logo

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Žádný spletený hřeben s jedinečnou pružnou štětinou, která jemně a bezbolestně odděluje všechny zamotané vlasy. Štěrka jsou tak měkká, že nejen neškodí srsti srsti, ale naopak vyhlazuje, což dodává vlasům lesk a pomáhá prodloužit barvu barvených vlasů.

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Masážní štětec - Macadamia No Tangle Brush

Výhody

Hřeben Macadamia No Tangle Brush je nejvíce vyhledávaným produktem v produktové řadě značky, a to není překvapující. Koneckonců, má několik výhod:

 • vybavené unikátními flexibilními štětinami;
 • snadné hřebenování a odvíjení kudrlin;
 • netahuje prameny, nezpůsobuje nepohodlí;
 • vhodné pro suché a poškozené kadeře, stejně jako pro dětské vlasy;
 • má antistatický účinek;
 • masíruje pokožku hlavy;
 • vyhladí vlasy, dává jim hladkost a lesk;
 • vyrobené v originálním stylovém designu;
 • pohodlné použití.

Způsob použití

Žádný spletený hřeben Macadamia Natural Oil je vhodný pro krátké a dlouhé kadeře bez ohledu na jejich typ. Bude se vyrovnávat s kudrnatými a poškozenými prameny, poskytovat péči o děti s jemnou a vysoce kvalitní péčí. Může být použit nejen na suché, ale i na mokré prameny. Pomocí štětce Macadamia se dosáhne masážního efektu, stimulují se vlasové a vlasové folikuly.

Aby byly vlasy čisté, krásné a dobře upravené, potřebují profesionální péči. Kromě použití kosmetiky je důležité zvolit správný hřeben, který se bude postarat o kadeře, neškodí je a nebude přitažlivější. Tento hřeben byl představen kosmetickou značkou z USA "Macadamia", která vyvinula příslušenství Macadamia No Tangle Brush. Jejich zásluhy jsou vysoce oceňovány mistry kadeřnictví a kosmetického průmyslu.

Žádný spletený kartáč Macadamia hřeben potěší všechny bez výjimky, protože se dokáže vyrovnat i s nejvíce zlobivými, poškozenými a suchými vlasy, jemně se ozdobí a těší se z procesu česání. Příslušenství jemně česá prameny od kořene k špičce, aniž by mělo traumatický dopad a zabránilo se rozbití.

Použitím hřebenu Macadamia Natural Oil No Tangle Brush můžete nejen vycpávat prameny, ale také vyladit je pomocí vlasového stylingu při sušení sušičem vlasů. Toto příslušenství má regenerační účinek a kombinací péče o vlasy s produkty Natural Oil dosahuje významného, ​​viditelného a pozitivního výsledku. Koneckonců produkty Macadamia jsou vyráběny z absolutně přírodních složek, neobsahují parabeny a sírany ani jiné agresivní složky. Ořechový olej argan a makadamie obsažené ve vzorcích, hluboce zvlhčují, vyživují a regenerují kudrlinky.

V našem internetovém obchodě si můžete koupit hřebínový kartáč za rozumnou cenu. Rychlé doručení zboží do libovolného regionu vám umožní zhodnotit jeho činnost co nejrychleji, a to pomocí kudrlin. Budete spokojeni s kvalitou výkonu příslušenství a účinkem, který má na prameny. Na našich stránkách najdete recenze o doplňcích péče o firmu "Macadamia", kteří svěřili péči a péči o vlasy americkým profesionálům.

Macadamia Hairbrush Know Tangle Brasha (Macadamia No Tangle Brush)

S tímto výrobkem často nakupují:

Položka Popis:

Výhody

Hlavní výhody hřebíků Macadamia No Tangle Brush jsou následující:

 • má unikátní ohebnou štětinu;
 • snadno rozkládá vlasy;
 • jemně česání od kořenu ke špičce;
 • vhodné pro tenké, suché a poškozené kadeře;
 • ideální pro dětské vlasy;
 • má masážní účinek na pokožku hlavy;
 • dělá prameny hladké, dobře upravené a čisté;
 • má originální design a ergonomický tvar;
 • zabraňuje rozbití a dělením;
 • nabízeny za přijatelnou cenu.

Způsob použití

Macadamia No Tangle Brush Masážní štětec jemně a efektivně vyčesává suché a mokré vlasy. Stačí, když několikrát přidržíte příslušenství od kořene k špičce, aby se kadeřily nebo se střihovaly. Rychlé a efektivní výsledky zaznamenávají majitelé všech druhů vlasů bez ohledu na délku.

Stříhání vlasů je postup, který každá žena provádí denně a opakovaně. Zdraví a bezúhonnost kudrlin, jejich vzhled a doba strávená péčí závisí na tom, jak je vybráno příslušenství. To je obzvláště obtížné pro vlastníky suchých tenkých pramenů. Chlupy jsou zmatené, elektrifikované, táhnou se za hřebenem a způsobují nepříjemné pocity. Pokládka suchých kadeří je opravdovým problémem, pro který odborníci doporučují používat Macadamia Natural Oil No Tangle Brush.

Hřebenový hřebík hřeben z profesionální značky Macadamia je skutečným nálezem pro majitele neposlušných, zmatených kadeří. Bezvadně se zkombinuje, bezbolestně a rychle ulehčuje uzliny, čímž dává hladkost, měkkost a hedvábnost. Dokonce i ty nejsilnější a poškozené kadeře můžete dát do pořádku s minimálním úsilím a časem. Mnoho lidí používá toto příslušenství pro vlasy dětí, protože se jemně a pečlivě stará nejen o prameny, ale také o pokožku hlavy. Toho je dosaženo kvůli přítomnosti měkkých štětin v hřebenu Macadamia No Tangle Brush.

Výrobky z americké značky Macadamia, jmenovitě vlasové kosmetiky, jsou známé díky svým zázračným vlastnostem. Výrobky jsou vyráběny na bázi přírodního arganového oleje a makadamie, obsahuje jako součást jiných přírodních složek, které hluboce hydratují, vyživují, obnovují kudrlinky a poskytují jim spolehlivou ochranu před vnějšími faktory. Použitím hřebíku No Tangle Macadamia Natural Oil společně s přípravky pro péči o vlasy s přírodními oleji se prameny stávají zdravými, silnými, hydratovanými a krásnými.

Absolutně bezpečný a spolehlivý štětec Macadamia je prezentován v našem online obchodě za přijatelnou cenu. Můžete si ho koupit nyní zadáním objednávky na web. Po prvním použití hřebene si všimnete pozitivního vlivu na prameny a vaše kadeře vám poděkují za svou krásu, hladkost a lesk. Miliony žen ocenily ctnosti příslušenství Macadamia a staly se jejich pravými fanoušky po mnoho let.

Kartáček na vlasy / kousek na kousky 1 ks

Značka: MACADAMIA Natural Oil (USA)

Řádek: Příslušenství
Položka Popis:

Péče o vlasy vyžaduje čas a úsilí. A pokud někteří lidé dávají přednost mytí vlasů každý druhý den nebo dokonce méně často, v závislosti na struktuře a stupni kontaminace je česání nutností pro každý denní postup. Zvláště potíže s tímto procesem vznikají pro majitele suchých, poškozených, tenkých vlasů. Vlasy se zamotaly, stáhly za hřeben a způsobily nepříjemné a vyrovnané.

Péče o vlasy vyžaduje čas a úsilí. A pokud někteří lidé dávají přednost mytí vlasů každý druhý den nebo dokonce méně často, v závislosti na struktuře a stupni kontaminace je česání nutností pro každý denní postup. Zvláště potíže s tímto procesem vznikají pro majitele suchých, poškozených, tenkých vlasů. Kadeřnické vlasy se protáhnou za hřebenem a způsobují nepříjemné a dokonce bolestivé pocity. Macadamia No Tangle Brush vám pomůže vyřešit tento problém. Má originální podobu, ultramoderní design a také má řadu výhod a provozních charakteristik, díky nimž je populární. Žádný spánek Macadamia Natural Oil neposkytuje jemnou, jemnou, ale zároveň správnou péči o vaše vlasy. Kartáč na vlasy Macadamia Natural Oil Kartáče nejsou potřebné pro ty, kteří mají neposlušné, neustále zmatené prameny, které nemají zábavy v procesu. S novou štětkou se vše drasticky změní. Nepoškozuje kůži, s nepodloženými a problematickými prameny, které snadno zapadají do hladkých kudrlin nebo do nějakého účesu. Macadamia kartáč podporuje krevní oběh pokožky, což má příznivý účinek na zdraví vlasů; jemně a pečlivě rozkládá uzliny a matované prameny bez poškození a trhacích chloupků; masíruje pokožku hlavy; zlepšuje stav vlasů, činí lesklou, poslušnou a elastickou; vybavené měkkými pružnými štětinami; pohodlné použití, má kompaktní velikost a stylový tvar.

Tento hřeben je skvělý pro domácí použití. Používá kadeřníky a stylisty k vytváření účesů a účesů. V nedávné době bylo v Moskvě prakticky nemožné koupit Macadamia No Tangle Brush. Ale nyní jedinečná štětec populární značky je k dispozici všem domácnostem, které se snaží o péči o vlasy jednoduché, cenově dostupné a užitečné.

Hřebenová makadamie

Značka Macadamia se stala známou pro výrobky pro péči o kadeře na bázi makadamových olejů a orgánů - cenné a výživné složky. Po hlasitém úspěchu legendárního kartáče Tangle Teezer začaly globální značky vytvářet své vlastní výrobky - neoficiální kopie slavného příslušenství a hřeben Macadamia se stal jedním z nejúspěšnějších.

Žádný spletený štětec

Nejpopulárnější kartáček Macadamia se nazývá No Tangle Brush a má tvar podlouhlé kapky z vysoce kvalitního plastu. Elegantní tvar hřebene je vhodný pro ruční a samořezné vlasy, jeho zjednodušený tvar je ideální pro domácí použití. Hlavní věcí je zuby s různými délkami a šířkami, umístěné přísně podél svislé a vodorovné linie; rozkládají vlasy a pečlivě se o ně starají.

Hřeben Macadamia bude vynikající náhražkou běžného štětce pro každodenní použití v domácnosti a rozmazání kudrlin, včetně jemného česání vlhkých vlasů. Mezi jeho výhody patří lehká váha a použití, kompaktnost a výborné česání: kartáč se vyrovná s nejsložitějšími uzly na hlavě vlasů a pečlivě rozkládá každý z nich. Je snadné ji vzít s sebou do kabelky a použít ji mimo domov, vynalezl si malý pouzdro na uložení.

Bambusový pádlový kartáč

Tradiční hřeben značky je dřevěný kartáč s neobvyklými zuby z bambusových padek, kartáč impregnovaný olejovými výtažky - makadamovými ořechy a orgány. Model má široký obdélníkový kartáč a pohodlnou rukojeť s gumou, takže příslušenství zůstává pevně v ruce.

Comb

Dalším typem hřebene od značky Macadamia je běžný dřevěný hřeben se vzácnými zuby, který je impregnován dvěma oleji - makadamovou maticí a arganovým extraktem. Díky každodennímu používání hřebenů získávají vlasy další výživu, zatímco ruce zůstávají čisté.

Příslušenství je vyrobeno z pryskyřičných sloučenin a má zvláštní impregnaci na každém hřebíčku; kartáč na vlasy se stává nepostradatelným doplňkem každodenní péče o vlasy a vytváří kudrlinky hladké, bohaté výživné oleje a husté.

Mimochodem, pokud zjistíte, že hřeben ztratil svůj dřívější výkon a už nevyžaduje vlasy, musíte jej dát do makadamského rostlinného oleje a nechat ho několik hodin, poté jej důkladně otřete a chvíli nechte ho absorbovat.

Kartáčovací kartáč

Pro styling vlasů značka Macadamia uvedla do provozu dvě hřebenové kartáče ve formě kartáčování - vyfukovaných plastových a dřevěných modelů kulatého tvaru a pohodlného uchopení. Tyto doplňky budou nejlepší volbou pro styling vlasů v salonu nebo doma: poskytují vám objem vlasů a poskytují hladké vlasy.

Vyfukovaná kartáč na volumetrický styl má řadu tenkých plastových zubů a základnu v podobě válce s malými otvory pro cirkulaci vzduchu. Plastové zuby mají rám, který zachovává respekt k jednotlivým vlasům a ionizuje neurčité prameny.

Model dřevěného popruhu Macadamia je kulatý a objemově velký; bude to nejlepší pomocník v super volumetrickém stylu a umožní vám ho ušetřit po dlouhou dobu bez pomoci dalších finančních prostředků. Mimochodem, průměr hřebenu je vynikající 25-53 mm, což vám umožňuje vybrat vhodnou strukturu pro vlasy, přirozený objem a zvyk.

Dřevěný hřeben pro styling bude volbou profesionálů a amatérů v péči o vlasy; kartáč má pohodlné pogumované rukojeti a je odolný vůči nejvyšším teplotám.

Kartáč s polštářkem z přírodního oleje

Kartáč s polštářkem z přírodního oleje Brush Macadamia Flat Brush poskytuje profesionální péči o kudrliny doma a stane se skutečným nádechem pro dlouhé a husté vlasy. Velký obdélníkový štětec z makadamie a štětiny impregnované olejovou kompozicí vytvoří vaše vlasy silné a pružné, zdravé a krásné. Přírodní štětiny se speciální impregnací poskytují kudrlinky s dodatečnou výživou, které dostávají při každém česání; to eliminuje mastný lesk a nepříjemné vážení vlasů. Kartáč s polštářkem z přírodního oleje navíc má antistatické vlastnosti a dobře rozkládá špatné kadeře.

Kde koupit a kolik stojí

Hřebenová známá značka Macadamia se prodává ve specializovaných maloobchodních a internetových obchodech, které mají příslušné certifikáty pro implementaci příslušenství. Mimochodem, v Rusku je oficiální internetový obchod prodávající zboží, včetně výrobků pro péči o kadeře a další atributy.

Náklady na hřebeny se liší v závislosti na typu, například Macadamia masážní štětec bude stát v průměru 1000 rublů, kartáčování bude stát asi 3000 rublů (cena se liší od průměru kartáčů), a hřeben bude stát ne více než 900 rublů - jeho cena začíná od 700 rublů. Ceny jsou květen 2017.

Jak rozlišovat falešné

Originální hřebíky Macadamia se liší od kopií z několika důvodů:

 • Každé příslušenství má název firmy a logo společnosti ve formě kapky oleje;
 • Příliš nízká cena by se měla odkupovat; před nákupem je lepší porovnávat ceny s prodejci a hledat zboží o stejné cenové politice;
 • Masážní štětec - nejoblíbenější a nejvíce kované; stojí za to vědět, přichází v Macadamia zelené nebo růžové;
 • Získejte produkty značky Macadamia od velkých, renomovaných, známých prodejců;
 • V případě pochybností máte právo požádat o potvrzení o původním původu příslušenství.

Recenze

S příchodem masážní štětce Macadamia spotřebitelé začali kupovat tento výrobek - ukázalo se, že je cenově dostupnější a neméně kvalitní v péči o vlasy. Ženy si uvědomují, že zjednodušený tvar štětce Macadamia No Tangle je vhodný pro ruku, štětiny různých délek dokonale zvládnou zamotané kadeře a jemně odhalují i ​​ty nejsložitější uzliny.

Kromě toho jsou spotřebitelé přitahováni cenou za dostupnou výrobek - masážní kartáček Macadamia - nejoblíbenější výrobek značky. Kromě toho se ženy po celém světě líbily štětcem tak, že se rádi přenesou do ostatních výrobků značky - na ohromující hřeben, ploché kartáče a obroučky pro styling.

Macadamia dřevěné vlasové kartáče jsou impregnovány speciální olejovou kompozicí, která dodatečně vyživuje vlasy a nasycuje je pomocí komplexu užitečných prvků během každé česání. V tomto případě ženy poznamenávají, že vlasy se nedostanou na tuky ani po častém česání a zůstávají hladké po celý den.

Čistící kartáč ve tvaru štětce bez smyčky je vhodný pro přepravu v kabelce. Jediným mínusem spotřebitelů je nedostatek víka nebo krytu pro pečlivé ukládání do tašky, ale ani to neznemožňuje spravedlivý sex při nákupu masážní štětce Macadamia.

O řadě hřebenů Macadamia pro pokládku jsou také pozitivní: ženy jsou spokojeny s volbou průměru kartáče a jeho tvaru: kulatý nebo oválný. Spotřebitelé označují pohodlí kartáče díky pogumované rukojeti a přírodním štětinám, které nepoškozují mokré vlasy a umožňují vám položit kudrlinky podle nejnovějších módů. Dokonce i vysoká cena hřebenu nezastaví dámy od nákupu, stejně, zdravé vlasy nejsou levným potěšením a vyžadují jen málo materiálních investic, které se pro sebe samy vyplácejí velmi rychle.

Původní vysoce kvalitní hřebeny, namočené v makadamických a arganových olejích, osloví majitele vlasů různé délky, barvy a stavu.

Zpětná vazba z "Astellas" na Macadamia Hairbrush Natural Oil No Tangle Brush

Jméno: Astellas. Typ přehledu: neutrální
Hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 03-07-2017 07:12:14

tam je rukojeť, světlo, masíruje pokožku hlavy

vlasy jsou magnetizovány, rozřezávají vlasy, nerozkládají vlasy, prodávají se pouze v internetových obchodech

Dobrý den všem!

Než jsem si koupil hřeben, nemohl jsem se dlouho rozhodnout mezi dvěma "Internetovými hity" - Macadamia hřebenem a Tangle Teaserem.

Zpočátku jsem si myslel, že Macadamie by mě více vyhovovala. Mám tlusté, tvrdé, nezbedné vlasy střední délky, po usušení s vysoušečem vlasů jsou velmi zmatené. Mnoho z recenzí říká, že tlusté vlasy Macadamie jsou lepší než Tangle Teaser, kvůli delším zubům.

Nakonec jsem se po přezkoumání recenzí rozhodl zkusit hřebeny obou společností.

Objednal jsem dva hřebíky Macadamia (sám a jako dárek) v internetových obchodech [link] a [link]. Zohlednění slevy a zvýšené sazby britského libra šterlinků mi stálo 390 a 400 rublů, což bylo do roku 2014 poměrně levné. V roce 2016 je cena již nižší než 1000 p.

Nejprve přišel balíček z [link], to bylo asi tři týdny před mnou. Hřeben byl zabalen v malé krabici:

Design a barvy hřebenu potěšily

Hřebenové zuby různých délek, jako u TT:

1. Cool design a pěkné barvy. Hřeben vypadá stylově a mládí.

2. Měkčivější ve srovnání s kazetami Tangle Teaser Original. Pokud Teaser Original se silným tlakem může poškrábat pokožku hlavy, Macadamia udělá velmi jemnou masáž hlavy, pocit česání je velmi příjemný.

3. Lehký. Když jsem poprvé použil, Macadamia se zdála jako pero, ve srovnání s mým starým hřebenem se železnými zuby. Ale na úkor rukojeti Macadamia váží trochu těžší než TT.

4. Přítomnost rukojeti. Pro mě je to v zásadě nepodstatný plus, protože teaser bez rukojeti může být i velice pohodlně česán, ale pro některé může být rozhodujícím faktorem. Mimochodem, rukojeť není nejpohodlnější a trochu široká, v mém starém hřebeni pogumovaná úzká rukojeť je mnohem pohodlnější v ruce.

1. Moje vlasy jsou elektrifikovány a doslova "stojící na konci" po česání Macadamia. Provedl test na druhém hřebenu - účinek je stejný. Oba Macadamia hřebeny elektrizují vlasy. Nezkoušela jsem to na mokrých vlasech, protože jsem nezkrácela mokré vlasy před sušením.

2. Macadamia vůbec nerozkládá vlasy, je to ještě horší než můj starý hřeben se železnými zuby. Několikrát provedl srovnávací test: Teaser doslova sklouzne vlasy, téměř bez potíží, a Macadamia se uvízne a začne roztrhat vlasy. Neříkej, že Teaser dokonale odhaluje uzly, ale ve srovnání s Macadamiem je rozdíl hmatatelný. Takže tvrzení, že tlusté vlasy Macadamie se léčí lepším než Tangle Teaser, kvůli delším zubům, nebylo potvrzeno mým příkladem.

3. Extrémně špatné hřebeny kvality. Objednal jsem si dva různé hřebeny Macadamia v angličtině v internetových obchodech [link] a [link]. Fake v obou případech jsou vyloučeny, protože mnoho recenzí hřebenů je nakupováno v těchto obchodech a je zcela totožné s mým na fotografii. Spodní řádek: hřebeny s "kousky" shromáždění pocházejí z obou obchodů. Na hřebenu, s [link] v místech, plast je volně spojen, poloviny se nevejdou úplně. Dole na rukojeti se roztahuje plastovým pláštěm v různých směrech a když trávíte na tomto místě rukama, hřeben škrábe kůži, fotka níže:

Druhý hřeben s [reference] má podobný kloub s vyčnívajícími plasty na rukojeti, ale není tak nápadný jako první. Kromě toho se druhý hřeben děje jen strašně - pocit je, že hřeben byl špatně lepený, nebo je to tak špatně kvalitní sestava, že poloviny hřebenu se nevejdou dohromady, mezi nimi je mezera! Pouze když je stisknuto ručně, mezera čistí a poloviny jsou spojeny s koncem. Je tu touha lemovat hřeben sami, protože mám dojem, že hřeben je velmi hubený a brzy se rozpadne na polovinu, ilustrativní foto níže:

Kromě výše uvedených je v horní části obou hřebenů pozorováno zakřivené zuby. Když přišla první, myslela jsem si, že to může být nedostatek jednoho hřebenu, ale na druhém je zakřivení zubů na vrcholu ještě silnější.

V zásadě je kvalita stavby méně důležitá než její hlavní funkce, ale hřeben netrvá 50 rublů, ale 400 a za tyto peníze chci získat kvalitní! Mimochodem, některé hřebeny pro 50 rublů jako shromáždění daleko předčí Macadamii.

Než jsem si koupil hřeben, byl jsem nakloněn ve prospěch Macadamie a byl jsem si jistý, že by mi to vyhovovalo víc než Tangle Teaser. Ale v praxi Macadamia nejenže nevytahuje mé vlasy, ale také elektrizuje je při česání. Z těchto důvodů je hřeben a nečinný.

Kromě toho má Macadamia špatnou kvalitu konstrukce: na některých místech se plasty vyklenou, zuby jsou zkřivené a mezi mezemi hřebenu jsou mezery (byly testovány dva hřebeny z různých obchodů). Je možné, že v počátečních splátkách byla montáž vysoce kvalitní a nakonec zhoršená, což se často stává.

Dnes v mých mazlících Tangle Teasers - Original a Salon Elite verze. Ukázky nejsou jistě bez chyb, ale to bude řečeno v dalších recenzích.

Dodávám, že při výběru hřebenů je vše velmi individuální a až po jeho použití na vlasy pochopíte, zda je hřeben vhodný pro vás nebo ne.

Recenze při výběru hřebene vám pomohou trochu - byl jsem zaměřen na pozitivní recenze o Macadamii, ale nakonec to litoval. Například v přehledech čtenářů někteří také píšu, že vlasy jsou elektrifikovány, ale pro mě osobně se dokonale hodí - vůbec ne elektrizují a dobře rozkládají vlasy.

Hřebenový macadamia přírodní olej bez zamotání štětcem

Dnes vám chci říci o široce známém hřebíku Macadamia Natural Oil No Tangle Brush v úzkých kruzích, nebo spíše o jeho kopii z ALiexpress.

Faktem je, že když jsem otcem slavné malé dcery, musím objevovat všechny nové obzory, jako jsou tkaničky, vázání luků, hraní "mateřských škol", krmení panenek a plyšových zvířat, a především, koupání dítěte s jeho následným sušení a stírání. Pokud nejsou žádné problémy s koupáním a následným stíráním, pak s vysušením vlasů nejsme tak hladké. Věc spočívá v tom, že dcera má spíše dlouhé tenké, křehké a nezbedné vlasy, což je velmi obtížné. A není to snadné to dělat na suché hlavě nebo na mokré.

Abychom minimalizovali množství roztrhaných vlasů, vyzkoušel jsem mnoho balzámů, které usnadňují hřeben, ale bohužel nevedly žádné zvláštní výsledky. Poté jsem přešla na použití hřebenů různých průměrů, tvarů a stylů, ale to nemělo rozhodující vliv na proces sušení a česání vlasů. Plavili jsme s radostí a potěšením, ale po tom jsme pro nás vyrazili horší než smrt, i když jsem se snažil udělat vše pečlivě. Nemyslíš, že to bylo kvůli mým dovednostem, snažil jsem se co nejlépe - pomalu a hladce řídil hřeben, uchopil jsem malou vlnu vlasů, ale stejně jsem měl hřeben ve vlasech. Stejný výsledek byla manželka.

A teď, když jsem znovu přemýšlel o tomto problému, narazil jsem na recenze hřebíku Macadamia Natural Oil No Tangle Brush. Nemáte ani tušení, jak byla chválena. Ačkoli, co reprezentovat? Můžete je přečíst sami. Můžete to udělat zde a tady.

Takže, když jsem se seznámil s tím, co jsem napsal, jsem si uvědomil, že tady je - rybí hřeben mého snu. A poslední věc, která mě nechala, je koupit. To by se dalo dělat na oficiálních stránkách, ale v té době to stálo asi 15-18 dolarů (což není tak málo) a problémy s doručením do Běloruska (nebo s platbou - přesně se mi nepamatuji). Obecně jsem musel hledat alternativy. Poškrábala jsem hlavu, vylezla jsem na Aliexpress, ale ani tam to nebylo tak jednoduché a trvalo mi několik hodin, než jsem našel hřeben. Ale cíl byl dosažen! Hřeben byl nalezen a objednán a jeho cena byla 3krát nižší než původní (kromě toho, na Ali, kopie je k dispozici ve čtyřech barvách, zatímco originál může být pouze zelený :).

Po měsíci a několika dnech byla zásilka přijata.

V obvyklém plastovém sáčku byl blistr s vyhledávaným hřebenem. U čínských lidí je to označováno jako "Dtangler", což v našem případě lze přeložit jako "odstranění zamotaných vlasů".

Při převrácení blistru vidíme náš hřeben:

Je velmi kompaktní. Asi 18,5 centimetrů dlouhý, 7,5 centimetrů široký.

Vzhledem k jejímu tvaru to perfektně padne do ruky a je stejně užitečné, aby použila jak mě (s dostatečně velkou rukou), tak i mou manželku (s miniaturní rukojetí), navíc dokonce i dcera se pokusí sebotovat sama sebe :)

Hřeben se skládá ze dvou polovin - nižší černé se štětinami a horní fialovou. Jsou propojeny velmi dobře. Poloviny se pevně navzájem uchylují. Stopy lepení nejsou viditelné. Při kompresi skřípání a jiných zvuků z jiných světů. A ano, a co je nejdůležitější, plast bez zápachu. Dokonce ani ten vůbec vůbec necítí.

A teď pro odhalení tajemství našeho hřebene. Proč to nemůže dělat ostatní? Za prvé, štětiny mají různé délky. A střídají se podivně a pro mě to není jasné: na okrajích jsou jen dlouhé okraje a ve středu řada dlouhých je nahrazena řadou krátkých.

Za druhé, jsou (štětiny) měkké. Ano, ano, měkké. Často jste viděli hřebeny s jemným napahem? Tady nejsem. Na rozdíl od většiny hřebenů, které jsou k dispozici v domácí sbírce, je Dtanglerův dřík ohnutý libovolným směrem bez velké námahy. Pokuste se vzít první masážní hřeben a ohýbat jeho hromadu - to funguje? Myslím, že ne, protože Ve většině případů jsou štětiny vyrobeny z kovu nebo z pevného tvarovaného plastu, který roztrhává zamotané vlasy.

Zdá se, že v tom není nic komplikovaného, ​​jak říkají, všechno geniální je jednoduché. Je čas jít na praktické testy. Obvykle ráno vypadá moje malá chlupatá radost (na fotografii není nejvíce zanedbávaný případ):

Na česání a vázání ocasu trvá 15-20 minut + další 3 minuty, abychom odstranili roztrhané vlasy z hřebene.

Vyzbrojeni akvizicí pokračujte. Doslova o minutu později vlasy vypadají takto:

Proces česání a neuvěřitelně rychle výsledek je doprovázen nepřetržitým "Wow!", "Well, wow." A "To nemůže být!".

Zatímco jsme se škrábali, moje dcera se šťastně usmála, otec byl nesmírně šťastný a její vlasy zůstaly v bezpečí a zdravé. Po skončení všeho se vyšetřuje hřeben na přítomnost vlasů. Nemůže být řečeno, že tam vůbec nejsou, ale ve srovnání s tím, co bylo předtím, je to jen prach.

Večer ve stejný den byl hřeben testován na vlhkých vlasech po koupání. Výsledkem bylo asi stejné jako v dopoledních hodinách, ale trvalo jen trochu víc času. Ale nejdůležitější je, že nikdo nekřičel "Tati, to mě bolí!" A vše ostatní jsou drobné.

Nakonec, jako obvykle, se chci zaměřit na klady a zápory produktu, který je předmětem kontroly. Takže plus je samotný hřeben. Je to obrovský plus!

Nenašel jsem žádné nevýhody tohoto produktu.

Odpověď na otázku "Vzít nebo ne." Ano, ano, ano, a ano znovu! Pokud vy nebo vaši princezna máte tenké a křehké vlasy, určitě to přijměte! S tímto hřebenem zapomenete na to, že vlasy jsou přilepené a vázané v uzlech, a proces zčesávání každodenního mučení se změní v potěšení;)

Tohle je možná všechno. Děkuji vám za pozornost.

Hřebenové makadamie

Mnozí tvrdí, že není žádný rozdíl, jaký druh hřebenu použít. Kadeřníci říkají jedním hlasem - je zde rozdíl a je to hmatatelné!

Značka Macadamia vizuálně na svých produktech ukazuje, že kvalita a vlastnosti příslušenství závisí na hladkosti, hedvábnosti vlasů, jejich měkkosti, lesku a zdraví. Tento článek popisuje vlastnosti značkových produktů, jmenování různých modelů, rady ohledně výběru a zpětné vazby od žen.

Zvláštní funkce

Bruska na vlasy Macadamia - jedinečné příslušenství, které pomůže při péči o vlasy jak v salonu, tak doma.

Vlastnosti hřebenu jsou následující:

 • Používání přírodních surovin. Všechny materiály podléhají kvalitativnímu výběru, testují se na alergenitu a toleranci lidí;
 • Původní základna s více póry. Je vyroben z pryskyřic, které obsahují velké množství součástí. To zajišťuje houževnatost, odolnost, odolnost proti opotřebení;
 • Použití makadamové matice a arganových olejů jako impregnace. Macadamia esenciální olej má masu příznivých vlastností. Používá se při vaření, parfumerii, kosmetologii. Dokonale zjemňuje pokožku, odstraňuje toxiny, hydratuje, působí jako silný antioxidant. V průběhu každého česání vlasů získáte další make-up;
 • Některé hřebeny mají keramický postřik, který umožňuje ještě pečlivější ošetření kudrlin, které většinou umožňují rozmazání bez poškození struktury;
 • Produkty dokonale zvládnou řadu úkolů: dávají hladkost nezdravým vlasům, vytvářejí svěží účesy, hřebeny husté a dlouhé vlasy;
 • Různé typy: hřebeny, kartáče, brashingi, masáže.

Díky tomuto příslušenství je snadné dosáhnout pružnosti, hedvábnosti, síly a lesku vlasů, které dlouhodobě udržují zdraví.

Modely a jejich účel

Vlasy pro ženy jsou bohatstvím, zdrojem hrdosti a předmětem intenzivní péče. Kadeřníkům se doporučuje, aby si vlasy často nepřecházely, ale každý den je musí každý den hřebovat více než jednou. Je obzvláště obtížné to udělat s dlouhými, matnými a poškozenými vlasy. Začínají se elektrizovat, ještě více zmateně a rozbíjet se.

Aby nedocházelo k tak nepříjemným okamžikům, Macadamia nabízí inovativní a originální produkty péče o vlasy.

Modelová řada zahrnuje:

Comb

Její zuby jsou ošetřeny kosmetickým složením živin. "Macadamia" ve svých fondech používá přírodní olej - cenné oleje argan a macadamia. Vzácné zuby z porézního dřeva zabraňují nepříjemným pocitům, netýkají se vlasů. Postupně se kudrlinky stávají živými, nasycenými, vzhled se mění a lesk a hladkost se objevují. Použitím hřebenu po každém mytí není třeba dodatečně aplikovat jiné nezmazatelné prostředky.

Porušení

Výrobce nabízí čtyři velikosti vhodné pro libovolnou tloušťku a délku. Paddle Cushion Brush má několik výhod:

 • přírodní materiál;
 • ionizace;
 • antibakteriální účinek;
 • vyrovnání kadeří, což jim dává pružnost;
 • rendering masáž akce;
 • zvýšená mikrocirkulace krve v kůži hlavy;
 • podporovat hojení.

Makadamie na štětce

Jakmile jsou všechny časopisy a blogy o humbuk zemřel dolů britský super-hřeben Tangle Teezer, v hodnocení a zprávy se začaly objevovat nesmělé na zdraví, že dobře, ne tak tento kartáček je dobrý, jak bychom si přáli. Ne, je to rozhodně lepší, než všechno, co bylo předtím, ale... chtěl bych, aby se udržela u rukojeti a autenticita zubů. Jakoby v odpovědi na modlitby se objevil ve značce Macadamia Oil hřeben, ve kterém byly všechny údaje vzaty v úvahu. Je to konkurence, která vytváří vývoj ve výrobě. Proto všichni, kteří milují vlasy, zůstává volit z těchto dvou nejvhodnější pro sebe. A pro domácí použití je pravděpodobně Ne Tungle.

Typy hřebenů pro vlasy Macadamia

Než začnete zpívat chválu zázračného hřebene, měli byste věnovat pozornost dalším produktům z Macadamia Natural Oil. K dnešnímu dni společnost uvedla tyto šesti kartáče:

 1. Masážní kartáč na vlasy Macadamia No Tangle Brush. Z jasného plastu, s měkkými zuby. Určité uspořádání z nich je uvažováno, aby se vlasy mokré a suché vlasy míchaly stejně snadno a bez zbytečných ztrát. Také štětec je ideální pro masáž hlavy, která stimuluje krevní oběh a aktivuje růst vlasů.
 2. Macadamia Crest. Speciální hřeben impregnovaný speciální směsi arganových a makadamových olejů z ořechů. Podle výrobců, s každým česání vlasy dostane přírodní, přirozené jídlo. Poskytuje rovnoměrné rozložení pečující látky, neškrtí ruce.
 3. Dřevěný kartáč na vlasy pro Macadamii. Zuby bambusového pádového kartáče, stejně jako hřeben, jsou zpracovány maškarní maticí a arganovými oleji. Když drží vlasy, složení živin padne na vlasy, lehce zvlhčuje a usrkává s vitamíny.
 4. Plochý hřeben Macadamie. Má přírodní štětiny. Jedná se o štětec pro tlusté a dlouhé vlasy. Dokonale je vyhladí a narovná. Vhodné také pro masáž hlavy. Tepelně odolné, ne elektrifikované.
 5. Kartáč kartáč Macadamia ve 4 průměrech. Řada speciálních kartáčů pro stylování různé složitosti. Brashing, stejně jako jeho předchůdce, má 100% přírodní štětiny, je odolný vůči teplu, ne elektrifikuje.
 6. Kartáčování štětcem Prostřednictvím struktury štětce umožňuje styling vytvořit další objem v kořenech vlasů a zkrátit dobu sušení hlavy. Má antibakteriální a antistatické účinky.

Macadamia Natural Oil Žádný Tungle hřeben Popis

Na základě funkcí, cílů a cílů nemá žádný Tungle řadu vlastností:

Makadamie na štětce

Jakmile jsou všechny časopisy a blogy o humbuk zemřel dolů britský super-hřeben Tangle Teezer, v hodnocení a zprávy se začaly objevovat nesmělé na zdraví, že dobře, ne tak tento kartáček je dobrý, jak bychom si přáli. Ne, je to rozhodně lepší, než všechno, co bylo předtím, ale... chtěl bych, aby se udržela u rukojeti a autenticita zubů. Jakoby v odpovědi na modlitby se objevil ve značce Macadamia Oil hřeben, ve kterém byly všechny údaje vzaty v úvahu. Je to konkurence, která vytváří vývoj ve výrobě. Proto všichni, kteří milují vlasy, zůstává volit z těchto dvou nejvhodnější pro sebe. A pro domácí použití je pravděpodobně Ne Tungle.

Typy hřebenů pro vlasy Macadamia

Než začnete zpívat chválu zázračného hřebene, měli byste věnovat pozornost dalším produktům z Macadamia Natural Oil. K dnešnímu dni společnost uvedla tyto šesti kartáče:

 1. Masážní kartáč na vlasy Macadamia No Tangle Brush. Z jasného plastu, s měkkými zuby. Určité uspořádání z nich je uvažováno, aby se vlasy mokré a suché vlasy míchaly stejně snadno a bez zbytečných ztrát. Také štětec je ideální pro masáž hlavy, která stimuluje krevní oběh a aktivuje růst vlasů.
 2. Macadamia Crest. Speciální hřeben impregnovaný speciální směsi arganových a makadamových olejů z ořechů. Podle výrobců, s každým česání vlasy dostane přírodní, přirozené jídlo. Poskytuje rovnoměrné rozložení pečující látky, neškrtí ruce.
 3. Dřevěný kartáč na vlasy pro Macadamii. Zuby bambusového pádového kartáče, stejně jako hřeben, jsou zpracovány maškarní maticí a arganovými oleji. Když drží vlasy, složení živin padne na vlasy, lehce zvlhčuje a usrkává s vitamíny.
 4. Plochý hřeben Macadamie. Má přírodní štětiny. Jedná se o štětec pro tlusté a dlouhé vlasy. Dokonale je vyhladí a narovná. Vhodné také pro masáž hlavy. Tepelně odolné, ne elektrifikované.
 5. Kartáč kartáč Macadamia ve 4 průměrech. Řada speciálních kartáčů pro stylování různé složitosti. Brashing, stejně jako jeho předchůdce, má 100% přírodní štětiny, je odolný vůči teplu, ne elektrifikuje.
 6. Kartáčování štětcem Prostřednictvím struktury štětce umožňuje styling vytvořit další objem v kořenech vlasů a zkrátit dobu sušení hlavy. Má antibakteriální a antistatické účinky.

Macadamia Natural Oil Žádný Tungle hřeben Popis

Na základě funkcí, cílů a cílů nemá žádný Tungle řadu vlastností:

Pro Více Informací O Suché Vlasy