logo

Jak si vybrat fén: hodnocení a tipy kadeřníků

Elementární, vysoušeč vlasů, který je v arzenálu mnoha žen, pomáhá vlasům vyschnout a působí úžasně doma. Pokud tam není, nebo starý není spokojený a unavený - nehýbejte se, abyste získali první dostupnou volbu. Je lepší okamžitě zjistit, jak si vybrat vysoušeč vlasů, abyste nebyli v nákupu zklamáni. Spontánně vybraný model může nejen špatně stylovat vlasy, ale také poškodit jejich zdraví. Vyberte si dobrý fén může být, jestliže jste se jistě pohybovat v charakteristikách.

Počet komerčně dostupných vysoušečů vlasů může snadno učinit výběr obtížným. Zařízení se liší v mnoha parametrech, které z velké části určují jejich vzhled a technické vlastnosti. Někdy je výhodnější podívat se na hodnocení vysoušečů vlasů a zvolit si nejlepší volbu pro dům na něm založený. Nicméně nejdříve nabízíme seznámení s parametry budoucího předmětu nákupu.

Typy vysoušečů vlasů

Výrobci vysoušečů vlasů vyrábějí své výrobky pro různé účely, které určují typ zařízení. Vysoušeče vlasů jsou:

 • domácnost;
 • profesionální;
 • kompaktní, jsou také "silniční";
 • kombinované.

Každý typ má své vlastní výhody a nevýhody, ale všechny se používají pro sušení a stylování vlasů. Malá velikost kompaktních vysoušečů vlasů vám umožní vzít si je na cestách a výletech. Kombinovaná forma má poměrně úzký rozsah a není tak běžná. Zahrnuje různé sušičky vlasů a vysoušeče vlasů pro styling vlasů.

V poslední době stále více žen doma chtějí vybrat profesionální vysoušeč vlasů a neuspokojit se s běžnou domácností. Z tohoto důvodu se někteří výrobci stali mazanými tím, že přidali slova "Professional", "Stylist Pro", "Salon" do sušičů vlasů s vlastnostmi odpovídajícími modelům domácnosti.

Rozdíly profesionálních vysoušečů vlasů od domácnosti

Profesionální vysoušeče vlasů se vyznačují řadou parametrů, které rozšiřují své schopnosti. Také přítomnost různých režimů a funkcí vám umožňuje přizpůsobit práci vysoušeče vlasů jakémukoli typu vlasů, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku stylingu a bez poškození samotných kadeřnic. Profesionální vysoušeče vlasů mají výhody díky:

 • vysoký výkon;
 • schopnost volby z několika režimů nastavení teploty a průtoku vzduchu;
 • keramický ohřívač, který ohřívá rovnoměrně a minimalizuje schopnost vysychat nebo spálit vlasy;
 • dostupnost užitečných funkcí, které poskytují kvalitní styling a zjednodušují proces;
 • vysokou spolehlivostí a dlouhou životností.

Dlouhá životnost profesionálních vysoušečů vlasů zajišťují motory, které jsou označeny jako "AC". Umožňují vám používat vysoušeč vlasů prakticky v nepřetržitém režimu. Profesionální modely mají tenké koncentrátory, které umožňují dobré ovládání stylování vlasů a jasné nasměrování proudění vzduchu na správné místo. Dlouhý napájecí kabel usnadňuje práci s vysoušečem vlasů. V profesionálním vodiči o délce nejméně 2,5 metru je délka kabelu obvykle menší než 2 metry.

Kritéria pro výběr vysoušeče vlasů

Určení, které z nich si vybere vysoušeč vlasů, pomůže pochopit výkonnost a vliv jejich hodnot na kvalitu stylingu. Každý typ vlasu musí být vysušen, udržovat vhodné parametry, které budou mít vynikající výsledek.

Napájení

Hodnota výkonu je poměrně široká. U některých modelů nepřesahuje 200 W, ale pokud si vyberete profesionální vysoušeč vlasů, zvažte možnosti s kapacitou alespoň 2 kW. Je pravda, že jsou často vysoušeče vlasů s výkonem 2,5 kW, ale nejsou profesionální, takže se nemůžete při výběru spoléhat jen na výkon. Obecně určuje moc:

 • možnost vysoušeče vlasů při práci s různými typy vlasů (délka, tloušťka);
 • rychlost a tlak proudění vzduchu;
 • počet teplotních režimů;
 • množství elektrické energie spotřebované vysoušečem vlasů.

"AC" motory instalované v dobrém vysoušeči vlasů vytvářejí silnější proudění vzduchu. V domácnosti obvykle používají motory "DC", které se nemohou pochlubit podobnými funkcemi výkonu a spolehlivosti.

Zařízení a provozní režimy vysoušeče vlasů

Jak již bylo řečeno, je lepší vybrat fén s keramickým ohřívačem, aby nedošlo k poškození zdraví vlasů. Také dobře, pokud zařízení zajišťuje přítomnost vyměnitelných filtrů. Zabrání tomu, aby se prach dostal dovnitř vysoušeče vlasů, který později nebude muset dýchat během stylování vlasů.

Koupit sušič vlasů pro dům je dost pro model se dvěma rychlostmi a třemi teplotními režimy. Profesionální kadeřníci by si měli zvolit vysoušeč vlasů se šesti režimy, jak pro přívod vzduchu, tak pro nastavení teploty. Tato sada uspokojí klienta jakýmkoliv typem vlasů. Můžete zapnout teplotu a vyfouknout na maximum, abyste před stylováním okamžitě vysušili zdravé, silné vlasy. Pro práci s oslabenými a tenkými vlasy je lepší zapnout vysoušeč vlasů při minimálním nebo průměrném režimu přívodu vzduchu a teplotě.

Provádějte vlastní stylování doma a začněte s malým teplem a tlakem vzduchu. Používejte střední a výkonné režimy pouze tehdy, když důvěřujete novému vysoušeči vlasů, abyste nepoškodili vlasy. Ženy se zdravou hlavou vlasů se také nedoporučují k zneužití sušení při maximální teplotě. Majitelé tenkých, křehkých kudrlin, kteří se rozhodují, co si vyberou vysoušeč vlasů, je lepší nepovažovat za výkonné spotřebiče. U tepelně zbarvených a oslabených vlasů aplikujte tepelnou ochranu před stylováním.

Pro kudrnaté zámky je lepší vybrat nízkou teplotu a nepoužívat koncentrační trysku, která úzce zaostří horký vzduch. Pokud je naopak třeba narovnat kudrlinky a vytvořit dokonale plochý styl - musí se zvýšit vytápění a koncentrátor by měl být umístěn na vysoušeč vlasů.

Trysky

Kromě standardních trysek koncentrátoru mohou být k dispozici i jiné, které jsou užitečné při použití vysoušeče vlasů doma.

 1. Difuzér. Umožňuje vysušit kořeny bez rizika vysušení špiček kudrlin. Také difuzér pomůže vytvořit efekt "vlhkého vlasu".
 2. Curlingová žehlička Bude se dobře vyrovnávat s nezdravými vlasy.
 3. Kulatý kartáč. Formuje vlasy.

Použití rozbočovače doma buďte opatrní. Při zapnutí vysoce výkonného vysoušeče vlasů nepokládejte proud vzduchu na pokožku hlavy, obličeje a uší, abyste se nepořádali. Koncentrační tryska se nedotýká vlasů. Udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti alespoň 2 cm, jinak můžete snadno spálit vlasy.

Užitečné funkce sušičů vlasů

Velké množství domácích a profesionálních vysoušečů vlasů má další funkce, které mohou být užitečné doma. Nejčastěji vysoušeče vlasů jsou:

 • ozonátor;
 • ionizátor;
 • okamžitá dodávka studeného vzduchu, takzvaný "studený výstřel".

Možnost ionizace je realizována vestavěným generátorem vyzařujícím negativně nabité ionty. Styl s ionizací činí vlasy hladkou a poskytují lesk. Funkce, jak je to možné, bude vyhovovat ženám s kudrnatými zámky z přírody. V profesionálních vysoušečích vlasů může ionizační funkce zlepšit strukturu vlasů vyhlazením váhy a snížením jejich elektrifikace. V důsledku toho bude práce s vysoušečem vlasů co nejbezpečnější pro vlasy.

Různé ionizační sušičky vlasů pokryté turmalínem. Negativně nabité ionty se vyrábějí nikoli generátorem, ale přírodním minerálním turmalínem. Profesionální vysoušeče vlasů potažené turmalínem vytvářejí více iontů, což výrazně zvyšuje příznivý účinek na vlasy.

Pro spolehlivou fixaci stylingu je zapotřebí "studený výstřel". Vytápění dělá vlasy pružné, což vám umožní dát potřebný tvar. Okamžitá dodávka studeného vzduchu dobře fixuje vlasy. Funkce také dělá vynikající práci s nezbednými vlasy.

Výběr profesionální vysoušeč vlasů

Ženy, které se rozhodnou zvolit profesionální vysoušeč vlasů pro svůj domov, musí být opatrní, aby nedosáhli pseudoprofesionálního zařízení. Jak již bylo řečeno, výrobci mohou podvádět vydaním pravidelné vysoušeč vlasů pro profesionální psaní na něm příslušný nápis. Rozpoznat chybu:

 • typ motoru - pokud je v technické dokumentaci vysoušeč vlasů označen jako "DC" a není "AC", znamená to, že máte společný spotřebič pro domácnost;
 • hmotnost - profesionální vlasy suší váhu, pouze jeden motor "AC" váží nejméně 200 gramů;
 • napájecí kabel - pokud je tenký, krátký a "pokrčený", znamená to domácí spotřebič;
 • ergonomie - rukojeť profesionálních přístrojů je pohodlná, perfektně padne do ruky a není kluzká, je často pogumovaná nebo má gumové vložky a samotná sušička je dobře vyvážená.

Vysoušeč vlasů

Pořadí zahrnuje nejlepší sušičky vlasů pro recenze žen. Prakticky vše je ideální pro profesionální i domácí použití.

Coifin CL5R

Fénový vysoušeč Coifin CL5R5.0 s výkonem 2,2 kW je vhodný pro domácí použití. Zařízení je vybaveno 4 režimy a dvěma rychlostmi. K dispozici je funkce studeného vzduchu, konstrukce poskytuje odnímatelný filtr. Součástí Coifin CL5R5.0 je náboj trysky.

Převážná většina recenzí o Coifinu CL5R5.0 je pozitivní, ale jsou negativní kvůli tomu, co sušič vlasů je na posledním místě v hodnocení. Za prvé, nevýhody souvisejí s nedostatečně rozvinutou sítí servisních středisek obsluhujících tuto značku. V případě poruchy sušení vlasů bude nalezení oficiální služby problematické. Coifin CL5R5.0 obecně vysušuje vlasy dobře a rychle, snadno se používá, má dostatek funkcí pro domácí použití.

Parlux 3500 SuperCompact

Vysoušeč vlasů pro dům značky Parlux 3500 SuperCompact s výkonem 2 kW má 8 režimů, které budou postačující i pro kadeřníky. Je možné dodat studený vzduch a spolu s Parlux 3500 SuperCompact přicházejí dvě trysky. Hodnocení vlasů jsou dobré, ženy si uvědomují kompaktní rozměry, nikoliv na úkor energie, stejně jako spolehlivost zařízení.

Nevýhody produktu Parlux 3500 SuperCompact v křehkosti plastu, z něhož jsou díly vyrobeny. Neudržují zátěž, s jakou musí profesionální vysoušeče vlasů pracovat, takže je lepší model pečlivě používat a zajistit, aby nedošlo k přehřátí.

BaByliss BAB6160INE

Model BAB6160INE od renomované značky BaByliss není tak žádaný. Vysoušeč vlasů neslyší charakteristiky, ale pro mnohé ženy bude více než dost. Výkon je 2 kW, existují 2 teplotní podmínky a 2 rychlosti, je studený vzduch. BaByliss BAB6160INE má užitečnou ionizační funkci a design poskytuje odnímatelný filtr. Z úplných trysek je pouze rozbočovač.

Existuje několik recenzí o BaByliss BAB6160INE, a ty, které nemají žádné zjevné nevýhody vysoušeče vlasů neindikují. Ženy, které vyzkoušejí vysoušeč vlasů, mluví pozitivně v případě své spolehlivosti.

Philips HPS920

Funkce Philips HPS920 dobře zdůrazňuje svou příslušnost k profesionálnímu segmentu. Výkonnost 2,3 kW je dostačující pro zkreslení nejtvrdších a silnějších vlasů. Provozní režimy 6, které umožňují přizpůsobit se jakémukoliv typu kudrlin. Schopnost dodat studený vzduch pomůže bezpečně opravit styling. Spolu se zařízením Philips HPS920 v krabici najdete 2 rozbočovače pro snadné použití vysoušeče vlasů.

Specifikace pro model Philips HPS920 jsou více než hodné, ale díky pohodlí a ergonomii výrobce je to začátek. Tlačítka režimu nejsou pohodlně umístěna, což je často zaznamenáno v přehledech. V procesu sušení a stylování vlasů k přepínání módy musí zachytit vysoušeč vlasů. Uživatelé zařízení Philips HPS920 reagují na standardní trysky, které vám umožňují mnoho. Výsledek pokládky je také spokojen s převážnou většinou žen.

Philips BHD176 DryCare Advanced

Tato vysoušeč vlasů Philips je podobná jako předchozí, ale cena BHD176 DryCare Advanced je nižší, což umožňuje, aby byla vyšší v žebříčku. Vysoušeč vlasů je vhodný pro kadeřnictví a pro domácí použití. Součástí zařízení Philips BHD176 DryCare Advanced vedle rozbočovače je difuzér.

Obecně platí, že ženy jsou spokojeny se schopnostmi a pohodlí sušičky. Philips BHD176 DryCare Advanced ošetřuje vlasy opatrně, při zvládání silných a silných vlasů. Mezi nevýhody patří silné zahřívání pouzdra, což znemožňuje práci se zařízením.

Polaris PHD 2079Li

Příjemný vysoušeč vlasů pro dům za nízkou cenu. Výkon Polaris PHD 2079Li je 2 kW, je možné nezávisle regulovat teplotu a tlak vzduchu. Teplota ohřevu má 3 režimy a rychlost je regulována dvěma režimy. Existuje funkce ionizace a studeného vzduchu, které za nízké ceny činí sušičku velmi atraktivní pro nákup.

Nízká cena Polaris PHD 2079Li neovlivňuje kvalitu výsledku. V recenzích, vysoušeč vlasů je chválen pro dobrou profesionální sadu funkcí, které dávají vynikající výsledek.

Rowenta CV 5351

Slušný vysoušeč vlasů Rowenta CV 5351 je více než vhodný pro vlasy styling doma. Výkon 2,1 kW stačí kadeřník. Existují pouze 3 režimy, ale existuje funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Návrh je vybaven filtrem a Rowenta CV 5351 je rozbočovač.

Vysoušeč vlasů Rowenta má dobrou hodnotu za peníze. Sušení probíhá rychle, aniž by došlo k poškození a vysoušení vlasů. Z pozitivních hodnocení uživatelů uživatelé také vysloužili nízkou hlučnost při použití vysoušeče vlasů.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Profesionální vysoušeč vlasů Parlux 385 PowerLight Ionic Výrobce keramiky představuje vysoce spolehlivé a trvanlivé zařízení díky stříbrným kontaktům na spínači. Motor 2.15 kW vysoušeče vlasů má elektronické vyvažování a při provozu pracuje s nízkým hlukem. K dispozici jsou 4 režimy vytápění, 2 rychlosti a funkce "studený výstřel". Součástí vysoušeče vlasů jsou 2 trysky s úzkou tryskou.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramika je víc než dobrá, ale není to jen malá cena za to, že sušička není tak oblíbená pro domácí použití, v důsledku toho se řadí na třetí místo v žebříčku nejlepších modelů. Neexistují žádné stížnosti na profesionální vysoušeč vlasů od firmy Parlux, je to pohodlné a pohodlné vysoušení vlasů v důsledku nízké hladiny hluku.

Braun HD 780 Satin Hair 7

Vysoušeč vlasů Braun HD 780 Satin Hair 7 kombinuje moderní technologii a časově ověřenou kvalitu vyžadovanou odborníky. Přítomnost vestavěných snímačů umožňuje sušičům vlasů přesně řídit teplotu v celé instalaci, což je absolutní plus pro kvalitu sušení a zdraví vlasů. Použití vysoušeče vlasů doma můžete snadno dosáhnout výsledku, například po návštěvě kosmetického salonu, díky profesionálně zformovanému ventilačnímu systému, který vytváří silný a hustý tlak vzduchu.

Stejně jako u všech profesionálních vysoušečů vlasů, Braun HD 780 Satin Hair 7 stojí motor "střídavého proudu" 2 kW. K dispozici jsou 4 teplotní podmínky, 2 rychlosti a "studený výstřel". K dispozici je odnímatelný filtr, také fén je vybaven koncentrační tryskou.

Ženy, které si pro svůj domov vybraly Braun HD 780 Satin Hair 7, nelitují a mluví o vysoušeči vlasů jen pozitivně, což v hodnocení umožňuje, aby získali slušné druhé místo. Zejména uživatelé si uvědomují respekt k vlasům a vynikající kvalitě výroby.

Philips HP8233

Čestné první místo v žebříčku žen dává sušič vlasů Philips HP8233. S ním se styling uskutečňuje rychle a bez poškození vlasů díky technologii "ThermoProtect", která udržuje konstantní teplotu na optimální úrovni. K dispozici je také užitečná ionizační funkce, která dodává vlasům lesk a zdravý vzhled. Výkon 2,2 kW bude stačit pro domácí i profesionální použití vysoušeče vlasů. Philips HP8233 má 3 teplotní režimy, 2 rychlosti plus režim "TurboBoost", je zde také funkce "cold shot". Rozbočovač a difuzér jsou vybaveny vysoušečem vlasů.

Jak se hodí vůdce hodnocení nejlepších sušičů vlasů pro domácnost, recenze na zařízení Philips HP8233 jsou pozitivní. Mají vynikající výsledek instalace, dobrou spolehlivost, snadné použití. Navíc zařízení s takovými funkcemi a funkcemi má velmi přijatelnou cenu, což je také významný plus.

Odborná rada

Samozřejmě, že chci vybrat nejlepší sušič vlasů pro domácí, ale často hledají dokonalý model, ženy se mýlí. Chcete-li věřit, že nejlepší volba musí mít nutně vysoký výkon a maximálně vybavené dalšími funkcemi je zásadně špatně. Chcete-li si vybrat vysoušeč vlasů, musíte se zaměřit na vlastní typ vlasů a potřeby. Také je naivní věřit, že výběr profesionální vysoušeč vlasů pro váš domov okamžitě poskytne skvělý výsledek při stylování vlasů. Často více žen získá model s vlastnostmi, které nevyžadují jako výsledek. Pokud se rozhodnete zvolit profesionální vysoušeč vlasů pro domácnosti, pak odborníci doporučují dodržovat několik omezení.

 1. Nekupujte vysoušeče vlasů s velmi vysokým výkonem, pro domácí použití 2 kW je více než dost.
 2. Nekupujte modely s více než třemi teplotami a dvěma rychlostmi.
 3. Vyberte si vysoušeč vlasů, jehož hmotnost nepřekračuje 500 gramů, jinak se ruka rychle vylepšuje samo-stylováním.
 4. Pro vlastní sušení je lepší zvolit vysoušeč vlasů s ionizační funkcí.

Spolu s vysoušečem vlasů vám odborníci doporučují zakoupit termické ochranné prostředky, které dobře ochrání vaše vlasy. Nemá to bolet, abyste si navíc koupili pár dalších kartáčů: kulatý a plochý. S nimi můžete snadno vytvořit požadovaný tvar a objem, nebo dokonale hladké kudrlinky.

Při hledání vhodného modelu použijte také osobní zkušenosti. V mnoha ohledech vám řekne, jak si vybrat vysoušeč vlasů a pomůže vám získat to nejlepší z mnoha modelů prezentovaných v obchodě. Celkově zkušenosti a znalosti budou vynikajícími asistenty při výběru dobré sušičky na vlasy.

TOP 5 profesionálních vysoušečů vlasů

Všechny vysoušeče vlasů jsou rozděleny do 2 kategorií: profesionální a domácí. Poslední, levné a jednoduché. První - funkční a silné, ale drahé. Již jsme podrobně analyzovali, jak se profesionální vysoušeče vlasů liší od domácích, a teď se na tuto otázku nedotkneme.

Níže jsme vytvořili malý výběr nejlepších profesionálních modelů.

1. místo - Philips HP8251

Cena tohoto vysoušeče vlasů je přibližně 2400-2500 rublů. Ve skutečnosti je těžké ho nazývat profesionálem, protože cena je poměrně nízká. Ale mnoho holičství ho používá a ve svém arzenálu je možné vidět tento vysoušeč vlasů.

Philips HP 8251

Vlastnosti:

 1. Výkon je 2300 W;
 2. Existuje nezávislé nastavení průtoku vzduchu a teploty jeho vytápění;
 3. 6 režimů;
 4. Obsahuje koncentrátor a difuzér.

Při hodnocení podle recenzí je model opravdu hodný. Četli jsme recenze o modelu na trhu Yandex.Market a částečně i důvody, proč jsme jej uvedli na prvním místě. Model je levný, má své výhody:

 1. Nízká cena;
 2. Napájení - dokonale vysuší dlouhé vlasy;
 3. Ionizace.

Nevýhody:

 1. Vysoušeč vlasů je těžký a velký, ergonomie trpí;
 2. Tlačítko řazení je rovněž nepohodlně umístěno. Dotek je obtížné, musíte se podívat;
 3. Koncentrátor trysek je špatně upevněn, během provozu může vypadnout;
 4. Mnoho recenzí, které po 1,5-2 letech přestávky - vypálí.

Obecně platí, že model není špatný. Pokud se s ním pečlivě řídí, zařízení by mělo fungovat po dlouhou dobu a ne jen 2 roky. Přinejmenším pozornost slouží a cena příjemně překvapí. Proto, první místo.

2 místo - Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Tato krásná vysoušeč vlasů s velkým designem stojí 4500-5000 rublů. Jedná se o opravdu profesionální vysoušeč vlasů - dokonce i jeho cena mluví o tom.

Parlux 385 PowerLight Ionic Keramické

Vlastnosti:

 1. Výkon je 2,15 kW;
 2. 8 režimů provozu;
 3. 2 kroky pro nastavení průtoku, 4 kroky pro vytápění;
 4. Ionizace;
 5. Přívod studeného vzduchu;
 6. Zahrnuje 2 rozbočovače.

Nic nadbytečné, pouze hlavní a nejdůležitější funkce, které by měl mít nejlepší profesionální vysoušeč vlasů. O jeho pohodě říkat kupující. Z jejich recenzí lze identifikovat...

Výhody:

 1. Perfektně se hodí do ruky, ergonomie nahoře;
 2. Kvalitativně. Nic se nehýbe, nehroutí, náboj nezmizí;
 3. Výkonný;
 4. Ionizace je opravdu cítit. Kvalita vlasů se zlepšuje;
 5. Ne moc hluku;
 6. Studený vzduch je opravdu chladný, ne méně teplý.

Negativní zpětná vazba o tomto modelu je také tam, ale týká se pouze síly, vysoušeč vlasů není mocný. Celkově však stačí 2,15 kW pro vysoušeč vlasů, pokud vím. A zbytek kupujících také mluví o normální síle. Model je drahý, takže zatím není na druhém místě.

3. místo - BaByliss 6614E

Tento vysoušeč vlasů stojí stejné množství peněz jako předchozí. Nicméně ve srovnání s ním jsou vlastnosti tohoto modelu mírně horší.

Parametry:

 1. Výkon 2,2 kW;
 2. 6 režimů;
 3. K dispozici je nastavení teploty a průtoku vzduchu (jsou k dispozici všechny profesionální vysoušeče vlasů);
 4. Ionizace, studený vzduch;
 5. Obsahuje 1 koncentrační trysku.

Jak vidíte, trochu horší, takže je na 3. místě. Pokud chcete mluvit jako celek, pak je to opravdu jeden z nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů, který shromáždil mnoho dobrých zákazníků.

Výhody:

 1. Pohodlně leží v ruce, má malou hmotnost (500 gramů);
 2. Výkonný - tento přístroj vytváří poměrně horký proud vzduchu. Vytváření stylu je snadné a příjemné;
 3. Rychlý přechod mezi teplotami, což je velký plus. Není třeba dlouho čekat, až se studený vzduch dostane, když je tento režim aktivován a naopak.

Nevýhody:

 1. Velká a dlouhá (přestože je to lehká), takže si ji nemusíte vzít s sebou na silnici;
 2. Přepínací tlačítka v prvních měsících provozu jsou urážka, ale v průběhu času je snadné nastavit.

Nevýhody jsou obecně nevýznamné a týkají se pouze návrhu. Stejný model je vytvořen svědomí, a proto je spolehlivý a dobrý - doporučujeme.

4. místo - Philips HPS920

Jen trochu levnější tento vysoušeč vlasů. Má klasický design, vypadá v principu dobře a zaslouží si pozornost.

Vlastnosti:

 1. Výkon 2.3 kW;
 2. 6 režimů;
 3. 3 kroky ohřevu, 2 kroky nastavení průtoku vzduchu;
 4. 2 koncentrační trysky v ceně.

Neexistuje tolik recenzí o tomto modelu, ale díky nim je možné dospět k určitému závěru. Takže výhody:

 1. Výkonný a chladný vysoušeč vlasů, který rychle vysuší velké množství vlasů;
 2. Hmotnost je další výhodou. Obvykle jsou dobré profesionální vysoušeče vlasů těžké, ale ne tohle. Je to perfektně v ruce a nezavazuje ji - můžete vlasy jednou rukou vysušit a nebudete dlouho trýt;
 3. Rozložení - žádné škvíry, žádné pohyby, trysky neodpadnou.

Nevýhody:

 1. Hmotnost Zvláště zvláštní, ale někteří kupci tvrdí, že je těžký. Ano, chápu, že jen malá váha byla v "pozitivním" sloupci, ale u křehkých dívek to může být příliš těžké.

Výborný model, který rádi rádi doporučujeme. Samozřejmě, že za peníze je to jeden z nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů.

5. místo - BaByliss BABFV1

Jedná se o nejdražší profesionální vysoušeč vlasů na tomto seznamu. V závislosti na místě prodeje se jeho cena pohybuje v rozmezí od 5 do 6 tisíc rublů.

Vlastnosti:

 1. Výkon 2,2 kW;
 2. 6 režimů;
 3. 3 režimy ohřevu vzduchu, 2 režimy průtoku;
 4. Studený vzduch, ionizace;
 5. Zahrnuje 2 rozbočovače trysek.

To je docela hezký model, tak mluvit. Dokonalé uspořádání, vyrobené z dobrého plastu, po letech nerozbije se správnou obsluhou. Nicméně, s těmito parametry (jako u jiných modelů), vysoušeč vlasů je mnohem dražší než ostatní, a tudíž páté místo.

10 nejlepších sušičů vlasů

Vysoušeč vlasů by měl být u každé ženy. Nicméně, ne každý ví, jak si to vybrat. Například proč byste neměli koupit velmi lehký vysoušeč vlasů nebo super výkonný? Naše hodnocení a jasná kritéria výběru vytvoří představu o tom, co je "nejlepší sušič vlasů" a jak ji najít.

Kritéria výběru

Napájení

Čím více energie, tím rychleji sušič vlasů uschne. Vysoušeče vlasů s kapacitou 2000+ wattů vyschnou vlasy, takže nejsou vhodné pro každodenní použití. Je lepší zůstat na modelech s kapacitou 1400 - 1800 wattů.

Funkce

Mnoho lidí potřebuje dvě rychlosti a někdo chce získat celou sadu funkcí. V každém případě jsou ionizační a studený vzduch dodnes nepostradatelnou funkcí.

Dobrý vysoušeč vlasů by neměl být "chmýří", protože to znamená, že kovové navíjení motoru je velmi tenké. Vysoušeče vlasů s profesionálními motory jsou vždy tvrdší. Většina vysoušečů vlasů je zpravidla těžší, tím delší bude zařízení trvat.

Materiál těla

Tepelně odolný plast s vysokým nárazem je naší volbou. V opačném případě se tělo vysoušeče vlasů rychle roztaví nebo se přístroj rozpadne na kousky.

Jaký typ vysoušeče vlasů je lepší?

Dnes je mnoho výrobců vysoušečů vlasů. Značky Philips, Bosch, Panasonic, Braun, Rowenta se osvědčily. Slibné firmy BaByliss (Francie) a Valera (Švýcarsko) jsou oblíbené u kupujících, včetně. odborníky. Značka SUPRA je skvělý výrobce rozpočtových sušiček vlasů. Nejlepší vysoušeče vlasů v roce 2015 - více v našem hodnocení:

Špičkové kompaktní vysoušeče vlasů

 • Kompaktní, sklopná rukojeť
 • 3 režimy
 • Výběr optimální teploty
 • Režim studeného vzduchu
 • Koncentrátor (umožňuje rychlejší sušení)
 • Nebylo zjištěno žádné významné
 • Snadné
 • Výkonný (2000 W)
 • Ionizace dělá vlasy hladší, poslušný
 • 3 režimy (včetně turbo, jemné sušení)
 • Oddělené nastavení teploty a vzduchu
 • Úzký náboj (dává směrový tok)
 • Odnímatelný filtr a gril
 • Pěkný design
 • Jasné ovládání, pohodlné klávesy
 • V turbo režimu musíte stisknout tlačítko
 • Rukojeť se přehýbá, ale není to nejmenší
 • Kompaktní
 • 2 rychlosti
 • Hub
 • Režim studeného vzduchu
 • Ochrana proti přehřátí
 • Žádné profesionální návnady

Nejlevnější kompaktní vysoušeč vlasů v našem pořadí. Tito lidé často kupují "najednou", protože peněz není škoda, pokud se rychle zhorší. Je možné za takovou cenu dobré vlasy? Ukázalo se, že to může. Několik ročních období funguje správně. Je umístěn v kabelce nebo dětském batohu. Ruka při sušení není unavená. A moc není nejmenší. Tento model nemá jiné moderní funkce a další doplňky, ale kupující neočekávají mnoho. V létě se můžete vydat na výlet a na podzim dát dítě do bazénu - Lumme plní své funkce pro 5+. Dva podobné modely - 1040 (mírně odlišný design) a 1042 (výkonnější, 1400 W) - mají stejné vlastnosti a stojí to samé, takže když jste v obchodě nenacházeli žádnou Lumme LU-1041, neváhejte vzít 40 nebo 42.

 • Přiměřená cena.
 • Snadné
 • Výkonný výkon (1200 W).
 • 2 rychlosti.
 • K dispozici je rozbočovač.
 • Sklopná rukojeť s pohodlným zakřiveným tvarem.
 • Ochrana před přehřátím je.
 • Žádné další funkce a přílohy.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Vysoce komfortní profesionální vysoušeč vlasů vyrobený v Evropě. Leží dobře v ruce, nepřehřívá, tlačítka jsou umístěna přímo pod prsty, takže je vhodná pro práci po celý den. Vysoce kvalitní topný článek zajišťuje stabilní provoz. Nestáhne prameny a vlasy po sušení zůstávají měkké, příjemné na dotek. Proud horkého vzduchu je opravdu horký, takže ho musíte používat opatrně, zvláště pokud máte stále málo zkušeností.

Recenze kadeřníků o sušičkách vlasů

Ano, v zásadě jsem zjistil, že cena je velmi přijatelná. Ale tady je síla. dost? Chtěl bych 2000-2100, as ionizací.
Chtěl bych se zastavit u Parlux 3200 Compact CeramicIonic Edition s keramickým ohřevem a ionizačním systémem. Kvalita tepla získaného sušením pomocí keramického ohřívače je mnohem lepší než u běžné profesionální sušičky. Keramika, jakmile se zahřeje na určitou teplotu, ji udrží na určité úrovni, udržuje konstantní konstantu, což šetří energii. Pokud jde o iontovou technologii, kvůli úplnému ionizačnímu procesu se molekuly vody neodpařují, ale pronikají do vlasových kůžiček, vlasy se stávají pružnějšími, udržují se přirozenou vlhkost, vlasy se regenerují a omlazují, vlasové váhy se navzájem houští, přirozeně se kladou důraz na lesk vlasy.
Specifikace:
Napájení 1900 W
2 rychlosti
4 úrovně vytápění
2 trysky (6 a 8 cm)
tlačítko okamžitého chlazení
délka kabelu 3 m
hmotnost 490 g
délka těla 20 cm
zařízení pro potlačení šumu

Cena 499 hřiven, je ekvivalent 100 dolarů.

Pane, nesouhlasím s vámi v některých bodech:

1 Záležitosti značky. Například v Parlux a Coaf * ve sušičkách vlasů je míra sňatku nejnižší a cena se liší: první stojí od 2600 do 3300 rublů a druhá 1000-1500 rublů, ale Coaf * in trpí nedostatkem designu (levné a veselé). Gamma, Valera, Jaguar "jako štěstí."
2 Pokud jde o pád, případ fény může prasknout po prvním pádu. Pokud kufřík neprobíhá, mohou se spony, které připevňují motor k pouzdru, rozbijí. Při výpadku pádů můžete zapomenout na záruční servis.
3 neznáme vysoušeče vlasů, na kterých jsou označeny a ty. parametry jsou vyřazeny. Označení na sušičkách vlasů je aplikováno s lakem v továrně (to je okamžitě viditelné) na pouzdře nebo v případě, že je namontován kovový nebo papírový štítek s označením.

Souhlasím s tím, že jakýkoli nástroj si vybírá způsob, jakým je vhodné pracovat ("padá do ruky"). Neváhejte vyzkoušet. Pokud nejste spokojeni s odpověďmi prodejců - položte své otázky na fórum, pomůžeme společným úsilím, protože vědět, že všechno je nemožné. Neváhejte se zeptat na ceny. cenový rozsah je velmi velký

Pokusím se nejprve vysvětlit obecně. Pak je žádoucí, aby mistři položili konkrétní otázky o značkách a výrobcích nebo o dalších otázkách zájmu.
Při nákupu potřebujete vědět, že vysoušeč vlasů je složitý domácí spotřebič, který nemůže být vrácen a vyměněn, pokud se vám to náhle nelíbilo příští den.
Přijměte nebo vyměňujte obchod na vlastní VLASTNÍ VŮLE nebo možná ne.
Podle zkušeností z předchozích prací jsem spolupracoval s kosmetickými salony.

To je věřil, že vysoušeč vlasů, pokud pracuje po dobu 1-2 let a zlomil to je normální. I když vím, že mnoho lidí pracuje po dobu 5 let s jedním vysoušečem vlasů. Proto bychom měli postupovat z toho.
Taková krátká životnost vysoušeče vlasů není způsobena špatnou kvalitou zařízení, ale péčí o ni. Nejjednodušší péčí je alespoň vyčistit filtr sání vody a vaše vysoušeč vlasů bude trvat déle.
Vysoušeč vlasů musí zvolit ten, který bude velitel pohodlně pracovat.
Vyzkoušejte několik modelů v obchodě s různými umístěními tlačítek.
Kpopki strana, uvnitř, jsou sušiče vlasů, které se oblékají na ruce.
Před nákupem se snažte zjistit cenovou úroveň výrobků, protože profesionální výrobky v některých obchodech činí 100% příplatek. Pokud máte velký zájem o napájení, pak všichni výrobci jej nadhodnocují o 100 wattů. Tak vždy odečtěte 100 z maxima.
Má moc opravdu vliv? ne moc, vysoký výkon vám umožňuje rychleji uschnout vlasy, ale také může zabránit stylingu.
Pokud pracujete s difuzérem, zjistěte, který z nich je vhodný a je-li k prodeji, je lepší koupit, protože je to jako maličkost, ale pak bude těžké koupit, pak příliš líné jít, pak ne, pak něco jiného.
No, pak otázka ceny, kterou jste ochotni zaplatit, a preference výrobce na společnost.
Teď čekám na vaše dotazy.

Spíše k suchým vlasům: 8 vysoušečů vlasů, které stylisté skutečně používají

Výběr fén není snadný úkol. Mělo by být výkonné, pohodlné, s vodící tryskou a několika režimy, ale současně světlo a dlouhý drát. Pravděpodobně jste více než jednou stál před regály v obchodě, přemýšlel, jaký model koupit. Rozhodli jsme se, že vám pomůžeme! Přední stylisté řekli, co profesionální vysoušeče vlasů doporučují a jak jsou tato zařízení dobrá.

Fén: který z nich si vyberete?

Vysoušeč vlasů Braun Professional SensoDryer

"Mohu bezpečně doporučit Braun Professional SensoDryer, profesionální nástroj pro ženy. S vlasy vypadají dobře upravené a zdravé. Vysoušeč vlasů má velmi úzkou trysku, zabudovaný chladicí systém a až 10 režimů vytápění! "Domácí" vysoušeče vlasů mohou zahřát vlasy nad 140 ° C, což způsobuje, že je suché a křehké, ale toto zařízení má systém, který zabraňuje přehřátí. Jedním slovem je takový vysoušeč vlasů, který musí mít každá holka. "

Sušička Coifin CL4SK

"Upřednostňoval jsem vysoušeč vlasů Coifin pro lehkou váhu (pouze 530 gramů, ruka není naprosto unavená) a vysoký výkon - to je v práci velmi důležité. Vysoušeč vlasů má také řadu dalších výhod, jako je kompaktnost, ergonomická rukojeť s pohodlným umístěním tlačítek pro přepínání režimů sušení a režim jemného sušení ionizovaným vzduchem. Všechny sušičky vlasů Coifin jsou sestaveny v Itálii, které mluví vysokou kvalitou. "

Vysoušeč vlasů Parlux 3500

"Jedná se o poměrně levný model pro profesionální vysoušeč vlasů. Je dobré, že i přes svou kompaktnost a lehkost je velmi silná a chrání vlasy před vystavením vysokým teplotám. Při práci s ním získáte jedno potěšení a vaše vlasy se velmi rychle vysychají! "

Vysoušeč vlasů Babyliss PRO Ferrari

"Je to velmi pohodlné a snadné použití. Má dlouhou šňůru, ale ve formě je malá a klasická, na rozdíl od jiných velkých profesionálních vysoušečů vlasů. To váží málo a je velmi silné. A funguje to dlouho, neruší se, je to velmi spolehlivé. "

Vysoušeč vlasů TGR 3600

"Toto je můj oblíbený vysoušeč vlasů: není příliš velký, lehký, s výhodnou polohou napájení a přepínačů. Zařízení má také jednu důležitou výhodu - trysku pro snížení šumu. Předtím jsem použil vysoušeč vlasů Parlux - v zásadě ho mohu poradit. "

Vysoušeč vlasů Wella Sahira Anti-Static

"Můj vysoušeč vlasů je Wella Sahira Anti-Static, který má všechny potřebné vlastnosti účinného použití: 1) výkon - 1600 W; 2) 6 kombinací 2 fází foukání a 3 fáze ohřevu; 3) pokročilou iontovou technologii, díky níž je statický náboj vlasů snížen, lépe se hodí a svítí; 4) tlačítko rychlého chlazení; 5) Vysoušeč vlasů je poměrně lehký. "

Vysoušeč vlasů Parlux 3000

"Mnoho stylistů vybírá model Parlux 3500, ale používám přesně 3000. Je velmi lehké, s vynikající tenkou vodicí tryskou a šesti režimy ovládání, což je v kabině dostatečné a samozřejmě i pro domácí použití. Jedná se o vysoušeče vlasů s dlouhou životností díky tomu, že jejich majitelé energie vytvářejí oblíbený objem a vytvářejí absolutně jakýkoliv styl. Je důležité si uvědomit, že tento model vysoušeče vlasů má mnoho funkcí, které neumožňují přílišné vysušení vlasů. "

Babyliss Ionic PRO Vysoušeč vlasů

"Nejlepší volbou pro mě je Babyliss Ionic PRO. Výborný černý design bez dalších extra vzorků a vložek, střední velikost, optimální úchop, pohodlné rozložení tlačítek, standardní dvě rychlosti a tři teplotní režimy. Tlačítko pro rychlý přechod od horkého proudu k studenému je umístěno na vhodném místě, což zkracuje čas ve stylování vlasů pro kartáčování. "

9 nejlepších profesionálních vysoušečů vlasů

Kadeřníci často čelí obtížím při výběru profesionálního vysoušeče vlasů. Faktem je, že se výrobky liší v takových vlastnostech, jako je výkon, hmotnost, materiál a náklady. Seznamujeme se s těmito kritérii a zjistíme, které značky jsou považovány za nejoblíbenější vysoušeče vlasů.

Jak si vybrat vysoušeč vlasů

Při výběru profesionálního vysoušeče vlasů se musíte spolehnout na následující kritéria:

 1. Napájení. Přístroj s větším množstvím energie se rychle kudrlí. Ukazatel nad 2000 W však může způsobit nadměrné sušení pramenů. Optimálně vyberte fén s kapacitou 1800 wattů.
 2. Další funkce. Přístroj by měl mít ionizační systém, přívod studeného vzduchu. No, pokud sušič vlasů má několik režimů rychlosti. Filtr pro prach a vlasy a tlumič je vítán.
 3. Hmotnost a velikost. Vysoušeč vlasů by měl pohodlně odpočívat v ruce, mít průměrnou hmotnost a dlouhý napájecí kabel.
 4. Materiál. Nejlepší volbou je odolný plast s funkcí tepelné odolnosti.
 5. Bezpečnost Sušička by měla mít zabudovaný termoset z přehřátí.

Provedení kompetentní volby pomůže kvalitě vysoce kvalitních vysoušečů vlasů pro profesionály. Vychází z uvedených charakteristik a recenzí zákazníků.

Profesní vysoušeč vlasů. Výběr a nákup.

Koupit profesionální vysoušeč vlasů

Profesionální vysoušeč vlasů je elektrický přístroj určený k sušení a stylování vlasů a používá se v podmínkách intenzivního používání hlavně v profesionálních salonech, kadeřnictví.

Profesionální vysoušeč vlasů má výhody:

 • - větší než jeho domácí protějšek, výkon dosahuje 2400 W, což umožňuje podstatně snížit dobu schnutí a zabránit předčasnému přehřátí zařízení;
 • - zabudovaná tepelná ochrana proti přehřátí, což prodlužuje životnost zařízení;
 • - schopnost pracovat po dlouhou dobu v nepřetržitém režimu;
 • - několik režimů rychlosti a teploty;
 • - množství trysek, které umožňují vytváření stylů;
 • - profesionální vysoušeč vlasů s ionizací dává vlasům hladkost a lesk;
 • - funkce přívodu studeného vzduchu potřebná k upevnění výsledku při pokládání. Vysoká teplota činí vlasy elastické, dělá je poslušný a studený vzduch je ochladí a trvale fixuje tvar;
 • - pohodlná, často pogumovaná rukojeť;
 • - filtry, které chrání zařízení před prachem ve vlasech;
 • - kabel až do tří metrů;
 • - dlouhá životnost - 10 let nebo více.

Některá zařízení tohoto typu jsou navíc vybavena tryskou proti hluku, což zajišťuje tichý provoz zařízení. Průměrná cena profesionálního vysoušeče vlasů je od 3 000 rublů a více.

Profesionální kartáč na vlasy

Profesionální vysoušeč vlasů s difuzérem dokáže vynikající práci s úkolem dát objem vlasů a vytvářet kudrlinky, vysoušeč vlasů může udělat totéž. Ale pokud je první možné použít doma, pak druhý je vhodný pouze pro odborníka na holičství, protože pero v tomto zařízení je speciálně přizpůsobené pro práci s klienty.

Jeho hlavní funkcí je nejen sušení vlasů, ale i rovnání nebo zvlnění. V ideálním případě by doba ohřevu neměla překročit 2 minuty.

Nejlepší profesionální vysoušeče vlasů

Profesionální vysoušeče vlasů BaByliss

Zařízení této značky jsou zaměřena na profesionální použití, zaručují bezporuchový provoz, nejvyšší zpracovatelnost a vynikající výsledky. Mezi jejich analogy se vyznačují svou silou, rychlostí provozu a ovládáním v kombinaci s bezvadnou pověstou BaByliss.

Náklady na vysoušeče vlasů jsou ve středním cenovém rozpětí, což je dělá cenově dostupné i pro začínající podnikatele a bohatý sortiment vám umožní vybrat správný model, který splňuje plánované provozní podmínky a cíle.

Užitečné odkazy na podnikání: kadeřnictví

Pokud se chystáte vytvořit vlastní kadeřnickou firmu, pak vás možná zajímá: naše nabídka: "Typický obchodní plán kadeřníka", který si můžete zdarma stáhnout z našich webových stránek.

Profesionální vysoušeče vlasů Parlux

Považuje se za jedno z nejsilnějších stylingových zařízení spolu s profesionálním vysoušečem vlasů Moser. Při výrobě vlasových sušičů Parlux se používají nejmodernější technologie, které společnosti umožňují vytvářet zařízení, která nejen splňují nejmodernější technické vlastnosti, ale neškodí ani vlasům, ani životnímu prostředí.

Navíc nejnovější technologie, navržená speciálně pro snížení hluku a používaná při výrobě těchto zařízení, umožňuje pracovat s modely co nejpohodlněji pro velitele a pro zákazníky.

Použití vysoušeče vlasů má hojivý účinek na vlasové kůžičky, což je dosaženo díky laserovému paprsku, který nese umělé umělé tok negativních iontů.

Vysoušeč vlasů profesionální

Zařízení této značky, stejně jako profesionální coifin vysoušeče vlasů, se vyznačují přítomností profesionálního motoru, ionizační technologie, několika režimy rychlosti a teploty, okamžitým tlačítkem chlazení, kompaktním rozměrem a stylovým designem.

Zařízení jsou navíc velmi odolná a jsou schopna odolat velkým nákladům, takže opravy profesionálních vysoušečů vlasů Airway pravděpodobně nepotřebuje jejich majitelé. Výrobce prohlašuje, že je schopen pracovat hladce 10 let nebo déle.

Fotogalerie profesionálních vysoušečů vlasů:

Profesionální hodnocení vlasů

Recenze tohoto druhu zařízení jsou většinou pozitivní, vzhledem k jejich vylepšeným vlastnostem ve srovnání s domácími sušičkami vlasů.

Například o profesionálním vysoušeči vlasů Moser uživatel Kyzjka zanechal následující recenzi:

"Dlouho jsem snil o jednom z modelů od tohoto výrobce, vždy jsem chtěl mít profesionálního asistenta v procesu hledání krásy doma. Rozhodl jsem se, že si koupím profesionální vysoušeč vlasů a vybral jsem si tuto značku. Nikdy jsem litoval svého rozhodnutí. Design je úžasný, přístroj je elegantní a trysky jsou součástí sušičky na vlasy, které umožňují hladké vlasy a lesk. Existuje smyčka pro zavěšení, takže zařízení nevyžaduje mnoho místa. "

A o profesionálních vysoušečích vlasů Parlyuks uživatel lenyska měl následující názor:

"Výhody: kvalita, spolehlivost, dobrý průtok vzduchu, snadné použití. Nedostatky nebyly nalezeny. Krátké vlasy se od dlouhé doby liší tím, že musí být stylizovány. Kdysi jsem dostal dárek v podobě profesionálního vysoušeče vlasů, který věrně sloužil 10 let. Po něm jsem si koupil několik neprofesionálních vysoušečů vlasů, v nichž je průtok vzduchu nižší a provozní život je velmi žádoucí. Více než 2 roky, žádný z nich trval. Po těchto onemocněních jsem se rozhodl vyklouznout a koupit profesionální vysoušeč vlasů. Tak jsem dostal PARLUX. Nikdy jsem nelitovala moje volba a doporučila to všem. "

Fén profesionální ceny

Náklady na zařízení závisí na charakteristikách, zejména na výkonu a "ozdobách", se kterými jsou vyřazeni. Průměrná cena profesionální vysoušeč vlasů je 3000 rublů, ale existují pomůcky pro 1300 rublů a pro 7000 a ještě vyšší.

Výběr závisí na schopnostech a potřebách kupujícího. Můžete si koupit takový vysoušeč vlasů ve specializovaných prodejnách, které dodávají vybavení pro kadeřníky nebo online obchody.

Nejlepší vysoušeče vlasů. Top 10 (podle recenzí) pro rok 2019

Žádná moderní žena, která by se starala o vlasy a vytvořila stylový účes, nebude bez takového nepostradatelného pomocníka jako vysoušeče vlasů. Toto hodnocení nejlepších modelů vysoušečů vlasů pro rok 2019 je založeno na recenzích na trhu Yandex (top 10 zahrnuje modely s nejméně 50% pětky), popularita v internetových obchodech a technické vlastnosti. Byl rovněž zohledněn poměr cena / kvalita. Oba profesionální modely a poloprofesionální vysoušeče vlasů jsou prezentovány. V hodnocení jsou zahrnuty také vysoušeče vlasů a kompaktní vysoušeč vlasů. Doufáme, že toto hodnocení usnadní výběr ze široké škály produktů nabízených moderními světovými značkami.

Polaris PHD 1667

Průměrná cena je 1 000 rublů. Kompaktní vysoušeč vlasů se sklopnou rukojetí z ruské značky zaznamenal 94% z peněz z recenzí na Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 1600 wattů. 2 režimy. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu - 1,8 metru.

"Koupili si vysoušeč vlasů, aby se dostali na silnici, a proto je dokonalý: kompaktní, výkonný, nezatížený nadbytečným množstvím."

"Koupil jsem si tento vysoušeč vlasů, protože jsem často chodil na služební cesty, ale má jen malou velikost a je vybavený sklopnou rukojetí, i přes svou kompaktnost se vyrovnává se svými povinnostmi docela dobře.

Xiaomi Soocare Anion Vysoušeč vlasů

Průměrná cena je 2 860 rublů. Koupit Soocare Anions Vysoušeč vlasů na Aliexpress za 2,6 tisíc rublů (doprava do Ruska je zdarma).

Čínský výrobce Xiaomi, známý mnoha pro své smartphony, zahájil výrobu vysoušečů vlasů a v září 2018 vydal model, který získal ocenění Design Award 2018 v kategorii "Průmyslový design". Novinka se odvolává na zákazníky a dnes je jedním z tří nejoblíbenějších sušičů vlasů v Rusku (podle Yandex-Market). Soocare Anions Hair Dryer zaznamenal 100% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 94% doporučení k nákupu.

Napájení - 1800 wattů. 3 režimy: horký slabý proud vzduchu, horký silný proud vzduchu, horký silný proud vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Existuje funkce ochrany proti přehřátí, po automatickém vypnutí v důsledku přehřátí, bude fén připraven k opětovnému provozu během několika minut, což umožňuje profesionálům ho použít, protože nemusíte dlouho čekat, dokud se sušička nezchladí. Zahrnuje rozbočovač trysek. Délka kabelu - 1,7 metru.

Coifin CL5R

Průměrná cena je 2 800 rublů. Profesionální vysoušeč vlasů z italské značky získal 91% z peněz z recenzí v Yandex-Market a 100% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 4 režimy vytápění, 2 režimy intenzity přívodu vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. Zahrnuje 2 rozbočovače. Hmotnost 590 g
Z recenzí:
"Vždy jsem hledala vysoušeč vlasů, s nímž to udělám za 2 minuty, s touto sušičkou na vlasy to udělám za půl minuty." Výhodou je cena, lidé, kteří kupují jakýkoliv Rovents a šéfové za to, že platili za značku a výrobek vyrobený v Číně.
"Dobrá fén pro profesionální použití Vyžaduje údržbu: mazání hřídele, čištění hřídele z vlasů pod oběžným kolem, výměna štětců alespoň jednou za šest měsíců - rok. Údržba vyžaduje hvězdnou montáž.
Holič by měl stisknout tlačítko studeného vzduchu, je pro něj vhodné. Za rok profesionálního používání (několik hodin práce téměř každý den) trvalo jedno nahrazení kartáčů. "

Philips HP 8233

Průměrná cena - 2 950 rublů. Model od nizozemského výrobce obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 96% doporučení k nákupu. Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: tři teplotní režimy a dva režimy intenzity přívodu vzduchu, ionizační režim. Délka kabelu 1,8 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.
Z recenzí:
"Nechci litovat mé volby, nepoužívám to dlouho, ale moje vlasy vypadají lépe.Toto je teplé sušicí funkce, která nepoškozuje vlasy a současně funkci sušení v turbulence, pokud potřebujete velmi rychle vysušit vlasy.Tato sada obsahuje gumový difuzér, který z plastu příjemně masíroval hlavu. "
"Vzal jsem si takovou sušičku pro svou ženu a matku, oba jsou velmi spokojeni: matka dělá obrovské účesy, zatímco její manželka vytáhne vlasy po dobu 15-20 minut, tlačítka jsou malá, ovládací prvky jsou elementární, to fouká dobře a mocně, je trochu těžké a nebudete si s sebou vzít "Tento model je určen výhradně pro domácí použití. Všichni byli spokojeni s nákupem."

Philips BHD 282

Průměrná cena - 2 950 rublů. Nejoblíbenější dnes vysoušeč vlasů od holandského výrobce Philips obdržel 71% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 95% doporučení k nákupu. Výkon - 2300 wattů. Tři režimy vytápění a dva režimy intenzity přívodu vzduchu. Funkce ionizace a přívodu studeného vzduchu. Délka kabelu 2 m. K dispozici je difuzor, rozbočovač.

Z recenzí: "Jsem potěšen sušičem vlasů jako peřím v ruce, takže všechny manipulace s ním jsou snadné a uvolněné, rychle se vysychá, vysoušeč vlasů je dost silný, styl je vynikající díky přítomnosti studeného vzduchu. pohodlně jsem na tom předchozím Philipsu neustále odvrátil. Doporučuji. "

Philips HP 8664

Průměrná cena - 4 640 rublů. Tento vysoušeč vlasů zaznamenal 69% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 77% doporučení k nákupu.

Výkon - 1000 W. Kartáč se otáčí různými směry, usnadňuje styl styling a vytváří různé účesy. Délka kabelu - 1,8 m.

"Dala jsem tento model své ženě 8. března, ale se sobeckým zájmem. Faktem je, že dům má nekonečnou sadu stylingových přístrojů, vysoušeč vlasů atd. Žena v podstatě buď narovnává vlasy, nebo vytváří kudrlinky, které toto zařízení dělá bez problémy a je tak potěšena, že tak rychle a snadno jí nikdy nevyznala vlasy.Všechny curlingové žehličky / rovnačky jsou nyní odstraněny ve vzdálené zásuvce a čekací doba, během které manželka "přináší krásu", se výrazně snížila.Takže rada je především pro muže, Tento model, získat obsah a "položil" dobře, 2 krát rychleji. "

"Předtím jsem měl normální vysoušeč vlasů - bez ionizace, dvě rychlosti, nikdy jsem nevystřelil vlasy - postaral jsem se o to, protože po vysušení vlasy vypadaly jako houba, ale teď jsem vlasy nevysušila bez vysoušeče vlasů, byla jsem zkažená, protože moje vlasy které jsou ještě lépe než ty, které jsou vysušeny přirozeným způsobem, jsou hladší a lesklé. Ať už je to účinek turmalinu, nebo ionizace, nebo jen celkový vyhlazovaný vzhled vytváří takový efekt, ale vlasy vypadají mnohem zdravěji a lépe - to je fakt. "

Rowenta CF 9520

Průměrná cena je 4450 rublů. Model 2018 od německého výrobce dnes získal 67% z peněz z hodnocení v Yandex-Market a 98% doporučení k nákupu.

Výkon - 1000 W. Vysoušeč vlasů s automatickým otáčením kartáče, který může sloužit jako dobrá volba pro jemné denní sušení a úpravu vlasů. Pracuje ve dvou teplotních intervalech, které jsou kombinovány se stejným počtem režimů napájení. V balení jsou dvě kartáče o průměru 40 mm a 50 mm. K dispozici je ionizační funkce. Délka kabelu - 1,8 m.

"Dobře se vyrovnává jak s krátkými, tak s dlouhými vlasy. Pokud si hýbáte vlasy, což je logické, na kartáču nejsou žádné vlasy, a to je vše v prvním režimu, není to tak horké jako druhý, sušička je v pořádku, doporučuji."

Moser 4350-0050

Průměrná cena je 4,300 rublů. Tento model od známé německé značky, která je dnes druhým nejoblíbenějším v Rusku, získala 77% z peněz z recenzí na trhu Yandex a 90% doporučení k nákupu.

Napájení - 2200 wattů. 6 režimů: 3 režimy ohřevu, 2 režimy intenzity průtoku vzduchu, režim dodávky studeného vzduchu. K dispozici je ionizační funkce. Zahrnuje 2 rozbočovače trysek. Délka kabelu - 2,8 metru.

"Vynikající vysoušeč vlasů, velmi výkonný, s dobrými teplotními podmínkami! Už několik let jsem ji sušil, začal jsem chodit do bazénu a pravidelně sušili vlasy (Braun apod.) - jen když jsem pokračoval v používání" běžného "vysoušeče vlasů, uvědomil jsem si, Studený vzduch je opravdu chladný (a nemusíte držet tlačítko), horko je opravdu horké, moc není napsáno pouze na rukojeti, ale opravdu cítil (při maximální síle jsem jen suchý, pokud byl velmi, velmi rychle potřebný, obvykle dost průměrný výkon). Doporučuji! "

"Tato profesionální vysoušeč vlasů se nevrátím k běžným vysoušečům vlasů.

Rychle se usuší, zatímco samotné tělo není vyhřívané.

Kvalita sestavení je až par.

Parlux 385 PowerLight

Průměrná cena je 11 200 rublů. Tento model italské produkce získal 82% z pěti z recenzí na trhu Yandex a 82% doporučení k nákupu.

Napájení - 2150 wattů. 4 režimy ohřevu, 2 rychlosti intenzity proudění vzduchu, funkce studeného vzduchu, ionizace. Zahrnuje 2 rozbočovače. Délka kabelu 3 metry.

"Manželka je šťastná, pohodlná, silná, vlasy se opravdu cítí lépe, nezasychávají a nevyhazují (nejdřív to takhle nedokázalo, ale ona to použila po dobu několika měsíců a říká, že to je patrné.) Z mužského pohledu máte pocit, kvalita konstrukce je vynikající a dokonce i když motor zřítí, dává najevo, že existují normální součásti. Cítí se lepší na dotek než filmy, Brownové a další byty jako v penězích. "

"Velice se mi líbil vysoušeč vlasů, vynikající plastová kvalita, montáž, knoflíky jsou pohodlně umístěné, kabel je dlouhý, vlasy velmi rychle vysušují, mám dlouhé, doslova 2-3 minuty a vlasy jsou suché, jsou hladké, nejsou přehnané, téměř se zastavily pomocí žehličky s tímto vysoušečem vlasů! Navzdory vysoké ceně stojí za to! "

Dyson Supersonic - nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku

Průměrná cena - 30 950 rublů. Tento model zaznamenal 82% pětkrát na recenzích na trhu Yandex a 81% doporučení k nákupu. Dnes je nejoblíbenější vysoušeč vlasů v Rusku (data Yandex-Market).

Napájení - 1600 wattů. Délka kabelu je 2,7 m. Bezchybná vysoušeč vlasů od britského výrobce nepřetržitě monitoruje a reguluje teplotu dodávaného vzduchu a provádí 20 měření za sekundu, což zabraňuje nadměrnému přehřátí a poškození vlasů. Zařízení Dyson Supersonic je vybaveno technologií Dyson Air Multiplier, která zvyšuje výkon průtoku vzduchu třikrát. Tradiční sušiče vlasů často poskytují buď slabý proud vzduchu - jsou pomalé, nebo naopak příliš silné, nekontrolované. Dyson Supersonic vytváří silný a směrový tok v úhlu 20 °, který vám umožní pečlivě a jemně vyschnout a stylovat vaše vlasy. Při vývoji nové vysoušeče vlasů vyvinuli inženýři společnosti Dyson v oblasti aeroakustiky optimalizaci kvality zvuku zařízení. Po namontování oběžného kola motoru s třemi noži dosáhli frekvence zvuku, která není vnímána lidským uchem.

"Všechno je úhledně zabalené, na každém kusu je ochranný film, návod, kabel k zavěšení, koberec, dlouhá šňůra, sušička sama o sobě si zaslouží samostatný potlesk, je tichý, má několik režimů teploty a intenzity vzduchu. včetně chlazení vlasů při stylingu Světlo A pro mne je nejdůležitější, že je nyní na hlavě objem, který trvá dva dny s minimem stylingových výrobků.Obvykle i po salonu se objem večer zmizel.

Pro Více Informací O Suché Vlasy