logo

18 nejlepších značek profesionální kosmetiky

Profesionální nástroje, které používají kosmetičky v kosmetických salonech, se výrazně liší od výrobků prezentovaných v obchodě. Mnoho žen již dávno přešlo na používání šampónů, krémů a masky doma. Ve skutečnosti, navzdory poměrně vysokým nákladům, jejich účinnost je několikanásobně vyšší než běžný výrobek určený pro masový spotřebitel. Koncentrace živin v nich je mnohem větší a v důsledku toho lze výsledek vidět téměř okamžitě.

Naši odborníci si vybrali 16 značek profesionální kosmetiky pro vlasy, tělo, obličej a make-up a začlenili je do hodnocení nejlepších světových značek.

Hodnocení nejlepších značek profesionální kosmetiky

Nejlepší značky profesionální vlasové kosmetiky

Známí výrobci kosmetiky pro péči o salon vytvářejí jedinečné produkty, které dokážou v jedné aplikaci zvládnout vážné problémy s vlasy. Při pravidelném používání můžete obnovit rovnováhu vody a tuku, zbavit se rozštěpených konců, obnovit přirozený lesk a zdravý vzhled, zachovat si barvu po zbarvení po delší dobu.

Kerastase

Francouzská společnost uvedla své první výrobky v roce 1964. Dnes je jednou z nejoblíbenějších značek ve výrobě profesionální vlasové kosmetiky na světě. Je široce používán v kosmetických salonech, stejně jako běžní zákazníci oceňují její účinnost a kvalitu.

Řádky představují profesionální výrobky pro různé typy vlasů, zaměřené na řešení problémů, které jsou v těchto kadeřích. Každá sbírka má vyvážené komplexy, jejichž tvorba zaměstnává více než 2000 zaměstnanců společnosti. Kerastase Nutritive je určena pro suché, citlivé vlasy, okamžitě zvlhčuje a vyživuje. REFLECTION se stará o oslabené barevné kadeře, dlouhotrvající pigment uchovává.

Značka je prostředkem k ochraně před sluncem, objemem obrysů, řešením problémů pokožky hlavy. Tam jsou také šampony, balzámy a masky pro péči o dlouhé kadeře, kudrnaté vlasy a řadu výrobků pro muže.

Alterna

Výroba vysoce kvalitní luxusní kosmetiky začala v roce 1997 ve Spojených státech. Přes mladý věk se značka již stala rozeznatelnou a milovanou nejen profesionálními stylisty, ale i všemi znalci exkluzivních výrobků pro péči o vlasy.

Speciální enzymový komplex, který je součástí produktů, je založen na biologicky aktivních složkách, které zvyšují účinnost vitamínů a mikroelementů. Oni jsou vstřebáváni rychleji, pronikají hlouběji do struktury vlasů. Výzkum v oblasti enzymové terapie vedl k vytvoření šamponů, pleťových vody a balzámů s jedinečnými vlastnostmi. Vlasy jsou doslova před očima transformovány, stávají se zdravými a zářícími.

Kompozice obsahuje cenné drahé složky: výtažky z černého kaviáru, houbičky, perly. Hlavní výhodou kosmetiky Alterna je patrné zpomalení procesu stárnutí vlasů. Prostředky jsou prezentovány pro všechny typy, vhodné pro citlivou pokožku hlavy a osoby náchylné k alergiím.

Americká posádka

Americká posádka, zařazená do žebříčku, je globální značkou kosmetiky, která vytváří pro muže profesionální péči. Její zakladatel, David Raccula, před více než 20 lety se rozhodl oživit tradici kadeřnictví pro silnou polovinu. Dnes vyrábí značka 40 výrobků pro profesionální péči o vlasy, stejně jako holicí výrobky.

Unikátní formulace a návrhářské balení rozlišují značku mimo jiné, která vyrábí výrobky pro muže. Řada Classic je určena k čištění, vyživování, hydrataci a regeneraci. Produkty regulují rovnováhu vody a tuku, vlasy jsou měkké a zvládnutelné. Po aplikaci je odvážná klasická vůně.

Řada CITRUS MINT je založena na citrusovém extraktu, známém pro své osvěžující a chladící vlastnosti. Kompozice obsahuje oleje ze zelené a máty peprné a pšeničné bílkoviny, které intenzivně vyživují, poskytují sílu a pružnost, zabraňují tvorbě lupů.

Redken

Značka, vytvořená v roce 1960, je považována za jednu z nejznámějších domů - ve Spojených státech. Získala jméno od kombinace dopisů ze dvou jmen zakladatelů: herečka Paula Kentová a její stylista Jerry Reddingová. Od roku 1993 patří značka L'Oreal a jeho popularita se rozšířila daleko za hranice země. Dnes ji mnoho profesionálních stylistů vybírá, aby se postarala o kosmetické salony.

Společnost má více než 60 patentovaných výrobků s jedinečnými vlastnostmi. Obnovují oslabenou strukturu a hluboce vyživují zevnitř. Pravítka jsou prezentována pro různé typy: suché a křehké, barvené, poškozené, kudrnaté vlasy.

Existují produkty, které poskytují objem v kořenech a po celé délce, zabraňující ztrátě, lesku a zdravému vzhledu. Specialisté na základě laboratorních studií vyvinuli vysoce účinné šampony pro péči o vlasy v blond barvách, stejně jako speciální linii pro muže.

Paul Mitchell

Další americká značka, která byla zařazena do hodnocení, byla založena v roce 1980 a dnes se stala jedním z nejrozšířenějších výrobců profesionální kosmetiky po celém světě. Společnost byla první, kdo začal sdílet profesionální výrobky podle typů vlasů a vytvářet speciální produkty pro mastnou, suchou, normální a kombinovanou.

Značka vyrábí více než 150 položek kosmetiky. Jedná se o šampony, kondicionéry, barvy, hydratační a stylové výrobky, lotiony a mnoho dalšího. Všechny jsou hypoalergenní, bezpečné pro zdraví. Obsahují pouze vysoce kvalitní přísady, které jsou přísně kontrolovány.

Politika společnosti spočívala v tom, že výrobky byly po dlouhou dobu určeny pouze profesionálním kadeřníkům. Díky větší popularitě je dnes k dispozici běžným uživatelům. Hlavní rozdíly v prostředcích: vysoká účinnost, lékařská péče, doba trvání činnosti.

Sexy vlasy

Zakladatel značky Michael O'Rook založil firmu, která již více než deset let sleduje tři základní principy: bezpečnost, vysoké standardy kvality a efektivní řešení problémů. Produkty značky dnes používají nejen obyčejní kupci, ale i světové filmy a hvězdy show business.

Všechny složky obsažené v kompozici jsou přírodní a přírodní složky, které jsou naprosto bezpečné pro zdraví a ekologii. Neobsahuje parabeny, sírany, umělé barvy, vonné látky a další rafinované výrobky. Jedna z nejoblíbenějších linek - Organics - je 95% organická.

Hlavní účinné látky: arganové a mandlové oleje, aminokyseliny ze sóji, pšenice, hedvábné extrakty. Jsou jemně a jemně pečují o kudrlinky, řeší problémy suchých nebo mastných vlasů, obnovují lipidovou rovnováhu, trvale fixují pigment barevných vlasů, obnovují strukturu a zdravý vzhled poškozených pramenů.

Matrix

Společnost je známá nejen mezi profesionálními kadeřníky, ale také širokým spektrem ruských spotřebitelů, kteří si vybírají vysoce kvalitní výrobky pro péči o vlasy. Ona je zařazena do hodnocení, protože její kosmetika považují mnozí za nejlepší na domácím trhu. Značka byla založena v roce 1980 a dnes představuje své výrobky ve více než 50 zemích světa.

Inovativní vývoj, laboratorní výzkum, pokročilé technologie dosáhly neuvěřitelných výsledků ve výrobě výrobků pro péči. Jedinečné patentované komplexy nemají v globálním kosmetickém průmyslu obdoby. Obsahují bezpečné složky, které jemně ovlivňují všechny typy vlasů a citlivou pokožku hlavy.

Slavná řada Matrix Biolage je vytvořena výhradně na základě zeleninových komponent. Všechny produkty jsou hypoalergenní. Jsou biologicky rozložitelné, neovlivňují životní prostředí.

L'oreal

L'Oreal je dnes jednou z nejstarších značek na globálním trhu kosmetiky. Obavy zahrnují mnoho známých značek, které vyrábějí luxusní zboží, stejně jako léky, které jsou distribuovány prostřednictvím lékárenských řetězců, profesionální kosmetika pro použití salonu a výrobky pro masový uživatel.

Sbírka značky zahrnuje pravítka pro různé typy vlasů, jakož i pro řešení konkrétních problémů, například ztráty, nedostatečného objemu nebo rozdělení. Komplexy vyvážené výživnými a zdravotními složkami v krátké době vracejí zdraví a lesk na oslabené vlasy.

Roky výzkumu nebyly marné. Společnost vytváří jedinečné produkty oceňované vedoucími kadeřníky a stylisty. Dnes jsou šampony, pěny, barvy a další výrobky pro péči a styling značek L'Oreal nejprodávanějším na světě.

Estel

Ruská společnost je téměř vždy zahrnuta do hodnocení nejlepších produktů pro péči o vlasy. Po zahájení své činnosti v roce 2000 získala silné postavení nejen na domácím trhu, ale také se stala známou po celém světě. Kosmetika splňuje nejvyšší standardy, výroba zohledňuje všechny současné trendy, vyvíjí jedinečné recepty, aplikuje nejkvalitnější suroviny.

Značka nabízí širokou škálu profesionálních nástrojů k řešení konkrétních problémů. Výrobky pro zabarvené vlasy zabraňují loužení pigmentu, zachovávají jas barvy. Šampony a kondicionéry pro poškozené kadeře je obnovují na úrovni buněk, čímž jsou silnější, silnější a pružnější. Produkty pro blondes neutralizují žlutý odstín, studené tóny se uchovávají po dlouhou dobu.

Nejoblíbenější linky jsou: Otium, Curex, Estel haute couyure, Princess Essex, Ine-Crystal, Estel Prima, Niagara, Alpha Homme, Bez stresu, Barva, Soft Touch, Estel Keratin, Termokeratin.

Nejlepší značky profesionální kosmetiky pro obličej

Profesní kosmetika je vyráběna tak, aby vyhovovala potřebám každého typu pokožky. Jedinečné komplexy a speciálně vyvinuté vzorce jsou schopné vyřešit všechny problémy, od akné až po změny spojené s věkem. Obsahují bezpečné přísady, mnoho řádek je vyrobeno výhradně z přírodních složek. Klasická kosmetika je obohacena exkluzivními extrakty černého kaviáru, sladkovodních perel a dalších cenných látek.

La roche posay

Francouzská společnost byla založena před více než stoletím, v roce 1904. Její kosmetika vzniká na základě léčivé termální vody pod přísnou kontrolou dermatologů a oftalmologů. Všechny profesionální výrobky jsou bezpečné pro zdraví, vhodné pro citlivou, alergickou náchylnou kůži a mají terapeutický účinek. Jemná struktura jemně pečuje a čistí, vyživuje se vitamíny a minerály, obnovuje zdravý vzhled, dělá to dokonalější.

Mineralizovaná voda je obohacena selenem. Působí jako antioxidant, pomáhá eliminovat toxiny a chrání před negativními faktory. Výrobky jsou vyráběny ve formě krémů, lotionů, pěn, sprejů, tonik. Pohodlné balení usnadňuje snadné použití a hospodárné využití finančních prostředků.

Mnozí odborníci a spotřebitelé se shodují, že La Roche Posay je nejlepší kosmetika pro lidi s citlivou kůží, je ideální pro dermatitidu, psoriázu a jiné závažné nemoci.

Ahava

Izraelská kosmetika je velmi populární po celém světě. Proto jsme v našem hodnocení zahrnuli i známou společnost Ahava, která vyrábí výrobky z minerálů, bahna a vody z Mrtvého moře, které jsou známé díky svým léčebným a omlazujícím vlastnostem.

Výrobky pro péči o pokožku obsahují čisticí, zvlhčující, regenerační a vyhlazující linky. První prostředek, pronikající hluboko do pórů, dokonale odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu. Ta druhá obnovuje lipidovou rovnováhu, intenzivně zvlhčuje a udržuje optimální množství vlhkosti.

Složení obnovitelné kosmetiky zahrnuje minerály z Himálaje a Mrtvého moře. Taková ideální kombinace umožňuje dosáhnout maximálního účinku proti stárnutí. Vyhlazovací linie bude nejlepší prevencí předčasného stárnutí pokožky. Zjemňuje, vyživuje, nasycuje vlhkostí, odstraňuje mimické vrásky a zabraňuje vzniku věku.

Clinique

Společnost byla založena před půl stoletím a je dnes světovým lídrem v oblasti výroby profesionální kosmetiky. Je absolutně bezpečné pro zdraví, je hypoalergenní, neobsahuje vůně parfému, je pečlivě sledována dermatology. Každý produkt je navržen tak, aby splňoval individuální vlastnosti každého typu pokožky.

Clinique vyvinula třístupňový systém péče, který zahrnuje čištění, peeling a hydrataci. Díky komplexnímu použití prostředků je kůže regenerována a omlazována.

Nejnovější inovativní řada hydratačních obličejových produktů je Superdefence Triple Action. Obsahuje jedinečný vzorec, který zachovává krásu a mládí po mnoho let. Extrakty exotických rostlin mají antioxidační účinek. Enzymy vytvářejí ochrannou bariéru proti negativním vlivům vnějších faktorů. Ribonukleová kyselina obnovuje imunitu.

Clarins

Ze všech značek v žebříčku byla Clarinsová první, která obdržela mezinárodní certifikát potvrzující výzkumný výzkum o přenositelnosti vysoce účinných formulací. Předtím byla vydána pouze farmaceutickým společnostem. Značka věnuje velkou pozornost vlivu na životní prostředí, všechny produkty jsou biologicky odbouratelné a nemají negativní dopad na životní prostředí.

Kosmetika vytvořená výhradně z přírodních bezpečných přísad. Kompozice obsahuje výtažky alpských bylinek a přírodních olejů. Unikátní prostředky k ochraně zdraví a omlazení projdou 86 testy, které kontrolují kvalitu výrobků od samého počátku až do prodeje zboží.

Přípravky chrání pokožku před negativními faktory co nejvíce: UV záření, chlad, vítr. Vyvinuté linie pro řešení dospívajících problémů, stejně jako pro ženy ve věku dospělosti. Společnost vyrábí speciální řadu výrobků pro muže.

Nejlepší značky profesionální make-up kosmetiky

Profesionální kosmetika má řadu odlišností od výrobků pro masové uživatele. Má lehčí strukturu, nezakrývá póry, je hypoalergenní, s pomocí, make-up vypadá přirozeně a krásně. Příjemná na dotyk texturu leží rovnoměrná vrstva na obličeji, netvoří hrudky a skvrny. U značkových výrobků zůstává make-up nezměněna po dlouhou dobu.

Dopravte se navěky

Značka začala fungovat od roku 2009. Její zakladatel, umělec Dani Sanz, vytváří skutečně značkové výrobky, které oceňují umělci make-upu a běžní zákazníci po celém světě. Důsledné motto společnosti: "Nejlepší by mělo být dostupné všem!" - je realizováno ve všech uvolněných prostředcích.

Široká škála barev a různorodá struktura francouzské kosmetiky uspokojí nejsložitější spotřebitele. Používá se při výrobě hollywoodských filmů, fotografických výstřelů se známými modely, výstav uměleckého umění.

Nejoblíbenější produktové řady značky: AQUA XL, ULTRA HD, PRO-SCULPTING. První byla vytvořena na základě unikátních vysoce odolných formulací s různými textury: matná, perleťová, kovová, saténová. Druhá série vám umožní vypadat přirozeně na televizní obrazovce a v městském životě. Díky programu PRO-SCULPING je k dispozici každá žena v umění konturování, nyní je možné modelování obličeje, rtů a obočí bez účasti make-upu.

Výrobky na make-up v Macu, které jsme v našem pořadí zahrnovaly, byly úspěšně použity profesionálními make-upovými umělci po celém světě. Jeho tvůrci, Frank Tuscany a Frank Angelo, byli zklamáni nedostatkem barev a textur zboží prezentovaného v té době. A v roce 1984 založili firmu s zcela novou koncepcí výroby make-up nástrojů.

Jak bylo plánováno, byly to produkty určené k použití při fotografování a natáčení videí, modelových show a dalších událostech na profesionální úrovni. Dnes jsou kosmetikou této značky upřednostňovány běžné ženy, které oceňují vysokou kvalitu a přírodní make-up.

Značka vyrábí řadu nástrojů s různými barvami a textury. Zde jsou jasné a nasycené a přirozené odstíny, perleťové a saténové, kovové a rozptýlené zářícími částicemi. Všechny výrobky podléhají přísné dermatologické kontrole, takže jsou bezpečné i pro citlivou, alergickou pleť.

Značka byla vytvořena v roce 1999 v zemi profesionálního make-upu - v Los Angeles (Kalifornie). Společnost Nyx je uznávána jako nejmladší a nejrychleji rostoucí kosmetická firma na světě. Její potenciální publikum je dívky, které dávají přednost jasným, mladistvým obrazům, které chtějí být odlišné od všech. Není divu, že se tato značka nazývá řecká bohyně Nix - majestátní milenka noci.

Značka s každou novou kolekcí nabízí stále více barev a textur, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Všechny výrobky jsou navrženy s ohledem na charakteristiky typu barvy pokožky, pravítka představují prostředky pro denní a večerní make-up, světlé a nudné odstíny.

Vytvořte si jakýkoli obrázek, experimentujte s textem a tóny, vytvořte perfektní make-up pro každou příležitost s make-up Nyx je nyní snadné a jednoduché. Kvalita a bezpečnost se staly klíčovým k úspěchu nejen u make-up umělců, ale také u běžných žen.

Původně zahrnutá do ratingové značky z Dánska vyráběla farmaceutické výrobky, avšak v roce 1984 byla vytvořena samostatná linka pro výrobu dekorativní kosmetiky. Přírodní komponenty a inovativní technologie, které se používají ve výrobě, ji oblíbily u žen po celém světě.

Představuje hlavní produktové řady pro make-up očí, rty a tónové nástroje. Jatky, tužky, stíny, oční linky jsou vytvářeny pod přísnou kontrolou dermatologů a oftalmologů, nezpůsobují alergické reakce, dlouho trvají, netekají z tepla a vlhkosti. Lesk na rty a rtěnka jsou plné živin. Vytvářejí nejen dokonalý make-up, ale také péči o jemnou pokožku.

Vývoj v oblasti výroby tonálních prostředků umožňuje vytvářet produkty různých textur a odstínů. Padají rovnoměrně, dlouho držet. Jejich základem jsou přírodní ingredience, které nezasychají, hydratují a vyživují.

Nejlepší značky profesionální kosmetiky pro tělo

Tělo, jako tvář, vyžaduje každodenní péči. Profesionální nástroje účinněji řeší problémy, které vyvstanou, odstraňují je a dávají mládí a krásu. Obsahují užitečné nutriční složky, výtažky z exotických rostlin, přírodní oleje. Navzdory vysokým nákladům na mnoho výrobků se používají nejen v salonech, ale i v domácí péči.

Čerstvá linka

Organická kosmetika z přírodních ingrediencí je populární po celém světě. Řecká společnost Fresh Line, která byla založena v roce 1992 v Aténách, nebyla výjimkou. Ve svých receptech využívá tradice starých vědců a léčitelů, všechny výrobky jsou vyráběny ručně. Existuje 8 hlavních řádků pro všechny typy pleti, včetně problému, citlivosti a věku.

Všechny výrobky jsou uváděny na trh pod označením ECO. Neobsahují silikony, parabeny, umělé parfémy, barviva a jiné agresivní chemikálie. Kompozice obsahuje rostlinné přísady, přírodní oleje, vitamíny. V každém nástroji je nejméně 12, což je přísně kontrolováno, což poskytuje tak úžasný výsledek.

Kosmetika mají příjemnou texturu a přírodní aroma, která jsou obdařena vzácnými bylinkami a květinami. Vrací sílu a krásu, vyživuje, zabraňuje procesu stárnutí.


Pozor! Toto hodnocení je subjektivní, inzeruje a nepoužívá jako návod k nákupu. Před nákupem byste měli konzultovat s odborníkem.

Kosmetika pro elegantní vlasy: péče s profesionálními výrobky

Proč potřebujete profesionální vlasovou kosmetiku

Po návštěvě kadeřníka se v našich vlasech nemůžeme radovat - mají zdravý vzhled, dobře se hodí, naživu a poslušnost. Ale asi po týdnu po dalším mytí hlavy doma, celý efekt zmizí. Proč se to děje?

Celá pravda spočívá v použití speciální kosmetiky stylistkou-kadeřníkem, jejíž složení a účinek jsou radikálně odlišné od masných výplachů šamponů a masky. Koneckonců, levné produkty mohou zlepšit stav vlasů jen na chvíli.

Dříve byly profesionální nástroje použity výhradně v kadeřnických salonech a nebyly k dispozici k volnému prodeji. V současné době však výrobci také začali vyrábět kosmetiku pro masový trh. Každý může koupit zázrak pro sebe, ale jejich výběr je tak obrovský, že obchod může otáčet hlavou ze sortimentu.

Pokud používáte profesionální vlasovou kosmetiku, důsledně dodržujte pokyny pro použití.

Typy profesionální kosmetiky

Pro lepší orientaci v produktech různých značek navrhujeme zjistit, jaké jsou produkty péče o vlasy v salonu.

 1. Šampóny - prostředky k praní vlasů, které odstraňují z povrchu hlavy nečistoty, prach a kožní mazu. Sdílený podle typu vlasů: pro mastné, suché, poškozené, normální, barvené apod.
 2. Balzámy. Prodává se pro úplnou péči s šampony. Vyrábějí vlasy hedvábně a dobře upravený vzhled, dodatečně sladí každý vlas s vitamíny a stopovými prvky. Také s pomocí balzám můžete chránit vlasy před poškozením během kadeřnictví a pomocí různých stylingových výrobků.
 3. Kondicionér pro oplach. Mají podobný účinek s balzámy. Kromě toho obaluje každý vlas ochrannou fólií, chrání ji před teplotními účinky během instalace.
 4. Masky. Používá se k obnovení poškozených vlasů, protože v jejich složení je nadbytek živin a hojivých složek. Pomocí jejich pomoci zvyšovat růst vlasů, zbavit se rozštěpených konců nebo lupů, poskytnout další výživu.
 5. Prostředky, které nevyžadují omývání. V té době, protože všechny předchozí kosmetické výrobky jsou používány téměř všechny krásy, tato kategorie není tak populární. Jedná se o tekutiny, spreje, krémy, ampule s přípravky, séra a kondicionéry. Před použitím každého z nich si určitě přečtěte pokyny. Koneckonců, některé musí být aplikovány na vlhké vlasy, zatímco jiné - pouze na suché.
 6. Nástroje pro styling. Umožňují experimentovat s vlasy, ale profesionální kosmetika má navíc ochranný a regenerační efekt. Vytvoření jedinečného stylingu používané pěny, laky, vosky, gely, tekutiny, spreje, lotiony.
 7. Barvicí nástroje. V této kategorii profesionálové zahrnují odolnou barvu s čpavkem, barvu se středním odporem bez amoniaku (po 30 červených výkonech nezůstane stopa) a matné výrobky, které stínují vlasy spíše než je barvit. Výhodou profesionální kosmetiky tohoto typu je, že nepoškozují vlasy a po postupu se změní pouze barva, nikoliv stav vlasů.

C: Barviva na vlasy EHKO jsou dobře pevné a nepoškozují vlasy

Rada Pro zlepšení stavu vlasů se nedoporučuje bezdomovně používat lékařskou kosmetiku, protože je zaměřena na léčbu konkrétního problému. Může být použit pouze po konzultaci s tricholožkou.

Jak si vybrat kosmetiku: profesionální poradenství

Profesionální produkty péče o vlasy se neprodávají za nízkou cenu. Také kupujete šampon, například si nebudete jisti, že to bude vyhovovat vašim vlasům. Naučte se od chyb, ale možná ne sami?

 1. Přečtěte si na fórech, kde oba stylisté a prostí kupci opouštějí svou zpětnou vazbu, doporučení ohledně tohoto nebo tohoto produktu.
 2. Pokud navštěvujete stejný kosmetický salon po dlouhou dobu a důvěřujete svému pánovi, požádejte ho o radu o tom, kterou kosmetiku preferujete.
 3. Přesně určit typ vlasů a požadovaný účinek, protože profesionální nástroje pracují jako léky z lékárny - zabraňují jedinému konkrétnímu problému. Neexistuje žádný lék na lupy, odstranění rozštěpených konců a rychlý růst vlasů v jedné zázračné láhvi.
 4. Podívejte se na katalog produktů jedné značky, které se vám líbí nejvíce. Koneckonců je často nutné aplikovat prostředky v komplexu: účinek použití šamponu je fixován maskou a opláchnutím, zbarvení s profesionální barvou nebude trvat dlouho na vlasy bez použití balzámu a tak dále.

Hodnocení nejlepších značek profesionální kosmetiky pro péči o vlasy

Trh s kosmetikou pro vlasy je velmi rozsáhlý. Zde, stejně jako v masové kosmetice, existuje mnoho výrobců.

Revlon Professional - nejstarší výrobce kosmetiky ze Spojených států

Představujeme vám řazenost nejlepších značek, které jsou ve svých recenzích zaznamenány profesionálními kadeřníky:

 1. Revlon Professional. Kosmetika původně ze Spojených států. Velmi běžná značka profesionálních vlasových produktů v Rusku. Používá se jak v kosmetických salonech, tak v holičstvích. Účinnost výrobků tohoto výrobce je zvláště známá v recenzích těch, kteří je používají doma.
 2. LEBEL je japonská společnost, která vyrábí širokou škálu profesionální kosmetiky. Komplex "Happiness for Hair", který se používá při lázeňské léčbě, a barvící přípravky z řady MATERIA a COLOR PREFAL jsou oblíbené u našich krás.
 3. Schwarzkopf je známá značka z Německa, jejíž produkty se vztahují jak na běžné masové šampony a masky, tak na profesionální použití. Vedoucí postavení na trhu pro barvy (Igora, Brilliance, BlondMe) a stylingové výrobky (Essensity), stejně jako péče a léčebné přípravky (Bonacure).
 4. Londa, Německo. Poměr "cena-kvalita" splňuje všechny výrobky této společnosti - pro styling a styling, barvení a permanentní vlasy, péče. Specialisté společnosti ve výrobě výrobků využívají moderní vědecké úspěchy.
 5. Matrix je americká společnost. Její produkty jsou vysoce kvalitní a mají za cíl dosáhnout účinků péče o vlasy v salonu doma. V Rusku byla od roku 2003 prodána profesionální kosmetika tohoto výrobce.
 6. C: EHKO. Další německá společnost, která své výrobky prezentuje na ruském trhu profesionálních produktů péče o vlasy. Zvláštní místo mezi výrobky, podle kadeřnictví, je obsazeno barvami tohoto výrobce - odolné, dobře pevné a nepoškozují vlasy.
 7. Kosmetika Senscience z Japonska je luxusní řada pro péči o vlasy, která obsahuje více než 25 výrobků. Exkluzivní balzámy a šampony, styling a produkty pro barvení vlasů se používají v nejdražších kosmetických salonech. Specialisté zejména berou na vědomí řadu Vitalock-6. Výrobky s nasycenými vzorci obohacené opevněnými komplexy jsou také v širokém prodeji.
 8. Estel je ruský výrobce profesionálních vlasových produktů. Kosmetika, která splňuje mezinárodní normy, je vyrobena na základě pokročilých technologií. Produktová řada zahrnuje celou řadu výrobků pro krásné kadeře potřebné pro vysoce kvalitní péči.

Celkově se v ruských kosmetických salonech používá více než 50 značek pro péči o vlasy. Nejlepší kvalitativní a efektivnější jsou však zahrnuty do našeho hodnocení. Pouze s použitím těchto produktů vypadají vlasy po návštěvě významného kadeřníka.

Profesionální vlasová kosmetika - recenze značky.

 • Blog
 • Autor: Alexandra
 • Buďte první komentář!

LebeL

Informace o společnosti LebeL

 • Země původu: Japonsko
 • Na trhu: od roku 1977
 • Úspěchy: 2 roky po sobě patří do top 5 nejoblíbenějších značek profesionální kosmetiky pro vlasy v Rusku.
 • Logo a jméno: odrážejí hlavní podstatu společnosti - touha po kráse, "b" (krásná) - dopis uprostřed pravé a levé Le.
 • Filozofie značky: Společnost LebeL pracuje na vytváření neomezených příležitostí pro kosmetické salony v oblasti technologie, tvořivosti a podnikání.

O produktech společnosti LebeL

Lebel je exkluzivní značkou profesionálních japonských výrobků pro péči o vlasy. Díky neuvěřitelným výsledkům získaly produkty kosmetický trh v Japonsku, Velké Británii, Francii, Německu, USA, Rusku a dalších zemích.

Přípravek aktivně zasahuje do procesu stárnutí vlasů, nasytí je přirozenou silou, krásou a zdravím. Tento efekt se dosahuje použitím nanotechnologií a přírodních složek: řasy, cypřiš, bambusový extrakt, hedvábné bílkoviny, perleťové bílkoviny, med, oranžový olej, různé vitamínové komplexy a aminokyseliny.

Výkonnost kosmetiky byla testována a potvrzena ve výzkumných laboratořích a poté v mnoha kosmetických salonech po celém světě. V Rusku jsou oblíbená takzvaná řada "štěstí pro vlasy", stejně jako odolné barvy vlasů COLOR PREFAL, MATERIA.

*** Od roku 2006 společnost investovala do vlastního výzkumného a vývojového centra, které zaujímá rozsáhlé území (950 m²). Hlavním cílem je nejen výzkum v oblasti péče o vlasy, ale také zlepšení kvality a bezpečnosti stávajících výrobků.

Výhody a nevýhody kosmetiky LebeL

1 Kosmetika je zcela bezpečná a splňuje přísné normy kvality;

2 Formule a formulace léčiv jsou patentovány;

3 Vysoká účinnost: při použití jakékoli řady kosmetických přípravků se dosáhne přesně těch výsledků, které jsou uvedeny na štítku;

4 Pro vytvoření všech linek kosmetiky (dokonce i produktů na barvení vlasů) se používají pouze přírodní a ekologické přísady;

5 V kompozici nejsou žádné vůně, alkalické přísady a barviva. Proto neexistují žádná omezení týkající se používání kosmetiky těhotnými ženami nebo kojícími matkami.

1 Vysoká cena je jediným objektivním důvodem, proč můžete přestat používat produkty LabeL.

Shrnutí

Kosmetická značka vyráběná v Japonsku a to je ukazatel kvality. Efektivita také není pochyb - vlasy se mění, jako by kouzlem. Vysoké náklady jsou však vážným argumentem.

L'Oreal Professionnel

Informace o společnosti L'Oreal

 • Výrobní země: Francie
 • Na trhu: od roku 1907
 • Zakladatel značky: Eugene Schuller
 • Vlastní kapitál: 24,5 miliardy EUR (údaj za rok 2016)
 • Čistý zisk: 3, 106 miliard eur
 • Zaměstnanci: 82881 (obrázek v roce 2015)
 • Filozofie značky: krása k dispozici všem.

O produktech

Prvotřídní značka L'Oréal Professionnel vyvíjí vysoce účinné produkty pro barvení vlasů, odolný styl, styl a péči. Ve 130 zemích po celém světě používají kadeřníci profesionální kosmetiku L'Oreal.

Nejnovější technologie, jedinečné komponenty a úspěšný vědecký výzkum umožňují každoročně zavést zhruba 400 nových patentů a rozšířit a zlepšit rozsah.

Výhody a nevýhody kosmetiky L'Oreal Professionnel

1 Kosmetika se vyrábí na základě přírodních složek;

2 Vysoká kvalita výrobků a poměrně vysoké ukazatele účinnosti;

1 Je nutné používat profesionální kosmetiku Loreal velmi opatrně, protože má hojivý účinek - při špatném použití může poškodit vaše vlasy;

2 Profesionální kosmetika se neprodává v běžných obchodech, mohou se nalézt v kosmetickém salonu nebo ve specializovaných prodejnách, což komplikuje nákupní proces;

3 prodávány v hromadných obalech, a proto jsou drahé;

4 Některé finanční prostředky nejsou zaměřeny na dosažení dlouhodobého účinku, ale jsou určeny k okamžitému, ale krátkodobému výsledku.

Celebrity v reklamě L'Oréal Professionnel

 • 2014 - Jennifer Lopez (https://www.youtube.com/watch?v=ZAS6Gh2JrMU)
 • 2014 - Hollywoodská hvězda Kirsten Dunst (https://www.youtube.com/watch?v=wEInZ1DDqQ8)
 • 2015 - Hollywoodská hvězda Eva Greenová (https://www.youtube.com/watch?v=F1uuBhFDtkM)
 • 2016 - top model Alessandra Ambrosio (https://www.youtube.com/watch?v=EymE3IOK0eg)

Shrnutí

Kosmetika Loreal Professionnel úspěšně konkuruje na trhu profesionálních vlasových výrobků již více než 100 let. Jedná se o seriózní a vysoce kvalitní výrobky, které dokáží ošetřit vlasy, efektivně je barvit a věnovat maximální péči. Vzhledem k obrovským objemům prodeje má společnost Loreal možnost nastavit relativně cenově dostupné ceny, takže výrobky jsou velmi populární po celém světě.

Wella profesionální

Informace o firmě Wella AG

 • Výrobní země: Německo
 • Na trhu: od roku 1880
 • Zakladatel značky: Franz Shtoer
 • Prodej: 3,1 miliardy eur (údaj za rok 2001)
 • Počet zaměstnanců: 18 000 (údaj za rok 2006)
 • Značka: přeložená z německého slova wella znamená "vlna" nebo perm. V roce 1924 bylo jméno patentováno.
 • Filozofie značky: tvůrčí svoboda a schopnost často měnit styl bez poškození vlasů.

O produktech

Jedinečné kombinace přírodních složek ve složení kosmetických přípravků pomáhají posilovat vlasy, jejich zdraví, sílu a spolehlivou ochranu před UV a vysokými / nízkými teplotami.

Wella - výběr stylistů světové úrovně. Sortiment se skládá z řady nástrojů pro:

 • styling
 • ochrana barev
 • napájení,
 • tónování,
 • hydratační
 • obnovení.

Koncept značky je založen na svobodě kreativity, na schopnost radikálně měnit styl bez ohrožení zdraví vlasů.

Výhody a nevýhody kosmetiky

1 Široká nabídka produktů pro styling, barvení, péči, výživu, tonizaci, ochranu barev, hydrataci a obnovu vlasů;

2 Přijatelné náklady na kosmetiku;

3 Obsah přírodních složek ve složení výrobku;

4 Dostupnost kosmetiky - mnoho salonů a profesionálních obchodů spolupracuje s firmou Wella;

5 Vysoká účinnost prostředků pro péči a obnovu, kvalitativní prostředky pro barvení.

1 Nebezpečné použití: Profesionální kosmetika doma může způsobit více škod než dobrého.

Celebrity Reklama Wella Professional

2017 - Sophie Turnerová, herečka ze seriálu "Hra trůnu". Video bude zveřejněno letos.

Shrnutí

Profesionální kosmetika Wella - hodná rozhodnutí udržovat krásu a zdraví vlasů. Optimální kombinace ceny a kvality, široký sortiment a vynikající výkon - dostatečné argumenty pro výběr ve prospěch produktů této značky.

Estel Professional

Informace o společnosti

 • Výrobní země: Rusko
 • Na trhu: od roku 2001
 • Zakladatel značky: chemik Lev Ohotin
 • Zaměstnanci: více než 500 v produkci (údaje za rok 2012)
 • Úspěchy: v roce 2007 se Estel stala vedoucím prodejcem v profesionálním segmentu
 • Filozofie značky: vytvoření vysoce kvalitní a nízkonákladové profesionální kosmetiky a rozšíření příležitostí a zisku odvětví kadeřnictví.

O produktech

Produkty společnosti více než 10 let existují na ruském trhu. Profesionální linka však byla zahájena v roce 2003. Estel Professional nyní aktivně dobývá baltský trh, bývalé sovětské republiky (Bělorusko, Kazachstán) Moldavska, Arménie a dalších sousedních zemí. V roce 2011 byl organizován oficiální zástupce společnosti ESTEL-Europe v Německu. Byly také zahájeny prodeje v Polsku.

Společnost ESTEL nyní provádí důkladný průzkum trhu za účelem výroby produktů, které jsou v Rusku poptávané. Je známo, že v naší zemi, více než v žádné jiné zemi, preferují odstíny chladného blond. Proto dnes dodává společnost největší sortiment studených pokožkových a jaseňových květin pro barvicí produkty.

Výhody a nevýhody kosmetiky

1 Dostupnost ceny;

2 Dodržování mezinárodních norem kvality;

3 vysoká míra odezvy na účinky vlasů na účinky péče;

4 Široký výběr odstínů profesionálních barviv na vlasy: Essex - 112, DeLuxe - 134, DeLuxe Silver - 43, Sense - 68;

5 Domácí výroba.

1 Omezený sortiment výrobků pro péči o vlasy a obnovu.

Celebrity Reklama Estel Professional

 • 2014 - Ekaterina Guseva, herečka
 • 2016 - Olga Zadonská, účastnice projektu "Hlas na kanálu první"

Shrnutí

Výběr těch, kteří důvěřují domácím produktům. Kromě toho musíte pamatovat na dostupnost cenových politik společnosti Estel.

MATRIX

Informace o společnosti

 • Výrobní země: USA
 • Na trhu: od roku 1980
 • Na trhu v Rusku: od roku 2003.
 • Zakladatel značky: Henri Miller, americký kadeřník.
 • Počet salonů pracujících s kosmetikou: více než 300 000.
 • Obchodní partneři: v roce 2000 se spojili s firmou Loreal.
 • Filozofie značky: značka založená a pro kadeřníky.

O produktech

Profesionální kosmetika pro vlasy MATRIX známá v 50 zemích po celém světě. Používá se s potěšením v kosmetických salonech v Anglii, Indii, Francii, Číně, Rusku atd. Toto pokrytí regionů a vysoké prodejní hodnoty se objevily od doby, kdy se společnost stala součástí společnosti L'real.

Produktová řada MATRIX je zastoupena ve třech oblastech:

 1. péče o vlasy;
 2. styling;
 3. zachování barvy barvených vlasů.

Společnost se původně umístila jako značka, kterou vytvořila kadeřnice pro kadeřníky, a stanovila si poslání vytvořit ideální podmínky pro práci mistrů kadeřnictví.

Výhody a nevýhody kosmetiky

1 Optimální náklady v porovnání s jinými značkami profesionální kosmetiky;

2 Snadno dostupné v mnoha kosmetických salonech;

3 Pozoruhodný pozitivní výsledek s pravidelným používáním;

1 Nedoporučuje se užívat linii salonu MATRIX sami - měli byste se poradit s odborníkem. V opačném případě se na vlasy mohou objevit nežádoucí účinky.

Celebrity v reklamě

 • 2014 - DJ Cammy V
 • 2014 - DJ Patty Tiu

Shrnutí

Při výběru MATRIXu získává spotřebitel levný kosmetiku, která dokáže účinně léčit a obnovit vlasy. Loajalita a důvěra v americkou značku v Rusku jsou poměrně vysoké, což je plně odůvodněno výsledky.

Samozřejmě, že v jednom článku nelze pokrýt celý sortiment profesionální kosmetiky pro vlasy, zde jsem podle mého názoru představil seznam nejpopulárnějších na trhu Orenburgu. Doufám, že tato informace určitě pomůže určit, kterou značku si vyberete pro sebe. Na tom mám všechno.

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej v sociálních sítích, dejte rád, napište do komentářů jakou značku kosmetiky používáte.

Profesionální vlasová kosmetika. Hodnocení značky a jejich fotky

Téměř každý kadeřník, který oceňuje své klienty a chce maximálně těžit z vlasů, pozorně sleduje, s jakou kosmetikou má pracovat. Proto ve vysoce kvalitních kosmetických salonech je téměř nemožné nalézt nástroje, které používají pro denní stylování ženy a dívky z domova. Profesionálové, kteří nejdříve pracují ve vybraném odvětví, dokonale pochopili, že existuje nejrozmanitější profesionální kosmetika pro vlasy. Značky mohou být uvedeny na dlouhou dobu, ale je snadnější vidět ty nejjasnější z nich. Takže můžete mít jasnou představu o tom, jaké značky se staly populární a proč? Co přesně hrálo roli při šíření je po celém světě? Takže se podívejme na TOP 7 nejznámějších značek péče o vlasy.

Doporučujeme číst: Henna pro vlasy: prospěch a poškození. Co stojí za to vědět?

Top 7 značek

 1. Správně, teď je vůdcem Matrix, který vznikl v roce 1980 v USA. Její předchůdce byla Arnie Millerová, která chtěla udělat opravdovou revoluci v kadeřnictví a on to udělal. Jako výsledek, Matrix je nyní značkou číslo jedna nejen v USA, ale po celém světě. Společnost využívá nejnovější vývoj a profesionalitu kadeřníků. Zde se spojí dohromady. Jako výsledek, odborníci byli schopni získat unikátní nástroje, které byly používány na dlouhou dobu, pomáhá dát krásu, hladkost a hedvábí na vlasy. V roce 2000 se společnost stala součástí společnosti L'Oreal a dodnes je jednou z nejrychleji rostoucích společností na světě. Pokud jde o Rusko, Matrix vstoupila na své území v roce 2003. Společnost je připravena poskytovat produkty péče o vlasy i různé stylové prvky, barvy, gely, masky a různé opravné prvky. Společnost se domnívá, že jejím hlavním úkolem v Rusku je vytvořit optimální spojení s každým kadeřníkem s cílem zlepšit jejich služby.
 1. Schwarzkopf. Tato společnost je známa obrovskému počtu lidí jen podle jejího jména. Založila společnost v Německu. Nyní obsahuje poměrně rozsáhlou řadu produktů pro péči o vlasy, nabízí vysoce kvalitní barvivo na vlasy a kosmetiku, které lze použít jak v salonech, tak doma. Značnou výhodou značky je výhodná cena za finanční prostředky, které nabízí. Na rozdíl od mnoha známých značek má Schwarzkopf více než století historie. V různých obdobích se společnost rozvinula a zažila značné problémy ve své práci. Přesto se každoročně zlepšila řada finančních prostředků. Stalo se to kvůli různým požadavkům od kadeřníků. V současné době je široká řada profesionálů představována obrovským množstvím prostředků, které je žádoucí objednat online. Takže je možné využít dobré slevy a mít jistotu v kvalitě produktu.
 1. Třetí řádek jde do firmy L'Oreal, která byla založena v Paříži ve Francii. Ve skutečnosti to bude zahrnovat nejen produkty péče o vlasy, ale také obrovské množství různých produktů, které pomohou udržet krásu těla, kůže, tváře, rukou. Společnost se nyní nachází v téměř 120 zemích světa a L'Oreal se tam nechce zastavit. Unikátní studie, které byly vyrobeny v oblasti kosmetologie a péče o vlasy, umožnily společnosti rozvinout poměrně rychle a agresivně. Na trhu zaujímá značné místo. Zvláštní výhodou je skutečnost, že téměř 3000 výzkumníků pracuje v L'Oreal, díky čemuž je každoročně registrováno více než 500 patentů na různé objevy a úspěchy. Proto, pokud se objeví nějaké nové produkty péče o vlasy, L'Oreal je první značka, na kterou se obrátit.
 2. Estelle Jedná se o poměrně známou ruskou značku, která vstoupila na trh v lednu 2000. I přes svůj relativně "dětinský" věk je společnost lídrem v oblasti vytváření produktů péče o vlasy na území mateřské země. Díky tomu se společnost začala aktivně rozvíjet a nyní se skládá z přibližně 100 společností, které jsou v pobaltských státech, v SNS a v Rusku.

  Doporučujeme číst: Krém pro bělení vlasů - účinnost a účinnost

  Společnost má poměrně silnou výzkumnou a výrobní základnu a neustále využívá nejmodernější technologie. Je třeba poznamenat, že fondy Estelle jsou široce požadovány mezi mnoha odborníky v oblasti kadeřnictví. Všimněte si, že firma je pro svůj malý věk několikrát oceněna poměrně hlasitými tituly a oceněními, které hrají také do rukou. Ve srovnání s jinými firmami má Estelle za rozumné ceny.

 1. Lakme. Sluneční Španělsko se stalo vkladem této značky. A společnost se objevila v roce 1996. Stojí pevně na jednom z hlavních kroků mezi společnostmi, které vytvářejí produkty péče o vlasy. Na počátku společnosti jsou specialisté, kteří neustále hledají komponenty pro péči o vlasy, které by mohly poskytovat profesionální péči o vlasy. Při této příležitosti vzniklo výzkumné laboratoře, které se nyní nachází v Barceloně. Společnost je známá ve více než 70 zemích po celém světě. Charakteristickým znakem práce specialistů této společnosti jsou nejen kvalitní nástroje, ale také choulostivý přístup ke každému z jejích partnerů. Jedná se o jednu z mála společností, která věnuje pozornost nejen výrobkům pro péči o vlasy, ale také tomu, jak vypadají jejich výrobky. Je třeba poznamenat, že tato společnost vytváří profesionální produkty péče o vlasy, které jsou velmi důkladně vhodné pro všechny výzkumy a testování.
 2. Indol Zvýrazněním je právě tato značka, protože vytváří prostředky pro profesionální péči o vlasy za dostupnou cenu. Značka byla vytvořena v Německu, je odlišná tím, že dává kadeřnici příležitost poskytovat kvalitní procedury profesionálními prostředky těm lidem, kteří nemohou utrácet velké peníze na péči o vlasy. Navzdory skutečnosti, že tato společnost je považována za řadu nižších než jiné známé profesionální značky, které vytvářejí výrobky pro péči o vlasy, Indola vyrábí vysoce kvalitní výrobky. Mimochodem, rozsah jejich produktů je mnohem větší než rozsah slavných konkurentů. Charakteristickou vlastností této značky lze označit jako velmi pestrou paletu barev, která si vybere značné množství žen. Mnozí říkají, že i poté, co vyzkoušeli produkty této značky, není touha vrátit se k dražší a známější značce, která vyžaduje velké výdaje a kvalita je stejná.
 1. No, zavřít sedm vůdců bude společnost Kerastase. Je to docela dobře známá značka, která vznikla ve Francii. Nyní je tato společnost na 5 kontinentech a narození se konalo v roce 1964. Kvalita výrobků označených velkým počtem kadeřníků a zákazníků této kosmetiky. Odborníci společnosti se domnívají, že základem všeho je diagnóza stavu vlasů, po které může každý klient zvolit řadu péče individuálně. Značný počet žen, které používají výrobky této značky, tvrdí, že pro vás nemohou najít nejlepší péči. Skutečná Kerastase není klientovi, ale součástí jeho moderního obrazu. Preferuje tuto značku mladým i starým lidem.

Doporučuje se číst: Brightening hair cream - dokonalý nástroj pro barvu?

Se zaměřením na takové známé značky, které se živě deklarovaly ve světě péče o vlasy, si můžete pro sebe zvolit nejlepší volbu.

12 nejlepších značek profesionální kosmetiky

Charakteristika v žebříčku

Leafing skrz lesklý časopis, to je nemožné obdivovat sametovou kůži celebrit, absenci celulitidy v modelech, jejich bezvadný makeup a hedvábné vlasy. "Samozřejmě, photoshop!" - řeknete, a budete zčásti v pořádku. Ale někdy nemáme méně respektu k televizním přednášejícím, herečkám a dokonce k účastníkům reality show, které můžeme sledovat v online formátu. Neočekávaně si myslíte, že se nedaří sledovat tak pečlivě v intervalech mezi bouřlivými turnými činnostmi nebo na konci pozdního představení. Jedním z tajemství čerstvé tváře a elegantní styling je profesionální kosmetika.

Jak ukázalo průzkum, nejen celebrity, ale dívky, jak se říká, lidí nedávno stále více preferovaly profesionální prostředky pro péči o obličej, vlasy a tělo. Perfektní make-up je také zásluhou profesionální kosmetiky, ale již dekorativní. Přirozeně vzniká otázka, zda je tento druh kosmetiky lepší, proč dosud nenahradil produkty segmentu masového trhu. Není třeba jít daleko za odpověď:

 • Náklady První věc, která zachycuje vaše oko, je cena profesionální kosmetiky, která je výrazně vyšší než tradiční protějšky. Není tak snadné si koupit oblíbené sklenice, i když jste připraveni zaplatit požadovanou částku za ně. Faktem je, že se obvykle prodávají v lékárnách, kosmetických salonech a internetových obchodech. Ale na regálech supermarketů nemusí být. Někdy je zapotřebí hodně úsilí najít požadovanou lahvičku nebo nádobu, zejména pokud ve vašem městě nejsou oficiální zástupci.
 • Složení. Jednou z klíčových charakteristik profesionální kosmetiky je soustředěná kompozice. Ve skutečnosti je v něm tajemství vysoké účinnosti a okamžitých výsledků. Jako by vlna kouzelné hůlky, vaky pod očima mizí ráno, a to i přes noc, a vlasy okamžitě získávají lesklý lesk a snadno padnou do vlasů. Tým výzkumníků pracuje na výběru komponentů a jejich poměrech a vytváří optimální vzorce v laboratořích. Výrobce bezpodmínečně testuje a osvědčuje produkty, takže si můžete být jisti bezpečností a výkonem. Tyto náklady samozřejmě nemohou ovlivnit náklady, ale proto, že odborníci opět zdůrazňují, že profesionální nástroje jednoduše nemohou být levné. Svatá cena ve většině případů naznačuje falešnou a nepoctivost výrobce.
 • Stálost Trvanlivý make-up - sen mnoha dívek. Kosmetologové však jednomyslně nedoporučují denní přístup k profesionálním nástrojům. Doporučuje se, aby si ve svém zájmu zvolili pouze v případě vážných případů, například pokud jde o svatební make-up nebo při přípravě na focení. V typickém dni nemá smysl ukládat takový hustý tón, namalovat rty odolnou rtěnkou a používat maskaru odolnou proti vlhkosti. Zneužití koncentrovaných prostředků, na rozdíl od očekávání, může zhoršit stav pokožky obličeje a nepříznivě ovlivnit vlasy, například super-fixace. Hypoalergenní péče a vysoce kvalitní barevná kosmetika pro každý den bude dost.

Jak můžete vidět, profesionální produkty nejsou bez nevýhod a mají "zadní stranu mince", ale vynikající výhody, vedené vysokou úrovní kontroly kvality výrobků, přitahují všechny nové fashionisty z celého světa, aby přilákaly a přilákaly do svých sítí. Co hledat při výběru, odborníci vyzvou:

 1. Hlasitost Nejčastěji profesionální nástroje nakupují kosmetičtí kosmetici, make-upři a kadeřníci, kteří je denně užívají v práci. Velké objemné lahve v tomto případě mají čas si uvědomit sebe, zatímco zakoupené pro milované jeden může zůstat nevyžádaný, dokonce i na polovinu, vzhledem k době trvanlivosti. Proto je velký posun pro soukromé použití spíše mínus než plus.
 2. Design. Nebojte se prostého balení šamponů nebo krémů, jednoduchý design je běžným výskytem u profesionálních výrobků. Výrobci se spoléhají na údržbu prostředků z profesionální linky, což zaručuje bezpečnost a vysokou účinnost.
 3. Typ Dermatologové a trichologové upozorňují na skutečnost, že hlavními faktory při výběru profesionálních výrobků jsou typy pleti na obličeji a vlasy. Bude nákladné vybírat finanční prostředky z pokusů a omylů a hlavní věc je iracionální. Stačí, abyste si v dopoledních hodinách poradili s odborníkem, který vám podrobně pověděl o vašich zvláštních zvláštnostech a možná s ohledem na zkušenosti doporučil konkrétní značky.
 4. Výrobce. Důležitým aspektem je důvěra ve společnost. Málokdo se neodvážil vyzkoušet si novinu na sobě. To je důvod, proč studujeme recenze tak pečlivě a doufáme, že se ušetříme z frustrace. Aby nedošlo k překročení nákupu, ujistěte se, že značka vlastní patentovanou technologii. Součástí finančních prostředků by neměly být žádné alergeny a syntetické složky. Na obalu nebo v přiložených pokynech by mělo být předloženo vědecké zdůvodnění mechanismu dopadu výrobku, jinými slovy, kvůli němuž je dosaženo rychlého zdvihového účinku nebo jak prostředky budou schopny maskovat pigmentové skvrny ve dvou počtech.

Představujeme Vám řadu nejlepších značek profesionální kosmetiky. Při alokaci míst v TOP byly vzaty v úvahu:

 • vlastnosti (složení, trvanlivost) značky;
 • náklady (hodnota za peníze);
 • uživatelské recenze;
 • názor kosmetologů.

Nejlepší značky profesionální vlasové kosmetiky

V kategorii značek profesionální kosmetiky pro péči o vlasy jsou nejoblíbenější výrobci, kteří našli souhlas od profesionálů i amatérů domácí péče.

3 Lebel

Značka №1 pro péči o vlasy a pokožku hlavy v Japonsku - "Label". Popularita značky profesionální kosmetiky se rozšířila po celém světě a důvodem je kombinace inovací a vysoké kvality. Vědci z laboratoře vyvinuli aktuální produkty pro provádění SPA procedur a laminování vlasů, vytvořily unikátní regenerační masky a šampony, přípravky pro péči o vlasy atd.

Značka je dlouhodobým dodavatelem císařského dvora. Odborníci odkazují na výrobky na etickou kosmetiku, která netestuje zvířata, ale pouze za účasti dobrovolníků. Firma stanovila standardní kvalitu, zvyšuje bar a v současné době je srovnáváním pro konkurence. Pozitivní zpětná vazba od odborníků a uživatelů svědčí o tom.

Nejprodávanější produkty: Cool Orange Hair Soap Ultra Cool šampon, Materia paint, Soft Fit Léčivá maska.

2 Estel

Estel je domácí značka kosmetiky pro vlasy, která nabízí profesionální produkty pro barvení a péči o vlasy. Vlastnost značky - pečlivě vybrané složení každého výrobku. Pro dosažení nejlepších výsledků jsou produkty obohaceny o vitaminy a minerály, jedinečné pigmenty, ochranu proti SPF, chitosan, včelí vosk a další prvky užitečné pro vlasy. Barvy na vlasy, fixační prostředky, masky, šampony a balzámy jsou široce žádané mezi kadeřníky, zatímco ti, kteří mají rádi domácí barvení a péči, mají velkou příležitost koupit kosmetiku a starat se o své vlasy sami.

Značka má více než 150 zastoupení v různých zemích světa a podle hodnocení prodejních statistik je značka velmi oblíbená a činí hodně konkurenci pro významnější výrobce. Podle odborníků výrobky splňují všechna kritéria pro bezpečnost a efektivitu. Perzistence, bohatá paleta odstínů, s přihlédnutím k charakteristikám typu vlasů a pokožky hlavy, v kombinaci s příznivou cenou - to je tajemství úspěchu společnosti. Recenze jsou většinou pozitivní, což potvrzuje vysokou kvalitu.

Nejprodávanější produkty: Princezna Essex krémová barva, Otium Color Life šampon, Love Ton tint balzám.

1 Matrix

Vedoucím členem kategorie je značka Matrix. Profesionální kosmetika pro vlasy této značky je divize "L'Oreal" v Americe. Charakteristickým rysem společnosti jsou přírodní komponenty a úzká pozornost. Díky inovativnímu vývoji se výrobci podařilo vytvořit produkty pro kosmetické salony, které splňují všechny normy kvality a bezpečnosti. Odborníci zdůrazňují, že vše, co od vás vyžaduje, je vybrat si výrobek podle typu pokožky a vlasů a poté si užívat výsledek.

Rozsah je založen na produktech, které zdůrazňují krásu a zlepšují stav vlasů, chrání je před agresivními vlivy prostředí. Barviva na vlasy, přípravky pro péči o vlasy, molekulární koktejly, šampony a balzámy na bázi rostlinných komplexů jsou velkým požadavkem mezi zahraničními a domácími osobnostmi. V recenzích je třeba poznamenat, že barvy umožňují experimentovat s mnoha barvami vlasů, aniž by se jejich struktura zhoršila. Značka je vítězem 29 ocenění, nejlepší podle autoritních světových časopisů a stránek.

Nejprodávanější produkty: Permanentní krémová barva "Socolor.beauty", molekulární koktejl "Miracle Morpher Correct It Ceramide", zpevňující olej "Oil Wonders".

Nejlepší značky profesionální kosmetiky pro obličej

Tato kategorie představuje nejoblíbenější značky péče o obličej mezi profesionálními kosmetology. Široká poptávka je výsledkem kompetentní politiky výrobců, vysoce kvalitního složení fondů a jejich účinnosti.

3 Svatá země

Izraelská značka profesionálního make-upu pro tvář "Svatá země" je známá široké veřejnosti již více než 30 let. Velkým plusem značky je vlastní základna, která zajišťuje kontrolu nad produkty ve všech fázích - od vývoje až po uvolnění. Fondy obsahují pouze přírodní suroviny a vzorce složení jsou založeny na pokročilých technologiích. Výrobce odmítl testovat produkty na zvířatech, což je také ctnost.

Společnost se zaměřuje na odstraňování závad a nedostatků pomocí prostředků, a nikoliv jen na maskování. Většina produktů má terapeutický charakter. K dnešnímu dni existuje 25 kosmetických linií, mezi které patří zejména anti-aging. V přehledech je řada proti stárnutí často označována jako časová kolečka. Podle kosmetologů, s pravidelným používáním v souladu s typem pokožky, můžete výrazně omlazovat obličej, přinášet kůži pružnost a utažení obrysů.

Nejprodávanější produkty: Azulen lotion, Alpha-Beta Retinol krém, Age Control Super Lift peeling.

2 Algologie

"Algolodzhi" je francouzská značka profesionální přírodní kosmetiky pro tvář a tělo, která získala celosvětové uznání. Charakteristická značka - thalassoterapie. Jinými slovy, příznivý účinek je důsledkem vlivu faktorů mořského prostředí: řas, mořské vody, terapeutického bahna. Právě tyto komponenty, spíše jejich dovedné kombinace, tvoří základ výroby.

Velká láska mezi kupujícími, která se odráží v recenzích, využívá výrobky pro péči o obličej v salonu a doma. Podle kosmetologů, pokud máte zájem o absolutní přirozenost léků, chcete zlepšit tón pleti, bělit a zvlhčit - neváhejte zastavit výběr tohoto výrobce. Bielkovina obsažená v mořských řasách má navíc k výše uvedeným účinkům také omlazující a regenerační účinek.

Nejprodávanější produkty: micelární voda "Hydra Ecume", gel na kůži kolem očí "Gel Fraicheur Des Yeux", krém pro masku "Masque Des Dunes".

1 Christina

Profesní kosmetika "Christina" je pojmenována podle zakladatele značky Christina Miriam Zachary, slavného vědce a kosmetologa. Nespokojená s produkty na izraelském trhu založila vlastní firmu pro vývoj a prodej kosmetiky, která skutečně funguje. Řada produktů pro obličej podle recenzí harmonicky kombinuje tradiční recepty a inovativní vzorce. Nejmodernější laboratoř vedená vynikajícími vědci odhalila světu více než tři stovky příprav na používání salonů a podporu domácí péče.

Izraelská značka byla jednou z prvních, která do kompozice začlenila kyselinu hyaluronovou, aby zajistila biorevitalizační účinek bez injekcí. Značkové složky kompozice - syrské majoránky, proslulé svými antioxidačními vlastnostmi a mořskými korály, stimulující přirozené omlazení pokožky. Ne poslední role hrají také voda, špína a sůl z Mrtvého moře obsažené v přípravcích. Podle kosmetologů působí kosmetika na 100%, čímž se vrací opálená vybledlá kůže, zdravý vzhled a zářivost. Jak přiznali odborníci, často doporučují značku zákazníkům, protože jsou přesvědčeni o efektivitě. Široká nabídka produktů umožňuje použití majitelů různých druhů pokožky.

Nejprodávanější produkty: hydratační krém "ElastinCollagen", křupavý gommage "Comodex", mýdlový peeling "Rose de Mer".

Nejlepší značky profesionální make-up kosmetiky

Kategorie nejlepších značek profesionální dekorativní kosmetiky představují tři nejvyhledávanější výrobci make-upových umělců. Jejich produkty jsou preferovány zahraničními a domácími celebritami, pro něž je makeup nedílnou součástí obrazu.

4 nyx

Americká značka profesionální dekorativní kosmetiky "Knicks" získává stále větší popularitu v Rusku. Hlavním cílovým publikem jsou mladé, aktivní a stylové dívky. Značka se stala vysoce kvalitní a ultramoderní. Make-up umělci zaznamenávají dobře pigmentované bohaté odstíny, pevnost a složení obohacené o bylinné pečující komponenty jako klíčové vlastnosti. Díky odvážné paletě se kosmetika používá více než jednou jako součást módní přehlídky New York Fashion Week. Takže, pokud se vám líbil obraz jednoho z modelů, profesionální niksov znamená - řasenka s účinkem loutkových řas, rtěnka, která netvrdí kůži rtů, legendární základový nátěr atd. Vám pomůže přivést k životu.

Uživatelé v recenzích zdůrazňují, že kosmetika se nerozpadá, nezakrývá póry, netěsňuje - make-up se po dlouhou dobu nezmění. Velkým plusem je přístupnost. Zboží je prezentováno v obchodech "L'Etoile" a "Ile de Bote" a jejich náklady jen nepatrně přesahují podobné produkty masového trhu.

Nejprodávanější produkty: Měkká matná rtěnka s matným rtěnkem, Hot Singles Eyeshadows oční stín, Blush compact blush.

3 MAC

Značka profesionální dekorativní kosmetiky "MAC" byla původně koncipována speciálně pro make-up umělce, jejichž výrobky byly určeny pro modely, herečky a celebrity. Přitažlivé rysy mu však přinášejí širokou poptávku, a to i mezi módními a milovníky make-upu, kteří rychle uvědomili, jak je s jeho pomocí v každodenním životě neodolatelní a nijak nepodléhají hrdinům televizní obrazovky. Podnětem k vytvoření značky byla naléhavá potřeba vyvinout nové make-upové produkty, které vlastník kosmetických salonů a makeupů - zakladatelů značky - čelí. Podle Franka Angelo a Frank Toskenu stávající make-upová kosmetika nesplnila primární úkoly - bezpečné složení, trvanlivost a dostupnost.

Koncept společnosti je založen na individualitě a tvořivosti. Za stručným designem balení je bohatá paleta odstínů, od nuly až po upřímně kyselé - skutečný prostor pro sebevyjádření. Mezi profesionální značky se tato značka může pochlubit nejlepší cenou, aniž by v žádném případě ztrácela nebo dokonce překonala konkurence z hlediska kvality. Uživatelé v recenzích zdůrazňují, že získáním kosmetiky společnosti můžete být naprosto jisti, že nebudou plavat, nebudou během několika hodin vymazány, nebudou se v záhybech uvíznout. Navíc i při častém používání nedochází k přetížení pokožky a poškození. Mezi fanoušky značky patří Fergie, Pamela Andersonová, Dita Von Teeseová, Linda Evangelista a další.

Nejprodávanější produkty: Oční stín, Retro matná rtěnka, Mineralize Skinfinish.

2 smashbox

"Smeshboks" - značka profesionální kosmetiky, se zakladateli je spojena zajímavý příběh. Vnuci Max Factor, ano, ano, ten, kdo ukázal světu stejnou značku dekorativní kosmetiky, Dean a Davis částečně následovali ve stopách slavného příbuzného. Byli fotografové, jakmile byli navštíveni myšlenkou vytvářet make-upové produkty, díky nimž každý mohl vypadat stejně skvěle jako modely pracující s nimi. Na rozdíl od těžké kosmetiky s ucpávajícími póry, vyvinuly světlo v textuře a bezpečné složení, což dokazuje vysokou odolnost jak ve světle reflektorů, tak v každodenním životě.

V současné době má značka miliony pozitivních recenzí, její sláva se rozšířila daleko za hranice státu a úspěšnost značky přináší poměrně málo padělků. Mějte na paměti, že výrobky patří do prémiového segmentu, a proto nemohou být levné. Internetový obchod nabízí úžasné slevy - velký důvod k přemýšlení o tom, zda jsou původní produkty prezentovány na této internetové platformě. Od roku do roku kosmetika značky zlepšuje make-up, usnadňuje skladbu a zlepšuje kvalitu. Podle kosmetologů je to hodný kandidát na rating, který splňuje všechny požadavky na bezpečnost a trvanlivost - stíny se nehoupají, prášek neklesá jako prášek, drahé lahvičky s lahvičkami jsou vynakládány ekonomicky, protože není nutné opravovat make-up během dne.

Nejprodávanější produkty: fotografický povrchový nátěr, fotoaparát připravený BB vodní tónová tekutina, fotografický optický stínový oční stín.

1 Inglot

Inglot je polská značka profesionální dekorativní kosmetiky, bez níž žádná významná událost v módním světě nemůže udělat. Značka je v TOP-10 z nejlepších světových značek kosmetiky a má zastoupení v 57 zemích. Módní přehlídka, televize nebo Broadway show, výběr umělců makeupu ve většině případů spadá na tyto výrobky. Bylo možné získat celosvětovou lásku a získat mnoho pozitivních recenzí s pomocí inovativního vývoje, bezkonkurenční kvality a konkurenceschopné ceny.

Bohatý sortiment, široká paleta a takzvaný "systém Freedon", který umožňuje smíchat tóny, aby získali jedinečný odstín make-upu, učinil značku velmi populární u profesionálů. Vzhledem k tomu, že kompozice zcela postrádá vůně a parabeny, dekorativní kosmetika je vhodná i pro nejcitlivější pleť. Hvězdy jako Britney Spears a Lady Gaga se vícekrát přiznaly svou lásku k značce a domácká Insta-Girl Victoria Bonya, která se stala tváří značky, zahájila společnou sérii dekorativních nástrojů.

Nejprodávanější: TINT rtěnka, AMC gelová oční linka, zvýrazňovač SOFT SPARKLER FEB.

Nejlepší značky profesionální kosmetiky pro tělo

Profesionální kosmetika pro tělo zahrnuje všechny druhy péče o přípravky, od pasty na krémy, krémy proti celulitidě a protizánětlivých účinků až po nohy. Zvláštní reset, jak ukazuje hlasování, využívá níže uvedených značek.

2 Aravia

Arabie je populární domácí profesionální kosmetická společnost. Značka nabízí výrobky pro péči o pleť a výrobky pro depilaci. Společnost se zaměřuje na výrobu výrobků pro salóny a péči o pleť doma. Vědci z laboratoře ve spolupráci s vynikajícími kosmetology vyvinuli řadu originálních produktů, aby depilaci co nejvíce pohodlně a produktivně. V sortimentu jsou výrobky pro péči o pleť před a po zákroku pro odstranění nežádoucích vlasů.

Charakteristické znaky značky jsou výhradně přírodní složky: aminokyseliny, rostlinné výtažky, vitamíny a esenciální oleje. Vysoká účinnost a tvrzené vlastnosti byly potvrzeny během testů prováděných v klinických a výzkumných centrech. Zaměstnanci kosmetických salónů a milovníků domácí péče mají pozitivní pohled na značku, přičemž v recenzích zaznamenávají hygienu a bezpečnost. Všechny výrobky jsou certifikovány a splňují požadavky mezinárodních norem.

Nejprodávanější produkty: univerzální epilační cukrová pasta "Start Epil", krémový olej "Cream Oil", krémový parafín "Cream Parafin".

1 guam

Italská značka profesionální kosmetiky "Guam" již více než 20 let pomáhá ženám po celém světě zlepšit tvar a opravit chyby. V recenzi se výrobky nazývají trochu hodně, jako jedinečné a absolutně bezpečné, bez vedlejších účinků. Opravdu, zázračné krémy, masky a gely jsou vyráběny na bázi mořských řas - vlastního složení kompozice. Vzhledem k komplexu minerálů, kyselin a vitaminů obsažených v nich je pokožka zvlhčující, vyživující, antioxidační a zpřísňující. Rovněž léčebné minerální soli se používají jako další přísady.

Podle kosmetologů jsou výrobky této značky skutečnou spásou pro ty, kteří chtějí utišit kůži, obnovit její tón a pružnost, minimalizovat vzhled strií apod. Můžeme říci, že výrobce se zaměřuje na výrobu výrobků pro péči o výstřih, boky a břicho. Současně je v katalogu prominentní zboží proti chlupatosti a otoku obličeje, ale skutečným příjmem z prodeje je řada proti celulitidě, na kterou se obracejí zástupci spravedlivého pohlaví ve věku od 20 do 60 let.

Nejprodávanější produkty: Fangocrema masážní krém, DUO Trattamento Anticelulitidní anticelulitidový krém, Contro Gli Inestetismi Della Celulitiková maska.

Pro Více Informací O Suché Vlasy