logo

Kdy potřebuji použít laserový vlasový hřeben?

Laserový hřeben je inovativní přístroj, který vám pomůže vytvořit elegantní vlasy. Pro zlepšení stavu kůže na hlavě je laser používán poměrně nedávno: asi deset let. Ale v tak krátkém časovém období studie provedené v mnoha zemích ukázaly, že laser může být účinně používán: aktivovat růst, léčit pokožku hlavy, eliminovat lupy a vypadávání vlasů.

V těžkých případech vypadávání vlasů na hlavě se velmi často používá laserová terapie. Trichologické kliniky mají drahé profesionální laserové vybavení, ale tento postup není levný, tím více se aplikují na své kurzy. V tomto ohledu nikdo není "cenově dostupný".

A pak odborníci mohou doporučit laserový hřeben jako domácí alternativu. Používáte-li takové zařízení pravidelně, můžete dosáhnout poměrně dobrých výsledků.

Princip zázraku - hřeben a jeho použití

Princip činnosti tohoto zařízení je založen na působení laserových paprsků, které jsou schopné zvýšit mikrocirkulaci krve na pokožku hlavy. Tím se zlepšuje výživa a přívod kyslíku kořenů vlasů, čímž se stávají zdravějšími, silnějšími a silnějšími.

Laserová energie používaná v takových prostředcích je považována za zcela neškodnou pro lidi, protože má nízkou intenzitu, která byla studována celkem dobře. Při výběru takového zařízení však musíte věnovat pozornost certifikátu a pokynů.

Laserový hřeben by měl být používán nejméně třikrát týdně.

Zasedání by mělo trvat deset až dvacet minut. Zařízení musí provádět pomalé posuvné pohyby. Je nutné zastavit v každém bodě po dobu nejméně pěti sekund. Odborníci doporučují provádět takové pohyby oproti růstu vlasů. Předpokladem je vypraná hlava.

Kontraindikace pro použití

Laserový hřeben je vhodný pro vlasy, které se mohou vyskytnout v důsledku: syndromu chronické únavy, permů, nedostatku různých vitamínů a minerálů. Navíc se používá pro mastnou pokožku hlavy, bez života a matné vlasy, lupy.

Kontraindikace

 • přítomnost jakéhokoli typu onkologie;
 • spáleniny kůže na hlavě;
 • hemofilie;
 • dermatitis;
 • těhotenství;
 • děti do 12 let;
 • paralýza nervu (obličeje).

Je také velmi důležité pečlivě používat přístroj při užívání různých léků, nezapomeňte poradit se svým lékařem o možnosti použití hřebene. Můžete si koupit takové skvělé zařízení v mnoha internetových obchodech.

Názory odborníků - trichologové

Recenze "domácího laseru" specialistů - tricholů jsou nejednoznačné. Jejich názor se snižuje na skutečnost, že všechno závisí na individuálních charakteristikách každého pacienta. Vzhledem k tomu, že existuje mnoho důvodů pro ztrátu vlasů, není vždy jen pomocí takovéhoto zařízení, abyste se zbavili bolestivého problému.

Když příčinou ztráty vlasů spočívá hormonální přerušení těla, nedostatek nebo přebytek určitých vitamínů / mikroelementů, dědičná predispozice jednoho hřebene nebude schopna tuto příčinu eliminovat. Ale může být dobrým pomocníkem v kombinaci s jinými způsoby léčby. Proto jsou recenze pro všechny pacienty odlišné.

Vzhledem k tomu, že všichni lidé jsou jiní, léčba nadměrné ztráty vlasů vyžaduje individuální přístup a měla by být předepsána pouze lékařem. Spravedlně by to mělo být komplexní. Laserový hřeben však může zvýšit účinek různých nástrojů, které se používají k růstu vlasů. Rychlý efekt se zde neočekává.

Odborníci poznamenávají, že laserový hřeben může být použit poměrně efektivně se sníženým přívodem krve do hlavy, stejně jako podvýživou žárovek. Hlavním vlastnictvím hřebenů trichologů je: zlepšení výživy tím, že vyživuje pokožku hlavy energií, která je nutná pro úplný růst nových vlasů.

Také se doporučuje použít v případech, kdy jsou hormonální léky "zpochybňovány", neboť jsou někdy schopné více ublížit než být užitečné.

Recenze skutečných kupujících

 • Alina, která používá asi tři měsíce laserový hřeben, se domnívá, že její působení je podobné jiným prostředkům: Evkapilu a Minoxidil, takže není nutné je kombinovat s těmito léky. Zbavila se lupin a svědění. Dívka dosáhla většího účinku při použití Chzhanguan 101 lotion.
 • Catherine, která používá hřeben asi dva měsíce, zaznamenala po prvním měsíci použití pozitivní výsledek: její vlasy začaly vypadat méně, když si umyly vlasy. Ale v komplexu vzala pro ženy speciální vitamínový komplex, který předepsal lékař.
 • Olga věří, že ztratila peníze na inzerované zařízení. O rok později použila tento zázračný hřeben, ale neměla žádný výsledek.
 • Michail, který před pěti měsíci koupil laserový hřeben, poznamenává, že jeho vlasy začaly klesat mnohem méně a na plešinách začaly růst nové mladé vlasy. Používal přístroj podle pokynů (třikrát týdně, doba trvání procedury je 20 minut).
 • Elena zaznamenala pozitivní výsledek až 9 měsíců po použití "domácího laseru". Neustále používala štětec a prošla různými bylinnými lotiony. "Chloupky na koruně se zvětšily," poznamenává Elena.
 • Alexander, bohužel, není spokojen s laserovým zařízením, nezaznamenal žádné změny. Ačkoli na něj připoutal velké naděje. Použitý hřeben byl asi sedm měsíců.

Jak můžete vidět, recenze tohoto zařízení jsou docela rozporuplné, existují pozitivní i negativní názory. Někdo zaznamená po měsíci zlepšení pokožky hlavy a někdo si po použití přístroje neuvědomil žádný výsledek. Ale přesto více lidí, kteří čelí problému ztráty vlasů, úspěšně obnovili vlasy. Koupit toto "zařízení" není problém.

Podle recenzí lidí, kteří pravidelně používali takový hřeben, byl zaznamenán následující efekt "domácího laseru":

 • svědění je pryč, seborrhea klesá;
 • vlasy se začaly lépe hodit;
 • začaly růst mladé vlasy, které se později staly silnými vlasy;
 • byl zdravý lesk
 • vlasy začaly vypadávat méně.

V případě ztráty vlasů by měl být laserový hřeb používán nepřetržitě, dokud nebude dosažen požadovaný účinek.

Použití laserového hřebene pro vypadávání vlasů (recenze a výsledky)

Specialisté, kteří se podíleli na studiu lidských vlasů, jejich onemocnění a léčby, dospěli k závěru, že laser má pozitivní vliv na strukturu vlasů a stimuluje jejich růst.

Princip laserového hřebenu

Laserový kartáč na vlasy od ztráty vlasů, recenze, které se poměrně často nacházejí na sociálních sítích a fórech, je nejnovějším vynálezem. Zařízení je založeno na principu laserové energie.

Vlasy po aplikaci laserového hřebene se stávají zdravými, přestávají vypadávat, získávají krásný lesk

Pokud jde o bioenergii, účinně působí na stěnách krevních cév, zvyšuje průtok krve a posiluje je. Vlasy přestávají vypadávat, jejich růst zrychluje, vypadá zdravý lesk.

Modrá a červená LED záření

Laserový hřeben - polovodičové zařízení pracující na principu světelné diody. LED diody vestavěné do zařízení vytvářejí spektrální záření různých vlastností.

Po mnoha experimentech dospěli výzkumníci k závěru, že červené a modré záření aktivuje dolní kořenovou část vlasového folikulu. V důsledku toho se ztráta vlasů zastaví, jejich struktura se zlepší.

Energie laseru účinně působí na stěny cév, zvyšuje průtok krve a posiluje je.

Kromě toho zvyšuje buněčnou imunitu a protiinfekční ochranu těla.

Laserová kartáčka na vlasy pro ztrátu vlasů, jejíž recenze naznačují rostoucí popularitu tohoto zařízení, funguje na základě dvou vzájemně propojených faktorů fototerapie.

Jedním z klíčových bodů je zlepšení krevního oběhu. Výsledkem tohoto procesu je zrychlení buněčného metabolismu. Reanimované prostředí posiluje vlasové folikuly a činí je životaschopnějšími.

Zajímavý fakt! Laserové hřebeny byly používány již více než 10 let. Laserový hřeben se objevil v Austrálii a v roce 2000 byla na Floridě založena společnost Lexington International. Jeho cílem bylo výzkum a distribuce nového produktu.

Proč používat laserový hřeben?

Jednou z moderních metod řešení intenzivní plešatosti je využití laserové terapie. Postupy se provádějí ve zvláštních trichologických klinikách vybavených nejmodernějšími laserovými zařízeními.

Kurz léčby na takových klinikách není levný. Nicméně takové zařízení, jako je laserová kartáč na vlasy, pomůže proti vypadávání vlasů za běžných domácích podmínek. Uživatelské recenze ukazují, jak jedna z výhod a za poměrně rozumnou cenu zařízení.

Použití speciálního hřebene je nezbytné, pokud se objeví následující známky nezdravého stavu vlasů:

 • vlasy se staly křehkými;
 • růst se zhoršil;
 • po česání na hřebenu zůstává spousta vlasů;
 • vypadávání vlasů po perimetru;
 • lupy jakéhokoli druhu a svědění;
 • vlasy ztmavené, ztracené svítí.

Pomůže vám s plešatostí

Asi 40 procent mužů všech závodů a národností trpí ztrátou vlasů, až dosáhnou věku 45 let. Do jisté míry ženy čelí tomuto problému. Technické parametry laserového hřebenu jsou výsledkem tisíců experimentů a výzkumů prováděných odborníky v oblasti laseru.

Při plešatosti se doporučuje použít laserový hřeben

Všichni doporučují používat svůj výrobek nejen pro celkovou obnovu vlasů, ale i pro alopecii (alopecii).

Laserový kombajn kombinuje dva principy: masážní vibrace a laserovou terapii. V důsledku jemné masáže se zvyšuje krevní oběh mozkových cév. Zlepšuje funkci centrálního nervového systému, zvyšuje imunitu, regeneruje endokrinní systém těla.

A jako výsledek dávkovaného působení světelných paprsků, diod, je spuštěna biologická reakce, která pomáhá živinám absorbovat vlasové folikuly.

Odborníci doporučují používat laserový hřeben nejen pro celkové zlepšení vlasů, ale také pro alopéciu (alopecii)

Interakce dvou faktorů dává pozitivní terapeutický účinek: vlasy se stávají "živými" a elastickými a na místech plešatých plevelů se objevuje chmýří.

Nicméně, je-li plešatost nutné zvážit následující:

 1. Léčba trvá dlouhou dobu. To však pomáhá konsolidovat dosažený efekt.
 2. V případě, že vlas vypadá slabý z důvodu nedostatečného krmení bradavek nebo špatného krevního oběhu, bude účinek použití hřebenu s laserem rychle viditelný.
 3. Struktura vlasů každého člověka je individuální, výsledek aplikace laserového hřebene je také individuální.
 4. Léčba plešatosti je složitý proces. Proto se laserová kartáček z intenzivní vypadávání vlasů často používá spolu s lékařskými přípravky. Zpětná vazba od lidí, která mluví o účinnosti integrovaného přístupu.

Kontraindikace

Laserová terapie s nízkou intenzitou, jako jedna z fyzioterapeutických metod léčby, má své vlastní kontraindikace.

Nedoporučuje se používat laser v následujících případech:

 • onkologické nemoci;
 • záření;
 • nehybnost obličejového nervu;
 • alergická reakce;
 • krvácení

Důležité vědět! Použití laserového hřebene se nedoporučuje ženám během těhotenství a laktace.

Jak používat laserový hřeben

Laserový kartáč na vlasy od vypadávání vlasů, jak odborníci doporučují a říkají recenze, vyžaduje pravidelné používání. Přístroj je používán třikrát týdně v intervalu jednoho dne (například v nepárných týdenních dnech).

Session trvá od 10 minut do čtvrt hodiny. Po několika měsících si můžete všimnout prvního výsledku: v některých částech hlavy se vlasy stávají silnějšími. Důležité je, aby se postup nezastavil dopředu, jinak by efekt mohl postupně zmizet.

Před použitím přístroje musíte umýt vlasy a vlasy vyschnout. Pohyb by měl být pomalý, hladký. Doporučuje se, aby zůstala na jednom místě pokožky hlavy 2-3 sekundy.

Majitelé dlouhých vlasů je lepší použít dva hřebeny. S běžným hřebenem můžete lehce zvednout pramen a na druhou stranu použít laserový hřeben k masírování požadované oblasti.

Dávejte pozor! Příliš časté používání laserového hřebene nevede k zrychleným výsledkům, takže není důvod ignorovat pokyny a používat zařízení více než třikrát týdně.

Při použití laserového hřebene si musíte pamatovat na preventivní opatření:

 • nedotýkejte se hřebenu uší, očí, víček, úst;
 • Nepoužívejte přístroj v oblastech kožních onemocnění nebo ohnisek zánětu kůže v důsledku chemických, fyzikálních nebo biologických faktorů.

Při nákupu hřebene se musíte ujistit, že máte certifikát a pokyny pro použití v ruštině.

Co říkají odborníci

Laserový hřeben od ztráty vlasů, recenze a názory odborníků, které se trochu liší, znovu potvrzuje, že pravda je uprostřed. Někteří, s odkazem na studium a praktickou aplikaci, tvrdí pozitivní terapeutický účinek, jiní jsou docela skeptický.

Nicméně, trichologové souhlasí, že hřeben je účinný v seborrhea a svědění hlavy, lupy a křehké vlasy. Laserová terapie stimuluje buněčný metabolismus. Je to způsobeno dodáním energie do kožních buněk hlavy.

Laserový hřeben je účinný pro křehké vlasy

Při pronikání do vlasových folikulů laser aktivuje chromofory a vytváří komplexní metabolickou aktivitu z biologického hlediska. To dává pozitivní účinek.

Upozorňujeme však, že noční srst nevyrůstá. Mnoho trichologů se domnívá, že byste neměli používat zařízení, pokud jsou vlasy vážně poškozeny. Neexistuje žádný důvod, proč byste měli v nadcházejícím stádiu velké naděje na hřeben a při alopecii.

Laser hřeben, pokud posloucháte názory některých uživatelů - jen zázračný lék na vypadávání vlasů. Jiné recenze nejsou tak optimistické. To opět potvrzuje, že fyziologické vlastnosti organismu každé osoby jsou čistě individuální: to, co je dobré pro člověka, není nutně dobré pro druhé.

Mnoho odborníků se domnívá, že je schopno léčit vlasové kořeny, což vede k tomu, že vlasy rostou silnější

Laserová vlasová terapie je v naší zemi stále oblíbenější. Sezení probíhá ve specializovaných lékařských centrech a kosmetických institucích.

Laserový hřeben odstraňuje lupy a odlupování

Vysoce kvalitní laserový hřeben od renomovaného výrobce může být hodnou alternativou metod kosmetické terapie. Mnoho odborníků se domnívá, že je schopno léčit vlasové kořeny, což vede k tomu, že vlasy rostou silnější.

Také použití hřebenu má příznivý účinek na pokožku hlavy, uvolňuje člověka od lupů, suchosti a odlupování kůže.

Jak se zbavit plešatosti laserovým hřebenem:

Jak používat laserový hřeben a výsledek jeho použití:

Jak používat laserový hřeben: podrobné pokyny viz video:

Jak si vybrat laserový hřeben proti vypadávání vlasů

Oblíbený hřeben laserového vlasu pomáhá udržovat zdraví pokožky hlavy, má luxusní účes a atraktivní vzhled. Inovační technologie se už dlouho starají o domácí zdraví. Moderní nástroje pro krásu a zdraví vám umožňují včas reagovat na problémové oblasti, obnovit ztracené funkce, zlepšit celkový stav těla.

Laserový hřeben pro vlasy a jeho vlastnosti

Fyzioterapeutická zařízení využívající laser jsou aktivně používána v medu. institucí a kosmetologických klinik. Přístroje pro domácí použití nejsou méně účinné. Navíc skutečnost, že jsou pohodlné a snadno použitelné, bezpečné a cenově dostupné.

Laserový hřeben pro vlasy zvyšuje mikrocirkulaci pokožky hlavy. Je nezbytné pro probuzení vlasových folikulů. Získávají více živin z těla, rostou lépe, mají zdravý vzhled. Bylo by dobré diagnostikovat pokožku hlavy. Laserové hřebeny ovlivňují vlasové kořeny pomocí:

 • Laser.
 • Světlá vlna.
 • Vibrace.

Přístroj kombinuje masáž a léčebné účinky. Aktivace buněk a jejich regenerace nejen obnovuje vlasy, ale také uklidňuje nervy, zlepšuje hloubku a kvalitu spánku.

Princip laseru

Všechny zdravotnické technologie laserové aplikace jsou založeny na principech studia vlivu záření na lidské tělo. Výsledky výzkumu a testování se používají například v trichologii. Principy laserové terapie:

 • Modré LED záření působí na vnější část vlasového folikulu. Stimulace toku krve laserovým hřebenem v epidermis zlepšuje výživu cibule.
 • Červené LED záření má hlubší průnik do folikulů. Díky tomu je kořen vlasů nasycen a je aktivován růst stonků.
 • Laser podporuje regeneraci buněk. Zvyšuje hustotu a sílu folikulu, objem vlasů. Silnější buňky omezují proliferaci.

Kromě vystavení se paprskům stimuluje vibromasáž biologické procesy, které obnovují pokožku. K tomu dochází na úrovni kapilár v horních vrstvách kůže.

Indikace

Laserový hřeben na vlasy není všelékem pro řešení všech problémů spojených s růstem vlasů. Účinně udržuje stav zdravých vlasů, pomáhá v počáteční fázi alopécie a používá se k prevenci některých onemocnění. Hlavní údaje o použití:

 • Vypadávání vlasů po stresových situacích, porodu.
 • Migréna
 • Odstranění vlasů po agresivním osvětlení nebo barvení.
 • Hormonální poruchy.
 • Posilujte slabé a suché vlasy.
 • Laserové hřebeny dokonce pomáhají při léčbě lupů.
 • Změna věku.
 • Androgenní alopecie.

Laserový hřeben a jeho záření pomáhá obnovit přívod krve, okysličuje, zlepšuje buněčný metabolismus pokožky hlavy. Díky němu se snižuje svědění, lupiny a zvýšená mastnost vlasů.

Jak používat

Univerzální laserový kartáč na vlasy, vhodný pro použití osobou. Pro muže je hlavním problémem plešatost. Částečný nebo úplný nedostatek vlasů přináší mnoho nepohodlí. Denní česání masíruje pokožku hlavy a aktivuje metabolické procesy v tkáních.

Ženy se více zajímají o zdravé a atraktivní vlasy. Pravidelné česání ovlivňuje normalizaci struktury vlasů, zvyšuje jejich hustotu, obnovuje pružnost a pružnost kadeř.

Pletená místa mohou být ovlivněna zařízením bez trysky se zuby. Tři týdny po dobu 15 minut. Výrobci laserového hřebene tvrdí, že po pravidelném používání po 2 měsících můžete vidět první výsledky:

 • Aktivní růst vlasů.
 • Vynechání je minimalizováno.
 • Shine, hustota a hustota se objeví.

Chcete-li získat garantovaný účinek, vyberte výrobky od oficiálních výrobců. Obvykle se prodávají ve specializovaných prodejnách. Kvalita produktu musí být potvrzena certifikáty, podrobnými popisy zařízení a jasnými pokyny pro použití.

Účinnost

Použití laserového hřebene pro léčebné účely znamená pravidelnost, správné použití a fixaci výsledků. Je zaznamenáno, že část vlasových folikulů, které jsou v klidovém stavu po aktivaci řady postupů. Začíná růst nových chloupků. Po ošetření vlasy posilují, zesílují a zbarvují sytě.

Normalizace krevního oběhu poskytuje silný impuls regeneraci vlasových folikulů. Postupně se řádně probouzejí a rozvíjejí a začínají okamžitě vykonávat svou funkci - tvoří pokožku hlavy. Konstantní výživa kožních buněk zajišťuje zpevnění vlasů a snižuje jejich křehkost při ztrátě.

Kontraindikace

Se všemi přínosnými vlastnostmi by mělo být léčba laserem opatrně zacházeno. Měla by brát v úvahu individuální nesnášenlivost a některé nemoci. Laserový hřeben je kontraindikován za přítomnosti:

 • Onkologie.
 • Neuritis faciálního nervu.
 • Hemofilie.
 • Dermatologické nemoci.
 • Poškození kůže hlavy.
 • Burns

Rovněž laserový hřeben se nedoporučuje těhotným ženám a dětem do 12 let.

Přehled modelů

Pro ošetření si můžete zakoupit sadu laserových kartáčů na vlasy. Souprava obvykle obsahuje 2 masážní kartáče, stojan, nabíječku. Pro prevenci stačí použít více jednoduchých modelů sestávajících z jednoho objektu.

Oblíbené modely laserového hřebene:

 • Power Grow Comb (Růst Magie). Laserový hřeben je vybaven červenými diodami o vlnové délce 660 nm a modrými diodami o délce 470 nm. To přispívá k pronikání laseru do různých hloubek. Masážní štětiny jsou připojeny kolem diod. Souprava může obsahovat soupravu manikúry.
 • Gezatone Laser Hair. Renomovaný po celém světě, výrobce profesionálních zařízení pro kosmetický průmysl také vyrábí domácí spotřebiče pro péči o vlasy. Můžete si vybrat jako samostatný laserový hřeben a sadu. Poskytuje "měkký" laser, vibrační masáž, infračervené vytápění, ozonovou terapii.
 • Hairmax Lasercomb. Má mezinárodní patenty. Laserový hřeben je k dispozici ve dvou verzích Compact a Premium. Rozdíl v počtu emitorů. V prvním případě jich je 5, ve druhém 9. Laserový hřeben je určen k tomu, aby stimuloval růst vlasů, léčil seborrheu, zbavil svědění kůže. S včasným zahájením léčby je schopen zastavit plešatost bez léčebné terapie.

Jako indikátor zdraví vlasy signalizují začátek poruchy těla. Včasné vyšetření a kompetentní terapie obnovují jeho normální funkci. Laserový hřeben pro růst vlasů, působící paralelně s nimi, pomáhá mít zdravé vlasy, užívat si atraktivní vzhled, obnovit psychické zdraví.

Různé kouzlo zdravých pramenů - laserový hřeben od ztráty vlasů: recenze lékařů, obecné informace o zařízení a pravidla pro používání laserové energie

Ztráta vlasů obtěžuje nejen muže, ale i ženy. Vyvolávání vzhledu vzrůstá jako ztenčení vlasů. Pacienti zkouší různé techniky, včetně nekonvenčních, ale výsledek není vždy úspěšný.

Laserový hřeben - inovativní přístroj pro léčbu plešatosti. Dokonce i nejtěžší stadia alopecie mohou být ošetřeny jedinečným přístrojem.

Informace o nástroji

Energie laserových paprsků, která se používá v zařízení pro domácí použití, je bezpečná a účinná. Boj o krásu vlasů se úspěšně provádí na trichologických klinikách, ale náklady na procedury nejsou dostupné pro každého.

Laserový hřeb je rozpočet s vysokou účinností. Pro postupy je zapotřebí inovativní zařízení, půlhodina volného času a touha zastavit ztenčení vlasů.

Podstata metody

Stručně o účinku laserové energie na pokožku a vlasové folikuly:

 • pod vlivem aktivních paprsků dochází k přechodu laserové energie na biologickou energii;
 • metabolismus je obnoven v různých vrstvách dermis, dormantní žárovky se probouzejí
 • je aktivována syntéza bílkovin, bez níž není možný růst normálních vlasů;
 • mikrobublinová cirkulace zlepšuje, folikuly dostávají více kyslíku a živin.

Kdo je barva vlasů cappuccino? Zjistěte hned!

Botox pro vlasy doma je popsán na této stránce.

Výsledky

Po léčebných procedurách mnoho pacientů zlepšuje stav vlasů:

 • kořeny posíleny;
 • snížená intenzita (zcela zastavena) vypadávání vlasů;
 • zóny růstu jsou aktivovány;
 • metabolické procesy jsou normalizovány;
 • lupy postupně zmizí;
 • textura vlasů je vylepšena.

Indikace pro použití

Nezapomeňte:

 • suchá a mastná seborrhea;
 • vypadávání vlasů po agresivním barvení, perm;
 • ostření vlasů s nedostatkem živin;
 • androgenní, difuzní, ohnisková forma alopecie;
 • ztráta lesku, nezdravý vzhled vlákna;
 • poškození struktury vlasů;
 • zhoršení věku v kvalitě pramenů.

Kontraindikace

Fyzioterapeutické procedury mají omezení. Použití progresivních technik je možné pouze po konzultaci s tricholožkou.

Pečlivě si přečtěte kontraindikace:

 • těhotenství;
 • věk do 12 let;
 • hemofilie;
 • pálení slunce, dermatitida na pokožce hlavy;
 • paralýza obličejového nervu;
 • onkologické onemocnění.

Laser hřeben proti alopecii

Sen mnoha nemocných, kteří trpí problémy s vlasy, je odmítnout navštívit trichologické kliniky, aby ušetřili značné množství. Léčba alopecie se často roztahuje po několik měsíců nebo dokonce let. Domácí "asistent" pro léčbu kůže a pramenů bude mít cestu. Laserový hřeben poskytuje příležitost k léčbě doma a pravidelně konzultuje s tricholožkou.

Provádějte wellness zasedání při sledování televize, používejte unikátní zařízení po pracovním dni, zpracovávejte prameny i během služebních cest nebo cest. Přístroj připomíná běžný hřeben a zabírá málo místa.

Důvody účinnosti miniinstalace s laserovou energií:

 • aktivní účinky na vlasové folikuly;
 • metabolická obnovení na úrovni buněk;
 • mobilizace rezerv vnitřních orgánů;
 • probuzení zón růstu;
 • posílení kořenů;
 • zlepšená syntéza proteinů;
 • normalizace krevního oběhu, výživy buněk a cibulí.

Návod k použití

V době nákupu zkontrolujte dostupnost pokynů v ruštině. Před použitím zařízení pečlivě zkontrolujte anotaci a vyřešte nuance. Po přečtení zázračného hřebenu si přečtěte pokyny a pokračujte v léčbě pokožky hlavy.

Postup:

 • umyjte si vlasy, zcela osušte prameny;
 • zapněte zařízení;
 • začít léčbu z oblasti čela, pak jděte do chrámů, korunu, jděte dolů do zadní části hlavy;
 • držte hřeben masážními linkami proti růstu vlasů;
 • pohyby hladké, měkké, přetrvávají na každém místě po dobu 3-4 sekund;
 • doba zpracování vlasů je od 10 do 20 minut.

Recenze lékařů - trichologů

Využití výkonných laserových systémů na specializovaných klinikách hovoří o účinnosti metody. Domácí laser - miniaturní kopie se stejným aktivním vlivem na pokožku.

Trichologové často doporučují pacientům jedinečné zařízení. Lékaři věří: stupeň účinnosti inovačního hřebenu závisí na jednotlivých charakteristikách organismu.

Je to důležité! Trichologové doporučují provést navrhovaný počet zasedání. Laserovou terapii neodmítněte, pokud v měsíci nejsou zřetelné výsledky. Obnovení kvality vlasů je dlouhý proces. Existují výjimky: někteří pacienti poznamenali, že po měsíci se textura chloupků zlepšila, ztráta chloupků se zastavila, mastnost kůže se snížila.

Další informace o příčinách a léčbě léků proti lupům.

Nápady pro každodenní účesy pro krátké vlasy v tomto článku.

Na adrese http://jvolosy.com/sredstva/drugie/pantenol.html si přečtěte o výhodách a metodách používání panthenolu pro vlasy.

Odborníci identifikují několik nuancí:

 • Jedinečné zařízení ovlivňující pokožku hlavy není všelékem. Kartáč na vlasy - aktivní složka komplexní terapie alopecie;
 • zázračný hřeb pomáhá při různých formách vypadávání vlasů. V raných fázích je problém snadněji řešen;
 • Jedinečné zařízení je nepostradatelné pro pacienty s nesnášenlivostí vůči populárním lékům proti plešatosti. Byly zaznamenány případy negativních reakcí s použitím Minoxidilu, Finasteridu a dalších aktivních léků. Exit - ošetření laserem a pokožkou;
 • vynikající výsledky byly pozorovány u pacientů, kteří čelili ztenčení vlasů s nedostatkem vitaminů, nedostatečný krevní oběh, špatná výživa vlasových folikulů;
 • někdy inovativní přístroj nahrazuje silné hormony, pokud nejsou z různých důvodů vhodné pro pacienta;
 • Laser řeší problémy způsobené nedostatkem energie v buňkách epidermis. Aktivní přeměna energie laseru na biologickou energii urychluje metabolismus, obnovuje regenerační procesy, léčí vlasové folikuly;
 • efektivní kombinace moderních metod a tradičních metod léčby alopecie. Laser zvyšuje pozitivní účinky přírodních a farmaceutických kompozic pro růst pramenů.

Procházet populární značky

Na trhu existuje několik možností pro inovativní zařízení pro regeneraci vlasů. Každé zařízení má výhody a nevýhody. Porozprávějte se svým lékařem, získáte názor na konkrétní model, přečtěte si recenze na internetu, zjistěte názory přátel, kteří používali zázračný hřeben.

Moc rostla

Přístroj je navržen tak, aby řešil různé problémy pokožky hlavy. Důvodem účinnosti - kombinace různých druhů terapeutických účinků:

 • laserová energie má pozitivní vliv na buňky: žárovky jsou zhutněné, vypadávání vlasů se zastaví, vlasy se stávají mnohem luxusnějšími;
 • Červené LED světlo přivádí kořeny, ovlivňuje hluboké oblasti žárovky, zvyšuje růst vlasů;
 • Modrá LED záření proniká do horní části žárovky vlasů, aktivuje krevní oběh, zajišťuje aktivní pronikání živin;
 • vibrace, stimulující aktivaci biologických procesů, má pozitivní vliv na kapiláry. Jemná masáž zlepšuje stav kůže.

Po několika studiích byly zaznamenány výsledky v boji proti plešatosti. Pozitivní dynamika byla zaznamenána u většiny pacientů.

Mnozí dobrovolníci, kteří se zúčastnili experimentu, zaznamenali nárůst počtu velkých vlasů v oblasti alopecie. Trichologové doporučují přístroj pacientům trpícím různými druhy alopecie.

Růst magie

Další inovativní zařízení pro domácí léčbu plešatosti. Použití jedinečného zařízení mohou být zástupci obou pohlaví.

Infračervený, modrý a červený laserový rozsah plus vibrační mikromasáž mají pozitivní vliv na žárovky a tyče. Kombinace laserové terapie, měkké masáže s infračerveným ohřevem pokožky a folikulů poskytuje výrazné výsledky při léčbě alopecie.

Kompletní sada:

 • návod k použití;
 • laserový a masážní hřeben.

Mezi pozitivní věci:

 • aktivace krevního oběhu v horních vrstvách epidermis;
 • posilování žárovek;
 • kořenové zhutnění;
 • aktivace buněčného metabolismu;
 • zlepšení struktury vlasů;
 • stimulace růstu p.

Recenze jsou nadšená i neutrální. Někteří pacienti považují inovativní růstovou kouzelnou kartáč na vlasy za všelék na ztrátu vlasů, jiní jsou více znepokojeni při posuzování přínosů.

Názory pacienta na domácí laser jsou kontroverzní. Jeden inovativní přístroj pomohl zbavit se plešatých míst, druhý vypadal jako neúčinný. Někdy prameny tlustší více, zvýšené vypadávání vlasů.

Lékaři jsou přesvědčeni, že záležitost je v charakteristice určité osoby. Alopecie má tolik aspektů, že není možné zaregistrovat jeden recept pro každého. Pouze individuální výběr léčebného režimu bude mít za výsledek čas.

Je to důležité! Dejte si pozor na levné fake, nakupujte zboží v online obchodech s dobrou pověstí. Nízká cena, velké slevy, propagační akce, dárky v sadě jsou často známkou zboží špatné kvality. Kontaktujte své přátele, kolegy, nakupujte prostřednictvím internetu. Budete jistě konzultováni o osvědčených místech s vysoce kvalitním zbožím.

Přečtěte si více o použití laserového hřebene v následujícím videu:

Líbí se vám tento článek? Přihlaste se k odběru aktualizací stránek prostřednictvím RSS nebo zůstaňte naladěni na Vkontakte, Odnoklassniki, Facebook, Twitter nebo Google Plus.

Přihlaste se k aktualizacím prostřednictvím e-mailu:

Řekněte svým přátelům!

Laserové hřebeny pro ztráty a růst vlasů. Pravda nebo fikce?

Laserový hřeben. Když jsem viděl toto zařízení na internetu, začal jsem se velmi zajímat - co to je, jaký je jeho použití a jaké jsou jeho důvody, s výjimkou barevných reklamních článků?

Kromě toho, podzimní doba v našich dívkách je vždy spojena s zuřivým hledáním finančních prostředků, pokud ne pro růst, pak alespoň z pádu.

Ve skutečnosti je podzimní molt přirozený proces, takže se snažit horečně zastavit tuto hanbu nemá smysl. Tato poněkud hojnější ztráta vám nezanechává plešatost a je nepravděpodobné, že významně ovlivní hustotu. Ale přesto, aby se prostředky na posílení vlasů používaly, udržení hustoty během tohoto období nebude nadbytečné.

 • V trichologii existuje taková metoda pro určení intenzity vypadávání vlasů:

Chcete-li ji držet, je třeba zachytit malou část vlasů (50-60 vlasů) mezi palcem a prsty indexu as určitým úsilím, ale ne příliš ostře, vytáhněte vlasy. Pokud více než 10% vlasů zůstává v rukou výzkumného pracovníka (více než 6 vlasů), test indikuje přítomnost patologické ztráty vlasů (pozitivní test). Menší množství extrahovaných vlasů signalizuje fyziologickou ztrátu vlasů. Postup by měl být prováděn ve 4 zónách - v parietální oblasti vlevo a vpravo, v čelních a okcipitálních oblastech. Pro správnou zkoušku je pacient vyzván, aby si nepustil vlasy po dobu 5 dní před zahájením studie. Pacienti často přijdou na recepci ve stejný den, kdy si umyjí vlasy. V takové situaci je test nepraktický, protože všechny telogenové vlasy budou vymyty.

 • Nebo existuje druhá cesta, počítání vlasů při mytí hlavy:

Pomáhá posoudit intenzitu ztráty vlasů, provést diferenciální diagnostiku mezi telogenem a androgenetickou alopecie. Při přípravě na vyšetření by pacient neměl umývat vlasy po dobu 5 dnů. Po umytí vlasů šamponem je nutné zakrýt vypouštěcí otvor v koupelně pomocí gázy. Sbírejte všechny zbývající vlasy v koupelně a uspořádejte je v řadě na bílém papíře. Vypočítejte celkový počet umývaných vlasů, délku vlasů až 3 cm, délku od 3 do 5 cm. Vlasy s délkou menší než 3 cm jsou obvykle Vellus, jejichž průměr nepřesahuje 30 mikronů. Obvykle je množství vlasů, které jsou takto vyprané, obvykle 200-250. U androgenetické alopécie je množství promytých vlasů obvykle větší než 10%, přičemž telogenová ztráta vlasů je méně než 10%; celkový počet umývaných vlasů s AGA obvykle nepřesahuje 100, s telogenovou alopecíí - více než 250. V tomto testu je třeba poznamenat, že mezi krátkými vlasy mohou být vlasy přerušeny nebo řezány na danou délku během účesu, zatímco mají "tupý" tip - takové vlasy jsou považovány za "dlouhé". Zkouška není vhodná, pokud jsou vlasy pacientů méně než 6 cm dlouhé. Nevýhodou metody je to, že úsilí o mytí vlasů může být odlišné, záleží také na intenzitě, s jakou pacient pokožku vlasy během přípravy na test.

 • Připomínky, které byste se neměli bát:

1. Krátké vlasy vypadnou. Upozorňujeme, že přítomnost padlých krátkých vlasů je normou pro určité číselné indikátory! Proto, i když neprovedete žádné metody počítání, ale jednoduše si všimnete krátkých chloupků, je to normální.

2. Ztráta ztráty, pokud je hlava znečištěná. - Pokud pečlivě a zamyšleně přečtete tyto dvě metody výpočtu ztráty vlasů, můžete pochopit, že je to normální a mělo by to být tak! Jedná se o přirozenou fyziologii.

3. Při absenci česání se zvyšuje počet ztracených vlasů po mytí. - je to stejně normální a logické a všechno s vámi je dobré!

Pokud si tedy všimnete 3 takových bodů, neměli byste se jich bát, je to normální, logický průběh všech procesů.

Teď zpátky na laserový hřeben.

 • Skupina maďarských vědců v roce 1967 ukázala schopnost laserového paprsku proniknout hluboko pod povrch kůže až ke kořenům vlasů, stimulovat průtok krve, indukovat růst buněk a odstraňovat toxiny. Výsledkem bylo oživení pokožky hlavy a jednotlivých vlasových folikulů.
 • V roce 1992 vydala první práce, která se zabývá možností použití laseru pro růst vlasů. Laserová léčba je jednou z možných možností léčby androgenních a jiných typů plešatosti. Zde se pouze v lékařských zařízeních používají výkonnější laserová zařízení než domácí hřebeny.
 • A v roce 1903 získal Dr. Niels Finsen Nobelovu cenu za medicínu a fyziologii za svůj příspěvek k léčení nemocí pomocí koncentrované světelné energie.
 • Podle amerického ministerstva zdravotnictví a dalších odborníků v oblasti léčby ztrát vlasů může laserová terapie s nízkou intenzitou pro ošetření vlasů zastavit vypadávání vlasů pomocí nízkofrekvenčního pulzujícího světelného paprsku, který má omlazující účinek na pokožku hlavy, zvyšuje průtok krve a obnovuje vlasové kořeny.
 • V roce 2008, Dr. Yves Crassis provedl studii o vlivu laserového záření na vlasové folikuly ex vivo. Studie ukázala, že vlasy, které byly vystaveny 4 minutám laserového záření denně, rostly silnější než chloupky, které byly jednoduše umístěny do živného média. Vlasy vystavené laserovému zářením se zvýšily o 75% více než vlasy, které nejsou vystaveny laserovému záření.
 • Pokud mluvíte více vědeckým jazykem, biologické účinky terapie pomocí nízkointenzivního laserového záření jsou důsledkem aktivního zavedení fotonů do tkání těla. Příchozí energie iniciuje kaskádu chemických reakcí, které modulují různé buněčné funkce.
 • V roce 2005 popsal Bernstein růst konečných vlasů na zadní straně krku 24letého muže po jediném vystavení této zóně laseru o vlnové délce 810 nm. Korejští výzkumníci provedli řadu experimentů ke studiu růstu vlasů u myší pod vlivem 890 nm laseru, 1,5 mW / cm2. Ukázaly, že v kontrolní skupině u myší došlo k obnovení růstu vlasů od 13. dne po epilaci, do 25. dne došlo k úplnému obnovení vlasového pokrytí. Ve skupině myší, která byla pod vlivem laseru, byl zaznamenán znatelný růst vlasů už v 7. den a úplné obnovení vlasové pokrývky se objevilo do 20. dne.

Většina laserů používaných pro kosmetické účely ovlivňuje složky kůže, které absorbují světlo. Hlavní komponenty, které ovlivňují vaše vlasy, jsou

- melanin (ve vlasových folikulích)

- hemoglobin (v cévách)

- voda (po celé pokožce a dermis - pokožku hlavy)

Lékařské lasery mohou být vysoké nebo nízké. Výkonné lasery jsou velmi účinné při léčbě mnoha onemocnění, používají se ke zničení vlasových folikulů a odstranění nežádoucích vlasů, k léčbě krevních cév (například křečových žil) a ke snížení vrásek. Silné lasery mohou prořezat tkáně, spálit tkáně a vyzařovat teplo.

Lasery s nízkým výkonem nevytvářejí teplo a obvykle se používají k ošetření poškozených tkání, nikoliv ke zničení tkáně.

Lasery s nízkým výkonem, které se používají při ztrátě vlasů, jsou následující. Chromofor absorbuje laserové záření, které pak stimuluje růst vlasů v oblasti plešatosti, případně tím, že zvyšuje tok krve a zvyšuje tok kyslíku, který může stimulovat vlasové folikuly na úrovni buněk, a tím se vlasy zvětšují a prodlužují.

Někteří lékaři věří, že tyto účinky jsou způsobeny fotochemickou reakcí způsobenou interakcí laserového světla s vlasovým folikul. Tato reakce mění vnitřní zpracování buňky a signalizuje to, aby začala růst, spíše než pomalu umírat. Vlasy, které již začaly miniaturizovat (tenké v průměru), se zdá, že reagují na léčbu, ačkoli je zcela plešatá, zpravidla nezmizí.

Při výběru laserového hřebene je důležité věnovat pozornost jeho síle. Výkon laseru může být 3 typy - 670, 780, 830 a zařízení smíšeného typu.

Jak požádat:

V závislosti na síle hřebenu budou s největší pravděpodobností existovat různé pokyny. Ale co se píše o hřebíčku DIVOLUX "Zřetelné výsledky se projeví pouze při běžném používání laserového zařízení. Doporučuje se používat zařízení více než jednou denně a tím častěji, tím lépe. Doporučujeme, abyste zařízení používali následujícím způsobem: 10 minut ráno a 10 minut večer. Upozornění: Toto zařízení má kontraindikace. Poraďte se s dermatologem. "

Bohužel, stránky často nezaznamenávají technické vlastnosti zařízení, v tomto případě byste měli objasnit to u prodejce.

Jeden z prvních vlasových kartáčů, který se objevil pro domácí použití, byl HairMax LaserComb v roce 2007 s hloubkou smíšených paprsků - 670, 780, 830. (830 je maximální hloubka a používá ji lékaři v zdravotnických zařízeních)

Další společností je Revage 670, hloubka paprsků je 660nm.

LASEROVÉ VLASY HS585, GEZATONE je častější firma v Rusku. Ale nikde jsem nenašel jeho vlastnosti. Pokusím se o tom vyjasnit později.

Při léčbě plešatosti se laser nepoužívá jako samostatná terapie, je doplněn o pilulky, vitamíny, mezoterapii, ozonovou terapii a vhodnou péči o kosmetiku: šampony, lotiony.

Zatímco jsem hledal celý tento materiál - měl jsem opravdu zájem o sebe, nevím, jak moc to "brzy", ale myslím, že jsem zmatený, abych získal takové zařízení pro sebe a jednoho dne vám povím o svých osobních dojmech.

Zatímco mám k dispozici pouze Darsenval a opravdu se mi to nelíbí pro vlasy, vysušuje se silně mastnou pokožkou hlavy a vypadají jemné lupy, proto jsem si téměř nikdy nedělal normální a dobrý průběh vlasů.

Pomáhá laserový hřeben vypadávání vlasů?

Když je nutné, aby se vlasy naléhavě posilovaly, můžete zkusit mnoho různých prostředků, ale možná nejúčinnější z nich bude pro vás laserový vlasový hřeben.

Laser v kosmetickém průmyslu není novinkou, používá se dlouho, protože posiluje vlasy a stimuluje jejich růst.

Laserové hřebeny jsou v každodenním životě mnohem pohodlnější, protože jejich účinek je stejný, ale mohou být použity jak doma, tak i na pracovišti, aniž by se nikdo rozptýlil.

Laserový hřeben pro vypadávání vlasů, princip činnosti

Hlavní věc v tomto zařízení jsou laserové paprsky, energie, kterou vědci zvykli vytvářet.

Energie paprsků je snadno přeměněna na biologickou energii a zlepšuje krevní tok vlasových folikulů a účastní se procesu syntézy důležitého stavebního materiálu vlasů, tj. Bílkovin.

Díky zvýšenému krevnímu oběhu získává pokožka více živin a kyslíku, takže vlasy vypadají zdravě, silně a silně.

Škoda, že takový hřeben nepřinese. Jakékoliv účinky zařízení na lidské tělo byly dobře studovány a vědci jsou přesvědčeni o nízké intenzitě domácích laserových kartáčů.

A přesto při nákupu zařízení nezapomeňte zkontrolovat, zda má produkt pokyny v ruštině a zda je v Ruské federaci certifikován.

Indikace a kontraindikace používání přístroje

Promluvme si o výhodách laserového hřebene. Přístroj vám může pomoci, pokud vás to týká:

- lupy (suché nebo mastné);

- vypadávání vlasů nebo alopecie;

- vypadávání vlasů v důsledku stresových situací nebo chronické únavy těla, stejně jako časté barvení vlasů;

- matné a slabé vlasy;

- vypadávání vlasů kvůli nedostatku důležitých stopových prvků a vitaminů v těle.

Nyní musíte říci o kontraindikaci, která však není tolik.

Fyzioterapie jakéhokoli druhu (včetně laserové terapie) je přísně zakázána pro osoby s rakovinou, spálením slunce, hemofilií, paralýzou obličejových nervů a dermatitidou.

Lékaři navíc doporučují nepoužívat laser pro malé děti mladší 12 let, stejně jako pro těhotné ženy.

Jak používat laserový hřeben

Trichologové společně s výrobci laserových kartáčů doporučují zařízení používat třikrát týdně na 10, maximálně 20 minut denně.

Stačí, abyste zařízení zapnuli a plynule jej sklouzl přes pokožku hlavy a současně na každém místě po dobu 5 sekund.

Je třeba se pohybovat v opačném směru růstu vlasů, protože jakmile k tomu dojde, intenzivnější účinek na vlasové folikuly.

Oblíbené vzory laserových hřebenů

1. Laser Comb Combine Power Grow Comb

Podle výrobce může tato štětec léčit plešatost, zastavit ztrátu vlasů a vytvořit vlasy silné, odolnější vůči negativním vlivům vnějších faktorů.

Přístroj má následující typy účinků:

- červené záření působí na hluboké části folikulu, vyživuje vlasové kořeny a tím aktivuje růst nových vlasů;

- modré záření postihuje horní části vlasových folikulů, zlepšuje tok krve a vyživuje si vlasy;

- laserová terapie obnovuje buňky, kompaktuje folikuly, což činí vlasy svěží a zastavuje ztrátu;

- biostimulační typ vibrací má masážní účinek a tím ovlivňuje kapiláry pokožky hlavy.

2. Laserový hřeben Hairmax

Vývoj zařízení zahrnoval americké odborníky, patentovali také vynález. Řada studií ukázala, že tento hřeben je velmi účinný v boji proti plešatosti.

Každý měsíc, na čele dobrovolníků, počítali dospělé, nové vlasy v zóně alopécie a poté fotografovali. Více než 90% subjektů vykazovalo pozitivní trend.

V druhé skupině se objevila opačná situace, kdy 89% mělo negativní výsledky (podle dobrovolníků účinek byl méně hustý než před začátkem experimentu).

3. "Magie růstu"

Podle výrobce, s pravidelným používáním takového zařízení, dochází ke zvýšení krevního zásobení kůže a folikulu, navíc vlasy rostou lépe a jeho struktura se také zlepšuje.

Laser Comb, recenze

"Koupil jsem hřeben Power Grow a teprve o měsíc jsem si všiml, že na něm po zčesání zbývá méně a méně vlasů. Více vlasů je silnější. Pro mě osobně je toto zařízení skutečnou spásou, protože jsem byl téměř zoufalý, obával jsem se, že budu úplně plešatý. Teď už s nadšením a nadějí! "

"Power Grow mi pomohl ze spadů, ale stále neměl žádný zvláštní efekt. Používá se po dobu jednoho měsíce, ale po 30 dnech se obraz nezměnil: vlasy byly tekuté a zůstaly stejné, ale opravdu nevypadly. Možná nebylo dost času, abychom posoudili účinnost hřebenu. "

"Pro mě je zdobená baterka, ne hřeben. Také jméno "růstová kouzla"... Zpočátku jsem mě podplatila sadou, která zahrnovala spoustu věcí: manikúru, samotnou kartáč na vlasy a masážní kartáč navíc. Nemohl jsem odolat, koupil jsem. Jaké závěry: manikúra pomáhá dělat dobrou suchou manikúru, ale tady je pravděpodobné, že vlasy z kartáče budou růst. Ale potřeboval jsem laserový hřeben pro ztrátu vlasů. Bohužel, dokonce použití po dobu tří měsíců nezachránilo - vlasy vypadly a nadále vypadnou. Vážně přemýšlím o koupi paruky... ".

"Šla jsem se podívat na trichologa a on doporučil, abych koupil laserový hřeben od ztráty vlasů konkrétní firmy, Hairmax. Řekl, že je to nejspolehlivější výrobce. Příští den jsem ji našel, koupil a použil ji už tři měsíce. Abych byl upřímný, vlasy přestaly klesat, i když se všechno ostatní nezměnilo (hustota, lesk, atd. Zůstaly stejné). Možná je to jen z vypadávání vlasů. "

"Koupil jsem ten krásný laser Hairmax, přečetl si pokyny a začal jsem je používat. Instrukce slíbila, že nebudou mít žádné vedlejší účinky, ale lhala, protože moje pokožka hlavy je po tomto hřebenu velmi svědivá. Cítím se podveden a nechápu důvod svědění. "

Pro Více Informací O Suché Vlasy