logo

Malovat přes šedé vlasy: 25 nejlepších barev

Problém "kovu" v pramenech je známo každému z vás, protože mnoho z poctivého sexu se zdá docela brzy. Ale nebojte se - nejlepší barva pro šedé vlasy vám umožní skrýt problém.

Jak si vybrat dobrou barvu?

Při výběru nástroje pro šedé vlasy nezapomeňte zvážit tyto důležité body:

 • Zastavte trvalé barvy. Vzhledem ke specifickým vlastnostem šedých vlasů měkké prostředky nemohou dělat;
 • Dbejte na účinnost plnění šedých vlasů, která je uvedena na obalu (60, 70, 100%);
 • Vyhněte se příliš světlým nebo příliš tmavým barvám - opírajte se o stíny vašich přirozených vlasů;
 • Upřednostněte barvy s pečujícími se složkami.

Tip! Pokud máte pochybnosti o kvalitě laku nebo úspěchu celého postupu, obraťte se na velitele. To platí i pro majitele poškozených vlasů.

Procházet populární značky

Co je nejlepší barvivo na vlasy? Abychom odpověděli na tuto otázku, rozhodli jsme se vytvořit hodnocení nejúčinnějších prostředků. Zahrnuje poměrně velký počet barviv - od domácnosti až po levné a drahé a profesionální.

Odolný profesionální barvivo ruský výrobce s malým množstvím amoniaku. Je složen z přírodních látek, včetně kakaového másla, které vyživují vlasy zevnitř a dělají prameny lesklé a měkké. Disponuje různorodou paletou - 100 krásných odstínů + 6 barevných zesilovačů. To dává vlasům hladký a bohatý odstín. Mezi mínusy lze zaznamenat rychlou ztrátu lesku.

"Loreal Professionnel Color Supreme"

Tento nástroj bude stát velmi vážnou částku, ale věřte mi, že nákup je plně odůvodněn. Účinnost této barvy je na velmi vysoké úrovni - funguje i v případech, kdy šedé vlasy postihly více než 80% vlasů. "Loreal Professionnel Color Supreme" obsahuje Densilium-R, speciální látku, která posiluje kořeny, kompaktuje prameny a obnovuje jejich strukturu.

Profesionální barvivo pro šedé vlasy vyvinuté v Holandsku je rozděleno na 3 poddruhy - trvalé, šetrné a pro SPA barvení. Paleta "Keune" je velmi velká - 107 různých tónů (80 základních a 5 mextonů). Co je důležité, konečný výsledek vždy odpovídá, jak je uvedeno na obalu. Barva má nenápadný zápach, nedráždí pokožku a obsahuje bílkoviny z hedvábí, které činí prameny měkčí.

Trvalá smetanová barva "Palet" - další populární a cenově výhodná možnost. Dobře masky šedé vlasy, má jedinečný komplex ochrany barev, poskytuje stabilní výsledek po dobu 2 měsíců. Obsahuje 32 různých tónů, ze kterých můžete snadno vybrat to, co potřebujete. Existují tři typy barviv v paletě - pro lehké, polostálné a trvalé barvení.

Pokud jde o nedostatky, zahrnují nepřítomnost balzámu, silný zápach a negativní účinek složení na vlasy - stává se křehkou a nadsladkou. Abyste se vyhnuli těmto momentům, pečujte o své vlasy pomocí speciální kosmetiky - masky, balzámy, sérum. Všimněte si skutečnosti, že jedna trubice často nestačí natřít celou délku.

Přednostní recitál L'Oreal

Velmi kvalitní barva, jejíž cena je asi 250 rublů. Za tyto peníze získáváte nejen jednotné zabarvení, ale také komplexní péči během celého postupu. Po natírání se vlasy stávají živými a lesklými.

"Estel De Luxe" od "Unicosmetics"

Jedná se o profesionální ruskou značku, která dokázala během krátké doby své existence získat miliony fanoušků. Dobře maskuje šedé vlasy, stará se o vlasy a nabízí výběr z velmi velké palety. Dává barvené zámky lesk, jas a hedvábnost. "Estel" má krémovou strukturu - nerozšíří se a rovnoměrně se rozprostírá po celé délce. Jsme také spokojeni s jedinečnou kompozicí - v barvivech je třpytivý pigment a výživná emulze na bázi chitosanu, vitamínů a gaštanového extraktu. Mezi mínusy patří nepříjemný zápach amoniaku a schopnost silně uschnout vlasy.

Dobrá barva francouzského původu, patřící do jemné linie. Má jedinečný vzorec - minimální chemikálie + přírodní složky, které vytvářejí na prameny neviditelný ochranný obal. Barevná řada obsahuje 66 módních barev - od přírodních po exkluzivní.

Profesionální barvivo vyráběné v Německu určené pro trvalé barvení šedivých vlasů. Díky zvláštní formulaci se vůbec nerozšiřuje a rovnoměrně proniká po celé délce, a proto je ideální pro malování domů. Počet tónů "Igora Royal" má první místa. Přítomnost směsí, která umožňují vytvářet jedinečné kombinace, je také povzbudivá. Barva má příjemnou ovocnou vůni - není vůbec žádný ostrý zápach. Obsahuje příznivé vitamíny a jiné pečující látky.

"Wella Koleston Perfect"

Toto perzistentní barvivo může být bez nadsázky nazýváno ztělesněním bezchybné německé kvality. Zvláštní řada pro bílé vlasy preferují jak profesionální stylisté, tak běžné ženy. V paletě najdete přírodní a neobvyklé odstíny. Barva bez amoniaku "Wella Koleston Perfect" nevyschává vlasy a dodává mu bohatý lesk. Bohužel, některé tóny mírně nudné v průběhu času.

"Rowan" z "Acme Color"

Trvalá barva s výfukovým kabátem může být nazývána nejvhodnějším. Jeho průměrná cena je 100 rublů, ale výsledek bude bohatý, jasný a neuvěřitelně odolný. Paleta obsahuje 30 různých tónů. Jedinou nevýhodou "Rowanu" je silný zápach čpavku, který během celé barvení nedrží.

Matrix SoColor je trvanlivé šedé vlasové barvivo vyráběné v Americe, jehož hlavní výhodou je patentovaná technologie ColorGrip. Má velkou popularitu, dává hlavu vlasů jasný a intenzivní odstín. Vytváří velmi snadno, rovnoměrně impregnuje celou délku, dlouhodobě chrání barvu, přizpůsobuje se pigmentu pramenů a poskytuje vynikající výsledek. Formula barva obsahuje výživné složky, které obnovují poškozenou strukturu. Nevýhody - mírně suché špičky, obsahuje amoniak.

Profesionální amoniakální barva slavné italské značky zaručuje plné zbarvení ve 100 krásných barvách. Jeho nespornou výhodou je vysoká odolnost. V kompozici najdete výživné složky, které strukturu porézních vláken. Bohužel, konzistence tohoto nástroje není příliš silná.

"Londa Color Permanent"

Nevíte, jakou barvu vlasů je lepší vybrat pro šedé vlasy? Dávejte pozor na salonový krémový krém z "Londa Color" (Německo). Barva se nevymyje asi 8 týdnů a oxidační emulze má pozitivní vliv na jednotnost kompozice a poskytuje vynikající výsledek. Barva tóny šedivých vlasů a léčí vlasy. Obsahuje lipidy a přírodní vosk, poskytující vysoce kvalitní péči a neutralizační účinky chemie. Důležitou výhodou "Londa Color" je přijatelná cena. Naopak - malý výběr odstínů.

Oblíbené barvivo s bohatou paletou (35 stylových barev) vyvinuté v nejlepších tradicích nano-molekulárních technologií. Obsahuje vitamíny H, E, A a B3, které poskytují silnou ochranu proti negativním vlivům. Maluje velmi jemně, což jistě potěší majitele citlivé pokožky. Trochu suché prameny, má ostrý zápach.

Tipy, které vám pomohou vybrat barvivo pro šedé vlasy:

Jaké profesionální barvivo na vlasy nejlépe lakuje šedé vlasy? Dobří majitelé rádi doporučují barviva Farmavita - tato italská značka je v kadeřnickém prostředí velmi oblíbená. Vytvořeny na základě výtažků z rostlin, výživných olejů a léčivých bylin, jemně barví vlasy v přirozených a hlubokých barvách. "Farmavita" má krémovou strukturu, vůbec neteče a rovnoměrně impregnuje celou délku.

Mezi výhody patří demokratická cena a nízké procento čpavku. Mezi mínusem zaznamenáváme efekt sušení a rychlé ztráty barvy.

Ruský stálý s nízkým obsahem amoniaku. Paleta barev se skládá ze 80 základních tónů, 6 barev a 12 odstínů pro blondýnky. To dává velmi trvanlivé barvy, ale vysychá prameny trochu a neobsahuje další pečující přísady.

Dobrá tekutá barva francouzské produkce. Poskytuje velmi trvalý účinek, 100% maskuje šedé vlasy, potěší různými barvami (45 skutečných odstínů). Obsahuje balzám na bázi přírodních ingrediencí, které obnovují poškozenou strukturu. Přednostní barva Loreal má silnou konzistenci, ale vůně je velmi nepříjemná.

"Garnier Color Naturals"

Velmi kvalitní produkt založený na třech složkách - olivový olej, avokádový olej a bambucké máslo. Díky tlusté konzistenci Garnier Color Naturals neteče a je snadno aplikovatelný. Vůně je velmi hezká, dává jasné odstíny bez zbytečné žloutky. Barva se zcela setkává se zvlhčováním.

Světlá barva od společnosti SchwarzkopfHenkel (Německo) je určena k nezávislému použití. Obsahuje přírodní přísady, které mají pozitivní vliv na zdraví vlasů. Jedná se o pšeničné bílkoviny, vitamíny skupiny B a aloe vera. V paletě je 20 tónů.

Pozor! "Syoss" lze aplikovat pouze na nenasycené starší šedé vlasy.

Produkt rusko-francouzské spolupráce pomůže změnit obraz bez poškození vlasů. Plně v souladu s uvedenou paletou. Má dobrou trvanlivost, dlouhou dobu se nehnevá a nevyplachuje, dokonale maskuje šedé vlasy. Obsahuje aktivní přísady (argininový a amalový olej), díky nimž se prameny stávají neuvěřitelně měkkými. A co je nejdůležitější, Faberlic Krasa postrádá PDD, škodlivou chemickou látku, která často vede k alergiím. Bohužel barva má silný zápach a její trubka není příliš pohodlná.

Odlévání Creme Gloss L'Oreal

Jedinečný vzorec barviva bez čpavku zcela eliminuje šedou barvu, nezakrývá kůži a nezpůsobuje podráždění. Paleta má 28 barev. Vůně je příjemná, struktura je dostatečně tlustá, aby poskytla snadné použití. V balení je balzám, vytvořený na bázi královského želé. Strávil se mírně - jedna trubka je více než dostatečná pro průměrnou délku vlasů. Barva se získává třpytem.

Může se pochlubit širokou škálou barev, což umožňuje provádět nejdokonalejší experimenty. Má šetrný účinek, dává vlasům krásný odstín, zachovává jejich strukturu, dodává lesku a lesk. Vůně je lehká a příjemná.

Je to důležité! Přírodní odstíny někdy dávají zelenou subtón, takže je velmi důležité správně promíchat pigmenty.

Možná je to jedna z nejlepších barev pro šedé vlasy. Nový vývoj francouzské společnosti L'Oreal má patentovaný vzorec tvořený molekulou Incel, systémem Revel Color a mikrokationickým polymerem Ionen G. Díky tomu barvivo neroztrhne strukturu a dlouho se nevymaže. Krémová struktura poskytuje pohodlnou aplikaci bez šmouh. V paletě jsou jasné i omezené tóny.

Profesionální francouzská barva bez amoniaku od světově proslulé značky Loreal nemá silný zápach a obsahuje paletu luxusních odstínů. Je založen na monoethanolaminu, jedinečné barvivo, které vám umožňuje nanášet šedé vlasy a dokonce i celkový tón. "Inoa" neporušuje lipidovou rovnováhu a nedrží nadměrné osušky. Mezi složky barvy patří ochranné látky, které zabraňují rozvoj alergií a podráždění pokožky.

Tento finský nástroj je velmi běžný v oboru. Účinně se vyrovnává se šedivými vlasy, které poskytují nejen kvalitní zbarvení, ale i intenzivní péči. Vosky (včelí vosk a arktické brusinky), které tvoří základ produktu, dodávají pleťovému mléku lesk a vyživují je zevnitř.

Je to důležité! V Cutriinu není amoniak, silikony ani konzervační látky.

Slavná japonská barva má opravdu jedinečné vlastnosti - zároveň chrání vlasy a zajišťuje jejich jednotné zbarvení. "Lebel Materia" obsahuje malou dávku peroxidu a amoniaku, což mu nezabránilo stát se jedním z nejlepších pro barvení šedých vlasů. Obsahuje lipidy a fytosteroly, které se podílejí na hluboké obnově struktury pramenů, stejně jako značný počet barevných pigmentů, které přispívají k trvalému barvení.

Bohužel v paletě neexistují žádné hotové odstíny - musíte míchat základní barvy. Z tohoto důvodu není "Lebel Materia" vhodná pro domácí použití.

"Anthocyanin Second Edition"

Profesionální barviva pro barvení šedých pramenů se nedají bez Anthocyanin Second Edition, nové barvy s neuvěřitelně jasnou paletou a vrstveným efektem. Základem tohoto kosmetického přípravku jsou rostlinné výtažky, které podporují hluboké barvení. Prostředky jsou příjemné s lehkou vůní a dodávají lesku zámkům. Bohužel je obtížné omyt pokožku.

Toto hodnocení je uzavřeno iontovým nátěrem bez amoniaku amerického původu. Její paleta se skládá z mědi, jasu a přírodních barev. V kompozici není amoniak - postup probíhá za účasti vlny dlouhého infračerveného spektra, které zvedne váhy a nechává v nich pigment.

Pravidla pro zbarvení šedých vlasů

Chcete-li barvu používat bez poškození vlasů, nezapomeňte na tato několik pravidel:

 • Určete počet šedých pramenů. Pokud je více než 50%, musíte zvolit poměr v poměru 1: 1,5 (kyslík / barva). Při 70% rozměrů šedé vlasy jsou rozděleny v poměru 1: 1;
 • Analyzujte jejich distribuci. Pokud se šedé vlasy rovnoměrně rozkládají a nepřesahují 50%, můžete používat barvy označené "pro malování až 50%". Pokud se objeví ostrůvky, použijte prostředky bez amoniaku;
 • Nastavte charakter šedých vlasů a tuhost pramenu. Pro barvení skelných vláken jsou poměry 2: 1. Ženy s jemnou hlavou vlasů se mohou zastavit v poměru 1: 1. Potřebují vzít barvivo na tón lehčí, než je požadováno;
 • Postup barvení musí být zahájen zezadu hlavy - v této zóně je nejnižší teplota;
 • Několik dní před zahájením léčby nepoužívejte šampon a kondicionér;
 • Rozhodněte se o barvě. Nejtěžší je namalovat šedé vlasy na tmavých vlasech, protože mají hustší strukturu. To je důvod, proč hnědovlasé ženy a brunetky by si měli zvolit odstíny z přirozeného rozsahu (v blízkosti původní barvy). V téměř všech barvách jsou označena číslem - 0, 4,0, 5,0 atd. Pro ty, kteří chtějí změnit barvu, musíte zvolit tóny, které jsou umístěny ve směru hodinových ručiček. V tomto případě se budete chránit před nepředvídatelnými výsledky.

Při dodržování těchto doporučení se nikdy nesetkáte s otázkou: "Proč barva nedrží šedé vlasy?".

Viz také: Jak barvit šedivé vlasy doma (video)

Nejlepší jemné barvy vlasů bez amoniaku

Krásně barevné kadeře jsou klíčem k úspěšné reinkarnaci, ale pravidelné postupy pro tónování kořenů nebo délky mohou vážně poškodit stav pramenů. Profesionální jemné barvivo na vlasy bez amoniaku je ideální pro těhotné ženy a dívky, které se starají o stav vlasů.

Přehled populárních barev bez čpavku

Bez důkladného srovnání je těžké říci, které barvivo bez amoniaku je nejlepší, ale po analýze mnoha recenzí se pokusíme najít odpověď na tuto otázku.

Než si vyberete určitou společnost, musíte pečlivě zkontrolovat složení výrobků, které reprezentuje. Faktem je, že amoniak v běžných barvách je zjasňovač, který utopí přirozený pigment vlasů, je přirozené, že s ním jsou kosmetika odolnější. Kromě toho vám umožňuje zbarvení tmavých pramenů světlejším tónem, například hnědovlasý v červeném nebo tmavě hnědém světle.

Odlévací krém Glos od Loreal (odlévací lesk na lesk) - nejznámější, téměř neškodné barvivo na vlasy, které se vyrábí bez amoniaku. Neobsahuje peroxid vodíku, ale je doplněn chemicky účinnými látkami. Obohacená o včelí mléko, díky němuž hluboce vyživuje prameny a dodává jim jemnost. Efektivní barvy na šedé vlasy, které jsou v přírodních odstínech. Pro více dramatických změn je vhodný L'Oreal Professionnel DIA Richesse ze série Diacolor.

Odlévací lesk

Pro blondýnky nebo osvětlení je vhodnější L'Oreal Inoa ODS2 (ODS) - je to světelná barva pro blondýnky bez tvrdých chemických složek. Nejlepší z nejlepších, ale drahých barev. Dokáže dokonce vyrobit dívku s blond vlasy z přírodní brunetky. Nyní je tato novinka aktivně používána pro domácí barvení ombre, degradaci atd.

Fotografie - L'Oreal Inoa ODS2

Faberlic představuje další podobný výrobek - Faberlic perzistentní bezbarvové smetanové barvivo. To téměř nerozpozná přirozený pigment, takže je velmi měkké a bezpečné, ale současně má významnou nevýhodu - nezakrývá šedé vlasy. Navzdory tmavým odstínům, které jsou uvedeny v paletě, tento výrobek zbarví popraskané vlasy trochu lehčí než jen přirozené, díky čemuž získáte určitý druh zvýrazňujícího efektu.

Estel Sense De Luxe (bez amoniaku) od značky Estel je na rozdíl od svých kolegů vynikající pro barvení šedých vlasů. Kompozice obsahuje avokádový olej a olivový extrakt. Jedná se o jedinečnou možnost, která je vhodná pro tónování špiček a pro plné malování. Barvy jsou prezentovány v červených, černých, jasných tónech, tam jsou také korektory zelené, modré a žluté odstíny. Navzdory tomu, že je mastná, vhodná pro malování všech druhů vlasů, je relativně neškodná. Její protějšek je Estel Celebrity.

Analogou společnosti L'Oreal je Olia z firmy Garnier (Garnier) - to je dobrá perzistentní nátěrová barva bez amoniaku, která uzavírá hodnocení nejslavnějších výrobků. Olia je zařazena do seznamu nejpopulárnějších barev roku 2015, navíc je doplněna o vitamíny a přírodní ingredience. Měkké barvy, které minimálně poškozují chloupky a jsou vhodné pro časté používání. Navíc mnohem levnější než hlasové prostředky.

Olia od Garniera

Zvažte, co jiného je barvivo pro vlasy bez amoniaku:

9 nejlepších barev pro šedé vlasy

Změny věku ovlivní každý z nás, tentokrát k němu někdo přijde dříve, někdo později. První šedé vlasy se objeví po 30 letech kvůli poklesu produkce melaninu, což je přirozený barvicí pigment. Předčasné bělení vlasů může způsobit několik faktorů: dědičná predispozice, vážné onemocnění štítné žlázy a narušený imunitní systém, zneužívání tabáku, stálý stres.

V každém případě jde o nevratný proces a návrat přirozené barvy vlasů nebude fungovat. Někteří se nestydí za šedé vlasy, ale většina se chce zbavit tohoto zjevného náznaku stárnutí. Pouze jedna cesta ven - barvení vlasů. Dnes je obrovský výběr nástrojů pro profesionální i domácí použití.

Dříve široce používaná henna a basma. Ale naneštěstí se nelítaly vytrvalosti. Moderní nátěr je rozdělen na amoniak a amoniak. Pro bezpečnost oslabených vlasů je lepší používat výrobky bez této komponenty. Pro nasycení odstínu je lepší použít tento odstín. Tyto barvy obsahují malé množství amoniaku pro dlouhodobé uchování pigmentu. Mnoho z nich je obohaceno nutričními složkami pro péči a zotavení po proceduře.

Jaký druh barvy koupit, aby nedošlo k poškození vlasů, a získat požadovanou jasnou barvu? Naše hodnocení pomůže určit výběr, zejména proto, že dnes představené výrobky jsou považovány za nejlepší pro šedé vlasy.

Barvy na šedé vlasy. Jak namalovat bez amoniaku, zvýraznění, barevnou paletu profesionálních barev

Šedé vlasy nejsou nejjemnějším fenoménem jak z estetického hlediska, tak z hlediska zdraví a zejména u žen. Proto spravedlivý sex dlouhodobě hledá způsoby, jak odstranit šedé vlasy, nebo jako poslední možnost ho zamaskovat. A jedním z těchto způsobů je barvení šedých vlasů.

Proč se šedé vlasy obtížně natírají

Barva vlasů lidí je určena přítomností melaninu ve struktuře vlasů pigmentu. Při barvení pramenů jsou barviva vázány na pigment a tvoří nový odstín. S věkem se ztrácí melanin, vlasy se stávají bezbarvou, "šedou".

Vlasové váhy, těsně přiléhající k sobě, tvoří hustou vrstvu. V tomto případě je barvivo kompozice šetřící pro šedé vlasy obtížné proniknout dovnitř tyče a výsledný odstín je rychle vymyt.

Komplikuje barvení nerovnoměrně šedivých vlasů. Konečná barva šedých pramenů se výrazně liší od zbytku kadeřnic.

Co je to pigmentace?

Šedé vlasy pokrývají hlavu zcela, nebo v sekcích: prameny, skvrny, na vrásčité kořeny po barvení. Nesrovnatelní "stříbrní" odborníci nepodporují tónování v jedné barvě. Šedé vlasy jsou příliš světlé.

Před barvením vlasů se doporučuje předbarvit. Postup zahrnuje obohacení šedých vlasů se ztraceným pigmentem. Následné zbarvení dává dlouhý požadovaný tón.

Profesionálové pomohou získat dobrý výsledek bez poškození účesu. V roli předpichového pigmentu si majitelé berou trvalou nebo polostátní barvu, která musí být zředěna vodou.

Výběr tónu závisí na struktuře šedých vlasů. Měkké vlasy jsou doporučené složení s tónem lehčí než požadovaný odstín, tvrdý - tón ​​tmavší. Barva může být nahrazena speciálním kapalným barvivem.

Jak se provádí předbarvení

Proces pigmentace závisí na obchodní firmě vybraného produktu. Na obalu barvy byly uvedeny pokyny pro použití.

Existuje několik způsobů, jak provést tento postup:

 • Musíte vzít polovinu nádoby barvy, promíchat s vodou v poměru 1: 2. Výsledná směs pokryje šedé oblasti vlasů po dobu 15-20 minut. Po uplynutí stanovené doby zpracujte zbývající prameny druhé poloviny barvy směsí 3% oxidačního činidla. Složení se doporučuje vypláchnout po 30-40 minutách.
 • Koncentrovaný bez přidání vody, zakryjte šedými vlasy po dobu 10-15 minut. Poté se doporučuje, aby se přebytečný nátěr hřeblil s hřebenem s řídkými zuby a aplikujte požadovanou barvu smíchanou s oxidačním činidlem po celé délce vlasů.
Pre-pigmentace se v podstatě provádí jako pravidelné barvení vlasů.
 • Šedé prameny jsou tónovány barvivem smíchaným s vodou 1: 1. Za 5-10 minut vložka odstraňuje přebytečnou směs a zbarví zbytek délky vlasů požadovaným tónem.

Tipy pro zbarvení šedých vlasů

Barvivo pro šedé vlasy vám umožní dosáhnout požadovaného jednotného tónu, udržet vlasy, pokud dodržujete doporučení odborníků:

 • Při výběru barviva byste se měli zaměřit na kvalitu značky. Profesionální produkt je drahý, ale má silný účinek a má jemný účinek na vlasy.

Pozornost je věnována procentuálnímu podílu použitého okysličovadla. S malým množstvím šedých vlasů je třeba zvolit 3% oxid. Pokud je šedá pokrytá polovina všech vlasů, 6% oxidačné činidlo udělá. Úplně šedé vlasy pomáhají barvit 9% nebo 12% oxidu.

Mělo by být zapamatováno: čím vyšší je procento oxidačního činidla, tím více vlasů vysuší, což je křehké.

 • Než začnete malovat, musíte se ujistit, že nejste alergičtí na barvu. Malé množství barviva by mělo být aplikováno na citlivou pokožku v oblasti ohybu lokte. Zčervenání, která se objevila v první den, jasně ukazuje, že vybraná sloučenina je nepřijatelná.
 • Masteři doporučují aplikovat barvu na vlasy, která nebyla po tři dny omýt. Tukový film na nich bude chránit před škodlivými účinky chemikálií.
 • Použijte směs přímo po přípravě.
 • Balíček obsahuje rukavice, které chrání ruce před popáleninami.
 • Doporučuje se začít barvení z okcipitální oblasti. Zde je reakce pomalejší kvůli nižší teplotě pokožky.
 • Pro důsledné, jednotné barvení je každý pramen bohatě namazán směsí.
 • Reakce kompozice probíhá rychleji v teplé, nevětrané místnosti. Oxidační přísada by měla kontaktem s kyslíkem, takže byste neměli zabalit hlavu do šátku nebo polyetylenu.
 • Pro rovnoměrný odstín po 5 min. před vypraním barviva musíte navlhčit hlavu vodou, masírovat ji rukama. Pak šampon vlasy.
 • Balzám uzavřený v balení zvlhčí, krmí a posiluje kudrlinky po chemické reakci.
Nejlepší barviva pro šedé vlasy mají balzám v sadě, jejichž účelem je péče o vlasy po barvení.
 • Rány na pokožce hlavy jsou kontraindikací pro barvení vlasů. Provedení postupu během těhotenství, menstruační cyklus, silné nervové napětí, změna klimatických podmínek může mít za následek nerovnoměrný skvrnitý odstín.

Rozdíly v profesionálních barvách z domácnosti

Srovnání profesionálního barviva na vlasy a domácnosti dokáže zvýraznit jejich charakteristické rysy:

 • Prodej domácích barev je rozšířen v běžných obchodech, stáncích. Profesionální barvivo lze zakoupit pouze v kadeřnických salonech.
 • Profesionální produkt za cenu dražší než domácí.
 • Sada barviv pro domácnost obsahuje vysoký procentní oxidační účinek, stejný pro všechny typy vlasů. Nepravidelná šedá však vyžaduje výběr určitého procenta oxidu. Používáním profesionálního produktu se koupí samostatně oxidant vhodný pro množství šedých vlasů.
 • Vysoké procento produktů oxidů pro domácnost významně poškozuje strukturu šedých vlasů, což je činí suchými, křehkými, zmatenými.
 • V domácím výrobku existují kovové soli, které způsobují různá onemocnění v těle. V profesionálním nástroji nejsou žádné takové položky.
Profesionální barvy pro šedé vlasy jsou nepochybně lepší než domácí, ale mohou být zakoupeny pouze v kadeřnických salonech
 • Vůně domácí barvy má silný odstín amoniaku a trvá několik dní na vlasu. Vůně profesionálního výrobku je lehčí a okamžitě se omývá.
 • Profesionální nástroj ve větším množství než domácí, obsahuje látky, které obnovují, vyživují vlasy po barvení.
 • Profesionální barviva umožňují vzájemné propojení odstínů a získávání nových tónů.

Profesionální barvivo pro šedé vlasy

Nepoužívejte profesionální nástroj doma. Musí být smíchán s předem zvoleným oxidačním činidlem. Postup by se měl zabývat velitelem ve specializovaném salonu. Specialista vám pomůže zvolit oxid vhodný pro typ šedivých vlasů klienta.

Nejlepším výsledkem jsou výrobky obsahující amoniak. Prvek uvolňuje hustou vrstvu šedých vlasových vloček a dovoluje barvivu proniknout dovnitř.

Nejlepším výsledkem při barvení šedých vlasů jsou profesionální barviva s amoniakem

Profesionální produkt má koncentrované složení barviv. Díky frakční velikosti snadno vyplňují prázdnotu šedých vlasů. Živiny, s nimiž je složení profesionálních barev nasyceno, pomáhají oživit poškozené vlasy během malby.

Jak si vybrat barvu pro šedé vlasy

Barvivo pro šedé vlasy profesionální série se vybírá podle množství šedých vlasů a struktury vlasové šachty. Čím větší je tloušťka vlasů, tím více je koncentrace barviva a vysoké procento oxidu. Přírodní přírodní barviva, odstínové balzámy a šampony nedávají trvalý požadovaný odstín.

Jak vybrat stín

S malým množstvím šedých vlasů se bude provádět jakýkoli odstín profesionální barvy. Potřebujete však odstínit kořeny každé dva týdny a jednou za měsíc obnovit barvu pramenů. Pro velké množství šedých vlasů se nedoporučuje radikálně měnit barvu. Odstíny jsou nečekané. Odborníci doporučují, aby barva nebyla mnohem lehčí nebo tmavší než přírodní vlasy.

Dobrý výsledek je dosažen smícháním dvou odstínů profesionální barvy: přírodní a požadované v poměru 1: 1. Pro blondýnky odborníci doporučují popel, světle hnědý, pšeničný tón, pro brunety - intenzivní tmavé barvy, dobře vyfarbené tvrdé vlasy.

Tenké, řídké vlasy, bez ohledu na jejich přirozený odstín, je lepší barvit ve světlých barvách, jinak tmavé prameny nezanedbatelně zvýrazní bílou skalp.

Estelle Malování

Estelle výrobci barev vytvořili samostatnou sérii pro Estel De Luxe stříbrné šedé vlasy.

Bezbarvý nátěr krémové konzistence bez amoniaku se snadno aplikuje na vlasy. Výrobek je vhodný pro šedé vlasy více než 40%. Paleta má 61 odstínů. U 100% šedých vlasů bude tón 9/65.

Výhody: kompozice obsahuje třpytivý pigment, regenerační, vyživující složky, extrakt z kaštanu, chitosan, poskytující ochrannou emulzi s dalšími kadeřemi.

Nevýhody: výrobek skočí vlasy, má během barvení nepříjemný zápach.

Lorealová barva

Společnost L'Oreal vydala dvě série barev pro šedé vlasy.

Řada lesků odlupující krém neobsahuje čpavek, takže nezasychává vlasy ani dráždí pokožku hlavy. Paleta obsahuje více než 30 odstínů. Výhody: nerozšíří, necítí chemické látky, nepoškozuje vlasy, dává jasnou a nasycenou barvu. Kompozice zahrnuje včelí mléko, které má nutriční vlastnosti. Nevýhoda: odstín se rychle vypláchne.

L'Oreal Recitál Preferenční řada s amoniakem díky koncentrovanému složení barviv zajišťuje zachování nasyceného odstínu po dobu dvou měsíců. Sada obsahuje změkčující balzám s vitamínem E a látkou, která chrání vlasy před vysycháním slunce.

Pro množství šedých vlasů více než 80% společnost vytvořila speciální barevnou barvu Supreme Supreme, včetně obnovovacího komplexu Densilum-R.

Matrice barvy

Socolor Dream Age Matrix série barev - barviva s malým množstvím amoniaku pro barvení šedých vlasů více než 50%.

Vlastností výrobku je absence potřeby mixovat požadovaný tón s jiným odstínem barvy.

Podle instrukcí se zvolený odstín smíchá s aktivátorem Matrix 6% nebo 9% v poměru 1: 1 aplikovaným na vlasy.

Determinační účinek amoniaku je neutralizován ceramidy a oleji, které tvoří barvu. Olivový, lopuchový a jojobový olej obnovuje a vyživuje slabé, křehké vlasy. Paleta série obsahuje 19 odstínů.

Výhody barviva: krémová struktura kompozice, přítomnost krmných složek, získání nasyceného, ​​stabilního odstínu při natírání šedých vlasů, objem trubky barviva je 90 ml, sada obsahuje oxid.

Nevýhody: obsahuje čpavek vysychá vlasy.

Výhody a nevýhody nátěru bez amoniaku

Barvivo pro šedé vlasy bez amoniaku může proniknout do prázdnoty šedé tyče a proto neporušuje její strukturu.

Výhody barviv bez amoniaku:

 • Nepoškozujte vlasy.
 • Zajistěte lesk a bohatou barvu.
 • Vhodné pro milovníky častých přetvoření pramenů.
 • Obsahuje oleje, které vyživují vlasy.

Nevýhody:

 • Odstín barvy je omyt každým mytí hlavy a po měsíci a půl to úplně zmizí.
 • Špatná barva nad šedivými vlasy.
 • Nedávejte příležitost radikálně změnit barvu. Můžete zesvětlit pouze 1-2 tóny.
 • Nákladné

Barvení doma

Doporučuje se, aby byla barva předběžně pigmentována předtím. Za tímto účelem průvodce používá polopřímé barvivo. Tón je vybrán lehčí než požadované tmavé barvivo nebo dva tóny lehčí než zvolený odstín světla. Pro tvrdé vlasy by však měla být vybrána dvě tóny, které jsou tmavší než konečný výsledek. Směs se na hlavě zrání po dobu 20 minut.

Je možné otevřít stupnice šedých vlasů jiným způsobem - pomocí oxidačního činidla. Pro měkké kudrlinky se odebírá 6% oxidačního činidla a pro tvrdé prameny - 9% oxidu. Nástroj je odstraněn ručníkem po 20 minutách. výňatky.

Tónovací šampony, balzámy, polostálné barviva nejsou schopny správně natírat šedé vlasy. V tomto případě budete potřebovat trvalou odolnou barvu. Předběžně je nutné testovat složení pro alergie. Nedoporučuje se drasticky měnit barvu pramenů, můžete trochu zesvětlit nebo tónovat tmavší.

Aby se zabránilo získání ne-přirozeného odstínu, odborníci doporučují, aby barva zvoleného tónu byla smíchána s barvivem přirozeného vlasového tónu v poměru 1: 1. Podle pokynů se původní nástroj aplikuje na kořeny, inkubuje se po určitý počet minut a pak se rozloží po celé délce vlasů. Po uplynutí doporučeného času se barva omývá.

Reakce zbarvení vlasů se zpomaluje v chladné místnosti. Je však také nemožné pokrýt hlavu šátky, protože k připojení barviva s oxidačním činidlem je potřebný kyslík.

Zvýraznění s rozptýlenými šedými vlasy

Rovnoměrné rozložení šedých vlasů na hlavě mezi pigmentovanými (šedě rozptýlenými) je dokonale maskováno zvýrazněním. Procedura poškozuje vlasy méně, než je barvení všech pramenů, je prováděna méně často než lakování. Postup je však vhodný pro šedé vlasy méně než 50% s lehkou pokožkou hlavy a méně než 30% z celkového množství tmavých vlasů.

Kudrlinky před procesem by měly být přirozený odstín. Pokud byly prameny zbarveny, je třeba začít o měsíc později. Poškozené, rozštěpené vlasy musí být ošetřeny předem. Odborníci doporučují zbarvení trvalou trvalou barvou, 1-2 tóny odlišné od přirozeného odstínu.

Malé množství šedých vlasů může být obarveno s částečně stálým činidlem bez amoniaku. Pokud jsou vlasy dlouhé, doporučuje se použít fólii, střední a krátká se doporučuje pro barvení s uzávěrem.

Uzávěr se těsně nosí na česaných vlasech. Háčky otvorů požadované tloušťky jsou vytaženy z otvorů.

Směs se štětcem na podlouhlých vlasech, začínající od vrcholu hlavy, směřující k zadní části hlavy. Poté je potřeba pokrýt hlavu polyethylenem a dodržet počet minut stanovený v instrukci.

Při umývání odborníci doporučují, aby se čepička neodstraňovala tak, aby zbytek vlasů neznečistil. Po navlhčení kadeřnic s balzámem, vyjměte uzávěr a dobře opláchněte hlavu.

Pro použití fólie musí být vlasy nejprve rozděleny do 8 zón, upevněných vlasy. Fólie se rozřeže na pásy. Směs se doporučuje aplikovat z okcipitální zóny.

Na nitě fólie se nalézá pramen a vlasy jsou bohatě mastěny barvivem. Dále je pás prohnutý přes pramen směrem dovnitř, přičemž spodní konec fólie se přilepí nahoru. Závitovou barretetu můžete zajistit.

Dále vybíraly prameny, zbarvily celou hlavu, pak chrámy a korunu. Vyplachování by mělo být provedeno stejným způsobem, jakým byly aplikovány, opláchnutím každého pramene na fólii. V poslední fázi je nutné umýt celou hlavu a aplikovat balzám.

Zvýrazněte speciální hřeben - nejjednodušší metodu. Ale často jsou vlasy nerovnoměrně obarveny. Je třeba rozdělit vlasy na části, opravit vlasy. Použijte barvivo na hřeben. Pohybující se od okcipitální zóny až po korunu je třeba pokrýt každým pramenem od kořenů až po konce. Po uplynutí stanovené doby si umyjte vlasy a na vlasy nasypte výživný balzám.

Barvení Henna a Basma

Nejvíce neškodné pro vlasy jsou přírodní barviva: henna a basma. Přírodní látky, které je tvoří, posilují stěny vlasové šachty. Barviva se však rychle umyjí, takže často musíte potřísnit prameny.

Nedoporučuje se barvit vlasy přírodními barvami, dokud nebudou pigmenty chemického barviva omýt a naopak. Látky přírodního složení reagují s cizími barvivy. Je nutné čekat měsíc. Odborníci doporučují odmítnout přírodní barviva v případě permanentních vlasů. Předpokládejme, že výsledek nebude úspěšný.

Henna skvrny v ohnivé červené barvě, Basma dává bohatou čerň s bažinově zeleným odstínem.

Schéma použití složení henny a basma na vlasy při barvení

Odborníci doporučují míchání těchto barviv:

 • 1 část henny s 2 díly basma dává zlatou kaštanovou barvu;
 • 2 části henny pro 1 část basma produkují barvu mědi;
 • při míchání henny a basma ve stejných poměrech získáte zlatavě hnědý tón.

Obohať paletu s odstíny lze přidat do barvy odvar z kopřiva, heřmánku, skořápky ořechů, kurkuma. Objevuje se zlaté, kaštanové, měděné, černé odstíny. Přidáním kávy nebo černého čaje do barvící směsi získáte čokoládový odstín.

Před barvením s přírodním barvivem doporučují odborníci, aby zkontrolovali citlivost na součásti. Pak šampon vlasy. Je žádoucí mazat skalp podél obrysu pokožky hlavy výživným krémem, aby se zabránilo barvení pokožky. Poté se směs aplikuje.

Přírodní barvy jsou účinnější, pokud jsou vlasy pokryty kapsami na ručníky. Je zapotřebí velmi jemně opláchnout směs z hlavy, dokud vodní paprsek není průhledný. Použijte balzám.

Doba trvání barvy vlasů ovlivňuje jas výsledné barvy. Na radu profesionálů se barvivo stává na pramenech 4-8 hodin. Důležité: Při namočení pramenů zbarvených přírodními produkty může být chlór nebo mořská voda zelený odstín.

Výhody a nevýhody přirozených barviv

Přírodní barviva mají výhody a nevýhody:

10 nejlepších barev pro šedé vlasy

Charakteristika v žebříčku

Šedé vlasy jsou poruchy pigmentace vlasů, ke které dochází v určitém věku každého člověka. Vždy byla považována za známku stárnutí. Proto ženy vždy hledaly způsoby, jak skrýt šedé vlasy. Dříve byly přírodní prostředky (například henna) použity k jejich odstranění, nyní existuje mnoho účinnějších metod. Nejběžnější z nich je změna barvy barvou.

Barva může mít několik typů:

 1. Polostatická - jemnější barva, která neobsahuje amoniak a jiné škodlivé složky. Trvá dlouhou dobu, ale s časem se vypláchne a ztratí původní barvu. Měkké složení vyživuje vlasy bez zvláštního poškození. K dispozici ve formě gelu, krému, pěny.
 2. Trvalá barva dlouze dlouze nasytí šedé vlasy. Je charakterizována vysokou odolností a nejhlubším pronikáním do struktury vlasů. Drželo se několik měsíců. Moderní odolné barvy obsahují pečující prvky, které zabraňují škodlivým účinkům chemických látek.

Postup barvení se může provádět jak doma, tak v kabině. V prvním případě je nutné dodržovat pokyny a pomoc někoho, aby bylo zajištěno rovnoměrné rozložení barvy po celé délce. Je důležité koupit produkt s dobrým složením. V opačném případě budou vaše vlasy vypadat nezdravě a barva je vizuálně velmi odlišná od barvy uvedené na obalu. Při barvení v salonním mistru ví přesně, jaký produkt je vhodný pro vaše vlasy a jaký stín máte. Profesionální barviva vydrží déle, lepší péče o vlasy, ale mají vysoké náklady. Naše hodnocení zahrnuje nejlepší barviva pro šedé vlasy.

Nejlepší profesionální barvivo pro šedé vlasy

Vlasy bez přírodního pigmentu vyžadují správný výběr barviva. Profesionální kadeřník, lepší než kdokoliv, to dokáže. Pokud jdete o salon, nemusíte se obávat výsledku. Profesionální barvy mají širokou paletu barev, mnoho užitečných komponent a dobrou kompozici. Živí vlasy a naplní je novým zářivým odstínem. Profesionální barviva pro šedé vlasy se nedoporučují používat doma, protože jsou předem smíchány se speciálními látkami (roztokem kyslíku). Zahrnuli jsme do pořadí nejlepší nástroje pro malování šedých vlasů.

3 L'oreal Professionnel Majirel

Moderní barvy, důvěryhodní zákazníci díky jedinečnému složení a vysoké efektivitě. Má pestrou paletu barev, zatímco pečlivě zbarví šedé vlasy. I na tvrdých vlasech bude výsledek ohromující. Kompozice zahrnuje látky, které se starají. Pomáhají posilovat, obnovovat a rozvíjet prameny.

Náklady na výrobek jsou poměrně vysoké, ale je zcela opodstatněné. Professionnel Majirel je vhodný pro časté používání, neškodí vlasům. Dokonale se vyrovnává i s "začal" šedými vlasy. Kvalita je na vrcholu. Ideální barvy, jemnost a lesk, mají dobrou pevnost. Jedná se o jednu z nejlepších barev, vytvořených v evropských laboratořích.

2 ESTEL De Luxe

Pro ty, kteří se nejen chtějí zbavit šedivých vlasů, ale také dostat hedvábné vlasy s krásným leskem, ESTEL De Luxe barvivo je vynikající volbou. Je vyroben z pečlivě opatřených součástí s nízkým obsahem amoniaku a dalších škodlivých látek. Kompozice je vyrobena tak, že některé složky zcela neutralizují negativní vliv chemických složek. Nástroj má dobrou zpětnou vazbu od mistrů, protože je snadné a rychlé a hospodárné použití. Pro správné a správné použití je nutné míchat činidlo s oxygenátorem a aktivátorem z firmy ESTEL.

 • pomalá spotřeba;
 • pečlivé zbarvení;
 • krásný lesk;
 • dává vlasům pružnost a zjemňuje je;
 • efektivní péče;
 • vysoká odolnost;
 • velká hodnota;
 • správné složení.

1 MATRIX SoColor

Nový inovativní vývoj společnosti MATRIX se již zamiloval do mnoha žen. Barva je k dispozici v nejjasnějších barvách z čeho vybírat. Po postupu vypadají vlasy dobře upravené, lesklé a zdravé. Znamená to, že zcela šedé vlasy nejsou poškozeny. Barva neobsahuje téměř žádný amoniak a zbývající složky mají příznivý účinek a chrání vlasy před negativním účinkem. Další výhodou Matrix SoColor je 100% barevná shoda. Díky vysokému obsahu olejů se vlasy výrazně pružněji a měkčí. Mistři opouštějí pouze tuto pozitivní zpětnou vazbu.

 • snadné použití;
 • není třeba se mísit s jinými barvami;
 • vynikající trvanlivost;
 • světlá paleta;
 • plné stínování šedých vlasů;
 • poskytuje lesk a pružnost;
 • minimální obsah amoniaku;
 • dobrá cena
 • Oxigant pro míchání není zahrnut.

Nejlepší barvivo pro šedé vlasy pro domácí použití

Mezi různými produkty domácí péče se setkáváme a výrobky nízké kvality. Mnozí výrobci zanedbávají užitečné komponenty údržby a uvolňují barvu s úplným chemickým složením. Nejlepší produkty pro šedé vlasy v rozpočtovém segmentu mají hodně pozitivní zpětné vazby. Dávají vlasům krásnou záři, bohatý odstín a úplně odstraní šedé vlasy. Použití těchto barev nevyžaduje speciální dovednosti. Zahrnuli jsme do ověřených barvy s nejdokonalejšími a velkolepějšími výsledky.

3 barevný krém OLLIN

Nádherná paleta barev OLLIN Color Cream nenechá nikoho lhostejný. Vyberte si z více než 80 krásných barev. Hlavním rysem nástroje je jeho složení. Obsahuje pšeničné bílkoviny, které chrání před UV zářením, regenerují rostlinné výtažky, zvlhčují panthenol apod. Vzorec s aktivním pigmentem zajišťuje úplné zastínění šedých vlasů. Barva obsahuje malé množství amoniaku, a proto je zvláště odolná. Po použití tohoto produktu jsou vlasy nasycené, perleťové a dobře upravované. Krémová struktura těsně pokrývají strukturu kadeřnic a rovnoměrně je obarví po celé délce.

 • používání vysoce kvalitních surovin ve výrobě;
 • dobrá péče a zvlhčení;
 • zvláštní odpor;
 • nízká cena;
 • příjemná struktura;
 • snadné použití;
 • barvy na šedé vlasy.
 • ne vždy získat požadovaný odstín;
 • nepříjemný zápach.

2 Londa Color

Náš další zástupce nejlepší barvy Londa se rychle a snadno vyrovná s barvením šedých vlasů. Vyrobena unikátní technologií, obsahuje přírodní vosk a keratin. Souprava je dodávána s barvivem a balzámem, které je třeba před zahájením léčby aplikovat. Výsledkem je vždy 100%. 40 nasycených barev splňuje potřeby nejnáročnějších zákazníků.

Londa Color poskytuje jednotnou barvu na šedé, jasné barvě a trvalé výsledky. Spolehlivě chrání vlasy před negativními vlivy vnějších faktorů a barvou - před vyluhováním. Komponenty pronikají strukturou vlasů a poskytují bohatý hluboký odstín. Jediná nevýhoda - jeden balíček je dostačující pro jednu aplikaci. Ale výsledek je trvalý a živý.

1 Profesionálové Wella Koleston Perfect

Získání čerstvé zářivé barvy po barvení šedých vlasů je snadné s barvou od firmy Wella. Vysoká trvanlivost je dosažena díky kvalitní kompozici. Nástroj je navržen speciálně pro splnění vlastností vlasů, bez přirozené pigmentace. Proto jeho použití zaručuje 100% barvu na šedé barvě. Barva trvale dodává přirozený lesk, pružnost a hedvábnost. Krémová struktura pomáhá rychle rozložit barvu po celé délce. Jedinečné složky ve složení zlepšují poškozenou strukturu vlasů, čímž se stávají jednotnějšími.

 • lipidy vyrovnávají strukturu vlasů;
 • oslňující brilantnost;
 • vytvořené vývojem specialistů společnosti;
 • živá nasycená barva;
 • široká paleta odstínů;
 • kvalitního složení.

Nejlepší neamoniakové barvivo pro šedé vlasy

4 Kapous Professional

Barva je široce požadována u kupujících. Určeno pro malování v kabině nebo doma. Vhodný pro všechny typy vlasů. Míchání různých odstínů, ve kterých je povolena paleta kolem 100. Je snadno položena, neteče. Obsahuje přírodní složky: rýžové bílkoviny, kakaové máslo, extrakt ze ženšenu. Bohatost rostlinných složek činí vlasy měkkou, zvládnutelnou a lesklou.

Kapous splňuje mezinárodní standardy kvality, jeho složení je neškodné, obsahuje mnoho živin. Dokonalé barvy na šedé vlasy. Časté používání je povoleno. Cena je přijatelná, takže produkt je k dispozici běžnému obyvatelstvu. Můžete říci, že je to nejlepší kategorie s barevnou barvou s vysokou účinností.

3 Igora Absoluty

Jeden z vůdců bezbarvého čpavku. Má jemnou strukturu, příjemnou vůni, nutriční složení. Paleta se skládá z velkého množství odstínů, takže každá žena si vybere ten správný nátěr podle vašeho vkusu. Série pro zralé vlasy je určena pro ženy "ve věku", obsahuje kolagen a silyamin. Tyto ingredience dokonale obnovují prameny.

Vitamin B7 chrání kudrlinky před účinky vnějších faktorů a trvale fixuje pigment uvnitř vlasů. Judging podle recenzí, Igora Absolutes se 100% vyrovnává šedivými vlasy. V tomto případě jsou kudrlinky zcela neporušené. Naopak, jsou hedvábné a lesklé. Získejte zdravý vzhled a nasycený odstín. Je velmi důležité, aby byl výrobek k dispozici na volném prodeji.

2 Selektivní profesionál

Jedním z lídrů na trhu je selektivní odolná barva. Patří k světově proslulé společnosti, která existuje již více než 35 let. Ona je preferována profesionálními kadeřníky a hospodyňkami. Produkt má vysoký stupeň spolehlivosti, trvanlivosti a jemného působení. Neobsahuje amoniak, takže neroztrhne strukturu vlasů.

Obsahuje obilné bílkoviny, včelí vosk, vitamíny a minerály, stejně jako mastné kyseliny. Zajišťuje rovnoměrné rozložení barviv, což vede k úplnému malování šedých vlasů bez "mezer". Výrobce zaručuje přesnost všech údajů uvedených na obalu. Podle hodnocení spotřebitelů to je. Výsledkem jasné akce na pokyny a dodržování pokynů se stává jasný, bohatý, trvalý odstín a neuvěřitelně měkké kadeře.

1 CHI IONIC

Jedná se o jedinečné barvivo, které poskytuje vysoce technologické zabarvení. Efekt se dosahuje díky práci dlouhých infračervených vln, které zvedají váhy, takže pigmenty a složky péče mohou proniknout hluboko do vlasů. Díky tomu jsou prameny obnoveny zevnitř. Výsledkem je hluboká barva s biolaminací.

Pracuje na nejvíce poškozených vlasech s "tvrdými" šedými vlasy. Žádné ublížení. Četné studie prokázaly vysoce kvalitní a bezpečné složení CHI. Odstíny jsou díky iontové technologii dlouhé. Hedvábný krém vstupující do struktury změkčuje, vyhlazuje a revitalizuje vlasy. CHI IONIC je skutečný průlom v oblasti barvení.

Barva pro šedé vlasy - jak si vybrat, pořadí nejlepších barev

Co je šedé a proč se to objevuje?

Snížení tvorby tyrosináz může také začít v mladém věku kvůli genetické predispozici nebo nežádoucím faktorům. Jednou z nejčastějších příčin je chronický stres, úzkost. Často, po tragické události nebo silném emočním šoku, lidé si všimnou šedých vlasů. Narození dítěte, doprovázené neustálými zážitky a chronickou spánkovou deprivací, také často způsobuje vzhled "kovových" pramenů.

Jiné příčiny raných šedých vlasů:

onemocnění krve, srdce, jater, ledvin, ateroskleróza, poruchy štítné žlázy, hormonální nerovnováhy;
nedostatek vitamínů a mikroelementů;
bez tvrdých proteinů;
dlouhý pobyt na slunci nebo vášeň pro opalování;
nedostatek enzymu tyrosinázy.

Správná výživa, zdravý spánek, nedostatek nervového přetížení vám pomohou udržet vaše vlasy mladé a krásné. Pokud se stále objevují stříbrné nitě, snažte se zneutralizovat škodlivé faktory, abyste zastavili tento nepříjemný proces. A vyrovnat barvu pomůže dobrou barvu pro šedé vlasy.

Princip volby barvy pro šedé vlasy

Pevná sklovitá šedá je nejtěžší k barvení díky tomu, že malé váhy vlasů tvoří hustou strukturu. Šetřící barvy bez amoniaku nejsou schopny dobře nanášet šedé vlasy, protože tato složka činí vlasovou kůžičku víc volnou a pomáhá jí barvit.

Profesionální přístup zahrnuje použití dalších postupů, díky nimž barvicí pigment klesá lépe a samotná barva trvá déle. Pro tmavé a férové ​​vlasy se používají různé techniky. V prvním případě jsou kudrlinky ošetřeny oxidem, pak se na ně nanáší nátěr, zředí se vodou, a poté se použije barva se silným pigmentem. Pro aplikaci Blond oxidant 3-6%.

Při výběru barviva na vlasy nezapomeňte:

vysoké procento oxidu (6 - 9%) v barvě zaručuje 100% šedé zabarvení;

měkké barvy bez čpavku a barvící prostředky neposkytují husté nátěry, navíc jsou omývány mnohem rychleji než analogy čpavku;

vyberte barvivo podle typu vlasů - čím silnější jsou, tím vyšší je procento oxidu a více koncentrovaného barviva.

Ti, kteří se chtějí rozdělit na šedé vlasy, někdy zanedbávají služby salonu. To často vede k vážnému poškození vlasů a pokožky hlavy, protože poprvé, když se vyrovnáváte s "bílým víčkem", často nefunguje. Výsledkem je, že dámy experimentují po dlouhou dobu a způsobují nenapravitelné škody na kudrlích. Pokud se stále rozhodnete tuto úlohu zvládnout doma, přečtěte si článek na konec, protože bude popsáno níže o účinných a bezpečných metodách zbarvení.

Barva s amoniakem a bez - klady a zápory pro šedé vlasy

Pokud je barva prezentována jako neamoniak, ale současně tvrdí, že tvrdí, že zápasí se šedými vlasy, existují dvě možnosti: v kompozici je buď amoniak, nebo šedé vlasy nezmizí nikde. Někteří ženy však raději zvolí jemnou volbu, aniž by věnovaly pozornost skutečnosti, že některé prameny budou po barvení mnohem lehčí.

Barva bez čpavku je rychle vymačkána, takže buďte připraveni na to, že barva netrvá dlouho. Výrobek bez amoniaku je tedy neúčinný proti šedým vlasům, ale je jemný na vlasy. Amoniakální barvy úspěšně zakryjí šedé vlasy, avšak riziko poškození vlasů a vlasové pokožky při použití doma je poměrně vysoké. Kromě toho je proces barvení často doprovázen silným zápachem.

Přehled profesionálních barev pro šedé vlasy

Matrix Dream věk Socolor krása

Mnoho odborníků se domnívá, že Matrix SoColor je nejlepším nástrojem v boji proti šedivým vlasům. Jedná se o americký výrobek založený na patentované technologii ColorGrip. Kompozice obsahuje amoniak, ale v přiměřených množstvích, takže barva dává živou, hlubokou barvu, ale nezkazuje vlasy.

Nutriční složky obsažené v receptu obnovují poškozenou strukturu. Buďte však připraveni na to, že špičky mohou být mírně vysušeny. Po barvení překontrolujte konce oleji.

Kapous Professional

Schwarzkopf Profesionální Igora Absoluty

Estel De Luxe Silver

Keune

L'oreal Professionnel Color Supreme

Vynikající barva, jejíž jedinou nevýhodou je vysoká cena. Náklady jsou však zcela opodstatněné a nebudete litovat vynaložených peněz. Kvalita finančních prostředků je na vysoké úrovni, takže se vyrovná i s nejtěžšími úkoly. Amoniak ve složení tohoto barviva působí v komplexu Densilium-R. Tato látka posiluje vlasy a rychle je obnovuje.

Díky barvě se vlasy stávají hustšími, krásnějšími a pružnějšími. Nezaměňujte tuto barvu s preferencí Feria na L'oreal, protože se s šedými vlasy zachází trochu horší. Může být zakoupen, pokud procento šedých vlasů není větší než pět.

Rozlišení barvy pro malování šedé

Londa Color "Pro tvrdohlavé šedé"

Balzám nejen chrání, ale také zlepšuje barvu, protože pomáhá barvivům pronikat hluboko do těla vlasů.

Stín je krásný, nasycený a dlouhý. Šedé vlasy jsou perfektně natřeny a celé toto potěšení stojí o něco více než 200 rublů.

Garnier nutrisse creme

Paleta

Rowan (barva Acme)

Malujeme na sobě šedé vlasy

Jak namalovat šedé vlasy, pokud nejste profesionál? Podle níže uvedených doporučení získáte vynikající výsledek bez poškození zdraví. Takže namísto melaninu, bělené chloupky obsahují vzduchové bubliny, což výrazně komplikuje barvení. Z tohoto důvodu odborníci provádějí přípravné kurzy, které se mohou provádět doma.

Tipy pro barvení

Vezměte pigment, který odpovídá úrovni vybrané barvy, pouze z přirozeného rozsahu. Smíchejte s vodou ve stejných poměrech, aplikujte na kořeny nebo "bílou" zónu a počkejte čtvrtinu hodiny.

Nerozpívejte lak a aplikujte zvolený tón, spolu s barvou z přirozeného rozsahu (oxidant 6%), držte nátěr co nejvíce, jak je uvedeno v doporučení výrobce.

Pokud chcete použít jasný odstín, například červenou barvu, přidejte do ní přirozené barvivo, jinak se šedé vlasy "vypálí" nepřirozenou barvou.

Pro tenké a měkké vlasy odnímat odstíny jeden tón jasnější než zvolený, jinak dojde k "zatemnění". Pro hrubé vlasy se používá odstín tmavšího tónu.

V pokročilých případech se používají speciální barviva s označením 0.

Dosažení dobrých výsledků pomáhá snížit část oxidačního činidla. To znamená, že pokud obvykle potřebujete mísit barvu s oxidačním činidlem v poměru 1: 1,5, snižte poměr na 1: 1. Výsledkem vás příjemně překvapí.

Při použití doporučení uvedených v tomto článku se nikdy nebudete setkávat s problémem "zářící" šedé vlasy nebo nestabilní barvy. Chcete-li nejen natírat šedé vlasy, ale i omlazovat vlasy, čímž je pružnější a krásnější, odkazujte se na služby profesionála.

Pro Více Informací O Suché Vlasy