logo

Předehřívač pro voskové kazety, Gezatone

Voskování je dnes jednou z nejoblíbenějších metod odstraňování vlasů na obličeji a těle. Odstranění vlasů s voskem má nepochybné výhody oproti jiným metodám odstraňování chloupků - po takovém ošetření vlasy dlouhou dobu nezrůstají, pokožka je hladká a jemná a při pravidelném používání voskových vlásků se chloupky stávají tenčí a zhoršují. Mnoho žen provádí voskovou proceduru doma s moderním a pohodlným voskovým topením bez základny Gezatone.

Gezatone vosk ohřívač je pohodlné a úsporné zařízení, které bude postup odstranění chloupků pohodlné a pohodlné! Zařízení lze používat jak doma, tak i profesionálně v kosmetických salonech. Většina voskových kazet na ruském trhu je vhodná pro použití s ​​voskovým ohřívačem Gezatone Zařízení je univerzální.

Doporučení pro provádění odstraňování voskových vlásků doma:

 • Před provedením postupu se doporučuje očistit ošetřenou oblast před kontaminací povrchu a kožním mazu, což umožní lepší odstranění chloupků.
 • Namontujte voskovou kazetu do voskového mlýna wd920 a zapněte jej po dobu 20-25 minut, což je dost času na úplné zahřátí vosku. Aby se zabránilo přehřátí vosku a popálení, doporučuje se položit malé množství vosku na zadní straně zápěstí před zahájením postupu a tím se zkontrolovat jeho teplota.
 • Odpojte ohřívač vosku od sítě a pokračujte k zahájení postupu. Pro růst vlasů, válcování kazety na kůži aplikujte na ošetřený povrch vosk.
 • Připevněte na kůži papírový proužek pro odstranění chloupků (není součástí balení), aniž byste zapomněli, že zanecháte úsek o velikosti přibližně 1 cm, aby bylo snazší odstranění pásku. S ostrým pohybem proti růstu vlasů odstraňte pás z vosku z kůže a ošetřete tak celou nezbytnou oblast tímto způsobem.
 • Po ukončení procedury se po epilaci doporučuje použít speciální olej nebo pleťový krém pro odstranění zbytků vosku a uklidnění pokožky, eliminace podráždění a zarudnutí. Očistěte pokožku tkání, abyste odstranili všechny zbytky oleje.
 • Konečným krokem může být uklidňující gel, emulze nebo krém, vhodný pro typ pleti.

Není divu, že voskování je jednou z hlavních metod odstraňování chloupků, protože je rychlá, pohodlná a profesionální, neexistuje riziko infekce.

S voskovým ohřívačem bez základny se vosková epilace stala jednoduchým a pohodlným způsobem, jak se zbavit nechtěných vlasů!

Dokončení:

 • Ohřívač kazet;
 • Spojovací vodič;
 • Návod k použití.

Voskové ohřívače bez základny, Gezatone

Kód produktu: 29668969

Značka: Gezatone

Velikost produktu: 8 x 19 x 5 cm

Země původu: Tchaj-wan

Design Země: Francie

Rozměry balení: 8x19x5 cm

Složky: v popisu

Gezatone vosk ohřívač je pohodlné a úsporné zařízení, které bude postup odstranění chloupků pohodlné a pohodlné! Zařízení lze používat jak doma, tak i profesionálně v kosmetických salonech. Většina voskových kazet na ruském trhu je vhodná pro použití s ​​voskovým ohřívačem Gezatone Zařízení je univerzální. Doporučení pro odstraňování chloupků z domova: Před provedením postupu se doporučuje očistit ošetřenou oblast před kontaminací povrchu a mazu, což zajistí lepší odstranění chloupků. Namontujte voskovou kazetu do voskového mlýna wd920 a zapněte jej po dobu 20-25 minut, což je dost času na úplné zahřátí vosku. Aby se zabránilo přehřátí vosku a popálení, doporučuje se položit malé množství vosku na zadní straně zápěstí před zahájením postupu a tím se zkontrolovat jeho teplota. Odpojte ohřívač vosku od sítě a pokračujte k zahájení postupu. Pro růst vlasů, válcování kazety na kůži aplikujte na ošetřený povrch vosk. Připevněte na kůži papírový proužek pro odstranění chloupků (není součástí balení), aniž byste zapomněli, že zanecháte úsek o velikosti přibližně 1 cm, aby bylo snazší odstranění pásku. S ostrým pohybem proti růstu vlasů odstraňte pás z vosku z kůže a ošetřete tak celou nezbytnou oblast tímto způsobem. Po ukončení procedury se po epilaci doporučuje použít speciální olej nebo pleťový krém pro odstranění zbytků vosku a uklidnění pokožky, eliminace podráždění a zarudnutí. Očistěte pokožku tkání, abyste odstranili všechny zbytky oleje. Konečným krokem může být uklidňující gel, emulze nebo krém, vhodný pro typ pleti. Není divu, že voskování je jednou z hlavních metod odstraňování chloupků, protože je rychlá, pohodlná a profesionální, neexistuje riziko infekce. S voskovým ohřívačem bez základny se vosková epilace stala jednoduchým a pohodlným způsobem, jak se zbavit nechtěných vlasů! Kompletní sada: Ohřívač kazet; Spojovací vodič; Návod k použití.

Kontaktujte nás

Sada na odstraňování vosků. Snadné a rychlé odstranění nechtěných vlasů na obličeji a těle. Kompletní sada: ohřívač pro vosk na 1 kazetu (100 g). Spojovací vodič; návod k použití. Kontraindikace: dermatitida, křečové žíly v místě epilace, onkologie, poruchy citlivosti kůže, těžké formy GB a CHD. Technické údaje: Napájecí zdroj - AC 220 V, 50 Hz. Spotřeba energie - nejméně 20W. Doba zahřátí na vosk 20 min. Záruční doba: 1 rok.

Účel kosmetického zařízení:

Účel kosmetiky:

pro depilaci a epilaci

Hmotnost výrobku s obalem (g):

návod k použití, kosmetické přístroje, drát

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Odstranění vlasů je snadné a účinné a téměř bez poplatku toto zařízení zaplatí za sebe po druhém postupu odstranění chloupků

Není snadné najít dobrého kosmetologa, a pokud existuje, bude to hodně stát. Z tohoto důvodu jsem myslela na nákup profesionálního voskového ohřívače za účelem uspořádání kosmetického salónu doma... pro své milované... a to je bez čekání na psaní kosmetologovi, aniž byste museli plýtvat časem cestovat do salonu, a co je nejdůležitější prakticky zdarma... a na jakémkoliv KOMFORTABNÍM čas

Nějak po tom, co šli do salonu, "pohlédli", že kosmetologové právě používají tyto ohřívače na vosk. Gezatone je značka, která vyrábí profesionální vybavení a zařízení pro krásu a obecně inspirovává důvěru.

Koupil v "souhvězdí krásy", stojí asi 370 hřiven.

Zařízení je velmi jednoduché - jeho hlavní funkcí je zahřát vosk a dobře se s ním vyrovnává. Pracovní teplota je asi 40 ° C. Obecně se cítí jako menší vosk v kazetě, tím je ohřívanější.

Vosková kazeta se zahřívá 15-20 minut (pokud je plná), pokud je polovina, pak za 10 minut. Vosk se zahřeje na poměrně pohodlnou teplotu, v této věci se nedá přehřívat. Obvykle se dlouho ohřívám - mám rád horký vosk, pak je snadnější epilace.

Tentokrát stačí, abyste se krásně připravili na proceduru - vezměte teplou teplou sprchu-poskrabit-otshelushit oblasti, které jsou vystaveny epilaci, tvrdé nervy a trpělivost.

Zařízení má dostatečně dlouhou šňůru, která je také snadno odpojena, pokud je potřebná svoboda pro manévrování.

Obecně platí, že vše je jednoduché - zahřejeme, odpojíme zařízení od kabelu a jdeme.

Zařízení je pohodlné držet i v malé ruce (jako moje).

Aplikuji vosk okamžitě na velké plochy, ale trochu jej odstraním o 1/3 nebo 1/2 pruhy, takže se ukáže, že to neublíží a rychle. Zatímco epiliruyu vosk jsem dal teplo dále.

Epilace nohou trvá asi 10 minut. Pokud jsou nohy zcela podstatnější, je to obtížnější, musíte se otočit více - 20-30 minut.

Hluboké bikiny by nedoporučovaly dělat, protože vyžaduje speciální teplé vosky a zvláštní vůli.

Pokud si koupíte speciální kazetu s úzkým válečkovým aplikátorem, můžete také provést odstranění chloupků na obličeji nebo na malých plochách pokožky, která ji potřebuje.

 • Žárovzdorné vosky pro tvrdé vlasy se mohou dlouho ohřát, v praxi to nebylo, protože Používám poměrně lehké vosky s azulenem.
 • Vosk může skončit a pak musíte počkat, až se nová kazeta zahřeje, takže pokud potřebujete epilovat velkou plochu, musíte předem dát celou kazetu. A i kdyby to skončilo, zbytky předchozí kazety budou zastřeleny, aby se ohřely mnohem rychleji.

Používám po dobu 2,5 roku, zařízení funguje, vše je v pořádku. Jediná věc je rozmazaná s voskem a je obtížné ji drhnout, nápis na značku již dávno vymazal. Vyčistěte dobře lakem na odstraňování nehtů. a tak jsem nenašel žádné vážné chyby, všechno mi vyhovuje, hlavní věcí je vyplnění mé ruky.

Náhrada zařízení je již druhý-třetí postup, pokud se domníváte, že úplné odstranění chloupků nohou v salonu je v oblasti 700-370 hřivny.

Pruhy stojí 200-400 rublů a může stačit za rok.

Kazety stojí od 37 hřiven - jedna je pro mě dost pro 1-2 postupy.

Určitě doporučuji, myslím, že voskové předehřívač je jako dobré zařízení pro hardware manikúru - musí mít pro moderní ženu.

Odkaz na zařízení

Nahrávání navigace

Odstranění chloupků je snadné a účinné a téměř zdarma se toto zařízení zaplatí za druhou epilaci: 11 komentářů

Vážné zařízení! S takovými cenami se skutečně stává velmi výnosné! Jsem inspirován a potěšen, že některé salonní procedury lze snadno opakovat doma.

Už dlouho používám depilátor, už jsem na to zvykl. Ale letos v létě jsem se rozhodl vyzkoušet vosk, nejprve jsem šel do salonu, myslím, že se tam všechno líbilo. pak jsem se rozhodl vyzkoušet to doma, ale nezačal jsem s voskem, ale s voskem v plechovce. Není to zatracená věc, kterou jsem neuspěl, všichni vosk a vlasy na místě. Vrátila se k depilátoru. Získali jste to okamžitě?

Melilot, toto je vážný postup, ale zařízení je jednoduché jako napařená kukuřice! topné články a šňůra) A úspory jsou opravdu dobré.

YuliaL, hned!)) Předtím jsem šel do salonků po dlouhou dobu, pak by si na nohu dali modřinu a pak zanechali pár vlasů. to je obecně podezřelé na kolena pohladené. a po neúspěšném zákroku jsem se rozhodl nešetřit na salonní procedury a koupit tento vosk vosk! Hlavní věcí je zvládnutí techniky prodlužování vlasů - nanášení vosku okamžitě na velké plochy a následné odstranění vosku trochu.. prsty trochu špinavé od vosku - obvykle odstraňuji zbytky z broskvového oleje, zvlhčuje a uklidňuje pokožku..

Viděl jsem taková zařízení, ale nemohl jsem to sám použít - zdá se mi, že je to těžké a nakonec strašidelné. Kočka "zvláštní síla vůle" plakala, takže se podívejte na odvolání.

Lákavá věc, ale ráda bych, aby se bikiny snadno a rychle uvolnily. Mám spoustu nohou a podpaží s epilátorem, obvykle se jedná o nulový spotřební materiál. Epilátor pro 222 hřivny slouží již 7 let. Koupil jsem voskové proužky jednou, nic se nestalo

EvaGrinTri, nevím, proč se mnoho lidí bojí této věci) absolutně nic komplikovaného. Pokud jde o vůle vůle, pokračuji slovy "Je to nutné, Fedya, je to nutné!" MensSana, běžné bikiny se dělají v klidu, ale brazilský se jednou pokusil - no, co mohu říct? to neznamená vůbec nic))), ale pro mě působí elektrický epilátor na nervy.. a zdá se, že všechno je dlouhé a zoufalé: to trčí něco kolem jednoho vlasu a bzučí jako traktor))) Dávám je v případě potřeby Mám na mysli krásu po voskování vlasů.

helga79 Zřejmě jsem Krivorukov a opravdu neviděl, co se děje. Obecně platí, že depilace s voskem je poměrně traumatická procedura (záleží také na osobě) přítele neustále, jako např. Odřeniny nebo škrábance na kůži. Ale stále chodí. Zamířím se nyní na bipolární.

Julie, nejspíš vosk sám neviděl. a tak, aby epilace byla méně traumatická, dobří kosmetologové talcizují pokožku a pak aplikují vosk. něco takového.

Kolik minut ho zahříváš? Koupil jsem si to pro sebe, a vosk je sotva sotva teplý a rychle ochlazuje, je těžké rozmazat to, to táhne kůži.

Jolly Santa, omlouvám se za pozdní odpověď! Zahřívám 20 minut.. Také jsem měl takové případy a vosk se dlouho ohřívá a kůže kůže - to jsou vosky.. teplo se taví.. Nemám je rád, tak se snažím koupit průhledné vosky azulenou, drží se na vlasy dobře a kůže neublíží.

Voskoplav GEZAtone WD617 Wax Heater

Vynikající náhrada holicího strojku (PHOTO)

Léto přišlo. Je čas na krátké sukně a šaty a každodenní holicí nohy a v důsledku divokého podráždění po holení.
A začal jsem hledat alternativu k holicí strojce.
Okamžitě jsem odstranil fotoepilaci, jak jsem to už udělal v oblasti podpaží, řeknu spíše bolestivý a drahý proces, takže moje volba spadla na voskování.
Jde jednou do salonu a vyložila docela dobrou částku. Po sledování procesu jsem dospěl k závěru, že mohu udělat tento postup doma.
Byl jsem spíše skeptický vůči voskovým pásům inzerovaným v televizi a prodávaným na masových trzích, protože mnoho dívek napsalo o nich neohlášené recenze, ani jsem je nevyzkoušel.
Rozhodla jsem se, že pro sebe budu kupovat profesionální nástroje pro odstranění chloupků, stejně jako v kosmetických salonech - vosk vosk pro teplý vosk.
Řeknu hned, že tento typ epilace je určen pro měkké vlasy, na nohy a na ramenou, horký vosk se používá v oblasti podpaží a bikin a resp. V ohřívači pro horký vosk, vypadá to jako "pánev".
Lezení po mnoha fórech, jak profesionálních kosmetičkách, tak jednoduchých dívek, jsem se rozhodla pro francouzskou voskovou společnost GEZAtone. Současně se přiznám, že v internetových obchodech nemám rád takové věci koupit, neboť není známo, jaký druh koček v tašce vám přinášejí, koupil jsem tento vosk v Moskvě v obchodě Panorama a také se tam prodává veškeré příslušenství pro tento typ odstraňování chloupků.
A tak, co mohu říci o tomto voskovém mlýně:
1. Je to velmi lehké. Má hezký design a v ruce je velmi dobře.
2. Vosk se zahřeje do 15-20 minut
3. Kompaktní.
4. Snadno se čistí.
5. Jediná věc, kterou jsem neměl rád, je nedostatek speciálního "okna", ve kterém by bylo vidět, kolik vosku bylo v kazetě, musel jsem ji vytáhnout a zkontrolovat.
6. No a pravděpodobně další nevýhodou je cena, koupila jsem ji za 1300 rublů, jde bez základny, ale od té doby, co jsem ji užívala pro domácí použití av budoucnu nemám v úmyslu koupit další vosk a roztavit je společně pro souběžné vytápění, základna Nepotřebuji přeplatit za to, že dalších 200 rublů nemá smysl. Samozřejmě, v online obchodě můžete koupit čínský vosk za 800 rublů, ale nikdo vám neřekne, jak je to dobré a jak dlouho bude pro vás pracovat.
Obecně, shrnutí, řeknu, že jsem spokojen s voskem. Nepoužívejte peníze, abyste strávili jednou 1000-1500 rublů (koupil jsem prof. Prostředky před a po epilaci, abych byl upřímný, nemůžete strávit dalších 1000 rublů a koupit dětský olej, bude to jako krém po odstranění zbytků vosku jako vody Chlorhexidin jako dezinfekční prostředek a prášek je jako krém před epilací a kyselina solicylová zabraňuje růstu vlasů). Ve skutečnosti je třeba zakoupit pouze voskování, pásky (80 rublů, několik kusů najednou, jedna 100 gramová páska zaberá 2 nohy) a pásky a neobtěžujte drahé krémy. " před a po

Dobrá volba pro domácí použití + (Fotografie)

Tato vosková tavenina (nebo spíše voskové ohřívač, jako vosk-topit v mém pochopení je stále ten, který roztaví vosk v granulích, desky, atd.), Je skvělá věc pro domácí použití. Najednou jsem zkoušel spoustu způsobů, jak odstranit vlasy a vosk, krémy a cokoli jiného, ​​co můžete. Náhodně narazil do obchodu na tomto zařízení a rozhodl se koupit. Koupil jsem mu kazety s voskovými proužky. Všechno se ukázalo jako asi půl tisíce rublů. Voskoplav sám získal někde kolem 1000 rublů. Rozhodl jsem se bez základny, protože jsou o něco dražší. Ale stále se základnou by to asi bylo pohodlnější.

Samotná vosková pečeť je velmi vhodná k použití, dobře se nachází v ruce, má světelný indikátor, je možné, že stále není dostatek indikátoru, kolik vosku zůstává v kazetě, aby nebylo pokaždé znovu zkontrolováno.

Ohřívá se zhruba půl hodiny, ale většinou mi dávám a chodím po svém podnikání a po delší dobu, než se zahřeje víc a vosk bude tenčí, pro mě osobně lepší.

A ještě jedna věc - pokyny říkají, že se musíte během používání aplikovat od sítě, ale vosk se také rychle ochlazuje a za účelem získání vysoce kvalitní depilace je třeba hladké proužky řádně vyhladit, kde je třeba něco opravit a když se vosk ochladí - vlasy Dost nestačí. Proto pracuji s ním v síti.

Používám to dva roky. Maximální množství, které se stalo kačkou, způsobilo, že prasklo víko od pádu.

Hodnocení voskových ohřívačů

Voskové kazety pro předehřívače bez základny Gezatone WD639.

Doba zahřívání vosku na pracovní teplotu 20-30 minut

 • Oblast, na které budou vlasy odstraněny, musí být vyčištěny z nečistot a kosmetiky.
 • Než začnete epilovat, připojte ohřívač k síti pomocí elektrického kabelu. Přibližně po 20-30 minutách se vosk roztaví a budete moci začít epilaci
 • Nezapomeňte odpojit ohřívač před použitím vosku!
 • Osoby se zvýšenou citlivostí na teplo by měly pracovat opatrně při práci s horkým voskem. Před použitím vosku se doporučuje zkontrolovat jeho teplotu na zadní straně zápěstí, aby nedošlo k popálení.
 • Aplikujte vosk na pokožku ve směru růstu vlasů a válečkem naneste pod úhlem 45 ° k tělu.
 • Okamžitě po nanesení vosku položte na něj pásek papíru (není součástí balení), přitiskněte jej těsně k pokožce a nechte špičku 10 mm volnou. Pak s ostrým pohybem proti růstu vlasů odstraňte pás z kůže. Ošetřete celou oblast, ve které jsou vlasy odstraněny podobným způsobem.
 • Po odstranění všech vlasů vyčistěte pokožku zbytků vosku pomocí změkčujícího oleje (není součástí dodávky). Aplikujte olej na kůži po dobu několika minut, aby měl uklidňující účinek. Zbytky oleje vylepte papírovou ubrouskou.
 • Nakonec lze na pokožku aplikovat speciální zklidňující krém nebo gel.

Ohřívač vosku bez základny

Značka: GEZATONE (Francie)

Řádek: Epilátory, voskové ohřívače
Položka Popis:

Sada depilace vosku Gezatone vám umožňuje snadno a rychle zbavit se nechtěných vlasů na obličeji a těle. Tato sada může být použita jak profesionály v kosmetickém salónu, tak i doma. Ohřívač je určen k ohřevu většiny ze 100g kazet na ruském trhu. Kompletní sada: Ohřívač kazet; Připojení.

Často se kupují společně

Cena pro všechny: 1570 c

Cena pro všechny: 1570 c

Cena pro všechny: 1570 c

Popis

Produktový čárový kód: 3004564025698

Nejnovější recenze

Jak dlouho jsem zahřála vosk v mikrovlnné troubě, a pak spálil. Postup při domácí depilaci vypadal jako mučení a já jsem šel k pánovi, který má voskový vosk. A pokud potřebujete jen voskování, pak "proč platit více"? Objednal jsem tento výrobek ve svém oblíbeném obchodě, vyzkoušel jsem to první den. Vosk ohřejte za 20 minut. Stojí bez stojanu dokonale, udržuje se v teple. Nevěděl jsem, že domácí depilace může být tak pohodlná! Děkujeme všem za vaši zpětnou vazbu a "Galerie kosmetiky" za kvalitní výrobky!

Tento produkt byl zakoupen v galerii Cosmetics.

Skvělá věc. Vyhřívá se kazeta za 30 minut. A předtím, než byla v mikrovlnné troubě zahřívána, což vedlo k přehřátí. A při voskování je teplota dokonalá. Velmi pohodlné a kompaktní.

Nejspolehlivější voskování! Celodenní vosky jsou v přiloženém voskovém mlýně a nepřehřívají se, je to velmi výhodné.

Tento produkt byl zakoupen v galerii Cosmetics.

Velmi pohodlný ohřívač, ohřívá se asi 20 minut, potom můžete kabel vyjmout a aplikovat vosk. Kazeta nevypadá. Doporučuji!

Tento produkt byl zakoupen v galerii Cosmetics.

30 let, dlouho jsem hledal dobrý ohřívač a v roce 2013 jsem na tomto webu koupil tento ohřívač. Vynikající ohřívač: vosk se rychle zahřívá v kazetách, je vhodný k použití a co je nejdůležitější, tolik let uplynulo od jeho zakoupení a je stejně dobré jako nové

Tento produkt byl zakoupen v galerii Cosmetics.

Dlouho trpěl, oteplování na kazety s bateriemi a pasty z důvodu nedostatku mikrovlnné trouby. Konečně, nápad přišel koupit vosk vosk! Myslel jsem, že potěšení bylo drahé a jen pro salony, dokud jsem neviděla tuto věc za tak směšnou cenu! Velmi spokojeni s nákupem. Ohřívá někde min. 30-40. Možná méně, ale po tuto dobu plánuji, zapnout předem a jít o své podnikání. Používám pro krk, vosk nevím jak, asi to samé. Kazeta je pevně zasunutá do zařízení a není těžké ji odstranit. K dispozici je také stojan (základna), ale opravdu jsem nerozuměl, co smysl přeplatku, protože tato věc je docela dobře stojí za to, nespadá. Kabel je zasunut z boku, nezasahuje a zařízení není přeplněno. Určitě doporučit!

Recenze předehřívače pro voskové kazety, Gezatone

Zdraví a krása - recenze ohřívače pro voskové kazety, Gezatone

Recenze

rychlé zahřátí, ne tak bolestivé jako epilátor, žádné zvětšení vlasů, pohodlné

dlouhý proces, rozmazaný - zásoby na oleji, vosk v kazetě málo se zhoršuje

Ohřívač pro kazety s voskem bez základny, koupil jsem Gezatone pro testování, epilaci nohy s epilátorem, ale zkusit...

Vyhledávání

Reklama

nsotz.com - Nezávislá stránka pro hodnocení.

Recenze a komentáře, které návštěvníci stránek navštěvují, jsou osobní názory svých autorů.

Předehřívač voskových kazet Gezatone bez základny

1090

Výrobce: Gezatone

Kód výrobce: 1130000

Typ položky: Depilace

Popis

Hodnocení videa (3)

Ohřívač vosku v kazetách VS Gezatone Ohřívač pro vosk bez základny

Předehřívač kazet s voskem Gezatone, c základ

Voskové ohřívač pro 2 náboje se základnou WD2051B od společnosti Gezatone

Charakteristika (15)

Ceny na trhu Yandex.Market

Zobrazují se nabídky za cenu rublů. až k tření.

Ceny (1)

Jak koupit nebo kde jsme +

"DiscountGID" je služba porovnávání cen v obchodech, služba vrácení peněz a pomoc při výběru zboží prostřednictvím výběru recenzí videa, recenzí a srovnání zboží. Většina obchodů zastoupených na webu doručuje do Ruska, takže je výhodné využít online objednávku na webu tohoto obchodu (pokud odesíláte objednávky do vašeho regionu, můžete se dozvědět na stránkách vybraného obchodu). Chcete-li koupit vybraný produkt, musíte klepnout na tlačítko "Koupit" na vybraný obchod a pokračovat v nákupu na webu tohoto obchodu. Chcete-li získat refundaci, postupujte podle stejných kroků před registrací.

Gezatone

Gezatone Předehřívač pro voskové kazety se základnou

Popis produktu

Gezatone Preheater pro kazety s voskovým podstavcem c. Nyní nejaktivnější v salonech používaly depilace vosku pro odstranění chloupků. Nyní můžete strávit doma, protože jste strávili nejméně peněz a času, protože si můžete koupit voskový ohřívač s podkladem Gezatone a provádět odstraňování voskových vad doma, ale na profesionální úrovni!

Voskování (bioepilace) je považována za jednu z nejstarších metod odstraňování chloupků, její použití se datuje několik tisíc let. Hlavní výhodou voskování je samozřejmě schopnost odstranit chloupky po dlouhou dobu (až jeden měsíc). Tím, že provedete voskování pomocí voskového mlýna se základnou Gezatone, budete trvale poskytovat sebe vynikající hladkost a něžnost nohou.

Voskový ohřívač se základnou Gezatone může být dnes používán s většinou 100 ml vosků na ruském trhu. Zařízení je vybaveno základnou, díky níž je stabilnější, spolehlivější a pohodlnější.

Jak správně provádět postup voskování:

 • Namontujte vybranou voskovou kazetu do předehřívače, zapojte ji a nechte 20-25 minut, aby byl vosk ohřát na požadovanou teplotu.
 • Před zahájením postupu je žádoucí vyčistit povrch, ze kterého budou vypadat vlasy z nečistot a mastných sekrecí.
 • Když se vosk zahřeje, abyste předešli popálení, je třeba zkontrolovat teplotu na zadní straně ruky.
 • Vosk se aplikuje na růst vlasů, těsně válcovaný s kazetovým válečkem v úhlu přibližně 45 °.
 • Okamžitě po nanesení vosku se na povrch destičky aplikuje papír, který je s ostře posunutým rukama odstraněn proti růstu vlasů.
 • Po odstranění chloupků v celé potřebné oblasti se po depilaci aplikuje olej nebo krém, který odstraňuje zbytky vosku, změkčuje a uklidňuje pokožku, zabraňuje tvorbě chloupků. Zbytky krému nebo oleje jsou odstraněny papírovou ubrouskou.
 • Konečným stupněm voskování je aplikace krému, emulze nebo séra podle typu kůže.

Domů voskování je snadné, rychlé a spolehlivé, pokud máte voskový ohřívač s základnou Gezatone!

Dokončení:

 • Ohřívač kazet;
 • Spojovací vodič;
 • Návod k použití.

Pro Více Informací O Suché Vlasy