logo

Agafya babička recepty

Od starověku lidé používají dary přírody, ale pouze v znalých, schopných rukou se tyto dary stávají skutečným bohatstvím!

Sibiřská travnitsa Agafya Tikhonovna Yermakova z dětství věděla "jaký druh trávy, jaké problémy mají lékaři...". Léčivé recepty se jí dostaly od matky a od její babičky - a tak se tajemství přírody přenáší z generace na generaci. Tyto recepty mají mnoho let, a pokud jde o léčení a jedinečnost, někdy překonávají úspěchy moderní kosmetologie. Proto jsme vytvořili kosmetickou řadu založenou na časově ověřených receptech sibiřského bylinky. Po provedení nezbytného výzkumu, testování a testování jsme zvolili nejúčinnější a nejúčinnější. Vytvořily základ naší kosmetiky.

Co rozlišuje série "Recepty babičky Agafi" od jiných produktů na trhu?

Recepty babičky Agafi: Recenze a hodnocení

Ahoj všichni! Nevím o tobě, ale mám přímé neustálé hledání perfektní zubní pasty. Chci, aby to bylo přirozené, příjemné chuti, dokonale vyčištěné, chráněné před kazem, cenově dostupné a co by se dalo koupit v nejbližším okolí. Čtěte více...

Zakoupil jsem tuto pastu z Agafyy, abych hledal více rozpočtového ekvivalentu pasty Weledovské soli, která stojí 530 rublů. Samozřejmě, pokud to porovnáme s Weledou, je rozdíl patrný, ale celá pasta se ukázala jako slušná.
Cena: 176 rublů.
Objem: 75 ml.
- Těstoviny nejsou příliš slané, mírně mátou. Líbí se mi víc než Veledovská.
- Vyčistí zuby dobře, ale ne perfektní jako Weledovová těstovina.
- Přírodní a bezpečné složení.
- Rozpočtová cena.
- Má certifikát ICEA.

Dobrý den! Značka „Recepty babička Agafia“ obecně delší dobu lze přičíst pseudo-organické hmoty, ale někdy mají produkty a certifikované výrobky a produkty s čistým sostavom.Da tam, ale musíte dávat pozor. Čtěte více...

Nedávno jsem byl velmi rád zubních prášků, i když jsem kdysi patřil právě nim.Oni schopen dokonale odstranit plak, posiluje dásně a osvěžit dyhanie.Uzhe dlouhou dobu jsem chtěl, aby to zkusit tento prášek, ale nikde jsem nenarazil. Čtěte více...

Tady jsem! Pokračuji v tématu kosmetiky, kterou jsem si vzal na extrémní cestu. A najednou vidíš Agafyu? Vidím ji také a má certifikáty ICEA eco! No, je to hřích, aby to nezkusil. Takže se posaďte a začněte poslouchat. číst. Čtěte více...

Chci vám ukázat další ze základů „první rozhodnutí“, nebo přesněji řečeno od babička Agafi.Vot mě vždycky překvapí, jak to jen jedna složka, můžete vymazat celý bod úspěšného výrobku na první pohled. a co je nejdůležitější. Koupil jsem ji. Čtěte více...

Dobrý den, používám tyto masky po dlouhou dobu a nikdy jsem nepochyboval o přirozenosti jejich kompozic, ale všechno se změnilo. a je čas podívat se na to, co jsem použil po celou tuto dobu. Mimochodem, chci to vzít na vědomí. Čtěte více...

Při hledání dokonalého přírodního šamponu jsem narazil docela rozpočtu šampon výrobce „Recepty babička Agafia“.Mozhno zda to nazvat dokonalé? To je to, co vám říkám ve odvolání! Samotný šampon je docela rozpočet, koupil jsem ho. Čtěte více...

Rozhodla jsem se zkusit agafyu, která se zajímá o přirozené série. Obal je atraktivní, bílá, vše je napsáno v angličtině. Obecně jsem se neobtěžoval šampony, nikdy jsem koupil dvakrát to samé, moje vlasy se používají a špiní. Používám balzám. Čtěte více...

Dobrý den, všichni se do této recenzi! Dnes bych vám rád řekl o brusinkovou pastou na značku „Recepty babička Agafia“, které mají ekologický certifikát ICEA.V řadu organických past této značky tam jsou 4 druhy zubních past, že. Čtěte více...

Kosmetické recenze Recepty babičky Agafyy

 • 5
 • 3/5
 • 11
 • 4
 • 1/5
 • 4
 • 6
 • 5/5
 • 10
 • 3
 • 4/5
 • 13
 • 2
 • 4/5
 • 20
 • 8
 • 4/5
 • 23
 • 1
 • 3/5
 • 12
 • 6
 • 4/5
 • 23
 • 3
 • 5/5
 • 4
 • 4
 • 1/5
 • 13

Stránky

 • 4
 • 18
 • 7
 • 13

LadiesProject je průvodce sociální kosmetikou. Místo, kde dívky diskutují o kosmetice, hodnotí výrobky a značky, seznamují se s novými produkty, dozvědí se o slevách a prodeji, naučily se vybírat a kupovat vysoce kvalitní kosmetiku. Všichni se mohou stát součástí našeho přátelského týmu.

Připojte se k nám právě teď, přečtěte si, komentujte, sdílejte zpětnou vazbu a nápady, informujte o nových nákupech!

Grandma Agafi recepty - recenze o kosmetice

Před týdnem jsem ztratil telefon a spousta fotografií z houbičky prošla s tím, což jsem nedokázal vzít někam jinam. Tak si půjdu ze sítě

Banka o objemu 300 ml se spolehlivou plastovou podložkou.

POPIS: Lísková maska ​​založená na přírodních přírodních složkách výrazně urychluje růst vlasů, což je silné a silné. Bílý hořčicový olej a divoká citronová šťáva Nanai výborně tónuje pokožku hlavy a probouzí vlasové folikuly, aktivuje růst silných a zdravých vlasů. Olej z pšeničných klíčků je bohatý na bioproteiny a lecitin, takže účinně vyživuje vlasy po celé délce, obnovuje poškozenou strukturu, je hladká a elastická.

Jak používat: aplikujte masku na mokré, umývané vlasy, rovnoměrně rozdělte po celé délce, nechte 3-5 minut a opláchněte vodou.

Složení: Aqua s infuzemi ovocné šťávy Schizandra Chinensis (šťáva z bobulí divoké Nanai schisandry); Cetearylalkohol, Cetrimonium chlorid, cetyl estery, hydrolyzovaný pšeničný protein, panthenol, Brassica Alba olej ze semen (olej z bílého hořčice), Triticum vulgare klíčků (olej z pšeničných klíčků), guarhydroxypropyltrimonium chlorid, sodný askorbyl fosfát (vitamin C), benzylalkohol, Kyselina benzoová, kyselina sorbová, kyselina citronová, parfém.

Aktivní přísady: divoká citronová šťáva z Nanai, olej z pšeničných klíčků

Doporučeno pro vzácné a slabé vlasy.

Nástroj je ve formě velmi husté hmoty načervenalé barvy, prakticky jako pasta. Použití na vlasy není příliš výhodné. V recenzích mnozí chválili vůni, zdálo se mi to specifické. Čerstvé, s nádechem bobulí, ale nějakým zvláštním. Na vlasy odolné. Maska velmi pevně obaluje vlasy, takže je musíte důkladně umýt. Účinnost je spíše průměrná - vlasy změkčují, ale není dostatek vlhkosti, protože barvené vlasy nejsou nejlepší volbou. Pro nenatřené a ne obzvláště problematické, myslím, že to udělá.

Imprese je průměrná. Líbilo se mi mnohem víc masky rajčat RBA, o tom vám řeknu později.

[Upravený autorem 8. listopadu 2018]

Recenze jsou užitečné? Ano 1 · Ne 0

Koupil jsem tento nástroj při prodeji v jednom kosmetickém obchodě za pouhých 50 rublů.

250 ml lahvička. Používáte-li pouze na nohou, tato hlasitost stačí přesně za rok

POPIS: Sibiřská bylinka Agafea Tikhonovna Ermakova doporučuje masáž vůní vonných olejů jedle a šípky s přírodním výtažkem plantain. Esenciální olej z jedle má silné antiseptické, antivirotické, protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Odstraňuje otoky, tónuje pokožku, zjemňuje ji. Rosehip olej má rána-hojivý, uklidňující účinek. Stimuluje regeneraci kožních buněk, čímž je pružnější. Plantain - široce známá antiseptika. Rychle a efektivně se zabývá oděru, rány a vředy na kůži. Kůže je hladká a hedvábná.

Z OBSLUHY: Olej není absolutně voňavý, vůně jako slunečnicový olej. Tekuté a tučné, hrdlo láhve je široké, takže je třeba velmi opatrně nalít. Při prvním pocitu je příjemné, dobře se vstřebává, změkčuje kůži nohou. Ale pokud je kůže kriticky suchá, jako například v zimě, je to velmi slabý účinek. Suchost se obnoví velmi rychle, během několika minut. Proto je vhodné pouze bezproblémové nohy. Cítím větší účinek ze speciálních krémů.

[Upravený autorem 23. května 2018]

Recenze jsou užitečné? Ano 3 · Ne 0

Dívky, doporučuji tento nástroj všem, je to levné a velmi příjemné.

Velká banka, 500ml. Nástroj je dodatečně chráněn tenkou plastovou membránou. Hodil jsem to jako zbytečné.

Složení a popis na spodní straně plechovky

Prostředky ve formě husté pasty s rozptýlenými jamkami.

Vůně velmi hezké! S Berrym hořkostí, přirozeně. Lehce a rovnoměrně položte na kůži a přeměňte na mléčnou růžovou emulzi. Kosti dokonale drhnou kůži. Když se otírá, existuje pocit tepla, takže pro dívky, které nejsou líné, aby se oblékaly filmem, bude mít obecně velmi patrný termo-efekt.

Já držím 15 minut jako masku a umýt. Kůže po tak jemné, měkké, mírně mastné.

[Upravený autorem 22. listopadu 2017]

Obvykle mi způsoby báby Agafyy jsou šťastné, takže je beru dobrovolně a často. Tento balzam se zdálo, že vypadá jako fixní cena.

Doypack až 500ml

POPIS: Cédrový balzámový nálev založený na vařených bylinkách, břízy a divokém cedrovém oleji vyživuje vlasy základními mikroelementy, což je silné a silné. Infuze březových pupenů a extraktu z čaje Kuril zvlhčuje vlasy, čímž je hladká a zvládnutelná. Sibiřský cédrový olej je bohatý na polynenasycené mastné kyseliny a vitamíny, které intenzivně vyživují a zesilují strukturu vlasů. Organický sibiřský lněný olej obnovuje poškozené vlasy, zvyšuje jeho pevnost a pružnost.

Složení na zadní straně obalu

Od sebe: médium tmavě béžové barvy, připomíná banánové pyré, jen velmi tekuté. Vůně hořké jehličnaté-bylinné, to může být řečeno, dokonce brutální. Balzám se zdá klamně lehké, ale ve skutečnosti vlasy obklopují těsně, pak budete vyčerpaní. A dokonce i po důkladném opláchnutí stále existuje pocit nedostatku pračky, zejména v zadní části hlavy. S takovým zamorochkah péče účinek je velmi slabý - vlasy zamotané, nejsou dostatečně vlhké, dokonce suché, řekl bych. Suchý objem, ale silně rozmazaný. Kvůli konsistenci kapaliny se balení vždy vylévá víc než je nutné, a tak skončilo velmi rychle. Co jsem dokonce ráda.

[Upravený autorem 15. července 2017]

Důrazně doporučuji každému, aby měl takovou masku na obličej.

75ml zkumavka, víko dobře zaklapne. Hmotnost 75ml

Hedvábná obličejová maska ​​s bohatou strukturou vytvořenou speciálně pro omlazení pleti. Hedvábné proteiny a komplex bio-lipidů mají silný posilující účinek, obnovují hustotu kolagenových vláken pokožky a maximálně ji utlumují. Amarantový olej je bohatý na antioxidanty a skvalen, které obohacují pokožku kyslíkem a zpomalují proces stárnutí. Retinol hluboce vyživuje a vyhlazuje pokožku a snižuje hluboké a jemné vrásky. Kůže obnovuje pružnost, hladkost a zářivost.

Složení / Sklad / Rámy / Složení: Aqua s infuzí hedvábných aminokyselin (bílkoviny z hedvábí), Amaranthus Spinosus oleje (Amaranth olej); Butyrospermum parkii Máslo, kyseliny kaprylové / kaprinové, cetearylalkohol, glycerin, kaolin, sodný cetearyl sulfát, karbomer sodný, xanthanová guma, tokoferol acetát, retinol (retinol), fosfolipidy, Glycine Soja Oil (bio lipidy), benzylalkohol, kyselina benzoová, Kyselina sorbová, kyselina citronová, parfém.

Od sebe: Maska s velmi chladnou strukturou, jemná, vzdušná, jemně položí, v rovnoměrné vrstvě. Absorbuje dobře, téměř úplně. Obytky zmyji vodou. Akce je lehká a příjemná, lehce zvlhčuje, změkčuje pokožku, vrací svěží, zářící vzhled. Dobré pro večerní použití. Pleasní pach, jemný, trochu sladký, s květinovým nádechem.

Doporučuji to každému, vhodné pro jakýkoli věk, myslím.

Řeknu ti o velmi dobrém nástroji pro vlasy z Agafyy

Pevná láhev neprůhledné černé barvy, objem 600 ml.

Uzavírací deska s uzávěrem, vhodný pro dávkování.

POPIS výrobce:

Od starověku je propolis ceněn pro své prospěšné a léčebné vlastnosti. Do dnešního dne jsou lidé propojeni propolisem z onemocnění a onemocnění, pomáhají obnovit vitalitu, udržovat krásu a mládí. Sibiřská bylinka Agafya Yermakova často používala propolis pro přípravu vlasových balzámů. Babička Agafya učil: To je vaše kadeře byly bohaté a krásné, dostat propolis z květin luxus, ale věrohodné, nechte ho vařit své dehtu chmel a med jetel květiny, a opláchne vlasy natrvalo a krásu napsal. Při výrobě balzámu předpis №4 v květinových propolisem, přidali jsme recept moje babička Agafia organické květ vosk, éterické oleje tužebník, verbéně a propolisu mléka, aby vaše vlasy ještě větší objem a bohatství. Balzámový kondicionér na květinovém propolis dělá vlasy hladké a zvládnutelné, zlepšuje styling a přidává další objem.

MOJE STANOVENÍ: Balzám je tak jemný a příjemný, mléčně žlutavý, s jemnou vůní medu. Struktura je krémová, bohatá, dokonale vyživuje a vyhladí vlasy. To je zvláště patrné po použití tvrdých "pevných" šamponů (ve formě mýdla). Normálně se vypláchne, vlasy suché měkké, snadné, objem.

Vzhledem k objemu láhve je to dost dlouho na tolik.

[Editoval autor 9. června 2017]

ulianna86
Krasnodar aktivní účastník

Dobré večerní dívky!

Pokračuji ve svém příběhu o péči o vlasy.

Před mnoha lety jsem vyzkoušela značku kosmetiky "Agafya Grandmother's Recipes" a byla příjemně překvapená. Za prvé, kosmetika je velmi rozpočet, a za druhé, velmi, dokonce, ne špatné kvality.

Dokonce i pak se mi líbila Infusion Against Loss Hair Lotion a koupila jsem ji velmi často. A pak, v jednom okamžiku, mléko zmizelo z obchodních regálů a časem jsem na to zapomněl.

A tak se to stalo. Před měsícem jsem ho znovu viděl a nemohl jsem odolat tomu, aby jsem nekoupil.

Mnoho let uplynulo od chvíle, kdy jsem se nejprve pokusila o lotion. Během této doby jsem zkusil obrovské množství kosmetických přípravků na vlasy mnohem dražší, ale až dosud se mi opravdu líbí účinek lotionu a jestli to zase nezmizí do neznáma, rozhodně ji budu koupit.

Takže, co je infuze proti vypadávání vlasů lotion?

Složení: kmínový extrakt, extrakt z dubové kůry, extrakt pepřových bylinek, extrakt kalamusu.

* Lotion neobsahuje alkohol a syntetické vůně!

Jak používat: aplikujte na vlhké čisté vlasy od kořene po špičku. Nevyplachujte!

Lotion účinně posiluje vlasový folikul, zabraňuje vypadávání vlasů, křehkost, zvyšuje životnost vlasů.

Používám to už dávno, ale mohu říci, že lotion funguje, ale pro to musíte pravidelně používat!

Po aplikaci se vlasy nelepí. I při každodenním používání se vlasy nezdá být špinavé a nevyžadují častější mytí.

Lotion nevylučuje ztrátu vlasů o 100%, ale zdánlivě posiluje vlasový folikul. Mohu s jistotou říci, že se vlasy mění k lepšímu. Jsou lesklé a zdravé.

Pokud trpíte závažnou ztrátou vlasů, lotion se tomuto problému nevypořádá sám. Jak se říká: "jeden není válečník na poli." Ale v kombinaci s dalšími kosmetickými výrobky, které jsou také zaměřeny na prevenci vypadávání vlasů, bude infúze skvělým přírůstkem!

"Ztratily jste vlasy - krása bude pustit. Bylinná infuze ušetří, znovu se rozkvitne. "
Babička Agafya

Doba testování: momentálně, měsíc.
Hmotnost: 150 ml
Cena: 98 rublů.
Hodnocení: 5

[Upravený autorem 3. června 2017]

Dobrý večer, holky)

V létě jsem si koupil toto mýdlo, několikrát týdně jsem ho několikrát vypláchl.

Sklenice tenkého průhledného plastu. Obálka se dobře otáčí. Objem 300ml

Etiketa obsahuje podrobný popis léčivých vlastností Nanaian schisandra

A také ukazuje úplné složení

Mýdlo je ve skutečnosti ve formě tlustého želé, zelenožlutého odstínu, lehce perleťového.

Vystřelil dobře a neprůstřelil prsty. Najednou potřebujete trochu, je dokonale rozmazaný, dokonce i příliš. Pěna se zdá být malá, ale proniká do vlasů tak pevně, že je mučena, aby ji umyla. Zvláště s dlouhými vlasy, s krátkým, samozřejmě snadnějším. Vůně citrónové-bylinné, s hořkostí. Příjemné, na vlasy nějakou dobu zachráněnou.

Promyje vlasy a pokožku hlavy, ale po tom se mi to nelíbí. Zdá se mi, že to trochu sklízí. Po dalších podobných prostředcích jsem opravdu pocítil detoxické vyčištění, ale to tak není. Neexistuje úžasný pocit čistoty, jako kdyby kůže dýchala. Vlasy jsou volné, objemné, lesklé, ale něco chybí. Vlhkost nebo tak něco. Obecně, poněkud ne tak moc.

Pro praní bylo příjemné, jemně čistí pokožku, není sucho. Potřebuješ jen trochu, pěna se zase ukáže.

Nejvíce se líbilo jako prostředek k tělu. Pěna je jemná, pohodlná, bez pocitu kůže. Aroma znovu potěší, klidně, současně tonizuje, svěží.

Zkuste doporučit. Vzal jsem se do wildburyz pro 114r.

[Upravený autorem 24. dubna 2017]

Abych byl upřímný, v posledních letech nepodporuji ruský výrobce kosmetiky. Protože chcete najít něco, co opravdu funguje, musíte se pokusit velmi tvrdě. (A rozloučit se s množstvím zbytečně vynaložených účtů) Jedním z mála domácích prostředků, které vstupují do mého domova, je Planeta Organika a různé tajemství, recepty, drogy a bylinky babičky Agafya.

V současné době mám 4 prostředky. A můžu okamžitě říct - všechno pro čtyři. Klasický "horoshisty".

@ Pánská maska ​​na vlasy "Zdroj síly a růstu vlasů"

Samozřejmě, že to není zdroj síly a ne zdrojem růstu. A zdroj - bezproblémové česání, výživy a dobře upraveného vzhledu vlasů. Abych to všechno dosáhl, trvám 10-15 minut, poněkud delší, než doporučuje výrobce.

@ Černá pemza pro kůži

@ Krém na nohy, obnovení "jalovce"

Konvenční prostředky. Pracujte, ale neměli byste očekávat zázraky. To dokonce ani nic zvláštního o nich neřeklo. Používám v přestávkách mezi používáním peelingových ponožek. Čistý pro udržení výsledku.

@ Čisticí maska ​​na obličej

Vynikající maska ​​pro ty, kteří jsou příliš líní na to, aby si sami vypěstovali hlínu a nechtějí přeplňovat zkoumanou hlínu společností jako Clarins. Účinek těchto dvou je stejný. Jasné, ale velmi jemné. Nejlepší je jít jako fáze 2 po odlupování - dokonale čistěte obličej a utáhněte póry.

Ale obecně je to všechno. Pokud se v koši vlasti objeví něco jiného, ​​"babička" jistě to řekne.

Dívky, dobrý večer!

Řeknu ti o velmi dobrém způsobu, jakým je Agafya Bathhouse, v již známém, pravděpodobně všem, obalu

Z VÝROBCE: Maska rychle obnovuje pružnost a zdravý vlasový lesk, zvlhčuje a uklidňuje pokožku hlavy. Přírodní oleje a rostlinné výtažky pronikají hluboko do vlasů, vyživují a chrání před ztrátou vlhkosti a vlivem negativních faktorů prostředí. Rhodiola rosea je silný antioxidant, zachovává tloušťku a lesk vlasů. Sibiřská Shiksha vyživuje a posiluje vlasové folikuly. Oleje z brusinek a brusinkových semen jsou bohaté na vitamín E, intenzivně zvlhčují a vyhlazují vlasy. Organický výtažek z krávy obsahuje kyselinu askorbovou a karoten, chrání před negativními účinky prostředí. Daurian šípkový olej je multivitaminový prostředek, který zlepšuje pružnost vlasů.

Složení: Aqua, Cetarylalkohol, Behentrimonium chlorid, Cetrimonium methylsulfát, hydrolyzovaný pšeničný protein, hydrolyzovaný rostlinný protein, Rhodiola Rosea extrakt z kořene (Rhodiola rosea extrakt), Empetrum sibiricum extrakt (Shiksha antrax extrakt), Oxycoccus palustris Seed Oil (olej brusinka), Vaccinium vitis-idaea olej ze semen (semen brusinky olej), organické Malva sylvestris (sléz) květ extrakt (organický extrakt Mallow květin), Rosa Davurica (olej Dahurian boky), guarhydroxypropyltrimonium chlorid, benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, Parfum, Kyselina citronová.

Od vás: znamená příjemné ve všech ohledech. Jemně zelený odstín. To voní velmi hezky - světle svěží, zelený zápach. Jemná krémová textura dokonale napájí a vyhlazuje vlasy, aniž by je těžší. Spotřeboval mi poměrně šetrně, že ta taška byla pro mě už 6krát. Vzhledem k objemu je normální.

Jsem potěšen. Pro normální vlasy, které nevyžadují intenzivní péči, dobrý nástroj.

[Upravený autorem 9. února 2017]

Budu sdílet dojem dobrého, podle mého názoru, vlasového produktu z lázně Agafya

Obsahuje 100% přírodní přísady

Vzhledem k hojivým vlastnostem sibiřských bylin, maska ​​okamžitě obnoví přirozený lesk a pružnost vlasů. Velkoryse vyživuje návrat vlasů k měkkosti po první aplikaci.

Ďaleký východní ženšen obsahuje vitamíny, stopové prvky, podporuje růst a obnovu vlasů. Siberian Scilla obsahuje saponiny - přírodní prací prostředky, jemně čistí vlasy. Bílý lněn zabraňuje křehkosti a průřezu vlasů. Organický extrakt islandské mkhatoniziruet na pokožce hlavy a modrý phlodeum zvyšují ochranné vlastnosti pokožky hlavy a vlasů. Medunitsa obsahuje minerály a posiluje vlasové kořeny.

Složení: Aqua, cetearylalkohol, Behentrimonium chlorid, Panax ginseng extrakt kořene (root extrakt Far ginseng), Pulmonaria officinalis extrakt (extrakt lék lékařský), Scilla sibirica Extract (Ladoňka Sibiřská extrakt), Organic Linum usitatissimum (Lněný) olej ze semen (organický olej bílé prádlo), organický extrakt Lichen Islandicus (organický extrakt islandský mech), Phyllodoce Caerulea extrakt (phyllodoce extrakt modrá), guarhydroxypropyltrimonium chlorid, benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, Parfum, karamel, kyselina citronová.

FROM YOURSELF: Prostředek tmavě béžové barvy s velmi příjemnou jemnou vůní. Struktura nenasyceného balzámu je vhodná pro vlasy, které nevyžadují intenzivní péči.

Je snadno omýt, vlasy po sušení jsou objemné, lehké.

Obecně je dojem dobrý.

[Upravený autorem 13. ledna 2017]

Pohlcuje se dobře, vůně, i když amatérská, ale možná příjemná, to jsou všechny výhody. Kůže se stane tajemnou, jako stará žena, jako je vrásčitý papír na sledování, zatímco jako by to bylo samo o sobě jako mumie. Nikdy jsem neviděl takový efekt od krémů. Možná to nevyhovuje mně, ale určitě ji znovu nepoužiji.

Řeknu ti o dalším způsobu koupelové řady Agafya, velmi dobrá

Všichni pravděpodobně mají známý balíček, vak 100ml.

Z VÝROBCE: Maska na bázi sedmi hojivých přírodních složek bohatě vyživuje a zvlhčuje pokožku hlavy, posiluje kořeny a stimuluje růst vlasů. Účinně působí bez toho, aby po vymytí vlasů udržovala pocit svěžesti a lehkosti. Cedrový olej - zdroj vitamínů E a F, vyživuje pokožku hlavy a marální kořen zabraňuje vypadávání vlasů. Oakmoss obsahuje esenciální oleje, které posilují vlasové kořeny. Včelí vosk dodává vlasům přirozený lesk. Agave džus je bohatý na aminokyseliny, dokonale zvlhčuje pokožku hlavy. Cibulová kůra obnovuje poškozenou strukturu vlasů, takže se stávají silnějšími a silnějšími. Černé jehněčí jehly uklidňují a změkčují pokožku hlavy, stimulují růst vlasů.

Složení: Aqua, cetearylalkohol, Behentrimonium chlorid, Pinus sibirica olej ze semen (cedrový olej), Evernia prunastri (oakmoss) Extract (dubový mech extrakt), parcha saflorovitá Extract (Maral extrakt z kořene), Aloe barbadensis list (štáva agáve), Allium cepa (cibule) Žárovka extrakt (extrakt z cibule kůže), olše lepkavá extrakt (extrakt z kužele černá olše), organické Triticum vulgare (pšenice) klíčků (organický olej z pšeničných klíčků), včelí vosk (včelí vosk), organické Linum usitatissimum (Lněná semena ) olej (organický lněný olej), benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, Parfum, karamel, kyselina citronová.

Od vás: V textuře je to spíše jednoduchý balzám. Příjemně voní rostlinami, barva je také bližší k rostlině - béžově zelená.

Opravdu se mi to líbilo. Rychle pohlcuje, vyhlazuje a zjemňuje vlasy.

Mírně pěnivý. Opatrně opláchněte.

Nástroj je poměrně nasycený, takže ho najednou potřebujete dost. Díky tomu je možné tašku protáhnout téměř měsíc.

Vlasy nejsou těžší, suché objemné, lehké, zachovávají svěžest jako obvykle.

Dobrý nástroj, líbil se mi to

[Upravený autorem 12. prosince 2016]

Dívky, ahoj všichni)

Z lázně Agafya jsem už měl spoustu věcí, něčím se líbilo, něco není moc dobré. Tento balzám na vlasy zanechal příjemný dojem ze sebe:

Již známa balení "majonézy" 100ml.

Balzámová výživa na organických olejích bohatých na stopové prvky a vitamíny, ideální pro intenzivní obnovu suchých a slabých vlasů. Zvlhčuje a obnovuje přirozenou sílu, zdravý lesk a pružnost vlasů.

Amarantový olej obsahuje skvalen rostlinného původu, podporuje saturaci buněk kyslíkem, brusinkový olej hydratuje vlasy. Večerní a ženšenový olivový olej jsou bohaté na mikroelementy a organické kyseliny, vyživují pokožku hlavy. Lunární olej obsahuje flavonoidy, alantoin a minerály, podporuje růst vlasů. Pine nutový olej zabraňuje křehkosti a vypadávání vlasů. Sibiřský lněný olej je bohatý na vitamíny E a A, omega-3 mastné kyseliny, intenzivně vyživuje a obnovuje poškozenou strukturu vlasů.

Aqua, cetearylalkohol, glycerin, Behentrimonium chlorid, Cetrymonium chlorid, hydroxyethylcelulóza, cetrimoniumbromid, Organic Amaranthus caudatus olej ze semen (organický olej laskavec), organické Oxycoccus palustris olej ze semen (organický olej brusinky semen), organické Primula vulgaris olej (organický olej z pupalky dvouleté ), organické Panax ginseng olej (organický olej ginseng), organické Pulmonaria officinalis olej (organický plicník olej), organické Pinus palustris olej (organický cedrový olej), organické Linum usitatissimum (lněný) olej ze semen (organické sibiřský lněný olej), benzylalkohol, Kyselina sorbová, kyselina benzoová, kyselina citronová, parfém.

Od sebe: Balzám světlého-béžového odstínu s velmi příjemnou jemnou vůní raznotravy. Vůně je měkká, relaxační a pohodlná. Textury husté smetany, bohaté, což je důvod, proč jsou náklady velmi ekonomické, jsem měl tuto tašku po dobu jednoho měsíce. Najednou potřebujete poměrně málo peněz, vlasy se dokonale namočí, mírně rozmazané na mokré vlasy. Během akce jsou vlasy měkké, poslušné, objemné, snadno se hřejí. Vlastnosti balzámu jsou výživné, ale vlasy to nezpůsobí těžší, nevyžadují častější koupání.

Líbí se mi, radím vám, abyste to zkusili.

[Autor vydal 6. srpna 2016]

Řada lázní Agafi je už dlouho známá, vyzkoušel jsem téměř vše, co je tam.

Druhý den dokončili další balzám na vlasy, a to:

"Majonéza" balení 100ml.

POPIS: Starostlivost srvátkového balzámu s pečlivě vybranými siberianskými bylinkami je určena k hluboké výživě, obnově a účinné ochraně vlasových barviv. Trvale udržuje sytost barev, lesk a pružnost vlasů. Usnadňuje česání, vlasy jsou měkčí a poslušnější.

Srvátka - zdroj vápníku a bílkovin, poskytuje vlasům lesk, pružnost a sílu. Baikal skull cap obsahuje esenciální oleje a saponiny, které zvlhčují vlasy. Snow tetraria obsahuje vzácnou kyselinu usnickou, která chrání vlasy před nepříznivými faktory prostředí. Aralia Manchu obsahuje vitamíny B2, C a flavonoidy, posiluje vlasové kořeny. Kužely z černého olše stimulují růst vlasů. Organický extrakt z Rhodiola Rosea - nejsilnější rostlinný antioxidant, chrání a udržuje barvu vlasů.

Obsahuje 100% přírodní přísady

Složení: Aqua, cetearylalkohol, glycerin, Behentrimonium chlorid, Cetrymonium chlorid, hydroxyethylcelulóza, cetrimoniumbromid, syrovátka (syrovátka), Scutellaria baicalensis extrakt kořene (extrakt z Baikal lebky), Cetraria nivalis extrakt (tsetrarii sníh extrakt), Aralia mandshurica extrakt (extrakt Aralia), organická Rhodiola rosea extrakt z kořene (organický extrakt Rhodiola rosea), olše lepkavá extrakt (kužele černá olše extrakt), benzylalkohol, kyselina sorbová, kyselina benzoová, kyselina citronová, Parfum.

Od sebe: balzámový béžový odstín s příjemnou vůní bylin. Textura je výživná, silná. Najednou potřebujete dost finančních prostředků, perfektně nasáknete vlasy, a to i při malém dávkování. Vlasy okamžitě změkčují, vyživují.

Flush musí být důkladné. Vlasy zůstávají trochu zamotané, ale celkově to vypadá velmi dobře. Brilantní, objemné, měkké.

Dobrý balzám, měl jsem rád víc než aktivátor růstu vlasů Balsam (ze stejné série), byl obecně hloupý.

[Upravený autorem 21. června 2016]

Polina
Aktivní účastník Petrohradu

Mějte skvělý večer, holky!

Jsem dnes s obličejovou maskou Dahur RBA:

Informace o výrobci:

Složení:

Od sebe:

Maska smetanu, světle lila barvy, s vůní pivoňky, lilie, šeřík (to znamená, že zápach je zcela jasný květinový, ale nedráždí a ne sladký). Textura je světlá; a to navzdory skutečnosti, že průměrná hustota masky, je absorbováno beze stopy. Viditelně zjemňuje a zklidňuje pokožku, a to zejména poté, co na slunci (I used a ruce a krk a ramena), vyživuje a odstraňuje zarudnutí různého původu, ve skutečnosti má regenerační vlastnosti.

Líbilo se mi maska, skvělá letní verze.

Recenze jsou užitečné? Ano 5 · Ne 0

Z zubních pastí této značky jsem zkoušel vitamín, dojem byl velmi dobrý.

Teď mám tohle:

Trubka s odšroubovaným víkem, objem 75ml.

Z VÝROBCE: Zubní pasta Cedar poskytuje účinnou péči o dlaní, posiluje zubní sklovinu, zabraňuje vzniku kazu. Zároveň pečlivě leští zuby svých zubů, vrací svůj lesk a přirozenou bělost. Přírodní ultrajemné abrazivní komponenty přispívají k účinnému a pečlivému odstranění povlaku.

Vzorec zubní pasty pro 99% sestává z přírodních složek. Pasta neobsahuje SLES, SLS, ftalát, parabeny, fluor, formaldehyd, těžké kovy, lepek, cukr, komponenty obsahující hliník, chlorhexidin a minerální oleje.

Složení: voda, glycerin, uhličitan vápenatý, oxid křemičitý, xylitol, lauroylsarkosinát sodný, Xantam Gum, Thuja occidentalis extrakt * (organický extrakt cedr), Linum usitatissimum olej ze semen * (organický lněný olej), Crea Alba * (včelí vosk), Malva sylvestris květ extrakt * (organický extrakt z sléz), Avena sativa jádra extrakt * (organický oves extrakt), Chamomilla recutita květ vody * (organický výtažek z heřmánku), laskavec caudatus olej * (organické amarant olej), Rosa canina ovoce olej * ( Organická šípky olej), Rubus idaeus extrakt * (organický extrakt malina), Tilia cordata květ extrakt * (organický extrakt lípa), Slvia Offincialis Leaf vody * (organický extrakt šalvěj), Spirae ulmaria extrakt * (organický extrakt tužebník), Ribes Nigrum Leaf vody * (organický extrakt z listů černého rybízu), karagenan, benzoát sodný, sorbát draselný, limonen ** Cl 75810.
(*) - produkty ekologického zemědělství;
(**) - přírodní složky silic.

Od vás: Těstoviny jsou podobné klasické "Lesní balzám" (Kalina), pouze tenčí, světle zelené barvy. Vůně je charakteristická, specifická.

Čistí dobře, pečlivě, smalt neublíží. Zanechává příjemný pocit svěžesti.

Nevyřeší vážné problémy - například se nebude zbavovat krvácení z dásní (v tomto ohledu je účinnější Forest Balsam), jen dobrá pasta pro každodenní použití.

[Upravený autorem 10. června 2016]

Jednou v Prospektu jsem narazil na police s nástroji babičky Agafyy. Najednou se objevilo několik balzámů na vlasy.

Řeknu vám o jednom z nich dnes:

Majonéza pytel známý mnoha, 100ml.

Obsahuje 100% přírodní přísady

Aktivátor balzámu je založen na speciálně vybraných bylinkách pro péči o slabé vlasy. Aktivní přírodní složky mají příznivý účinek na pokožku hlavy: zahřívají a vyživují vlasové folikuly, podporují růst vlasů. Balzám vyhladí vlasy, změkčuje a usnadňuje česání.

Sibiřský elfiniový dřevo je bohatý na aminokyseliny a vitamín C, zachovává mládí a tloušťku vlasů. Čaj Kuril dělá vlasy měkké a poslušné. Kořen brukve obsahuje bílkoviny, vitamíny A, B, E a P, které posilují jejich kořeny. Zeleninový olej zlepšuje výživu vlasových folikulů, organický extrakt z Hypericum zabraňuje křehkosti vlasů. Altai rajčatový olej je bohatým zdrojem vitamínů, intenzivně vyživuje pokožku hlavy.

Aqua, cetearylalkohol, glycerin, Behentrimonium chlorid, Cetrymonium chlorid, Quaternium-87, hydroxyethylcelulóza, cetrimoniumbromid, Pinus pumilio výtažek z listů (sibiřská pumila extrakt), organické Hypericum perforatum Extract (organický extrakt z Hypericum), Potentilla supina Extract (Kurilský čajový extrakt), Arctium Lappa extrakt z kořene (lopuch kořen extrakt), Eleutherococcus senticosus extrakt z kořene (divoký pepř olej), z rozmarýnu olej (rozmarýn silice), Hippophae rhamnoides ovoce olej (rakytník řešetlákový Altaian), benzylalkohol, kyselina sorbová, kyselina benzoová, citronová Kyselina, parfém.

Od sebe: Balsam béžová barva, velmi tlustá. Vůně pěkně svěží bylinné aroma s hořkostí. Struktura je krémová, vyživující. Mám rád škrábnutí silnější, ale s tímto nástrojem by bylo zřejmé hledání. Potřebuje to docela dost, perfektně proniká do vlasů, pevně obaluje. Oplachování musí být velmi pečlivě. Pokud jde o účinky, je to průměrné. Neexistuje žádný oteplovací účinek, který aktivuje růst vlasů. Vlasy jsou normálně česané, ale jak se mi zdálo, trochu suché. Suchý objem, lesknout. Ale čistota stačí přesně jeden den (pokud se umyjete ráno). Následujícího rána vlasy ztrácejí čerstvost a vypadají špinavě, pro mě je příliš rychlé, obvykle mám 2-3 dny před dalším koupáním.

Není obecně dojem.

PS Ta taška mi stačila pro 4 aplikace.

[Upravené autorem 13. května 2016]

Už jsem měl pár balzámů z této série babičky Agafya (čísla 2 a 3). Výraz zůstal dobrý a pak jsem si koupil číslo 1 a číslo 4. Při používání této funkce:

Krásná černá matná lahvička, 600 ml. Kryt se zachycuje nahoře.

Z VÝROBCE: Propolis z dávných dob byl oceněn užitečnými a léčebnými vlastnostmi. Do dnešního dne jsou lidé propojeni propolisem z onemocnění a onemocnění, pomáhají obnovit vitalitu, udržovat krásu a mládí.

Jako součást jako organické květ vosk, silice z cedrového a kamene bodláku, tak Balsam kondicionér na cedrových propolisu aktivně posiluje vlasy, účinně obnovení jejich poškození struktury.

Jak používat: Aplikujte na mokré, umyté vlasy, rovnoměrně rozdělte po celé délce, nechte 1-2 minuty, opláchněte vodou. Vhodný pro každodenní použití.

Složení: Aqua s infuzemi: Pinus palustris dřevného dehtu, včelí vosk, pyl, extrakt z cedrových propolisu, kořen mýdla, smrku mízy, Ataman trávy, dřišťál sibiřský, Veronica officinalis, louka pelargónie, ženšen, ďáblova vysokým, zeměžluč, pyl kuželů cedru, organický květinový vosk, esenciální olej z cedru, osteo olej

Od sebe: jednou na cedrovém propolisu jsem očekával odpovídající jehličnatý zápach a barvu. Balzám se však stala lila a s nějakou vágní kosmetickou vůní s květinovou poznámkou. Textura je podobná ostatním balzamům z této linie, silně obklopuje vlasy. Obvykle mi vlasy udržují asi 15 minut a balzám je třeba velmi důkladně opláchnout, zvláště v parietální zóně, jinak dojde k pocitu nedostatku mytí. Zbytek balzámu není špatný, vlasy po ní snadno česnou, objemné, lehké.

[Upravený autorem 21. dubna 2016]

Recepty babičky Agafyy

Pokročilé vyhledávání značek

 • Produkty na stránce
 • 20
 • 50
 • 100

Požádejte o zpětné volání

Zanechte své telefonní číslo a náš konzultant vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu av neděli od 11:00 do 18:00.

Pokladna za 1 kliknutí

Zanechte své telefonní číslo a náš konzultant vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu av neděli od 11:00 do 17:00.

Pokladna za 1 kliknutí

Zanechte své telefonní číslo a náš konzultant vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu av neděli od 11:00 do 17:00.

Je velmi snadné získat slevu!

Pokud jste se již zaregistrovali na našich webových stránkách, jednoduše se přihlaste pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Pokud je to poprvé na webu, musíte se zaregistrovat.

Pro více než 1000 produktů jsou k dispozici pouze běžné zákazníky.

Recepty babičky Agafyy

Recepty babičky Agafi - přírodní kosmetika na sibiřských bylinkách

Přírodní suroviny, ověřené recepty, osvědčená kvalita. Jedná se o hlavní součásti, které učinily ruskou kosmetiku "Recepty babičky Agafyy" tak populární. Její krémy, šampony, mýdla, kůže, vlasy a tělové čisticí prostředky jsou vyráběny podle starých receptů. Účinnost nástrojů prokázala řada studií a testů. Tato kosmetika je určena těm, kteří si vybírají přirozenost a nechtějí přeplňovat "za značku"!

Všechny produkty Recepty babička Agafi

5 hlavních rozdílů v této kosmetice od jiných značek

Oficiální webová stránka "Recepty babičky Agafiho" představila hlavní rozdíly mezi jejich kosmetickými výrobky a jinými značkami:

 1. Přítomnost certifikátu pro organickou kosmetiku - označení ICEA, které je uvedeno na obalu každého výrobku. "Recepty" se staly první ruskou značkou, která tuto certifikaci splnila.
 2. Kontrola uznávaného sdružení Ecocert, kontrolu všech organických olejů a výtažků, které budou použity pro kosmetiku
 3. Nedostatek takových nebezpečných a škodlivých látek jako jsou parabeny, SLS, minerální oleje, syntetické vonné látky, silikony a petrochemické výrobky v receptech.
 4. Využívání místních surovin, které se shromažďují v době největší užitečnosti v oblastech oblasti Bajkal a Sibiře.
 5. Použití jedinečné složky - měkké a zdravé tavné vody, jejichž výjimečné vlastnosti potvrzuje nezávislá laboratoř.

Pokud navštívíte internetový obchod "Recepty babičky Agafi", možná jste si všimli, že všechny nové výrobky jsou baleny v plastových lahvích. Jsou vyrobeny z nízkotlakého polyethylenu, který neobsahuje nebezpečné polyvinylchlorid.

Recepty "Grandma Agafi's", které si vždy můžete koupit v Gradmart, mají dostupnou cenu, praktický objem. Navíc u nás ušetříte na lodi, objednávat a přijímat zboží přímo do domu.

Oficiální stránky recepty babička Agafi

Společnost "První řešení" začala svou existenci v roce 2002. Prvním produktem značky byla linie kosmetiky "recepty babičky Agafyy". Tato značka zvítězila na domácím trhu, získala popularitu spotřebitele a v současné době je považována za jeden z nejrozšířenějších a nejžádanějších produktů společnosti.

Hlavní stránka oficiálního webu 1reshenie.ru odráží stručnou informaci o společnosti a speciální nabídku pro rychlou orientaci na zdroji (horní část stránky). Nenápadný design portálu okamžitě přitahuje pozornost.

S podrobnou historií vzniku a rozvoje společnosti mohou uživatelé webu 1reshenie.ru najít v sekci "O nás". Kategorie obsahuje informace o LLC "first solution", stručné informace o značce "Grandmother Agafi's recipes" a dalších značkových projektech. Můžete také použít další nabídku oddílu (levá strana stránky) a seznámit se s publikacemi o médiích o činnostech společnosti, společenských a charitativních projektech, výstavách a oceněních společnosti a mnoho dalšího.

V kategorii "Produkty" je seznam značek společnosti. Zajímavá je linka "Recepty babička Agafi". V této kategorii bylo zveřejněno shrnutí historie tvorby značky. Základem kosmetiky založené na antických receptech sibiřské bylinky Agafyy Ermakové. Díky využití moderních technologických systémů a inovativních technologií byly mezi sbírkou receptů vybrány ty nejvýznamnější a nejúčinnější, které umožnily vytvořit jedinečnou řadu certifikovaných organických kosmetických přípravků.

Na stránce této části můžete vidět hlavní rozdíly a výhody organické kosmetiky a pomocí doplňkového menu na levé straně stránky prozkoumejte sortiment výrobků.

Sekce "Recepty babička Agafi"

V kategorii "Dárkové sady Agafyy" je k dispozici katalog originálních novin, představující výběr organické kosmetiky založené na montáži léčivých bylin. Podrobné informace o šamponech, vitamínových vlasů a péči o tělo najdete a mnoho dalšího.

Každý produkt je podrobně popsán a jsou uvedeny hlavní charakteristiky a výhody řady výrobků.

Sekce "Dárkové soupravy Agafya"

Zajímavá je kategorie "zubních prášků". Uživatelé webových stránek 1reshenie.ru si mohou prohlédnout řadu produktů pro péči o děti. Sekce popisuje výhody a vlastnosti produktů, uvádí aktivní složky zubních prášků.

Sekce "Prášky zubů"

Část webu 1reshenie.ru "New" je katalog aktuálních nabídek společnosti. Kategorie obsahuje informace nejen o produktech řady "Grandmother Agafia's Recipes", ale také o dalších značkách společnosti. Každý produkt je podrobně popsán, uvádí výhody a vlastnosti použití produktu, složení účinných látek a mnoho dalšího.

Zajímavá je kategorie "Top 10". Část obsahuje informace o nejoblíbenějších a nejznámějších produktech společnosti.

Pro podrobné seznámení s výhodami, složením a vlastnostmi používání kosmetiky se doporučuje kliknout na tlačítko "Více".

Zajímavé je skutečnost, že výrobní náklady nejsou uvedeny v katalogu zboží. Abyste se seznámili s cenovou politikou společnosti, doporučujeme ji použít v kategorii Ceník. Sekce je tabulka, ve které jsou uvedeny název produktu, hmotnost, objem balení a cena za jednotku zboží.

Přezkoumání prostředků Agafya Granny pro růst vlasů: vyberte nejlepší možnost

Kosmetika neustále stojí: stále se objevují nové produkty péče o vlasy, zlepšují se vzorce již existujících výrobků. Skvělý pomocník v rostoucích vlasech je řada výrobků známých téměř všem, nazývaným "Recepty babičky Agafiho". Tyto fondy jsou již dlouho na regálech obchodů, osvědčily se na dobré stránce, jsou oblíbené u mužů a žen. Z článku se dozvíte vlastnosti hlavních produktů série, jejich vliv na růst kudrlin, náklady, výhody a nevýhody.

Jak to funguje?

Výrobci těchto kosmetických přípravků mluví o přirozenosti svých výrobků. Všechny fondy jsou vyráběny podle starých ruských receptů zděděných od matky Agafyy, sibiřského léčitele.

Také mnoho spotřebitelů posílá své vlastní jedinečné recepty, které pomáhají růst kudrlinky. Vývojáři pečlivě vybírají, zkontrolují všechny materiály, pouze ten nejlepší dokončí řadu kosmetiky.

Všechny produkty jsou certifikovány, vyrobené z přírodních surovin shromážděných na Sibiři, regionu Bajkal. Nová kosmetika pro péči o vlasy je k dispozici v nových, pohodlných, měkkých obalech, které si zachovávají všechny výhody přírodních bylin.

Je to důležité! Výrobci odmítají používat SLS, parabeny, silikonové a chemické vonné látky. Přírodní kosmetika "Recepty babičky Agafi" pomáhá pěstovat krásné, zdravé, dlouhé kudrlinky.

Aplikace

Linie kosmetiky představuje řada výrobků: šampony, balzámy, nezmazatelné kondicionéry, oleje, sérum, masky. Produkty určené k řešení mnoha problémů s vlasy.

V závislosti na výsledku, který chcete dosáhnout, existuje několik sérií zaměřených na výživu, obnovení struktury vlasů, prevenci ztráty kudrlin, zvýšení růstu, posilování kořenů a ochrany před negativními projevy životního prostředí.

Emisní cena

Kromě přírodní kompozice, certifikované kvality, obrovského výběru produktů, série babičky Agafyy má velmi atraktivní cenu. Kosmetika je široce dostupná, lze ji zakoupit v každém řetězci, supermarketu, hypermarketu. Podrobněji o nákladech na konkrétní produkty mluví o něco nižší.

Hlavní složky

Základem všech kosmetických přípravků Agafi jsou následující přírodní složky:

 1. Kořen mýdla se používá při vytváření pěny při mytí hlavy. Současně je produkt zcela přirozený, získává se z různých rostlin, hlavně ze stonků: mýdlový, léčivý, pichlavý železo.
 2. Tavná voda, která má měkčí kompozici, čistotu, výhody pro kadeře. Taková voda se získává pomocí speciální technologie: voda je zmrazená, vyčištěna od škodlivých nečistot, přirozeně se rozmrazuje.
 3. Pět mýdelných bylinek, z nichž se vyrábějí infuze: Uralské lékořice, amarant, hedvábná kvalita, sibiřský pramen, léčivá mýdla. Všechny tyto rostliny obsahují saponiny - extrakty z přírodních mýdel, které jemně čistí vlasy a zabraňují suchu a podráždění pokožky hlavy. Mluvili jsme o výhodných vlastnostech bylin pro růst vlasů v jednom z našich článků.

Mějte na paměti, že ve výrobě se používají pouze oleje lisované za studena, které nejsou vystaveny silnému teplu. Díky tomu zachovávají maximum svých příznivých vlastností.

Kontraindikace

Kvůli přírodním složkám nemají produkty žádné kontraindikace. Jediným omezením může být individuální nesnášenlivost jakýchkoli složek, přítomnost alergií.

Pravidla pro složení a aplikace

Vývojáři "Recepty babičky Agafi" vydali sérii stimulující růst vlasů, která se skládá z následujících produktů: aktivátor růstu šamponu, aktivátor balzámu, maska, olej, růstové ampule. Řekneme vám víc o každém z nich.

Aktivátor šamponu

Šamponový aktivátor růstu řady Bathing Agafya je vydáván v měkkém obalu, objem prostředků - 100 ml. Mléčný produkt, tekutá konzistence obsahuje pouze 100% přírodních složek. Struktura zahrnuje:

 • mýdlovka určená pro jemné čištění pokožky hlavy z prachu, zbytků stylingu a dalších nečistot. Přirozená součást se postará o kadeře, nemění jejich strukturu;
 • Řepovitý olej vyrobený v Altai je vynikajícím zdrojem vitamínu A (retinolu). Retinol vyživuje strukturu vlasů, pomáhá rychleji růst vlasů, léčí poškozenou pokožku a vlasy;
 • Třezalka tečkovaná eliminuje křehké, suché kudrlinky, vrací je do lesku, vitality;
 • kořen lopuchu - zdroj bílkovin nezbytný pro výživu pokožky hlavy, což snižuje ztrátu pramene;
 • olej z divokého pepře je navržen tak, aby vyživoval kořeny, což dává přirozenému bazálnímu objemu;
 • cédrový elf provokuje práci folikulů, urychluje růst vlasů;
 • Potentilla křoví vrátí tón zámků, zdravou záři.

Můžete si umyt vlasy šamponem "Agafya Bathhouse" obvyklým způsobem. Musíte dát trochu peněz na prameny, masáž až do vzniku pěny. Je třeba poznamenat, že přírodní detergenty nedávají obrovské množství pěny. Vydejte masáž hlavy 2-3 minuty, vypláchněte produkt.

Šampon je určen pouze k čištění z nečistot, proto jej dlouho neudržujte na hlavě vlasů. To může vést k sušení kudrlin. K dosažení požadovaného výsledku bude zapotřebí komplexní aplikace sériových produktů. Cena tohoto šamponu je 45-60 rublů.

Maska pro růst

V řadě produktů babička Agafi existují dvě masky určené ke zlepšení procesu růstu vlasů.

 1. Maska s citrónovou trávou a hořčicí je určena k urychlení procesu růstu vlasů, aby jim dala hustotu, sílu. Přírodními přísadami, které jsou součástí, jsou bílý hořčičný olej, divoká citronová šťáva dělá latentní vlasy žárovky práce, zvyšuje počet pramenů, jejich objem, dělat je silné a silné. Pšeničné klíčky, bílkoviny, lidské rostliny vyživují vlasy, splétají poškozené chloupky, dodávají jim hladkost, elasticitu.
 2. Maska pro růst vlasů na bázi pivních kvasnic. Již od názvu je zřejmé, že hlavní složkou, která ovlivňuje rychlost znovuzískání pramenů, jsou pivovarské kvasnice. Jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny, mikroelementy. Kromě toho, že aktivuje růst vlasů, tato maska ​​obnovuje poškozené prameny, zabraňuje jejich ztrátě. Maska normalizuje aktivitu mazových žláz, uvolňuje lupy.

Masky se aplikují na čisté vlhké vlasy ve věku 10-15 minut. Obal hlavy po aplikaci masky je účinný. Vyhřívané póry se otevřou, nástroj proniká hlouběji do folikulu a dosahuje nejlepšího účinku.

Cena těchto produktů je poměrně nízká - 70-130 rublů.

Budete mít zájem se seznámit s nejlepšími maskami pro růst vlasů.

Rada Rovnoměrně rozdělovat nástroj po celé délce pomocí hřebenu. Nezapomeňte, že výsledek bude dosažen pouze v případě pravidelného používání masky.

Olej

Tento olej má také přírodní složení, krásné balení, jedinečné vlastnosti. Kromě samotného oleje je v lahvičce i semena, bylinky, které dodávají jedinečnou vůni ruské lázně. Kvůli nedostatku výdejního stojanu je dosaženo poměrně velkých výdajů.

Olej se nanáší na pokožku hlavy, předhřívá se, 40-60 minut před umytí vlasů. Poté se umyjte šamponem v několika přístupech (vyprání produktu 1-2 krát je poměrně obtížné).

Pravidelné používání oleje ze série "Agafya Bathhouse" za 3-4 týdny vám přinese požadovaný výsledek, na růstové čáře vlasů uvidíte malý chmýř. Podle spotřebitelů je olej Agafya účinný, bezpečný, příjemný, ale nepohodlný k použití.

Tento produkt můžete zakoupit za 170-230 rublů.

Argan a lněný olej také pomohou zvýšit délku vlasů.

Ampulky

Ampulky na bázi medu a bylinných přísad vám pomohou najít hlavu vašich snů. Za 10 až 12 měsíců bude vaše kadeře o 12-15 centimetrů déle.

Kompozice obsahuje cedrový olej, pšeničné klíčky, horký pepř. To vše dělá vaše prameny krásné, zdravé, dlouhé.

V každém vhodném čase je možné dát prostředky. Trochu třepat kompozici na pokožku hlavy, měla by být vyplavena. Po prvním použití zjistíte, že vypadávání vlasů se snížilo a po 1-2 měsících uvidíte, jak začnou růst. Ampule jsou prodávány v balení po 7 kusů, stojí asi 180-220 rublů.

Sprej

Pro poškozené vlasy nabízí společnost zázračný sprej "revitalizující sérum. Aktivátor růstu vlasů. Kompozice obsahuje rašelinový olej, naplněný vitamíny a živinami. Díky této komponentě se po prvním použití kudrlinky stávají měkké a hedvábné a problémová suchost hrotu zcela zmizí.

Nástroj má trojitý efekt na prameny:

 • vyživuje a léčí;
 • hydratuje a revitalizuje;
 • stimuluje růst.

Pravidelné používání spreje umožňuje zrychlit růst kadeřnic, zesílit jejich silné a zářivé zdraví.

Produkt je levný, pouze 75-90 rublů. Objem - 170 ml.

Jsme zvyklí si myslet, že abyste získali krásné, dlouhé vlasy, musíte věnovat spoustu úsilí, času a peněz. Série "Recepty babičky Agafi" dokazuje, že s malým množstvím peněz můžete mít kadeře snů. Množství pozitivních hodnocení je jasným důkazem toho.

Pro Více Informací O Suché Vlasy