logo

Kdy řešit vlasy v březnu 2019

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", aby byla úspěšná a svůdná, aby přitahovala názory opačného pohlaví a přiměla muže, aby se dívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup? Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny.

Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v březnu 2019 podle lunárního kalendáře. Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí.

Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu. Fáze měsíce:

 • První čtvrtletí - 5. března
 • Plná měsíc - 12. března
 • Třetí čtvrtletí - 20. března
 • Nový měsíc - 28. března

Lunární účes pro březen 2019

 • Lunární kalendář účesy po celý rok.
 • Měsíční kalendářní účesy za duben 2019 naleznete zde.

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více výhod, den je příznivý, jinak je nepříznivý, stejně neutrální.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019

Pro usnadnění používání účesů měsíčního kalendáře je nutné, alespoň obecně, jaké faktory ovlivňují zdraví a růst vlasů. Lunární kalendář účesů pro měsíc března 2019 je založen hlavně na třech složkách:

 1. Postavení měsíce v různých znameních zvěrokruhu má jiný vliv na stav vlasů. Dny, kdy měsíc prochází znaky Kozoroha, Taurus, Leo a Panna jsou považovány za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Ale pokud je Měsíc v Aquarius nebo Beran, pak je lepší odložit účes.
 2. Různé měsíční dny mohou mít pozitivní i negativní účinky nejen na růst vlasů, ale také na celkové zdraví.
 3. Fáze měsíce také ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy na rostoucím měsíci, rostou mnohem rychleji než na ubývající.

Mělo by být poznamenáno, že všechny tyto součásti Lunar kalendář účesy, často přicházejí do konfliktu mezi sebou. Nejvhodnější doba návštěvy kosmetického salonu jsou dny, kdy všechny tyto tři faktory budou mít příznivý vliv na stav vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen, vybrat příznivé dny

Příznivé dny pro účesy v březnu 2019 pro ženy a muže

Kalendář ukazuje zelené dny, kdy je nejlepší snížit vlasy v březnu roku 2019 a červená, když se nedoporučuje řezání vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

Měsíční kalendářní účesy pro březen 2018, ukazující dny nového měsíce, úplného měsíce, čtvrtí měsíce, umístění měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivé a nepříznivé měsíční dny pro řezání vlasů. Lunární kalendář účes vám umožní téměř vždy si být vědomi, kdy si můžete snížit vlasy podle Oraklu. Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 vám pomůže při plánování návštěvy kadeřníka a pomůže vám určit příznivé a nepříznivé dny v měsíci pro účesy.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

V měsíčním kalendářním účesu pro březnu 2018 mají různé události jednoznačný vliv na řezání lidských vlasů. Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

Výběr místa pro výpočet kalendáře

Kalendář účesu

V měsíčním kalendáři účty pro březen 2018 v prvním sloupci označují den měsíce a dne v týdnu. Ve druhém sloupci je měsíční den a fáze měsíce. Ve třetí - měsíc v znamení zvěrokruhu. Ve čtvrté - východ slunce a západ slunce na Měsíci. Pátý sloupec obsahuje odhad příznivého období pro srážky, který se skládá ze čtyř znaků, které mohou mít následující hodnoty: [+] příznivé období pro srážky, [-] nepříznivé, [±] neutrální. Další informace o účesu v určitý den a příznivém období pro účes můžete vidět kliknutím na odkaz v posledním sloupci.

Pamatujte si, že znamení zvěrokruhu je nejdůležitější při určování doby návštěvy kadeřníka, pak měsíčního dne a teprve pak fáze měsíce a dne v týdnu. Nezapomeňte, že měsíční kalendář je doporučení. Při důležitých rozhodnutích se spoléhat více na odborníky a na sebe. Pokud si myslíte, že náš měsíční kalendář provádí nesprávné výpočty, přečtěte si otázky a odpovědi.

Příznivé dny pro účesy

Jak používat střih měsíčního kalendáře, který jsme řekli. Měli byste vědět, že vlasy jsou zdrojem naší síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění naši bioenergii. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život.

Abyste nepoškodili při krájení vlasů nebo během zbarvení, abyste neztratili Guardian Angel, musíte dodržet určitá bezpečnostní opatření, vědět, kdy jsou příznivé dny na stříhání a kdy byste se měli zdržet návštěvy kadeřníka. Níže jsou nejpříznivější dny pro účesy v březnu 2018 podle elektronického časopisu World of Space.

Kdy řešit vlasy?

Měsíční kalendář se již dlouho používá ke stanovení dnů, kdy je vhodné nakrájet, kroutit nebo barvit vlasy. Samozřejmě, zdraví vlasů závisí na správné výživě a péči.

Používání vitaminů pro růst vlasů, posilování masky a přípravků pro speciální péči nelze nahradit krájením vlasů. Chcete-li vědět, kdy můžete ořezat vlasy na Oracle, musíte se řídit účty měsíčního kalendáře pro březen 2018. Při dodržování jednoduchých doporučení můžete zvýšit účinek řádné péče o vlasy a zvýšit pozitivní výsledek postupů péče o vlasy.

Vliv měsíční fáze na řezání vlasů

Fáze měsíce v březnu 2018 mají především vliv na růst vlasů. Stříznutí v určitém měsíčním dni může urychlit růst vlasů nebo zpomalit. V některých dnech byste neměli chodit do kadeřnictví, abyste ochránili zdraví vašich vlasů: může zvýšit tendenci k vypadávání vlasů nebo způsobit například lupy. To ovlivňuje nejen řezání vlasů, ale i další postupy: barvení vlasů, perm, atd.

Pokud jste příliš často závislý na změnách účesů, je pro vás samozřejmě velmi důležité, že v březnu 2018 vaše vlasy rychle rostou. V tomto případě je pro účesy lépe zastavit výběr v době, kdy se rostoucí měsíc nachází v prvním nebo druhém čtvrtletí.

Pokud naopak zřídkakdy raději navštěvujete kadeřnický salon, vyberte si příznivý den, kdy je měsíc ve ztenčujícím se fázi. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasové kořeny a zabrání vypadávání vlasů, ale budou pomalu růst zpátky. V novém měsíci je třeba upustit od účesů, protože v těchto dnech účes zkracuje život člověka.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019 - příznivé dny na vlasy

Podrobný kalendář účesů pro březen 2019 byl sestaven za použití algoritmu lunárního kalendáře, přičemž se zohlednily zvláštnosti vlivu měsíce na růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé a nepříznivé pro péči o vlasy. Účty měsíčního kalendáře pro březen 2019 vám poskytnou příležitost zvolit správný čas k návštěvě kosmetického salonu. Čas uvedený v měsíčním kalendáři je čas v Moskvě (+3 GMT). Zvažte své časové pásmo, pokud žijete na jiném místě.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Měsíční kalendář: Nový měsíc

Měsíční kalendář: Pěstování měsíce

Měsíční kalendář: úplný měsíc

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Příznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Lunární účesový kalendář pro březen 2019 je nejvhodnější pro plánování návštěvy holičství, protože každý ví, že rostoucí a klesající měsíc ovlivňuje růst našich vlasů.

V březnu 2019 klesne nový měsíc na 6. a na úplňku - na 21. místě, proto se v druhém desetiletí v měsíci vyvine vlasy nejvíce. Střih může být naplánován na dny, kdy je Měsíc v Taurus (10-11), Virgo (19-20), Capricorn (1, 29). Na konci měsíce měsíce vlasy zpomalují svůj růst, pamatujte na to, pokud máte v úmyslu provést geometrický účes - takové termíny jsou nejlepší pro jeho vytvoření.

Pro barvení vlasů jsou příznivé dny 10, 11, 15-20. Vyberte si v těchto dnech rostoucího měsíce, chcete-li, aby barvení vlasů trvalo déle. Chcete-li získat efekt irisové barvy vlasů, je nejlepší použít barvivo z jeho přirozeného odstínu, bude jen zdůraznit vaši individualitu.

Curlingové vlasy zůstanou vždy v módě. Můžete dokonce zvlnit rozšíření vlasů v případě, že je to přirozené. Curling pomáhá zdůrazňovat vaše individuální tváře a vypadat mladší. Pro mastné vlasy bude perm příznivé v době měsíčního pobytu v Panně (19-20) a Kozoroha (1, 29).

Nepříznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Pokud mluvíme o dnech, kdy návštěva kadeřnice nestojí za to, pak obsahují data úplného a nového měsíce - 6. a 21. března. Čtvrtkové klouby - 14. a 28. března - nejsou také vhodné pro návštěvy kosmetického salonu. Nejlepší je připravit výživné masky na vlasy a věnovat osobní péči osobním prostředkům.

Péče o vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí, stejně jako pečlivé plánování dnů, kdy navštívíte kadeřnický salon. Buďte konzistentní a kalendář měsíčních účesů pro březen 2019 vám určitě pomůže.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2018

Pro usnadnění používání účesů měsíčního kalendáře je nutné, alespoň obecně, jaké faktory ovlivňují zdraví a růst vlasů. Náš lunární kalendář účesů pro březen 2018 je založen hlavně na třech složkách:

 1. Postavení měsíce v různých znameních zvěrokruhu má jiný vliv na stav vlasů. Dny, kdy měsíc prochází znaky Kozoroha, Taurus, Leo a Panna jsou považovány za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Ale pokud je Měsíc v Aquarius nebo Beran, pak je lepší odložit účes.
 2. Různé měsíční dny mohou mít pozitivní i negativní účinky nejen na růst vlasů, ale také na celkové zdraví.
 3. Fáze měsíce také ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy na rostoucím měsíci, rostou mnohem rychleji než na ubývající.

Mělo by být poznamenáno, že všechny tyto součásti Lunar kalendář účesy, často přicházejí do konfliktu mezi sebou. Nejvhodnější doba návštěvy kosmetického salonu jsou dny, kdy všechny tyto tři faktory budou mít příznivý vliv na stav vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen, vybrat příznivé dny

Příznivé dny pro stříhání vlasů v březnu 2018 pro ženy a muže

V kalendáři jsou dny označeny zeleně, když je nejlepší snížit vlasy v březnu 2018 a červená, když se nedoporučuje stříhání vlasů.

Měsíční kalendář účesu březen 2019

Jaro přichází do své vlastní, a přestože se vánice zuří venku, každodenní příchod teplých dnů se stává hmatatelnější. Příroda se probouzí ze spánku a je načase probudit si i vlasy. Dejte jim žuchnutí životní síly - opláchněte infuzí heřmánek a listů zeleného čaje. Pomůže nejen posílení vlasů unavených z chladného počasí, ale i návrat ztraceného lesku.

Připravte si to úplně jednoduše. Dvě lžíce zeleného čaje a dvě lžíce heřmánkových květin nalijeme dvě šálky vroucí vody. Pokud necháte to stát v termosku, dostanete obzvlášť silný a bohatý vývar. Opláchněte vlasy kompozicí ihned po šamponování. Nezapomeňte postup opakovat dvakrát týdně - a užívejte si zdravé a lesklé vlasy.

A přemýšlet - kdy je lepší řezat vlasy? - pamatujte, jak důležité je vybrat správný den. Koneckonců špatná volba může být škodlivá. Lunární kalendář účtů pro březen 2019 vyvolá správné rozhodnutí.

Účesový kalendář pro měsíční dny a znamení zvěrokruhu pro každý den v březnu 2019

Podrobně o každém dni

Březen 1-2: Měsíc klesá v Kozorohu

Nejvíce příznivé pro měsíce srážky v březnu. Na radu astrologů se vůbec nedotýkejte vlasů. Naše prameny jsou nyní obzvláště slabé a škody způsobené počátkem března 2019 budou obtížné opravit. Pokud ignorujete rady a jdete na velitele, vlasy ztratí svůj lesk a sílu, stanou se křehkými a dokonce začnou vypadávat. Totéž lze říci o holení.

Tak co dělat na začátku března? Tyto dny jsou nejvhodnější pro různé procedury s kůží - čištění a masáž. Jděte do salonu a dejte si s sebou nejen minutu, ale i nemalé výhody.

3.-3. Března: Měsíc ztrácí v znamení Vodnáře

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu, nezapomeňte, že v těchto dnech nebude mít žádný dopad - ani pozitivní ani negativní. Proto pokud jste spokojeni s kadeřnictvím, můžete se bezpečně přihlásit k pánovi bez obav o poškození vlasů. Zvláště dobře vypadající vlasy nebo vlasy. Je výborné, aby se v těchto dnech stál trvalý - to bude trvat dlouho. Pro šedé vlasy bude mít příznivý účinek zpevnění masky a procedury. A začátkem března 2019 můžete tvarovat obočí, získat tetování a udělat trvalý make-up.

Pokud jde o péči o pokožku, bude mít největší efekt hluboké čištění obličeje.

5. března: Měsíc zmizí v Piscích

Neutrální den pro kosmetické procedury.

6. března: Nový měsíc v Rybách

Dávejte si pozor, abyste si dneska nedělají vlasy, pokud nechcete svůj život zkrátit. Ano, a Pisces je velmi nešťastné znamení pro manipulaci s vlasy.

7. března: Pěstování Měsíce v Rybách

Vychutnejte si aromaterapii, jděte do vany, zaregistrujte se na masáž. Používejte přírodní produkty - ideální krém s lehkou strukturou.

No, pokud se rozhodnete přinést krásu, nebojte se to přehánět barvami - Měsíc v Rybách vám umožňuje používat jasné odstíny.

8. - 9. března: Měsíc roste v Beranu

A v této době v březnu 2019 byste neměli stříhat ani prameny, jinak byste trpěli stylingem - budou se rozpadat i v těsně svázané přeslivě. Měli byste se také vyhnout chemickým látkám - účinek takového postupu bude velmi krátký. Nepokoušejte se vůbec dotknout vlasů, to platí i pro praní.

Doprajte se důkladnému očištění obličeje, ale nezapomeňte, že byste měli používat pouze kosmetiku na přírodní ingredience. Vaše tělo bude také děkovat za wellness lázeň. Přidejte sušené bylinky, pár lžiček mořské soli a vychutnejte si.

10.-12. Března: Měsíc roste v Býku

Ale ve dnech 11.-12. Března se můžete bezpečně přihlásit k účesu! Podle kalendáře účesů pro měsíc března nebudete jen vypadat úžasně, ale také zdravím a objemem vlasů. Mimochodem, kadeře rostou rychleji. Uspěje a "chemie" - kudrlinky jsou zvláště nádherné. Ale pokud sníte o rovných pramenech, stojí za to počkat až do chvíle, kdy Měsíc vstoupí do souhvězdí Panny. Tento den je také vhodný pro barvení - každý odstín bude hrát s jasnými barvami a bude trvat dlouho.

Při péči o vaše tělo v březnu 2019 přemýšlejte o léčebných lázních. Zvláště užitečné budou minerály a radon. Skvělý efekt bude návštěva sauny.

Při výběru kosmetiky, nebojte se, že uděláte chybu při výběru. V tento den bude úspěšnější než kdy jindy.

13.-14. Března: Měsíc roste v znamení Blíženců

Podle kalendáře účesů jsou stále dobré dny k návštěvě kadeřníka. Vyrobený účes potěší více než týden. Měsíc je vhodný v Gemini a pro "chemii" a pro každou manipulaci s nehty. Jak dlouho nemohla rozhodnout o kapacitě? Nebojte se jít na velitele - den pro to je nejlepší! A pro ty, kteří sní o dlouhých, dobře upravených vlasech, je jedno tajemství. Začínají růst kudrlinky na jedenáctém a dvanáctém březnu a pak půl roku ozdobí tipy pouze v znamení Gemini, když je Měsíc stále mladý na obloze. Snění o zdravých pramenech? V tento den, prosím, jejich výživná maska.

Přemýšlejte o zdraví, věnujte pozornost očistným procedurám. Krásná hladká kůže a vysoký tón jsou nemožné bez očisty střev. Pokuste se jíst více zeleniny a nezanedbávat bylinné infuze.

Pokud půjdete nakupovat, nezapomeňte, že Měsíc v Gemini symbolizuje čistotu a přirozenost - zkuste koupit hygienické výrobky a kosmetiku na přírodních surovinách. S dekorativním je lepší počkat.

15. - 16. března Měsíc klesá v rakovině

Vynikající čas k tomu, abyste si zkroucili kudrliny. Jakýkoli dopad na vlasy zlepší jejich strukturu a vrátí ztracené zdraví. Budou růst pomaleji než obvykle.

Období souhvězdí Libra je ideální pro různé plastické operace, ať už tváří nebo krku. Jsou vhodné pro transplantaci vlasů.

17. - 18. března. Měsíc klesá v znamení Lea

Ztlumení v tomto březnovém období nebude mít výrazný dopad na vaše prameny. Je lepší počkat trochu s chemickým permem, ale pokládání bude zvláště dobré. Snažte se umyt vlasy pouze přírodními prostředky, jakýkoliv druh masáže bude mít dobrý účinek.

Dávejte pozor na používání různých produktů na bázi hormonů a kosmetiky založené na placentě.

19. - 20. března Měsíc klesá ve znamení Panny

Příznivé dny pro účesy. Zvláštní pozornost by měla být věnována nehtům. Teplé lázně s přídavkem oleje a několika kapek roztoku jódu vám pomohou. Zdržujte se od kosmetických procedur, jako je tetování a piercing ucha.

Mějte na paměti, že měsíc v souhvězdí Panna je čistota a přirozenost. Proto při vytváření nákupního seznamu v březnu se snažte upřednostňovat hygienické výrobky, kosmetiku z přírodních surovin a přírodních produktů.

21. března. Plná měsíc ve Váhu

Zemní družice se přesunula do své úplné fáze a v březnu 2019 je to nejlepší čas pro účes. Nebudete poškodit vaše prameny a získáte maximální užitek. A nejlepší je naplánovat návštěvu velitele na den, kdy je zemský satelit v Libře nebo Panně. Všimli jste si, že někdy zaspávání na úplňku není tak snadné? Věc je obrovské množství energie, které nás překonává až k okraji.

Ve dnech úplného měsíce vychází z našeho těla všechno negativní, především - nepříznivá energie. Akumuluje se na povrchu těla, zejména na koncích vlasů. Proto je úplný měsíc tak příznivý pro jakékoliv účesy. Když se zbavíte přebytečného negativu, vlasy se stávají zdravými, svaly s tloušťkou a vypadají méně. Také nepoškozujte a nepoužívejte různé chemické postupy - pokládání, malování, perm.

22. března: Ubývající měsíc ve Váhu

Ačkoli období úplného měsíce je u konce, první dny sestupu mohou také prospět vaším pramenům. Pokud je nakrájíme 13. března, nebudou růst tak rychle - měli byste vzít na vědomí, že Měsíc stále klesá, ale bude vás potěšit svou hustotou a dobrým zdravím. Je lepší počkat trochu malováním - barva bude trvat velmi dlouho. Ale pro perm, první dny vyzařujícího měsíce jsou perfektní.

Postarejte se o své zdraví a očistěte je. Pro jakýkoli takový postup vám tělo děkuje - ať už je to čištění tváře nebo řešení potíží s trávením. Různé bylinné lázně, sauna, aromaterapie jsou také užitečné. Můžete si rozmazlovat kůži - použijte masku medu a soli. Je schopen zmírnit otoky a obnovit normální rytmus krevního oběhu.

23.-24. Března: Měsíc se schovává

Pro účesy je čas naprosto nevhodný, ale depilace v tomto období v březnu bude velmi úspěšná - nežádoucí vegetace se objeví velmi brzy. Dávejte pozor na posílení kudrlin - používejte nutriční masky, opláchněte prameny roztokem piva. Nezapomeňte na masáž - bude to užitečné zejména pro uši a pokožku hlavy.

Věnujte pozornost pokožce a celkovému stavu těla. Abyste zabránili stagnaci, používejte léky, které zvyšují tón a různé vitamínové komplexy.

25. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

Neutrální účes.

Strávit čas na ruce a nohou a léčit záněty a praskliny. V březnu bude úspěšná návštěva zubního lékaře, jakékoliv procedury s nehty a aplikace permanentního makeupu. Chcete-li živit pokožku, použijte kosmetiku na přírodní ingredience. Je velmi dobré používat výrobky s vysokým obsahem retinolu, citrusových mastek a krému, které obsahují křemík v jeho složení.

26. - 27. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

Dvacátý pátý, dvacátý šestý a dvacet sedmý. Měsíc se ztrácí v Pisces

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu 2019, nezapomínejte, že období, kdy se návštěva kadeřnictví lépe vyhnout, získává dynamiku. Vaše zámky budou natolik zlomyslné, že i profesionál se s nimi nebude moci vypořádat - jistě vám nedosáhne požadovaného účesu. A pokud se rozhodnete pro účes, neotáčejte problémy s výslednými lupy. Tato doba není také vhodná pro chemické postupy.

Kůže ve dnech Ryby se stává obzvláště zranitelnou a lidé, kteří jsou náchylní k alergiím, budou první, kdo to pocítí. Vysoká pravděpodobnost houby. Dávejte pozor na kůži nohou a jděte na pedikúru. Užitečná bude masáž s přírodními léky. Nezapomeňte také na denní spánek.

Dvacáté sedmé a dvacáté osmé číslo. Měsíc klesá v Aries

Podle kalendáře účesů byste si neměli tyto vlasy v těchto dnech stříhat a obecně je lepší se je nedotýkat. Vlasy jsou nyní oslabeny a zranitelné a opravy poškození budou problematická. A pokud systematicky porušíte pravidlo - například řezání pramenů pouze na Měsíci klesá v Beran, budou suché a křehké. Zvyšte pravděpodobnost a jejich ztrátu. Totéž lze říci o holení.

Ale to vůbec neznamená, že v tomto období v březnu 2019 stojí za to opustit veškerou péči o sebe. Věnujte pozornost ke zdraví pokožky - hluboké čištění bude mít úžasný účinek a odstranění krtků, bradavic a papilomů se uskuteční bez komplikací. Nezapomeňte na fyzickou námahu, kalení a masáž - to vše zvýší krevní oběh a zajistí vynikající pohodu.

Dvacáté osmé (od 05:59) a dvacet deváté (do 18:49) čísla. Měsíc roste v Aries

V těchto dnech března se stále vyvarujete kadeřnictví a snažte se znovu se dotknout vašich vlasů, jinak riskujete, že se dostanete k nejrůznějším problémům s vašimi vlákny - suchost, křehkost a ztráta. Místo toho, jako v průběhu klesajícího měsíce, dostaňte kůži. Hluboké čištění a kosmetické odstranění nežádoucích nádorů bude velkým přínosem.

Dvacáté deváté, třicáté a třicet prvních čísel. Měsíc roste v znamení Býka

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

30. března první. Měsíc roste v znamení Blíženců

Nejlepší období pro účes - tím oslavíte vaše prameny. Počkejte trochu as obarvením, manikourou, pedikurou a prodloužením.

Měsíc v Gemini je ideální pro relaxaci celého těla a wellness inhalace. Přihlaste se k masážnímu terapeuti a nezapomeňte sami sebe, že máte radost navštívit vanu nebo saunu. Pomocí kosmetiky v březnu upřednostněte krémy s lehkou strukturou s přidáním sazenic obilných zrn. A v dekorativní kosmetice se nebojte používat jasné, výrazné odstíny.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář s účesy pro březen 2019 doporučuje, kdy je lepší řezat, stylovat nebo barvit vlasy. V závislosti na tom, v jaké fázi je měsíc, ve kterém je znamením zvěrokruhu, se mění rychlost růstu a síla vlasů. Vědět, jak tyto faktory ovlivňují zdraví našich vlasů, můžeme zvolit optimální čas pro plánování účesů nebo styling vlasů.

Měsíční kalendář zobrazuje příznivé a nepříznivé dny pro účesy, styling nebo jiné akce s vlasy. Příznivý účes se skládá z kombinace faktorů ovlivňujících okamžik, jako je Lunární den, Lunární fáze a Lunární Znamení zvěrokruhu. Shrneme-li tyto údaje, určujeme nejvhodnější okamžik pro účes.

Příznivé dny jsou barevně zelené a nepříznivé dny jsou červené.

Tento měsíční kalendář je sestaven pro město Moskva.

Nezapomeňte si vybrat město, protože trvání a začátek měsíčních dnů v každém městě vlastní.

Pozor! Vzhledem k tomu, že Měsíc se pohybuje velmi rychle podél ekliptiky (například měsíční znamení zvěrokruhu nebo měsíční den se může změnit, a dokonce i fáze měsíce), během dne se příznivý vliv Měsíce může změnit na negativní a naopak. Věnujte pozornost čas střihu!

 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 27. měsíčního dne
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 27. měsíčního dne
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek 29 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek 29 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální efekt 30 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní účinek 1 měsíčního dne
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • Je lepší, abyste neřezali vlasy v New Moon
 • Negativní účinek 1 měsíčního dne
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • Je lepší, abyste neřezali vlasy v New Moon
 • Pozitivní účinek 2 měsíce
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 2 měsíce
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní efekt 3 měsíční den
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní efekt 3 měsíční den
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 5 měsíců měsíce
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 5 měsíců měsíce
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 7. měsíčního dne
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 7. měsíčního dne
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad měsíčního měsíce 8
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad měsíčního měsíce 8
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální dopad 9 měsíčních dnů
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální dopad 9 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 10 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 10 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 11 měsíců měsíce
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji

Od 3:54 Lví a 11 měsíčních dnů

 • Pozitivní účinek 11 měsíců měsíce
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv 12 měsíců měsíce
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv měsíce 13
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv měsíce 13
 • Moon Virgin příznivě ovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální náraz 14 den měsíce
 • Moon Virgin příznivě ovlivňuje vlasy.
 • Full Moon je dobrý den pro účes.
 • Negativní vliv 15 měsíčních dnů
 • Přizpůsobení účesu během Měsíčního váhy povede k rychlému růstu vlasů.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 16 měsíců měsíce
 • Přizpůsobení účesu během Měsíčního váhy povede k rychlému růstu vlasů.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 17 měsíců měsíce
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 17 měsíců měsíce
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 19 měsíčních dnů
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 19 měsíčních dnů
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek měsíce 20 měsíců
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek měsíce 20 měsíců
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Neutrální vliv 22 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 22 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv měsíčního dne 23
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv měsíčního dne 23
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019 - příznivé dny na vlasy

Podrobný kalendář účesů pro březen 2019 byl sestaven za použití algoritmu lunárního kalendáře, přičemž se zohlednily zvláštnosti vlivu měsíce na růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé a nepříznivé pro péči o vlasy. Účty měsíčního kalendáře pro březen 2019 vám poskytnou příležitost zvolit správný čas k návštěvě kosmetického salonu. Čas uvedený v měsíčním kalendáři je čas v Moskvě (+3 GMT). Zvažte své časové pásmo, pokud žijete na jiném místě.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Měsíční kalendář: Nový měsíc

Měsíční kalendář: Pěstování měsíce

Měsíční kalendář: úplný měsíc

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Příznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Lunární účesový kalendář pro březen 2019 je nejvhodnější pro plánování návštěvy holičství, protože každý ví, že rostoucí a klesající měsíc ovlivňuje růst našich vlasů.

V březnu 2019 klesne nový měsíc na 6. a na úplňku - na 21. místě, proto se v druhém desetiletí v měsíci vyvine vlasy nejvíce. Střih může být naplánován na dny, kdy je Měsíc v Taurus (10-11), Virgo (19-20), Capricorn (1, 29). Na konci měsíce měsíce vlasy zpomalují svůj růst, pamatujte na to, pokud máte v úmyslu provést geometrický účes - takové termíny jsou nejlepší pro jeho vytvoření.

Pro barvení vlasů jsou příznivé dny 10, 11, 15-20. Vyberte si v těchto dnech rostoucího měsíce, chcete-li, aby barvení vlasů trvalo déle. Chcete-li získat efekt irisové barvy vlasů, je nejlepší použít barvivo z jeho přirozeného odstínu, bude jen zdůraznit vaši individualitu.

Curlingové vlasy zůstanou vždy v módě. Můžete dokonce zvlnit rozšíření vlasů v případě, že je to přirozené. Curling pomáhá zdůrazňovat vaše individuální tváře a vypadat mladší. Pro mastné vlasy bude perm příznivé v době měsíčního pobytu v Panně (19-20) a Kozoroha (1, 29).

Nepříznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Pokud mluvíme o dnech, kdy návštěva kadeřnice nestojí za to, pak obsahují data úplného a nového měsíce - 6. a 21. března. Čtvrtkové klouby - 14. a 28. března - nejsou také vhodné pro návštěvy kosmetického salonu. Nejlepší je připravit výživné masky na vlasy a věnovat osobní péči osobním prostředkům.

Péče o vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí, stejně jako pečlivé plánování dnů, kdy navštívíte kadeřnický salon. Buďte konzistentní a kalendář měsíčních účesů pro březen 2019 vám určitě pomůže.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář s účesy pro březen 2019 doporučuje, kdy je lepší řezat, stylovat nebo barvit vlasy. V závislosti na tom, v jaké fázi je měsíc, ve kterém je znamením zvěrokruhu, se mění rychlost růstu a síla vlasů. Vědět, jak tyto faktory ovlivňují zdraví našich vlasů, můžeme zvolit optimální čas pro plánování účesů nebo styling vlasů.

Měsíční kalendář zobrazuje příznivé a nepříznivé dny pro účesy, styling nebo jiné akce s vlasy. Příznivý účes se skládá z kombinace faktorů ovlivňujících okamžik, jako je Lunární den, Lunární fáze a Lunární Znamení zvěrokruhu. Shrneme-li tyto údaje, určujeme nejvhodnější okamžik pro účes.

Příznivé dny jsou barevně zelené a nepříznivé dny jsou červené.

Tento měsíční kalendář je sestaven pro město Moskva.

Nezapomeňte si vybrat město, protože trvání a začátek měsíčních dnů v každém městě vlastní.

Pozor! Vzhledem k tomu, že Měsíc se pohybuje velmi rychle podél ekliptiky (například měsíční znamení zvěrokruhu nebo měsíční den se může změnit, a dokonce i fáze měsíce), během dne se příznivý vliv Měsíce může změnit na negativní a naopak. Věnujte pozornost čas střihu!

 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 26 měsíců měsíce
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 27. měsíčního dne
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 27. měsíčního dne
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 28 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek 29 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek 29 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální efekt 30 měsíčních dnů
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní účinek 1 měsíčního dne
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • Je lepší, abyste neřezali vlasy v New Moon
 • Negativní účinek 1 měsíčního dne
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • Je lepší, abyste neřezali vlasy v New Moon
 • Pozitivní účinek 2 měsíce
 • Je lepší dělat něco s vlasy během Moonfishes, dokonce i mytí.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 2 měsíce
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní efekt 3 měsíční den
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní efekt 3 měsíční den
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Během Měsíce Berana je lepší odložit účes.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 4 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 5 měsíců měsíce
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 5 měsíců měsíce
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Stříznutí během měsíčního Taurus bude mít dobrý účinek na zdraví vlasů.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální účinek 6 měsíčních dnů
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 7. měsíčního dne
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 7. měsíčního dne
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad měsíčního měsíce 8
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad měsíčního měsíce 8
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální dopad 9 měsíčních dnů
 • Vliv lunárních dvojčat na stav vlasů je obecně neutrální.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální dopad 9 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 10 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Negativní dopad 10 měsíčních dnů
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Pozitivní účinek 11 měsíců měsíce
 • Lunární rakovina velmi neovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji

Od 3:54 Lví a 11 měsíčních dnů

 • Pozitivní účinek 11 měsíců měsíce
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv 12 měsíců měsíce
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv měsíce 13
 • Vliv měsíčního lva na všechny akce s vlasy příznivě.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální vliv měsíce 13
 • Moon Virgin příznivě ovlivňuje vlasy.
 • V rozrůstajícím se měsíci po střihu roste rychleji
 • Neutrální náraz 14 den měsíce
 • Moon Virgin příznivě ovlivňuje vlasy.
 • Full Moon je dobrý den pro účes.
 • Negativní vliv 15 měsíčních dnů
 • Přizpůsobení účesu během Měsíčního váhy povede k rychlému růstu vlasů.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 16 měsíců měsíce
 • Přizpůsobení účesu během Měsíčního váhy povede k rychlému růstu vlasů.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 17 měsíců měsíce
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 17 měsíců měsíce
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Je lepší se zdržet řezání nebo malování během Lunar Scorpio.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 18. měsíčního dne
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 19 měsíčních dnů
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv 19 měsíčních dnů
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek měsíce 20 měsíců
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální účinek měsíce 20 měsíců
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Velmi nejednoznačný vliv Měsíce Střelec.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Pozitivní účinek 21 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • Crescent nemá vliv na účes.
 • Neutrální vliv 22 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální vliv 22 měsíců měsíce
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv měsíčního dne 23
 • Moon Capricorn velmi dobře ovlivňuje vlasy.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní vliv měsíčního dne 23
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Neutrální impakt 24 měsíční den
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější
 • Negativní dopad 25 měsíčních dnů
 • Moon Aquarius má na vlasy velmi zvláštní efekt.
 • V klesajícím měsíci vlasy rostou špatně, ale kořeny silnější

Pro Více Informací O Suché Vlasy