logo

Hair Spike pro krátké, střední a dlouhé vlasy

Vlasy "Spikelet" nikdy nechodí z módy. Vybrali jsme pro vás fotky a videa, doporučujeme pro všechny vlasy doporučení, stejně jako pokyny pro vytvoření tohoto účesu doma.

Účes, který po staletí nevyjde z módy

Vlasy "Spikelet" přišli k nám z antiky. Dnes je stále populární. Bez ohledu na věk, zemi pobytu a barvy. Často si můžete prohlédnout slavné modely na módě s nedbalými prýmky. Filmové hvězdy s původně pletenými vlasy na filmových festivalech.

Kadeřníci používají tkaní v mezinárodních soutěžích a v jejich práci. Jaká je jejich popularita? Oplechování je vhodné pro majitele jakékoli délky a barvy, nevyžaduje mnoho času a speciálních stylingových nástrojů, zdůrazňuje ženskost a krásu.

Konvenční způsoby tkaní se časem změnily a staly se trendy v módě. Neobyčejná jména, která přišla s majitelem prýmků, jsou známá od malých až po velké. Dokonce i otcové, kteří někdy cvičí, když kladou své dcery, mohou na žádost dítěte popletit rybího šlehačka nebo řecký pletenek. Během několika minut bude mít majitel jakékoliv délky vlasů v pořádku, jestliže si myslí, že si ozdobí hlavu kosou. Jedna z nejoblíbenějších metod tkaní - "Spike".

Název tohoto typu tkaní také není náhodný. Není známo, kde byl tento styl nejprve používán k ozdobení hlavy, ale velmi připomíná pšeničné uši. V historických artefaktech, které přežily až do dnešního dne, můžete vidět vznešené dámy s takovým stylem.

Starověký egyptský papyrus podrobně popsal, jak správně splétat vlasy a pak je zdobit. Tkaní specialisté byli speciálně vyškoleni. Jednalo se o spřízněné ženy, které držely tajemství vytváření účesů v bolesti smrti.

Vlasy "Spikelet" symbolizovaly postavení žen ve společnosti, status manžela a někdy i počet otroků. Dnes se s takovými informacemi usmíváme, ale dobře upravená žena s neobvyklým účesem stále přitahuje názory mužů a přitahuje pozornost soupeřů, jako před stovkami let.

Majitelé středních a malých délek nečekejte, až jejich vlasy rostou. Přicházejí s velmi malými prýmky, jako by naznačovaly, že to bude trvat dost času a oni se změní na luxusní vlasovou hlavu. Majitelé dlouhých vlasů zvlášť dobře vyniká, umožňují experimentovat, jak chcete, a položit jejich prameny.

Kose všech věkových kategorií jsou submisivní

Všestrannost těchto účesů byla testována na všech typech ženských tvářích. Budou se přizpůsobit dlouhým obličejům, majitelům tvaru kulatého obličeje. Barva, která nám byla přirozeně dána, může být opravena pomocí módních barev.

Moderní trend je dekorace vlasů s jasnými barvami čistých odstínů (žlutá, fialová, červená), opakující se barvy duhy. Možnost různých variant "Spike" zdůrazní atraktivní vlastnosti a skrytí nedostatků. Pokud však hustota vlasů nestačí, pak mladí lidé použijí barevné vlákna, které jsou tkané a několikrát zvyšují délku a objem.

Vrchol popularity tohoto účesu padl za posledních deset let. Byl to přísný účes, který zdůraznil moderní klasický styl. Dnes získává stále větší popularitu. Spit se postupně přeměnil na francouzskou verzi.

Snadná nedbalost, doplněná malými, často asymetricky umístěnými pigtails, činí vzhled dámy ještě atraktivnějším. Tento typ odpovídá demokratickému a aktivnímu sportovnímu stylu.

Kose všech věkových kategorií jsou submisivní. Malé dlouhosrsté krásy se tento typ hodí nejen kvůli kráse, ale také bezpečnosti a pohodlí. Starší dívky demonstrují svou individualitu s ní, splétají krásné stuhy a ozdoby. A obchodní ženy zdůrazňují svůj status.

Pro přidání hlasitosti a chicu do účesu "Spike" se uchýlí k částečnému osvětlení nebo zvýraznění vlasů. V tomto případě se pletené vlasy převléknou a připomínají hrot pšenice a přidávají objem.

Jak vázat spikeletové vlasy

Spikelet zaujímá jednu z předních pozic mezi účesy. Stal se tak populární kvůli originálnosti tkaní. Džínové kostičky navíc krásně zdůrazňují ohyby dívčí hlavy, husté vlasy.

Tento účes lze nosit v každém případě, protože kužel je univerzální a vždy vhodný. Chcete-li jej ozdobit na slavnostní události, přidejte knoflíky s perlami, stužkami, vlásenkou s umělými květy. Chcete-li jít do školy, omezte jednoduchou gumičku.

Během několika let své existence byla šupka několikrát upravena a měla různé podoby. Dnes dostala úplnou svobodu tkaní. Na fotografii s účesem je zřejmé, že špička může být spletena různými způsoby. Vše závisí na vaší představivosti.

Moderní oplet doplňuje módní trendy. Předtím byla napjatá, hladká a nyní se stává spíše neopatrným a svobodným. Špilka vypadá obzvláště krásně na bronzových nebo barevných vlasech.

Spike tkaní je vhodný pro holčičky, mladé dámy a dospělé ženy. Účes je jednoduchý, módní a stabilní.

Samozřejmě, že je nemožné přenést ji na několik dní. Pokud však ráno opletení pletený a posypete silnou fixací laku, styl bude klidně vydržet až do večera.

Podívejme se na to, jak tkát hřebík, oblíbený účes a naučit se pár tajemství.

Několik tipů na tkaní

Populární vzhled vypadá perfektně na vlasy každé délky. S velkým úsilím může být provedeno na krátké hlavě vlasů, pokud, samozřejmě, nejste zdobení pod chlapcem.

Kvůli různým variantám opletu bude dokonale doplňovat váš obrázek, přidáte mu ženskost a eleganci. Spikelet vypadá skvěle s jakýmkoliv tvarem tváře.

Docela často se jedná o takovou situaci, že při tkaní opletu vlasy vyskočí, takže se objeví "kohouti". Často se to stává při pokusu o vytvoření účesu v podobě dvou špicel.

Zkušení kadeřníci mají tajemství, které usnadňují proces a dělají pletené šaty. Podívejte se na fotografii moderního účesu na dlouhém nebo středně dlouhém vlasu, rameno s hřebenem, barrettes. S řádnou dovedností potřebujete maximálně 10 minut.

 • elegantní a přesný proužek se vyvíjí z tenkých zámků. Pokud chcete objemnou verzi, vezměte velké prameny.
 • abyste vytvořili lehkomyslné, lehce volné opletení, měli byste si vzít velké prameny vlasů a zkřížit je méně často.
 • hřeben a utáhněte jednotlivé prameny, aby se zabránilo vzhledu "kohoutek".
 • vlasy se při tkaní často rozpadají, což komplikuje proces. Lehce je posypete lakem nebo normální tekoucí vodou. Můžete také namočit ruce.
 • Zajistěte zámky stejné tloušťky. V takovém případě nebudou šplouchnout na jeho boku.
 • Chcete-li, aby váš účes byl objemnější a silnější, přitáhněte prsty trojúhelníky. Ale dělejte to opatrně, aby se nerozpadly.
 • malé "kohouty" jsou vyloučeny hřebenem s jemnými zuby.
 • pokud máte v úmyslu vytvořit kosatku kolem hlavy, nejdříve si vezměte malý hřeben a vytvořte malou hromadu kořenů. To bude vypadat elegantněji.

Nebojte se, jestli poprvé nedostanete perfektní účes. Předtím, než si slepíte sami, cvičíte na jiné osobu. Ruce by si měly zvyknout držet několik pramenů najednou.

Špička je vhodná také v těch případech, kdy je již tradiční ocas unavený a vlasy musí být zvednuty. Například při túru v bazénu ve větrném nebo deštivém počasí. Ozdobte si vlasy různými doplňky: ráfkem, vlasy, jasnými vlasy.

Pokyny pro vytváření účesů

Existuje mnoho možností pro spikelety: pro eversion, na stranu, kolem hlavy, možnosti pro děti s luky, krásné účesy ve formě dvou špicel. Ale nejprve byste se měli naučit tkát klasický špiklet. Různá videa s tímto účesem pomohou zvládnout techniku.

 1. Prohněte si vlasy a oddělte malý lokýn na spodní straně vlasů. Vybraný prvek je rozdělen na tři části.
 2. Kříže přetáhněte jeden z extrémních přídavných bočních kadeří na stejné straně. Otočte ji do středu vazby. Boční prameny se střídavě přidávají do vazby.
 3. Opláchněte stejným způsobem, dokud nepřidáte poslední boční prameny.

Otočená špička vypadá neobvykle. Stavět to není mnohem obtížnější než klasika. Dost déle vidět video, které říká, jak tkát tento účes. Jedná se o velkolepější, výraznější volbu.

 1. Prohněte vlasy, na horní části hlavy oddělte střední, levé, pravé prameny.
 2. Umístěte levý pramen pod střed a pravý - pod střed a doleva.
 3. Pak vezměte centrální zvlnění, přiložte k němu volné prameny a položte je pod pravý. Obklopte jej tak, aby se nacházel uprostřed švestek.
 4. Podobně lemujte pramen lemu. Také si uchopte kus volných vlasů, ale levý pramen by měl zůstat ve středu opletu.
 5. Převraťte opletu a pokračujte v tkáni, dokud nevyblednou všechny vlasy.
 6. Zajistěte špičku pigtailu gumovou páskou nebo barretou.

Další možnosti

Pokud na dovolené chcete udělat neobvyklý účes z obvyklých spikelets, zkuste je oplet kolem hlavy. Není nic těžkého. Hlavní věc je najít obrázky s účinkem účesu a detailní schéma vyvolá pořadí akcí.

 1. Vemte si vlasy a lehce navlhčete.
 2. Ve středu hlavy dělejte hladké dělení, dělící prameny na dvě stejné části.
 3. Za pravým chrámem oddělujte tři zámky, jako u obvyklého pigtailu, a pak začněte tkát ve spirále. S každým dalším krokem přidejte nové prvky.
 4. Tkalcovství končí u levého chrámu. Skrýt špičku pigtailu pod vlasy a upevnit na nehty.
 5. Stejným způsobem spláchl z levého chrámu. Můžete udělat opak a začít tkát na pravé straně. Je-li to žádoucí, přiložte vlasy k bokům.

"alt =" ">
Není těžké pochopit, jak vytvořit účes ve formě cikcaku. To vyhovuje nejen dívkám, ale i dospělým dámám. Pigtail pohodlně tkát na střední vlasy.

 1. Spusťte pigtail těsně pod levým chrámem. Oddělit potřebné prameny a vázat je v opačném směru.
 2. Nejdůležitější je zapamatovat si, že vazby kudrlin by měly být pouze z levé strany.
 3. Přibližně 5 až 6 vazeb se provádí, pak oplet doleva a oplet. Ale přidejte prameny již na pravé straně.
 4. Výsledkem je cikcak podobný horní části hlavy. Zajistěte ho s barretou.

Pokud se vám to líbí - sdílejte s přáteli:

Krok za krokem, kterými jsou spikelety vyrobeny z vlasů (45 fotek)

Různé tkaní kudrlinky jsou nyní opět trendem. Jeden z nejvíce neuvěřitelně velkolepých je spikelet. Tato metoda umožňuje nejen elegantní oplety, ale i vzory na hlavě.

Samozřejmě jsou získány velmi krásné spikelety pro dlouhé vlasy, ale ve střední nebo krátké délce vypadají méně zajímavě a atraktivně. Pokud kompetentně vytvoříte takové prvky, například v hrnci nebo v normálním ocásku, vyrobené z průměrné délky kudrlin, budou vlasy ještě atraktivnější a zajímavější.

Účesy pro střední vlasy s špendlíky vypadají méně působivě než možnosti vytvořené na dlouhých kadeřích.

Také špice na krátké vlasy vypadají dobře, jsou-li uspořádány po stranách. Jedním slovem, existuje mnoho variant účesů s těmito prvky, hlavním je naučit se je učinit úhledně a správně, a pak můžete změnit svůj obraz každý den, fantasizovat a vytvářet mistrovská díla na vaší hlavě.

Tyto boční špendlíky na středně dlouhé vlasy s třesky mohou být vázány na zadní straně hlavy v uzlech, což dá účes rozinky.

Dávejte pozor! Pro vytvoření takových pletenin by kadeře měly mít délku nejméně 15 cm. Jinak, i kdybychom se jim podařilo tkat, hroty se z opletej kůže vytrhnou špatně a požadovaný efekt nelze dosáhnout.

Nicméně je třeba poznamenat, že vytváření něčeho složitého samo o sobě nebude fungovat okamžitě, protože potřebujete dovednost, takže je lepší začít se učit z pouhých pletenin tkaných touto technikou.

A poté, co se obvyklé špendlíky na vlasy stávají čisté a krásné a ruce si zvyknou na jednu z metod, můžete postupně přejít na složitější varianty účesů.

Účesy špendlíky pro dlouhé vlasy vypadají opravdu úžasné.

Spikelet metody tkaní

Tento typ opletení může být tkaný dvěma nebo třemi prameny. V obou případech jsou krásné a rozdíl spočívá nejen v technice tkaní, ale také ve výsledku.

Někdo bude mít nebo bude vhodnější použít první možnost a druhou - druhou. Tento typ pletenin je také možné tkat dovnitř pomocí dvou hlavních prvků (vodítek).

Vytvořte spikeletové pásky ze tří základních vodítek

Schéma tkaní spikelet z vlasů tří průvodců.

Pro tkaní spikeletů ze tří průvodců budete potřebovat talent, protože obvyklé další prvky mohou neustále vypadávat z vašich rukou. Ale po několika trénincích se mnozí z nich obvykle úspěšně vyrovnávají s tímto úkolem.

Takže tato metoda tkaní je následující:

 1. Za prvé, v místě, kde má být celý proces zahájen, je tlustá vlákna oddělena od celkové hmotnosti vlasů, která by měla být rozdělena na tři stejné části. Obvykle se mohou jmenovat 1,2 a 3.
 2. Dále je prvek 1 položen mezi prameny 2 a 3.
 3. Po tomto čísle 3 se umístí mezi 2 a 1.
 4. Potom by měl být pramen 2 umístěn mezi 3 a 1 a přidá se další prvek, který je převzat z pravé strany.
 5. Teď musíme položit druhý extrémní vodítko mezi dva další, protože dříve jsme přidali další prvek z levé strany.
 6. Dále se celý proces provádí podle schémat popsaných v předchozích dvou odstavcích, dokud nebudou boční prvky vyčerpány. Hroty tkaniva jsou přiloženy na sponky nebo pryžové pásky. Je-li současně spousta volných kudrlin, pak je pak můžete zaplést do obyčejného spleti, shromáždit vlasy ve svazku nebo prostě je nechat zdarma.

Spikelety mohou být tkané nejen svisle, ale i cikcaky nebo po celém obvodu hlavy, stejně jako na fotografii.

Vytvořte spikeletové provazy ze dvou základních průvodců

Technika tkaní hrot dva průvodci.

Pokud spletete spikelet dvou pramenů, například od zadní části hlavy, dostanete oblíbený účes "rybího šálu". Může to být těsné, a pak se koska ukáže jako méně objemná a také může být lehce nahnavěná, v tomto případě bude mnohem silnější.

Tuto metodu lze považovat za zjednodušenou a běží takto:

 1. Nejdříve musíte rozdělit celou hmotnost vlasů na dvě stejné části.
 2. Potom se z každé části vybírá jeden základní prvek z místa, odkud má být tkaní zahájeno. Každý z nich by měl mít dostatečnou tloušťku (průměr je přibližně 8-10 cm).
 3. Pak se na pravé straně objeví nový řádek tenčí a pak se rozšíří na levou stranu a přidá se k základně umístěné na stejné straně. Měli by být přesunuty přes pravou kolejnici, ne pod ní.
 4. Stejným způsobem je pramen odlehčený z levé strany hoden doprava.
 5. Takže byste měli celý proces pokračovat na správném místě. Například, pokud je to úplně opletené, pak by tento proces měl být proveden na velmi špičky. Chcete-li kombinovat oplet s ocasem, můžete ji pouze tkat až uprostřed délky, čímž zajistíte konec tkaní elastickým páskem, čímž zbude zbývající prameny.

Fotografie trochu rozcuchané "rybí ocas", takže jeho objem vzrostl.

Tvorba špicel

Photo spirálové obruby.

Tato metoda tkaní se liší od předchozího způsobu tím, že další prameny se nevejdou nad hlavní, ale pod nimi. To znamená, že celý proces v tomto případě se provádí, jak to bylo, dovnitř ven.

Dávejte pozor! Takové hroty pro dlouhé vlasy jsou trochu obtížnější s vlastními rukama, ale výsledek je ještě neobvyklý. A pokud jsou také zdobeny krásnými dekorativními vlasy, i když cena není přehnaná, pak můžete bezpečně jít na každou akci.

Elegantní šlehačka s obvyklými levnými kamienkami.

Tato technika se skládá z následujících kroků:

 1. Nejprve musíte vybrat část vlasů a poté ji rozdělit na dvě hlavní pracovní prameny od místa, odkud je plánováno tkaní, například z čela. Budou sloužit jako základ tkaní.
 2. Poté musíte překonat levý pramen vpravo a výsledný kříž by měl být pevně upnut mezi palcem a ukazovákem levé ruky.
 3. Poté se levý pramen musí dostat pod prsty pravé ruky, abyste je mohli dobře držet.
 4. Dále z linie vlasů z levé strany se stejnou rukou se odebírá tenký pramen a přidává se k vodítku umístěnému vpravo. Neměla by být přesunuta nad levou základnu, ale pod ní.
 5. Pak by měl být stejný přírůstek na pravé straně.
 6. Nyní na obou stranách bude třeba přidat dvě vlákna. Jeden z nich je převzat ze strany vlasce a druhý ze základny na stejné straně. Než se přesunete na druhou stranu, měla by být přeskočena pod pramenem, ze kterého byla pořízena.
 7. Tudíž napněte všechny kudrlinky, dokud nebudou vyzvednuty všechny prvky vlasce. Aby nedošlo k plivání opletení, musí být v procesu tkaní všechny prameny pevně přitlačeny k hlavě.
 8. Zbytek délky kadeří je pletený podle "protikladného" principu s přidáním pouze jednoho pramene, který je odebrán ze středu každé podstavce. Konec tkaní lze upevnit gumovým páskem nebo baretkem.
 9. Na samém konci může být oplet lehce nafouklý, aby se dosáhlo objemu.

Pokud obruba na středních vlasech má trochu chmýří s vlastními rukama, dostanete velmi objemný atraktivní účes, jako na fotografii.

Dávejte pozor! Čím tenčí další příze tkané do pigtailu, tím zajímavější a odvážnější je struktura hrotu. Všechny přídavné prameny musí mít stejnou tloušťku.

Konečně

Pokud se vám tato písemná instrukce pro tkaní spikeletů zdá pro vás trochu obtížná, pak se podívejte na video v tomto článku, protože učení, jak vytvořit mistrovská díla pro ni, bude mnohem snazší (viz také článek "Unikátní schémata pro tkaní pletenin z vlasů: 5 metod").

Spikelet na vlasy: technika a druhy tkaní

Spikelet účesu je jemný a elegantní účes, který by měla být schopna každé moderní dívce tkát. Dnes je spikelet používán jako krásný doplněk slavnostního, obchodního a každodenního vzhledu. Chcete-li vytvořit elegantní účes, můžete nekonečně experimentovat s tvarem a tkaní. Dnes budeme mluvit o tom, jak si vyrobit krásný františkánský prýmek.

NAVIGACE FAST ČLÁNEK

Klasická možnost

Klasická verze je vhodná pro tenké a silné vlasy. "Francouzský prýmek" bude skvělým doplňkem slavnostního oblečení. Zvažte technologii svého vytváření podrobněji.

 1. Chraňte vlasy pečlivě. Rozdělte jej vodorovně na dvě části, upevněte spodní část barretou nebo gumovou páskou.
 2. Vezměte horní vlasy a rozdělte je na tři identické prameny.
 3. Vezměte extrémní prameny do rukou. Průměr musí zůstat volný.
 4. Položte pravou část na středovou část a poté levou stranu umístěte na nové straně ve středu. Začátek hrotu je tkaný jako normální špička.
 5. Potom držte levé a středové prameny levou rukou, popadněte malou část vlasů z dolní zóny pravou rukou a připojte ji k pravému pramenu. Podrobné pokyny pro tkaní videa a videa naleznete níže.
 6. Potom otočte pravý pramen média.
 7. Opakujte krok č. 5 na levé straně.
 8. Opakujte krok č. 5 a krok č. 7, dokud tkaní nedosáhne konce zóny růstu vlasů.
 9. Výsledek opravte gumovým pásem. Francouzský pletenek je připraven! Podrobná technologie jeho tvorby je uvedena ve videu.

Spikelet na jeho boku

Technika tkaní spikelet na jeho straně na první pohled může vypadat poněkud komplikovaně. Podrobné pokyny pro fotografie a video vám pomohou dozvědět se, jak toto tkaní dělat.

Prohněte vlasy a rozdělte jejich boční dělení. Na jedné straně házet celou hromadu vlasů.

Rozdělte hlavu vlasů horizontálním dělením na dvě poloviny a začněte tkát klasickou verzi spikeletu (můžete si prohlédnout podrobné pokyny pro fotografie a video výše). Když opletec dosáhne linie uší, pokračujte v tkaní šikmo (za uchem) a táhněte jeden po druhém pramene z levé a pravé strany.

Když opletení dosáhne konce zóny růstu vlasů, rozdělte vlasy na tři kusy a tkněte pravidelný oplet. Výsledek opravte gumovým pásem. Vlasový špičatý připraven! Podrobné pokyny pro fotografie a video jsou uvedeny níže.

"Fishtail"

Tato volba vypadá velmi hezky a elegantně. Vlasy mohou být provedeny na tenké a tlusté kudrlinky. Stylisté doporučují, aby při vytváření obrázku používaly tenké prameny, bude výsledek velmi jemný a čistý.

 1. Chraňte vlasy pečlivě. Rozdělte jej na dvě stejné poloviny.
 2. Na levé straně rozdělíme na dvě poloviny. Vezměte vnější kudrlinky a přilepte je přes soudu, aby byli v centru.
 3. Opakujte krok 2 vpravo.
 4. Pokračujte v střídání střídavě na obou stranách. Nezapomeňte, že vzhled účesu závisí na tloušťce odebraných vláken. "Rybí ocas" vyrobený z malých pramenů vypadá velmi elegantně a elegantně.
 5. Pokračujte v tkaní na tipy. Výsledek opravte gumovým pásem. Střih je připraven! Podrobnou technologii můžete vidět na fotografii a videu níže.

Dvojitý spikelet

Další zajímavá modifikace klasického obrazu. Tato volba je ideální pro zvláštní příležitosti. Dvojité opletení vypadá velmi originálně. S takovým účesem je pozornost ostatních poskytována.

 1. Chraňte vlasy pečlivě. Zvýrazněte úzký pramen v parietální zóně. Rozdělte ji na tři části stejné šířky.
 2. Začněte pracovat s technikou "rybího ocasu", střídavě umístěním extrémních pramenů do středu.
 3. V dalším kroku spusťte střídavě další kadeře z hlavního těla vlasů do hlavních pramenů.
 4. Pak z hlavní části je třeba vybrat pramen, který pak bude použit pro vytvoření druhé "vrstvy". Pro větší pohodlí jej upevněte na vrcholu baretky.
 5. Proveďte vyzvednutí a tkát pleteninu pod dnem.
 6. Opakujte kroky # 4 a # 5 na druhé straně. Pokračujte v práci stejným způsobem, dokud nedosáhnete zóny růstu.
 7. Pak, když jsou všechny kudrlinky již pletené, pokračujte v práci, ale bez chytání.
 8. Zajistěte oplet gumovým páskem.
 9. Dalším krokem je splést horní opletení. Chcete-li tak učinit, vezměte nejvyšší volnou část vlasů, rozdělte je na tři části a začněte oplechnout obvyklou opletení. Potom postupně provádějte držení dalších volných vlasů.
 10. Připojte dva splétáčky ve spodní části gumovým páskem. Střih je připraven! Můžete vidět detailní technologii vytváření elegantního obrazu na níže uvedeném videu.

Hřeben na vlasy

Hair spikelet - jeden z odrůd standardního typu vlasů, který se objevil ve starověkém Rusku, který je spletený všemi dívkami bez výjimky. Jelikož byla nejen krása odlišná, ale ne všichni byli spokojeni s ní. V Rusku byly vlasy dlouhé a velmi tlusté a tudíž těžké. Spit - ruská krása. S počtem posledních let existovalo stále více způsobů, jak diverzifikovat dívčí vlasy. Výsledkem je, že kadeřníci dostali úplnou svobodu tkaní.

Hair spikelet fotografie

Hairstyle spikelet - byla oblíbená v minulém století a nyní je v módě. Pokud byl dříve spánek napnutý a hladký, pak si to dnes všichni dívky nemohou dovolit. Moderní mistři používají ve vytvořeném obrazu více nedbalosti a demokracie.
Spike tkát v každém věku. Nejčastěji se používá pro tkaní dětí v mateřské škole nebo ve škole, přičemž se používá jeden nebo dva pigtails. Takže se pohybují hodně a každý účes může být rychle roztrhaný, ale ne špičatý. Vyznačuje se určitou praktičností a odolností vůči aktivním pohybům.
Kromě dětí mohou ženy opletovat o práci. Ve skutečnosti je ve svém sortimentu nejen standardní vzhled. Ti, kteří se ji nikdy nepokusili tkát, několikrát ji provedli a budou ho moci vytvořit se zavřenýma očima. Technika tkaní je velmi jednoduchá, z důvodu srozumitelnosti nabízíme fotky a videa.

Hairstyle spikelet video lekce

Samozřejmě sama technika:

 1. Začneme tím, že pokoříme celou hromadu vlasů a v horní části hlavy oddělíme část vlasů.
 2. Tato část musí být znovu rozdělena do tří rovných pramenů.
 3. Procházíme prameny, stejně jako ve standardní podobě, ale zachycením dodatečných a umístěním do středu tkaní.
 4. Čím tenčí prameny přidané do vazby, tím krásnější jsou účesy.
 5. Spikelet pokračuje, dokud nedosáhnete poslední strany.
 6. Poté můžete spojit svou představivost a dokončit účes. Můžete jej přidat s původním balíčkem, standardním šikmým nebo ocasním.


Různé možnosti účesu spikelet.

Spikelet má bohatý sortiment pro tvorbu, vlasy vám umožňují experimentovat s účesem. Zjistíte-li technologii její implementace, můžete si představit účes nejen jako denní variaci.

Klasický - jeden opletení, který se nachází v celé hlavě. Ale móda přišla v malých copáncích, chaoticky spojených.


Spikelet - věnec, vytvořený pro aktivní dívky, které nemají čas se posadit. Tato možnost vypadá spíše zralá než klasická a je také záměrná překvapením a trvá poměrně dlouho.

Francouzský spikelet je další skvělá volba. Krása plivat - vzdušnost. Díky svému narovnanému prameni získává vlasy určitou nádheru, což obraz trochu křehká. Princip tkaní je stejný, ale namísto standardního opletu je základem francouzský oplet.

Zachycený spikelet - dva pleteniny jsou tkané, počínaje od víz, a pak kreslené na zadní straně hlavy. Mohou být sestaveny pomocí vaší fantazie, dva malé paprsky jsou obvykle vyrobeny pomocí vlasů. Další možností je hlemýžď. Vypadá originální a ženské.


Přečtěte si více o francouzském spikeletu:
Má stejný vzhled jako standardní. Také začíná tkaním tří pramenů, ale technologie není uvnitř, ale směrem ven. Každé zakřivení je nutné zakrýt pod dvěma hlavami pomocí bočních pramenů. Technika se nezmění, dokud nevybuchnou boční prameny. Po dokončení musíte pramenit prameny a táhnout je po sobě (pro vzdušnost). Příslušenství může používat malé speciální vlasy nebo tenké světlé saténové stuhy (matinová verze).

Neposkvrněnost spikelet - trend sezóny. Pokud se rozhodnete použít tento účes, nezapomeňte trochu trochu vyrazit, ale nepřehánějte jej. Jedli ve standardním spikeletu vypadat krásně tenké prameny, ve francouzštině, naopak, musíte mít trochu silnější.

Hair spikelet - klasika, která se zlepšuje

Vlasový špicler opět v módě! Populární, před deseti lety, se časem zapomněla a vydala se k více "svobodným" obrazům. Je dobře známo, že módní trendy jsou zpět, staré styly se trochu mění, což okamžitě proudí do toku modernity. Pokud v minulosti špice předpokládalo pouze dokonalou hladkost a přesnost, nyní neexistují přísná pravidla a rámce, takže můžete do obrazu přidat lehkou nedbalost.

Pro péči o vlasy naši čtenáři používají metodu Dashy Gubanové, která ji pečlivě prozkoumala, rozhodli jsme se Vám tuto metodu nabídnout. Přečtěte si.

Kdo bude vyhovovat stylovému účesu?

Spikelet dokonale vypadá na vlasy každé délky. Budete jej moci splétat krátkými, středními a dlouhými kudrlinami. Díky nejrůznějším úpravám účesu se dokonale hodí do obrazu, který jste vytvořili, a přidejte ženskost a kouzlo.

Když mluvíme o tvaru obličeje, s níž vypadá tento účes dobře, ukázalo se, že je co nejvíce univerzální. Můžete si vybrat jakoukoliv tkaní - hladkou nebo vzdušnou, aby se do tváře přidala laskavost a přitažlivost. Věnujte pozornost skutečnosti, že originální spikelet vždy upoutá pozornost na vaši tvář.

Jak napodobit spikelet: variace

Na začátek, pojďme zjistit, jak udělat senzační rybí ocas, který je vhodný pro každou příležitost.

 • Dobře pokořte kudrlinky, lehce je navlhčete vodou nebo se zvláštním vlasovým tonikem - to jistě nedovolí, aby se prameny staly zmatenými a elektrifikovanými.
 • Rozdělte vlasy na dvě zcela stejné části. Z jednoho z vnějších okrajů pečlivě oddělujte pramen a přesuňte jej uprostřed.
 • Pak oddělíme další část od druhé části kadeř a posuneme se směrem ke středu.
 • Pokračujte v tkaní dále a vezměte rovnoměrné prameny buď na jedné straně opletu, pak na druhou a přesuňte je přímo do středu. Z tloušťky pramenů, které užíváte, bude záviset na vzhledu vlasů. Tenčí kadeře vypadají atraktivnější než tlusté. Samozřejmě, že v tomto případě budete muset tkát déle, ale je to opravdu za to!
 • Po dokončení pletí až do konce ji bezpečně upevněte běžnou kravatou - vše je zde známé a známé.

Můžete účes odložit tak, jak je, ale bude to nepochybně lepší, pokud si trochu zahalíte trochu. Se dvěma rukama opatrně vytáhněte prameny a narovnejte hrot. Díky této technice mírně zvýšíte šířku opletu, dáte mu nedbalost a nedbalost.

Francouzský spikelet

Francouzský špiklet, který se stal trendem:

 • Připravte kudrlinky, opláchněte a vysušte. V tomto případě budou poslušný, měkký.
 • Vezměte si kousek vlasů přímo na vrchní část hlavy - čím více, tím silnější bude pletenina připravena.
 • Rozdělte jej na tři stejné části.
 • Pak napínáte obyčejný spikelet, nezapomínejte přidávat nové prameny ze stran. Měli by být již o něco menší. Opakovaná vybraná vazba.
 • Když boční prameny již nemohou být tkané, buď na špičce vlasů, nebo na oplátku, aby zůstaly ocas.

Špička na středních vlasech na boku

Hřeben kadeřte tak, aby visely přes pravé nebo levé rameno:

 • Vlasy musí být shromažďovány v silném ocasu a rozděleny do dvou částí stejné tloušťky. Abyste se naučili správně dělat špičku, je lepší zůstat před velkým zrcadlem - můžete proces opravit a sledovat výsledek tkaní.
 • Pokud jste začali tkát po pravé straně, z pravé strany kudrlinky vyčnívá tenký proužek (pokud je vlevo a pak naopak). Tenký pramen se zkříží se základnou, pak se přidá k protilehlé části a drží pevně rukou.
 • Pak je spikelet tkaný, pokaždé přidáním kudrlin na opačnou část vlasů. Vázněte je pevně, protože pravděpodobnost, že se takový účes rozpadne, je poměrně vysoký.

Dvojitý spikelet

Dalším původním modifikováním účesu je dvojitý spikelet, který se v poslední době stal populárním a skutečně poptávaným moderním způsobem.

 1. Zvýrazněte pramen vlasů na koruně, rozdělte ji na tři stejné části, jako u obyčejného opletu. Začněte tkát spikelet a položte ho pod dno, tedy pod sebe.
 2. Nyní do extrémních kadeřů položte další vlasy a oddělte je horizontálním dělením. V každé krajní větvi jsou střídány vpravo a vlevo.
 3. Oddělte malou část od hlavního pramene, zašroubujte ho nahoře pomocí klipu a pak proveďte následné vyzvednutí a tkát splete pod ním. Stejně tak z druhé strany.
 4. Když je tkaný malý hrot, opatrně vytáhněte kadeře po okrajích. Můžete to udělat později, ale to bude trochu obtížnější a samotné splétání se stane nešikovným a méně atraktivním. Dále pokračujte v obvyklém tkaní.
 5. Když jsou uvolněné prameny tkané, udělejte hlavní tkaní, zvýrazněte a přitiskněte malé kudrlinky, ale bez nich. Když je výplň hotová, upevněte ji sponou na spodní straně.
 6. Svrtejte horní špičku. Vezměte nejvzdálenější volný pramen, rozdělte jej na tři části a začněte lehce tkát obvyklou opletení a uložte navzájem prameny. Stejně jako při tkaní špendlíku proveďte vyzvednutí z následujících volných pramenů a rozdělte je na několik částí. Propletete až do konce, dokud nejsou odděleny volné prameny. Zajistěte konce obou pásů gumovým pásem.

Kužel kolem hlavy

Jednoduchý hrot kolem hlavy se provádí v několika fázích:

 • Zkombinujte kudrlinky, navlhčete je a oddělte tři malé prameny u chrámu.
 • Pak se opletení pokrývají a postupně se zvedají kolem hlavy kolem obrysu.
 • Tkaní by mělo skončit u opačného chrámu. Zajistěte špičku pomocí kolíku nebo pryžového pásku.

Další typy účesu

Zigzag spikelet

Tento účes je také módní, takže se dívky pokoušejí dovedně propojit.

 • Začátek tkaní je o něco nižší než levý chrám. Po oddělení potřebných pramenů je účes tkaný v opačném směru.
 • Kudrna v opletení tkaná pouze z levé strany.
 • Takže musíte provést 5-6 vazby, pak otočit hrot na levou stranu, pokračovat v tkaní, přidávat prameny výhradně z pravé strany. Tkaní by mělo být velikosti prvního prvku.
 • Cikcak létá na krk a je fixován atraktivními vlasy.

Spike na krátké vlasy

Provádí se takto:

 • Vlasy jsou rozděleny skrz korunu od vrcholu jednoho ucha k druhému.
 • Proplete polovinu vlasů, začínající od samého ucha, tkaní prameny z vlasové linie ve vašem chrámu. Vzhledem k tomu, že pramen je krátký, postupně skončí.
 • Hroty vystupují z hrotu. Můžete je vyhladit gelem nebo bodnout je malými kolíky.

Spike na dlouhé vlasy

Může být proveden některým z výše uvedených příkladů. Můžete udělat každý účes, který byl popsán. Samozřejmě, že fantazie nekončí tam a můžete ztělesňovat řadu odvážných myšlenek.

 • Aplikujte malý vosk na prameny, zejména na jejich kořen, který učiní vlasy vláčnou.
 • Dobře pokořte kudrlinky, pletené stuze pouze na jedné straně.
 • Zastavte se v zadní části hlavy a zajistěte kuželem pomocí kolíku. Udělejte totéž na druhé straně.
 • Zbývající prameny mohou být česané, zkroucené vlajky a upevněny. Nebo zabalte do podoby čistého uzlu - to vše závisí na zvoleném stylu.
 • Zkoušel to všechno, ale nic nefunguje?
 • Křehké a křehké vlasy nepřidávají důvěru.
 • Ano, tyto ztráty, suchost a nedostatek vitamínů.
 • A co je nejdůležitější - pokud necháte vše tak, jak je, budete brzy muset koupit paruku.

Existuje však účinný prostředek k nápravě. Sledujte odkaz a zjistěte, jak se Dáša Gubanová stará o vlasy!

Krok za krokem, kterými jsou spikelety vyrobeny z vlasů (45 fotek)

Různé tkaní kudrlin v tomto okamžiku opět ve vývoji. Jeden z nejvíce nepopsatelně krásných je spikelet. Tato metoda umožňuje nejen elegantní oplety, ale i vzory na hlavě.

Samozřejmě máte na dlouhých vlasech velmi krásné spikelety a vypadají mnohem zvědavěji a představují ve střední nebo krátké délce. Pokud je dobré přenést takové prvky, například v koblihu nebo v obyčejném ocásku vyrobeném z průměrné délky kudrlin, pak budou účes atraktivnější a zajímavější.

Účesy pro střední vlasy s špendlíky vypadají krásnější než možnosti na dlouhých kadeřích.

Také špendlíky vypadají dobře pro krátké vlasy, pokud jsou uspořádány na okrajích. Jedním slovem jsou obrovské množství účesů s těmito prvky, hlavním je naučit se, jak je udělat úhledně a správně, pak můžete změnit svůj vlastní obraz alespoň každý den, fantasizovat a vytvářet mistrovská díla na vaší hlavě.

Takové boční spikelety na středně dlouhé vlasy s třeskymi mohou být vázány v zadní části hlavy v uzlech, což zvýrazní účes.

Dávejte pozor! K vytvoření kordů musí být kadeře delší než 15 cm. Jinak, i když se jim podaří tkat, špičky visí z opletení ošklivě a požadovaný efekt nelze dosáhnout.

Měli bychom však okamžitě poznamenat, že by bylo nemožné něco udělat bez pomoci bez pomoci druhých, protože potřebujete pro tohle dovednost, protože je lepší se naučit začít jen s opletením spleteným touto technikou.

A již po obvyklých špicelkách na vlasy získáte opatrné a krásné a vaše ruce si zvyknou na jeden ze způsobů, můžete rovnoměrně přejít na složitější účesy.

Účesy špendlíky pro dlouhé vlasy vypadají opravdu luxusní.

Způsoby spikelet tkaní

Tento typ opletení může být tkaný pomocí 2 nebo 3 pramenů. V obou případech jsou vynikající a rozdíl je nejen v tkací technice, ale také ve výsledném výsledku.

Někdo se bude líbit, nebo bude výhodnější použít první možnost a druhou - druhou. Tento typ opletení může být také tkaný a otočený, přičemž se současně používají dva hlavní prvky (vodítka).

Tvorba špičatých pásů od 3 základních průvodců

Schéma tkaní vlasů od 3 průvodců.

Chcete-li vázat spikelety z 3 průvodců, budete potřebovat talent, protože pomocí nezvyklých prvků může poprvé vždy vypadnout z ruky. Ale po několika lekcích obvykle většina již úspěšně zvládne tento úkol.

Takže tato metoda tkaní je následující:

 1. Zpočátku, v místě, kde je plánováno, že celý proces začíná, se od celkové hmotnosti účesu oddělí tlustý pramen, který by měl být rozdělen na tři stejné části. Obvykle se mohou jmenovat 1,2 a 3.
 2. Potom se prvek 1 položí mezi prameny 2 a 3.
 3. Pak je číslo 3 umístěno mezi 2 a 1.
 4. Potom by se pás 2 měl vejít mezi 3 a 1 a do něj se přidá další prvek, který je převzat z pravé strany.
 5. Nyní je užitečné umístit druhý extrémní průvodce mezi dvěma jinými, když jste předtím přidali další prvek c z levé strany.
 6. Pak se celý proces provádí podle schémat popsaných v posledních 2 pt, dokud nebudou dokončeny boční prvky. Hroty tkaniva jsou posíleny vlasy nebo pryžovými pásky. Je-li se všemi těmito spousty volných kadeřních, pak je můžete později splétat do obyčejného spleti, sbírat spoustu vlasů nebo prostě uvolnit.

Spikelety mohou být tkané nejen vertikálně, ale i navíjením nebo kolem celého obvodu hlavy, jako na fotografii.

Vytvoření špičatých opletů ze 2 základních průvodců

Technika tkaní spikelet 2 průvodců.

Pokud se začne splétání spikeletu ze dvou pramenů, například ze zadní části hlavy, dostanete oblíbený účes rybího těsta. Mohlo by to být těsné, pak by se to mohlo stát, že to bude nejmenší, můžeš také trochu trochu napustit, a v tom případě se bude výrazně tlustší.

Tato metoda může být považována za lehčí a je vyrobena takto:

 1. Nejprve je užitečné rozdělit celou hmotnost vlasů na dvě stejné části.
 2. Potom se z každé části vybírá jeden základní prvek z místa, od kterého má být tkaní zahájeno. Každý z nich musí mít dostatečnou tloušťku (průměr je přibližně 8-10 cm).
 3. Potom na pravé straně je nový prvek ulehčován a později je přenesen na levou stranu a přidán k základně umístěné na stejné straně. Měli by být přesunuty přes pravou kolejnici, ne pod ní.
 4. Stejným způsobem je pramen odlehčený z levé strany hoden doprava.
 5. Takže byste měli celý proces pokračovat na správném místě. Například, pokud je to úplně plivat, pak by tento proces měl být proveden na velmi tipy. Když chci připojit oplet s ocasem, může být přidán pouze do poloviny délky, čímž se zajistí konec tkaní elastickým páskem, čímž ostatní prameny zůstanou volné.

Fotografie trochu rozcuchaného "ocasu ryb", proto jeho objem vzrostl.

Vytvoření opice jako opletek

Photo spirálové obruby.

Tato metoda tkaní se liší od předchozího způsobu tím, že přídavné prameny se nenacházejí nad hlavními, ale pod nimi. Jinými slovy, celý proces v tomto případě se provádí podobně jako zpět.

Dávejte pozor! Takové špičky na dlouhé vlasy s vlastními rukama jsou o něco těžší a výsledek je ještě výjimečnější. A pokud jsou také vyzdobeny krásnými dekorativními vlasy, a to i v případě, že náklady nejsou přehnané, můžete je bezpečně odložit pro každou akci.

Tie-up šplhat s obyčejnými levnými kamenů.

Tato technika se skládá z následujících kroků:

 1. Nejprve je nutné vybrat část vlasů a poté je rozdělit na dvě hlavní pracovní prameny od místa, kde je plánováno tkaní, například z čela. Budou sloužit jako základ tkaní.
 2. Pak je vhodné přetáhnout levý pramen vpravo a výsledný kříž by měl být pevně upnut mezi obrovským ukazováčkem a ukazováčkem levé ruky.
 3. Poté musí být levý pramen opotřebován pod prsty pravé ruky, aby bylo možné toto všechno dokonale držet.
 4. Dále z vlasové linky z levé strany se stejnou rukou se zaujme úzký pramen a přidá se k vodítku umístěnému vpravo. Neměla by být přesunuta nad levou základnu, ale pod ní.
 5. Pak by měl být stejný přírůstek na pravé straně.
 6. Nyní na obou stranách bude třeba přidat dvě vlákna. Jeden z nich je převzat ze strany vlasce a druhý ze základny na stejné straně. Než se přesunete na druhou stranu, měla by být přeskočena pod pramenem, ze kterého byla pořízena.
 7. Tak, až do té doby tkají všechny kudrlinky, dokud nebudou vyzvednuty všechny prvky vlasce. Aby se opletení nerozlišovalo, v procesu tkaní všechny prameny by měly být pevně přitlačeny k hlavě.
 8. Zbytek délky kudrlin je spletený na principu "naopak" s přidáním pouze jednoho pramene, který je převzat ze středu každé podstavce. Konec tkaní lze upevnit gumovým páskem nebo baretkem.
 9. Na samém konci můžete troubat trochu pásků, abyste jim dali hlasitost.

Pokud obruba špiclety na střední vlasy s rukama trochu chmýří, dostanete velmi velký pěkný účes, jako na fotografii.

Dávejte pozor! Čím tenčí jsou přídavné prameny tkané do pigtailu, tím více je vzrušující a odvážnější struktura spikeletu. Všechny další prameny musí mít podobnou tloušťku.

Nakonec

Pokud se vám tento písemný abstrakt pro tkaní spikeletů zdá být trochu obtížný, pak se podívejte na video v tomto článku, protože učení, jak vytvořit mistrovská díla pro to bude mnohem snazší (viz také článek "Unikátní schémata pro tkaní vlasů z vlasů: 5 cest").

Spikelet na vlasy s technikou provedení a krok za krokem

Jak víte, móda má cyklickou povahu: co je v dnešní době módní, zítra už zaplatí tak deset let. Totéž lze říci o známém účesu "Spike". Před patnácti lety si každý módista považoval za povinné splétat kudrnaté šikmo. Ale po chvíli tento jednoduchý styl ustoupil jiným, více volným a relevantním v té době. Dnes se móda pro "Spikelet" vrátila a on přišel k nám trochu změnil a ještě větší rozdíly ve výkonu.

Co potřebujete k účesu copánků ve formě špendlíku

Chcete-li pletené vlasy, budete potřebovat:

 • Gum.
 • Neviditelný.
 • Barrettes
 • Svěrka.
 • Široký hřeben.
 • Hřeben s tenkým podlouhlým koncem.
 • Hairspray.

Jak udělat všechny druhy účesu "Spike" - krok za krokem průvodce s fotografiemi

Kadeřnický styl v podobě špendlíku činí dokonce i nejobyčejnější svátek v týdnu, díky jeho zajímavému tkaní vám dovoluje toulat představivost a dává vám příležitost jít za obvyklou. Níže se podíváme na to, jak vázat Spikeletové vlasy a každou verzi doprovázíme krok za krokem.

Účesy "Spikelets" pro dlouhé vlasy s fotografiemi

Dlouhé vlasy jsou perfektní "plátno" pro vytváření stylových účesů.

"Spike" postrojů

 1. Zvolte ovládací pásek a připevněte jej k ocasu silikonovou gumovou páskou.
 2. Sestavte sestavený ocas skrz základnu řídícího pramene tak, aby se vytvořily svazky.
 3. Potom vyberte na bocích další dva prameny a nalepte je gumovým páskem v odděleném ocasu nad prvním lanem.
 4. Dále přejděte analogicky s prvním druhým ocasem přes sebe.
 5. Pokračujte podél délky vlasů.
 6. Na konci shromážděte všechny vlasy ve společném ocásku a ozdobte je krásnou vlásenkou.
 7. Fixujte sprej na vlasy.

Spike Spike

 1. Rozdělte vlasy s vertikálními děrami na tři paralelní části: střední je tlustší a oba boční jsou tenčí.
 2. Spikelet opláchněte dovnitř.
 3. Protahujte prameny.
 4. Skrýt ocas pod sponou.
 5. Dále, postranní pásy střídavě v chaotickém pořadí tkát do hlavního opletu.
 6. Opravte stealth a lak na vlasy.

Vlasy "Spikelet" na střední srsti

 1. Takové tkaní umožní každodenní účes, aby se stal hravým a zajímavým.
 2. Oddělujte vlasy vertikálním dělením. Alternativně může být dělení nerovnoměrné.
 3. Spikelet začne tkát z chrámu a splést je spodní částí hlavy.
 4. Zbývající vlasy se shromažďují v ocasu na boku.
 5. Připojte jej barretou nebo krásnou pryžovou páskou, například s lukem.
 6. Fixujte sprej na vlasy.

Účesy "Spikelets" pro krátké vlasy

Strana "Spikelet"

 1. Ve časové části pravé nebo levé strany (podle vaší volby) vyberte ovládací prvek.
 2. Rozdělit pramen na tři stejné části.
 3. Začněte tkát obvyklý pletenek.
 4. Alternativně horní a spodní doplňte prameny. Boční pás se překrývá v horní části středu.
 5. Nechte pár vlasů v dolní části.
 6. Pokračujte v tkaní.
 7. Pokud délka vlasů dovolí, pak dovlety jako jednoduché opletení.
 8. Přilepte ho gumovou páskou.
 9. Ozdobte si vlasy nebo krásné knoflíky.
 10. Chraňte před sprejem.

Dvoulůžkový pokoj "Spikelet"

 1. Na čistě umyté vlasy aplikujte vosk nebo pěnu.
 2. Pomocí curling, vysoušeč vlasů nebo žehlička tvoří kudrlinky.
 3. Ze pravé časové části vyberte pramen.
 4. Rozdělte ji na tři stejné části.
 5. Začněte tkát obvyklý pletenek.
 6. Pak přidejte do spodku pramenů.
 7. Když dosáhnete středu koruny, upevněte špičku silikonovým kaučukem.
 8. Na levé straně proveďte stejné operace.
 9. Připojte dva chvosty do jednoho, ozdobte krásnou vlásenkovou nebo gumičkou.

Účes dvou špendlíků

Účes "2 spikelets"

1. Na samotné straně obličeje vyberte tři tenké prameny.

2. Začněte tkát spikelet, postupně přidávat prameny nad a pod.

3. Špička se uvolní a vzdušnější, aby dosáhla požadovaného efektu.

4. Odečtěte hrot po celé délce od čela až k occiputu.

5. Pak napojte obvyklý oplet na konec.

6. Zajistěte ji silikonovým kaučukem.

7. Analogicky napínejte špičku na druhé straně.

8. Na druhém špikletu můžete nechat delší volný úsek.

9. Přidejte objem do opletení, lehce táhněte prameny z opletení.

10. Poté připevněte pravou opletek na levé straně pomocí čepů a levou - na pravé straně.

11. Ujistěte se, že prameny samotné obličeje jsou dostatečně vzdušné, aby poskytly romantický dotek účesu.

12. Fixujte sprej na vlasy.

Účes "Spikelet" dovnitř

 1. Předem navlhčené vlasy v celém objemu jsou rozděleny do tří stejných částí.
 2. Umístěte pravý pramen pod střední, překračujte je, protáhněte obě prameny v různých směrech.
 3. Potom položte levý pramen pod střed a zatáhněte za zámky.
 4. Opakujte tyto kroky střídavě střídavě levým a pravým pramenem.
 5. Zajistěte konec opletení gumovým páskem nebo krásnou vlásenkou.

Účesy s špendlíkem a tekoucími vlasy

"Spike" ve stylu Boho

 1. Rozdělte si vlasy na stranu.
 2. Vpravo od dělení vyberte centrální část.
 3. Rozdělte jej na tři identické prameny.
 4. Začněte tkát všelijakou variabilitu: francouzštinu, opletení naopak, klasické atd.
 5. Trochu uvolněte prameny.
 6. Bez toho, abyste se dostali k uchu, zajistěte neviditelný pigtail.
 7. Na levé straně opláchněte stejný pigtail a uvolněte prameny.
 8. Přeskočte druhou opletku pod první a opravte ji také tajně.
 9. Pro lepší fixaci zpevněte s krásnými čepy.

"Spike" přes vlasy

 1. Vyberte dva prameny v časové části a jednu ve středu.
 2. V procesu tkaní zachytí jemné prameny po stranách hlavního opletu.
 3. Přinést tkaní spikelet po celé délce vlasů.
 4. Nakonec zajistěte elastickým pásem a ozdobte vlasy v podobě květin.

Účes pro dívky "Spikelet"

"Spike" s ocasem

 1. Chraňte vlasy důkladně.
 2. Pro pohodlí lehce navlhčete prameny.
 3. Rozdělit vlasy v horizontálním dělení na dvě nerovné části. Takže nižší je menší a tenčí než horní.
 4. Z dolní poloviny opletení špiklety.
 5. Upevněte horní část pásky silikonového kaučuku s nízkým napětím.
 6. Chcete-li úplně skrýt dásně, zvedněte prýmku a přetáhněte ji kolem ocasu.
 7. Skryjte špičku pigtailu v ocase.
 8. Bezpečná neviditelná.
 9. Kvůli kráse můžete zdobit šátek s zajímavými čepy.

Video o tom, jak tkát vlasy "Spikelet"

V tomto videu vám hlavní stylista podrobně a důkladně řekne, jak si zaplékat pravidelný kužel na dlouhé vlasy. Po sledování tohoto videa nebudete mít otázky, jak vytvořit úhledný a krásný "Spikelet".

Toto učební video vás naučí, jak tkát účes s kosou, která je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro zvláštní příležitost.

Dívky a dívky ve střední škole se neustále snaží o ideál, takže toto video pomůže vytvořit originální účesy pro teenagery samy o sobě, aniž by se uchýlili k pomoci zvenčí. Také takové účesy "Spikelets", zobrazené ve videu, jsou vhodné pro mladší dívky.

Pro Více Informací O Suché Vlasy