logo

Tangle Teezer hřeben - vlastnosti a typy

A znovu, nenávistný účinek pampelišky, věčná část špiček a náhlá ztráta vlasů - to vše je tak depresivní. A víte, že tlačení, rozštěpení a oddělení vlasů může být výsledkem jen špatného hřebene! Samozřejmě, neustálé barvení nebo vystavení vysokým teplotám způsobují uvedené příznaky, ale i když se vám podaří eliminovat použití stylových a chemických barviv, okamžitá každodenní interakce vlasů s traumatickým hřebenem bude mít stejný výsledek! Je to proto, že nesprávně zvolený hřeben může poškozovat vlasové folikuly spíše než provokovat ztrátu vlasů. A také produkt z nekvalitního materiálu, který má nejmenší praskliny a štěpky, slzy, prořízne vlasy a škrábne skalp, což mimochodem může vést k infekci.

Dívčí denní stížnosti na ztrátu vlasů při česání a rozhořčení mumií, které nemohly rozkmitnout knoflík ve vlasech jejich dcer, vybízely anglického stylistka Shauna P, aby vytvořil perfektní hřebínku.

Chcete-li koupit originální značkový hřeben, přejděte na místo oficiálního dodavatele a využijte speciální slevu z našich stránek jako dárek pro čtenáře.

Co je to spletené hřebeček?

Jedná se o inovativní, jedinečný ergonomický design, kartáč na česání vlasů, který je vyroben z vysoce kvalitního, hypoalergenního materiálu, neelektralizuje vlasy a také netraumatizuje jejich strukturu a pokožku hlavy.

Zázračný štětec neuvěřitelně jemně česal kudrlinky, neodtrhává zaklíněné konce. To je zvláště cenné pro barvení nebo bělení vlasů. Kouzelný hřeben bude velmi užitečný pro dívky s dlouhými vlasy, které se snadno zamotá a její problémy nejsou strašné. Přístroj má vliv na zarovnání, které nepochybně osloví vlastníky kudrnatých kadeří. A vlasy, které jsou náchylné k tomu, aby se tlačily, se stanou hladšími a poslušnějšími. Navíc kontakt s neobvyklým hřebenem materiálu dodává vlasům lesk.

Charakteristiky

Udělal zázračný štětec ve Velké Británii. Má firemní balení a vložku s popisem v několika jazycích.

Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu nebo bambusu, zcela hladké, bez štěpení. Špičky jsou vyhlazené, můžete udělat masáž hlavy. Samotné ohyby, délka a umístění zubů jsou pečlivě promyšlené, takže pečlivě oddělují chloupky.

Tvar výrobku je ergonomický, to znamená, že je vytvořen speciálně pro snadné použití: opakuje křivku dlaně. Některé modely mají konvexní tvar nebo vybrání pro prsty. Nejnovější modely mají pero.

Malá velikost hřebenu vám umožňuje vložit i do nejmenší kabelky. To platí zejména pro kompaktní model. Jeho hmotnost se pohybuje od 73 do 130 g., Přibližné rozměry - 9x6,5 × 5 cm, 12x7x4,5 cm (v závislosti na modelu).

Stylový design hřebene nenechá nikoho lhostejný. Je k dispozici v různých odstínech. Barevná schéma je neustále aktualizována.

Tajemství hřebene není v jeho vnější atraktivitě, ačkoli výrobek má jistě jedinečný design, ale v jeho přemýšlivém designu.

Výhody

 • Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně rozšíření
 • Bezbolestně odhaluje vlasy, proto je ideální pro česání dětí
 • Narovnává vlasy a svítí
 • Netřídí vlasy, nepoškozuje a zabraňuje špičce
 • Můžeme mokré vlasy hřebčit a aplikovat masky a balzámy na vlasy, které se snadno umývají
 • Pohodlí masírovat pokožku hlavy
 • Kompaktnost vám umožňuje nosit v kabelce.
 • Vhodné pro profesionální použití, dlouhé podávání

Ergonomický a módní hřeben - skvělý dárek pro vaše přítelkyně, příbuzné a spolupracovníky.

Jaké jsou modely?

Dnes je na trhu devět typů originálních hřebenů. Naučte se funkce jednotlivých odrůd a můžete snadno určit, který model je pro vás vhodný.

Originální (původní)

Tento model se objevil jako první a získal mnoho ocenění. To je nejoblíbenější model v posledních letech. Má funkci - zářez v podobě kroku pro palec. Tangle Teezer Originální hřeben je skvělý pro profesionální a domácí použití. Rozlišuje více omezené barevné schéma.

 1. Originální zimní Berry
 2. Original Panther Black
 3. Původní Blueberry Pop
 4. Original Plum Delicious
 5. Originální Pink Fizz
 6. Původní Sherbet Lemon
 7. Originální Mandarin Sweetie
 8. Original Sweet Peppermint
 9. Původní hrubý Curly

Compact Styler (kompaktní styl)

Tento model byl speciálně navržen pro snadnou přepravu, například v kabelce. Hřebenový tangle Teezer Compact Styler má kryt, který kryje a chrání zuby produktu. Je menší než ostatní modely. Funkce Tangle Teezer Compact Styler je prezentována v pestré paletě barev, stejně jako atraktivní s kreativními kresbami a obrázky.

 1. Kompaktní Styler Cool Britannia
 2. Compact Styler Feline Groovy
 3. Kompaktní Styler Shaun Ovce
 4. Kompaktní Styler Pink Sizzle
 5. Kompaktní Styler Gold Rush
 6. Kompaktní Styler Silver Chrome
 7. Kompaktní Styler Pink Kitty
 8. Kompaktní stylista Markus Lupfer
 9. Kompaktní Penelope Pink
 10. Kompaktní stylista Hello Kitty
 11. Kompaktní stylista Lulu Guinness
 12. Kompaktní Styler Purple Dazzle
 13. Kompaktní Styler Rock Star černá
 14. Kompaktní Styler Star Bright
 15. Kompaktní Styler Pug Love

Kliknutím na odkaz na oficiální stránku distributora si můžete zakoupit kompaktní stylový kartáč a elitní salon. Pro vás, jako dárek z našich stránek, nabízíme slevu na každý hřeben.

Salon Elite (Elite Salon)

Tento elegantní typ hřebenů byl vytvořen pro kosmetické salony a dívky s konzervativním výhledem. Hřebenový tangle Teezer Salon Elite kombinuje lesklý a matný povrch. Má funkci - konvexní ve středu. Prezentováno v šesti barvách.

 1. Salon elitní půlnoc černá
 2. Salon elitní oranžový mango
 3. Salon elitní purpurové crush
 4. Salon Elite Blue Blush
 5. Salon elitní dolly růžová
 6. Salon elitní sherbet citron

Kouzelná kvetináč (Magic Flowerpot)

Model byl vytvořen pro děti. Hřeben Tangle Teezer Magic Flowerpot je průsvitný pohár, ve kterém můžete umístit doplňky na vlasy a hřeben. Připomíná si hrnce s květinou. Dětský hřeben Tangle Teezer osloví malé módy, protože rutinní česání se promění v vzrušující hru.

 1. Magic Flowerpot Popping Purple
 2. Magic Flowerpot Popping Pink

Aqua Splash (Aqua Splash)

Gadget speciálně navržený pro česání vlhkých vlasů, použití balzámů, masky a kondicionéry. Hřeben Tangle Teezer Aqua Splash je tvarován jako trubka, která může být pohodlně umístěna v koupelně na poličce a také použita jako stojan pro zubní kartáčky. Miracle štětec má pohodlnou rukojeť.

 1. Aqua splash černá perl
 2. Aqua Splash Blue Lagon
 3. Aqua Splash Zelená mořská
 4. Aqua Splash růžová kreveta

Angel

Model byl vytvořen speciálně pro dívky, které jsou zvyklé na hřeben s rukojetí. Hřeben Tangle Teezer Angel má tvar srdce a na zadní ploše je vzorek ve tvaru andělských křídel. Z hlediska funkčnosti není nižší než jeho předchůdci.

 1. Tangle Angel Precious Pink
 2. Tangle Angel Xtreme Black
 3. Tangle angel wow white
 4. Tangle Angel Xtreme Fuchsia
 5. Tangle Angel Totally Tyrkysová
 6. Tangle Angel Krásné zlato

Blow-Styling Paddle (Blow-styling paddle)

Tento typ hřebene byl vytvořen speciálně pro styling s vysoušečem vlasů. Materiál, ze kterého jsou hřebíčky vyrobeny, odolává vysokým teplotám ohřevu. Balení-styling pád Comb Teezer je často používán britskými řemeslníky pro profesionální styling. K dispozici je také pero. Může být ve dvou velikostech - velké a střední.

Blow-styling plný pádlo
Vyfukovací polopásek

Splétaný cherub (Tangle Cherb)

Tento vzhled se opakuje u některých předchozích modelů, pouze hřebeny jsou vyrobeny miniaturně. Toto řešení vám umožní nosit produkt ve své kabelce, stejně jako hřebenový Cheung Cherub je ideální pro děti.

 1. Tangle Angel Cherub Precious Pink
 2. Tangle Angel Cherub Silver
 3. Tangle Angel Cherub Wow White
 4. Tangle Angel Cherub Black
 5. Tangle Angel Cherub drahé modré

The Ultimate (Ultimate)

Toto je poslední vydaný model, který je zatím prezentován ve dvou barvách. Hřeben Tangle Teezer The Ultimate je určen pro styling vlasů. Vyhlazuje trosky vlasové šachty a dává ohromující lesk. Existuje rukojeť a zuby jsou delší než klasický model.

 1. Nejvyšší černá
 2. Konečná růžová

Všechny modely bez výjimky jsou vyrobeny s ohledem na patentovanou technologii.

Proč Tangle Teaser je ideální pro děti

Je velmi důležité, aby byl hřeben správně vybrán pro dětské kadeře. Křehká struktura mladých vlasů vyžaduje jemné a elegantní česání. Často se dělají obvyklé hřebíky a táhnou vlasy, plní život dítěte nepříjemnými okamžiky. Nezapomeňte, s jakou obtíží dokážete přesvědčit dítě, aby si vlasy hýčkalo, kolik výkřiků a rozmarů způsobuje tento proces. S hroučkem hřebečka můžete zapomenout na potíže a začít si užívat svůj čas s dítětem. Odhalování vlasů je zcela bezbolestné. Nemusíte se vyvíjet zvláštní úsilí, abyste vyčesali koltun ve vlasech dcery. Stačí držet kouzelný hřeben od horní části dole a problém se snadno vyloučí. Atraktivní design produktu vytvoří pro dítě příznivé vztahy s každodenní péčí o vlasy. Proto mnoho matek, které se starají o emocionální a fyzické zdraví dítěte, si koupí spletené hřebínky.

Objednejte jedinečný hřeben pouze na místě oficiálního distributora. Chcete-li koupit zboží za výhodnou cenu, klikněte na tlačítko "Objednat se slevou"

Pečlivě falešné!

Populární nové položky se zpravidla stávají předmětem zisku pro podvodníky. Internet je plný nabídek na koupi údajně originálního hřebínka Tangle teaser, ale ve většině případů, podle recenzí zákazníků, bezohlední prodejci nabízejí koupit čínský falešný. Dávejte pozor, abyste se na to nedostali.

Jak rozlišovat falešné?

 1. Věnujte pozornost ceně. Původní hřeben Shaun P vyrobený ve Velké Británii nemůže být levný. Často je zboží nabízeno za velkou slevu, zdánlivě kvůli rozdílu v průběhu předchozího nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že cena hřebene ve Velké Británii je od 10 GBP a při jakékoliv slevě nemůže být levnější než tato částka.
 2. Falešný hřeben se často prodává bez původního obalu, a pokud je balení, je vyroben z křehkého a nekvalitního materiálu. Dávejte pozor na detaily, pokud si všimnete: nedostatek loga na krabici; nápisy a obrázky nejsou jasné; Název písma je široký, pak je s největší pravděpodobností nabídnuto falešné.
 3. Falešné hřebeny, obvykle menší, mají tvrdé plastové zuby.
 4. V modelu Compact Styler jsou na okraji produktu dva proužky, které hladce proudí do jednoho. Nikdy nenajdete takové označení na falešném hřebenu, protože to jsou stopy původního výrobního stroje.

Než si koupíte módní gadget v jednom z internetových obchodů, přečtěte si recenze produktu. Zkušenosti lidí, kteří již získali hřeben, pomohou vyhnout se zbytečným nákupům.

Recenze

Za krátkou dobu se gadget stal neuvěřitelně populární mezi dívkami a ženami, matkami a babičkami. Uživatelé rádi sdílejí zobrazení o hřebenu, což potvrzuje jeho magický efekt:

Recenze 1. Tatiana Melnik, Dolinsk, 21 let.

Před týdnem jsem si koupil tuto originální malou věc za slevu! Mám model tangle teezer salon elitní panther černý. Uvedl, že je to profesionální model pro používání salonu. Vypadá velmi stylově. Tento zázračný zázrak dokonale odpovídal mým hustým vlasům. Teď už to bez ní nemůžu. Prostě lahodně vyhladí vlasy. Stávají se jako hedvábí, neroztrhnou, neodlomí. Je lepší zkusit jednou, než říct stokrát. Take nebude litovat.

Recenze 2. Nadezhda Stemnik, Zvenigorod, 26 let.

Získala jsem první zázračný štětec jako dárek k narozeninám od mé sestry. Volaný - splétý teezer salon elitní oranžový mango. Veselé zbarvení velmi, léto takový. Kvalita kartáče byla hotová, žádné stížnosti. Používám to každý den. Zvláště jako česání mokrých vlasů - nestříhá a nezůstane zaseknuto. Později jsem si koupil kompaktní verzi, která je menší u kabelky - Hello Kitty. Mně se líbí elitní model, protože je pro ruku mnohem pohodlnější.

Recenze 3. Vera Poluboyarova, Moskva, 33 let.

Mé dítě je s tímto hřebenem potěšeno: nosí ji všude s sebou, samozřejmě si hýbe i panenky. Děti, které právě takovou hračku zbavují, jsou pravdivé. Teď se zamotáme bez jakýchkoli záchvatů a jenom pro to může tvůrce dát do paměti mumie, ani neváhejte! Máme Penelope Pink, velmi roztomilá se srdcem.

Recenze 4. Svetlana Yurlova, Minsk, 28 let.

Nedávno jsem se rozhodla stát blonďatou, obecně jsem spálil vlasy s blond vlasy... Dívky, teď můžu jen pokrýt vlasy s tangl teaser, zbytek vlasů se hnít do vlasů v tatters. Stávají se porézní a drží na zubech. S mým Compact Styler Sizzle vlasy skrz hřeben. Super! Zdá se, že je hřeben jako hřeben, nečekal tak příjemné překvapení. Lepší tangl teaser přichází s ničím. Líbilo se mi, že to nemusí být umýváno tak často, jako můj dřevěný hřeben.

Recenze 5. Svetlana Stavrovskaya, Perm, 31 let.

Dlouho jsem si myslela, že koupím nebo ne. Hřeben je určitě značně propagován, ale nějak se nevěřilo, že je to přímo magie a cena ještě nebyla malá. Překonal jsem svou ropucha, objednal jsem kompaktní verzi (fialovou). Přišla jsem do Permu za 5 dní. Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na neobvyklý tvar, ale najednou jsem vyložil kouzlo, jak se klouže po srsti, nevytahuje vlasy a nevyhlazuje je. To je hezké. Nezaznamenal jsem žádné kouzlo, ale používám ho jen každý den s potěšením. Možná její zázračný efekt spočívá ve skutečnosti, že má všechno rád.

Kde koupit (cena, dodávka, sleva)

Původní hřeben můžete koupit u oficiálního distributora, který prodává zboží v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a v Bělorusku.

Naše stránky jsou věnovány péči o vlasy a jejich léčbě, a protože hřeben velmi jemně a pozitivně ovlivňuje vlasy, přidali jsme je do seznamu doporučených výrobků. Oficiální dodavatel souhlasil, že našim čtenářům poskytne malou slevu na jedinečný kartáč. Prodám hřeben s slevou na dárky z webu emaska.ru kliknutím na odkaz nebo vyplněním formuláře za článkem. Jakmile bude objednávka vytvořena, konzultant vás zavolá zpět, aby objasnil způsob doručení. Platba se provádí v okamžiku přijetí.

Samozřejmostí je, že původní štětka na vlasy není levná, ale její praktičnost, trvanlivost a kvalita vás zavírají do očí na tuto jedinou nevýhodu.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Splétání hřebínek Teezer nepoškozuje strukturu vlasů při česání, neodtrhávání ani tažení vlasů. Nemají elektrizující vlasy a dokonale odhalují rohože. Patentované stroužky značky Tangle Teaser jsou vyrobeny z pružného plastového materiálu. Mohou dokonce smetat mokré vlasy a vyčesat je od kořenů, a ne od špiček, jako obvykle. Tangle Teezer hřebíky jsou ideální pro kudrnaté, dlouhé vlasy, prodlužování vlasů a paruky. Charakteristickým znakem funkce Tangle Teaser je masáž hlavy, která zlepšuje krevní oběh, podporuje růst vlasů a přináší velkou radost. Kartáč na vlasy je vyroben z ekologického materiálu. Vlastnosti Tangle Teezer Originál: originální model, který díky tvaru dokonale zapadá do dlaně.

Hmotnost výrobku s obalem (g):

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Hřeben TANGLE TEEZER Hustý Curly: drahý knick-knack nebo neoprávněný luxus?

Dobrý den) Hřebeny TANGLE TEEZER se objevily poměrně dávno a téměř od okamžiku jejich vzhledu se veřejnost zajímala. Dívky po celém světě zametávají z police police z vícebarevných plastů, vzájemně si konkurují v počtu verzí a pravosti příslušenství. Výrobce není unavený, aby divákům nabídl nové produkty, z nichž jeden je hřebík TANGLE TEEZER Thick Kudrnaté pro husté a kudrnaté vlasy.

Dlouho jsem byl vůči takovým hřebům lhostejný, i když můj zájem byl živen neustálou reklamou na internetu, radou ženských blogerů a kolegou, který byl současně distributorem společnosti AVON. Ale i tehdy jsem se podíval na Tangle teaser s chladem. Podíval jsem se na klavír, který se objevil v katalogu, teaser se na mě podíval a jeho cena rostla skoky a hranicemi. 550r. 690r. 780. 1299r Co-co? Zde je plast? Ano, jste docela a docela! Přesto lidé pokračovali v nákupu těchto hřebenů a já-sledovat. Budu dokonce říkat víc: ukončil jsem nákup. Měl jsem dvě hádky, s nimiž jsem škrábal svou dceru a kočku a někdy i já, a to mi stačilo. Opravdová teaserka byla nešťastná jen z hlediska kvality - takový hřeben by mi mohl zničit vlasy, ale opravdu se mi líbil masážní účinek pokožky hlavy. Ale zuby byly spíše krátké. Ano, a přestal jsem ho používat.

Čas uběhl. Náš Hairmanův štáb začal na svých místech svítit celou řadu žetonů. Někdo na fotografii a někteří, kteří napsali celé příspěvky o porovnání originálu a falešných. Začal jsem otřást děvčata, kdo, kde a kolik si vzal, jaký druh doručení a tak dále. Měl jsem další peníze, které bych mohl věnovat na internetu. A pak jsem zapálil oheň: dovolte mi, abych si koupil učebnici,že já, jelikož není jasné, kdo bez starého způsobu módního hřebenu je svědění s dřevem?
Elisty mi pomohla při výběru obchodu, kde zboží spolu s dodávkou vyšlo o něco levnější než jedna kartáč na vlasy v jiných internetových obchodech a místních krásech butikách. Nevím, co způsobilo takové náklady, a já bych ráda doufala, že nemám falešnou (ano, jsem chamtivý a já se omlouvám za peníze za kopii, zaplatím za kvalitu kokosu)
Cena: 1179р
Barva: Bordeaux, pouze v této barvě je prezentován TANGLE TEEZER Thick Curly. Mimochodem, TANGLE TEEZER Tlustý Zvolil jsem Curlyho z důvodů: má zuby o 4 mm delší než zuby standardního TANGLE TEEZER a je vhodné pro ně masírovat pokožku hlavy. A moje vlasy byly tenké a zůstaly

Takže Britové se ke mně velmi rychle dostali a stejně jako každý z nás, kteří píšou příspěvky o novinkách, se vrhli, aby ho fotografovali v každé myslitelné pozici a perspektivě. Víš, opravdu jsem ho rád fotografoval: je tak správný... ne, pěkné tvary a textury...

A tohle je kombinace tuposti a lesku, vynášející ušlechtilou barvu, jak se máš?)

Jsem nadšená, můj vnitřní estýt tlestí stojící!

Stroužky jsou dvouúrovňové a střídavé v řadách: řada je krátká, řada je dlouhá atd. Pokud se podíváte pozorněji, můžete vidět, že špičky horních zubů sledují kontury hlavy, hladce a kulovitě. Já, stejně jako v minulosti obdivovatel předmětu geometrie, z toho v nepopsatelném potěšení


Jsou také zuby zpracovávány s vysokou kvalitou: jsou důkladně zesíleny na základně (pro tautologii líto) a zužují se k okraji. A každý je přesně stejný, ne že jeho nevlastní bratr z Fikspreis!
Kromě toho, že jsou stejné (můj vnitřní perfekcionista křičí: "Hurá!"), Zuby jsou také pružné a měkké.

Je výhodné držet hřeben jak s pravou rukou, tak s levou rukou, což je pro mě 100% levou rukou důležité!
V levé ruce se palce pohodlně opře o ohyb hřebenového těla.


A v pravém základu palce se pohodlně dostává k opačnému římsu


Používám tuto krásu jako masáž na hlavě, velmi se mi to líbí


tak pro rozvláknění a česání vlasů, s nimiž se tanglová teaserka potýká s třeskem!

A také jsem pro ně škádlit svou dceru, někdy ji dokonce i skousá, drahá))
Nikdy jsem však nekombinoval své mokré / mokré vlasy, protože v takovém stavu jsou vlasy nejzranitelnější: je snadné je sami zranit a v mokrém stavu se mnohem snadněji a bezbolestně roztrhají. Rovněž nerozděluji masky tímto hřebenem. Nechápu, proč by se to mělo dělat, pokud je to možné emulgovat rukama. Bude to stejné.

Hřeben shromažďuje spoustu nečistot a prachu, chápu, že se mi basma z vlasů na něm usadí bez problémů. Ale kvůli rovnoměrným řadám zubů je hřeben velmi snadné umýt kartáčem pro barvení a šamponování.

Voda nepronikuje dovnitř skříně, ačkoli švů vypadá trochu pryč. Ale žádná reakce, která už potěší.

Mohu bezkonkurenčně získat slunečník, možná mi dokonce věřte, ale nehodlám se odmítnout poradit psychiatr znalí lidé: stejný originál nebo falešný.

Nativní balení s portrétem milostného úsměvu profesionálního vynálezce:


Britská vlajka leták:


A strana s dalšími informacemi v angličtině:


Rád vás slyším vaše verdikty.

Hřeben Tangle Teezer

Zdraví a krása vlasů závisí na kvalitě péče, která je založena nejen na kosmetických přípravcích, ale také na mechanickém nárazu - česání. Slavné značky začaly vyrábět vlasové doplňky. Skutečným hitem byl hřeben Tangle Teezer - stylový, praktický a bezpečný pro vlasy. Často po česání, majitelé tlustých nebo příliš málo vlasů si všimnou, že zůstávají na příslušenství; Výrobci kartáčů jsou přesvědčeni, že jejich "gadget" nezpůsobí takové problémy.

Zvláštní funkce

V hřebíčku Tangle Teezer je všechno neobvyklé: od neformálního lakonického designu až po jeho funkčnost, při pohledu dopředu, si všimneme, že mezi sortimentem jsou výrobky pro každodenní použití ve sprše nebo při mytí, aplikaci masky nebo balzámu.

Co je zvláštní o kulatém hřebenu, zeptáte se? Faktem je, že modely štětce Tangle Teezer mají 30 let zkušeností se spoluprací se Shaunem Pulfreyem jako kadeřníkem a všemi jeho triky pro vytváření dokonalých a poslušných kadeří. Popis výrobku je následující: zjednodušený hřeben s měkkými, hladkými zuby různých délek, které při česání usnadňují odlupování uzlů vytvořených na vlasu, hladké načechrané nehty, tvar kudrnaté vlasy a dokonce i hřeben dětských vlasů. Kartáče na vilu jsou tuhé a současně elastické na dotek, snadno se ohýbají a nepodléhají mechanickým deformacím. Zázračný hřeben "neroztrhne" vlasy ani od kořenů, ani od špiček, přičemž pečlivě chrání všechny vlasy.

Populární originální kartáček Tangle Teezer je vhodný pro použití - její zakřivený tvar bez držadel vypadá jako tvar ruky (mimochodem existují modely s pohodlnou rukojetí na skladě). Odolné materiály ve složení, včetně silikonu, zvyšují očekávanou životnost výrobku i při častém každodenním používání.

Známá americká kadeřnice Tangle Teezer může být použita i na mokrých vlasech (pravděpodobně každý slyšel, že vlhké vlasy nemohou být česané, protože se snadno "protáhnou" a zlomí).

Módní štětec Tangle Teezer bude pravděpodobně vítaným a cenným dárkem pro dívku a ženu, která se stará o krásu a zdraví vlasů.

Výhody a nevýhody

Stuha na vlasy Tangle Teezer, která se stala populární a žádoucí kartáč na vlasy, nepřestává být oblíbeným doplňkem pro péči, protože má cenné výhody a vlastnosti, o kterých budeme mluvit.

 • Sortiment výrobce zahrnuje hřebíky Tangle Teezer pro suché (Ultimate, Compact Styler, Salon Elite) vlasy a mokré vlasy (Aqua splash). Dva typy se vyznačují svým tvarem, ačkoli uspořádání setů je stejné.
 • Kromě originálních kartáčů pro každodenní použití pro krásný sex má značka profesionální příslušenství určené pro použití v kosmetických salonech.
 • Tangle Teezer hřebíky se liší velikostí: existují originály a miniaturní verze s víkem, které se pohodlně nosí v kabelce.
 • Kartáče jsou vyráběny nejen pro slušný sex, ale i pro muže kolekce mužů Compact Groomer.
 • Stylový a různorodý design kartáče Tangle Teezer umožňuje vybrat si model podle svého výběru: kromě kopií pro dospělé obsahuje kolekce značky i menší hřebíky pro děti s postavami ze slavných amerických karikatur nebo neobvyklých tvarů.
 • Každý model příslušenství Tangle Teezer má vysokou teplotní odolnost, takže jej lze použít při sušení vysoušeče vlasů při nejvyšší možné teplotě.
 • Kroužky Tangle Teezer mají dodatečnou antibakteriální úpravu, díky níž jsou v bezpečí při péči o citlivou pokožku hlavy.
 • Z nedostatků stojí za zmínku spíše vysokou cenu za módní zboží: klasická kartáč na vlasy bude stát od 1300 rublů, miniaturní verze od 1500 rublů, pro děti od 1 400 rublů.
 • Dalším důležitým rysem je obrovský počet falešných doplňků, takže takřka každá žena (která chce ušetřit peníze nebo koupit stylové "klasiky" za výhodnou cenu) riskuje, že bude kupovat nekvalitní kopii za obrovské množství peněz.

Zobrazte druh a který je lepší

Verze Compact Styler Tangle Teezer je jedním z nejprodávanějších. Princip fungování kartáče je podobný klasickému formátu, pouze miniaturní verze má další víko, které vám umožní nosit příslušenství s vámi v kabelce, odvézt do práce nebo jít do posilovny. Nová kompaktní Styler ve zlaté barvě zůstává hygienická díky víku, původní štětiny snadno odhalují vlasy všude, dokonce i ve společnosti, která ocení profesionální příslušenství. Odstíny malé fialové brošně, oslnění zlatem a některé další umožňují, aby předmět kosmetiky byl stylový a jedinečný.

Zakřivený tvar nové vlasové kartáče Salon Elite panter detangler usnadňuje použití nejen v salónních podmínkách, ale také doma. Kruhový model je tradičně prezentován v pěti barvách (s výjimkou omezených edic) a černé, růžové jsou považovány za nejoblíbenější.

Značka Ultimate Finishing se liší od většiny modelů ve svém tvaru: má pohodlné uchopení, štětiny jsou podobné jiným provedením: silné a elastické různých délek, které se rozprostírají směrem dolů a rozkládají i ty nejkusnější vlasy. Standardní barvy jsou standardní: černá, růžová.

Angel Brush s rukojetí americké značky je jednou z jeho novinek, která má jedinečný a jedinečný design - obraz anděla. Po propuštění model Angel Tangle Teezer vytvořil skutečný pocit a způsobil nejednoznačné reakce. Tvar kartáče je neobvyklý: ve tvaru srdce s křídly na přední straně, má pohodlnou rukojeť. Výrobce říká, že jej můžete použít rukojetí nebo přidržet kartáč Angel přímo za křídly, čímž zvyšujete citlivost. Kromě jedinečného designu má tato značka antibakteriální povlak.

Série Aqua splash Tangle Teezer je jedním z aktuálních produktových řad značky. Masážní hřeben má originální tvar zubů a plochou formu, která eliminuje stagnaci vody v něm a umožňuje racionální rozložení produktu na vlasy. Originální tvar je pohodlný pro použití a držení v ruce kvůli protiskluzové skříni. Profesionální kartáč Aqua splash v současné a stylové černé barvě černé perly nebude jen bohatstvím pro lázeňské léčby, ale také plnohodnotným asistentem v každodenní péči o suché vlasy.

Pánská kompaktní tlustáčka je určena pro muže, kteří se starají o vlasy a vousy (pokud jsou k dispozici). Lakonický černý hřeben kompaktního tvaru s víkem, měkkými a trvanlivými zuby může vyčesat nejvzácnější vousy a povstaleckou hlavu vlasů moderního muže.

Profesionální inteligentní hřeben Blow-Styling Full Patch Tangle Teezer s praktickou rukojetí je navržen tak, aby vytvořil styl a použití ve specializovaných prodejnách, kde se snaží používat nové předměty. Neobvyklé zuby plného pádla Blow-Styling jsou tvarovány jako malé lahve (lišící se výškou) a umožňují Vám dobře hřebenit vlasy, aniž byste je ublížili. Mimochodem, původní tvar zubů vyhlazuje vlasy při nízké a maximální teplotě vzduchu v sušičce, tepelně odolný materiál se nedeformuje, naopak pomáhá vlasům zůstat zdravé a lesklé.

Brush Magic Flowerpot má originální design: model je vyroben ve formě vícebarevného květu s krytem. Inovativní tvar štětce zaujme mladé dámy, které někdy nechtějí pokrýt vlasy; Jsme si jisti, že Magic Flowerpot se bude vyrovnávat s úkolem péče o dívku a umožní princezně vychutnat si proces česání. Dětská novinka osloví dospělou stylovou dívku, která oceňuje originální design a širokou funkčnost, bezpečnost a povědomí o značce.

Jedna z nejnovějších verzí legendárního štětce na vlasy Originální tlusté kudrlinky si zaslouží pozornost díky bohaté barvě vína a ve svých vlastnostech není nižší než ostatní modely: lakonický kulatý tvar, původní velikost, zuby různých výšin, bez víka.

Original Candy Cane model má originální velikost a má jedinečný design: bílou základnu s červenými (spíše mrkvovou barvou) hřebíček. Velký kartáč na vlasy bude vhodný pro domácí péči o suché a mokré vlasy, pro vycestování byste si měli vybrat model s uzávěrem.

Odrůdy hřebíků Tangle Teezer jsou působivé a umožňují vám vybrat vhodný a spolehlivý model pro péči o vlasy. Ze všech rozmanitostí lze poznamenat, že kartáče Tangle Teezer se liší velikostí (od mini verze pro kabelku pro původní velikosti), tvar (zjednodušená, tradiční s rukojetí), účel (pro děti, muže, ženy), účinek nebo mokré vlasy, rozložení masky nebo balzám na vlasy, masáž, styling v salonu nebo doma).

Tangle Teaser - jemná péče o vlasy

Ženské kadeře mají jinou strukturu. Někdo je odlišný ztuhlost a tloušťka, ale někdo, naopak, musí být spokojen s tenkými, řídkými a křehkými vlasy. Ale každý typ vlasů by měl být pečlivě a komplexně pečován. Nesprávně vybraná kartáč na vlasy může poškodit vlasovou šachtu, zaplet a způsobit neposlušnost pramenů a někdy bezohledně vytáhnout celé trsy. Pak dokonce i nejvšestrannější a nádhernější účes začíná vypadat náhodně, chaoticky a neopatrně.

Tangle Teezer - Rozvod nebo ne?

Tangle Teezer hřeben byl vytvořen v Anglii před několika lety. Nejprve byla vyvinuta pouze pro privilegované osoby. Nicméně, později, slyšení neustálé hloupé recenze o této položce, se výrobci rozhodli spustit takové výrobky pro hromadnou spotřebu. Ale předtím, než se dostane ke zákazníkům, štětec opět splnil všechny potřebné testy a kontroly a ukázal své úžasné výsledky. Takže nepochybujte o pravdivosti takového produktu a myslete si, že to může být další rozvod. Tangle Teaser hřeben může být skutečně považován za nejlepší a správnou volbou pro péči o svůj vlastní účes, což potvrzují i ​​hloupé recenze od dámy londýnské společnosti.

Náklady na Tangle Teezer potěší každou ženu, protože nepřesáhne 1500 ruských rublů. A tato cena je uvedena u kartáče s přídavným víkem. Ale jednodušší a nejobvyklejší model takového produktu bude stát 1290 ruských rublů.

Výhody

Prezentovaný hřeben se může pochlubit mnoha výhodami, které ho odlišují od podobných výrobků. Jedná se o jedinečné vlastnosti, díky nimž mají následující akce:

 • pečlivě odhaluje spleť a zamotané kadeře, aniž by je zranil nebo je vytáhl;
 • dává tvrdé prameny poslušnost a měkkost;
 • vyrovnává nedbalé kudrlinky;
 • intenzivně masíruje pokožku hlavy, urychluje krevní oběh v hlubokých vrstvách, což vede ke zvýšení růstu zdravých chloupků;
 • dává vlasům lesklý lesk a tloušťku;
 • podporuje pružnost a odolnost kudrlin;
 • pomáhá zachovat tvar vlasů, zvyšuje objem a zjednodušuje stylování;
 • vhodné pro péči o kudrnaté a prodloužené vlasy, stejně jako velmi křehké a tenké.

Dalšími výhodami prezentovaného produktu jsou:

 • snadné použití;
 • vysoká kvalita materiálů, z nichž je vyrobena;
 • úžasně stylový design;
 • prezentována v různých barvách a dává ženě příležitost zvolit si ten, který nejlépe vyhovuje;
 • má dlouhou dobu;
 • žádné nepříjemné a bolestivé pocity během česání, i když se vlasy vyznačují zvýšenou tuhostí a neposlušností;
 • miniaturní a kompaktní vám umožní vložit do nejmenší kabelky a vždy s sebou provést kontrolu krásy vlasů;
 • může být použita celou rodinou, protože je vhodná pro dětské a dospělé vlasy;
 • Forma byla navržena tak, aby dokonale zapadala do ženské ruky.

Chtěl bych také upozornit na skutečnost, že tento hřeben představuje několik různých modelů, které se liší ve svých funkcích a účelu:

 • originál. To je nejoblíbenější a vyhledávanější. Už si užila mnoho špičkových stylistů a filmových hvězd.
 • Kompaktní. Vybaveno speciálním víkem, který zavírá zuby. Kvůli své malé velikosti může být vložena do spojky a ve správnou chvíli bude po ruce se svou milenkou.
 • Profesionální model. To má zakřivený tvar zubů, který dává jedinečnou příležitost doma, aby vytvořil nejkomplikovanější a složitější styling.
 • Dětské Určeno pro nejmladší dámy, které si cení své dlouhé vlasy a sní o tom, že se stanou skutečnými princezny. Výrobek připomíná květináč v jeho designu, který nenechá žádnou dívku lhostejnou.

Kromě těchto modelů můžete také koupit kartáč ve formě trubice pro česání vlhkých vlasů. Nevkládá se do ruky a nepoškozuje vlhké kudrlinky. Její zuby jsou velmi měkké a jemně pomáhají odhalit zamotané prameny po umytí.

Funkční princip Tangle Teezer

Základním principem tohoto hřebenu je, že jeho zuby jsou uspořádány určitým způsobem a mají jedinečnou schopnost ohýbat. A když si žena s touto štětkou štětá zamotané vlasy, zuby se na ně přizpůsobí a obejdou takovou "bariéru", která se kolem ní rozkládá a ohýbá. Výsledkem je, že ani jedno vlasy netrpí nebo se neroztrhne a nejdůležitější je, že se neroztrhne, jak tomu často bývá u tvrdých hřebenů. Ukazuje se, že krásná osoba si uchovává svůj úžasný účes, který se stává ještě krásnějším, bohatším a objemnějším. Navíc zuby hřebenu, když jsou ve styku se skalpem, začínají vytvářet lehké masážní pohyby. Díky tomu se krevní oběh zrychluje, kyslík a živiny se do buněk doručují rychleji, vlasové folikuly se probouzejí a zdravé kudrlinky začínají růst urychleně.

Pokyny pro správné použití

Velmi snadné použití předloženého hřebene bez ohledu na zvolený model. Výrobek Tangle Teezer je ideální pro péči o ženské matované a propletené kudrlinky. Může být aplikován na suché i mokré vlasy. Vhodí se do ruky a zástupce spravedlivého sexu je může držet jen podél svých vlastních pramenů, od kořenů až po špičky. V tomto okamžiku zuby hřebenu díky své pružnosti pomohou odstranit vlasy a učinit je hladkou a pružnou. Každý účes získá krásný a dobře upravený vzhled.

Tento výrobek je možné používat v libovolné situaci a kdekoli. V tomto případě jej můžete použít neomezeně často. A čím častěji žena potěší její zámky s takovou manuální masáží, tím silnější, rychleji a zdravěji poroste. Vždy si můžete dát tento kartáč s sebou do tašky a vzít ji na dlouhou cestu. Netrvá to dlouho. A pokaždé, když potřebujete vyčesat vaše zamotané mokré nebo suché kudrlinky, tato všestranná položka přijde na záchranu. Péče o Tangle Teezer není také obtížné. Hřeben se promývá pod vodovodem s běžnou vodou. Můžete použít tekuté mýdlo nebo šampon. Tato doporučení pomohou prodloužit platnost předloženého produktu.

Existující kontraindikace

Když už mluvíme o hřebečce Tangle Teezer, o kontraindikacích a nemluvíme. Je vhodný pro jakoukoliv strukturu a tuhost vlasů. Jeho každodenní použití v žádném případě nepoškozuje kudrlinky a neovlivňuje jejich vzhled. K citlivé pokožce hlavy nedochází ani k poškození. Účinek takového ošetřovatele je naprosto jemný, měkký a jemný. Proto ji mohou využívat všechny ženy a dívky. A zvláště ti, jejichž kudrlinky se vyznačují zranitelností a křehkostí.

Výsledek a závěr

Pokud žena chce mít krásné, zdravé a husté vlasy, měla by se o ně starat správně. Dokonce i takový malý detail, jako správně vybraný hřeben, může v této věci hrát velkou roli. Mnoho hřebenů s tvrdými a ostrými zuby vyvolává vzhled mikroskopických ran na pokožce hlavy, což dále ovlivňuje pokles aktivity vlasových folikulů. Současně se tyto výrobky dobře nevyrovnávají s hrudkami a rohožemi. Při pokusu o odkrytí jejích pramenů s pomocí jim žena jednoduše vytáhne všechny kusy vzácných vlasů, protože se drží na ocelových nebo dřevěných zubech. Výsledkem je, že celý účes začíná vypadat neprůhledně a neuspokojivě. A zraněné prameny jsou dále vystaveny průřezu a zvýšené suchosti.

Tangle Teezer - hřeben pro všechny vlasy

Tangle Teezer je unikátní ergonomický kartáč na vlasy. Byl vyvinut britskou stylistkou, která se snažila vyřešit problém zamotaných vlasů. Kartáč získal celosvětovou popularitu. Mezi dalšími hřebeny vyniká neobvyklým jasným designem, materiálem s antistatickým účinkem a originálními zuby, které umožňují vyčesávat i ty nejobtížnější, kudrnaté vlasy bez nepohodlí.

Vlastnosti zázračného hřebene

Dokonce i vizuálně klasická Tangle Teezer se liší od jiných vlasových kartáčů. Je malý a oválný a nemá obvyklé rukojeti. Můžete zvýraznit následující rozdíly:

 • rozměry 12x8 cm;
 • Komfortně se hodí do ruky kvůli neobvyklému tvaru a měkkým liniím;
 • Materiál naprosto nezakrývá vlasy;
 • Umístění a délka měkkých zubů nejsou stejné jako u běžných "masáží".

Zuby se liší velikostí - řada krátkých se střídá s řadou dlouhých. Jsou vyrobeny z bambusu nebo silikonu. Kvůli pružnosti dochází k česání a měkkost "štětin" zajišťuje jemnou manipulaci a umožňuje vám neškodit vlasy.

Výhody a nevýhody

Oblíbenost výrobků značky Tangle Teezer získala díky mnoha výhodám:

 • ergonomický design;
 • schopnost pokrýt i mokré vlasy;
 • stylový design;
 • respekt k vlasům;
 • možnost použití s ​​prodlouženými prameny;
 • ochrana před rozdělenými konci.

Nevýhody:

 • nutnost zvyknout si na neobvyklý tvar;
 • vysoká cena kartáče;
 • nelze použít při sušení vysoušeče vlasů;
 • neschopnost udělat nádherný styl - Tangle Teezer vyhladí vlasy.

Díky vyhlazovacím vlastnostem může vyměnit žehličku Tangle Teezer. Nejen ženy mohou používat štětec, ale i muže.

Odrůdy kartáčů

Rozsah tangle teaser zahrnuje několik druhů hřebenů. Každá z nich má určité "cíle" a malé funkční rozdíly. Kromě toho je každý model prezentován v několika barvách - jsou černé, vínové, růžové, žluté a dokonce s leopardovým vzorem.

Tipy pro výběr videa

Jakýkoli populární produkt je falešný a Tangle Teezer není výjimkou. Falešné výrobky mohou vypadat jako originál, ale účinek použití bude velmi odlišný. Všechny výhody tohoto kartáče jsou ztraceny. Čínské repliky jsou mnohokrát levnější, ale z nich není moc smysl. Originálnost můžete ověřit pomocí speciální aplikace.

Náklady na původní hřeben

Čínské repliky je možné zakoupit za malou cenu, ale originální efekt stojí za to čekat od nich. Tato spleťová tezaře není levná. Náklady se liší v závislosti na místě prodeje a zvoleném modelu. V evropských obchodech si můžete objednat na 10-15 dolarů, cena v Rusku se pohybuje od 1000 do 2500 rublů.

Jak se starat

Materiál, z něhož je vyroben Tangle Teezer, zabraňuje růstu bakterií, ale pravidelně akumuluje mazu, prach a zbytky stylingových výrobků.

 • Je snadné umýt štětcem, je možné použít běžný šampon.
 • Doporučuje se to provádět nejméně jednou týdně.
 • Je také žádoucí vyčistit prostor mezi zuby štětcem nebo kartáčem.

Jak se hřeben objevil v průběhu let?

Recenze

Tatyana: Když móda pro tyto kartáče šla, objednal jsem ji na čínském místě. Nebyl jsem spokojen s výsledkem a nechápal, proč je každý obdivuje tolik. Pak mi dal originál a byl jsem překvapen obrovským rozdílem mezi nimi. Když se rozšíření vlasů - Tangle byla skutečná spása.

Anastasia: Mám kudrnaté "afro" vlasy a kvůli nim jsem vždycky trpěl. Měla krátký účes, protože česání tohoto hnízda je neskutečné... Bylo to, dokud jsem si koupil Tangle Teezer. Není to levné, ale stojí za to. Tangle Teezer byl pro mě ideální - konečně můžete hřebenit mokré vlasy bez bolesti.

Veronika: Už dlouho používám hřeben Tangle Teezer, jsem shromáždil téměř kompletní sbírku. Takové pohodlné kartáče se předtím nikdy nesetkaly. Normálně můžete po mytí, po vítr a dokonce i během barvení vyčesat vlasy. Doufám, že se s nimi nikdy nezúčastním.

Hřeben Tangle Teezer

Tangle Teezer není jen kartáč na vlasy, je to módní krása gadget, který má dnes, ne-li každý, pak většinu dívky, které věnují vlasům velkou pozornost. Téměř každý o nich slyšel - neobvyklé tvary vlasových kartáčů získaly pozornost po celém světě.

Zjistíme, zda jsou tyto hřebeny opravdu tak dobré a jakými výhodami se liší.

Co to je?

Tangle Teezer je unikátní kartáč na vlasy, který vytvořil britský kadeřník Shaun Pulfrey (Shaun Pulfri). Jen málo lidí na světě slyšelo o tom, protože je deklarováno jako ergonomický, pohodlný kartáč, který je vhodný pro vlasy jakékoliv tloušťky, délky a struktury.

30 let, pracující v různých lázních v Londýně, Sean sledoval, jak jeho klienti trpí při česání vlasů. Pak se rozhodl vytvořit hřeben, který by vyřešil jejich problémy.

Až 4 roky se mu podařilo vytvořit zařízení s dobře promyšleným designem a vizuálními přitažlivostmi, které by neměly vlasy elektrifikovat, vytahovat je kořenem, zmást a hýbat se při jeho česání.

Vzhledem k popularitě hřebenů a řadu prestižních ocenění se podařilo.

Vlastnosti a výhody

Design módní krásy gadget, který je dnes na stejné úrovni jako sponge-varlat BeautyBlender a elastické jarní pásy Invisibobble, byl navržen Seanem osobně.

Jeho tajemství spočívá v pěti důležitých složkách:

 • Materiál zubů, který elektrizují vlasy;
 • Tenké stroužky různých délek, které jsou uspořádány v určitém pořadí;
 • Ergonomický tvar, který pohodlně zapadá do dlaně;
 • Kompaktní rozměry, které vám umožní nést štětec v kabelce;
 • Stylový a neobvyklý design, který okamžitě zachycuje oko.

Výhody, které měl hřeben, byly jmenovány samotným tvůrcem:

 • Bezpečné použití na suchých a mokrých vlasech - hřeben může být bezpečně použit ve sprše při použití masky na vlasy.
 • Vhodné pro silné, kudrnaté a velmi zamotané vlasy, které jsou často u dětí.
 • Zabraňuje vzniku dělených konců.
 • Poskytuje hladkost a lesk vlasům.

Nejdůležitější výhodou je možná hřeben zubů. Jsou poměrně měkké, ale zároveň elastické, proto dobře fungují s "obtížemi" ve formě matných pramenů a dokonce i spletenců a po zčesání všech vlasů zůstávají na svém místě.

Kartáč je vyroben z plastu, který je šetrný k životnímu prostředí, takže je lehký a hygienický - lze ho snadno umýt tekutým mýdlem, po kterém bude vyschnout během několika minut.

Design Tangle Teezer je pestrý - v sortimentu jsou jasné monofonní a tištěné modely, mezi nimiž si můžete vybrat hřeben pro ženu, teenagera a dokonce i holčičku.

Kromě základních barev v katalogu jsou každoročně publikovány série limitovaných edic s krásnými a neobvyklými výtisky.

Zajímavé je, že "tvář" první reklamní kampaně byla hrdina karikatury Sharan, beran, který je jmenovcem tvůrce zázračného hřebene. On je také věnován návrhu jednoho z modelů, z nichž potěšené holčičky.

Lineup

Originál

Jméno samo o sobě hovoří - to je standard, ten první model, se kterým popularita značky začala. Má dokonalý ergonomický tvar, který se pohodlně vejde do Vaší ruky.

Samozřejmě, že absence rukojeti je pro mnoho lidí neobvyklá, ale po několika použitích si většina lidí na to zvykne. Trvalá řada obsahuje 6 barev, včetně klasického černého a vícebarevného světla.

Compact Styler

Malý kartáč určený speciálně pro kabelky. Má speciální kryt, který nedovolí, aby se zuby během transportu deformovaly.

Kompaktní model je vhodný i pro malé dívky - kvůli malému rozměru se hřeben hodí do dětské dlaně a jasné výtisky v této řadě jistě potěší mladou módu.

Silný Curly

I zde je všechno zřejmé - je to štětec pro majitele tlustých a kudrnatých vlasů, které je obtížné kombinovat s konvenčními hřebeny. Bez ohledu na to, jak problematická jsou vaše vlasy, vyčesáváte je bezbolestně, dělá prameny měkké a lesklé.

Salonní elita

Tento model byl navržen speciálně pro použití salonu. Je větší než standardní hřeben, takže se může snadno vyrovnat se srstí jakékoliv složitosti.

Samozřejmě je to docela vhodné pro domácí použití.

Aqua splash

Byla vytvořena pro použití v koupelně nebo sprchě, což je důležité pro ty, kteří na vlasy často používají různé masky. Díky svému zvláštnímu tvaru je vhodné držet ji mokrými rukama - hřeben neklouzá, ale vzhledem k tomu, že je dutý, voda se nehromadí uvnitř.

Kouzelná květináče

Dětská kartáč na vlasy, který byl vytvořen speciálně pro malé princezny. Není pochyb, protože je to hřeben ve formě květiny. Má také hluboké víko, ve kterém jsou uloženy vlasové kravaty.

Skutečný nález pro dívky s dlouhými vlasy.

Kromě neobvyklého designu má další výhodu - jedinečné zuby tohoto hřebenu jsou ideální pro tenké dětské vlasy, aniž by je zranily nebo způsobily bolest při česání.

Vyhlazovací nástroj

Hřeben pro styling vlasů, který zapomene na železo. Natáhne si vlasy a dělá styl snadno a rychle. Kartáč se vyhlazuje, ale nehýbe kudrlinky a dává jim přirozenou hladkost.

Kulatý nástroj

Kruhový hřeben pro styling, který dodá vašemu vlasu přirozený objem. Díky inovativním zubům štětec perfektně zvedá prameny a kořeny a vytváří úchvatný efekt.

Dokonalá dotyková úprava

Prohlášená jako hřeben, která vytváří dokonalé vlasy, vytváří objem a texturu, rozkládá tlusté a rovnoměrné rozšíření vlasů.

Výhodou tohoto modelu je, že má rukojeť a to je výhodné pro ty, kteří jsou zvyklí na standardní česání. Zuby jsou delší a silnější než standardní, takže mohou sloužit jako dobrá alternativa k modelu Thick. Curly.

Angel štětcem

Další hřeben s rukojetí, vyrobený ve formě anděla. Na zadní straně jsou křídla a tělo a na přední straně jsou měkké štětiny, které mají antistatické a antibakteriální vlastnosti.

Model je deklarován jako univerzální, vhodný pro všechny typy vlasů. Nicméně pro majitele tlustých a kudrnatých vlasů nemusí být vhodné.

K dispozici je také dětská verze Angel Baby - hřeben s klíčovým řetězem. Je pohodlné jej zavěsit například na batohu a bude také sloužit jako stylová dekorace.

Barva, tvar a velikost

Originální model je v současné době k dispozici v osmi barevných variantách: černá, fialová, modrá, bílá a růžová, která se může pochlubit celou řadou odstínů - od pastelových až po jasné neony.

Compact Styler je model s největším výběrem výtisků a odstínů. V sortimentu jsou čtyři kovové - zlaté, stříbrné, růžové a fialové. Mezi výtisky patří hrdina karikatury, Shaun ovce, vlajky Británie, červené houby, leopard tisk, psi, luky.

Reálná velikost pro výběr.

Model Salon Elite se také může pochlubit velkým výběrem barev - modrá, zelená, růžová, oranžová, lila, fialová, bílá a černá.

Každý hřeben Tangle Teezer má jinou velikost, například klasický model 12,5 cm, takže se hodí do Vaší ruky. Nejmenší kartáč je Angel Baby, který má velikost 8 cm s ohledem na rukojeť.

Co se týče tvaru hřebenu, je stále diskutováno. Někdo ji potěšil, jiní nemohou přijmout nedostatek rukojetí. Stále vypadá divně a zpočátku to může být nepohodlné. Ale časem si na to zvyknete a bude se těšit, jak se pohodlně nachází v ruce.

Který z nich si vyberete?

Všechny hřebeny Tangle Teezer jsou dobré, každý má své vlastní výhody. Vyberte model, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a samozřejmě typu vlasů:

 • Originál je ideální pro krátké vlasy a střední vlasy, které jemně česají tenké, rozštěpené a křehké vlasy.
 • Model Salon Elite ztužuje zuby, takže se lépe prolínají tlustými a dlouhými vlasy. Pokud je délka vlasů větší než průměr, měli byste si uvědomit, že jste si koupili tento kartáč.
 • Nejmenší hřeben Compact Styler má víko, takže je vhodné pro dámské kabelky. Nicméně, její štětiny jsou měkčí a kratší, takže nemusí být vhodné pro majitele hustých a dlouhých vlasů.
 • Aqua Splash je určen pro aplikaci různých produktů na vlasy, je ideálním společníkem při úpravě vody. Vzhledem k tomu, že hřeben je dutý, můžete získat další výhodu. Pokud projevíte vynalézavost, můžete použít toto příslušenství jako stojan pro zubní kartáčky v koupelně nebo kartáč a tužky na toaletním stolku.
 • Dokonalé dokončení Touch je dokonalý hřeben pro ty, kteří nemohli přijmout nedostatek rukojeti na standardním modelu. Je vhodný pro pravidelné česání a pro styling vlasů.

Jak se liší od falešného?

 • První věc, která by vás měla upozornit, je, že cena akcií je příliš atraktivní. Na oficiálních stránkách hřebíků Tangle Teezer stojí cena £ 11.00 - £ 15.00, takže původní kartáč na vlasy nemůže stát méně než 1000 rublů. Dokonce i se slevou, jeho cena nebude 300 rublů, je to zřejmě čínský falešný.
 • Když mluvíme o modelu Salon Elite, pak první věc, která rozlišuje falešný originál, je špatná kvalita a tvrdé zuby. V zásadě jsou všechny falešné modely zubů poměrně tvrdé a agresivní, budou prostě poškrábat kůži a tahat vlasy. Tam jsou také rozdíly na krabici sám. Často písmo na nich je příliš široké a obraz je fuzzy, samotná krabice je ve srovnání s originálem menší. Skutečný Tangle Teezer má logo "E" na horní straně balíčku a často chybí kopie.
 • Je mnohem jednodušší rozlišit falešný hřeben Compact Styler. Faktem je, že na každém krytu tohoto modelu v rohu je číslo, které udává výrobní číslo šarže. Ve faktech to není.
 • Hlavní věc však spočívá v tom, že na okraji kartáče jsou dva proužky, které se hladce spojují do jednoho. Nejsou to škody, ale stopy, že stroj opouští výrobu v Británii. V čínských kopiích takové pásky nenajdete.

Recenze

Většina recenzí hřebenů Tangle Teezer je pozitivní. Obzvláště nadšeni těmito hřebeny jsou dívky, které používaly konvenční kartáče pro česání a stylování vlasů.

Zákazníci si povšimnou, že opravdu rozkládá prameny, lze je použít na mokré vlasy a při použití zubů se provádí jemná masáž hlavy. Současně není žádná bolest, i když se budete muset vypořádat s rohožemi a většina lidí opravdu respektuje vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy