logo

Spit pro všechny chutě: 14 nápadů pro střední vlasy

Různé copánky milují nejen holky, ale i vlnu dospělých dívek. V závislosti na způsobu tkaní mohou být pigtaily přísné a omezené nebo nedbalé a hravé.

Na jejich základě můžete vytvořit nějaký účes, včetně večera a svatby.

Účesy z copánků to udělejte sami

Prámiky mohou být velmi jednoduché nebo extrémně bizarní. Oni jsou tkaní svisle nebo v cikcaky, umístěny s korunou kolem hlavy, posunuté na stranu nebo zvýšené na koruně. Vše závisí na struktuře a tloušťce vlasů, stejně jako na preferencích jejich hostesky. Výhody tohoto typu vlasů zahrnují:

 1. Snadné provedení. Ne nutně k dosažení dokonalé přesnosti, snadné nedbalosti v módě dnes.
 2. Relevance. Různé pleteniny jsou vždy v módě.
 3. Všestrannost. Krásné pigtails pro střední vlasy jsou pro každého, bez ohledu na věk a délku vlasů. Na jejich základě můžete udělat účesy jakékoliv složitosti.
 4. Trvanlivost Správně pletené vlasy trvají celý den bez nutnosti opravy.

Krásné copánky pro střední vlasy lze splétat doma vlastními rukama.

Musíte začít s nejjednoduššími možnostmi, postupně se snažíte složitější a sofistikovanější.

Před zahájením práce potřebujete

 • umyjte si vlasy;
 • aplikujte pěnu na vlasy, odstraňte přebytečnou statickou elektřinu;
 • nepřátelské prameny narovnávají železo;
 • připravte veškeré potřebné příslušenství: kolíky, sponky, gumové pásky, dekorativní předměty.

Braid s třeskymi

Účesy s copánky na středních vlasech mohou být doplněny nástrahami. Je hustá a natočená, položená na čele nebo zastrčená za ušima.

Jedním z nejpozoruhodnějších možností je věnec kolem hlavy, doplněný dlouhým třeskem s rovným řezem.

Vlasy pečlivě česané a vyčistěné zpět.

Třpyty jsou odděleny a zajištěny sponou.

Většina kudrlin je ošetřena hydratačním sprejem. Část vlasů u ucha je rozdělena na 3 prameny.

Pletenka je vedena kolem hlavy, mírně se pohybuje po čele. Při překročení pramenů se do horní části hlavy přidávají malé části vlasů. Pletené by mělo být hladké, ale ne příliš těsné. Ona je vedena na opačné ucho, pak práce pokračuje na zádech. Špička opletu je zastrčena pod základnou a zašroubována pomocí čepu.

Závěrem se vydávají tresky. Je pečlivě česán s hřebenem navlhčeným hydratačním sprejem.

Příliš dlouhé kudrlinky mohou být zakřiveny tenkou křivkou, ale rovně tlusté třesky vypadají velmi krásně. Fixovat styling pomůže lak.

Neobvyklejší možnost - zařazení dlouhých třesků do opletení.

Tento účes je vhodný pro školy nebo instituce, prameny budou krásně zakrývají tvář, aniž by spadly do očí.

Dlouhé, oříznuté šikmé bangy se hodí na stranu.

Vlasy na druhé straně hlavy jsou hodeny a spojeny s třeskymi.

Velmi nízké dělení se nachází blízko ucha.

Vlasy ze strany bangů jsou rozděleny na prameny a tknuty do klasického spikeletu.

Další kudrlinky se spojují z vrcholu hlavy. Pletenka jde svisle, většina kudrlin zůstává volná. Špička pleteniny je svázána s tenkou elastickou barvou vlasů.

Šplhat ve Spitu

Velmi neobvyklá a krásná volba. Splétání se zdá extrémně obtížné, ale může to být provedeno za pouhých 10 minut.

Vlasy česané na boční části.

V chrámu je oddělen a rozdělen na 3 části.

Tkaní pletenců se provádí podle principu francouzského kužele.

Provazky se protínají, jsou spojeny tenkými kadeřemi po obou stranách hlavy.

Před každým prokládáním se z opletení vyjme jemný pramen a odešle před prací.

Když hlavní opletení dosáhne hlavice, je vedena vertikálně, hrot je upevněn tenkým elastickým páskem. Po tom přichází řada tenkých pramenů. Jsou vtaženy do jednoduchého plochého opletení, který je umístěn na špičce. Vlasy a knoflíky nejsou potřeba, oba pletence pevně drží a nerozpadnou.

Nejjednodušší způsob, jak se naučit, jak tahle velkolepá páska na video. V tomto případě ukazují, jak to dělat pro dívku, ale pro dospělé dívky takové prýmky nevypadají horší:

Spikelet

Tkaní splétačky na střední vlasy začíná klasickým spikeletem. Může se nacházet na zadní straně hlavy, přesunout se do chrámu.

V přední části hlavy je část vlasů oddělena a rozdělena na 3 části. Při tkaní jsou kudrlinky spojeny s hlavním opletením vpravo a vlevo. Pásky by měly být tenké, většina vlasů zůstala uvnitř. Po dosažení konce je prýmek vázán kabelem a zasunutý dovnitř, upevněný kolíky.

Tam je také zadní kužel, který je tkaný podle základní schéma, ale práce začíná od zadní části hlavy a jde do koruny. V tomto videu mluvíme o tkaní spikeletu a variant účesů založených na takovém tkaní:

Poloviční vlasy

Variant klasického spikeletu.

Braid je umístěn na boku a na křížení pramenů, vlasy se připojí k jedné straně oddělení.

Druhá polovina zůstává zdarma.

Poloviční vlasy jsou obzvlášť krásné, pokud je spletete na zvlněných nebo kudrnatých pramenech.

Rovné vlasy mohou být zkroucené pomocí curlingu nebo kolečka.

Kosa boho

Možnost v trendovém neformálním a elegantním stylu. Podstata vlasů - kombinace copánků s tekoucími vlasy. Pásky volně tkát, vlasy vypadají trochu rozcuchané. Pěna nebo sprej založený na mořské vodě pomůže vlasům poskytnout požadovanou strukturu.

Vlasy jsou odděleny hlubokým bočním oddělením. Na jedné straně je rozděleno široké pásmo, rozděleno na 3 části a tkané do francouzského proužku. Během procesu je na prameny připevněna tenká hedvábná stuha. Poté, co je připravený výplň, je opletení mírně nataženo ručně. A spojte se s volnými prameny.

Na fotografii jsou různé verze boho spitu:

Řecký oplet

Existuje mnoho možností pro řecké drátky. Více informací naleznete zde. Krásně zakrývají hlavu, připomínající elegantní korunu. Vlasy jsou rozděleny do hlubokého šikmého oddělení od čela až po tyč. Na jedné straně je oddělený úzký pramen.

Pletenka je volná s přístupem postranního pramene. Spitka je v kruhu a je uprostřed koruny. Stejně tak jsou vlasy na druhé straně tkané. Na zadní straně hlavy jsou pigtails spojeny a zkrouceny do nedbalého svazku.

Francouzský oplet

Vlasy mohou být vyrobeny z vlasů jakékoli délky a struktury. Existuje široká škála francouzských oplechování.

Je žádoucí, aby vlasy byly řezány hladce, je obtížné položit střih. Vlasy jsou česané zpět, třásně jsou uchyceny klipem.

Na přední straně hlavy je oddělen a rozdělen na 3 části. Při tkaní pletenců přes každý kříž, dokonce prameny jsou přidány na pravé a levé straně.

Propletení se ukázalo krásným, pravý pramen vždy leží na vrcholu centra. Dokončený oplet může být ponechán na zádech nebo zastrčen pod sponou, čímž je zajištěn výstupek. Tluk je položen na jeho boku nebo na čele, přičemž tvar fixuje lakem.

Toto video ukazuje, jak můžete sami provést splétání františkánu:

Malý drak

Obměna francouzského proužku, který se velmi líbí matkám malých dívek. Pletenka se nachází na zadní straně hlavy nebo se pohybuje po boku. Rozdíl od klasické verze je takový, že pravé prameny, tkané do prýmku, se ve středu nacházejí.

Koberec může být vyroben rovnoměrně, ale zkroucený drak vypadá neméně zajímavě. Během tkaní se práce přemístí do jednoho nebo druhého, úhel ohybu závisí na stupni napětí tkanin, jako v tomto videu:

Spit-Plait

Jednoduchá a efektivní volba vhodná pro každodenní nošení.

Vlasy se shromažďují na koruně vysokého ocasu.

Je rozdělen na 2 části.

Obě střídavě se otáčejí ve formě svazku a cívky by měly jít jedním směrem.

Konce jsou upevněny tenkými pryžovými pásy.

Postroje se spojují a otáčejí se opačným směrem.

Plait je svázán stuhou nebo pryžovým pásem.

Rybí ocas

Rybí ocas je prakticky shodný s špičkou. Pletenka se zdá být velmi obtížná, ale dokonce s teenagerem to dokáže zvládnout. Chcete-li dosáhnout hlasitosti, musíte vlasy mírně pokořit a vyhlazen štětcem.

Chrámy jsou odděleny dvěma prameny. Knoflík je oddělený od pravé a umístěn vlevo. Stejný pramen na levé straně je veden doprava. Pracuje až do vyčerpání vlasů. Konec je vázán gumovým páskem nebo krajkou.

4-pásový oplet

Velmi efektivní volba, vhodná pro svatbu nebo party. Čím silnější jsou vlasy středně dlouhé, tím objemnější a výraznější bude účes. Čisté kudrlinky jsou ošetřeny strukturovanou pěnou, českou a rozděleny do 4 rovných pramenů.

První vpravo je zapnuto pod druhou. Druhá část je na druhém místě umístěna nahoře. Čtvrtá větev je podřízena první, druhá je umístěna na první, třetí - na druhou.

Tkaní pokračuje na požadovanou délku, vlasy nelze příliš utáhnout. Volně pletené pleteniny vypadají mnohem překrásněji. Nejlepší je napínat ji striktně uprostřed hlavy, hotový oplet může být hoden přes rameno.

Vodopád

Romantická kombinace francouzských copánků a tekoucích kudrlin. Pletenka je šikmá, zatímco prameny se nehýbají, ale spadají dole, připomínající proud vody.

Práce začínají od dolní části a vedou diagonálně. Pásky z horní části hlavy se připojují k opletení, spodní kadeře zůstávají volné. Po tkaní se většina vlasů může naklonit.

Svatební prýmky

Moderní svatební móda je velmi příznivá pro copánky. Z nich vytvářejí vysoké stylingové svazky, které jsou perfektně kombinovány se závojem. Zjednodušte instalaci. Hlavní věcí je pečlivě protáhnout vlasy pomocí kleští a ošetřit vyhlazujícím krémem.


Další možností - vlasy se shromažďují ve vysokém ocasu a splétají se do jednoduchého opletení. Obepíná se kolem podstavce, je bezpečně uchycena kolíky a ozdobena ozdobnými kolíky. Závoj se opírá o základnu nosníku.

Pryžové stuhy pro maturitu

Na základě opletek můžete vytvořit stylové a velkolepé vysoké účesy vhodné pro ples. Oni se krásně mísí s otevřenými šaty a špičkami s špagetovými popruhy.

Čisté vlasy jsou ošetřeny pěnou, mírně česané na kořenech a shromažďovány ve vysokém ocasu na koruně. Válečky jsou položeny na obou stranách základny a zajištěny čepy. Ruce z válců tvoří rovný prstenec.

Pásky v ocasu jsou rozděleny do několika částí a tknuty do jednoduchých pásů, které zajišťují konce tenkými pryžovými pásky. Váleček se otáčí opletky, konce jsou otočeny dovnitř a zajištěny kolíky. Podklad svěžího uzlu může být ozdoben saténovou stuhou, která odpovídá šatům nebo nitě lehkých korálků.

Účesy s tkaní na střední vlasy - skvělé řešení pro každodenní nošení a zvláštní příležitosti. Snadno se smažou doma. Je lepší začít s nejjednoduššími možnostmi, po několika trénincích před zrcadlem, výsledek vás určitě potěší

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Účesy s opletením na středních vlasech: možnosti tkaní

Když není čas na komplikovaný styl, ale opravdu chci vypadat čistě a krásně, vlasy pocházejí z copánků. Snadnost výkonu určuje jejich popularitu. Pro tkaní a následnou tvorbu účesu je dostatečně dlouhá délka vlasů. Takové možnosti se hodí do jakéhokoli stylu a jsou vhodné pro různé příležitosti: každodenní a slavnostní. Chcete-li, aby se účes nestal nudným, můžete střídat jeho odrůdy, používat šperky.

Trendy pleteniny pro střední vlasy

Dívky chtějí vždy zůstat stylové a nevypadají náročné. Dívky a školačky mohou splétat jakýkoliv pigtail ve střední délce a dospělá žena by měla zastavit více omezených možností, zejména pokud jde o styling pro práci. Pro dovolenou můžete diversifikovat pigtail s krásnými vlasy nebo stužkami, zvlnit kudrlinky a nechat se uvolnit nebo naopak shromáždit nahoře. Účesy s opletením na středně dlouhé vlasy - něco, co vám pomůže vytvořit jemný ženský obraz. Při výběru možnosti si dejte pozor na tvar obličeje:

 • Majitelé oválného tvaru jsou velmi šťastní: většina účesů vypadá perfektně na nich.
 • Chubby pro vizuální prodloužení obličeje by měly používat boční dělení a upustit od přímých ran.
 • Se čtvercovým obličejem nepotřebujete otevřít čelo a uši, což způsobí, že obraz bude ještě těžší. Vyberte volumetrické opletky, zkuste je vizuálně zvětšit.

Plíce

Když potřebujete někde rychle shromáždit, styl by měl trvat co nejméně času. Lehké pigtaily pro střední vlasy mohou být splétány doma. Tato kategorie může být přičítána klasickému opletu tří pramenů a špicel. Oba typy budou vypadat skvěle u žen různého věku: od malých až po velké. Takové plenky jsou vhodné pro každodenní výlety do školy, univerzity a práce.

Zajímavé

Chcete-li vypadat originálně, přicházejí k vašim potřebám i pigtails. Krásné drátky se ukáží jako neobvyklé, pokud použijete původní techniky tkaní. Příklady jsou rybaří, drak a holandský pigtail. Oplete je v zadní části hlavy a dostanete nádhernou každodenní verzi účesu. Pokud přesunete tkát na jeho stranu nebo ustavíte hotovou sponku nahoru, dostanete sadu pro párty nebo promoci. Takové drátky díky své vzdušnosti budou vizuálně dělat vlasy zahalené.

Jednoduché

Snadné a krásné - tyto epithety mohou popisovat tyto prýmky. Účesy od copánků po střední vlasy jsou skvělé pro studium nebo práci. Chcete-li diverzifikovat obraz, upřednostněte dvojité spitování. Na koruně si troubu upravte a přesuňte na další pigtail, začínající na úrovni uší. Stejně úspěšnou volbou by byly klasické opletky, opletané po stranách. Je-li první možnost k dispozici pro jakýkoli věk, pak druhá bude vypadat dobře u dívek mladších 25 let.

Malé

V létě se mladé dámy chtějí dostat z oficiálního stylu a vybrat něco hravějšího. V tomto případě se přes celou hlavu hodí jemné pásky, vyrobené klasickou technikou. Nemohou se uvolnit o několik dní nebo se nesetkat do vlasů. Tato možnost je vhodná pro studenty středních a středních škol. Malý pigtail, splétaný na kudrnatých zámcích, bude vypadat ženský, na úrovni uší nebo mírně vyšší. Neexistuje žádný věkový limit.

Svátky

Slávnostní příležitost ukládá ženám, aby provedli odpovídající styling. Stále více nevěst se rozhodne pro účes s propletenými vlasy. Je zaručeno, že bude trvat až do konce večera, aniž by se zhoršilo počasí. Korunní a řecké účesy vypadají dobře: jsou diskrétní, ale dávají ženě zvláštní kouzlo. Rozeta copánků bude vypadat skvěle: bude zdůrazňovat romantický ženský vzhled.

Prámiky na vlasy střední délky s třesky

Pomocí tresek můžete upravit tvar obličeje nebo příliš široký čelo. Není to obtížné vložit tento prvek účesu do stylingu. Například u oficiálních případů bude mít svazek s pigtail. Tkaní se provádí od zadní části hlavy až po korunu, korunovaný svým velkolepým svazkem a vpředu je bang. Další variantou je rámeček. Vlasy zůstávají volné a pletenina musí být tkaná přes okraj. Oba typy jsou vhodné pro jakýkoli věk.

Účesy s tkaní

Chcete-li vytvořit krásný styl, možná budete potřebovat různé technické a kosmetické pomůcky:

 • Svěrky. Při oboustranném symetrickém tkaní jsou tyto barety nepostradatelné: dokončený oplet by se neměl rozpadat.
 • Kadeřník na vlasy Pro oddělení pramenů je lepší skladovat zařízení se vzácnými zuby.
 • Stud a neviditelné. Chcete-li vytvořit složité účesy, je jejich přítomnost povinná!
 • Curlingové žehličky nebo kleště. Pokud chcete zvlnit kudrlinky, pak vám tyto elektrické přístroje pomohou.
 • Silikonová guma. Přizpůsobte je barvě vlasů a nebudou vidět.
 • Vysoušeč vlasů Toto zařízení bude vyžadováno, pokud tkát z mokrých pramenů nebo pomocí pěny.
 • Lak Kosmetika opraví všechny tvůrčí nápady bez změn.

Francouzské copánky

Ženy ocení univerzální účesy, vhodné pro různé příležitosti. Francouzský oplet byl vynalezen dvorním kadeřníkem již v 18. století, ale je stále populární. Zvětšete to takto:

 1. Hřeben, vyberte několik pramenů nahoře a shromážděte Malvinu ocas, zajistěte průhlednou pryžovou pásku.
 2. Chyť jeden prst z boků, tkát, jako v klasickém pigtailu.
 3. Zachyťte ještě jedno vlákno, zopakujte tkaní.
 4. Pokračujte v tkaní na spodní část krku, dokud nejsou strany vybledlé. Poté napněte běžný oplet a upevněte špičku elastickým páskem. Vzduchlivost účesu závisí na tom, jak jemné jsou prameny zvednuté ze stran.

Řečtina

Proveďte velkolepý styl, vhodný pro oslavy, za 10 minut - sen každého dívky! Řecká variace účesu se vzdušnými pásky na středních vlasech spadá do této kategorie a provádí se takto:

 1. Hřeben, vyberte tři tenké prameny v oblasti třesků.
 2. Provádějte jednu prokládanou vazbu jako u klasického trojprstého pletence.
 3. Chyťte po stranách jeden po druhém a přitiskněte je do pigtailu, který je prochází pod hlavními.
 4. Postupně přidávejte nové boční prameny. Spit by měl být konvexní.
 5. Sestavte zbytek vlasů do ocasu, zakřivte špičky. Chcete-li dát pompku, uvolněte háčky v šplhání.

Rybí ocas

Pro ty, kteří se chtějí přestěhovat od klasiky v tkaní, je také cesta ven. Rybí ocas se provádí pouze pomocí dvou pramenů. Postupné spuštění vypadá takto:

 1. Z česaných vlasů na úrovni chrámů na obou stranách vyberte dva identické prameny. Položte je křížem: vpravo vlevo.
 2. Na levé straně vytáhněte část vlasů a položte ji na pravý pramen.
 3. Vezměte část vpravo, překračujte předchozí.
 4. Postupujte podle těchto kroků, dokud nedosáhnete tipu. Zajistěte gumovou páskou, zajistěte lakem.

S pryžovými pásky

Zjednodušené oplety pro střední vlasy vypadají méně působivě než tradiční odrůdy. Složte gumové pásky pro provedení této varianty:

 1. Hřeben, vytvořte malý ocas na horní části hlavy, zajistěte gumovým pásem.
 2. Po ustálení 3 cm od vazby zachyťte boční prameny a spojte je s pružným páskem k původnímu ocasu.
 3. Postupujte podle následujících pokynů ke spodní části krku. Zajistěte ocas gumovým páskem, zkadeřte kudrlinky.
 4. Uvolněte prameny ve výpusti tak, aby byly vzdušné.

Nákupní košík

Vlasy od braidů až po střední vlasy lze provádět pro oficiální události nebo práci. Proutěný koš na hlavě vypadá čistě a stručně. Její poloměr závisí na tloušťce vlasů. Braid koše by měly vypadat takto:

 1. Oddělte vlasy na horní části hlavy, sbírejte je do ocasu.
 2. Vezměte tenké prameny v blízkosti čela a přejděte kousek vlasů z ocasu.
 3. Přidejte následující prvek na čelo a dokončete jedno tkaní.
 4. Pokračujte v tkaní francouzského opletu, pohybujte se v kruhu a přidávejte prameny ocasu a boku.
 5. Zbývající konec skryjte pod hotovým košem a zajistěte jej neviditelností.

Vodopád

Tkaní pleteniny na středních vlasech a částečně. Můžete jen zdobit tento prvek kudrnaté kudrlinky. Dobrou volbou pro romantický obraz bude položení vodopádu, který se dělá takto:

 1. Curl kudrlinky.
 2. Oddělte tři tenké části vlasů od obličeje a přitiskněte trojvrstvý oplet.
 3. Uvolněte jeden z pramenů a nahraďte ho novým, který je převzat z horní části vazby.
 4. Postupujte podle následujících kroků. Dokončete tkaní na druhém okraji hlavy, čímž je stylování symetrický nebo zastavte dříve, zdobením tkaní krásnou baretkou.

Bundle

Přísný, ale elegantní styl bude užitečný pro každodenní nošení. Účesy s opletení na středních vlasech mohou být korunovány malou houbou nebo uzlem. To se děje takto:

 1. Pro pohodlí sklopte hlavu dolů a vyberte tři prameny v blízkosti krku.
 2. Pohybující se, opletý františkánský oplet. Zastavte se těsně pod korunou, zabijte stealth nebo pin.
 3. Sbírejte zbývající vlasy, otočte je do svazku a vytvořte balíček. Zajistěte si vlasy.

Make vlasy s copánky na střední vlasy

Tento rok 2018 je plný různých obrazů, stylingových a extrémistických obrazů. Boho styl, který kombinuje nekompatibilní prvky: klasické a delikátní večerní šaty, krajky a šály, stejně jako obrovská koncentrace vazeb a copánků, nezůstane bez povšimnutí. Chcete-li držet krok s moderními ženami módy, nabízíme vám článek, který bude informativně popisovat účesy s copánky na střední srsti.

Jednoduché účesy s copánky na střední srsti

Každá holka, přinejmenším jednou, ale přemýšlela o vytvoření jedinečného účesu. Zde budeme hovořit o každodenních účesech s pleteninami pro střední vlasy, které dokonce začátečník dokáže. Mohou být také nazývány expresním stylingem, který bude trvat spoustu času na tkaní.

"The Original Malvina"

Představte si, že dnes máte zvláštní den a nejste vůbec připraveni. Přidělený případ netrpí žádným zpožděním, proto, abyste obnovili pořadí na vaší hlavě, doslova máte pár minut. Co může pomoci v tomto případě? Pozoruhodný účes "Malvina" s ocasem ryb, proces vytváření je velmi jednoduchý:

 • Na pravé a na levé straně uchopte dvě provazce;
 • Z nich tvoříme postroje, spojující malý gumový pás na zadní straně hlavy;
 • Dělíme ocas na polovinu a tkvíme verzi rybího šlehače.

Takový snadný účes vypadá krásně na vlasy jakékoliv délky, dokonce až na ramena.

Ve skutečnosti existuje řada technik pro tkaní ryb, ale zde bude považováno za nejpohodlnější a nejjednodušší:

 1. Při tkaní bude výhoda, pokud vidíte odraz hlavy. Chcete-li to provést, položte zrcadlo proti sobě.
 2. Stříhněte si vlasy a rozdělte je na polovinu.
 3. Na obou stranách vybíráme pramenem o šířce přibližně 2-3 cm.
 4. Ruční pohyb jsme je překonali.
 5. Jednou rukou držíme vazbu a druhou jsme zvolili stejný pramen na každé straně a přešli ji horní částí.
 6. Při výměně rukou oddělte pramen od druhé strany. Také překonáme to s předchozím.
 7. Vytváříme šňůrku na požadovanou délku, neustále se měnící strany, překročíme prameny.
 8. Špička je pevně spojena s gumičkou.

Doporučuje se také prohlížet videoklip, v němž hlavní krok krok za krokem komentuje proces tkaní spikeletu.

Pletené tkaniny na střední vlasy - video

Když se vrátíte do účesu, po tom, co je pigtail připraven, můžete trochu uvolnit vazby a vytvořit tak objemný efekt. Pokud pochopíte, co zbývá trochu volného času, otočte prameny na kadeře, čímž vytvoříte expresivitu stylingu. Ale bez kudrlin, tento účes s copánky na střední vlasy vypadá elegantně.

Spit v řečtině

Další krásná spletenka tkaná na středně dlouhých vlasech, jejíž foto ukazuje ne méně atraktivní účes, je řecký oplet. Chcete-li provést tento krásný a jednoduchý účes, zpočátku se dělá přímé dělení z koruny a chrámů. Můžete jej spustit o něco níže. Od rozchodu začíná spikelet, který se děje dvěma způsoby:

 1. Všechny chloupky jsou vybírány na okraji kužele od vrcholu hlavy až po obličej.
 2. Proplete úzké splétání těch chloupků, které rostou v blízkosti tváře. Hlavní prameny ve špičce nejsou vzájemně propojeny, mohou být prostě shromažďovány v ocasu.

Krásný řecký oplet končí také různými způsoby:

 • Buď koruna je vyrobena z jednoho ucha do druhého. Současně se černý pramen čerpá u druhého ucha a fixuje se dekorativní baretkou. Klesající kudrlinky zůstávají ve stejné pozici, což k účesu přinese šarm a originalitu. A pokud se prameny stále krouží, pak je to rozhodně naše vítězství.
 • Koruna může být kruhová. Tkát pokračuje po celé hlavě a končí v místě, kde se začalo. Tato možnost je přesnější. Všechny volné vlasy jsou odstraněny v bodce v kruhu a ocas je zdoben velkým uzávěrem.

Po získání správného vzhledu vlasů se stříká lakem.

Mnoho krásných stylů v řeckém stylu můžete vidět zde.

Braid dragon - tkaní schéma

Další spletenka tkaná na středně dlouhých vlasy, která ukazuje krok za krokem, je zobrazena ve formě tkaniva s názvem "drak". Účes je velmi vhodný v každém smyslu: v práci, ve sportu nebo doma.

Drak drak je univerzální a hodí se absolutně do jakéhokoli věku. Broušení vlasů by mělo být navlhčeno vodou. Kvůli těmto pramenům bude více poslušná a zranitelná. Vychází se rovnoměrně od jednoho ucha k druhému. Pásky umístěné v oblasti čela jsou rozděleny do tří identických částí. Levý pramen je nahoře na středním a je pokryt pravým pramenem. V souladu s touto technikou je tkaní přivedeno na konec. Chvost je upevněna gumovým páskem nebo dekorací.

4-pásový oplet

Tkaní prýmků na průměrné délce vlasů jsou nejvhodnějším prvkem při vytváření vlasů. Vzhledem k tomu, že prameny neklouzávají z rukou a zároveň se nezamotávají. Nádherné a jednoduché vlasové opletky ze 4 pramenů. To je jednoduché a jednoduché.

Rozdělíme celou hlavu na čtyři prameny a držíme v každé ruce dva zámky. Za prvé, první a druhá vlákna jsou překročena, pak třetí a čtvrtá. Poté přecházíme prameny, které se objevují ve středu kompozice. Dále se postupně opakují kroky 1 a 2. Přidáte-li do vlasů vícebarevných stuh, bude to úplně jinak: jasnější a výraznější.

Krásné a jednoduché účesy s copánky na střední srsti

Francouzský úplet diagonálně

Krásné pleteniny na středních vlasech, jejichž fotografie vidíte níže, jsou diagonální vazby s úchopem. Dodrží romantiku a zdokonalení vlasů. Spit trudge přísně diagonálně až na konec. Hrot by měl zůstat minimální. Volná část opletení se otáčí do uzlu a je upevněna stealth. Výsledný vzorek je trochu jako nevybledlá růž. Vypadá strašně atraktivní.

Jednoduchý svazek pletenin

Splétání splétačky na střední vlasy samo o sobě znamená konzistenci a trpělivost. Bude to vypadat skvěle volitelná vazba, která bude vždy v módě. Vlasy jsou rozděleny na čtyři části tak, že přední prameny jsou trochu tenčí než ostatní 2-x. Potom jsou pleteniny z každé části tkané a upevněny elastickým pásem. Moudrost účes je jeho další styling. Dávejte pozor na fotografii, v této sekvenci jsou opletky opraveny.

V kroku 6 jsou na opačných stranách upevněny dva tenké oplety. Dále sklopte oplet v polovině na pravé straně a připevněte ji doleva, upevněte po obou stranách. Dělejte totéž s levou vazbou.

Účes "košík" - krok za krokem fotky

Vlasy v podobě opletení pro střední vlasy by měly být provedeny s láskou a úctou. Pak budou kudrlinky poslušny a krásně se spojí do zamýšleného obrazu. Příští účes pro střední vlasy začíná tkát francouzskou stuhou po celé hlavě. Jakmile se konec dostane do opačného chrámu, pokračuje tkaní obvyklého opletu, protože prostě nebude mít žádné úchyty. Hrot se skrývá pod korunou a upevňuje se kolíky. Verze tohoto účesu z copánků je velmi zábavná a zajímavá. Mimochodem, může být použita jak pro dlouhé, tak pro krátké vlasy. A prohlížeč nikdy nebude hádat o přirozené délce vlasů.

Postupné tkaní přitahuje váš úkol a zpříjemní práci.

Jak je vidět z fotografie, jsou v procesu také zapojeny zásahy. Ale tak se nalévá do obecného plátna, její přítomnost nezasahuje do obrazu.

Jemný ocas s objemem na zadní straně hlavy

Představte si a vyzkoušejte styling. Krásné a jednoduché účesy jsou obvykle vzaty z mysli. Poté, co jste viděli pár stylů, můžete kombinovat způsoby a přijít s vaším novým a individuálním obrazem. Zde je příklad takového mixu: jeden francouzský pletenek je tkaný, například na levé straně a až na zadní stranu hlavy. Zbývající vlasy se s touto vazbou shromažďují v ocasu.

Tento účes s opletením na středních vlasy vypadá hravě a neobvykle. Chvost může být také zahrnut do práce, což je klasický pigtail. Zde je nějaké jednostranné tkaní.

Varianty krásných a jednoduchých účesů s prošitím pro střední délku vlasů jsou obrovským zdrojem nových poznatků. Vzhledem k tomu, že můžete udělat absolutní mistrovské dílo na hlavě, aniž byste se dívali na salon.

Následující a velmi krásný styl nám ukazuje fotografii.

Vypadá úžasně. Obvyklý vysoký ocas je vyroben a upevněn gumovým pásem. Poté je jeden pás, který je potřebný pro tkaní, ponechán na boku a zbytkový díl je upevněn na svazek objemu. Z volného pramene je tkaný obyčejný oplet a svazek je omotán kolem něj. Můžete ocitnout ocas s jakýmkoli příslušenstvím na vlasy. Vynikající volbou by byly vlasy v podobě objemných květin nebo luků.

Účesy s květinami

Vážení naši čtenáři. Nezapomeňte, že každý účes může být zdoben. Pak bude mít živější vzhled a zastaví se na půvabném pohledu.

Pokud máte čerstvé květiny, které vám nevadí - zdobí tkaní. Účesy s květinami dávají ženskost a krásu.

Jak se tkát super trendy a jasné copánky s Kanekalon podívat zde.

Řádek hlavy je znamením dobrého tónu. Ale nikdo nezrušil nadměrné zvlnění a kombinaci různých účesů. Závěrem bych chtěl přidat další video lekci, která ukazuje, že tkaní na střední vrstvě vlasů.

Módní účesy s prošitím pro střední srst 2018 fotografií

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je šlehačkou pro dívku symbol krásy a ženskosti, což vám umožní předvést si luxusní a dobře upravené vlasy.

Účesy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech. Přitažlivé účesy z copánků mohou být také vytvořeny na středně dlouhé vlasy.

Módní účesy z pletenců z roku 2018 dokáží přeměnit svůj styl a vzhled, což v některých případech udělá obraz jemnější a sladší, nebo naopak - více odvážné a jasné v ostatních.

Módní účesy s tkaným pletením na středních vlasech dávají jemnost a lehkost a umožňují je používat k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - klasické copánky, vlasy z pigtails, vodopád, fishtail, francouzský oplet, tkaní naopak, řecký pletené pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější variantu účesu z copánků pro střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra a najít inspiraci v obrazech, které nám v roce 2018 představují účesy od copánků až po střední vlasy.

Aktuální trendy účesů s opletením pro střední vlasy v roce 2018

Pigtaily jsou univerzální účes, který je vhodný pro školy, pro párty, pro procházky s přáteli a samozřejmě pro setkání. V této sezóně stylisté nabízejí děvčatům nejen dlouhé milované klasické francouzské spikelety a rybí ocasy, ale také nově tkané tkaní. Patří mezi ně zejména patky ve stylu grunge a hippie, pigtails, čelenky a prýmky, tkaní z několika pramenů a složité kombinace různých druhů pletenin v jednom účesu.

Naučme se, jak vyzkoušet trendy obrazy na sobě a být v trendu. Hippie styl se pravidelně deklaruje a připomíná nám, že mladí lidé jsou naplněni duchem svobody. Mladé módní ženy by měly věnovat pozornost oběma účesům bohémů ve stylu hippie-chic ve tvaru braid-crown rámování obličeje a chuligánské tenké pleteniny, náhodně spletené v hromadě rozcuchaných vlasů.

Být v trendu:

1. Stříkat vlasy rukama, nečistěte je.

2. Posuňte několik pramenů různé tloušťky od obličeje na obou stranách hlavy.

3. Zapletite pigtails a spojit je.

4. Zabíjení pramenů zlepší pouze obraz.

V Rusku byl dlouhý oplet považován za ukazatel krásy a zdraví. A čím déle to je, tím atraktivnější byl jeho majitel. Bylo možné určit společenské postavení veletržní poloviny. Například, pokud je jeden pletenec spletený, pak dívka není ženatá, pokud je stužka zabalena do uzlu, housku nebo jiného účesu, pak je ženatá a pokud jsou dvě z nich, pak je těhotná. Samozřejmě, že v té době nebylo tolik variant tkaní jako nyní, a v té době tento účes byl velkým požadavkem a ženy to velmi ocenily.

Crown - originální opletení pro střední vlasy

Šmítka, jakoby položená kolem hlavy, je univerzální účes. Vypadá to velmi jemně a je to celkem jednoduché. Chcete-li to provést, je třeba oddělit vlasy ve středu a odvážit z nich volné koně. Zbývající vlasy by měly tvořit okraj asi 4 cm široký. Vzít první prameny odtud, začněte tkát francouzskou stuhou a popadnete prameny z vrcholu. Propleťte opletu tak, aby ležel uprostřed mezi dvěma samostatnými částmi. Položte prýmku, dokud se nedostanete na začátek.

Zbývající volné vlasy jsou vtaženy do obyčejného pigtailu, upevněny elastickým pásem a ukryty uvnitř koruny.

Vodopád - světlý oplet na střední srsti

Co jiného by mohlo být originální opletení? Střední vlasy vám umožní udělat velkolepý vodopád. Účes šikovně kombinuje tkaní a účinek volných vlasů. Tento účes je skvělý na dovolenou a romantické datum. Tkaní začíná třemi rovnými prameny a klasickým spikeletem. Spodní část je však pravidelně uvolňována a nahrazena novým, odebraným z horní části hlavy. Vodopád může být tkaný a diagonálně od chrámu. Tato volba vypadá velmi originálně.

Francouzský oplet na střední srsti

Účesy s francouzskými prýmky budou vypadat perfektně na lehkých i tmavých vlasech. Lepší se na hladkých pramenech, takže kudrnaté bude muset předlití žehličky a posypat speciálním nástrojem. Je to nejjednodušší udělat si francouzské copánky druhý den po umytí vlasů, když se posunou, udržují si tvar dobře a nerozpadnou.

Vzhledem k tomu, že se střední vlasy často nosí buď třeskem, nebo kaskádou, mají francouzské opletky na středních vlasech jejich omezení. Chcete-li vypadat čistý pigtail a postranní prameny se po pokládce nespadnou okamžitě, je lepší nechat splétat obvyklou francouzskou stužku.

Vzhledem k tomu, že se středně dlouhé vlasy nejčastěji nosí s třeskem, mají francouzské pásy na středních vlasech také omezení.

Pohodlí tohoto tkaní je, že při vytváření účesů můžete použít kudrlinky a prameny různých délek: krátké, střední, dlouhé.

Existuje mnoho zajímavých možností pro tuto délku, mezi které patří tkaní "bezel". Jedná se o pleteninu, která v klasické technice francouzského proužku tkví v podobě okraje na hlavě.

Doporučuje se diagonální francouzský oplet. Vypadá to velkolepě a trvá skvěle celý den, což dává vlasům mírnou asymetrii.

Věnujte pozornost skutečnosti, že francouzské opletky na středních vlasech vypadají perfektně, když mají stejnou délku, například jako převrácené vlasy. Ale i ze střihu ve stylu "kaskády" můžete splétat pěkný františkánský oplet.

Reverzní francouzský oplet

Francouzské prýmky jsou velkolepé, elegantní a všestranné. Pokud zvládnete tuto techniku, můžete na ní založit spoustu originálních účesů. Provádění francouzského tkaní vlastními silami je snadné:

 1. Hřeben čistěte vlasy, ošetřete kosmetikou, abyste zvýšili hlasitost.
 2. Oddělte hustý pramen poblíž čela, který bude připomínat trojúhelníkový tvar, a na něj vložte silikonovou gumu.
 3. Začněte plavat jako pravidelný pigtail, postupně přidávat boční prameny stejné tloušťky. Nezapomeňte, že prameny napravo by měly být kladeny na centrální a nikoliv naopak.
 4. Vlákněte, dokud se pásy nesou na bocích.
 5. Vložte drátkovou gumu. Hotovo!

Invertovaný ocas na středních vlasech

Jedna z možností pro každodenní účes s tkaní v průměrné délce založené na obrácené ocas: vytvořit, budete muset oddělit volné vlákno na straně obličeje, volné vlasy, které je třeba rozdělit na tři části a oplet z nich tradiční opletení o polovinu délky hlavy plus pár centimetry; Po zajištění silikonu nebo malého pryžového pásku, který odpovídá špičce, proveďte totéž s druhou stranou.
Když je vše připraveno, spojte volnou chlupatou chvost na volné vlasy, která by měla být rozdělena na polovinu s ostrým hrotem hřebenu nahoře; přetáhněte špičku ocasu zvenku do vnější strany ve vytvořené díře, pak narovnejte vytvořený válec a ocas; pigtails střídavě vložené do vlasů, krásně narovnávat po stranách; pod účesem kombinovat ocas a pigtails s tenkým gumovým páskem do jednoho; výsledek může být ponechán jako takový, a můžete také znovu zabalit ocas kolem válce, což je obzvláště důležité pro střední délky, a pak fixovat kolíky a lakem.

Módní špendlíky pro střední vlasy

Francouzské copánky jsou nejlépe vhodné pro školu každý den. Ale hladké pruhy vypadají poněkud banálně, proto holičové navrhují záměrně uvolnit zámky z opletení, velkoryse přidávat kořenový objem a neskrývat "kohouty". Účes by měl vypadat, jako byste to dělali ve spěchu, ale ukázalo se, že je to krásný cop.

Možnosti tkaní 4 nebo 5 pramenů vypadají velmi elegantně. Snažte se propíchnout módní spikelet se svými vlastními rukama:

1. Aplikujte do vlasů strukturovaný sprej a vyčistěte ho prsty.

2. Vytvořte klasický volný pigtail na straně 3 pramenů. 3

Získejte z ní tenké prameny.

4. Přiložte tenký gumový pás na barvu vlasů.

Jedná se o velmi jednoduchý účes, který vypadá velmi ženský a romantický. Tento obrázek bude skvělou volbou pro párty nebo datum. Tkaní vás netrvá dlouho:

1. Vyberte malý úsek vlasů u chrámu a odtáhněte tenký oplet z něj.

2. Zajistěte špičku malým pryžovým pásem a přemístěte jej přes čelo do jiného chrámu a vytvořte "ráfek".

3. Zajistěte špičku stealth pod vlasy.

4. Je lepší nechat ostatní vlasy volné, a dokonce lépe je zvlnit romantickými vlnami.

Šipka s paprskem na střední srsti

Další možností, která kombinuje dva známé účesy. Dobrou volbou pro léto, protože zvyšuje vlasy a otevírá krk. Existují dva způsoby provedení tohoto účesu. Volba závisí na tom, kam chcete paprsek: na koruně nebo na zadní straně hlavy.

 • vlasy by měly být splétány v opletení (nejčastěji francouzsky), ve směru zdola nahoru: od krku k koruně. Zbývající volné konce by měly být mírně česané a tvořit svazek, který se pak upevní pomocí spon nebo vlasů. Tento účes je vhodnější pro dlouhé kudrlinky, protože s nedostatečnou délkou vlasy na zadní straně hlavy vypadnou z opletení;
 • vpravo nebo vlevo opletení francouzský nebo obyčejný cop. Dotáhněte se na krk, zajistěte gumovým páskem a vytvořte velkou partii. Fix může být těsné, ale mírně se uvolní. Vše závisí na osobní preferenci.

Řecký oplet na střední srsti

Existuje poměrně málo možností pro tkaní takové kosy, ale všichni jsou spojeni společným principem. Pigtail tkát na okraji vlasce, prokládat prameny symetricky na obou stranách. "Řecký oplet" - skvělá verze denního účesu, která nevyžaduje hodně času na popravu. Každá školačka je schopna přitisknout si vlasy do takového originálního opletu.

Hřebeme si vlasy a děláme dělení uprostřed. Pravá polovina je upevněna na hlavě. Začněte vlevo od dělení, vyberte malé prameny chrámu. Rozdělíme je na tři prameny stejné tloušťky. Začínáme tkat šplouchat proti směru hodinových ručiček z časové oblasti. Skočte na konec a snažte se tkat vlasy co nejtěsněji. Po dokončení tkaní na levé straně pokračujeme k pevnému vlasu a opakujeme všechny výše popsané manipulace s prameny na pravé straně. Potom můžete obě strany připojit k jednomu pigtailu a položit ho na obě strany a zakrýt konce pod vlasy. Fix vlasy mohou být neviditelné vlasy nebo kolíky.

Fishtail na středních vlasech

Plavky "Fishtail" jsou hladké, stylizované copánky používající pouze dva prameny, na rozdíl od anglických nebo francouzských copánků. Dokončené rybí šňůry vypadají, že jste strávili spoustu času a úsilí při vytváření.

Jak se tkát rybařit

 • Rozdělte vlasy na dvě stejné části a vezměte si je do ruky. (Můžete si předběžně sbírat vlasy v ocasu a tkát oplet z ocasu, takže pro vás bude jednodušší dozvědět se, jak tkát pletený rybíz, pokud jste takovou zkušenost neměli dříve)
 • Pomocí prstů oddělte malý pramen vlasů od vnější hrany pravé strany a posuňte (v příčném směru) do levé části vlasů v levé ruce.
 • Opakujte to samé s malým praporkem na levé straně a přesuňte ho doprava.
 • Opakujte, až se dostanete na konec vlasů, upevněte gumičkou.

Účesy, které používají rybí šunka, se často objevují na dráhách a na červeném koberci. Především je to kvůli tomu, že tato technika tkaní pletenin po několik generací prošla mnoha změnami ve svém tvaru a kouzlu. Nyní je zde velké množství rybích opletek, možný styling a účesy, které se používají, z nichž některé jsou jednoduché, jiné ne tak. Ale všechny jsou ideální nejen pro párty, ale i pro oficiální události. Dokonce i jako kancelářský účes se může stát, že rybí šupina bude perfektní elegantní a výbornou alternativou k ocasu vašeho koně.

Jeden oplet. Jeden rybí oplet může být spletený z vrcholu vaší hlavy, aby se vytvořil hladký a rovnoměrný účes, který je velmi podobný francouzskému proužku. Při vytváření tohoto účesu začněte splétávat vlasy těsně nad korunou a přesuňte se k základně lebky. Od tohoto okamžiku opletené vlasy na špičky. Poté můžete opravit pryžový pás pro vlasy - a účes je připraven.

Dvojitý rybí oplet. Pletené ryby, opletené po obou stranách hlavy, se mohou připojit ke spodní části lebky a sloučit se do ocasu jednoho koně nebo elegantního účesu. Jedná se o moderní variaci klasického rybího šlehačka. Chcete-li udělat tento účes, rozdělte vlasy na dvě stejné části s rovným děrováním podél celé lebky. Opláchněte ho jednou rukou a přiveďte ji uprostřed základny lebky. Pevně ​​ji zajistěte gumovým pásem, abyste jej drželi, zatímco opakujete stejné kroky na druhé straně hlavy. Odstraňte gumu z prvního opletení a připojte je. Opláchněte je v jedné bradě, po celé délce až ke špičkám. Zajistěte gumovou páskou.

Dva copy "rybí ocas". Dvě ryby mohou být opotřebovány jako zajímavá variace obvyklého rybího střihu. Chcete-li vytvořit tento obrázek, rozdělte vlasy na dvě stejné části od čela ke spodní části lebky. Opírejte pletené ryby na jedné straně, začínající od špičky a pohybující se podél linie vlasů. Opláchněte pleteninu dále po celé délce vlasů. Opakujte stejné na druhé straně dokončete účes.

Bang a rozcuchané ryby. Přidejte dlouhé vlasy s třeskem trochu šarmu, splétání obyčejného, ​​ale rozcuchaného rybího opletu. Přiložte luk a na druhé straně nechte nějaké volně tekoucí vlasy. Budete potěšeni tímto okouzlujícím obrazem.

Původní rekreační srst s pigtails na střední vlasy

Na základě proužků můžete vytvořit mnoho účesů, a to jak pro každý den, tak pro zvláštní příležitosti. Například na promoci nebo svatbě. Většina možných možností je vytvořena pouze na dlouhých vlasech, ale existují také možnosti pro střední délku. Tyto účesy jsou jednoduché a dovednosti jsou získány z počtu pokusů.

 • možnost založená na tkaní typu "Vodopád" jako v příkladu s třesky: hřebenit všechny vlasy zpět, u chrámu na jedné straně, oddělit zvlnění a rozdělit ji na tři stejné části; začněte tkát klasický oplet, každý tkát, popadl pramen z výše; na rozdíl od "vodopádu", není nutné uvolnit dolní kudrlinky v šveste, čímž získává uzavřené dno, jako uzávěr, tkne se na opačné straně nebo vytvoří dva úpinky směrem k sobě a spojuje je uprostřed mezi nimi; Volné vlasy mohou být nádherně přišroubované, získávají zajímavý účes;
 • pokud je předchozí účes modernizován, na jeho základě je možné vytvořit variantu vysokého slavnostního vzhledu: k tomu je třeba splétat zezadu hlavy po oddělení přebytečných vlasů tenký kruh vlasů je oddělen od ostrého hrotu hřebenu, začínající od dna, volné kadeře jsou odstraněny do ocasu; ze zbývajících vlasů se vzpínají uprostřed zátylku, odkud se začne tkát pletenina a ustoupí od vlasů tři až pět centimetrů; každá propletená vazba spodní části vlasu a horní část tvoří uzavřený okraj; takový prýmek by měl být úhledně a v kruhu, aby byl tkaný do středu occiputu, kde může být špička skryta pod výslednou konstrukcí a fixována. Zbytek vlasů se hýbe a kravat pevně vysoký ocas; Konce ocasu by měly být rozděleny do několika částí, z nichž každá by měla být přišroubována kroucením s velkou tryskou směrem k hlavě, po níž by výsledná písmena měla být neviditelně připevněna na vlasy; tak udělejte pět nebo šest nebo více kudrlin, každé upevnění v kruhu, abyste získali krásný výpust; na konci výsledný produkt postříkejte sprejem na vlasy;
 • další účes pro dlouhé vlasy, který vypadá také zajímavě na průměrné délce, se provádí na základě tkaní: pro začátek je nutné oddělit část nití od obličeje, které jsou navinuté na průměrné kadeře a nechává se čekat v křídlech; zbytek vlasů pro další objem po celé délce vlnité vlny a pak začnou tkát na sobě velmi volnou proužku "Fishtail", pro kterou jsou všechny vlasy rozděleny do poloviny, po níž je nejvzdálenější vlákno přesunuto přes celou masu vlasů do středu a opakuje to z druhé strany, čímž se čas od času opakuje na špičku bez utahování; špička je pevně ukotvená nebo pásková nebo otočená dovnitř a také připevněna. Dále se narovnává a lehce se z vlasů mírně vytáhne po obou stranách; v předstihu jsou prameny člověka narovnány a úhledně "tkány" do hotového střihu, čímž vzniká krásný objem; osoba může nechat pár tenkých kudrlin, výsledek je fixován lakem; Tento účes může být zdoben stuhami, vlasy vlasy nebo květinami. Na základě tkaní existuje spousta účesů, a to i v případě, že délka neumožňuje použití libovolných variant, vždy si můžete představit fantazii a přizpůsobit si je pro sebe. Kreativita při tvorbě vlasů s copánky na středně dlouhých vlasech je vždy vítána, protože můžete vytvořit jedinečný styl, který se může stát vizitem jeho majitele. Chcete-li dělat splete a fantazie snadno a krásně s jejich použitím, musíte trochu cvičit a pak obtíží a výsledek bude vždy potěšen.

Pro Více Informací O Suché Vlasy