logo

Módní účesy pro holky 10 let

Nový rok 2015 přišel, což jistě přinese dobré změny a nové trendy. Chcete-li držet krok s módou, nabízíme vám seznámit se s módními trendy v oblasti účesů. Dnes chceme hovořit o účesy pro dívky 10 let, protože v období dospívání mladé dámy začínají věnovat zvýšenou pozornost jejich vzhledu. Získali jsme zajímavé možnosti kadeřnictví pro každý den, do školy a samozřejmě i na dovolenou. Vezměte je do provozu a nebojte se experimentovat. Buďte trpěliví, připravte potřebné materiály (stealth, knoflíky, pryžové pásky, dekorativní doplňky a stylingové nástroje) a vytvořte je.

Drátky stále zůstávají na vrcholu popularity v roce 2015. Můžete si vybrat libovolné možnosti, neexistují žádná omezení. Pokud se vám nelíbí příliš složité tkaní, můžete vymyslet své vlastní účesy. Vše závisí na vaší představivosti. Pokud vaše dcera má krátké nebo středně dlouhé vlasy, můžete přidat tkací prvky k uvolnění vlasů. To dodá originalitě účesu.

Zvláštnost opletení spočívá v tom, že jsou vhodné pro každou příležitost. Tyto účesy vypadají skvěle jako neformální nebo školní verze. A pokud uděláte složitější tkaní a přidáte zajímavé doplňky, dostanete slavnostní účes.

Košík nebo účes

Tkaní ve formě košů a svazků je také módní volbou pro dívky 10 let. Jsou skvělé pro školu, protože s pomocí těchto účesů se shromažďují vlasy a neinterferují s dítětem ve škole.

Volné kadeře

Různé kudrlinky - skvělá volba pro styling dovolené, jak pro dospělé, tak pro dívky 10 let. Současně při vytváření těchto účesů absolutně žádná omezení na fantazii. Můžete vytvořit spirálovité kudrlinky nebo více objemné kudrlinky. Vše závisí na délce dívčích vlasů a na vaší představivosti. Účesy s permem budou vypadat skvěle na novoroční dovolenou, matinee nebo narozeniny.

Chvosty a bangy ve stylu pompadour

Vytvořte si originální účesy založené na ocáskách tak, aby se vaše dcera cítila jistě ve škole během studia. Nejlepší ze všech těchto účesů jsou vhodné pro dívky s dlouhými vlasy, ale i pro krátké účesy můžete přijít s módním účesem, který spojuje vaši představivost. Můžete také udělat bangy ve stylu pompadour. V roce 2015 bude v trendu.

Krátké a zvlněné moderní účesy

Krátké účesy budou také populární v novém roce. Položte je mimo krabici, tkněte. Bude to skvělá volba pro dívku na školní dovolenou.

Níže najdete mnoho dalších stylů účesů pro dívky 10 let, které jsou vhodné jako škola, každodenní, stejně jako slavnostní volba. Zvažte módní trendy roku 2015, když si vybíráte účes pro vaši dceru, a také se bude řídit její chutí.

Módní účesy pro dívky 10 let

Volba účesu pro školu je neméně důležitá než tvorba slavnostního stylingu. Obě první žáky a teenageři chtějí mít módní a krásný styl. Současně by měl být účes spíše přísný, pohodlný a elegantní. Tento okamžik je důležitý pro mladší studenty. Mnoho matek bude mít zájem o informace a podrobné pokyny pro moderní, krásné a zajímavé účesy pro školu, které budou uvedeny později v článku.

Účesy pro mladé módy

Nudné ocasy a opratě, bezvýrazné a beztvaré účesy už dávno zmizely. V závislosti na délce kudrlinky musí dítě najít svůj vlastní obrázek, vyzvednout si krásný účes pro školu, s nímž bude dívka pohodlná.

Při výběru účesu se musíte poradit s dcerou, nemůžete ji donutit, aby šla s stylingem, který se jí nelíbí. Důvěra ve vztah mezi rodiči a dětmi tedy může být zachována. Je třeba si uvědomit, že dítě ve věku 7 až 8 let má své vlastní představy o kráse.

Krátké vlasy

Nejprve je třeba se rozhodnout, jaký druh stylingu můžete přijít do školy. Nejoblíbenější možností je auto s náběhy nebo bez nárazů. Tuto možnost lze umístit různými způsoby, abyste obnovili neočekávané detaily.

Účesy pro děti 10 let stará, jak zdobit:

 1. Musíte vyzvednout vlasy s okrajem nebo obvazem.
 2. Poté je nutné, aby se prameny z jedné nebo ze dvou stran dotýkaly neviditelnými bytostmi, původní květy by měly být upevněny přes kolíky.
 3. Na podélném okraji je potřeba několik pletenin.
 4. Je třeba shromáždit 2 ocasy bližší k zadní části hlavy nebo ke koruně, v závislosti na délce kadeří a povaze dítěte.
 5. Pásy musí být v horní části rozděleny na 5 nebo 7 tenkých kolejí.
 6. Každý z nich musí být upevněn ve směru od vrcholu hlavy, fixován malými krabími.
 7. Začněte tkát je nutné nad uchem.
 8. Potřebujete házet šňůru jako rámeček.

Střední vlasy

Módní účesy pro dívky 10 let mohou přicházet se středně dlouhými vlasy. Spit je všestranná volba. Kromě dalších různých metod, které byly popsány výše, můžete vytvořit další zajímavé účesy založené na čtyřech druzích.

Jak udělat obrácený ocas:

 1. Umyté prameny by měly být důkladně vysušeny a dobře česány.
 2. Je nutné sbírat dolní část ocasu a bezpečně jej zajistit gumovým pásem.
 3. Je nutné lehce utáhnout gumu dolů.
 4. Přes prsty, aby se malá díra.
 5. Otočte ocasem a vytáhněte ho přes výsledný otvor.
 6. Pak položení musí být zdobené květinou nebo neobvyklým vlásenkem.

Původní dobro:

 1. Pásy musí být distribuovány přímým dělením. A také je možné použít cikcak nebo přímé rozdělení.
 2. Vlasy by měly být shromažďovány ve 2 ocasích blíže ke koruně nebo zadní části hlavy. Každý ocas musí být zkroucený do svazku.
 3. Je nutné obalit pryžovou pásku kolem její základny, upevnit dvě krásné sponky na vlasy shora. Dále je třeba zdobit gulki luky.

Střihy pro dívky 10 let s dlouhými kadeřemi jsou velmi rozmanité. Tam je prostor pro fantazii mé matky. Z dlouhých kudrlin může tvořit krásný účes. Například se můžete dozvědět, jak se neobvyklé opletení pigtails s několika metodami. Matka tak bude moci každý den vytvořit módní dívky pro dívku. Nějaký styl pro dlouhé vlasy nebude od rodičů vyžadovat hodně času. Dívka ve věku 8 nebo 10 let se může naučit tkát sama sobě nejjednodušší. Dítě tak bude moci v případě nepředvídané situace položit vlastní vlasy.

Twisted ocas

Tento účes pro 11letou dívku je ideální volbou. Bude schopen ji pro školy vykonávat s vlastními rukama. Není obtížné vytvořit takový balíček, nezbytné kroky:

 1. Je nutné sbírat jeden nebo dva chvosty, je dobré je vyčesat.
 2. Poté je třeba trochu navlhčit prameny, pak se na ně nanese malá pěna.
 3. Každý ocas musí být rozdělen na 3 části.
 4. Pak se každý pás musí rozdělit na polovinu, zkroucený mezi sebou.
 5. Poté musí být zkroucené části sestaveny do společného účesu, zabezpečeného gumovým pásem.
 6. Nahoře můžete připojit malý krásný luk.

Francouzský vodopád pro dívku 9 let

Můžete udělat takový účes pro dlouhé vlasy jako letní variantu. Nebo pro narozeniny tento účes vypadá velmi hezky. Do konce nebyly řezány, je třeba je předem krátit, protože na volných vlasů budou špinavé tipy velmi nápadné. A také tento styl může být proveden u dívky ve věku 12 let.

Provedení:

 1. Je nutné pečlivě pokořit kudrlinky, oddělit je centrálním nebo bočním oddělením.
 2. Poté je nutné oddělit úzký pramen z levého chrámu.
 3. Rozdělí se na tři stejné podílky, z nichž je nutné popruhy napodobovat.
 4. Chcete-li to provést, musíte zachytit nové prameny pouze ze spodu.
 5. Poté musíte splést šlehák do pravého ucha a upevnit krásnou gumičku.
 6. Saténové stuhy, které jsou vázány v luku, vypadají velmi krásně na účesu.

Neobvyklý účes ze dvou ocasů

Každá máma může udělat takový cool účes, vypadá nejen krásně, ale i čistě. Způsob provádění:

 1. Vlasy by měly být rozděleny rovným nebo cikcakovým dělením.
 2. Bližší k zadní části hlavy jsou dva ocasy.
 3. Je nutné oddělit jeden pramen z každého ocasu, části by měly mít stejnou tloušťku.
 4. Poté je třeba začít tkat pleteniny a používat zbývající prameny.
 5. Ukázalo se, že pletenina je tkaná ze střední části a ze dvou ocasů.
 6. V důsledku toho se ke dvěma ocasům připojí původní opletení. Tkaní je nutné opravit krásnou gumičku.
 7. A horní žvýkačka musí zavřít luky.

Účesy pro dospívající

Jak udělat krásný účes do školy? Obvykle středoškolští studenti si pro sebe vybírají ty nejodvážnější snímky, snažící se překonat i denní styling. Módní krátké účesy jsou častější. Rodiče ne vždy souhlasí s výběrem účesu.

Úkolem mé matky je říct její dceři, jaký účes bude mít a experimentovat s ní. Mnoho účesů dospívajících dívek může vystupovat samo. Pokud vznikne potřeba, měla by matka pomoct své dceři a navrhnout, aby se opékala originální pigtail. Můžete také říct své dceři, jaké stylové výrobky lze použít.

Jak diverzifikovat krátký účes

Nejoblíbenější jsou následující účesy:

 1. Bob
 2. Bob-auto s krátkou špičkou.
 3. Čtyři různé délky, s třeskymi nebo bez nich.
 4. Asymetrické nebo ultra tenké účesy.

Mnoho dívky ve věku 14 nebo 15 let se pokouší barvit vlasy nebo ji osvětlit. Aby dítě odmítlo nebo zakázalo takřka nedosažitelnou práci, musí dítě nabídnout kompromis. Například je možné se zabývat variantou ombre na špičkách nebo podtržením některých pramenů nebo zvýrazněním, aby se minimalizovaly škodlivé účinky barviv. Pro barvení všech vlasů je nutné používat pouze profesionální barviva bez amoniaku. Budou pečlivě propíchnout všechny vlasy, nebudou způsobovat velké škody na kadeře dítěte.

Jak diverzifikovat styling

Je-li dítě desetileté, je oříznuto, pak jej můžete diverzifikovat širokým okrajem, obručem s květinami nebo krásnými čelenkami. A také je povoleno vytvářet malé drátky. Pokud má dívka módní krátký účes, pak může být stylově upravena pěnou, pěnou nebo sprejem na vlasy.

Každá matka by měla své dceři vysvětlit, že stylování s použitím horkého kroutí nebo žehlení by mělo být co nejméně provedeno. Protože kleště, vysoušeč vlasů nebo železo velmi vysychají prameny. Pokud účes potřebuje vyrovnat nebo dát objem, pak musíte použít nejlepší profesionální nástroje s keramickým povrchem. Chcete-li jemný perm, musíte použít suchý zip nebo papilotky.

Střední a dlouhý styl vlasů

Následující možnosti stylingu jsou vhodné pro školáky, které netrvají dlouho a jsou jednoduché:

Tyto elementární účesy do školy mohou vytvořit vlastní dívku bez pomoci rodičů za 5 minut. Musíte zvolit následující jednoduché možnosti stylingu, které budou uvedeny níže:

 1. Neobvyklý ocas. Je nutné, aby se trojúhelníkové prameny kolem obličeje vytvořily další objem.
 2. Pak je třeba kudrlinky shromažďovat ve vysokém koni.
 3. Je nutné oddělit úzké prameny od dna a pak shromažďovat kudrlinky v ocasu těsně pod korunou.
 4. Pak jsou kudrlinky zabaleny v gumovém pásku a upevněny neviditelné.

Další účes:

 1. Je nutné, aby dívka shromáždila nízký nebo spíše vysoký ocas.
 2. S pomocí curling-vlnitosti, musíte vytvořit obrubu kolem gumy.

Krásný účes z ocasu:

 1. Je nutné použít trysku k curlingu s vlnami s úzkými vlnami.
 2. Samostatné oblasti pramenů na vlasech je třeba ošetřit lakem.
 3. Takže účes je lepší a bude trvat déle.
 4. Tuto metodu lze provést na srsti původního zvlněného vzoru.

Kreativní oplet pro dítě ve věku 10 let

Dívky se pyšní originálními a módními prýmky. Kromě francouzské varianty v různých verzích vypadá mořská panna původně. Tento styling je vhodný pro všechny typy vlasů, dokonale skrývá nedostatečné tlusté vlasy. Jak se tkát:

 1. Pro čištění pramenů se aplikuje malé množství pěny nebo stylové pěny.
 2. Vlasy jsou odděleny rovnými prameny. Z vnějšku je nutné vzít pramen, přesunout ho na levou stranu.
 3. Je to stejné s levou stranou. Poté je nutné shromáždit stejné prameny z každé strany.
 4. Po dokončení práce je nutné vlasy slizovat tenkým elastickým páskem nebo barretou.
 5. Pokud existuje touha, pak musíte trochu chmatnout ocas, vytáhnout jednotlivé prameny, takže bude opletý více objemný.

"Bow" vlasů

Tento neobvyklý styl je vhodný nejen pro slavnostní večer, ale i pro každý den. Tato instalace může být provedena za 15 minut, ale předtím musíte trochu cvičit. Jak provést vlasy "luk":

 1. Nejprve musí matka udělat "luk" trochu vyšší na koruně, protože proto je vhodnější shromáždit ji. Čisté zámky musí být pečlivě česané, na ně musí být umístěna pěna nebo stylová pěna. Pak se vlasy shromažďují ve vysokém ocasu, fixují se tlustým elastickým páskem a vytvářejí smyčku a nezbývají.
 2. Konce vlasů by neměly zůstat příliš krátké a měly by mít alespoň polovinu délky ocasu. Pak budete muset rozdělit smyčku na dvě stejné podílové hodnoty. To jsou poloviny budoucího "luku". Konce vlasů jsou upevněny postrojem, upevněným vlasy.
 3. Takže na hlavě školní dívky vychází skutečný "luk", který se skládá z pásu z vlasů. Smyčky je třeba opatrně fixovat rukama, mrknout se lakem.

Pokud délka vlasů dítěte nestačí k vytvoření krásného "luku", pak to není problém. Můžete mít vlasy na zadní straně hlavy. Nízká "luk" vlasů vypadá stylově a elegantně. Pokud se tento účes uskuteční pro školu, může být na konci zdoben malou květinou nebo vlasy s korálky.

"Malvina" pro teenagery

Tento způsob pokládání s měkkými vlnami nebo bez nich je vhodný pro každý den. Pokud není dostatek času, pak není třeba vytvářet kudrlinky, Malvinka vypadá skvěle na rovné vlasy. Kudrnatá mohou být položena s třesky a bez ní. Jak provést vlasy:

 1. Nejjednodušší metodou provedení stylingu je obyčejná malvinka, která je každému žákovi známá.
 2. Účes netrvá déle než 5 minut.
 3. Je nutné shromáždit části horních kadeřů těsně pod korunou a zafixovat je pružným pásem.
 4. Příchytka může být uzavřena přísným vlásenkem. Všechno, položení je připraveno!

Druhá verze účesu vypadá mnohem měkčí a romantičtější. Ale je to také snadné. Úzké prameny musí být odděleny od každé strany chrámů, otočte je do vlajky. Výsledné příkazy potřebují sbírat gumu. Křižovatka by měla být zabalená do vlasů nebo zdobena vlasovou hlavicí.

Jiný účes:

 1. Na obou stranách je třeba splétat pigtails od chrámů a přivést je zpátky.
 2. Pásky mezi nimi musí být utěsněny tenkým gumovým pásem.
 3. Tento účes vypadá velmi stylově a jednoduše.

K provádění vlasů "Malvina" prameny musí být čisté. Pokud dítě nemělo čas umýt si vlasy, doporučuje se udělat ocas vysokého koně, pak z něj tkát pleteninu nebo se otáčet. Dalším typem je vysoký nebo slabý paprsek, v závislosti na délce kadeří.

TOP 10 účesy pro dívky

Malé ženské módy jsou zneklidněny svým vzhledem nebo o něco méně než dospělí, takže jejich matky by měly mít vždy v rezervě strategickou rezervu ve formě 10 účesů pro dívky. Stojí za to, že v životě mladých dám je spousta událostí. Po ukončení školní výuky musíte mít čas vyrazit. Tiché setkání s přítelkyněmi se mohou okamžitě proměnit v běhání od násilných chlapců. A v tomto věku se už nějaká mladá dívka už obává jejího vzhledu.

Účesy pro dlouhé vlasy pro dívky 10 let

Dlouhé vlasy - pýcha spravedlivějšího pohlaví od raného věku. Pokud má máma a její malé princezny luxusní vlasy, budou mít dlouhé vlasy různorodý účes. Dívky starší 10 let se věnují níže uvedenému výběru:

Klasický svazek s podšívkou

Účes pro sofistikované povahy. Velké plus - prameny nezasahují do aktivních aktivit. Vytvoření svazku je jednoduché, každá matka si to sama udělala vícekrát. Hlavní věc je mít speciální pěnovou kaučukku v podobě tlustého koblihu, dvou jednoduchých pryžových pásů a dekorace (stuhu, krásné bandáže):

 • Uvádění pramenů do ocasu.
 • Šaty na břicho.
 • Pokrýváme podložku s prameny.
 • Opravte je druhou gumovou páskou.
 • Zbývající vlasy jsou na základně koblihy zdobené krásným doplňkem.

Pokud je hlava mírně vlhká před začátkem manipulace, účes se ukáže účinkem "obchodní dáma". Chcete-li přidat lahůdku, noste na hlavu elegantní rám.

Bully bully

Vhodné pro špinavé dívky. Maminky, které chtějí do obrazu přidat lehkost a koketnost, si mohou bezpečně vyzkoušet účes pro sebe. Bude to trvat tři pryžové pásky (dvě drsné, jedna krásná), příslušenství, tužka:

 • Shaggy lopatou pohnul prsty a udělal ocas
 • Pomocí tužky přidáme objem vlasů: musíte ji držet pod prameny na hlavě a mírně ji zvednout.
 • Chytíme ocas.
 • Otočíme se ve vzduchovém volantu a fixujeme pryžový pás.
 • Zbytky ocasu jsou zabaleny kolem svazku a vázány stuhou.
 • Dekorujeme vlasy vlasy.

Čím více nepořádek na hlavě, tím lepší bude vzhled.

Fishtail nebo pigtail ze čtyř pramenů

Přinese vzhled chic. Použití různých vlasů pomůže přizpůsobit účes pro všechny věkové kategorie:

 • Rozdělíme vlasy na dvě poloviny, každou část zašroubujeme rukama.
 • Na pravé straně si vezmeme tenkou sponu a uložíme ji na malou, popadnouc prsty levé ruky. A naopak.
 • Paralelně dáváme každý zvlněný objem, trochu trochu chlupatý.
 • Přiložte krásný luk. Mami - jen gumová kapela.

Spit elegantně vypadá po boku.

Spikelet

Dobré pro skutečnost, že můžete udělat klasickou verzi matky a moderní - dívku. Nebo naopak. Připravte gumové stuhy, vlasy:

 • Oddělte tři prameny na horní části hlavy a začněte je opletovat.
 • Děláme dlouhou vlnu a přitiskneme ji po obou stranách.
 • Pak uchopte krátký prvek, tkát.
 • Když je celá hlava opletená, ozdobte příslušné příslušenství.

Spikelet je dobrý, protože je velmi rozmanitý. Vyrábí se přes hlavu a kolem a stuha je do ní vtažena.

Malá dlaň

Pro dívky používáme několik pryžových pásů a pár pro mámu:

 • Opravte ocas vysoko.
 • Děláme bouffant
 • Obvazíme se na třech nebo čtyřech místech, matka ve dvou - uprostřed a na konci.

Velký ocas

Snadné účesy poskytují pevnost. Potřebujete gumu a malé vlasy:

 • Pročesáváme vlasy, děláme trochu bouffant v horní části hlavy.
 • Na sobě ukládáme česané prameny.
 • Upravte ocas uprostřed.

Po stranách můžete přidat vlasy s oblázky.

Dálkové světlo

To je kouzelná hůlka pro rušné maminky. Vhodné pro relaxační akce:

 • Vázneme nízký ocas, hlavní věc je, že to není těsné.
 • Dáváme hlavu "načechraný".
 • Guma se zpožďuje, ocas se otáčí podél své osy kolem žvýkačky. Získejte svázané vlajky.
 • Zbývající vlasy, které jsme se hýbali, ukládáme na vlajku.

Je hotovo. Smajlík může být upevněn kolíky, dívka je zajištěna vlasy.

Rychlé kudrlinky

Každý malý módy a máma ocení. Existuje několik možností:

 • V noci se splétáme tři oplety. Chcete hodně malých vln, dělat více copů. Použijte pěnu a spijte.
 • Ráno pliváme pliv, přidáváme objem.

Druhá možnost:

 • Vytvořte tři ocasy.
 • Vytváříme těsné svazky - otočíme se, dokud se vlaječky samy nezapadnou do malých svazků. Namontujte pryžový pás.
 • Spíme Ráno to všechno odmítáme.

Obraz pro slavnostní událost je připraven.

Středový ocas s bočním opletením

Takový účes pro dívku 10 let bude zdrojem nadšení pro její přátele! Maminka, která vycvičí na dceru, si ji a sama postaví. Potřebujete jednu gumu a trochu trpělivosti:

 • Provedeme boční špičku. Vezmeme tři zámky trochu vyšší než ucho, začínáme splétnout splétání.
 • Uchopíme dva zámky na každé straně budoucího spikeletu a vložíme jej do vlasů.
 • Omotíme ocas uprostřed hlavy, zavěsíme je elastickým pásem.

Spirálová špirála

Tento oplet nevyžaduje kadeřnické dovednosti, ale vypadá velmi působivě. Bude to trvat několik dásní:

 • Vázneme vysoký ocas.
 • Dělíme ocas na dvě části.
 • Obalíme každou vlajku.
 • My se točíme mezi sebou.
 • Opravujeme krásný vlásenku.

Tento účes lze doplnit objemem. Je nutné, aby se ocas ocitl, v tomto případě by měly být postroje zeslabeny.

Každá matka si může vzpomenout, jaké denní obrazy vytváří pro sebe, a na základě nich může vyrobit dívčí vlasy starší 10 let, které zdobí jen potřebné doplňky.

Pokud jsou vlasy krátké. Účesy pro holky. 12 možností volby

Ale nezapomínejme, že ne všechny ženy módy mají dlouhé copánky. Pokud jsou vlasy krátké, 12 účesů pro dívky bude vždy na dosah ruky:

 1. Koupíme vícebarevnou řasenku na vlasy. Malovat některé kadeře na každé straně.
 2. Nakládajíme se na malých krabach a na boky fixujeme vlasy. Několik krabů na každé straně - vlasy připravené.
 3. Velmi roztomilé na krátkých kadeřích vypadají ocasy. Udělej je tři! Ne standardní a krásné
 4. Možnost založená na předchozím. Koupit hodně gumy a vyrobit 5-7 ocasy.
 5. Spikelet. Ano, tento účes není jen pro dlouhé vlasy. Můžete podvádět a nemusíte ukotvit pletenku na konec hlavy, ale vezměte tři prameny a položte ji na vrchol lukem.
 6. Mnoho klipů přijde na záchranu, když není čas, ale chci dát dívce slavnostní vzhled. Sbalte vlasy na bocích a upevněte vlasy-luky. Vlasy jsou připravené.
 7. Malý oplet z tresek. Pokud není čas tkát špičku, vezměte si vlasy, připravte si běžný pigtail a propojte ho s pružným pásem. A provokativně a rychle.
 8. Koupit spoustu květů krabů. Mohou snadno vyrobit rám, připnout jemné prameny kolem obvodu hlavy.
 9. Bandáže - velmi pomohou. Krmte si vlasy a oblékněte obvaz.
 10. K vašemu vzhledu můžete přidat kůži tím, že na boky hlavy vytvoříte několik malých afrických copánků.
 11. Přilepte jeden vysoký ocas horních vlasů a fixujte luk. Zbytek vlasů nechte volné. Čím kratší jsou vlasy, tím více okouzluje účes.
 12. A kučery vypadají velmi hezky. Fixujte prameny v noci malými vlajkami, rozpusťte je ráno, vyčistěte je. Perky "jehněčí" je připraveno!

Každá máma by měla vědět: čím více vlasů má vlasy, gumové pásky, čelenky a další atributy, tím je jednodušší udělat účesy pro 10letou dívku sama, bez pomoci odborníků a co je nejdůležitější - rychle!

Zajímavé účesy pro dívky 10 let

Moderní dětské účesy nejsou tak prudké a nudné jako v minulosti. Dnes má malá krása něco z velkolepého stylu, vhodného pro věk.

Účesy pro vlasy různých délek pro školu

Ten deset let starý pipsqueak ještě není dospělý, ale už není dítě, má svůj vlastní názor, který je třeba vzít v úvahu. Populární způsoby, jak položit prameny pro dívky 10 let, nejsou zcela dětinské, mají prvky dospělého stylingu. Je velmi důležité si uvědomit, že dětský styling musí být nejen krásný, ale také snadný. Povinné podmínky:

 • pohodlí - prameny by neměly zasahovat do dítěte, je lepší je sbírat z obličeje, nic by se nemělo plazit do očí;
 • jednoduchost, snadnost provedení - je nepravděpodobné, že byste strávili hodinu ráno, když jste se dostali do plánu;
 • snadnost samotné kompozice - v ideálním případě by se neměla cítit na hlavě;
 • kromě toho by měla jít k dítěti a mít ráda jemu.

V závislosti na délce pramenů si vyberte různé typy účesů. Čím delší jsou vlasy, tím těžší je péče o ně, ale více příležitostí k tvořivosti. Velmi málo dítěte. Hlavní způsoby každodenního stylingu: pigtails, ocasy a postroje, svazky a svazky.

Krátké

Módní denní stylingové metody pro krátké prameny jsou nejjednodušší, ale ne všechny děti budou chtít zkrátit vlasy. Pokud to děvčátko nevadí, přemýšlejte o tom, jak budete kladen například krátké auto do školy. Různé dekorativní prvky zde mohou pomoci rodičovské fantasy:

 • nejprve to jsou čelenky, čelenky, které umožňují odstranit prameny z obličeje a oživit obraz;
 • vlasové sponky, které mohou zvedat prameny po stranách;
 • neviditelné luky umožňují opravit tkaní a pletení.

Můžete bezpečně kombinovat tkaní a šperky, například na pletené prameny, které obložení obličeje, fixovat je neviditelnými vlasy, tkát pleteniny podél dělení, shromažďovat pár ocásek na koruně nebo na zadní straně hlavy.

Puchýř

Stačí spléknout malé trojprsté pletené pásky a jemně smést smyčky. Takže obvyklý účes vypadá zajímavěji, stylověji.

Přiložte řeč

Tato volba je vhodná pro jakoukoliv délku péče, ale budete potřebovat speciální obvaz. Za prvé, dva zámky z chrámů jsou vázány na zadní straně hlavy v podobě Malvinki, ostatní prameny jsou zabaleny do kruhu nahoru a fixovány vlasy.

Spit + čtyřkolky

Chytrý způsob, jak vyčistit kudrlinky z vaší tváře, je tkát čistý pigtail, rozdělit zámky ve třech, pohybovat se po čelní čáře k boku, přidávat všechny nové. Pak se ujistěte za uchem.

Pletená bageta

Ředěné vlasy budou vyhovovat následující metodě: zkuste je tkát s opletení. Začněte za uchem, otočte dolů a připevněte na krk další podobnou gumičkou. Pamatujte, že tenké prameny těsnosti nemohou být v žádném případě.

Diamanty

Oddělte prameny na straně oddělení a zajistěte je ve formě diamantu. Tipy, které zůstávají volné, se nedají dotknout, ale z nich můžete tkát.

Geometrie ocasů

Vytvořte rozdělení trojúhelníkového typu, uprostřed kterého vytvoříte ocas. Rozdělte volné prameny přes hlavu směrem k zadní části hlavy. Na každé straně můžete vytvořit 2 nebo dokonce 3 ocasy. Ta, která je ve středu rozdělena a zapečetěna gumovou stranou, a to s následujícím.

Průměrný

Chladné modifikace stylů do školy se snadno dělají vlastními rukama, pokud jsou zámky střední délky. Doporučuje se vzít v úvahu všechny způsoby zdobení hlavy, které jsou vyjádřeny pro krátkosrsté, s mnoha dalšími variantami.

Možnosti tkaní jsou výrazně rozšířeny, všechny prameny mohou být tkané tak, že se nevyjdou a nebudou způsobovat potíže. Variace proutěných košů, věneček, všech druhů francouzských copánků, včetně reverzního typu, pšeničných ryb a dalších, budou dobré.

Chvosty

Když prameny dosáhnou úrovně ramen, jsou již snadno tvarovány do různých druhů ocasů. Neváhejte kombinovat pramínky nebo vlajku s ocasemi ve volné části pramenů. Dokonce i obvyklý ocas, zdobený krásnou pružinou, bude vypadat elegantně.

Košík

Propleťte dvě boční splétá, spojte se středem středu, otočte se na zadní straně hlavy a získáte originální styl s propletením.

Je nutné ho neviditelně upevnit, můžete přidat malý dekorativní prvek.

Roztomilé kudrlinky

Jedná se o velmi jednoduchou možnost, přestože je účinná a nedovoluje, aby prameny zasahovaly. Rozdělit prameny na části, měly by být tři. Vytvořte smyčku každého z nich, tvořící ocas, ale nehýbejte vlasy na konec. Na konci smyčky se tlačí a prameny jsou bodnuty kolíky, v případě potřeby můžete použít zámek.

Svazky s elastickým

Toto je skvělé řešení pro výlety do tanečního nebo sportovního úseku, kdy by měly být prameny co nejvíce shromažďovány. Současně vypadá účes skvěle v neformálním vzhledu. Musíte vytvořit ocas, kolem kterého byste mohli položit speciální válec nebo velkou pryžovou pásku. Dělíme tenčí tenčí spodní, z vrcholu vybíráme další dvojici, s touto trojicí tkanička v kruhu. Skrýt špičku, kolík.

Věnec

Vytvoření cikcaku rozděluje se po celé hlavě v zadní části hlavy, rozdělíte zámky ze stran, tkněte ošípané. Omotat je kolem, upevnit. Smyčky tlačí na hlasitost.

Strana svazku

Začneme to otáčet z čela, otáčet turniket, převléknout a vypadnout dolů. V oblasti krku, blíže k krku, zpevníme vlasy, uvolníme turniketu a zvětšíme objem.

Drak

Z chrámů, které vybíráme dvojicí pramenů, jsou horní pásy svázány s ocasem v oblasti koruny, dolní pod nimi. Pokračujeme ve stejném algoritmu, vytváříme Malvinki, které jsou vtaženy do každého pigtailu s každým dalším. Háček uvnitř.

Dlouho

Pokud je princezna stará 9 nebo 10 let, má dlouhé kudrlinky, existuje mnoho změn v účesu, že všechno závisí pouze na vašich praktických dovednostech a čase.

Vše, co je navrženo pro střední délku, vhodné pro dlouhé období. Není žádoucí, aby šaty do školy, které implikují volné vlasy, i když je vrchol sestaven. Takové možnosti je třeba se vyvarovat, je to nepohodlné, zabraňuje jejím dětem a odvádí jej a ostatní od činností.

Úhledné ocasy, copánky, svazky - nejlepší volba pro dívky. Kudrlinky jsou lepší pro dovolenou.

Svítilna

Toto je skvělé řešení pro každý den. Stačí stačit vysoký ocas, upevnit ho zespodu a přetáhnout po délce silikonovými pryžovými pásy, počítat tak, aby byly intervaly stejné. Pokud je to možné, můžete tkát pleteniny a zdobit je baterkou. Nakonec ujistěte se, že lehce vytáhnete prameny, vytváříte objem, zplošťujete.

Svazky pletenin

Tato možnost bude vyhovovat jak učitelům, tak studentům - je to velmi efektivní, ale prameny nerozptylují malého studenta z tříd. Dokonce i tělesná výchova není překážkou tohoto nádherného účesu. Vytvořte svazek třech copánků, připojte je do jednoho, otočte kochle na zadní straně hlavy a zajistěte kolíkem.

Malá květina

Chvost nemusí být jednoduchý, ale neuvěřitelně originální, a proto potřebujete jen trochu fantazie. Vytvoříme rozkrojení na boku, propojte prameny na boku na zadní straně hlavy, připevněte. Vyberte asi čtvrtinu všech vlasů, tkát oplet, otočte to v uzlu, opravte. Prameny, které leží volně, se mohou kroutit.

Chvění asymetrie

Tento účes vám umožní tkat pigtail tak, aby ho nikdo nemohl vytáhnout. Vytvořte rozchod v cikcaku, shromážděte prameny na obličej, na jedné straně. Na druhou stranu vytvářejte splétání začínající od chrámu av kruhu celé hlavy až do úplného konce. Výsledkem je, že na boku se nachází šplouchat, prameny by měly být mírně načechrané.

Tuft vysoké

Tato změna bude skvělá nejen ve škole, ale také při zvláštních událostech, kde je důležité, aby prameny nezasahovaly. Nejprve vytvořte ocas a tkněte z ní prýmku jako rybí ocas. Poté narovnejte prameny, vytváříte objem a skočíte.

Slez Malvina

Tento okouzlující účes je obzvláště milován dívkami, protože kadeře zůstávají volné, ale vůbec neinterferují. Chcete-li jej vytvořit, musíte vytvořit a otočit dva ocasy. Horní část je obyčejná, spodní je tkaná šikmo.

Malá princezna

Přes jméno, s touto instalací můžete bezpečně jít do třídy. Je třeba rozdělit prameny na dvě, oddělit pár širokých kadeřů v oblasti čela a upevnit je v zadní části hlavy. Pak tkát pigtail z nití ve středu a ze strany, které jsou zachyceny jeden po druhém z obou stran. Nakonec opravte.

Vhodné možnosti dovolené

A vždy hledáte 10 let staré krásy, které čekají na nejrůznější oslavy, rodiče potřebují najít velmi krásné možnosti pro slavnostní účes s vaším dítětem. Nejprve si pamatujte, že navzdory slavnosti momentu se styling dětských vlasů dramaticky liší od dospělých vlasů. Děti nehynou, pohybují se spousty a složité, těžké nebo příliš lehké, rozpadající se účesy, které neodpovídají.

Sváteční styl by měl:

 • udržet fit, být docela trvanlivý;
 • Nedotýkejte se hlavy v takovou hodinu, aby ji dívka požádala o pletení, protože její hlava se bolela;
 • nezahrnují obrovské množství dekorativních prvků: neviditelná, knoflíky, sponky, dásně kazí jemné prameny dítěte;
 • vlasy by se neměly dostat do obličeje a obecně by měly zasahovat do dítěte, tak si přemýšlejte předtím, než postavíte věž na hlavu dívky nebo ji posíláte na dětský narozeninový pár s volnými kadeřemi do pasu;
 • být krásný a jako dítě.

5 originálních účesů pro dívky 10 let

Malé ženské módy, zejména v 4. až 5. ročníku, vždy mají tendenci vystupovat od svých vrstevníků. Dnes budeme mluvit o nejkrásnějším účesu pro dívku o 10 letech, která bude vaši princeznu neodolatelná při každé akci.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Francouzský vodopád

Původní francouzský vodopád s objemem tkaní je perfektní slavnostní volba, která se bude líbit každé malé dívce. Navíc, každá máma může snadno vyrobit takové vlasy sama.

Takže, jak splétat jemný francouzský vodopád?

 1. Pečlivě skřípněte kadeře dítěte.
 2. Na jedné straně (v oblasti chrámů) vyberte malý pramen a rozdělte jej na 3 stejné části. Začněte tkát obvyklý pletenek. Položte pravý pramen na střední a pak opláchněte levou část.
 3. Uvolněte spodní část a nechte ji volný.
 4. Vezměte nový prvek z celkové hmotnosti kudrlin od dna a pokračujte v tkaní.
 5. Pokračujte v tkaní a uvolněte dolní prameny, dokud se nedostanete k opačnému chrámu. Zajistěte konec pigtailu malým gumovým pásem.
 6. Volné kudrlinky mohou být zkroucené kroucení nebo ponechány rovně. Také tento účes může být zdoben krásnou vlásenkou (například květina nebo luk).

Podrobné pokyny pro fotografování a videa krok za krokem, které tkví francouzský vodopád, naleznete níže.

Perky malý luk

Zajímavý účes na vlasy je skvělé řešení pro slavnostní událost! Tento účes nenechá ostatní lhostejní a bezpochyby se vaše dítě bude líbit. Tak, jak si udělat úhledný luk sami?

 1. Nakrájejte kadeřiny a sbírejte je ve vysokém ocasu na koruně.
 2. Pak vytvořte smyčku. Provedete to tak, aby se vlasy protáhly přes poslední otočení elastického pásku, aniž by ji držely až na konec.
 3. Smyčka je rozdělena na dvě identické části, které budou "ušima" luku.
 4. Volné prameny je zpátky a opatrně je neviditelné. Takže vytvoříte centrální část luku.
 5. Fixujte vlasy lakem. Tento vzrušený obraz může být doplněn o zajímavé vlasy.

Podrobný průvodce fotografií a videa pro vytvoření originálního luku vlasů je uveden níže.

Jemná květina

Absolvování 4. ročníku - významná událost pro každou dívku. Na této ceremoniální události chce každá školačka vypadat jako skutečná princezna. Úkolem matky v tomto případě je udělat krásný účes, který se bude líbit. Ideální volbou pro každou slavnostní událost by byla jemná květina z vlasů. Tento účes vypadá velmi originálně, ale to bude chvíli trvat, než ho vytvoříte. Tak, jak si vyrobit květinu?

 1. Opatrně pokořte dítěti vlasy a sbírejte je v nízkém ocasu napravo. V tomto případě několik předních pramenů opustí.
 2. Rozdělte ocas do několika úzkých pramenů.
 3. Curl vlasy a umístit kolem elastické vytvořit květinu.
 4. Zatlačte volné přední prameny a položte je zpět.
 5. Fixujte vlasy lakem.
 6. Ozdobte si vlasy krásným uzávěrem nebo lukem.

Další, ne méně zajímavá, varianta tkaní otevřeného květin je uvedena na videu.

Neobvyklý koš s copánky

Původní tkaní košíku může být vyrobeno na dlouhých vlasech. K tomu potřebujete jen trochu času a trpělivosti. Takže, jak znovu vytvořit neobvyklý koš s copánky s vlastními rukama?

 1. Dětské kadeře dobře promíchejte a rozdělte je na dvě poloviny v horizontální části.
 2. Spodní část kudrlin je rozdělena na 3 stejné části a horní část - 2.
 3. Sbírejte horní prameny v ocasích a zajistěte gumovými pásky.
 4. Propleťte 3 splétačky z dolních pramenů a pak jemně vytáhněte vlasy, aby se opletení mohutné.
 5. Umístěte spodní pásy do koše. K tomu mohou být navzájem překrývající, navzájem zkroucené atd.
 6. Z horních pramenů tkněte 2 volné pletence. Položte jeden prýmek na koš a druhý dole.
 7. Fix vlasy neviditelné a lak. Navíc takový jemný obraz může být doplněn o krásné špendlíky s kameny nebo korálky.

Ve videu vidíte jiný neobvyklý způsob, jak vytvořit koš francouzských copánků.

Svazek původního svazku

Neobvyklý objemový paprsek - zajímavé řešení pro zvláštní příležitosti a každodenní východy. Tento účes jistě potěší malou princeznu a matka může bez námahy vytvořit originální styl sám. Tak, jak vytvořit obrovský svazek středně dlouhých vlasů?

 1. Nakrájejte kadeře dítěte a pak je naklonějte kroutícím se železem do poloviny délky. To je nutné, aby paprsek vypadal více objemně. Pokud vaše dítě má přirozeně vlnité vlasy, nebudete potřebovat styling s curlingem.
 2. Sbírejte všechny kudrlinky ve vysokém ocasu na koruně.
 3. Vytvoření smyčky volných pramenů.
 4. Rozšiřte smyčku a upevněte její hroty na boky stealth.
 5. Twist opletení z volných špiček kudrlin a vítr kolem svazku.
 6. Fixujte vlasy lakem.

Účesy pro holky 10 let

Krásné dětské účesy

Představujeme Vám, že se nejdůležitější účesy pro děti pro malé dívky, které každá matka bude schopna reprodukovat sama.

Pěkný styl z několika copánků

Můžete to udělat za pouhých 10-15 minut a výsledek může překročit všechny vaše očekávání.

 1. Stříkat vlasy lehce vodou, hýbat se a oddělovat je stranou nebo středem.
 2. Sbírat je v koši.
 3. Rozdělte jej na 5 pramenů a začněte z nich tkát jednoduché pásy. Požádejte dívku, aby držela špičky prošívaček, zatímco budete pracovat s ostatními prameny.
 4. Vezměte všechny špičky v ruce a dobře je vyrovnejte. Zvedněte je a proveďte hlasitost, jak je znázorněno na fotografii. Výsledek opravte gumovým pásem.
 5. Po narovnání špiček a dolů je dolů.
 6. Dokončete vlasy krásnou umělou květinou nebo srstí.

"Goldilocks"

Můžete svou dceru potěšit tím, že ji udělá krásným účesem s vlajkami. Tato možnost účesů pro dívky 10 let může být vhodná pro dovolenou ve škole nebo pro narozeniny. S takovým stylem bude vaše dcera vždy vypadat nejkrásnější a nejmodernější mezi vrstevníky.

 1. Lehce postříkejte vlasy vodou.
 2. Oddělte malou část vlasů v parietální oblasti a fixujte barretou. Rozštěpte zbytek do 4 vodorovných částí a zajistěte je krabami. Dno shromáždění v těsném ocasu, rozdělte je na prameny a aplikujte na ně stylingový agent. Twist 2-3 flagella z objednávky.
 3. Z výše uvedeného oddílu je oplet francouzským opletením. Tkaní začínají s dvěma stranami a uprostřed je zajišťují gumovými pásky.
 4. Proveďte stejnou manipulaci z ostatních částí.
 5. Přiložte část vlasů z parietální zóny a otočte ji 2-3 svazky.

To je všechno neobvyklé účes pro dívky připraven!

Módní copánky to dělají sami

 1. Rozdělte všechny vlasy s bočním dělením ve dvou polovinách, jako u běžných copánků, ale pouze uprostřed udělejte širší průřez a na obou stranách jsou dva velmi tenké prameny.
 2. Spusťte opletení. Lehce utažte tlustý pramen tak, aby výsledek vašeho úsilí vypadal trochu klikatě.
 3. Upevněte špičky gumovými pásy.

Takové neobvyklé pigtails jistě potěší vaše malé princezny.

Ponytails s originálním tkaní

Tato roztomilá a neobvyklá verze tkaní koní může být jak každodenní, tak i slavnostní.

 1. Bang rozdělen na dvě části vertikálním dělením.
 2. Šířte vlasy na zadní straně hlavy do čtyř koní, dvou horních a dvou dolních.
 3. Vlasy, které byly svázány v horním ocasu, byly rozděleny do několika částí, každý z nich se otočil kolem své osy proti směru hodinových ručiček a připojil je k levému spodnímu ocasu, jak je znázorněno na fotografii.
 4. Stejné manipulace provádějte na druhé straně.
 5. Objemné ponytails a váš trendový účes jsou připraveny!

Touto instalací strávíte pouhých 20 minut, ale výsledek překročí všechna vaše očekávání.

Horlivé "rohy"

 1. Předem navlhčete všechny vlasy vodou a naneste pěnu.
 2. Udělat cikcak nebo jakékoli jiné rozloučení, je možné ve formě trojúhelníků.
 3. Otočte každou sekci a omotávejte ji v krásném rohu, jak je vidět na fotografii.
 4. Chcete-li opék fixovat, vezměte elastický pás a omotávejte ho.
 5. Udělejte totéž s každou částí.

V důsledku toho získáte velkolepý a zábavný účes.

Následující den, když odmítnete všechny "rohy", dostanete vlnité kudrlinky, jako skutečná princezna, ze kterých můžete vytvořit spoustu zajímavých stylů.

Krásný účes na dovolenou

Tato odchylka je vhodná pro absolvování školy nebo jiné zvláštní akce.

 1. Udělejte dva těsné ocasy po jednom, jak je znázorněno na fotografii. Opravte je gumovými pásy, jejichž barva odpovídá odstínu vlasů.
 2. Vezměte špičky dolního ocasu a položte ho pod dno.
 3. Proveďte smyčku, držte konec ocasu přes pryžový pás a připevněte jej k hlavě gumovým páskem.
 4. Posuňte špičku ocasu do smyčky.
 5. Opravte špičku ocasního stealth uvnitř hlavního účesu.
 6. Položte špičku ve tvaru zvlnění a fixace.

Tento účes můžete provádět za pouhých 20-25 minut.

Módní účesy pro dívky 10 let

Dospívání začíná oficiálně za 11 let, ale teď se všechno stane rychlejším a již desetileté dívky začínají věnovat zvýšenou pozornost jejich vzhledu.
Samozřejmě, výběr vlasů závisí na délce vlasů a na jejich vlastnostech.

Krátké účesy pro holky: účes s tkaní
Krátké účesy jsou vždy v módě, pouze jejich konfigurace se mění od sezóny k sezóně. Mnozí rodiče, kteří se snaží zachovat dívčí vlasy v období, kdy se stane dospělou dívkou, zkrátí své žákyně krátce. Je nutné pouze provést moderní účesy, aby se dívka mohla pyšnit hlavou.

Chvosty a ocasy, všechny druhy ran
Chvost je spolehlivá věc, zvláště pokud je bezpečně upevněna. Na jeho základě můžete přijít s různými účesy a pro dlouhé vlasy a střední. Ano, a na krátkých vlasech můžete uspořádat malé chytré ocasy - například nad ušima nebo u chrámů.
Zápas jde dobře s ocasem, měl by odpovídat typu dívčí tváře a také spadat do trendu současné módy.

Prádečky
Pletené splétky byly vždy vynikajícím účesem pro vlasy jakékoliv kvality. Dnes existuje tolik druhů copánků! Mohou vytvořit samostatný účes, pokud krásně zařídí hlavu. Často děláte buchty, nebo kudrlinky, nebo základní styl s tenkými prýmky - to znamená, že copánky mohou působit jako dokončovací prvek v hlavním účesu.

Kadeřnictví
Kudrlinky se zpravidla nenosí ve všední dny, ale jsou nepostradatelné jako slavnostní účes. Dokonce i dospělí často dělají je, takže 10-leté dívky s velkou úctu patří do kadeřnictví. Navíc pohádkové princezny ještě nebyly zapomenuty a dívky už začínají chápat krásu.

Bundle nebo "Košík"
Svazky jsou nyní velmi oblíbené, jsou základem mnoha účesů. Pro dívky ve školním věku jsou zvláště vhodné, protože umožňují udržet vlasy na hlavě ve vybraném stavu - to dává čistý a účelný vzhled.

Účesy pro každý den pro dívky 10 let
Zde se zaměřuje hlavně na udržování vlasů v pořádku po celý dlouhý školní den. A ráno, když se zápisky hodí navzájem, účes by neměl vyžadovat dlouhou pozornost. Existují dobré pletené, pletené, přímé a reverzní, ocasy a svazky.

Sváteční účesy pro dívky 10 let
To zahrnuje narozeniny, různé školní a společenské akce. Můžete si vybrat kudrlinky a komplexní tkaní. a vysoký styling.

Krásné účesy pro dívky: 15 jednoduchých účesů

Každý z vás bude moci dělat účesy pro dívky s vlastními rukama - v předvedené třídě mistrů jsme shromáždili pouze jednoduchý a velmi rychlý styling.

Vícevrstvý koš

Líbí se vám retro styl? Vlasy ve stylu "babičky" vypadají velmi zajímavě! S určitou dovedností nebude pro tvoji dceru těžké to provést!

 1. Šířte vlasy po celém obvodu hlavy.
 2. Z koruny začíná kruhové tkaní na principu františkátu. Volné zámky jsou pouze zvenku.
 3. Pohybující se v kruhu, splétají všechny vlasy. Chcete-li dokončit tkaní, potřebujete obvyklou trojlístkovou stužku.
 4. Upevněte konec elastickým páskem a skryjte ho pod "košem" a upevněte jej neviditelným způsobem.

Pigtail ráfek

Účes pro každý den ve formě kruhového opletu je velmi jednoduchý a umožňuje jemné odstranění pramenů z obličeje.

 1. Oddělte vlasy kolem čela jemným hřebenem.
 2. Zbytek vlasů sbírá gumový pás tak, aby nedošlo k rušení.
 3. Vyhoďte prameny na jedné straně čela a začněte tkát francouzský kužel, popadnouce volné prameny na obou stranách.
 4. Přiložte plivku s velmi tenkou pryžovou páskou a skryjte ji volnými vlasy. Chcete-li, přetáhněte je pomocí kadeřnice.

Krásná květina z vlasů

Pro matky a oslavy je tento velmi krásný styl dokonalý.

 1. Chraňte vlasy hladce a na jedné straně je hnětete, čímž se vytvoří boční dělení.
 2. Zarovnejte ocas tenkým gumovým pásem.
 3. Oddělte středový prvek od něj a olepte ho na špičku. Přilepte ji dalším tenkým elastickým páskem.
 4. Použijte vlasy, položte prýmku kolem hlavní gumy a vytvořte květinu.
 5. Našroubujte špičky ocasu na kolečkách.

Účes "Heart" pro střední délku

Krásné účesy pro děti změní svou holčičku na skutečnou princeznu. Tato elegantní volba zaujme jednoduchost!

 1. Hřeben napněte hřebenem na středové části.
 2. Propojte jeden kus vlasů s gumičkou.
 3. Z druhé části je opletení francouzským opletením a tkaní volných pramenů pouze zvenčí. Pak se bude podobat tvaru srdce. Slepte špičku gumičkou.
 4. Na druhé straně opakujte stejné tkaní. Pásky by měly být symetrické.
 5. Spojte špičky pletenin dohromady.

Další informace naleznete v videu:

Elegantní věnec gumy

Účesy s pryžovými pásky jsou velmi žádané, protože vám umožní vytvořit opravdovou krásu za pouhých 10 minut! Tato volba je vhodná pro středně dlouhé vlasy.

 1. Oddělte vlasy oddělenou částí.
 2. Rozdělit na polovinu horizontálního rozdělení obou částí.
 3. Nyní postupujte stejně jako u každé ze čtyř částí. Budete mít 8 identických pramenů.
 4. Propojte každý prvek tenkou nebo monofonní gumovou páskou. V důsledku toho získáte 16 kruhů v kruhu.
 5. Sbírejte je uprostřed jednoho velkého pryžového pásku a vytvořte věnec.

Kobylka na straně pletenin

Elegantní účes pro děti bude vyhovovat jakémukoli oblečení a udělá vaši dceru krásnou malou princeznu.

 1. Kravat ocas na boku.
 2. Proplete tři pásy. Pokud jsou vlasy silné, mohou být mnohem víc.
 3. Zašroubujte každý oplet kolem podstavce ocasu a zajistěte šrouby.
 4. Ozdobte paprsek dekorativními prvky.

"Znamení nekonečnosti"

Tento nádherný účes pochází z 80. let. V moderní verzi je jednodušší, ale také vypadá skvěle.

 1. Zhotovte centrální nebo cikcakovitý oddíl a spojte dva ocasy téměř za zadní částí hlavy.
 2. Propletete dva copánky.
 3. Zvedněte pravý opletek a natahujte ho pod pryžovou páskou, která drží ocas. Pro spolehlivost můžete použít jiný pryžový pás.
 4. Ve výsledném kruhu vytáhněte levý opletek.
 5. Špička je také bezpečná.
 6. Pro dekoraci použijte vlasy s luky nebo květinami.

Také se vám budou líbit tyto možnosti:

Nízká spleť

Dívky ve věku 10 let mohou splést takovou úžasnou partii - ženskou a elegantní. Stejně jako vaše oblíbená maminka!

 1. Chraňte vlasy na boční straně.
 2. Přiložte nízký ocas.
 3. Rozdělte ji na 5-6 stejných částí.
 4. Propletete každý kus.
 5. Upevněte konce spolu s velmi tenkou gumovou páskou a sklopte ji na polovinu tak, aby se ocasy vztyčily.
 6. Zajistěte svazek elastickým páskem a doplňte ho ozdobnou srstí nebo živou květinou.

Účes pro uvolněné vlasy

Roztomilý styl pro tekoucí vlasy lze provádět v mateřské škole jak na dovolené, tak ve všední dny.

 1. Chraňte vlasy na boční straně a navazujte 4 malé ocasy.
 2. Druhá a třetí se rozdělí do poloviny a gumy spolu sousední zámky.
 3. Nejdéle rozdělit střední ocas do poloviny a přiložit výsledné prameny na krajní ocasy.
 4. Chvostové chvosty v pigtails.

Vlasy

Sváteční dětské účesy pro dívky nevyžadují speciální znalosti. Udělejte to všem!

 1. Přiložte vysoký ocas. Netáhněte vlasy na konec, ale nechte špičku na čele.
 2. Rozdělit výslednou smyčku na polovinu.
 3. Otočte zbývající konce zpět, abyste úplně zavřely dásně. Zabezpečte jej neviditelnou.
 4. Posypeme lukem lakem.

Jak se vám líbí takový luk?

Stohování uzlů

Tento účes je trvanlivý - bude trvat celý den a poskytne dívce úhledný vzhled.

 1. Proveďte boční dělení.
 2. Vlevo a vpravo oddělte prameny oddělením chrámu od ucha.
 3. Každá část je rozdělena do tří identických sekcí.
 4. Počínaje dělením otočte těsné lano a postupně přidávejte volné prameny. Proveďte tři postroje na obou stranách.
 5. Vlasy v zadní části hlavy se rozdělí na polovinu.
 6. Chvost na pravé straně vytvoříme a připojíme k němu příslušné postroje.
 7. Přesně stejný ocas dělá na levé straně.
 8. Zkroutili jsme dvě strapce a upevňovali je kolíky.
 9. Rozdělte vyčnívající hroty a posypte lakem.

Můžete vytáhnout dvě srdce z dlouhých a hustých vlasů. Vypadá velmi krásně!

 1. Rozdělit vlasy na polovinu.
 2. Vytvořte dva ocasy.
 3. U základny dásní vytvořte malou depresi a protáhněte ji.
 4. Rozdělte jej na dvě části a otočte do svazku.
 5. Vytvořte srdce a bezpečně upevněte stealth nebo vlásenku.

A jak se vám líbí tyto 2 možnosti:

Lehký rybíz

Tento módní účes lze snadno provádět i na krátkých pramenech.

 1. Pročtěte si vlasy a oddělte dva identické prameny na každé straně.
 2. Přitiskněte je tenkým elastickým páskem.
 3. Mírně ho utáhněte a zatáhněte za ocas uvnitř.
 4. Dole oddělujte další dvě vlákna a postup opakujte.
 5. Tímto způsobem můžete splétat všechny vlasy a můžete pouze tkát 3-4.

Viz též:

 • 15 kroků účesy s vlastními rukama
 • Jak zkrotit vlasy bez kudrlin a curlingu
 • 15 jednoduchých účesů s kudrlinky
 • Jak si vítat vlasy na hadry?

Kdo říkal, že nemůžete bez námahy zhubnout?

Chcete v létě přijít o další kg? Pokud ano, pak víte, co je to:

 • smutně se považuje za zrcadlo;
 • rostoucí nejistota a krása;
 • Konstantní experimenty s různou stravou a soulad.

A teď odpovězte na otázku: to vám vyhovuje? Může nadváha tolerovat? Naštěstí existuje jeden časově testovaný nástroj, který pomohl tisíckám dívek na celém světě spálit tuky bez jakékoli námahy!

Pro Více Informací O Suché Vlasy