logo

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Popis hřebenů Tangle Teezer: nepoškozuje strukturu vlasů při česání; ne elektrolyzuje, neroztrhá, nevytahuje vlasy; rozbíjí spleti; zuby z pružného plastu; Tangle Teezer může dokonce smetat mokré vlasy; vlasy mohou být česané z kořenů (a ne od špiček, jako obvykle); ideální pro kudrnaté, dlouhé vlasy, prodlužování vlasů, paruky; Charakteristickým znakem funkce Tangle Teezer je masáž hlavy, která zlepšuje krevní oběh, podporuje růst vlasů a přináší velkou radost; z materiálu šetrného k životnímu prostředí; jasné barvy a neobvyklý tvar, to je módní a krásné vlasové příslušenství.

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Můj oblíbený kartáč na vlasy, který mi pomáhá zachovat krásu vlasů. Proces Tangle Teezer Compact Styler + VIDEO.

Ahoj! Dnes vám řeknu o svém přátelství, po dobu více než 7 měsíců s kompaktní verzí hřebenu Tangle Teezer, je to pro mě láska, která je mnohem silnější než u původní verze!

Moje vlasy: tenké, ne tlusté, uprostřed zad.

Tato kartáč na vlasy může stříhat vlhké vlasy, děláte to? Jsem ano
Ale ne samozřejmě mokré, ale sušené, ještě mokré vlasy, které odvážně berím a hýbám. Ve videu níže vám ukážeme, jak jemně hřeben česá a ne trhá. Ano, vlasy zůstávají na hřebenu, ale nestačí a vypadnou dříve, protože jsou slabé, a ne proto, že hřeben je tak špatný.
Když si mám vlhké vlasy, mám nejsilnější vlasy, když suší.

Hřeben je vhodný pro všechny typy vlasů, ale pro husté vlasy doporučuji původní verzi, protože kompaktní je menší a obtížnější pro jejich hřeben. Hřeben je malý a nepracuje příliš mnoho místa v sáčku. A také velký plus je to, že má víko, což je důvod, proč může být přepravován v pytlíku bez obav z ucpání.
Můj hřeben má všechno na svém místě, ale slyšel jsem, že dívky, které mají originální použití po roce používání, jsou otevřené. Pořád ji budu dělat po více než 7 měsíců a pah pah pah všechny jsou neporušené.

Zubní hřeben má různé délky. Spíše střídají řady krátkých a dlouhých zubů. Díky tomu se hřeben bez problémů dokáže vypořádat s různými spletenými vlasy, aniž by poškodil vlasy a udržel je na hlavě.

Mimochodem, design hřebenu je jiný: luky, jehněčí, prostý a ostatní. Vybíral jsem jehňata, protože jsem chtěl něco veselého a sladkého.

Poté, co jsem přešla na tento hřeben a zpravidla se spletla, než se jednalo o původní verzi, pak se moje vlasy začaly cítit mnohem lépe: rozbíjí se méně a nerozlučují se.

Vím, že mnozí lidé jsou v rozpacích, že nemá pero, až jsem se snažil TANGLE TEEZER, ale také mě zmateně, ale teď, když používám tyto hřebeny už skoro dva roky, bych se raději stydlila hřebeny s rukojetí, protože zcela ztratil zvyk V ruce je hřeben perfektní a nevyklouzne. Dokonce můžu dokonce klidně vyčesat její vysoký ocas. Takže nedostatek pera není problém.

No, ve skutečnosti, že všichni hádám slova, tak se podívejte na video a uvidíte sami sebe:


A neproběhla ani minutka a bez problémů jsem si česal vlasy. Takže doporučuji všem to štětec, je nádherný!

Mimochodem, řeknu ti tajemství, že nemám originál, koupil jsem ho dvakrát levněji na známé obchodní platformě.

A někdo si myslí, že je to falešná, ale v obchodě to vypadá přesně stejně, se stejnými zuby, to prostě nečesalo. Ale nemyslím si, že bude velký rozdíl, zejména pro majitele jemných vlasů.

1. Zvláštně odtrhli nálepku jehňata a našli písmeno "e", což znamená, že je to originál
2. Neoriginální verze není zabalena zpátky, ale neměla jsem s ní problémy.
3. Čárový kód odpovídá originálu.

Miracle hřeben Tangle Teezer: jak rozlišovat falešné, recenze, slevy

A znovu, nenávistný účinek pampelišky, věčná část špiček a náhlá ztráta vlasů - to vše je tak depresivní. A víte, že tlačení, rozštěpení a oddělení vlasů může být výsledkem jen špatného hřebene! Samozřejmě, neustálé barvení nebo vystavení vysokým teplotám způsobují uvedené příznaky, ale i když se vám podaří eliminovat použití stylových a chemických barviv, okamžitá každodenní interakce vlasů s traumatickým hřebenem bude mít stejný výsledek! Je to proto, že nesprávně zvolený hřeben může poškozovat vlasové folikuly spíše než provokovat ztrátu vlasů. A také produkt z nekvalitního materiálu, který má nejmenší praskliny a štěpky, slzy, prořízne vlasy a škrábne skalp, což mimochodem může vést k infekci.

Dívčí denní stížnosti na ztrátu vlasů při česání a rozhořčení mumií, které nemohly rozkmitnout knoflík ve vlasech jejich dcer, vybízely anglického stylistka Shauna P, aby vytvořil perfektní hřebínku.

Chcete-li koupit originální značkový hřeben, přejděte na místo oficiálního dodavatele a využijte speciální slevu z našich stránek jako dárek pro čtenáře.

Co je to spletené hřebeček?

Jedná se o inovativní, jedinečný ergonomický design, kartáč na česání vlasů, který je vyroben z vysoce kvalitního, hypoalergenního materiálu, neelektralizuje vlasy a také netraumatizuje jejich strukturu a pokožku hlavy.

Zázračný štětec neuvěřitelně jemně česal kudrlinky, neodtrhává zaklíněné konce. To je zvláště cenné pro barvení nebo bělení vlasů. Kouzelný hřeben bude velmi užitečný pro dívky s dlouhými vlasy, které se snadno zamotá a její problémy nejsou strašné. Přístroj má vliv na zarovnání, které nepochybně osloví vlastníky kudrnatých kadeří. A vlasy, které jsou náchylné k tomu, aby se tlačily, se stanou hladšími a poslušnějšími. Navíc kontakt s neobvyklým hřebenem materiálu dodává vlasům lesk.

Charakteristiky

Udělal zázračný štětec ve Velké Británii. Má firemní balení a vložku s popisem v několika jazycích.

Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu nebo bambusu, zcela hladké, bez štěpení. Špičky jsou vyhlazené, můžete udělat masáž hlavy. Samotné ohyby, délka a umístění zubů jsou pečlivě promyšlené, takže pečlivě oddělují chloupky.

Tvar výrobku je ergonomický, to znamená, že je vytvořen speciálně pro snadné použití: opakuje křivku dlaně. Některé modely mají konvexní tvar nebo vybrání pro prsty. Nejnovější modely mají pero.

Malá velikost hřebenu vám umožňuje vložit i do nejmenší kabelky. To platí zejména pro kompaktní model. Jeho hmotnost se pohybuje od 73 do 130 g., Přibližné rozměry - 9x6,5 × 5 cm, 12x7x4,5 cm (v závislosti na modelu).

Stylový design hřebene nenechá nikoho lhostejný. Je k dispozici v různých odstínech. Barevná schéma je neustále aktualizována.

Tajemství hřebene není v jeho vnější atraktivitě, ačkoli výrobek má jistě jedinečný design, ale v jeho přemýšlivém designu.

Výhody

 • Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně rozšíření
 • Bezbolestně odhaluje vlasy, proto je ideální pro česání dětí
 • Narovnává vlasy a svítí
 • Netřídí vlasy, nepoškozuje a zabraňuje špičce
 • Můžeme mokré vlasy hřebčit a aplikovat masky a balzámy na vlasy, které se snadno umývají
 • Pohodlí masírovat pokožku hlavy
 • Kompaktnost vám umožňuje nosit v kabelce.
 • Vhodné pro profesionální použití, dlouhé podávání

Ergonomický a módní hřeben - skvělý dárek pro vaše přítelkyně, příbuzné a spolupracovníky.

Jaké jsou modely?

Dnes je na trhu devět typů originálních hřebenů. Naučte se funkce jednotlivých odrůd a můžete snadno určit, který model je pro vás vhodný.

Originální (původní)

Tento model se objevil jako první a získal mnoho ocenění. To je nejoblíbenější model v posledních letech. Má funkci - zářez v podobě kroku pro palec. Tangle Teezer Originální hřeben je skvělý pro profesionální a domácí použití. Rozlišuje více omezené barevné schéma.

 1. Originální zimní Berry
 2. Original Panther Black
 3. Původní Blueberry Pop
 4. Original Plum Delicious
 5. Originální Pink Fizz
 6. Původní Sherbet Lemon
 7. Originální Mandarin Sweetie
 8. Original Sweet Peppermint
 9. Původní hrubý Curly

Compact Styler (kompaktní styl)

Tento model byl speciálně navržen pro snadnou přepravu, například v kabelce. Hřebenový tangle Teezer Compact Styler má kryt, který kryje a chrání zuby produktu. Je menší než ostatní modely. Funkce Tangle Teezer Compact Styler je prezentována v pestré paletě barev, stejně jako atraktivní s kreativními kresbami a obrázky.

 1. Kompaktní Styler Cool Britannia
 2. Compact Styler Feline Groovy
 3. Kompaktní Styler Shaun Ovce
 4. Kompaktní Styler Pink Sizzle
 5. Kompaktní Styler Gold Rush
 6. Kompaktní Styler Silver Chrome
 7. Kompaktní Styler Pink Kitty
 8. Kompaktní stylista Markus Lupfer
 9. Kompaktní Penelope Pink
 10. Kompaktní stylista Hello Kitty
 11. Kompaktní stylista Lulu Guinness
 12. Kompaktní Styler Purple Dazzle
 13. Kompaktní Styler Rock Star černá
 14. Kompaktní Styler Star Bright
 15. Kompaktní Styler Pug Love

Kliknutím na odkaz na oficiální stránku distributora si můžete zakoupit kompaktní stylový kartáč a elitní salon. Pro vás, jako dárek z našich stránek, nabízíme slevu na každý hřeben.

Salon Elite (Elite Salon)

Tento elegantní typ hřebenů byl vytvořen pro kosmetické salony a dívky s konzervativním výhledem. Hřebenový tangle Teezer Salon Elite kombinuje lesklý a matný povrch. Má funkci - konvexní ve středu. Prezentováno v šesti barvách.

 1. Salon elitní půlnoc černá
 2. Salon elitní oranžový mango
 3. Salon elitní purpurové crush
 4. Salon Elite Blue Blush
 5. Salon elitní dolly růžová
 6. Salon elitní sherbet citron

Kouzelná kvetináč (Magic Flowerpot)

Model byl vytvořen pro děti. Hřeben Tangle Teezer Magic Flowerpot je průsvitný pohár, ve kterém můžete umístit doplňky na vlasy a hřeben. Připomíná si hrnce s květinou. Dětský hřeben Tangle Teezer osloví malé módy, protože rutinní česání se promění v vzrušující hru.

 1. Magic Flowerpot Popping Purple
 2. Magic Flowerpot Popping Pink

Aqua Splash (Aqua Splash)

Gadget speciálně navržený pro česání vlhkých vlasů, použití balzámů, masky a kondicionéry. Hřeben Tangle Teezer Aqua Splash je tvarován jako trubka, která může být pohodlně umístěna v koupelně na poličce a také použita jako stojan pro zubní kartáčky. Miracle štětec má pohodlnou rukojeť.

 1. Aqua splash černá perl
 2. Aqua Splash Blue Lagon
 3. Aqua Splash Zelená mořská
 4. Aqua Splash růžová kreveta

Angel

Model byl vytvořen speciálně pro dívky, které jsou zvyklé na hřeben s rukojetí. Hřeben Tangle Teezer Angel má tvar srdce a na zadní ploše je vzorek ve tvaru andělských křídel. Z hlediska funkčnosti není nižší než jeho předchůdci.

 1. Tangle Angel Precious Pink
 2. Tangle Angel Xtreme Black
 3. Tangle angel wow white
 4. Tangle Angel Xtreme Fuchsia
 5. Tangle Angel Totally Tyrkysová
 6. Tangle Angel Krásné zlato

Blow-Styling Paddle (Blow-styling paddle)

Tento typ hřebene byl vytvořen speciálně pro styling s vysoušečem vlasů. Materiál, ze kterého jsou hřebíčky vyrobeny, odolává vysokým teplotám ohřevu. Balení-styling pád Comb Teezer je často používán britskými řemeslníky pro profesionální styling. K dispozici je také pero. Může být ve dvou velikostech - velké a střední.

Blow-styling plný pádlo
Vyfukovací polopásek

Splétaný cherub (Tangle Cherb)

Tento vzhled se opakuje u některých předchozích modelů, pouze hřebeny jsou vyrobeny miniaturně. Toto řešení vám umožní nosit produkt ve své kabelce, stejně jako hřebenový Cheung Cherub je ideální pro děti.

 1. Tangle Angel Cherub Precious Pink
 2. Tangle Angel Cherub Silver
 3. Tangle Angel Cherub Wow White
 4. Tangle Angel Cherub Black
 5. Tangle Angel Cherub drahé modré

The Ultimate (Ultimate)

Toto je poslední vydaný model, který je zatím prezentován ve dvou barvách. Hřeben Tangle Teezer The Ultimate je určen pro styling vlasů. Vyhlazuje trosky vlasové šachty a dává ohromující lesk. Existuje rukojeť a zuby jsou delší než klasický model.

 1. Nejvyšší černá
 2. Konečná růžová

Všechny modely bez výjimky jsou vyrobeny s ohledem na patentovanou technologii.

Proč Tangle Teaser je ideální pro děti

Je velmi důležité, aby byl hřeben správně vybrán pro dětské kadeře. Křehká struktura mladých vlasů vyžaduje jemné a elegantní česání. Často se dělají obvyklé hřebíky a táhnou vlasy, plní život dítěte nepříjemnými okamžiky. Nezapomeňte, s jakou obtíží dokážete přesvědčit dítě, aby si vlasy hýčkalo, kolik výkřiků a rozmarů způsobuje tento proces. S hroučkem hřebečka můžete zapomenout na potíže a začít si užívat svůj čas s dítětem. Odhalování vlasů je zcela bezbolestné. Nemusíte se vyvíjet zvláštní úsilí, abyste vyčesali koltun ve vlasech dcery. Stačí držet kouzelný hřeben od horní části dole a problém se snadno vyloučí. Atraktivní design produktu vytvoří pro dítě příznivé vztahy s každodenní péčí o vlasy. Proto mnoho matek, které se starají o emocionální a fyzické zdraví dítěte, si koupí spletené hřebínky.

Objednejte jedinečný hřeben pouze na místě oficiálního distributora. Chcete-li koupit zboží za výhodnou cenu, klikněte na tlačítko "Objednat se slevou"

Pečlivě falešné!

Populární nové položky se zpravidla stávají předmětem zisku pro podvodníky. Internet je plný nabídek na koupi údajně originálního hřebínka Tangle teaser, ale ve většině případů, podle recenzí zákazníků, bezohlední prodejci nabízejí koupit čínský falešný. Dávejte pozor, abyste se na to nedostali.

Jak rozlišovat falešné?

 1. Věnujte pozornost ceně. Původní hřeben Shaun P vyrobený ve Velké Británii nemůže být levný. Často je zboží nabízeno za velkou slevu, zdánlivě kvůli rozdílu v průběhu předchozího nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že cena hřebene ve Velké Británii je od 10 GBP a při jakékoliv slevě nemůže být levnější než tato částka.
 2. Falešný hřeben se často prodává bez původního obalu, a pokud je balení, je vyroben z křehkého a nekvalitního materiálu. Dávejte pozor na detaily, pokud si všimnete: nedostatek loga na krabici; nápisy a obrázky nejsou jasné; Název písma je široký, pak je s největší pravděpodobností nabídnuto falešné.
 3. Falešné hřebeny, obvykle menší, mají tvrdé plastové zuby.
 4. V modelu Compact Styler jsou na okraji produktu dva proužky, které hladce proudí do jednoho. Nikdy nenajdete takové označení na falešném hřebenu, protože to jsou stopy původního výrobního stroje.

Než si koupíte módní gadget v jednom z internetových obchodů, přečtěte si recenze produktu. Zkušenosti lidí, kteří již získali hřeben, pomohou vyhnout se zbytečným nákupům.

Recenze

Za krátkou dobu se gadget stal neuvěřitelně populární mezi dívkami a ženami, matkami a babičkami. Uživatelé rádi sdílejí zobrazení o hřebenu, což potvrzuje jeho magický efekt:

Recenze 1. Tatiana Melnik, Dolinsk, 21 let.

Před týdnem jsem si koupil tuto originální malou věc za slevu! Mám model tangle teezer salon elitní panther černý. Uvedl, že je to profesionální model pro používání salonu. Vypadá velmi stylově. Tento zázračný zázrak dokonale odpovídal mým hustým vlasům. Teď už to bez ní nemůžu. Prostě lahodně vyhladí vlasy. Stávají se jako hedvábí, neroztrhnou, neodlomí. Je lepší zkusit jednou, než říct stokrát. Take nebude litovat.

Recenze 2. Nadezhda Stemnik, Zvenigorod, 26 let.

Získala jsem první zázračný štětec jako dárek k narozeninám od mé sestry. Volaný - splétý teezer salon elitní oranžový mango. Veselé zbarvení velmi, léto takový. Kvalita kartáče byla hotová, žádné stížnosti. Používám to každý den. Zvláště jako česání mokrých vlasů - nestříhá a nezůstane zaseknuto. Později jsem si koupil kompaktní verzi, která je menší u kabelky - Hello Kitty. Mně se líbí elitní model, protože je pro ruku mnohem pohodlnější.

Recenze 3. Vera Poluboyarova, Moskva, 33 let.

Mé dítě je s tímto hřebenem potěšeno: nosí ji všude s sebou, samozřejmě si hýbe i panenky. Děti, které právě takovou hračku zbavují, jsou pravdivé. Teď se zamotáme bez jakýchkoli záchvatů a jenom pro to může tvůrce dát do paměti mumie, ani neváhejte! Máme Penelope Pink, velmi roztomilá se srdcem.

Recenze 4. Svetlana Yurlova, Minsk, 28 let.

Nedávno jsem se rozhodla stát blonďatou, obecně jsem spálil vlasy s blond vlasy... Dívky, teď můžu jen pokrýt vlasy s tangl teaser, zbytek vlasů se hnít do vlasů v tatters. Stávají se porézní a drží na zubech. S mým Compact Styler Sizzle vlasy skrz hřeben. Super! Zdá se, že je hřeben jako hřeben, nečekal tak příjemné překvapení. Lepší tangl teaser přichází s ničím. Líbilo se mi, že to nemusí být umýváno tak často, jako můj dřevěný hřeben.

Recenze 5. Svetlana Stavrovskaya, Perm, 31 let.

Dlouho jsem si myslela, že koupím nebo ne. Hřeben je určitě značně propagován, ale nějak se nevěřilo, že je to přímo magie a cena ještě nebyla malá. Překonal jsem svou ropucha, objednal jsem kompaktní verzi (fialovou). Přišla jsem do Permu za 5 dní. Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na neobvyklý tvar, ale najednou jsem vyložil kouzlo, jak se klouže po srsti, nevytahuje vlasy a nevyhlazuje je. To je hezké. Nezaznamenal jsem žádné kouzlo, ale používám ho jen každý den s potěšením. Možná její zázračný efekt spočívá ve skutečnosti, že má všechno rád.

Kde koupit (cena, dodávka, sleva)

Původní hřeben můžete koupit u oficiálního distributora, který prodává zboží v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a v Bělorusku.

Naše stránky jsou věnovány péči o vlasy a jejich léčbě, a protože hřeben velmi jemně a pozitivně ovlivňuje vlasy, přidali jsme je do seznamu doporučených výrobků. Oficiální dodavatel souhlasil, že našim čtenářům poskytne malou slevu na jedinečný kartáč. Prodám hřeben s slevou na dárky z webu emaska.ru kliknutím na odkaz nebo vyplněním formuláře za článkem. Jakmile bude objednávka vytvořena, konzultant vás zavolá zpět, aby objasnil způsob doručení. Platba se provádí v okamžiku přijetí.

Samozřejmostí je, že původní štětka na vlasy není levná, ale její praktičnost, trvanlivost a kvalita vás zavírají do očí na tuto jedinou nevýhodu.

Hřebenový tangle Teezer Compact Styler

Tangle Teezer s měkkými zuby s různou délkou opět potvrzuje: všechno geniální je jednoduché! Tisíce žen s nadšením zpívají chválu tohoto hřebenu a děkují jí za jejich neocenitelný přínos k přeměně vlasů.

Stejně jako její větší protějšky, miniaturní Tangle Teezer Compact Styler bezchybně rozkládá jakékoliv vlasy v jakémkoliv stavu, aniž by vůbec poškodily nebo způsobily bolest. Dokonce i mokré, tenké, křehké vlasy jsou v klidu a pohodlí, když je hřebujete. A to je velký krok směrem k zdravým, silným a zářícím vlasům!

Zde je kompaktní verze hřebenu, který je vhodný k přepravě v kabelce.

Proč vyzkoušet Tangle Teezer Compact Styler?

 • To je na rozdíl od všech hřebenů, které jste dosud měli, a mění způsob, jakým na ně hledáte.
 • Ponechává mnohem méně vlasů, než jste viděli na hřebenu.
 • To pomůže vzít nový pohled na to, jak vypadají vaše vlasy během dne.
 • Je vhodný pro všechny typy vlasů, od tenkých a nadýchaných až po tvrdé a kudrnaté.
 • Umožňuje vám vše od kondicionéru, séra a masky, protože je dokonale rozdělí do vlasů a jemně masíruje pokožku.
 • Ona zachrání maminky před mučením s česáním nepokojných dětí.
 • Rihanna, Kate Middletonová, Emma Watsonová, Salma Hayeková a Victoria Beckhamová jsou touto štětkou potěšena.
 • Přinese vaše blízké cíle bližší - vlasy obdivují všichni kolem vás!

Jak to funguje?

Tangle Teezer Compact Styler je vynález známého britského stylistky Seana P., který již více než 30 let aktivně pracuje s modely a celebritami. Vyvinul hřeben se zuby takové délky a elasticity, že vaše vlasy nejsou nikdy poškozené během procesu česání.

Pohybující se vlasy shora dolů (a ne začínat od špiček, jako u obyčejných kartáčů na vlasy), zdá se, že Tangle Teezer žehluje prameny a postupně je jemně rozkládá od okraje rohoží k centru. Dokonce i tenké nebo mokré vlasy bez poškození, trhliny, nerozbijte a nevytahujte. Tangle Teezer také odstraňuje statickou elektřinu z vlasů a mírně zvyšuje jejich kořeny, což dodává další objem.

Co říkají?

"První dojem byl" wow ". Jen jsem vzal a držel hřeben zhora dolů a nebyli nikde zmateni, neodlomili se a ani se nevytáhli. Kartáč na vlasy sklouzává vlasy jako hedvábí.

Druhým stupněm bylo česání vlhkých vlasů. Příběh je stejný. Všechno je snadné a jednoduché, bez zbytečného poškození vlasů. A pak úžasný efekt. Vlasy jsou hladší než obvykle. Svítí a nezakrývají tolik (opravdu se mi to nelíbí). Účinek hřebenu na vlasy je jako vysoušeč vlasů. A hřeben objemu nezabije.
Vlasy, které používají tento kartáč, vypadají mnohem lépe a krásněji.

Tangle Teezer Compact Styler - kompaktní série

Pokud jste obeznámeni s takovými problémy, jako jsou dělené konce, křehké vlasy, věnujte pozornost hřebenu Tangle Teezer Compact Styler. Jedná se o jedinečné inovační příslušenství, které i přes dostupnou cenu poskytuje náležitou péči a jemnou péči.

Comb Tangle Teaser Compact - inovativní produkt pro péči o vlasy

Produktová řada vyrobená pod značkou Tangle Teaser je zastoupena širokou škálou modelů, ale Compact Styler je uznáván jako nejmodernější. Podle mnoha stylistů tento model dokonale zabraňuje vypadávání vlasů, sucho a lupy. Proto je hřeben uznávaný jako skutečný průlom v oblasti příslušenství pro péči o vlasy, která má jakoukoli texturu a různé délky.

Výhody kompaktního štípače Tangle Teezer

 1. Inovativní design - pro výrobu vysoce kvalitních použitých plastů (kartáčové pouzdro), ohebné gumy (zuby).
 2. Hřeben dokonale zapadne do ruky, je vhodný pro použití.
 3. Zuby jemně a bezbolestně česnou kudrlinky v hloubce.
 4. Štětec je vhodný pro česání všech druhů vlasů, dokonce i afrických pletenin a těsných kudrlin.
 5. Během česání hřeben má masážní efekt, zatímco krevní oběh je aktivován, vlasy rostou rychleji a silněji.

To je důležité! Kartáč je uznáván stylisty a kadeřníky jako nejbezpečnější a pečlivější prostředek pro česání vlasů. Není divu, že tento hřeben získal popularitu u módních modelů s různými typy vlasů.

Hřebík se splétá teezer kompaktní styler

Dlouho jsem ignoroval obecné vzrušení o slavném Tangle Teezeru, dokud jsem nepotřeboval kompaktní hřeben na cestování. Tak jsem si stále koupil Tangle Teezer Compact Styler v omezeném designu s pozitivními křídly :) a je připraven mi podělit se o svou zpětnou vazbu.

Tangle Teezer hřebeny jsou jedním z nejoblíbenějších na světě. Mají neobvyklý tvar s patentovanými unikátními (i když ne tak jedinečnými) zuby, které pečlivě, snadno a bez poškození odhalují všechny vlasy.

Zuby jsou opravdu neobvyklé, takže hřeben není vůbec jako naše obvyklé a kromě toho nemá rukojeť:

A o hlavní věci, o česání. S mokrými vlasy Compact Styler se skvěle vyrovnává, je to opravdu jednodušší vyčesat zamotané prameny, nedrží se vlasů, nevytahuje je, v důsledku toho jsou méně ztracené vlasy, vše je v pořádku. Ale suché věci nejsou tak dokonalé. Pro mé vlasy (mimochodem, naprosto hladké a rovné) jsou zuby Tangle Teezer příliš měkké a možná příliš krátké, netkaná vlasy skrývají pokožku a mají pocit, že hladí pouze horní vrstvy vlasů. Při silnějším lisování se zuby jen ohýbají, ale vlasy se ještě úplně nepletou. Proto používám Tangle Teezer teprve poté, co jsem si umyla vlasy a nemohu sdílet všeobecné nadšení. Dobrý hřeben pro mokré vlasy, ale ne více.

Ale proč si na eBay nekupujte takové známé a poptávané zboží. Seznamte se s falešnými (napravo) našimi asijskými přáteli:

A ačkoliv je falešně podobný originál, je ve všem vidět slavná čínská kvalita - méně jasný obraz šelmy na povrchu, drsné, řezné ruční jizvy na těle, špatně vložené víko, těsnější a špatně zpracované zuby.

Můžete si koupit původní Tangle Teezer Compact Styler Shaun Sheep na Lookfantastic (cena 15,92 Kč bez slevy), zde najdete nejen kompaktní kartáčky na vlasy, ale i pravidelné hřebeny a modely s perem. Jiný tangle Teezer prodán na Feelunique.

Hřeben Tangle Teezer

Zdraví a krása vlasů závisí na kvalitě péče, která je založena nejen na kosmetických přípravcích, ale také na mechanickém nárazu - česání. Slavné značky začaly vyrábět vlasové doplňky. Skutečným hitem byl hřeben Tangle Teezer - stylový, praktický a bezpečný pro vlasy. Často po česání, majitelé tlustých nebo příliš málo vlasů si všimnou, že zůstávají na příslušenství; Výrobci kartáčů jsou přesvědčeni, že jejich "gadget" nezpůsobí takové problémy.

Zvláštní funkce

V hřebíčku Tangle Teezer je všechno neobvyklé: od neformálního lakonického designu až po jeho funkčnost, při pohledu dopředu, si všimneme, že mezi sortimentem jsou výrobky pro každodenní použití ve sprše nebo při mytí, aplikaci masky nebo balzámu.

Co je zvláštní o kulatém hřebenu, zeptáte se? Faktem je, že modely štětce Tangle Teezer mají 30 let zkušeností se spoluprací se Shaunem Pulfreyem jako kadeřníkem a všemi jeho triky pro vytváření dokonalých a poslušných kadeří. Popis výrobku je následující: zjednodušený hřeben s měkkými, hladkými zuby různých délek, které při česání usnadňují odlupování uzlů vytvořených na vlasu, hladké načechrané nehty, tvar kudrnaté vlasy a dokonce i hřeben dětských vlasů. Kartáče na vilu jsou tuhé a současně elastické na dotek, snadno se ohýbají a nepodléhají mechanickým deformacím. Zázračný hřeben "neroztrhne" vlasy ani od kořenů, ani od špiček, přičemž pečlivě chrání všechny vlasy.

Populární originální kartáček Tangle Teezer je vhodný pro použití - její zakřivený tvar bez držadel vypadá jako tvar ruky (mimochodem existují modely s pohodlnou rukojetí na skladě). Odolné materiály ve složení, včetně silikonu, zvyšují očekávanou životnost výrobku i při častém každodenním používání.

Známá americká kadeřnice Tangle Teezer může být použita i na mokrých vlasech (pravděpodobně každý slyšel, že vlhké vlasy nemohou být česané, protože se snadno "protáhnou" a zlomí).

Módní štětec Tangle Teezer bude pravděpodobně vítaným a cenným dárkem pro dívku a ženu, která se stará o krásu a zdraví vlasů.

Výhody a nevýhody

Stuha na vlasy Tangle Teezer, která se stala populární a žádoucí kartáč na vlasy, nepřestává být oblíbeným doplňkem pro péči, protože má cenné výhody a vlastnosti, o kterých budeme mluvit.

 • Sortiment výrobce zahrnuje hřebíky Tangle Teezer pro suché (Ultimate, Compact Styler, Salon Elite) vlasy a mokré vlasy (Aqua splash). Dva typy se vyznačují svým tvarem, ačkoli uspořádání setů je stejné.
 • Kromě originálních kartáčů pro každodenní použití pro krásný sex má značka profesionální příslušenství určené pro použití v kosmetických salonech.
 • Tangle Teezer hřebíky se liší velikostí: existují originály a miniaturní verze s víkem, které se pohodlně nosí v kabelce.
 • Kartáče jsou vyráběny nejen pro slušný sex, ale i pro muže kolekce mužů Compact Groomer.
 • Stylový a různorodý design kartáče Tangle Teezer umožňuje vybrat si model podle svého výběru: kromě kopií pro dospělé obsahuje kolekce značky i menší hřebíky pro děti s postavami ze slavných amerických karikatur nebo neobvyklých tvarů.
 • Každý model příslušenství Tangle Teezer má vysokou teplotní odolnost, takže jej lze použít při sušení vysoušeče vlasů při nejvyšší možné teplotě.
 • Kroužky Tangle Teezer mají dodatečnou antibakteriální úpravu, díky níž jsou v bezpečí při péči o citlivou pokožku hlavy.
 • Z nedostatků stojí za zmínku spíše vysokou cenu za módní zboží: klasická kartáč na vlasy bude stát od 1300 rublů, miniaturní verze od 1500 rublů, pro děti od 1 400 rublů.
 • Dalším důležitým rysem je obrovský počet falešných doplňků, takže takřka každá žena (která chce ušetřit peníze nebo koupit stylové "klasiky" za výhodnou cenu) riskuje, že bude kupovat nekvalitní kopii za obrovské množství peněz.

Zobrazte druh a který je lepší

Verze Compact Styler Tangle Teezer je jedním z nejprodávanějších. Princip fungování kartáče je podobný klasickému formátu, pouze miniaturní verze má další víko, které vám umožní nosit příslušenství s vámi v kabelce, odvézt do práce nebo jít do posilovny. Nová kompaktní Styler ve zlaté barvě zůstává hygienická díky víku, původní štětiny snadno odhalují vlasy všude, dokonce i ve společnosti, která ocení profesionální příslušenství. Odstíny malé fialové brošně, oslnění zlatem a některé další umožňují, aby předmět kosmetiky byl stylový a jedinečný.

Zakřivený tvar nové vlasové kartáče Salon Elite panter detangler usnadňuje použití nejen v salónních podmínkách, ale také doma. Kruhový model je tradičně prezentován v pěti barvách (s výjimkou omezených edic) a černé, růžové jsou považovány za nejoblíbenější.

Značka Ultimate Finishing se liší od většiny modelů ve svém tvaru: má pohodlné uchopení, štětiny jsou podobné jiným provedením: silné a elastické různých délek, které se rozprostírají směrem dolů a rozkládají i ty nejkusnější vlasy. Standardní barvy jsou standardní: černá, růžová.

Angel Brush s rukojetí americké značky je jednou z jeho novinek, která má jedinečný a jedinečný design - obraz anděla. Po propuštění model Angel Tangle Teezer vytvořil skutečný pocit a způsobil nejednoznačné reakce. Tvar kartáče je neobvyklý: ve tvaru srdce s křídly na přední straně, má pohodlnou rukojeť. Výrobce říká, že jej můžete použít rukojetí nebo přidržet kartáč Angel přímo za křídly, čímž zvyšujete citlivost. Kromě jedinečného designu má tato značka antibakteriální povlak.

Série Aqua splash Tangle Teezer je jedním z aktuálních produktových řad značky. Masážní hřeben má originální tvar zubů a plochou formu, která eliminuje stagnaci vody v něm a umožňuje racionální rozložení produktu na vlasy. Originální tvar je pohodlný pro použití a držení v ruce kvůli protiskluzové skříni. Profesionální kartáč Aqua splash v současné a stylové černé barvě černé perly nebude jen bohatstvím pro lázeňské léčby, ale také plnohodnotným asistentem v každodenní péči o suché vlasy.

Pánská kompaktní tlustáčka je určena pro muže, kteří se starají o vlasy a vousy (pokud jsou k dispozici). Lakonický černý hřeben kompaktního tvaru s víkem, měkkými a trvanlivými zuby může vyčesat nejvzácnější vousy a povstaleckou hlavu vlasů moderního muže.

Profesionální inteligentní hřeben Blow-Styling Full Patch Tangle Teezer s praktickou rukojetí je navržen tak, aby vytvořil styl a použití ve specializovaných prodejnách, kde se snaží používat nové předměty. Neobvyklé zuby plného pádla Blow-Styling jsou tvarovány jako malé lahve (lišící se výškou) a umožňují Vám dobře hřebenit vlasy, aniž byste je ublížili. Mimochodem, původní tvar zubů vyhlazuje vlasy při nízké a maximální teplotě vzduchu v sušičce, tepelně odolný materiál se nedeformuje, naopak pomáhá vlasům zůstat zdravé a lesklé.

Brush Magic Flowerpot má originální design: model je vyroben ve formě vícebarevného květu s krytem. Inovativní tvar štětce zaujme mladé dámy, které někdy nechtějí pokrýt vlasy; Jsme si jisti, že Magic Flowerpot se bude vyrovnávat s úkolem péče o dívku a umožní princezně vychutnat si proces česání. Dětská novinka osloví dospělou stylovou dívku, která oceňuje originální design a širokou funkčnost, bezpečnost a povědomí o značce.

Jedna z nejnovějších verzí legendárního štětce na vlasy Originální tlusté kudrlinky si zaslouží pozornost díky bohaté barvě vína a ve svých vlastnostech není nižší než ostatní modely: lakonický kulatý tvar, původní velikost, zuby různých výšin, bez víka.

Original Candy Cane model má originální velikost a má jedinečný design: bílou základnu s červenými (spíše mrkvovou barvou) hřebíček. Velký kartáč na vlasy bude vhodný pro domácí péči o suché a mokré vlasy, pro vycestování byste si měli vybrat model s uzávěrem.

Odrůdy hřebíků Tangle Teezer jsou působivé a umožňují vám vybrat vhodný a spolehlivý model pro péči o vlasy. Ze všech rozmanitostí lze poznamenat, že kartáče Tangle Teezer se liší velikostí (od mini verze pro kabelku pro původní velikosti), tvar (zjednodušená, tradiční s rukojetí), účel (pro děti, muže, ženy), účinek nebo mokré vlasy, rozložení masky nebo balzám na vlasy, masáž, styling v salonu nebo doma).

Koberec Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazené: zkušební jízda

Přidal Lady Mary · Vloženo 04/27/2017 · Aktualizováno 6. dubna 2017

Ahoj! Ahoj můj drahý a krásný! Kombinace a stylování vlasů - jeden z hlavních každodenních ranních rituálů každé dívky! Proto je výběr hřeben většiny dámy velmi pečlivě. A já jsem mezi nimi. =) Mám naprosto husté, načechrané vlasy, na které se nedokážu vypořádat s každým hřebenem. Vybrala jsem si nové vlasové příslušenství po velmi, velmi dlouhou dobu. A nakonec nechala volbu na výrobky slavné anglické značky Tangle Teezer. Dříve jsem slyšela hodně pozitivních recenzí, a proto jsem se také rozhodl vyzkoušet výrobky této značky. Líbilo se mi kompaktní housenka Tangle Teezer Compact Styler Disney Frozen. A bez váhání jsem ji koupil. A dnes vám o tom povím!

Od výrobce:

Stuha na vlasy Tangle Teezer Kompaktní štýr Disney Frozen je rámovaná v měkké modré barvě a zdobená obrazem hrdinky Elsy a Anny z karikatury "Cold Heart".

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Balení:

Tangle Teezer Compact Styler Disney Zmrazený hřeben je zabalen v malé průhledné krabici o rozměrech 90 x 68 x 50 mm, díky níž je výrobek dobře viditelný. Balíček obsahuje název hřebene, informace o výrobci a aplikaci.

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Můj názor:

Tangle Teezer Compact Styler Disney Frozen hřeben je balen v kompaktní průhledné blistrové krabičce o rozměrech 90x68x50 mm, díky níž je samotný výrobek dobře viditelný. Na zadní straně obalu je nálepka s informacemi o hřebenu. Box u Tangle Teezer opakovaně použitelný. Může být použita pro uložení hřebene.

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Tangle Teezer Compact Styler Disney Zmrazený hřeben je malý, takže se snadno vsadí do kabelky. Je velmi užitečné vzít si s sebou. A hřeben má odnímatelný kryt z lesklého plastu, zdobený světle modrou barvou a opakující se tvar hřebenu. Klobouček chrání zuby hřebenu před nečistotami, prachem a různými škody. Proto je to skvělá volba pro ty, kteří rádi cestují!

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Tangle Teezer Compact Styler Disney Frozen je vyroben z vysoce kvalitního lesklého plastu a zdoben bledě modrou barvou. To je také zdobené obrazy hrdinky Elsa a Anny od slavné Disney karikatura "Studené srdce". Hřeben je velmi vhodný pro použití. Vhodí se snadno do ruky.

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Tangle Teezer Compact Styler Disney Zmrazená a dobře česaná načechraná hustá srst. Snadno a pečlivě je sklouzne z kořenů na špičky, vyšívá i ty nejvíce zamotané prameny, aniž by vytáhla nebo roztáhla vlasy. Tangle Teezer Compact Styler Disney Zmrazený hřeben se snadno čistí vodou.

Stěrka na vlasy Tangle Teezer Kompaktní Styler Disney Zmrazená

Výsledek:

Vlasová kobylka Tangle Teezer Compact Styler Disney Frozen se stala mým novým kamarádem, s nímž se necítím ani doma ani na cestách! Potěšila mě svým kompaktním rozměrem, krásným designem a vynikající kvalitou. Co jiného je potřeba pro štěstí?

Zázračný hřeben Tangle Teezer

Výrazné vlastnosti

Existuje určitý seznam charakteristických znaků hřebenu, který je odlišuje od jiných podobných příslušenství:

 1. Má kompaktní velikost a širokou paletu moderních barev.
 2. Vyrovnává se s česáním nejen vlhkými, ale i suchými kudrlinami, aniž by je poškozovalo.
 3. Zvláštní zuby hřebene snadno a jednoduše zvládnout problém zmatených i velmi tlustých a kudrnatých pramenů.
 4. Při vyčesávání vlasů není vytaženo, což zabraňuje vzniku dělených konců.
 5. Nejlepší volbou pro péči o kadeřníky dětí.

Měkké zuby hřebene, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, jsou uspořádány ve dvou řadách. Díky této funkci můžete rychle a pečlivě zkombinovat prameny libovolné délky.

Výhodou je, že je ideální pro kadeře jakéhokoli druhu, a proto se účinně vyrovná s nejsložitějšími uzly a spleťami. Jedinečný a ergonomický tvar zajišťuje pohodlné používání - je pohodlně umístěn v ruce a neklouzá.

V kombinaci s česáním dodává tato štětec jemnou masáž pokožky hlavy, která nakonec stimuluje přirozený růst pramenů.

Účel

Štětec Tangle Teezer je ideální volbou pro každého, kdo se opravdu stará o své vlasy.

Tento produkt je nejlepším řešením pro majitele dlouhých kadeří, protože pomůže udržet zdravý a atraktivní vzhled vlasů.

Výrobce kartáče zajišťuje, že dokáže současně čelit několika běžným potížím, které se pravidelně objevují u vlastníků dlouhých pramenů:

 1. Během procesu žehlení štětec zachová strukturu každého vlasu, což nakonec udržuje zdravý vzhled kudrlin.
 2. Hřeben se nerozbije a nevytahuje vlas ani za podmínek nadměrně aktivního česání.
 3. Tato jedinečná položka, pokud je to nutné, se rychle a snadno dokáže vyrovnat i s nejvíce beznadějnými spleťami.
 4. Díky této štětce je možné provést proces česání od kořenů a následovat po celé délce až ke špičkám.
 5. Tato štětec je skvělým řešením pro majitele kudrnatých, dlouhých a dlouhých kudrlin. Je vhodný také pro paruky.
 6. Většina zástupců krásné poloviny lidstva tvrdí, že se stala nepostradatelným nástrojem při distribuci různých balzámů a masky vlasy.

Klíčové výhody

Každý den jsou vlasy vystaveny negativním agresivním účinkům vnějších faktorů - kosmetiky, šamponů, opalovacích vlasů, curlingu a žehlení.

Díky jedinečnému štětce má každá dívka příležitost každý den řádně pečovat o vlasy a přitom zachovávat přitažlivost a zdraví každého vlasu:

 1. Nejjemnější česání pomáhá zachovat hustotu a integritu struktury nejen mokrých, ale i suchých kadeří.
 2. Flexibilní zuby zajišťují snadné a jemné čištění. Díky této funkci, dokonce i těžce zamotaným nebo vlhkým pramenům, bude možné bez problémů hřeben a neztratí ani jeden vlas.
 3. Po použití tohoto hřebenu se vlasy neelektrifikují, je lepší stylovat a ne tlačit.
 4. Kartáč nestačí kudrlinky, což snižuje jejich křehkost a zabraňuje vzniku dělených konců.
 5. Měkké zuby zaručují jemnou masáž pokožky hlavy, která má pozitivní vliv na krevní oběh. Výsledkem je aktivace přirozených procesů růstu vlasů.
 6. Pohodlný nástroj pro rovnoměrné nanášení různých kosmetických prostředků po celé délce kadeří.

Mezi nedostatky je třeba uvést pouze jednu - poměrně značné náklady na takové příslušenství.

Rozmanitost modelů

Kouzelná květináče

Štětec je určen pro děti, proto má jasný a originální vzhled. Pečlivě a jemně si vlasy pokrývá, aniž by vyvolávala pocit nepohodlí. Často jsou dětské kadeře zamotané kvůli zvýšené aktivitě, takže s tímto štětcem se můžete rychle a snadno podařit přivést kudrlinky dítěte do pořádku.

Blow styling plný pádlo

Poskytuje dokonalý styl. Kartáč na vlasy má určité rozdíly - je vybaven velkým pracovním prostorem s měkkými zuby v kombinaci s rozšířenou rukojetí.

Kartáč je velmi komfortní při česání mokrých kadeří a sušení foukáním. Speciální technologie uspořádání zubů pomáhá rychle odstranit přebytečnou vlhkost z pramenů, což usnadňuje jejich česání.

Díky tomu výrazně šetří čas používání vysoušeče vlasů a také zabraňuje přehřátí pramenů.

Aqua splash

Funkce - kartáč se nesklouzne ve vzpřímené poloze. Výsledkem je, že tento typ hřebene je ideálním řešením pro ty, kteří často používají masky pro kadeře, stejně jako pro česání vlhkých pramenů.

Compact Styler

Ideální volba pro aktivní osoby, které potřebují kompaktní a pohodlné příslušenství, které může rychle a přesně přinést hlavu vlasů do pořádku. Kartáč je dobrým řešením pro cestování, protože je doplněn speciálním krytem, ​​který zabraňuje poškození zubů.

Salonní elita

Zvláštností tohoto hřebenu je tvar není tak zakřivený, vyrovnanější. Uspořádání zubů je podobné klasické verzi. Dokonalé česání vlhkých a suchých kadeří, pečlivě oddělujete všechny vlasy a masírujete pokožku hlavy. Elegantní a atraktivní design zdůrazní individualitu hostesky.

Jak rozpoznat falešný?

Analogové hřebeny mají hrubší zuby a nejsou tak odolné jako původní výrobek. Nízká kvalita plastových kartáčů na rozdíl od originálů není charakterizována speciálním leskem a strukturou zrcadel.

Některé důležité skutečnosti o originálu:

 1. Země původu kartáčů je Velká Británie, proto žádné jiné země nelze označit za výrobce.
 2. Výrobek musí mít nutně jasnou fotku tvůrce na obalu - Sean P. Obal musí být vyroben z pružného plastu, který se nedotýká ani během přepravy.
 3. Důležitou charakteristickou vlastností je to, že na okraji štětce jsou dvě kapely, které hladce sbíhají do jednoho. Nejprve je lze vzít na škrábnutí, nicméně není. Na padělcích nebo levných analogových položkách nejsou žádné škrábance.

Důležité je, že analogový kartáč vypadá jako vysoce kvalitní produkt, ale nebude schopen splnit deklarované sliby.

Emisní cena

Po vzhledu tohoto jedinečného kartáčku se objevilo mnoho falešných reklam. Cena je poměrně vysoká a začíná od 800 rublů.

Kartu můžete zakoupit v obchodech na internetových stránkách nebo od oficiálních zástupců. Aby nedošlo k zklamání z nákupu zboží nízké kvality za relativně slušné peníze, je lepší nakupovat prostřednictvím oficiálních prodejců nebo ve specializovaných prodejnách.

Je třeba zůstat ostražitý a neměli by být pokoušeni příliš přístupnými nabídkami.

Recenze

Julie

Koupil jsem tento zázvor před pár lety. Jsem spokojen s nákupem v zásadě - velmi dobře česanými kudrlinami - rychle a snadno. Suché vlasy po tom, co elektrizují a ležou ve vlasech mnohem lépe.

Evgenia

Miluji tento hřeben, protože mi zachrání můj problémový vlas. Moje zámky jsou dlouhé, tlusté, tenké a stále zakřivené do vyjednávání. Jsou snadno vyladěny dvojicí světelných štětců. Další důležitou výhodou je přežití. Úspora celého těla po opakovaném pádu na různých plochách, včetně dlaždice.

Olga

Zamiloval jsem se do tohoto hřebenu kvůli tomu, že snadno vyzařuje moje kudrnaté mokré nebo mokré vlasy. Pro mě to bylo nejlepší řešení. S suchými prameny se také výborně chová. Doporučuji všem děvčatům, aby to zkusili.

Hřebenový tangle Teezer Compact Styler - Pánský kompaktní tloušťka

Černý profesionální vlasový hřeben pro muže

 • 1190 rub.

Tangle Teezer Pánský kompaktní hřeben Groomer je model speciálně pro muže, bude s vámi všude, kde jste. Díky kompaktní podobě se tento hřeben hodí do jakékoliv kabelky a těsné víko chrání hřeben před prachem a poškozením. Ergonomický tvar umožňuje snadné hřebenování jak suchých, tak mokrých vlasů. Vzhledem k jedinečné struktuře zubů, hřeben jemně sklouzne vlasy bez poškození nebo zranění. Po použití hřebenu se vlasy stávají zdravé a lesklé, stávají se hladké a hedvábné.

Tangle Teezer Compact Styler - profesionální hřeben, skvělý pro všechny typy vlasů. Fantastické, bezbolestné rozložení je dosaženo díky speciálnímu designu zubů. Broušení vlasů s originálním hřebenem získáte blaženou, relaxační masáž hlavy. Je ideální při aplikaci kondicionéru na vlasy, umožňuje snadné a rovnoměrné rozložení produktu na vlasy, fixuje vaše prameny dalším sušením pomocí vysoušeče vlasů. Při česání Tangle Teezer se vaše vlasy dostanou navíc kvůli maximálnímu růstu vlasů u kořenů.

Nepostradatelná pro dívky, které vedou aktivní životní styl, protože má víko, které chrání zuby před poškozením. Vynikající silniční volba, která se pohodlně nachází ve vaší kabelce a zabírá minimální prostor.

Představuje hřebínky Tangle Teezer Compact Styler

 • Vhodné pro všechny typy vlasů;
 • Ideální pro česání suchých i mokrých vlasů;
 • Nezlomí se, nedrží se, netáhne, neroztrhá vlasy;
 • Snadno odhalí všechny rohože;
 • Můžete se hřebetat od kořenů až po špičky (a ne jako obyčejný hřeben - od špiček);
 • Malé velikosti a hmotnost jsou snadno umístěny v kabelce;
 • Ochranný kryt na zubech;
 • Komfortní, ergonomický design;
 • Vyrobeno z vysoce kvalitního plastu šetrného k životnímu prostředí;
 • Dlouhá životnost.

Původní a jedinečný tvar zubů poskytuje dvojitý účinek, díky němuž můžete snadno a rychle hřebetnout suché a mokré vlasy, aniž byste se snažili. Kartáč na vlasy jemně klouzá vlasy, rozkládá je, minimalizuje zničení a ztrátu vlasů. Je ideální při aplikaci kondicionéru na vlasy, umožňuje snadné a rovnoměrné rozložení produktu na vlasy, fixuje vaše prameny dalším sušením pomocí vysoušeče vlasů.

Hřeben Tangle Teezer je ideální pro relaxační masáž hlavy. Hřeben se stává kompaktnějším a lehce přenosným, na zuby je umístěn ochranný kryt, který chrání před poškozením. Díky ergonomickému tvaru hřebene je vhodné položit si dlaň na ruku, což umožňuje tvůrčí přístup k stylingovému procesu.

 • Barva: černá.
 • Materiál: plast.
 • Velikost: 90x68x50 mm.
 • Vyrobeno: Velká Británie.

Pro Více Informací O Suché Vlasy