logo

Rozkrojení vlasových kartáčů

Problém rozštěpených konců vlasů je znám téměř každé dívce. Jejich vzhled je výsledkem porušení elasticity a hustoty vlasových tkání, kvůli nimž dochází k stratifikaci. Samozřejmě, taková podmínka není fatálním problémem, ale způsobuje pocit kosmetické chyby.

Rozdělené konce jsou primárně známkou nezdvořilých vlasů. Vypadají docela ošklivě, nešikovně, kromě neustálého zmatení, což je důvod, proč některé varianty účesů ani nemohou snít. Existují různé způsoby řešení tohoto problému, ale speciální hřeben je považován za nejkrajnější a nejúčinnější.

Leštění vlasů

Rozdělené konce vlasů naznačují narušení jejich struktury. Navíc poškozené oblasti, které prošly delaminací - již nelze obnovit. Stále se předpokládá, že problém může být řešen po řezání špiček. Ve skutečnosti se však i po stříhání situace velmi brzy objeví. Navíc pro mnoho žen je délka vlasů velmi důležitá, a proto ne každý z nich je připraven k takovýmto kardinálním krokům.

Relativně nový postup, nazvaný leštění vlasů, řeší problémy rozštěpených konců bez nežádoucích důsledků. Jeho hlavní výhodou je zachování délky, což je velmi důležité pro ženy, které mají určité problémy s jejich budováním.

Postup lze provést různými způsoby. V salónech se leštění vlasů obvykle provádí pomocí speciálních tipů na standardním stroji. Nákup takové trysky je mnohem ekonomičtější, ale pouze pokud máte již vlastní stroj. Jinak budete muset koupit kompletní sadu.

Speciální hřeben z dělených konců bude stát víc než samostatná tryska. Přesto je výhodnější a výhodnější než nákup plnohodnotného kadeřnictví a soupravy trysek. Kromě toho můžete použít tento hřeben sami a jeho účinnost při odstraňování dělených konců je mnohem vyšší.

Obecně lze zvýraznit následující výhody hřebíků:

 • Ušetříte délku vlasů. Lopatky tohoto hřebenu jsou navrženy tak, aby sejmuly asi 3-6 mm. rozdělené konce, takže si ani nevšimnete žádný negativní vliv na růst kudrlin;
 • Praktičnost. Zapomeňte na neustálé potírání kabelů. Na rozdíl od standardních strojů je moderní finišer kompaktnější a je vybaven bateriemi. Takový "hřeben" se dá snadno dostat na silnici;
 • Úspory. Samozřejmě, speciální hřeben na ořezávání stojí mnohem víc než jen jednoduchá tryska. Ale na druhou stranu vám umožní úplné opuštění dalších výdajů na výlety do salonu, takže se brzy vyplatí. Vy sám budete mít možnost pečovat o své kudrliny doma;
 • Lehkost Použití stroje nevyžaduje speciální dovednosti. Používá se téměř stejným způsobem jako pravidelný hřeben;
 • Zotavení. Zatímco se vlasy oddělují od plastového hřebene, speciální trimmer nejen odstraňuje poškozené oblasti, ale také vyrovnává kůžičku a vytváří hojivý účinek, díky kterému se v blízké budoucnosti neobjeví svaz vlasů;

Modely

Zavolejte takové zařízení jednoduchý hřeben nemůže. Stroj se vzdáleně podobá známému příslušenství pro péči o kadeře. Ve skutečnosti zvoní, to znamená, že je vybaven speciálními čepelky. Když používáte takový hřeben, současně vyhlazuje kadeře a automaticky odstraní oblasti štípání, aniž by vůbec ovlivnila délku vlasů.

Speciální stroj, o kterém mluvíme, se také nazývá hřebenový trimr. Je snadné používat doma bez zvláštních dovedností a účinek může být horší než z profesionálního kosmetického účesu v salonu.

V současné době jsou oblíbené dvě možnosti hřebíků: Fasiz a Split Ender.

Stroj proti průřezu vlasů Fasiz stojí o něco dražší, asi 3000 rublů. Jeho hlavní rozdíl od ostatních možností - přítomnost baterie, kterou lze nabít ze zásuvky, takže se nemusíte ani bát o baterie. Namísto desek se používá speciální tenký kotouč, jehož řezná kapacita je docela účinná. Tento hřeben odstraňuje asi 6 mm dělených konců, takže si ani nevšimnete ztráty růstu vlasů.

Hřeben Split Ender nehrozí žádné zhoršení, ale je považován za cenově dostupnější variantu. Jeho průměrná cena je od 1200 do 2000 rublů. Model není vybaven baterií, takže si musíte koupit 4 prstové baterie. Nicméně, trimmer je docela kompaktní, lehký, a můžete vždy s sebou na cestě. Vybaveno efektivními noži, které lze vyjmout z 3 až 6 mm. rozdělené konce

Na video testovací jednotce Split Ender hřebeny:

Vlastnosti a princip činnosti

Použití hřebenového trimera nevyžaduje žádné speciální dovednosti. Princip fungování je poněkud podobný stříhacímu nástroji, pouze trimmer se používá jako hřeben, zatímco je vybaven speciálním klipem, který drží a vyhlazuje kadeře a současně odřízne dělené konce.

Existuje několik doporučení a pravidel, které je třeba dodržovat, aby se co nejúčinněji prováděl postup při broušení vlasů:

 • Před použitím hřebenového trimera byste měli důkladně umýt hlavu. Nemůžete používat šampony nebo jiné produkty péče o vlasy. V opačném případě mohou živiny trochu kondenzovat strukturu, rozdělené konce "maskované" a stroj může chybět. Je lepší jednoduše umýt vlasy teplou vodou, osušit ji vysoušečem vlasů a pokusit se narovnat ji železem;
 • Suché a čisté vlasy by měly být pečlivě česány s normálním hřebenem nebo hřebenem a rozdělit je na prameny. To je nezbytné, aby se v budoucnu v nich nezaplete a nezpracovávaly všechny části hlavy;
 • Prameny, které se mají zpracovat, by neměly být příliš tlusté, asi 3-4 cm. Spřádání by mělo být upnuto mezi prsty a jemně zasunuto do spony hřebenového trimera. Poté držte vlasy ve svorce a mezi prsty v napnutém stavu a pomalu a hladce je načistěte;
 • Pamatujte si, že léčba by měla být na úrovni, kde se vaše vlasy rozštěpí. To znamená, že špičky jsou zpravidla česané, ale vždy můžete použít trimmer k ošetření vlasů po celé délce. Nezapomeňte však, že taková aplikace vás může zbavit určitého objemu. V tomto případě trimmer nezmenšuje délku vlasů, ale pouze odřízne plochy uvolněné z pramene;

Další výhodou tohoto nástroje je nedostatek zvláštní péče o hřeben. Stačí, když otevřete oddíl pro mezistěny a vyčistěte ji speciální štětkou, která vždy přichází s hřebenem.

Doporučujeme také pravidelné mazání stroje. To je nezbytné, aby ostří trvalo co nejdéle a nebylo vystaveno vlivu koroze. Po každém použití se doporučuje provést mazací postup.

Vezměte prosím na vědomí, že hlavní součást hřebene, který je zodpovědný za účinnost leštění vlasů, je samotný čepel. To je důvod, proč stroj nelze umýt, použijte pouze kartáč na čištění a nástroj uložte na suchém místě.

Pokud budete postupovat podle těchto jednoduchých pravidel, stejně jako chráníte svůj trimr pro řezání dělených konců od nárazů a pádů, bude vám sloužit po velmi dlouhou dobu.

Recenze

Navzdory skutečnosti, že hřebeny k odstranění rozštěpených konců vlasů jsou jakousi novinkou, je o nich již mnoho pozitivních recenzí. Ženy, které zkoušely vyžínače, zaznamenávají poměrně vysokou účinnost při odstraňování rozštěpených ploch, což není méně než profesionální kosmetické účesy.

Na rozdíl od plnohodnotného kadeřnického psacího stroje je takový hřeben levný a má jednu specifickou funkci, s níž se velmi pečlivě vyrovnává. Výhody takového nákupu jsou zřejmé. Hřeben je mnohem menší a lehčí, vždy si ho můžete vzít s sebou a snadné používání vám umožní kdykoli vyléčit vlasy doma, díky čemuž pravidelné výlety do salonu zastaví samy. Nyní si každá žena může dát kudrlinky v pořádku bez velkého úsilí a výdajů.

Hřebeny pro odstranění dělených konců

Krása vlasů závisí na tom, jak pečlivě se o ně staráte. Pokud nechodíte do kadeřnictví včas, konce se začnou rozštěpovat. To způsobuje, že vlasy jsou načechrané a nečisté. Je důležité pravidelně řezat stratifikované hrany, protože vlasy mohou být poškozeny po celé délce. Chcete-li tak učinit, můžete jít do salonu a udělat lesk nebo koupit hřeben pro odstranění rozštěpených suchých konců. Tento nový produkt vám umožní vyčištění nebytových ploch pramene.

Co to je?

Hřeben od dělené hrany na mechanismu jeho nárazu je podobný trysky, které kadeřníci používají při leštění salonu. Poskytuje odstranění stratifikovaných okrajů vlasů speciálním ostřím.

Zdravé struktury nejsou ovlivněny. To vám umožní obnovit vlasy bez ztráty délky.

Hřebeny pro oddělené konce vlasů mají pohodlnou rukojeť, která se vkládá do prstových baterií nebo baterií. V horní části jsou klipsy se zuby a uvnitř komory jsou vložené nože pro odstranění suchých stratifikovaných okrajů pramenů.

Do oddílu řezacího prvku je připevněna speciální krabice. Je tam a dostanete oříznuté kudrlinky.

Výhody

Vysoce kvalitní hřeben pro řezání dělených konců vás ušetří při návštěvě salonu. Kromě toho můžete své vlasy umístit v libovolném okamžiku vhodným pro vás a neměli byste čekat, dokud nebude pán zdarma.

Její cena je mnohem vyšší než tryska na stroji, kterou používají kadeřníci. Ovšem vzhledem k tomu, že ženy takové přístroje nepoužívají, ukazuje se, že musíte koupit celou sadu najednou a to je mnohem dražší.

Navíc nástroj má následující výhody:

 1. Mobilita - Trimmer na vlasy má kompaktní rozměry, je snadné jej vzít s sebou.
 2. Nedostatek kabelů - všechna zařízení fungují na prstových bateriích nebo bateriích.
 3. Zachování délky - je možné oddělit sekci bez odříznutí dalších centimetrů.
 4. Snadné použití - pro použití nejsou vyžadovány žádné speciální dovednosti.

Jak používat

Hřeben pro odstranění dělených konců je poměrně snadno použitelný. Aby výsledek potěšil, musíte postupovat postupně podle následujících pokynů:

 1. Mé vlasy, odstranění všech nečistot a zbytků stylingu. Je důležité dobře vypláchnout a nepoužívat klimatizaci. Péče o kosmetiku může naplnit póry vlasů, což je důvod, proč trimmer "nerozpozná" exfoliované špičky.
 2. Kudrliny sušíme sušičem vlasů nebo přirozeným způsobem. Neměly by zůstat vlhkostí.
 3. Hladký s žehlení, stejně jako normální styling. Je nutné, aby stratifikované hrany byly odděleny od zdravých pramenů. Budou se nafoukat v různých směrech a přístroj je bude moci snadno odstranit.
 4. Dobře pokořte vlasy, rozdělte je na zóny a přichycujeme horní část vlasů svorkami tak, aby s námi neinterferovaly.
 5. Oddělí se v okcipitální části tenkého pramene o šířce 3 až 4 cm a musí být pečlivě česán a upnutý mezi prsty.
 6. Zapněte zařízení, vložte pramen do svorky mezi zuby hřebenu a zavřete fotoaparát. Udržujte vlasy mezi prsty a štětcem v napnutém stavu a hladce vytahujte nástroj shora dolů. Je-li to nutné, zopakujte manipulaci, až se zvlnění zcela zjemní.
 7. Všechny vlasy zpracováváme pramenem. Po ukončení procedury položte na konce pečujícího oleje.

Tipy pro odborníky

Provádění domácího leštění je velmi jednoduché. Během jedné hodiny mohou být zpracovány středně dlouhé prameny.

Stylisté doporučují používat hřeben-trimmer, dodržovat některá opatření. To je nezbytné k dosažení pozitivního výsledku.

Nezapomeňte na následující funkce používání kartáčové štětce:

 • Odstraňte stratifikované špičky nejvýše jednou za 1,5-2 měsíců. Používáte-li trimmer častěji, můžete ztratit objem vlasů.
 • Ujistěte se, že ostří jsou vždy dobře ostře. Když se začínají otupovat, výsledek leštění pramenů vypadá, jako by okraje vlasů nebyly odříznuty, ale byly odříznuty. Část se rychle vrátí.
 • Použijte zařízení na úrovni, kde se vaše kadeře rozdělí. Do kořene vypadnou vlasy? Pak je třeba je pokládat po celé délce. Při odlupování jednoho špičky postačí zpracování ze středu pramenů.
 • Majitelé vzácných a tenkých lemů mohou způsobit snížení objemu vlasů. Vzhledem k tomu, že špičky, které vystupují v různých směrech, jsou odstraněny, vlasy se stanou rovnoměrnějšími.
 • Výsledek postupu může úplně přehlédnout vlastníka kudrlin. Kromě toho je velmi obtížné léčit vlasy s kadeřemi, protože je obtížné sladit.
 • Doporučujeme nepoužívat hřeben, abyste odstranili dělené konce, pokud jste nedávno zbarvili prameny. Váhy pokožky (ochranná vrstva hlavy vlasů) během tohoto období vzrůstají - vlasy mohou vylézt v různých směrech. Počkejte dva týdny. Během této doby budou kudrlinky hladké.

Zařízení péče

Aby hřeben trval co nejdéle, musíte se o něj pečlivě starat. Vzhledem k tomu, že jsou nože uloženy v pouzdře, neměli byste v žádném případě vypláchnout zařízení ani neumožnit kontakt s vlhkostí.

Po každém leštění odstraňte chloupky z fotoaparátu a upravte je speciální štětkou dodávanou se zařízením. Nezapomeňte na mazání části hřebene. Tím se prodlužuje životnost lopatek.

Zařízení uchovávejte na suchém místě, aby nedošlo k předčasnému úniku. Baterie jsou nejlépe odstraněny po každém broušení. Takže nebudou oxidovat uvnitř. Ideální, pokud dostanete měkké pouzdro na hřeben nebo krabici.

Modely

V on-line obchodech najdete různé hřebeny, které odstraňují stratifikované tipy. Na první pohled jsou téměř stejné. Ceny se však značně liší.

Zvažte, jaké jsou vlastnosti populárních modelů. To vám pomůže při navigaci při výběru nástroje pro domácí použití.

Split-Ender PRO

Vyvinul toto zařízení American Victor Talavera. Je určen k použití v salonu.

Kartáč na vlasy pracuje z baterií AAA. Nejsou součástí zařízení.

Odřezávač odstraňuje pouze dělené konce o rozměrech 5 až 6 mm. To nemá vliv na délku vlasů, ale bude lépe upravené a čisté.

V sadě s trimerem se nachází speciální štětec pro čištění komory, hřeben pro vytváření pramenů a svorku. Profesionální zařízení lze objednat pouze na oficiálních stránkách výrobce. Jeho cena je asi 17 000 rublů.

Fasiz

Nejlepší volba pro domácí použití. Odstraňuje 3 až 5 mm dělené konce, aniž by ovlivňovaly zdravé oblasti.

Napájena bateriemi. Jejich nabití je dostatečné pro 5-6 způsoby broušení.

Součástí dodávky jsou:

 • laková kabelka pro skladování;
 • nabíjecí adaptér;
 • dvě vlasy na oddělení pramenů;
 • kartáč na čištění komory pro sběr vlasů;
 • tryska pro nastavení délky řezaných kadeří.

Zařízení dostalo dobré recenze od spotřebitelů. Je vyrobena z odolného plastu, pohodlně v ruce, neklouzá. Dokonale se vyrovnává s úkoly, řeže chloupky hladce a rychle. Produkt bude stát přibližně 2500 rublů.

Fake

Je nemožné ignorovat padělky, které jsou dnes běžné. Podvodníci zvláště chtějí vytvářet kopie split-Ender hřebenu.

Prodáváme toto zařízení hlavně v prodejnách TV za cenu 1000-1500 rublů. Je balena v růžové nebo modré krabici a má speciální držák. Nezapomeňte, že původní trimr je umístěn v černé kartonové krabici na magnetické sponě.

I přes atraktivní cenu je lepší nechat si koupit falešnou. Je vybaven nízkokvalitním řezacím mechanizmem, který neřeší, ale roztrhá vlasy.

Bezprostředně po leštění můžete vidět pozitivní výsledky. Během několika dní se však špičky stanou porézní, suché a začnou se rychle rozdělit.

Vyvodit závěry

Hřeben pro odstraňování stratifikovaných špiček - velmi praktický, praktický a nákladově efektivní nástroj. S její pomocí můžete vyčistit ošklivé suché hrany kudrlin.

Věnujte pozornost vlasům jen jednou za 1 až 1,5 měsíce, můžete je vždy udržovat v bezvadném stavu bez ztráty délky. Vyberte pouze vysoce kvalitní trimry a vychutnejte si krásné zdravé vlasy.

Výběr a použití hřebenu pro rozdělené konce

Moderní výrobci nabízejí mnoho řešení problému špičkové části. Pěny, oleje, masky obklopují prameny a vytvářejí na nich neviditelný film. Výsledkem je, že vizuálně kudrlinky vypadají zdravě, ale efekt těchto prostředků prochází po prvním praní. Na rozdíl od toho, hřeben pro rozdělené konce radikálně řeší problém, odstranění nezdravých oblastí kudrlinky, při zachování jejich délky a struktury.

Leštění vlasů

Dříve se hlavní způsob, jak se zbavit rozštěpených, vidlicovitých špiček, byl jejich krájení. Tento postup však přinesl jen krátkodobý účinek a také výrazně ovlivnil délku vlasů. Alternativním a účinnějším způsobem je leštění.

 • suchost, křehkost;
 • vážné poškození kudrlin;
 • následky nesprávného znečištění, trvalá

Postup má trvalý účinek. Po dobu nejméně 3-4 měsíců úplně eliminuje rozdělení.

Mezi jeho výhody patří:

 • relativní jednoduchost;
 • zachování délky;
 • možnost kombinace s jinými metodami péče.

Leštění je vhodné pro víceúrovňové účesy, protože neporušuje strukturu vlasů. Provádí se pomocí speciálního zařízení - trimru s lešticí tryskou.

Mistr nejprve rozdělí vlasy na samostatné prameny - asi 3 milimetry, jako při pokládání. Poté, při výběru úhlu zpoždění, zpracovává špičky, které se začaly rozštěpovat.

Výhody hřebenových trimrů

Moderní alternativou na kadeřnické stroje s leštícími tryskami je hřebínka. Cena tohoto inovačního zařízení je mírně vyšší, ale účinnost, snadnost použití a spolehlivost nástroje plně odůvodňují cenu.

Hlavní výhody hřebenu pro odstranění suchých a dělených konců vlasů zahrnují:

 1. Zachování délky. Zařízení je vybaveno nejjemnějšími noži, které jsou navrženy tak, aby odstranily přibližně 3-6 milimetrů kadeří. Proto se účinek po ošetření nezmění.
 2. Praktičnost. Zařízení pracuje z běžných baterií, nemá žádné vodiče. Jeho použití je jednoduché a pohodlné. Kompaktní rozměry hřebenového trimera vám umožní vzít si s sebou na výlet.
 3. Materiálové úspory. Jak již bylo uvedeno, náklady na tento nástroj jsou vyšší než náklady na psací stroj. Ale jeho nákup je oprávněný. Nebudete muset pravidelně chodit do kosmetického salonu, abyste si poradili s vlasy.
 4. Jednoduchost Použití takového hřebenu nevyžaduje zvláštní dovednosti. Pro zpracování kadeří se používá téměř stejným způsobem jako běžné příslušenství. Musíte prostě pokrýt problémové oblasti.
 5. Zotavení. Plastové a dřevěné masáže mohou narušit strukturu vlasů a speciální trimmer má naopak hojivý účinek vyrovnáním kůžičky.

Volání takového zařízení a hřeben není zcela správné, protože má pouze vnější podobnost. Ve skutečnosti jde o ořezávací stroj, vyhlazení kadeřnic a automatické mazání dělených konců bez ovlivnění délky.

Modely

Trh kadeřnických nástrojů tohoto typu a funkčnosti je spíše špatný, s výjimkou výrobků vyrobených čínskými na kolenou. Chcete-li si objednat takové zařízení, je třeba ukončit krásu jeho vlasů, což důrazně doporučujeme, abyste se nedopustili.

Je mnohem bezpečnější si vybrat a zakoupit zařízení od osvědčené značky s bezvadnou obchodní pověstí, která má pozitivní zpětnou vazbu od uživatelů. Ano, bude to trochu víc. Ale konečný výsledek stojí za to.

K dnešnímu dni lze doporučit dva modely hřebenového trimera - Split Ender a Fasiz. O každém z nich budeme podrobněji informovat.

Rozdělit ender

Možnost rozpočtu, vybavená velmi solidní funkčností. Jediným negativním je nedostatek baterie. Cena zařízení je asi 1500-2000 rublů.

Stroj na stříhání vlasů "Split Ender" je velmi dobrý díky unikátnímu systému nejtenčích nožů. Powered by prstové baterie (4 kusy). Odstraní 3 až 6 milimetrů poškozených vlasů.

Jedna z hlavních výhod - kompaktní rozměry. Malá velikost příslušenství vám umožní vzít si s sebou na cestu - v ženské kabelce nebo batohu netrvá moc místa.

Fasiz

Praktický model v hodnotě asi 3 tisíc rublů. Na rozdíl od kartáčů jiných značek je vybaven výkonnou baterií, která je dobíjecí ze sítě.

Namísto desek pro zpracování dělících konců se používá tenká čepel s vynikající řeznou schopností. Stroj odstraňuje až 6 milimetrů vlasů bez vytažení nebo jiných nepříjemností.

Pokud se rozhodnete vzít s sebou na silnici, ujistěte se, že jste nabíjeli napájecí zdroj. I když jste přístroj delší dobu nepoužívali.

Princip činnosti

Hřebenový trimmer je snadno ovladatelný, nevyžaduje profesionální kadeřnické dovednosti a znalosti. Je vybaven speciálním řezným nožem a svěrkou, která bezpečně připevňuje prameny a leští je.

Při použití nástroje byste měli dodržovat tato doporučení:

 1. Před nanášením hlavy se musí umýt a zvolit jednoduchý šampon bez terapeutického účinku. Nemůžete použít leštidlo a kondicionér, protože výrobky na ošetření lepí dělící konce a stroj bude chybět v problémových oblastech.
 2. Sušené vlasy jsou rozděleny na prameny. Chcete-li to provést, použijte obvyklý hřeben. Tloušťka každého by neměla být větší než 3 centimetry v obvodu. Takže je vhodnější je zpracovat.
 3. Zámky jsou upnuty mezi prsty a jemně zasunuty do svorky hřebenového trimera a pak se pomalu protáhnou. Hladké pohyby řezou dělené a vidlicovité špičky.

S pomocí tohoto zařízení lze provádět zpracování po celé délce. V tomto případě budou vlasy trochu volné. Stroj řeší pouze chloupky, které se liší od celkové struktury.

Péče o nástroje

Jednou ze zřejmých výhod rozštěpeného hřebene je, že není třeba zvláštní péče. Zařízení je vybaveno malým oddělením pro krájení vlasů, které musí být odstraněno ihned po dokončení postupu. Aby byl proces čištění co nejjednodušší, výrobci jej opatrně štětím štětcem.

Aby byl zachován maximální výkon kotouče a aby se odstranila hrdla, musí být zařízení mazáno. A to by mělo být provedeno pokaždé po použití.

Vypláchnout stroj nemůže. Vzhledem k tomu, že hlavní lešticí součástí zařízení je tenká ocelová čepel, je nutno během provozu vyloučit průnik vlhkosti. Trimmer lze skladovat pouze na suchém místě.

Shrnutí

Díky moderním technickým řešením přestalo být problém rozštěpených konců takový. Pokud jste s ním osobně konfrontováni a jste unaveni, že strávíte báječné sumy na procedurách ošetření salonu, stačí koupit speciální hřeben-trimmer.

Toto zařízení vám umožní zbavit se poškozených oblastí vlasů doma. Takový nástroj není levný. Ale to se zcela vyplatí pro 1-2 aplikace. Před výběrem důrazně doporučujeme, abyste si přečetli uživatelské recenze na internetu a odmítli zakoupit výrobky pochybných značek.

Hřeben z dělených konců: výhody a technologie leštění

Rozdělené konce způsobují spoustu nepříjemností a zkazují celkový vzhled vlasů. Je důležité pravidelně je stříhat, jinak by se pásy mohly začít řezat po celé délce. Postup leštění v salonech pomáhá zbavit se křehkých chloupků bez ztráty délky. Alternativa domů - použijte speciální hřeben, abyste odstranili špičky a suché špičky.

Princip kombinace

Podle svého zařízení je hřeben proti rozštěpeným koncovkám podobný tryslům, které majitelé používají k leštění vlasů v kosmetickém salonu. Díky speciálnímu noži odstraňuje rozvrstvené špičky bez ovlivnění zdravých součástí. Takže stav vlasů se zlepšuje bez ztráty délky.

Takové hřebeny jsou vybaveny pohodlnou rukojetí, do které jsou vloženy baterie nebo baterie. Nahoře jsou spony se zuby a kamera, ve které jsou vloženy nože, které odstraňují rozvrstvené suché okraje vlasů. Na čepelí se nachází speciální krabice, ve které se odebírají odstraněné vlasy.

Výhody zařízení

Hřeben pro odstranění dělených konců umožňuje ušetřit návštěvu salonu a rychle vylepšit stav vlasů. Stojí to méně než leštící stroj.

Produkt má následující výhody:

 • Hřeben je malý a snadno se hoří kdekoliv.
 • Hřeben funguje na základě baterie nebo baterií, takže připojení k síti není nutné.
 • Při odstraňování řezaných konců zůstává délka vlasů.
 • Hřebeny se snadno používají a nevyžadují speciální dovednosti.

Hřeben umožňuje nejen odstranění postižených oblastí vlasů, ale také přizpůsobuje jejich kůžičku, což přispívá k jemnému zotavení. To zlepšuje celkový stav kudrlin a zabraňuje jejich oddělení.

Hlavní výhoda zařízení - nepotřebuje zvláštní péči. Po nanesení hřebenu je třeba otevřít oddíl, kde jsou umístěny řezané vlasy, a vyčistěte je speciální štětkou dodávanou se zařízením. Doporučuje se také někdy namazat stroj. Hlavní částí hřebenu, který zajišťuje jeho efekt - je čepel. Proto jej nelze umýt. Měl by být skladován na suchém místě a čistěný pouze kartáčem.

Oblíbené modely

Hřebeny pro odstranění rozdělených konců lze zakoupit online. Všichni vypadají stejně, ale variace ceny různých modelů je poměrně velká. Stojí za zvážení nejoblíbenějších možností.

Split-Ender PRO

Jeden z nejoblíbenějších hřebíků pro leštění. Pečlivě odstraňuje dělené konce, aniž by ovlivňovaly délku a zdravé prameny. Může být použit jak pro rovné, tak pro vlnité vlasy.

Hřeben se snadno používá. Potřebuje jen zapnout a držet si vlasy. Nevyvolává bolest, funguje téměř tiše a poskytuje bezpečnost při používání.

Kompletní sada zboží zahrnuje následující položky:

 • samotné lešticí zařízení;
 • hřeben pro tvorbu pramenů;
 • klip pro oříznuté vlasy;
 • kartáč na čištění.

Hřeben má plastové tělo, které je ve spodní části opatřeno reliéfními vložkami. Proto je zařízení snadno ovladatelné. Pracuje z baterií AA typu prstu, které se vejdou uvnitř pera. Součástí je také příručka pro použití v angličtině.

Split-Ender PRO se vyznačuje několika výhodami:

 • Během procesu leštění jsou odstraněny pouze křehké špičky a délka je zachována.
 • Kombinování nezpůsobuje bolest a neodstraňuje objem vlasů.
 • Vrácejí vlasy zdravé a dobře upravené vzhled, také zabraňuje jejich křehkosti v budoucnu.
 • Split-Ender PRO lze používat samostatně bez připojení k elektrické energii.

Cena zařízení je 2 500-3 000 rublů.

Fasiz

Jedná se o profesionální zařízení pro odstranění dělených konců, které je vhodné používat doma. Comb Fasiz dělá vlasy hladké a zdravé, eliminuje potřebu odstranění délky.

Výhodou tohoto produktu je, že dokáže hřeben dokonce i nejvíce matované prameny, vrací je do lesku a ztrácí zdraví. Hřeben se snadno používá a může být použit bez napájení, protože běží na baterii. Takové výhody zařízení Fasiz jsou zaznamenány:

 • Vložené kotouče nepotřebují ostření.
 • Přístroj snižuje pouze postižené oblasti, aniž by se dotýkal živých vlasů.
 • Výsledek je okamžitý - po prvním postupu vlasy vypadají zdravěji a dobře upravované.
 • Přístroj je kompaktní a snadno použitelný.
 • Vlasy budou kratší o několik milimetrů, ale jejich vzhled se výrazně zlepší.

Souprava obsahuje položky:

 • přímo pro leštění. Může být vybrána v červené, černé nebo šedé barvě;
 • hřeben pro oddělení vlasových pramenů;
 • klipy (2 kusy);
 • adaptér, nabíječka;
 • speciální štětec pro čištění stroje;
 • instrukce;
 • taška pro uložení.

Ceny hřebeny začínají od 3 000 rublů.

Podmínky použití

Použití hřebenu nevyžaduje speciální dovednosti. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku postupu, musíte dodržovat následující doporučení:

 • Před použitím hřebenu musíte vlasy vypláchnout bez použití šamponu nebo jiných výrobků pro péči. V opačném případě budou výživové komponenty způsobovat, že struktura dělených konců bude hustší a stroj nemůže chybět. Stačí, abyste pramínky umyli teplou vodou a osušte je vysoušečem vlasů.
 • Suché čisté vlasy jsou předzbrojeny jednoduchým hřebenem nebo hřebenem a rozděleny na prameny. Jejich tloušťka by měla být asi 3-4 cm.

Zpracování se provádí na úrovni, kde se vlasy začnou rozštěpovat. Hroty jsou obvykle zpracovány, ale pokud celá hmota vlasů trpí křehkostí, je možné leštit celou délku. Vlasy v tomto případě mohou ztratit malý objem, ale budou vypadat zdravěji a dobře upravené.

Hřeben pro leštění vlasů

Leštící algoritmus s hřebenem vypadá takto:

 • Musíte si umyt vlasy, odstranit nečistoty a zbytky stylingu. Je třeba vypláchnout bez použití klimatizace.
 • Vlasy jsou vysušeny a zploštěny. To je nezbytné pro rozdělení okrajů oddělených od neporušených vlasů.
 • Je třeba hřeben a rozdělit prameny na zóny. Horní část musí být bodnutá klipem tak, aby nenarušovala práci.
 • V okcipitální zóně je třeba oddělit tenký pramen o šířce 3-4 cm. Je pečlivě česán a upnutý mezi prsty.
 • Hřeben musí být zapnutý, vložte pramen do svorky mezi zuby hřebenu a zavřete fotoaparát. Vlasy by měly zůstat protáhlé mezi prsty a hřebenem. Poté musíte přístroj držet v horní části dolů. V případě potřeby se akce opět provádějí k dokončení zarovnání vlasů.
 • Tak jsou zpracovány všechny prameny.

Výrobky péče po leštění

Ihned po postupu doporučujeme použít hydratační olej. Abyste udrželi dokonalý stav vlasů získaných v důsledku leštění, doporučujeme dodržovat tyto tipy:

 • U šamponů je lepší používat šampony, které neobsahují sírany.
 • Po umytí je vhodné opláchnout vlasy odvar z dubové kůry (pro brunety nebo hnědovlasé ženy) nebo heřmánek (pro blondýnky), stejně jako použití výživného balzámu.
 • Pro prevenci poškození vlasů se doporučuje používat speciální sérum, stejně jako vitamíny A a E.
 • Užitečné domácí olejové masky jsou užitečné.
 • Jednou za dva dny se doporučuje provést proceduru aromaterapie se zeleninou a esenciálními oleji.
 • Nemůžete se zapojit do používání vysoušečů vlasů, žehliček, pleyok a jiných tepelných zařízení.

Leštící hřeben je zařízení, které může nahradit návštěvu salonu. Je pohodlné, efektivní a odolné. Doporučuje se kupovat výrobky známých výrobců. Vzhledem k popularitě takových hřebenů se objevilo mnoho padělků, takže je lepší nakupovat na oficiálních webových stránkách nebo v obchodech.

Jak používat Split Ender, abyste se zbavili rozštěpených konců

Samozřejmě, přítomnost dělených konců je problém, který se vyskytuje u mnoha žen. Jeho důvody spočívají v sušení kudrlin s agresivními barvivy, nesprávnou výživou, škodlivými účinky slunce a mechanickým poškozením, zejména nesprávným česnutím vlasů. V současné době vyrábějí nástroje pro ošetření kudrlinku speciální hřeben pro leštění vlasů - Split ender, četné ocenění, které prostě ohromí představivost. Jak funguje toto zařízení, kolik stojí a jak se správně používá, dozvíte se z našeho článku.

Co je to

Každá z našich vlasů má ochranný plášť - kutikulu, který je zničen pod vlivem environmentálních faktorů. Výsledkem je, že se vlasy stávají odříznuty, bez života, nudné a vystupují v různých směrech.

Samozřejmě si můžete koupit speciální sérum, které se používá na špičky, ale bohužel vás nebudou zachránit před rozdělenými konci.

Jak to být? Je možné řezat kudrlinky na úkor jejich délky? Americký specialist Victor Talavera vyvinul speciální zařízení pro odstranění dělených konců Split Ender Pro. Produkuje rozcuchané vlasy, které jsou vyřazeny z celkové hmotnosti vlasů a rozříznou je. Řez je hladký, což minimalizuje přerušení v budoucnu.

Jak to vypadá

Split Ender pro eliminaci přesnosti je plastová kazeta s pogumovanou rukojetí a speciální čepičkou, uprostřed které se kotouč otáčí, což eliminuje poškozenou část vlasů.

Každý prvek se vloží do komory po uvolnění svorky. Kvůli speciálním zubům, které se nacházejí v pracovním prostoru, se vlasy vyrovnají, jsou odříznuty odříznuté, které jsou nakonec a posílány pod řezem. Ořezané špičky spadnou do prostoru, který je nad odkládací částí.

Vlastnosti konstruktivní:

 • tělo je vyrobeno z netoxického plastu;
 • pracovní plocha zahrnuje ostře uložené lopatky umístěné v několika řadách;
 • tam jsou ochranné zuby, které poskytují uživateli bezpečnost;
 • existuje směr řízení pohybu.

Důležitý bod! Toto zařízení je napájeno bateriemi se čtyřmi prsty, které jsou úspěšně umístěny uvnitř rukojeti. Takto lze použít štětec na dělené konce i tam, kde není elektrická energie.

Prodáno zařízení v sadě. Kromě samotného hřebenu obsahuje sada kloubový fixační prostředek na vlasy, hřeben a kartáč na čištění odřezků. Všechny tyto prvky jsou baleny ve stylové krabici, ke které je připojena instrukce (v originálním modelu je pouze v angličtině).

Chcete-li se zbavit dělených konců, vám pomůže také speciální leštící stroj. Přehled nejlepších modelů zařízení naleznete na našich webových stránkách.

Čínské analogové zařízení pro 2500 rublů

Náklady na

Cena původního produktu je asi 15 tisíc rublů. Split Ender Pro si můžete objednat na webu oficiálního dodavatele v Ruské federaci.

Některé dívky, které chtějí získat zařízení, tvrdí, že k nákupu je vyžadován holičský certifikát. Nerozměrujte se o tom, protože ve veřejném sektoru je rozpočet ekvivalentní hřeben Fasiz nebo Split Ender, jehož cena začíná od 2,5 tisíc rublů. Tato možnost je dobrým prostředníkem mezi drahým profesionálním zařízením a levným čínským falešným zbožím. Toto zařízení můžete objednat na našich webových stránkách, přejděte na objednávku.

V poslední době se Split Ender, zabalený v růžové nebo modré krabici, začal prodávat v televizních obchodech za 1-1,5 tisíc rublů. Nevěřte komerčnímu, protože je čistě falešná. Zpočátku se během prvních měsíců používání může zdát, že zařízení dělá svou práci. Ale již ve třetí aplikaci zjistíte, že vaše kudrlinky nejsou přeměněny k lepšímu, ale naopak - jsou ještě horší. Faktem je, že tupé čepelky hnízdí vlasy a trhají vlasy a ovlivňují jejich strukturu.

Jak rozpoznat falešný

Na původním zařízení ze Spojených států musí být přítomen nápis Split Ender Pro a ochranná známka Talavera Hair Products.

O falešném dokazují:

 • slova ve jménu Fasis, Revo, Fasiz, Maxi nebo čínské znaky;
 • barva zařízení je růžová, bílá nebo modrá (originál je pouze červený nebo černý);
 • další příslušenství, například zvláštní podstavec, na kterém jsou namontovány prvky sady;
 • nedostatek pokynů.

Upozorňujeme, že výrobce poskytuje záruku na své výrobky a distributor poskytne certifikáty.

Výhody nákupu

Použití nástroje pro řezání vyčnívajících špiček nevyžaduje povolení lékařů. Pokud budete správně dodržovat pokyny výrobce, bude účes zcela bezpečný.

Výhody použití:

 • oříznutí pouze poškozených chlupů, zdravé zůstávají nedotčené;
 • srážka pouze 0,6 cm, což je zvláště důležité pro ženy, které se snaží o délku růstu;
 • během česání se vlasy vůbec neotvírají a jsou hladké (takže žehlička s tepelným účinkem na kadeře může být umístěna na zadní hořák);
 • ergonomické, protože zařízení je pohodlné držet v ruce kvůli pogumované vložky a tlačítko napájení je umístěno na vhodném místě;
 • stylový design;
 • Rozdělené konce jsou shromažďovány ve speciálním kontejneru.

Střihač vlasů je nejvhodnější pro majitele tříděných účesů, kteří nechtějí změnit svůj účes, ale chtějí to trochu obnovit.

Aby Váš nákup sloužil věrně po mnoho let, musíte se o to postarat. Po vypnutí zařízení vyčistěte nádrž s ořezanými špičkami. Zbývající chloupky na těle a povrch oddělení se snadno odstraňují pomocí speciální kartáče.

Pokud jste si zakoupili kartáč na vlasy, pak po každém postupu vyjměte baterie. Tato jednoduchá manipulace vám umožní zachovat vhodnost pracovního mechanismu, protože někdy jsou oxidované zdroje energie.

Snažte se, aby nedošlo k pádu zařízení, aby nedošlo k mechanickému poškození během nárazu.

Fotografie před a po

Jak používat

Hřebenový leštič Split Ender se používá pouze pro suché kudrlinky, předem promyté šamponem.

Průvodce akcemi:

 1. Pečlivě česněte kadeře s hřebenem. Můžete je zpracovat pomocí žehličky pro lepší vyhlazování a odstranění vlnitosti.
 2. Rozdělte vlasy na dvě části na části. Práce začíná od zadní části hlavy, proto, aby bylo možné snadno oddělit prameny, načepou část na korunu.
 3. Zhodnoťte stupeň poškození kadeřnic, abyste věděli, z jakého místa by měl přístroj začít.
 4. Zapněte stroj na dělené konce stisknutím speciálního tlačítka.
 5. Vezměte malý pramen o tloušťce 3-4 cm a vložte jej mezi dvě desky se zuby.
 6. Nyní jemně natáhněte hřeben ve směru shora dolů. Otáčející se čepel řeže lepící prvky. Jakmile se kartáč na vlasy dostane na konec, bude oříznutí rámu několik milimetrů.
 7. Nyní vyhodnoťte kvalitu vybraného zvlnění. Pokud je vše v pořádku, jděte na další vlasy a proveďte léčbu, jak je popsáno výše. Pokud je výsledek neuspokojivý, jděte tam a zpět.
 8. Po dokončení procedury umyjte vlasy šamponem a ujistěte se, že používáte balzámové opláštění na mírně vlhké kudrlinky.
 9. Vypněte stroj a vyčistěte speciální nádobu, abyste získali řezané konce.

Během provozu hřebene Split Ender uslyšíte mírný zvuk z rozdělených konců. Budete strávit 30-60 minut na provedení podříznutí, v závislosti na délce kudrlin a hustotu vlasů.

Leštící účinek

Podle zpětné vazby uživatelů se zařízení Split Ender rychle a účinně vyrovná s úkoly, které mu byly svěřeny.

Po zpracování byly zaznamenány:

 • měkkost vlasů a hladkost povrchu;
 • zachování délky při stříhání;
 • úsporný promoční účes na stejné úrovni;
 • rovnoměrnost řezu, která v budoucnu minimalizuje disekci;
 • vysoká míra odstranění permeace 80-100%;
 • příjemný lesk kadeřů;
 • růst vlasů kvůli tomu, že prošli wellness zasedáními.

Jedinou nevýhodou, kterou uživatelé stanovili, bylo ztenčení konců vlasů. Abyste předešli tomuto negativnímu účinku, začněte používat vitamínové koktejly a syrovátku, které jsou určeny speciálně pro konce, a také často přestaňte stroj používat.

Důležitý bod! Nepoužívejte hřeben z dělených konců příliš často. Jednou za měsíc stačí 1 až 1,5 měsíce pro optimální péči o vaše zámky.

Hřeben Split Ender se tak stal spolehlivým zařízením pro řezání dělených konců. Plně se vyrovná s posláním, která jí byla svěřena - rychle odstraní konce rozcuchaných vlasů, osvěží její účes a učiní ji dobře upravenou.

Postup leštění vlasů lze samozřejmě provést v salonu. Ale pokud si zařízení zakoupíte sami, můžete ušetřit hodně. Při nákupu však existuje jediná výstraha: nenechte se zmiňovat nízkou cenou, jinak se můžete dostat do falešného, ​​jenž vás bolí kudrnaté.

Laminace vlasů je dalším účinným způsobem, jak obnovit vlasy. Další informace o postupu díky našim článkům:

Užitečná videa

Nová péče o tenké vlasy, rozdělené konce a Split Ender.

Přestaňte přerušit tipy!

Koupit Split Ender

Zařízení lze objednat od důvěryhodného výrobce. Dodávka je možná v Rusku, na Ukrajině av Kazachstánu. Platba je splatná při přijetí.

Zařízení pro odstranění dělených konců vlasů: stroj a hřeben

Rozdělené konce obtěžují téměř každého majitele dlouhých vlasů. Zničení vlasů na špičkách je způsobeno jejich vzdáleností od kořenů, nedostatkem mazu a živinami. Kromě toho mohou být kudrlinky rozvrstvené po celé délce s častým použitím žehlení nebo curlingu.

Použití speciálních mask a kondicionérů jen chvíli zmírňuje problém, ale pak se vlasy rozštěpí novou silou. Drahé stříkání vlasů v kadeřnickém salonu rukou trvá několik hodin. Jednoduše řezte rozdělené konce - znamená to, že vlasy jsou značně dlouhé. Současně tento postup nezbavuje rozvrstvené vlasy po celé délce kadeřnic.

Alternativou k plnohodnotným výletům do kosmetického salonu je nákup zařízení navržených tak, aby se staraly o rozkrojené vlasy.

Zařízení usnadňující péči o dělené vlasy

Zvláště pro ženy, které se starají o krásu svých vlasů a zároveň nemají čas jít do kadeřnictví, existují zařízení, která oddělují rozdělené konce doma:

 • Split Ender hřeben pro odstranění dělených konců vlasů, řeže vyčnívající vlasy se speciální deskou,
 • doporučeno pro použití jednou za 2-3 měsíce;
 • Fasiz stroj - profesionální zařízení pro vlastní leštění vlasů doma. Pečlivě řeže chloupky, vhodné pro každodenní použití.

Strojní trimovač Fasiz

Zařízení Fasiz od stejného výrobce.

Hlavní charakteristiky stroje:

 • Zdrojem napájení je baterie, která nabíjí nabíječku při napětí 210-290V.
 • Napájecí zařízení - 100 W.
 • Průměr tepelného vodiče je asi 15 mm.
 • Používá se na suché vlasy.
 • Termostat - není nastavitelný.
 • Materiál produktu - odolný plast, keramika.

Kompletní sada

Zařízení je zabaleno v krabici s magnetickým krytem. Kabelka s lakem s náplní, adaptér pro nabíjení akumulátoru, podrobné pokyny jsou součástí dodávky stroje. V kabelce je oddělení pro Fasiz, stejně jako veškeré potřebné doplňky - hřeben a dva sponky pro oddělování pramenů, štětec pro čištění kamery pro ozdobné vlasy. Připojená je také tryska pro nastavení délky řezaných chloupků.

Obsahuje trimmer Fasiz

Jedinečnost zařízení díky jeho principu fungování:

 • Inovativní čepelový systém pro vyjímání vyčnívajících špiček. Stroj pečlivě zpracovává všechny vlasy, odřezává pouze bit bitu. Zdravé vlasy nejsou zraněny. Část vlasů je odstraněna s délkou nejvýše 6 mm. Díky tomuto řešení je zařízení vhodné pro každodenní použití. Pokud jsou vlasy dostatečně zdravé, denní použití není nutné. Pro zdravé vlasy, na kterých se křehké chloupky objevují jen občas, stačí jedna aplikace za dva až tři měsíce.
 • Směr otáčení nožů je regulován tlačítky zobrazenými šipkami. Vždy stiskněte tlačítko odpovídající pohybu dolů.
 • Bateriový a kompaktní formát činí Fasiz přenosný. Přístroj může vždy s sebou vzít na výlet nebo na návštěvu příteli. Nabíjení baterie stačí na 5-6 procedur.

Přibližná cena trimru je 2500 rublů.

Návod na obsluhu strojů Fasiz

 1. Postup je prováděn na čistých, suchých a pečlivě česaných vlasech. Před účesem by neměly být aplikovány nesmazatelné živiny.
 2. Baterie musí být nabitá.
 3. Oddělte tenký pramen, upevněte jej na psacím stroji se svěrkou. Stiskněte tlačítko s příslušnou šipkou a přesuňte zařízení ve směru od kořenů ke špičkám. V tomto okamžiku se ořezávají nezdravé vlasy. Akce se opakují 5-6 krát u každého vlákna.
 4. Po zpracování všech vlasů čistěte samotné zařízení. Chcete-li otevřít víko nádrže a nalijte střihané vlasy.

Nejlepší šampon pro suché vlasy lze provádět nezávisle doma.

Péče o barvené vlasy je obtížnější než přirozená. Užitečné tipy a rady najdete v našem článku.

Vlasy jsou nejen šlehané, ale také vypadnou? Řešení tohoto problému je popsáno zde.

Split Ender Comb

Kadeřnice na vlasy Talavera Hair Prodact pro odříznutí poškozených konců vlasů pomáhá zbavit se neuspokojivého vzhledu kudrlin. Zařízení se nepodobá hřebenu v obvyklém smyslu a je kompletním zařízením pro leštění kudrlin.

Funkce Split Ender:

 • zdroj energie - baterie AAA - 4 kusy;
 • materiál - odolný plast.

Kompletní sada

Hřeben je balen v plastové krabici se stojánkem. Balíček obsahuje: Hřeben Split Ender, plastový hřeben pro oddělení pramenů, sponku na vlasy, kartáč na čištění zařízení. Baterie nejsou součástí dodávky.

Obsahuje kombinovaný Split Ender

 • Speciálně navržená deska pro selektivní odstranění pouze poškozených oblastí vlasů. Kadeřnice jsou zkráceny pouze o 5-6 mm.
 • Přenositelnost Hřeben je vhodný pro podnikání nebo dovolenou.
 • Nastavení směru pohybu řezné desky se provádí přepnutím tlačítka do jedné ze tří pozic On - Off - On.
 • Tlačítko by mělo být vždy v poloze naznačující směrem dolů.
 • Zařízení se nedoporučuje používat více než jednou za dva měsíce.

Je možné zakoupit hřeben Split Ender za cenu 1 500 rublů.

Návod k použití

 • Aplikace přípravku Split Ender se aplikuje pouze na suché, čisté vlasy bez vlasů bez balsamu.
 • Před použitím se ujistěte, že v zařízení jsou baterie.
 • Pomocí plastového hřebene je oddělen tenký pramen vlasů. Zajistěte zámek na hřeben pomocí svorky a posuňte rozdělovač Ender z kořenů na špičky.
 • Na konci práce otevřete průhledný kryt nádrže a vyjměte řezané vlasy.

Split Ender Comb Review

Výhody použití zařízení pro odstranění poškozených konců a leštění kadeří:

 • zachování délky a zdraví vlasů;
 • bezdrátový design;
 • úspora peněz a času na návštěvu kosmetického salonu;
 • žádné kontraindikace pro použití;
 • snadné použití.

Tato zařízení kromě pohodlí domácího použití i vlasové struktury poskytují hojivý účinek. Stratifikace vlasů se neopakuje a kudrlinky vypadají dobře upravené po dobu jednoho až dvou měsíců.

Pro Více Informací O Suché Vlasy