logo

Miracle hřeben Tangle Teezer: jak rozlišovat falešné, recenze, slevy

A znovu, nenávistný účinek pampelišky, věčná část špiček a náhlá ztráta vlasů - to vše je tak depresivní. A víte, že tlačení, rozštěpení a oddělení vlasů může být výsledkem jen špatného hřebene! Samozřejmě, neustálé barvení nebo vystavení vysokým teplotám způsobují uvedené příznaky, ale i když se vám podaří eliminovat použití stylových a chemických barviv, okamžitá každodenní interakce vlasů s traumatickým hřebenem bude mít stejný výsledek! Je to proto, že nesprávně zvolený hřeben může poškozovat vlasové folikuly spíše než provokovat ztrátu vlasů. A také produkt z nekvalitního materiálu, který má nejmenší praskliny a štěpky, slzy, prořízne vlasy a škrábne skalp, což mimochodem může vést k infekci.

Dívčí denní stížnosti na ztrátu vlasů při česání a rozhořčení mumií, které nemohly rozkmitnout knoflík ve vlasech jejich dcer, vybízely anglického stylistka Shauna P, aby vytvořil perfektní hřebínku.

Chcete-li koupit originální značkový hřeben, přejděte na místo oficiálního dodavatele a využijte speciální slevu z našich stránek jako dárek pro čtenáře.

Co je to spletené hřebeček?

Jedná se o inovativní, jedinečný ergonomický design, kartáč na česání vlasů, který je vyroben z vysoce kvalitního, hypoalergenního materiálu, neelektralizuje vlasy a také netraumatizuje jejich strukturu a pokožku hlavy.

Zázračný štětec neuvěřitelně jemně česal kudrlinky, neodtrhává zaklíněné konce. To je zvláště cenné pro barvení nebo bělení vlasů. Kouzelný hřeben bude velmi užitečný pro dívky s dlouhými vlasy, které se snadno zamotá a její problémy nejsou strašné. Přístroj má vliv na zarovnání, které nepochybně osloví vlastníky kudrnatých kadeří. A vlasy, které jsou náchylné k tomu, aby se tlačily, se stanou hladšími a poslušnějšími. Navíc kontakt s neobvyklým hřebenem materiálu dodává vlasům lesk.

Charakteristiky

Udělal zázračný štětec ve Velké Británii. Má firemní balení a vložku s popisem v několika jazycích.

Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu nebo bambusu, zcela hladké, bez štěpení. Špičky jsou vyhlazené, můžete udělat masáž hlavy. Samotné ohyby, délka a umístění zubů jsou pečlivě promyšlené, takže pečlivě oddělují chloupky.

Tvar výrobku je ergonomický, to znamená, že je vytvořen speciálně pro snadné použití: opakuje křivku dlaně. Některé modely mají konvexní tvar nebo vybrání pro prsty. Nejnovější modely mají pero.

Malá velikost hřebenu vám umožňuje vložit i do nejmenší kabelky. To platí zejména pro kompaktní model. Jeho hmotnost se pohybuje od 73 do 130 g., Přibližné rozměry - 9x6,5 × 5 cm, 12x7x4,5 cm (v závislosti na modelu).

Stylový design hřebene nenechá nikoho lhostejný. Je k dispozici v různých odstínech. Barevná schéma je neustále aktualizována.

Tajemství hřebene není v jeho vnější atraktivitě, ačkoli výrobek má jistě jedinečný design, ale v jeho přemýšlivém designu.

Výhody

 • Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně rozšíření
 • Bezbolestně odhaluje vlasy, proto je ideální pro česání dětí
 • Narovnává vlasy a svítí
 • Netřídí vlasy, nepoškozuje a zabraňuje špičce
 • Můžeme mokré vlasy hřebčit a aplikovat masky a balzámy na vlasy, které se snadno umývají
 • Pohodlí masírovat pokožku hlavy
 • Kompaktnost vám umožňuje nosit v kabelce.
 • Vhodné pro profesionální použití, dlouhé podávání

Ergonomický a módní hřeben - skvělý dárek pro vaše přítelkyně, příbuzné a spolupracovníky.

Jaké jsou modely?

Dnes je na trhu devět typů originálních hřebenů. Naučte se funkce jednotlivých odrůd a můžete snadno určit, který model je pro vás vhodný.

Originální (původní)

Tento model se objevil jako první a získal mnoho ocenění. To je nejoblíbenější model v posledních letech. Má funkci - zářez v podobě kroku pro palec. Tangle Teezer Originální hřeben je skvělý pro profesionální a domácí použití. Rozlišuje více omezené barevné schéma.

 1. Originální zimní Berry
 2. Original Panther Black
 3. Původní Blueberry Pop
 4. Original Plum Delicious
 5. Originální Pink Fizz
 6. Původní Sherbet Lemon
 7. Originální Mandarin Sweetie
 8. Original Sweet Peppermint
 9. Původní hrubý Curly

Compact Styler (kompaktní styl)

Tento model byl speciálně navržen pro snadnou přepravu, například v kabelce. Hřebenový tangle Teezer Compact Styler má kryt, který kryje a chrání zuby produktu. Je menší než ostatní modely. Funkce Tangle Teezer Compact Styler je prezentována v pestré paletě barev, stejně jako atraktivní s kreativními kresbami a obrázky.

 1. Kompaktní Styler Cool Britannia
 2. Compact Styler Feline Groovy
 3. Kompaktní Styler Shaun Ovce
 4. Kompaktní Styler Pink Sizzle
 5. Kompaktní Styler Gold Rush
 6. Kompaktní Styler Silver Chrome
 7. Kompaktní Styler Pink Kitty
 8. Kompaktní stylista Markus Lupfer
 9. Kompaktní Penelope Pink
 10. Kompaktní stylista Hello Kitty
 11. Kompaktní stylista Lulu Guinness
 12. Kompaktní Styler Purple Dazzle
 13. Kompaktní Styler Rock Star černá
 14. Kompaktní Styler Star Bright
 15. Kompaktní Styler Pug Love

Kliknutím na odkaz na oficiální stránku distributora si můžete zakoupit kompaktní stylový kartáč a elitní salon. Pro vás, jako dárek z našich stránek, nabízíme slevu na každý hřeben.

Salon Elite (Elite Salon)

Tento elegantní typ hřebenů byl vytvořen pro kosmetické salony a dívky s konzervativním výhledem. Hřebenový tangle Teezer Salon Elite kombinuje lesklý a matný povrch. Má funkci - konvexní ve středu. Prezentováno v šesti barvách.

 1. Salon elitní půlnoc černá
 2. Salon elitní oranžový mango
 3. Salon elitní purpurové crush
 4. Salon Elite Blue Blush
 5. Salon elitní dolly růžová
 6. Salon elitní sherbet citron

Kouzelná kvetináč (Magic Flowerpot)

Model byl vytvořen pro děti. Hřeben Tangle Teezer Magic Flowerpot je průsvitný pohár, ve kterém můžete umístit doplňky na vlasy a hřeben. Připomíná si hrnce s květinou. Dětský hřeben Tangle Teezer osloví malé módy, protože rutinní česání se promění v vzrušující hru.

 1. Magic Flowerpot Popping Purple
 2. Magic Flowerpot Popping Pink

Aqua Splash (Aqua Splash)

Gadget speciálně navržený pro česání vlhkých vlasů, použití balzámů, masky a kondicionéry. Hřeben Tangle Teezer Aqua Splash je tvarován jako trubka, která může být pohodlně umístěna v koupelně na poličce a také použita jako stojan pro zubní kartáčky. Miracle štětec má pohodlnou rukojeť.

 1. Aqua splash černá perl
 2. Aqua Splash Blue Lagon
 3. Aqua Splash Zelená mořská
 4. Aqua Splash růžová kreveta

Angel

Model byl vytvořen speciálně pro dívky, které jsou zvyklé na hřeben s rukojetí. Hřeben Tangle Teezer Angel má tvar srdce a na zadní ploše je vzorek ve tvaru andělských křídel. Z hlediska funkčnosti není nižší než jeho předchůdci.

 1. Tangle Angel Precious Pink
 2. Tangle Angel Xtreme Black
 3. Tangle angel wow white
 4. Tangle Angel Xtreme Fuchsia
 5. Tangle Angel Totally Tyrkysová
 6. Tangle Angel Krásné zlato

Blow-Styling Paddle (Blow-styling paddle)

Tento typ hřebene byl vytvořen speciálně pro styling s vysoušečem vlasů. Materiál, ze kterého jsou hřebíčky vyrobeny, odolává vysokým teplotám ohřevu. Balení-styling pád Comb Teezer je často používán britskými řemeslníky pro profesionální styling. K dispozici je také pero. Může být ve dvou velikostech - velké a střední.

Blow-styling plný pádlo
Vyfukovací polopásek

Splétaný cherub (Tangle Cherb)

Tento vzhled se opakuje u některých předchozích modelů, pouze hřebeny jsou vyrobeny miniaturně. Toto řešení vám umožní nosit produkt ve své kabelce, stejně jako hřebenový Cheung Cherub je ideální pro děti.

 1. Tangle Angel Cherub Precious Pink
 2. Tangle Angel Cherub Silver
 3. Tangle Angel Cherub Wow White
 4. Tangle Angel Cherub Black
 5. Tangle Angel Cherub drahé modré

The Ultimate (Ultimate)

Toto je poslední vydaný model, který je zatím prezentován ve dvou barvách. Hřeben Tangle Teezer The Ultimate je určen pro styling vlasů. Vyhlazuje trosky vlasové šachty a dává ohromující lesk. Existuje rukojeť a zuby jsou delší než klasický model.

 1. Nejvyšší černá
 2. Konečná růžová

Všechny modely bez výjimky jsou vyrobeny s ohledem na patentovanou technologii.

Proč Tangle Teaser je ideální pro děti

Je velmi důležité, aby byl hřeben správně vybrán pro dětské kadeře. Křehká struktura mladých vlasů vyžaduje jemné a elegantní česání. Často se dělají obvyklé hřebíky a táhnou vlasy, plní život dítěte nepříjemnými okamžiky. Nezapomeňte, s jakou obtíží dokážete přesvědčit dítě, aby si vlasy hýčkalo, kolik výkřiků a rozmarů způsobuje tento proces. S hroučkem hřebečka můžete zapomenout na potíže a začít si užívat svůj čas s dítětem. Odhalování vlasů je zcela bezbolestné. Nemusíte se vyvíjet zvláštní úsilí, abyste vyčesali koltun ve vlasech dcery. Stačí držet kouzelný hřeben od horní části dole a problém se snadno vyloučí. Atraktivní design produktu vytvoří pro dítě příznivé vztahy s každodenní péčí o vlasy. Proto mnoho matek, které se starají o emocionální a fyzické zdraví dítěte, si koupí spletené hřebínky.

Objednejte jedinečný hřeben pouze na místě oficiálního distributora. Chcete-li koupit zboží za výhodnou cenu, klikněte na tlačítko "Objednat se slevou"

Pečlivě falešné!

Populární nové položky se zpravidla stávají předmětem zisku pro podvodníky. Internet je plný nabídek na koupi údajně originálního hřebínka Tangle teaser, ale ve většině případů, podle recenzí zákazníků, bezohlední prodejci nabízejí koupit čínský falešný. Dávejte pozor, abyste se na to nedostali.

Jak rozlišovat falešné?

 1. Věnujte pozornost ceně. Původní hřeben Shaun P vyrobený ve Velké Británii nemůže být levný. Často je zboží nabízeno za velkou slevu, zdánlivě kvůli rozdílu v průběhu předchozího nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že cena hřebene ve Velké Británii je od 10 GBP a při jakékoliv slevě nemůže být levnější než tato částka.
 2. Falešný hřeben se často prodává bez původního obalu, a pokud je balení, je vyroben z křehkého a nekvalitního materiálu. Dávejte pozor na detaily, pokud si všimnete: nedostatek loga na krabici; nápisy a obrázky nejsou jasné; Název písma je široký, pak je s největší pravděpodobností nabídnuto falešné.
 3. Falešné hřebeny, obvykle menší, mají tvrdé plastové zuby.
 4. V modelu Compact Styler jsou na okraji produktu dva proužky, které hladce proudí do jednoho. Nikdy nenajdete takové označení na falešném hřebenu, protože to jsou stopy původního výrobního stroje.

Než si koupíte módní gadget v jednom z internetových obchodů, přečtěte si recenze produktu. Zkušenosti lidí, kteří již získali hřeben, pomohou vyhnout se zbytečným nákupům.

Recenze

Za krátkou dobu se gadget stal neuvěřitelně populární mezi dívkami a ženami, matkami a babičkami. Uživatelé rádi sdílejí zobrazení o hřebenu, což potvrzuje jeho magický efekt:

Recenze 1. Tatiana Melnik, Dolinsk, 21 let.

Před týdnem jsem si koupil tuto originální malou věc za slevu! Mám model tangle teezer salon elitní panther černý. Uvedl, že je to profesionální model pro používání salonu. Vypadá velmi stylově. Tento zázračný zázrak dokonale odpovídal mým hustým vlasům. Teď už to bez ní nemůžu. Prostě lahodně vyhladí vlasy. Stávají se jako hedvábí, neroztrhnou, neodlomí. Je lepší zkusit jednou, než říct stokrát. Take nebude litovat.

Recenze 2. Nadezhda Stemnik, Zvenigorod, 26 let.

Získala jsem první zázračný štětec jako dárek k narozeninám od mé sestry. Volaný - splétý teezer salon elitní oranžový mango. Veselé zbarvení velmi, léto takový. Kvalita kartáče byla hotová, žádné stížnosti. Používám to každý den. Zvláště jako česání mokrých vlasů - nestříhá a nezůstane zaseknuto. Později jsem si koupil kompaktní verzi, která je menší u kabelky - Hello Kitty. Mně se líbí elitní model, protože je pro ruku mnohem pohodlnější.

Recenze 3. Vera Poluboyarova, Moskva, 33 let.

Mé dítě je s tímto hřebenem potěšeno: nosí ji všude s sebou, samozřejmě si hýbe i panenky. Děti, které právě takovou hračku zbavují, jsou pravdivé. Teď se zamotáme bez jakýchkoli záchvatů a jenom pro to může tvůrce dát do paměti mumie, ani neváhejte! Máme Penelope Pink, velmi roztomilá se srdcem.

Recenze 4. Svetlana Yurlova, Minsk, 28 let.

Nedávno jsem se rozhodla stát blonďatou, obecně jsem spálil vlasy s blond vlasy... Dívky, teď můžu jen pokrýt vlasy s tangl teaser, zbytek vlasů se hnít do vlasů v tatters. Stávají se porézní a drží na zubech. S mým Compact Styler Sizzle vlasy skrz hřeben. Super! Zdá se, že je hřeben jako hřeben, nečekal tak příjemné překvapení. Lepší tangl teaser přichází s ničím. Líbilo se mi, že to nemusí být umýváno tak často, jako můj dřevěný hřeben.

Recenze 5. Svetlana Stavrovskaya, Perm, 31 let.

Dlouho jsem si myslela, že koupím nebo ne. Hřeben je určitě značně propagován, ale nějak se nevěřilo, že je to přímo magie a cena ještě nebyla malá. Překonal jsem svou ropucha, objednal jsem kompaktní verzi (fialovou). Přišla jsem do Permu za 5 dní. Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na neobvyklý tvar, ale najednou jsem vyložil kouzlo, jak se klouže po srsti, nevytahuje vlasy a nevyhlazuje je. To je hezké. Nezaznamenal jsem žádné kouzlo, ale používám ho jen každý den s potěšením. Možná její zázračný efekt spočívá ve skutečnosti, že má všechno rád.

Kde koupit (cena, dodávka, sleva)

Původní hřeben můžete koupit u oficiálního distributora, který prodává zboží v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a v Bělorusku.

Naše stránky jsou věnovány péči o vlasy a jejich léčbě, a protože hřeben velmi jemně a pozitivně ovlivňuje vlasy, přidali jsme je do seznamu doporučených výrobků. Oficiální dodavatel souhlasil, že našim čtenářům poskytne malou slevu na jedinečný kartáč. Prodám hřeben s slevou na dárky z webu emaska.ru kliknutím na odkaz nebo vyplněním formuláře za článkem. Jakmile bude objednávka vytvořena, konzultant vás zavolá zpět, aby objasnil způsob doručení. Platba se provádí v okamžiku přijetí.

Samozřejmostí je, že původní štětka na vlasy není levná, ale její praktičnost, trvanlivost a kvalita vás zavírají do očí na tuto jedinou nevýhodu.

Tangle Teezer hřeben - vlastnosti a typy

Historie tvorby hřebenů Tangle Teezer

Tangle Teezer je moderní vlasový hřeben s jedinečným designem. Výrobek byl vyroben v Anglii poměrně nedávno: před několika lety. Hřeben se však podařilo získat důvěru zákazníků z celého světa. Například vévodkyně Kate Middleton tvrdí, že má rád tento hřeben.

Tangle Teezer byl vyroben v roce 2007. Tvůrcem produktu je kadeřnice Shaun P. Prezentoval svůj vynález na známé televizní show "Žraloci obchodu". Bohužel anglická podnikatelé nemohli ocenit Tangle Teezer. Žádný z miliardářů se rozhodl investovat do tohoto vynálezu. Oblíbenost na Tangle Teezer přišla o něco později.

Vlastnosti anglického hřebínka Tangle Teezer

Výhody hřebínového hřebenu:

Čistá rozkládá vlasy, aniž by jim ublížila.
Má příznivý účinek na pokožku hlavy díky masážním vlastnostem.
Je schopna si svléknout mokré vlasy.
Kompaktní, pohodlné a lehké
Snižuje ztrátu vlasů
Pomáhá zbavit se rozštěpených jezdců
Masáž hlavy

Nevýhody tangle teaser:
Hřeben elektrizujte vlasy
Tlusté vlasy se těžko hřebčí, protože kousky jsou krátké
Ve skutečnosti nejsou vlhké vlasy vždy možné hřebeny
Neexistence rukojeti pro mnohé se ukázala být nepohodlí, protože hřeben může vyklouznout z rukou.
Vysoká cena
Původní hřebínka není komerčně dostupná, lze ji objednat pouze online. Současně mnoho padělků.

Jak funguje oblíbený hřeben?

Odrůdy produktů

První verze hřebenového tangle teasera - permanentní klasika. Hřeben se pohodlně nachází v ruce a kombinuje všechny výše uvedené funkce. Náklady přibližně 1000r.

Kompaktní verze hřebínka Tangle Teezer. Obsahuje kryt, který uzavírá zuby. Je vhodné, abyste si s sebou vzali každý den nebo například na výlet. Má také různé barvy! Takový hřeben je ideální pro ženskou kabelku! Cenový hřeben Tangle Teezer Compact je 1200r.

Hřeben Aqua Splash od Tangle Teezer - pro česání vlhkých vlasů. Stroužky jsou vyrobeny z pružného materiálu. Tento model hřebene je navržen speciálně pro péči o vlhké vlasy. Hlavní výhodou hřebene je, že výrobek má nepromokavý povlak. Snadno se čistí. Pomocí tohoto hřebenu můžete rovnoměrně rozložit vlasový balzám po celé délce pramenů. Výrobek má protáhlý tvar. Hřeben lze použít po koupeli nebo při kosmetických procedurách.

Kartáč na vlasy vypadá velmi podobně jako originál, ale má větší rozměr. Má také polokruhový tvar. Tento hřeben je vhodný pro husté, kudrnaté a nepoddajné vlasy.

Jak můžete rozlišit originál od falešného?

Kupující musí věnovat pozornost následujícím údajům:

Tento hřeben Tangle Teezer se vyrábí ve Velké Británii.
Na švu hřebene by neměly být trhliny, stopy lepidla a jiné výrazné vady.
Na obalu s originálním produktem je značka kvality anglického výrobce (dva malé proužky). Z dálky můžete mít za škrábnutí takovou záře. Na balíčku není žádný takový rozdíl s nízkokvalitní čínskou falešnou značkou.
Žena musí vědět, že skutečná kartáč na vlasy od anglického výrobce nemůže stát příliš mnoho. Přibližná cena produktu činí 1000 až 1200 rublů (v závislosti na modelu hřebene).
Štěriny původního výrobku by měly být ploché a čisté.
Vyrábí se kartáč na vlasy flexibilní plast. Během dlouhodobé přepravy zboží není deformován ani poškozen. Čínské zboží je často vyrobeno z nekvalitního plastu.
Dodávka zboží je poměrně rychlá. Kupující může získat originální produkt na nejbližší poště. Poskytnuto a možnost doručení kurýrem. Proto není potřeba nakupovat nekvalitní výrobky od bezohledných výrobců.

Tangle Teezer Original - 3 mýty o zázvorovém hřebenu pro vlasy

Jsem obětí reklamy. Věřím v kouzelnou sílu plastových zubů, že odhalím vlasy jediným pohybem, okamžitě jsem našel způsob, jak si koupit zázračný hřeben Tangle Teezer.

Žila se mnou už skoro rok, plášť radosti rychle odletěl - a jsem připravený podělit se o své zkušenosti.
Co potřebujete vědět o tomto hřebenu před nákupem?

Nejprve se podívejme blíže. Objednal jsem si vlastní kopii z Filuniku, v našem městě Tang Teaser není na prodej.
Hřeben je zabalen v průhledné krabičce.

Vybrala jsem si klasickou černou barvu, zbývající barevné kombinace mi připadaly příliš frivolní.

Povrch hřebenu byl manželství: na povrchu jsou téměř znatelné dlouhé škrábance, téměř v centru, vedle tištěného loga značky.

Vzhledem k ceně hřebene bylo zcela nešťastné získat takový špatně kvalitní produkt.
Ale všechny dojmy zjemňovaly pocit očekávání.

Než se podíváte na dojmy, pár dalších fotografií těch nejpatentovanějších zubů různých délek, které umožňují snadné česání a rozmazání spletenců:

A fotografie pod úhlem:

A teď si to představme!

Mýtus 1
Tangle Teezer hřeben hřebí vlasy snadno. Dokonce i když večer chodíte do postele s mokrými rozcuchanými vlasy.

Kartáč je opravdu pěkný a snadno klouže nad položenými vlasy.
Ale všiml jsem si, že všechny vlasy (a já nemám příliš husté vlasy, níže je fotka), ona se nekompletuje, ale pouze vyhlazuje horní vrstvu vlasů.
Zuby nemají dostatečnou délku pro uchopení spodní vrstvy. A síly - prostě se hladce rozptýlejí, přejíždějí překážky.
Mimochodem, jestliže se zablokuje v zamotaném spleti vlasů, budete muset těžce vytáhnout. Stejně jako u obvyklého hřebene. A když spíte s mokrou hlavou v dopoledních hodinách, je hnízdo zamotané vrany, a pak bez bolesti je nereálné.
Nebo můžete jednoduše vyhlazovat vlasy shora.
Proto zůstává mi tajemstvím, jak můžete snadno a rychle vyčesat zamotané suché vlasy.

Mýtus 2
Tangle Teezer lze použít na mokré vlasy. Kefka jemně rozkládá vlasy, aniž by ji vytrhla.

Snažil jsem se vyčistit mokré vlasy, první dojmy byly pozitivní. Štětec snadno česá dlouhé vlasy zhora dolů, aniž by se na okamžik ocitl. Všechny překážky ve formě rohoží a uzlíků se zdají rozpouštět.
Ale všechno bylo jasné, když jsem se podíval po štětce po česání.
Všechny její zamotané vlasy zůstaly na ní! Tangle Teaser je jednoduše a snadno vytáhl z hlavy!
Na štětce bylo hodně vlasů!
Mnohem víc, než když si mám mokré vlasy s obyčejným hřebenem.
Několikrát jsem se pokusil opakovat experiment a sledoval proces. Z nevysvětlitelného důvodu Tangle Teaser vytáhne spoustu vlasů v jednom úderu, jako by byli špatně zajištěni a s potěšením zanechali hlavu při prvním podání rukou se zuby Tangle Teaser.
Trochu mě to vyděsilo a vrátil jsem se k obvyklému hřebenu, po kterém není situace tak kritická.
Nepřipojuji fotografie z podlouhlých vlasů z estetických důvodů.

Mýtus 3
Speciální tvar hřebenu vám umožní pohodlně jej držet ve vašich rukou a zabránit tak klouzání.
My Tangle Teaser ze série Original. Pokud si vzpomínám, tato série se považuje za nejvíce ergonomickou. Ale znovu jsem připravena argumentovat - držet hřeben v mých rukou není tak pohodlný. Plast je kluzký, hladina kartáče je hladká - v jakémkoli nepříjemném pohybu, který letí z mých rukou. Nechal jsem svůj obvyklý hřeben tak často, jako je tenhle.

Abych pochopil to, co jsem zažil na Tangle Teaser, je níže stručný popis mých vlasů.
Výchozí údaje: tenké, dlouhé, hnědé, rovné vlasy.
Problém: neustále zmatený.
Fotografie vlasů pro přehlednost:

Obecné dojmy z Tangle Teezer Original
Tento hřeben mě nezapůsobil. S ní je příjemné masírovat hlavu, hřeben a vyhladit vlasy. Na hřebenu zůstává příliš mnoho vlasů.
Vlasy se táhnou nebolno, jako by se s radostí dostali ven. :)
Někdy ji používám, ale častěji se snažím dosáhnout pravidelného hřebene.

Podle mého názoru jsou vaše peníze absolutně nestojí za to.

Hodnocení: 2
Cena: 10 liber na akcii.
Použijte termín: o málo méně než rok.

Máte Tangle Teezer? Spokojeni? Nebo raději jiné hřebeny? Co používáte?

Tangle Teezer uvolnil hřebeny pro psy

Foto: Zdvořilost Pet Teezera

Jsou dobré pro co nejvíce chlupaté

Oblíbená značka Tangle Teezer rozšiřuje svůj sortiment: nyní také dělají hřebeny pro psy. Vyvinula je Shaun Palfri, kadeřnice, která před více než deseti lety přišla s perfektní kartáč na vlasy. Vypadá to, že štětce pro lidi a psi jsou podobné. Rozdíl spočívá v tom, že hřeben psů nejen odhaluje vlnu, ale také pomáhá hýbat se zvířetem.

Funkce Pet Teezer spočívá v tom, že štětiny hřebenu mají různé délky a jsou uspořádány v určitém pořadí - to vše umožňuje bezbarvým a efektivním rozmotávání vlasů. Hřeben určený speciálně pro česání dlouhosrstých, vlnitých a kudrnatých zvířat: pudlíky, Shih Tzu, Bichon Frise, Cocker Spaniels, Yorkshire teriéři, maltští lapdogové.

Hřeben Tangle Teezer

Zdraví a krása vlasů závisí na kvalitě péče, která je založena nejen na kosmetických přípravcích, ale také na mechanickém nárazu - česání. Slavné značky začaly vyrábět vlasové doplňky. Skutečným hitem byl hřeben Tangle Teezer - stylový, praktický a bezpečný pro vlasy. Často po česání, majitelé tlustých nebo příliš málo vlasů si všimnou, že zůstávají na příslušenství; Výrobci kartáčů jsou přesvědčeni, že jejich "gadget" nezpůsobí takové problémy.

Zvláštní funkce

V hřebíčku Tangle Teezer je všechno neobvyklé: od neformálního lakonického designu až po jeho funkčnost, při pohledu dopředu, si všimneme, že mezi sortimentem jsou výrobky pro každodenní použití ve sprše nebo při mytí, aplikaci masky nebo balzámu.

Co je zvláštní o kulatém hřebenu, zeptáte se? Faktem je, že modely štětce Tangle Teezer mají 30 let zkušeností se spoluprací se Shaunem Pulfreyem jako kadeřníkem a všemi jeho triky pro vytváření dokonalých a poslušných kadeří. Popis výrobku je následující: zjednodušený hřeben s měkkými, hladkými zuby různých délek, které při česání usnadňují odlupování uzlů vytvořených na vlasu, hladké načechrané nehty, tvar kudrnaté vlasy a dokonce i hřeben dětských vlasů. Kartáče na vilu jsou tuhé a současně elastické na dotek, snadno se ohýbají a nepodléhají mechanickým deformacím. Zázračný hřeben "neroztrhne" vlasy ani od kořenů, ani od špiček, přičemž pečlivě chrání všechny vlasy.

Populární originální kartáček Tangle Teezer je vhodný pro použití - její zakřivený tvar bez držadel vypadá jako tvar ruky (mimochodem existují modely s pohodlnou rukojetí na skladě). Odolné materiály ve složení, včetně silikonu, zvyšují očekávanou životnost výrobku i při častém každodenním používání.

Známá americká kadeřnice Tangle Teezer může být použita i na mokrých vlasech (pravděpodobně každý slyšel, že vlhké vlasy nemohou být česané, protože se snadno "protáhnou" a zlomí).

Módní štětec Tangle Teezer bude pravděpodobně vítaným a cenným dárkem pro dívku a ženu, která se stará o krásu a zdraví vlasů.

Výhody a nevýhody

Stuha na vlasy Tangle Teezer, která se stala populární a žádoucí kartáč na vlasy, nepřestává být oblíbeným doplňkem pro péči, protože má cenné výhody a vlastnosti, o kterých budeme mluvit.

 • Sortiment výrobce zahrnuje hřebíky Tangle Teezer pro suché (Ultimate, Compact Styler, Salon Elite) vlasy a mokré vlasy (Aqua splash). Dva typy se vyznačují svým tvarem, ačkoli uspořádání setů je stejné.
 • Kromě originálních kartáčů pro každodenní použití pro krásný sex má značka profesionální příslušenství určené pro použití v kosmetických salonech.
 • Tangle Teezer hřebíky se liší velikostí: existují originály a miniaturní verze s víkem, které se pohodlně nosí v kabelce.
 • Kartáče jsou vyráběny nejen pro slušný sex, ale i pro muže kolekce mužů Compact Groomer.
 • Stylový a různorodý design kartáče Tangle Teezer umožňuje vybrat si model podle svého výběru: kromě kopií pro dospělé obsahuje kolekce značky i menší hřebíky pro děti s postavami ze slavných amerických karikatur nebo neobvyklých tvarů.
 • Každý model příslušenství Tangle Teezer má vysokou teplotní odolnost, takže jej lze použít při sušení vysoušeče vlasů při nejvyšší možné teplotě.
 • Kroužky Tangle Teezer mají dodatečnou antibakteriální úpravu, díky níž jsou v bezpečí při péči o citlivou pokožku hlavy.
 • Z nedostatků stojí za zmínku spíše vysokou cenu za módní zboží: klasická kartáč na vlasy bude stát od 1300 rublů, miniaturní verze od 1500 rublů, pro děti od 1 400 rublů.
 • Dalším důležitým rysem je obrovský počet falešných doplňků, takže takřka každá žena (která chce ušetřit peníze nebo koupit stylové "klasiky" za výhodnou cenu) riskuje, že bude kupovat nekvalitní kopii za obrovské množství peněz.

Zobrazte druh a který je lepší

Verze Compact Styler Tangle Teezer je jedním z nejprodávanějších. Princip fungování kartáče je podobný klasickému formátu, pouze miniaturní verze má další víko, které vám umožní nosit příslušenství s vámi v kabelce, odvézt do práce nebo jít do posilovny. Nová kompaktní Styler ve zlaté barvě zůstává hygienická díky víku, původní štětiny snadno odhalují vlasy všude, dokonce i ve společnosti, která ocení profesionální příslušenství. Odstíny malé fialové brošně, oslnění zlatem a některé další umožňují, aby předmět kosmetiky byl stylový a jedinečný.

Zakřivený tvar nové vlasové kartáče Salon Elite panter detangler usnadňuje použití nejen v salónních podmínkách, ale také doma. Kruhový model je tradičně prezentován v pěti barvách (s výjimkou omezených edic) a černé, růžové jsou považovány za nejoblíbenější.

Značka Ultimate Finishing se liší od většiny modelů ve svém tvaru: má pohodlné uchopení, štětiny jsou podobné jiným provedením: silné a elastické různých délek, které se rozprostírají směrem dolů a rozkládají i ty nejkusnější vlasy. Standardní barvy jsou standardní: černá, růžová.

Angel Brush s rukojetí americké značky je jednou z jeho novinek, která má jedinečný a jedinečný design - obraz anděla. Po propuštění model Angel Tangle Teezer vytvořil skutečný pocit a způsobil nejednoznačné reakce. Tvar kartáče je neobvyklý: ve tvaru srdce s křídly na přední straně, má pohodlnou rukojeť. Výrobce říká, že jej můžete použít rukojetí nebo přidržet kartáč Angel přímo za křídly, čímž zvyšujete citlivost. Kromě jedinečného designu má tato značka antibakteriální povlak.

Série Aqua splash Tangle Teezer je jedním z aktuálních produktových řad značky. Masážní hřeben má originální tvar zubů a plochou formu, která eliminuje stagnaci vody v něm a umožňuje racionální rozložení produktu na vlasy. Originální tvar je pohodlný pro použití a držení v ruce kvůli protiskluzové skříni. Profesionální kartáč Aqua splash v současné a stylové černé barvě černé perly nebude jen bohatstvím pro lázeňské léčby, ale také plnohodnotným asistentem v každodenní péči o suché vlasy.

Pánská kompaktní tlustáčka je určena pro muže, kteří se starají o vlasy a vousy (pokud jsou k dispozici). Lakonický černý hřeben kompaktního tvaru s víkem, měkkými a trvanlivými zuby může vyčesat nejvzácnější vousy a povstaleckou hlavu vlasů moderního muže.

Profesionální inteligentní hřeben Blow-Styling Full Patch Tangle Teezer s praktickou rukojetí je navržen tak, aby vytvořil styl a použití ve specializovaných prodejnách, kde se snaží používat nové předměty. Neobvyklé zuby plného pádla Blow-Styling jsou tvarovány jako malé lahve (lišící se výškou) a umožňují Vám dobře hřebenit vlasy, aniž byste je ublížili. Mimochodem, původní tvar zubů vyhlazuje vlasy při nízké a maximální teplotě vzduchu v sušičce, tepelně odolný materiál se nedeformuje, naopak pomáhá vlasům zůstat zdravé a lesklé.

Brush Magic Flowerpot má originální design: model je vyroben ve formě vícebarevného květu s krytem. Inovativní tvar štětce zaujme mladé dámy, které někdy nechtějí pokrýt vlasy; Jsme si jisti, že Magic Flowerpot se bude vyrovnávat s úkolem péče o dívku a umožní princezně vychutnat si proces česání. Dětská novinka osloví dospělou stylovou dívku, která oceňuje originální design a širokou funkčnost, bezpečnost a povědomí o značce.

Jedna z nejnovějších verzí legendárního štětce na vlasy Originální tlusté kudrlinky si zaslouží pozornost díky bohaté barvě vína a ve svých vlastnostech není nižší než ostatní modely: lakonický kulatý tvar, původní velikost, zuby různých výšin, bez víka.

Original Candy Cane model má originální velikost a má jedinečný design: bílou základnu s červenými (spíše mrkvovou barvou) hřebíček. Velký kartáč na vlasy bude vhodný pro domácí péči o suché a mokré vlasy, pro vycestování byste si měli vybrat model s uzávěrem.

Odrůdy hřebíků Tangle Teezer jsou působivé a umožňují vám vybrat vhodný a spolehlivý model pro péči o vlasy. Ze všech rozmanitostí lze poznamenat, že kartáče Tangle Teezer se liší velikostí (od mini verze pro kabelku pro původní velikosti), tvar (zjednodušená, tradiční s rukojetí), účel (pro děti, muže, ženy), účinek nebo mokré vlasy, rozložení masky nebo balzám na vlasy, masáž, styling v salonu nebo doma).

Hřeben Tangle Teezer

Tangle Teezer hřeben je možná nejoblíbenější hřeben na světě. Získala miliony dívek z celého světa, včetně hollywoodských hvězd a slavných kadeřníků. Ještě nevíte, jaký druh zvířecího hřebíku Tangle Teaser? Pak se připravte na to, abyste se dozvěděli hlavní tajemství svého fenomenálního úspěchu! Jak to funguje, co je vyrobeno, jaký typ vlasů je vhodný, zda skutečně rozkládá a chrání vlasy, zda se dá použít na mokré vlasy - odpovědi na tyto a další otázky zjistíme společně s místem Silkych vlasů.

Zázračný hřeben Tangle Teezer

Tangle Teezer je revoluční krása gadget, který vytvořil anglický kadeřník Shaun P. Jedná se o ergonomicky pohodlný hřeben, který se snadno vyrovnává se zamotanými vlasy bez poškození. Je snadné se s kamarády spojit s jakýmkoli typem vlasů - kudrnatými, rovnými, prodlouženými, pevnými, tenkými, dětinskými a dokonce s paruky. Revoluční byla skutečnost, že vám umožňuje hřebenit vlhké vlasy a od kořenů, a ne od špiček.

Shaun P. dlouhodobě sledoval ztrátu vlasů při česání a strávil 4 roky vyvíjením štětce. Takhle se objevil hřeben Tangle Teaser, světový nejprodávanější model.

Jaký je tajný hřeben Tangle Teaser

Hřeben Tangle Teezer COMPACT STYLER

Tajemství tohoto nádherného štětce je v komplikovaném designu založeném na:

 1. Materiál, ne elektrizující vlasy.
 2. Ergonomický tvar, který se pohodlně drží v dlani.
 3. Kompaktní velikost (12 x 8 cm)
 4. Zvláštní zuby různých délek v přísném pořadí.
 5. Jasný, originální a nezapomenutelný design.

Tangle Teezer Výhody

keř na vlasy Tangle Teezer pro děti

Takže, jaké jsou klíčové výhody tangle Teezer štětcem nad ostatními.

 • Může být použit na mokré a suché vlasy.
 • Kombinování může začít od kořenů, a ne jen od špiček.
 • Perfektně rozkládá vlasy a dokonce i rohože.
 • Nevytváří průřez vlasových konců.
 • Vlasy jsou poslušné, hladké a hedvábné.
 • Nevytrhá vlasy a jemně masíruje hlavu.

Tento hřeben velmi jemně hřebuje a rozkládá vlasy díky speciálním zubům. Tajemství spočívá v tom, že jsou vyrobeny z měkkého materiálu, který rozkládá spleť, ale vlasy nevytrhává. Krátké zuby pracují na povrchu, dlouhé se pohybují dovnitř.

Jaké vlasy jsou vhodné pro Tangle Teezer

hřebínka Tangle Teezer AQUA SPLASH

Hřebík Tangle Teaser se hodí pro všechny typy vlasů. Ideální - střední a dlouhé vlasy, náchylné k zamotání. Kudrnaté vlasy se trochu zahalily. No, zkrátka, také se vyrovnává, protože se nebojí rohoží.
Na tenkých vlasech je tento kartáč schopen vyměnit žehličku. Vyhlazuje se dobře, ale nepoškozuje vlasy.

Tangle Teezer vzory kartáčů a modely

Tangle Teezer Comb modely

Tangle Teezer má spoustu různých designů a modelů.

 • ORIGINÁL - "S VYSOKÝM GLYS FINISHEM". Tato klasická kartáč na vlasy dělá vlasy lesklé a dokonale hladké. Má speciální tvar s prstem.
 • SALON ELITE - "DUAL MATT VYSOKÝ GLYS FINISH. Nová verze Tang Teaser, určená především pro profesionály. Má mírně konkávní tvar, matnou a lesklou stranu.
 • COMPACT STYLER je kompaktní model s ochranným krytem pro nošení v kabelce o rozměrech 8,5 x 6,5 cm.
 • AQUA SPLASH - Nový TangleTizer má protiskluzovou trubkovitou rukojeť, která je uvnitř dutá. Určeno speciálně pro mokré vlasy, použití masky.
 • MAGIC FLOWERPOT - kouzelná kvetináč pro děti. Originální design Tangle Teezer pro mladé Rapunzel.

Zázračný hřeben Tangle Teezer

Výrazné vlastnosti

Existuje určitý seznam charakteristických znaků hřebenu, který je odlišuje od jiných podobných příslušenství:

 1. Má kompaktní velikost a širokou paletu moderních barev.
 2. Vyrovnává se s česáním nejen vlhkými, ale i suchými kudrlinami, aniž by je poškozovalo.
 3. Zvláštní zuby hřebene snadno a jednoduše zvládnout problém zmatených i velmi tlustých a kudrnatých pramenů.
 4. Při vyčesávání vlasů není vytaženo, což zabraňuje vzniku dělených konců.
 5. Nejlepší volbou pro péči o kadeřníky dětí.

Měkké zuby hřebene, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, jsou uspořádány ve dvou řadách. Díky této funkci můžete rychle a pečlivě zkombinovat prameny libovolné délky.

Výhodou je, že je ideální pro kadeře jakéhokoli druhu, a proto se účinně vyrovná s nejsložitějšími uzly a spleťami. Jedinečný a ergonomický tvar zajišťuje pohodlné používání - je pohodlně umístěn v ruce a neklouzá.

V kombinaci s česáním dodává tato štětec jemnou masáž pokožky hlavy, která nakonec stimuluje přirozený růst pramenů.

Účel

Štětec Tangle Teezer je ideální volbou pro každého, kdo se opravdu stará o své vlasy.

Tento produkt je nejlepším řešením pro majitele dlouhých kadeří, protože pomůže udržet zdravý a atraktivní vzhled vlasů.

Výrobce kartáče zajišťuje, že dokáže současně čelit několika běžným potížím, které se pravidelně objevují u vlastníků dlouhých pramenů:

 1. Během procesu žehlení štětec zachová strukturu každého vlasu, což nakonec udržuje zdravý vzhled kudrlin.
 2. Hřeben se nerozbije a nevytahuje vlas ani za podmínek nadměrně aktivního česání.
 3. Tato jedinečná položka, pokud je to nutné, se rychle a snadno dokáže vyrovnat i s nejvíce beznadějnými spleťami.
 4. Díky této štětce je možné provést proces česání od kořenů a následovat po celé délce až ke špičkám.
 5. Tato štětec je skvělým řešením pro majitele kudrnatých, dlouhých a dlouhých kudrlin. Je vhodný také pro paruky.
 6. Většina zástupců krásné poloviny lidstva tvrdí, že se stala nepostradatelným nástrojem při distribuci různých balzámů a masky vlasy.

Klíčové výhody

Každý den jsou vlasy vystaveny negativním agresivním účinkům vnějších faktorů - kosmetiky, šamponů, opalovacích vlasů, curlingu a žehlení.

Díky jedinečnému štětce má každá dívka příležitost každý den řádně pečovat o vlasy a přitom zachovávat přitažlivost a zdraví každého vlasu:

 1. Nejjemnější česání pomáhá zachovat hustotu a integritu struktury nejen mokrých, ale i suchých kadeří.
 2. Flexibilní zuby zajišťují snadné a jemné čištění. Díky této funkci, dokonce i těžce zamotaným nebo vlhkým pramenům, bude možné bez problémů hřeben a neztratí ani jeden vlas.
 3. Po použití tohoto hřebenu se vlasy neelektrifikují, je lepší stylovat a ne tlačit.
 4. Kartáč nestačí kudrlinky, což snižuje jejich křehkost a zabraňuje vzniku dělených konců.
 5. Měkké zuby zaručují jemnou masáž pokožky hlavy, která má pozitivní vliv na krevní oběh. Výsledkem je aktivace přirozených procesů růstu vlasů.
 6. Pohodlný nástroj pro rovnoměrné nanášení různých kosmetických prostředků po celé délce kadeří.

Mezi nedostatky je třeba uvést pouze jednu - poměrně značné náklady na takové příslušenství.

Rozmanitost modelů

Kouzelná květináče

Štětec je určen pro děti, proto má jasný a originální vzhled. Pečlivě a jemně si vlasy pokrývá, aniž by vyvolávala pocit nepohodlí. Často jsou dětské kadeře zamotané kvůli zvýšené aktivitě, takže s tímto štětcem se můžete rychle a snadno podařit přivést kudrlinky dítěte do pořádku.

Blow styling plný pádlo

Poskytuje dokonalý styl. Kartáč na vlasy má určité rozdíly - je vybaven velkým pracovním prostorem s měkkými zuby v kombinaci s rozšířenou rukojetí.

Kartáč je velmi komfortní při česání mokrých kadeří a sušení foukáním. Speciální technologie uspořádání zubů pomáhá rychle odstranit přebytečnou vlhkost z pramenů, což usnadňuje jejich česání.

Díky tomu výrazně šetří čas používání vysoušeče vlasů a také zabraňuje přehřátí pramenů.

Aqua splash

Funkce - kartáč se nesklouzne ve vzpřímené poloze. Výsledkem je, že tento typ hřebene je ideálním řešením pro ty, kteří často používají masky pro kadeře, stejně jako pro česání vlhkých pramenů.

Compact Styler

Ideální volba pro aktivní osoby, které potřebují kompaktní a pohodlné příslušenství, které může rychle a přesně přinést hlavu vlasů do pořádku. Kartáč je dobrým řešením pro cestování, protože je doplněn speciálním krytem, ​​který zabraňuje poškození zubů.

Salonní elita

Zvláštností tohoto hřebenu je tvar není tak zakřivený, vyrovnanější. Uspořádání zubů je podobné klasické verzi. Dokonalé česání vlhkých a suchých kadeří, pečlivě oddělujete všechny vlasy a masírujete pokožku hlavy. Elegantní a atraktivní design zdůrazní individualitu hostesky.

Jak rozpoznat falešný?

Analogové hřebeny mají hrubší zuby a nejsou tak odolné jako původní výrobek. Nízká kvalita plastových kartáčů na rozdíl od originálů není charakterizována speciálním leskem a strukturou zrcadel.

Některé důležité skutečnosti o originálu:

 1. Země původu kartáčů je Velká Británie, proto žádné jiné země nelze označit za výrobce.
 2. Výrobek musí mít nutně jasnou fotku tvůrce na obalu - Sean P. Obal musí být vyroben z pružného plastu, který se nedotýká ani během přepravy.
 3. Důležitou charakteristickou vlastností je to, že na okraji štětce jsou dvě kapely, které hladce sbíhají do jednoho. Nejprve je lze vzít na škrábnutí, nicméně není. Na padělcích nebo levných analogových položkách nejsou žádné škrábance.

Důležité je, že analogový kartáč vypadá jako vysoce kvalitní produkt, ale nebude schopen splnit deklarované sliby.

Emisní cena

Po vzhledu tohoto jedinečného kartáčku se objevilo mnoho falešných reklam. Cena je poměrně vysoká a začíná od 800 rublů.

Kartu můžete zakoupit v obchodech na internetových stránkách nebo od oficiálních zástupců. Aby nedošlo k zklamání z nákupu zboží nízké kvality za relativně slušné peníze, je lepší nakupovat prostřednictvím oficiálních prodejců nebo ve specializovaných prodejnách.

Je třeba zůstat ostražitý a neměli by být pokoušeni příliš přístupnými nabídkami.

Recenze

Julie

Koupil jsem tento zázvor před pár lety. Jsem spokojen s nákupem v zásadě - velmi dobře česanými kudrlinami - rychle a snadno. Suché vlasy po tom, co elektrizují a ležou ve vlasech mnohem lépe.

Evgenia

Miluji tento hřeben, protože mi zachrání můj problémový vlas. Moje zámky jsou dlouhé, tlusté, tenké a stále zakřivené do vyjednávání. Jsou snadno vyladěny dvojicí světelných štětců. Další důležitou výhodou je přežití. Úspora celého těla po opakovaném pádu na různých plochách, včetně dlaždice.

Olga

Zamiloval jsem se do tohoto hřebenu kvůli tomu, že snadno vyzařuje moje kudrnaté mokré nebo mokré vlasy. Pro mě to bylo nejlepší řešení. S suchými prameny se také výborně chová. Doporučuji všem děvčatům, aby to zkusili.

Tangle Teezer - hřeben pro všechny vlasy

Tangle Teezer je unikátní ergonomický kartáč na vlasy. Byl vyvinut britskou stylistkou, která se snažila vyřešit problém zamotaných vlasů. Kartáč získal celosvětovou popularitu. Mezi dalšími hřebeny vyniká neobvyklým jasným designem, materiálem s antistatickým účinkem a originálními zuby, které umožňují vyčesávat i ty nejobtížnější, kudrnaté vlasy bez nepohodlí.

Vlastnosti zázračného hřebene

Dokonce i vizuálně klasická Tangle Teezer se liší od jiných vlasových kartáčů. Je malý a oválný a nemá obvyklé rukojeti. Můžete zvýraznit následující rozdíly:

 • rozměry 12x8 cm;
 • Komfortně se hodí do ruky kvůli neobvyklému tvaru a měkkým liniím;
 • Materiál naprosto nezakrývá vlasy;
 • Umístění a délka měkkých zubů nejsou stejné jako u běžných "masáží".

Zuby se liší velikostí - řada krátkých se střídá s řadou dlouhých. Jsou vyrobeny z bambusu nebo silikonu. Kvůli pružnosti dochází k česání a měkkost "štětin" zajišťuje jemnou manipulaci a umožňuje vám neškodit vlasy.

Výhody a nevýhody

Oblíbenost výrobků značky Tangle Teezer získala díky mnoha výhodám:

 • ergonomický design;
 • schopnost pokrýt i mokré vlasy;
 • stylový design;
 • respekt k vlasům;
 • možnost použití s ​​prodlouženými prameny;
 • ochrana před rozdělenými konci.

Nevýhody:

 • nutnost zvyknout si na neobvyklý tvar;
 • vysoká cena kartáče;
 • nelze použít při sušení vysoušeče vlasů;
 • neschopnost udělat nádherný styl - Tangle Teezer vyhladí vlasy.

Díky vyhlazovacím vlastnostem může vyměnit žehličku Tangle Teezer. Nejen ženy mohou používat štětec, ale i muže.

Odrůdy kartáčů

Rozsah tangle teaser zahrnuje několik druhů hřebenů. Každá z nich má určité "cíle" a malé funkční rozdíly. Kromě toho je každý model prezentován v několika barvách - jsou černé, vínové, růžové, žluté a dokonce s leopardovým vzorem.

Tipy pro výběr videa

Jakýkoli populární produkt je falešný a Tangle Teezer není výjimkou. Falešné výrobky mohou vypadat jako originál, ale účinek použití bude velmi odlišný. Všechny výhody tohoto kartáče jsou ztraceny. Čínské repliky jsou mnohokrát levnější, ale z nich není moc smysl. Originálnost můžete ověřit pomocí speciální aplikace.

Náklady na původní hřeben

Čínské repliky je možné zakoupit za malou cenu, ale originální efekt stojí za to čekat od nich. Tato spleťová tezaře není levná. Náklady se liší v závislosti na místě prodeje a zvoleném modelu. V evropských obchodech si můžete objednat na 10-15 dolarů, cena v Rusku se pohybuje od 1000 do 2500 rublů.

Jak se starat

Materiál, z něhož je vyroben Tangle Teezer, zabraňuje růstu bakterií, ale pravidelně akumuluje mazu, prach a zbytky stylingových výrobků.

 • Je snadné umýt štětcem, je možné použít běžný šampon.
 • Doporučuje se to provádět nejméně jednou týdně.
 • Je také žádoucí vyčistit prostor mezi zuby štětcem nebo kartáčem.

Jak se hřeben objevil v průběhu let?

Recenze

Tatyana: Když móda pro tyto kartáče šla, objednal jsem ji na čínském místě. Nebyl jsem spokojen s výsledkem a nechápal, proč je každý obdivuje tolik. Pak mi dal originál a byl jsem překvapen obrovským rozdílem mezi nimi. Když se rozšíření vlasů - Tangle byla skutečná spása.

Anastasia: Mám kudrnaté "afro" vlasy a kvůli nim jsem vždycky trpěl. Měla krátký účes, protože česání tohoto hnízda je neskutečné... Bylo to, dokud jsem si koupil Tangle Teezer. Není to levné, ale stojí za to. Tangle Teezer byl pro mě ideální - konečně můžete hřebenit mokré vlasy bez bolesti.

Veronika: Už dlouho používám hřeben Tangle Teezer, jsem shromáždil téměř kompletní sbírku. Takové pohodlné kartáče se předtím nikdy nesetkaly. Normálně můžete po mytí, po vítr a dokonce i během barvení vyčesat vlasy. Doufám, že se s nimi nikdy nezúčastním.

Pro Více Informací O Suché Vlasy