logo

Hřebeny avon

Luxusní, dobře upravené vlasy hrají jednu z hlavních rolí při vytváření nádherného ženského obrazu. Kefka na vlasy je první a nejdůležitější nástroj pro péči o vlasy. Avon pomáhá ženám být krásná po mnoho let a vyvinula celou řadu kartáčů na vlasy pro různé typy vlasů, zvláště pro toto.

Rovnání vlasů

Modelový usměrňovač je vynikající alternativou pro kadeřnické přístroje pro styling pomocí teplotních efektů. Jedná se o dvojitý hřeben, jehož pokládka probíhá v tandemu s vysoušečem vlasů. S tímto modelem lze pramen snadno zachytit a narovnat vysoušečem vlasů.

Hodnocení žen, které používají tento model, naznačují, že vám umožní pečlivě a přesně narovnat nepoctivé prameny.

Vlasy se zároveň nezkazují, jako například při použití žehliček a jiných zařízení.

Kostra

Univerzální model pro styling vlasů a masáže hlavy. Skeletová struktura je vhodná pro kudrliny libovolné délky, je spolehlivým pomocníkem při vytváření účesů pro dlouhé a polodlhlé vlasy. Model je vyroben z plastových, kovových zubů s plastovými kuličkovými špičkami.

Podle recenzí spotřebitelů je hřeben Avon skeleton skvělý pro styling.

Díky tomu je mnohem jednodušší vytvářet účesy než u kulatých modelů. Kromě toho dokonale masíruje hlavu.

Skládací

Skvělá možnost cestování, která může být hodena do jakékoliv tašky. Další výhodou modelu je přítomnost zrcadla. Navzdory skutečnosti, že válec je dostatečně kompaktní, je dobré při česání vlasů.

Podle recenzí od spotřebitelů je model skládání Avon často zachránil, když byli pryč od domova, stejně jako když bylo nutné uklízet vlasy bez dalších nástrojů. Ruční zrcátko je velmi vhodné k vkládání do ruky a zuby příjemně masírují hlavu.

Byt pro styling

Původní model plochého stylingu má vzhled kartáče. Je určen pro různé fáze vytváření účesů: dělení vlasů na prameny, vyhlazení horní vrstvy vlasů. Kromě toho má tenká zadní rukojeť dokonale hladké dělení.

Podle představitelů férového pohlaví vám může Avon v podobě plochého hřebenu pro styling dovolit udělat si vlastní vlasy stejným způsobem jako moderní kadeřnictví.

Porušení

Brashing je navržen tak, aby usnadňoval styling. S jeho pomocí můžete vytvořit velké kudrlinky pomocí různých stylingových produktů a vysoušeče vlasů. Také model pomáhá narovnat nezbedné prameny.

Podle recenzí žen, které používají kulatý hřeben Avon s jeho pomocí, je snadné se přizpůsobit, aby vytvořil krásný styl módy.

Samotný model je velmi pečlivě ošetřen vlasy a má stylový design.

Známky

Tangle teezer

Tento profesionální model byl vynalezen v Anglii před několika lety a od té doby se těšil neuvěřitelné popularitě. Návrh je originální a patentovaný podle všech pravidel. Pohyblivé zuby tohoto jedinečného přístroje bez potíží se vypořádat s nejvíce zamotanými vlasy. Díky ergonomickému tvaru hřebenu je příjemné pracovat a dlouho se necítí unavené v kartáči.

Hřebeny Avon Tangle Teezer s přírodními štětinami perfektně hýčkat vlasy jakékoliv délky, včetně kudrnatých, dávají jim hladkost a lesk.

Bude rovnoměrně distribuovat jakékoliv pečující produkty na vaší kadeře. Navíc je vhodný pro česání suchých i mokrých vlasů. V mokrém stavu jsou kudrnaté po sušení dobře upravené.

Hřeben s přírodními štětinami

Řádek: ADVANCE TECHNIQIES PROFESSIONAL

Kód: 96241

Číslo stránky v katalogu: není v katalogu

Materiály: ABS plast, syntetický kaučuk, nylon, přírodní štětina (kanec). Rozměry: 24x7x4, 5 cm.

Dodání zakázek se slevou až do výše 30% se provádí až po registraci u společnosti AVON s osobním počítačem zástupce (kupujícího): Vyplňte registrační formulář na AVON

Avon štětec na vlasy s přírodními štětinami - recenze

Velmi pěkný kartáč, ale pochybuji. Využití fotografií a výsledky.

V poslední době jsem si v katalogu Avon všiml masážního kartáčku s přírodními štětinami. Proti ostatním hřebenům v katalogu je to jedna z nejdražších - 389 rublů. Opravdu jsem chtěl zkusit tento štětec, takže jsem ho koupil. Čekala na svůj balíček kvůli štětce.

Pokud plastové kartáče pokořují vlasy, pak se kartáče s přírodními štětinami - postarají se o ně. Nepoškozují strukturu vlasů, rovnoměrně distribuují mazu po celém povrchu vlasů. Takový přírodní ochranný film se získává, vlasy díky kartáči lesklé a méně tuku v kořenech.

Ale takové kartáčky vyžadují pečlivou péči: je třeba je umývat alespoň jednou týdně.

Popis hřebenu

Kartáč byl přiložen v plastovém sáčku.

Když jsem je otevřel, cítil jsem ostrý zápach z pryže nebo lepidla. Asi jeden den úplně zvětral.

V tašce, mimochodem, byly pokyny, jejichž obsah byl omezen na to, že barva na rukojeti může interagovat s chemikáliemi, a proto je žádoucí vzít hřeben s čistými rukama (umyjte je po krémách, stylingových přípravcích).

Rukojeť, pěkná, pogumovaná. Neklouzne do ruky. Hřeben sám je poměrně těžký.

Tyto fotografie ukazují, že štětiny a plastové zuby jsou chomáčky, jeden plastový zub obklopuje spousta prasečích štětin. Na plastových zubech jsou na koncích kuličky, aby nedošlo k poškození pokožky hlavy.

Naše dojmy

Koupil jsem si štětec pro sebe. Poprvé česané - to je taková blaženost! Taková jemná masáž hlavy! Tak jsem se rozhodl zkusit si jej provést s mým rozmarním, a pokud se jí líbí, dám hřeben dítěti. Vždycky štětím česání s slzami a výčitky vůči matce, i když se to snažím dělat s maximální péčí. Dcera vlasy jsou tenké, rychle zmatené. Takhle se starají o spánek.

Zatímco moje dcera sledovala karikaturu, úplně jsem ji začala česat a dokonce vzala fotografii. Dítě ani slovo nedělalo.

Avon štětec na vlasy s přírodními štětinami - recenze

Nejlepší hřeben! Dá se začít profesionálům!

Mezi účesy nový boom - to se ukáže, musíte hřeben pouze přírodní štětiny! Jak jste to ještě neslyšeli? Mám rád česání štětcem s železnými zuby. Změnil jsem je pro plasty, dřevo, profesionály - je to všechno špatné. Mám mazlíčka na mokré vlasy, ale každý den ji nepoužívám, ne.

Hřeben, který jsem koupil kuponem v jednom z katalogů AVON, byl prodán s 420 rublemi)

Bez "hromady" v žádném případě. No, musel jsem si vzít banda) Ale když jsem to přijal, byla to láska na první dotek! Za prvé, ona je krásná, silná, stylová, Inteligentní, s měkkou sametovou rukojetí! Mám rád skutečnost, že je vybaven plastovými zuby spolu s přírodními štětinami (kanec, jak je uvedeno v katalogu!) Kolik jsem měl "zcela přirozený" kartáč na vlasy, ani jeden z nich nepronikl do tlustých vlasů!

Když jsem se to dotkl mých vlasů, byl jsem ohromen na její "zachycení"! Chci to porovnat se zkušenými muži rukama) Je to pocit, že při prvním dotyku "dělá všechno samo," na tebe nic nezáleží, jen se těší výsledek! ) Svojí silou a jemně tlačí )))))))) vlasy, ne jediný vlas bude sklouzávat, být jistý!

Je tak nádherná, že se mi vedle mých profesionálních kartáčů vybledly. (Zanechal jsem ho na poškrábání - je tak krásný, že se nemůže stát samozřejmostí.)

Avon štětec na vlasy s přírodními štětinami - recenze

Avon kartáč, který se prošívá vlasy se změní na příjemné potěšení + fotky

ஐஐஐ Dobrý večer ஐஐஐ

Barvené a poškozené vlasy potřebují zvláštní péči, a to jak při mytí, tak i při česání. Správně zvolený hřeben a kartáč přímo ovlivňují délku hřívu. Důkladná péče umožňuje růst zdravých a krásných vlasů.

Proto jsem nedávno získal katalog Avon. Zkušební a chybová metoda našla to, co jsem potřeboval.

Objednávka se objevila v průhledném pytlíku. Hlavní informace jsou napsány v několika jazycích včetně kompozice.

Uvnitř jsou stále pokyny k použití.

Recenze štětce na vlasy Avon s přírodními štětinami

Kosmetické doplňky - Recenze štětce na vlasy Avon s přírodními štětinami

Recenze

krásný vzhled, levné

stoupání na strništi, nízká kvalita, přetrvávající chemický zápach

Dobrý den, obyvatelé ayrekomendy!

Dnes chci mluvit o novém produktu od společnosti AVON - hřeben kombinovaný s přírodními štětinami z kanců.

Koupil jsem tento hřeben za své vlastní peníze...

Měl jsem velké naděje na tento kartáč, ale bohužel mi to nevadilo. Štětec se skládá z plastových zubů s kuličkami na koncích a přírodních štětin, které se nacházejí na spodní části zubů. Zuby jsou velmi tenké a koule na nich jsou malé, takže pokožka hlavy není pohodlná - zdá se, že hřeben...

Kartáč na vlasy

Kód produktu (SKU): 60105

Tato položka není momentálně k prodeji.

Naposledy byl tento produkt v aplikaci "Prodej" 08 2017 na straně 2 a stojí 0 rublů. Pohled v katalogu

Ale mnoho produktů je vráceno do katalogu a jsou k dispozici na objednávku.

Nechte e-mail a nenechte si ujít, když se kartáč na vlasy znovu objeví v katalogu.

Máme velmi široký sortiment a určitě budete schopni vyzvednout podobný produkt v katalozích, v produktech podle kategorií nebo při vyhledávání produktů.

Cena je uvedena bez osobní slevy! Chcete slevy na výrobky Avon až o 30% a dárek? Je to zdarma, snadné a ne dlouho!

Popis

Přírodní hřeben štětců jemně masíruje pokožku hlavy, stimuluje průtok krve a čistí vlasy z pozůstatků stylingových výrobků. Materiály: plast, pryž, nylon, přírodní štětina. Rozměry: 24,5x6,6x3 cm.

Miser platí dvakrát.

Pozdravy všem, kteří upozornili na stažení. Rád bych podělil o revizi produktu na vlasy Avon Round od firmy Avon Round pro styling s přírodními praženými štětinami, koupil jsem ji v naději na záchranu a dostal jsem bolest hlavy, a to jak v přímém, tak obrazovém slova smyslu.

No, všechno, jak říkají v pořádku. Jsem majitelka dlouhých vlasů, pečlivě je sleduji a snažím se je pokořit štětky z přírodních materiálů. Když se mi oblíbila moje oblíbená kartáč s přírodními štětinami, šel jsem do specializovaného obchodu pro nový a já jsem byl jen vystrašený z ceny, všichni byli ze 600 rublů a víc. A pak jsem si vzpomněla, že jsem na stránce Avon viděl podobný hřeben za cenu asi 300 rublů. Nebo spíše s ohledem na reprezentativní slevu mi stálo jen 200 rublů. Vzhledem k tomu, že výrobce ujistil, že kartáč je z přírodních prasečích štětin, samozřejmě jsem se rozhodl koupit.

Zpočátku jsem získala krásný hřeben v ochranném filmu, byl jsem potěšen. Design se opravdu ukázal jako velmi pěkný - zlatý nápis na černém pozadí vždy vypadá výhodně a draho.

Nicméně, jakmile byl ochranný obal otevřen, okamžitě zasáhl ostrý chemický zápach. A bez ohledu na to, jak jsem se ho snažil zbavit (mýdlový hřeben se šamponem a mýdlem), nedokázal jsem ho odstranit z hřebene do konce. Míma po tvářích bolet hlavu. A pokud se předpokládáme, že bychom tento štětec uschnuli pomocí horké sušičky, vůbec to bude hrozné.

Vlasy z tohoto kartáče jsou strašně elektrifikovány, ale přinejmenším tento problém lze vyřešit rozstřikováním hydratačním vlasovým sprejem, bohužel se mi nepodařilo vyřešit problém zápachu.

Dívky, nedoporučuji, aby jsem si kartáč na vlasy Avon Round vybral za styl s přírodními praženými štětinami, lépe se podíval na další hodné protějšky, neopakuj své chyby.

Děkuji vám za pozornost, doufám, že moje recenze budou užitečné!

Hřebeny avon

Rovnání vlasů

Modelový usměrňovač je vynikající alternativou pro kadeřnické přístroje pro styling pomocí teplotních efektů. Jedná se o dvojitý hřeben, jehož pokládka probíhá v tandemu s vysoušečem vlasů. S tímto modelem lze pramen snadno zachytit a narovnat vysoušečem vlasů.

Hodnocení žen, které používají tento model, naznačují, že vám umožní pečlivě a přesně narovnat nepoctivé prameny.

Vlasy se zároveň nezkazují, jako například při použití žehliček a jiných zařízení.

Kostra

Univerzální model pro styling vlasů a masáže hlavy. Skeletová struktura je vhodná pro kudrliny libovolné délky, je spolehlivým pomocníkem při vytváření účesů pro dlouhé a polodlhlé vlasy. Model je vyroben z plastových, kovových zubů s plastovými kuličkovými špičkami.

Podle recenzí spotřebitelů je hřeben Avon skeleton skvělý pro styling.

Díky tomu je mnohem jednodušší vytvářet účesy než u kulatých modelů. Kromě toho dokonale masíruje hlavu.

Skládací

Skvělá možnost cestování, která může být hodena do jakékoliv tašky. Další výhodou modelu je přítomnost zrcadla. Navzdory skutečnosti, že válec je dostatečně kompaktní, je dobré při česání vlasů.

Podle recenzí od spotřebitelů je model skládání Avon často zachránil, když byli pryč od domova, stejně jako když bylo nutné uklízet vlasy bez dalších nástrojů. Ruční zrcátko je velmi vhodné k vkládání do ruky a zuby příjemně masírují hlavu.

Byt pro styling

Původní model plochého stylingu má vzhled kartáče. Je určen pro různé fáze vytváření účesů: dělení vlasů na prameny, vyhlazení horní vrstvy vlasů. Kromě toho má tenká zadní rukojeť dokonale hladké dělení.

Podle představitelů férového pohlaví vám může Avon v podobě plochého hřebenu pro styling dovolit udělat si vlastní vlasy stejným způsobem jako moderní kadeřnictví.

Porušení

Brashing je navržen tak, aby usnadňoval styling. S jeho pomocí můžete vytvořit velké kudrlinky pomocí různých stylingových produktů a vysoušeče vlasů. Také model pomáhá narovnat nezbedné prameny.

Podle recenzí žen, které používají kulatý hřeben Avon s jeho pomocí, je snadné se přizpůsobit, aby vytvořil krásný styl módy.

Samotný model je velmi pečlivě ošetřen vlasy a má stylový design.

Známky

Tangle teezer

Tento profesionální model byl vynalezen v Anglii před několika lety a od té doby se těšil neuvěřitelné popularitě. Návrh je originální a patentovaný podle všech pravidel. Pohyblivé zuby tohoto jedinečného přístroje bez potíží se vypořádat s nejvíce zamotanými vlasy. Díky ergonomickému tvaru hřebenu je příjemné pracovat a dlouho se necítí unavené v kartáči.

Hřebeny Avon Tangle Teezer s přírodními štětinami perfektně hýčkat vlasy jakékoliv délky, včetně kudrnatých, dávají jim hladkost a lesk.

Bude rovnoměrně distribuovat jakékoliv pečující produkty na vaší kadeře. Navíc je vhodný pro česání suchých i mokrých vlasů. V mokrém stavu jsou kudrnaté po sušení dobře upravené.

Rozsah Tangle Teezer je poměrně rozmanitý. Existují možnosti pro ženy, muže a děti. Rozsah barev je také odlišný: od vyhrazených černých a šedých odstínů až po elegantní vínové a luxusní zlato.

Žhavé recenze žen z Tangle Teezer všech věkových kategorií mluví samy za sebe. Díky modelu Avon se tento model stal cenově dostupnějším. Pěkný sex s luxusním hlavou vlasů říká, že Avon's Tangle Teezer se prošívá kudrlinky a prameny, které nemohou být potlačeny žádným jiným hřebenem.

Více o tomto modelu - v příštím videu.

Advance Techniques

Masážní kartáček je určen pro každodenní použití. Časté zuby z přírodních štětin jemně masírují pokožku hlavy, stimulují krevní oběh a čistí pokožku zbytkových stylingových výrobků.

hřebík tangl teaser original v avon

Mám originál v Avonu naštvaný. Chtěl jsem si objednat dárek, přišel nějaký jemný kec

No, nejde o originální produkci, ta holka, kterou mi Avon prodloužil, mi později vysvětlil.

Na YouTube vypadal chválně.

Stojí za to, že originál je dražší, samozřejmě. Pro rok 2000 jsem koupil

Irština a jak můžu sledovat balíček na Ali, je odkaz, který Ali Dana visí od třetího dne nezměněný, pak se balíček nezachytí?

Objednal jsem si nákupy, další a půl roku.

Salon Elite. Purple Crush "se nazývá můj, objednával jsem jej při nákupu před rokem a půl

Mám Avon, neviděl jsem originál) je měkká, ale mělo by to být tak, aby se vlasy nevytahovaly) Moc se mi líbí, pokud je známý distributor - bude to mnohem levnější;)))

Mimochodem, pod obal Avon - originál!

No a teď vypadala, 1560. Levnější, ale ne moc.

Já zříji zlato s krycím nákladem - 840r

Mimochodem, podívejte se na kontakt "Avon ziskové", v mém městě je plný distributorů, kteří poskytují slevu z katalogu. Zdá se, že mají vlastní velký a zvýšit prodej, protože Avon nyní prodává v každém rohu. Při kontaktu se mnou byla dívka přidána jako přítel - dává 15% slevu z katalogu. trochu, ale pěkné)

Koupil jsem Aliho. 100% podobnost, která činí 1000

o tom konkrétně nevím. A zbytek - kvalita hřebene je velmi dobrá.

Pro Více Informací O Suché Vlasy