Vyzdobený ošklivými vlasy, ozdobnými hroty nebo hřebenem, je na místě při jakékoliv oficiální akci, ať už jde o školní promoce nebo molo na červeném koberci v Cannes.

Fantazie stylistů nemá žádné omezení

Krátce řečeno, neexistuje takové místo nebo událost, kde by hlemýžď ​​vypadal nepřirozeně a takové šaty, s nimiž by nebylo možné kombinovat.

Kadeřník sám: jemnosti vytváření hlemýžďa s vlastními rukama

Mějte na paměti, že ačkoli první pokus o vrácení vlasů do fantazie začátečník může selhat, ve skutečnosti není nic obtížného v tomto účesu. Vzhledem k tomu, že hlemýžď ​​a sestoupil z tanečního sálu k hlavám obyčejných Pařížců jednou, že jeho styling trvalo několik minut síly! Vše, co potřebujete, je nějaká praxe a některé nástroje.

Které nástroje by se měly zásobit?

 1. Masážní kartáček vhodně pročesáváte vlasy.
 2. Hřeben s ostrým hřebíčkem pro bezproblémové oddělení řádků.
 3. Špendlíky nebo stealth.
 4. Několik svorek.
 5. Nanášecí prostředek: silná fixace pěny nebo laku.
 6. Vzhledem k tomu, že nejsnazší způsob, jak udržet hlemýždě ve vlasech, jsou hladké vlasy, nebrání (přinejmenším zpočátku), aby získaly ploché železo.
 7. Pokud děláte slavnostní účes, budete potřebovat oslnivé doplňky.
 8. Bude také dobré dát si na dvě zrcadla nebo si sednout před mřížemi tak, abyste mohli kdykoliv ovládat "průběh práce"

Přímé vlasy jednodušší

Netřeba říkat, že vlasy by měly být umýt, sušeny, dobře česány a - pokud je klasická hladká skořápka vytvořena - narovnány železem. Chcete přidat hlasitost účesu? Rozdělte pořadí do sektorů a dalších věcí. Chtěli byste je poslušnější a tak ulehčit úkol? Použijte trochu pěny na vlasy.

Klasický slimák, s vlasy i bez vlasů

 1. Chraňte vlasy zpátky. Pokud nosíte bang nebo plánujete, abyste na boky tváře položili několik volných pramenů, oddělte je ostrým hřebíčkem a vezměte je pomocí klipsů.
 2. Položte celou hromadu vlasů na jedné straně a snažte se je pokrýt co nejlépe. Buďte opatrní, uvolněné prameny a "trsy" zkazí dojem konečného výsledku.
 3. Přiložte česané kadeře přesně do středu hlavy, popadněte je několika čepy na zadní straně hlavy a horní část hlavy. Závrty jsou uspořádány vertikálně!
 4. Nyní zalomte zbývající volnou část vlasů šňůrkou ve směru naproti tomu, ve kterém jste ji předtím vyřezali, a položte ji přes nově fixované vlasy.
 5. Skrýt špičku postroje uprostřed válečku, nechat vlasy neviditelné a posypat lakem.
 6. Položte třesk, lehce zakrouťte špičky pramenů, které zůstaly volné, a také je ošetřete lakem.

Účes vypadá jednoduchý a roztomilý

Tento účes je dobrý jako denní volba. Chcete-li, aby byl výraznější, zkuste udělat hlemýžď ​​s vlasy.

 1. Oddělte a držte popruhy na čele klipy.
 2. Chraňte vlasy na jedné straně, jako v příkladu výše, a zajistěte vlasy.
 3. Dobře rozmíchejte oddělené zámky na čele.
 4. Umístěte je na vertikálně bodnuté vlasy...
 5. ... A vše zakryjte svinutým válečkem vlasů. A dále, stejně jako v prvním příkladu, fixujte vlasy lakem a vlasy.

Vlasy vypadají elegantněji

Video: Stylistické tipy

Jednoduchá skořápka

Další variantu populárního účesu, který pro sebe nemůžete udělat, vypadá takto...

 1. Vlasy hladce hýbejte, ošetřete pěnou a sbírejte ji v koši.
 2. Bez zajištění gumovou páskou nebo knoflíky omotávejte ocas kolem dlaně. Vaším úkolem je vytvořit tvar připomínající shell.
 3. Skryjte špičku ocasu uvnitř výsledného "jablka", opravte krásnou vlásenku nebo kolíky a pak lak.

Souhlasím, nic složitého?

Další možností je rozdělit vlasy na přímé dělení na dvě části a naopak dvěma válci namísto jedné.

Účes se mění elegantně a slavnostně

Přemístěním válečku z vlasů blíže k koruně nebo zadní části hlavy, jeho zkroucení co nejvíce nebo uvolnění, zdobení vlasů vlasy nebo třeskama, můžete vytvořit širokou škálu klasických variantů šneku, z nichž každá se bude lišit od ostatních. Experimentujte více směle!

Video: jak vytvořit perfektní skořápky

Hlemýžď ​​s tkaní

Neobvyklé tkaní "ve spirále" vám umožní vytvořit romantický a atraktivní obraz, který bude stejně vhodný na slavnostní setkání a na zábavné párty. Tyto účesy jsou velmi mladé módní ženy: vypadají neobvyklé a krásné, vytvářejí sváteční náladu a umožňují vám, aby si vlasy udržely i ty nejnáročnější nepokojné.

 1. Chraňte vlasy a rozdělte je do sektorů, zvýrazněte jeden kruhový prvek na koruně.
 2. Rozdělte ji na tři malé prameny a začněte tkát řetězem, jako tomu je při vytváření spikeletu. Ale s významným rozdílem: musíte záplaty pokrýt pouze na vnější straně opletu.
 3. Spirála až po okraje, dokud nejsou všechny vlasy skryty v opletení.
 4. Upevněte špičku tenkou pryžovou páskou a skryjte ji pod jedním vnějším závitem.
 5. Ozdobte dokončený účes podle přání.

Zavolejte přítelkyni o pomoc, pokud je pro vás příliš obtížné překonat tenké tkaní

Video: expresní účes pro dívky

Rybářský slimák

Neméně zajímavý je hlemýžď ​​na základě jiného chvosta - rybího ocasu. Ale je třeba, abyste ho nezačali od vrcholu hlavy, ale od pramene v chrámu.

 1. Chraňte vlasy hladce a oddělte jeden pramen vpravo nebo vlevo od chrámu.
 2. Rozdělte ji na tři části a navzájem se propletete jako obyčejný opletek.
 3. Začněte tkat rybářský chléb, popadat tenké kudrlinky vlevo a vpravo a spojovat je s centrálním pramínkem.
 4. Posuňte se šikmo přes zadní část hlavy.
 5. Po dokončení tkaní přitiskněte šlehačku s hlemýžďem, dáte jí požadovaný tvar a nejprve přilepte účes vlasy a pak lak.

Pokud vlastníte techniku ​​tkaní ocasů ryb, žádné problémy

Video: 2 účesy založené na šlehačce

Slovo "Oči se bojí a ruce dělají" se hodí případu s francouzským housem nebo hlemíkem, jak je to možné. Pokud se vám nejprve zdá, že to, že se z vlasů stává skutečně elegantní válec, s nímž se nestydíte chodit do lidí, je to spíš obtížná věc, která vyžaduje dovednost, a časem uvidíte, že to vůbec není. Trochu praxe a Slimák jistě předloží vám, ať už bude s tkaní nebo bez něj.

Pro Více Informací O Suché Vlasy