logo

Přehled nástrojů pro snadné česání vlasů

Tlusté vlasy - sen mnoha žen. Ale jejich majitelé vědí, jak těžké je péče o vlasy, protože luxusní šok má tendenci být zmatený. Chcete-li usnadnit styling a zabránit zamotání vlasů, musíte vyvinout systém: zvolit hřeben a prostředky pro snadné česání vlasů, stejně jako dodržovat jednoduchá pravidla pro péči o vlasy.

Příčiny zamotání vlasů

Hlavním důvodem, který vede k zapletení, je poškození pramene. Suché vlasy jsou neustále vázány na uzliny, magnetizovány a skryté do rohoží. Existuje mnoho faktorů, které způsobují poškození:

 • nesprávně vybraný šampon, odmítnutí kondicionéru nebo balzámu;
 • barvení, perm;
 • používání sušičky na vlasy, curlingu a žehlení bez tepelných prostředků;
 • hnědé vlasy po mytí;
 • nedostatek vitamínů v těle;
 • suché skalp;
 • těsný účes;
 • chronická únava, stres, nedostatek spánku;
 • nevhodný hřeben;
 • zůstat na slunci nebo v chladu bez čelenky;
 • slanou nebo chlorovanou vodou.

Zvažte také jednotlivé body:

 • Kudrnaté vlasy jsou zmatené častěji než dokonce.
 • Přirozeně tenké vlasy jsou snadněji elektrifikovány a zmatené.
 • Dlouhé vlasy jsou náchylnější k zamotání než krátké.

Kosmetika proti zamotání

Není snadné si koupit nástroj usnadňující česání: jejich výběr je velmi velký.

Šampony, balzámy, kondicionéry

Jedná se o základní sestavu péče o vlasy.

Šampóny čistí vlasy od nečistot, dodávají jim lesk, lesk a objem. Šampony pro snadné česání nejsou tolik, ale jsou stále tam: například profesionální šampon Constant DELIGHT. Nevýhody používání šamponů nejsou, s výjimkou individuální nesnášenlivosti součástí a nesprávně zvolených nástrojů.

Balzám vytváří ochrannou vrstvu, vyživuje a hydratuje vlasy, usnadňuje styling. Je lepší použít šampon a balzám stejné značky. Aby balzám pracoval, je nutné ho aplikovat na čisté, mokré vlasy po celé délce, držet po dobu asi deseti minut a pak se umyt.

Rozsah balzámů je skvělý: konstantní DELIGHT, kondicionér z PANTENEPRO-V nebo FABERLIC, balzám "Herbal Medicine" domácí firmy Pure Line. Nevýhody použití těchto výrobků zahrnují nedostatek dávkovače pro některé z nich, snížení objemu účesu (řada balzámů vypadá, že se drží na vlasy), přítomnost silikonů jako součást levných výrobků, možnost návyku.

Kondicionéry v akci jsou podobné balzámům, ale mají další antistatický efekt. Použijte po mytí na čisté, suché nebo ručníky vysušené vlasy. Většina klimatizačních zařízení nevyžaduje oplach, takže jsou pohodlnější než balzámy. Můžete také zvolit prostředek 2 v 1 - balzámový kondicionér.

Prakticky každá kosmetická značka nabízí vlasové kondicionéry: Glisskur Oil Nutritive, Desert Essence Coconut, Bonacure Moisture Kick Sprejový kondicionér Spray Conditioner od Schwarzkopf, Londacare Curl Definer kondicionér. Kondicionéry mají málo nevýhod: zvýší sebum během aplikace kondicionéru na kořeny a skalp, stejně jako nehospodárné použití.

Spreje

Spreje usnadňují hřeben navlhčením pramenů, což jim dává sílu a pružnost. Vytvářené na bázi vody, nevytvářejí vlasy těžší a vůně dobře. Spreje mohou být použity společně s kondicionérem pro zvýšení jeho účinku, nebo nezávisle.

Mezi oblíbené výrobky patří Estel's Curex Therapy sprejové mléko, ShineNutrition Spray od společnosti Belita-Vitex, běloruská společnost, Gliss Chur OIlNutritive Spray od firmy Schwarzkopf, Absolute Strength Spray Balzam. Marhule a bambucké máslo od firmy Avon.

Zvažte nevýhody používání sprejů pro snadné česání:

 • akce znamená krátké: po dalším mytí vlasů je nutné znovu použít sprej;
 • v některých případech dochází k nárůstu mastných vlasů;
 • Řada postřiků se vyznačuje vysokou cenou.

Masky

Vysoká koncentrace živin ve složení masky zajišťuje hlubokou výživu, hydrataci, ošetření a vyhlazení vlasů. Masky se aplikují na proprané vlhké vlasy. Umyjte je teplou vodou bez šamponu, jinak dojde ke ztrátě významu postupu.

Masky se doporučují provádět 1-2 krát týdně, pokud vlasy potřebují intenzivní péči, nebo 1-2 krát měsíčně na prevenci. Oblíbenými značkami vlasových masek jsou Brelil Oat Mask, Estelle, REVIVOR Intenzivní terapie, Naturika.

Masky mají nejen výhody, ale i nevýhody. Většina sklenic není vybavena dávkovačem, některé nástroje jsou obtížně distribuovány v kudrlích a některé z nich jsou špatně vyprané.

Olej, tekuté krystaly

Tekuté krystaly jsou terapeutickým a profylaktickým nezmazatelným prostředkem. Obalí každý vlas, vytváří ochranný film a dokonce i přemění nejpohodlnější vlasy na poslušný a hladký. Účinek je dosažen díky olejům a rostlinným výtažkům obsaženým v produktu. Podle svých vlastností mohou krystaly nahradit spreje a balzámy.

Jedinou nevýhodou je, že po použití tekutých krystalů se vlasy rychle stávají tlustými, takže je třeba produkt používat velmi měřeno. Majitelé mastného typu vlasů je lepší opustit kapalné krystaly ve prospěch postřiku.

Sera

Sérum je nesmazatelný účinný prostředek, který vyživuje a posiluje vlasy, aniž by je váží. Také provádí funkci tepelné ochrany a zabraňuje poškození při sušení, navíjení nebo zploštění. Po každém šamponování se doporučuje používat sérum. Můžete aplikovat na mokré a suché vlasy.

Nejslavnější sérum na vlasy: Dove Therapy Radiance and Shine, Fructis Hair Mass Filler, Reistill Hair Sérum Antiage Pure Revitalizing, Kleral System s lněným olejem.

Při výběru séra si pamatujte nejen jeho výhody, ale i možné nevýhody. Například v nedávné době existuje mnoho nástrojů nízké kvality, po jejichž použití jsou prameny nečitelné a rychle se znečišťují. Pečlivě zkontrolujte kompozici: některé séry jsou složeny ze silikonů, které se hromadí na vlasu, což je těžší.

Prostředky pro děti

Tenké kudrlinky jsou často zmatené a špatně česané. Můžete to změnit pomocí speciálních dětských nástrojů.

 • Johnsonovo dítě. Sprej Johnson se vyrovná i složitými rohožemi. Aplikujte výrobek po celé délce a napněte prameny od špiček ke kořenům. Všimněte si, že trochu vyrovnává kadeře.
 • Malá víla Další sprej, který vyřeší problém s věčným zmatením. Vodnatá konzistence nezpůsobuje, že je těžká, dokonale zvlhčuje a dodává lesk, ale sprej trochu pofouká vlasy.
 • Z těch nejlepších z Oriflame "Beautiful Rapunzel". Nástroj jemně rozkládá tenké vlasy díky své gelové struktuře.

Tyto spreje jsou skvělé pro dospělé. Bezpečné složení a účinnost dětských sprejů proti tanglíkům přitahuje mnoho žen.

Folk remedy proti matným vlasům

Můžete vyřešit problém zamotání bez nákupu kosmetiky s použitím lidových receptů. Jejich příprava netrvá dlouho a účinek bude na úrovni kosmetického salonu.

Bylinné odvar pro oplachování

Bylinné odvary vyřeší mnoho problémů, pokud si vyberete ty správné ingredience. Pro usnadnění škrábání je vhodný odvar z heřmánek, kořenů, bazalky, kopřivy a řetízku. Odvarky a bylinné infuze se používají po šamponování: opláchněte s nimi mokré vlasy a nepleťte. Nevýhodou je, že některé bylinky mohou způsobit alergie.

Recept proti zamotání s éterickými oleji

Stříkat můžete pomocí míchání oblíbeného kondicionéru teplou vodou v poměru 1: 9 a přidáním 2-3 kapek nějakého esenciálního oleje. Všechny z nich mohou usnadnit péči o vlasy. Nalijte výrobek do rozprašovací lahve a nasypte je před celou česloubkou. Kudrlinky budou nejen snadno oddělené, ale také dobře voní. Nevýhodou použití esenciálních olejů pro styling je, že ne všechny ženy tolerují jejich ostrý zápach.

Prostředky proti zamotání by měly být vybrány jednotlivě. Stejný kosmetický přípravek je ideální pro ženu a nevyhovuje jinému. Chcete-li najít nejlepší recept, musíte experimentovat.

Užitečné tipy pro péči o vlasy

 • Zbavte se dělených konců a vrstvených vlasů.
 • Laminování pomůže udržet hladkost a můžete dokonce provést tento postup doma.
 • Sledujte teplotu: je třeba si umyt vlasy teplou a pohodlnou vodou pro vaši hlavu. Horká voda způsobuje pádu a zamotání pramenů.
 • Použijte šampón s masážními pohyby, aniž byste mokré vlasy zamotali prsty.
 • Opékané vlasy jemně zabalte ručníkem. Není třeba je otírat nebo je vytlačovat.
 • Před sušením naneste termické ochranné prostředky.
 • Vysušte vlasy teplým vzduchem nebo jej nechte vyschnout přirozeně.
 • Není potřeba hýbat vlhkými prameny.
 • Použijte několik hřebenů. U mokrých vlasů je nejlepší hřeben s měkkými štětinami, jako je teaser nebo masáž. Je vhodnější uschnout vlasy hřebenem nebo hřebenem s řídkými zuby.
 • Obruste jemně a hladce, pohybujte se od špiček ke kořenům.
 • Každý den strávit minimálně pět minut česání. Poskytuje masáž hlavy, aktivuje krevní oběh a zabraňuje vypadávání vlasů. Navíc prameny, které jsou pravidelně pravidelně česané, se stávají odolnějšími.
 • V zimě mohou být vlasy zmatené kvůli tuhému límci nebo šátku. Pokud se hladká hlava vlasů nevyhnutelně změní na koltun, zkuste nosit šátky z měkčích materiálů, přizpůsobte nebo splétte splétání.

Jak zabránit zamotání vlasů

Extenze vlasů vypadají velkolepě, ale pouze pokud jsou v dokonalém stavu. Nesprávná péče může vést ke vzniku uzlů v kloubech jejich pramenů umělými. Jednoduchá doporučení pomohou tomu zabránit:

 • Chcete-li stavět, zvolte materiál nazvaný "Slav".
 • Nepleťte si vlasy první den po zhotovení.
 • Používejte mírný šampon a kondicionér, ale druhý - v malých množstvích, aby nedošlo k zvážení pramenů.
 • Koupit hřeben s přirozenou štětinou a vzácnými zuby bez trysek na koncích.
 • Začněte česat vlasy, když vysuší
 • Opravte včas a upřesněte dobu, po kterou budete nosit zvlněné kudrlinky.

Jak vybrat hřeben

Pro usnadnění odlupování vlasů je důležité najít správný hřeben: se vzácnými a tupými zuby bez kuliček as dlouhými štětinami střední tvrdosti. Dobrou volbou je koupit hřeben navržený speciálně pro vlasy náchylné k zamotání. Existují tři nejoblíbenější společnosti:

 • TangleTeezer je neobyčejně tvarovaný kartáč s měkkými plastovými zuby. Zvláštností hřebenů je to, že je vybavena zuby různých délek - poskytuje masáž pokožky hlavy. Tento štětec je vhodný zejména pro majitele dlouhých a kudrnatých vlasů.
 • Hairbean je rozpočet analogový tangtizer. Zakřivený tvar a měkké zuby umožňují snadné česání i tlustých vlasů.
 • Macadamia - na rozdíl od předchozích dvou, tento hřeben má rukojeť, takže je pohodlnější položit si ruku. Macadamia hřeben i mokré vlasy - hladký povrch a zuby nevytrhávají prameny.

Není nutné kupovat známé značky, ale věnujte velkou pozornost výběru hřebenu, pokud oceníte svůj účes.

Nešetřete krásou vlasů, ušetříte čas na používání ochranných sprejů a kondicionérů, vybírejte správné výrobky pro péči, dopřejte si vlasy vitamínovým komplexům a dobrým kartáčkům na vlasy - a krása kudrlin může být záviděna.

7 produktů pro snadné česání

Problém matných vlasů občas čelí každému z nás. Zvažte ty nástroje, které vám pomohou snadno rozvinout vlasy.

Množství kosmetiky - bez ohledu na to, jak se mýlit

Při pohledu na regály v obchodě můžete vidět výrobky různých velikostí, designu a ceny. Co je skryto v atraktivních sklenicích? Složení! Mělo by to věnovat pozornost. Mezi hlavní složky prostředků, které dodávají srst vlasům, jsou obvykle přítomny oleje rostlinného původu a silikony.

Brusný štětec: Belita Spray Light

Běloruská společnost Belita-Vitex se ustavila na trhu jako výrobce levných, ale zároveň velmi dobrých, co se týče jejich kosmetiky. Jedním z těchto velmi cenově dostupných sprejů je ShineNutrition.

A opravdu dělá snadné česání a když je aplikováno na mokré nebo suché prameny, působí na kudrlinky. Po šamponování nebo na suché vlasy se aplikuje postřikový lesk na další výživu, kterou dodává olej v něm (ale také silikony). Krásná bublina a stejná krásná cena (o něco více než 100 rublů) se nemůže radovat.

Nejpopulárnější lék je nejlepší?

Ochranná známka Gliss Kur nevyžaduje samostatnou prezentaci. Expresní klimatizace je prezentována ve formě spreje. Součástí balení je meruňkový olej, keratin, panthenol, silikony. "Tekutý hedváb" je vhodný pro suché, poškozené vlasy, které byly vystaveny častému barvení, tepelnému pokládání a dalším nebezpečím.

Sprej okamžitě umožňuje snadné česání, lesk a pružnost. Hlavní věc - nepřehánějte to s množstvím použitého produktu. Nechcete dostat účinek špinavých mastných vlasů, že?

L'Oreal - nebudeš si účtovat účes olejem

Mythic Oil od renomovaného výrobce slibuje snadné česání kromě lesklých vlasů. Kompozice kombinuje silikony a přírodní oleje z avokáda a semen hroznů. Jako plus je třeba poznamenat světelnou strukturu a zachování objemu vlasů. Vhodný olejový lesk pro přírodní a barvené vlasy.

Profesionální český nástroj za přijatelnou cenu.

Zvlhčující sérum od slavné značky Kapous se může pochlubit právě takovým rozumným poměrem cena / kvalita. Dual Renascence 2 Phase je dvoufázový stříkací sprej, který hydratuje vlasy a umožňuje snadné hřebenování. Vhodné pro ty, kteří často používají ployku nebo železo, protože obsahují tepelnou ochranu.

Luxusní prostředek pro komplexní péči

Můžete získat nejen snadné česání, ale i nejkvalitnější komplexní péči s univerzálním olejem pro ošetření oleje Kerastase Macadamia Healing Oil Treatment. Jemné rovnoměrné stříkání je poměrně úsporné. Sprej obsahuje arganový olej a makadamu, může být použit samostatně nebo pro obohacování barvy a masky pro vlasy. Cena, samozřejmě, je vysoká (pro objem 125 ml kolem 1800 rublů).

Dětský lék pro dospělé dívky

Víte, děti mají stejné problémy s vlasy zamotání! K pomoci dětí a jejich matek přichází sprej známého obchodního jména Jonson's Baby se slibným názvem "Snadné česání". Poměrně lehká struktura, bohužel, obsahuje silikony. Pomáhá s rozpojením i dlouhých vlasů.

Levný sprej pro použití salonu

Estel Curex terapie nazývaná "Intenzivní zotavení" vyrovnává povrch vlasů. Díky tomu je snadnější česání. Oleje a keratin ve spreji vyživují kudrlinky a umožňují vám odhalit prameny.

Krása vlasů je ženská, je to dobrá nálada a obdivující pohledy mužů. A přesto - touha milovaného člověka se dotýkat vašich kadeří, cítit jejich hedvábnost a jemnou vůni.

© Autor článku: Irina Belyaeva

8 nejlepších sprejů pro česání vlasů

Pro majitele dlouhých, tenkých, porézních, barvených nebo tvrdých vlasů je česání dlouhým a nudným rituálem. Pokud jsou vaše vlasy velmi zmatené a jejich denní česání se stalo velkým problémem, speciální spreje na vlasy budou pohodlným a ekonomickým řešením.

Nejlepší výrobci postřikovačů pro snadné česání

Královi obchodních regálů jsou vícebarevné spreje firmy Gliss Kur od společnosti Schwarzkopf. Jsou poměrně levné a rozsáhlá linka umožňuje vybrat nejvhodnější způsoby. Také dobré spreje z "masového trhu" nabízejí značky Elseve a Fructis. Fanoušci profesionální péče si vybírají cenově dostupné salonky Loreal Professonel, Kapous, Estel, Ollin, "Elf" a mezi luxusní produkty Kerastase, Barex, Lebel a Rene Furfeter získaly nejvíce schválení sprejů.

Mnoho žen také ocenilo dětské hřebenové štětiny pro česání od Johnson Johnson a národního koncernu Kalina, které se dokonale vyrovnávají se zamotanými vlasy dívky a jejich matky. Nicméně na stejných značkách sprejů najdete takové protichůdné recenze, že existuje jen jedna cesta: koupit a zkusit!

Nejvyšší rozstřikování pro snadné česání: TOP-8

Expert Price získala hodnocení 8 nejžádanějších, nejlepších a nejkvalitnějších vlasových sprejů:

Jméno

Přibližná cena, rub.

Zvláštní funkce

Hodnocení na 10bodové stupnici

Schwarzkopf Gliss Kur Express kondicionér kapalného hedvábí

nejoblíbenější sprej pro snadné česání

Loreal Professionel olejový lesk "Mýtický olej"

nejlepší sprej pro lesklé vlasy

Zvlhčující dvojité Renascence 2phase KAPOUS sérum

nenákladnou profesionální péči

Kerastase Macadamia Léčivý olej Léčivý sprej na vlasy 125 ml -

nejlepší "luxusní" sprej pro snadné česání

5. Sprej pro vlasy Johnson's Baby "Snadné česání" 200 ml

Nejlepší dětský sprej na česání "dospělých" vlasů

Estel Curex terapie Intenzivní zotavení Bifázické sprejové mléko

dobrý levný sprej v salonu

7. Belita-Vitex Spray-Shine "ShineNutrition" 75 ml

vysoce kvalitní rozpočtový sprej od běloruského výrobce

8. Spray Ultra Hair Hair System

nejednoznačnější sprej na vlasy

A teď se podívejme blíže na charakteristiky každého favorita.

1. Schwarzkopf Gliss Kur Express kondicionér kapalného hedvábí
nejoblíbenější sprej pro snadné česání

Průměrná cena v Ruské federaci: 290 p.

Sprej na vlasy Gliss Kur - jeden z vůdců trhu. Hladké, snadné česání, lesk - to je to, co výrobce slibuje a upřímně provádí. Kromě silikonů obsahuje Gliss Kur express kondicionér také meruňkový olej, hydrolyzovaný hedváb, keratin a pantenol, který dokonce přizpůsobuje strukturu vlasů a dodává jim pružnost. Podle recenzí je sprej nejvhodnější pro suché a "vyčerpané" kleštěmi a vlasy, vrací jim živý lesk a poslušnost.

Výhody:

 • hladké česání;
 • dává vlasům lesk a pružnost;
 • rozumnou hodnotu za peníze.

Minus: je snadné "přepsat" vlasy, což se nedoporučuje pro mastné vlasy.

Typické recenze kondicionéru Schwarzkopf Gliss Kur "Liquid hedgen" express:

"Obrátil se k postřiku kapalného hedvábí a postupně opustil masku, olej a zbytek své choulostivé péče o vlasy. Vlasy jsou hladké, živé a dobře upravené, dokonce i kadeřník to všiml! "

"Nejlepší sprej na vlasy, hodný náhražky pro balzám, když není čas na péči o vlasy. Okamžitě odstraňuje plynulost a vyčnívající hroty.

2.Loreal Professionel Mythic Oleje olej 125 ml
nejlepší sprej pro lesklé vlasy

Průměrná cena v Ruské federaci: 900 p.

Proč v našem hodnocení: snadné česání + oslnivý lesk.

"Mitik Oil" je vysoce kvalitní směs silikonů a přírodních olejů, podobně jako legendární olejový sprej Kerastase Macadamia, ale je o něco levnější. Všimneme si, že je mnohem snadnější Macadamia - proto je ideální nejen pro barvené vlasy, ale také pro přirozené.

Výhody:

 • kvalitativní složení na bázi avokádových a hroznových olejů;
 • dává silný lesk;
 • šetří objem vlasů;
 • velmi lehká vodnatá struktura.

Minus: stále "kousání" cena.

Typické recenze Mythic Oil olejového lesku:

"Tento sprej na vlasy je nejlepší, každá sama respektující dívka by měla mít to! Nejsilnější konzistence, neuvěřitelné vlasy a jemná vůně. Ne mastné - po aplikaci nemusíte umyt ruce. "

"Olej je nádherný, slušší, nesplnil jsem se. Stával jsem s ním zdravé dlouhé vlasy bez křehkosti a rozdělených konců. "

3. Zvlhčující sérum Dual Renascence 2 fáze KAPOUS
nenákladnou profesionální péči

Průměrná cena v Ruské federaci: 380 p. (na 200 ml)

Tento sprej na vlasy má vynikající hodnotu za peníze. Kapus nabízí cenově dostupnou a velmi kvalitní péči o salon. Modrý bifázický sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, hydratuje vlasy, ale udržuje je čistý a čerstvý. Nejlepší spray na vlasy s častým používáním žehličky a fénem a pro výlety do moře.

Výhody:

 • hydrolyzovaný keratin v kompozici (zachovává vlhkost);
 • tepelná ochrana;
 • fenomenálně snadné hřeben.

Nevýhody:

 • nezbavuje statickou elektřinu vlasy;
 • Prodává se pouze v odděleních kosmetiky a salonů.

Typické recenze séra Kapous:

"Žádný postřik před KAPOUSem, aby mi tak krásně pracoval na vlasu. Teď se mi zdá, že všechno, co bylo před ním, nefungovalo. Po aplikaci tohoto séra se vždy chci dotknout mých vlasů, jsou tak jemné a měkké. "

"Stačí, abych měl jeden zub Kapusův, aby se vlasy rozpadly! Najednou.

4. Kerastase Macadamia léčivé olejové oleje pro ošetření vlasů
nejlepší "luxusní" sprej pro snadné česání

Průměrná cena v Ruské federaci: 1800 p. (na 125 ml)

Proč v našem hodnocení: bohatá komplexní péče.

Univerzální olej pro potraviny, lesk a snadné česání s minerály a cennými makadamami a arganovými oleji. Rozlišuje se v nejmenším, beztížném rozptylu. Posiluje lesk, nejen rozkládá vlasy a usnadňuje česání, ale také jim nedovoluje znovu se zamotat. Můžete přidat k jiným lékům a barvivům na vlasy pro lepší proniknutí živin. Má zvláštní sladkou vůni, odolnou vůči srsti.

Výhody:

 • viditelný účinek, zejména na porézních, suchých a bělených vlasech;
 • ekonomická spotřeba;
 • vyrovnává strukturu vlasů díky arganovým a makadamovým olejům.

Nevýhody:

 • vysoká cena a malý objem;
 • těžká konzistence není pro každého.

Typické recenze Kerastase Macadamia léčivého oleje pro ošetření sprejového oleje:

"Lepší vlasový olej! Vlasy se stávají těžkými (v dobrém smyslu), ale nejsou elegantní, ale hedvábné a drobivé. Blondýnky se zkušenostmi - tento sprej je pro vás! ".

"Potřebuji železo - stejný efekt lze dosáhnout pomocí dvou nebo tří" puků "oleje Macadamia! Pro zdravé vlasy může být tento sprej těžký. "

5. Sprejové vlasy Johnson's Baby "Snadné česání"
Nejlepší dětský sprej na česání "dospělých" vlasů

Průměrná cena v Ruské federaci: 150 p. (na 200 ml)

Tento sprej na česání dětských kadeří už dávno přijali jejich matky. Skromná "silikonová" kompozice se možná nebude potěšit milovníkům všeho přirozeného, ​​ale je to tento výrobek, který je zvláště účinný při rozvlákňování vlasů, nedělá je tuky a neváží. Důležitý detail - sprej na suché vlasy pracuje stejně jako na mokré.

Výhody:

 • demokratická cena s velkým objemem;
 • dokázaná kvalita;
 • vynikající rozmazání dlouhých vlasů, včetně suchého;
 • "Přehánění" je téměř nemožné.

Nevýhody: neobsahuje další živiny a zvlhčující přísady.

Typické recenze Johnson's Baby "Snadné česání"

"Hlavním úkolem usnadňovat česání je na vrcholu pět s +, ale nic jiného. Myslím, že je vhodná pro děti, neporušené, nerozpustné, měkké vlasy. "

"To je ten nejlepší spray na vlasy, který jsem zkoušel! Mám kudrnaté, dlouhé, nezbedné vlasy. A díky tomuto spreji se snadněji česají, stanou se poslušnějšími a snadnějšími vlasy. "

6. Dvoufázová aplikace Estel Curex terapie intenzivní regenerační lotion spray
dobrý levný sprej v salonu

Průměrná cena v Ruské federaci: 280 p. (na 200 ml)

Nástroj je umístěn jako profesionál, ale my jsme si to snad mohli položit uprostřed mezi značkami obchodu a salonu jak v ceně, tak ve skutečnosti. Při aplikaci spreje Estelle uzavírá vlasovou kutikulku a vyrovnává její povrch, což usnadňuje hřeben. Obsahuje oleje, které jsou schopné přivádět odčerpané vlasy, avšak je nepravděpodobné, že by tento lék zvládl úlohu intenzivní obnovy (jak je uvedeno na štítku).

Výhody:

 • rozkládá vlasy dobře;
 • složený z avokádového oleje a keratinu;
 • rozumnou cenu.

Nevýhody:

 • ne každý má rád silný sladký zápach;
 • Efekt je nedostatečný pro profesionální kosmetiku.

Typická Estel Curex terapie Intenzivní regenerační lotion Spray Hodnocení:

"Nejlepší hřeben pro česání za málo peněz! Velmi jemně rozprašuje, vyhlazuje vlasy, dělá je poslušný a zároveň neztrácí tuku. "

"S Estelle Kureksem se zčesalo snadné česání vlasů, ale pro mé tvrdé bělené vlasy to zjevně nestačí."

7. Sprchový sprej Belita-Vitex Výživa "75 ml
vysoce kvalitní rozpočtový sprej od běloruského výrobce

Průměrná cena v Ruské federaci: 130 p. (pro 75 ml)

Sprej na vlasy od běloruského koncernu Belita-Vitex obsahuje stejné oleje a silikony, ale mnohem levnější! Nástroj byl překvapen vynikající kompozicí s omyvatelnými silikony a arganovým olejem, prezentovatelným vzhledem a množstvím pozitivních recenzí. Sprej je určen pro snadné česání kadeřin po praní a pro aplikaci na suché vlasy za účelem výživy. Ideální pro použití před stylingem vysoušeč vlasů, ale v jiných případech může být těžké.

Výhody:

 • demokratická cena;
 • arganový olej v kompozici;
 • lesklé lesklé vlasy.

Nevýhody:

 • poměrně těžké;
 • slabý zvlhčující účinek.

Typické recenze stříkacího lesku "Shine Výživa "Belita-Vitex:

"Nejlepší spray na vlasy, i kdyby to stálo více, pořád bych si ji koupil. Poskytuje vynikající lesk, vlasy se měkkou měkkou a vůně je prostě magická. "

"Porovnal jsem běloruský sprej s drahým profesionálem a necítil jsem rozdíl. Vlasy jako hedvábí, špičky jsou měkké a snadno se hodí na vysoušeč vlasů. Velmi kvalitní péče za nízkou cenu. "

8. Spray Ultra Hair Hair System
nejednoznačnější sprej na vlasy

Průměrná cena v Ruské federaci: 1000 stran.

Proč v našem pořadí: vlasový sprej, který způsobil hodně hluku.

Nový internet vyvolal spoustu pověstí, z nichž někteří se "rozlišují". Ultra Hair System je ošetřující sprej na bázi lopuchových a arganových olejů a vitamínů A a E, které mají příznivý účinek na vlasy, zlepšují česání a redukují křehkost. Jako součást pozorovaného skořicového oleje, který má oteplovací účinek na pokožku hlavy, extrakt kalamusu, který má protiplísňové účinky a heřmánek zklidňuje pokožku hlavy. To je vše. Samozřejmě, že tento druh produktů nemůže ani zastavit vypadávání vlasů ani pomoci růst nových vlasů.

Výhody:

 • vysoce kvalitní (ale ne revoluční) složení na bázi lopuchového oleje a rostlinných výtažků;
 • pozitivní účinek na celou délku vlasů a pokožku hlavy;
 • opravdu snadno hřeben.

Nevýhody:

 • prodej pouze prostřednictvím internetu, humbuk, spousta falešných reklam.
 • jasně předražené.

Typické postřikovače Ultra Hair Hair System:

"Používám to jen na týden, zatímco se mi to líbí, moje vlasy lze snadno česat, protože vlek nevypadá, je to naživu. Konzistence je lehká, nemazaná, neškrtí vlasy. "

"Viditelně vyživuje vlasy, má kumulativní účinek. Z času na čas se vlasy stávají stále hladšími, nevyvíjejí se, méně se rozpadají. Ale po měsíci použití uvedeného růstu vlasů není pozorován. "

Jaký druh spreje na česání vlasů si vyberete?

Takže jsme zjistili, že profesionální spreje se obecně projevují lépe než zásobníky, ale cena není hlavním kritériem při výběru tohoto nástroje. Konečný výsledek závisí na kvalitě silikonů a olejů obsažených ve spreji a na počátečním stavu vlasů. Vyberte si a - úspěšná akvizice!

Top 10 vlasové spreje 2019

Dobré dlouhé vlasy nikdy neztratí význam. A to není překvapující, protože dlouhé vlasy jsou především krásné a existuje více příležitostí k vytvoření nádherného originálního účesu. Ale zároveň nosit dlouhé vlasy je docela únavné. Koneckonců, jsou často zmateni, stanou se zlobivými, obtížně se hřebovávají. Zvláště často tento problém zachycuje ráno, když je potřeba rychle ukládat zamotané prameny, aby to bylo na vlastní náklady.

Aby byly vlasy snadnější na hřeben, moderní dívky používají různé vlasové spreje. Je však nemožné říci přesně, co znamená pro snadné česání vlasů. Koneckonců, všechny vlasy jsou jiné a tady je důležité udělat správnou volbu. Zejména pro tento účel jsme sestavili hodnocení deseti postřiků pro snadné česání, díky nimž bude pro vás jednodušší rozhodnout, který z nich je pro vás to pravé. A to nám pomohlo se skutečnými recenzemi zákazníků a samozřejmě také s názory expertů.

Prostředky pro snadné česání vlasů

Sprej na vlasy vždy nevykonává funkce pouze pro snadné česání. Mnoho produktů je všestranné a slouží k hydrataci, lesku a výživě. Kromě toho existují spreje, které poskytují tepelnou ochranu a zvyšují růst vlasů, stejně jako revitalizaci a hojení. Některé produkty jsou navrženy speciálně pro barvené vlasy. Hlavním úkolem každého postřiku v našem hodnocení je však zajištění snadného česání.

Výhody těchto fondů

 • Snadné česání.
 • Různé možnosti - spousta nástrojů, je tu spousta možností vybrat.
 • Dostupnost je k dispozici téměř v každém důležitém obchodě.
 • Všestrannost - kromě snadného česání poskytuje také lesk, výživu, hydrataci a další funkce.
 • Jako součást většiny přírodních složek.
 • Vonějte dobře a nechte vůni na vlasy.

Nevýhody

 • Ne všechny rozprašovače provádějí funkce deklarované výrobcem.
 • Některé ženy si stěžují na nepohodlí spojené s použitím většiny rozprašovačů v důsledku dávkovače nebo opacity lahve.
 • Je nutné vybrat nástroj pro konkrétní typ vlasů.

V našem pořadí jsme shromáždili pouze ty nejlepší produkty pro snadné česání podle recenzí zákazníků. Pokud jde o finanční záležitost, pro větší pohodlí je hodnocení od drahých po levné z horní části dolů.

Přehled populárních rozpočtových sprejů pro usnadnění česání vlasů. Stříkací kondicionéry jako součást péče o vlasy. Potřebuji je?

Velké pozdravy všem!
Dnes bych vám ráda vyprávěla o svých zkušenostech s sprejem na vlasy. Měl jsem s nimi vždycky těžké chvíle - nepochopitelný vztah. Po dlouhou dobu jsem přestal všechny tyto prostředky obecně používat a po letech se nám vrátil. Litoval jsem to? Jaké závěry jsem přišel po druhém pokusu o přátelství s touto částí péče o vlasy, se dozvíte z tohoto příspěvku.

Jak jsem použil tyto vlasové výrobky?

Na mokré vlasy, umyté šamponem a balzámem / maskou, vysušené ručníkem, před nanesením nesmazatelného dokončovacího oleje.
Na suché vlasy, během dne, před česání vlasů

Jaké úkoly mám nastavit pro takové prostředky?

Za prvé, samozřejmě, to je úleva z česání vlasů po zamotání ve větru, dlouhé chůze s kosou nebo ghouly, jiné příčiny zmatku.
Extra lesklé vlasy
Změkněte vlasy podélně
Pokud jsou ve složení silikony, pak samozřejmě ochranná funkce ve formě silikonového filmu na vlasu

Jak to všechno začalo:

Můj známý vlasový sprej nezačal hned, než jsem byl už plný vlasů, na sobě měl různé barvy a měl dlouhé vlasy kolem pasu.
Bylo kolem konce roku 2014 a jeden z vlasových sprejů se objevil v přehledech, o kterých budu diskutovat níže. Zpočátku jsem mu nevěnoval zvláštní pozornost, ale pak mě jeden z mých přátel poradil a pak jsem si myslel, proč se nepokusil zavést takovou část péče jako postřikovač, který by usnadnil česání vlasů
Zde je to, co jsem tehdy testoval:

1. Kapous Professional Duální renascence 2phase - hydratační kapalina pro sérové ​​spreje


Objem 500 ml
Cena 450 rub.
Kde koupit v profesionálních kosmetických obchodech a prostřednictvím IM
Země výroby Španělsko, Kapous Professional
Pro koho je typ vlasu určen pro všechny typy vlasů

Složení
Agua, Česká republika, Singapur, Jižní Afrika, Jižní Afrika, linalool, benzylsalicylát, citronellol, hyd-roxyisohexyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd, parfum (fragman), CI 42045.

Co jsem získal jako výsledek?
Můj známý profesionální péči o vlasy začal tímto konkrétním sprejem. Paul Internet převzal přesně recenze tohoto spreje. Jenže nebyl chválen a chválen... Poslední sláma byla doporučení jedné z mých přátel a že ji údajně pravidelně používá a její vlasy byly mnohem lepší než předtím, než ji začala kupovat. Samozřejmě jsem se snažil a koupil největší objem v 500 ml (tam je také malá verze ve 250 ml.) Nevím, co jsem si myslel, že v té době a kde jsem měl oči, ale že můj přítel měl kudrnaté suché vlasy, a mám rovnou a hladkou náchylnost k tuku, samozřejmě jsem nevěnoval pozornost.
Jakmile jsem ji nepoužil... byl jsem mokrý a suchý... A před umýtím a po umytí a jako tepelná ochrana... Ale nevšiml jsem si alespoň nějakého účinku z tohoto spreje, ne dobrý - ne špatný. Vůně je příjemné a čerstvé. Používá se místo balzámu nebo vlasového kondicionéru. Ano, pomáhá odhalit vlasy po dobře umytém šamponu, aby se s SLS otřásalo. No, jenom uděláš vlasy mokré. Opravdu - všechno. Z toho, co všichni trpí tak rozkoší, proč je tak chváleno a jak se liší od obvyklého vlasového balzámu za 100-150 rublů z běžného obchodu, nerozuměl jsem...
Mimochodem, v té době jsem studoval a pro mě 450 rublů nebylo malé peníze. Po takové nepříjemné schůzce a marně vynaložené peníze jsem se dlouho přestal seznámit se značkou Kapous Professional as profesionální péčí obecně... Upřímně? Moje vlasy nic neztrácejí.

Moje hodnocení: 3 z 5

V zásadě jsem na tak neúspěšném zážitku dokázal dokončit seznámení s touto částí péče o vlasy a vyvodit závěr o zbytečnosti svých vlasových výrobků... Ale stále se snažím o staré vlasy ve péči o vlasy a já nejsem já, Nevyhodím hodně peněz z větru a ještě více mučím vlasy.

V té době jsem z značky Avon používala pouze šampony, masky a nesmazatelné silikonové oleje (mimochodem, stále je používám) a samozřejmě jsem se podíval do dalšího katalogu a rozhodl se vyzkoušet si vlasové spreje, protože cena je mnohem vyšší nižší než Kapous Professional, a já jsem se rozhodl provést několik testů najednou

2. Balzámový sprej pro vlasy Avon "Phyto posilování. Kopřiva a rakve


Objem 150 ml
Cena 120 rublů
Kde koupit prostřednictvím zástupců nebo společností IM
Země výroby Rusko / Polsko, Avon
Pro koho je určen typ vlasu Pro slabé a křehké vlasy

Složení
Voda, cyklopentasiloxan, alkohol, PEG-10, methylglukózový ether, Phenoxy-Cee-Pai, Peh-37, Polykarbamid, propylenglykol, methylparaben, propylenglykol bez parfémů, diproplát, Dicaprate, Glycerin, PP1, Eter extrakt z jetelů., Salvia extrakt, Kořenový extrakt z kořene, extrakt z kopřivy

extrakt louky jetelový - je používán k péči o pokožku hlavy s mastnou seborrheou a ztrátou vlasů. Pomáhá eliminovat lupy a svědí kůži. Má protizánětlivé, antiseptické, antioxidační, regenerační účinky.

extrakt z rozmarýnu - Extrakt pomáhá zbavit se lupů a snižuje ztrátu vlasů, má silný antioxidant, protizánětlivý, anti-hojivý, tonizační účinek.

levandule - je účinně používán ve složení šamponů a přípravků, které se starají o vlasy a pokožku hlavy, protože účinně zabraňují vypadávání vlasů a aktivují růst vlasů, vrací jim zdravý lesk a odstraňují lupy.

chmel extrahovat obyčejný - Hop - účinný přírodní prostředek pro léčbu srsti. Jeho hrboly se používají pro silné ztráty vlasů a dokonce i pro plešatost. Prostředky založené na chmelových šiškách pomáhají zbavit se lupů, posilovat kořeny a urychlit růst vlasů. Obsahují živiny - vitamíny C a B, vápník, draslík, hořčík a esenciální oleje.

extrakt ze šalvěje léčivý - oplachování vlasů s odvaru posiluje žárovky, urychlí růst vlasů. Sage pomáhá obnovit strukturu vlasů. Sage opláchne vlasy šalvějí, dá jim lesk, uvolňuje lupy a mastný lesk, stimuluje jejich růst.

extrakt z kořene lopuchu - látky, které tvoří lopuch, mají pozitivní vliv na zpevnění žárovek, čímž jsou vlasy hedvábné a hladké. Použijte odvar z rostliny, abyste zabránili vypadávání vlasů

extrakt z kopřivy dioecious - odstraňuje statickou elektřinu, prostředky k boji proti vypadávání vlasů, androgenetická alopecie, prostředky pro zvýšení růstu vlasů.

Co jsem získal jako výsledek?
To je případ, kdy jsem si poprvé objednal, a pak jsem se rozhodl přečíst recenze. Když přišel ke mně, neodvažoval jsem se ho používat dlouho, protože v mých recenzích často docházelo k názoru, že postřik suší vlasy velmi silně kvůli kořene, která má tendenci uschnout vlasy. To je důvod, proč jsem to dlouho držel na skladě. Po nějaké době zvítězila zvědavost a začala jsem ji aktivně testovat.
Ale po vyčerpání celého objemu postřiku jsem nezaznamenal žádný vliv na mé vlasy, což je mnohem méně vliv na posilování vlasů. Další úlevu z česání, nebo dokonce i nějaké bonusy z ní, také jsem si nevšiml. Ale není zvlášť rozrušený. Situace se nezhoršila a díky za to.
Důležité je, že pokud se podíváte na kompozici výše, můžete vidět, že všechny přírodní komponenty jsou na samém konci seznamu. To znamená, že jsou tam jen minimální. A možná vůbec ne?

Moje hodnocení: 3 z 5

3. Balzámový sprej na vlasy Avon Naturals "Absolutní síla z meruňky a bambuckého másla"

Objem 150 ml.
Cena 120 rublů.
Kde koupit prostřednictvím zástupců nebo společností IM
Země výroby Rusko / Polsko, Avon
Pro koho je určen typ vlasu Pro suché a poškozené vlasy

bambucké máslo (shea) - Vzhledem k obsahu mnoha vitaminů a minerálů, shea může mít příznivý účinek na vlasy. Různé mastné kyseliny dodávají na kudrlinky lesk a hedvábnost. Bambucké máslo má také vlastnosti změkčující a zvlhčující, a proto se tato složka často nachází v složení šamponů, balzámů, masky, krémy

extrakt z meruňkového ovoce - meruňky dělají vlasy hedvábné, měkké, vlasy se vejdou dobře do vlasů.

Co jsem získal jako výsledek?
Objednával ji v páru s předchozím postřikem. Žádné zvláštní naděje pro něj. Kompozice je opět chemická, chemická, přírodní ingredience jsou na samém konci seznamu a alkohol je na samém začátku seznamu. Není divu, že mé vlasy v té době byly barvené, bylo to docela suché. Bylo po něm, že jsem odřízl tipy o délce 5-6 cm. Sprej se nedokončil a bezpečně šel do urny. Nechtěla jsem to ani dát někomu svému příbuznému, bylo to vryatl na vlasy, že udělal něco dobrého.
Samostatně o chuti. Voní jako chemická, jako složení, s chemickými meruňkami. Vůně je těžká, příliš koláče a téměř nerozrušuje. Bylo těžké chodit a neustále se cítím na sobě.

Moje hodnocení: 2 z 5

4. Dvoufázový sprej Avon séra pro všechny typy vlasů "Vzácné oleje"


Objem 100 ml
Cena 300 rub.
Kde koupit prostřednictvím zástupců nebo společností IM
Země výroby Rusko / Polsko, Avon
Pro koho je typ vlasu určen Pro všechny typy vlasů

Hydrolyzované bílkoviny pšenice obyčejné - mají vysokou kondicionační vlastnost, usnadňují česání vlasů

Olejový olej Camellia - odstraňuje suché vlasy a obnovuje poškozené vlasy po tepelných nástrojích

Macadamia Nut Oil - posiluje vlasy po celé délce, je pružnější a měkčí na dotek

Olej z hroznových semen - obnovuje vlasy, chrání před negativními účinky prostředí, vyživuje je pomocí užitečných stopových prvků.

Kultivovaný mandlový olej - vyživuje a zvlhčuje pokožku hlavy a vlasů, takže je měkký, lesklý a poslušný. Stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich ztrátě. Vitamin F dodává vlasům pružnost a lesk.

Marula semenný olej - používaný jako konzervační prostředek a v kosmetice na vlasy a pokožku.

Co jsem získal jako výsledek?
Při objednávání tohoto spreje jsem byl konečně zklamán touto částí péče o vlasy, jako spreje. Koupil jsem ho především jako nesmazatelný dokončovací silikonový olej, protože je to jak olej, tak stříkaný ve stejnou dobu.
To je přesně ten případ, když vyhánět dva zajíce a ne chytit jeden. Je strašné a jako olej a sprej. Navzdory svým poměrně bohatým složením a tak velkému množství olejů, které nejsou na posledním místě, mi nic neudělalo dobré vlasy.
Výsledek je stejný jako předchozí postřik. Opět bylo nutné ořezat špičky vlasů.
To byl můj poslední známý vlasovým sprejem. Bylo to tak urážlivé pro řezané konce vlasů, že jsem se rozhodl ukončit svou známost s těmito výrobky a dlouho jsem na ně zapomněl.

Moje hodnocení: 2 z 5

Bylo to téměř 4 roky.

Během příštích čtyř let jsem si nikdy nekoupila péči o vlasy a netestovala žádnou známou dívku. Jen mě to nezajímalo. Nevidel jsem tyto vlasové výrobky jako péči o vlasy vůbec. A já jsem vždycky zmeškal recenze na internetu, když jsem viděl další recenze na sprej.

Co se mi stalo, že jsem najednou chtěla opakovat známost s podobnými výrobky
Všechno je prosté Moje zdravá, volománská zvědavost. Co kdybyste měli tento čas štěstí? No, teď mám zdravé přirozené vlasy a na přírodní, nedotčené základně se tyto výrobky budou projevovat lépe a můžu dokonce najít svého mazlíčka?
Neměl jsem v úmyslu trávit velké peníze na takové prostředky, protože věděl, že se mohou ukázat jako prázdné. Za tímto účelem jsem mezi možnostmi rozpočtu, podle recenze na internetu, koupil 5 vlasových sprejů. Používal jsem je od konce října do dneška.

Kera-Nova Organic Instant regenerátor vlasů pro barvené a poškozené vlasy, nezmazatelný, vzorec 206


Objem 275 ml
Cena 120 rublů.
Kde koupit v obchodě s chemikáliemi pro domácnost
Země výroby Rusko, Floresan
Pro koho je určen typ vlasu Pro barvené a poškozené vlasy

Složení
Pitná voda, cyklomethikon, dimetikon, šíp, Hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, hydrolyzovaný keratin, vitamin E, parfémová kompozice, methylchlorisothiazolinon, methylisothiazolinon, benzylsalicylát, linalool, hexylcinnamal, butan lfenil metilpropional, gidroksiizogeksil-3-cyklohexen karboxaldehyd, barvivo (CI 45100), barvivo (CI 15980).

Extrakt ze šípky - Extrakt z růžových květů vyživuje pokožku hlavy a vlasy prostřednictvím široké škály multivitaminů, včetně vitamínu C. Vitamin C dodává pokožce a vlasům dodatečnou ochranu před účinky negativních faktorů prostředí.

chmelový extrakt - Hop obnovuje tukovou rovnováhu vlasů a pokožky hlavy, zlepšuje metabolické procesy v epidermis. Perfektně posiluje, dává nádheru vlasům, udržuje potřebnou vlhkost vlasů, poskytuje pružnost a usnadňuje styling. Neuplatnitelně bojuje proti lupům a uklidňuje svědění pokožky hlavy.

Extrakt z ďateliny - Používá se k péči o pokožku hlavy s mastnou seborrheou a vypadáváním vlasů. Pomáhá eliminovat lupy a svědí kůži.

Extrakt z kalendula - výrobky z vlasových extraktů z kalendula jsou určeny především k odstranění přebytečného tuku, zánětu, lupů a léčby vypadávání vlasů. Kalendula pomáhá regenerovat strukturu vlasových folikulů, pomáhá eliminovat dělené konce a dodává vlasům lesk.

Co jsem získal jako výsledek?
Zpočátku jsem byl velice spokojen s sprejem. Velmi příjemná, sladká, dívčí, růžová textura. Vypadá skvěle na šatně nebo jen na polici. A vůně je prostě skvělá. To je vanilková vůně. On je sladký, ale ne ošklivý. Rovné je to, co potřebujete. Rád bych koupil parfém, jen s takovou vůní. Jedná se o čistě vizuální postřik, zcela uspořádal jak vzhled, tak i chuť.
Pokud jde o účinek na vlasy. Nejprve bylo vše poprvé v pořádku. Po nanesení na mokré, čerstvě umyté vlasy působil velmi příjemně na nasycené a měkké vlasy. Vlasy byly velmi příjemné na dotek a chtěly se neustále dotknout a dotýkat.
Ale pro třetí - čtvrté použití jsem získal zcela jiný účinek. Vlasy jsou tvrdé, pichlé a suché na dotek. Čistě vizuálně to vůbec není viditelné. To je pochopitelné pouze dotykem. Nikdy nemám podobný účinek z mé standardní péče, včetně šamponů, které umýt na písknutí. Ale tady... i silikony nezachrání. Závěr: sprej rozhodně vysuší délku vlasů. Zvláště se to samozřejmě projevuje i ve špičkách.

Moje hodnocení 3 z 5

Expresní kondicionér Zlatý hedváb Vitamíny pro vlasy proti vypadávání vlasů

Objem 200 ml
Cena 120 rublů.
Kde koupit v obchodě s chemikáliemi pro domácnost
Země výroby Rusko, lidová řemesla
Pro koho je typ vlasu určen pro křehké, tenké a poškozené vlasy.

Aloe Barbadensis Leaf Extract - extrakt z listů aloe barbadensis - má neuvěřitelný regenerační účinek na pokožku, zvlhčující a uklidňující pokožku, aloe šťáva je velmi aktivně používána v kosmetice, včetně aloe šťávy pro vlasy.

Výtažek z květu Sambucus Nigra (černý extrakt z květů z elderberry) - pozitivní vliv na stav vlasů - stávají se bohatšími, jasnějšími, růst roste

Květinový výtažek Tilia Cordata (výtažek z květu Tilia Cordata) - obnovuje řasy a vlasy a zlepšuje stav kůže. Vzhledem k vysokému obsahu esenciálních olejů, flavonoidů, taninu, farnesolu, organických kyselin chrání vlasy a přispívá k jejich kráse a zdraví.

Panthenol - obaluje každý vlas nejjemnějším filmem, zvlhčuje a vyživuje, ale bez vytváření váhového vlivu na vlasy.

Hydrogenovaný ricinový olej (Hydrogenovaný ricinový olej) - obnovuje přirozenou hladinu vlhkosti, zjemňuje pokožku, rychle se vstřebává, má antiseborický účinek, je solubilizátorem esenciálních olejů a parfémových kompozic ve vodě, rozpouštědlem emulgátoru.

Co jsem získal jako výsledek?
Toto je můj druhý známý se značkou Golden Silk. Ale nebylo to úplně úspěšné. Nástroj páchne dobré, opět sladké, ale ne slévácí. Tato sladkost je chymotná. Některá taková vůně může prostě obtěžovat. Chtěl bych klidně vydržet, kdyby na mých činech něco udělal. Vůbec se mi na vlasy nezobrazuje. Ne špatným způsobem, ne dobrým způsobem. Po usušení zůstávají vlasy přesně stejné jako předtím. Žádný horší a lepší přístup. Není žádný efekt.
Nástroj je deklarován jako protipád. Ale současně je to kondicionér a výrobce doporučuje, aby se na délku a konce, není žádné slovo o kořenech. Co dává tento postřikovač - nerozuměl jsem.
Pocit zbytečných peněz je zřejmý. Nedoporučuji.

Moje hodnocení 3 z 5

Kompletní vyhlazovací sérum s efektem laminace


Objem 200 ml
Cena 87 rub. v Auchanu
Kde koupit v obchodě chemikálie pro domácnost nebo velký supermarket
Země výroby Rusko, Timex
Pro koho je typ vlasu určen Pro pevné kudrnaté a nepoddajné vlasy

D-Panthenol - uměle vytvořený vitamín B5, který se stará nejen o pokožku, ale také o vlasové folikuly, a je také záchranářem pro ředění vlasů av některých případech i alopecie

Hydrogenovaný ricinový olej - má dobré změkčující vlastnosti, vytváří ochranný film na pokožce a vlasy, zabraňuje nadměrnému odpařování vlhkosti

Hydrolyzovaný rýžový protein (Rice Proteins) - nasytí vlasy pomocí užitečných mikroelementů, hydratuje vlasy po celé délce, dá jim pružnost, má výživný účinek, brání průřezu špiček.

Lněný olej (lněný olej) - tvoří ochrannou fólii, která chrání vlasy před účinky změny větru a teploty, snižuje poškození při smršťování. Zvětšuje a zjemňuje vlasy.

Hydrolyzovaný keratín - posiluje a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, vyhladzuje je pružnost a pružnost

Co jsem získal jako výsledek?
Zpočátku jsem z tohoto spreje neměl žádné očekávání. Kupoval jsem pro společnost s dalšími sprejmi, protože se s Komplementem velmi dobře zabývám. Co může dát vlasům prostředky na 87 rublů? Ale ukázalo se, že to dokáže! Jedná se o rozptýlený rozpočet všeho, co jsem zkoušel, ale byl to ten, kdo přinesl přinejmenším nějaký pozitivní účinek na vlasy. Vlasy poté, co nemohu měkké, příjemné a vyhlazené. Sprej určitě není figurína a nedává opačný účinek na vlasy ve formě suchosti a tuhosti.
Ale pak znovu... neměl jsem žádný efekt WOW. Ano, vlasy po něm jsou dobré, ale běžet za ním a koupit ho v rezervě... Ne, neexistuje. Přesně stejný výsledek na vlasy, mohu získat z jakékoliv masky pro vlasy a od jakéhokoliv dokončovacího nezmazatelného oleje...
Pokud jde o usnadnění česání, ano ano. Ale jak jsem řekl, není to přímé super snadné česání. Jakýkoli rozpočet balm provádí stejný úkol stejným způsobem.
Samozřejmě, přidám to, ale opakuji to... Ne, taková touha určitě neexistuje.

Moje hodnocení je 4 z 5.

Gliss Kur Express kondicionér "Oil Nutritive 8 Oils", pro dlouhé, oddělené vlasy


Objem 200 ml
Cena 350 rub.
Kde koupit ve velkých supermarketech
Země výroby Německo, Schwarzkopf
Pro koho je typ vlasu určen pro dlouhé, dělené konce.

Panthenol - obaluje každý vlas nejjemnějším filtrem, zvlhčuje a vyživuje, ale bez vytváření vážení na vlasy.

Hydrolyzovaný pšeničný protein (hydrolyzovaný pšeničný protein) - má účinné kondicionační vlastnosti pro vlasy a pokožku, dobře posiluje vlasy, proniká do nich a vyplňuje dutiny a snižuje podráždění pokožky působením povrchově aktivních látek.

Argania Spinosa Oil (arganový olej) - posiluje vlasové kořeny, zvlhčuje a vyživuje vlasy po celé délce, dává hedvábí, zesiluje vlasy, léčí a zvlhčuje pokožku hlavy

Co jsem získal jako výsledek?
Toto je mé první setkání se sériemi Schwarzkopf Gliss Kur. Předtím jsem z této série nikdy nic nebral. Ale pozitivní recenze na tomto řádku jsem pravidelně viděl. Proto se tato volba dostala na olejové řady Oil Nutritive 8. Vůně spreje je velmi příjemná, sladká, avšak umírněná.
A co ten efekt? A tady je všechno děsivé a velmi smutné. Sprej, který fungoval. Ano, příliš mnoho. Snažil jsem se příliš tvrdě. Vlasy ho skrývají děsivě! Stojí to jen trochu daleko... a to je všechno. Vlasy jsou znatelně špinavé. Pokud je mokrý - špinavý druhý den. A pokud je suchý - účinek špinavých vlasů je viditelný ihned po vyschnutí. U kořenů jsem ji určitě nepoškrábal. Máte-li suché a pórovité vlasy a hledáte vhodný pracovní rozvrh stříkání - to je přesně vaše volba. Důl není suchý a málo porézní, je velmi tučný.
Toužíte ji už nepoužívat a zkusit jiné trysky Gliss Kur při pokusu.

Moje hodnocení 3 z 5

Rašelinový kondicionér rašeliníku OBLEPIKHA Siberica Profesionální pro vlasy "Intenzivní restaurování" nezmazatelná péče


Objem 125 ml
Cena od 250 do 350 rublů.
Kde koupit ve velkých supermarketech obchodů národních obchodů Národního shromáždění a prostřednictvím IM
Země výroby Rusko, Natura Siberica
Pro koho je typ vlasu určen pro barvení a poškození

Novosieversia Glacialis Extract (Extrakt Arctic Rose) - Extrakt z růží hydratuje vlasy, je hladký a poslušnější.

Althaea Officinalis Kořenový extrakt * (Althea Forest Forest Extract) - V kosmetice na vlasy pomáhá hydratovat a chránit vlasy před agresivním vlivem faktorů prostředí

Calendula Officinalis Flower Extract - Produkt na vlasy s extraktem z měsíčku je určen především k odstranění přebytečného obsahu tuku, zánětu, lupů a léčby vypadávání vlasů. Kalendula pomáhá regenerovat strukturu vlasových folikulů, pomáhá eliminovat dělené konce a dodává vlasům lesk

Aquilegia Sibirica Extrakt * - extrakt sibiřského povodí má zklidňující a změkčující účinek na pokožku, stimuluje proces obnovy tkáně, podporuje aktivní léčení kožních lézí.

Sorbus Sibirica Extract * (extrakt sibiřského jeřábu) - tónování pokožky hlavy, aktivovat spící folikuly, posiluje kořeny, což eliminuje projevy lupů a odlupující se díky antiseptickým svoystvam.Normalizatsii mazových žláz.

Hippophae rhamnoides ovoce oleje * (olej Altaj řešetlákový) řešetlákový olej výhody pro vlasy leží v jeho unikátní složení s obsahem vitamínů A, E, C, PP, vitamínů skupiny B, mastné kyseliny, karotenoidy, fosfolipidy, minerální látky a další cenné látky. Vitamíny chrání kadeře před agresivními vlivy prostředí, dávají jim pružnost a lesk, zvlhčují a saturají je kyslíkem. Kyselina linolová obsažená v tomto léku brání vypadávání vlasů. Stopové prvky zlepšují strukturu pramenů, čímž jsou silnější a silnější.

Argania Spinosa Kernel Oil * (marocký arganový olej) je výborným redukčním činidlem pro ředění, křehké, dělené konce; Pomocí tohoto nástroje můžete vyřešit mnoho problémů spojených s pokožkou hlavy, vyléčit dlouhotrvající nemoci, dosáhnout vynikajícího kosmetického účinku. Může zajistit suché prameny s navlhčením, obnovit poškozené, posílit vypadávání a chránit oslabených.

Co jsem získal jako výsledek?
To je moje poslední zkušenost s použitím spreje na vlasy. Testováno tento měsíc.
Již řadu let znám známku Natura Siberica. Ale tady na sprej na vlasy nikdy nevěnoval pozornost. A bylo by lepší platit další...
To je to, do jaké míry mám rád šampony a masky této značky, protože jsem neměl rád tento sprej. Vůně je zcela mimo styl s řadou OBLEPIKHA Siberica. To vůbec není vůně řešetláku a opravdu není přírodní chuť. To je vůně něčeho levného a chemotického. Tato vůně mě otravuje. Udržuje vlas asi 3-4 hodiny a pak se postupně tlumí.
Efekt je ještě smutnější. Upřímně nechápu, proč s tak dobrým a pracovním složením tento výrobek vůbec neposkytuje požadovaný účinek. Bezprostředně po aplikaci jsou vlasy špicaté a tvrdé. Textil je velmi nepříjemný. Po usušení se srst vrátí do původního stavu.
Nedosáhl jsem slibovaného účinku "intenzivního oživení". Abych byl upřímný, nechtěl bych spíše koupit tento sprej z mé oblíbené značky vůbec, což způsobilo i nějaké zklamání.

Moje hodnocení 2 z 5

Podle výsledků

Za ta léta jsem péči o vlasy jsem byl schopen vyzvednout dobré efektivní možnosti šampóny, masky, nesmazatelným silikonové oleje, ztrátě anti-vlasy, prostředky k urychlení růstu vlasů... Ale pokud jde o spreji - vlasové kondicionéry, že jsem úplný ignorant.

Nenašel jsem pro sebe pracovní sprej na vlasy, který by na mých šatech udělal něco zvláštního, a zároveň jsem jej nemazal ani nerozmazal

Neodpověděl jsem na otázku sám: "Potřebuji ho?"

Pro Více Informací O Suché Vlasy