logo

Účesy z copánků: jednoduché a velmi krásné (fotografie, video)

Obsah:

Účesy z copánků jsou módní a populární trend v nadcházející sezóně. Tkaní může být složité a originální, s použitím různých doplňků a nekomplikované, ale velmi stylové. V nejrůznějších směrech. Většina stylových účesů z copánků, pokud můžete trochu cvičit, můžete to udělat sami.

Je třeba si uvědomit, že účesy z opletení (například francouzský vodopád) jsou naprosto vše. Mohou být základem každodenních účesů, stejně jako slavnostní.

Jednoduché účesy z copánků

Jednoduché účesy s prvkem tkaní mohou být vyrobeny samostatně. Velké množství možností. Vycházíme z tříprvkového prýmku na francouzský pigtail.

Na základě vysokého ocasu může být vytvořen trojvrstvý oplet. Chcete-li to provést, všechny vlasy na vrcholu úhledného ocasu. Pak je rozdělen na tři stejné části. Další je standardní opletení. Módní pigtail upevněný malým silikonovým kaučukem. K určení výsledku se účes stříká lakem středovou fixací. Chcete-li takový účes udělit chuť, pak pigtail může být načechraný, protože to potřebujete trochu, vytáhněte smyčku na pigtail sám.

Účesy od copánků po střední vlasy

Další oblíbený účes od copánků až po střední vlasy je koktejl. To dává obrazu dobře upravený a elegantní vzhled. Budete potřebovat pouze pět až deset minut k vytvoření. Tento módní účes je univerzální. Je vhodná pro každou situaci: doma, práce a dokonce i dovolenou (za předpokladu, že bude použito další dekorativní příslušenství). Základem tohoto účesu s prýmky je také čistý ocas. Dále tkněte rybářskou šňůru nebo pravidelný trojvrstvý oplet. Dále se vytvoří svazek z opletení, který musí být upevněn pomocí čepů.

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Pro příležitostný vzhled je vhodný francouzský proužek, nebo jak se také nazývá "populárně" - drak. Jedná se o originální typ opletu, který je tkaný pomocí tří pramenů. Toto tkaní je vhodné pro všechny slušné sexy, bez výjimky, jak mladé módní ženy, tak i dospělé ženy. Francouzský oplet může být základem řady účesů. S jeho pomocí můžete vytvářet úžasné snímky. Dnes se tento typ tkaní stal tak populární, že se často používá k vytváření svatebních účesů.

Francouzský oplet (fotografie)

Majitelé dlouhých ran mohou experimentovat s tím. Navíc je tato volba ideální pro ty dívky, které se snaží rozšiřovat své tresky. Šplhání na brucích rychle odstraňuje otravné prameny a současně dává zvláštní nádech na celý obraz.

Účesy z pletenin pro dlouhé vlasy

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy jsou skvělou volbou pro romantický večer. Například, tekoucí vlasy s několika tenkými opletekmi (vodopád) vypadají elegantně a velmi žensky. Toto spíše jednoduché tkaní dává obrazu zvláštní kouzlo a sexualitu. Tento typ účesu je tkaný na základě francouzského proužku s volnými prameny, které lze zkroucit pomocí kleští.

Svatební účes z opletení pro dlouhé vlasy (foto)

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy (foto)

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy (foto)

Další univerzální verze účesů pro střední vlasy a dlouhé vlasy má oplet v podobě ráfku. Je to praktické, protože umožňuje odstranit kudrlinky z obličeje a současně vypadá docela stylově a originálně. Tkaní začíná na straně chrámu a končí v opačném chrámu. Opletení je opraveno libovolným klipem. Vypadá to na zajímavé klipy - květy nebo koktejl rhinestones (prameny, našroubované do vlasů).

Vypadá krásný dvojitý holandský oplet. Jejím hlavním rysem je to, že splétá "límec - otoč se". To znamená, že každý pramen je přidán na dno. Tento účes je různý úlevy a vyklenutí.

Dvojité holandské proužky (foto)

Moderní účesy z copánků 2019

Móda pro účesy z prýmu potom spadne, když bouře pronikne do pódií na světě. A teď, copánky jsou velmi populární. Jsou rádi, že nosí herečky, moderátory, sociální lvice.

Účesy z pletenců pro dlouhé a střední vlasy v nové sezóně se vyznačují stylovou neplodností. Při jejich vytváření můžete vynechat stylingové produkty (laky, pěny, gely). Vskutku, v módě - přirozenosti.

Jaké účesy pro střední vlasy a dlouhé vlasy budou v roce 2019 relevantní?

Rozcuchané plenky ve stylu "boho"

Spit ve stylu "boho" podmaní svůj bohémský styl. Tento účes přitahuje svou romantiku a kouzlo. Každé dívky s takovým účesem se změní v křehkou a půvabnou krásu. Rozcuchaná prýmka, dokonce i ve velmi větrném počasí, vypadá stylově.

Účesy z copánků ve stylu "boho"

Vypusťte ocas ryb

"Fishtail" má neobvyklý a zajímavý vzhled. Navíc její tkací technika nezpůsobuje žádné potíže. V ideálním případě se tato možnost účesu provádí na rovných dlouhých vlasech. Vynikající, to se dívá na melirovannyh kudrlinky. Tento účes je skvělá každodenní volba, ale také pro slavnostní příležitosti, je perfektní. Pevná "rybačka" vypadá skvěle s oblekem, a pokud je to trochu chmýří, získáte skvělou volbu na ulici, která se dokonale sladí s těsnými džíny a tričkem.

Účesy z copánků "fishtail"

Účesy z copánků "fishtail"

Účesy z copánků: "vodopád"

Základem okouzlujícího účesu "vodopád" je francouzský oplet. Poměrně jednoduchá technika tkaní umožňuje provádět je každý den. Účes je vhodný pro všechny typy a délky vlasů. Po tkaní mohou být kadeře zkroucené.

Účesy ze spleti "vodopád"

Účesy ze spleti "vodopád"

Tenký pletenec

Tenký pletenec vám umožní vytvořit různé sváteční účesy. Pokud navážete barevné stuhy nebo nitě do tenkého proužku a doplníte je o jednoduché, lehké šaty, získáte neobvyklý a módní vzhled.

Účesy z tenkých pletenin

Braid se pletením kolem hlavy

Pletené pletené pletivo kolem hlavy není jen módní, ale také velmi krásné. Jedná se o vzestupnou ženskost a zdokonalení. Tento přímý účes byl vynalezen v Řecku. To zcela vyhovuje jakémukoli stylu. Aby bylo možné splétat, bude potřebovat minimální prostředky: vlasy, hřeben a v případě potřeby prostředky pro styling.

Chráni se vlasy kolem hlavy

Účesy z copánků: fotografie s příklady

Každá dívka, žena chce vypadat stylově a módně. Moderní rytmus života často nedovoluje strávit čas na složitém stylingu. Účesy z copánků jsou skutečnou spoustou moderních krás.

Takže, co módní a skutečné účesy z copánky mohou být dělány doma, aniž by strávil hodně času a úsilí.

69 účesů s copánky + 30 nápadů

Obdivujete splétačky, ale znáte pouze ty tři účesy s nimi? Věřte mi, možnosti jsou tak velké, že vaše oči běží! Jako důkaz jsme se rozhodli, že vám ukážeme 69 účesů s copánkami, budete se inspirovat a začít vytvářet!

Účesy s prýmky: spojte se

Zakryjte dva prýmky a ponechte ve středu volný pramen. Použijte zbývající vlákno, abyste spojili opletení do jednoho.

Pletený paprsek

Unavený z obvyklých svazků? Pigtaily přijdou k záchraně! Tip: K vytvoření lesku použijte lehký olej!

Spit pro všechny chutě: 14 nápadů pro střední vlasy

Různé copánky milují nejen holky, ale i vlnu dospělých dívek. V závislosti na způsobu tkaní mohou být pigtaily přísné a omezené nebo nedbalé a hravé.

Na jejich základě můžete vytvořit nějaký účes, včetně večera a svatby.

Účesy z copánků to udělejte sami

Prámiky mohou být velmi jednoduché nebo extrémně bizarní. Oni jsou tkaní svisle nebo v cikcaky, umístěny s korunou kolem hlavy, posunuté na stranu nebo zvýšené na koruně. Vše závisí na struktuře a tloušťce vlasů, stejně jako na preferencích jejich hostesky. Výhody tohoto typu vlasů zahrnují:

 1. Snadné provedení. Ne nutně k dosažení dokonalé přesnosti, snadné nedbalosti v módě dnes.
 2. Relevance. Různé pleteniny jsou vždy v módě.
 3. Všestrannost. Krásné pigtails pro střední vlasy jsou pro každého, bez ohledu na věk a délku vlasů. Na jejich základě můžete udělat účesy jakékoliv složitosti.
 4. Trvanlivost Správně pletené vlasy trvají celý den bez nutnosti opravy.

Krásné copánky pro střední vlasy lze splétat doma vlastními rukama.

Musíte začít s nejjednoduššími možnostmi, postupně se snažíte složitější a sofistikovanější.

Před zahájením práce potřebujete

 • umyjte si vlasy;
 • aplikujte pěnu na vlasy, odstraňte přebytečnou statickou elektřinu;
 • nepřátelské prameny narovnávají železo;
 • připravte veškeré potřebné příslušenství: kolíky, sponky, gumové pásky, dekorativní předměty.

Braid s třeskymi

Účesy s copánky na středních vlasech mohou být doplněny nástrahami. Je hustá a natočená, položená na čele nebo zastrčená za ušima.

Jedním z nejpozoruhodnějších možností je věnec kolem hlavy, doplněný dlouhým třeskem s rovným řezem.

Vlasy pečlivě česané a vyčistěné zpět.

Třpyty jsou odděleny a zajištěny sponou.

Většina kudrlin je ošetřena hydratačním sprejem. Část vlasů u ucha je rozdělena na 3 prameny.

Pletenka je vedena kolem hlavy, mírně se pohybuje po čele. Při překročení pramenů se do horní části hlavy přidávají malé části vlasů. Pletené by mělo být hladké, ale ne příliš těsné. Ona je vedena na opačné ucho, pak práce pokračuje na zádech. Špička opletu je zastrčena pod základnou a zašroubována pomocí čepu.

Závěrem se vydávají tresky. Je pečlivě česán s hřebenem navlhčeným hydratačním sprejem.

Příliš dlouhé kudrlinky mohou být zakřiveny tenkou křivkou, ale rovně tlusté třesky vypadají velmi krásně. Fixovat styling pomůže lak.

Neobvyklejší možnost - zařazení dlouhých třesků do opletení.

Tento účes je vhodný pro školy nebo instituce, prameny budou krásně zakrývají tvář, aniž by spadly do očí.

Dlouhé, oříznuté šikmé bangy se hodí na stranu.

Vlasy na druhé straně hlavy jsou hodeny a spojeny s třeskymi.

Velmi nízké dělení se nachází blízko ucha.

Vlasy ze strany bangů jsou rozděleny na prameny a tknuty do klasického spikeletu.

Další kudrlinky se spojují z vrcholu hlavy. Pletenka jde svisle, většina kudrlin zůstává volná. Špička pleteniny je svázána s tenkou elastickou barvou vlasů.

Šplhat ve Spitu

Velmi neobvyklá a krásná volba. Splétání se zdá extrémně obtížné, ale může to být provedeno za pouhých 10 minut.

Vlasy česané na boční části.

V chrámu je oddělen a rozdělen na 3 části.

Tkaní pletenců se provádí podle principu francouzského kužele.

Provazky se protínají, jsou spojeny tenkými kadeřemi po obou stranách hlavy.

Před každým prokládáním se z opletení vyjme jemný pramen a odešle před prací.

Když hlavní opletení dosáhne hlavice, je vedena vertikálně, hrot je upevněn tenkým elastickým páskem. Po tom přichází řada tenkých pramenů. Jsou vtaženy do jednoduchého plochého opletení, který je umístěn na špičce. Vlasy a knoflíky nejsou potřeba, oba pletence pevně drží a nerozpadnou.

Nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak tahle velkolepá páska na video. V tomto případě ukazují, jak to dělat pro dívku, ale pro dospělé dívky takové prýmky nevypadají horší:

Spikelet

Tkaní splétačky na střední vlasy začíná klasickým spikeletem. Může se nacházet na zadní straně hlavy, přesunout se do chrámu.

V přední části hlavy je část vlasů oddělena a rozdělena na 3 části. Při tkaní jsou kudrlinky spojeny s hlavním opletením vpravo a vlevo. Pásky by měly být tenké, většina vlasů zůstala uvnitř. Po dosažení konce je prýmek vázán kabelem a zasunutý dovnitř, upevněný kolíky.

Tam je také zadní kužel, který je tkaný podle základní schéma, ale práce začíná od zadní části hlavy a jde do koruny. V tomto videu mluvíme o tkaní spikeletu a variant účesů založených na takovém tkaní:

Poloviční vlasy

Variant klasického spikeletu.

Braid je umístěn na boku a na křížení pramenů, vlasy se připojí k jedné straně oddělení.

Druhá polovina zůstává zdarma.

Poloviční vlasy jsou obzvlášť krásné, pokud je spletete na zvlněných nebo kudrnatých pramenech.

Rovné vlasy mohou být zkroucené pomocí curlingu nebo kolečka.

Kosa boho

Možnost v trendovém neformálním a elegantním stylu. Podstata vlasů - kombinace copánků s tekoucími vlasy. Pásky volně tkát, vlasy vypadají trochu rozcuchané. Pěna nebo sprej založený na mořské vodě pomůže vlasům poskytnout požadovanou strukturu.

Vlasy jsou odděleny hlubokým bočním oddělením. Na jedné straně je rozděleno široké pásmo, rozděleno na 3 části a tkané do francouzského proužku. Během procesu je na prameny připevněna tenká hedvábná stuha. Poté, co je připravený výplň, je opletení mírně nataženo ručně. A spojte se s volnými prameny.

Na fotografii jsou různé verze boho spitu:

Řecký oplet

Existuje mnoho možností pro řecké drátky. Více informací naleznete zde. Krásně zakrývají hlavu, připomínající elegantní korunu. Vlasy jsou rozděleny do hlubokého šikmého oddělení od čela až po tyč. Na jedné straně je oddělený úzký pramen.

Pletenka je volná s přístupem postranního pramene. Spitka je v kruhu a je uprostřed koruny. Stejně tak jsou vlasy na druhé straně tkané. Na zadní straně hlavy jsou pigtails spojeny a zkrouceny do nedbalého svazku.

Francouzský oplet

Vlasy mohou být vyrobeny z vlasů jakékoli délky a struktury. Existuje široká škála francouzských oplechování.

Je žádoucí, aby vlasy byly řezány hladce, je obtížné položit střih. Vlasy jsou česané zpět, třásně jsou uchyceny klipem.

Na přední straně hlavy je oddělen a rozdělen na 3 části. Při tkaní pletenců přes každý kříž, dokonce prameny jsou přidány na pravé a levé straně.

Propletení se ukázalo krásným, pravý pramen vždy leží na vrcholu centra. Dokončený oplet může být ponechán na zádech nebo zastrčen pod sponou, čímž je zajištěn výstupek. Tluk je položen na jeho boku nebo na čele, přičemž tvar fixuje lakem.

Toto video ukazuje, jak můžete sami provést splétání františkánu:

Malý drak

Obměna francouzského proužku, který se velmi líbí matkám malých dívek. Pletenka se nachází na zadní straně hlavy nebo se pohybuje po boku. Rozdíl od klasické verze je takový, že pravé prameny, tkané do prýmku, se ve středu nacházejí.

Koberec může být vyroben rovnoměrně, ale zkroucený drak vypadá neméně zajímavě. Během tkaní se práce přemístí do jednoho nebo druhého, úhel ohybu závisí na stupni napětí tkanin, jako v tomto videu:

Spit-Plait

Jednoduchá a efektivní volba vhodná pro každodenní nošení.

Vlasy se shromažďují na koruně vysokého ocasu.

Je rozdělen na 2 části.

Obě střídavě se otáčejí ve formě svazku a cívky by měly jít jedním směrem.

Konce jsou upevněny tenkými pryžovými pásy.

Postroje se spojují a otáčejí se opačným směrem.

Plait je svázán stuhou nebo pryžovým pásem.

Rybí ocas

Rybí ocas je prakticky shodný s špičkou. Pletenka se zdá být velmi obtížná, ale dokonce s teenagerem to dokáže zvládnout. Chcete-li dosáhnout hlasitosti, musíte vlasy mírně pokořit a vyhlazen štětcem.

Chrámy jsou odděleny dvěma prameny. Knoflík je oddělený od pravé a umístěn vlevo. Stejný pramen na levé straně je veden doprava. Pracuje až do vyčerpání vlasů. Konec je vázán gumovým páskem nebo krajkou.

4-pásový oplet

Velmi efektivní volba, vhodná pro svatbu nebo party. Čím silnější jsou vlasy středně dlouhé, tím objemnější a výraznější bude účes. Čisté kudrlinky jsou ošetřeny strukturovanou pěnou, českou a rozděleny do 4 rovných pramenů.

První vpravo je zapnuto pod druhou. Druhá část je na druhém místě umístěna nahoře. Čtvrtá větev je podřízena první, druhá je umístěna na první, třetí - na druhou.

Tkaní pokračuje na požadovanou délku, vlasy nelze příliš utáhnout. Volně pletené pleteniny vypadají mnohem překrásněji. Nejlepší je napínat ji striktně uprostřed hlavy, hotový oplet může být hoden přes rameno.

Vodopád

Romantická kombinace francouzských copánků a tekoucích kudrlin. Pletenka je šikmá, zatímco prameny se nehýbají, ale spadají dole, připomínající proud vody.

Práce začínají od dolní části a vedou diagonálně. Pásky z horní části hlavy se připojují k opletení, spodní kadeře zůstávají volné. Po tkaní se většina vlasů může naklonit.

Svatební prýmky

Moderní svatební móda je velmi příznivá pro copánky. Z nich vytvářejí vysoké stylingové svazky, které jsou perfektně kombinovány se závojem. Zjednodušte instalaci. Hlavní věcí je pečlivě protáhnout vlasy pomocí kleští a ošetřit vyhlazujícím krémem.


Další možností - vlasy se shromažďují ve vysokém ocasu a splétají se do jednoduchého opletení. Obepíná se kolem podstavce, je bezpečně uchycena kolíky a ozdobena ozdobnými kolíky. Závoj se opírá o základnu nosníku.

Pryžové stuhy pro maturitu

Na základě opletek můžete vytvořit stylové a velkolepé vysoké účesy vhodné pro ples. Oni se krásně mísí s otevřenými šaty a špičkami s špagetovými popruhy.

Čisté vlasy jsou ošetřeny pěnou, mírně česané na kořenech a shromažďovány ve vysokém ocasu na koruně. Válečky jsou položeny na obou stranách základny a zajištěny čepy. Ruce z válců tvoří rovný prstenec.

Pásky v ocasu jsou rozděleny do několika částí a tknuty do jednoduchých pásů, které zajišťují konce tenkými pryžovými pásky. Váleček se otáčí opletky, konce jsou otočeny dovnitř a zajištěny kolíky. Podklad svěžího uzlu může být ozdoben saténovou stuhou, která odpovídá šatům nebo nitě lehkých korálků.

Účesy s tkaní na střední vlasy - skvělé řešení pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti. Snadno se smažou doma. Je lepší začít s nejjednoduššími možnostmi, po několika trénincích před zrcadlem, výsledek vás určitě potěší

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy: krásný styl vlasů

Dlouhé vlasy - standard ženské krásy. Časy se mění, ale nemají žádnou moc nad preferencemi většiny mužů. Pro loajalitu milovaného člověka musí být stereotyp, který vznikl, placen majitelem dlouhé hlavy vlasů. Kromě zvláštní pozornosti, která je vyjádřena ve specializovaných maskách, sprejů, olejích a jejich barvách, je hlava vlasů ponechaná k sobě rychle zmatená. Dokonce i když zbavíme praktických úvah, touha být jiným a překvapením milovaného člověka tlačí dámu, aby experimentovala. Přijďte k záchranným účesům s copánky na dlouhých vlasech a elegantně sbírejte vlasy v souladu s obecným obrazem. Jaké jsou úspěchy kadeřníků?

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy: možnosti tkaní

Původně národní bordel do pasu pohltil všechny roky zkušeností profesionálních stylistů a objevil se před moderními fashionisty v různých variantách. Často je obtížné rozpoznat naše staré známé v účesu z mnoha propletených pramenů. Ale jak víte, komplex se skládá ze sady jednoduchých. Takže musíme začít se základy - s typy drátků.
Klasika tří pramenů, tkaná na volných koncích vlasů, se stěhovala na povrch hlavy, získala jméno francouzského opletu. Jeden má pouze změnit uspořádání křížených pramenů - ze směru "od hlavy" k "k hlavě" - a to je již "němčina".

Kroucení každé části vlasu na svazky a splétání opletu obvyklým způsobem, se ukáže nová verze - "ve švýcarském". Ztráty v podobě jediného pramene okamžitě otočí opletu do rybího háčku. A může to vypadat skvěle a natáhl se přes povrch hlavy a zdobí se na volně visící špičky. Pletenek ze dvou částí vlasů, zkroucený mezi sebou, má také jméno - "Twist" oplet.
Tkaní pletenin pro dlouhé vlasy mohou obsahovat složitější možnosti. Například pro zvládnutí 4, 5 a více pramenů se vyžaduje dovednost. Takové složitosti vypadají velmi neobvykle. Ale i když není možné je ztělesnit na hlavě, účesy s propletenými pro dlouhé vlasy s jednoduššími prvky vypadají stejně dobře! Jednoduchost jejich implementace pomůže být okouzlující a překvapující každý den.

Různé pletení pro dlouhé vlasy - video lekce

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy: jak postupovat krok za krokem

Krásné tkaní není vždy obtížné. Dokonce i obvyklý opletení se může objevit v nové roli. Celé tajemství je v barevné svazky svázané v kořenech pramenů dolního sektoru vlasů. Takové "zvýraznění" přidá barvu a hlasitost a podrobná fotografie jasně demonstrují veškerou jednoduchost a kreativitu tohoto přístupu.


Pro účes z pletenců pro dlouhé vlasy je důležité se naučit kombinovat různé techniky. Chcete-li to provést, můžete začít s identickými prvky. Francouzský braid, nebo němčina, začíná vpravo od obličeje a zvedání pramenů pouze z vrcholu hlavy je postupně vedeno k zadní části hlavy. Neviditelný je již upevněn na levé straně zadní části hlavy. Analogicky se opletení provádí ve druhé polovině. Aby se dosáhlo objemu, každý segment tkaní se od sebe odděluje na konci pramenů. Pokyny ve formě série fotografií vám pomohou vypořádat se s tímto účesem.


Další možnosti účesů s copánky se provádí analogicky a je také jednoduché provést. Jediným rozdílem je to, že směr "naopak" nepůsobí ve směru naproti zadní části hlavy, ale blíže ke středu krku. Celý mop přitahuje gumovým pásem, přičemž zvláštní pozornost věnuje uložení jednoho prvku na jiný. Z ocasu je vytvořen volumetrický svazek. Chcete-li sledovat celý postup, pomohou vám pokyny k fotografování.


I obvyklé francouzské splétání pomocí jednoduchých prvků bude vypadat novým způsobem. K tomu, aby byl hypertrofovaný objem, se navrhuje vytvořit hromadu. Po takové důkladné přípravě je pletenina spletená bez zachycení extrémních dočasných zámků. Dále jsou na každé straně vyrobeny obvyklé klasické verze. Výsledné pigtaily jsou zataženy a fixovány. Krok za krokem ukazuje, co byste měli věnovat pozornost v procesu tkaní, abyste získali takový příjemný účes pro dlouhé vlasy.


Mimochodem, účesy s propletenými pro dlouhé vlasy aktivně používají iluze. Jak? Příkladem toho je následující instrukce. Když se podíváte na výsledek okamžitě, nikdy si nemyslíte, že taková okázalost tvaru není výsledkem silných stohů nebo pečlivého česání pramenů. A dovednost zde bude vyžadovat nejzákladnější - splétat klasický pigtail z vrcholu vlasů na zadní straně hlavy. Dále jsou do tkacích segmentů vytaženy extrémní volné prameny, lehce zkroucené pro strukturu, což dává lehké nedbalosti stylu. Takový původní účes s kosou pro dlouhé vlasy je ideální pro každý den a pro oslavu.


Podobná technika lze vysledovat v této verzi designu dlouhých vlasů. Podrobná fotka ukazuje kombinaci tří prvků: dva okraje podél okrajů s vyzvednutím pramenů z koruny a jedním klasickým uprostřed. Tkaní se provádí v horní a střední části vlasů, přičemž spodní kadeře se uvolní. Je to z toho, že "dárcovské" prameny budou vzaty k vytvoření volumetrického efektu.


Ti, kteří chtějí provést splétání čtyř pramenů, budou mít zájem se seznámit s pořadím jejich vedení, který je ilustrován na fotografii.

Jak tkát pleteniny s 5 prameny a různé styly s nimi, viz tady.

Krásné pletené pletené pro dlouhé vlasy: fotografie místo tisíc slov!

Vytváření účesů s propletenými vlasy na dlouhých vlasech je šikovná skvrna nekomplikovaných prvků. Vlákna vyjmutá z obličeje, zkroucená ve formě postrojů, napodobují původ opletení, jejíž úlohu pak vykonává řada hlušin, které jsou fixovány zvláštním způsobem pomocí elastických pásů. Fotografie ukazuje, jak to může být velkolepé.

Co je vytvořeno iluzorně, můžete snadno ztělesnit obvyklou francouzskou šikmou, vytvořenou v horní části hlavy vlasů. Nebo analogicky opletí rybu na hlavě. Fotografie ukazují, jak dívčí tento účes s copů vypadá. Se svými lehkými roztrženými a nafouknutými segmenty opletení je také v trendu a navíc vše!

Vzhledem k tomu, že vychází z francouzštiny, je snadné vytvořit dlouhé vlasy pro dlouhé vlasy. Příkladem toho je vodopád, který směřuje ke kudrnatým tvarům a tvaruje celý účes.

Pokud je potřeba odstranit všechny vlasy, pak francouzský pletený zvládnout "povzbuzování", bez ohledu na kontext plánovaného účesu. Tkaní s zachycením na jedné straně nebo z obou s přechodem na obvyklou parta - univerzální volba. Vydrží jak mořský vánek, tak vyhlížející pohled na večerní událost. Fotografie vám pomohou vyhodnotit.

Krásné spletené tkátko v německém tlumočení pomůže vytvořit ještě velkolepější obraz. Dokonce i položení na hlavu přesně uprostřed je snadné dosáhnout úžasného výsledku. Hlavní věc - nezapomeňte poslat všechny finanční prostředky, abyste vytvořili přehnaný objem!

Mimochodem, díky tomu, že se tknou a rozfouknou tkací segmenty, stává se velmi efektivní pravidelný účes s dvěma prýmky, který se změní na jeden.

Několik po sobě jdoucích opakovaných prvků v oddělení s přechodem na paprsek nebo ocas dobře hraje v kontrastu, což lze snadno vidět na následujících fotografiích.

Podívejte se na video úchvatně krásné a neobvyklé vlasy s copánky, vyrobené na dlouhé vlasy.

Krásné tkaní s příslušenstvím: páska zesiluje dojem

A chcete-li "vyzdvihnout" v podobě dalšího příslušenství, pak tkaní pleteniny na dlouhé vlasy se stuhou přidáte barvu a udělají to velmi jemně. Každá barevná páska tkaniny nebo dokonce nit s korálky může hrát svou roli. Chcete-li zvládnout zvuk pásky v souvislosti s proužkem účes může být provedeno jinak: nechat to připíná mezi prameny jako rám nad již dokončené tkaní, nebo poslat konce přímo do tlustého křížení křížení? Nebo má možnost zkroucení s jasným okrajem? Německý oplet s přidáním stuhy v různých inkarnacích vypadá svěží a roztomilý na dlouhých kadeřích. A hrajete si s interpretacemi, můžete obléknout obvyklé obojstranné školní pásy do elegantního korzetu. Série fotografií níže ukazují celou mnohostrannost fantazií v souvislosti s účesy z copánků.

Ačkoli dnes tkaniva dlouhých vlasů je na vrcholu popularity, všichni budou moci najít ty možnosti, které budou výhodně čerpat hezkou hlavu. Tenké prameny v tomto účesu mají všechny šance vypadat mnohem větší než jejich obvyklý formát. A tlusté a těžké kudrlinky, krásně sestavené v jediné kompozici, přitahují názory obdivujících kolemjdoucích. Nálada dokonce spočívá v tom, jak pevně tkát prameny. Vzdušná a romantická mladá dáma je tak odlišná od domácích v indickém kmeni: na fotografii vidíte rozdíl mezi dvěma zdánlivě identickými účesy.

Spektrální a vibrující opletení s cancanalone, trend této sezóny, můžete vidět zde.

Takže účesy s propletenými pro dlouhé vlasy umožňují fantasizovat a odhalit se světu ve zvolené perspektivě. Kdo ví, snad zítra bude obraz milostivého milence uvolnit cestu k tomu, který bude připraven k všem všem životům?

Účesy s copánky (66 fotek)

Účesy z copánků byly vždy populární mezi fashionisty. Tato volba je skvělá pro každodenní i večerní obraz. K dnešnímu dni existuje mnoho typů účesů z copánků. Nabízíme vám výběr nejpopulárnějších z nich s podrobnými fotografiemi.

Obsah

Večerní účesy s copánky na střední srsti

Pro vlasy středně dlouhé, existuje spousta zajímavých účesů účesů z copánků a špendlíků. Můžete splétat čtyřvrstvou stužku, která vypadá velkolepě i na tekutých vlasech - stačí přidat další tři pásky, střídavě je tkát do opletení, jako ve videu.

Pokud jedete na dovolenou, můžete si vybrat originální verzi s dvěma prýmky, sestavenou vzadu s volnými vlasy, shromážděnými v hrnci nebo tkát pouze okraj do opletení, takže zbývající prameny padají nádherně na ramena.

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy

Majitelé dlouhých objemných vlasů mohou také experimentovat s účesy s propletením. Chystáte-li se na rande, přitiskněte prameň vlasů za uchem do gréckeho opletu, který na jedné straně uzamkne prameny, poté přepněte na druhou stranu a střídavě změňte techniku ​​uchopení. Tak získáte krásnou verzi v podobě hada s tekoucími vlasy.

Boční dělení a francouzský oplet z bláta, který se plynule mění na ocas, je perfektní jak pro večer, tak i jako volba pro každý den. Může se také tkat do objemového hrnce, který lze snadno vyrobit z pokračování s opletení, roztažením pramenů na jedné straně a zatočením vlasů do hrnce, jak je znázorněno na obrázcích níže.

Prošívaný účes vypadá ženský a romantický, lehce neopatrný a nepřesný. Můžete také splétat opletení naopak - zdola nahoru s zachycením pramenů po stranách, shromážděním ocasu na koruně v hrnci.

Sledujte videa o tom, jak se takový účes stříhat

Účesy s prýmky (55 fotek) - Vázání na střední a dlouhé vlasy

Účesy s copánky překvapí krásou a originálností. Již od raného dětství dívky cítí zájem chlapců o pigtails, a s věkem se jen zesiluje. Dnes existuje mnoho druhů tkaní na vlasy různých délek. Budou přinášet jasné barvy ve všední dny a budou zdobit všechny oslavy.

Účesy z copánků to udělejte sami

Nejpopulárnější tkaní je klasický a francouzský oplet, rybí ocas. Právě oni tvoří základ účesů se složitou strukturou. Klasický pás je tvořen třemi proužky, které se vzájemně překrývají a vzájemně se překrývají.

Technika tkaní hlavních typů pásů:

 • Spikelet je ideální pro kancelářský styl a vypadá přirozeně s teplákovou soupravou. Chcete-li jej splétat, musíte rozdělit vlasy na 3 vlákna a tkát jako klasiku, ale postupně přidávat boční vlasy. Pro větší originalitu opletení spike nahoru.
Všichni dětští šplhali kužel
 • Poloviční srst se liší od předchozí verze tím, že do nití jsou vtaženy pouze prameny, které se nacházejí ve směru růstu vlasů. Takže vlasy na opačné straně zůstávají volné.

Tip! Každá šňůra může být přeměněna na světlou a originální část vnějšího obrazu a do pramene přidána krásná hedvábná stuha.

K dispozici je 7 hlavních "geografických" odrůd tkaných textilií: ruské, francouzské, holandské, německé, anglické, řecké a africké. Většina z nich nemá nic společného se zeměmi, které jim daly jméno.

 • Russian Spit - tradiční verze tkaní tří pramenů. Nejjednodušší způsob, jak se na celém světě používají jak ženy, tak i muži.
 • Francouzské splétání - tkaní s výběrem bočních pramenů a propletáním je do hlavního střihu. Poskytuje možnost tkaní zachycením téměř všech vlasů.
 • Dutch Spit je obrácená verze francouzského Spitu. Může být také nazváno německým opletením. Přináší objemný účinek, zejména u dlouhých pramenů, a to i na tenkých vlasech.
 • Anglický oplet - tkaní klasickým trojprstým prýmkem nebo jiným na dříve shromážděných ocasních chlupách. Původně byla vynalezena pro ženské žokejky, pro něž bylo obtížné nosit jezdkovou přilbu.
 • Řecký opletený pletený pletený pletený okraj vlasů. Původně zdůraznil stav svobodných obyvatel starověkého Řecka, zatímco otroci byli zkráceni.
 • Afrokosa - tkaní tenké pleteniny po celé ploše hlavy pomocí speciálních vláken a upevňovacích prostředků. Zpočátku měla čistě utilitární funkce kvůli tomu, že žije v horkém podnebí a nedostatku pravidelného mytí vlasů.

Vlasový oplet v opletení vzbudí představivost

Vynikající zdůrazní individuitu vlasových háčků ve spleti. To dává vlasům extra objem, takže je vhodný pro dívku s tenkými vlasy a zahrnuje jednoduché tkaní vnějšího opletení a francouzštiny. Můžete změnit účes podle svého uvážení a experimentovat s jinými metodami tkaní. Kvalifikovaní řemeslníci mění druhou opletení pro změnu na postroj, čtvercový oplet a jiné typy.

Neobvyklý účes se splétá ve spleti

Chcete-li provést dvojitý opletek, potřebujete:

 • Vlasy jsou rozděleny do 3 identických pramenů a začíná tkát opačný francouzský oplet nebo špička "dovnitř".
 • Ke dvěma řetězcům se přidá nová, podmíněně pojmenovaná 2a. Vlnová vrstva končí vlevo nahoře dalšími vlákny.
 • Do tří pramenů je také přidán nový pramen menšího rozsahu 3a, tkaní pokračuje a končí malým praporkem vlevo nahoře, jako v předchozím případě.
 • Stejné akce je třeba opakovat, dokud se nedostane na požadovanou délku. Pevné elastické vlasy.
 • Volný pramen 2a, který je ponechán nahoře, je rozdělen na 3 části a z nich je tkaný oplet.
 • Pásky 2b a 3b se přidávají podél pořadí a tkaní pokračuje po celé délce vlasů.
 • Okraje švestek se musí táhnout a uvolnit.
 • Zajistěte 2 opletky gumovým páskem a zajistěte ho lakem.

Tip! Vlasové oplety v opletení budou vyhovovat majitelům dlouhých vlasů. Při průměrné délce se rozpadne a na krátké účesy je vůbec nemožné.

Originální vzhledové účesy, které kombinují několik typů tkaní korálků z chvostového rybího ocasu, které se pohybují ve svazku přesličky z braid-flagelum

Představuje účes tkaní copánky

Jeden standardní oplet je klasická každodenní verze. Ale co účes, aby to krásné a pohodlné? Kombinace několika copánků, které tvoří jednu velkou kompozici, vám umožní přilákat pozornost ostatních.

Volumetrický opasek rybí ocas Volumetrický opasek rybí ocas. Krok 1-2 Volumetrický chvost opice. Krok 3-4 Volumetrický chvost opice. Krok 5-6

Pro romantické datum můžete splést srdce. Chcete-li to provést, nejprve ošetřete ruce pomocí fixačního gelu nebo laku. Prostředky umožňují odstranit přebytečné chmýří a vlasy jsou hladké a zvládnutelné. Na straně hlavy je oddělen jeden pramen a hned za ním další. Spodní kadeř je pod vrcholem, vytváří uzel a napíná. Další tenký pramen vytvoří stejnou smyčku. Během tkaní není nutné ztratit konce pramenů. Budou potřebovat k vytvoření srdce. Šest uzlů na jedné straně je dostatečné, jsou dočasně fixní a na druhé straně provádějí stejné manipulace. Hroty pramenů jsou svázané a zdobené kamenem.

Dva paralelní pásy

Tip! Každý obyčejný účes může být originální přidáním nejběžnějšího tkaní.

Tradiční splétací spikelet Braid spikelet, který se mění na ocas ryb

Šplhat s třesky: rysy a technologie

Ne tak dávno se staly oblíbenými třesy. Je to několik typů: dlouhý, krátký, rovný a šikmý. Všestrannost švů umožňuje tkaní v kombinaci s náramky, aby vypadaly organicky a slavnostně.

Braid ve stylu boho, pletené z bangů Účes s rovnými třesky a opletením ráfkem

Na podlouhlých třesích vypadá přirozeně na boku psí bob. Díky úzkému tkaní se získává elegantní obruba, která vám umožní sbírat vlasy a ušetřit na nákupu příslušenství. Zbytek vlasů se může zvlnit a zanechat kudrlinky volné. Získejte okouzlující, lehce nedosažitelný romantický obraz. Pokud jsou do vlasů náhodně vtaženy některé klasické opletky, dojde k úplnému hippie stylu.

Braid a šikmé rány

Holandský braid vypadá působivě na dlouhý třesk. Vyrábí se podle principu francouzštiny, pouze lemování neleží na sobě, ale běží dovnitř. Je třeba pokračovat v procesu podél čela, dokud neudělají nárazy, pak se připevní tenkým elastickým páskem a bodne za ucho s neviditelnou nebo krásnou srstí.

Francouzský oplet

Neobvyklý účes barů dává francouzským šlehaným třeskům. K tomu by měla být hlavní část vlasů zajištěna na zádech v ocasu koně nebo koně. Pak je třeba uspořádat boční prameny. Ze dvou stran jsou vtaženy do francouzského proužku od počátku růstu vlasů. Pak se musí copánky trochu uvolnit, aby získali hlasitost. Finish účes by měl navrhnout paprsek, upevnění tkaní neviditelné. Při tkaní v kombinaci s ocasem je stačeno jedno proužky na třesku podél čela čela, jehož konce nahradí elastický materiál ocasem.

Malvinkové vlasy s copánky a rovnými třeskymi

Tip! Pro změnu se doporučuje experimentovat s nárůstem pomocí jeho stylingu. Může být rozdělena na rovný nebo oboustranný rozchod, krásně bodnut z různých stran, nebo jen vyřezaný.

Účes pro střední vlasy: stuha vždy zůstává v trendu

Výběr opletení, která je vhodná pro středně dlouhé vlasy, nemusíte omezovat svou představivost. Vše závisí na trpělivosti a čase, které by mělo být věnováno vytvoření tohoto mistrovského díla.

Účes s kosou na střední vlasy

Bohemian chic přidá tkaninu řeckých copánků. Mohou být umístěny v libovolném směru, vytvářet nové formy. Pokud střídáte těsné opratě a mírně nafouknuté, můžete dosáhnout působení lehké nedbalosti.

Reverzní francouzský oplet

V každodenním životě jsou nepostradatelné francouzské prýmky, takzvané spikelety. Mohou být navrženy pro večerní událost. Stačí, když vytvoříte vazbu ve dvou špendlících. Pokud na sobě spletete takový oplet, můžete vytvořit tvar otevřené květiny. Pro to potřebujete:

 • Vyberte boční rozdělení na požadovanou stranu.
 • Napojte zadní část třemi prameny na konec a zajistěte gumičkou.
 • Vraťte se na začátek a vytáhněte smyčky vlasů z každého pramene.
 • Konec výplně, točit se ve spirále, tvořit květinu a zajištěn pomocí knoflíků.
Účes pro střední vlasy s copánky Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 1-4 Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 5-8

Tip! Pro uvolnění vlasů v kombinaci s tkaní se doporučuje, aby se natáčeli na kadeře a nechtěně opouštějí ramena.

Ohromující opletení pro dlouhé vlasy

Z dlouhých vlasů můžete experimentovat s různými typy tkaní. Například jen pár minut bude věnováno velkolepému řeckému účesu, ale výsledkem bude potěšení každé dívce.

Spit, spojující se s květem Hromadné francouzské prošívání, které se mění v ocas - nádherná verze účesu pro dlouhé vlasy

Pro účes musíte nejprve napojit napnutý ocas, který je rozdělen na 4 stejné části. Z nich je tkáno 4 volné ryby. První je tvořena rámečkem kolem hlavy. Druhý je umístěn pod prvním na opačné straně. Třetí je také popsáno níže v kruhu. Čtvrtina je umístěna uprostřed tvaru květiny.

Koňský ocas s francouzským opletem Koňský ocas s francouzským opletkem. Krok 1-2 Přeslička s francouzským opletkem. Krok 3-4 Přeslička s francouzským opletením. Krok 5-6

Pokud nechcete skrýt délku, můžete splétat dlouhý trojrozměrový oplet 4 nebo více pramenů a zajistěte ho gumovým páskem ve spodní části. Na dobře upravených vlasech vypadá jakýkoli spona skvělý.

Vypusťte rybí ocas a květinu z vlasů Vypusťte ocas ryb a květ z vlasů. Krok 1-2 Naplníme rybičku a květinu z vlasů. Krok 3-4 Vypusťte chvost a květ z chlupů. Krok 5-6 Vyklouznout z chlupů a květiny. Krok 7-8

Tip! Po umytí vlasů byste neměli být příliš horliví při aplikaci fixačních prostředků na vlasy. Kudrlinky se stávají těžšími a mohou vypadat drsně z přebytku gelu.

Kužel na dlouhých vlasech

Svatební prýmky: co způsobilo popularitu?

Vlasy s prýmky nikdy nezmizí z módy. Na svatbě má nevěsta možnost ukázat svou originalitu různými vazbami. Samozřejmě, v tomto případě je lepší nechat účes sám, protože design může být příliš komplikovaný.

Dálkové světlo a čelenka - skvělá volba pro svatební účesy Elegantní pleteniny jsou často přítomny v účesů pro nevěsty

Chcete-li zdůraznit ženskost a romantiku, pomůže vám pletence s propletenými květy. Měli by být v souladu se svatební kyticí a celkovým stylem oslav.

Nevěsta s okrajem

Bez závoju vypadá spousta drátků velkolepě. Chcete-li vytvořit, potřebujete jen trochu trpělivosti. Krásný okraj několika vodopádů a dlouhých zabalených drátků tvoří květ s objemnými plátky. Jednoduchost a něha dává na své straně nádherný oplet. Obraz nevinné princezny doplní úhlednou malou diadém.

Se závojem není nutné provádět složité konstrukce vazeb. Stačí, abyste vydali tresk. Můžete si opékat vlasy tak, aby nedošlo k rozcuchání pod tkaninou.

Více svazků

Tip! Abyste si mohli oslavu vychutnat, nepotřebujete utahovat prameny do pletenin. Utáhnou kůži a během několika hodin bude nevěsta cítit nepohodlí. S trochou načechraných vlasů se objeví další hlasitost a bude tu síla pro zábavu.

Svatební účes s kosou na dlouhých vlasech

Uložení do finále: pletené prsty zůstanou v dětství

Noční škola prom promyšlená na celý život, takže všechno, včetně vzhledu, by mělo být perfektní. Účes pomáhá zdůraznit všechny výhody majitele a přitahovat nadšené názory ostatních. Její výběr závisí na celkovém stylu akce, šatech a obraze, ale tkaní vždy vypadá příznivě.

Účes pro absolvování vodopádu Spit - romantický a slavnostní

Na dlouhých vlasech si můžete vytvořit vlastní vlasy z několika vodopádů. To je skvělá alternativa k uvolněným vlasům, které nebudou zasahovat a nebudou po celý sváteční den rozcuchané.

Elegantní účes s lomítkem na ples

Elegantní fúzní spirála přitahuje svou elegancí a elegancí. Jsou rychle a snadno vyrobeny. Nejdříve je třeba pokrýt vlasy a zkrotit pramen na korunu do svazku 3 cm. Potom se k ní přidá pramenec na levé straně a spolu se točí. Ve výsledném řetězci vlasů se postupně přidávají nové prameny ze dvou stran. Zbývající vlasy jsou fixní neviditelné nebo krásné vlasy.

Tip! Chcete-li, aby vaše vlasy byly čerstvé až do konce vážného dne, je třeba zacházet se silným lakem. Extra lesk bude poskytovat vosk.

Moderní účesy z copánků, copánků a nepředstavitelných vazeb

Klasika jsou klasika, ale čas plyne a nyní prostý, úzké splétání vůbec není v trendech a je přítomen pouze mezi dívkami v mladší skupině mateřských škol. Ale prýmky neodcházely a jsou stále neuvěřitelně populární, změnily svůj vzhled trochu a byly zarostlé různými dalšími prvky. Některé roztříštěné a choulostivé, složitost, složitost popravy, ale zároveň je vše také pohodlí a praktičnost, to je obraz moderního opletu.

V minulosti byly prýmky jednoduchou strukturou složenou ze tří pramenů. Nyní může být počet pramenů cokoli a spletené různými technikami: spikelet, francouzština a reverzní, řecké věnce a svazky.

Všechno výše uvedené pomáhá opletům dokonale sloučit se současným trendům a zůstat módní.

Kdo si může dovolit účesy z pletenin a tkaní?

Pro tento druh účesů je velmi málo omezení. Možná jen jedna věc - délka. Samozřejmě, že při krátkém účesu nebudete tkát, pokud používáte jen umělou. Ovšem majitelé středně dlouhých a samozřejmě dlouhých vlasů mohou ztělesňovat neuvěřitelné vzory na hlavě - přínos možností dnes vynalezl mnoho.

Také prameny mohou být zcela odlišné struktury: a kudrnaté, měkké a hladké, dlouhé a tvrdé kudrnaté. Jakýkoliv vhodný!

Takže začíná vytvářet krásu na našich hlavách a nejdůležitější je, že tkaní se velmi snadno dělá doma a nezávisle na vlastní ruce.

Pojďme se pokyny.

V několika článcích jsme již hovořili o účesů s pleteninami a vazbami. Na druzích opletek a tkaní, řecké tkaní, věnce.

1. Věnce z opletení - plné nebo v půlkruhu.

Velmi oblíbená možnost. Vlasy jsou dobře sladěny, velmi praktické a vůbec těžké je provést. Jedná se o jednu z variant řeckého účesu, který je tkaný kolem hlavy a připomíná věnec květin.

Vějířovitý věnec od Valentina.

 1. Rozdělit vlasy na korunku na tři části - horní, dolní a střední.
 2. Středová část: Francouzský oplet je tkaný zleva doprava skrz korunu hlavy k pravému uchu.
 3. Horní část: pletená stuha na čele.
 4. Spodní část: francouzské splétání zleva doprava levého ucha. Mělo by se vytvořit kruh - věnec kolem celé hlavy.
 5. Skryjeme všechny klouby a špičky s vlasy. Také připevněte po stranách.
 6. Můžete lehce prohýbat vlasy - a módně, a klouby budou zcela neviditelné.
 7. Stříkací lak - pro lepší fixaci.

Není nutné, aby věnec zachytil celou masu vlasů.

2. Spojení dvou, tří pletenců v jednom

Několik vrstev se může spojit do jednoho uprostřed nebo po celé délce. Pigtaily mohou být tenké, francouzské, rybářské. Obecně platí, že existuje spousta možností: od dvou tenkých klasických prýmků spojujících se zezadu až po propletení celé hmotnosti vlasů do 2-3 spletených copánků.

Pigtaily mohou být přeměněny na krásné tvary. Například k vytvoření srdce copánky.

3. Vybrané opletky

Tato verze účesu je velmi všestranná a praktická. Vypadá skvěle s obchodním stylem as každodenním zdobením a přidáváním doplňků se vlasy přeměňují na večerní, slavnostní, elegantní. Večerní účesy na tomto snímku vypadají velmi elegantně.

4. Pásky z popruhů

Lehká při tkaní, ale vypadá skvěle. Jednoduchý pletený pletenec, který se bezproblémově propletí ze dvou pramenů. Spit se stává jako zkroucené lano. Samotný je zcela soběstačný, ale může být přeměněn na jiné formy.

5. Otevřené opletení

Dost času, vyžadují dovednosti a spoustu času na popravu. Ale výsledek stojí za to. Vypadají velmi vážně, lehce a vypadají jako krajky.

6. Asymetrický oplet

Asymetrie může být vyjádřena různými způsoby: je to různá délka nebo stylistika prošití, boční oplet začíná z jedné strany a postupně se přenáší na druhou, kde visí z ramene, nebo pletené splétané v různých směrech. Obecně platí, že asymetrie je hit sezony.

Většina těchto účesů má jeden společný rys, jsou spojeny celkovým neuspokojivým výkonem, vyčnívajícími prameny vlasů, není jasné, že se na obrysu účesu projevuje jasné dodržování. Často tvar přídavného skartace, pro tyto vlasy mírně česané.

Účesy s prýmky, stejně jako mnoho dalších, nezůstávají klidné a mohou se také změnit. Jaké jsou klasické a tradiční rysy tohoto rozvoje a na jejich místě přijde něco nového a moderního. Ale, stejně jako dříve, drátky dávají dívce ženskost, romantiku, nevinnost.

Pro Více Informací O Suché Vlasy