logo

Účesy pro střední vlasy: dovolená, večer a každodenní (více než 200 fotografií + videa)

Nepochybně nejoblíbenější délka vlasů je v současné době průměrná délka. Je velmi všestranná. Koneckonců, můžete rozpustit vlasy a shromáždit je v elegantním a krásném vlasu, aby nedošlo k narušení práce. Bohužel neexistuje jasná definice průměrné délky vlasů. Někdo si myslí, že je to délka na rameni, a pro někoho, kdo má dlouhé vlasy, je považován za pasák a vše, co je vyšší, je považováno za střední. Ve většině případů se průměrná délka nazývá vlasy, které se dostanou k ramenům, ale nepadají pod lopatky. A samozřejmě, pro takovou univerzální délku existuje obrovské množství krásných a zároveň jednoduchých každodenních účesů, stejně jako složitější, slavnostní a večerní styling.

Účesy pro každý den pro střední vlasy

Každodenní účes pro střední vlasy by měl být elegantní a jednoduchý v designu. Může to být objemový svazek, krásný koš, neobvyklý ocas nebo tkaní. Každopádně, každý den pracovat, neměli byste strávit spoustu času tím, že vytvoříte krásný a čistý obraz. Koneckonců, více než cokoli jiného, ​​chci spát trochu déle ráno, ale ne se zabývat položením. Níže uvedené účesy se provádějí během několika minut a výsledek je úžasný.

"Košík" pletenin pro střední srst

Pro vytvoření tohoto účesu potřebujeme:

 • neviditelný;
 • vlasová kravata;
 • vlasové nebo vlasové spony;
 • štětec

Nejprve musíte rozdělit vlasy na dvě stejné části. Chcete-li to provést, držte hřeben s ostrým hrotem uprostřed hlavy od jednoho ucha k druhému. Upevněte horní část vlasů gumičkou. Začneme jemně sbírat vlasy z obličeje, otáčet je do jakési vlajky a zavřít náš ocas. Na druhou stranu děláme totéž. Opravujeme špičky vlajky flagella, trochu se uvolníme, abychom získali objem vlasů. Pak jděte na dno vlasů. Také shromažďujeme vlasy z jedné strany a otáčíme je šňůrkou, upevňujeme je neviditelnou. Podobně shromažďujte druhou stranu. Také jsme jemně trochu spodní část našeho koše. Fix vlasy účes. Ve středu koše můžete vložit krásnou výzdobu. Tento účes se provádí velmi rychle, ale vypadá velkolepě a současně elegantní.

Chůze dovnitř na střední vlasy

Tento účes je jen vůdce všech účesů pro střední vlasy. Trvá méně než dvě minuty k vytvoření. A vypadá to velmi krásně. Takže nejprve shromažďujeme vlasy v normálním ocasu a svázáme je gumičkou. Poté lehce dolížíme dásně dolů a vytvoříme malou díru, kde budeme otáčet ocasem. Střih je připraven! Pokud nejste spokojeni s uvolněnými vlasy, mohou být uklizeni úhledně v hrnci s pomocí vlásenky nebo "kraba".

Příležitostné "shell" na průměrné srsti

Chcete-li vytvořit tento krásný účes, potřebujeme:

 • vlasová kravata;
 • knoflíky a neviditelné.

Pro začátek jsme se drželi za obvyklým ocasem. My to trochu rozpustí. Vytvoříme malou depresi uvnitř ocasu a jemně zabalíme zbývající vlasy dovnitř. Měli byste mít balíček ve formě oválné. Máte-li tenké vlasy, pak na začátek můžete mít nahoře malé fleece. Nedělejte si starosti, pokud během vytváření paprsku vypadne část vlasů trochu. Stačí je otočit pomocí curlingu a romantiky obrazu, který jste poskytli.

Navíc, tento účes může být také doplněn ornamenty, nebo vytvořit dekor vlasů. Abychom to udělali, když jsme vázali ocas, necháme to na každé straně. Po vytvoření svazku vytvoříme svazky a otočíme je křížem, jako kdyby jsme našli náš balík.

Jednoduchý příležitostný účes z nodulů pro střední vlasy

Tento jednoduchý a zároveň neobvyklý účes bude vyhovovat oba majitelé silných a tenkých vlasů. Pokud máte tenké vlasy, pak před vytvořením takového účesu se doporučuje udělat trochu bouffant na vrcholu hlavy, aby se dosáhlo objemu vlasů. Takže, jděte přímo k vytvoření účesu. Abychom to udělali, vezmeme si z obličeje malý prvek a vytvoříme uzel uprostřed tyče. Opravte ho a pokračujte dalším krokem. Tímto způsobem můžete vytvořit 4-5 uzlů, v závislosti na tloušťce vlasů a tloušťce pramenů. Zbývající vlasy se shromažďují pod ocasem a ocas se pečlivě ukrývá pod výslednými uzly. Takže budete mít velmi krásný a neobvyklý sestavený styling.

DŮLEŽITÉ! Než vytvoříte nějaký účes, použijte speciální fixační nástroje, které netvoří vlasy těžší. S jeho pomocí bude účes trvat od rána do noci, téměř ve skutečném stavu. Může to být pěna, pěna nebo sprej.

Účesy používající pletení pro střední vlasy

No, kam to bez oblíbeného tkaní každého. Využijte majitele středně dlouhých vlasů, můžete použít téměř celou řadu možností pro pletené účesy. No, mluvit o obvyklých spikeletech a copách není příliš zajímavé, takže se podívejme na možnosti neobvyklých účesů s tkaní.

Tak, abychom vytvořili tento trochu extravagantní účes, potřebujeme:

 • stylingový agent;
 • vlasové kravaty;
 • hřeben-odnoryadka a trochu trpělivosti.

Začneme tím, že si vlasy dobře vyřezáme, rozdělíme je uprostřed a posypeme je trochou stylingového agenta. Poté začneme tkát pleteninu z krku na korunu. Ano, ano, v tomto případě je pletenina tkaná opačným směrem. Zpočátku se proces může zdát velmi obtížný a dlouhý, ale věřte mi, že tomu tak není. Je třeba se trochu přizpůsobit a dostanete to za pár minut. Tímto způsobem budeme oplety splétány tímto způsobem ze dvou stran, přibližně trochu pod korunu. Pro ty, kteří milují účesy vyšší, můžete splétat a vyšší. Nahoře jen vázáním ocasu spolu s našimi prýmky. Hroty ocasu lze zašroubovat tak, aby se nezavázaly, ale můžete je nechat tak, jak je.

Níže jsou uvedeny další příklady každodenních účesů, které jsou založeny na tkaní a zajímavých variacích každodenních vzorů pro střední vlasy.

Svátky a večerní účesy pro střední vlasy

Jakákoliv oslava pro ženy je důvodem k tomu, aby se ukázala ve své slávě. Dámy zpravidla přemýšlejí nad každým detailem jejich obrazu v předstihu: šaty, boty, doplňky, make-up a samozřejmě účes také nezmizí. Hlavním pravidlem jakéhokoli večerního a slavnostního účesu je, že by měl být dlouho uchováván a zachovávat jeho původní vzhled. Kromě toho by měl být večerní účes ideální pro obraz a doplnit jej. Nemusí být superkomplexní a komplikovaná, spíše by měla být čistá a ženská a samozřejmě zdůrazňovat vaše ctnosti.

Většina žen při vytváření večerních nebo slavnostních účesů se obrací na profesionály. To je samozřejmě správná akce. Obraz vašeho svátku je lepší svěřit vyškolené osobě. Pokud však máte čas, energii a touhu, můžete si doma vytvořit krásný večerní účes s vlastními rukama. Níže je pár nápadů.

Klasický slavnostní účes v retro stylu

Chcete-li vytvořit tento účes, potřebujeme:

 • knoflíky;
 • neviditelný;
 • vlasový válec;
 • hřeben s ostrým hrotem;
 • kolečka nebo kleště.

Chcete-li začít, vyberte malý obdélník vlasů v parietální oblasti a rozdělte se. Zajistěte jej pomocí klipu nebo pryžové pásky. Poté zbavíme zbývajících vlasů na jedné straně (která nehraje určitou roli, vyberte pro sebe ten nejvýhodnější). Po všechny vlasy byly na stejné straně, vytvořte rám našeho účesu. Chcete-li to provést, ukradíme linku mírně od středu hlavy s neviditelným. Poté na výsledném rámu Invisibles fixujeme válec pomocí čepů a Invisibles. Váleček by měl být velmi dobře uchycen, protože je na tom, že se náš účes bude konat celý večer. Pak začneme zabalit vlasy. K tomu je jemně, v malém pramenu, oddělíme od celkové hmotnosti vlasů a štětíme na válec a zakryjeme jej. Na druhé straně válečku připojíme prvek stealth. Zbylé vlasy stejným způsobem jemně česání na válec a také upevněte neviditelné. Obrátili jsme se na vlasy, které jsme původně identifikovali. Zkombinovali jsme je, rozdělili je na tři prameny a navíjeli je pomocí kadeřavého železa nebo kleští. První pramen, trochu kartáčujte kolem kořene a kartáčujte ji ve směru válce. Tuto kladku položíme na válec ve formě světelné vlny a zajistíme ji kolíky. Pokračujeme k druhému pořadí. Stejně tak mírně pokořujeme na objem a položíme jej na válec. Nezapomeňte na fixaci našich vlasů lakem. Dále rozdělíme další část na tři části a zdobíme vlasy, střídavě položíme každé vlákno ve formě vlny.

Večerní účes "loď" pro střední vlasy

Další poměrně jednoduché, ale zároveň velmi efektivní možnosti účesů. Pro jeho vytvoření potřebujeme:

 • knoflíky;
 • neviditelný;
 • několik malých vlasových vazeb (asi 5-6 kusů);
 • curlingové žehličky nebo kolečka;
 • prostředky pro upevnění.

Takže na začátku si vybíráme malý prvek na samotném čele a my ho vyčesáváme. Zajistěte gumu a nechte ji. Následně, střídavě od čela k krku, pokoříme malé prameny na každé straně a shromažďujeme ocas uprostřed hlavy. Tak byste měli mít nějaký Mohawk 5-6 ocasů. Poté zašpiníme každý ocas pomocí curlingového železa. Můžete také použít kolečka. Dále tvoříme kudrliny a kudrliny v blízkosti každého ocasu. Úhledný fix všechno s vlasy, stealth a lak na vlasy. Když jsme v blízkosti každého ocasu utvořili kudrlinky, mírně stoupáme náš mohawk. Opravte lak znovu. Tento účes je krásně zdobený čepy s korálky nebo kamienky. Tento účes je ideální pro šaty na podlahu.

Večerní účes krok za krokem, 200 fotek

Na slavnostní události, oslavě nebo romantickém večeru chceme vypadat zvláště krásně. Z tohoto důvodu obvykle pozorně přemýšlíme obrazem shora dolů, výběr šatů, obuvi, šperků je důležitý, ale jedním z nejdůležitějších prvků obrazu je účes. Večerní účesy se vyznačují elegancí, elegancí a krásou.

Existuje mnoho večerních účesů, výběr účesů pro večer závisí na mnoha faktorech, jako je délka vlasů, druh oblečení, formát události a jen na základě osobní preference.

Večerní účes pro dlouhé vlasy

Večerní účesy pro dlouhé vlasy se vyznačují zvláštní odrůdou, protože dlouhé vlasy vám umožňují dělat nejzajímavější a nejsložitější účesy. Mohou to být krásné velké kudrlinky, spadající na ramena, účesy s různými copánky, krásně sebrané vlasy.

Pokud si vyberete sbírané vlasy a svazky, je lepší dát přednost. nízká poloha vlasů. Například banda vypadá velmi elegantně ze strany.

V tom, co neexistují žádná omezení pro dlouhosrsté krásy, jsou to různé drátky, může to být jeden nebo několik drátků nebo kombinace tkaní s tekoucími vlasy.

Večerní účesy pro střední vlasy

Průměrná délka vlasů je univerzální, stejné účesy jsou k dispozici pro dlouhé vlasy, ale večerní účesy pro střední vlasy jsou mnohem jednodušší. Kudrlinky, všechny druhy strapců, prvky vazby vypadají stejně výhodné jako střední vlasy.

Věnujte pozornost vysokým trámům, na rozdíl od dlouhých vlasů, průměrná délka vám umožňuje provádět všechny druhy vysokých vlasů, protože zajímavým přírůstkem budou přívěsky.

Večerní účes pro krátké vlasy

U krátkých vlasů je situace trochu komplikovanější, protože dívky s takovou délkou nemají mnoho variant účesů, takže večerní účesy pro krátké vlasy mají své vlastní vlastnosti. Například šperky, vlasy, dýky a čelenky se používají jako atribut pro krátké vlasy. Takové doplňky vám umožňují dělat si vlasy slavnostní a elegantní.

Nicméně, s krátkými vlasy, můžete udělat něco zvláštního, například zkroucení kudrlin, hřeben zpět hladké vlasy, nebo naopak. Vše závisí na vaší představivosti!

Výběr večerních vlasů, v závislosti na šatech

1. Šaty s otevřenými rameny jsou perfektně kombinovány se shromážděnými i tekoucími vlasy. Večerní účes se shromážděnými vlasy bude zdůrazňovat elegantní krk, také tato možnost je vhodná, pokud chcete nosit krásné náušnice nebo náhrdelník.

2. Pokud máte šaty s jedním otevřeným ramenem, pak mohou být vlasy shromažďovány z jedné strany, kde není žádný ramenní popruh. Může se jednat o ocas, buchtu nebo jen česané vlasy na stranu. Ideální - Hollywoodské vlny na jedné straně.

3. Pokud máte šaty s V krkem, pak můžete rozpustit vlasy a zvlnit kudrlinky.

4. Šaty s uzavřeným krkem dokonale harmonizuje s vysokým účesem, v žádném případě nenechte své vlasy dolů, jinak riskujete, že krk bude velmi krátký. Vhodná partička na zadní straně hlavy je další dobrá volba pro roláky.

5. Vyhněte se volným vlasům při výběru šatů s otevřenou zádovou částí, takový řez by měl zdůraznit krásný ohyb v zádech a uvolněné vlasy budou pouze zavírat tento pikantní detail obrazu. Můžete si sbírat vlasy ve vysokém ocasu nebo udělat krásný jemný účes v kombinaci s kudrlinami.

Večerní účes se shromážděnými vlasy

Večerní účes bun - různé možnosti

Svazek je jedním z nejlepších účesů pro slavnostní příležitost, shromážděné vlasy vypadají elegantně a žensky, odhalují obličejové rysy a tenký krk. Lamp je vhodný jako večerní účes na plesu.

Umístění nosníku může být na koruně, na zadní straně hlavy nebo na boku. "Charakter" paprsku závisí na vašich přáních.

Elegantní elegantní housenka

V ideálním případě štíhlý štíhlý paprsek, před odjezdem, rozstříkejte ho lakem, což dodá vlasům zvláštní lesk.

Lehké večerní účesy s vlastními rukama

Dobře upravené čisté vlasy činí ženský obraz atraktivnější a elegantnější. Chcete-li udělat krásný styl, ne nutně utrácet spoustu peněz na služby kadeřníků, lehké večerní účesy mohou být provedeny s vlastními rukama.

Lehké večerní účesy pro dlouhé vlasy

Pokud jste majitelem dlouhých luxusních vlasů, máte každý den stylový a dobře upravený vzhled, používejte tyto jednoduché nápady na světle účesy.

Semi francouzské šplhat

Chcete-li vytvořit tak krásný styl, postupujte podle těchto pokynů:

 1. Pečlivě pokořte prameny po celé délce. Na zadní straně hlavy, vezměte tři prameny a začněte tkát klasický oplet.
 2. Po dokončení 3 propojení jej propojte ze dvou stran podél bočního pramene.
 3. Opět propíchnout trojúrovňový oplet a znovu jej přitisknout na prameny na obou stranách.
 4. Dále přitiskněte pletenku na konec, aniž byste po stranách popadli další prameny. Fixujte vlasy v pigtailu s tenkou silikonovou gumou.

Neštandardní rybačka

Tento světle účes je skvělý pro šaty vyrobené v řeckém stylu. Chcete-li vytvořit účes, postupujte takto:

 1. Proveďte přímou nebo boční dělení - podle svého uvážení.
 2. Na jedné straně oddělíme malou část vlasů a splétíme je do pigtailu.
 3. Položte ji kolem hlavy, nasměrujte ji na zadní stranu hlavy, fixujte ji stealth. Postupujte podle stejných kroků na druhé straně.
 4. Vyhoďte všechny vlasy na své straně a začněte tkát rybář. Chcete-li to provést, uchopte tenký pramen na každé straně opletení a přemístěte je do středu vazby.
 5. Proveďte tyto kroky až do konce pramenů a zajistěte je silikonovou gumovou páskou.

Řecké večerní účes

Chcete-li vytvořit tak krásný styl pro dovolenou, potřebujete gumičku nebo stuhu. Proces vytváření účesů v řeckém stylu je následující:

 1. Dělejte oděv, stuhu nebo tenký elastický obal kolem hlavy. Omotat pramen nejblíže k obličeji kolem pásky.
 2. Opakujte tyto kroky na druhé straně, poté zachyťte nové prameny a znovu je omotávejte kolem pásky.
 3. Konce by měly být skryty uvnitř na zadní straně hlavy, aby byly spolehlivě zajištěny pomocí čepu.

Účes by měl být lehký, vzdušný, lehce nedbalý. V oblasti chrámů můžete uvolnit jednu větev a zkrotit je. Chcete-li vytvořit slavnostní styl, vyberte okraje nebo stuhy s kamenem.

Lehké večerní účesy pro střední vlasy

Majitelé středně dlouhých kudrlin mohou využít celou řadu stylových, atraktivních a nejdůležitějších jednoduchých a cenově dostupných stylingových metod. Vypadá jako krásný styl jako volné vlasy a sbírané prameny.

Volný chléb se špičkou v zádech

To je ideální pro tenké prameny střední délky. Může se snadno provádět doma, shromažďovat se na párty nebo na nějakou zvláštní událost.

Proces vytváření účesů:

 1. Nejdříve dobře pokořte prameny po celé délce a vyčistěte je předem od zadní části hlavy.
 2. Ohněte hlavu dopředu a začněte napínat těsně z hřbetu hlavy.
 3. Když síť dosahuje vrcholu hlavy, v této části shromážděte všechny prameny do těsného ocasu.
 4. Z nich vytáhněte uvolněný, mírně nedbalý svazek, upevněte kolíky a fixujte lakem.

Takový stylový styl je vhodný pro majitele jakéhokoli tvaru obličeje.

Pěkný ocas na boku

 1. Chcete-li udělat tento lehký účes na střední vlasy, umyjte si vlasy, vysušte a vyhlaďte prameny plochým železem. Pro ochranu vlasů před poškozením je třeba ošetřit tepelným ochranným prostředkem.
 2. Všechny vlasy musí být rozděleny do stejných částí a zakřiveny pomocí kuželového kuželu.
 3. Část na straně, na straně koruny, vytvořte malou hromadu.
 4. V oblasti čela opusťte pramen, shromažďujte všechny ostatní vlasy ve volném ocasu a na boku jej propojte gumičkou.
 5. Ztraťte pramen kolem ocasu a skryjte dásně. Zajistěte špičku stealth.
 6. Pro bezpečné uchycení stříkat vlasy lakem.

Takový lehký večerní styl, doma, je nejvhodnější pro majitele kulaté tváře.

Stylový "Shell"

Pokud potřebujete dokončit elegantní večerní vzhled, stylový účes "Cockleshell" bude vynikající volbou.

Je velmi jednoduché vytvořit takový balíček:

 1. Lehce zabalte všechny prameny a vytvořte velké vlny.
 2. Na koruně udělejte lehkou hromadu pomocí hřebene s řídkými zuby.
 3. Chraňte vlasy na jedné straně a složte je do pláště.
 4. Střihněte vlasy a posypte lakem.

Chystáte-li se na slavnostní událost, nezapomeňte ji zdobit dekorativní květinou nebo jinou dekorací.

Lehké večerní účesy pro krátké vlasy

Krátké účesy vypadají stylově, trendově a elegantně. Vytvoření nádherného a krásného stylu doma může být jen 20 minut.

Spektrální nepořádek

Hair-mess - to je nejrychlejší a nejjednodušší styl pro krátké vlasy. Tato myšlenka je vhodná zejména pro majitele příliš krátkých pramenů a bobů.

Pro styling potřebujete pouze gel a sprej na vlasy. Dodržujte tento plán, abyste vytvořili efekt záměny na hlavě:

 1. Umyjte si hlavu a jemně vysušte prameny pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Aplikujte gel na ruce a bičte vlasy chaotickým způsobem.
 3. Fixační lak.

Chcete-li získat zjednodušenou verzi instalace, použijte pouze lak.

Hair-mess vám umožní vytvořit stylový a uvolněný obraz moderní a sebejisté ženy.

Velké kadeře pro krátké vlasy

U příliš krátkých pramenů tato možnost nebude fungovat, ale bude to dobrá volba pro majitele klasického fazole nebo fazole s prodloužením. Velké kudrlinky budou váš obraz jemný a romantický.

Pro vytvoření účesů postupujte takto:

 1. Připravte lak pro fixaci a velké kolečka.
 2. Umyjte si hlavu a jemně osušte prameny.
 3. Proveďte boční dělení.
 4. Nanášejte veškerou vlasovou pěnu na styling.
 5. Posuňte všechny kadeře na velké kolečka. Chcete-li urychlit proces vytváření kudrlin, použijte vysoušeč vlasů.
 6. Rozdělte každý zvlnění na menší prameny, abyste vytvořili tenké kudrlinky. Položte si kudrlinky rukama a vytvořte krásný styl. Fixujte vlasy vlasovým sprejem.

Retro účes

Pro retro stylu styling je typický s dokonale hladkými vlasy, velké kudrlinky, jasné přímé třesky. Pokud vaše vlasy sotva pokrývají zadní část hlavy, bude tento účes hodným ozdobou večerního vzhledu navrženého v retro stylu:

 1. Zarovnejte vlasy s plochým želetem tak, aby byl dokonale hladký.
 2. Rozdělte celou hlavu vlasů na dvě stejné části, dělat horizontální dělení pod korunou od ucha k uchu.
 3. Pokud vaše vlasy nejsou od přírody dokonale hladké, a proto klesnou z celkové hmotnosti, zarovnejte ji se železem.
 4. Pruhy v chrámech jsou zajištěny stealth na zadní straně hlavy.
 5. Dolní část vlasů dolů sklopte dolů, zkroutí dolní konce pomocí kulatého kroužku.
 6. Pokládací fixační lak.

Použijte tyto jednoduché nápady k vytváření účesů s vlastními rukama v závislosti na délce vlasů a váš obraz bude vždy stylový, efektivní a elegantní.

Stylové sváteční účesy: 20 různých možností krok za krokem


Dovolená pro každou dívku je další důvod, proč vypadat elegantně a krásný účes je základním atributem úžasného obrazu. Pokud není čas nebo příležitost navštívit velitele před událostí, neměli byste být rozrušeni. Každá dívka může mít stylový účes s vlastními rukama, pokud pečlivě sleduje fotografie a video tutoriály krok za krokem. Nabízíme Vám výběr z dvaceti nejjednodušších a nejkrásnějších slavnostních účesů.

Účesy s copánky

Francouzské copánky jsou trendem letošního roku. Nejjednodušší dovolená účesy jsou vyrobeny z copánků. Jakmile se naučíte, jak tkát francouzskou stužku, toto uspořádání se okamžitě dostane do "oblíbené" části. Bude schopna pomoci v nejvíce nečekaných situacích, kdy se budete muset připravit na dovolenou ve spěchu. Chcete-li udělat krásný účes s vlastními rukama, musíte pracovat tvrdě. Techniky tkaní musí předem zvládnout a dobře pracovat. Jakmile se však učíte, dovednost zůstane navždy. Zvažte několik možností účesů z francouzského proužku.

Šplhat po boku

Šipka na boku - je to snadný účes, protože s vlastními rukama to může být provedeno za téměř deset minut. Chcete-li vytvořit takový balíček na hlavě, použijte naše pokyny.

 1. Proveďte boční dělení a vyhoďte celý šok vlasů na jedné straně.
 2. Vlákněte standardní francouzskou stužku. V tomto případě by měly být vlasy chytány vodorovně z druhé strany. Pletená potřeba ucha. Mělo by jen jít dolů.
 3. Slepte špičku gumičkou.
 4. Postříkejte vlasy lakem, abyste ho drželi celý večer.

Plivat na rezinochkah

Pokud se klasická technika tkaní francouzských prýmků ukázala být mimo vaši moc, pak nezoufejte. Pravidelné rezinochki vám pomohou vytvořit chytrý oplet. Tento prýmek může být zdoben jasným vlástem nebo neobvyklým pryžovým pásem. Podobné účesy jsou krok za krokem na fotografii níže.

Dvě splétačky za sebou

Jedná se o skvělý sváteční účes pro střední vlasy. Nicméně je to vhodné a dlouhosrsté krásy. Je to docela jednoduché udělat účes: je třeba oddělit dva prameny po stranách, splétat je do copánků a jemně je upevnit zezadu pomocí neviditelných žen. Zbývající vlasy mohou být přišroubovány, splétány ve volném pásku nebo vlevo, jak je.

Braid

Jedná se o jednoduchý účes pro dlouhé vlasy na dovolenou. Chcete-li postavit rám, je třeba provést horizontální rozdělení od ucha k uchu a začít s tkaním bordury na boku. Francouzský pletenec by měl být sevřený. Existuje také druhá možnost: vlasy jsou rozděleny na rovnou děrovku a pleteniny na obou stranách (měly by se přizpůsobit k hlavě). Vytvářejí rám a konce pásů mohou být upevněny ve formě malého paprsku.

Spit vodopád

Tento slavnostní účes pro dlouhé vlasy se bude moci přiblížit romantickému stylu. Můžete vidět krok za krokem tkaní videa.

Jiné typy účesů s pigtails

Pokud duše vyžaduje rozmanitost, v této sekci můžete vidět, jak si originální účesy s vlastními rukama doma. Fotografické a video tutoriály ukazují nejodvážnější experimenty s opletení.

Účesy s ocasem

Dokonce i nejobvyklejší ocas s pravým přístupem se může stát pro sváteční účes pro střední nebo dlouhé vlasy. Takový styling je vhodnější pro majitele rovné vlasy.

Koně ocasu

Perfektní vysoký ocas bude skvělým doplňkem k klasickému vzhledu. To může být svěží nebo hladké. Chvost může být kombinována se stylovým oblekem a koktejlovými šaty.

Kombinace ocasních a francouzských copánků

Pokud existuje touha po nejrůznějších obrázcích s ocasem, můžete do účesu přidat plenky. Takové účesy s vlastními rukama lze postavit za pouhých patnáct minut. Můžete doplnit obrázek s příslušenstvím.

Dvojitý ocas

Pokud objem vlasů nestačí, můžete vytvořit dvojitý ocas. To vám dává vlasům extra šik. Vlasy lze přišroubovat, což také zvyšuje objem.

Romantické kudrlinky

Tento univerzální večerní účes s vlastními rukama se provádí během několika minut (čas závisí na tloušťce vlasů). Kudrlinky vypadají velmi sexy v každé délce a tloušťce vlasů. Jsou ideální pro návštěvu kina, divadla, narozenin či svatby. Make kudrlinky pomocí curlingu.

Elegantní styl v řeckém stylu

Následující pokyny vám pomohou udělat svá slavnostní účes s vlastními rukama:

 1. Proveďte boční dělení a natočte vlasy na kadeře.
 2. Rozdělte šok vlasů na dvě části na úrovni uší. Zatlačte horní část na chvíli.
 3. Upevněte dolní část gumovým páskem uprostřed ocasu a přidejte špičky.
 4. Zalomte dolní ocas v ruliku a zajistěte stealth.
 5. Opakujte stejný postup s horní částí vlasů.

Bundle

Balíček je další jednoduchý účes, který doma můžete udělat s vlastními rukama během několika minut. Svazek je vhodný pro jakýkoli styl oblečení a z jakéhokoli důvodu. A udělejte si tento styl, použijte naše podrobné pokyny pro fotografování.

Vlasy

Jedná se o originální sváteční účes pro dlouhé vlasy. Je vhodnější pro mladé dívky. Tento účes můžete udělat za pět minut, takže je to skvělá volba, pokud není čas na balení. Vlasy mohou být provedeny ve třech krocích:

 1. Sbírejte vlasy v Malvince. Vázni na dásně. Podruhé kravata, ne konce vlasů.
 2. Rozdělte ocas na dvě části.
 3. Projděte špičky ocasu mezi polovinami a zajistěte je stealth.

Účes s fleecem

Tento účes pro dovolenou, vyrobený ručně, je vhodný pro mladé a statečné dívky. Přidá objem na tenké vlasy a udělá obrázek velmi odvážný a atraktivní. Chcete-li tento styl vyřešit, potřebujete pouze pár minut. Vlasy po stranách a nahoře musí být pečlivě česány a fixovány lakem. Chcete-li udělat dobrý bouffant pomůže hřeben s vzácnými zuby. Potom s česanými vlasy musíte vytvořit styl a zajistit je neviditelnými stranami. Živé náušnice mohou doplnit obraz.

Bezstarostný styling

Mírný nepořádek na hlavě je trendem roku 2017. Tato instalace vyžaduje minimální čas a úsilí. Je ideální pro odvážný a odvážný obraz. Abyste to udělali, je třeba vyčistit vlasy u kořenů, rozstřikovat je lakem a trochu ho rozmazat do rukou. To je vše - stylový večerní styl je připraven. Jedná se o nejjednodušší účes, který můžete udělat s vlastními rukama. Chcete-li doplnit tento obrázek, můžete použít světlé make-up. Například, doplňte rty s červenou rtěnkou.

Klasické zakřivení

Pokud dojde k velmi důležitým a zodpovědným událostem, je nejlepším řešením přísné klasické zvlnění. Tento rychlý, ručně vyrobený účes dokonale doplní kostýmy nebo lehké klasické šaty. Vlasy prostě potřebují zvedat a hřeben, a pak se otočit do kudr. Opravil tento styl účesu. To může být provedeno v různých variantách. Podobný účes pro dovolenou s vlastními rukama jsou uvedeny na fotografii.

Účes s třeskymi

Jedná se o velmi běžný typ stylu. Docela často, takový účes s vlastními rukama doma je pro každodenní pohled. Nicméně, když je čas těsný, může jít na večerní úklon. Tento styl je velmi jednoduchý. Chcete-li to udělat, potřebujete lak, pár stealth a hřeben s řídkými zuby. Na hlavě je třeba vybrat oblast třesků, vlasy pečlivě hřebenit, opravit lakem a neviditelně. Zbytek vlasů může být přišroubován k curlingu.

Originální styl pro krátké vlasy

Pokud máte krátký účes, udělejte nějaký originální účes obtížnější. Nicméně v tomto případě můžete dělat stylový styling nebo účes. Střih musí samozřejmě provádět pán. Nemůžete si sami sobě stříhat vlasy. V opačném případě budete zničit vaše vlasy a budete muset úplně vyříznout. Pokud je již účes, použijte stylový styl se sušičem vlasů, kulatým štětcem a lakem na vlasy. Můžete také experimentovat s dělením. Můžete doplnit obrázek s velkými náušnicemi a jasným make-up.

Účes s obvazem na letní dovolenou

Čelenka je velmi stylový doplněk, pomocí něhož můžete vytvořit originální účes pro letní vzhled. Máte-li otázku, jak vytvořit takový účes se svými vlastními rukama, podívejte se na naše fotky a video tutoriály.

Malvinka s sametovým

Tento účes je známý každému dívce od dětství. Je však relevantní v dospělosti. Chcete-li vytvořit malvinku, potřebujete pravidelnou gumu, sprej na vlasy a kartáč na hromadu. Nejprve je třeba si vlasy dobře česat a posypat malým lakem. Pak se vršek dostane do malého ocasu. Chcete-li do účesu přidat hlasitost, ocas se může vyčesat a zvednout v kořenech. Malvinku můžete svázat pomocí obvyklého elastického pásku nebo připnout původní vlásenku. Pokud jsou vlasy krátké, je třeba, aby byl Malvinku upevněn a po stranách. Chcete-li to udělat, zvykněte na obvyklé neviditelné.

Krásné večerní účes to udělat sami. Jednoduché a snadné večerní účesy s vlastními rukama

Před šťastnou událostí, narozeninami nebo výročí chci vypadat krásně od hlavy k patě. O tom, jak rychle a efektivně dát vlasy ve večerním účesu a které budou popsány v článku.

Módní večerní účesy

Dnes jsou stylové retro styly v módě, různé vzpěry, roztomilé kudrlinky na jedné straně, hladké vlny. Všechny možnosti mohou být prováděny na různých délkách vlasů a vy budete vypadat nejen elegantně a slavnostně, ale také velmi moderní. Dalším trendem je přidání trochu nedbalosti k vlasům. Lehký nepořádek, uměle vytvořený a speciálně vyzdvižený laky a pěnou, je přítomen na všech módních přehlídkách.

Večerní účes: potřebné nástroje

Chcete-li vytvořit večerní účes, musíte se předem připravit a nakoupit potřebnými nástroji, včetně:

 • vlasový sprej
 • hřeben
 • pěna nebo pěna
 • vlasy a stealth
 • vlasy
 • tenké elastické pásky (je lepší vybrat barvu vlasů)
 • vysoušeč vlasů
 • vysavač na vlasy
 • curlingová křivka

Večerní účes udělejte sami: krok za krokem

Typ a typ vlasů závisí na délce vlasů. Další informace o možnostech každé délky:

Večerní účesy pro krátké vlasy to udělejte sami

Krátké vlasy, i přes malý objem, dávají svým majitelům široký prostor pro kreativitu. Budete provádět základní manipulace s stylovou pěnou a lakem.

 • Chcete-li jít do divadla nebo restaurace, dejte vlasy zpět, bude se zaměřit na tvář a otevřený krk.
 • U méně formálních událostí použijte pěnu pro vytvoření asymetrických nárůstů nebo zvýraznění více pramenů.
 • Můžete splétat krátký pigtail, jehož začátek bude u chrámu, a konec se schová za uchem.

Večerní účes pro střední vlasy s vlastními rukama

Chcete-li vytvořit účes pro střední vlasy, je lepší si umyt vlasy den nebo dva před událostí, takže vlasy budou ležet lépe a nebudou tlačeny.

Francouzský oplet a svazek

Chcete-li vytvořit tento účes, stačí jen pár minut:

 1. Začněte tím, že tkvíte francouzské omotávky.
 2. Když se dostanete do zadní části hlavy, sbírejte vlasy do ocasu
 3. Našroubujte je na kroužení
 4. Zabezpečte kudrlinky stealth

Babette

 1. Postavte vlasy do koňského koně
 2. Nasaďte na ocas široký elastický pás v podobě pěnové gumy.
 3. Rovnoměrně roztáhněte vlasy kolem sebe.
 4. Zašroubujte tenký elastický pás, aby odpovídal
 5. Protrující konce se schovávají pod bagelem nebo bezpečně ukryté

Večerní účes pro dlouhé vlasy s vlastními rukama

Krásné dlouhé vlasy by měly být otevřeně demonstrovány, uloveny obdivujícími pohledy a shromažďováním komplimentů. Chcete-li vytvořit večerní účes curl kudrlinky s curling a zabezpečit je na zadní straně hlavy, odhalovat obličej. Není nutné odstranit všechny prameny, stačí vytvořit určitý objem.

Večerní účesy si doma udělejte

Módní účes můžete získat nejen poté, co jste šli do salonu krásy, můžete udělat vše sami doma a vy můžete ušetřit peníze na nové šaty.

Večerní účes kudrlinky to udělat sami

Chcete-li vytvořit hladké a elegantní kudrlinky, dokonce i majitelé kudrnatých vlasů budou muset používat kudrlinky nebo kolečka. Výsledné kudrlinky mohou zůstat neporušené nebo položit několik pramenů do opletení, aby se shromáždili na zadní straně hlavy nebo zabalili do svazku.

Večerní účes na boku s rukama

Asymetrické účesy dnes na vrcholu popularity nás navracejí do retro stylu. Kadeřnice mohou být upevněny na boku pomocí neviditelných žen a zdobí vlasy dekorativním uzlem, pro hladké účesy můžete použít populární verzi "paprsku" s asymetrickým středem.

Večerní účes "svazek" s vlastními rukama

Bun je nezávislý účes pro každodenní nošení a hlavní pro různé večerní účesy. Banda růží, hladký paprsek s opletení, paprsek s hromadou a mnoho dalších možností.

Nejjednodušší verze účesu pomocí nosníku:

 • Oddělte prameny od obličeje a spojte zbývající vlasy s nízkým ocasem
 • Prohněte vlasy na ocas a otočte je v podobě válečku, zajistěte ho pomocí stealth
 • Nyní použijte prameny v obličeji a obklopte je kolem nosníku.
 • Zabezpečte lak a stealth

Řecké večerní účes

 • Chcete-li vytvořit tento účes, budete potřebovat pásku nebo gumičku.
 • Nejprve se rozdělte a omotávejte stuhu kolem hlavy a poté obalte nejbližší obličej kolem obličeje.
 • Opakujte stejné kroky s dalšími prameny na jedné straně a začněte otáčet novými na druhé straně.
 • Konce mohou být upevněny na stealth nebo šrouby a fixují lak.

Účes skočí se svými rukama

 1. Vyrovnejte slabý ocas na jednu stranu středu.
 2. Naughty krátké prameny opravují stealth.
 3. Dále budete potřebovat čínské tyčinky, sevřete konce ocasu a přitiskněte si vlasy na ně.
 4. Opravte výsledný válečkový stealth a sprej na vlasy.
 5. Tento účes vypadá velmi ženský a slavnostní, aniž by vyžadoval hodně času.

Večerní účes: vysoká hříva

Dálkový účes vypadá neobvyklý a zajímavý, pro jeho provedení budete potřebovat:

 • uděláš ocas na vrcholu své hlavy
 • mírně uvolněte gumu
 • postrádat konce vlasů na druhé straně
 • zajistěte je stealth

Světelné vlasy ustupují a vytvářejí dálkové světlo. Velice jednoduché a elegantní.

Večerní účes "Harness"

Majitelé dlouhých vlasů vejde do jednoduchého způsobu, jak stylovat vlasy ve svazku. Za tímto účelem:

 • pokořte si vlasy a sbírejte je na zadní straně hlavy
 • otočte se k otočení vlasů
 • zajistěte výsledek pinem
 • udělej ještě několik otáček a každému kroku napraví
 • 3-4 otáčky budou stačit k vytvoření efektu popruhu

Večerní účes s copánky

Šplhání je dlouhé a pevně upevněné na módním podstavci. Poskytují image úplnost a přesnost. Platit hold módě, nesnažte se dělat perfektní oplet, protože nyní v trendu lehká mlčet.

Večerní účesy pro různé typy obličeje

Výběr účesů by měl odpovídat typu člověka. Výběr správné možnosti skryje všechny nedostatky a upozorní na jejich zásluhy.

 • Dlouhá tvář

Vyberte si možnosti pro večerní účesy s velkými kadeřemi, které vizuálně přidávají objem do oblasti tváře a činí obličej více proporcionální. Experimentujte s asymetrickými účesy a snažte se vyhnout rovným a dlouhým vlasům.

 • Oválná tvář

Všestrannost oválného typu obličeje vám umožňuje použít jakékoliv varianty účesů a nebojíte se dělat chybu, protože vše vám vyhovuje. Asymetrické účesy, hladké a rovné vlasy, kadeře - všechny způsoby jsou vám otevřené.

Pokuste se soustředit se na nárazy, protože použijete různé textury a pěny. Dalším trikem je použití šikmého dělení, které vizuálně prodlužuje obličej.

 • Čtverečná tvář

Vysoký styling, vlny a měkké kudrlinky budou váš vzhled více ženský a jemnější. Vyvarujte se geometrie čáry a těžkého příslušenství.

Večerní účesy

Moderní kosmetický průmysl nabízí obrovské množství různých vlasových doplňků, které můžete přidat do vašeho vzhledu:

 • vlasy
 • diadémy a koruny
 • korálky
 • živé a umělé květiny
 • obruče
 • bandáže a elastické pásy

Výběr šperků, zapamatujte si hlavní pravidlo - ve všem potřebujeme opatření. Snažte se sladit šperky tak, aby odpovídaly šatům, a zhodnoťte jejich význam pro tuto událost.

Když zbude 20 minut a váš účes ještě není připraven, zhluboka se nadechněte, vydechujte a shromažďujte. Máte vše, co potřebujete! Znáte své vlasy a skutečnost, že jste opravdu lepší než kterýkoli jiný kadeřník nebo stylista. Večerní účes nevyžaduje hodně dovedností a času, přináší trochu fantazie a uspějete!

Proveďte večerní účesy s vlastními rukama - top 8 stylingem pro večer

Když se večerní dívka chystá na schůzku, na tuto událost nebo na romantickou procházku, měla vypadat bezvadně a ohromně. Z jejího obrazu by měla vybuchnout nějaké kouzlo, tajemství a tajemství. Účes hraje důležitou roli při dosahování tohoto cíle. Chcete-li jej vytvořit, není nutné jít do salonu krásy. Existuje skvělá alternativa - udělejte si své vlastní večerní účesy. Bude to mnohem jednodušší a hospodárnější. Kromě toho není nic nového při vytváření stylingu nic těžkého. Člověk má jen dělat vlasy krok za krokem, přičemž se zaměřuje na fotografie krok za krokem v tomto článku.

Večerní účesy si doma udělejte

Večerní účes by měl mít různou jednoduchost provedení a současně vypadat velmi elegantně a krásně. Zdá se, že dosažení takové rovnováhy je velmi obtížné. Neměli bychom však učinit nenávistné závěry, vědomě odsouzené k tomu, že účes nemůže být proveden sám, že nebude odpovídat myšlenkám.

Pro vyjížďky lze vytvořit řadu stylů. To může být romantické kudrlinky, které ukazují krásu luxusní hlavy vlasů.

Všechny druhy vysokých účesů budou také důležité.

Tlumený paprsek, zdobený kadeřemi, je velmi oblíbený u všech druhů svátků.

Níže jsou možné ideologické varianty večerních účesů, které můžete udělat s vlastními rukama, založené na fotografii, která vám umožní provádět jednotlivé akce krok za krokem.

Večerní účes pro střední vlasy to udělat krok za krokem

Vlasový stylový make-up pro střední vlasy doma - jednoduché! Stačí si vybrat to, co se vám líbí.

Pokládání se špičkou a trámem

Chcete-li získat takový aristokratický, výrazný účes pro střední délku vlasů, musíte provést následující kroky: hřebejte kadeře a začněte tkát francouzskou stuhou. Po dosažení okcipitální části se musí vlasy shromáždit v koni, který je navinut pomocí speciálního žehlení nebo curlingu. Vytvořené kudrlinky se vejdou do tvaru volného nosníku. Každý pramen musí být zajištěn kolíkem. Dokončený účes by měl být fixován lakem.

Chvost na boku

Tento večerní účes s vlastními rukama je velmi jednoduchý na střední srsti. S jeho pomocí můžete vytvořit lehký, roztomilý a jemný obraz.

Za prvé byste měli rozdělit vlasy na samostatné prameny, z nichž každý je zvlněný křivkou. Kudrlinky jsou česané k boční dělení. V korunové části je nutné vytvořit lehký malý bouffant. Když jsou všechny prameny shromažďovány v bočním ocasu, na čelu je ponechán tenký pramen, který zabalí pružinu. Hrot je upevněn kolíkem. Pro spolehlivost se doporučuje mrknout stylingový lak. Ukázalo se, že skvělé účesy pro večer.

Chvost může být provedena sami a jinými způsoby, které vypadají méně krásně a stylově.

Okouzlující spikelet

Se středně dlouhými vlasy můžete pracovat, jak chcete, včetně vytvoření krásného tkaní, které se často používá jako doplněk k večernímu stylu.

Chcete-li vytvořit další tak elegantní a zajímavé, docela večerní účes pro střední kudrlinky, budete potřebovat následující: hřeben vlasy zpět, oddělit malý pramen poblíž čela, který musí být rozdělen do tří rovných částí, po kterém začíná proces tkaní třířádkového prýmku. Když pracujeme na vytváření účesů, postupně se přidávají boční prameny, což vede k tkaní francouzského špicletu, který je tkaný do konce kudrlin. Vykonaný spikelet je uchycen objemovou barretou, která může držet pilíř. Pro tuto barretou se hodí luxusní šle. Chcete-li účes poskytnout jemný, vzdušný vzhled, můžete lehce nafouknout a protáhnout oplet. Vyplipněte špičku plivky dolů a - naposledy - fixujte jej pinem nebo neviditelnou vlásenkou.

Babette

Tento večerní účes pro střední vlasy není těžké dělat s vlastními rukama. Styl vypadá velmi elegantně. Ideální pro návštěvy divadel a restaurací, kulturní zábava. Babette zřetelně přidělí dívku z davu, dá půvab.

Fáze jeho realizace jsou jednoduché: vlasy se shromažďují v ocasu, druhý elastický pás je svázán mírně dolů, pak se ocas stoupá. Tam, kde jsou vlasy zajištěny druhým pryžovým pásem, je třeba uchytit ocas pomocí vlásenky a pod ním položit speciální válec. Kudrny umístěné pod elastickým materiálem by měly být splétány do opletení. Skrývá se pod babetou. Nebo ji můžete zabalit kolem nosníku.

Večerní účes pro dlouhé vlasy to udělejte krok za krokem

Pro majitele dlouhých kudrlinky jsou také některé varianty večerních účesů, které můžete bezpečně udělat doma s vlastními rukama.

Originální rybíz

Na dlouhých vlasech vypadají plenky obzvlášť působivé. Z nich můžete také vytvořit večerní obraz. Pokud je obvyklý rybářský nudek nudný, můžete vyzkoušet takovou zajímavou rozvinutou verzi, která vypadá slušně jako večerní účes. Vše, co je třeba udělat pro provedení stylingu: první věc, kterou musíte udělat, je přímé rozdělení (můžete také mít boční část), pak z jedné strany se vytvoří vlákno, které je tkané do standardního opletu.

Po akci je pletenina umístěna kolem hlavy směrem k zadní části hlavy. Je fixován čepem nebo neviditelný. Pak se tkví znovu z opačné strany.

Dále je třeba, aby se všechny prýmky hodily na bok a zaplétaly je do ocasu. Špička vlasů je svázána s nenápadnou elastickou barvou.

Tato večerní verze účesu vypadá krásně s velkými náušnicemi.

Volumetrický boční oplet

Účes pro dlouhé vlasy vypadá velmi jemně, vyzývavý a atraktivní. To se děje tímto způsobem: všechny prameny jsou česané k bočnímu odstupu, vlasy jsou rozloženy na jednu stranu (s jakou vhodnější bude pracovat). Měly by být rozlišeny tři tenké prameny, z nichž se vytvoří františkánský oplet (pohyb musí směřovat k uchu).

Další kadeře jsou umístěny přísně horizontálně.

Po dosažení úrovně krku je nutné přejít na tkaní obyčejného třídílného pletence.

Hrot je vázán gumičkou (měla by odpovídat barvě kudrlin).

Dále jsou prameny vyrobeny mírně volně (na spodku pleteniny). Vytvořený účes je stříkán lakem a můžete jít na večer.

Zadržovaný sekulární styl

Pokud se dáma dostaví do světla, je ve formálním prostředí a je potřebný diskrétní obraz, pak se v tomto případě účes hodí na večer ve formě housku, což je velmi snadné dělat s vlastními rukama, a to i na dlouhých vlasech.

Zvažte hladké provedení nosníku. Poté, co si dobře umyla hlavu, měla by vlasy vyschnout vlasy a vyndat pomocí kulatého kartáče. Kadeřnice jsou vyhlazovány po celé délce (koneckonců umožňuje dosažení absolutní hladkosti). Široká část čela musí být oddělena od zbytku vlasů a dočasně ji zanechána. Zbytek kudrlin vázaný do koníka pony. Volné prameny by měly být umístěny kolem uší a zabaleny kolem elastického materiálu. Konec pramene je upevněn pomocí čepu. Chvost je rozdělena na čtyři stejné části, z nichž každý je zkroucený do těsného svazku, a pak se omotávaly kolem podstavce ocasu a zajistil se kolíkem. Měli byste dostat úhledný kousek. Postříkejte vlasy lakem.

Dvojitý koš

Další verze romantického večerního stylu pro dlouhé vlasy: kadeře jsou rozděleny bočním dělením, konce jsou zkroucené pomocí žehlení, pak jsou kadeře rozděleny vodorovně na dvě poloviny. Horní část je upevněna barretou. Spodní část je svázána s ocasem. Potom by měla být dásně spuštěna těsně pod středem ocasu. Zbývající konec česání hřebene. Výsledný bouffant se vloží do válečku pomocí čepů. Kudrliny umístěné v horní části jsou rozkvetlé, po které se opakuje stejný postup - ocas je přivázán, pružina klesá dolů, špička je česaná a válcována na válec a pak upevněna kolíky. Výsledným účesem pro večer je fixovaný lak.

Při výběru jednoho z prezentovaných večerních účesů pro dlouhé a střední vlasy se dívka bude cítit jako skutečná královna večera, uchvácená oči, což ji obdivuje úžasným a nádherným způsobem.

Velkolepé a stylové retro účesy naleznete zde.

DIY účesy

Majitelé příliš dlouhé hlavy vlasů mají jedinečnou příležitost zvolit si různé možnosti pro prodejny, protože večerní účesy pro střední vlasy jsou velmi rychlé a jednoduché.

Večerní účes se spikeletem a paprskem

 1. Prohněte si vlasy a tkát francouzskou stužku (kužele).
 2. Docházíme k zadní části hlavy a shromažďujeme vlasy v ocasu.
 3. Otočíme ocas žehličkou nebo curlingem.
 4. Kadeřní jsme položili ve formě volného svazku, který upevnil každý prvek pomocí čepu.
 5. Fixační lak.

Přísný účes pro publikaci

 1. S mojí hlavou a vyfoukněte vlasy a přitiskněte je kruhovým kartáčem.
 2. Hladké prameny s žehlení po celé délce - to zajistí dokonalou hladkost. Nezapomeňte nejdříve použít tepelnou ochranu.
 3. Na samém čele oddělujeme poměrně široký prvek a zatím na to zapomínáme.
 4. Zbytek vlasů je vázán do koníku.
 5. Přiložte volné prameny podél uší a omotávejte pružinu. Špička je připevněna pomocí čepu.
 6. Rozdělte ocas na čtyři stejné části.
 7. Každá sekce je zkroucená v těsném lanu, zabalena kolem podstavce ocasu a připevněna na vlasovou kůži - to vypadá, že je to čistý chléb.
 8. Stříkací lak na sprej.

Účes pro večer za 5 minut

1. Mou hlavou nanášejte pěnu na objem v kořenové zóně a vysušte prameny pomocí vysoušeče vlasů.

2. Rozdělte vlasy bočním dělením.

3. Na jedné straně jsme na samotném čele přerušili ne příliš tenký pramen a zabalili jej do těsného postroje a zajistili ho pomocí knoflíků po celé délce. Chcete-li využívat přirozený vzhled, lehce jej protáhněte rukama.

4. Proveďte stejný postroj na druhé straně a také jej upevněte kolíky.

5. Skryjte špičky obou pramenů uvnitř účesu a skryjte se pod krásnou vlásenkou.

Elegantní houska se srdíčkem

Večerní účesy s vlastními rukama nevypadají horší než profesionální styling. Tuto pravdu můžete ověřit sami.

Krok 1. Kombinovat a vázat vlasy gumovým pásem v zadní části hlavy.

Krok 2. Vytvoříme obrácený ocas.

Krok 3. Zvedáme vlasy a vlasy je upevňují uprostřed. Ukázalo se, že banda, jehož špičky volně visí.

Krok 4. Tady z nich vytvoříme srdce nebo číslo "8" - to je někdo, komu se vám líbí lépe. Zbývající tip je rozdělen na dvě části. Nejprve vytvoříme smyčku z jedné části, současně fixujeme všechno s kolíkem a pak od druhého.

Další zajímavé možnosti účesu za 5 minut:

Ženský ocas na boku

 1. Mou hlavu aplikujte prostředky pro tepelnou ochranu a sušení pramenů pomocí vysoušeče vlasů.
 2. Rozdělte vlasy na samostatné prameny a zkadeřte každé curlingové žehličky.
 3. Chraňte vlasy na boční straně.
 4. V oblasti koruny vyrábíme lehký bouffant.
 5. Sbíráme prameny v bočním ocasu a zanecháváme tenký pramen na čele.
 6. Zahalte jí gumu a upevněte špičku pinem.
 7. Stříkací lak na sprej.

Romantický spikelet

 • 1. Dobře pokořte vlasy zpět.
 • 2. Na samotném čele oddělíme tenkou sponu, rozdělíme ji na tři části a začneme tkát trojlistý oplet.
 • 3. Postupně přidejte boční prameny do tkaní, jděte do francouzského kužele.
 • 4. Přitiskněte ho na konec vlasů.
 • 5. Upevněte špičku pomocí speciálního uzávěru.
 • 6. Krásně položený obvod kolem něj, je-li to nutné, protažením sekce, aby byl otevřený.
 • 7. Připojte plivku dolů a zajistěte ji zátkou nebo barretou.

Nevíte, jak vytvořit elegantní účes?

Večerní účes v řeckém stylu

 1. Pečlivě česané vlasy sbírají v koni, zanechávají po stranách dva volné prameny.
 2. Doporučuje se, aby se kadeřily vlasy, pokud se samy nekroužou.
 3. Zvedněte ocas a položte je ve volné objednávce, pomáháte vlasům a silnému laku na vlasy.
 4. Zvedáme z čela přední prameny a také je připevníme k objemu.
 5. Zakryjte hlavu stuhou nebo dekorativní páskou. Děláme to dvakrát a děláme malou odchylku mezi otočením.


Velkolepý pletenek na boku
1. Chraňte vlasy na boční straně a házíte všechny vlasy na jedné straně.

2. Vyberte tři tenké prameny a začněte tkát francouzský oplet, postupně se pohybující ve směru ucha. Další prameny musí být umístěny přísně horizontálně - viz obrázek.

3. Po dosažení úrovně krku jděte na obvyklý třídílný pletet. Svázáváme její špičku gumovou kapela, aby odpovídala její barvě vlasů.

4. Oslabení pramenů ve spodní části opletení a fixování všech laků.


Dovolená styling s hřebenem
Krok 1. S mou hlavou a vysušte vlasy a zvedněte kořenovou zónu štětcem.

Krok 2. Boční dělení rozdělujte vlasy na dvě části. Postříkejte každý lak.

Krok 3. Otočíme prameny na široké tepelné válce.

Krok 4. V oblasti hlavy tvoříme tři řádky - to udělá stylový objem. Ujistěte se, že prameny nejsou příliš široké.

Krok 5. Sejměte kuličky po 10-20 minutách, ošetřete každý zvlnění lakem.

Krok 6. Jakmile se kadeře ochladí, načistěte je vzácným hřebenem.

Krok 7. Na straně, kde jsou vlasy menší, vybereme tenký pramen a otočíme ho do svazku. Připojte jej ke zbytku vlasů pomocí neviditelného. Begin postroj zdobí krásný hřeben.


Večerní styl s ocasem

 • 1. Chraňte vlasy na boční části.
 • 2. Zakrouťte je železem.
 • 3. Vytvoříme obrácený ocas a přesuňte jej na stranu.
 • 4. Oddělte tenký pramen z ocasu a obalte gumovou podložku.
 • 5. Krásně správné tresky.

Jsme si jisti, že nyní každý z vás bude mít vlastní účes pro střední vlasy s vlastními rukama.

Pro Více Informací O Suché Vlasy