logo

8 nejlepších profesionálních barev vlasů

Při hledání ideálního obrazu dívky ochotně vyrazí na experimenty - vyzkouší různé styly v oblečení, dělají experimenty s make-upem a samozřejmě také barví vlasy. A jak uvádí statistika, většina takových žen: 70% Rusů nechce jít s barvou vlasů, která byla od přírody věnována. Ale milovníci dnes mají být vášnivou brunetkou, zítřejší blondýnkou a pozítří - zlomyslná zrzka, vědí, že vlasy netolerují takové dramatické změny a často reagují na ně suchou, křehkou a ztrátou lesku. Proto je pro barvení lepší koupit profesionální barvy, které vám umožní změnit obraz s nejmenším poškozením vlasů.

Jak rozpoznat dobré barvivo na vlasy

Často můžete slyšet názor, že barva, která neobsahuje amoniak, je absolutně bezpečná a nemůže poškrábat vlasy. Bohužel je to mýtus! Barvy bez amoniaku nejsou opravdu tak agresivní, nicméně dokonce i s jejich hlavami je dostatek pevných součástí, které mohou způsobit škody. Takže při výběru laku je třeba se zaměřit nejen na nepřítomnost amoniaku, ale také na přítomnost esenciálních a přírodních olejů, rostlinných výtažků a dalších příznivých složek, které zmírňují účinek chemických složek.

Ve srovnání s barvami z masového trhu jsou profesionální prostředky odolnější - vypařují méně na slunci, barva postupně a rovnoměrně vybledne a po druhém nebo třetím mytí hlavy není vyplavena. A konečně, výrobci takových laků nabízejí nejbohatší paletu odstínů od přírodních až po odporné, mezi nimiž můžete snadno vybrat přesný tón, který potřebujete. Navíc mohou být barvy uvnitř jediného pravítka smíchány, aby se dosáhlo přesnějšího odstínu. Zde však musíte být opatrní - mnoho značek má koneckonců takové barvy, které jsou určeny výhradně pro ředění jiných odstínů a nejsou vhodné pro vysoce kvalitní barvení. Jsou nazývány korektory nebo mixtony. A vědí, že na rozdíl od konvenčních nátěrů vyžadují odborné oddělené nákupy oxidačního činidla.

A vybrat nejlepší z profesionálních nátěrových hmot vám pomůže s hodnocením, který bude sestaven s ohledem na názory odborníků a recenze běžných uživatelů.

Nejlepší barvivo na vlasy: Top 2019

V každé sezóně se objevují nové barvicí techniky, které mohou překvapit a zapůsobit. V čele všech to jsou barviva na vlasy, které zahrnují nejen nové odstíny, ale také zajímavé varianty založené na základních barvách.

Takže, jaké barvení vlasů, podle odborníků, bylo schopno splnit očekávání moderních módních návrhářů? Podívejte se na přehled nejoblíbenějších značek profesionálních barviv na vlasy a barviv pro domácí použití.

Obsah:

Profesionální špičková barva vlasů

Každý majster si vybírá barvivo na vlasy, které má rád. Je důležité, aby bylo vhodné pracovat s barvami a získat jasný a předvídatelný výsledek. Tato recenze obsahuje nejoblíbenější produkty pro profesionální barvení vlasů pro rok 2019.

Wella Kolestonová Perfektní - prof. Barva na vlasy Vella Coleston, Německo

Je to odolná barva, která vám umožní získat bohatý tón. Je to ztělesnění nepřekonané německé kvality. V paletě jsou různé odstíny. Přírodní barvy jsou obzvláště oblíbené, ale exkluzivní odstíny nejsou ignorovány. Ona je preferována nejen zkušenými stylisty, ale také běžnými zákazníky.

Matrix SoColor - barvivo na vlasy z řady Matrix, USA

Jedná se o jedno z nejoblíbenějších barviv odolných barviv na vlasy, které dokáží vytvářet bohaté a bohaté barvy. Požadovaný odstín se získává patentovanou technologií ColorGrip. Barva rovnoměrně spadá na šedé vlasy a dlouhou dobu udržuje výslednou barvu. Odstíny již obsahují přírodní bázi, vedle barviv se přizpůsobují barvivu na vlasy. Proto je výsledek vždy vynikající. Složení chemického vzorce obsahuje živiny, které obnovují poškozenou strukturu vlasů.

Igora Royal (Igora) - prof. nátěr od výrobce Schwarzkopf (Schwarzkopf), Německo

Určeno speciálně pro odolné barvení. Díky speciálně vyvinutému složení barva neteče a je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Navzdory skutečnosti, že seriál patří k profesionální úrovni, je snadno zakoupen pro domácí použití. Řada Igora Royal zaujímá vedoucí pozici v počtu odstínů a přítomnost mixtonů umožňuje vytvářet jedinečné barvy. Neexistuje štiplavý a nepříjemný zápach čpavku. Barva má lehkou ovocnou vůni. Výrobek obsahuje výrobky pro péči o vlasy a různé vitamíny.

Selektivní profesionálně-italská profesionální barva

Jedná se o profesionální barvu z italské značky, která je prezentována ve stínu. Poskytuje vysoce kvalitní barvení a získávání ultramoderních barev. Nesporným kritériem barvy je stálost barev. Trvalá barva perfektně nabarví přes šedé vlasy. Řada zahrnuje péči o součásti, které vyhlazují strukturu pórovitých vlasů.

Farmavita - profesionální barva, Itálie

Požadovaná italská značka v prostředí kadeřnictví. Barvy na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků jemně barví vlasy v přírodních odstínech. Výsledkem je bohatá a hluboká barva. Barvy "Farmavita" mají krémovou strukturu, která je rovnoměrně nanesena po celé délce vlasů. Živinové oleje obsažené ve výrobku snižují negativní vliv chemických prvků na strukturu vlasů a pokožky.

Majirel - francouzské barvivo na vlasy Majirelle z Loreal

Jedná se o nový vývoj společnosti Loreal. Patentovaná vzorec barvy se skládá z mikrokationického polymeru, ionenu G a molekuly Incel, takže barvení neruší strukturu vlasů. Revel Colour (systém pro vývoj barev) zabraňuje rychlému vypláchnutí pigmentů. Krémová struktura laku je velmi vhodná pro použití. Majirel je vhodný pro ty, kteří preferují světlé a syté barvy, nebo naopak vyhrazené, blíže k přirozeným odstínům.

Inoa - francouzské barvy Inoa na vlasy od Loreal

Profesionální lak bez amoniaku od známé značky Loreal. Nemá ostrý a nepříjemný zápach. Základním nátěrem je barvivo monoethanolamin. Pečlivě navržený nátěrový vzorec umožňuje vysoce kvalitní nátěr na šedé vlasy a dokonce i barvu. Nepotřebuje přílišné vlasy a udržuje přirozenou rovnováhu lipidů. Barva obsahuje ochranné prvky, které zabraňují podráždění pokožky a projev alergických reakcí.

Materia - japonská barva

Je to místo čest v žebříčku vlasových barviv. Výrobce barev je japonská společnost Lebel. Nástroj má jedinečné vlastnosti. Poskytuje jednotné zabarvení a ochranu vlasů. Vzhledem k tomu, že výrobek obsahuje minimální procento čpavku a peroxidu vodíku, barva má šetrný účinek. Vysoký obsah barevných pigmentů přispívá k hlubokému a trvalému zbarvení. Lipidy a fytosteroly se podílejí na obnově struktury vlasů.

Keune (Ken) - prof. barva pro salóny, Holandsko

Holandská společnost, která vyrábí barvy pro profesionální barvení. Jsou rozděleny na: čpavek, bez amoniaku a produkty pro barvení SPA. V paletě Keune najdete 107 odstínů (5 - mixton a 80 - primární barvy). Konečný výsledek se vždy shoduje s barevnou paletou barev vlasů. Barva vyzařuje nenápadnou vůni a nedráždí pokožku hlavy. Hedvábné bílkoviny obsažené v základním vzorku změkčují kudrlinky a učiní je poslušnějšími.

Cutrin - profesionální barvy Kutrin SCC-Reflection, Reflection Demi, Reflection Fireworks, Finsko

Oblíbená finská malba mezi kadeřníky a stylisty. Účinně se vyrovnává se šedými vlasy. Aktivní látky pronikají intenzivně do vlasů a zajišťují vysoce kvalitní zbarvení. Složení nátěrů zahrnuje péči o složku - arktický brusinkový vosk. On spolu s včelím voskem dodávají vlasům atraktivní lesk. Výhodou barvy je, že neobsahuje konzervační látky, silikony a amoniak.

Ohňostroj v žebříčku barevných vlasů není posledním místem. Rozsáhlý rozsah barev umožňuje provádět i odvážné experimenty s vzhledem. Výrobci používali jemný program při výrobě barev. Vlasy získávají krásný odstín a zároveň udržují zdravou strukturu.

CHI - profesionální lak na vlasy, USA

Vztahuje se k neamoniakovým barvám. Výrobce produktů je Farouk Systems Group.. V barevné paletě najdete přírodní, popelnaté, měděné odstíny. Iontová barva je vhodná pro barvení šedých vlasů. I přesto, že barva neobsahuje amoniak, může zesvětlit zvlnění až na 12 tónů. Barvení vlasů nastává kvůli vlně dlouhého infračerveného spektra, zvyšující se stupnice penetrace pigmentu.

Video: barvivo na vlasy CHI

Estel De Luxe - Estelle barvy pro profesionální použití, Rusko

Součástí řady profesionálních barev. Vyrobila je slavná ruská společnost LLC Unicosmetic. Barva dokonale barví vlasy, dává jednotnou barvu a zdravý lesk. Díky jedinečnému složení barva dokonale nabarví bílé vlasy. Krémová struktura je rovnoměrně rozdělena mezi vlasy a neteče. Složení barviva je třpytivý pigment. Další ochrana pro kadeře poskytuje péči o emulzi. Je založen na vitaminu, extraktu z kaštanu a chitosanu.

Kydra - profesionální barvy, Francie

Jedná se o řadu jemných barviv na vlasy od francouzského výrobce kosmetiky. Jedinečnost produktu spočívá v tom, že jeho vzorec obsahuje minimální procentní podíl amoniaku a dalších chemických prvků agresivního účinku. Kompozice je obohacena přírodními složkami, které snižují negativní vliv chemických složek a vytvářejí neviditelný ochranný film. Paleta barev sestává ze 66 aktuálních odstínů, od přirozeného až po exkluzivní. Dokonalé barvy na šedé vlasy.

LondaColor - profesionální vlasové výrobky, Německo

Dlouhotrvající krémová barva vlasů Londacolor Permanent. Oxidační emulze vytváří jednotnou barvicí směs a poskytuje kvalitní výsledek. Barva se nevymaže až osm týdnů. Malování dokonale nabarví šedé vlasy. Složení přípravku LondaColor zahrnuje přírodní vosk a tuky, které poskytují kompletní péči o vlasy a neutralizují škodlivé účinky chemických prvků.

Revlon - profesionální barvy řady Revlon Revlonissimo NMT, Young Color Exel, Orofluido

Oblíbená malba moderních módních návrhářů. Rozmanitá paleta se skládá z třiceti krásných odstínů. Barva je vyvinutá na základě nanomolekulárních technologií. Komplex obsahuje vitaminy E, B3, A, H, které poskytují ochranu před agresivními vnějšími faktory. Barva působí velmi jemně, takže je vhodná pro citlivou pokožku hlavy.

Ollin barva - barvivo na vlasy Ollin, Rusko

Trvalá barva s minimálním obsahem amoniaku. Hlavní barevná paleta zobrazuje 80 módních odstínů, existují také speciální blond -12 tónů a mixton-6 tónů.

Goldwell - profesionální produkt pro barvení vlasů

Stále populárnější barva Goldwell získala důvěru mnoha hailr-mistrů. Profesionální produkt, který vyžaduje školení. V řadě existují tři typy barev: bez amoniaku, odolné, tónování. Výroba Německo. Více než 100 odstínů umožňuje ztělesnit jakoukoli představivost klienta.

Nejlepší barvivo na vlasy pro domácí použití

Mnoho dívek raději provádí doma barvení. Zvláště pro vás umístíme seznam značek vhodných pro domácí použití.

Barva na vlasy Loreal Preference, Loreal Preference, Francie

Tekutá krémová barva má trvalý účinek. Zcela nabarví šedé vlasy. Paleta barev se může pochlubit různými barvami, obsahuje 45 módních a relevantních barev. Za účelem obnovení poškozené struktury vlasů po barvení dodal výrobce speciální balzám na bázi přírodních složek.

Garnier Color naturals, Garnier Color Naturals, Francie

Vysoce kvalitní krémová barva obsahuje tři cenné složky: avokádový olej, bambucké máslo a olivový olej. Krémová struktura snadno použitelná. Barva během procesu barvení neteče. Neexistuje ostrý, nepříjemný zápach čpavku. Díky speciálně vyvinutému složení může barva efektivně nanášet šedé vlasy.

Anthocyanin Druhé vydání, Anthocyan - nová barva s jasnými barvami a laminovací efekt, Korea

Anthocyan - vysoce kvalitní nátěr od korejského výrobce. Základem produktu je kombinace rostlinných extraktů. Přispívají k získání bohatých a jasných odstínů. Paleta barev se skládá nejen z kreativních odstínů, ale také z přírodních tmavých barev. Má nenápadnou květinovou vůni.

Faberlic Krasa - Faberlicová krémová barva rusko-francouzské společnosti Faberlic

Odolná krémová barva, která pomáhá aktualizovat obraz bez poškození vlasů. Výsledné odstíny odpovídají paletě. Udržuje velmi dlouhou dobu, neznečistí a není umyt. Aktivními složkami nátěrů jsou amla olej a arginin. Vzhledem k těmto komponentům se kudrlinky stávají nepřekonatelnou měkkostí. Barvy neobsahují škodlivé chemické složky PDD, které jsou často příčinou alergických reakcí.

Casting Creme Gloss - odbarvování vlasů, L 'Oreal, Francie

Barva na vlasy s jedinečným složením bez amoniaku. Díky jemné kompozici nezpůsobuje podráždění, nezachytí se při obarvení a poskytuje jednotnou barvu. Paleta barev je prezentována v 28 odstínech. Zde si můžete vybrat přírodní i extrémní barvy. Barva nemá nepříjemný, ostrý zápach. Pěkná struktura umožňuje snadnou aplikaci na vlasy. Pro obnovení vlasové struktury vyvinula výrobce speciální balzám na bázi královského želé.

Avon Advance Techniques, Avon Salon péče o vlasy Dye Cream, USA

Krémové barvivo na vlasy, které umožňuje dosáhnout salonního efektu v životních podmínkách. Hlavní paleta obsahuje oblíbené odstíny blond, čokolády a černé barvy. Advance Techniques dye poskytuje trojbarevný systém barvení vlasů. Obsahuje: ochranu, efektivní barvení, včetně šedých vlasů, vysoce kvalitní péči.

Paleta, paleta - barva pro domácí použití, výrobce Schwarzkopf, Německo

Paleta je populární značka barev pro domácí použití. Bohatá paleta barev se skládá z 32 módních odstínů. Barvy jsou rozděleny do třech hlavních typů, v závislosti na úrovni odolnosti: světlé barvení, pololesklé barvení a odolné barvení. Díky inovativnímu komplexu "ochrany barev" se barva ani po dvou týdnech nepoškozuje.

Syoss, Ciec - barvivo na vlasy od výrobce Schwarzkopf, Německo

Barva od německého výrobce SchwarzkopfHenkel je ideální pro použití doma. Ve svém složení vznikají různé přírodní složky, které mají příznivý vliv na stav vlasů: aloe vera, vitamíny skupiny B, pšeničné bílkoviny. Paleta barev se skládá z dvaceti primárních barev.

Rowan, výrobce Acme Color, Ukrajina

Odolná krémová barva s výtažkem popela. Poskytuje vysoce kvalitní zbarvení a jemnou péči o vlasy všeho druhu. Ve své výrobě používá přírodní ingredience a vysoce kvalitní barviva. Paleta je reprezentována třiceti různými odstíny.

Pros: přijatelná cena, odolný. Nevýhody: tekutá konzistence, suché vlasy, nepříjemný zápach.

Vytvořte vlastní hodnocení barvy

Zúčastněte se průzkumu, hlasujte pro svou oblíbenou značku a udělejte své hodnocení barviv na vlasy. Budeme také vděčni za připomínky k zkušenostem s použitím konkrétní barvy.

Vezměte se ke zdi:

Přečtěte si to samé:

Přidat komentář

Jako mistr říkám Goldwell, velmi se mi líbí barvivo, sám jsem maloval a maloval klienty, všichni jsou šťastní!

Zkušenosti s využitím Lebel Materia 2 roky. Proč to tak trvalo - nechtěl sám změnit mistra. Barva nejprve vyvolala dobrý dojem, zvláště správně, že měla marketingovou kampaň. Ale po 2-3 krát jsem si uvědomil, že vlasy jsou hodně žádoucí. Rozhodla jsem se, že se na chvíli zastavím a počkám na slibovaný účinek. Zázrak se nestalo. Nepoužíváte-li tony velmi drahých výrobků péče o barvu, vaše vlasy budou jen ručník. Taková zkušenost jsem neměl ani před rozpočtem. Lebel se jen opravdu dobře staral a pak jsem musel zkusit spoustu prostředků, abych přišel k něčemu. Mohu doporučit sérové ​​Proedit (komplexní použití). Jako salonní procedura je to velmi drahé.
Togi:
- barva sama o sobě vůbec nevzniká (je to možné pouze v salónním režimu nebo se zvláštními prostředky pro styling, ale s takovým arzenálem lze tento efekt dosáhnout jakýmkoliv nátěrem)
- dehydratuje vlasy
- struktura vlasů bez přídavných prostředků - vlek
- rychle umyté. 2-3 tóny za 3 týdny (každý druhý den)
-K malování délek často vůbec neposkytuji rady. Vlasy nejsou obnoveny
- nezachází, jak je uvedeno. Dokonce i lehké výrobky zanechávají velmi dobré výsledky.
- drahé (cenové rozpětí začínají od: kořeny do 100 U.e - dlouhé -200 s.)

- široká paleta a krásné barvy, za předpokladu, že je kompetentní průvodce
- jednotné plnění
-dobře zvládne šedé vlasy
-bez zápachu
-nespaluje pokožku hlavy (ale pokud to přeháněte dokonce i za 5 minut, máte nepohodlí)

Už 13 let umírám vlasy s výrobky Goldwell. Používala celou paletu svých výrobků - topchiku, barvivo, elumen, nectaya. Dlouho jsem hledala jen takovou barvu, která mi nepoškozuje vlasy a zároveň bude trvanlivá je namalovat. Žádný loreali, londa, velice nedosáhne této značky. A to uznávají i samotní kadeřníci. Jediná věc... pokud opravdu chcete mít úžasný výsledek - jděte do salonu k pánovi. Majitelé Real Goldwell se neustále učí. mají mnoho seminářů a workshopů, vědí mnoho nuancí a triků, které závisí na stavu vašich vlasů, struktury, barvy, vašich přání. A proto, když jsem četl recenze jako: "... šel jsem koupit barvu, rozmazaný - žádný účinek...", je to jen legrační, je mi skoro 50 let, ale vlasy vypadají mnohem lépe a krásněji než vlasy mnoha mladých dívek...

Angela, děkuji za komentář. Přidáno doporučené barvivo pro vlasy do našeho žebříčku nejlepších barviv na vlasy pro rok 2019.
Zajistěme nejčestnější hodnocení! Hlasujeme pro oblíbené produkty uvedené v článku a doporučujeme nové položky nebo osvědčené produkty pro barvení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná!

Ritty.ru

Ženský online časopis pro krásné dámy

Jaká barva vlasů je lepší koupit? Hodnocení bezpečných a účinných barviv na vlasy v letech 2018-2019

 • Krása
- 07/20/2018 07/20/2018 0 6884


Podle statistik se 70% žen uchýlí k barvení vlasů, aby změnilo svou přirozenou barvu. Z nich se 10% -15% pomocí malby snaží skrýt šedé vlasy a 15% žen se neustále snaží hledat sebe sama a své vlasy s konstantní frekvencí, čímž se stává buď spálenou brunetkou nebo jasnou blondýnou. V tomto případě jsou si vědomé ženy vědomi toho, že časté barvení může mít nepříznivý vliv na kvalitu srsti. Stávají se křehké, postrádají lesk a příliš suché. Aby se předešlo negativním důsledkům, odborníci doporučují, aby se uchýlili pouze k používání profesionálních barviv na vlasy.

Podle komponent komponenty se barvy vyznačují tím, že:

 1. Polozrezivní (šetřící). Neobsahují amoniak ani jiné agresivní součásti. Barva je ideální pro slabé a křehké vlasy a ženy, které se starají o vlasy.
 2. Trvalé. Barvy obsahující amoniak poskytují nejdelší výsledek barvení. Dobrá práce se šedými vlasy.
 3. Přírodní. Tyto barvy jsou považovány za nejvíce neškodné pro vlasy, ale nejsou vyloučeny nedostatky. Například při použití Basmy nebo henny bude žena muset počkat, až úplně umyje vlasy, protože žádná další barva ji nebude blokovat. Navíc přírodní barvy nabízejí příliš omezené možnosti výběru, které se nebudou líbit každé ženě. Další nevýhodou je komplexní proces barvení, který je obtížné provést nezávisle bez pomoci.
 4. Profesionální. Oxidační činidlo v těchto barvách se přidává odděleně a v závislosti na jeho procentu se odstín může lišit. Mnoho žen se zamilovalo do této skupiny barviv pro jemnou péči a trvalé zbarvení. Profesionální barvy se proto vyrábějí nejen pro kadeřníky, ale i pro domácí použití.

Jak mezi odrůdy zvolit vysoce kvalitní barvivo na vlasy?

Mezi ženami existuje vjem, že nejjemnější barvivo na vlasy je ten, ve kterém není amoniak. Je neškodný a nezpůsobuje žádné poškození vlasů. Ale je to jen mýtus. Nepochybně je barvivo na vlasy, které neobsahuje amoniak, měkčí ve vztahu k vlasům, ale to neznamená, že je zcela neškodné. Kromě amoniaku obsahuje řadu dalších agresivních látek, které jsou pro vlasy škodlivé. Proto odborníci radí ženám, které si vybírají barvivo na vlasy, aby se zaměřily nejen na nepřítomnost amoniaku, ale na přírodní složky (éterické oleje a složky rostlin). Takové složky chrání vlasy před agresivním projevem chemie a pomáhají při obnově.

Kromě toho se profesionální barviva na vlasy vyznačují největší odolností. Oni jsou méně náchylní k blednutí na slunci, odstín je pomazán pomalu a rovnoměrně, spíše než 2-4 šampony. Další nepopiratelnou výhodou profesionálního barviva pro barvy je jeho rozsáhlá barevná paleta, zatímco jeden odstín lze smíchat s jiným, ale za podmínky, že patří ke stejné stínicí lince. Žena musí pečlivě zvolit odstín a přečíst si pokyny, protože v barvicích na vlasy existují korektory (mixtony), které nejsou určeny k přímému barvení, ale jsou přidávány do jiných barev. Profesionální barvivo na vlasy musí být zředěno oxidačním činidlem.

Hodnocení nejlepších barviv na vlasy, vytvořené na základě odborného názoru a spotřebitelských hlasů, pomůže každé ženě při výběru.

Nejlepší profesionální barva na vlasy - třída

Selective Professional Evo (cena od 640 rublů)


Značka z Itálie je vysoce kvalitní barvivo na vlasy se smetanovou strukturou, která obnovuje celistvost každé vlasy, má jemný vyhlazující účinek, poskytuje lesk a nezhoršuje pokožku na hlavě při barvení. Paleta barev obsahuje 100 barev a několik korektorů. Barvivo na vlasy účinně bojuje se šedými vlasy, nezasychává je, nevykazuje pocit pálení, snadno se maluje a netěsní. Prodává se v 100 ml zkumavce a doba expozice vlasům je až půl hodiny.

Výhody:

 • široká škála barevných palet;
 • velká trubička barviv;
 • efekt regenerace vlasů.

Nevýhody:

Recenze jsou pozitivní a zákazníci si uvědomují šetrný účinek a trvalé bohaté barvy.

L'Oreal Professionnel Majiblond ultra (cena barvy od 790 rublů)

Na konci roku 2018 byl výrobek francouzské značky L'Oreal uznán za nejlepší produkt pro dívky se světlými vlasy jako jedinečné barvivo, které dokáže vytvořit světlé odstíny sto procent blond. Doporučuje se, aby si výrobek zvolil oxidant, který není menší než 9% pro barvivo na vlasy a doba absorpce barviva činí nejméně 50 minut. Ale nemusí být vhodné pro ženy, jejichž vlasy prošly šedivými vlasy (více než 30%). Jmenovitý objem - 50 ml.

Výhody:

 • světelný efekt až do 4 tónů;
 • čisté zbarvení světelného tónu bez nečistoty načervenalé;
 • Ve složení jsou přírodní přísady.

Nevýhody:

 • předražené;
 • špatné překrývá šedé vlasy.

Ženy opouštějí pouze pozitivní recenze, které ukazují, že se starají o vlasy a poskytují odstíny sto procent blond bez žloutnutí.

Rainbow Research (cena barvy od 990 rublů)


Americká společnost vyrábí pouze přírodní produkty a vyrábí výrobky od roku 1976. Společnost vyrábí výrobky pro zdraví a krásu. V zboží nejsou žádné chemikálie a pesticidy. Barva na vlasy vyrobená ze sušených listí nekoluchey. Poté, co je henna připravena, je zabalena ve vakuovém vaku, aby nedošlo ke znehodnocení. K hennám mohou být přidány další přírodní extrakty. Například, výrobce často přidává heřmánkové květy do barvy. Po barvení vlasy vypadají lesklé po dobu až 15 - 30 dnů a navíc po celou dobu se živí přírodními pigmenty, které saturají oslabenou strukturu vlasů.

Výhody:

 • 100% přírodní kompozice;
 • vlasy dostávají výživu a regeneraci;
 • Používá se nejen ke změně barvy vlasů, ale ik regeneraci.

Z nedostatků zákazníka se vyznačuje obtížná dostupnost. Barvení vlasů Výzkum je obtížné najít v prodeji. Často je objednávána přes internet nebo zakoupena v salonech kadeřníků.

Wella (cena od 610 rublů)


Barva vlasů německé značky Wella je považována za nejúspornější cenu mezi prémiovými hotovostními produkty.

Výhody:

 • dostupnost k prodeji;
 • velký výběr barev;
 • intenzivní barva zůstává po dlouhou dobu.

Nejvíce jemná barva vlasů patří do řady Color Touch. V roce 2018 získala barva smetanového vzhledu z hlediska svých vlastností titul "nejlepší" mezi svými vrstevníky. Komponenty jsou hypoalergenní a jsou proto vhodné pro každý typ vlasů.

Výhody:

 • bez amoniaku;
 • dobře pokrývá šedé vlasy;
 • nezasychá;
 • po barvení vlasy získávají další objem kvůli oxidu, který zachovává vlhkost;
 • obsahuje vosk a kapalný keratin.

Nevýhody:

 • barva má střední odolnost, která je mezi šamponem a odolnou barvou.

Podle recenzí vyplývá, že barva dodává lesk, dobře upravený vzhled a měkkost.

Hodnocení nejlepších barviv na vlasy ve střední cenové kategorii

Schwarzkoupf (cena barvy od 300 rublů)


Vedoucí postavení v žebříčku v roce 2018 zaujímá produkt německé značky, která je uznána jako barva, která má nejvhodnější způsob použití. Navzdory světové slávě společnost nezůstává stále v oblasti technologií a každoročně bude pouze zlepšovat složení laku, čímž je co nejšetrnější pro vlasy a snadné použití. Příkladem je barvivo na vlasy, které se vyrábí ve formě pěny Perfect Mousse. Doba aplikace se sníží na 5 minut. V tomto případě je vzduchová pěna rovnoměrně rozdělena bez použití štětce a dalších speciálních zařízení. Pigmenty na barvení obalují všechny vlasy jednoduchým česnutím s častým hřebenem. Kompozice barvy vylučuje přítomnost amoniaku a mnoha dalších agresivních látek, které jsou často součástí jeho součástí.

Recenze mají pouze pozitivní charakter. Barva je velmi odolná, má příjemný zápach, je snadno a rychle aplikovatelná, neteče a současně dodává vlasům extra lesk a zachovává strukturu.

Matrix (cena barvy od 270 rublů)


V roce 2000 vstoupila značka Matrix do společnosti L'Oreal, což ovšem ovlivnilo pouze pozitivní stránku. Složení barviva na vlasy obsahuje jedinečnou sadu samočinně se přizpůsobujících pigmentů, které pomáhají dosáhnout přesně ten odstín, který žena sní. Značka Matrix pracuje na čtyřech linkách:

 • Krása (barvivo smetanové barvy obsahující doplňkový komplex péče o vlasy Cera-Oil);
 • Synchronizace barev (řada bez amoniaku s ceramidy);
 • ColorGraphics 2 (zvýraznění barvy s jemným přiblížením);
 • V-Light (barva je ve formě prášku, který poskytuje upřesnění až 7 tónů).

Výhody:

 • vlasy po barvení vypadají přirozeně;
 • sto procent šedé barvy;
 • barva trvá až několik týdnů, vypadá stejně jasně a brilantně;
 • Kompozice obsahuje mnoho přírodních olejů a extraktů, které dodávají vlasům hladkost.

Z nedostatků vyzařují někteří zákazníci ostrý pach barvy.

Londa Professional (cena barvy od 290 rublů)


Poté, co německá značka vstoupila do koncernu ProcterGamble, se jeho sortiment výrazně zlepšil a dosáhl vyšší úrovně. V roce 2018 se Londacolor maloval jako nejoblíbenější a nejoblíbenější barva.

Výhody:

 • Složky zahrnují lipidy a mikrokuličky, které poskytují hladké, sálavé a hedvábné vlasy;
 • Jediná série kvalitativně ladí šedé vlasy s posledními vlasy a je navržena tak, aby odrážela změny ve věku žen;
 • Linie Naturals je k dispozici pro mladé dívky a zahrnuje převážně přírodní ingredience.

Londa Profesionální barvivo na vlasy je vybráno nejen pro požadovaný odstín, ale také pro věkovou kategorii.

Estel (cena 180 rublů)


Barvivo na vlasy je populární nejen v Rusku, ale iv jiných zemích. Do roku 2018 bylo v SNS a sousedních zemích otevřeno více než 150 poboček.

Výhody:

 • barva vyživuje vlasy pigmenty a chrání je před ultrafialovým zářením;
 • vyživuje a posiluje;
 • nedostatek agresivních komponent;
 • pro získání vhodného odstínu je možnost míchání různých barev;
 • nasycená barva po barvení, která trvá dlouhou dobu;
 • nepodléhá šíření;
 • pro šedé vlasy se vyrábí speciální řada Estel de Luxe Silver, skládající se z více než 50 odstínů.

  Syoss (cena od 280 rublů)


  Paint Syoss ruský výrobce pomůže dosáhnout vynikající profesionální barvení z pohodlí domova.

  Výhody:

  • vytrvalost výsledku;
  • nasycené tóny;
  • barva přichází ve formě krému;
  • efektivní barvení každého kroucení;
  • nutriční složky barvy pomohou obnovit celistvost vlasů a poskytnout dobře upravený vzhled.

  Barva vytváří 4 řádky:

  • hlavní série sestávající ze základních odstínů;
  • Míchání barev (12 super módních tónů);
  • ProNature (rostlinné přísady - extrakt aloe vera a ginkgo biloba);
  • Oleo Intense (olejový aktivátor je součástí kompozice, která chrání jas stínu po dlouhou dobu).

   Garnier (cena od 350 rublů)


   Firma z Francie ve výrobě nátěrových hmot byla schopna najít nezbytnou rovnováhu mezi bezpečností a výkonem. Specialisté značky Garnier, která vytvořila paletu barev vlasů, se snažily maximálně využít zeleninových komponent. Garnier Color Naturals nepoškozuje vlasy a pokožku hlavy a jejich barvení je trvalé, světlé a zářící.

   Výhody:

   • bojuje proti šedým vlasům, i když tvoří 70 až 90% všech vlasů;
   • bylinné přísady, které dodávají vlasům lesk a měkkost (avokádový olej, karit a olivový olej);
   • jednotné použití;
   • odolnost až do 1,5 měsíce;
   • příjemný a nenápadný zápach;
   • nedostatek suchých vlasů;
   • dokonce i barvení, odstraňování skvrn, skvrn a plešatců.

    Kapous Professional (cena barvy od 200 rublů)


    Prioritou specialistů, kteří rozvíjejí paletu odstínů této značky, bylo produkovat kreativní a jasné barevné řešení pro mladé dívky.

    Výhody:

    • nízký obsah amoniaku;
    • dlouhý výsledek zbarvení (až 2 měsíce);
    • šťavnaté odstíny;
    • ochrana před ultrafialovými paprsky;
    • přírodní, ošetřující složení (ženšen, rýžové proteiny);
    • plné stínování šedých vlasů.

     Kaaral Silk Hydrolyzed Hair Color Cream (cena od 390 rublů)


     Italská značka obsahuje rýže a hedvábné bílkoviny ve složkách, které pomáhají udržovat přirozenou integritu vlasů a přinášejí hedvábnost. Mikropigmenty obalují každý vlas a vytvářejí dlouhou dobu hladkou barvu.

     Výhody:

     • bohatá paleta výběru (80 odstínů a 7 korektorů);
     • má vyhlazovací efekt;
     • se nerozšíří při použití.

      Lisap LK creamcolor (cena od 470 rublů)


      Značka z Itálie vyrábí zboží s nízkým poměrem amoniaku a přídavkem alkoholu získaného z kokosového oleje.

      Výhody:

      • dobře překrývající šedé vlasy, bez ohledu na jejich procento na hlavě;
      • velký výběr barev (více než 100 kusů);
      • lesk a extra jemnost vlasů;
      • další hydratační vlasy;
      • Trubice o objemu 100 ml má měřicí stupnici (je vhodné, pokud není potřebný celý objem nátěru, ale pouze jeho část).

       Keen (cena 305 rublů)


       Německá barva nejen barví vlasy, ale také zajišťuje dodatečnou výživu a hydrataci díky mléčným bílkovinám a keratinu.

       Výhody:

       • široký výběr barev (více než 100);
       • barvené vlasy nejsou náchylné k spálení a omývání;
       • nezasychuje vlasy;
       • péče komplex.

        Indola Zero Amm Color (cena od 220 rublů)


        Německé produkty mají následující výhody:

        • bez amoniaku;
        • olejový oxidant chrání před alergiemi;
        • další výživu a hydrataci vlasů;
        • bez ostrého nebo výrazného zápachu.

        Nevýhody:

        • v barvě barvy obsahuje pouze 30 odstínů;
        • malovat střední odolnost.

        Nejlepší barviva na vlasy - TOP-15

        Najděte ženu, která nejméně jednou v životě nezakryla vlasy, je obtížné. Nové odstíny dokáží radikálně změnit obraz, zvýšit sebevědomí a zachránit před nežádoucími, ale nevyhnutelnými vlivy věku, šedých vlasů. Ale jak mezi všemi existujícími možnostmi zvolit nejlepší barvivo na vlasy? Špatný produkt může způsobit zkaženou náladu kvůli špatnému výsledku barvení nebo dokonce ještě horšímu - poškození struktury vlasů nebo poškození pokožky hlavy.

        Množství barev, profesionální a domácí, je jen klamnou iluzí široké nabídky, protože ne každý z nich je benigní nebo se k ní může přiblížit nějaká žena. Pro usnadnění výběrového procesu vám trochu upozorníme na nejlepší barvy vlasů v hodnocení TOP-15.

        Schwarzkou perfektní pěna

        Schwarzlepf Perfect Mousse je barva bez čpavku se sójovými bílkovinami, extraktem orchidejí a vitamínem E, představovanou paletou 20 krásných barev. Produkt je oblíben u spotřebitelů kvůli jeho pohodlí a rychlosti použití.

        • přirozená, bohatá, zářivá barva;
        • nepoškozuje a nezasychává vlasy;
        • neznečišťuje pokožku hlavy;
        • má příjemnou vůni;
        • pohodlná lahvička s dávkovačem;
        • dokonce i začátečník může zpracovat aplikaci;
        • ekonomická spotřeba;
        • krásně vyplňuje šedé prameny.
        • výsledný odstín neodpovídá vždy uvedenému;
        • stálost barev je poněkud přeceňována;
        • rychle odmyté šedé vlasy;
        • těžko přebarvit jiné barvy.

        Revlon Professional Revlonissimo

        Revlon Professional Revlonissimo - velmi odolné barvivo na vlasy s paletou 30 krásných odstínů. Vzorec je založen na nejnovějším vývoji molekulárních technologií, takže barvivo je absolutně bezpečné pro vlasy jakéhokoli druhu a délky.

        • krásné odstíny a bohatou barvu vlasů;
        • obsahuje vitaminy E, B3, A, H, chránící prameny před negativními vnějšími vlivy;
        • má účinek hydratace pokožky hlavy;
        • neobsahuje amoniak;
        • vhodné pro citlivou pokožku;
        • brání rozbití vlasů;
        • dobrá barva nad šedivými vlasy.
        • silný zápach;
        • trochu suché vlasy;
        • lze zakoupit výhradně ve specializovaných prodejnách.

        Garnierově barevné přírodní látky

        Garnier Color Naturals je dobře známý kosmetický výrobek vysoké kvality, určený pro jemné barvení vlasů. Přestože barva obsahuje amoniak, přítomnost výživných olejů z oliv, avokád a karitu ve svém složení zjemňuje její působení a zabraňuje zničení struktury vlasů. Paleta Garnier Color Naturals má asi 30 různých odstínů.

        • poskytuje jasnou, bohatou a přirozenou barvu;
        • má rozsáhlou paletu světelných odstínů;
        • při barvení nedělá žlutá barva;
        • tón odpovídá uvedeným údajům;
        • snadné použití;
        • minimálně vysychá vlasy;
        • barvy až 35-40% šedých vlasů;
        • stálost barev;
        • přijatelné náklady.
        • obsahuje amoniak;
        • má ostrý nepříjemný zápach;
        • malý výběr odstínů pro tmavé vlasy;
        • malé lahve.

        Londa profesionální

        Londa Professional - krémová profesionálně odolná barva, která je vhodná jak pro salon, tak pro domácí barvu. Paleta obsahuje 90 přirozených odstínů a přítomnost 9 mixtonů umožňuje experimentovat a vytvářet jedinečné barvy.

        • bohatý odstín a jemný lesk vlasů;
        • snadné použití;
        • jednotné barvení pramenů;
        • dobře umyté;
        • zvládá i nejsilnější šedivé;
        • dostupné náklady.
        • výsledná barva vždy neodpovídá odstínu na krabici;
        • rychle se vymyje a ztmavne;
        • občas vede k vysušení vlasů.

        Schwarzkopf Základní barva

        Schwarzkopf Essential Color je krém bez amoniaku založený na přírodních složkách. Paleta barvy má 20 luxusních odstínů. Díky extraktu bílého čaje, Essential Color pečlivě barví a vyživuje vlasy a extrakt lychee pomáhá barvivu dodat kudrlinkám zdravý lesk.

        • živé a trvanlivé barvy;
        • perfektně rozjasní vlasy o 2-3 tóny;
        • snadné použití;
        • rovnoměrně skvrnité prameny;
        • nezpůsobuje poškození vlasů při delším používání;
        • má příjemnou vůni;
        • v závislosti na odstínu, barvy od 30 do 100% šedých vlasů.
        • ne všechny přijaté odstíny jsou uvedeny;
        • umytý a vybledlý ve 2 týdnech;
        • náklady

        FarmaVita Life Professional

        FarmaVita Life Color Professional je profesionální nátěr na bázi léčivých rostlin a rostlinných výtažků. Má smetanovou strukturu a obsahuje výživné oleje, které snižují agresivní účinky barviv na strukturu vlasů a kůži. Paleta FarmaVita Life Colour má 110 bohatých barev.

        • hluboké přírodní odstíny;
        • snadné a jednotné použití;
        • nízký obsah amoniaku;
        • pečlivě barví vlasy;
        • vyživuje a hydratuje prameny;
        • zesvětlí o 3-4 tóny;
        • kvalitativně překrývá šedé vlasy;
        • chrání kadeře před spálením.
        • rychle ztmavne;
        • lehce zaschlé vlasy.

        Materia Lebel Cosmetics

        Japonské vlasové barvivo Materia z kosmetické značky Lebel Cosmetics je známo, bohužel ne pro všechny milovníky vlasové barvení doma. Profesionální kadeřníci a stylisté, stejně jako jejich klienti, již dlouho oceňují jemný výrobek, který nejenže dá vlasům potřebný odstín, ale také obnovuje jejich přirozenou krásu.

        • jednotné, hluboké a trvalé barvení;
        • obnovení struktury vlasů;
        • poskytující přírodní lesk na prameny;
        • ochrana kudrlin od agresivních vnějších vlivů;
        • minimální obsah amoniaku a peroxidu vodíku;
        • přírodní složení.
        • v paletě nejsou připravené odstíny, je nutná směs základních;
        • extrémně vysoká cena.

        L'Oreal Preference

        Tekutá krémová barva L'Oreal Preference má stálý efekt a barevnou paletu 45 aktuálních a módních odstínů. Obsahuje inovativní balzám nejen pomáhá fixovat barvu po proceduře, ale také pomáhá obnovit vlasovou strukturu poškozenou amoniakem během procesu barvení.

        • výsledná barva odpovídá odstínu na obalu;
        • pohodlná konzistence;
        • perzistentní barvení až 8 týdnů;
        • nezasychává vlasy a pokožku hlavy;
        • kudrlinky zůstávají měkké a příjemné na dotek;
        • úplně natírá kořeny a šedé vlasy;
        • ziskovost.
        • velmi silný zápach;
        • slabý efekt barvy na tmavé prameny;
        • někdy vede k vysušení špiček vlasů;
        • cena

        Kapous Professional

        Trvalá trvalá barva Kapous Professional založená na přírodních součástech reprezentuje výrobce paletou 105 barev, z nichž 6 jsou zesilovače barvy.

        • hluboké barvení;
        • jednotné, jasné a syté barvy;
        • vyživuje vlasy zevnitř a dává kudrlinám lesk a měkkost;
        • minimální obsah amoniaku;
        • nezasychuje vlasy;
        • trvá 4-8 týdnů na vlasu;
        • úspěšně odolává expozici přímému slunečnímu světlu;
        • ekonomicky vynaložené;
        • zcela nabarví šedé vlasy.
        • rychle ztmavne;
        • těžké najít i ve specializovaných prodejnách.

        Igora královský

        Igora Royal - odolná neamoniakální profesionální barva od společnosti Schwarzkopf Henkel. Díky sójovým bílkovinám a extraktu z orchideí vyrábí vlasy měkké a hedvábné vlasy, které jim dodávají přirozený lesk. Barva již dlouho získala loajální armádu fanoušků, a to jak mezi profesionálními stylisty, tak mezi příznivci domácího barvení vlasů. Obrovská paleta odstínů pomáhá diverzifikovat mixton, což vám umožňuje vytvářet exkluzivní barvy.

        • nasycené a odolné barvy;
        • odstíny vždy odpovídají specifikacím;
        • přítomnost vitaminů a živin v kompozici;
        • jednotně a nerozšíří se;
        • má šetrný účinek;
        • efektivně nabarví šedé vlasy;
        • chrání vlasy před vystavením ultrafialovému záření a náhlým změnám teploty.
        • silný zápach;
        • potíže s aplikací;
        • velmi vysoké náklady.

        Matrix SoColor

        SoColor - barvivo na vlasy z oblíbené linie "Matrix". Patentovaná technologie ColorGrip umožňuje vytvářet šťavnaté a syté barvy jak při barvení vlasů, tak doma. Paleta barev Matrix SoColor je dokonale vyvážená a poměrně rozsáhlá. Charakteristickým znakem barvy SoColor je vlastnost barviv, která se přizpůsobuje pigmentu vlasů, takže výsledky barvení vždy zůstávají vynikající.

        • výsledná barva je uložena po dlouhou dobu;
        • neobsahuje amoniak a nezasychuje vlasy;
        • má kumulativní efekt, pravidelně zvyšuje jas a sytost barev;
        • kondicionéry a oleje v kompozici;
        • složení vitamínů zachází a obnovuje kudrlinky;
        • vhodné pro barvení šedých vlasů;
        • trubice s velkým objemem.
        • je určen pro profesionální použití, proto způsobuje potíže s aplikací;
        • cena

        Estel De Luxe

        De Luxe je nejoblíbenější série Estelových laků mezi ženami, která se vyznačuje vysokou kvalitou a přijatelnou cenou. Paleta De Luxe má 120 odstínů, které se zcela shodují s barvami znázorněnými na obalu. Přítomnost vitamínů, zvlhčovačů a živin v barvě je naprosto bezpečná, i přes přítomnost amoniaku.

        • odolná, nasycená, hluboká barva vlasů po barvení;
        • možnost míchání barev pro dosažení požadovaného odstínu;
        • dostupnost ochrany před agresivním barvivem;
        • dává kudrlinky lesk a hedvábnost;
        • krémová struktura rovnoměrně rozložená do vlasů;
        • zcela nabarví šedé vlasy.
        • může nadměrně uschnout vlasy;
        • má nepříjemný zápach;
        • špatně umyla kůži.

        Wella Koleston Perfektní

        Odolné profesionální barvivo na vlasy, což je model nepřekonatelné německé kvality. Wella Koleston Perfect obsahuje ve své paletě 116 nasycených přírodních, exkluzivních a dokonce i extrémních odstínů. Barva je velmi populární mezi stylisty a mezi běžnými zákazníky.

        • syté a jasné barvy;
        • šetrné přirozené složení;
        • nezasychuje vlasy;
        • vyrovnává strukturu vlasů a zesiluje je;
        • dává kudrlinky lesk a měkkost:
        • může být použito pro dvojtónové barvení;
        • optimálně nabarví šedé vlasy.
        • některé odstíny ztrácejí časem;
        • cena

        L'Oreal Professionnel Majirel

        L'Oreal Professionnel Majirel je ideální pro módy, kteří se rozhodnou experimentovat s barvou vlasů. Linka je zastoupena širokou paletou odstínů a je posledním vývojem výrobce. Patentovaný vzorec je založen na dvou aktivních složkách - mikrokaionický polymer Ionene G a inovační molekuly Incel.

        • syté a jasné barvy;
        • snadné použití;
        • inovativní kompozice bez amoniaku;
        • nezasychuje prameny a pokožku hlavy;
        • neruší strukturu vlasů;
        • pečuje o vlasy a vyživuje kudrlinky;
        • chrání prameny před slunečním zářením a teplotními změnami;
        • stálobarevnost až 6 týdnů;
        • umožňuje dobře promíchat;
        • se stará o šedé vlasy

        Selektivní profesionál

        Selektivní Professional - trvalá krémová barva pro vysoce kvalitní zbarvení vlasů. Je představena paletou ze 100 odstínů, včetně ultramoderních a extravagantních barevných schémat. Barva je stejně vhodná pro salon a domácí barvu.

        • stálost a jas barev;
        • nasycené barvy, plně v souladu s uvedeným;
        • zarovná strukturu vlasů;
        • péče o kudrlinky;
        • nepoškozuje vlasy a nezasychuje pokožku hlavy;
        • vhodné pro "neposlušné" prameny;
        • dokonale natírá šedé vlasy;
        • snadné použití;
        • chrání vlasy před ultrafialovým zářením.

        Na shrnutí výše uvedeného bych rád poznamenal, že toto hodnocení je zcela subjektivní. Pojem "nejlepší barvivo na vlasy" je kolektivní obraz, protože pro každé existují individuální výběrová kritéria. Při sestavování hodnocení nejlepších barev roku 2017 jsme jednoduše zúžili rozsah trhu na nejkvalitnější a nejžádanější kosmetické výrobky. Doufáme, že tato mini-recenze vám pomůže, abyste neztratili peníze s výběrem vhodných prostředků pro barvení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy