logo

Účesy z copánků: jednoduché a velmi krásné (fotografie, video)

Obsah:

Účesy z copánků jsou módní a populární trend v nadcházející sezóně. Tkaní může být složité a originální, s použitím různých doplňků a nekomplikované, ale velmi stylové. V nejrůznějších směrech. Většina stylových účesů z copánků, pokud můžete trochu cvičit, můžete to udělat sami.

Je třeba si uvědomit, že účesy z opletení (například francouzský vodopád) jsou naprosto vše. Mohou být základem každodenních účesů, stejně jako slavnostní.

Jednoduché účesy z copánků

Jednoduché účesy s prvkem tkaní mohou být vyrobeny samostatně. Velké množství možností. Vycházíme z tříprvkového prýmku na francouzský pigtail.

Na základě vysokého ocasu může být vytvořen trojvrstvý oplet. Chcete-li to provést, všechny vlasy na vrcholu úhledného ocasu. Pak je rozdělen na tři stejné části. Další je standardní opletení. Módní pigtail upevněný malým silikonovým kaučukem. K určení výsledku se účes stříká lakem středovou fixací. Chcete-li takový účes udělit chuť, pak pigtail může být načechraný, protože to potřebujete trochu, vytáhněte smyčku na pigtail sám.

Účesy od copánků po střední vlasy

Další oblíbený účes od copánků až po střední vlasy je koktejl. To dává obrazu dobře upravený a elegantní vzhled. Budete potřebovat pouze pět až deset minut k vytvoření. Tento módní účes je univerzální. Je vhodná pro každou situaci: doma, práce a dokonce i dovolenou (za předpokladu, že bude použito další dekorativní příslušenství). Základem tohoto účesu s prýmky je také čistý ocas. Dále tkněte rybářskou šňůru nebo pravidelný trojvrstvý oplet. Dále se vytvoří svazek z opletení, který musí být upevněn pomocí čepů.

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Braid účes pro střední vlasy (foto)

Pro příležitostný vzhled je vhodný francouzský proužek, nebo jak se také nazývá "populárně" - drak. Jedná se o originální typ opletu, který je tkaný pomocí tří pramenů. Toto tkaní je vhodné pro všechny slušné sexy, bez výjimky, jak mladé módní ženy, tak i dospělé ženy. Francouzský oplet může být základem řady účesů. S jeho pomocí můžete vytvářet úžasné snímky. Dnes se tento typ tkaní stal tak populární, že se často používá k vytváření svatebních účesů.

Francouzský oplet (fotografie)

Majitelé dlouhých ran mohou experimentovat s tím. Navíc je tato volba ideální pro ty dívky, které se snaží rozšiřovat své tresky. Šplhání na brucích rychle odstraňuje otravné prameny a současně dává zvláštní nádech na celý obraz.

Účesy z pletenin pro dlouhé vlasy

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy jsou skvělou volbou pro romantický večer. Například, tekoucí vlasy s několika tenkými opletekmi (vodopád) vypadají elegantně a velmi žensky. Toto spíše jednoduché tkaní dává obrazu zvláštní kouzlo a sexualitu. Tento typ účesu je tkaný na základě francouzského proužku s volnými prameny, které lze zkroucit pomocí kleští.

Svatební účes z opletení pro dlouhé vlasy (foto)

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy (foto)

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy (foto)

Další univerzální verze účesů pro střední vlasy a dlouhé vlasy má oplet v podobě ráfku. Je to praktické, protože umožňuje odstranit kudrlinky z obličeje a současně vypadá docela stylově a originálně. Tkaní začíná na straně chrámu a končí v opačném chrámu. Opletení je opraveno libovolným klipem. Vypadá to na zajímavé klipy - květy nebo koktejl rhinestones (prameny, našroubované do vlasů).

Vypadá krásný dvojitý holandský oplet. Jejím hlavním rysem je to, že splétá "límec - otoč se". To znamená, že každý pramen je přidán na dno. Tento účes je různý úlevy a vyklenutí.

Dvojité holandské proužky (foto)

Moderní účesy z copánků 2019

Móda pro účesy z prýmu potom spadne, když bouře pronikne do pódií na světě. A teď, copánky jsou velmi populární. Jsou rádi, že nosí herečky, moderátory, sociální lvice.

Účesy z pletenců pro dlouhé a střední vlasy v nové sezóně se vyznačují stylovou neplodností. Při jejich vytváření můžete vynechat stylingové produkty (laky, pěny, gely). Vskutku, v módě - přirozenosti.

Jaké účesy pro střední vlasy a dlouhé vlasy budou v roce 2019 relevantní?

Rozcuchané plenky ve stylu "boho"

Spit ve stylu "boho" podmaní svůj bohémský styl. Tento účes přitahuje svou romantiku a kouzlo. Každé dívky s takovým účesem se změní v křehkou a půvabnou krásu. Rozcuchaná prýmka, dokonce i ve velmi větrném počasí, vypadá stylově.

Účesy z copánků ve stylu "boho"

Vypusťte ocas ryb

"Fishtail" má neobvyklý a zajímavý vzhled. Navíc její tkací technika nezpůsobuje žádné potíže. V ideálním případě se tato možnost účesu provádí na rovných dlouhých vlasech. Vynikající, to se dívá na melirovannyh kudrlinky. Tento účes je skvělá každodenní volba, ale také pro slavnostní příležitosti, je perfektní. Pevná "rybačka" vypadá skvěle s oblekem, a pokud je to trochu chmýří, získáte skvělou volbu na ulici, která se dokonale sladí s těsnými džíny a tričkem.

Účesy z copánků "fishtail"

Účesy z copánků "fishtail"

Účesy z copánků: "vodopád"

Základem okouzlujícího účesu "vodopád" je francouzský oplet. Poměrně jednoduchá technika tkaní umožňuje provádět je každý den. Účes je vhodný pro všechny typy a délky vlasů. Po tkaní mohou být kadeře zkroucené.

Účesy ze spleti "vodopád"

Účesy ze spleti "vodopád"

Tenký pletenec

Tenký pletenec vám umožní vytvořit různé sváteční účesy. Pokud navážete barevné stuhy nebo nitě do tenkého proužku a doplníte je o jednoduché, lehké šaty, získáte neobvyklý a módní vzhled.

Účesy z tenkých pletenin

Braid se pletením kolem hlavy

Pletené pletené pletivo kolem hlavy není jen módní, ale také velmi krásné. Jedná se o vzestupnou ženskost a zdokonalení. Tento přímý účes byl vynalezen v Řecku. To zcela vyhovuje jakémukoli stylu. Aby bylo možné splétat, bude potřebovat minimální prostředky: vlasy, hřeben a v případě potřeby prostředky pro styling.

Chráni se vlasy kolem hlavy

Účesy z copánků: fotografie s příklady

Každá dívka, žena chce vypadat stylově a módně. Moderní rytmus života často nedovoluje strávit čas na složitém stylingu. Účesy z copánků jsou skutečnou spoustou moderních krás.

Takže, co módní a skutečné účesy z copánky mohou být dělány doma, aniž by strávil hodně času a úsilí.

Vlasy s prýmkem - být neodolatelné, aby bylo snadné (87 fotek + video)

Mnoho dívek, když vidí fotografii účesu s kosou, okamžitě řeknou, že to bude docela obtížné. Jedná se ovšem o jednu z nejzávažnějších mylných představ, protože ve skutečnosti nejjednodušší účesy mohou být provedeny za pár minut a nevyžadují ani velké úsilí.

Díky širokému výběru účesů z copánků je možnost zvolit nejen každodenní styling, ale i styl, který je vhodný pro slavnostní událost. Díky šlehání bude možné shromažďovat i nezbedné vlasy a poskytnout obraz romantiky a ženskosti.

Jak jsou dnes nejoblíbenější drátky?

Rozpěrný paprsek

V posledních letech se tento účes může správně jmenovat jedním z nejvyhledávanějších. Má obrovské množství velmi rozdílných variant.

Spusťte účesy na vlasy s kosou pod silou i těch nejzkušenějších "stylistů", abyste se s nimi doma vyrovnali i bez problémů.

Krok za krokem

 • Jemně pokořte vlasy po celé délce. To je nezbytné, aby se v budoucích spletitách nezasahovalo do vytváření účesů.
 • Shromážděte vlasy ve vysokém ocasu.
 • Rozdělte vlasy na dvě rovnoměrné části. Každá z těchto částí musí být spletená. Pro zajištění konců můžete použít tenké pryžové pásky.
 • Každý prvek musí být zkroucený do pevného svazku. Pomůže vám zajistit nejjednodušší šrouby.
 • Tento účes bude vypadat nejen volumetrický, ale i stylový. Navíc, jako další přízvuk, můžete použít vlásenku ve formě bank nebo saténovou stuhu.

Trend příštího léta - "ocas ryb"

Pokud se vám líbí způsob, jak vypadá účes s kosou na středních vlasech, pak můžete použít tento a vyrobit fishtail.

Krok za krokem

Chvost pečlivě česaných vlasů. Posuňte ocas na obou stranách a zajistěte je gumovým pásem.

Díky tak malému triku bude možné vyřešit problém vypadávání vlasů z stylingu.

Rozdělte balíček na dvě stejné části. Stojí za zmínku, že pokud se rozhodnete vytvořit klasickou verzi vlasů, pak je vytvořena ze dvou pramenů.

Během tkaní je nutné oddělit malý pramen z jakékoliv části a rovnoměrně ho přetřít na opačnou stranu. Podobné akce je třeba provést s druhou částí.

Tato krabice je tkaná. Pokud chcete, aby váš účes byl skutečně objemný, použijte pro vlasy malé vlákno. Pro konsolidaci vlasů můžete použít gumičku.

Hlavní výhodou tohoto účesu je, že je stejně zajímavé podívat se na dospělé ženy a dívky, které jsou ještě ve škole.

To, že vlasy s dlouhým opletením byly vždy aktuální možností pro každou událost, kterou "rybí ocas" potvrzuje jen jednou.

Šikovná verze šplhat

Pokud máte zájem o krásný účes s opletením, ale vaše vlasy se neliší v hustotě, pak je tato volba vhodná pro vás dokonale.

69 účesů s copánky + 30 nápadů

Obdivujete splétačky, ale znáte pouze ty tři účesy s nimi? Věřte mi, možnosti jsou tak velké, že vaše oči běží! Jako důkaz jsme se rozhodli, že vám ukážeme 69 účesů s copánkami, budete se inspirovat a začít vytvářet!

Účesy s prýmky: spojte se

Zakryjte dva prýmky a ponechte ve středu volný pramen. Použijte zbývající vlákno, abyste spojili opletení do jednoho.

Pletený paprsek

Unavený z obvyklých svazků? Pigtaily přijdou k záchraně! Tip: K vytvoření lesku použijte lehký olej!

Krásné pigtaily pro střední vlasy 2019-2020: nápady na fotografie

Krásné účesy z copánků byly vždy populární mezi poctivými sexy. Nepochybně je opletení pro dívku symbolem krásy a ženskosti, což vám umožní vychutnat si luxusní a dobře upravené vlasy.

Vlasy z copánků vypadají krásně nejen na dlouhých vlasech, ale také na vlasy střední délky mohou být vytvořeny také nádherné vlasy z copánků.

Módní účesy z plátků v letech 2019-2020 mohou změnit váš styl a vzhled, takže obraz je jemnější a sladší, v některých případech nebo naopak - více odvážné a jasné.

Módní účesy s opletením na středních vlasech poskytují něžnost a lehkost, díky čemuž je můžete použít k vytvoření elegantních obrazů nejen pro dívky, ale i pro ženy.

Existuje mnoho variant pigtails pro střední vlasy - to jsou klasické propletené, stejně jako pigtail účesy pro střední vlasy, vodopád, fishtail, francouzské prýmky, tkaní naopak, řecký oplet pro střední vlasy.

Módní účesy s tkacími prýmky na středních vlasech poskytují objem vlasů a beztížnost, a to tak, aby doplňovaly nejen každodenní obrazy, ale také luxusní večerní luky s elegantními šaty a elegantním doplňkem.

Pokud víte, jak tkát pleteniny, nabízíme vám nejoriginálnější varianty vlasů od copánků až po střední vlasy, jinak se můžete obrátit na profesionálního mistra, který hledá inspiraci v obrazech, které nám představujeme, na vlasy od copánků až po střední vlasy 2019-2020.

Náš výběr představuje nejlepší nápady pro tkaní pletenin pro střední vlasy, nejkrásnější účes pro pletence pro střední vlasy, fotografické obrázky, které naleznete v této recenzi.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: Francouzský oplet

Krásná verze vlasů s tkaní na středně dlouhých vlasech - slavný francouzský oplet. Tento typ opletení na střední vlasy je dobrý, protože ne všechny vlasy jsou tkané, ale jen jejich část.

Část vlasů při tkaní francouzského proužku zůstává volná a volná. Francouzský pletenek je ideální pro vytváření sady krásných a módních účesů od pramene až po střední srst 2019-2020.

Krásné pleteniny pro střední srst 2019-2020: rybí šunka

Rybí ocas je originální a velmi neobvyklý oplet pro střední srst 2019-2020, který vypadá úžasně v jakémkoli obrazu. Tato verze tkaných spližek na středních vlasech se stala populární mezi ženami módy a milovníky různých copánků.

Moderní pásky pro střední srst 2019-2020: vodopád na vlasy

Další krásná pletená vazba na vlasy střední délky jsou účesy s vodopádem na vlasy. Účesy ze střihu "vodopádu" poskytují účes a celý obraz lehkost Tento typ tkaní na středních vlasech 2019-2020 vám pomůže vytvořit jemný a velmi romantický obraz.

Módní vlasy z copánků na středně dlouhém "vodopádu" vypadají ženské a stylové, protože vlasy z drátků jsou uvolněny a nejsou tkané. Nejpůsobivější účes s vodopádem vypadá na kudrnaté vlasy a vytváří velmi krásný efekt pádu vláken.

Tkaní na střední srsti 2019-2020: řecký oplet

Módní účesy z drátků z let 2019-2020 představují také účes "řecké braidové", který jistě potěší dívky za svou originalitu a novinkou.

Řecký proužek všemi způsoby se táhne podél okraje obličeje, což vám umožní vytvořit ženské a elegantní účesy z pletenců 2019-2020.

Účesy s opletením 2017 pro střední vlasy - fotografie mistrovské třídy

Taková neuvěřitelná popularita mezi slušným sexem, který si zaslouží účesy založené na pletené splete, lze vysvětlit pouze jednou věcí - je to krásné a snadné provedení. Chcete-li elegantně položit vlasy, potřebujeme jen to, abychom vám umožnili dělat vlasy, délku vlasů a trochu vkus. Chcete-li pletené pletené stuhy, postačí, abyste měli vlasy střední délky, a chceme vám ukázat, jak krásné je ukázat vám pár příkladů.

Účes s kosou a vlnitými vlasy

To je poměrně jednoduché, ale zároveň zajímavé a neobvyklé účes pro střední a dlouhé vlasy. Jeho snadné opakování! Podívejte se na mistrovskou třídu.

 1. Za prvé, dobře umyté a vysušené vlasy jsou zkroucené jemnými kudrlinami s kleštěmi.

2. Pak postupujte k vázání obrácených holandských pigtails. Za tímto účelem oddělujeme od středu hlavy dvě symetrické prameny a rozdělíme je na tři části.

3. Propleteme pleteniny, střídavě tkát boční prameny pod prostředním a současně popadáme kus volných vlasů ze dna.

4. Ponechte před sebou nějaké vlasy. Podložky jsme položili jeden pod druhým uprostřed zadní části hlavy a připevnili se sponami na vlasy.

5. Strand z pigtailu se mírně roztahuje a vytváří ošumělý efekt. Opravte veškerý lak.

Můžete vidět nejkrásnější dílny a účesy v naší sekci - Mistrovské kurzy účesů.

Účes s francouzským opletkem

Dalším účesem s tkaničky na středních vlasech je francouzský rybí šňůra s nízkou houbou na zadní straně hlavy. Podrobný popis účesu, viz níže.

 1. Na obou stranách obličeje se zabalíme a rozdělíme na tři části.
 2. Prasata začnou tkát obvyklým způsobem, ukládat na středním pramenu zhora, nejprve pravou stranu, pak levou.
 3. Dalším krokem je připojení středního a pravého pramene bez levého. Pak oddělíte pramen z pravé strany a přidejte ji doleva.
 4. Dělejte totéž s levým pramenem.
 5. Takže oplet do střední části hlavy, postupně snižuje úhel sklonu.
 6. Místo křižovatky pravého a levého pletence upevněné baretkou.
 7. Zbývajíce volné vlasy pod drobnými vlákny, sbírají gumový pás, vkládají je do svazku a několikrát ho omotávají kolem své osy, znovu je přejíždějí přes elastický pás.
 8. Hroty vlasů se skrývají v hrnci, mírně roztřepené. Hairstyle připraven.

Účes s kosou v podobě koruny na středních vlasech

A tento účes z francouzského ramínka připomíná korunu a to se stává následovně.

 1. Rozdělíme vlasy na rozdělení, na jedné straně vezmeme tři malé prameny, které jsme tkali francouzskou cestou, takže boční prameny vždy ležely na střední straně.
 2. Vlasy z obličeje tknou do obecného opletu a postupně směřují zpět za ucho.
 3. Stejně děláme i na druhé straně.
 4. Pak jemně vytáhněte prameny, čímž do nich přidáte objem.
 5. Na křižovatce dvou copánků je upevníme pomocí vláken, jeden pod druhým, a zároveň necháme volné prameny.

Účes s růžičkou na střední srsti

Růženka pletenin - toto jméno může být uděleno tomuto účesu. Jak vytvořit tento účes:

 1. Omotáme dva francouzské opletky po obou stranách hlavy a spustíme tkací linii na zadní straně hlavy.
 2. Na jejich křižovatce připojíme pletence a ze zbývajících vlasů tkvíme široký volný oplet.
 3. Otočíme ji ve formě růže pod podložkami. Zpevňujeme vlasy.

Účesy s šikmým rybíčkem - foto master class

Tento "školní" účes je neuvěřitelně ženský a je vyroben na středně dlouhých vlasech.

 1. Po zvlnění vlasů oddělte část vlasů na horní části hlavy a otočte ji tak, aby se lehce vzrostly nad hlavu a zajistily vlasy.
 2. Poté si vezměte ze středu hlavy pramen vlasů a splétají holandský opletení a zaoblení je radiálně kolem vrcholu.
 3. V procesu tkaní trochu vytahujte nějaké vlasy z pigtailu, abyste mu dali objem.
 4. Je lépe to udělat okamžitě, a ne když je pletenina již tkaná.
 5. Opláchněte přesně stejný oplet na druhé straně hlavy a spojte oba zezadu a upevněte je křížovými vlasy.
 6. Skryjte konce opletení v celkové hmotnosti vlasů.

Další jednoduchý a originální účes pro střední vlasy na bázi rybího pigtailu. Sbíráme vlasy v ocasu nahoře a fixujeme pryžový pás. Rozdělíme ocas na dvě stejné části a tkvíme z nich rybinovitý pigtail, který hodí malé prameny vlasů z levé strany doprava a naopak. Protahujte prameny tak, aby se opletení zvýšilo dvakrát.
Další možností je tkát rybačku na dně hlavy. Pak ji několikrát otočte kolem své osy a bodněte ji.

Luxusní účes - "rybí ocas" z holandského pigtailu

Chcete-li to udělat, je zapotřebí, od vrcholu hlavy, ke zkroutí malých pramenů vlasů na obou stranách křižovatky středové čáry. Stejně tak můžete splést jednostranný oplet, začínat tkát od bočního dílu a kreslit linii tkaní podél tváře dolů na rameno na jedné straně. Kosu přiložte špičku na špičky, které se upevňují na konci gumového pásku. Na základě takového tkaní můžete vytvořit všechny výše uvedené účesy, trochu je upravovat.

Účesy s copánky (66 fotek)

Účesy z copánků byly vždy populární mezi fashionisty. Tato volba je skvělá pro každodenní i večerní obraz. K dnešnímu dni existuje mnoho typů účesů z copánků. Nabízíme vám výběr nejpopulárnějších z nich s podrobnými fotografiemi.

Obsah

Večerní účesy s copánky na střední srsti

Pro vlasy středně dlouhé, existuje spousta zajímavých účesů účesů z copánků a špendlíků. Můžete splétat čtyřvrstvou stužku, která vypadá velkolepě i na tekutých vlasech - stačí přidat další tři pásky, střídavě je tkát do opletení, jako ve videu.

Pokud jedete na dovolenou, můžete si vybrat originální verzi s dvěma prýmky, sestavenou vzadu s volnými vlasy, shromážděnými v hrnci nebo tkát pouze okraj do opletení, takže zbývající prameny padají nádherně na ramena.

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy

Majitelé dlouhých objemných vlasů mohou také experimentovat s účesy s propletením. Chystáte-li se na rande, přitiskněte prameň vlasů za uchem do gréckeho opletu, který na jedné straně uzamkne prameny, poté přepněte na druhou stranu a střídavě změňte techniku ​​uchopení. Tak získáte krásnou verzi v podobě hada s tekoucími vlasy.

Boční dělení a francouzský oplet z bláta, který se plynule mění na ocas, je perfektní jak pro večer, tak i jako volba pro každý den. Může se také tkat do objemového hrnce, který lze snadno vyrobit z pokračování s opletení, roztažením pramenů na jedné straně a zatočením vlasů do hrnce, jak je znázorněno na obrázcích níže.

Prošívaný účes vypadá ženský a romantický, lehce neopatrný a nepřesný. Můžete také splétat opletení naopak - zdola nahoru s zachycením pramenů po stranách, shromážděním ocasu na koruně v hrnci.

Sledujte videa o tom, jak se takový účes stříhat

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy: krásný styl vlasů

Dlouhé vlasy - standard ženské krásy. Časy se mění, ale nemají žádnou moc nad preferencemi většiny mužů. Pro loajalitu milovaného člověka musí být stereotyp, který vznikl, placen majitelem dlouhé hlavy vlasů. Kromě zvláštní pozornosti, která je vyjádřena ve specializovaných maskách, sprejů, olejích a jejich barvách, je hlava vlasů ponechaná k sobě rychle zmatená. Dokonce i když zbavíme praktických úvah, touha být jiným a překvapením milovaného člověka tlačí dámu, aby experimentovala. Přijďte k záchranným účesům s copánky na dlouhých vlasech a elegantně sbírejte vlasy v souladu s obecným obrazem. Jaké jsou úspěchy kadeřníků?

Účesy s prošitím pro dlouhé vlasy: možnosti tkaní

Původně národní bordel do pasu pohltil všechny roky zkušeností profesionálních stylistů a objevil se před moderními fashionisty v různých variantách. Často je obtížné rozpoznat naše staré známé v účesu z mnoha propletených pramenů. Ale jak víte, komplex se skládá ze sady jednoduchých. Takže musíme začít se základy - s typy drátků.
Klasika tří pramenů, tkaná na volných koncích vlasů, se stěhovala na povrch hlavy, získala jméno francouzského opletu. Jeden má pouze změnit uspořádání křížených pramenů - ze směru "od hlavy" k "k hlavě" - a to je již "němčina".

Kroucení každé části vlasu na svazky a splétání opletu obvyklým způsobem, se ukáže nová verze - "ve švýcarském". Ztráty v podobě jediného pramene okamžitě otočí opletu do rybího háčku. A může to vypadat skvěle a natáhl se přes povrch hlavy a zdobí se na volně visící špičky. Pletenek ze dvou částí vlasů, zkroucený mezi sebou, má také jméno - "Twist" oplet.
Tkaní pletenin pro dlouhé vlasy mohou obsahovat složitější možnosti. Například pro zvládnutí 4, 5 a více pramenů se vyžaduje dovednost. Takové složitosti vypadají velmi neobvykle. Ale i když není možné je ztělesnit na hlavě, účesy s propletenými pro dlouhé vlasy s jednoduššími prvky vypadají stejně dobře! Jednoduchost jejich implementace pomůže být okouzlující a překvapující každý den.

Různé pletení pro dlouhé vlasy - video lekce

Účesy z pletenců pro dlouhé vlasy: jak postupovat krok za krokem

Krásné tkaní není vždy obtížné. Dokonce i obvyklý opletení se může objevit v nové roli. Celé tajemství je v barevné svazky svázané v kořenech pramenů dolního sektoru vlasů. Takové "zvýraznění" přidá barvu a hlasitost a podrobná fotografie jasně demonstrují veškerou jednoduchost a kreativitu tohoto přístupu.


Pro účes z pletenců pro dlouhé vlasy je důležité se naučit kombinovat různé techniky. Chcete-li to provést, můžete začít s identickými prvky. Francouzský braid, nebo němčina, začíná vpravo od obličeje a zvedání pramenů pouze z vrcholu hlavy je postupně vedeno k zadní části hlavy. Neviditelný je již upevněn na levé straně zadní části hlavy. Analogicky se opletení provádí ve druhé polovině. Aby se dosáhlo objemu, každý segment tkaní se od sebe odděluje na konci pramenů. Pokyny ve formě série fotografií vám pomohou vypořádat se s tímto účesem.


Další možnosti účesů s copánky se provádí analogicky a je také jednoduché provést. Jediným rozdílem je to, že směr "naopak" nepůsobí ve směru naproti zadní části hlavy, ale blíže ke středu krku. Celý mop přitahuje gumovým pásem, přičemž zvláštní pozornost věnuje uložení jednoho prvku na jiný. Z ocasu je vytvořen volumetrický svazek. Chcete-li sledovat celý postup, pomohou vám pokyny k fotografování.


I obvyklé francouzské splétání pomocí jednoduchých prvků bude vypadat novým způsobem. K tomu, aby byl hypertrofovaný objem, se navrhuje vytvořit hromadu. Po takové důkladné přípravě je pletenina spletená bez zachycení extrémních dočasných zámků. Dále jsou na každé straně vyrobeny obvyklé klasické verze. Výsledné pigtaily jsou zataženy a fixovány. Krok za krokem ukazuje, co byste měli věnovat pozornost v procesu tkaní, abyste získali takový příjemný účes pro dlouhé vlasy.


Mimochodem, účesy s propletenými pro dlouhé vlasy aktivně používají iluze. Jak? Příkladem toho je následující instrukce. Když se podíváte na výsledek okamžitě, nikdy si nemyslíte, že taková okázalost tvaru není výsledkem silných stohů nebo pečlivého česání pramenů. A dovednost zde bude vyžadovat nejzákladnější - splétat klasický pigtail z vrcholu vlasů na zadní straně hlavy. Dále jsou do tkacích segmentů vytaženy extrémní volné prameny, lehce zkroucené pro strukturu, což dává lehké nedbalosti stylu. Takový původní účes s kosou pro dlouhé vlasy je ideální pro každý den a pro oslavu.


Podobná technika lze vysledovat v této verzi designu dlouhých vlasů. Podrobná fotka ukazuje kombinaci tří prvků: dva okraje podél okrajů s vyzvednutím pramenů z koruny a jedním klasickým uprostřed. Tkaní se provádí v horní a střední části vlasů, přičemž spodní kadeře se uvolní. Je to z toho, že "dárcovské" prameny budou vzaty k vytvoření volumetrického efektu.


Ti, kteří chtějí provést splétání čtyř pramenů, budou mít zájem se seznámit s pořadím jejich vedení, který je ilustrován na fotografii.

Jak tkát pleteniny s 5 prameny a různé styly s nimi, viz tady.

Krásné pletené pletené pro dlouhé vlasy: fotografie místo tisíc slov!

Vytváření účesů s propletenými vlasy na dlouhých vlasech je šikovná skvrna nekomplikovaných prvků. Vlákna vyjmutá z obličeje, zkroucená ve formě postrojů, napodobují původ opletení, jejíž úlohu pak vykonává řada hlušin, které jsou fixovány zvláštním způsobem pomocí elastických pásů. Fotografie ukazuje, jak to může být velkolepé.

Co je vytvořeno iluzorně, můžete snadno ztělesnit obvyklou francouzskou šikmou, vytvořenou v horní části hlavy vlasů. Nebo analogicky opletí rybu na hlavě. Fotografie ukazují, jak dívčí tento účes s copů vypadá. Se svými lehkými roztrženými a nafouknutými segmenty opletení je také v trendu a navíc vše!

Vzhledem k tomu, že vychází z francouzštiny, je snadné vytvořit dlouhé vlasy pro dlouhé vlasy. Příkladem toho je vodopád, který směřuje ke kudrnatým tvarům a tvaruje celý účes.

Pokud je potřeba odstranit všechny vlasy, pak francouzský pletený zvládnout "povzbuzování", bez ohledu na kontext plánovaného účesu. Tkaní s zachycením na jedné straně nebo z obou s přechodem na obvyklou parta - univerzální volba. Vydrží jak mořský vánek, tak vyhlížející pohled na večerní událost. Fotografie vám pomohou vyhodnotit.

Krásné spletené tkátko v německém tlumočení pomůže vytvořit ještě velkolepější obraz. Dokonce i položení na hlavu přesně uprostřed je snadné dosáhnout úžasného výsledku. Hlavní věc - nezapomeňte poslat všechny finanční prostředky, abyste vytvořili přehnaný objem!

Mimochodem, díky tomu, že se tknou a rozfouknou tkací segmenty, stává se velmi efektivní pravidelný účes s dvěma prýmky, který se změní na jeden.

Několik po sobě jdoucích opakovaných prvků v oddělení s přechodem na paprsek nebo ocas dobře hraje v kontrastu, což lze snadno vidět na následujících fotografiích.

Podívejte se na video úchvatně krásné a neobvyklé vlasy s copánky, vyrobené na dlouhé vlasy.

Krásné tkaní s příslušenstvím: páska zesiluje dojem

A chcete-li "vyzdvihnout" v podobě dalšího příslušenství, pak tkaní pleteniny na dlouhé vlasy se stuhou přidáte barvu a udělají to velmi jemně. Každá barevná páska tkaniny nebo dokonce nit s korálky může hrát svou roli. Chcete-li zvládnout zvuk pásky v souvislosti s proužkem účes může být provedeno jinak: nechat to připíná mezi prameny jako rám nad již dokončené tkaní, nebo poslat konce přímo do tlustého křížení křížení? Nebo má možnost zkroucení s jasným okrajem? Německý oplet s přidáním stuhy v různých inkarnacích vypadá svěží a roztomilý na dlouhých kadeřích. A hrajete si s interpretacemi, můžete obléknout obvyklé obojstranné školní pásy do elegantního korzetu. Série fotografií níže ukazují celou mnohostrannost fantazií v souvislosti s účesy z copánků.

Ačkoli dnes tkaniva dlouhých vlasů je na vrcholu popularity, všichni budou moci najít ty možnosti, které budou výhodně čerpat hezkou hlavu. Tenké prameny v tomto účesu mají všechny šance vypadat mnohem větší než jejich obvyklý formát. A tlusté a těžké kudrlinky, krásně sestavené v jediné kompozici, přitahují názory obdivujících kolemjdoucích. Nálada dokonce spočívá v tom, jak pevně tkát prameny. Vzdušná a romantická mladá dáma je tak odlišná od domácích v indickém kmeni: na fotografii vidíte rozdíl mezi dvěma zdánlivě identickými účesy.

Spektrální a vibrující opletení s cancanalone, trend této sezóny, můžete vidět zde.

Takže účesy s propletenými pro dlouhé vlasy umožňují fantasizovat a odhalit se světu ve zvolené perspektivě. Kdo ví, snad zítra bude obraz milostivého milence uvolnit cestu k tomu, který bude připraven k všem všem životům?

Účesy s prýmky (55 fotek) - Vázání na střední a dlouhé vlasy

Účesy s copánky překvapí krásou a originálností. Již od raného dětství dívky cítí zájem chlapců o pigtails, a s věkem se jen zesiluje. Dnes existuje mnoho druhů tkaní na vlasy různých délek. Budou přinášet jasné barvy ve všední dny a budou zdobit všechny oslavy.

Účesy z copánků to udělejte sami

Nejpopulárnější tkaní je klasický a francouzský oplet, rybí ocas. Právě oni tvoří základ účesů se složitou strukturou. Klasický pás je tvořen třemi proužky, které se vzájemně překrývají a vzájemně se překrývají.

Technika tkaní hlavních typů pásů:

 • Spikelet je ideální pro kancelářský styl a vypadá přirozeně s teplákovou soupravou. Chcete-li jej splétat, musíte rozdělit vlasy na 3 vlákna a tkát jako klasiku, ale postupně přidávat boční vlasy. Pro větší originalitu opletení spike nahoru.
Všichni dětští šplhali kužel
 • Poloviční srst se liší od předchozí verze tím, že do nití jsou vtaženy pouze prameny, které se nacházejí ve směru růstu vlasů. Takže vlasy na opačné straně zůstávají volné.

Tip! Každá šňůra může být přeměněna na světlou a originální část vnějšího obrazu a do pramene přidána krásná hedvábná stuha.

K dispozici je 7 hlavních "geografických" odrůd tkaných textilií: ruské, francouzské, holandské, německé, anglické, řecké a africké. Většina z nich nemá nic společného se zeměmi, které jim daly jméno.

 • Russian Spit - tradiční verze tkaní tří pramenů. Nejjednodušší způsob, jak se na celém světě používají jak ženy, tak i muži.
 • Francouzské splétání - tkaní s výběrem bočních pramenů a propletáním je do hlavního střihu. Poskytuje možnost tkaní zachycením téměř všech vlasů.
 • Dutch Spit je obrácená verze francouzského Spitu. Může být také nazváno německým opletením. Přináší objemný účinek, zejména u dlouhých pramenů, a to i na tenkých vlasech.
 • Anglický oplet - tkaní klasickým trojprstým prýmkem nebo jiným na dříve shromážděných ocasních chlupách. Původně byla vynalezena pro ženské žokejky, pro něž bylo obtížné nosit jezdkovou přilbu.
 • Řecký opletený pletený pletený pletený okraj vlasů. Původně zdůraznil stav svobodných obyvatel starověkého Řecka, zatímco otroci byli zkráceni.
 • Afrokosa - tkaní tenké pleteniny po celé ploše hlavy pomocí speciálních vláken a upevňovacích prostředků. Zpočátku měla čistě utilitární funkce kvůli tomu, že žije v horkém podnebí a nedostatku pravidelného mytí vlasů.

Vlasový oplet v opletení vzbudí představivost

Vynikající zdůrazní individuitu vlasových háčků ve spleti. To dává vlasům extra objem, takže je vhodný pro dívku s tenkými vlasy a zahrnuje jednoduché tkaní vnějšího opletení a francouzštiny. Můžete změnit účes podle svého uvážení a experimentovat s jinými metodami tkaní. Kvalifikovaní řemeslníci mění druhou opletení pro změnu na postroj, čtvercový oplet a jiné typy.

Neobvyklý účes se splétá ve spleti

Chcete-li provést dvojitý opletek, potřebujete:

 • Vlasy jsou rozděleny do 3 identických pramenů a začíná tkát opačný francouzský oplet nebo špička "dovnitř".
 • Ke dvěma řetězcům se přidá nová, podmíněně pojmenovaná 2a. Vlnová vrstva končí vlevo nahoře dalšími vlákny.
 • Do tří pramenů je také přidán nový pramen menšího rozsahu 3a, tkaní pokračuje a končí malým praporkem vlevo nahoře, jako v předchozím případě.
 • Stejné akce je třeba opakovat, dokud se nedostane na požadovanou délku. Pevné elastické vlasy.
 • Volný pramen 2a, který je ponechán nahoře, je rozdělen na 3 části a z nich je tkaný oplet.
 • Pásky 2b a 3b se přidávají podél pořadí a tkaní pokračuje po celé délce vlasů.
 • Okraje švestek se musí táhnout a uvolnit.
 • Zajistěte 2 opletky gumovým páskem a zajistěte ho lakem.

Tip! Vlasové oplety v opletení budou vyhovovat majitelům dlouhých vlasů. Při průměrné délce se rozpadne a na krátké účesy je vůbec nemožné.

Originální vzhledové účesy, které kombinují několik typů tkaní korálků z chvostového rybího ocasu, které se pohybují ve svazku přesličky z braid-flagelum

Představuje účes tkaní copánky

Jeden standardní oplet je klasická každodenní verze. Ale co účes, aby to krásné a pohodlné? Kombinace několika copánků, které tvoří jednu velkou kompozici, vám umožní přilákat pozornost ostatních.

Volumetrický opasek rybí ocas Volumetrický opasek rybí ocas. Krok 1-2 Volumetrický chvost opice. Krok 3-4 Volumetrický chvost opice. Krok 5-6

Pro romantické datum můžete splést srdce. Chcete-li to provést, nejprve ošetřete ruce pomocí fixačního gelu nebo laku. Prostředky umožňují odstranit přebytečné chmýří a vlasy jsou hladké a zvládnutelné. Na straně hlavy je oddělen jeden pramen a hned za ním další. Spodní kadeř je pod vrcholem, vytváří uzel a napíná. Další tenký pramen vytvoří stejnou smyčku. Během tkaní není nutné ztratit konce pramenů. Budou potřebovat k vytvoření srdce. Šest uzlů na jedné straně je dostatečné, jsou dočasně fixní a na druhé straně provádějí stejné manipulace. Hroty pramenů jsou svázané a zdobené kamenem.

Dva paralelní pásy

Tip! Každý obyčejný účes může být originální přidáním nejběžnějšího tkaní.

Tradiční splétací spikelet Braid spikelet, který se mění na ocas ryb

Šplhat s třesky: rysy a technologie

Ne tak dávno se staly oblíbenými třesy. Je to několik typů: dlouhý, krátký, rovný a šikmý. Všestrannost švů umožňuje tkaní v kombinaci s náramky, aby vypadaly organicky a slavnostně.

Braid ve stylu boho, pletené z bangů Účes s rovnými třesky a opletením ráfkem

Na podlouhlých třesích vypadá přirozeně na boku psí bob. Díky úzkému tkaní se získává elegantní obruba, která vám umožní sbírat vlasy a ušetřit na nákupu příslušenství. Zbytek vlasů se může zvlnit a zanechat kudrlinky volné. Získejte okouzlující, lehce nedosažitelný romantický obraz. Pokud jsou do vlasů náhodně vtaženy některé klasické opletky, dojde k úplnému hippie stylu.

Braid a šikmé rány

Holandský braid vypadá působivě na dlouhý třesk. Vyrábí se podle principu francouzštiny, pouze lemování neleží na sobě, ale běží dovnitř. Je třeba pokračovat v procesu podél čela, dokud neudělají nárazy, pak se připevní tenkým elastickým páskem a bodne za ucho s neviditelnou nebo krásnou srstí.

Francouzský oplet

Neobvyklý účes barů dává francouzským šlehaným třeskům. K tomu by měla být hlavní část vlasů zajištěna na zádech v ocasu koně nebo koně. Pak je třeba uspořádat boční prameny. Ze dvou stran jsou vtaženy do francouzského proužku od počátku růstu vlasů. Pak se musí copánky trochu uvolnit, aby získali hlasitost. Finish účes by měl navrhnout paprsek, upevnění tkaní neviditelné. Při tkaní v kombinaci s ocasem je stačeno jedno proužky na třesku podél čela čela, jehož konce nahradí elastický materiál ocasem.

Malvinkové vlasy s copánky a rovnými třeskymi

Tip! Pro změnu se doporučuje experimentovat s nárůstem pomocí jeho stylingu. Může být rozdělena na rovný nebo oboustranný rozchod, krásně bodnut z různých stran, nebo jen vyřezaný.

Účes pro střední vlasy: stuha vždy zůstává v trendu

Výběr opletení, která je vhodná pro středně dlouhé vlasy, nemusíte omezovat svou představivost. Vše závisí na trpělivosti a čase, které by mělo být věnováno vytvoření tohoto mistrovského díla.

Účes s kosou na střední vlasy

Bohemian chic přidá tkaninu řeckých copánků. Mohou být umístěny v libovolném směru, vytvářet nové formy. Pokud střídáte těsné opratě a mírně nafouknuté, můžete dosáhnout působení lehké nedbalosti.

Reverzní francouzský oplet

V každodenním životě jsou nepostradatelné francouzské prýmky, takzvané spikelety. Mohou být navrženy pro večerní událost. Stačí, když vytvoříte vazbu ve dvou špendlících. Pokud na sobě spletete takový oplet, můžete vytvořit tvar otevřené květiny. Pro to potřebujete:

 • Vyberte boční rozdělení na požadovanou stranu.
 • Napojte zadní část třemi prameny na konec a zajistěte gumičkou.
 • Vraťte se na začátek a vytáhněte smyčky vlasů z každého pramene.
 • Konec výplně, točit se ve spirále, tvořit květinu a zajištěn pomocí knoflíků.
Účes pro střední vlasy s copánky Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 1-4 Účes pro střední vlasy s copánky. Krok 5-8

Tip! Pro uvolnění vlasů v kombinaci s tkaní se doporučuje, aby se natáčeli na kadeře a nechtěně opouštějí ramena.

Ohromující opletení pro dlouhé vlasy

Z dlouhých vlasů můžete experimentovat s různými typy tkaní. Například jen pár minut bude věnováno velkolepému řeckému účesu, ale výsledkem bude potěšení každé dívce.

Spit, spojující se s květem Hromadné francouzské prošívání, které se mění v ocas - nádherná verze účesu pro dlouhé vlasy

Pro účes musíte nejprve napojit napnutý ocas, který je rozdělen na 4 stejné části. Z nich je tkáno 4 volné ryby. První je tvořena rámečkem kolem hlavy. Druhý je umístěn pod prvním na opačné straně. Třetí je také popsáno níže v kruhu. Čtvrtina je umístěna uprostřed tvaru květiny.

Koňský ocas s francouzským opletem Koňský ocas s francouzským opletkem. Krok 1-2 Přeslička s francouzským opletkem. Krok 3-4 Přeslička s francouzským opletením. Krok 5-6

Pokud nechcete skrýt délku, můžete splétat dlouhý trojrozměrový oplet 4 nebo více pramenů a zajistěte ho gumovým páskem ve spodní části. Na dobře upravených vlasech vypadá jakýkoli spona skvělý.

Vypusťte rybí ocas a květinu z vlasů Vypusťte ocas ryb a květ z vlasů. Krok 1-2 Naplníme rybičku a květinu z vlasů. Krok 3-4 Vypusťte chvost a květ z chlupů. Krok 5-6 Vyklouznout z chlupů a květiny. Krok 7-8

Tip! Po umytí vlasů byste neměli být příliš horliví při aplikaci fixačních prostředků na vlasy. Kudrlinky se stávají těžšími a mohou vypadat drsně z přebytku gelu.

Kužel na dlouhých vlasech

Svatební prýmky: co způsobilo popularitu?

Vlasy s prýmky nikdy nezmizí z módy. Na svatbě má nevěsta možnost ukázat svou originalitu různými vazbami. Samozřejmě, v tomto případě je lepší nechat účes sám, protože design může být příliš komplikovaný.

Dálkové světlo a čelenka - skvělá volba pro svatební účesy Elegantní pleteniny jsou často přítomny v účesů pro nevěsty

Chcete-li zdůraznit ženskost a romantiku, pomůže vám pletence s propletenými květy. Měli by být v souladu se svatební kyticí a celkovým stylem oslav.

Nevěsta s okrajem

Bez závoju vypadá spousta drátků velkolepě. Chcete-li vytvořit, potřebujete jen trochu trpělivosti. Krásný okraj několika vodopádů a dlouhých zabalených drátků tvoří květ s objemnými plátky. Jednoduchost a něha dává na své straně nádherný oplet. Obraz nevinné princezny doplní úhlednou malou diadém.

Se závojem není nutné provádět složité konstrukce vazeb. Stačí, abyste vydali tresk. Můžete si opékat vlasy tak, aby nedošlo k rozcuchání pod tkaninou.

Více svazků

Tip! Abyste si mohli oslavu vychutnat, nepotřebujete utahovat prameny do pletenin. Utáhnou kůži a během několika hodin bude nevěsta cítit nepohodlí. S trochou načechraných vlasů se objeví další hlasitost a bude tu síla pro zábavu.

Svatební účes s kosou na dlouhých vlasech

Uložení do finále: pletené prsty zůstanou v dětství

Noční škola prom promyšlená na celý život, takže všechno, včetně vzhledu, by mělo být perfektní. Účes pomáhá zdůraznit všechny výhody majitele a přitahovat nadšené názory ostatních. Její výběr závisí na celkovém stylu akce, šatech a obraze, ale tkaní vždy vypadá příznivě.

Účes pro absolvování vodopádu Spit - romantický a slavnostní

Na dlouhých vlasech si můžete vytvořit vlastní vlasy z několika vodopádů. To je skvělá alternativa k uvolněným vlasům, které nebudou zasahovat a nebudou po celý sváteční den rozcuchané.

Elegantní účes s lomítkem na ples

Elegantní fúzní spirála přitahuje svou elegancí a elegancí. Jsou rychle a snadno vyrobeny. Nejdříve je třeba pokrýt vlasy a zkrotit pramen na korunu do svazku 3 cm. Potom se k ní přidá pramenec na levé straně a spolu se točí. Ve výsledném řetězci vlasů se postupně přidávají nové prameny ze dvou stran. Zbývající vlasy jsou fixní neviditelné nebo krásné vlasy.

Tip! Chcete-li, aby vaše vlasy byly čerstvé až do konce vážného dne, je třeba zacházet se silným lakem. Extra lesk bude poskytovat vosk.

Účesy založené na tkaní pleteniny pro dlouhé a střední vlasy. Pokyny krok za krokem s fotografiemi

Účesy na bázi tkaní, vždy vypadají stylově, módní a zároveň ženská. Pokud se podíváte na dívky, které s takovými účesy chodí, zdá se, že jsou všichni profesionální kadeřníci, protože je velmi obtížné provést takový účes. Ale dnes vám ukážeme krok za krokem lekce, jak se naučit, jak vázat krásné pigtails doma, s takovým arzenálem, můžete každý den udělat nový účes. Samozřejmě, že od prvního okamžiku se vše nezjistí, jako na obrázku, ale s námi vám pomohou krok za krokem fotografické lekce, protože živé fotografie poskytnou úplný obrázek o podrobnostech procesu vytváření účesů a konečném výsledku.

Pletené tkaní vypadá nejlépe na dlouhých vlasech, ale na středně dlouhých vlasech může být vyrobeno spousta různých drátků.

Pokud se připravujete na svatbu, pak více slavnostní účesy nejsou základem opletu, můžete vidět v článku: Svatební účesy pro dlouhé a střední vlasy: více než 100 fotek

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Šipka s ocasem pro střední a dlouhé vlasy

Tkaní opratě s ocasem jsou mnohem objemnější, lehčí a hravější. Zajímavé a neobvyklé tkaní získané gumovými pásky vám nabízí nejúspěšnější možnosti:

Spit "Fishtail"

Na první pohled vypadá, že rybačka je spíše komplikované tkaní, ale není to, pletenina je tkaná z pouhých dvou pramenů a poměrně rychle. Vlasy jsou rozděleny na dvě části, potom je z jedné části tažen malý pramen a přenesen do další části, stejně jako na druhé straně. Pásky by měly být tenké, aby poskytovaly krásný vzhled. Tento účes se snadno udržuje po celý den a udržuje si tvar, netahčí příliš mnoho vlasů, je vhodný pro různé typy vlasů, ale vzorek na rovné vlasy je nejlépe vidět.

Chcete-li, aby se účes stal výraznějším a objemnějším, vám kadeřníci doporučují, abyste ošetřovali vlasy u kořenů kleštěmi. Nejvhodnější je oddělit prameny nehtem malého prstu, zvednout vlasy stejným prstem a všechny ostatní fixovat opletení v tuto chvíli.

Tvar rybího plátna je velmi jednoduchý, ale poprvé to nemusí fungovat, někteří lidé mají unavené ruce, jiní nemohou oddělit ani prameny, dlouhé chlupy jsou při tkaní zamotané.

Video: jak splétat rybí ocas

Francouzský oplet

Francouzský oplet je nejjednodušší oplet a je základem mnoha účesů, které vám umožňují fantasizovat a vymýšlet nové tkaní a obrazy, abyste vytvořili nejkrásnější účesy.

Můžete napodobit francouzskou stužku rovnou nebo diagonálně, na hlavě můžete splétat dva nebo více francouzských copánků a mnoho dalších. Velké množství jeho typů vám umožňuje vytvořit jedinečný stylový obraz.

Francouzský proužek tří pramenů je tkaný podle principu konvenčního třívrstvého opletení, jen přes celou hlavu, tkaní a přidáním nových pramenů do opletení.

Navrhuji sledovat video o tkaní francouzského proužku.

Reverzní francouzský pletenek se v poslední době stal velmi oblíbeným a to není překvapující, vypadá stylově, neobvyklý a originální, a připadá trochu komplikovanější než klasický, to znamená, že je tkaný jako klasika, ale nikoliv venku, ale dolů. Video níže ukazuje vše detailně:

Kombinace šlehačky se spoustou a ocasem

Připojíte-li splétání klepnutím nebo ocasem, dostanete účes na svátku i na světě)). Takové kombinace se dokonale doplňují, tudíž čím více spojujete vaši fantazii, tím lépe.

Vzory tkaní různých pletenin pro dlouhé vlasy

Možná vám bude snadněji porozumět tkaní, pokud se podíváte na schéma, ve které je ukázáno, jak a proč se to prolíná:

Prázdné stužky: foto

Jak můžete vidět vytvořit tak krásné tkaní není tak těžké, studovat, experimentovat, vytvářet nové účesy každý den!

Účesy s copánky - tkaní s diagramy s fotografiemi

Existuje mylná představa o složitosti vytváření účesů s copánky. Nicméně, nejjednodušší účesy jsou prováděny za pár minut bez zvláštních dovedností a úsilí. Různé možnosti účesů od copánků vám umožní vybrat si vlastní verzi, a to jak pro každý den, tak pro zvláštní příležitosti. Oni nejen shromažďují neposlušné kudrlinky, ale také dávají ženský, romantický vzhled. Zde je podrobná příručka pro jejich vytvoření.
Jdi

Jak vytvořit jednoduché vlasy s pigtails: instrukce s fotografiemi

Bundle

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších účesů s mnoha možnostmi. Elegantní a velkolepý vzhled dává spoustu drátků. Provádí se snadno a nezpůsobuje potíže nezkušeným "stylistům".

 • Pečlivě pokořte vlasy po celé délce, abyste zabránili zamotání.
 • Shromážděte si vlasy tím, že vytvoříte vysoký ocas.
 • Rozdělte jej na dvě části. Oddělte každou část do opletení. Zajistěte konce tenkými pryžovými pásy.
 • Otočte oba prýmky v hrnci. Chcete-li zajistit, použijte šrouby.
 • Taková partia vypadá objemně a stylově. Dalším přízvukem bude stuha nebo vlásenka.

Klasický "rybí ocas" - trend z roku 2016

Jedná se o jednoduchý účes s jedním nebo více pigtails, určený pro dlouhé vlasy. Zde jsou pokyny, jak udělat fishtail:

 1. Pročesávat česané vlasy do ocasu a posunout ji na jednu stranu. Poté je třeba vlasy opravit gumou. Tento malý trik vyřeší problém vypadávání vlasů z vlasů.
 2. Rozdělí paprsek na dvě části. Klasická variace rybího výběžku je tkaná ze dvou pramenů. Při procesu tkaní z jedné části oddělíme pramen středního rozměru a odléváme to naopak. Udělejte totéž s druhým. Takže propletené šňůry střídavě vlevo a vpravo, je vytvořen celý prýmek. Aby tkaní mělo volumetrický vzhled, je nutné oddělit malé prameny.
 3. Fixovat vlasy pomůže gumu. Horní dásně je třeba odstranit.

Toto tkaní může být použito jak dívkami, tak dospělými dámami.

Stylové prošívané účesy


Klasické ruské šplhat

Mnoho dívek ví, jak je tkát. Může být doplněn o stuhy, luky.

Navrženo pro obchodní a večerní setkání. Jeho vrcholem je tkaní, začínající od čela.

S každým novým tkaním v opletení překrývají nové prameny. I při použití stejné techniky tkaní, v závislosti na tloušťce pramenů, vypadá účes pokaždé, když je nový a vždy bezvadně stylový.
Jdi

Vytvoření řeckého opletení

 • Pro vytvoření účesu jsou vlasy rozděleny do dvou částí.
 • Oddělení by mělo být jasné a dokonce i nahoře.
 • Zbytek vlasů je v zadní části hlavy odstraněn z kosti.
 • Vezměte děrovačky z dělení a přitiskněte je ve formě okraje, skryté konce v česaném nosníku.

Tento účes je neobvyklé a velmi krásné tkaní.

 • Šikmé ocasy jsou rozděleny do tří částí a každý je zkroucený do svazku. Jsou fixní, aby se nerozbialy.
 • Pak z pletenců tkát jednoduchý pigtail, který vypadá jako těsné zkroucené provaz.

Mistrovské účesy

Vlasy "Spit" - výhra, která vytváří jedinečný obraz, který kombinuje sexualitu, koketnost a ženskost.


Zrcadlová prýmka

Tato volba je vhodná pro tenké vlasy. Vytváří další hlasitost a přidá romantismu dívce do nevěsty.

 • Vlasy vyžadují předběžnou přípravu. Chcete-li to udělat, na velkých kadeřnicích nebo styler vítr vlasy.
 • Výsledné kudrlinky jsou česané prsty ruky nebo hřebenem s řídkými zuby a tknou obyčejný oplet, který se propletá s jednotlivými prameny.
 • Ozdobují nevěstou hlavu květinami, stuhami, umělými perlami nebo peřím.

Pletené uzel

 • Chcete-li to provést, vlasy se shromažďují v koni, zanechávajíc jeden pramen nevyužitý.
 • Uzel je zkroucený z výsledného konce ocasu, který je zabalen s kosou, získaný ze zbývajícího volného pramene.
 • Tipky jsou skryty pod dásní.

Večerní účesy

Takové účesy jsou vhodné pro večerní akce. Povolené jejich dekorace stuhy, luky, krystaly, korálky, umělé květiny.


Braid květina

Tato volba není snadná. Přesné následující pokyny vám pomohou vytvořit nádherný účes, který je vhodný jak pro svatbu, tak pro absolvování studia.

 • Broušení vlasů a rozdělení na boku.
 • Tváříme francouzskou stužku, tedy opletu "obráceně", která pochází z velké části. Chytíme prameny ze dvou stran.
 • Zvláštností tkaní je to, že postranní prameny jsou umístěny na dně. Zvedněte prameny ze stran a položte do středu.
 • My se splétá od rozdělení na levou temporální část a překládáme do zadní části hlavy.
 • Vezmeme malé drobné vlny a roztáhneme je a dáme jim účinek.
 • Přitahujeme na konec a připevníme pryžovou páskou. Špička je skryta pod gumou.
 • Výsledné tkaní se přiklopí do květu a zajistí jej kolíky.

"Spike" se svými vlastními rukama

Nejoblíbenější mezi druhy tkaní bylo a zůstává účes "Spike". V jejím tkaní není nic komplikovaného. Technika tkaní sama o sobě nevyžaduje důslednou shodu se schématem a dovoluje odchylky od obecných pravidel, což vám umožní vytvořit originální volumetrické opletky.

 1. Nejjednodušší tkaní "hrot" začíná hobnutím. Tkaní je vyrobeno z čela.
 2. Vezměte pramen a rozdělte jej na tři části. Začínáme tkát pigtail a pokaždé odvádíme další prvek ze strany. Čím častěji budou použity boční prameny a tím tenčí jsou, tím zajímavější bude "hrot".
 3. Když končí další boční prameny, je pramen tkaný obvyklým způsobem.

Podobné tkaní se používá v přítomnosti tresek. "Spike" s třesky začne tkát prvními dlouhými prameny.

 1. Účes dvou "špendlíků"
 2. Spikelet dovnitř. S takovouto technikou nejsou prameny položeny shora, ale zespoda.
 3. Padající "hrot". Pro takové účesy se z obou stran odvíjí pramen a tkát zhora dolů, další prameny se odebírají pouze shora.

Srdce

 1. Předčesané vlasy jsou rozděleny na dvě stejné části pomocí vertikálního dělení od čela k krku. Jeden kus je fixován klipem a vlevo.
 2. Druhá část je opět rozdělena na polovinu, od koruny k uchu. Hlavní práce bude provedena ve časové oblasti, takže okcipitální vlasy jsou také shromažďovány a upevněny pomocí svorek.
 3. Ze získaného úhlu se odděluje tenký pramen, rozdělí se na tři části a tkne externím opletením s vyzdvižením. Jeho směr připomíná průsečík, který dělí úhel na polovinu.
 4. Přibližuje se k čele, tkaní se plynule otáčí a mění délku pomocných uchopených pramenů. Pruhy z druhého oddělení do švů budou krátké a ze střední části dlouhé.
 5. Jakmile vlasy z druhé části skončí, vlasy se převezou ze zadní části hlavy a zvednou je. Uvnitř spodní části srdce je první vlákno co nejblíže plivce, následující prameny probíhají paralelně s prvním.
 6. Vnější šňůra je tkaná od ucha k centrální části ke spodní části krku.
 7. Na konci první poloviny srdce je tkaní fixováno a tkaní druhou polovinu stejným způsobem.
 8. Po dokončení tkaní druhé poloviny jsou pletené sponky spojeny elastickým pásem. Pokud je to žádoucí, jsou spojeny a tkát se navzájem.

Vodopád

Účes nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti a zvláštní úsilí. Doporučuje se používat v létě. Luxusní účes zdůrazňuje krásné vlasy. Je vhodný pro majitele vlnitých vlasů a rovnou. Pro jeho tkaní nebudou potřebovat laky a speciální stylingové výrobky.

 1. Začněte tkát po obou stranách hlavy. Chcete-li tak učinit, vezměte stranu ze strany a začněte tkát klasický oplet. Přitiskněte ji na úroveň ucha. Potom jsou středové a pravé prameny přeškrtnuty, namísto levého jsou odříznuty tenké prameny a zakryjí tento pramen s prázdným zvlněním.
 2. Pak nechte pravou stranu s kudr. Toto je první stupeň kaskády.
 3. Zbývají dvě prameny, třetí - převzaty z větší části vlasů.
 4. Uvolněte pravý pramen, když je v dolní části. V rukou levých dvou hlavních pramenů, které tvoří horizontální pramen. Tkněte ji v závislosti na preferencích, a to buď kolem obvodu hlavy, nebo do jejího středu.
 5. Na závěr fix hrot a nechte jeden zámek volný.

V závislosti na způsobu instalace může být "vodopád" neopatrný nebo okouzlující. Chcete-li vytvořit efekt glamour, budete potřebovat další vlasy curling a lak k ukotvení vln in. Naučte se, jak udělat francouzský vodopád v účes pro dlouhé, střední a krátké vlasy.

Podrobné video z mistrovské třídy vám pomůže při vytváření účesu "Vodopád".

Sdílejte v komentářích, které recenzované účesy s opletením děláte? Možná máte další krásné a přístupné pro nezávislé tkaní účesů z copánků, napište jak to děláte.

Pro Více Informací O Suché Vlasy