logo

Hodnocení nejlepších barev bez amoniaku na vlasy

Mít schopnost změnit barvu vlasů na přání srdce, aniž byste se obávali, že byste je změnili na bez života, to je malý sen nějaké ženy. Mnoho lidí chce experimentovat a měnit, ale škody na barvivových kompozicích pro strukturu chloupků se strachují a dělají takovou touhu ne tak atraktivní. Dnes existuje vynikající alternativa - sloučeniny bez amoniaku, jejichž použití nejen nemá tak výrazný negativní účinek, ale dokonce pomáhá obnovit vlasy a učinit je zdravějšími.

Barva bez čpavku - co je to a co je jeho složení?

Amoniak se používá ve složení vlasových barviv jako látka, která zajišťuje pronikání pigmentu do struktury vlasů - zvyšuje váhy a v nich je upevněna, což zvyšuje stupeň citlivosti na barvicí kompozici. Nevýhodou je, že po tom, co váhy prostě nemohou být přirozeně uzavřeny, vlasy nakonec zůstávají nadměrně sušeny a vypadají bez života. Prostředky bez amoniaku neobsahují tuto nebezpečnou složku, nahrazují se bezpečnějšími a šetrnějšími látkami (nejčastěji se jedná o monoethanolamin), které nevyvolávají takové závažné destrukční změny struktury vlasů.

Nepochybně nelze říci, že prostředky bez amoniaku jsou zcela neškodné - jde o chemické směsi, které mohou mít negativní účinek, ale značně se liší ve škodách. Měkké barvy často obsahují velké množství přírodních složek, které přispívají ke zlepšení stavu vlasů. Může se jednat o řadu olejů, rostlinných výtažků a komplexů vitamínů.

Přehled nejjemnějších barev vlasů a jejich palet

Bezpečnost barvy je důležitým argumentem pro nákup jedné nebo druhé krabice s nástrojem, ale výrobek a další vlastnosti produktu jsou také důležité. Pro kupujícího je důležitý odstín, schopnost koupit všechny součásti kompozice na jednom místě, další pečující vlastnosti. Pro snadnější výběr vám nabízíme seznámení se seznamem nejoblíbenějších produktů této kategorie.

Estel Sense De Luxe (Estelle)

Barva bez amoniaku profesionální značková kosmetika pro vlasy Estelle je k dispozici v tubách o objemu 60 ml. Chcete-li použít, musíte si zakoupit speciální aktivátor od stejného výrobce. Výsledek zbarvení je zcela totožný s přislíbenou barvou v paletě, podle pravidel barev, odstín je nasycený a rovnoměrný. Vzorec obsahuje složky přísad péče: avokádo a olivový olej, pantenol, které společně poskytují komplexní ochranu vlasů před vnějšími negativními vlivy, vyživují a hydratují, obnovují strukturu a přirozenou elasticitu. Po barvení vlasů se stává měkkým a lesklým.

L'Oreal Creme Gloss (L'Oreal)

Výrobek je výrobcem postaven jako lak, který nejenže dodává krásnou barvu s přirozeným leskem, ale také zdravý vzhled chloupků. Vzorec bez amoniaku dává trvalý výsledek, který se udržuje až 30krát více než použití šamponu. Vhodný pro všechny typy vlasů a vzhledem k výskytu včelích královských želé je vyživuje a dává krásný zdravý lesk. Kompozice také maluje přes šedé vlasy. Paleta je poměrně široká a sestává z přírodních, přirozených odstínů, které vám umožňují dosáhnout nejpohodlnějšího výsledku. Smetanová struktura kompozice během používání nátěru je snadno rozložena na hmotnost vlasů a neteče.

Matrix Socolor Beauty (Matrix) pro šedé vlasy

Profesionální barvivo díky autorské technologii umožňuje získat jasný a jednotný odstín vlasů, který se přizpůsobuje přirozenému: pigmenty, které se samy nastavují, reagují s přirozenou strukturou vlasů.

S jeho pomocí je možné malovat všechny typy vlasů s obsahem šedých vlasů až 50 procent. Paleta s velkým počtem odstínů umožňuje vybrat nejvhodnější volbu z bohatých tmavých až stylových jasů. Jojobový olej je součástí komplexu péče, který má příznivý účinek na stav vlasů a zdůrazňuje jeho přirozený lesk.

Tónování MATRIX Color Sync pro blondýnky

Krém bez amoniaku je vhodný pro korekci barvy vlasů, která byla namalována dříve, a pro vytvoření nového odstínu pro vlasy, který nebyl objasněn. Můžete použít barvu k obnovení barvy dříve používaných odolných barviv, ale pomocí bezpečnější metody. Kompozice zahrnuje ceramidy, které se starají o strukturu chloupků, které jsou schopné naplnit porézní oblasti, vyrovnat povrch a tím podpořit jednotné zbarvení a následný nápadný lesk.

Garnier barva Shine (Garnier)

Výrobce slibuje, že složení tohoto nátěru bez amoniaku nejen dodá vlasům požadovanou barvu, ale také nepoškozuje, což zajišťuje také přirozený zdravý lesk. Přísady obsahují přírodní ingredience: brusinkový extrakt a arganový olej, které mají pečující a regenerační účinek. Nástroj je vhodný pro natírání částečně šedých vlasů, při změkčování změněných vlasů. Paleta je reprezentována téměř dvěma tuctami krásných odstínů, které dokážou nejúčinněji zdůraznit přirozenou krásu ženy.

Syoss Oleo Intense (Cieces) odolný

Inovativní koncepční produkt firmy Ciez je barva s trvalým účinkem, jehož efekt je založen na zabudování do speciálního oleje-aktivátoru. Složení barvy používá přírodní čisté oleje, které zvyšují účinek barviva, poskytují hlubší penetraci barevných částic do struktury vlasů a také umožňují dosažení měkkosti a lesku. Barva je homogenní a nasycená a proces nanášení barvy nezpůsobuje žádné nepříjemnosti - má krémovou konzistenci a není přítomna žádná nepříjemná chuť amoniaku. Tento výrobek je také vhodný pro barvení šedých vlasů.

Seznam dobrých barev bez amoniaku

Navíc k výše popsaným inkoustům existuje také mnoho méně kvalitních kompozic bez amoniaku, které umožňují dosažení vynikajících výsledků barvení. Je také třeba věnovat pozornost:

 • Kapusová náprava s extraktem ženšenu a bílkovin z rýže;
 • profesionální barva od goldwell;
 • krémová barva od Faberlik;
 • Schwarzkopf Igor pro intenzivní barvení tónu na tón apod.

Pokyny pro barvení vlasů doma

Barviva na vlasy mohou být používána doma a nezáleží na tom, zda je zakoupena profesionální kompozice z Matrix nebo pravidelná z Vella - oba mohou být použity, hlavní věcí je vědět, jak to udělat. Správný výběr barev a provedení samotného procesu barvení dosáhne nejlepšího výsledku i bez velkých zkušeností.

Jak udělat malování na vlasy

Samotný barvicí proces a jeho vlastnosti jsou popsány v návodu, který je připojen ke každé barvě barvy od jakékoliv společnosti. Podmínky se mohou lišit i u podobných výrobců, například některé přípravky se vyžadují na suché vlasy a některé na vlhké vlasy. To je důvod, proč je zcela nezbytné přečíst si pokyny, a to i tehdy, když jste již několikrát namalovali hlavu.

Samotný postup zahrnuje několik kroků:

 1. vlasy se připravují podle potřeby;
 2. pak je nutné barvicí kompozici smíchat s oxidačním činidlem (mohou být dodávány ve stejném balení, jako například v produktech Londa nebo prodávány samostatně, jako v profesionální sérii Estelle);
 3. na pokožku podél linie vlasů je aplikován mastný krém, který chrání před barvením;
 4. vlasová hmota je rozdělena na řezy a aplikace je spuštěna speciální štětkou - nejprve pomocí vytvořených děr od čela po zadní část hlavy;
 5. pak je složení rozloženo po celé délce vlasů a toto by mělo být provedeno opatrně, aby bylo barvivo rovnoměrně položeno;
 6. po nanesení výrobku stárne na hlavě (čas je uveden v pokynech), po kterém je omyt;
  vlasy musí být dodatečně ošetřeny balzámem.

Jak rychle umyt nežádoucí barvy

Barvy bez amoniaku jsou méně odolné ve srovnání s klasickými barvivy, proto jsou omyty poněkud rychlejší. Pokud však výsledný odstín nepatřil okamžitě a není tu potřeba jít s ním asi měsíc, můžete použít tyto prostředky:

 • speciální chemické promývání;
 • lidové prostředky (rostlinné oleje, pivo, kefír, voda okyselená citronem nebo octem atd.).

Jak často můžete barvit vlasy

Vzhledem k relativní neškodnosti kompozice a jejích příznivých vlastností pro stav vlasů není překvapující, že se může používat mnohem častěji než běžné formulace s amoniakem. Odborníci doporučují opětovné použití nátěrových hmot, když odstín začíná ztratit svou intenzitu, aby se udržel neodolatelný vzhled nebo je touha měnit v jednom směru.

Mohou těhotné ženy barvit vlasy bez amoniaku?

Při barvení vlasů normální barvou nejsou to sloučeniny, které se dostanou na kůži, ale nebezpečné výpary amoniaku uvolněné během postupu jsou škodlivé. Používání přípravku bez amoniaku je tedy možné během těhotenství, ale doporučený postup je stále nemožný. Před přijetím takového rozhodnutí byste se měli poradit se svým lékařem. Je také nutné vyhnout se barvení v prvním trimestru, kdy je plod nejvíce ohrožen vnějšími vlivy.

Recenze

Tanya: Byl jsem obarven v salonu s vlasy Matrix, zpočátku jsem byl s výsledkem spokojen. Ale co se týče mě, už příliš rychle je barva vymačkána a stává se nějakým způsobem nepochopitelná, v ní není zachována žádná jasnost a nasycení.

Irina: Měla jsem italskou barvu bez čpavku, bohužel, už si nepamatuji jméno a bylo to skvělé. Nějak mi dali pár balíčků a já jsem jí dlouhou dobu maloval. Teď se snažím najít náhradníka a doposud mi Estel jen vyhovuje svým vlastnostem.

Marina: Chci říct, že odolný Ciez je jen zázrak! Nevím, jak a kde přišli s tím, ale plní všechny své úkoly na maximum - barva je krásná, vyrovnaná a opravdu odolná. A při použití žádného špatného zápachu!

Barviva na vlasy bez amoniaku: přehled značek a tipů

O nebezpečích barviv amoniaku známých dávno. Jeho nepříjemný zápach, schopnost vyvolat alergie, popáleniny sliznic a dýchacích cest je nepříjemný obraz. Navíc se v pórech může hromadit amoniak a jedovat tělo toxickými látkami! Profesionální barva vlasů bez amoniaku se vyhnout všem těmto překvapením!

Výhody barev bez amoniaku

Barvy bez amoniaku mají mnoho důležitých výhod, které vysvětlují popularitu těchto výrobků:

 • Jemné barvení. Barviva obalují vlasy - neprocházejí hluboko a nerozpaří přirozený pigment;
 • Široká paleta barev - více než 50 odstínů;
 • Žádný nepříjemný zápach amoniaku;
 • Užitečné složení. Složení barvy bez amoniaku zahrnuje několik složek, které jsou pro vlasy přínosné. Jedná se o vitamíny, užitečné kyseliny, minerály a výtažky z rostlin, které posilují žárovky, nepoškozují strukturu vlasů a stimulují krevní oběh v pokožce;
 • Žádné kontraindikace. Tuto barvu můžete dokonce použít i pro těhotné ženy.

S takovým seznamem výhod existuje několik nevýhod pro šetrnou barvu:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky. Nevěřte tomu sloganům, že účinek takové barvy bude trvat nějakou dobu! Barva se silně umyje každým mycím účinkem hlavy a po dvou týdnech se stane matná a tmavá. Problém však lze vyřešit! Barviva bez amoniaku mohou hromadit barvy. Pokud budete stále používat stejný odstín, bude mnohem jasnější;
 • Špatná barva nad šedivými vlasy. Když se sama žádat, abyste se zbavili šedých vlasů, je téměř nemožné. Ale pokud půjdete do salonu, výsledek bude výborný. Použití speciálního gelu ke konsolidaci účinků kadeřníka bude schopno malovat přes šedé vlasy;
 • Špatné objasnění. Chcete-li se stát blonďatou z horké brunetky, je nepravděpodobné, že by vám barvivo bez amoniaku mohlo pomoci. Není schopen zesvětlit vlasy;
 • Vysoká cena Ve srovnání s obvyklým, dobré barvivo bez amoniaku má vysokou cenu. Ano, a v kosmetickém salonu pro vykonanou práci budete mít mnohem víc.

Procházet populární značky

Pro usnadnění výběru jsme sestavili seznam barev bez amoniaku doporučených zkušenými profesionály.

Wella profesionálové

Profesionální řada čpavek. Wella Professionals jemné barvení dodává lesk vlasu, bohatý a rovnoměrný odstín, stejně jako hladkost a měkkost. Výrobky této značky potěší své fanoušky s dostatečně velkou paletou a dostupnou cenou. Jeho hlavní výhodou je však řada Color Touch Plus. Pokud tuto barvu smícháte s emulzí peroxidu vodíku, můžete namalovat šedé vlasy.

L'Oreal Casting Gloss

L'Oreal vytvořila profesionální profesionální barvivo na vlasy před několika lety, ale získala popularitu v rekordním čase. "Vinoy" - užitečná kompozice a různá paleta (26 odstínů - od blond až po černé). Královské želé dává hedvábí k pramenům a dokonale je vyživuje. Barvy dobře lakované prameny, včetně šedých vlasů. Barva barvy je aroma - bobule shromážděné v lese.

Chi ilonic

Výrobce této barvy slibuje výsledek, který vás porazí. Odolné bohaté barvy, ekologické složení, užitečné komponenty - to je to, co je charakteristické pro čalounické barvy. Barva je vytvořena na hedvábí a slitině CHI 44, což je opravdu jedinečné. Je ideální pro ty, kteří chtějí osvětlit bez poškození konstrukce.

Revlon Professionals

Barvy této značky mají v jejich složení mnoho užitečných složek (kapalné krystaly, pigmenty se zpožděným účinkem, bioaktivní aktivátory atd.), Které napájejí prameny a obnovují jejich strukturu. Revlon Professionals poskytuje přesné přizpůsobení barev. To se často používá k malování přes šedou barvu.

Kadus Fervidol Brilantní

Vznikl docela nedávno, tato módní novinka se již podařilo získat spoustu zpětné vazby od zákazníků. Složení barviva zahrnovalo minerály, olejové extrakty, přírodní sloučeniny solí, přírodní vosky a aktivátory s peroxidem vodíku. Aktivátory nabarví prameny a vosku je utěsněny. Díky této "práci" se vlasy stávají hladkými a lesklými a barvivo není dlouhé. Linie Kadus Fervidol Brilliant má 50 barev - od blond až po brunet.

Igora z Schwarzkopf

Profesionální bezammiachnaya barva Igora nabízí pestrou barevnou paletu. Ve svém složení najdete dvě aktivní složky (oxid křemičitý a biotin), které zpomalují stárnutí pramenů, stejně jako zesilovač barvy. Vlasy po barvení se stávají silnými a pružnými.

Cutrin pak

Základem této finské barvy je arktický brusinkový esenciální olej, který má řadu užitečných vlastností. Prodlužuje mládí pramenů, zabraňuje jejich křehkosti, posiluje a usnadňuje česání.

Selektivní profesionál

Italské minerální zjasňující barvivo Selective Professional bylo vytvořeno speciálně pro běžné vlasy. Umožní to být okamžitě objasněno na několik tónů, aniž by bylo zapotřebí mnoho vlasů.

Estel

Ruská značka Estelle splňuje všechny standardy. Je to cenově levnější, ale kvalita není nižší než u cizích vzorků. Barvivo zahrnovalo guarany, zelený čaj a keratinový komplex. Každá z těchto složek vyživuje prameny a léčí jejich strukturu.

Garnier barevné lesk

Má smetanovou texturu, obsahuje brusinkový extrakt a arganový olej. Garnier Color Shine nabízí 16 odstínů a dělá vlasy jasné, měkké a hedvábné.

Londa barva

Barva Londa je tónovaná barva, která nabízí až 37 odstínů. Jádrem tohoto nástroje jsou mikrokuličky, které vám umožňují vytvářet jasné barvy.

Faberlic

Společnost Faberlik má také paletu barev, ve složení které není amoniak. To vlasy nezkazí a nasycuje je leskem a posiluje kořeny. To je možné díky mnoha výtažkům - lotos, aloe, ginkgo biloba a slunečnice.

Barvivo na vlasy neobsahující amoniak dává dobrý výsledek, pouze pokud je správně používáno. Zapamatujte si několik pravidel!

 • Pravidlo 1. Barva by měla být aplikována na kontaminované prameny bez zbytků stylingových výrobků a jiných kosmetických prostředků. V opačném případě nemusí být odstín jednotný. Existuje možnost, že barva bude zcela odlišná, protože nikdo z nás neví, jak se barvivo bude chovat při styku s kůží a lakem.
 • Pravidlo 2. Barvivo je impregnováno celou délkou tak, aby nebyly žádné mezery.
 • Pravidlo 3. Udržujte kompozici po dobu půl hodiny, poté omyjte šamponem.
 • Pravidlo 4. Na konci procesu potřebujete dobrý balzám, který může zvýšit účinek olejů a vitamínů.
 • Pravidlo 5. Při nákupu barvy zkontrolujte jeho složení. Pokud na obalu uvidíte benzonát sodný nebo aminy, nemusíte mluvit o jemném zbarvení.
 • Pravidlo 6. Pro těhotné ženy doporučujeme mírně snížit čas (přibližně 20 minut). Stejný časový interval je dostatečný, když jsou vlasy příliš tenké a řídké.

Po každém česání najdete na chlupu celé trsy volných vlasů? Díky této masce zapomenete na tento problém!

Barvy na vlasy bez amoniaku. Názvy a palety profesionálních odstínů a barviv

Každá třetí žena změní obrázek barvením na vlasy. Obvyklé barvivo s amoniakem způsobuje nenapravitelné poškození vlasů, takže výrobci uvedli na trh barviva bez amoniaku, které mají šetrný účinek. Chcete-li vybrat produkt, který je vhodný pro určitý typ vlasů, stojí za to analyzovat celý trh barev bez čpavku.

Rozdíl mezi čpavkem a barvou bez amoniaku

U barviva na bázi amoniaku je barvicí pigment překryt na bělené přírodní barvě. To je způsobeno tím, že hlavními složkami kompozice jsou peroxid vodíku a čpavek, čímž se eliminuje původní barva vlasů.

Amoniak otevírá váhy a peroxid vodíku odstraňuje přírodní pigmenty hluboko ve vlasech. Postupně se umělé barvivo umyje a do chloupků se objevují prázdné prostory, díky nimž se stávají tenkými a křehkými.

Dye bez amoniaku funguje pouze na povrchu, aniž by se dostal do struktury vlasů.

Při zbarvení se barvicí pigment jednoduše překrývá nativní barvu a pokrývá všechny vlasy tenkým filmem. S nástupem nových technologií výrobci barviv snížili velikost molekul chemického složení fondů a našli novou složku, která je měkčí než amoniak, odhaluje vlasové vločky.

Výhody barvy bez amoniaku

Výhody barev bez amoniaku:

 1. Jemné barvení. Váhy nejsou tak zřetelně popsány kvůli nedostatku čpavku, vnější kůže vlasů téměř není zraněna. Vlastní barva nezmenšuje barvu kvůli sníženému počtu molekul peroxidu vodíku a barvicí pigment nespadá do hluboké vrstvy.
 2. Rekonstrukce vlasů. Výrobci barviv bez amoniaku nejenže snížili množství škodlivých molekul, ale také přidali užitečné organické sloučeniny do kompozice. Díky přidaným vitamínům a výtažkům z proso, břízy, skořápky z ořechů nebo hroznového semínka budou vaše vlasy silnější a silnější. Zvlhčují a stávají odolnější vůči UV záření. Práce mazových žláz v pokožce hlavy se normalizuje, vlasové folikuly se krmí.
 3. Zlepšení přirozeného tónu. Můžete si vybrat barvu, která odpovídá vašemu přírodnímu odstínu. Po barvení budou kudrlinky lesklé a hedvábné a barva bude bohatší.
 4. Neomezená korekce barev. Dosažení požadované barvy, znovu natřít vlasy, nebude problém. Po jednorázovém barvení se barvivo po 1,5-2 měsících vymyje a znovu můžete experimentovat s dotykem.
 5. Hypoalergenní. Vhodné pro dívky s citlivou pokožkou hlavy. Barvivo bez amoniaku nehoří a během barvení se nepekne a vitamínové komplexy začleněné do kompozice se také starají o problematickou kůži.

Bez potřeby barvení, kadeřnictví nedoporučuje používat nátěr, ale pomocí speciálních výrobků určených pro péči o vlasy.

Kontaminace bez amoniaku

Nevýhody:

 1. Špatně šedé vlasy. Dye bez amoniaku nepronikuje hluboko do vlasů, není dobře možné vymalovat dobře definované šedé vlasy. Coloristé doporučují používat barviva bez amoniaku na začátku šednutí.
 2. Rychle vyprané. Hlavní nevýhodou neamoniaku je nestabilní účinek. Při každém mytí vlasů se odstín postupně vypláchne a barva se ztratí před uplynutím 6týdenní lhůty stanovené výrobcem.

Hlavní nevýhodou barvy vlasů bez amoniaku je nestabilní účinek.

 • Špatně se rozjasní. Tmavé prameny mohou být zesvětleny pouze 2-3 tóny (s výjimkou profesionálních nástrojů, které osvětlují o 8 tónů).
 • Požadovat práci profesionála. Nejlepších výsledků byste měli použít ruku velitele, protože barva může být nerovnoměrně rozložena na vlasy.
 • Cena Barvy bez amoniaku jsou 2-3krát dražší než produkty čpavku. V takovém případě budete muset platit nejen za produkt, ale také za služby majitele barvy.
 • Typy barev vlasů bez amoniaku

  Barva bez amoniaku pro vlasy je rozdělena do několika kategorií:

  • Profesionální. Použití takových barviv, které neobsahují amoniak, znamená znalost v jemnosti barvení, protože hlavní barevník samostatně vybírá poměr tónů. Profesionální výrobky bez amoniaku jsou vhodné pro zvýraznění, barvení, lakování šedých vlasů.
  • Spínání Účelem tohoto produktu je využití. Používá se při barvení křehkých, citlivých nebo poškozených vlasů. Světlá barva neobsahuje téměř žádný oxidační prostředek a "dobře osvěží" barvu. Často se používají k tónování špiček nebo k osvětlení jednotlivých pramenů.
  • Tónování. Barvy v paletě těchto barev jsou blízké přirozeným tónům. Základním rozdílem je nepřítomnost efektu "regrown roots", při umývání hranice mezi vlastní a novou barvou nebude tak ostrá jako u jiných prostředků.
  • Stínování. Nemění radikálně původní barvu, osvěží a nasytí nativní barvu.

  Názvy a vlastnosti profesionálních ne čpavkových nátěrů

  Barvy na vlasy bez amoniaku z profesionální linky:

  • Kapous "Bez amoniaku". Vytváří efekt laminačních vlasů. Maximální hydratační zámky, díky kyselině hyaluronové, která je do kompozice vložena. Obnovuje a chrání prameny před vnějším vlivem. Textura barvy je krémová, pohodlně nanáší a snadno se vypláchne.
  • Wella Color Charm trvalé barvy vlasů. Řada barev je poměrně malá. Barvivo se používá hlavně k barvení blond vlasů. Slouží k pramenům s užitečnými látkami a prakticky nepoškozuje strukturu.
  • Londa Professional. Perfektně vyplňuje kudrlinky s barvami, drží dlouhou dobu. Dobrá barva nad šedivými vlasy. Dobrá péče o vlasy v důsledku obsahu tuků a vitaminů.
  • Chi Ionic Permanent Shine. Používá hlavně mistři k objasnění nebo zvýraznění. Barva je prakticky neškodná, dobře obnovuje prameny. Barvicí pigmenty jsou založeny na přírodních složkách. Kompozice také obsahuje vitamínové komplexy a hedvábné proteiny.
  • Matrix. Po použití vlasy neztrácejí dlouhou dobu nasycení, struktura vlasů se stává hladkou a hedvábnou. Paleta obsahuje maximální množství barev, které spotřebitelům umožňují vytvořit jedinečný odstín.
  • Estel Sense De Luxe. Tato značka se nachází téměř ve všech kosmetických salonech. Tóny se snadno mísí, prameny jsou natřeny rovnoměrně a efektivně. Díky organickým látkám obsaženým v přípravku jsou vlasy dobře hydratovány a regenerovány.

  Paleta jemných barev vlasů bez amoniaku

  Dívky, které chtějí použít nejjemnější barvu, mohou vyzkoušet tyto značky:

  • Garnier Color Naturals. Složení barviva zahrnuje přírodní bambucké máslo, avokádo a olivy. Barvivo dobře obnovuje prameny a zvlhčuje pokožku hlavy. Paleta obsahuje 37 odstínů, převážně blond a lehké blond skupiny a do ní se vkládají i gama želatinové a černé a fialové barvy.
  • Garnier Olia. V pořadí nejoblíbenějších barviv bez amoniaku zaujímá poměrně vysoké místo. Kompozice obsahuje více než 60% přírodních olejů, které oživují prameny a nasycují je potřebnou vlhkostí. Výrobce vložil do sady velkou tubu balzámu, která by měla stačit pro několik aplikací.
  • Londa Color Naturals. Tato barva zohledňuje jedinečnost každého přirozeného odstínu, takže se do něj vkládají výtažky z heřmánek, dubové kůry a granátového jablka pro každý rozsah odstínů. Struktura zaváděla světlo odrážející částice, vytvářející mírné záření pramenů.
  • Faberlic. Jemná barva bez amoniaku této značky má v paletě potřebné množství přirozených barev. Komponenty, které tvoří výrobek, zajišťují odolnost kudrlin před vnějším poškozením a saturají je potřebným komplexem vitamínů.

  Tónování a odstín bezammiachnye barvy: rysy, populární značky

  Výrobci barev bez amoniaku se postarali o ty ženy, které chtějí jen zdůraznit přirozené barvy a vytvořily tónování a odstín bezammiachnye barviv pro vlasy. Nejsou tak odolné, jsou vypláchnuty 3-8 krát, ale jsou bezpečné a snadno použitelné doma.

  Tyto nástroje lze natřít během těhotenství nebo během laktace.

  Oblíbené značky tónovacích barev:

  • L'Oreal Professionnel Diarichesse. Tónovaná barva přírodních odstínů. Opatrně barví každý vlas. Postupně se vypláchne, takže na hranici převrácených vlasů nedojde k náhlému přechodu.
  • Wella Color Touch. Má vlastnosti intenzivního tonování. Má širokou škálu barev. Poskytuje sytost vlasů a lesk.
  • Tónovací pěna Schwarzkopf Professional Igora Expert Mousse. Hodí se pro revitalizaci barvy nebo zbarvení kořenů mezi běžnými barvami. Pohodlně použitelné a hospodárné.

  Oblíbené barvení: L'Oreal, Faberlik, Estelle, Matrix, Cies a další

  Při výběru barvícího prostředku stojí za to zvážit a porovnat vlastnosti ne-čpavkových nátěrů různých značek.

  Barvy vlasů bez čpavku

  Moderní kadeřnický průmysl nabízí ženám mnoho produktů pro experimentování s obrázky. Chcete-li drasticky změnit barvu vlasů, lehce obnovte obraz, dejte mu lesk nebo extravagance - to vše lze provést malováním kompozic. Avšak přetrvávající pigment může způsobit nenapravitelné poškození kudrlin, bude suchý, vyčerpaný a bez života. V roce 2010 se v řadě slavné značky "Schwarzkopf" objevilo barvivo na vlasy bez amoniaku. Hodně času uplynulo, zatímco stylisté a jejich klienti dokázali ocenit všechny výhody produktu. Nyní na trhu najdete fondy této kategorie od různých výrobců.

  Vezmeme v úvahu všechny rysy skladby, budeme studovat hodnocení nejoblíbenějších značek.

  Co jsou formulace bez amoniaku

  Pokud používáte barvivo na vlasy bez amoniaku a bez peroxidu vodíku, nemusíte se starat o zdraví kudrlin. Moderní výrobci odstranili ze složení dvou nejagresivnějších komponent. Perhydrol (nebo peroxid) je zodpovědný za bělení pramenů, doslova "vymývá" z nich přirozený pigment. Díky tomu jsou zámky křehké a suché a zbavují jim sílu a lesk. Amoniak pracuje na "vkládání" nové barvy, otevírá vlasové váhy, které pomáhají částice barviva proniknout do jejich struktury a zcela měnit odstín. Po postupu se však znovu nezavírají, vlasová hřídel je zlomená a je obtížné je obnovit.

  Nebezpečný škodlivý účinek amoniaku nekončí, chemikálie poskytuje charakteristický pachový zápach na odolné barvy, je velmi toxický a může proniknout do těla kůží, otravovat ho, způsobit popáleniny sliznic, alergie a jiné negativní reakce.

  V profesionálních barvách na vlasy bez čpavku se peroxid a amoniak vůbec nepoužívají nebo je podíl těchto chemických složek zanedbatelný.

  Postup pro změnu barvy není pro kadeře tak škodlivý, jako při použití perzistentních formulací. Kromě toho obsahují přírodní bylinné přísady a vitamíny, které vyživují, hydratují a chrání prameny před negativním vlivem vnějších faktorů.

  Silné a slabé stránky

  Nízký obsah peroxidu vodíku a čpavku v bezpečných barvách je nepopiratelným plusem. Kompozice neporušují celistvost vlasového hřídele, jsou upevněny na povrchu kudrlin a nejsou zakotveny v jejich struktuře.

  Pros

  Výživné a zvlhčující přísady chrání vlasy před negativními účinky chemických látek. Získáte nejen nový obrázek, ale také výhody pro vlasy.

  Seznam výhod může pokračovat:

  • žádný nepříjemný zápach;
  • snížení negativního dopadu toxinů na tělo;
  • udržování elasticity a zdraví kudrlin;
  • schopnost užívat sloučeniny během těhotenství po předchozím schválení obarvení u lékaře.

  Nevýhody

  To jsou vlastnosti, které výrobci dodávají barviva. Ale jsou to opravdu tak neškodné? Ne opravdu. K fixaci barvy se do kompozice zavádí parabeny. Nejčastěji jde o monoethanolamin a jeho množství je poměrně vysoké. Akty na pokožce jsou ještě horší než amoniak.

  Také pro stabilitu použitého pigmentu toolol, diaminobenzen, resortsionol a další chemické látky, které mají negativní vliv na tělo. Dokonce i nepatrná změna odstínu může poškodit vaše vlasy.

  • Krátký výsledek. Výrobci slibují až dva měsíce trvanlivosti stínu, ale ve skutečnosti se omývání barvy odehrává po 4-6 lázních.
  • Nízká maskovací vlastnosti. Malovat přes šedé vlasy, i přes reklamní sliby, uspějete na chvíli. Po dvou mycích pracích se na hlavě začnou objevovat stříbrné odstíny.
  • Nedostatek zásadních změn. Chcete-li se obrátit z bruneta na blond nebo naopak, nebudete uspět, protože sloučeniny bez amoniaku mohou změnit barvu vlasů pouze o 2-3 tóny.
  • Možnost nepředvídatelného projevu pigmentu. Tato volba je možná pouze tehdy, pokud jste dříve obarvené kudrlinky s trvalými barvami, basma nebo hennou nebo vytvořili perm. Chcete-li zabránit tomu, aby pigmenty reagovaly s dříve používanými prostředky, neprovádějte experimenty sami, spíše najít kadeřníka, který vám může poradit o nejvhodnějším složení.
  • Zjevení žluté. Pokud chcete rozjasnit příliš tmavé prameny, může dojít k nepříjemnému žlutému odstínu. To se často stává při použití nátěrových hmot s čpavkem, odstraňuje se tónováním.

  Procházet populární značky

  Na regálech obchodů najdete profesionální barvy bez amoniaku a neškodné výrobky z oblasti masového trhu. Jak se pohybovat v rozmanitosti zboží? Shromáždili jsme nejoblíbenější a nejoblíbenější produkty, které dokázaly osvědčit mezi stylisty a jejich krásnými klienty.

  Po přezkoumání hodnocení můžete vzpomenout na jména, která budou nejvhodnější pro vaše vlasy.

  "Estelle"

  Ruská značka nabízí spotřebitelům celou řadu neamoniakových barviv Estel Sense De Luxe. Paleta je poměrně rozmanitá, obsahuje 56 přírodních odstínů. Výživa a hydratace kadeří poskytuje panthenol, keratin, olivový olej a avokádo.

  Krémová barva je dobře aplikovatelná, nerozšíří se a je rovnoměrně rozptýlena, používá se jak v salonech, tak doma. Smíchejte produkt před aplikací na vlasy s 1,5% aktivátorem nebo 3% kyslíkem, který se prodává samostatně.

  Uživatelé poznamenali, že barva je poměrně rovnoměrná a odpovídá odstínu určenému výrobcem. Pigment se odmyje po 2 týdnech, ale má kumulativní účinek. Čím častěji používáte Estel Sense De Luxe, tím delší jsou intervaly mezi barvami.

  Schwarzkopf

  Průkopník a jedna z nejoblíbenějších světových značek nabízí několik linek produktů bez amoniaku.

  1. Základní barva je bohatá paleta 20 odstínů. Kompozice obsahuje výtažky z bílého čaje a lychee, které mají pečující účinek na kudrlinky. Součástí je klimatizace s vitamíny, která obnovuje zámky po barvení. Výrobce tvrdí, že pomocí nástroje je možné barvit 30 až 100% šedých vlasů v závislosti na zvolené barvě.
  2. Perfect Mousse je pěna, která je obzvlášť snadno použitelná doma. Je rovnoměrně rozložen přes vlasy, neteče, zbytky se snadno odstraní. V paletě 20 odstínů, které vám pomohou učinit jakýkoli obraz živější a výraznější. Hlavními látkami pro ošetřování jsou sójové bílkoviny a orchidejové extrakty. Vypořádá se s obnovou dokonce velmi suchých vlasů a dávají jim sílu a hedvábnost.
  3. Řada Nectra Color je mezi spotřebiteli nejméně populární. Výrobci tvrdí, že barva nejen poskytuje kudrlinky bohatou barvu a lesk, ale také vyhladí jejich povrch. Výživa vzniká kvůli květinovému nektaru, panthenolu a oleji z meruňkových jader.

  Avšak barva Nectra Color má řadu nevýhod. Navzdory bohatému makeupu by mnoho dívek tento produkt znovu nekupovalo z těchto důvodů:

  • nerovnoměrná manifestace barvy (s největší pravděpodobností je to kvůli nepohodlí doma);
  • špatné malování šedých vlasů, podobně jako jiné sloučeniny, které nejsou amoniakem;
  • nepohodlné smíchání a nanášení kompozice, barva by měla být stlačena do lahvičky s oxidačním činidlem, pak důkladně protřepat a aplikovat produkt na vlasy se speciální tryskou. Výsledkem je, že velké množství barviva, které lze použít, zůstává v lahvi.

  "Matrix"

  Profesionální značka nabízí kvalitní produkty v různých liniích. Obzvláště populární je Socolar Beauty, která byla navržena speciálně pro malování šedých vlasů. Autorský vzorec funguje prostě: komponenty mají samočinné funkce, vzájemně reagují s přírodními pigmenty v kudrlích a přizpůsobují se jim. To vám umožní dosáhnout jasného, ​​přirozeného a rovnoměrného odstínu vlasů jakéhokoli typu a barvy, pokud nejsou větší než 50% šedé.

  Paleta obsahuje studené a teplé, jasné a přirozené tóny. Jojobový olej, který je součástí výrobku, dává kudrlinky opravdu nádherný lesk.

  Linka Color Sync je vhodná pro dívky, které nebyly experimentovány s kudrlinami nebo je již objasnily. K odstranění barvy po normálním zbarvení se často používají opravné prostředky bez amoniaku. Mírně působí na prameny, aniž by poškozovaly strukturu tyčí a bez odhalení váhy.

  Keramidy, které tvoří barviva, jsou schopny naplnit póry vlasů. To pomáhá sladit strukturu vlasů, dát jim lesklý lesk a dokonce i odstín.

  "Vella"

  Řada bezbarvých barev od firmy Wella je také často používána k tomu, aby poskytla světlý odstín kadeřím, které byly předtím přizpůsobeny agresivnímu vyčištění nebo zbarvení. Ve složení prostředků:

  • Výživné oleje a komplexy vitamínů, které doslova dýchají nový život do poškozených pramenů.
  • Keratiny posilují vlasy a chrání před negativními účinky vnějších faktorů.
  • Včelí vosk vyrovnává strukturu chloupků, zvyšuje jejich objem a hustotu, zabraňuje rychlému vyluhování pigmentu.

  Je také možné barvit šedé vlasy pomocí kompozic, ale pouze za předpokladu, že jejich množství nepřesáhne 50%.

  "Londa"

  Řada Londacolor od značky Londa představuje 90 odstínů. V podstatě jsou to skvělé barvy, mezi nimiž můžete dokonce najít modrou a lila. Nicméně, milovníci klasiky mají něco na výběr - paleta je různá.

  Barva je schopna řešit šedé vlasy a upravovat barvu vlasů, což vám pomůže radikálně změnit obraz. Pigmentové mikročástice mají sférický tvar, takže jsou dobře připevněny k chloupkům. Kromě toho struktura obsahuje prvky odrážející světlo, které vytvářejí kudrlinky a lesklý lesk. Ovocný vosk a keratin poskytují vláknům výživu a hydrataci, vyrovnávají jejich povrch, což umožňuje rovnoměrnou barvu.

  Barvení může být prováděno doma, protože kompozice má hustou strukturu, neplovává a je rovnoměrně rozložena.

  "L'Oreal"

  Francouzská značka nabízí linku Casting Gloss pro jemné barvení. Najdete 26 různých barev, od jasně blond až po bohatou černou.

  Základem fondů je patentovaný vzorec, který využívá mateřské želé. Tato komponenta poskytuje lesk lesku, je lesklý, poslušný a hladký. Přirozené oleje a částice odrážející světlo dávají péči kudrnatým, poskytují větší luxus a lesk barvy.

  Barva se velmi snadno aplikuje, výrobci dodali speciální lahve s vhodnými spreji. Dye nezničí přirozený pigment vlasů, pomáhá se vyrovnat se šedivými vlasy, pokud není více než polovina ve vlasech.

  "Garnier"

  Nejčastěji jsou přípravy od společnosti Garnier bez amoniaku používány k tónování vlasů, ale mohou také působit jako nezávislé barviva. Nebude možné drasticky měnit obraz s jejich pomocí, ale zdůraznit základní barvu, aby byl živější a výraznější, je docela proveditelný úkol.

  V paletě je pouze 16 barev - pouze 16, ale lze je kombinovat a vytvářet nové svěží nápady.

  Barviva jsou obohacena arganovým olejem, vitamíny a extrakty z brusinek. Tyto přísady dávají kadeřím přirozený lesk, je hladký, poslušný a dobře upravený. Výrobci zajišťují, že jakákoli zvolená barva pomůže maskovat šedé prameny a postupně se začne vymývat až po 5 týdnech. Nicméně, odpor je méně, pokud si často umyjete vlasy.

  "Faberlik"

  Oblíbená značka nabízí paletu přírodních barev bez amoniaku, které jsou schopny zvládnout šedé vlasy a okamžitě zesvětlit kudrlinky o 3 tóny. Struktura vlasů není narušena, ale naopak, stává se více homogenní.

  Přírodní oleje, lotos, gingko biloba, aloe a slunečnicové extrakty mají pečující vlastnosti. Umožňují kombinovat barvení s restaurováním. Po zákroku se vlasy stávají hladké, měkké, mají lesklý lesk a dokonale bohatý odstín.

  Výrobci tvrdí, že v produktech nejsou agresivní chemikálie, protože jsou vhodné pro ženy s citlivou pokožkou hlavy.

  Barvící prostředky bez amoniaku a peroxidu vodíku mají méně škodlivý účinek na kadeře. Také téměř všechny obsahují výživné, zvlhčující a regenerační složky, které pomáhají chránit vlasy před negativními faktory.

  Nezapomínejte však, že jakékoli, dokonce nejnebezpečnější barvivo obsahuje chemické složky.

  Malované vlasy vyžadují pečlivou pravidelnou péči. Vyberte pouze cílovou kosmetiku, použijte ji podle pokynů, nezanechávejte domácí recepty. Pouze celou řadu aktivit vám pomůže obnovit vlasy.

  Jaké barvivo bez amoniaku je lepší a efektivnější?

  Ženy často experimentují s jejich vzhledem. Chcete-li drasticky změnit obraz a stát se oslňující blonďatou z hořící brunetky nebo jen malovat přes šedé vlasy není problém nyní. Pro ty, kteří pravidelně využívají barvení, je barvivo pro vlasy bez amoniaku ideální volbou, protože má nejjemnější vlastnosti.

  Používání agresivních barviv kazí vlasy, stávají se suchými a bez života. Alternativně vyrábějí výrobci kosmetických přípravků řadu barviv bez amoniaku, které umožňují nejen změnu barvy vlasů, ale také hlubokou profesionální péči. V našem článku předložíme přehled nejpopulárnějších barev bez čpavku a povíme vám o jejich výhodách a nevýhodách.

  Výhody barev bez amoniaku

  Složení konvenčních barviv na vlasy zahrnuje amoniak, který zajišťuje hluboké pronikání barvivového pigmentu do struktury vlasů. Díky tomu je možné dosáhnout trvalého účinku a dlouhou dobu udržovat jasné a syté barvy. Ale amoniak působí příliš agresivně, poškozuje povrch vlasové šachty, což je křehký a slabý. Kromě toho je čpavek schopen proniknout do pórů kůže a mít toxický účinek na tělo, což způsobuje podráždění a alergické reakce. Škodlivý účinek zvyšuje peroxid vodíku, který zbarvuje přirozený pigment vlasů a vyvolává jejich suchost a zlomení.

  Profesionální barvy vlasů bez amoniaku působí pečlivě, zabraňují poškození a mají minimální traumatický účinek. Složení těchto fondů obsahuje přírodní oleje, vitamíny a rostlinné výtažky, které zlepšují barvivový pigment a obalují všechny vlasy a vytvářejí ochranný film, který zabraňuje poškození.

  Barviva bez amoniaku chrání kadeře před negativními vnějšími vlivy, pomáhají posilovat kořeny, zabraňují nadměrnému vysychání a vyčerpání vlasů. Oni obsahují mnohem méně peroxidu vodíku, v důsledku toho, po barvení pramenů vypadají živé a lesklé, udržují zdravou strukturu a dobře upravený vzhled.

  Nevýhody barvy vlasů bez amoniaku

  1. Mezi nevýhody ne čpavkovitých látek ukazují uživatelé nestabilní výsledek barvení. Jas jasu barvy se ztrácí po 4-6 šamponování. Bezpečnost produktu však umožňuje používat toto barvivo bez poškození vlasů mnohem častěji a požadovaný odstín může být udržován pravidelným tónováním kadeř.
  2. Další nevýhodou produktu je nerovnoměrné rozložení barvy, takže je lepší nechat tuto barvu používat doma, ale svěřit barvicí proceduru profesionálnímu kadeřníkovi.
  3. Barvy bez amoniaku se sbarvují šedivými vlasy horšími, protože bez vlivu agresivních látek barvivový pigment sotva proniká strukturou šedých vlasů a rychle se vymyje. Kromě toho jsou tyto nástroje mnohem dražší než běžné odolné barvy, což je důležitý faktor, protože je třeba je používat mnohem častěji.
  4. Použití bezazamachny barvy vám nedovolí efektivně odlehčit tmavé vlasy, v nejlepším případě můžete změnit barvu na 2-3 tóny, ne více. Pokud se tedy chcete vrátit z bruneta na blondýnku, musíte si vybrat jinou barvu.

  Vlastnosti

  Dobré barvivo na vlasy bez amoniaku umožňuje nejjemnější způsob, jak provádět barvení. Velcí výrobci kosmetických přípravků vyvinuli unikátní patentované vzorce, které poskytují požadovaný účinek, tj jemné barvení vlasů, při zachování jejich zdraví a zachování struktury.

  Účinné látky zajišťují distribuci barvivového pigmentu, minerální oleje vytvářejí ochrannou fólii a v kombinaci s rostlinnými výtažky a vitamíny zajišťují výživu, hydrataci a posilování vlasů. V důsledku toho prameny získají lesklý lesk, vypadají dobře upravené, hladké a hedvábné.

  Takové barvy jsou zcela bezpečné, ale v jejich složení jsou ještě chemikálie, bez nichž není barvení možné. Proto výrobci společně s barvami vložili do obalu speciální balzámy, které eliminují jakýkoli negativní dopad a chrání prameny před vysycháním. Balzámy obsahují výživné a kondicionační doplňky, díky nimž vypadají vlasy silně, objemně a zdravě.

  Bezbarvové směsi pigmentů vyrábějí všechny známé kosmetické značky, můžete tento výrobek koupit jak v obchodě se specializací, tak v běžném supermarketu. Pokud se rozhodnete změnit obrázek, pak před prvním zbarvením je lepší konzultovat s odborníkem, který vám pomůže najít správný odstín v závislosti na struktuře a stavu vlasů. Z naší strany se pokusíme s výběrem pomoci a představíme vám přehled nejpopulárnějších a nejúčinnějších barev bez amoniaku.

  Nejlepší barvivo pro vlasy bez amoniaku

  První nátěr bez amoniaku vytvořili odborníci slavné značky Schwarzkopf, a proto začneme s touto společností revidovat.

  Schwartzzkopf, což je barvivo pro vlasy bez amoniaku, je zaslouží si oblíbená, dva produkty se staly vedoucím prodeje: Essential Color a Perfect Mousse, které shromažďují nejpozoruhodnější recenze.

  Základní barva

  Paleta barev této řady se skládá ze 20 odstínů, takže si zákazník může vždy vybrat produkt podle vašich představ. Složení barviv obsahuje výtažky z litchi, bílého čaje a minerálních olejů, které dodávají vlasům jemnost, hydrataci a zářivý lesk.

  Barva má bohatou vůni s ovocnými tóny a mírnou akcí, která umožňuje barvit 30 až 100% šedých vlasů v závislosti na zvoleném odstínu. Součástí barvy je balzámový kondicionér s komplexem vitamínů, který zajišťuje intenzivní výživu a hydratace barvených vlasů.

  Perfektní pěna (barva pěny)

  Řada barevných nástrojů se skládá také ze 20 odstínů. Tato barva je odolná a má speciální pěnivou konzistenci, díky níž ji můžete snadno aplikovat doma. Pokud je výrobek rozložen nerovnoměrně na vlasy, přebytečný nátěr lze snadno vypláchnout bez použití speciálních výrobků.

  Složení produktů zahrnuje orchidejový extrakt a sójové bílkoviny, které poskytují silný regenerační efekt a mají příznivý účinek i na vysoce vysušených vlasech. Výrobky této série nemají ostrý zápach, nezpůsobují podráždění a alergické reakce, poskytují kudrlinky jemnost a lesk.

  Barva na vlasy bez amoniaku L'Oreal

  Řada výrobků Casting Gloss od známé francouzské společnosti je zastoupena 26 barvami, od světle blond až po modře-černé odstíny. Výrobky tohoto výrobce mají příjemnou, jemnou vůni, ve které je nádech divokých bobulí.

  Jedinečná, patentovaná kosmetická formulace je založena na královské želé, která činí vlasy poslušným, hladkým a lesklým. Barvy této série jsou poměrně odolné, je velmi vhodné je umístit na vlasy, protože výrobek se prodává v lahvích s vhodným rozprašovačem - sprejem.

  Barva bez amoniaku od společnosti L'Oreal se dobře vyrovnává šedými vlasy, aniž by došlo k odbarvení přírodního odstínu kudrlin. Navíc složení barviva obsahuje přírodní oleje a reflexní částice, které dodávají vlasům živý lesk.

  Barva na vlasy bez amoniaku Garnier

  Výrobky této řady jsou navrženy speciálně pro tónování, ale mnohé z nich raději používají jako samostatný nástroj. Vzhledem k tomu, že tonování nepotřebuje mnoho odstínů, paleta produktů se skládá ze 16 primárních barev.

  Použití barviv umožňuje zvýšit přirozené barvy kadeřnic a zvýšit jejich živost, živost a bohatost. Vlasy jsou měkké, objemné a lesklé, snadno se hřebou a vypadají krásně a dobře upravené. Složení nátěrů je obohaceno arganovým olejem, brusinkovým extraktem a komplexem vitamínů.

  Výrobce tvrdí, že výrobky této řady jsou schopné poskytnout 100% šedé barvení vlasů, bez ohledu na to, jaký stín byl vybrán. Barvicí pigmenty jsou odolné a uchovávají bohatou barvu vlasů po dobu 5 týdnů.

  Barva na vlasy bez amoniaku Faberlik

  Paleta barev Faberlik je založena na populárních přírodních odstínech (světle hnědá, zlatá, béžová, měděná, čokoládová). Produkt dobře barví na šedých vlasech a dodává pramenům rovnoměrnou a bohatou barvu. Barva neporušuje strukturu vlasů, poskytuje lesklý lesk, hladkost a měkkost.

  Bylinné výtažky z aloe, lotosu, slunečnice, gingko biloba a přírodních olejů spolehlivě chrání kadeře a podporují výživu, zvlhčují a posilují vlasy. Výrobci tvrdí, že toto barvivo ideálně kombinuje funkce obnovy a barvení v jednom postupu, který umožňuje aplikaci produktu na jakýkoli druh vlasů a má být použit na citlivou a podrážděnou pokožku hlavy.

  Použití barvy vám umožní okamžitě zesvětlit vlasy o 3 tóny a spolehlivě natřít šedé vlasy. Současně získávají vlasy s odlišnou výchozí barvou a nerovnoměrnou strukturou ideální hladký a nasycený tón.

  Amoniaková barva od společnosti Wella

  Řada profesionálních barviv Wella má nejbohatší paletu více než 50 různých odstínů. Výrobky jsou poměrně stabilní, ale výrobci varují, že při natírání šedých vlasů by jejich objem neměl přesáhnout 50%.

  Složení výrobků této série zahrnuje keratiny a vosky, které pomáhají posilovat a udržovat strukturu vlasů, dodávají jim sílu a zářivý lesk. Kromě toho vosk spolehlivě obaluje vlasy, zajišťuje objem a hustotu a přispívá k zachování sytých barev.

  Komplexy vitamínů a přírodních olejů poskytují ochranu, výživu a hydrataci a doslova obnovují vyčerpané a nehybné vlasy, které byly ovlivněny agresivním objasněním.

  Barva bez amoniaku Londacolor

  Produktová řada je určena pro intenzivní, trvanlivé barvení a tonování vlasů a má nejširší paletu barev (až 90 odstínů). Důraz je kladen především na studené odstíny, ve sortimentu můžete dokonce najít lila a modré tóny.

  Barvivo má šetrný účinek, ale může drasticky změnit barvu vlasů. Má dobře šedé vlasy a je odolný. V tomto případě vám barva umožňuje jemně pečovat o vlasy, zachovat jejich strukturu, poskytovat sílu, výživu a hydrataci.

  Různá barevná paleta umožňuje realizovat jakoukoli fantazii a nejmenší mikrokuličky s pigmenty pronikají do struktury vlasů a poskytují nejenom barvení, ale také obsahují odrazné komponenty, které dodávají prameny lesklým leskem a bohatým vícerozměrným barvám.

  Zvláště vybraná struktura barvy nedovoluje, aby se šířila vlasy, jemně obaluje prameny v důsledku obsahu vosků a keratinů. Tyto látky vyrovnávají strukturu porézních a poškozených kadeří a poskytují stabilní a jednotné zabarvení.

  Jak vybrat a použít?
  1. Pokud se rozhodnete zakoupit barvu na vlasy bez čpavku, zkuste si koupit zboží ve specializovaných prodejnách a nezapomeňte zkontrolovat kód šarže na obalu. Jeho přítomnost naznačuje, že to není falešný, ale kvalitní produkt.
  2. Dobrá barva bez amoniaku nemůže být levná. Pokud vám bude nabízeno barvivo za cenu, která je několikrát nižší než podobný výrobek v obchodě, měli byste přemýšlet o jeho kvalitě. Je lepší nekupovat takové zboží, jinak by byla zaručena alergická reakce a další zdravotní problémy.
  3. Téměř všichni známí výrobci vlasových barviv zveřejňují na svých oficiálních místech dostupné palety. Proto stojí za to jít do offline obchodu a zvolit nejvhodnější odstín pro sebe na tomto zdroji.
  4. Před prvním použitím jakéhokoli barviva doporučujeme provést kožní test. To pomůže vyhnout se nepředvídatelným alergickým reakcím.
  5. Kompozice by měla být aplikována na špinavé vlasy. Současně by na hlavě neměly být žádné stylingové výrobky ani jiná vlasová kosmetika, jinak by barva klesla nerovnoměrně nebo se objevila chemická reakce nátěru s cizí komponentou.
  6. Krátké vlasy mohou být namalovány samostatně. Doporučuje se, aby byly vlasy středně dlouhé a dlouhé v kadeřnických salonech. To zajistí jednotné barvení pramenů.
  7. Barva by měla být aplikována na vlasy po celé délce, začínající od kořenů a končící špičkami. Doba expozice kompozice může být odlišná, takže před lakováním je třeba pečlivě prostudovat pokyny a dodržovat všechna doporučení k postupu.
  8. Na konci přiděleného času se barva vypláchne, vlasy se několikrát opláchne a je součástí balení speciální balzám. To zajistí jemnou péči a zachová si bohatou barvu po dlouhou dobu.

  Podívejte se na video: Jak si vybrat barvivo na vlasy? Pravda o barvách bez amoniaku

  Podívejte se na video: Barvivo na vlasy s amoniakem a bez něj: která složka je bezpečnější a bezpečnější

  Hodnocení aplikací

  Recenze č.1

  Již několik let musím pravidelně malovat šedé vlasy. Dříve jsem použil trvalé, levné barvy, ale jejich součásti se ukázaly být tak agresivní, že podrážděly pokožku hlavy a poškozené vlasy. Staly se matné a bez života, suché, křehké a vyčerpané. Nicméně nebylo možné odbarvit barvu, chtěl jsem vypadat slušně a skrýt staré šedé vlasy.

  V kadeřnickém salonu doporučili vyzkoušet Gamnyerovo neamoniakální barvivo na vlasy, přičemž zajistily, že složení těchto výrobků dobře barví šedé vlasy. Rozhodl jsem se to vyzkoušet, ačkoli tento výrobek byl mnohem dražší než nástroje, které používá dříve.

  Jako výsledek dostala dokonce sytější barvu a vzhled jejích vlasů se změnil k lepšímu. Objevil se lesk, vlasy vypadaly živě a dobře upravené. Zároveň je efekt barvy velmi měkký, nedráždí pokožku hlavy, což pro mě představuje obrovský přínos.

  Zkontrolujte číslo 2

  Neustále zbarvuji vlasy v salonu a vybírám to Faberlik bez amoniaku. Opravdu se mi líbí tato řada výrobků, mají převážně přirozené tóny, vždycky si vybírám zlatý odstín. Barva vypadá hladce, vlasy vypadají skvěle, protože výrobek nejen barví, ale také pečuje o vlasy a poskytuje jim jídlo a ochranu.

  Je pravda, že neamoniakální barvy jsou méně odolné a rychle se vymyjí, ale jsou zcela bezpečné, takže je můžete používat k udržení barvy mnohem častěji. Radím každému, aby opustil barviva, doslova vypaloval vlasy a šel do peněz bez amoniaku.

  Zkontrolujte číslo 3

  Vždycky si barví vlasy s Londacolorem. Je to odolná barva, která dlouho zůstává na vlasy a zachovává svou oblíbenou barvu načervenalé mědi. Při příští návštěvě obchodu jsem si všiml, že existuje nová řada výrobků, jmenovitě Londa bez amoniaku.

  Četl jsem recenze a rozhodl se zkusit, protože účinek odolných barviv již ovlivnil stav vlasů není nejlepší cesta. Co mohu říct? Barviva neobsahující čpavek působí jemněji, ale velmi rychle se odmyjí. Již po třetím mytí hlavy jsem si všiml, že barva vypadla a vlasy musely být znovu barveny.

  A vzhledem k tomu, že nový produkt je mnohem dražší, budete ho muset používat častěji. Nemůžu si dovolit takové výdaje, budu muset odbarvit bez amoniaku.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy