logo

Účesy pro holky: 100 nových fotek a lekce krok za krokem

Jak řezat? Jak položit? Co mám na zítřek myslet? Tyto a další otázky jsou dobře známé rodičům dívek.

Jako odpověď nabízíme spoustu materiálu o účesech, tricích a doplňcích. Dále zvažte detaily účesů pro dívky každý den a pro dovolenou. Obecně, s takovým průvodcem, můžete úplně jít do bitvy... to je do školy nebo mateřské školy. A pravděpodobně se něco z těchto matek přizpůsobí samo sobě.

Dětské účesy pro dívky

Na pozadí vlny adorace, která přetahovala dívky s dlouhými vlasy, se zdá, že kratší účesy jsou zapomenuty. Nicméně to neznamená, že musíte odepsat elegantní fazole nebo načechraný kanec. Doporučuje se ponechat si vlasy na vlasy, které udržují svůj tvar dobře.

Pokud vlasy vždy vypadají rozcuchané, stojí za to přemýšlet o garconu s diakritikou.

Jednoduché, ale zároveň stylové a flexibilní účesy, které udržují objem v horní části hlavy a snižují ji na zadní straně hlavy, jako dívky všech věkových kategorií.

Účesy pro dívky v zahradě

A teď je čas mluvit o stylingu. Začněme nejtěžší kategorii - děti předškolního věku. Existuje mnoho problémů s účesem pro dívky v mateřské škole:

 • vlasy jsou stále příliš tenké, aby dosáhly objemu;
 • je těžké, aby dítě sedělo na jednom místě na dlouhou dobu a neotočilo hlavu;
 • styling a snaží se rozpadat během aktivních her.

Neexistují žádná univerzální řešení, ale několik barevných pryžových pásů je na dosah ruky a 15 minut na splétání několika copů ušetří poměrně málo rodin.

Mysleli jsme si, že přechody mezi účesy a střední vlasy pro dívky jsou něco za, ale podívejte se na tyto fotky! Jednoduše překračujte volné prameny!

A malé dámy módy milují příklad maminky. Proto klidně opakujte svazky na hlavě a nezapomeňte na módní luky.

Ve skutečnosti je luk jedním z nejvěrnějších přátel, pokud dítě nevyrůstá do "vážné" druhé třídy. Alternativou Bantu jsou roztomilé drátovité uši.

Účesy pro holky v promoci na zahradě nemusí být komplikované. Omotávejte prameny kolem obruče nebo ji jen skrývajte mezi kudrlinky.

Pokud to čas dovolí, můžete si vybrat více křivočarých uzlů a postrojů.

Účesy pro dívky v promoci v mateřské škole by měly být zdobeny květinami, opouštět složitější kovové šperky nebo stuhy. Výjimkou mohou být imitace krajky nebo tenká diadém.

Účesy pro žákyně

Zvláštní zájem mají účesy pro dívky v posledních čtyřech třídách. Ne dospělí, ale dokonce ani drobky, dámy obvykle objednávají "něco chladného". Tak cool může být koruna s copánky s dekorací motýlů, velký svazek s dekorem nebo svazek s přírodním lukem.

Obecně platí, že účesy pro dívky 10 let musí předpokládat, že jejich majitelé stále nemohou sedět na místě po celý den. Takže obruba není jen užitečná.

Čím starší se stává dívka, tím jednodušší je styling. Účesy pro holky ve škole obvykle neoslňují vlasy a nejsou překvapeni složitostí. Nejlepším řešením je asymetrický přízvuk ve formě tří pruhů.

Školící styly boho inkarnate účesy s pigtails orientované diagonálně (48, 53, 12).

A do 14. února styl může být romantický tím, že zdobí srdce z tenkých pramenů napnutých na stranu.

Pryžové pro dívky

Dnes je tkaní zcela převedeno z kategorie postav do uměleckých prvků. Velmi relevantní účesy s ocasem nebo nosníkem, který pokračuje ve svazku.

A na okraji módy - účesy s několika pigtails, které spojují pásku. Výsledkem je efekt stehu, který bude elegantním upozorněním na slavnostní událost.

Když hovoříme o jednoduchých "výkresech", tady jsou nespornými vůdci "rybařík" a "dánský brambor".

Třetí místo postupně získává zpět zkroucený opletek, který je vyroben z několika postrojů.

Kombinace několika typů výkresů je také velmi důležitá: umožňuje vytvořit přísný, ale efektivní obraz.

Konečně bych chtěl vzpomenout na starou dobrou mřížku, která je také vhodná jako účes pro dívky 4. třídy a pro taneční vystoupení v 9. Na tomto designu nejsou prameny vyčleněny a nezasahují.

Je-li čas omezen, stačí splet 2-3 "stopy".

Snadné účesy pro dívky

Obvykle jsou postaveny na šikmé části, které doplňují pletené, paprskové nebo oko-lovné dekorace. Styl bude naplněn zvláštním kouzlem díky kudrlinkám.

Tails - perfektní účes pro dívky za 5 minut. Zablokujeme zámky gumovými pásy na několika místech a získáme roztomilý připravený obraz. Z těchto segmentů můžete vytvořit opletení.

Nepodceňujte možnost postroje, výhodu, kterou mohou zdobit, a krátké účesy pro dívky.

Sváteční účesy pro holky dělají sami

Ne docela chytání, jak tkát nebo pin up prameny? Rozdělíme složené účesy pro dívky krok za krokem.

Spit "Sleďová kosti"

Pro základnu budeme potřebovat oplet, na který potřebujeme 3-6 průhledných elastických pásů (pokud budou zelené, udělají to). Stejně jako mnoho krásných účesů pro dívky tohle nevyžaduje zvláštní dovednosti a znalosti.

Vlasy hladce hřejeme, zdviháme horní třetinu a na zátylku upevneme elastickým pásem. Výsledný ocas je rozdělen na horní a spodní svazky. Na druhou stranu se rozdělí na polovinu. Dále je to následující schéma: přiložíme horní poloviny na spodní poloviny, připojíme je elastickým páskem, natáhneme je po stranách (je třeba je okamžitě natáhnout, a nikoli když je pletenina spletená - jinak budou prameny asymetricky utaženy). A tak - na zádech.

Zbývající? vlasy shromážděné v ocasu s nízkými koni. Projdeme to přes vazbu, abychom uzavřeli dolní gumu.

Nyní potřebujeme dekor pro náš "vánoční stromek". Lepší, pokud budou čepy větší než 3 - takže nebudou vypadat náhodně. Přitiskněte je na základnu "kufru", to znamená na místě, které je upevněno elastickým pásem.

Všechno, nyní základ pro slavnostní účes pro dívky pro dlouhé vlasy, je připraveno.

Vlnité pletence

Možnost pro všechny tyto případy, když chcete něco neobvyklého, a zbývá málo času na přípravu. Takové dětské účesy pro dívky (fotografie nám dávají přibližný odhad rozsahu práce) trvá do půl hodiny.

Rozdělíme vlasy na "roztržené" oddělení.

Opleteme pletené boky po stranách: k tomu přidáváme vlasy v chrámu k pramenům "zubů"; upevněte gumový pás.

Centrální část je dočasně odložena. Nyní zpracováváme tkaní a konce pod dásní pomocí kroužkování (pokud je pro vás výhodnější, můžete nejdříve vyrobit prameny a pouze pletené stuhy).

Omezujeme prýmky na zadní straně hlavy, vyjmeme jeden z pryžových pásů a fixujeme druhou vazbou. Volné prameny budeme natáčet konstrukci tak, aby nic nepoškodilo oči.

Dvojitý "řetěz"

Tam jsou účesy pro dívky, fotky a jen vzhled, který vždy vyvolává zvýšenou pozornost. "Chain" je jedním z nich. Je pozoruhodné, že to nevyžaduje hodně času.

Rozdělíme vlasy na rovnou část, na stranách tvoří dva symetrické ocasy. Z vrcholu ocasu zvedněte dva tenké prameny a spojte je do jednoduchého obyčejného uzlu. Házíme vlasy ve směru druhého ocasu. Po 4 až 6 cm opět vázáme prameny na uzel. Opakujte, dokud špičky nemohou být skryty pod dásněmi nebo nezadržujte.

Stejný "řetěz" tkát z druhého ocasu. Poté sbíráme volné vlasy do spirálních svazků a lehce protáhneme "slimáky" po stranách. Kufry jsou upevněny uvnitř pomocí čepů.

Všimněte si, že dětské účesy pro dívky s dlouhými vlasy mohou být opakovány pro střední délky - jen řetěz bude sestávat ze dvou polovin.

Vlny jako princezna

Často nejoblíbenější dětské účesy pro dívky - s kadeřemi rozloženými přes ramena. Chcete-li vytvořit takový set, budete muset vzít malý fidget mini na půl hodiny, protože musíte sedět nehybně, zatímco máte kontrolu nad curling.

Suché vlasy odstraňujeme nahoru. Začínáme práci od nejmenších pramenů a navíjíme je do spirály. Jak jsme již napsali, dívky mají tenké chlupy, takže je pokušení přetvořit celou vrstvu jako celek, ale to nestojí za to. Rozdělit vrstvy na 3-4 díly.

Roztáhněte kudrlinky prsty. Použití štetce, dokonce měkké, to nestojí za to, protože kudrlinky mohou skončit.

Moje hlava trochu bzučí, ne? Ale tak a přitahuje, aby se pokusila tkát pro dívky, fotku, na kterou jste měli čas na to, abyste si to všimli o něco dříve. Vlastně jsme za to shromáždili tolik materiálu.

Nejúspěšnější účes pro dívky ve věku 6 - 9 let - fotky

V naší době měnící se módy se všichni snažíme vypadat krásně a stylově, takže věnujeme zvláštní pozornost našemu obrazu. Není to výjimka a děvčata. Stylové oblečení, pestré doplňky a současný účes - to je vše, co může tvořit obraz malé princezny.

Účes mladé dámy je zvláštní součástí stylu. Neměla by vypadat příliš dospělá, rozcuchaná a zasahovat do dítěte během studia. Výběr zdobení je zaměřen na:

 • tón pleti;
 • textury vlasů;
 • typ tváře dítěte.

Existuje několik tipů, podle nichž stylisté vytvářejí úžasné účesy pro dívky 7-8 let (8-9 let). Mezi ně patří:

  pokud dívka chodí do mateřské školy nebo chodí do sportovních klubů, je pro ni vhodnější udělat krátké vlasy, pro žáky - délka je vhodnější;

Vzhledem k tomu, že dětské vlasy díky své slabé struktuře nemohou být tepelně ošetřeny (curling nebo žehlení), je lepší vybrat si praktický účes.

Účesy pro holky 6 let - foto

 1. Haircut "square". Velmi jednoduché, ale zároveň praktické vlasy. Dokonale zdobené vtipy a pletené vlasy. Dítě bude jen v úžasu.
 2. Haircut "page". Vhodné také pro malé princezny s hustými vlasy. Oříznutí hlavních vlasů a třesků se provádí pod jednou čárou. Vynikající udržuje tvar.
 3. Kadeřnická čepice. Oříznutí kadeří nastává v kruhu, můžete nechat délku, která kryje ucho.
 4. Dlouhé chloupky perfektně vyhovují kaskádovému účesu, který bude vypadat výhodně na jakýchkoli strukturách vlasů, ať už je dlouhý a rovný, nebo střední a zvlněný.
 5. Haircut "session." Velmi podobná "stránce" účesu, jsou zde jen tresky odříznuté ve formě půlměsíce. Ve věku 6 let tato srst je správná.

Účesy pro holky 7-8 let - foto

Ve věku 7 let vaše dítě již chodí do školy, kde je zcela jiné prostředí zahrnující učení. V takovém případě se musíte ujistit, že treskování neleze do očí dítěte.

 1. Klasické "fazole". Velmi podobný čtverci, pouze v tomto případě jsou kadeře řezané na úroveň brady, zpravidla pod úhlem. Klasika neposkytuje zásahy, ale pro dívku o 8 let bude vhodná.
 2. Střih "Fox tail". Charakteristické pro dlouhé vlasy. Konce řezané v půlkruhu, a když školačka bude svázat ocas, pak shromážděné vlasy budou vypadat mnohem lépe než oříznuté v přímce.
 3. Pro tento věk je také vhodná "kaskáda" vlasů. Zajímavou volbou by byla kaskáda na ramena, když se vlasy na koruně zkrátily a dolů na dno to vypadá jako vodopád.
 4. Bangs V této sezoně jsou všechny bangy módní: roztrhané, šikmé, rovné, asymetrické. To, že se může stát jedním z klíčových prvků celého účesu a doplní obraz mladé školky.

Účesy pro holky 9 let

U 9leté dívky začíná kvitnout. V tomto věku jsou většinou preferovány vlasy střední délky nebo pod rameny.

 1. "Ladder". Tento účes je stále relevantní, protože pomáhá skrývat všechny chyby oválné tváře. Pramínky hladce spadají a jsou poněkud od sebe odděleny. Účes se provádí téměř v jakékoli délce.
 2. Krátké účesy mohou být také přítomny. Péče o ně je potěšením. Může se jednat např. O účes "emo bojů" s asymetrií nebo o strih bobů. Neméně zajímavé vypadá účes "odpadky", který má objemné horní profilované tipy. Střih "pixie" s dlouhými vlasy na koruně a zkrácený u chrámů potěší malého módy.
 3. "Rozšířená péče" s maturitou. Vypadá zajímavě a prakticky. Pro hru na ulici a sport je vybrán v ocase.
 4. Pokud má dívka dlouhé a tlusté vlasy, je lepší nechat déle, dává jen tvar vlasů. Dívka bude mít pro takové vlasy hodně účesů.

Vážení rodiče, při výběru srážek věnujte pozornost jeho přesnosti a praktickosti. Je stejně důležité, aby účes byl tváří vašeho dítěte.

Krásné účesy pro holky 7 let

účesy pro holky 7 let

7 let je věk, kdy většina dětí začíná chodit do školy. Vzácná máma nechala svou dcerku do školy s volnými vlasy. Za prvé, odvádějí pozornost, za druhé, padají na obličej a mohou způsobit problémy se zrakem. Účesy pro dívky sedmi let by měly být jednoduché, čisté a rozmanité.

Účesy pro holky 7 let:

 1. Spit.
 2. Vysoké plivání.
 3. Jednostranný pigtail.
 4. Vlasy "Malvina".
 5. Vyplivněte.
 6. Spikelet.
 7. Vlasy shromážděné v ocase.
 8. Dálkové světlo.
 9. Jak rychle udělat škrábání ve škole můžete vidět na videu.
 10. Dětský večerní účes pro slavnostní událost: video.
 11. Střih pro dívky "hair bow": video.
 12. Dětský večerní účes s prokládanou páskou v opletkách: video.
 13. Neobvyklý koktejl, varianta dětského večerního kadeřnictví: video.
 14. Účes pro dívky "fishtail": video.

vlasy oplet dívka 7 let

Tradiční účes pro děti - první třída - dva nebo jeden pigtail. Tkaní opletení je velmi snadné. Je třeba rozdělit vlasy na tři části a střídat každý pramen na horní část předchozí. Na spodku pletiva je fixován gumovým páskem, můžete tento účes měnit lukem. Pokud má dívka vlasy různého rozměru, musíte se postarat o to, aby se prameny nehoupaly do očí, nezapadly je na vlasy nebo na neviditelné vlasy.

Vysoká prýmka

Můžete také udělat vysokou opletení. Za tímto účelem sbírejte vlasy na koruně ve vysokém ocasu, upevněte ji těsným elastickým páskem a přilepte ho. Kravatu špičku přilepte stuhou nebo vlasovou kravatou. Chcete-li udělat účes pro 7letou dívku přísnější - tvořte vysokou spoustu drátků. Pigtail by měl být obalen kolem elastického materiálu na spodní části hlavy, skrýt špičku pod elastickým materiálem a uchytit účes s kolíky.

K slavnostnímu účesu můžete tkát stuhy do drátků nebo zdobit hlavu dítěte luky. Nic nebude zdobit dívčinu hlavu jako účes s prýmky. Pigtail je nejlepší účes pro dívky.

Jednostranný pigtail

jednostranná holka dívky 7 let

Chcete-li dělat tento druh účesu pro děti, vyberte z čela pramen vlasů, pomocí jemného hřebenu, načistěte vlasy a začněte tkát na boku chrámu u ucha.

Dvě opletky spojené na zadní straně hlavy

To je skvělá volba pro účesy do školy. Pigtaily omezují vlasy takovým způsobem, že nespadají do tváře dítěte a nebudou s ním narušovat ve vzdělávacím procesu.

Vyberte si na každé straně dva vlasy zepředu, napojte dva oddělené provazce a přitiskněte je na zadní stranu hlavy krásnou gumovou páskou nebo barretou.

Dva pigtaily

účes dvě pigtails dívka 7 let

Klasická verze účesů pro dívky. Oddělte vlasy před čelem od hlavy. Získejte dva prameny vlasových pletenin, jejichž konce jsou upevněny gumovými pásky nebo luky. Pigtaily mohou být utěsněny nebo uvolněné, což jim přinese objem.

Vlasy "Malvina"

Velmi oblíbeným účesem pro holky ve věku 7 let je účinek Malvina. Většina dětí se cítí vyspělejší a nezávislejší na tomto účesu. Pro společnost Malvina je třeba shromažďovat vlasy v copu nebo opletí v zadní části hlavy, zatímco volná spodní vrstva zůstává volná, u zvláštních případů může být spodní vrstva vlasů zkroucena pomocí kroucení nebo curlingu.

Vyplivněte

vlasy plivaly kolem

Chcete-li, aby se vaše dívka vždycky cítila jinak, snažte se udělat různé odrůdy v denním účesu dítěte. Můžete si na něj zaplékat obyčejný plát, takže bude vypadat mnohem objemnější a masivní. Z tohoto důvodu musí být zámky splétany ne vzhůru, ale pod nimi. Pokud po fixování opletu lehce protáhněte pletené prameny - můžete získat široký a plochý oplet.

Spikelet

účes spikelet pro děti

Nezapomeňte na čisté a mnoho milovaných "Spikeletů". Opláchněte drátky kolem hlavy dívky ve stylu věnce, používejte různé dekorace, krásné elastické kapely a vlasy, aby se vaše dívka vždycky cítila na své nejlepší.

Chloupky vlasů

Chvost může být provedena několika způsoby najednou: vysoká, nízká nebo ocasní stranou. Můžete přidat účes s jasným a krásným doplňkem, například gumičkou s květinou nebo kosticí s kamenem.

Dálkové světlo

účes vysoký bun pro děti

Jako večerní účes pro dívku bude nejlepším řešením vysoká hůl, zdobená příslušenstvím v podobě květiny nebo motýla.

Chcete-li změnit účes, můžete přidat prvky tkaní do kosti. Například malý oplet v dolní části, jehož konec je součástí obecného trsy vlasů dítěte.

Nebo při sestavování balíčku nechte jeden pramen vlasů, který se zaplétá do opletení a zabalte pražce ze základny svazku a zajistěte špičku ozdobným uzávěrem.

Jak lze rychle udělat škrábání ve škole:

Dětský večerní účes pro speciální akci: video


Střih pro dívky "hair bow": video


Dětský večerní účes s prokládanou páskou v opletkách: video


Neobvyklý koktejl, varianta dětských večerních vlasů: video


Účes pro dívky "fishtail": video

Účesy pro děti vyžadují zvláštní dovednosti a dovednosti, protože děti většinou nemají rádi manipulaci s vlasy, nejsou příliš pečliví a nejsou připraveni čekat klidně, dokud máma na hlavě neučiní zázrak. Proto by měly být účesy pro děti jednoduché, lehké, ale krásné.

Účesy pro holky - 150 možností, fotky a video tutoriály

Každá matka chce, aby její malá dcera vypadala jako princezna, pokud není problém s oblečením, protože si ji jen vyberete v obchodě, pak účes dívky může způsobit potíže, protože ne každá matka může splést vlasy nebo jen v hlavě nic není, ale ocasy.

Účesy pro dívky pro krátké vlasy

Krátké účesy pro dívky s pryžovými pásky jsou vždy důležité, protože jsou vhodné i pro nejkratší vlasy. Takové účesy jsou nepostradatelné pro mateřskou školu nebo hrnček, umožňují vám odstranit vlasy z obličeje a vlasy nezasahují s dítětem, aby se zapojili do tvořivosti.

Také pro krátké vlasy můžete například použít různé doplňky čelenky nebo čelenky s květinami, otevře obličej a současně zdobí obraz. Také můžete oblékat sami, protože potřebujete jemné úplety, umělé květiny nebo květiny vyrobené z látky.
Nezapomeňte na různé vlasy, díky nim budete moci bodnout třeskování a nebudete je moci vylézt do očí.

Účesy pro dívky s ocasem

Každá matka pravděpodobně jednou nepodpořila účesy se zbytky, obvykle dvěma ocily nahoře nebo dole. Podívejme se, na co ještě můžete myslet s obyčejnými ocasy?

Experimentování s dělením

Pokud chcete vytvořit tradiční dva ocasy, pak můžete udělat kreativní rozloučení cikcak, měli byste mít na paměti, že takové rozdělení není vhodné pro příliš krátké vlasy, takže budou prostě spadnout z vlasů. Dalším způsobem, jak diverzifikovat obyčejný účes, je učinit část na straně.

Obyčejné ocasy budou vypadat elegantně, pokud budou zdobeny příslušenstvím. Mohou to být krásné elastické pásky, saténové stuhy nebo roztomilé luky. V každém případě, zdobení ocasy, takže dostanete krásný účes, který můžete dělat dívku na dovolenou.

Dětské účesy s elastickými pásky

Účesy s elastiky existují, možná nekonečné číslo, protože zde můžete dát svobodu své představivosti a zkusit něco nového vždy. Nejdřív potřebujete hodně gumy. Mohou to být světlé měkké pryžové pásky nebo malé silikonové pásy.

Guma není zaměnitelná, pokud potřebujete vytvořit účes po celý den. Vlasy budou bezpečně připevněny a nebudou mít vliv na dítě. Na fotografii nabízíme možnost podívat se na různé možnosti účesů s elastickými kapely a vzít je jako základ pro vytvoření vlastního účesu.

Plus takové účesy, že jsou vhodné jak pro krátké vlasy, tak pro středně dlouhé vlasy. Principem vytváření takových účesů je, že každý ocas je tkaný do dalšího ocasu, takže všechny vlasy jsou pevně zachyceny.

Účesy pro dívky s copánky

Pigtails, snad nejoblíbenější účes pro dívky, kombinuje jednoduchost, krásu a nadšení, které jsou tak vhodné pro malé princezny.
Existuje spousta způsobů, jak tkát pleteniny, může to být pravidelný františkán, spikelet, vodopád, spletené prameny několika pramenů apod. Neměli byste opustit tento účes, jestliže vaše dcera má krátké vlasy, ve skutečnosti s pomocí francouzských copánků může být zajímavé kreslit účes nebo odstranit nárazy. No, pokud vaše krása má dlouhé vlasy, potom se nemůžou započítat varianty účesů s copánky.

Pigtaily mohou působit jako prvek vlasů, například když je potřebný opletek pro odstranění zbytečných pramenů nebo bangů z obličeje nebo jako plnohodnotný účes.

Jednou z nejoblíbenějších možností je vlas s dvěma pigtails, to může být klasické tři-vlákno vazba nebo francouzské copánky. U středně dlouhých vlasů je lepší vybrat francouzskou verzi tkaní, takže vlasy nebudou vypadat z vlasů iontů budou čisté

Chlupatý chvost je vhodný pro dívky s dlouhými vlasy, vypadá to krásně na tlustých vlasech, takový šlehač může být zkroucený do pečiva a získat další zajímavý účes.

Pokud jsou vlasy krátké, pak je účes vhodný tam, kde je tkáno několik francouzských copánků z čela na zadní stranu hlavy. Tím získáme nejen krásný účes, ale také pohodlný, protože okraj se nezapadá do očí.

Krásné účesy pro dívky: 15 jednoduchých účesů

Každý z vás bude moci dělat účesy pro dívky s vlastními rukama - v předvedené třídě mistrů jsme shromáždili pouze jednoduchý a velmi rychlý styling.

Vícevrstvý koš

Líbí se vám retro styl? Vlasy ve stylu "babičky" vypadají velmi zajímavě! S určitou dovedností nebude pro tvoji dceru těžké to provést!

 1. Šířte vlasy po celém obvodu hlavy.
 2. Z koruny začíná kruhové tkaní na principu františkátu. Volné zámky jsou pouze zvenku.
 3. Pohybující se v kruhu, splétají všechny vlasy. Chcete-li dokončit tkaní, potřebujete obvyklou trojlístkovou stužku.
 4. Upevněte konec elastickým páskem a skryjte ho pod "košem" a upevněte jej neviditelným způsobem.

Pigtail ráfek

Účes pro každý den ve formě kruhového opletu je velmi jednoduchý a umožňuje jemné odstranění pramenů z obličeje.

 1. Oddělte vlasy kolem čela jemným hřebenem.
 2. Zbytek vlasů sbírá gumový pás tak, aby nedošlo k rušení.
 3. Vyhoďte prameny na jedné straně čela a začněte tkát francouzský kužel, popadnouce volné prameny na obou stranách.
 4. Přiložte plivku s velmi tenkou pryžovou páskou a skryjte ji volnými vlasy. Chcete-li, přetáhněte je pomocí kadeřnice.

Krásná květina z vlasů

Pro matky a oslavy je tento velmi krásný styl dokonalý.

 1. Chraňte vlasy hladce a na jedné straně je hnětete, čímž se vytvoří boční dělení.
 2. Zarovnejte ocas tenkým gumovým pásem.
 3. Oddělte středový prvek od něj a olepte ho na špičku. Přilepte ji dalším tenkým elastickým páskem.
 4. Použijte vlasy, položte prýmku kolem hlavní gumy a vytvořte květinu.
 5. Našroubujte špičky ocasu na kolečkách.

Účes "Heart" pro střední délku

Krásné účesy pro děti změní svou holčičku na skutečnou princeznu. Tato elegantní volba zaujme jednoduchost!

 1. Hřeben napněte hřebenem na středové části.
 2. Propojte jeden kus vlasů s gumičkou.
 3. Z druhé části je opletení francouzským opletením a tkaní volných pramenů pouze zvenčí. Pak se bude podobat tvaru srdce. Slepte špičku gumičkou.
 4. Na druhé straně opakujte stejné tkaní. Pásky by měly být symetrické.
 5. Spojte špičky pletenin dohromady.

Další informace naleznete v videu:

Elegantní věnec gumy

Účesy s pryžovými pásky jsou velmi žádané, protože vám umožní vytvořit opravdovou krásu za pouhých 10 minut! Tato volba je vhodná pro středně dlouhé vlasy.

 1. Oddělte vlasy oddělenou částí.
 2. Rozdělit na polovinu horizontálního rozdělení obou částí.
 3. Nyní postupujte stejně jako u každé ze čtyř částí. Budete mít 8 identických pramenů.
 4. Propojte každý prvek tenkou nebo monofonní gumovou páskou. V důsledku toho získáte 16 kruhů v kruhu.
 5. Sbírejte je uprostřed jednoho velkého pryžového pásku a vytvořte věnec.

Kobylka na straně pletenin

Elegantní účes pro děti bude vyhovovat jakémukoli oblečení a udělá vaši dceru krásnou malou princeznu.

 1. Kravat ocas na boku.
 2. Proplete tři pásy. Pokud jsou vlasy silné, mohou být mnohem víc.
 3. Zašroubujte každý oplet kolem podstavce ocasu a zajistěte šrouby.
 4. Ozdobte paprsek dekorativními prvky.

"Znamení nekonečnosti"

Tento nádherný účes pochází z 80. let. V moderní verzi je jednodušší, ale také vypadá skvěle.

 1. Zhotovte centrální nebo cikcakovitý oddíl a spojte dva ocasy téměř za zadní částí hlavy.
 2. Propletete dva copánky.
 3. Zvedněte pravý opletek a natahujte ho pod pryžovou páskou, která drží ocas. Pro spolehlivost můžete použít jiný pryžový pás.
 4. Ve výsledném kruhu vytáhněte levý opletek.
 5. Špička je také bezpečná.
 6. Pro dekoraci použijte vlasy s luky nebo květinami.

Také se vám budou líbit tyto možnosti:

Nízká spleť

Dívky ve věku 10 let mohou splést takovou úžasnou partii - ženskou a elegantní. Stejně jako vaše oblíbená maminka!

 1. Chraňte vlasy na boční straně.
 2. Přiložte nízký ocas.
 3. Rozdělte ji na 5-6 stejných částí.
 4. Propletete každý kus.
 5. Upevněte konce spolu s velmi tenkou gumovou páskou a sklopte ji na polovinu tak, aby se ocasy vztyčily.
 6. Zajistěte svazek elastickým páskem a doplňte ho ozdobnou srstí nebo živou květinou.

Účes pro uvolněné vlasy

Roztomilý styl pro tekoucí vlasy lze provádět v mateřské škole jak na dovolené, tak ve všední dny.

 1. Chraňte vlasy na boční straně a navazujte 4 malé ocasy.
 2. Druhá a třetí se rozdělí do poloviny a gumy spolu sousední zámky.
 3. Nejdéle rozdělit střední ocas do poloviny a přiložit výsledné prameny na krajní ocasy.
 4. Chvostové chvosty v pigtails.

Vlasy

Sváteční dětské účesy pro dívky nevyžadují speciální znalosti. Udělejte to všem!

 1. Přiložte vysoký ocas. Netáhněte vlasy na konec, ale nechte špičku na čele.
 2. Rozdělit výslednou smyčku na polovinu.
 3. Otočte zbývající konce zpět, abyste úplně zavřely dásně. Zabezpečte jej neviditelnou.
 4. Posypeme lukem lakem.

Jak se vám líbí takový luk?

Stohování uzlů

Tento účes je trvanlivý - bude trvat celý den a poskytne dívce úhledný vzhled.

 1. Proveďte boční dělení.
 2. Vlevo a vpravo oddělte prameny oddělením chrámu od ucha.
 3. Každá část je rozdělena do tří identických sekcí.
 4. Počínaje dělením otočte těsné lano a postupně přidávejte volné prameny. Proveďte tři postroje na obou stranách.
 5. Vlasy v zadní části hlavy se rozdělí na polovinu.
 6. Chvost na pravé straně vytvoříme a připojíme k němu příslušné postroje.
 7. Přesně stejný ocas dělá na levé straně.
 8. Zkroutili jsme dvě strapce a upevňovali je kolíky.
 9. Rozdělte vyčnívající hroty a posypte lakem.

Můžete vytáhnout dvě srdce z dlouhých a hustých vlasů. Vypadá velmi krásně!

 1. Rozdělit vlasy na polovinu.
 2. Vytvořte dva ocasy.
 3. U základny dásní vytvořte malou depresi a protáhněte ji.
 4. Rozdělte jej na dvě části a otočte do svazku.
 5. Vytvořte srdce a bezpečně upevněte stealth nebo vlásenku.

A jak se vám líbí tyto 2 možnosti:

Lehký rybíz

Tento módní účes lze snadno provádět i na krátkých pramenech.

 1. Pročtěte si vlasy a oddělte dva identické prameny na každé straně.
 2. Přitiskněte je tenkým elastickým páskem.
 3. Mírně ho utáhněte a zatáhněte za ocas uvnitř.
 4. Dole oddělujte další dvě vlákna a postup opakujte.
 5. Tímto způsobem můžete splétat všechny vlasy a můžete pouze tkát 3-4.

Módní účesy pro dívky v letech 2018-2019: 4-5,6,7-8,10,12,14 let. Foto.

Křehké kudrlinky v letech 2018-2019 nebudou v módě, takže všechny dívky a jejich matky by si měly zásobit některé módní účesy. Koneckonců, módní dívka potřebuje každý den zajímavý účes, se kterým nebude za svým vrstevníky zaostávat.

Módní účesy pro dívky v letech 2018-2019 - to je téma dnešní diskuse! Svalnaté kudrlinky nebudou v módě, takže všechny dívky a jejich matky by si měly vyměnit některé módní účesy. Koneckonců každodenní módní dívka potřebuje zajímavý účes, s nímž nespadne za vrstevníky. Módní účesy pro dívky v letech 2018-2019 - to je téma dnešní diskuse!

Od raného dětství, každá dívka chce vypadat atraktivně a stylově. Malé ženy z módy mohou trávit hodiny, které se otáčejí kolem zrcadla, zkoušejí elegantní matčiny boty s podpatky, zdobí se všemi druhy náramků a řetězů a také se snaží, aby si obličej oblékli určitý make-up.

Takové akce jsou zcela přirozené, protože dívky se snaží každým způsobem napodobovat své matky a současně se naučit skutečné ženské triky a způsoby péče o vlasy. Jaký stylový účes může v letech 2018-2019 přeměnit mladou dáma? Téma našeho článku!

Nedílnou součástí vytváření harmonického a krásného obrazu je účes, což je důvod, proč musí být věnována zvláštní pozornost vlasům mladého módy.

Od mladého věku by si dívky měly zvyknout na to, aby byly vždy dobře upravené a uklizené, aby se cítili pohodlně a sebevědomě bez ohledu na místo a situaci. Chcete-li vybrat ten nejvhodnější účes pro dívku, je třeba vzít v úvahu některé doporučení stylistů a skutečných módních pravidel.

Po výběru účesu pro dívku si můžete přemýšlet o tom, jaké účesy jsou vhodné pro chlapce. Máme samostatný velký článek, nezapomeňte ho zkontrolovat.

Pro módní účes pro dívky pro 2018-2019

Už tento rok po sobě je to náměstí, které zaujímá jedno z nejvýznamnějších míst v kategorii dětských účesů. V tomto roce stylisté umožňují nejrůznější interpretace účesů - od oblíbených oblíbených klasiků až po velmi nečekanou krátkou verzi, kdy délka pramenů dosáhne ušních lalůček. V závislosti na přání mladé módy si můžete účes změnit s původním třeskem, šikmou asymetrií nebo módní "nohou" v zadní části hlavy. Ale zde musíte také být opatrní, protože nadměrné promočení a nadměrný objem při pokládání může udělat obraz dívky více dospělého.

Boby účes je považován za jeden z nejvyhledávanějších a všestranných, protože dítě bude moci vyčistit vlasy pomocí obyčejného hřebene.

U velmi mladých módních návrhářů se často doporučuje mít zkrácenou verzi čtvercového nohu, který je velmi snadné diverzifikovat s krásným vlasem s náramky nebo stylovým okrajem. Starší dívky mohou vyrobit podlouhlé čtyřicetičlenné, když jejich vlasy dosáhnou ramenní čáry. Tento účes je nejen moderní, ale i univerzální, protože vlasy mohou být shromažďovány v koši nebo pletené. Ujistěte se, že určitá upozornění pomůže "francouzským" třásnkám k obočím, což vypadá nejlépe na rovnoměrné vlasy. Šťastní majitelé kudrnatých vlasů je lepší vybrat čtverec bez nárazů.

Pokud dívka kadeří jen špičky vlasů, pak si můžete zvolit šikmý třesk, položený na jeho boku. Nejdůležitější věcí při výběru tresky je, že si nezapomeňte, že by neměla zavřít pohled a dostat se do očí, jinak byste namísto krásného účesu dostali vážné zdravotní problémy.

Pro módní účes s třesky pro dívky 2018-2019

Je třeba se nejblížněji zabývat výběrem tresek, jelikož se jedná o tuto část účesu, která může opravit tvar obličeje a zdůraznit obraz mladé princezny.

Aby konečná volba splnila všechna přání nejen matky, ale i dívky, měli byste se řídit následujícími doporučeními stylistů:

 1. Pokud má dítě čtvercovou tvář, pak je nejlepší zvolit šikmé rany;
 2. Majitelé kudrnatých vlasů z bangů jsou lépe a zcela opuštěni;
 3. Nikdy nezvolte pro dítě dítěte;
 4. Chubby dívky jsou nejlépe hodící se pro krátké odstupňované okraje;
 5. Majitelé oválných a trojúhelníkových stylistů doporučují klasické klenuté třesy.

Bangs - jeden z hlavních prvků celého účesu, který musí být zvolen v závislosti na tvaru obličeje

Nedávno se střihy dětí začaly zabývat zvláštním postavením v kadeřnictví, protože musí být nejen krásné, ale i praktické. Vlasy mladých krásek mají zvláštní strukturu, což ztěžuje práci s nimi, ale i přes to profesionál může dělat dívku skutečný fashionista.

O módní účes "Strana" pro dívky 2018-2019

Pokud je vaše dívka šťastným vlastníkem rovných a hustých vlasů, pak je její strunová stránka pro ni ideální. Výhodou je, že nemusíte trávit čas stylováním, má atraktivní vzhled a snadno se čistí. Tento účes zvenčí je spíš jako čepice s rovnými třesky, která se harmonicky sdružuje s delšími prameny. Vzhledem k tomu, že účes udržuje svůj tvar dobře, považuje se za skutečnou spásu mezi dívkami, které mají rovné a těžké vlasy.

Nejlepší ze všech stránek účesů vypadá na dívkách s oválným tvarem.

Ale tady je také důležité poznamenat, že zkrácená verze účesu, když se špičky vlasů dostanou do brady, není nejlepší volbou pro mladé krásy. Hlavní rozdíl mezi vlasy na stránce je jasný řezný úhel, který se zdá, že byl vytvořen pod pravítkem. Mnoho mumií nedávno zvolilo pro své dcery jasnou verzi sestřihových srážek, kdy hlavní důraz spadá na naprosto rovný třesk, nakrájený ve tvaru půlkruhu s kratšími tanky.

O módním účesu "Ladder"

Každé malé děvče je budoucí žena, která se snaží vypadat elegantně a elegantně jako její matka. Kromě toho se všichni shodnou, že každá máma chce, aby její dítě bylo nejlepší a nejkrásnější. Dobře upravený, elegantní účes vždy přitahuje nadšené názory ostatních. V takovém případě se na pomoc dívkám dostane originální účes žebříku, pomocí něhož můžete vytvořit okouzlující a okouzlující obraz.

Dětský účes nazvaný žebřík by byl nejlepší podívat se na dívky, které mají dlouhé, ale tenké prameny

Pokud jde o strukturu, takový účes je trochu jako předchozí verze, pouze v tomto případě prameny nemají jasné hranice, ale hladce procházejí do sebe a padají na obličej. V závislosti na osobních preferencích mohou být účesy s treskami nebo bez nich. Pokud se rozhodnete doplnit ostříhání s původním třeskem, pak je nejlepší zvolit roztrhaný, asymetrický nebo rovný. Měli bychom také vzít v úvahu, že pokud plánujete v budoucnu provádět různé účesy, pak by horní prameny účesu neměly být příliš krátké.

Pro stylový účes "Bob"

Mnoho stylistů a kadeřníků říká tento účes univerzální, protože vypadá skvěle u mladých a dospělých dívek. Hlavní výhodou účesu bobu je, že vlasy úplně nevstoupí do očí, snadno se vejde pomocí běžného hřebene a nebrání tomu, aby dívka skákala, běžela a bavila se. Tradiční verze stříhání bobů neznamená přítomnost bangů.

Při výběru trendového bobového střihu se už nemusíte starat o styling, protože je perfektní a je vhodný pro všechny typy vlasů

Kadeřníci nedoporučují dívkám, aby účesy byly příliš krátké, protože jsou vhodné pouze chlapeckým způsobem. Ideální délka se liší od ušního laloku po rameno. Tento účes navíc nezasahuje do sběru vlasů v ocasu.

Ale s tipy na prameny můžete experimentovat, odborníci doporučují:

 • rovný řez;
 • promoce;
 • podání;
 • mírná asymetrie.

Pokud dívka miluje kudrlinky, je pro ni nejvhodnější frézované prameny, které mohou být zkroucené do neobvyklých kudrlin.

O stylovém účesu "Cascade"

Další slavný účes, který se těší mimořádné poptávce mladých módních návrhářů a jejich matek, je světově proslulá kaskáda. Kadeřníci často nazývají tento účes vícestupňovým námětem a to vůbec není překvapující. Chcete-li vytvořit krásnou a rozsáhlou kaskádu účesů, nezáleží na délce vlasů. Například: přední prameny mohou mít krátkou délku, která se přesune do delších kadeřů na zadní straně hlavy. V tomto případě může být přechod hladší nebo ostřejší, vše závisí na povaze dívky.

Haircut kaskáda, která se provádí na vlasy různých délek, pomůže vytvořit další objem na řídké a tenké vlasy.

Dosud kadeřníci vyvinuli mnoho zajímavých interpretací kaskády účesu, takže kontaktováním profesionálního salonu si můžete vybrat zajímavější a výjimečnou možnost. Ale tady je také důležité si uvědomit, že tento účes je nejvhodnější pro dívky více dospělého věku (od 7 let), kromě toho budete muset každý den věnovat určitý čas stylingu.

Na závěr můžeme shrnout, že módní a stylové účesy pro dívky v posledních několika letech dokázaly získat své čestné místo v umění kadeřnictví. Nebojte se od raného dětství, abyste učil dítě, aby se choval jako skutečná dáma - vyčesávejte vlasy, sbírejte je v peci nebo ocásku a vyzdobte je všemi druhy vlasů. Všechno to bude dítě dané správné představy o jejich roli v tomto světě a přispěje k rozvoji ženskosti v budoucnu.

40 cool účesy pro holčičky

Holčičky jsou andělé a krasové otázky jim nejsou cizí, ačkoli jsou jejich mladší věk. Od prvních let se malé princezny projevovaly velkým zájmem o šaty a make-up svých matky a snažily se zkopírovat vše, co vidí. Pro mladé matky jsou dětské účesy pro dívky z této kolekce obrovské možnosti kreativity. Dobré účesy pro malé dívky by měly kombinovat různé roztomilé svazky, malé copánky, copánky a samozřejmě volné vlasy, které mohou být zdobeny něčím.

Rodiče se snaží dělat své dcery ve škole nebo v mateřské škole vypadat zvláštní. To jim pomáhá ochladit účesy a vlasové doplňky. Sbíráme 40 nejhezčích účesů pro nejmladší módní dívky, takže po přečtení článku nemáte otázku, jaký účes dělat vaše dítě?

Jaké účesy jsou nejlepší pro holčičky?

Většinou ty, které nezpůsobují nepříjemnosti a vypadají hezky. Vyberte správný účes pro svou malou dceru. Tenké vlasy vypadají dobře, když jsou ozdobeny pod čtvercovou střední délkou. Obvykle tento účes nevyžaduje zvláštní styl a může být zdoben perm nebo malými francouzskými prýmky, které nedovolí, aby se vlasy dostaly do vašich očí.

Pokud vaše dcera má krásné husté vlasy nebo kudrlinky, nechte je růst, aby mohli vytvořit složitější účesy. Krásné, dlouhé prýmky a nádherné koňské ocasy byly vždy závistí druhých.

Mnoho rodičů nemá ráda příliš složité dětské účesy. Nechtějí, aby jejich dcera vypadala jako panenka s jasným účesem. Rodiče chápou, že dlouhé vlasy by neměly vypadat náhodně a chtějí, aby jejich dcery vypadaly čistě. Pro oficiální instituce, ať už je to juniorská škola nebo mateřská škola pro dívku, jsou velmi vhodné: ocas koní, dvojité stuhy, jen vysoká parta nebo pletený obruč. Takové účesy pro dívky vypadají velmi slušně a nevyžadují hodně času, většina z nich může být provedena doma sama.

Malé detaily dělají jednoduché dívčí účesy speciální. Můžete to ověřit hledáním
40 dívčích účesů uvedených níže, které se vaše dcera rozhodně bude líbit. Shromažďuješ dítě v mateřské škole v běžném dni nebo v mateřské škole dnes pro absolvování, tyto účesy jsou vhodné pro všechny případy

Podívejte se, nechte se inspirovat a vyberte nejlepší účes pro děti pro každý den nebo oslavu! Řekneme vám, jak dělat dětské účesy pro dívky!

1. Funny účes s propletenými pro dlouhé vlasy

Účesy pro holčičky s ozdobnými prýmky vypadají úžasně. Chcete-li to provést, musíte spléknout tři pigtails, začínat od čela, a spojit je dohromady v koně ocasu střední výšky, který se nachází mírně na boku. To je vhodný dětský účes pro dívky v zahradě pro dlouhé vlasy.

2. Objemové svazky holandských pletenců

Na fotografii je dívka ve věku 5 let s opletením zkroucená ve dvou svazcích. Spit - jeden z nejoblíbenějších účesů pro holčičky. Svazky jsou zábavná myšlenka na diverzifikaci pletených vlasů malých dívek. Oddělujte vlasy středem. Začínáte od zadní části hlavy, splét dvě holandské pigtails, zdvihnete a zakroutí konce do svazků. Účes pro střední vlasy.

3. Francouzský pramen mnoha pramenů a paprsků

Jaký krásný účes! Není to nic špatného na trojvrstvém opletu, ale pokud chcete, aby vaše vlasy dcery staly něco zvláštního, udělejte si vlasy trochu komplikovanější. Propletete šňůrou z mnoha pramenů diagonálně. Nakrájejte konce do pečiva.

4. Tři krajkové stuhy se růže

S pomocí vlasových doplňků můžete vytvořit mnoho různých účesů, zejména pro dívky. Vyzkoušejte tento styl skrz tři šňůry šňůry diagonálně přes hlavu vašeho dítěte. Připojte konce pletenin dohromady v ploché růžici. Zabezpečte uprostřed vlasové spony. Tento účes je vhodný pro matinee.

5. Prádlové stuhy se stuhami pro střední srst

Fotka je perfektní účes pro absolventskou mateřskou školu, kromě toho je to docela jednoduché. Roztomilé účesy pro holčičky téměř vždy obsahují nějaké legrační dekorace, jako jsou květiny, jasné vlasy nebo barevné stuhy. Vážíme stuhu ve džínách dívky a obvyklé účesy se okamžitě stanou slavnostními.

6. Srdce opletení a ocas koní

Francouzské copánky ve tvaru srdce - v této podobě každé malé děvčátko sní o sportu. Hlavní věc v tomto účesu - to je přesné oddělení a husté tkaní. Zajistěte konce atraktivním lukem. Tato možnost je vhodná pro svatbu nebo jiné rodinné oslavy.

7. Neobvyklé pigtails se stuhami.

Tento krásný účes je ideální pro malé princezny. Vrstvený podlouhlý oplet se standardním trojvrstvým opletením dodá tomuto obrázku objem. Šikovná kombinace doplňků na hlavě s oblečením pomůže dívce vypadat ještě atraktivněji.

8. Diagonální podlouhlé pásky pro dívky z elastik

Zábavné účesy pro dívky jsou velmi objemné, zejména pro události. Přemýšlejte o experimentování s prameny vytaženými z opletení, pokud opravdu chcete udělat účes, který doslova vyčnívá. Nezapomeňte, že pokud jde o roztomilé účesy pro holčičky, nejlepší část je okouzlující luk.

9. Spousta čtyř opletek s květinami

Spit vypadá skvěle, když jen visí, ale z ní můžete také udělat skvělý účes. Twist šlehačka ve tvaru květiny, trochu uvolnit. Ozdobte si vlasy květinovými vlasy pro větší přirozenost. Tento krátký účes je vhodný pro "Den poznání" a první výlet do školy 1. září.

10. Vázané malé ocasy

Pomocí pryžových pásů spojte každý pár chvostů dohromady a spojte je s dalším perem, abyste vytvořili příjemný kříž. Konce mohou být splétány v opletení nebo ocásku a zdobeny oblíbeným doplňkem dcery. Tento účes je vhodný pro krátké vlasy a vlasy střední délky.

11. Pěkný účes z kudrnatých vlasů na svatbu

Dětské účesy pro zvláštní příležitosti mohou být krásné a lehké, jako v tomto případě. Volně sbírají dívčí vlasy na zadní straně hlavy a otáčejí je. Nechte pár pramenů. Pokud má přirozeně rovné vlasy, zkuste zkroucit konce pro větší objem. Jaké je nejlepší příslušenství pro účes dívky? Květináče - ideální pro formální příležitosti, jako jsou svatby, večírky a proms.

12. Braid s dlouhými vlasovými smyčkami

Účesy pro malé děti mohou být docela komplikované a to nás vyzývá k zvládnutí nových technik tkaní. Můžeme však také nahradit pruhy se smyčkami, které se zde používají s běžnými plátky, což děláme dobře. Vhodný dívčí účes ve škole po dobu 5 minut.

13. Fishtail a cikcak

Připojte rybičku kozovou kosí. Nechte část vlasů neporušená před rybou. Opřeďte rybího šlehačka, pak udělejte jednoduchý oplet zbývajících vlasů a upevněte jej na hlavu, abyste získali fantazijní přízvuk.

14. Svazky pro malé dívky s barevnými vlasy.

Pokud jde o vysoké účesy, zkuste zkroutí vlasy namísto toho, abyste je splétali. To je jeden z nejkrásnějších účesů pro holčičky. Vytáhněte symetrické dělení do středu. Twist vlasy na každé straně, začínat zepředu a přidávat více vlasů, jak to je zkroucené. Nakrájejte konce v svazcích a upevněte je květinami.

15. Chvosty s dvojitými srdci a luky

Děti milují vysoké vlasy, zejména ty, které tvoří rozpoznatelné tvary. Tento účes bude dělat vaše pravidelné pigtails více zajímavé, díky dvojímu srdci. Rozdělte vlasy na polovinu a potom na každou část do dalších tří čtvercových částí. Twist vlasů, takže máte srdce. Sbírejte volné konce v ocáskách a ozdobte luky.

16. Mohawk barevných kadeří

Iroquois - nejúžasnější vysoký účes ze všech. Do tohoto obrázku můžete přidat barvu, která zajišťuje kudrlinky s jasnými barvami. Pokud vaše dcera má tenké vlasy - vytvořte na každé sekci malé rtěnko pro zvýšení tloušťky a objemu.

17. Přeslička se smyčkou holandských copánků

To je jeden z těch účesů pro dívky s tmavými vlasy, které vypadají stejně dobře na tenkých i silných vlasech. Od chrámů začínají dva holandské prýmky. Když se dostanete na zadní stranu hlavy - překračujte oplety jeden nad druhým. Pokračujte v tkaní z opačné strany a ohněte oplet tak, aby vytvořil smyčku.

18. Irokéza podlouhlého opletení a svazku

Pokud jde o dívčí účesy, umístění drátků je stejně důležité jako vzhled. Tento podlouhlý výprask drasticky přechází z mohawku s malými pásy do svazků. Používejte světlé pružné stuhy různých barev ve vlasech, které zdůrazňují styl.

19. Kroucené prameny vázané do pečiva

Kroucené vlasy s jasnými elastiky potěší každé dívky. Prohněte se k boku a nepřesměrujte se, aby se k tomuto účesu dostal nový vzhled. A konečně shromážděte konce v lučištní housce s lukem.

20. Invertovaný pletený paprsek

Účesy pro holčičky by měly vypadat krásně na všech stranách, a to nejen v přední části. Pokud vaše dívka má dlouhé vlasy - dělají obrácené oplety, začínající od zadní části hlavy a upevňují konce, tvořící velký, objemný svazek.

21. Lehký pletený věnec s lukem

Roztomilý a milovaný účes pro oficiální příležitosti, stejně jako pro návštěvu školy, může být doplněn pastelovou barvou. Takové roztomilé účesy pro malé dívky vypadají nejlépe na dlouhých hustých vlasech, protože pro jejich vytvoření potřebujete dostatečnou délku a strukturu.

22. Pletené ocasy

Chvost rýhy je populární jak u dětí, tak u dospívajících. Tato nová verze účesu zahrnuje důkladné česání vlasů předtím, než je vyrobí pigtails. Přidejte k sobě saténové stuhy nebo jiné doplňky na vlasy, abyste dokončili vzhled. Nemůžu tkát rybářskou šňůru? Může to trvat nějaký čas, než se naučíte, jak jej tkát, takže se ujistěte, že budete trénovat.

23. Elfův účes dvou rybích listů

Zajistěte, aby vaše každodenní účes byl zajímavější s copánky. Chcete-li to provést, oddělte centrální vlasy a rozdělte je na dvě části. Propleťte každý do francouzského proužku, dokud nedosáhnete vrcholu hlavy. Poté začněte tkát ryby. Otočte konce a zajistěte je pružným pásem.

24. Afro-prýmky

Krásné účesy lze provádět nejen na hladkých rozechvělých vlasech. Dívky s kudrnatými vlasy mohou také vytvořit roztomilý účes. Tento styl je ideální pro teplé počasí nebo neobvyklou příležitost, navíc je vhodný pro všechny vlasy.

25. Tkaní vlasů "Košík" z gumy

Není to tak složitý účes, jak se zdá. Tento obrázek je vhodný pro dívku s ramenními vlasy a bude se jí líbit. Nejtěžší věcí v tomto účesu je, aby se dítě stalo bez záchvatu, když si vyrobil košík. Použijte barevné elastické prostředky pro uchycení vlasů a účes bude trvat celý den.

26. Napolejte s bočnicemi

Tento oblíbený účes je vyroben ze šesti pásů a volných vlasů a pak je spojuje ve dvou. Odstraňte zbývající vlasy na boku a pak vytáhněte vlasy ze zadní části krku do pravého horního rohu. Zajistěte zbývající vlasy a přidejte zábavné příslušenství.

27. Účes "Double girl fun"

Perfektní pro kudrnaté typy vlasů. Tento účes zahrnuje objemné kudrlinky a svazky, které na každém dítěti vypadají skvěle. Přidejte stuhu nebo květiny pro další vzhled panenek. Budete potřebovat spoustu elastik a vlásek, abyste zajistili tento účes. Hairspray jí pomůže zůstat celý den.

28. Náhodné nosníky a pásy

Začněte s malým francouzským proužkem na obou stranách a poté seberte vlasy do špíny. Zbytek vaší vlasy nechte volnou a pokud máte čas, zkroutí ji.

29. Hladké a formální trsy

Mnoho účesů pro holčičky je klasické - to je to, co si matky pamatují z mládí. Tento stylový účes pro malé dívky je skvělým příkladem. Je ideální pro tenké rovné vlasy. Můžete se také pokusit udělat tento účes se silnějšími vlasy. Může být provedeno na škole nebo na svatbě.

30. Inverzní oplet

Zapomeňte na cop, zapněte fantazii o něco kreativnějšího. Tento účes obsahuje dva prýmky, které vycházejí zdola nahoru, zkroucené na dvě strapce. Nebudete moci hrát sport s tímto účesem, pokud máte krátké vlasy, ale dívky s dlouhými vlasy mohou nosit na neurčito.

31. Volné a zvlněné vlasy

Někdy vlas vypadá nejlépe, když se s ním nic neděje. Pokud vaše dítě má dlouhé vlasy střední tloušťky, stačí kaskádovité kudrlinky a zajistěte několik předních pramenů se sponami na zádech. Hotovo!

32. Barevné úplety na boku

Trochu podrážděný, malý punk, ale tento účes je spíše něžný. Když hledáte účesy pro dívky, které se ještě nestaly hlavním proudem, zkuste tento jednoduchý a roztomilý styl. Nechcete barvit vlasy? Barevné vlákna nebo pastelky pro vlasy jsou ideální pro váš mladý model.

33. Rychlý a jednoduchý vysoký účes

Tento účes je úžasný a jako děti. Stačí vzít vaše vlasy pryč od obličeje, udělat trochu bouffant a přidat bordury na stranách. Můžete vytvářet vlny, kudrlinky nebo nechat vlasy rovně.

34. Spletené hnízda

Tento účes se skládá ze tří zabalených drátků, uchycených čepy - ideální pro rodinné fotografie a jiné zvláštní příležitosti. Můžete vyzdobit centrum každého hnízda korálky, květinami nebo luky.

35. Roztomilé kudrlinky s okrajem

Má vaše holčička přirozené kudrlinky? Pak si vybírejte její účesy, podobné tomu. Legrační kudrlinky se zábavným doplňkem. Pokud je srst přirozeně rovná, zkroutí ji vlasy na žehlení nebo curling. Dívky mají tento vzhled!

36. Skočte do sklepa

Tento opletení vypadá dobře na tlustých a tenkých vlasech. To se táhne z pravé horní strany hlavy a spirály do kukuřice. Přidejte květinu jako konečný dotek.

37. africké oplety

Vytváření takových copánků je velmi obtížné a těžko je odlepit později, ale profesionál může dělat dívku přinést tento účes měsíc nebo déle. Takže jděte do kadeřnictví.

38. Klasické dětské vysoké vlasy

Pokud jde o účesy pro holčičky, není nic lepšího, než ten jemný vzhled. Přidejte příslušenství k maskovacím čepům a rezinochki.

39. Kreativní účes se stuhami

Jedná se o další účes, který vypadá mnohem tvrdší než ve skutečnosti. Ozdobte dva francouzské splésty podél linie vlasů, můžete jim přidat tenkou saténovou stuhu. Kravat ji na dně kolem rezinochki, které máte fixované pigtails.

40. Unikátní punk punčoch

Pro dívky s hustými vlasy bude tento účes Mohawk dělat. Snažte se to udělat při příštím příležitosti, nebo pokud chcete něco originálního, což je opačné místo obvyklých účesů pro školu.

Pokud by vám předložené možnosti nestačily k rozhodnutí, podívejte se na toto další video s dětskými účesy pro dívky:

Styl pro vaše dceru je zábavný proces, který si plně uvědomíte, když to začnete dělat. Některé účesy jsou jednoduché a lehké, které lze provést za 5 minut, jiné vyžadují vytrvalost. A nezapomeňte fotografovat nové účesy, děti rostou rychle a každý nový moment je jedinečný. Vyplňte výsledné fotky účesy v komentáři, bude velmi zajímavé vidět, co se stalo.

Pro dospívající dívky máme také co nabídnout. Podívejte se na výběr účesů zde.

Pro Více Informací O Suché Vlasy