logo

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Tamponové vlasové šampony: nejlepší produkty

Použití perzistentních barviv na vlasy není vždy přípustné a doporučené. Skvělou alternativou v tomto případě by byly šampony vlasů. Jsou vyráběny speciálně pro ženy, které chtějí barvit jejich prameny bez použití silných chemikálií. Tonizační přípravky obnovují přirozenou barvu kudrlin a obnovují barvené vlasy.

Jak používat šampony

Velkou výhodou tonizačních prostředků vůči odolným barvám je jejich šetrná kompozice. Tamponové vlasové šampony neobsahují silné látky (čpavek, peroxid), takže nepoškozujte - jejich účinek na vlasovou šachtu je povrchní a jemný. Pásky se nejen nepoškozují, ale také dostávají další péči, protože moderní barvící přípravky obsahují různé hydratační a výživné přísady. Dokonce i těhotné ženy mohou tyto výrobky používat.

Na druhé straně této výhody je nestabilita šamponů pro vlasy vlasů. Pigment netrvá dlouho, úplné proplachování nastává zpravidla 6-10 násobkem postupu mytí hlavy. Kromě toho, změna barvy vlasů dramaticky nebude fungovat, protože tónování nástroje by měly být vybrány v blízkosti původní barvy. Velký rozdíl mezi tónem a odstínem drogy u brunet a hnědovlasých žen nebude viditelný, zatímco blondýnky a ženy s mnoha šedými vlasy budou mít nepředvídatelný výsledek.

Vybíráme správnou barvu a stín pro světle hnědé a červené vlasy

Světle hnědé vlasy skutečně zbarvené v téměř jakékoliv barvě. Mějte však na paměti, že černé, tmavé, červené, odrůdy z baklažánů nelze úplně vyprať. Ve výše uvedených případech bude optimální tón, který se blíží přirozené barvě: udělají se zlaté, popelovité a perleťové odstíny. Chcete-li podávat chladný podtón, použijte speciální šampony s tónovaným vlasem, které neutralizují žluté a červené pigmenty.

Červené vlasy by měly dávat pozor na měď, koňak, kaštan, zlaté, béžové a červené odstíny. Chcete-li se zbavit červených hlav, zkuste neutralizátory červené a žluté pro blondýnky. Není možné úplně odstranit pigment barvicím šamponem, ale je docela realistické lehké muflování a zesvětlení.

Jak barvit vlasy šampon

Abyste získali dokonale přirozené barvivo, je důležité řádně používat tampón pro vlasy:

 1. Hlava před tónováním by měla být vlhká, ručník suchý (aby nedošlo k odkapávání vody).
 2. Používejte rukavice (které jsou obvykle připojeny k léku), aby se chránily nehty a kůže rukou.
 3. Nalijte produkt na dlani, nanášejte na mokré vlasy (netříkejte do pokožky), pěnu. Doba expozice viz pokyny (obvykle od 3 do 15 minut).
 4. Důkladně opláchněte, dokud není voda zcela čistá a čistá.
 5. K výraznějšímu výsledku je povoleno opětovné použití drogy.

Pokud jste udělali trvalé barvení, zjasnění, zvýraznění nebo chemické perm, pak by mělo trvat dva týdny před aplikací odstínu. Po barvení hennou může být odstín drogy nesprávný.

Přehled profesionálních odstínů šamponů a jejich palet

Rozsah moderních odstínů je velmi široký. Chcete-li vybrat užitečné tonizační činidlo, které nepoškodí vlasy a pokožku, věnujte pozornost výrobci a složení. Drogy, které obsahují soli kovů (zejména draslík a sodík) jako pigment, by se neměly používat, neboť tyto látky nejsou vymyty z vlasů, hromadí se v těle a mají špatný účinek na zdraví. Dávejte pozor i na úroveň pH (norma je v rozmezí 5,5-6). Takže který šampon je lepší?

Loreal (Loreal)

1. lesklá barva (Loreal Gloss Color)

 • Indikace: Loreal Gloss Barevné odstíny vlasových šamponů obsahují speciální látky, které pronikají do struktury vlasové šachty, zabírají pigmenty, zabraňují jejich vyluhování do barvy a chrání je před vyhořením. Vhodný pro volné prameny, nanášejte na první šedé vlasy. V paletě 6 odstínů. V tuto chvíli je tato série přerušena, ale můžete ji zakoupit v internetových obchodech.
 • Aplikace: rozložte na mokré vlasy, nechte 3-5 minut (musí být pěnová), poté důkladně opláchněte vodou.
 • Cena: od 650 r.

2. Chrome Care (Loreal Chroma Care)

 • Indikace: Balsam Chroma Care (Chroma Care) byl uvolněn, aby nahradil řadu Gloss Color. Aplikuje se po obvyklém šamponu. Zvláště vhodné pro barevné vlasy. Chroma Care obsahuje meruňkový olej, který poskytuje intenzivní výživu a změkčování vlasů. V paletě 9 odstínů.
 • Aplikace: L'Oreal Chrome Care balingový balzám se aplikuje na dobře umytý šampon, lehce vysušený ručníkem (tak, aby voda nekapála) vlasy po dobu 5-10 minut, pak se odmyje.
 • Cena: od 700 p.

Irida (IRIDA)

Řada šamponů tohoto výrobce je oblíbená u těch, kteří chtějí rychle a snadno změnit odstín vlasů.

 • Indikace: Tónovací vlasové šampony Irida M neobsahují amoniak a peroxid vodíku, působí povrchně, obalují vlasy bez poškození. Umyjte rovnoměrně 12-15krát. Zarovnejte barvu, barvu na šedé vlasy. Irida M je k dispozici ve dvou řadách: Classic a Deluxe. Druhá se vyznačuje přítomností oranžového oleje a zesilovače barvy. Paleta IRIDA M CLASSIC obsahuje 30 odstínů, IRIDA M DELUX - 17 tónů.
 • Použití: Na jemné nebo suché vlasy naneste jemně (aby nedošlo ke stříkání) po dobu 5-10 minut (podržte po dobu 40 minut) a poté důkladně opláchněte. Opětovné použití nástroje je povoleno nejdříve jeden týden.
 • Cena: od 60 str.

Schwarzkopf (Schwarzkopf)

1. Schwarzkopf Palette Instant Color

 • Indikace: Schwarzkopf Palette Instant Color gel pečlivě natírá a zároveň pečuje - dodává pramenům lesk, měkkost. Barví brzy šedivé vlasy. Droga je snadno použitelná. Opláchněte rovnoměrně.
 • Aplikace: jemně rozetřete na vlhké vlasy, ponechte po dobu specifikovanou v pokynech, důkladně opláchněte.
 • Cena: od 60 str.

2. Schwarzkopf Bonacure Color Save Silver

 • Indikace: Řada Bonacure Color Save Silver je navržena tak, aby poskytovala chladný stříbrný odstín světlem, bělených vlasů, stejně jako neutralizuje žlutou a červenohnědou barvu. Série obsahuje šampon pro odstín vlasů Silver Shampoo (obsahuje modré a purpurové pigmenty) a kondicionér (těsní vrstvu keratinu, zabraňuje vyluhování pigmentů). Moringový olej v kompozici funguje jako antioxidant, zdroj vitamínů a minerálů.
 • Použití: šampon se nanáší na mokrou hlavu, pěna se vypláchne po 1-5 minutách. Doporučuje se také pro tónování šedých vlasů.
 • Cena: od 350 r.

Koncepce

 • Indikace: Balm Concept Fresh Up upravuje barvu, dodává lesk, vyrovnává tón. Lněný olej, lecitin a přírodní vosk tvoří vzorec vyživují a zvlhčují vlasy a chrání je před předčasným vyplachováním pigmentu. Paleta má 5 odstínů: černá, světle hnědá, hnědá, červená, měď.
 • Aplikace: prostředky se aplikují na hlavu, která byla předem promyta šamponem po dobu 5-15 minut. Opláchněte velkým množstvím vody.
 • Cena: od 250 r.

Rocolor

1. Tonic (Rocolor)

 • Indikace: paleta tonických balzám má téměř 40 odstínů pro každou chuť. V uplynulých letech firma aktualizovala nejen design lahve, ale také zlepšila složení této řady a přidala péči. Jemné složení umožňuje nasytit vlasy pigmenty bez poškození.
 • V sérii je žlutý pigmentový neutralizátor.
 • Cena: od 115 rublů.

2. Shine of Color (Zjasnění)

 • Indikace: Tampónový šampon pro vlasy Shine of Color je umístěn jako prostředek k tónování s účinkem laminace. Zvláštní látky obsažené v přípravku obklopují vlasový hřídel a dodávají mu jemnost, hladkost, objem, chrání jej před poškozením a oplachem pigmentu. V paletě 10 odstínů.
 • Aplikace: aplikujte odstín Rocolor (Tonica nebo Shine of Color) na mokré (ale ne velmi vlhké) vlasy, pěnu dobře, nechte 5-40 minut, důkladně opláchněte. U vysoce vyčištěných pramenů by měl být přípravek ředěn běžným šamponem nebo balzamem.
 • Cena: od 40 str.

Kapus (Kapous Professional)

 • Indikace: řada lehkých šampónů pro vlasy Kapous Life Color poskytuje bohatou barvu, lesk, nabarví první šedé vlasy. V paletě 6 odstínů. Tam jsou samostatné šampon-neutralizer žluto-červené pigmenty. Přípravky Kapus pečlivě zbarvují i ​​suché, poškozené prameny, chrání pigment před sluncem a rovnoměrně odmyjí. Kvůli přírodním složkám ve složení nevyžadují další produkty péče.
 • Použití: Kapousový tonizující šampon mokrý s mokrými rukama, aplikujte na kořenovou zónu, rozložený po celé délce. Vypláchněte po 3-5 minutách. Opakujte postup, pokud potřebujete intenzivnější barvu. Pro dodatečnou péči doporučujeme použít balzám na zbarvení Kapous po šamponu.
 • Cena: od 250 r.

Recenze

Angela, 32 let, Moskva

Po neúspěšném zafarbení odolným nátěrem jsem dlouho zapálil spálené prameny, a tak jsem se rozhodl pokračovat v používání pouze jemných šampónů na vlasy. Líbí se mi Londa a Capus. Mají různé palety, ale účinek je velmi měkký, bez amoniaku - moje vlasy šly dokonale.

Katya, 35 let, Voronež

Nemám rád amoniak. Ale mám trochu šedivé vlasy - je třeba natřít. Snažil jsem se spoustu věcí, nakonec jsem si vybral šampón pro bělení Belitu v Bělorusku - levný a jeho účinek je úžasný. Schwarzkopf se také líbí. Ale Tonika vyhodila po 1 čase - barva vyšla nepřirozená, tam byly prameny jako vlek.

Evgenia, 27 let, Novosibirsk

Mám bělené vlasy, věčný problém je žlutá. Snažil jsem se ji vyndat silnými léky. Kadeřnice mi doporučila koupit neutralizátor. Takže se můj sen stal pravdivý - ze slaměné blondýny jsem se změnil na platinu! Koupím drahé značky: Matrix, L'Oreal - Jsem si jistý jejich kvalitou.

Irina, 33 let, Moskva

Nerozumím tomu, proč všichni pokládají Tonik... Výborný tónovací nástroj, stačí ho použít správně. Chovám na polovinu s jednoduchým šamponem, barva vychází přirozeně, vlasy se lesknou. Už mnoho let používám Tonics - velmi potěšen.

Olga, 40 let, Moskva

Má přirozená barva je světle hnědý, trochu nepopsatelný. Nechci to zkazit odolnými barvami, takže tónované vlasové šampony jsou moje volba. Začal jsem s Estelle Solo Ton (Honey Caramel). Teď jsem přešel na Rocolor s laminací (také karamelový tón) - to je wow! Luxusní barvy a lesk - miluji to.

Zda tónované šampony pokazují vlasy

Vzhledem k tomu, že hlavní částí moderních produktů stínování je chemie, nemůžeme popřít její účinek na vlasy. Akce je zpravidla:

 • snížení tukové vrstvy a v důsledku toho suché skalp;
 • s častým používáním (více než 2 krát za měsíc) - část tipů.

Proto při suché nebo citlivé pokožce hlavy, musíte použít dodatečné zvlhčovače (balzámy). Silné poškozené vlasy je třeba ošetřit před aplikací šamponů na barvení.

Video

Světlejší vlasy, mnoho žen čelí problému žlutého pigmentu, který mění vlasy na slámy. Chcete-li se ho zbavit, existuje jednoduchá metoda, o které se můžete dozvědět při sledování tohoto videa. Nezapomeňte udržovat pouze dvojtýdenní pauzu mezi bělícími / trvalými barvivy a tónováním vlasů.

Top 5 profesionální vlasové šampony

Kritéria pro výběr vysoce kvalitního tonizujícího vlasového šamponu

Tónovací šampon - nástroj, který slouží ke změně barvy vlasů bez dalšího zničení, což se děje při použití amoniakálních barviv. Mnoho žen, které chtějí změnit svůj obraz, čelí otázce, jak si vybrat dobrý výrobek, který nepoškozuje vlasy.

Při výběru tónového vlasového šamponu nezapomeňte věnovat pozornost jeho složení:

 • Jako součást vlasového tonika by neměl existovat ani peroxid vodíku, ani alkohol ani velké množství amoniaku (narušuje strukturu vlasů, v důsledku čehož se stávají křehkými a vypadávají).
 • Šampon musí obsahovat bylinný extrakt. Tím se zlepší pouze stav vlasů.
 • Doporučuje se vybrat výrobky, které obsahují efekt biolaminace.

Také při výběru odstínu tonizujícího vlasového šamponu byste měli zvážit původní barvu vlasů. Například brunetky nebudou dělat světlejší tonikum, protože účinek použití prostředků nebude. Vždy byste se měli podívat na barevný graf na obalu.

Jak vybrat ten správný odstín pro blondýnky a brunety

Důležitým faktorem při výběru odstínu tónovaného šamponu je barevný typ vzhledu.

Ideální studené odstíny blond, světle hnědé (zejména světle hnědé). Dívky tohoto typu barev jsou často bledé, s černými, šedými, modrými a modrými očima. Hlavním pravidlem není dávat vlasům teplé, zlaté odstíny.

Podzim

Jasné, teplé, bohaté barvy. Barevná schéma může začít ze zlaté blond a končí jasně červené barvy. Dívky tohoto typu barvy, často se zelenými nebo hnědými očima, mají teplý tón pokožky a pihy.

Většinou chladné odstíny. Ideální tmavé vlasy. Dívky tohoto typu barvy mají často bílou kůži a tmavě hnědé, hnědé, šedé oči. Odborníci doporučují, aby se zabránilo světlé barvě vlasů a vybíraly gaštanové nebo popelovité odstíny.

Jaro

Tónovaný šampon s odstíny zlaté nebo červenavé (karamel, měď, ořech) je ideální pro dívky s jemným jarním typem barvy.

"Jarní" dívky budou čelit teplým měkkým odstínům. Kadeřníkům se doporučuje vyhýbat se šedým a šedým tónům, protože kvůli nim se obličejové rysy ztlumí.

Při výběru odstínu byste měli vzít v úvahu přirozenou barvu vlasů, protože doporučení pro blondýnky a brunety budou odlišné.

Pravidla tónování pro holky

Blondýnky si musí pamatovat, že na blond vlasy bude odstín tonizujícího šamponu nasycený a bude trvat déle. Pokud dostanete nepředvídatelný výsledek, musíte si zakoupit speciální nástroj, který odstraní odstín odstínovaného šamponu.

Opravdové vlasy často čelí takovému problému jako žluté vlasy. Chcete-li ji odstranit, můžete si koupit speciální neutralizační gel nebo použít tonizující šampon.

Dokonale odstraňuje žlutost tonikum "Rocolor". Má chladnou fialovou barvu, která neutralizuje žlutou barvu. Hlavním pravidlem pro blondýnky není přehánět, aby se vlasy nestaly šedé.

Dávejte pozor! Příliš jasný odstín tonizujícího vlasového šamponu nemusí úplně vymýtit blond vlasy.

Tmavovlasé dívky

Brunetky v tomto případě byly méně šťastné, protože tonikum nepomůže k dosažení kardinálních změn a nezmění vlasy, ale bude moci přidávat do vlasů téměř nepostřehnutelný odstín.

Doporučuje se zvolit šampónový karamel nebo červenavý odstín. Budou schopni zdůraznit přirozenou barvu vlasů a zvýšit hlubší odstín.

Jak používat šampón na vlasy (stínování)

Tónování šamponu vyžaduje přísné dodržování všech pravidel tak, aby výsledek nezklamal a nemusíte znovu vlasy opravovat.

Před provedením postupu se ujistěte, že máte k dispozici všechny potřebné nástroje: malý kontejner, rukavice, speciální kartáč na barvení, hřeben s jemnými zuby.

Proces barvení se skládá z následujících kroků:

 • Nejdříve je třeba umýt vlasy šamponem a balzámem. Je to nutné pro jednotné použití, protože voda neumožňuje rychlé vstřebávání tonizujícím prostředkem, takže odstín vlasů bude stejný.
Mnoho tónových šampónů pro vlasy lze aplikovat na suché a mokré vlasy. Ale ve druhém případě bude nástroj aplikován rovnoměrněji a bude méně rozšířen.
 • Dále byste měli vlasy vyschnout bez vysoušeče vlasů a aplikovat produkt kartáčem.
 • Počkejte tak dlouho, jak je uvedeno na obalu, protože každý dabingový šampon působí jinak.
 • Umyjte teplou vodou.

Pokud byl výsledek neúspěšný, je několik tipů, které vám pomohou zbavit pigment rychleji:

 • Umyjte vlasy šamponem několikrát pomocí kondicionéru.
 • Použijte kefír na vlasy a počkejte 2 hodiny. Kvůli kyselému prostředí se efekt tónování šamponu rychle umyje.
 • V obchodech je spousta produktů určených k odstranění odstínu od vlasů.

Top 5 nejlepších profesionálních vlasových šamponů

Název: "Tonic"

Vlastnosti použití tonika se liší od všech ostatních tónovaných šamponů v bohaté škále odstínů.

Po použití tohoto nástroje můžete získat modré nebo růžové vlasy, takže při aplikaci na vlasy musíte být opatrní a ujistěte se, že používáte rukavice pro barvení. Také je třeba si uvědomit, že když dojde k styku s akrylovým nebo smaltovaným povrchem, produkt zanechá skvrny.

Při barvení tonikem se doporučuje zabránit znečištění jiných oblastí pokožky rozmazáním speciálním olejem nebo krémem.

Většina recenzí naznačuje dlouhodobý účinek léčby: pokud jsou normální tónované šampony vypláchnuty po 1-2 týdnech, pak tonikum si může uchovat barvu po dobu až 4 týdnů. Další výhodou je přítomnost speciálního mycího tonika "Rekolor".

Musíte si vzpomenout! Pokud přehnáte nádech modré nebo fialové barvy, můžete získat šedé nebo modré vlasy.

Cena: 80-100 rublů. Výrobce: ROCOLOR.

Jméno: L'oreal professionel

Vlastnosti: Tento tónovaný šampon je nejlepším ze všech ostatních značek. L'oreal professionel se po barvení perfektně zbaví žloutnutí vlasů a má samostatnou řadu odstínů barvy pro barvení tmavých vlasů.

Jedinou nevýhodou je vysoká cena produktu, stejně jako tento výrobek je obtížné najít v obchodech. Výhody tohoto tonika, podle recenzí v síti, jsou dobrým výsledkem a péče o vlasy. Nevýhodou je cena.

Cena: od 400 rublů. Výrobce: L'oreal Paris.

Tampónový šampon "Irida"

Mezi rysy vyniká, že nástroj dokonale neutralizuje červený a žlutý odstín.

Velkou výhodou je cena, která je mnohem nižší než výše uvedené balzámy, ačkoli kvalita tohoto produktu není nižší než drahé tónované šampony - 60-80 rublů.

Zpětná vazba na tento balzám je pozitivní. Irida má nízkou cenu, v krabičce jsou 3 sáčky, které jsou dostatečné i pro dlouhé vlasy, barva klesá rovnoměrně.

Také efekt se nemůže radovat, protože po jedné aplikaci je výsledek jasně viditelný.

Buďte opatrní! Ve složení tohoto nástroje je alkohol a čpavek, který může vést k křehkým vlasům a děleným koncem.

BONACURE COLOR ULOŽIT STŘÍBROVÝ šampon Tint od firmy SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Vlastnosti: je určen pro šedé vlasy nebo vlasy barvy blond. Má schopnost neutralizovat žluť. Rovněž leží na vlasu, bez skvrn.

Nevýhodou tohoto výrobku je po aplikaci suché vlasy, proto byste měli použít balzám. K dispozici jsou jak pozitivní, tak i negativní recenze.

Výhody produktu jsou jednotné barvy a trvání barvení (profesionální dabingové šampony mají tendenci udržovat barvu a zabraňovat tomu, aby přirozená barva vlasů byla nudná) a nevýhodou je suchost a cena výrobku.

Cena: 400-450 rublů.

Tampónový šampon Radiance barvy od firmy Rocolor

Vlastnosti: nepřechází do struktury vlasů a vytváří laminovací film. Jasná barva nezkazí vlasy a dokonce zlepšuje jejich stav.

To znamená 2v1: lamináty a dodává lesk, jako masku; barvení vlasů. Mezi výhody recenzí je patrné, jaké jsou náklady na prostředky a šetrný účinek na vlasy.

Hodnocení nejlepších odstínů šamponů a balzámů

Tónovací balzámy a šampony jsou skvělou alternativou pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí používat barvy. Ve svém složení nejsou žádné složky, které by zničily stratum corneum, takže pigmenty nemohou proniknout dovnitř a drasticky změnit barvu vlasů. Ale aby se krásný odstín, po neutralizaci červené nebo žluté barvy po barvení, odstín znamená docela silný.

Pomáhají také udržovat krásný vzhled vlasů mezi malbou. Hlavní část těchto výrobků obsahuje také výživné, zvlhčující a zdravotně nezávadné komponenty, díky nimž jsou vlasy zdravější a krásnější.

Vytvořili jsme seznam nejlepších odstínů a balzámů na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných kupujících. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

TOP-15 tónovací šampony pro barvení vlasů, vyberte to nejlepší

Chcete-li změnit barvu vlasů, není nutné provést odolnou barvu nebo šetrné odstíny odstínu, balzámy. Experimentování s obrazem pomůže tonizujícím šamponům. Vykonávají několik funkcí najednou. Mnoho dívek je ráda, že takovou kosmetiku využívá, protože to, co by mohlo být jednodušší - zbarvení kudrlinky při mytí hlavy!

Co jsou tónování šamponů

Krásný lesk, nové odstíny, výživné a čistící vlasy - tónování (stínování) šamponů se vyrovnávají s několika úkoly ve stejnou dobu. Patří sem nejen detergenty, ale také chemické složky, které mění barvu vlasů.

Nezapomeňte však na zásadní změnu obrazu. Bruneta se nestane oslňující blondou, protože barvicí kompozice neobsahují amoniak a peroxid, které jsou nezbytné pro agresivní vyjasnění.

Ale oni se postarají o obnovu, zpevnění pramenů a stávající barva bude více nasycená, brilantní nebo bude mít nový světlý odstín. Proto existují samostatné přípravky pro lehké, tmavé, šedé prameny.

Mimochodem. Mycí prostředky jsou čisté a suché.

Výhody a nevýhody

Hlavní výhody barevných výrobků:

 • Jemně čisté vlasy, které jim poskytují užitečné látky: vitamíny, bílkoviny.
 • Zajistěte pečlivé zbarvení. Pigmenty zůstávají na povrchu kudrlin a nepronikují vlasové šachty, jako u trvalých barviv.
 • Mohou být používány častěji než jiné šetrné tonizační přípravky (balzámy, tonika) - 1-2 krát týdně.
 • Mají kumulativní efekt. Kohler se stane světlejší při pravidelném používání výrobku.
 • Otevřete příležitosti k experimentování. Chcete-li odstranit nový odstín, stačí nahradit zbarvený šampon obvyklým šamponem a poté vyzkoušet výrobek jinou barvou.
 • Vhodné pro všechny typy vlasů a barev, stejně jako šedé vlasy.
 • Bezpečné během těhotenství, kojení.
 • Snadné použití.
 • V širokém sortimentu se prodávají v mnoha obchodech a supermarketech, včetně online.

Nevýhody tonizačních přípravků:

 • Poskytněte krátkodobé výsledky.
 • Rychle vymyté.
 • Mohou jen stínit vlasy maximálně o 3 tóny, ale nebudou to barvit v jiné barvě, a ještě více tak lehčí.
 • Někdy způsobuje alergickou reakci.
 • Některé fondy jsou nerovnoměrně umyté vrstvami, které jim dávají několik odstínů najednou. Nevypadá to moc úhledně.
 • Nestandardní léky zbarvují nejen kadeře, ale i kůži.
 • Musí být opatrní, když prší nebo navštíví bazén: barevné kapky zničí oblečení a náladu.

Pozor! Nemůžete zavolat šampony zbarveným šamponem naprosto bezpečné. Často jsou složeny ze sulfátů, které se běžně používají v běžných prostředcích pro mytí hlavy. Mohou přesahovat kudrlinky, vyvolat jejich křehkost a ztrátu.

Kdo je vhodný pro toto barvení?

Hlavní kontraindikace k použití - idiosynkráza nebo alergie na některé složky. V ostatních případech budou drogy poskytovat dobrou službu:

 • bude poskytovat hlubší, nasycené přírodní barvy přírodním pramenům. Chcete-li to provést, zvolte tón, který odpovídá barvě vlasů;
 • opravte barvu způsobenou barvením odolnými chemikáliemi;
 • Make kudrlinky lesklé, dobře upravené;
 • čistěte žlutou barvu s jasnými vlasy. Tyto produkty zpravidla obsahují speciální purpurový pigment;
 • "Upravte" šedé vlasy. Mějte však na paměti, že v případě neúspěšného výběru produktu bude "stříbro" ve vlasech ještě zřetelnější a nebudou moci úplně maskovat bílé prameny. Maximální - 30%.
 • krásně stínované kudrlinky a změňte svůj obraz. Červeno-hnědá paleta se děje pro hnědovlasé dívky, popelovité, zlaté a světlé vlasy blondýnky.

Pokud jste nedávno provedli perm nebo bělení, stejně jako malované hennou nebo basma, počkejte několik týdnů tónováním. V opačném případě riskujete získání pramenů zeleného nebo hnědého odstínu v důsledku nepředvídatelné chemické reakce.

Procházet populární značky

Zodpovědným přístupem k výběru tonizujícího výrobku je polovina úspěchu v barvení. Pro to je užitečné seznámit se s bohatým sortimentem vhodné kosmetiky. Kromě ceny nebo značky se také řídí skutečnými recenzemi spotřebitelů Vaše pozornost - oblíbená značka uspořádaná v abecedním pořadí.

Rocolor

Pod značkou Tonika vyrábí výrobce nejen dobře známé balzámy se stejným názvem, ale také šampony. V sortimentu firmy je deset z nich. Jedním z nich je neutralizátor zbarvení, který má také účinek biolaminace. Vhodné pro lehké a šedé prameny. Láhev 150 mililitrů stojí asi 160 rublů.

Zbývajících 9 finančních prostředků je sada 3 sáčků o objemu 25 mililitrů. Paleta se pohybuje od tří typů blond (arktický, perlový a platinový) až po okouzlující čokoládu a vášnivou mochu. Cena libovolné sady je až 100 rublů.

Bonjour

Odstíny této značky jsou určeny pro děti a obsahují vitamíny. A jména, která mají, jsou velice chutná: růžová marshmallow, čerešňová v čokoládě, zralá ostružina, čokoláda s karamelovým a jinými. Celkově v paletě 7 jasných barevných schémat.

Pozor! Nyní koupit Bonjour tonizační nástroj je poměrně obtížné.

Koncepce

Společnost se nemůže pochlubit bohatým výběrem barevných odstínů, ale vyrábí stříbrný šampon zvlášť pro muže a ženy. Mužská verze je určena pro lehké tónování šedých vlasů a obsahuje stříbrnou sůl, vitamíny, pepřový olej, výtažky z obilných plodin. Cena láhve o objemu 300 ml je asi 200 rublů. Na láhvi je značka MEN.

Výrobek z řady Anti-žlutý efekt je určen pro dívky s bělenými, světlými vlasy. Odstraňuje žluť a stará se o zdraví kudrlin. K dispozici ve dvou objemech: 0,3 litru a 1 litr. První stojí asi 220 rublů, druhá je dvakrát dražší.

Cutrin

Výrobce profesionální kosmetiky z Finska nabízí 2 šampony pro šedé, bělené a blond vlasy:

 • Pearly lesk;
 • Stříbrný mráz.

Oba neutralizují žlutý pigment, poskytují lesk lesku, jemně čistí vlasy před znečištěním. Cena láhve o objemu 0,3 l je asi 800 rublů.

Cutrin také vyrábí tonizující masky v 9 odstínech, od Delicate Rose až po Black Coffee.

Estel

Majitelé světelných pramenů studených odstínů mohou získat stříbrný stínovací nástroj Estel Prima Blonde s panthenolem a keratinem. To nejen obnoví strukturu vlasů, ale také eliminuje kudrlinky od žluté. Náklady na 250 mililitrů - od 300 rublů. Existuje více prostorných kontejnerů, každý o objemu 1 litr.

Má podobný účinek a CUREX Color Intense od Estelle s fialovými pigmenty a provitamínem B5. Zpevňuje vlasové šachty, ale doporučuje se pouze pro studené světlo. Láhev 0,25 l bude stát od 250 rublů.

Pro každé tónovací lék na mytí hlavy můžete dodatečně zakoupit příslušný balzám. Kromě toho společnost nabízí speciální leskové šampony zvlášť pro studené a teplé blond odstíny. Cena - od 400 rublů (0,25 litru).

Pozor! Škála šampónů Estelle je malá, ale značka je velmi oblíbená vzhledem k široké paletě odstínů balsamů vytvořených v několika řadách najednou.

Faberlic

Známá kosmetická značka vydala mini-řadu kondicionérů šamponů KRASA dabing ve čtyřech odstínech:

 • Růžová perla;
 • Zralá třešeň;
 • Zlatá měď;
 • Lískové ořechy.

Barva pochází z 6-8 šamponovacích procedur. Na oficiálních ruských stránkách Faberlik tyto prostředky již nejsou, ale je možné je najít k prodeji za cenu asi 50 rublů na balení.

Výrobky tohoto výrobce - jeden z nejvíce rozpočtu. Je pravda, že v řadě nejsou šampony odstínu, pouze balzámy. Vaše volba - 10 barev, od perlové a čokoládové až po granátové a černé. Promazáno pro 6-8 procedur. Cena libovolné láhve je asi 60 rublů.

Irida

Ruská továrna vyrábí rozpočtovou kosmetiku pro tónování vlasů. Ve svém sortimentu jsou asi tři tucty zbarvených šamponů řady Irida M, které jsou kromě zabarvení také odpovědné za obnovu kudrlin.

Paleta je prezentována v různých tónech, kde je Pink Pearl, Granátová jablka, Kaštan, Koňak, Plamen, Brond, Pearl a další. Balení stojí 50-70 rublů a skládá se ze tří pytlů barviva. Současně někteří spotřebitelé poukazují na to, že je velmi obtížné nakupovat výrobky od společnosti Irida-Neva. Ne vše se prodává přes internet, ale často se nachází v malých kosmetických odděleních.

Mimochodem. Tam jsou také odstín balsams Irida Ton, jehož přibližná cena je 40-50 rublů na balení (50 mililitrů).

Kapous

Italská značka Capus nabízí několik možností pro tónování šamponů:

 • Série Life Colour je 5 odstínů, které se 4-8 krát odmyjí od vlasů. Paleta: písek, měď, hnědý, granátové jablko červené, fialové. Láhev 200 mililitrů stojí asi 350 rublů.
 • Agent s anti-žlutým efektem z řady Blond Bar. Odstraňuje žlutooranžové odstíny, dodává vlasům přírodní béžový nebo stříbrný tón. Vhodná pro světlé, bělené, šedé a pruhované prameny. Obsahuje keratin a panthenol. Náklady na láhve o objemu 0,5 litru jsou asi 500 rublů.

Londa

Společnost vyrábí stříbrný šampon Color Revive pro holky, které chtějí zdůraznit krásu blond. Produkt obsahuje purpurové pigmenty a výtažek z levandule. Cena láhve 250 ml je 350-500 rublů.

L'Oréal

Nedávno společnost nabídla řadu barev Gloss Color - 6 odstínů pro tónování. Paleta je béžovo-zlatě hnědočervená. Nicméně, nyní koupit produkt je problematické, protože to není ve skladech mnoha obchodů. A na webových stránkách společnosti nejsou k dispozici další informace o vydání této série.

Matrix

Vyrábí 2 šampony pro neutralizaci nežádoucích odstínů:

 1. Barva Obsessed tak Silver - vhodné pro majitele světlé a bělené, melirovannyh a šedé vlasy. Odstraňuje žlutý pigment a vyrovnává teplý měděný tón. Láhev 300 mililitrů v hodnotě asi 700 rublů. Velká láhev (1 litr) bude stát téměř dvakrát tolik.
 2. Brass Off - dělá chladný blond čistý a zářící. Vhodné pro dívky, jejichž vlasy mají světlý odstín 5-8 úrovní. Forma propuštění a náklady jsou podobné předchozímu nástroji.

Rada Matrix, která působí jako světlý vlas, produkuje šampon Hello Blondie, obohacený extraktem z heřmánku.

Schwarzkopf

Chcete-li odstranit žlutost a ošklivý červenavý odstín s blond vlasy, společnost nabízí Bonacure Color Freeze stříbrné stínování stříbra. Někteří majitelé tmavých blond kudrlinků tvrdí, že na jejich chlupy nástroj vytváří efekt krásného studeného přílivu. Náklady na produkt jsou od 450 do 2000 rublů (za 0,25 litru a 1 litr, resp.).

Společnost Schwarzkopf nabízí velký výběr dalších barevných odstínů: pěny, spreje a barviva přímého působení (dočasné).

Stříbrný hedvábí

Tento výrobek je určen výhradně pro blondýnky a ženy s šedivými vlasy. Rozsah barev:

 • stříbro;
 • stříbrná fialová;
 • stříbřitě růžová;
 • platina;
 • modré stříbro (pouze pro šedé vlasy).

Složení nátěrových přípravků obsahuje hedvábné bílkoviny, panthenol, alantoin, výtažek z chrpy. Díky poslednímu komponentu je eliminován žlutý pigment. Pokud se vám podaří najít v prodeji stříbrného hedvábí, připravte se na umístění nejméně 200 rublů na láhev.

Wella

Barevný vlasový šampon osvěžuje barvu světelných kadeřů, zvyšuje jas stínu, nezobrazuje žlutě. Stojí to asi 900 rublů za 250 mililitrů. Společnost Wella také vyrábí řadu balzámů (5 typů), které udržují a obnovují různé barvy: studené / teplé hnědé, červené, studené / teplé světlo. Jejich cena přesahuje 1000 rublů na láhev.

Pravidla a funkce, aplikační tipy

Body použití:

 1. Před lakováním vlasů se ujistěte, že nejste alergičtí na drogu. Může se objevit se svěděním, zarudnutím, vyrážkou na místě, kde padlo několik kapek šamponu. Pro testování jsou většinou vybrány nejjemnější oblasti kůže: zápěstí, vnitřní záhyby lokte a místo za uchem.
 2. Zjistěte, jak nová barva spadne na vaše vlasy: zbarvujte tenký pramen na zadní straně hlavy.
 3. Používejte při tónování rukavice.
 4. Nehroužte do pokožky hlavy. Distribute pouze zámky.
 5. Použijte více kořenů šamponu než celá délka vlasů.
 6. Pro pohodlí můžete použít hřeben s častými zuby.
 7. Některé odstíny jsou aplikovány na suché vlasy, jiné - na mokré. Závisí na doporučení výrobce. Ale hlava musí být stejně čistá.
 8. Věnujte pozornost: na vlhčených prameních je pigment výraznější.
 9. Pokud je šampon příliš tenký, přidejte do něj malý balzám (vše, co je na ruce).
 10. V jednom postupu aplikujte produkt ve dvou dávkách, abyste dosáhli optimálního výsledku.
 11. Držte jej na hlavě přesně podle doporučení výrobce.
 12. Odstraňte přípravky na stínování, dokud není voda čistá.
 13. Aplikujte zvlhčující masku / balzám na barevné kadeře, abyste zabránili suchým vlasům.
 14. Chcete-li udržet stín, zopakujte tónování každých 7-14 dní.

Pozor! Před použitím šamponu pečlivě přečtěte pokyny. Výrobci mohou učinit různá doporučení pro použití konkrétních výrobků.

Tónovací šampony pro barvení vlasů nepatří do kategorie odolných výrobků, ale zároveň mají spoustu dalších výhod. Jsou vhodné pro dívky, které rádi experimentují s vlasy a zároveň nechtějí pokládat zámky častým používáním stálých formulací.

Rozumná volba barev, správná aplikace léčiva a další péče o prameny poskytnou efektivní výsledek a radost ze změny obrazu.

A hodná alternativa k šamponům:

Pro Více Informací O Suché Vlasy