logo

Hřeben s ionizací Braun Iontec Satin Hair 7

Dnes vám chci vyprávět o kartáč na vlasy s ionizační kartáčem Braun Iontec Satin Hair 7 Hair. V runetu jsou tomuto hřebíku připisovány překvapivé vlastnosti: samozřejmě vyhlazování a mega-lesk a mega-měkkost a vítězství nad elektrizujícími vlasy a rozpadávání a dokonce i léčba hlavy. Obecně platí, že inzerenti z Brownu vědomě jedí svůj chléb. A ačkoliv jsem se kvůli pravdě líbil Braun Satin Hair 7 hřeben Iontec, ale samozřejmě to nejde o nějaký vlasový grál, náhradu za péči, ale spíše dobrý zimní antistatický, který může pomoci s "kloboukem" elektrizujícími vlasy.

O hřebeni

Takže se seznámíme, Braun Iontec Satin Hair 7 Hair Brush (na sci-fi z nějakého důvodu je to směšně pojmenovaný Braun Iontech Satin-Hair 7 Hair Brush) je hřeben s ionizační technologií, která vydává miliony iontů. Tyto ionty by měly vlasům dodat vlhkost, vyhladit vlasy, zlepšit lesk a odstranit statický účinek. Pokud má někdo zájem, je zde reklama pro firmu Brown o práci iontů a hřeben s ionizací:

Technické specifikace

Pokud hovoříme o samotném hřebenu s ionizací Braun Iontec Satin Hair 7, je to velmi hrubé a zamyšlené:

 • Hřeben je dostatečně lehký (150 g), díky čemu je pohodlné držet v ruce (ruka není unavená, což se často děje s různými objemnými zařízeními);
 • Kartáč na vlasy neroztáhne nebo nevytahuje vlasy, má hladké plastové zuby se zaoblenými konci (ne tvrdé);
 • Hřeben Braun Iontec Satin Hair 7 běží na akumulátorech, to znamená, že je vhodné si s sebou vzít (baterie jsou v ní dlouhou dobu vybity, trvají několik měsíců);
 • Hřeben se velmi snadno čistí (v horní části je tlačítko, na kterém můžete vyjímat panel štětinami).

Vlastnosti použití

Dále, hřeben Braun Iontec Satin Hair 7 má několik funkcí, které nejsou příliš kritické, ale stále:

 • Hřeben by měl být používán pouze na suché vlasy (nebude působit na mokré vlasy);
 • Tento hřeben není určen pro styling vlasů s vysoušečem vlasů;
 • Je zbytečné pokládat vlasy s ionizační funkcí příliš dlouho (silně zabít "hlasitost), hřeben se automaticky po 5 minutách po použití automaticky vypne.

O efektu

V poslední části recenze o česání s ionizací z Brownové navrhují rozložení každého z vyjádřených "efektů":

 • Statické. Jediný 100% efekt, který tento hřeben dává, je přesně vítězství nad statickým. Všechno je zde velmi dobré a efekt trvá pár hodin;
 • Shine Zde je velmi zvláštní věc, zdá se, že je tam, ale zdá se, že ne. Pokud jde o extra lesk, ano, hnědý hřeben mírně zvyšuje lesk vlasů. Ale ne tak, že je nějaký superkritický (plus, jestliže tam nejde žádný lesk zpočátku, pak nebude mít žádný účinek, protože hřeben bude spíše působit jako posilovač);
 • Rozkládání vlasů. Není zde zřejmé, že hřeben to vůbec neumí, pokud porovnáte akci s obvyklým Tangle Teezerem... Je lepší neporovnávat vůbec;
 • Vyhlazení vlasů. Ano, vlasový kartáč Braun Iontec Satin Hair 7 vyhladí vlasy, ale ne tak "oh a oh", alespoň vizuálně;
 • Ale jen na dotek, ano, vlasy se stávají jemnější a jemnější. Ačkoli se možná tento efekt dosáhne díky opakovanému česání, protože obvykle nemám štětcem na pravidelném hřebeni bez ionizace a tak dále (a někdy se mi líbí hrát s hnědým hřebenem).

Z mínusů bych vynechal "zabijácký objem". Pokud se mi unést, tak se moje tenké vlasy, například velmi rychle, změní na příliš hladké (dokonce bych říkala elegantní). Proto obvykle nejsem "hrát" s hřebenem a ionty z Brownu více než pár minut.

Závěr

To je celá moje recenze hřebenu s ionizací Braun Iontec Satin Hair 7. Podle mého názoru tento hřeben bude užitečný pouze pro majitele suchých elektrizujících vlasů. V ostatních případech to bude jen hezká hračka. Protože naděje, že ionizace okamžitě udělá vlasy zdravé a lesklé, samozřejmě, nestojí za to. Spíše by měl být považován za druh posilovače, který je schopen vizuálně zlepšit situaci.

Moje hodnocení: 3/5

KDE KOUPIT Braun Iontec Satin Hair 7 Hair Brush Comb

Kadeřník Braun

Udržování krásy a lesku vlasů dnes není tak obtížné. Kosmetické společnosti vyrábějí obrovské množství různých prostředků, s kterými můžete každodenně pečovat o všechny vlasy. Také důležitou roli v péči o vlasy hraje správně vybraný hřeben.

Zvláštní funkce

Dobře upravené vlasy a krásné účesy vždy přitahovaly pozornost. Takové detaily ženského vzhledu jsou velmi důležité, takže je třeba je brát vážně.

K dnešnímu dni najdete v obchodech s domácími spotřebiči řadu různých zařízení, která vytvářejí velkolepý styl. Může se jednat o narovnání nebo curling curling, vysoušeče vlasů s různými tryskami atd. Ale jen málo lidí si pamatuje, že tato složitá zařízení nebudou mít požadovaný účinek, pokud nedostanete vysoce kvalitní hřeben.

Známý výrobce Braun je dnes velmi populární. Výrobky této značky se vyznačují dostupnými náklady a nejvyšší kvalitou. Užitečné a funkční hřebeny této značky jsou velmi žádané.

Kvalitní štětec značky Braun je schopen vyhlazovat vlasy po celé délce a obnovit jejich křehkou strukturu. Tyto funkce jsou způsobeny terapeutickým účinkem, který je přítomen téměř u všech modelů hřebenů.

V rytmu moderního života rychleji ztrácejí ženy zdravý vzhled. Nejběžnějším problémem je statická elektřina. Může vysychat vlasy a způsobit, že je nudné a bez života.

Tento problém je obzvláště důležitý během chladné sezóny, kdy dámy musí nosit klobouky, klobouky, kapuce atd. Každá móda se tvářila alespoň jednou v životě, když její účes "uvízl" na hlavu nebo se začal oblékat různých stranách. To nejen poškozuje strukturu vlasů, ale je také velmi nepříjemné.

S pomocí ionizujícího hřebene od firmy Braun můžete tyto problémy zapomenout. Ionizační funkce je navržena tak, aby rychle eliminovala statické náboje, což časem poskytne vlasům krásný lesk a zdravý vzhled.

Takové zajímavé a užitečné zařízení dokonale dezinfikuje vlasy a nasytí je vlhkostí. To dělá prameny rovnoměrnější, hladké a krásné.

Braun omlazující hřebeny mají následující pozitivní vlastnosti:

 • S jejich pomocí můžete výrazně posílit strukturu vlasů;
 • Mají významný léčebný účinek;
 • Hřebeny dezinfikují vlasy;
 • Zajistěte, aby prameny byly poslušnější a hladší.
 • Vypořádání se suchými vlasy.

Moderní hřeben s ionizační funkcí pracuje na běžných bateriích. Prostor pro ně je umístěn na plastové rukojeti. Nové baterie je nutné v souladu s pokyny.

Modely

Podívejme se blíže na několik populárních hřebenových vzorů Braun Rave recenzuje kupující o funkčním a praktickém modelu Satin Hair 7 s funkcí Iontec. Tento hřeben s aktivním iontem je jedinečný, protože ve většině konkurenčních modelů jsou ionty vloženy do samotného materiálu a Satinové vlasy je vydávají ve velkém množství přes speciální otvory.

Tento model je vybaven měkkými zuby, které mají masážní účinek na pokožku hlavy během česání. Braun Satin Hair 7 nejen pokoří vlasy, ale sklouzává po celé délce, takže je měkčí a hedvábnější.

Tento model má malou velikost, takže ho můžete vždy vzít s sebou. Můžete snadno fixovat vlasy při každé události nebo během náročného pracovního dne.

Hřeben s ionizací Satin Hair 7 BR710 snadno eliminuje statickou elektřinu. Budete rychle vidět účinek tohoto modelu: vlasy budou mnohem měkčí a získáte přirozený lesk. V tomto modelu jsou bezproblémové zuby se zaoblenými špičkami, které vlasy nepoškozují, ale jemně je přesunují.

Braun Satin Hair má měkké podložky, které byly navrženy speciálně pro pohodlí pokožky hlavy. Umožňují jemné a bez poškození vlasů. Propagační video tohoto modelu navrhujeme podívat dál.

Úžasný efekt má další populární model BR730mn. Při použití je tento hřeben velmi jednoduchý. Je nemožné si uvědomit jeho malou velikost, což vám umožní mít vždy po ruce užitečné zařízení. S tímto hřebenem můžete vlasy naplnit potřebnou vlhkostí z okolního vzduchu. Tato funkce je schopna oživit pramen vlasů a dát jim zvláštní lesk a zářivost.

Bezproblémové zuby umožňují péči o vaše vlasy co nejbezpečněji. Neublíží vlasové kožičce. Po dlouhém používání tohoto modelu zjistíte, že vaše vlasy jsou velmi měkké a poslušné. Bude velmi snadné a jednoduché vytvořit krásné a velkolepé účesy, protože kudrlinky "nebudou" odolávat vašim činům a nebudou tlačit.

Tento model je cenově nejlevnější, protože je nízký.

Čištění těchto přípravků je velmi jednoduché. U všech hřebenů je zubní polštář odnímatelný. Můžete jej kdykoli jemně odpojit, odložit ji a opláchnout kartáč.

Ve všech zařízeních existuje speciální funkce automatického vypnutí. Je to velmi užitečné, protože hřeben v peněžence může náhodně zapnout bez vašeho vědomí.

Všechny ionizační kartáče jsou napájeny bateriemi. Přicházejí s mnoha modely, ale můžete je snadno vyměnit, pokud se začnou sedat. Hmotnost hřebenu od Braunu vám nezpůsobí nepohodlí v procesu česání vlasů - jsou lehké a pohodlné, takže se o ně neunaví. Případy všech výrobků jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů. Zpravidla se používají tmavé plastové a kovové vložky.

Ióny vycházejí ze speciální trysky, která je osvětlena malým světlem zeleně. Výrobce důrazně doporučuje, abyste jej během procesu žehlení nezakrývali prstem, protože to může mít vliv na správnou a účinnou funkci štětce.

Jak používat?

Vlastní zařízení musí být použito správně. Neublíží vám vlasy ani samotný hřeben. Zvažte několik jednoduchých pravidel pro bezpečný provoz:

 • V krabici s každým hřebenem je instrukce. Nezapínejte přístroj, dokud se s ním seznámíte a nenaučíte jeho funkčnost.
 • Tyto kartáčky se nedoporučují pro malé děti a osoby s mentálním postižením.
 • Dávejte pozor na napájení z baterie. To je nezbytné, aby se zabránilo nepříjemnému incidentu v podobě jejich výskytu.
 • Nikdy nepoužívejte ionizující hřeben Braun v kombinaci s vysoušečem vlasů! To může vést k silnému vysychání, které způsobuje křehké vlasy.

Doporučuje se vyčistit přístroj měkkým hadříkem. Jednoduše odpojte podložku od hlavního těla. Zuby lze umýt prostou teplou mýdlovou vodou. Není třeba se obrátit na agresivní a alkohol obsahující sloučeniny. To jednoduše není nutné. Zbývají všechny části zpět pouze po úplném vyschnutí.

Takové užitečné zařízení potřebuje každodenní nekomplikovanou péči. Stačí čas od času otřít povrch a odstranit vlasy zubů.

Recenze

Dnes se mnozí dámy obracejí na multifunkční a zdravé kartáčky od firmy Braun. Vysvětlují, jak si zvolí touhu zachovat krásu vlasů. Dámy říkají ohromující účinek z používání těchto zařízení. Po chvíli přijde. Mnozí zákazníci si všimli, že jejich kudrlinky vypadají jako skutečné jemné hedvábí.

Pozorovala mladé dámy a životnost hřebenů s ionizační funkcí. Po několik let pravidelného používání kartáče nefungovaly horší. Rozdělení těchto věcí je velmi vzácné, pokud jsou opatřeny řádným skladováním a péčí. Obvyklá skříňka je schopna chránit zařízení v kabelce a izolovat je od jiných předmětů.

S takovými hřebeny, aby nové krásné účesy bylo mnohem jednodušší. Ženy různých věkových skupin tvrdí, že jejich vlasy se staly nejen mnohem měkčí, ale i poslušnějšími.

Mnoho dívek získává značková zařízení, aby vytvořila efekt laminace. Braun Ionizing Comb může mít podobný účinek, ale musí být používán pravidelně a denně.

Některým mladým dámám se tato zařízení zdála být poměrně těžká, ačkoli jejich hmotnost není příliš velká.

Juravlinka

Krása Makeup Lover's Magazine

Hřeben Braun Satin Hair 7 s ionizační funkcí

Jako majitelka dlouhých a tenkých, ale hustých vlasů, které žijí jejich životy, byla vždycky znepokojena výběrem správného hřebene. Nyní píše o hřebenu, který není Tagle Teezer - jde proti systému. Miluju Tengly, že je mazaný, o nich jsem psal. Je výhodné, když si s sebou vyčesáte mokré vlasy, ale pokud se dostanete na vážnější úroveň, například abyste se postarali o denní styling, musíte se obrátit na profesionální nástroje. Nebo téměř profesionální.

Takové gadgety jako sušič vlasů, žehlička, curlingové nám pomáhají každý den vytvářením stylingu. Nyní vynechávám potřebu používat související stylingové produkty, samozřejmě o nich všechny informace v sekci Hair styling. Ale někdy chcete udělat něco co nejjednoduššího, ale krásného, ​​aniž byste přispěli k arzenálu.

V takových případech se obracím k hřebenu Braun s ionizační funkcí. Jeho funkce je podle mého názoru spíše stejná ve stylu než v česání, protože proces samotného česání je jednoduchý styling nebo příprava pro složitější.

Jak funguje ionizace, řekl jsem v příspěvku o žehliti s ionizační funkcí Braun Satin Hair 7. Díky toku iontů nejsou vlasy během procesu žehlení poškozeny a statická elektřina je odstraněna.

Po šití s ​​Braun Satin Hair 7 se vlasy stávají velmi hladkými, rovnoměrnými a lesklými. Položte vlasy na vlasy, vypadají velmi čistě.

Hřeben běží na bateriích a používám ho na suché, předem připravené vlasy (vždy si vlasy mám, i když je ještě vlhké, aby se aplikovalo oleje nebo vlasové sérum). Sušené vlasy jsou poslušné a připravené pro styling. Jelikož mám rovné vlasy, prostě projdu to hřebenem a okamžitě vypadají, jako by byly složené - hladké, hladké, lesklé. Obvykle nepotřebuji více.

Pokud chci udělat styling, nebo například buchtu nebo opletu, pak po hřebenu jsou poslušnější, pružnější. Samozřejmě budou muset být lépe pevné, protože jsou hladké, ale přirozený lesk zůstává. Nemyslím na jiný gadget, který by měl takový účinek. Mnozí je mohou srovnávat se železem, ale hřeben vůbec neublíží vlasům. Je napájen dvěma bateriemi, vhodnými pro cestování, není třeba hledat zásuvku.

Hřeben s ionizací Braun SATIN HAIR 7 SB1

Nemohla jsem se vypořádat s vlasy...

Náhodou jsem viděl tento hřeben v interně Ulmart, když jsem si pro své příbuzné zvolil dárky pro 23. února a 8. března. Moje oči se rozsvítily, tím více výrobce slíbil "úžasné" použití tohoto hřebene.

Níže chci vytisknout sliby výrobce, doufám, že recenzi nebude odstraněna.

Braun Satin Hair 7 s aktivním iontem je revoluční inovace ve světě péče o vlasy, navržená speciálně tak, aby ženy kdykoli vypadaly skvěle. Okamžitý lesk a hladkost s prvním stisknutím kartáče na vlasy, kdykoliv a kdekoliv - jen stiskem tlačítka. Ionizační funkce IONTEC. Tok ionů uvolňuje miliony aktivních iontů, jako by vytvářel "nimbus" kolem vašich vlasů. Aktivní ionty fungují téměř jako kondicionér na vlasy. Okamžitě uklidňují neposlušné a elektrifikované vlasy, což jim dává hladkost, ve srovnání s vyčesáváním bez aktivních iontů. Odnímatelný "polštář". Vysoce měkká podložka je speciálně navržena pro pohodlí pokožky hlavy a umožňuje vám jemně pokrýt vlasy, aniž byste je vytrhli. Může být také odstraněn pro snadné čištění. Bezproblémová technologie zubů Bezešvé zuby s extra hladkým povrchem poskytují extrémně jemné poškrábání, což pomáhá předcházet poškození kůžičky.

No, jak se můžete vyhnout takové reklamě? Samozřejmě, že jsem to koupil. Stálo mi 1160 rublů.

Nemyslím si, že jsem naivní blázen, ale někdy chci věřit v zázraky, a tak jsem věřil, že bude hladce moje velmi elektrizující vlasy (je dobré, že moje vlasy jsou elektrifikovány jen během ponožek čepic). Bylo to více než dva měsíce každodenního používání hřebene, ale nenalezl jsem žádné speciální efekty.

Z profesionálů můžu vyčíst, že žehlení tenkých vlasů je trochu jednodušší, je vhodné háčkovat štětcem, protože to chápe, krásný design a hořící zelenkavé světlo (jako jsou letadla létají a dochází k mírnému prasknutí).

Nevýhody lze připsat skutečnosti, že podle mého názoru ionizátor na zadní straně hřebíku dává menší efekt, než kdyby byl v oblasti podložky se zuby, takže na mých vlasů není vidět hladkost nebo lesk.

Stále doporučuji doporučit hřeben, protože každý má jiné vlasy a možná i ostatní budou působit. Navíc se mi to líbí v designu, i když je to drahé.

Krása Gadget: Braun Satin Hair 7 Hřeben s ionizací

Když jsem poprvé slyšel o existenci hřebenu s ionizační funkcí, byl jsem velice překvapen, zdálo se mi, že to je zbytečná možnost, a takový gadget sám o sobě byl čistým sebedůvěrou. Sotva jsem si dokázala představit, že takový hřeben by mohl být užitečný kromě obvyklých funkcí.
Nyní můžu říci, že toto zařízení je jedním z těch, bez kterých je zcela možné žít, ale když ho začnete používat, zvyknete si na to a už si nedokážete představit, jak by to mohlo být jinak.

Hřeben Braun je velmi krásný a dobrý, černý se stříbrnými "okraji". Velmi pohodlná váha a tvar, protože masážní kartáč je dokonalý. Bezešvé zuby s extra hladkým povrchem poskytují jemné poškrábání, což pomáhá předcházet poškození kůžičky. Zuby nepoškrábají hlavu a samotná "podložka" je správně měkká a zuby se zdají, že se vracejí zpět a vytvářejí tak správný tlak. Oni jsou umístěni často dost, aby přišli na všechny typy vlasů, včetně velmi husté a kudrnaté. My, ani tlustý a ne kudrnatý, také necítil pocity podřadnosti.
Polštářová podložka je odstraněna tak, aby mohla být snadno vyčištěna. Nepokoušejte se dát celý hřeben pod vodu!

Ionizační systém se aktivuje zvednutím tlačítka Napájení, dokud nezaklapne. Jeden jednoduchý pohyb otevírá speciální chlopeň na zadní straně hřebenu, odkud se uvolňuje tok iontů. Po zapnutí se rozsvítí zelený indikátor na hřebenu a začne se vytvářet trochu hluku, jako multifunkční zařízení Braun, o němž jsem se zmínil dříve.

Výrobce slibuje, že tok iontů poskytuje okamžitý lesk a plynulost, zkrotí nepřátelské vlasy a odstraňuje statickou elektřinu. Ve skutečnosti je to všechno. Pokud vlas vypadá suchý nebo načechraný, stačí zapnout hřeben a spustit ho přes vlasy. Efekt je okamžitě viditelný. Totéž platí, pokud jsou vlasy elektrifikovány, což se děje velmi často v zimě. No, která z nás neviděla v zrcadle oblak vlasů, stačí si vzít klobouk. A zdá se, že je tlačíte rukama, snažíte se uklidnit mokrým hřebenem - bez důvodu. Braun Satin Hair 7 s tímhle bojuje o sekundu.

Velikost hřebenu se nebude nazývat miniaturní, ale je docela možné jej nosit ve střední velikosti peněženky. Aby se zabránilo náhodnému zařazení do vaku, má hřeben funkci automatického vypnutí.

Jedinou nevýhodou tohoto gadgetu je cena, je to 2000 rublů, což samozřejmě dělá to, že není tak cenově dostupné, jak bychom rádi. Hřeben funguje z baterií typu prstů, bude sloužit dlouho a nebude zklamat.

Zelenoglazka

Kosmetika Blog

 • Získejte odkaz
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
 • E-mail
 • Jiné aplikace

Hřeben Braun Satin Hair 7 Brush IONTEC, recenze

Řeknu vám ti o mých nových oblíbených - příchytkách s účinkem ionizace z Braunu!
Ukážeme spoustu fotek, ale na začátku jsou některé vysvětlení.
Hřebenový model - Braun Satin Hair 7 Brush IONTEC - hřeben s ionizační technologií k ochraně zdraví vlasů. Ekologický iontový motor "saténový iont" přitahuje vlhkost ze vzduchu a rychle obnovuje vodní rovnováhu vlasů, čímž poskytuje větší zářivost, čímž je hladší a poslušnější.

Nebudou dlouho trvat na technických vlastnostech (a já nejsem v nich silný), ale jednoduše budu popisovat jeho vzhled, ať už je to pohodlné při každodenním používání.

Vzhled hřebenu - jen za chválou! Stojí za to vyzdvihnout jednou, aby to už nebylo možné!

Hřeben je malý, lehký, padá do ruky jako rukavice!
Hřebenový design je neuvěřitelně atraktivní. Materiál, z něhož je vyroben, je velmi kvalitní, tvar hřebenu je zjednodušený, "sladký", není vůbec těžkopádný.

Hřeben pracuje z běžné baterie -

Na vnitřní straně rukojeti je spínač: při zapnutí se začne zeleně. Vypněte a ionizační funkci.

Hřeben můžete umýt odstraněním horní části hřebenu (lépe vám ukážeme pokyny k jeho odstranění - náhled obrázku.)

Hřeben je velmi pohodlný, velmi příjemný a pohodlný! Mám krátké vlasy, ale i moje dcera, má dlouhé vlasy, říká, že hřeben se doslova sklouzává po celé délce vlasů, vůbec netahuje, velmi snadno ji rozbíhá!
Zuby jsou hladké, hladké, ne tvrdé, ale pružné!

Kdo může tento hřeben zapadnout? Všichni - ona je jen velmi pohodlná a krásná (ano), řeší spoustu problémů hned! Zvláště důležité pro ty, jejichž vlasy jsou náchylné k suchu, jsou závislé na klimatických podmínkách / nebo jsou přirozeně suché / nebo se stávají suchou od častého barvení a tak dále.

Kartáč na vlasy pomáhá udržovat vlhkost vlasů, uvolňuje je ze statické elektřiny (nezapomeňte, jak v zimě negativně ovlivňuje stav vlasových čepiček), stávají se dráty, "létají", tlačí, elektrizují?).
Mám tenké vlasy, takže jsem velmi dobře obeznámen se všemi těmi "kouzly" a doufám, že se jich zbavím v zimě.

Po použití hřebenu s ionizací se vlasy stávají velmi měkkými, hladkými a poslušnými! Sledoval jsem videa jiných uživatelů, kde dívky s dlouhými vlasy velmi chválí tento hřeben, dělají život mnohem jednodušší, udržují vlasy zdravé a zlepšují jejich vzhled. Broušení vlasů je snadné s hřebenem s ionizací!

Snažil jsem se poskytnout popis akce pomocí fotografií - koláže:
na první fotografii před česnutím - pomocí hřebenu - výsledek:

A přesvědčila mou dceru, aby byla modelkou:

Výsledek je zřejmý (myslím)).
Obávám se, že recenze se ukázalo být příliš nadšené - ale opravdu jsem si oblíbil tento hřeben a to je omluva!
Když je ionizátor zapnutý, kartáč je zvýrazněn zeleně a také tichý zvuk, něco jako šumění mořských vln!

Jak chápete, použití hřebenu s ionizátorem dává smysl pouze na suché, ne vlhké vlasy. Můžete samozřejmě jen hřebenit a mokrý, pouze bez započtení funkce na mokru nebude fungovat tak.
To, co mě ještě více potěšilo, bylo šokováno - tak to je cena - náklady na hřeben jsou asi 2 tisíce. Celkem! Takže pokud si stále přemýšlíte, promyslete si rychle, až ceny vzroste z důvodu obtížné ekonomické situace! Co když budete potřebovat takové zázračné závorky a nevíte? ).

* pro testování

Jak hřeben? Možná někdo používá a má názor? děkuji)

Irisss Beauty Blog

Zuby hřebenu jsou hladké, vlasy se nedotýkají. Středně tvrdý tvrdý hřeben:
Powered by dvě mizinchikovyh baterie 1.5V (typ AAA / LR03 / AM4). Dost dlouho, po dobu 4 měsíců jsem je nikdy nezměnil.

Jak pracuje?
Informace od výrobce:
Jako součást tohoto hřebenu jsou aktivní ióny, které po první aplikaci budou vaše vlasy hladké a lesklé! Hřeben také pomáhá odstraňovat statickou elektřinu z vlasů, což je dělá poslušný, objemný a připravený pro všechny účesy. Funkce IONTEC vytvoří ochranný "nimbus" kolem vašich vlasů, což jim ušetří před zraněním a pomůže vám snadno ukládat. Účinek je ve skutečnosti podobný účinkům vlasového kondicionéru. Bezproblémové zuby hřebene nejen hýbejí vlasy, ale také pomáhají zamezit poškození jejich struktury.

V ruce je velmi pohodlné. Není to snadné, ale ne příliš těžké:
Aktivuje se stisknutím tlačítka:

Po zapnutí se indikátor rozsvítí zeleně:
Na zadní části hřebenu je okno, pod kterým je prvek, který vytváří ionizaci, skrytý. Ve vypnutém stavu je zavřeno:
Je zapotřebí zahrnout hřeben, otevírá se a prvek začíná pracovat. Současně se slyší ticho a mírný pach ozónu (během léčby křemenem v nemocnici to cítil jako).
Teď začneme hýbat. Obvykle to dělám za minutu nebo dvě, pak vypněte hřeben a odstraňte. Nemůžu říct, že dobře česá mokré vlasy. Ale pro mě jsou tenké, rychle zmatené. To je důvod, proč jsem nejdřív házel svou teaser a pak zvedl Brown. Používám ho vždy po mytí, na suché vlasy. A pokud je to nutné, mezi hlavou umývá, v zimě častěji. V létě dost jednou po každém praní.
Mimochodem, samotný hřeben může a měl by být čas od času omyt a je to velmi výhodné.
V horní části pouzdra je speciální tlačítko:
Když na ni kliknete, pracovní část se vyjme a lze ji umýt bez obav, že voda spadne do samotného hřebenu:
Po umytí a sušení se snadno vloží na místo.

Jaký je účinek použití?
Před nákupem jsem četl spoustu recenzí, od negativních po potraviny pozitivní, po čtyřech měsících používání mohu vyjádřit své vlastní. Při česání odstraňuje statickou elektřinu, pro mě je to nejdůležitější a významnější plus. V zimě, když se vlasy elektrifikovaly z čepice i přes balzámy a zbytky, zachránila. Vlasy se stávají učenějšími. Rovněž lehce vyhladí vlasy, je vizuálně i hladší. Ale současně výrazně snižuje hlasitost. Našel jsem takovou cestu pro sebe - v kořenech jsem vůbec nekompletoval, pouze délku, ustupující asi 10 cm od kořenů, pak objem téměř nezmizí. O oslnivém lesku. což se v mnoha případech objevuje - tento účinek prakticky není ve mně vyjádřen. No možná trochu lepší lesk, ale ne wow. Podle mého názoru bude hřeben přizpůsobit majitelům nepodložených vlasů, bude je kázeň trochu a vyhladit. Pro ty, co mají tenké vlasy a jsou zmatené, je lepší použít vlasy, které již byly česané s teaserem (nebo Macadamia, Dessatoy atd.), Protože neřekne, co je dobré. Silně kudrnatá, nedoporučuji, kudrna přestane být jasná a dostane si načechranou pampelišku (vyzkoušela na přítele), i když je vlna lehká, může se vyhlazovat, pravděpodobně záleží na struktuře vlasů.

Takhle to funguje pro mě
Zvláště fotka po tom, co zkroucila svůj pigtail. Předváděná předváděcí tečka.
Vlevo - před, vpravo - po:
Odstraněna načechraná, lehce vyhlazená. Objem mírně klesl (pro půst byl česán od kořene k špičce, obvykle se nedotýkám kořenů). Statická elektřina byla odstraněna, ale na fotografii ji neukazujete)

Závěr:
Mast-hev pro mě, tento hřeben ne, ale nelituju, že jsem koupil. Ačkoli samozřejmě by bylo příjemnější získat takovou věc jako dárek). Nejdůležitější funkcí pro mě je odstranění statické elektřiny z vlasů a snadné vyhlazení - to funguje. A nedával bych naději na zbývající funkce, jako je dodatečná brilantnost nebo ochrana před zraněním, pak nebude zklamání.

Cena - v době nákupu asi 1900 rublů, nyní v rozmezí 2200-2500 rublů.

A jak se zbavíš statické elektřiny?

Brushové vlasy Braun Satin Hair s ionizační funkcí - recenze

Negativní recenze

Já, stejně jako většina dívčích, kteří se tu odhlásili, byla prezentována hřebenem jako dárek milovaným. Už delší dobu používám, ale naprosto nezaznamenávám změny vlasů. Možná proto, že jsou v dobrém stavu díky různým maskám. Z výhod tohoto hřebene můžete zvolit pouze skutečnost, že opravdu odstraňuje elektrifikaci a díky vyjímatelné trysce jej lze snadno vyčistit. To je asi všechno.

Mimochodem, v našem městě se nám podařilo získat tuto malou věc za 1300 (v době novoročních slev), ale přesto je pro takový nedostatečný účinek nákladné.

Stručně řečeno, jako dárek - možná ne špatný, sám bych ho nekoupil.

Výhody:

odstraňuje statickou elektřinu

Nevýhody:

zcela odstraní hlasitost

Koupil jsem toto zařízení před pár měsíci. Zvláštní emoce nezpůsobily. Jediný plus - odstraňuje elektrifikaci vlasů. Myslím, že byste na to neměli utrácet peníze.

Výhody:

Vzhled, osvětlení ve tmě místo baterky, můžete svítit! Jemně česněte!

Nevýhody:

Žádné výhody vůbec! Dokonce i výrobce oklame změnou recenzí na vašich stránkách!

POZOR. Dobrý den! Miluji BRAUN. V zásadě se používá pouze (holicí strojek, epilátor, vysoušeč vlasů atd.). S velkou touhou jsem se rozhodl koupit ITINTEC BR710 Satin Hair 7. Mám kudrnaté, načechrané vlasy, protože takové struktury a barvení (NE blesk), vlasy jsou nudné a velmi silně tlačené a elektrifikované. 5 let staré dcery mají velmi dlouhé kudrnaté vlasy. Jsme jen hřeben, už jako 2 týdny, bohužel RESULT je ANY. Vlasy nezasílají silnější a navíc statistická elektřina, jak říká výrobce, by měla zmizet, ale vlasy se stále táhnou za hřebenem, takže v mé dceři také nebyla ztracena elektřina. Obecně se bohužel nepodařilo přidat k nám, jen peníze dolů. Vzali v Eldoradu v dubnu roku 2016 na ruble roku 1999. Dala jsem přítelkyni, neměli ani výsledek ani z prvního, ani po druhém, tato štětka nikoho neobdivovala! To je přesně tak, jak jsem napsal recenzi na webové stránce BROWN Elena 1. A automaticky ji změnili na pozitivní! Lidé Tohle je plná mýtina, jsem z toho hrozný! SPOLEČNOST MÁ ME, JSOU ODPOVĚDY NA JEJÍ POLITIKU VE VŠECH, KTERÝCHMI JSEM VŠECHNY MYSLI.

Jako vždy jsem koupil tento hřeben a čekal jsem na něco, co jsem nerozuměl! Myslel jsem, že to bude vypadat jako v reklamě, a doufám, že pro super-duper efekt z použití! Nakonec hned odhodili peníze! Tato zlatá kartáč na vlasy mi stála 1 500 000 rublů a to není malé peníze pro chudé studenty) a dokonce i pro nějakou štětku, ale přesto touha po koupi, nebo dokonce přesnější koupit nádherné vlasy, překonala mou chamtivost) Kartáč na vlasy je dodáván s bateriemi a cheholchikom, je vhodné si s sebou vzít někde, ale díky krytu to není zaprášené! Ale! To jsou všechny výhody a výhody této věci! Když jsem si poprvé popraskala vlasy, prostě jsem slyšela radost, protože její vlasy byly opravdu jemné, hladké a dobře upravené, jako v reklamě), je to jen sen! A pak. naprosté zklamání! Podruhé nebyl žádný takový super efekt a třetí a v 4,5,6. Obecně jsem začal roztrhat moje vlasy jako předtím! Ano, a od takových snah, abych si rozeházel vlasy, zub zlomil! To je ono, takže moje vlasy budou bavit jenom))) Takže to nestojí za peníze, neriskujte to jako já.

P.S. Moje vlasy jsou až na moje rameno, mohutné, zvlněné, zmatené. hrůza je kratší.

Neutrální recenze

po umytí se roztřepalo a špičky se zlomily, ale střih rozhodoval vše (3-4 cm odříznuté) a pak jen pečující silikonové kokosové olejové masky. Kardinálně nejsou vlasy vážně poškozeny, ale jen proto, že jsou přirozeně silné a silné. Tenké vlasy nejsou úplně odpuštěné

Mám dlouhé tenké vlasy a dává to opačný účinek - je to ještě víc a elektrizuje. Buďte opatrní, ne každý dává tvrzený účinek

Nevýhody: táhne vlasy

Před pouhými šesti měsíci, když jsem viděl tento gadget v obchodě, jen jsem se zasmál, a co pro mě hřebí o 1500 rublů. Ale ona se do mé duše potopila natolik, že jsem prohledala celý internet a hledala informace o tom, přišla k závěru - vlasy mě potřebují jako vzduch.

Moje vlasy jsou tenké (kvůli několika aplikacím žehlení), kudrnaté, dostatečně husté, nabobtnání a lezení ve všech směrech, což je také ovlivněno různými délkami vlasů (po narození se mladé výhonky začaly objevovat na svém místě a vylétá). Nevysychám je s vysoušečem vlasů, protože je zbytečné se podívat, moje vlasy budou pojížděny pouze železem a pak na chvíli. Pokud se v létě někde kvůli vlhkosti vytváří kudrlinky, v zimě je moje účes ocasem. A rozhodla jsem se změnit, když jsou to dlouhé vlasy problém, ne krása?

Celkově jsem bolela, bolela a můj manžel se litoval, koupil mi tento hřeben jako dárek právě takhle!) I když tento gadget nedává člověku logiku mužů, manžel stále rotuje za to, co to je. Ale to víme.

Použijte hřeben doporučený pro suché vlasy. Po zapnutí se knoflík rozsvítí zeleně, uslyšíte takový praskavý zvuk. Trávím několikrát vlasy a elektřina zmizí. Zobrazí se lesk a obecná péče. Samozřejmě, pokud se mi, jako já (v některých dnech), můžete jen ráno vyčesat vlasy a pak si vlasy odstranit až do večera, možná ani neuvidíte efekt a tuto věc nechcete v internetových recenzích. Ale všiml jsem si, že čím častěji jí nese vlasy, tím větší lesk a měkkost dostávají. Samozřejmě, že moje mladé výhonky se nebudou rychle uklidnit a nebudou mít absolutní hladkost, ale to už není hřeben, ale struktura vlasů je kudrnatá a hřeben, bohužel, jen uklidňuje, ale nedělá se.

Tuto věc budu radit pouze těm, kteří ji potřebují. Pokud je vysoušeč vlasů s ionizací, myslím, že ji nepotřebuje. Ano, a podívejte se přes vlasy mé sestry, jsou rovné a není objem, pokrčila si vlasy na koleno a vypadala, jako by to všechno uklidnilo třeskem.

Výhody:

Kvalita od braunu

Nevýhody:

Dali mu mladého muže. Vlasy jsou problematické, oddělí se, vypadnou. Doufala, že to bude zázrak. Ale v roce užívání jsem nerozuměl tomu, co to byl vtip. ionizační účinek? Jen kvalitní hřeben dobré kvality zmizí. Nyní leží jako obyčejná kartáč na vlasy)))

Výhody:

Nevýhody:

Nedávno jsem si ho koupil a nebyl jsem moc rád, protože se mi zdálo, že štětiny jsou trochu tuhé, ale každý má určitě jiný vkus, ale lituje, že jsem si vybral to, ne dřevo, za cenu, že bylo možné koupit lépe, ale určitě bych měl někoho Dám, možná bude mít prospěch někdo)

Dobrý den, koupil jsem tento štětec před 2 lety a během tohoto období jsem o tom měl konečný názor. Miluju péči o své vlasy a rád je hýčím. Vlasy 90 cm, bez sucha, poměrně rovný, ale mírně nabroušený, s patřičnou péčí, tento problém neexistuje, neexistuje ani statické vlasy, suchost špiček vůbec není =) Vlasy jsou tenké. Přečtěte si více o mé péči

Z tohoto zařízení jsem chtěla, aby mé vlasy byly skoro zrcadlové, takže ležely a dobře se hnaly, aniž by si roztrhaly vlasy při česání. Výrobce říká, že zuby jsou perfektně zpracovány a vlasy nevytrhají, bohužel to není. Ale tady nemohu vinit výrobce moc, protože mám velmi dlouhé vlasy. Udělal jsem to s česanými vlasy, není moc a dělám to, že jsem se jim vynořil. Vlasy se zasekly pod zuby a právě se vytrhly bez možnosti roztřepení.

Hřeben sám je poměrně těžký a masivní, ve své kabelce ho nenosíte příliš těžko, snadno se umýt, vše je odstraněno a promyšleno, dobře leží v ruce. Po dobu dvou let používání, ačkoli nepřetržitá baterie, která s ní přišla, se nikdy nesedla. V této štětce se téměř nic nedělá.

Koupil jsem ji za 350 hřivny před 2 lety, nyní jeho cena je asi 970 hřivny.

Poradím těm, kteří trpí statickými vlasy, přestože si od sebe sama dodávám, že to znamená, že vlasy jsou vysušené a prostě se o ně nemyslíte. Vhodné pro středně dlouhé vlasy. To neodrazí lesk, jen trochu vyhladí a ne dlouho.

Ale pro ty, kteří mají dlouhé vlasy, doporučuji vám, abyste získali běžný kvalitní hřeben, udržujte více vlasů na hlavě =)

Četl jsem recenze na internetu o zázraku štětce. No, jak bych mohl projít takovou novinkou a dokonce s tolika pozitivními recenzemi.
Koupeno, stojí 1600r (pro hřeben trochu drahý).
Způsob použití: zapněte, rukojeť se rozsvítí zeleně, je tu specifický zvuk (mírný zvuk), vůbec jsem necítila vůni, vypadala to jako fyzická skříňka. Během česání se necítí nic. Efekt také není viditelný. Jen hřeben pro malé množství.
Jaký účinek jsem očekával? Výrobce slibuje vyhlazovací váhy, jemné česání, skvělý lesk. Také odstraňuje statickou elektřinu (netrpím tím).
Ze všech slibných věcí jsem si všiml jen jemného česání kvůli skutečnosti, že kousky jsou ve velké vzdálenosti od sebe a jsou vyrobeny z dobrého materiálu (nevím co), hladké. Nadbytečná brilantnost se nezjistila, váhy se neformovaly na místo (zejména při práci na mikroskopu).
Dal jsem na to nápad tři koule.
Foto: jedna strana je kartáčována pravidelným kartáčem, druhá Braun. Hádej, kde
(Myslím, že rozdíl si nevšimne).
P.S Někteří lidé píší, že pokud často používáte štětec na vlasy, aby se stal hladký, řeknu, že pokud si často kartáč na vlasy a pokožku hlavy jakýkoliv štětec dává takový efekt, jako mazové žlázy jsou stimulovány.

Pozitivní recenze

Po příštím barvení (zdánlivě neúspěšném) se moje vlasy změnily na stohu slámy - staly se suché, ztratily lesk a hodně nafoukaly (také daly strašný proud). V kurzu šly všechny obnovující a hydratační masky. Chtěla jsem ale rychle dosáhnout obnovení obvyklého typu vlasů.

Chtěla jsem to dlouho zkusit, ale nějak jsem neměla ruku. A pak se objevil závažný důvod (a další mapa byla nalezena v M-Video za 1000 rublů). Hřeben stojí 1590 rublů. (I, cena 590). Přijíždějící domů a využívání toho není účinek zaznamenán. Bylo velmi zklamané. Ale po umytí vlasů (když vysušili) jsem se opět rozhodl použít toto zařízení a - O MIRACLE. - moje vlasy byly opět hladké, hedvábné, ne načechrané a ne elektrifikované, začaly vypadat velmi dobře upravené. To znamená, že prakticky nemá žádný účinek na špinavé vlasy, je nejlepší použít přístroj na čisté vlasy. Bohužel tento hřeben nelze použít na mokré vlasy a styling.

Jak je vidět na fotografii, zařízení vypadá jako obyčejný hřeben (ale trochu těžší). Napájení bateriemi (je indikátor nabití baterie). Zapne se tlačítkem na přední straně. Po 5 minutách provozu se vypne ručně nebo automaticky. Je velmi snadné čistit kartáč, protože podložka se zuby je snadno odstranitelná a lze ji umýt.

Jediná nevýhoda - tuhá, zvykla jsem na masážní kartáče s přírodními štětinami.

Radím vám vyzkoušet toto zařízení, myslím, že nebudete litovat! Tato věc je mnohem účinnější než vysoušeč vlasů s podobnou funkcí. Ano, 1,5 tisíc rublů. pro hřeben - trochu drahý, ale stojí za to (zejména teď používám méně péče).

Štětec byl jako dárek pro epilátor Braun. Velmi šťastný! Po jejích vlasech je opravdu jako maska, měkčí, dobře upravená a objemná. Používám ji také bez ionizační funkce jako hřeben, velmi jemně česáním, není příjemný pocit.

Před měsícem můj manžel představil štetec Braun Satin Hair s ionizační funkcí. Měl jsem již dva roky vysoušeč vlasů s ionizační funkcí, ale nějak jsem nerozuměl potěšením z této možnosti ve vysoušeči vlasů, ale štětec poskytuje okamžitý, úžasný efekt.

Štětec dokonale vyhladí vlasy, dělá to lesklé, neruší se. Vlasy vypadají dobře upravené a zdravější, špičky nevycházejí ve všech směrech, velmi krásně. Současně jsem začal používat jakýkoli styling a výrobky péče mnohem méně, protože vlasy už vypadají skvěle!

Kartáč vypadá jako běžný kartáč, je pohodlný, lehký, kompaktní. Ionizační funkce je zapnuta tlačítkem a automaticky vypne po pěti minutách, pokud zapomenete vypnout. Pracuje na bateriích. Tryska se zuby je odstraněna, aby se mohla umýt. Samozřejmě, že pro hřeben to stojí hodně - 50 dolarů, ale mohu říci, že za sebe sama zaplatí, přinejmenším ze skutečnosti, že bude nutné koupit méně sér atd. atd. A krása vlasů tě potěší!

velmi cool pro střední délku vlasů! Mám to už 2 roky, i když jsem na to zapomněl. Rachská mě zachránila hodně, když vyšla z černého a blondého, její vlasy byly suché a načechrané, pomohla jim vyhlazovat a odstranit zbytečný objem. Nyní se vlasy průmyslu a to se nesedí s mou tloušťkou, to se jen v nich roztaví (stejně jako jiné hřebeny, pravděpodobně je to všechno o vlasy). Koupil jsem, abych nahradil Tangle teaser, tady jsem jen v báječné potěšení. Ale Brown stále leží a čeká

Výhody:

Nevýhody:

Radím všem. Velice mám rád vlasy, ale ne každý hřeben je pro mě vhodný (nedávno jsem viděl reklamu na elektrický hřeben Braun Satin Hair 7 SB1, rozhodl jsem se, že si to zkusím a zkusím to.) Nyní se s ním nerozděluji a vlasy vždy vypadají zdravě a krásně!
Radím vám všechno. osobně ověřeno)))

Výhody:

Vlasy jsou pružnější

Nevýhody:

Pochybnosti na začátku nákupu. Recenze byla užitečná. Popíšu své dojmy: vlasy jsou hladší, měkčí než ocel. Opravdu se mi to líbilo. Nechcete si vzít pravidelný hřeben do rukou.

Jedná se o super mega věc, kterou jsem kdy obdržel jako dárek pro 8. března! Byli jsme spolu po dobu 5 let a nemohl jsem o tom psát. Pouze tato kartáč na vlasy dělá moje vlasy lesklé, měkké a drobivé! Já jen rád sedím na televizní obrazovce a vyhladím si vlasy s ní, cítím se jako mořská panna. Přitahuje příjemně, vyzařuje ozonovou vůni, velmi mě uklidňuje. A kolikrát padla? Jak si vzpomínám, že není sám, to znamená kvalitní! Neporušela se, nepoškrábala se, nepřestala uvolňovat ionty, ačkoliv ozónová vůně není tak jasná. Baterie zůstává po dobu půl roku tiše, což je velmi praktické. Kuličky příjemně masírují pokožku hlavy, netříkají, nezamotávají, nedovolují vlasům, aby se změnily v pevný uzel, což mě nekonečně těší. Bonus je příjemný lesk na vlasy a jemné narovnání. Můj manžel ji neustále přitahuje a hřeje si vlasy sama, on také ji velmi miluje. Na svých hnědých vlasech po tom, co je její brilantnost prostě šílená, jemně odhaluje jeho vlnité vlasy, což je mimochodem velmi silné. Tak tlustý vlas, to je také vhodné.

Nenechte se cítit laciným, příjemně překvapte svého milovaného člověka, nebo si vychutnejte elegantní lesk a péči o vlasy, které vám poděkují.

Chci si vzít na vědomí, že v zimě, kdy jsou vlasy neustále elektrifikovány kvůli pokrývce hlavy, dokonale odstraňuje statickou elektřinu. A nezapomeňte, že jej nelze použít na mokré vlasy! Vlhké ruce! Nefouchejte s ní vlasy!

Samotný kartáč je odstraněn a dokonale vyčištěn pod tekoucí vodou pomocí vlastního šamponu.

Moje stará žena je už úplně špatná (já ji vezmu na výlety), a později si budu jistě druhá jistá a nebudou hledat nic jiného! Po tom, nepotřebuji vůbec žádné další hřebeny poté, co nejsou nic. DOPORUČUJEME - JEDINEČNĚ!

Kromě toho se manželka rozhodla přidat to a dal mi vysoušeč vlasů Braun Satin Hair 7, toto duo získalo mé uznání. Brown, ty jsi skvělý!

Když jsem viděl tento hřeben na internetu, okamžitě jsem si uvědomil, že to potřebuji. Celou zimu trpím hodně problémem elektrizujícími vlasy a je to tak těžké, že po zčesání vlasů jsem na konci. Přicházím do práce, pokropím vlasy po klobouku a sedím jako pampeliška a také se drží na pracovním křesle. Byl jsem naštvaný podvody, ale nemohl jsem mu pomoci. Často používám žehličku k narovnávání vlasů, také s funkcí ionizace, to mi nepomůže. A já jsem se rozhodl, že hřeben bude lépe zvládnout. Objednal to, cena je asi tisíc. V tak krásném balíčku, nestydí se a jako dárek, jak říkají. Baterie jsou součástí dodávky. Velikost je ideální jak pro domácí, tak pro kabelky. Pohodlná ve 100% kvalitě ve výšce, všechny detaily jsou vyrobeny s vysokou kvalitou. Používám velmi často zuby, které zatím nevyjíždějí. Jsem rád, že se můžete umýt. Velmi pěkné zelené světlo, když je zapnete. Specifický zápach vzduchu z ionizace se projevuje při práci. Oproti stejnému hřebenu je Brownian kvalitativnější, protože v Roventovi se mi nelíbil oddělitelná část - příliš křehká plastová; Pro mě je nejdůležitější věc, že ​​hřeben se vyrovná s mým problémem. Ale já jsem dal 3 hvězdy, přes bezvadný vzhled a kvalitu, protože. mé vlasy jsou stále velmi elektrifikované. Jen pár minut hřebenového hřebene odstraňuje tento problém a pak vše znovu. Dokonce i po poškrábání, ruku jsem nad prameny a začnou se barvit. Hlasitost se snižuje, ale ne okamžitě, ale postupně ke konci dne, podle toho, jak často ji používáte. Možná to všechno závisí na typu vlasů. Ano, a my jsme všichni jiní, podle mých pozorování, ne všichni trpí touto elektrizující vlasy, i když nosíme oděvy ze stejných tkanin. Nevím, co to ovlivňuje, ale nedostal jsem očekávaný efekt od hřebene. Jako obyčejný stylový hřeben s funkcí odstranění světelné statiky doporučuji, ale neočekávejte od něj skvělé výsledky.

Kadeřník Braun

Krásný a elegantní účes je důležitým krokem k vytvoření bezkonkurenčního vzhledu. Moderní kartáček společnosti Braun vám umožňuje realizovat nejrůznější typy účesů, z nichž každý je atraktivní. Toto zařízení je považováno za skutečný trend v módním průmyslu a vysoce kvalitní výrobek, aktivně využívaný spravedlivým sexem.

Zvláštní funkce

Téměř všechny krásy snoubí, že mají dobře upravené vlasy a ohromí ostatní s jejich elegantními účesy. K těmto účelům se často používají různé výrobky péče, i když ne všechny přinášejí požadovaný účinek. Originální hřeben Braun nejen vyhladí vlasy, ale také obnoví jejich strukturu, protože má vynikající terapeutický účinek.

Vlasy, bez ohledu na jejich délku, jsou každodenně vystaveny nežádoucím účinkům, což ovlivňuje jejich vzhled. Nejčastějším problémem je statistická elektřina, která dává strukturu vlasů matně a suchu. Braunův ionizační hřeben dokonale odstraňuje tento problém, takže vlasy jsou lesklé a hladké. Toto všestranné zařízení aktivně neutralizuje statické náboje a příznivě ovlivňuje vlasy.

Takový úžasný hřeben dobře dezinfikuje vlasy a nasytí je vlhkostí. Proto se prameny stávají hladké, hedvábné a velmi krásné. Toto zařízení je charakterizováno těmito výhodami:

 • posiluje strukturu;
 • léčí;
 • dezinfikuje;
 • dělá vlasy poslušný.

Všechny tyto vlastnosti jsou harmonicky kombinovány v jednom výrobku, což je multifunkční a co nejpraktičtější.

Princip činnosti

Vzhled hřebenu s ionizátorem je velmi podobný pravidelnému masážnímu kartáči. Ve své vnitřní části se nachází speciální zařízení, které vám umožní snadno zapnout a vypnout zařízení tlačítkem. Přítomnost indikátoru umožňuje řídit úroveň nabíjení při používání baterií. Pokročilá výrobní technologie činí skluzu hřebene co nejpříjemnější a nejpříjemnější.

Produkt může fungovat jak ze sítě, tak z baterií. Poměrně nízká hmotnost usnadňuje pohodlnou přepravu i snadné použití. Během používání není žádný šum, což činí postup ještě pohodlnějším. Odborníci doporučují použití hřebenu na mokré vlasy, protože tím dosáhnete maximálního účinku.

Hlavní výhody tohoto zařízení jsou následující:

 • odstranění nesrovnalostí;
 • pájecí spoje;
 • zadržení vlhkosti;
 • neutralizace nepříjemných pachů;
 • zkrácení doby schnutí;
 • pohodlí v péči.

Kvalita hřebene na vlasy pomáhá vyhlazovat vlasy a naplňovat je novou vitalitou. Funkce automatického vypnutí umožňuje vypnutí přístroje v případě potřeby. Takové univerzální zařízení bude pro každou ženu dobrý a hlavně užitečný dárek.

Účinnost

Profesionální hřeben s ionizací má mnoho priorit ve vztahu k různým analogům. Již po první aplikaci se vlasy výrazně zvětšují po celé délce. Stávají se hladkou a úžasně dokonce strukturou. Proto je účinek použití hřebene Braun v mnoha ohledech podobný laminování. Zejména je tato péče nezbytná a užitečná pro suché, tvrdé a porézní vlasy.

Důležitým faktorem je fakt, že hřeben zcela eliminuje elektrifikaci. Vlasy nevypadají nafouknuté a zámky vyzařují přírodní krásy. Délka zde navíc nezáleží. Ale používání tohoto produktu příliš často nestojí za to, jen dvakrát denně. Po aplikaci jsou vlasy připraveny pro následné akce, jako například vytváření účesů.

Pokud jde o kudrnaté vlasy, pak se hřeben s nimi také vyrovnává i bez dalších stylových nástrojů. Kudrlinky snadno vzbuzují vzhled rovných a krásných pramenů a dokonale si zachovávají nový vzhled po dlouhou dobu. Stávají se velmi měkkými, lehkými, pružnými a velmi poslušnými. V tomto případě je struktura vlasů obohacena potřebným množstvím vlhkosti, což zabraňuje suchu a křehkost.

Výběr

Při nákupu hřebíku na vlasy Satin byste měli věnovat pozornost důležitým údajům jako:

 • forma;
 • výkon;
 • velikost

Tvar základny musí být plochý, velikost je kompaktní a síla je nastavena v závislosti na tloušťce vlasů. Konstrukce hřebene Braun je poměrně stručná a zdrženlivá. Je pohodlné držet v ruce, což přispívá k snadnému pohybu a manipulaci. Kvalitní model je vybaven kovovou rukojetí a odolným pouzdrem, díky němuž je zařízení odolné proti pádu. Zuby se nacházejí poměrně těsně od sebe, což eliminuje zranění vlasů a pokožky hlavy a mechanismus odpovědný za ionizaci je chráněn speciální branou.

Bezpečnost a péče

Aby hřeben s funkcí lontec přinesl výhradně dobré a pozitivní emoce, je třeba dodržovat pravidla bezpečného provozu:

 • Před zapnutím zařízení musíte pečlivě prostudovat instrukce;
 • produkt není určen pro děti, stejně jako pro osoby s mentálním postižením;
 • Doporučuje se řídit nabíjení baterií, aby nedošlo k jejich úniku;
 • Je zakázáno používat hřeben s vysoušečem vlasů současně.

Zařízení můžete vyčistit měkkým hadříkem po odpojení polštáře od základny. Samotné zuby je možné umýt teplou vodou a mýdlem. Všechny údaje je nutné připojit až po úplném vyschnutí. Jako každodenní péči stačí otřít povrch přístroje a uvolnit zuby z vlasů.

Recenze

Navzdory skutečnosti, že se takový úžasný produkt jako hřeben s ionizujícím účinkem Braunu objevil poměrně nedávno na světovém trhu, podařilo se mu získat obrovský počet žen. Je třeba poznamenat, že poptávka po zařízení se každoročně zvyšuje a zaslouží si vysoké pozice v hodnocení popularity. Vzhledem k zpětné vazbě od potěšených majitelů tohoto zařízení můžeme bezpečně říci o jeho všestrannosti a všestrannosti.

Zvláště existuje nekompatibilní masážní efekt vytvořený pomocí elastických zubů. Po první aplikaci je výsledek viditelný - vlasy jsou lesklé, hedvábné a vůbec ne elektrizují. Hroty jsou jemně spájeny a sucho zmizí. Struktura vlasů je plně obnovena, radost svým majitelům s úžasnou krásou a zdravou záře.

Mnoho žen říká, že po aplikaci takového hřebenu je proces vytváření účesů mnohem jednodušší. Je spolehlivým asistentem pro poctivý sex, neboť je stejně efektivní kdykoli během roku. S ní doba pokládky bude několikrát zredukována a účes sám o sobě potěší svojí stylovou a estetickou krásou.

Některé dívky byly schopny posoudit úroveň bezpečnostních hřebenů. Nehorí pokožku hlavy a nepoškozuje vlasy, takže každodenní užívání je velmi přínosné. Hodí se pro lehce zvlněné a velmi kudrnaté vlasy nejrůznějších délek.

Pro Více Informací O Suché Vlasy